
Ach jee, wat vervelend nou. Een grote groep imams voelt zich
niet meer thuis in Nederland en vertrekt. Ondanks het tolvignet nemen zij de wijk naar België. Ook Spanje is in trek. In beide landen hebben zij veel meer vrijheden. Bovendien schijnt in Nederland sinds 11 september een enorme anti-islamstemming te heersen. En natuurlijk is de overheid daar schuldig aan, door om de haverklap haatzaaiende imams uit te zetten. Wist u trouwens dat de uitdrukking hand in eigen boezem steken een bijbelse uitdrukking is en niet in de koran staat? Maar goed, als gevolg hiervan zitten naar schatting 180 van de 450 moskeeën in ons land inmiddels wel zonder geestelijk leider. En dat is best verwarrend voor de aanhang. Hoe nu ook alweer op te treden tegen heaumeaux? Moesten die nu met hun hoofd naar beneden van een flat worden afgelazerd, of was een zetje alleen al voldoende...
Reaguursels
InloggenZo dat schiet op !! Burka's next ???? En dan nog die lui die geen handen geven??? Dan nog die criminele #$#@ bi-culturele kansjongeren een enkeltje naar het land van hun ouders. Ouders die hun kinderen verstoten als ze naar een niet-moslim kijken en de hoofddoekjes mee.. Zij schijnen die normen daar toch zo prettig te vinden... emigratie subsidieren !!!
Op melodie van "dag sinterklaasje" zingen we vrolijk
Dag imampje daag daag daag daag moslimvriend.
Dag imampje daag daag luister naar ons afscheidslied.
Wat een vooruitgang!! we hebben geen nieuwe rita verdonk meer nodig ( dus dat scheelt geld) ze gaan gewoon zelf weg:D ik zou zeggen ga zo door(Y)!!
Nog iets: heel die haat tegen Rita Verdonk, in het leven geroepen door diezelfde imams, die door de linkse kerk zo gretig werd overgenomen, bleek dus ook niet te werken. Dus Wouter Bos, de volgende keer maar beloven dat hier de sharia ingevoerd mag worden? Inclusief stenigen en handen afhakken?
Een goede imam steekt natuurlijk nooit de hand in eigen boezem. Dat is nog eens in strijd met de "goede zeden" van de islam ook. Dus tja, wat wil je dan?
@Dr. Tsjitsjie 18-01-07 @ 23:34
Ach nog een voorbeeldje:
switch5.castup.net/frames/20041020_Mem...
En iemand overseas die het door heeft:
www.youtube.com/watch?v=g4jlLJWVLlo
Je hebt imams die weigeren handen te schudden, imams die oproepen tot het opjagen van homo's en imams die aan Allah vragen of hij aub Theo en Ayaan kanker wil bezorgen, en je hebt imams die vertrekken omdat de beeldvorming zo negatief is.
@Dr. Tsjitsjie 18-01-07 @ 23:34
Oke , niet tevreden nog eentje.
www.hetvrijevolk.com/?pagina=1505&...
Helaas ik ben link kwijt over de facistiche hezbollah dan had je die gasten met de hitler groet en oorlogs retoriek kunnen aanschouwen.
Aub zeg! Wat is dit voor onzinnige site?? Een beetje ongegronde conclusies verbinden aan een stel spraakmakende foto's. Het geeft mij niet het bewijs dat de islam de bron was voor het nationaalsocialisme. Ik heb trouwens ook nog nooit een neo-nazi de islam zien prijzen als vader van zijn ideologie. De foto met de imam die de hand van die nazi schudde, zegt mij vrij weinig. Voorafgaand aan de oorlog hebben ook veel 'westerse' leiders Nazi-Duitsland bezocht en in amikale sfeer ontmoetingen gehad met nazileiders. Denk eens aan Chamberlaine... Yasser Arafat, Saddam Houssein en het islamitisch Broederschap hadden overigens geen problemen met joden an sich. Nee, zij hadden iets tegen de illegale staat Israel. En dat kun je toch niet bestempelen als antisemitisme? Dus onthoud mij die knutselsites van moslimhaters en kom over de brug met feiten die mij wel kunnen overtuigen.
