#TdF! Tejay ploegentijdrit zich het geel in!
De ploegentijdrit is de Dion Graus van de Tour de GoPro. Alleen interessant als er dingen fout gaan, maar in normale doen totaal irrelevant. En zonder Tony Martin, Fabian Cancellara en Tom Dumoulin is er helemaal niks meer aan. Tejay van Garderen pakt de rit en het geel. Tot de bergen weer komen. Vandaag is net zo voorspelbaar als het feit dat mensen beginnen te smeken om de wederkomst van Mart Smeets. Niet doen. Net als bij onze ex-en onthouden we alleen de fijne momenten en zijn we vergeten wat ons allemaal aan de ander irriteerde. Kijken doet u op EPO1 of bij Studio Cortisol Live. Meningen vindt u in de Twitterfeed hieronder en het lukt Koeman & Rison nog steeds om met de Tour mee te reizen.
Tweets from https://twitter.com/JohnQuid/lists/tourdefrancenl
Tweets from https://twitter.com/JohnQuid/lists/tourdefrancenl
Reaguursels
InloggenWijze uit het Oosten | 12-07-15 | 16:43
Daarom kijk ik de Belg. Vreselijk die Dijkstra en Ducrot. Geobsedeerd door ziektes, blessures, menseljk leed en dat gelul over de psyche van een wielrenner. Lijkt wel alsof je de EO aan het kijken bent, die zijn ook zo geobsedeerd door ziektes en leed in het algemeen. En dat infantiel Jeugdjournaal toontje. Man, man, man. Nee Herbert je hoeft ons niet uit te leggen wat GPS is. Iedereen weet dat en voor de degene die dat niet weet: Google! Je hoeft ons niet uit te leggen wat ik op tv zie want, daar komt ie, dat zie ik! Nog erger dat gezeik de afgelopen jaren over het "nieuwe wielrennen." Huh? je bedoelt wielrennen (waarschijnlijk) zonder dope en dat tegenwoordig een wielrenner de dag na een mega-inspanning moe is? Joh, daar is niks nieuw aan, dat is nml normaal. Geef mij Michel en Jose maar. Door hun weet ik dat men in Normandie calvados maakt met appels en peren, hahaha. Prima wijn, restaurant en hotel info ook.
OT: is de onofficiele tool gebroken?
De tijdrit had eerder in de week moten plaatsvinden. Nu is het bij voorbaat een oneerlijke strijd. Diverse teams hebben al een flink aantal renners verloren.
Ja, da's toch wel poëtisch, Bukkem:
'... and each turn of the pedals, each meter gained, hurts.'
@Ars Vivendi | 12-07-15 | 16:44
Och, echte liefhebber zou ik het niet willen noemen. Veel verstand heb ik er niet van. Maar ik kan er prima naar kijken, dat wel. Bovendien heb ik toch niet veel beters te doen op zo'n druilerige zondag als deze.
Ik trap er weer in maar toch.
Wat voor sport doe jij Kwit en heb je daarin al iets gepresteerd?
@Lewis en @VanBukkem
Jullie zijn echte liefhebbers zo te zien! Net even een stukkie van het filmpje VanBukkem gekeken. Toen was de wereld nog leuk! Ook sportief trouwens dat een een renner van de ene ploeg een renner van een andere ploeg een stukje voortduwt.
Het filmpje staat nu aan, ik zie wel hoever ik kom. Bedankt!
Man, wat is dat NOS commentaar slecht zeg..
@Ars Vivendi | 12-07-15 | 16:06
Wielrennen voor beginners. Jointje erbij, en kijken maar. :)
www.youtube.com/watch?v=ZUIr9LG1juw
@ Ars Vivendi | 12-07-15 | 16:06
Als het kan, pas ik mijn vakantie ervoor aan.
Er is niet veel prachtiger dan de Tour. Maar het moet een beetje in je genen zitten natuurlijk. En ik heb Tourgenen geërfd van mijn opa. (O, je vroeg niet om deze anekdote? ;-) )
@Lewis | 12-07-15 | 16:04
Dat de ploegentijdrit niet leeft bij de medereaguurders moge duidelijk zijn.
Maar ik kan me eerlijk gezegd ook niet voorstellen dat ze iets beters te doen hebben.
Dat malle gefiets is niet om aan te gluren. Vroeger had ik een collega die jaarlijks drie weken verlof nam om thuis naar de tour te kijken.
Nooit iets van begrepen...
Wel opvallend trouwens, dat er nooit Griekse ploegen meedoen met de Tour de France. Hoewel opvallend... Op zich word je best wel moe van fietsen, dus zo opvallend is het nou ook weer niet.
@VanBukkem
Wel jammer dat het niet leeft hier, trouwens, de ploegentijdrit is een prachtige discipline. Vind het mooi om te zien, en reken maar dat je Tour vandaag definitief kunt verliezen als je een paar minuten aan je broek krijgt.
@ VanBukkem | 12-07-15 | 16:00
Inderdaad, maar helaas, Pinto heeft wel eens lager gescoord volgens mij, en anders Quid wel met een of ander muziekitem.
Jammer hoor, er had vandaag historie geschreven kunnen worden.
@Lewis | 12-07-15 | 15:44
Als dit een historisch dieptepunt wordt wat betreft het aantal reacties, dan kunnen wij wel zeggen dat we erbij zijn geweest. Dat dan weer wel.
Zit hier wat bij? www.rojadirecta.me/
Iemand een linkje? Zit in het buitenland en wil het graag volgen. Liefst de Belg, anders is de nos ook goed
Ik vind het mooi, maar ik ben dan ook een groot Toufan. Zou me niet verbazen als we de tien reacties niet gaan halen.
Verder: go BMC, want da's goed voor mijn pooltje.
Maar wat we wel willen weten: is er nog iemand op zijn bakkes gepleurd?
Hoezo kijken? www.radio1.nl/radiotourdefrance
De tennis, finale, Wimbledon 2015. Polootje aan, klokje om, drankje erbij, dat naar meer smaakt. Thuis op de bank, dat dan weer wel. Forza Servië.
@edelweiss | 12-07-15 | 15:09
Och. Even geen Griekenland.
Mart Smeets mag lekker weg blijven. Maar het programma dat ze nu uitzenden is dramatisch slecht en neemt de kijker niet mee. Het pakt niet. Het is droog, saai en onkijkbaar. Volgend jaar beter NOS.
Overigens mogen de twee live-commentatoren ook wel weg, ik ga lekker weer naar de Belgen kijken.
Totaal oninteressant .
Benieuwd hoeveel renners er vanavond geen eten krijgen.
Heb tot nog toe ongeveer een uur naar Maarten Ducrot geluisterd en die 'grap' al 27 keer gehoord.
28km, een keer met de ogen knipperen en ze zijn over. TGVepo.
REAGEER OOK