Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

LOL. Robert van de Griend (Volkskrant) DOODSBANG voor moslims

keertje douchen misschien ook leuk

Robert van de Griend had een antimoslimkast op zijn werk. Een soort antiaanbaklaag, maar dan een antimoslimkast. Waar Robert zich lekker in terug zou kunnen aftrekken, voor het geval dat.

Robert van de Griend schrijft een beetje hoe hij eruit ziet. Slonzig. Enfin, dat is nu het punt niet, want Robert schrijft dat hij DOODSBANG is voor moslims. Dat mag Robert natuurlijk niet zeggen van de Volkskrant, maar meneer staat met klamme handjes voor de deur als er wordt aangebeld op de redactievloer. Meestal is het dan gewoon een of andere oersaaie singer-songwriter met strohoedje die de vaginae van de roomblanke alsook 100% Amsterdamse millennialredactie komt bevochtigen, maar Robert is desondanks bang voor de islam. "Sinds ‘Bataclan’ staat in concertzalen het zweet in mijn handen. Toen ik kort na de verijdelde aanslag in de Thalys iemand in diezelfde trein zag lopen met een langwerpig voorwerp onder zijn arm, stond mijn hart even stil (het bleek een paraplu, of een stokbrood, daar wil ik vanaf wezen). En geloof het of niet, maar na het bloedbad bij Charlie Hebdo heb ik op mijn werk een kast leeggeruimd waarin ik me zou kunnen verstoppen, voor het geval dat."

Ja ho wacht even hoor. Robert van de Griend, schijtbang voor moslimterrorisme, heeft een panic room waarin hij zich kan verstoppen voor het geval dat. Terwijl zijn collega's vechten voor hun leven zit Robert van de Griend verstopt in een kast en dat tekent de persoon Robert van de Griend. Maar het is natuurlijk ook wel logisch, gezien de felle islamdiscussie alwaar Robert van de Griend en diens dappere krant de Volkskrant immer stevige standpunten innemen, waardoor iedereen zoiets heeft van: "Nou nou, die Volkskrant en die Robert van de Griend, die durven wel kritisch te zijn op de islam he. Die Robert van de Griend durft echt eens vraagtekens te zetten bij dat regressieve geloof waarin vrouwen als honden onderdrukt worden en waarin homo's van het gebouw gesmeten worden. Sjongejonge wat een dappere kerel en wát een dappere krant." Maar dan allemaal precies andersom, want Robert van de Griend is veel te bang iemand met een hoofddoekje op de teentjes te trappen om vervolgens de in zijn kringen dodelijke inclusiviteitsjoker toegespeeld te krijgen. Robert haalt het keukentrapje er nog maar eens bij en die vergelijking heeft zelfs in zijn eigen dode boom het stempel oerdom gekregen, ware het niet dat Robert de enige slowpoke in dit land is die nog op de eerste trede staat te wiebelen. Robert van de Griend die bang is om de nieuwe Charlie Hebdo te worden is als de redactie van Trouw beveiligen na een aanval op De Telegraaf en Panorama. Robert van de Griend staat samen met zelfverklaard aanrander Francisco van Jole vooraan met zijn bordje Je Suis Charlie, maar zodra de noten gekraakt worden kijkt hij af bij zijn vriendjes en roept hij precies hetzelfde als de rest. "Racist! Fascist!", en ondertussen loopt de dunne poep hem langs de benen bij het zien van iedere moslim met een baard. Het is gewoon een beetje zielig. Dus Robert jongen. Doe eens niet zo spastisch man.

Reaguursels

Inloggen

Zouden er al voiceover videofucks op kantoor rondgaan van die southpark aflevering met die neger die niet uit stan's kast wil komen.

Ik zou een opblaaspop met een burqa aan in zijn kast proppen die heel hard allahs snackbar roept als hij diep in zijn werk verzonken zit wat dat dan ook mag inhouden.