Dr. Tsjitsjie 18-01-07 @ 23:12
Speciaal voor jou..
www.tellthechildrenthetruth.com/
Filter, het moet niet gekker worden! Het nationaalsocialisme gebaseerd op de islam??? Trouwens, aan de schrijfstijl van je citaatje blijkt allerminst dat het gaat om een serieus wetenschappelijk stuk. De enige reden dat Hitler de Marokkanen geen pijn heeft gedaan, is dat hij daar niet genoeg mankracht voor had.
Trouwens, moslims hebben helemaal geen problemen met joden an sich. Sterker nog, de islam erkent het jodendom als een ware religie. In Marokko leven tienduizenden joden al honderden, zo niet duizenden jaren in vrede, rust en harmonie. Vraag het onze vriend David Pinto (hoogleraar aan de UvA). Dus get your facts straight...
Groet van zo'n geitenneukende moslim!
Als er een schaap over de dam is... volgen de schapenneukertjes vanzelf...
Dr. Tsjitsjie 18-01-07 @ 21:25: Nope, Hitler heeft de Marokkanen geen pijn gedaan.
Integendeel:
.
Not commonly reported is the fact that Hitler had close connections to the Islamic world through the Imam of Jerusalem. A major portion of Hitlers military was headed by Muslims. The Holocaust takes on a rather different twist when we consider this connection! Why would there be need for a Final Solution? Why would annihilating the Jews be a Final Solution? What was the Jewish question? Hitler feared the Jews had plans to take over the world! The solution? Rid the world of all Jews. Prevent them from producing the Messiah! Where did he get this idea from? Not from his own head, but from Islam! Hitler was not insane! Hitler was indoctrinated! Did Hitler embrace Islam? Not entirely, but Islam influenced his world-view.
.
Voor allen: Lees dit artikel, a.u.b.
ezinearticles.com/?Islamic-World-Domin...
Dr. Mogen we nog enige hoop houden, we hebben door jullie islam invasie, en jullie gelieg allang meer dan genoeg van jullie.
Wat een sukkels hiero! Er vertrekken 150 man en men denkt gelijk dat Nederland leegloopt. Eej, matties... Er wonen bijna een miljoen moslims in Nederland (en nog een miljoentje of wat illegaal op zolders en in kassen). Denken jullie nu echt dat dit een keerpunt is? Of die gast die zei dat een nieuwe Kristalnacht niet lang meer op zich laat wachten: schaam je tegenover je opa's en oma's die hebben geleden onder de oorlog. Ik bedoel, Hitler heeft de Marokkanen weinig pijn gedaan. Stelletje sukkels...
Islam is groter dan je zou willen en het blijf maar groeien,
you can't stop it, boo. keep wasting your time
Dit was van onze vriend cyaal.(wel effe in geknipt)
Jammer dat als hun imams gevraagd word wat anders te leren dan wat simpele verzen ze op de loop gaan.Zie je de islam bestrijden is niet moeilijk je moet ze gewoon vragen iets bij te leren dan gaan ze van zijn eigens op de loop!!
Eindelijk een succesje te melden in de strijd tegen de achterlijkheid !
@Achtertuyn 18-01-07 @ 19:22
Net zoals het nieuwe coffeeshopbeleid. Als er een sluit, geen nieuwe meer openen.
@Aarsbonker 18-01-07 @ 19:36,
een schaap op de Dam?
En dan al die 180 weer terugrennen zeker.
laat maar.
een schaap over de dam..
Doe die 180 zonder Imam direct maar sluiten dan. En dan ook iedere moskee waarvan de Imam vertrekt in het vervolg op slot. Vertrekt de pastoor of dominee gaarne ook meteen de kerk op slot. Ga maar lekker thuis op je tapijtje of voor je bedje bidden.
@sjaakdeslinksesul 18-01-07 @ 18:39
Bilo is de kontkruiper van jargent die op zijn beurt weer de aars van veest van pim bezoekt. Vergelijk het met matroesjkapoppen, de kleine zelfhatende klootzakjes passen in de iets grotere dhimmi's.
Leuk dat er weer eens iets positiefs te melden valt. De vlag kan uit als de rest ook de benen neemt. Toedeloe en tot nooit weer ziens!
@bruinspruit 18-01-07 @ 18:31
Ziek wordt je van dat soort mensen.
Zoek op google ook maar eens naar "Constandse 2006" een mooi verhaal over hoe de Islam zich in het begin heeft uitgebreid.
