GeenPeilTV. Jan Roos ontvangt felicitaties
Overwinningsfilmpje! GeenPeil campagneleider Jan Roos was vandaag in het kloppend hart van onze democratie om [polygoonstem] bejubeld te worden door duizenden enthousiaste volksvertegenwoordigs die de dekselse verslaggever van den webzijde GeenStijl uitvoerig bedankten voor het weer terugbrengen van de cratie bij den demos. Een enigszins uitgeputte heer Roos werd overladen met bloemen en geschenken, en door de aanwezige politici uitvoerig gecomplimenteerd voor zijn baanbrekende werk voor het referendum. Een uniek unicum in de parlementaire geschiedenis van Nederland [/polygoonstem]. Iedereen bedankt en gegroet. Tot 14 oktober - als de Kiesraad in een extraspeciale live-uitzending bekend gaat maken hoeveel geldige stemmen er geteld zijn, wie er in de referendum-commissie plaatsnemen, wanneer er gestemd mag worden en welke koninklijke lintjes er aan de dappere GeenPeil-vrijwilligers worden uitgereikt. Laters!
Reaguursels
InloggenIk wil dit gewoon even plaatsen hier. Stukje tekst uit Pauw Di 29 sep 2015.
Uitzending met Peter Walda, Ferry Mingelen en Peter R. de Vries, Tamila Akeekif uit Afganistan en Juliana uit Syrië Over het vraagstuk
Tamila: Kijk ze moeten, ik vind gewoon dat ze van dat de IND mensen beter moeten gaan screenen. Dat ze zelf gewoon goed moeten kijken van wie is deze person, is het een oorlogsmisdadiger, is het geen oorlogsmisdadiger laats ze aan de hand daarvan ?
Juliana: Dat is bijna onmogelijk, is bijna onmogelijk
Tamila: Laat ze aan de hand daarvan
J: want je hebt bijvoorbeeld Afganistan.
T: Ja maar waarom laten ze dan zo veel mensen binnen alsof ze niet kunnen schelen want ze hebben wel een verantwoordelijkheid tegenover de Nederlandse burgers, ik bedoel eh, ze laten moordenaars naar binnen..
PRdV: maar dat ongelovelijk veel oorlogsmisdadigers en moordenaars eh binnenkomen, is dat jouw gevoel?
T:Ja maar dat is toch eng
PRdV: is dat jouw gevoel dat dat zo is?
T: Ja absoluut, absoluut dat is een ding wat gewoon 100% gegarandeerd is wat ik jullie nu garandeer, dat wel eh 50% !..
PRdV: Ja maar om wat voor aantallen heb je het dan? 50% ?
T: 50%. Ja. Al die alleenstaande mannen
PRdV: Dat zijn moordenaars en oorlogsmisdadigers
T: Bijna 80% zijn niet eens uit Syrië of uit Iraq. Dr zitten bijna 2 miljoen vluchtelingen in Libanon. Zoveel zijn er niet uit Syrië gekomen. En de meeste die uit Syrie zijn gekomen hebben familie hier die gewoon geld hebben gestuurd en de vlucht hier naartoe hebben geregeld. De rest is gewoon allemaal uit Afganistan, uit Libie, Somalie,
PRdV: Dat lijkt me eh een buitegewoon onwaarschijnlijk getal. Dat wil ik toch wel even gezegd hebben hoor.
Allemaal: Ja, Ja, Ja .
PRdV:
Ferry: Ja maar wat zei je nou precies dat eh 50%?
Pauw: Dit eh, dit zijn getallen die jij niet noemt gebaseerd op feiten maar dat is een aanname van jou, of dat drukt misschien jouw angst uit dat het er zoveel zouden kunnen zijn ?
T: Niet alleen de angst, je ziet ook de beelden van de vluchtelingen families en kinderen en families, maar je ziet alleen alleenstaande mannen
J: Ja maar dat zegt helemaal niks
PRdV: Ja maar zijn het daarom moordenaars of..
J: Nee.
T: Nee, ik zeg niet daarom dat ze moordenaars zijn maar ik weet wel zeker dat van die alleenstaande mannen wel bijna de helft gewoon criminelen zijn want in Syrie, kijk ik heb
Peter R. de Vries: Ja maar, ja maar..
T: in Syrie familie zitten die zeggen, er zijn genoeg families eh overvallen, eh, afgemaakt, en waarvan het geld is gestolen en ja.
J: Ja maar wat zegt dat over de vluchtelingen die hier naartoe komen, helemaal niks
T: Ja maar kijk dat is het, juliie goedheid van ja kom maar, welkom dit en dat en heel veel mensen maken misbruik van jullie goedheid.
PRdV: Ja maar ik snap toch niet goed waar jij je op baseert.
J: Ja.
T: Ja.
PRdV: Je neemt iets aan en je komt uit met een getal van 50%, dat is astronomisch!.
T: Ja dat denk ik.
Jeetje Jan laat nooit d66 uitpraten. Dat is echt heel vervelend.
Ik denk dat het uiteindelijke referendum maar iets van 25% van de kiezers laat opkomen. Er moet anno 2015 toch wel een beter systeem van stemmen komen. Namelijk via DigiD. Waarbij je verplicht 10 min aan filmpjes moet kijken met (feitelijke)argumenten voor of tegen, voordat je op ja of nee kunt klikken.
Ook met tweede kamer verkiezingen moet er een verplicht quizje komen met vrij basic vragen over politiek voordat je mag stemmen.
Anders heeft pechtold,VVD en CDA gelijk dat je beter mensen kunt kiezen die beslissingen voor je maken vanuit een ideologie (liberaal, christelijk, socialistisch)
Volgens mij las ik ergens dat de helft van de mensen in 2011 dacht dat Geert Wilders een minister was of in het kabinet zat. De termen "gedogen" "oppositie" "coalitie" en "kabinet" zijn voor veel mensen op straat blijkbaar niet eens te begrijpen.
Ergens wel grappig,
" het volk wil het ", "het volk heeft gesproken "
Het gaat om 500.000 handtekeningen, van de 17.000.000 inwoners !!
Best pretentieus om dan te roepen dat het volk het wil.
'gefeliciteerd' vind ik wat overdreven, ik vind het een schijntje, die half milj.
Nu die opkomst nog
Beroep = Boerenlul | 30-09-15 | 02:33
REken maar dat er straks gewoon er een teleurstelling zal plaats vinden, want dit lijkt een overwinning maar is het nog niet.
Ze kunnen het zo langs zich neer leggen en gaan er voor door dat ze gokken op iets wat een verassing aanval zal kunnen noemen.
GA er maar van uit als je die smoelwerken ziet dat ze gewoon alles zullen negeren en dan ja dan ik weet niet of de mensen het niet vergeten, maar ik denk het wel want er hoef maar iets te gebeuren en kruipen allemaal in hun schulpje.
Nu furore straks de bulten..............
"Ik doe geen zaken met splinterpartijtjes."
Dat wordt na de verkiezingen een uitspraak die de PvdA nog vaak zal moeten aanhoren.
-weggejorist-
Jan is duidelijk op z'n best als interviewer, niet als geinterviewde. Misschien wel de beste reljourno, evâh, die op het Binnenhof rondloopt, heeft rondgelopen.
Verder is het meeste wel gezegd. Wel bij deze nog even een onderstreping van de klasse van Pechtold. Werkelijk geen enkele partij, geen enkele beweging, kan zich een betere tegenstander wensen dan deze oud-veilingmeester en dito burgervader. Chapeau hoor, voor beide partijen, pracht(internet)televisie.
Ik ben heel benieuwd welke rol D66 gaat spelen in de aanloop tot het referendum: actief associeren of actief oproepen om weg, dus om onder de 30 procent, te blijven...
Heerlijk Jan. Echt killermet je ''splinterpartijtje'' beetje onder de gordel maar zou willen we het ook zien, de onderbuik vd politici raken.
HAHAHA... dat doet ie dan weer leuk die Roos!