Lionfromzion | 18-07-18 | 18:29

Vrij natuurlijke reactie na een aanslag dat je extra alert bent in dezelfde omgeving als je een baard met een jurk ziet maar goed dat hoort wel weg te ebben en kasten leegmaken om je in te verstoppen.. man man praat daar met de GGZ over ipv het in de krant te zetten.

Tenzij hij beschikt over extra informatie die zijn angsten rechtvaardigen en dit nu vanuit de kast aan het uploaden is naar wikileaks is hij wel een echte islamofoob en meer dan dat maar als journalist totaal ongeschikt.

Ga lekker bij de libelle wat schrijven ofzo het is je de stress niet waard en zo'n bange wezel kan nooit echt een journalistiek hoogtepuntje scoren want als je iets onderzoekt zal dat vaker ietwat spannend zijn, en zich voornamelijk buiten je kantoorkast afspelen.. een goeie journalist zal toch een beetje een adrenaline junkie moeten zijn toch?

Watje

Lionfromzion | 18-07-18 | 18:21

mijnheertje Peertje zijn angsten en meningen, ach prima. Wat me wel stoort is deze saaistijl van schrijven, de sublimatie van lekker makkelijk.

superjan | 18-07-18 | 18:05

Zijn collegaatje Aaf B. C. (veertiger, dolgelukkig) zal bij een eventuele aanslag waarschijnlijk net lachend bij een yoga-centrum naar binnen staan te kijken, en nog net de kans krijgen verstoord om te kijken: "Zijn ze nou potdorie in míjn stad rotjes aan het...

Zenzeo | 18-07-18 | 17:44

Over die keukentrapjesvergelijking: een aanslag kost plm. 25% vh toerisme in een westers land, is plm. 1,5% vh BNP, is voor NL plm. 12 miljaard euro keer grofweg 5 jaar, is 60 miljard euro. En 50 doden en een paar zetels extra voor Wilders natuurlijk. De horror.

Gewinflipt | 18-07-18 | 17:29

Een vmbo-er die een dergelijk stuk -en ja ik heb het gelezen- voor z'n schoolkrant tikt, zou hier minpunten aan z'n broek hebben gekregen.

Tegenwoordig is elke linksdragende LöL columnist, publicist, journalist en/of opiniemaker. In de VK kun je de een niet van de ander onderscheiden, allemaal het mulo-niveau van een Wagendorp, en allemaal morgen in staat lid van de Kultuurkamer te worden...

Mazoeza | 18-07-18 | 16:10 | 1

In de VK ook Max Pam, Martin Sommer en Elma Draayer. En Don Arturo niet te vergeten. Dus het klopt niet helemaal wat je beweert.

Rest In Privacy | 18-07-18 | 17:15

Heb je ook praktische oplossingen Robert? Of blijf je liever gewoon bang?

Gen. Maximus | 18-07-18 | 14:36

Geen idee waar hij zo bang voor is. Door zijn werk voor de Volkische Beobachter staat hij helemaal onderaan op de lijst van moslimdoelwitten. Take a chillpill dhimmi.

The2Amendment | 18-07-18 | 14:26

@Mannes | 18-07-18 | 11:54
"GeenStijl plaatst wel erg vaak artikelen niet vriendelijk zijn jegens moslims."
-
Koranles zou verplicht moeten worden op scholen. Gewoon de vertaling en niet de leugenachtige uitleg van een haatbaard.
Kan iedereen lezen dat ongelovigen minderwaardig zijn, bedrogen en bestolen moeten worden en vooral dood moeten, en dan liefst meer dan één keer.
De gehele leer van de islam is gebaseerd op haat tegen andersdenkenden en biedt geen enkele vrijheid daar van af te wijken.
De koran is een ziekelijk boekje waarvan de inhoud bekend moet worden gemaakt en praktiseren strafbaar moet worden gesteld aanzien het oproept tot haat geweld en moord.
De islam heeft gewoon geen goede eigenschappen en is een ziekte die met wortel en tak moet worden uitgeroeid.

oplichter | 18-07-18 | 13:31

De laatste keer dat ik Robert sprak vertrouwde hij me toe te sparen voor 1,4 miljard treinkaartkaartjes.
Toen vertrouwde ik het zaakje al niet.
Godverdomme.