Als er een geiteneuqert over de dam is volgen er meer.
hartstikke doei.
bilo 18-01-07 @ 18:03
Hoe kom je erbij dat ik bij een van die drie groepen behoor? Nee als het echt zover is zwaai ik natuurlijk om als een blad aan een boom. Idealistische sukkels zoals jij en jargent staan dan natuurlijk ook weer te protesteren (tegen halal slachten ofzo, is auw voor de koetjes) en zullen als eerste aan de beurt zijn. De revolutie eet altijd haar kinderen als eerste op, de technocraten zijn altijd bruikbaar.
Als er een geiteneuqert over de dam is volgen er meer.
hartstikke doei.
@Framoes 18-01-07 @ 18:19
Dat laatste ben ik helemaal met je een.
En omdat na het zien van CHANNEL 4 documentaire bij mij iets met verzet naar voren komt plemp ik de link nog eens een keer. Kijk en huiver.
video.google.nl/videoplay?docid=266856...
@bilo 18-01-07 @ 17:52
De reaguursels van stijfep!k zijn al weggejorist, maar hij had in hoofdletters een soort van rijmpje staan waarin hij zei dat alle Christenen dood moeten, alle Nederlanders ook en dat alle Nederlander kankerracisten zijn.
@sjaakdeslinksesul 18-01-07 @ 17:54
Liever dood dan verplicht een geloof aannemen.
Dus jij hoort op het ereschavot thuis Sjaak?
Verheug je je eral op?
@Framoes 18-01-07 @ 17:49
Nee, voor linxe indymedia'ers als bilo wordt een uitzondering gemaakt. Net als destijds in Iran en Afghanistan met de communisten, vakbondsleden en linkse journalisten. Zij mochten helemaal vooraan hangen.
Framoes,
Kan ik me slecht voorstellen. Wie is die jongeman dan die alle NLers dood wil hebben? Ik hoop dat hij zich specifiek richt op Noord Hollanders, dat zijn de ergste ratten.
@bilo 18-01-07 @ 17:42
De enige echte racist in dit topic is nog altijd de jongeman die alle Nederlanders dood wil hebben.
@stijVe besneden piemeltje. probeer ns met je moeders hoofddoek,of nee met dr onderbroek{veel groter}van je flat af te springen en te vliegen. als t lukt probeer dan richting t oosten te vliegen. onderweg kom je waarschijnlijk een groep van 180 lange baarden tegen.dat zal een enorme walm met zich meebrengen maar probeer niet je hand voor je neus te houden of naar ze te zwaaien want dan val je naar beneden. succes jongen!
@sjaakdeslinksesul 18-01-07 @ 16:06
Alleen blanke Nederlanders kunnen racisten zijn, als je een getinte huidskleur hebt ben je vrijgewaard van elke vervolging voor racisme of discriminatie.
zonde dat deze mensen hier zich niet meer thuisvoelen. Allemaal de schuld van de racisten die een verloren strijd voeren. Wie o wie gaat onze medelanders nu geestelijk bijstaan? Een goede voorganger is essentieel, ook in de islam.
zonde dat deze mensen hier zich niet meer thuisvoelen. Allemaal de schuld van de racisten die een verloren strijd voeren. Wie o wie gaat onze medelanders nu geestelijk bijstaan? Een goede voorganger is essentieel, ook in de islam.
Kijk inderdaad de Engelse 'Dispatches' docu van Channel 4 zoals gepost door 'Controle' effe, >>
video.google.nl/videoplay?docid=266856...
Kijk en luister goed, dan weet je genoeg. Huiveringwekkend.
Net alsof de ETA in Spanje nog niet genoeg was komt dit er nog soort schrotem er nog bij.
stijfep!k 18-01-07 @ 15:59
Te laat gast, die googlecache met je reactie is al verzonden. En je betn zelf een racist, dus niet jammeren!
Kijk, ik ben niet zo'n fan van het mensch Rita, maar haar aanpak werpt z'n vruchten af. We kunnen niet genoeg van dit soort geitenbeffers kwijtraken.
-edit te dom voor ons, ban -
@stijfep!k 18-01-07 @ 14:39
Hahaha, helemaal mee eens. Er zitten hier namelijk geen gristenen. En steek kerken en de bijbel in brand, dood alle nederlanders en alle christenen is een racistische uitspraak, waarmee je aanzet tot haat tegen bepaalde bevolkingsgroepen. Ik heb daarom dus al aangifte gedaan bij het MDI en LBR en binnenkort zullen je inlloggegevens en IP-adres daarom worden opgevraagd bij GS dus maak je borst maar nat knullie! Dat was natuurlijk niet helemaal de bedoeling van je stoere reactie, maar dan moet je de wet maar kennen en weten hoe ver je kunt gaan.