<br>
<br>
Inhoudelijk.... splinterpartijtje en foetsie is Didi!
Als tegenargument hoor ik vaak dat Jan Roos een clown is die rurring probeert te maken. Clowns zijn lachwekkend en moet je niet al te serieus nemen. Dat klopt, ik vind ook dat het wat minder "leuk" mag. Moet wel scherp blijven maar zometeen ben je de Rutger van het binnenhof. Dat moet je niet willen!
Stoppen met de export van de Internationale Rechten van de Mens. Een te duur links product en sommige volken kunnen die hier niet combineren met hun religie.
Waarom hier stoppen? Met zoveel respons moet het toch mogelijk zijn om in 2017 met GeenPartij in de tweede kamer te komen met een zetel of 5? Gezien de versplintering kan Joris dan minister van propaganda en stijlloze zaken worden...
@Donkersloot | 30-09-15 | 07:38
Laten we nou eerst maar eens afwachten wanneer we mogen stemmen, hoeveel procent opkomst er dan is en hoeveel % van de opkomst 'nee' stemt.
Bij een opkomst van 70% waarvan 90% 'nee' stemt, kan de regering moeilijk blijven volhouden dat 'ja' de logische stap is.
Dat zou de PVV in één klap de allergrootste partij kunnen maken, met hopelijk een dramatisch verlies voor VVD en D'66.
Juliana mag dit soort dingen helemaal niet zeggen op de Televee. Daar hebben we deskundigen van Clingendael voor.
De weten veel beter dan zij hoe het is om als christen tussen de moslimse gyneacologen en astronauten te vertoeven.
Jan Toeternuitje | 30-09-15 | 08:00
Ben je al toe aan koggie?
Ik vind het niks dat eindeloos handen schudden en irriteren. Jan moet zich een goede winnaar tonen, dit lijkt nergens naar. zonde
Volksvertegenwoordigs?
.
Voortaan even de spelling checken.
champoo = shampoo
*spellingscontrole wakker maakt*
Welke anti-roos-champoo gebruikt Jan trouwens?
De kans dat dit raadgevende (!) referendum wordt 'overgenomen' door de kamer/dit kabinet is volgens mij nihil. Ongetwijfeld gaat Geert weer een slachtoffer-act ophangen hierover, maar het is niet anders.
Geenpeil.nl van harte gefeliciteerd.
Wat een geweldig leuk filmpje! Ik heb echt hard gelachen. Nog gefeliciteerd met het goede werk!
Dutch force referendum over loss of sovereignty to Brussels
theinfounderground.com/smf/index.php?t...
Het is weer zover.
www.telegraaf.nl/tv/nieuws/binnenland/...
@daytripper | 30-09-15 | 02:46
1. Het argument nu van de politiek is dat een associatieverdrag niet per definitie een opstap is naar een EU lidmaatschap. Draai de zaak even om: welk land is bij de EU gekomen zonder eerst een associatie verdrag te tekenen? Ik denk geen een.
2. Misschien is het verstandig als Rutte zich niet in deze discussie mengt, omdat als hij praat dan liegt hij. Althans van al zijn beloftes is het tegenovergestelde uitgekomen.
Beroep = Boerenlul | 30-09-15 | 03:55
@Boerenlul. Argument 2 zondermeer mee. Rutte heeft inmiddels imposante trackrecord als leugenaar ( Vd Graaf, 1000 euro , MH17 etc etc)
Argument 1 van je klopt niet. In de media zeggen Plasterk en bv die nep-professor van Wijk letterlijk : waarom maakt men zich druk om een handelsverdrag ? wie kan er nu tegen handel zijn? Ook 2e kamerleden gisteren in de VK.
5 minuten lezing van het associatie verdrag leert dat het veel meer is dan handel en dan zeg ik : belazer de kluit niet en zeg dat!
Hoe dom het is naar Poetin toe dat de eurofielen Oekraine in het Grote Europese IVe Rijk willen trekken laten we dan maar even rusten. Het verschil met de assoc verdragen die bij andere lidstaten werden gesloten is bovendien multi : geen oorlogssituaties en geen strategische spanningen.
En Jan Roos, ik heb smakelijk gelachen om het handjesschudden. Prijsloos, vooral die kop van Pechtold. Alleen al daarom gefeliciteerd :)
Syrische Juliana weet precies waar ze het over heeft als ze spreekt over 50% is crimineel. Waarschijnlijk is ze met haar familie gevlucht voor dit tuig en nu ziet ze haar Nederland vollopen met dat schorum. Heeft ze dan 10 jaar voor in een AZC gezeten, met alle ervaring van dien. Afghaanse atheïste haar ogen begonnen te koken toen er iets werd gezegd over de is-lam. Die pleegt gewoon takkiya.
Historisch event, gaat de geschiedenis boeken in.
Is er voor het`Wat is Geenpeil' youtube filempje al een closed captions ondertiteling in het Engels, zodat deze campagne ook internationaal begrepen en besproken kan worden ?
@daytripper | 30-09-15 | 02:46
1. Het argument nu van de politiek is dat een associatieverdrag niet per definitie een opstap is naar een EU lidmaatschap. Draai de zaak even om: welk land is bij de EU gekomen zonder eerst een associatie verdrag te tekenen? Ik denk geen een.
2. Misschien is het verstandig als Rutte zich niet in deze discussie mengt, omdat als hij praat dan liegt hij. Althans van al zijn beloftes is het tegenovergestelde uitgekomen.
En dit wil ik \\ot de guttmensch ook niet onthouden uiteraard. www.hln.be/hln/nl/960/Buitenland/artic...
@Lewis Lewinsky | 30-09-15 | 02:09
En voor als je wakker wordt: Alluhoedje en 8 bier aan de bar, nu het nog kan. youtu.be/qZ-QX8LuKHA
Merkt Jan Roos op naar Peggold : "wel associatieverdrag lezen hé...?"
Maar het zou Jan's positie in de discussie veel sterker maken als hij zelf ook es de 2e-Kamerleden confronteerde (en daarnaast ome Roon) dat het "associatieverdag "niet alleen bedoeld is om Oekraine in het Grote Europese Rijk te rommelen, maar 2 minuten lezen duidelijk maakt dat het niet alleen een "handelsverdag" is:
Artikel 4 lid 2 :
f.verdere dialoog en meer samenwerking tussen de partijen op het vlak van veiligheid en defensie;
g.bevordering van de beginselen van onafhankelijkheid, soevereiniteit, territoriale integriteit en de onschendbaarheid van de grenzen.
@Beroep = Boerenlul | 30-09-15 | 02:33
Die hele intellectuele onderklasse wordt in bovenstaande geenpeil-video geniaal gefileerd. Als er een bokaal voor parlementaire journalistiek was, dan zou die bij Jan Roos op de kast moeten staan.
Ik vraag mij af na zondagavond radio 1 geluisterd te hebben + internet of de volgende heren geen schaamte kennen?
-Arend Jan Boekestijn (die had gezopen op Twitter denk ik)
-Paul Tang (echt een mega slechte antwoorden bij Opvliegers, had geheel gefileerd kunnen worden)
-Kees Verhoeven (Ging zichzelf feliciteren met het referendum om 01:05 op radio 1)
Duitse topjournalist na 10 dagen bij ISIS: Jihadgroep plant nucleaire uitroeiing Europa
Terroristen willen met nucleaire tsunami de grootste religieuze zuivering ooit veroorzaken en honderden miljoenen mensen vermoorden
Lees verder;
nl4nl.wordpress.com/2015/09/25/duitse...
@INH.30CL | 30-09-15 | 02:01
Ik ben van de generatie die wel statistiek begrijpt :)
- out -
@INH.30CL | 30-09-15 | 01:58
Precies. Dat is het grote drama, dat de goeien alweer onder de kwaaien lijden. Waren de goeien er niet gewest, dan zou je haast zeggen: laat die 30 miljoen mieles maar komen, veel plezier ermee:)
BTW, elke generatie schijnt statistisch gezien een oorlog mee te maken. Ik ben van de generatie die er straks dus midden in zit.