Hensmunter69 | 18-07-18 | 13:15

Ik zou Robert van de Griend zo'n kleed aanraden dat bij Harry Potter gebruikt wordt. Daar kruip je dan onder en voila je bent onzichtbaar.

Dutch_Viscount | 18-07-18 | 12:51 | 2

*anti-granaatdeken octrooien gaat*

LuckyGirl | 18-07-18 | 13:00

Beetje een flutstukje van meneer de volkskrantman, maar ook ontettend flauw om z'n hele punt te negeren en een stuk te tikken over z'n (verder nauwelijks ter zake doende) voorbeelden... beide stukjes zijn een waste of space.

Ballenman | 18-07-18 | 12:50 | 1

Ik vond t zinnetje over de keukentrap wel geinig , ende gedachte dat je niet bang voor angst moet zijn, maar dat angst nuttigerkan zijn dan boosheid ook wel een interessante gedachtegang

Hemmenaar7 | 18-07-18 | 16:55

Dagblad de VolksVerrader is een krant voor en door collaberateurs. C'est ca. Maar goed, de boemerang komt vanzelf terug.

zimmerschwanz | 18-07-18 | 12:49 | 1

In dat geval geeft de volkskrant de schuld aan de luchtweerstand.

LuckyGirl | 18-07-18 | 12:59

Als ik zo schijtbang door het leven moest zou ik mijn pet in het water gooien en eronder gaan zitten.

GuusHetSchaapje | 18-07-18 | 12:33

In de volksmond noemen ze iemand als Robert: Een lafaard

Ervaringsdeskundige | 18-07-18 | 12:18 | 3

Hij kan maar beter niet uit de kast komen.

BozePaarseMan | 18-07-18 | 12:33

Als ik geen zin heb om in de vliegtuigslurf in de rij te staan en dus op stoeltje ga zitten tot de slurf leeg is en er dan een bagage-baardmocro even met incheckcollega''s v Transavia komt staan praten wordt ik ook bang en boos dat er zo'n onnodig veiligheidsrisico wordt genomen.

ger1306 | 18-07-18 | 12:44

ook noemt men dit soort gedrochten faalhaas

Dutch_Viscount | 18-07-18 | 12:57

Wauw, dit moet wel het allerbestenste éénstapsplan zijn die ik heb mogen aanschouwen. Dus, we denken even mee met/voor Robert.
Stel, een aanslag op de redactie zoals Bataclan (hoeft natuurlijk niet, molotov, andersoortig biem-tuig). Robert rent naar zijn kast, hopelijk buiten het zicht van de receptie alweer zijn collega's de eerste kogels vangen. Robert heeft de kast zodanig voorbereid dat deze van binnenuit op slot te doen is, neem ik aan. Stevige deur etc etc, Robert is geen stomme jongen.
Maar Robert, beste jongeman, laat de band even doorlopen. Jij zit in je kast terwijl je collega's op enkele meters afstand doorboord worden, je beschikt over een sterke maag, dus je zorgt niet voor extra geluid of geur. Dat is namelijk het gevolg van dat fantastische kastplan.
Misschien, heel misschien had je de safespacekast-moeite kunnen steken in een onverwachte vluchtroute voor jou en je collega's. Verwijderd van de entree, denk aan iets simpels als een van de tuimelramen op volledige stand open kunnen doen.
Met zijn allen overleven, of in je eentje een enorme traumatische ervaring ondergaan. Make a choice. Maar die heb jij al gemaakt.

Kouwe Kees | 18-07-18 | 12:05 | 3

Kom op Kees, die kast is van pakweg 2mm plaatstaal, en volgens de redactie is hij spastisch. Die rammelende kast horen ze echt wel.

Jezusaapje | 18-07-18 | 13:26

Ja, dat vrees ik dus ook. Robert verspilt veel energie aan een uitkomst die gelijk staat aan zijn angst, namelijk een overhoop geschoten redactie. Daarbij denkt Robert alleen aan Robert, dat is vrij normaal als je doodsbang bent, maar nu zit hij pas in de planfase. Dit zegt iets over Robert.

