Zoek mee: Shaguar E-Type gepikt in Amsterdam
ZoekZoek Habibi! Een lichtgetinte Jaguar E-Type (lichtblauw, coupe) is in de nacht van zondag op maandag weggesleept bij een garagehouder in 020, door een stel jochies met een Mini-auto en een Micro-penis. Don't fuck with another man's vehicle, mensen. Herkent u de stereotype signalementiërs (kleurtje, sportieve kleding, gemiddeld postuur en lengte) op de video? Aarzel niet om ons dan te mailen - en red een steeds zeldzamer wordende diersoort op wielen.
Reaguursels
InloggenWat moeten de daar nou mee, een gejatte e type raak je aan de straatstenen niet kwijt.
Dit kùnnen geen lichtgetiniërs zijn want die gasten hebben in de regel geen smaak, en een E-Type is het summum van smaak.
Zeer toevallig vandaag exact dezelfde E-Type (kleur, velgen) op een autotransport zien staan, deze reed rond 10u op de Brusselse ring in zuidwestelijke richting. De E-Type stond zonder nummerplaten vooraan, de auto erachter kan ik me niet meer herinneren omdat die E-Type zo zeldzaam is dat ik m'n ogen er niet af kon houden.
Geen idee of het dezelfde wagen is, maar hoe vaak zie je een E-Type, en dan nog in deze kleur?
Vind het wel racistisch dat men lichtgetintiërs gebruikt voor deze reconstructie-video!
Het zet onze getinte medemensen gelijk zo weg als....
Marokkanen. Steeds maar weer. Steeds maar weer. Ik zou zeggen: doe maar wat minder maar dan ben ik een nazi... Maar zie het positief: de eigenaar kan ook een PVDA/CDA/VVD/GL/D66-er zijn. Zij bepalen het beleid. Zij houden dit al tientallen jaren in stand.
Binnenkort een ramkraak met deze E-Type.
Gisteren opsporing verzocht gekeken en nu dit beeld weer de stemwijzers zijn er weer vroeg bij deze keer.
Ach die is gewoon gejat op bestelling.
Staat waarschijnlijk al in een container te wachten op verscheping.
Stond ook nog een knap kevertje op de achtergrond.
@Zijkweif | 21-09-16 | 14:57
Zag het filmpje vanmorgen vroeg al op AT5 en dacht precies hetzelfde. Het is net zoiets als in een Minirok 's nachts in Amsterdam-noord rond te gaan lopen.
Als ik dit alles tot me neem, dan heb ik het beeld dat het hier ging om een lokauto. Correct me if I'm wrong.
Even kenteken enhancen en je bent een aanwijzing verder. Verder standaard profiel daders.
Zo nu snel verder in debat anders mot ik alsnog met die gehandicapten op de foto.
Tijd_voor_een_banaan | 21-09-16 | 16:18
Er staat dat je de redactie kan mailen.
Gezien de info zou het deze garage kunnen zijn: www.garagestouten.nl/
Ik vind alleen het beeld niet matchen met streetview.
Tijd_voor_een_banaan | 21-09-16 | 16:18
In het artikel stond dat je moet mailen naar de GS redactie
Die onderdelen zijn los tonnen waard bij de juiste autobezitters.
LangeTijdGeleden | 21-09-16 | 15:33
Valt mee hoor. Een '66 4.2 in mint staat doet rond de 120k.
De latere modellen gaan voor minder dan 100k.
Ze zien er prachtig uit maar er valt niet mee te rijden. Het weggedrag van de E type is verschrikkelijk.
Geen idee hoe ik het garage bedrijf kan contacteren. Ik wilde even melden dat ik een Jaguar E-type zag worden vervoerd op een lader. De locatie is Westlandseweg (Maassluis 16:07 uur) richting Hoek van Holland. Waarschijnlijk naar England via de boot...
Die is allang uit elkaar gesleuteld.
Wat moeten hyenas met een Jaguar?
Ik verwacht ook scenario in lagen.
Het zijn best dure auto's,ook gestolen leveren ze best wat op.
@kneuterzak | 21-09-16 | 15:20
Echt? Dat afzichtelijke ding vergelijken met een "E" ?
Leert uw klassiekers..
@mirvink3478 | 21-09-16 | 15:26
Cynisch, mag ik toch hopen.
Anders gaat de 2e regel ook voor u op..
hier een foto van de auto in betere tijden:
static.autoblog.nl/images/wp2016/jagua...
mirvink3478 | 21-09-16 | 15:26
Een E-type is één van de mooiste auto's ooit gemaakt. Kijk even goed naar de foto, vind je dat een mooie auto?
en microbrain.. denken die gasten nu echt dat camera's daar net niet zijn geinstalleerd.. of ze zijn gewoon honds oh wacht, strontvliegbrutaal en lak hebbend aan het rechtssysteem in Nl..