Een tekst uit de Koran is (min of meer): En opdat zij ongelovigen waren werden er gewaden van vuur gesneden en werden hun gezichten overgoten met kokend water.
Dat is natuurlijk een stuk minder erg dan "hand in eigen boezem steken".
*voelt een ban aankomen voor stijve schwanz*
@stijfep!k 18-01-07 @ 14:39
Is dat niet een tekst uit de Koran?
* spoelt stijfselsl!k door het toilet en spuit er luchtverfrisser achteraan *
Aargh, dat klaart op. Bij de weg: ik geloof geen zak van dit verhaaltje. Het stikt hier nog van de jurken en aanverwante gelovigen. Wellicht dat de wind er nog vat op krijgt
Eh stijfep!k?
-weggejorist-
-weggejorist-
@knurfie: aan de andere kant wél goed nieuws voor de schapen natuurlijk!
Wat krijgen we nou ? En ik word weggejorist als ik iets over super snel inzoomen tijdens het doe-het-zelf-Google-Earthen vanaf een flatgebouw met onze andersgeaarde medemensen ? En GS zelf mag het wel ?
Zie je wel! Het is niet alleen maar slecht nieuws tegenwoordig! En dan is dit natuurlijk niet gewoon goed nieuws maar zelfs zeer goed nieuws.
@haasje over 18-01-07 @ 13:34
het is net als met schoonmaken met een hogedruk-spuit: uiteindelijk vertrekken ook de extremisten.
@ Onderbuik 18-01-07 @ 11:09
Maar ze hebben wel een punt, want die hardcore landveroveraars, die jaag je niet zo maar de tent uit, die hebben een missie (Tsjek Channel 4).
Die nu verkassen zijn waarschijnlijk de types die nog een leven hebben. Onder het motto leuk, dat woord van Allah verspreiden, maar er zijn grenzen. Duss niet te vroeg juichen, heur
Jottum, we hebben d'r weer een exportartikel bij ! Niet alleen XTC en fap-viedeejoos maar nu ook zelf-deporterende imams !
Nu maar hopen dat de hakbars als goed gelovige schapen hun geestelijk leider volgen.
.
Doet wel ff je paspoort inleveren ! Ja ies statiegeld teroeg krijg !
Meteen platgooien die nesten van zonde!
Echt klopt geen kloten van mensen het is drukker dan ooit in de mocsee.
Eindelijk goed nieuws: De haatzaaiers vertrekken!
De meeste moslems weten nu wel hoe ze homo's met het hoofd naar beneden van een hoog gebouw moeten werpen, en dat alle ongelovige honden dood moeten.
Het lijkt me een hele opluchting dat ze moslem gemeente niet verder vergiftigen met de boodschap dat Islaam liefde is, uitsluitend voor islamieten, terwijl ze elkaar overal,vermoorden, aanslagen plegen, vrouwen in het blijfvanmijnlijfhuis timmeren, meisje en vrouwen bedreigen als ze niet hoofdoek of burka willen dragen etc.
De overheid krijgt de schuld omdat die regels heeft gemaakt waar in al die gruwelijke finesses van het islaam geloof niet langer gepredikt mogen worden, heeft Rita goed gedaan!
kuffaars van de valse profeet, wegwezen....
Hoe fijn zou Nederland weer worden ZONDER moslims...........
*besteld alvast een fanfare om vertrekkende moslims uitgeleide te doen*
@Moi 18-01-07 @ 11:31
ja inderdaad driegementen of zielig gezeik, volkomen terecht dat ze een "imago-probleem" hebben...
jaa... offff, er gaat binnenkort een bom op
en dat ze daarom vast vertrekken....
Onderbuik 18-01-07 @ 11:09
Om een of andere reden gaat nieuws van/over moslims altijd gepaart met dreigementen...
Waarom laten we Martin Kok niet eerst ff shoppen voor een leuk petje zodat hij mee kan als reisleider en gelijk daar kan blijven
Kunnen die dominees en pastoors niet mee?
Toedeloe!
en natuurlijk werd er bij het anp-nieuws op de radio aan toegevoegd dat er door het vertrek van die imams het gevaar bestaat voor extremistische imams, getver wat een zeikers bij die *kuch*onafhankelijke media...