Kouwe Kees | 18-07-18 | 13:44

Dit alles inderdaad met de niet bepaald gegarandeerde aanname dat hij het in zijn kastje overleeft. Puik plan, Robert!

Kouwe Kees | 18-07-18 | 13:47

Millenials hè? Watjes.

postmodernismisdead | 18-07-18 | 11:59

Die Griend zal wel niks te schrijven hebben geweten en dus maar wat islamgeneuzel.

Carmelita | 18-07-18 | 11:58

GeenStijl plaatst wel erg vaak artikelen niet vriendelijk zijn jegens moslims. Is het de bedoeling om op deze manier de reaguurders te verleiden om vervolgens los te gaan op de islam? Die opzet werkt in ieder geval goed.

Mannes | 18-07-18 | 11:54 | 10

Als de drang hebt om voortdurend op een site als GS de reaguurders te ranten die hun mening over topics als islam uiten dan heb je weinig te doen en een triest leven.

Moresnetunited | 18-07-18 | 12:15

Moslims doen ook wel erg vaak vervelende dingen. GS doet daar verslag van.
Dat andere media deze dingen wensen te negeren is niet de schuld van GS, wel de reden van het bestaan.

Rest In Privacy | 18-07-18 | 12:15

Ik ben blij met GS.

guile | 18-07-18 | 12:25
▼ 7 antwoorden verborgen

Relifrenie is a bitch

litebyte | 18-07-18 | 11:51 | 1

Is dat geen englies?

HogeNood | 18-07-18 | 11:57

Eigenlijk is hij dus kastracist.

LuckyGirl | 18-07-18 | 11:50 | 1

Scherp!

kaasfondue | 18-07-18 | 14:35

Ondertekend door Halsema zeker. Hierna komt uiteraard de eis om gezinshereniging, schadevergoeding, huis en miele.

Wacht maar totdat de NGO-schepen vanuit Italie het noordzee kanaal opstomen ..

Beefbus | 18-07-18 | 11:52

Gat-ver-damme. Kots.

Mensdier | 18-07-18 | 11:53

Ik ben vooral bang voor idioten als Robert van de Griend.

Cor Netto | 18-07-18 | 11:48

-Nazi, tokkie, racist, fascist, extreem-rechts.
-hoort bij het moderne leven in grote stad.
-wen er maar aan.
-dan rot je toch op.
-keukentrap.
-bekeren.
-meer islam importeren.
-islam hoort bij verleden, heden en toekomst.
-is religie van de vrede, liefde en barmhartigheid
-sinds 2001 slechts 30000 aanslagen wereldwijd, dus is de kans dat je zelf slachtoffer wordt klein.

Hoop dat dit helpt.

RickTheDick | 18-07-18 | 11:48

Dat keukentrapje is natuurlijk wel relevant. Maar de conclusie is natuurlijk weer helemaal fout.
Omdat het zo'n kleine kans is dat je door terroristen geraakt wordt, moet je dus niet iedere straathoek vol zetten met Merkel-lego en iedere agent een AK geven. De maatregelen moeten iets gerichter genomen worden: het leger op afroep beschikbaar, agent bij de synagoge.

frank87 | 18-07-18 | 11:47 | 1

en je mist als maatregel ook nog: aanpak bij de bron.

Glasgow Argus | 18-07-18 | 11:49

Ik heb een opbouwende tip voor Robert. Wordt politicus.
.
Want hoewel hermetische grenzen en beveiliging heus niet werken, staat er altijd verrassend veel van rond politici.
.
En sowieso kun je je landverraad beter formaliseren. Wie weet een eigen stoeltje op de vlucht als de pleuris uitbreekt.

Parel van het Zuiden | 18-07-18 | 11:47

Hahaha, hij heeft zelfs uit angst zijn keukentrapje het huis uit gedaan.
Of is dit linkse humor?

atheïstisch stemvee | 18-07-18 | 11:42 | 2

Als je er niet om kan lachen is het zeker weten linkse humor.