Wel handig om te melden.
"Twee mannen hebben zondagnacht voor het oog van een bewakingscamera een Jaguar E-Type gestolen in Noord. De klassieke auto stond ter reparatie bij een autogarage aan de Chrysantenstraat."
Bron AT5+ update video.
www.at5.nl/artikelen/160539/duo-steelt...
www.omroepbrabant.nl/?news/255010322/B...
toeval?
Zo, dat gaat wel heel erg makkelijk. Of hebben ze eerst een half uur zitten sleutelen en breken?
Normaal rossen ze een oudje uit een Scootmobiel. Deze werken tenminste nog op onregelmatige uren. Daarom voor deze inzet de poedelprijs.
Ondanks dat de politie er snel bij was, ze het blok afgezet hadden en hem in een fuik konden grijpen hebben ze hem toch met sleep en al door gewuifd i.v.m. ongewenst etnisch profileren .
Criminaliteit zit dit kutvolk gewoon in de genen. Zwamsom zegt het ook!
Niet echt makkelijk verhandelbaar lijkt mij, verzekering ? Garagehouder nog openstaande rekeningen? Vragen vragen vragen!
Wij moeten vriendelijk en medewerkend zijn voor deze mensen...
Als wij straks in de minderheid zijn dan zijn ze ook aardig tegen ons (zie de malloten in Zweden).
Die onderdelen zijn los tonnen waard bij de juiste autobezitters. Die betalen grof geld om hun Jaguar te voorzien van nieuwe deuren/panelen.
Ik gok dat hier niet veel meer van overblijft... Want zo'n auto heeft veel zorg en onderhoud nodig, dus ik gok niet dat ze deze naar de oostbloklanden verkopen.
Of er is een verzamelaar in het midden-oosten dat nog zo'n auto zocht.
Quote: "Man.. zo'n auto laat je 's nachts toch niet buiten staan?
Zijkweif | 21-09-16 | 14:57"
.
.
.
Dat is hetzelfde als tegen een verkracht meisje zeggen: had je maar niet zo'n kort rokje aan moeten trekken.
@Kneuterzak
Dat is een moderne Jaguar, een E type is een waar kunstwerk: www.google.nl/search?q=jaguar+e+type&...
Gone in 60 seconds.
Even in de UWV bak kijken.
Gelukkig heb ik mijn fiets aan slot en ketting staan.
@kneuterzak | 21-09-16 | 15:20
Dat moet hem zijn.
Is dit de Jaguar misschien?
www.omroepbrabant.nl/?news/255010322/B...
Daar maak je wel de blits mee op de boulevards van Casablanca.
Zoek mee?
Dacht het niet. Wie zet er nou een Jaguar E type buiten terwijl je GARAGE houder bent? Loser.
Ziet er zo makkelijk uit...
Pakkans laag + evt strafmaat laag = risico zeer laag
Misdaad loont!
Lichtgetintiër Amsterdam met mini? Kunnen er echt niet veel zijn.
OMG, is dat niet de E-type van Sjort Kelder?
Pssst: Jaguar e type kopen? een licht blauwe coupe. Eventueel voor omkat of de onderdelen.
Man.. zo'n auto laat je 's nachts toch niet buiten staan?
Zijkweif | 21-09-16 | 14:57
Inderdaad, afhankelijk van o.a. type doet zo'n ding 50k-200k. En hij is/was van een garagehouder die 'm niet in de garage zet....
Zoek zoek rifaapje.
Zo, dat kanspareltje pakt zijn kans...
Zorg dat je iets kan en vertrek. Nederland is naar de filistijnen.
Bij CSI kunnen ze altijd dat soort kentekens met 2 muisklikken haarscherp leesbaar maken...
Dat is de neef van Mo uit Nieuw-West, Slotermeerlaan 356, drie hoog. Zie toch zo.
werd de rifaap maar steeds zeldzamer
Een E-type? wat moeten ze daar nu mee, daar is geen enkele vlogvolger van onder de indruk, da's geen Audi.
Man.. zo'n auto laat je 's nachts toch niet buiten staan?
Doe eens door de gamma halen die video.. Lichtgetintiers in het donker zijn niet zo zichtbaar...
Vooroordelen bevestigd en dank voor de Pulp Fiction verwijzing. www.youtube.com/watch?v=VO48Vr4KIc8
pooh beer
REAGEER OOK