@ben kokhals | 30-09-15 | 01:46
Alleen is de ellende dat anderen gaan krijgen wat ze nooit gewild hebben en zeker niet verdiend hebben. Die landverraders zitten straks veilig maar na afloop zal een rekening ingediend worden, dat wordt een hele dure kan ik vermoeden.
@Watching the Wheels | 30-09-15 | 01:45
Ook het interview met Charlie Rose zal de teevee vast overslaan. En wat "onze" F-16's betreft, bedenk dat ze de vorige keer hebben meegeholpen van Libie en 'hell-hole' te maken.
@Euronicht | 30-09-15 | 01:41
Je bent zelf Euronicht. Geef het maar toe.
@Watching the Wheels | 30-09-15 | 01:37
Putin +1! Voor waar hij voor staat en strijdt.
Volgens dr. P.C. Roberts is de overdosis aan instromers, die hij ziet als een "invasie", mede een gevolg van de laksheid en meegaandheid in Europa ten opzichte van de rampzalige Washingtonse buitenlandpolitiek van de afgelopen decennia. De Europese landen hebben dat gefaciliteerd en mogelijk gemaakt met hun stupide politici, "they deserve every bit of it" www.youtube.com/watch?v=Gi_-yTSgNrw
Toch nog even www.maxkeiser.com geluisterd en kwam zo bij die toespraak van Poetin. Weinig over gehoord op TV, lijkt toch relevant om te horen hoe Rusland denkt over Oekraïne.
.
Oh trouwens ... de F16-bommen zijn op dus dat wordt weer 'pang-pang' (zie Teletekst). Hennis vindt lenen van bommen geen optie (na gebruik terugbrengen). Tot later.
Lewis Lewinsky | 30-09-15 | 01:41
Ze zegt droom maar lekker verder.
@Eurotokkie | 30-09-15 | 01:39
Nul. Geef maar door aan Euronicht.
Lewis Lewinsky | 30-09-15 | 01:37
Zal ik vertellen , ze vraagt trouwens hoeveel van deze illegalen weer terug zijn gekomen .
@Eurotokkie | 30-09-15 | 01:34
Eeuwenlang hebben we illegalen het land uitgezet. Werkte goed. Zou nu ook werken. Marechaussee en leger inzetten. Zeg dat maar tegen je nichtje.
Horen we bij de NOS morgen of overmorgen nog iets over de toespraak van Poetin bij de VN: "NATO breidt uit richting Oekraïne" www.youtube.com/watch?v=q13yzl6k6w0&a... of is dat ook niet belangrijk in combinatie met de "defensie"-passages van het GeenPeil associatieverdrag zoek.officielebekendmakingen.nl/trb-2... ?
het= hebt
Lewis Lewinsky | 30-09-15 | 01:17
Ja gewoon het land uitzetten zodat ze vervolgens de volgde dag weer op de stoep staan ,jij het ideeën waar zelfs mijn nichtje van 10 om moet lachen.
Fatwabuster | 30-09-15 | 01:26
Je moeten alles een beetje relativeren , haar ervaring is niet meteen een blauwdruk .
Ze heeft een mening dat is prima , ze spreekt vooral vanuit haar onderbuik dit had Pauw meteen al door .
Als de Nederlandse overheid de bedoeling had om vluchtelingen op te vangen en een leven te bieden, had ze de landsgrenzen hersteld, en andere landen gevraagd hetzelfde te doen.
Alleen zo zie je hoeveel van wie er binnen komt en bepaal je wie er binnen komt.
Nog steeds is dat niet gebeurd. Kennelijk heeft men andere bedoelingen met ons.
Het aantal asielaanvragen tegenover werkelijke aantallen, de percentages Syriërs, of en hoeveel vijandelijke troepen binnenlopen. Niemand heeft een flauw idee.
Kennelijk niet belangrijk.
Ondertussen zitten er vrouwtjes met kinderen gevangen tussen Albanese asobendes, Somalische snoodaards, Nigeriaanse nigsnutten, Eritrese erotomanen, eetgestoorde Ethiopïers, sjiïtische sjappies en soennietische sodomieten.
Lekker ontsnappen aan de oorlog zo.
De Europeanen hebben ook een groot deel aan de schuld. Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk waren enthousiaste aanhangers van de aanval op Libië en ze waren vroeg donateurs van het " Assad moet gaan " beleid. Assad is misschien niet een aardige kerel , maar de krachten die zijn losgelaten om hem omver te werpen lijken veel slechter en veel gevaarlijker zijn. Geen wonder dat mensen zo wanhopig zijn om Syrië te verlaten . Thanks Ron Paul!
@de honden blaffen... | 30-09-15 | 01:26
Vergis je niet. De kampeerders zijn al op veel plaatsen. Ook dichtbij: Calais, Parijs.
Lewis Lewinsky | 30-09-15 | 01:17
Ik schat toch dat met deze benadering de instroom met 90% afneemt.
En ons "leger" verkeert ongeveer in de staat waar het in 1939 in verkeerde.
Maar die paar wildkampeerders die dan nog overblijven zouden ze moeten kunnen handelen.
@Eurotokkie | 30-09-15 | 00:55
.
Jij kan het tegendeel ook niet bewijzen.... en de mening van iemand die 10 jaar in een AZC heeft gezeten, familie heeft in Syrië (en daar de verhalen van diefstal en moord om geld meekrijgt) schat ik iets hoger in dan jouw mening of die van Peter R de Vries.
Hier is de echte oplossing voor het vluchtelingenprobleem : stoppen met inmenging in de aangelegenheden van andere landen . Omarm de welvaart die wordt geleverd met een vreedzame buitenlandse politiek , niet de armoede die verder gaat met het runnen van een imperium . Beëindig het Rijk !
Lewis Lewinsky | 30-09-15 | 01:20
Aha ja Juliana de ervaringsdeskundige , lol.
@Parel van het Zuiden | 29-09-15 | 22:27 "... Syrië. Red line. En dan niet doorpakken"
.
Leuk stukje, tot dat 'red line' en 'doorpakken' natuurlijk www.lrb.co.uk/v36/n08/seymour-m-hersh/...
Terugkijken Pauw met Juliana:
pauw.vara.nl/media/346645
de honden blaffen... | 30-09-15 | 01:13
Deze wachtlijsten zijn er al jaren en hebben verder niets te maken met deze stroom vluchtelingen .
Vluchtelingen kunnen er verder ook niets aan doen dat er een tekort aan woningen zijn.
@de honden blaffen... | 30-09-15 | 01:13
Werkt niet. Dan gaan ze kamperen in ons land. Op stations, in parken, in kerken, overal.
De regering moet de illegalen gewoon het land uitzetten. Daar hebben we een leger voor.
Bram van Ojik | 30-09-15 | 01:04
Als de overheid de bedoeling had, om deze invasie te laten integreren, zou men hen het volgende zeggen:
In Nederland zijn wachtlijsten voor woningen, reken op een jaar of tien, dan bent aan de beurt.
Hier heeft u een lijstje van daklozenopvang en wat goedkope hotels.
Om het recht op een inkomen te verwerven moet u werken.
Als u dat 15 jaar doet, en keurig premies en belastingen afdraagt kunt u stapsgewijs instromen in het sociale stelsel.
Goedendag, en veel succes gewenst...
verbanden | 30-09-15 | 00:59
Ongetwijfeld zitten er mensen tussen die een slechte bedoeling hebben ,deze waren ook aanwezig in de grote vluchtelingenstroom begin jaren 90. a
Het is vooral het elkaar bang maken wat nu overheerst.
Eurotokkie | 30-09-15 | 00:55
Ik heb geen idee. Peter ook niet.
Waarom kan zo'n Peter R niet in ieder geval ingaan op de zorg dat NL over 50 jaar stemvee huist voor enge islamisten partijtjes als Partij van de Eenheid? 40 jaar integratie en nog houden de nieuwe generaties er vaak bizarre denkbeelden op na. Hij voegt niks toe dan wat 'Wilders' en 'PVV' roepen alsof ie een intelligent tegenantwoord neerlegt, waarna het publiek hem met hun schaapachtig gelach in dat idee bevestigd. Zum kotsen.