LuckyGirl | 18-07-18 | 11:45

Ik zie het al helemaal voor me. Verwilderde ogen, bezweet voorhoofd, zware ademhaling, het keukentrapje - met gestrekte armen zo ver mogelijk van zich afhoudend - naar de kant van de weg brengen voor het grofvuil.

atheïstisch stemvee | 18-07-18 | 11:52

Maar waarom is de volkskrantredactie niet bang voor aanslagen door Russen?

LuckyGirl | 18-07-18 | 11:42

"Gisteren was het vier jaar geleden dat er bij een terroristische aanslag op vlucht MH17 193 Nederlanders om het leven kwamen." - Nou nee, dat was geen terroristische aanslag. Dat was volgens mij geeneens een aanslag in welke betekenis dan ook, maar een oorlogshandeling. Wel aardig om te zie hoe hij dat argument gebruikt om bij de lezer de indruk te wekken dat het nog veel erger kan dan bij het islamitische terrorisme. Soort van keukentrap-vergelijking.

FrankVeer | 18-07-18 | 11:41 | 3

U was me net voor... Wat een deflatie van de term terrorisme weer.
Maar dat gebeurt met links vaker; zo is ook elke migrant een vluchteling en elke drammerige (schele) millennial een activist

eekeek | 18-07-18 | 11:50

Los daarvan, als je werkelijk links zou zijn, zou je een enorme godvergeten hekel hebben aan het extreem conservatief rechtse gedachtengoed van de islam.

litebyte | 18-07-18 | 11:55

litebyte
inderdaad.
De islam is totalitair conservatief religieus. Jezelf links noemen en islam vergoelijken is volkomen belachelijk.

Rest In Privacy | 18-07-18 | 12:27

Van de Griend en de meesten van het PC journaille in NL koesteren nog steeds de illusie dat zij, dankzij hun facilitaire houding tegenover de Islam en hun algemene interne censuur op de mistanden die uit de islam voortvloeien (de conspiracy of silence), op de een of andere wijze gevrijwaard zouden zijn voor aanslagen door islamieten.

Alsof zij gespaard zouden blijven door islamextremisten in ruil voor het jarenlang downplayen en padvereffenen voor deze lui.

Uiteraard is dat niet het geval. Geen enkele islamiet in NL leest een nederlandse krant of kijkt NPO. Bovendien is elke infidel (varieerend tussen extreem rechts of extreem links is) een valide target tijdens zo'n aanslag.

ChatBot | 18-07-18 | 11:39 | 1

Het enige wat er gebeurt is dat er af en toe een haatbaard zich vol verbazing en minachting achter de oren krabt hoe die kaffirs zo stom kunnen zijn om het pad voor ze te effenen.

Rest In Privacy | 18-07-18 | 12:33

SOY BOY!

KutFilosoof | 18-07-18 | 11:37

Ik ga mijn baard laten staan, koop zo'n soepjurk en ga met een stokbrood BOE roepen op de redactie van de VK.

ijsaartindeoven | 18-07-18 | 11:36 | 3

LOL en kijk maar uit, straks stenigen ze je met quinoa.

LuckyGirl | 18-07-18 | 11:44

Nee joh, dan hebben ze medelijden, omarmen hem en bieden een baan aan.

J. Jarig | 18-07-18 | 12:05

J. Jarig:
Je bedoelt dat hij in zijn voorbereiding bereid moet zijn tot voorhuidverminking omdat ze hem zouden willen pijpen?

LuckyGirl | 18-07-18 | 12:18

Die klungel hoeft nergens bang voor te zijn, de Volkskrant is als een moskee, die vallen ze onderling ook (nog) niet aan.....

Mazoeza | 18-07-18 | 11:34

Deugen ten koste van anderen maar wel zorgen dat je zelf de dans kunt ontspringen. Het is de definitie van Foutlinks Nederland.

Repetitive Beats | 18-07-18 | 11:33

Het is best een eerlijke column eigenlijk. Niks mis mee Robert!

