Paul Rosenmöller is NOG STEEDS een zakkenvöller
Goh wat een venijnig stukje in De Telebelg, je zou bijna zeggen dat ze de pik hebben op Paul Rosenmöller. En je zou bijna zeggen dat Paul Rosenmöller hypocriet is.
Paul Rosenmöller kent u wellicht nog. Stond aan de wieg van de grafkist van Pim Fortuyn. Groep Marxisten-Leninisten. vvd GroenLinks. Baantjes. Multimöljonair. Graaien en graaien. Enfin, de draagvader van Jesse Klaver lobbyde kennelijk voor een hoger dan toegestaan salaris voor Merel van Vroonhoven, de voorzitter van de AFM, alwaar Rosenmöller zelf in de raad van toezicht zit. "De oud-vakbondsman wilde niet dat dit topsalaris van circa 220.000 euro afgebouwd zou worden en vroeg daarom om financiële compensatie voor haar, hij zou dit meer 'marktconform' vinden. Ook een andere, nog te benoemen, AFM-bestuurder zou volgens Rosenmöller meer moeten kunnen verdienen dan een minister." Nu is gesteggel over poen niet nieuw bij de AFM, maar dit is toch wel erg cru. Jarenlang voor de bühne een grote muil over topinkomens en dan met terugwerkende kracht iedereen in de bips nemen. Links löllen, rechts völlen. En nu wil grote jongen Rosenmöller 'niet reageren'. Nou ja. Da's tenminste weer eens wat anders dan 'niet regeren'.
Reaguursels
Dit wil je ook lezen
PvdAGroenLinks wil miljarden voor rijksghetto's
36,6 miljard euro voor huurwoningen van max 700 euro - wiehoei toettoet
LIVE! Verkiezingscongres Hamas-PvdA
Wel gek dat deze vergadering niet in Doha is
Kandidatenlijst GroenLinksPvdA bekend
Marjolein Moorman op ZES, en mijnheer White moet achter in de bus
Herrezen uit de dood: Sybren Kooistra (de Goebbels van GroenLinks)
Soep van de Week in Het StamCafé
Wethouder GroenLinks 020 geeft dubieuze windsubsidie aan club van ex-wethouder GroenLinks 020
(die haar baan kwijtraakte vanwege dubieuze windmolenplannen)
Kati Piri toont het ware gezicht van GroenLinks-PvdA: een radicale partij vol idioten, halvegaren, Jodenhaters en de extreem gore politieke opportunist Frans Timmermans
PvdA-GroenLinks definitief ontmaskerd als radicale partij gekken, om Kati Piri hangt de geur van de dood en Frans Timmermans is de pooier van de ayatollah
Hoe is het eigenlijk met... de fusie tussen GroenLinks en PvdA?
Goed, die komen er helemaal uit samen