Verder goed nieuws natuurlijk, go go go...
In andere landen hebben de imam's wel het recht om in het arabisch antisemitisch te zijn en dat kan niet in 0031.
En hoeveel vertrekpremie krijgen ze?
Apologetics to the rescue (though the pigeon is dead).
of zoals men dat in het stadion noemt
"Laat je club maar in de steek"
Tja, dan hebben die Christenen het toch beter bekeken met hun machtstructuur...
Chileen redt GS. (Maar schept Ben Laodens.)
nu de rest nog....
video.google.nl/videoplay?docid=266856...
Laatste nieuws:::::Job en Wouter Bos zijn er onmiddelijk achter gegaan om onderweg thee en zoete broodjes uit te delen!
Na volgende verkiezingen dus weer een zetel minder voor Wouter en zn vrinden
als er een over de dam is dan volgt de rest (hopen we dan maar )
En met een bedoel ik niet alleen die imam's maar ook alle volgelingen , allemaal OPHOEREN
Ze zijn op tijd weg want ik vrees dat een nieuwe Kristallnacht niet lang meer op zich zal laten wachten...
Wat een krachtige leiders zeg, die er vandoor gaan na een beetje kritiek. Welkom in Nederland! Trouwens laat die Mohamed Ousalah ook even oprotten. Iemand die beweert dat stuurloze moskees makkelijker vatbaar zijn voor extremisten, die erkent dus dat de Islam wordt misbruikt door eigen mensen. En hij zegt ook dat de moskeeen stuurloos zijn. Zijn de Islamieten dan zo zulke kuddedieren dat ze blindelings hun leider volgen?
Houzee!
Gaan ze allemaal terug naar mami?
Hiep hiep, hoera!
Geweldig! Beter nieuws kon ik niet krijgen vandaag!
Op de een of andere manier heb ik zo'n probleem met dit demografisch fenomeen. Het zou nu goed uitkomen dat de formatie wat langer duurt zodat de minister van vreemdelingen zaken er nog wat illegale tulband-dragers achteraan kan sturen.
Prachtig nieuws sinds tijden, nu de rest van het schapenvolk nog....
afscheidsconcert in de mosez en aron kerk van ali b,lijkt me wel t minste wat we ze kunnen aanbieden. ze hebben ons immers een hoop topics bezorgt.
mooi zo, de uittocht van de haloefjes is reeds begonnen, kunnen alle adepten a.s.a.p. volgen a.u.. b.
Ja die halve analfabeten moeten nu nederlands leren en dat lukt ze niet, dan maar weer de lafste oplossing kiezen en de schuld leggen bij de samenleving die moslims het leven moeilijk maakt. Tuurlijk. Zover strekt hun idealisme dus... minderwaardig volk (imams dus).
Nederland is altijd al een export-economie geweest...
Misschien kunnen ze bij Ijmuiden het ruime sop kiezen. Graag koelkasten, schotelantennes en snorro's meenemen!
weg met die aanhangers van de valse profeet......
als er 1 schaap over de dam is, volgen er meer.
Ook mijn dag kan niet meer stuk. Weg is weg,voor mijn apart gaan ze allahmaal. Raar hè? Die anti-islam stemming in NL.
Gelukkig weten de moslims nu dat ze betrouwbare leiders hebben.
Leiders die ergens voor staan! die 100% inzet tonen
Leiders die niet zomaar uit de weg gaan voor een akkefietje
Leiders die hun poot stijf houden en bij hun volk blijven tot het einde
Leiders die zullen vechten tegen onrecht en voor acceptatie
Leiders die...
hey? waar zijn ze nou?
ies weg?
Helaas zal het wel zo zijn dat de betere imams vertrekken en de haatzaaiers blijven. Dan is dit geen goed nieuws.
en nu de rest nog
Als de problemen op je pad te groot worden, dan smeer je hem gewoon weer. Niks oplossen, zo zitten ze niet in elkaar. Zo zijn ze oorspronkelijk ook uit hun land van oorsprong gevlucht.
Filip de Winter, kom er maar in!
Gaan moslims nu ook hun geestelijke leiders volgen of zijn ze nu weer omkegeerd evenredig selectief.
Mijn dag kan niet meer stuk.
Optyfen die baardapen allemaal terug naar finland.
Heren krakers .... wat een kansen!!! Leegstaande moskeeen, ga tekeer!