Rest In Privacy | 18-07-18 | 11:32 | 2

Nee hoor Robert, óók kroontje DT71 vindt dat je deugt!

Mensdier | 18-07-18 | 11:38

Wat er mis mee is, is dat als hij het zegt het "eerlijk en open" is. Maar als een rechts persoon het zegt hij gek en islamofoob is.

Rest In Privacy | 18-07-18 | 11:41

Prototype goedmensch. Zo laf dat ze naar de buitenwereld moeten doen alsof ze niet bang zijn voor moslims maar het toch zijn en boos worden op mensen die waarschuwen voor de islam (en dus moslims). ZOooo hypocriet! En aan dat soort idioten gaat Nederland en ook Europa dus kapot.

Rheia | 18-07-18 | 11:32

Wel een omslachtige manier om je vriendin te verwijten met de buurman te slapen.

spanarchist | 18-07-18 | 11:31

Robert Frank.

DrumPiet | 18-07-18 | 11:29 | 1

Frank.. Generalgouverneur van Polen, AchterbaksePiet?

H.Bakker | 18-07-18 | 11:48

Laat hem maar lekker bang blijven. Realistische mensen weten wel beter. Die useful idiots gaan toch wel als eerste head first van de buurtflat.

lokoolokie | 18-07-18 | 11:28

Ergens na die aanslag in Bataclan -ik gok begin 2016- heb ik ook wel bewuster in een concertzaal gestaan. Angst was het niet; eerder rare fantasieën over het eigenhandig vermoorden van minstens 2 terroristen, wanneer er een aanslag zou zijn. Maar er gebeurde niets.
De volgende dag wel wat blauwe plekken: iets te hard gepit die avond.

Mensdier | 18-07-18 | 11:27 | 1

Ik zat de volgende dag in een concertzaal - klassieke muziek NB! - en was me - ik neem aan met zo'n beetje iedereen in de zaal - zeer ernstig ervan bewust dat er elk moment een cultuurliefhebber met een kalashnikov kon binnenlopen. Vreemde gewaarwording.

kaasfondue | 18-07-18 | 14:33

Dit isllustreerd exact de motivatie van islam apologeten.
Ze dobbeten in zee omcirceld door haaien. En terwijl het bruin ze langs de benen loopt, roepen ze heel hard "Ik vind haaien heel lief"
Dat is de spagaat die je moet maken tussen de realiteit en policor deugen.

Rest In Privacy | 18-07-18 | 11:27 | 4

en isllustreerd. ach laat ook maar. Ik ga voor het klokje

Rest In Privacy | 18-07-18 | 11:45

Ik ben halverwege een pas aan het zweven. Laat de tijd weer voortgaan, ik smeek u!

Kouwe Kees | 18-07-18 | 11:45

Start de tijd. Waar ik zei "ze roepen haaien zijn lief" moet zijn "Ze roepen; De kans dat je van een keukentrapje valt is groter dan door een haai gebeten te worden"

Rest In Privacy | 18-07-18 | 13:30
▼ 1 antwoord verborgen

“Je bent welkom, wehelkom op mijn redactie”

Parel van het Zuiden | 18-07-18 | 11:25 | 1

LOL! "En let maar niet op mij want ik durf toch nog niet uit de kast te komen."

Aristotalloss | 18-07-18 | 11:36

Liever een safe space verschuil kast dan praten over gevaren van islamitisch extremisme, want islamofoob toch?

GroetenVanUrk | 18-07-18 | 11:24

Dat teefje durft straks ook niet in zijn kano de Amsterdam wetlands op!

Rest In Privacy | 18-07-18 | 11:24 | 1

Nee, dat wordt een milieuvriendelijke teflon-eenmans-onderzeeër van Musk.

Mensdier | 18-07-18 | 11:31

Prima hoor, als je bang bent, Doe je ook niet veel aan. Maar hij stelt voor dat we met z'n allen een beetje bang gaan zitten zijn. Dat is toch wel heel erg raar. Rare man.