Peter R de Vries weet feilloos hoe het zit met het ministerie van justitie. "Een inschattingsfout". Ja ja, Peter R is niet van eergistR. Die ziet hoe zelfs de pers wordt ingezet als propaganda, om het volk te misleiden.
En dan komt er een veel groter, veel duidelijker onderwerp van belazerij ter sprake, de migratiepolitiek van de Europese Unie. En dan ziet De Vries niets. Wordt -ie kwaad, als een ander het niet voor zoete koek slikt.
Bedrijft -ie keihard propaganda.
briljante gast pauw hahaha: in petertjes face! crimigranten hahaha! het geht los.
Harry Turtle | 30-09-15 | 00:53
50% vind ik anders ook wel erg veel en is nergens op gebaseerd , ja ze ziet beelden van jonge mannen, ja dus.
Gelukkig weet Peter het allemaal beter dan de beide ervaringsdeskundige en de feiten. Irritatie level bereikt, zap en uit.
*Omnisportvereniging WSV in Apeldoorn laat geen vluchtelingen meer toe op het sportcomplex*.
Reden: *Ze gebruiken de velden zoals het hen uitkomt, zonder rekening te houden met onze leden*.
www.destentor.nl/regio/apeldoorn/wsv-s...
Twee oud-vluchtelingen cq ex-vriendinnetjes van Pauw die Halbe gelijk geven. Er gaan weer een paar linkse koppies verward naar bed vanavond.
Ik zie: Zure mannetjes/vrouwtjes in pak die dachten dat ze macht hadden, maar dat lijken te verliezen door een stel burgers die volgens hen te dom zijn om te denken, en die 1x in de 4 jaar als stemvee dienen en moeten kiezen voor een eenheidsworst die totaal vervreemdt is van de bevolking.
PVV-motie verworpen, zoals altijd.
Peter R is binnen zijn vakgebied gewoon erg goed.
Echter, hij denkt daardoor dat hij een soort orakel is op totaal andere onderwerpen, waar zijn monotone gezever slechts een mening is als elke andere zwitsal plemp hier in de panelen.
@de honden blaffen... | 30-09-15 | 00:18
Tsja, een niet te beteugelen wereldwijde dreiging van geweld als ondergrens. In absolute termen heeft de VMU nog nooit zo onder druk gestaan. Buwalda, lul.
@Stormageddon | 29-09-15 | 23:41
Het meest bizarre is nog dat Petertje een linkse trekpop is geworden die van alles roept hoe xenofobisch wij kritische wel niet zijn en dat we eigenlijk niet mogen leven, terwijl eenmaal geconfronteerd met feiten door een Syrisch asielzoekersvrouwtje helemaal smelt als een wassen pop in het sharia zand. Burgeroorlog voorspelde zij in Pauw waarop laatsgenoemde snel overging tot de orde van de dag. Landverraders!
Oh wat hou ik van de nuchterheid van Jan Roos :)
Ondertussen een motie van exit voor Mansveld van PVV.
@de honden blaffen... | 30-09-15 | 00:18
Nou, voor Buwallah dan de gedicht Aan Een Profeet. Komtie!
Aan Een Profeet
Aan een profeet
heb je geen reedt
Peter Rat de Vries..
@Watching the Wheels | 30-09-15 | 00:05
Tsja, wat een zeldzaam sneuhoofd is dat zeg, die Buwalda. En dat krijgt dan spreektijd. Anders Teeuwen maar weer eens van stal halen (frontpage.fok.nl/nieuws/711734/1/1/50/...), al zal die balk bij dergelijke onrendabelen wel permanent zijn.
gringo-brd | 30-09-15 | 00:14
Moet je maar naar Pro-rechts kijken , kijk anders naar die poster van Wilders boven je bed.
@Jan Dribbel | 30-09-15 | 00:09
The Geronto Fields.
RobberenRukkie | 29-09-15 | 23:46
Dat is Peter Buwalda.
Die zegt dat je de profeet niet moet beledigen.
Verder kun je gewoon alles zeggen.
als ik Pauw aanzet springen bij mij spontaan de stoppen, ik heb een automatische anti-links stop.
weer die klote TV uit. moet wat voorzichtiger gaan zappen. Telegraaf heeft wel een erg zoet jasje aangetrokken.... wat moet ik daarmee ?
Lewis Lewinsky | 30-09-15 | 00:05
Ja de neonazi's komen uit hun bunkers , ze willen weer eens bloed zien.
"The EU is unreformable by design; the only way to escape its grasp is to leave."
Nigel Farage
www.express.co.uk/news/politics/608535...
@Watching the Wheels | 30-09-15 | 00:05
Hij wilde ooit premier worden.
Dat verklaart een boel.
Hallo Jan, krijg net via mijn connecties felicitaties binnen van Putin, moet ik aan jou doorgeven. bij deze.
Ukraine blijft waar ze thuishoren, en ze moeten nu hun eigen gasrekening betalen.
Franske, Franske, Franske nix Kiev, kein grosseuropäisches Reich, forget it, ga maar aan de wodka
Ommezwaai | 30-09-15 | 00:00
Mansveld lijkt me meer iets voor necrosis.
@(c)ZWITSUL | 30-09-15 | 00:07
Deutschland schafft sich ab.
Ommezwaai | 30-09-15 | 00:03
Ach dan houden we het maar op een afstandelijke handdruk zoals in het filmpje , als je daar tenminste man genoeg voor bent.
@Ommezwaai | 29-09-15 | 23:48
Goed gezegd.
ondertussen :
' Insgesamt sind seit Anfang September 169.400 Flüchtlinge in Bayern angekommen.
Diese Zahl nannte Seehofer am Dienstag.
Am Montag seien es allein 10.000 Menschen gewesen. '
- www.welt.de/regionales/bayern/article1...
@Lewis Lewinsky | 29-09-15 | 23:41
Crimigranten :), mooie term. Laten we hopen dat het een beetje meevalt, maar dat ze een aantal problemen binnenhalen is zeker.
.
@Stormageddon | 29-09-15 | 23:41
Je kan ervan uitgaan dat hij deze 'gratis' doet, zodat hij later ergens kan roepen dat hij 'heel vaak' ook niet betaald wordt. Wat kijkt die man altijd knorrig, beetje zoals hij praat. Geen blije man :).
.
@wakkere_nederlander | 29-09-15 | 23:45
Nee, ze dachten laten we eens een keer geen uitvoerig 'voorgesprekje' doen, wel grappig.
.
@RobberenRukkie | 29-09-15 | 23:46
Hij bedoelt dat er altijd mensen zullen zijn die blijven durven. Het kost alleen wat doden zo links en rechts, maar dan heb je ook wat, vrijheid van meningsuiting.
.
@pluk-87 | 29-09-15 | 23:47
Mee eens, relevantie mening doet er niet toe. Peter de Vries begint op de mannelijke versie van Anouchka van Miltenburg te lijken, je kunt beter medelijden hebben dan haten. Gute nacht Freunde, morgen weer vroeg dag. Prettige nacht allemaal www.youtube.com/watch?v=6YnQc-AdNCI .
@Berbaar | 29-09-15 | 23:59
In Duitsland noemen ze dat Krimigranten.
twitter.com/search?f=tweets&verti...
PvdA splinterpartijtje noemen, heerlijk Jan!
Eurotokkie | 30-09-15 | 00:02
Ik vrees, helaas voor u, dat dit niet geheel wederzijds is.
Ommezwaai | 29-09-15 | 23:54
Ik zal je nooit vergeten kerel , kusje.
Ik vind die van Mansveld toch wel wat hebben.
Wie zou haar willen doen? Want volgens een hoop commentaren "zit ze er bovenop".
Mmmmmmm....
@Lewis Lewinsky | 29-09-15 | 23:41
Vaak niet met U eensch maar Crimigranten, mooi. LOL
@RobberenRukkie | 29-09-15 | 23:46
Hij heb een boek gesgreven. Dan mag dat.
Tot ie op een brandstapel staat te fikken.
Eurotokkie | 29-09-15 | 23:46
Neem van mij aan dat ik deze linkse ponyschwanz zo vergeten ben.
Hetzelfde geldt eigenlijk ook voor u, mocht u onverhoopt een permaban ontvangen....
En wat een doos 'je moet respect hebb'n voor religie'. Neusje van de zalm vanavond.
Er staat daar ook steeds een Tiroler meisje vragen te stellen, in haar jurkje en laarsjes, met discoverlichting aan de bovenkant van haar jurkje.
@Eurotokkie | 29-09-15 | 23:46
Hij heeft ooit best vermakelijke televisie gemaakt.
Zo'n vent die zijn eigen simkaart probeerde op te vreten bijvoorbeeld.
Daar had het bij moeten blijven.
Lewis Lewinsky | 29-09-15 | 23:41
Ghe, ghe...
.
Bijna iedereen weet het dat van die crimigranten, behalve die plasvlek Peter R.
Peter R de Vries weet het beter dan een Syrische en schiet in de wegkijk-kramp.
Peter R als midden-Oosten deskundige.
Peter R die zielige moslims verdedigt.
Peter R weet alles beter.
Ik zette Pauw 4 minuten aan en ik zet hem gelijk weer uit. Hier valt toch niet meer naar te kijken? Waarom zit er zo'n wijf te zeggen dat geloof belachelijk maken 'niet leuk' is? Dat stadium waren we wel gepasseerd toch? De relevantie van die mening is echt PRECIES nul. Oja en Peter begin ik echt te haten, met zijn fanatieke onwetende kutkop.
Peter Erg de Vies.
WHAT THE FUCK is dit nu voor idioot bij Pauw die durft te beweren dat de Vrijheid van Meningsuiting niet onder druk staat? Kurt Westergard als een te verwaarlozen voetnoot in de huidige staat van de samenleving. De tering, het lijkt wel een uitzending speciaal ingeruimd voor zwakzinnigen dit keer.
Jackanders | 29-09-15 | 23:39
Dit bedrag is een leuke bijkomstigheid maar ik denk niet dat hij het hiervoor doet, het gaat er vooral om
dat mensen hem niet vergeten , dit is namelijk zijn grootste nachtmerrie.
@Watching the Wheels | 29-09-15 | 23:38
Ik zit ook te kijken.
Die vluchteling hebben ze uitgenodigd als ervaringsdeskundige.
Aanvankelijk om de Nederlandse televeekijker te sussen en te ontzenuwen maar dat pakt dus even niet zo uit als geplanned.
Deze mevrouw kent het klappen van de zweep en is onbevangen en nog redelijk genuanceerd in haar prognoses.
@Stormageddon | 29-09-15 | 23:41
In guldens is het nog erger.
Watching the Wheels | 29-09-15 | 23:38
Het is nu natuurlijk wel allemaal uitgelokt ,zo komen hier niet zomaar naartoe.
- Peter R Modes Off -
@Watching the Wheels | 29-09-15 | 23:38
Ik denk dat 90% van de asieleisers crimineel is. Crimigranten.
Peter R. tikt weer 2,5 mille aan bij Pauw. Hoeveel belastinggeld heeft hij deze maand al bijgeschreven met aanschuiven? 10K? Niet slecht voor een paar uurtjes Zaan tafel zitten, slap ouwehoeren en een mening spuien over onderwerpen waar je niet voor bent gevraagd.
Eng die Samsom aan het einde met zijn grijze pakkie en enge groene das...
on-ge-mak-ke-lijk!
Whoehahaa!
KOSTELIJK!
@Patatter | 29-09-15 | 23:31
Ik las ergens dat Baudet al grote plannen had om in de campagne het onderwerp breder te trekken in de zin van dat we moeten opkomen voor ons land en daarom moeten stemmen. Daar ben ik het erg mee eens, het moet gewoon een signaal worden dat verder strekt dan dat we niks met Oekraine te maken willen hebben, we willen namelijk als volk ook geen asielzoekers en ook dat drukt DH en Brussel ons door de strot. Ik voel een mooie anti establishment campagne aankomen waarbij veel mensen wel zijn te porren om met wat arrogante politici af te rekenen.
@Ommezwaai | 29-09-15 | 23:37
Peturr weer aan tafel?
2500,- naar de klote.
Peter de Vries zit weer bij Pauw, weekarrangementje.
Watching the Wheels | 29-09-15 | 23:07
Ik denk morgen in de ochtend een topic over Pauw vanaf 23.30 uur.
Syrische vluchtelinge bij Pauw spreekt over 'tsunami' aan vluchtelingen en is bang dat de helft van de alleenstaande mannen crimineel is. Dat was effe wennen voor Peter de Vries, mooie televisie. Ik denk dat ik Peter moet bijvallen, het zal niet meer dan 10% zijn. Wat een land.
SyntaxError | 29-09-15 | 23:34
Als een dief in de nacht...
@Ommezwaai | 29-09-15 | 23:36
Petertje wordt gewoon riant betaald om linkse wegmetons-prietpraat te verkondigen, net als die nono`s van de regering..
werd=weet
Watching the Wheels | 29-09-15 | 23:07
Peter R. schiet weer in zijn gebruikelijke linkse kramp.
Hij denkt toch echt dat alle vluchtelingen onschuldige en lieve jongens zijn.
De dame (Juliana) aan tafel werd dondersgoed waar het over gaat.
.
Peter is een naïeve trekpop.
Jan Roos schopt kont!
Jan Roos voor MP!!!
Het is werkelijk vermakelijker dan een avondje comedy©ןɐɹʇuǝɔ, dit debat.
Madlener en anderen vragen of er misschien nog meer rapporten onder in de la verdwenen zijn, staats-eurythmics zegt gewoon doodleuk dat ze rapporten niet in een la bewaart en daarmee is de kous af.
Hahahaha , Jan zoals we Jan graag zien , top.
Off topic!
Ad Beers heeft een korte reportage gemaakt;
"Aankomst vluchtelingen bij crisisopvang Belleman, Dommelen, gemeente Valkenswaard, noord Brabant."
Geen commetaar, geen muziek, geen sensatie.
Zzz video presenteert;
"De Bus":
www.youtube.com/watch?v=SgZAymtTLEc
Topgozer die Jan Roos!
Zo zie ik Jan het liefst. Niet in talkshows en in het nieuws. Ik zou Thierry Baudet wel eens bij Pauw willen zien. Thierry kan de zaken toch net wat beter verwoorden en heeft wat meer kennis van zaken dan Jantje, volgens mij.
Het moeilijkste komt nog. De mensen motiveren om ook te gaan stemmen. We moeten minimaal 30% opkomst krijgen. Met ondertussen al 2 miljoen allochtonen die niet gaan stemmen omdat ze nu niet op de PvdA kunnen stemmen hebben we al een flink stuk weg. Mobiliseren dus!
Let op de laatste passage van dat artikel uit Die Welt:
"Es gibt so viel Leerstand von Wohnungen in den Städten", sagt Pfarrer Pick. "Hier müssten die Kommunen mehr mit den Eigentümern reden."
Dat is dus ons echte voorland: onteigenen, vorderen en desnoods op straat flikkeren van de eigen bevolking. Want ja wij zijn niet goed genoeg; ZIJ willen een andere bevolking.
@Ellie1234 | 29-09-15 | 23:05
Ja, inderdaad. Schouw (D66) was die 3e (effe terug gezocht), Chappie is burgemeester geworden. Ik durf nog niet met zekerheid te zeggen dat Arib minder goed was geweest. Zou zomaar kunnen dat ze e.e.a. beter aangevoeld had, zie www.youtube.com/watch?v=ITY79a-VUSM . Van Miltenburg irriteert doordat ze niet sec en bescheiden en ongekleurd alleen met haar vak bezig is.
Splinterpartij, geweldig :D
Go Jan!
@Watching the Wheels | 29-09-15 | 23:07
Pakt ie toch weer een maand PGBeetje, hij wel.
Peter de Vries zit weer bij Pauw, weekarrangementje.
Kreeg ik toch zomaar een complimentje van Geert!
Trots kijken doet! :))
-weggejorist-
@Nonkel Frituur | 29-09-15 | 22:58
Dat was gister toch?
@Parel van het Zuiden | 29-09-15 | 22:27
Goeie analyse, wel goed om die 'red line' en dat 'niet doorpakken' in herinnering te roepen, het is alweer zolang geleden. Ook opvallend dat er geen Amerikaans plan is. Eigenlijk zijn ze gewoon niet open en eerlijk over wat ze willen. Logisch ook wel, want eigenlijk hebben ze in dat hele Irak, Syrië (en Oekraïne) weinig legitiems te zoeken. Ben benieuwd of zijn beleid ook beïnvloed is door die Nobelprijs voor de Vrede die hij vreemd 'vooraf' kreeg.
@Nonkel Frituur | 29-09-15 | 22:58
Bij u op schipperskwartier ;)
Bijna 4 minuten eigenpijperij. Kunnen ze Jan volgende keer niet gewoon naar de hoeren sturen?
@eerstneukendanpraten | 29-09-15 | 22:56
Von balkon.
Splinterpartijtje :-)
Piet Karbiet | 29-09-15 | 22:03
U bezit een brandweerauto?
Mijn profiel op Linkedin was vandaag 1 x bekeken.
Door ene Jan Roos.
Ben ik nu gehacked?
Splinterpartijtje..... - auw.
-weggejorist-
Zal wel pijn gedaan hebben bij Peggold.
*Boer en Kiespijn*
Van harte gefeliciteerd natuurlijk!
Maar wat is die Jan Roos toch een ontzettende bloedzuiger
@Piet Karbiet | 29-09-15 | 22:35
Dat hadden we inderdaad ook nog, je hebt gelijk. Een deel is natuurlijk niet op te lossen, maar die werkloosheid hadden ze eerst voor de helft op moeten lossen voordat je problemen kunt vergroten.
@pluk-87 | 29-09-15 | 22:37
Ja bij jullie is het inderdaad ook erg. Denk dat de 3 noordelijke provincies alleen nog een beetje meevallen, de rest is echt onplezierig geworden. Wat een beleid.
@Lupuslupus | 29-09-15 | 22:35
Aha, kende ik nog niet. Nu wel. www.telegraaf.nl/opinie/24549659/__Dom...
Ficiat jongens! Vermakelijke entertainment!
Splinter partijtje, LMAO LOL
@Jackanders | 29-09-15 | 22:33
Het CDA en PVV zijn op het oorlogspad.
@Jackanders | 29-09-15 | 22:33
Ze snapt het niet altijd, kan ze ook niks aan doen. Wat het erg maakt is dat ze denkt dat ze het wel snapt op de momenten dat ze het juist niet snapt. Het was de beste die ze bij de VVD hadden en het moest een VVD'er worden anders krijg je objectieve leiding en daar moeten ze bij de VVD niet aan denken.
@Watching the Wheels | 29-09-15 | 22:19
Niet alleen in de randstad hoor, groetjes uit het zuiden.
@Watching the Wheels | 29-09-15 | 22:34
Nee, Rob Hoogland.
@Watching the Wheels | 29-09-15 | 22:19
Game over. Je vergat in je enthousiasme nog de 450.000 in de Bijstand en 200.000++ in de Wajong, WAO e.d.
@Knut Knudsen | 29-09-15 | 22:30
Rob de Wijk van Klingeldaal?
Het gestuntel in de kamer is is niet alleen voorbehouden aan de staatssecretaris vandaag.
Van Miltenburg doet er gewoon nog een schepje bovenop.
De inconti.. incompetentie straalt er vanaf.
Haha PVDA splinterpartijtje. Schitterend!
Ook complimentje van ome Rob in de televaag vandaag.
@Van Duyvenbode | 29-09-15 | 22:07
Obama deed een stille handreiking. Hij zei dat Assad moest gaan, maar voegde daar "managed transition" aan toe.
.
Nu met Assad samenwerken en IS aanpakken. Dan een bescheiden aftocht voor Assad en zijn supporters terwijl men een voor de VS en Rusland acceptabele regering installeert. De persoon interesseert de Russen niets. Ze willen een aantal belangen borgen. De VS ook. Uiterst acceptabel in een periode waar de VS en Iran toenaderen en de Saoudi's lijken af te drijven.
.
Ik vond een Amerikaans commentaar wel mooi. Samengevat. Putin has a plan (Assad stutten en dan verder), Obama doesn't (bommen gooien en wat?)
.
Maakt overigens weinig uit. De Russen zijn het Westen weer voor een voldongen feit aan het plaatsen. Boots on the ground. Helicopter, jets in country. Groene mannetjes anyone?
.
Obama zit klem. Alweer. De kapitale fout die hij maakte waardoor Putin durft, en andere regimes ook veel brutaler worden maakte hij overigens ook al omtrent Syrië. Red line. En dan niet doorpakken.
@Van Duyvenbode | 29-09-15 | 22:21
Dat moet in Duitsland allemaal te fixen zijn met 'sjoemelsoftware'. 31 lobbyisten die in Brussel voor de auto-industrie jaarlijks een paar miljoen stuk tikken, dus dit 'lossen ze ook op', geen zorgen. Wat een zooitje.
-weggejorist-
@deraderendraaien | 29-09-15 | 22:19
Op zijn rug. Gelukkig iemand hier die mijn gerontofielengrappen begrijpt.
Mooi dit!!
@Kaas de Vies | 29-09-15 | 21:20
Gatenkaas?
Ondertussen groeit het de Duitsers boven het hoofd: chaos grijpt om zich heen: www.welt.de/politik/deutschland/articl...
Wat zeggen we dan? Eigen schuld, dikke bult.
referendumverzoek
Zo weer 1,5 uur naar de diverse regionale en landelijk 'Opsporing verzocht'-filmpjes gekeken vanavond met 'the usual suspects' en dan nog even zo'n filmpje eroverheen om voor te lachen. Goed dat er bezuinigd wordt op het aantal agenten door de VVD, die mensen hebben bijna niks te doen. Zei Jan nou 'splinterpartij' tegen Samsam :)? En Pechtold begint ook al te declareren à la Mark Verheijen? Het is voorbij met die lui, het leven is hard. Niet opgekomen voor de belangen van de belastingbetaler, niets gedaan voor de belangen van de jeugd (leenstelsel, onbetaalbare woningen, milieu naar de kl*te, te weinig toekomst), te weinig gedaan aan de criminaliteit in de Randstad en de grenzen zonder controle open bij 600.000 werklozen (nog 100.000 meer dan ondertekenaars van een referendum). Dat kan een tijd goed gaan, dan is het voorbij. Game overheid.
@Piet Karbiet | 29-09-15 | 21:53
Ghgheghe.. Pechtold heeft op de achterste rij mogen aanschuiven bij Bilderberg om ons te vertellen dat de EU verdragen voor ons te complex zijn.;)
Hmmm.. Wilders kon niet de naam van thierry baudet uitspreken. Zou dat een reden hebben?
God Jan, Als je net zo rukt als je handjes kan schudden dan ben jij een masterfapper.
@Parel van het Zuiden | 29-09-15 | 22:00
Zekers. Met een Keuning die bij de Verenigde Nazi's een Onderste Steen herdenkt. Vroeger hadden we daar de Kerk voor. Zaten de Stinkende Rijken ook voorin. Zijn frau doet nu micro kredieten in de geldbuidel.
@swaffelstokje | 29-09-15 | 21:06
In theorie heeft hij een punt. Wanneer volksvertegenwoordigers hun werk doen, namelijk volk vertegenwoordigen, is er ook sprake van democratie. Probleem is dat onze volksvertegenwoordigers hun werk niet doen. Ze vertegenwoordigen andere belangen, supranationale organisaties, bedrijfslobby, religieuze of ideologische belangengroepen. En dus zijn er referenda nodig. Om te zorgen dat het werk wel gedaan wordt. Als de volksvertegenwoordiging verzaakt, moet het volk zichzelf vertegenwoordigen.
.
Dat kan nu ook. Informatie is makkelijk te verspreiden en opinie makkelijk op te halen. Als al die politieke partijen ons te dom of ongeinformeerd vinden en zich nu echt zorgen maken over de kwaliteit van ons besluit gaan de PDF's met duiding, analyses, en argumentatie vannacht nog op de partijwebsites en naar de drukker.
.
En dan besluiten wij met zijn allen samen over hoe nu verder met Ukraine.
Ben absoluut geen fan van Pechtold maar eerlijk is eerlijk,
hij vat het wel sportief op. Eerst die twat met dat tissue doosje en nu de vraag aan Jan of hij die kan declareren.
Dat siert hem wel een beetje wat mij betreft.
Nog wat leesvoer om uw ja/nee stem mee te bepalen:
925.nl/archief/2015/09/29/terwijl-de-k...
Sodeju! Ik heb die extension na jaren weer eens aan de praat.
Ben even plussen.
*drukt op spatiebalk*
Laat dit referendum een bijdrage zijn aan betere relaties met Rusland, dat hoop ik. We hebben echt Rusland hard nodig. Bij de VN bleken Poetin en Obama het fundamenteel oneens te zijn over de situatie in Syrië. Laat ze met elkaar gaan praten, net zo lang tot ze eruit zijn. Ook in Libië hebben we de Russen nodig.
Wat betreft Europa, dat is bezig onheil over zich af te roepen door honderdduizenden, zo niet miljoenen ontheemden toe te laten.
De situatie is volledig uit de hand gelopen. Kijk maar naar de situatie in Duitsland: www.faz.net/aktuell/politik/fluechtlin...
Dit kan zo niet langer. Europa haalt de conflicten naar binnen en is daar nog trots op ook. M.n. Duitsland maakt een blunder die fataal zal blijken te zijn. Die mensen nemen hun conflicten mee naar Europa, waardoor ook hier chaos zal ontstaan.
Ik sta versteld van zoveel wil tot zelfdestructie.
NB, nog zo'n leuk projectje van onze beste regering sinds de laatste verkiezingen. www.youtube.com/watch?v=VH8J-8sP8nw
Allemaal blije moslims die de in Kunduz de playmobiel gevonden hebben...
@Kaas de Vies | 29-09-15 | 21:20
Welk Record?
Ik spoot een volwassen man zo van zijn brommer.
@Jovcho | 29-09-15 | 21:59
Je hebt mijn inziens gelijk maar, zoals ambtenaren persisteren in hun gelijk als er eenmaal een beslissing is genomen aangaande wat dan ook, zo ook volhardt GeenStijl in het aanhouden van een rol van Jan Roos die hem niet past. Het eigen ongelijk erkennen is blijkbaar een moeilijke aangelegenheid.
@Wybe Wabes Abbema | 29-09-15 | 21:37
Ik fantaseer ook al een tijdje over zoiets. Dit zou democratie 2.0 moeten zijn.
@Piet Karbiet | 29-09-15 | 20:54
D66 in een referendumcommissie voor de EU is zoiets als Saoudi Arabie in de mensenrechtencommissie. Dat kan toch n.... Oh wacht.
.
2015. Compleet van het padje. Gelukkig de hele wereld, vallen we niet zo uit de toon.
Pechtold toont wederom zelfspot, dat moet ik hem nageven. Roos had wel recht op dit zelffelicitatie-item. Chapeau voor hem. Nu hem zijn werk als ontregelend clowntje weer laten doen en inhoudelijke zwaargewichten de materie laten duiden, zoals Feynman gisteren stelde.
@Eduardo- | 29-09-15 | 21:06
Precies, al nemen ze vaak een goed standpunt in, maarja SGP inderdaad..
Dat kan 'ie dan weer wel. Jan Roos.
Politici, uit de tent lokken en boute statements vann ze vragen. (schitterend!)
Maar in Pauw zitten is nou niet zijn sterkste punt, daarvoor is Thierry echt veel geschikter!
Met dit typetje dat Roos neerzet is hij heerlijk om te zien in combinatie met de Haagse huichelaars.
Wybe Wabes Abbema | 29-09-15 |
Een referendum is tot daar aan toe, maar men kan democratie ook te ver doortrekken. Wat zal er gebeuren als 16 miljoen mensen tegelijk aan 's lands stuur gaan trekken?
Die uitsmijter met de 'splinterpartij' van Samsom grenst aan het geniale.
Terecht feestje Geen-Stijl/-Peil!
Galgenhumor, ik vind het prachtig.
Gewoon even die politieke neusjes op de feiten drukken.
Goed gedaan Jan.
@deraderendraaien | 29-09-15 | 21:48
Tuurlijk. Ik ging er ook vanuit dat jij dat wel wist.
Wilde Pechtold niet op een idee brengen.
Graaft ie straks Friso nog op. Brrr.
@Kaas de Vies | 29-09-15 | 21:20
Och, Kaas, een record is er om gebroken te worden en wijsheid komt met de jaren.
Soms heb ik wel eens een grappige droom waar ik hartelijk om moet lachen. Zowel in mijn droom als bij het wakker worden. Ik herinner mij dan een man in een malotig orange pak die met glunderoogjes een dansje maakt. Hij had ook een enorme snor die deed denken aan ex-piloten van de KLM (Nu Air France-KLM of andersom). In dromen wordt natuurlijik alles door elkaar gegooid.
@JeWeetToch!? | 29-09-15 | 21:29
kijk, wij begrijpen elkaar
@Piet Karbiet | 29-09-15 | 21:20
Nou Piet, wees ervan verzekert dat hij bij de Keuning al een streepje veur heeft,want ik denk dat ie middels de banden van z'n lieve dochter ook zelfs een plekje krijgt in de koninklijke atoombunker als Rusland boos word omdat de EU Oekraïne heeft ingelijfd.
@Wybe Wabes Abbema | 29-09-15 | 21:37
Wat ben jij heerlijk naïef. Jij brengt zeker ook rubbers naar boven zodat jouw dochter niet zwanger wordt van die grote nerger.
Splinterpartijtje. Wat moet het heerlijk zijn dat tegen die Samson te kunnen zeggen :-)
Hardstikke leuk, deze post was me even ontgaan, was effe lichtgetintiers kijken bij opsporing verzocht.
Ik zit al maanden na te denken over hoe wij als burger gewoon veel meer kunnen meestemmen en dat allemaal via internet. De toekomst van onze democratie is via internet kunnen meebepalen en stemmen, waarbij bijvoorbeeld per maand een overzicht van belangrijke punten voorbij komt en men zijn stem mag uitbrengen (via ook een DigiD-achtige constructie). Dit weegt dan zwaar mee in de uiteindelijke realisatie van bepaalde punten. Dàt is de manier om mensen weer interesse te laten krijgen voor politiek en het besturen van het land en het gevoel terug te brengen dat WIJ als volk willen meebepalen i.p.v. ouderwets poppetjes kiezen die het maar voor het volk moeten bepalen. Ik sta open voor initatieven - daarbij is dus zeker Geenpeil een mooi signaal dat dit gewoon werkt.
Ik vind het een lul met vingers die nog het meest lijkt op een mislukte rechtse editie van Henk Spaan, maar in dit filmpje is Jan Roos toch wel heerlijk in topvorm. Chapeau!
Hmm, tijd voor de gedigt:
/
Ben zelf ook
een Kosmopoliet,
maar deze EU
blief ik niet.
-weggejorist-
domenikos | 29-09-15 | 21:26
Dat bedoel ik. ;-)
Spijker. Hard. Raak! Tralalala.
Kijk hier is onze jan heer en meester en vlijmscherp. Hahaha toppie.
Kijk, hier is Jan goed in, debatteren in talkshow's moet hij gewoon aan anderen overlaten en zelf gewoon in de frontlinie lekker het vuurtje opstoken en als stormram fungeren!
Als die Pechtold in beeld ergens een vriendelijk masker bij op zet, kijk ik altijd naar die dooie lege haaienogen.
Fantastisch!
big smile!
Ik zag de opmerking hiervoor al voorbijkomen, maar ik mag toch wel erop rekenen dat er een zeer sterke nadruk op dat EU gedoe gaat vallen dus een tweede referendum die ze ons de vorige keer door de neus geboord hebben.Dat Oekraïne gezever slechts de aftrap zijn en verder.......
Jan Roos wringt, hij zuigt, hij irriteert, hij is vervelend, hij is steeds leuker aan het worden.
Jan is wat Nederland nodig heeft:-)
Roos 4 president!!
Ik weet alleen nog niet welke partij.
@Ommezwaai | 29-09-15 | 21:14
Wat wil je als je voorgangers vreemdgaan, kinder boeken schrijven en leugenachtig burgemeesters posten kapen, wat een zooitje slappelingen. En nu Pechtold.
Net als slap zaad, of het rent te snel of het rent te langzaam.
@Godsammekraken | 29-09-15 | 21:06
Als je zo oud bent als ik rest er louter nog 'mindfucken', dank je wel, het was weer heerlijk.
Je weet dat ik het echte record heb... maar goed, lekker belangrijk.
@deraderendraaien | 29-09-15 | 21:16
.
Correct. Dat soort lieden droomt over een terugkeer naar het feodale stelsel en dan een beetje bij de Keuning omhoog likken. Voor privileges. Minderwaardig omhooggevallen D66 tuigh.
Iets te fysiek. Overschrijdt lichtjes een grens. Taalgebruik mag ruw zijn, maar de patatbalie is geen plek voor fysieke grapjes. Dit filmpje zou nog wel eens een discussie kunnen opleveren die niet heel prettig is. Geeft min-of-meer terechte argumenten om journalisten als Roos te weren.
@swaffelstokje | 29-09-15 | 21:06
Laurens Jan Brinkhorst voelt zich een van de boven ons gestelde,en wil dat uiteraard ook graag zo houden.
Het moet in zijn ogen dus niet kunnen dat het plebs een stem krijgt.
Geniaal! Is een tijdje geleden dat ik zo heb gelachen!
Tja.. wat zegt dat over mij;).
@swaffelstokje | 29-09-15 | 21:06
.
In 2006 waarschuwde Lul-Jan Brinkhorst nog voor oorlog als je tegen de EU zou stemmen. Daar heeft ie wel gelijk in gekregen, volop oorlog in de Europese hoofdsteden vandaag de dag.
Ongeblustekalk | 29-09-15 | 21:11
En Pechtold die lacht als een veilingmeester met pijn in z'n kaken.. Wat een aftandse stumper is die man toch.
Goedzo jan, en prima die d66'erTs afgeserveerd.
D66, die partij die al sinds het begin het zaad van de democratie met de benen wijd juichend binnenhaalt, en daar een mongooltje uit produceert.
Wat een falend zooitje, altijd al geweest.
Wel erg intellectueel allemaal...
Ik ben opgetogen over het resultaat en ben Roos dankbaar voor zijn grote bijdrage.
Maar ik vind zijn manier van doen vreselijk. Geef mij Van Leeuwen maar.
Hij kan trouwens wel een paar lekkere danspasjes die Roos. Gheghe.. en zo soepel ook!
Bij Sampie kan er geen handje van af...
Eduardo- | 29-09-15 | 21:00
Sampie had best een handje willen geven, maar Roos had de microfoon in zijn rechterhand. Een schouderklopje, dat dan weer wel.
Genieten die zure regenten koppen.
Je suis hinder burger!
Als ik Jan was zou ik ik mijn handen maar even flink gaan desinfecteren nu.
Jan Roos heeft gelijk "als je wint heb je vrienden". Want nu doen de tegenstanders vrolijk mee maar ze zijn nu al aan het bedenken hoe het om zeep te helpen.
Laurens-Jan Brinkhorst is niet bepaald gelukkig met de overwinning van GeenPeil:
www.volkskrant.nl/opinie/-nederlandse-...
@Kaas de Vies | 29-09-15 | 20:52
Wat fipo betreft heb ik mijn finest hour al beleefd (zie hieronder). de volgende uitdaging, eigenlijk stukken lastiger, is het altijd pakken van de twipo.
Zo zuur ben ik het overigens niet van je gewend Kaas! Beetje zand in het vagijn?
i.imgur.com/oLtGkn2.jpg
pluk-87 | 29-09-15 | 20:55
Ik zal niet op de SGP stemmen maar Dijkgraaf is idd een sympathieke vent.
Briljante reactie- tegen Samsom over splinterpartijtje hebben
Lammetjes, blauwe zwaailichten.
Jan Roos tegen Diederik Samsom: 'Inhoudelijk ga ik het er niet met een splinterpartijtje over hebben.' LOL
Zo! die pakken ze Jantje Roos niet meer af!
Zag je trouwens dat Jan Roos Samsom geen hand gaf?
Tja.. daar sta je dan he Didi,met je marginale partijtje.
Wat word ik hier vrolijk van zeg! Dat stug door blijven schudden, die zure koppen, het ongemakkelijke gedraai, het is weer ouderwets de boel opstoken daar. Chapeau jongens, geniet ervan. Jullie hebben het verdient.
-weggejorist-
Wat een heerlijk "in your face" voor die loserts
genieten!!!!
topfilmpje!
Bij Sampie kan er geen handje van af...
Bij Sampie kan er geen handje van af...
Lijkt me juist vrij belangrijk dat Geenpeil wél gaat uitleggen dat het om het functioneren en de uitbreiding van de EU-macht gaat.
Anders wordt het beperkt tot het specifieke verdrag met de mededeling dat het goed is voor Oekraïne en het helpt om Rusland op afstand te houden.
Schitterend, ik moest lachen om Jan. nogmaals chapeaux allemaal
@Montgomery Burns | 29-09-15 | 20:53
\
Ik heb al hun platen.
Oh, heb jij ze.
Hilarisch schot in de Roos om de PvdA een 'splinterpartijtje' te noemen.
Hier komt Roos het best tot zijn recht. Op de inhoud ingaan op TV kan hij beter aan andere mensen overlaten.
PS: Wat is Elbert Dijkgraaf toch een mega gezellige pik altijd
@hulpje | 29-09-15 | 20:51
Vind je? Miezerige mannetje kan nu niet meer de hautaine regent uithangen dus dan maar proberen mee (of het weg) te lachen. Dit soort gasten zijn fouter dan fout!
Leden voor de Referendum commissie:
2 x PvdA, 2 x VVD, 1 x PVV, 1 x D66.
Zoiets.
@Piet Karbiet | 29-09-15 | 20:50
U kent Uw klassiekers #clichemannetjes
Jan Roos is het beste wat GeenStijl is overkomen sinds Trudy Prins.
Gatverdamme, Pegold. Mooi ook die PVV stemmen bij de NPO!
@Godsammekraken | 29-09-15 | 20:46
Ga je nu naast het missen van FiPo's ook slechte fotofucks maken, ik ben zo blij dat ik al getrouwd ben anders had ik je huwelijksverzoek afgewezen.
Pechtold pakt het wel goed op
Peggolt zegt te gaan campagnen
kat in 't bakkie voor het Neen-kamp dus
Zouden ze mij wel eens lezen, vraag ik mij nooit af.
Heerlijk...
Stromende bergbeekjes, gevulde koeken
Ongemakkelijke blikken tijdens het langdurig handenschudden.
Hulde!
i.imgur.com/Zfa092v.jpg
leedvermaak blijft de mooiste humor
REAGEER OOK