(misschien hebben ze zelfs nog wat maagden liggen, of als het tegenzit alleen een geit)
Hoeveel islam toko's zijn er hier? Sluit wat van die dingen. Misschien dat we dan nog wat van die extremisten kwijt raken.
Nou, PvdA, tijd om deze misstand aan te pakken. Want een tekort aan imams, dat moet de overheid niet willen accepteren. Dat is in strijd met de vrijheid van godsdienst. Zeau. Nu ga ik es even de rest van de dag besteden, om de gekte in deze redenering, nou ja te begrijpen, nee, een plaats te geven
Slecht nieuws voor de schapensector in Nederland, deze uittocht
Goed initiatief van die baarden zeg....... Maar ja NL kennende zal er wel een zending nieuwe in het kwadraat voor terugkomen
-weggejorist-
En dan nu dus sateliet uitzendingen van Imams uit Islamaland?
Nou tis al wat dichter naar het zuiden toe. Keep on going guys, don't look back.
We doen de deur wel achter jullie dicht
Komt kabouter Plop toch fijn naar 0031, de ruimte is of komt zo vrij!
Lijkt aardige deal, nu nog even vragen in 00972 hoe je een goede schutting bouwt. Deur hoeft niet.
Follow the leader!
@OpaWizzkid 18-01-07 @ 09:41
Die moeten eerst aan hun gedrag en denkwijze "werken" voordat ze in ons land mogen werken.
ai ai paniek in moslimland
Zijn toch weer 180 baantjes vrij voor werkloze Finnen. Of zouden die daar geen zin in hebben.
Allah heeft het niet zo op met Nederland dunkt mij
Haarlemmerolie 18-01-07 @ 09:36
Maak je maar geen zorgen. Wie zich ook maar een beetje fatsoenlijk in de problematiek verdiept heeft, weet dat as we speak Europa gekoloniseerd wordt. Dit gemekker dient dan ook alleen maar om ons zand in de ogen te strooien en de autochtoon als vanouds een schuldgevoel aan te praten. Niets nieuws dus onder de halve maan.
@Haarlemmerolie 18-01-07 @ 09:36
Tis niet te hopen...................
Rita verdient een lintje!
Volgens de Koran moet de heaumeau met de kop naar beneden kennis maken met de zwaartekracht. Uiteraard het liefst van een hoog flatgebouw, om de grootste neerwaartse snelheid te bereiken. Mohammed had vroeger nog geen flatgebouwen, maargoed, dat is nooit in een strip vastgelegd, dus weten zij veel.
HAHA CIAO!
Een goed begin is het halve werk..............
Juich maar niet te vroeg heren. Binnenkort hebben wij hier in NL het eerste 100% Halal Dhimmi kabinet Balkie-Boslim-Gristenunie en dan barst het feest los. Die verdwenen imams komen weer terug en nemen al hun nieuwe vrienden mee...
ja, dan is top. Dan krijgen we nog meer metg gekken als mohammed b. en samir a. die hun eigen versie van de islam gaan interpeteren. Ja alle imams het land uit, meer gevaarlijke gekken!!
CoJoNes 18-01-07 @ 09:19
Dronken corpsballen op de weg? Een deaude bal is een goede bal 0.^
'moslimexecutieve', is dat een afkorting van moslimexecutievereniging? Waar op zaterdag gezellig de hobby kan worden uitgeoefend, en ook een vreselijk goed spel scrabble kan worden gespeeld
\quote
Hoe nu ook alweer op te treden tegen heaumeaux? Moesten die nu met hun hoofd naar beneden van een flat worden afgelazerd, of was een zetje alleen al voldoende...
\quote
Tot het volgende homofobe topic op deze site... hypocrieten ^.0
Is "grote kuis" geen Belgisch voor "opgeruimd staat netjes"?
Tralalala.... fiedelidiedie...
Ik vraag me af of deze Ousalah even betrouwbaar is als de voormalige voorzitter van de moslimexecutieve in België:
www.nieuwsblad.be/Article/Detail.aspx?...
Overdrijven ze niet een beetje!?, ik bedoel.. het is maar een weeralarm.. niet dat er een 2de katrina komt..
nja.. toei .. tot (n)ooit!!!
Ach zij moet proepen loel ergens ien
@Antidemocraat, vergeet niet dat ook Irak banden aan het aanhalen is met Syrië. Die trappen gezamenlijk de Americeaneaux uit Irak...
Moskeeën massaal dicht!? Het wordt weer druk op de wallen....
Die imam-opleiding is een dikke marketingstunt van de waterbeddenconcurrent. Je laat ze eerst een paar jaar klotsen op zo'n bier-en-afhaalkont, dan is het nog maar een klein sprongetje naar voorbestemming om een waterbed te kopen
Nederland is een land vol extremisitsche autochtonen en allochtonen. Beide groepen vinden hun eigen ideeën geweldig. Wanneer de grote oorlog start tussen US/Israel en Iran/Syrië en hun beiden bondgenoten zal de Nederlandse samenleving verder imploderen.
Zijn er toch mensen die in de FFV van vorige week zijn gestonken en denken dat België echt leuk is!
In Belgie weet Flipje wel raad mit moestaaafaa
Eerste lichting eigen kweek komt toch binnenkort van de eigen hogescholen af? Nou, probeer DIE maar eens uit te zetten, dat kan dan niet meer.
-weggejorist-
Ga eens weg uit 0032. Hier jullie ook niet welkom zijn.
Opeens heb je het. Je wordt heftruckchauffeur!
ik voel een nieuwe FFV aankomen...!
Hopen dat alle aanhangers van deze pipo's hun voorbeeld volgen. Het word weer mooi in Nederland!
't wachten op de eerste afgestudeerde van de imam-opleiding. Maar die hebben het vast te druk met zuipen op de soos en meisjes met dikke bierreten lastigvallen..
@Gekke_Gert 18-01-07 @ 09:12
Toppie vent die Allah. Die mag wel op de barbeque komen deze zomer. Zal een extra vaatje Murphy's in de Beertender pleuren voor 'em.
Wat een l*lverhaal. Hebben ze weer subsidie nodig of zo?
Wat een gemis. Nou, de groeten aan Sjefke en Dolores dan maar en toedeledokie!
De teneur is toch weer dat het niet hun schuld is. Ook dít is weer de schuld van de autochtoon. Och och. Sorry. Not.
Blijven lopen Imams, richting zuiden, kom je vanzelf weer in de woestijn terecht, waar jullie horen. Hier in NL zijn we het gemekker van jullie zo langzamerhand spuugzat. Opzouten maarrrrrrr!
@ John Maclane.
Fijn he dat Allah ook die Imams uit Nederland weg wil hebben
en joden en ongelovigen waren die nou goed? shit. ik kom er zo niet uit hoor. zelluf
Als dit maar niet hetzelfde geintje is als wat 'ze' toen in Israel geflikt hebben. Met z'n allen eruit, om de vrindjes de pleuris te laten uitbreken. Evacuatie
Bye bye waai waai
Goed nieuws doet goed volgen....(hoop ik)
blijkt dan ineens dat die imams maar weinig volgelingen hebben..... jammer.
Geen nieuwe imam binnen 6 maanden, dan plat met die haatzaaitempel!
Klaar met bouwen in Nederland op naar Belgie en Spanje, slim hoor !!
"De overheid is hier ook schuldig aan"
Als goed moslim weten deze mannen ook dat alles wat gebeurt allang bepaald is door Allah. Wie schuldig is maakt niet uit, het is de wil Allah.
Ik wil wel preken voor die gasten hoor. Gaan er nog veel meer weg.
gelijk sluiten en de sloopkogel met een pleuris gang door die lelijke efteling gebouwen heen jassen!!!
Tsk, geloven is zoooo achterhaald. Ik bid zelf alleen nog maar veur bruun' bonen'..
ONE HUNDRED AND EIGHTY!
Nog 270 te gaan ....
Spanje? Muhahahaha dat wens ik ze van harte toe, daar drinken ze geen thee.
geen-stijl is verantwoordlijk voor de anti-islamstemming, de hand in eigen boezem steken , de bal kaatsen en terug verwachten enzo.
Tekort aan nieuws? Of gewoon pure verveling en frustraties, Chileen?
Follow the leader leader leader, follow the leader
Misschien kan GS, gegeven hun centimetersdiepe en innige relatie met TomTom ©, een beetje over zijn hart strijken en hier en daar een gratis modelletje achterlaten? Niet te opvallend natuurlijk, gewoon, als een steuntje in de rug.
das toch alleen maa omdat ze dan niet hoeven te betalenals ze door Belgie rijden..
Hand in eigen boezem steken, bonnie kent em wel
REAGEER OOK