John McClane | 18-07-18 | 11:24

Doe ik ook altijd, als ik een aanslag op een trein wil plegen: dan kom ik met een opvallend lang ding het perron op.
-
Succes verzekerd

bisbisbis | 18-07-18 | 11:21

Ik heb een briefje op de deur "ben er niet" en een boekenkast om mij achter te verstoppen. Een bangert is hij wel, maar als ze langskomen bij de vk hebben ze het er zelf naar gemaakt.

TheseDays00 | 18-07-18 | 11:19

Wie is eigenlijk die mafklapper geweest die begon met het vergelijken van keukentrapval met een terroristische aanslag? Dan moet het policorvirus zich toch wel heel erg diep in je hersens heb genesteld.

Crusher | 18-07-18 | 11:18 | 3

Ik doe een gok en ga voor Leo Lucassen.

GroetenVanUrk | 18-07-18 | 11:20

Volgens mij was het een fabrikant van lage kastjes.

John McClane | 18-07-18 | 11:25

Of ie de allereerste was weet ik niet, maar Alexander Penthouse was wel 1 van de eersten.

Prof. D.A.H. Vintik | 18-07-18 | 11:46

Maar dat is het in tijdsgewricht toch ook een beetje. Journalisten zijn politieke activisten en vinden dat “wij” van alles moeten of moeten vinden. De consequenties van dat alles moeten echter alleen door anderen genomen worden.
.
Zo werkt dat natuurlijk niet. In een tijdsgewricht waar moord breed gezien wordt als oplossing voor politieke meningsverschillen, een mentaliteit gekweekt mede dankzij de media trouwens, moet je als politiek activist accepteren dat je doelwit bent. Zeker als je zelf actief werkt aan het doelwit maken van anderen en politiek geweld vergoeilijkt als het in je straatje past.
.
Sowieso. Accepteren. Moesten wij Westerse burgers, als doelwitten voor Islam, toch ook? Nee, de dag dat hier een traan gelaten werd om het lot van “journalisten” / politiekactivisten.
.
Ja, ja journalistjes... U oogst wat u zaait, Al decennia wordt gewaarschuwd voor de glijdende schaal waar u ons heen duwde. U wist echter beter.

Parel van het Zuiden | 18-07-18 | 11:17

Ik persoonlijk ben banger voor linkse journalisten. Want die maken het gevaar groter. Door te willen deugen.

Normpje | 18-07-18 | 11:14

En als hij na een krakrakra event als enige rechtop de redaktie verlaat is hij een realist.

brughslurph | 18-07-18 | 11:13

Op Marokko.nl een ander, interessant topic. Het betreft een actie-in Marokko- onder 'echte mannen' om je vrouw of zuster tijdens warme dagen te gebieden om bedekkende kleding te dragen. 'WeesEenMan'-campagne.

Rest In Privacy | 18-07-18 | 11:12 | 2

Daar is nog een hoop werk te verrichten voor de marketing-afdeling van de producent van de KOMO-zakken.

eerstneukendanpraten | 18-07-18 | 11:14

En zelf met blote bast en short en zonnebril.
Maar goed in Abu dhabi hadden ze gescheiden stranden het kan nog erger.
Heb er niks meer mee.Die vrouwen moeten maar eens voorzich zelf opkomen
Abu Dhabi zul je mij nooit meer vinden wat een hypocriete rotzooi is het daar

Lilia2 | 18-07-18 | 11:49

Geen idee wie Robert Grient is, maar angst is inderdaad nr 1 oorzaak van (willen) deugen.

Mensdier | 18-07-18 | 11:11

Robert van de Griend is een wijf met een baard.

Beefbus | 18-07-18 | 11:11 | 10

@Standvastig: prima hoor, maar verwacht dan ook niet dat een vrouw elke dag scheert. Iets met 'geïrriteerde huid'.

Mensdier | 18-07-18 | 11:55

Allemaal da schuld van andrelon (omdat je een baard bent).

LuckyGirl | 18-07-18 | 11:57

@Mensdier | 18-07-18 | 11:55
Hummm... Kan mij niet herinneren dat ik dat ooit gevraagd heb. Wist niet dat u vrouw was ook. Heb ik wel vaker last van; dingen niet weten. Neem aan dat het om de regio beneden de heupen tot voetjes gaat? Ach... Ik ben niet zo moeilijk. Ga niet overdrijven alleen. ;)

Standvastig | 18-07-18 | 12:44
▼ 7 antwoorden verborgen

Ik zeg het nog maar weer: in Nederland zullen er nooit aanslagen plaatsvinden, het zijn ten alle tijden incidenten met verwarde mensen.
Wat zijn we toch een goed land heeft ooit een boven-ons-gestelde eens gezegd

2voor12 | 18-07-18 | 11:10 | 9

Ik vermoed dat gezien het enorme aantal moslims in dit land en de onderdanige, verslagen, weerloze en laffe houding van een groot deel van de Nederlandse bevolking en regerende kliek dat de jihad aansturende islamitische organisaties Nederland al tot de oemma (الامة الاسلامية) rekenen.
Verder zou het me niets verbazen als de regerende kliek terroritische islamitische organisaties zoals IS, Al Qaeda, Hamas, PLO en de Moslimbroeders afgetroggeld belastinggeld betaald om aanslagen af te kopen.

kempenaer | 18-07-18 | 11:48

Ach Kempie, jij vermoedt ook een heleboel he. Knap hoor!!

Rest In Privacy | 18-07-18 | 12:14

Lupus, er komt denkelijk helemaal geen burgeroorlog,
de moslims nemen gewoon langzaam over en Nederland staat er bij en kijkt ernaar, wanneer denkt u dat er een omslagpunt komt? Bij een aanslag?
Welnee, ze nemen over, met alle medewerking van dit eensch zo prettige landje en geen hond die het ziet, en als het te laat is, doet men nog niets. Ik ook niet, want geen idee wat.

drastic | 18-07-18 | 12:43
▼ 6 antwoorden verborgen

Ook zandzakken , voor de deur. Is 1 goed idee!!!

vanrechteren | 18-07-18 | 11:07

In diezelfde VK een heldhaftige blonde journaliste die in Hijab met handschoenen het toch maar gelukt is in Houthi land de toerist uit te hangen en kiekjes te maken. Mannen zijn schijtlijsters, vrouwen de nieuwe helde bij VK.

kler9 | 18-07-18 | 11:07 | 12

@Kuifje-in-Afrika | 18-07-18 | 12:33
Joh! iemand van het ANC? Een zwarte man? Kan toch niet zeker? Dat waren de vrijheidsstrijders vroeger!

ChatBot | 18-07-18 | 13:02

ChatBot, vind jij dat zwarte mensen niet mogen stemmen?

Rest In Privacy | 18-07-18 | 13:42

Tuurlijk mogen ze stemmen, wel gewogen naar IQ/belastingbijdrage

Hemmenaar7 | 19-07-18 | 09:09
▼ 9 antwoorden verborgen

De truuk is dat je alles over de islam kan en mag schrijven als je maar geen plaatjes gebruikt.

Binnenbaan | 18-07-18 | 11:06 | 1

Omdat 37% van alle moslims niet kan lezen en schrijven?

JWZ_JMK | 18-07-18 | 11:45

Liefde is het antwoord. We zijn alleen vergeten wat de vraag was.

Glasgow Argus | 18-07-18 | 11:04 | 4

"don' t look back in anger" en "imagine" op de piano spelen gaat.

Glasgow Argus | 18-07-18 | 11:10

Er is geen vraag, er is een doctrine: iedereen die zich niet onderwerpt aan de profeet is een vijand van de islam en moet dood.

eerstneukendanpraten | 18-07-18 | 11:12

En iedereen die dat niet herkent als een catastrofale bedreiging, heeft sowieso geen voortbestaansrecht en wordt een logisch slachtoffer. Don’t pity those fools.

kempenaer | 18-07-18 | 11:31
▼ 1 antwoord verborgen

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland