Student reageert op Afrikaanse laster

"Ondanks dat het lijkt dat de meeste hier al denken te weten wie ik ben, zal ik mezelf toch even kort voorstellen: Ik ben Rose. Jawel hoor... de persoon waar het hier constant over gaat. Na sowieso eerst het artikel te hebben gelezen van Joana en daarna alle reacties hier op 'Geen Stijl' ben ik echt teleurgesteld in de medemens... Wat zijn veel mensen (zgn. reaguurders, red.) toch bevooroordeeld zeg! Verschrikkelijk! Om een paar misverstanden uit de wereld te helpen...
1. Ik ben GEEN AFRIKAAN, maar NEDERLANDER. Heb gewoon een Nederlands paspoort en praat (naar horen zeggen) beter ABN dan de gemiddelde Nederlander. 2. Ik woon al mijn hele leven in Nederland, dus waar heeft iedereen het hier over??!!?!!? Ik ben dus GEEN student uit het buitenland, nog maar eens voor de duidelijkheid, voor de mensen die alles klakkeloos aannemen wat ze lezen. 3. Ik zie mijzelf NIET als arm. En al helemaal niet als ARME AFRIKAAN of ARME ROTSTUDENT. 4. Naïef ben ik al helemaal niet. Een droom is een droom, ja toch? Dus laat mij lekker verder dromen over mijn woonboot, die ik later ook zeker zal gaan krijgen! En @ 'mijnvuistjouwaars', ben jij wel gelukkig met je leven? GET A LIFE. Misschien moeten we contact houden en zal ik je over een paar jaartjes uitnodigen op mijn boat-warming-party! ;) 5. Ik ben hartstikke tevreden met mijn container en ben me er zeer van bewust dat ik van geluk mag spreken dat ik een kamer in A'dam heb gevonden met alles voor mijzelf, voor een redelijke prijs! Ik ben helemaal niet van plan hier weg te gaan, tenzij ik iets anders vind dat me nog iets beter bevalt. Lijkt me logisch toch? 6. Over de ratten, kakkerlakken enz... Daar heb ik helemaal niks over gezegd, aangezien ik daar helemaal geen last van heb in mijn buurt. Ik heb er überhaupt nog NOOIT een gezien hier. Alleen de ongesloten vuilniszakken die mijn medestudenten buiten neerleggen irriteren me mateloos 'RUBBISH'. Maar dat probleem is ook al bijna opgelost. DUS... een tip voor iedereen hier... Neem niet alles aan wat je leest. Ongelooflijk dat ik dit als student aan volwassen mensen moet zeggen! Groetjes, Rose
Reaguursels
InloggenFOTO?
Maar je bent dus ook een negert?
@Rose: Het is daar in .nl nog steeds niet doorgedrongen dat de term ABN al een heel aantal jaren afgeschaft is... De moderne mens noemt dat tegenwoordig AN, wat zeker in jullie knuffelstaatje geweten moet zijn, want pas op, je zou iemand kunnen beledigen met dat ge-ABN
"Neem niet alles aan wat je leest." Kortom: ik geloof geen reet van je hele verhaal. Ik wil foto's, uittreksel geboorteregister, identiteitsbewijs, bewijs van inschrijving aan de universiteit, andere officiele documenten en eventuele andere zaken die bewijzen dat je de waarheid spreekt. :-P
Kansloze actie, Rose. Goed verhaal maar helaas uitermate kansloos hier.
Beste Rose,
er zijn zelfs volwassen mensen die op Verdonk of Wilders stemmen, dus waar hebben we het over? Van deze mensen een dieper begrip of wil tot kennis verwachten is vergelijkbaar met verwachten dat de Verenigde Staten de Irak crisis alsnog wel even oplossen, of dat Kamp kamervoorzitter wordt.
Groet,
Sjonnie
Ik hoor rose alleen maar zeuren dat de verhalen die over haar verschenen zijn niet kloppen, door 1 zinnetje in haar hele verhaal. Blijkbaar vond ze het belangrijker hoe wij tegen haar aankijken dan de waarheid in afrika te verkondigen, want daar heeft ze geen actie op ondernomen.
@Rose FF van student tot student, laat die lui hier toch ongezien de tyfus krijgen joh, wat intresseert het jou. Je ziet ze toch nooit. Of woont die hele tyfuszooi van een container range daar vol reaguurders?
Bullshit!!! waar rook is is vuur! net of die kerel 't allemaal verzint..
'niet alles geloven wat je leest' zeg je zelf.. nou ik geloof helemaal geen ruk van wat jij hier schrijft ondankbare arme gelukszoeker!
Overigens is Sesamstraatniveau één woord, niet twee. Nu begrijp ik dat je ook nog blond bent, dus dat zal ik je verder niet kwalijk nemen. Maar voordat je reaguurt een cursus Nederlands is natuurlijk ook nooit weg.
@Lelijke hoer Ik geloof niet dat crosstopicverbanden ooit een negatief stempel hebben gekregen, evenmin zie ik relatie tussen angst en een verbod op crosstopiccen. Overigens moeten alle josties deaud.
Geweldige PR voor Nederland in de afrikaanse media .Trouwens kakerlakken en ratten in huis is toch normaal daar,wat zeuren ze toch ze hoeven hier niet te komen.
Een Afrikaan die er niet eens voor uit durft te komen dat het een Afrikaan is ?
Punt 2:
Zal ik jou is even lekker in je bek schijten of heb je al poep,
poep in je hoofd
Laat je lekker uitwonen schat, door die geweldige (-----) .
Bob Slee 03-12-06 @ 20:07
Ik heb het niet specifiek over deze persoon.
-
Zoals je in de eerste regel kan lezen heb ik het over "Ik ben Nederlander want ik heb een Nederlands paspoort."
-
Zoals je ook hier regelmatig kunt lezen "Wij Marokkanen.. " "Wij Turken..."In ONZE cultuur....(waar dan geen NL cultuur wordt bedoelt)
-
"Wij zijn Nederlander want we hebben een NL paspoort" is de kreet om aan alle voordelen van dat NL paspoort te komen verder niets.
Bedenk wel dat vrijwel alle buitenlanders uit Afrika en omstreken hier niet zijn gekomen omdat Papa ineens deel wilde uitmaken van de Nederlandse cultuur.
-
Nee, het ging ze van de meet af om onze sociale voorzieningen.
Die NL cultuur of dat "Nederlander zijn" is volledig oninteressant.
Zoals je ook ook overduidelijk kunt zien aan het accent dat veel 4e(!) generatie allochtonen nog steeds heeft.
-
Nee, het wordt tijd dat we dat NL paspoort weer zo maken dat je enige moeite moet doen om het te krijgen.
Moet je eens opletten hoeveel de aanvragen ineens zakken.... dan ineens is "het Nederlander willen zijn" ineens niet meer leuk.
afstuderen : www.legioadvies.nl
Moi 03-12-06 @ 19:31: Wat een onzin, ze heeft hier toch haar hele leven gewoond. Baby's doen dat zelden hoor, PVDA stemmen om een uitkering te krijgen.
Pff, laat die pinda zn bek houden...
vergeet neefje Jan maorijnissen niet.
Iedere keer weer dat gezeik... "Ik ben Nederlander want ik heb een Nederlands paspoort."
-
Nee dus, een Nederlands paspoort is tegenwoordig niets meer dan een goedkoop relatiegeschenkje en heeft niets met Nederlanderschap te maken.
Het is gedegradeerd tot een vodje om snel een uitkering te kunnen krijgen (wel in ruil voor stemmen voor de Partij van de Alochtonen natuurlijk).
Extra gratis van Oom Wouter en Tante Femke.
volwassen ?
Miggerd 03-12-06 @ 17:53
Geeft niks.... je mist wel meer.... je verstand bijvoorbeeld.
Bovendien ben ik fan van de josties dus verzoek ik je vriendelijk om hen niet als scheldwoord te misbruiken.
Mij een hoer noemen is trouwens ook niet erg beschaafd maar ik kan het hebben dus... leef je uit als je daar blij van wordt.
Ik probeer het je nog 1x uit te leggen: als je mening over een bepaald onderwerp wordt weggejorist is het dus niet de bedoeling dat je die opnieuw gaat zitten verkondigen bij een ander topic!
Is dit sesamstraat niveau genoeg voor je?
De afwerkplaats van Rose is een aids container zonder ratten?!?!?!?!
@demol 03-12-06 @ 18:24
Ze studeert, opdat ze straks belasting kan betalen om voor lutsers zoals jij de huursubsidie, aanvullende uitkering, gratis kinderopvang, rotterdampas en aow te financien.
@Santtu 03-12-06 @ 18:32
Jij schrijft ook geen fatsoenlijk Nederlands, dus pak je koffers maar en rot op naar waar je vandaan komt, Mongeaulie.
-weggejorist-
-weggejorist-
@ Dikketietenhoer Dat ik niet ophoud mijn mening over jostiegedrag te verkondigen maakt dat ik een lafaard ben? Ik heb toch wel een of twee stappen in die redenering gemist.
Draaitafel Demagoog 03-12-06 @ 17:20
Nou, feiten door elkaar halen wil ik het niet noemen, andere beleving wellicht wel.
Het klopt dat ook Balkie deed alsof hij (enkel) gewonnen had, maar zijn partij bleef in ieder geval nog de grootste (ook na zetelverlies).
wat mij stoort aan Bos, is dat hij de uitslag van de verkiezingen een duidelijke nederlaag voor het huidige Kabinet vond, maar tegelijkertijd 'vergat' hij op te merken dat de PvdA meer zetels verloren had dan VVD en CDA samen! Hij was dus eigenlijk de grootste verliezer van de avond, want als je als oppositiepartij in economisch en politiek roerige tijden, nog géén zetelwinst kan behalen, dan is er iets goed mis.
Ook begrijp ik niets van Bos op het punt van de samenwerking met de SP, want was het niet Bos zelf die zei, dat de SP verder van de PvdA afstond dan het CDA? Echter op de avond van het slotdebat, begon ineens het grote geknuffel tussen de linkse partijen (met Femke vast in het midden)
Het is toch vreemd, dat je een partij (SP) uitroept tot grote winnaar en tegelijkertijd daarmee jezelf wil positioneren als wword- en aanvoerder van het grote linkse blok, waar Bos zich eerder in de campagne nooit over uit durfde te spreken. (trouwens vergat Bos een andere winnaar Wilders te feliciteren, niet netjes)
En zo kan ik nog wel even doorgaan op het gedrag van Bos
@Herman Flipsen .. je haalt 2 dingen door elkaar .. Balkie deed alsof ie de verkiezingen had gewonnen op de verkiezingsavond door te laten doorschijnen dat hij als partij geen concessies kon doen. Wat bos zei was dat Balkie nu wel met de SP om de tafel moet gaan zitten omdat zij de grote winnaar waren van de verkeizingen .. en dat is natuurlijk ook zo. We kunnen leuk praten Herman maar je moet nou niet de feiten door elkaar gaan halen ! En wat d66 betreft die hebben toch veel kunnen waarmaken van hun politieke program : gekozen burgemeester en referenda. De enige partij die ook daadwerkenlijk de afstand tussen de kiezer en de politiek wil dichten ! Maarja niemand dat dat ziet. Echter onze tijd komt nog wel !
@bwahaha 03-12-06 @ 12:26 Ga eens opzoeken hoe je een bijvoeglijk naamwoord verbuigt.
www.nederlandsewoorden.nl/nw.pl?hoe=be...
@Draaitafel Demagoog 03-12-06 @ 16:54
die spontane cult-status van Balkie, ontgaat mij ook inderdaad. (al is hij nooit zo slecht geweest, als de media hem gepoogd heeft af te schilderen)
Echter Bos draagt met zijn gedrag ook niet echt bij aan een 'standvastig' imago. Grootste verliezer van de verkiezingen zijn en dan op de verkiezingsavond beginnen te roepen dat de PvdA gewonnen heeft, en nu met het dedin van een overwinnaar in de tweede kamer rondlopen.
Echter zoals reeds eerder besproken, moeten onnavolgbare beweegredenen, denkwijzen en akties, een droom van ieder D66'er zijn (*ironisch*)
Zeeuwsch 03-12-06 @ 13:14
Die zeeuwsche kut provincie levert ons het minste op en kost het meeste geld om dat jullie zo veel mogelijk over gesubsideerde sukerbeeten uit die beneden nap peil klei willen halen. Beter hadden we het onder water laten staan in 56.Sodemieter op!!Geef dan alle indos vandaag nog een Nederlands paspoort!
@Herman Flipsen .. zoals ik hierboven schreef vond ik het ook geen slecht punt van Lesbeau's4ever. Ik probeerde alleen de gedachte van de nieuwe SP uit te leggen. Ik heb ook punten waarom ik niet op de SP stem maar dat betekent nog niet dat het een slechte partij is of een partij van draaikonten. Dan heb je er gewoon nooit goed genoeg in verdiept ! en dat vind ik jammer !
@Herman Flipsen .. Ik heb ook geschreven om 15:17 : "Dat van die Navo/monarchie kan ik opzich wel inkomen maar dat vind ik geen draaikonten. Das slim nadenken." Ik snap dat dit nieuwe standpunt van de sp niet makelijk te rijmen is met de originele SP gedachte. Waar het bij mij omgaat aangaande Lesbeau's4ever is het feit dat ze het woord draaienkonten te pas en ontepas gebruikt. Tis netalsof iedereen opeens Balkie nalult. Mij intereseert het geen hol wat je me mening is. Je mag van mij alles vinden maar wel graag zelf nadenken en niet alles na lullen aub !
@Draaitafel
voordat je begint te roepen, dat de discussie met lesbeau over Bos ging.
Ja dat weet ik, maar ik gebruik de SP even als voorbeeld
Ion Susai 03-12-06 @ 12:46
En die spreekt ook beter nederlands als de meeste reaguurdrs en is ook een nederlander zijn leven lang!
@Karel kwakbol .. je moet toch echt met betere voorbeelden komen. Er wordt van alles geroepen in dat topic over de islam in discussies met treger. Daarnaast is het quoten van JJJ waarin staat :"en bleek hij/zij weinig inhoudelijks te weten met betrekking tot de religieuze invulling van de Islam." nietszeggend. Een onderbouwing bestaat uit een oorzakelijk verband en zonder dit verband is het gelul in de ruimte !
@Lesbeau's4ever .. ik behoor helemaal niet tot de meerderheid laat staan tot de uber sociale neo-communisten. Ik heb alweer Boris van de Ham gestemt ( = d66 = een 3 zetel partij en Boris is ook nogeens een homosexueel ) het heeft niks met schandknapen te maken maar met jouw onderbouwing. Jij roept iets dus moet je dat zelf ook onderbouwen ! Dus kom dan iig met dat AOW gedraai van woutertje bos want anders ben je gewoon iemand die wat roept zonder te weten waar je het over gaat. Oftewel dan kan je met schandknapen en uber sociale neo-communisten aankomen maar het maakt je betoog alleen maar zwakker ipv sterker ( dat noemen we om de hete brei heendraaien .. balkende is daar trouwens koning in ! niet op vragen in gaan netzoals jij dat nu doet ! )
@Draaitafel Demagoog 03-12-06 @ 16:23
natuurlijk helpt het, als je goede en sterke bondgenoten hebt. Mijn punt was alleen dat je de navo (nato) aanhaalde, wat ik geen sterk argument vond.
nu even op het punt wat lesbeau wil maken (geloof ik tenminste) over het draaien:
Het probleem van de SP is, dat zij een totaal passifistische partij was/is, maar nu opeens geen problemen meer ziet van nederland binnen navo verband.
de één noemt dit voortschreidend inzicht (vorm van realiteitszin, die jij ook verwoordt), de ander gedraai...
Ik weet nog wel een woonboot (nou ja... 't is een boot en je kunt erop wonen - als het moet). Hij ligt in het Stieltjeskanaal. 't Is een beetje ver reizen van en naar Amsterdam, maar als je droomt van een woonboot is dat echt niet zo'n probleem. Kun je zo krijgen.
@Herman Flipsen .. maar je kunt dus niet ontkennen dat de Nato wel wat doet en de EU niet als het om iraq en afganistan gaat ? .. Maar terug naar me punt. Als je iets wil veranderen in de wereld moet je draagvlak hebben. Met alleen x zetels in nl politiek kom je gewoon minder ver dan je aan te sluiten bij de Nato .. Ik zeg niet dat je dan ook meteen veel meer dingen kan veranderen .. Maar je zit wel veel dichter bij het vuur en dat kan je meer draagkracht opleveren dan wanneer je als partij in 't kleine nl denkt het zonder de nato, eu te kunnen ..
@draaitafel
Je mag nu dan wel tot de meerderheid horen; tot de uber sociale neo-communisten. Maar ik ga niet aan je aars hangen om te vertellen hoe de hele kwestie omtrend de genocide zit; zoek dat zelf maar uit. Ik ben je communistische schandknaap niet.
Draaitafel Demagoog 03-12-06 @ 16:01
ik beweer nergens, dat de navo (nato) niets doet, echter wat de inval in Irak betreft, daar stond de navo (nato) volledig buiten.
gewaardeerde leden als België, Frankrijk en Duitsland waren en zijn fel gekant tegen die inval, dat is tevens de reden waarom de EU niets kon doen (interne verdeeldheid).
Echter neemt het niets weg van het feit, dat de navo (nato) geen organisatie is met het doel iets te bereiken in deze wereld (wereldvrede, e.d.).
De navo is niet meer of minder dan een vriendenclubje die elkaar bij dreigend gevaar helpt.
Dat was hetgeen waar ik het over had in mijn post
Draaitafel Demagoog 03-12-06 @ 16:01
"wat moet ik daaruit afleiden"
zie Draaitafel Demagoog 03-12-06 @ 14:41
@Lesbeau's4ever .. punt uit ? je hebt helemaal geen voorbeelden gegeven van draaikonten. Je hebt 2 punten genoemd waarvan men zegt dat er over gedraaikont wordt. Maar als ik je vraag waar het inhoudelijk dan overgaat kom je met punt-uit ! das geen sterk betoog en laat destemeer zien dat je gewoon na lult wat er in de media staat zonder daar een eigen mening over te vormen ! Erg jammer .. zeker voor iemand die tot 'n minderheid zoals homosexuelen behoord ! Die hebben het namelijk over het algmeen niet zo op vooroordelen.
@Herman Flipsen .. de nato doet zeker wat in irak en afganistan .. meer dan de eu
@Karel kwakbol .. wat moet ik daaruit afleiden ? ik lees niks in dat topic waaruit ik kan afleiden dat Treger wel een trol is en de mensen die op hem reageren niet.
@draait
Daarvoor hoef ik niet te googlen... ik heb uw voorbeelden gegeven punt-uit.
Citatie draaitafel; 'En doe ook eens wat meer voorbeelden noemen die niet door de media zijn aangedragen tafel' .
->Ik zit niet in de politiek. Alle politieke barometers hoor ik via de media; elsevier, staatsomroepen, kranten etc.
@ Lesbeau's4ever 03-12-06 @ 15:49
Niet bepaald. Je hebt twee keer bij mij, en bij meerdere anderen willekeurige dingen geroepen en zelden de moeite genomen om terug te reageren.
@elvira
dat noem ik nou hypocriet. Ik reageer op iemand anders, en gij wordt kwaad, omdat ik daar op reageer. Allicht dat je pleit voor een socialer beleid.
@Lesbeau's4ever ... ik was gewoon benieuwd waar je mee aan zou komen. Politici zijn per defintie draaikonten. Ze beloven altijd veel maar maken meestal niet veel waar van hun beloftes. Maar vertel dan eens waar wouter mee draaide aangaande die genocide en die aow. We hebben het idd allemaal in de krant kunnen lezen. Maar weet je nou ook waar het nou precies om ging ? of moet je dan googlen ? En doe ook eens wat meer voorbeelden noemen die niet door de media zijn aangedragen. Dank
@Draaitafel Demagoog
Uit de reactie van JJJ
"en bleek hij/zij weinig inhoudelijks te weten met betrekking tot de religieuze invulling van de Islam."
En als je dan wilt weten waar dit oa betrekking op heeft, kijk dan hier
www.geenstijl.nl/mt/archieven/044618.h...
Karel kwakbol 02-12-06 @ 23:06
@ Lesbeau's4ever 03-12-06 @ 15:37
Ik durf stiekem wel te zeggen dat jij hier een draaikont bent. Je springt naar voren, schiet een hoop ongegronde losse flodders in't rond, en als iemand dat fout bewijst, reageer je niet of schakel je over op andere onderwerpen.
@draaitafel
'De EU kon niks aanrichten als het om de inval van Irak ging.'
NAVO, wel dan?
@Herman Flipsen .. De EU kon niks aanrichten als het om de inval van Irak ging. Dus ik weet niet waar jij die wijsheid vandaan denkt te halen. Anyway zolang de praktijk het tegenspreekt moet je toch met beter argumenten komen om hetgeen ik schrijf als bullshit af te doen !
@mijnvuistjouwaars 03-12-06 @ 15:31
daar waag ik me niet aan. Uw bent aanzet.
@draaitafel
ik kan me voorstellen dat u zich beledigd voelt door dat ik het woord draaikont gebruik. Draaitafel/draaikont ; ik heb begrip voor uw. PvdA nam meer posities in dan beschreven staan in de Kamasutra. Twee voorbeeldjes speciaal voor uw ; inzake genocide en AOW HEEFT Wouter Bos gedraaid. (dat uw niet zelf kan bedenken).
@Draaitafel Demagoog 03-12-06 @ 15:31
BS, jij begaat een denkfout, voor het doel dat jij aanhaalt, is de EU afdoende, daar heb je de NAVO niet voor nodig.
@Herman Flipsen .. komt ie dan he .. met je eigen argumenten wel te verstaan .. WIJ ZIJN GEEN RUSLAND, BRAZILIE OF CHINA. Ik zie marijnissen al met die oude 8 zetels in het vliegtuig stappen naar Bush en daar met zijn vingertje gaat staan zwaaien ! Zie jij het effect hebben ? punt gemaakt dus ! :P
@Lesbeau's4ever : Leuk zo'n politieke discussie, maar dat was nou net weer niet de bedoeling. Ik wil kreten horen als: 'Alle Turken terug naar Marokko' en uberparadoxen als: 'gedistingeerde Surinamers'. Hallo tis zondag en het apertitief is bij ons al begonnen dus kom maar los......
@Draaitafel Demagoog 03-12-06 @ 15:17
je stuk over de navo (nato) is niet erg sterk. de wereld kan prima zonder de navo, immers de VN is er ook nog.
hiermee wil ik niet zeggen dat de VN het ultieme middel is, maar de navo heeft hele andere doelstellingen dan het behouden van de wereldvrede. tevens krijgen landen als Brazilië, Rusland en China ook genoeg gedaan, deze landen zijn echter geen lid van de navo.....
dus maak je punt nu eens.
bottehond is een beetje dom .. weet je het uberhaubt 't verschil tussen iemand bedreigen en beledigen ? en geef nog eens een onderbouwing wrm treger een trol is en de rest niet !
@Lesbeau's4ever .. waar denk je dat die groen op slaat in groenlinks ? op het groene stoplicht waar ze met hun hybride auto niet voor hoeven te stoppen ? zou het misschien met mileu en natuur te maken hebben ? ;) Daarnaast wrm is bos dan een draaikont ? dat heb je niet uitgelegt ! Dat van die Navo/monarchie kan ik opzich wel inkomen maar dat vind ik geen draaikonten. Das slim nadenken. Als je denkt dat zonder de nato ook maar iets gedaan krijgt in deze wereld kan dat alleen als je zoveel macht hebt als de USA. De rest van de wereld kan helemaal niks zonder de nato. Wat die monarchie betreft. Als er iets is wat niet belangrijk is voor een beter nederland dan is het de discussie voeren over wel of geen koninghuis. Echt draaikonten is eerst tegen de JSF zijn en vervolgens voor zijn zonder enige logische redenatie.
@Lesbeau's4ever 03-12-06 @ 15:05
Dus worden meteen de Finnen en Hakbars erbij betrokken? Nee, klinkt lekker logisch hoor!
Tis net zo'n steekhoudend argument als dat eerdere commentaar dat je op me gaf; helemaal niet dus.
@de grote Anti 03-12-06 @ 15:06
Mensen die geloven in een absolute waarheid, zijn over het algemeen nog gvaarlijker dan instabiele mensen.
Al moet vanuit psychologisch perspectief gezegd worden dat het één vaak gekoppeld is aan het ander, mensen die instabiel zijn, gaan vaak op zoek naar de absolute waarheid.
dus over rationaliteit gesproken.......
@Bottehond,
Kom eens met argumenten wil je?
Ik vind je negatief en maatschappij ondermijnend. Brandende vraag is: wat hebben ze jou aangedaan de zogenaamde polikors? Kun je dat uitleggen aan me, wellicht dat ik begrip voor je kan opbrengen?
@Karel kwakbol .. nou voor jou dan : 'Op die manier probeert hij oeverloze discussies uit te lokken of al lopende discussies naar zijn eigen standpunten om te buigen.' van nl.wikipedia.org/wiki/Trol. Oftewel als je kijkt naar de gemiddelde reactie op GS dan kan je niks anders concluderen dat als Treger een trol is dat hij alles behalve de enige is. Drm ook dat ik zeg dat je opmerking niets toevoegd. Netzoiets als in de kerk roepen dat alleen de dominee dogmatisch is. Dat slaat ook als een tang op een varken !
Hoe noem je een troll die ook nog leugens verspreid? Een Treger Troll...
@Treger
Die vrienden van jou zijn dan erg emotioneel zeg,huilen en woedend worden om een post!? En emotioneel onstabiele mensen zijn doorgaans veel onvoorspelbaarder en gevaarlijker dan rationele mensen.
@elvira
De naam Julien Constancia klinkt niet echt Nederlands. Dus ongelijk kan je de reaguurders niet geven, goed 'statistisch' gegokt.
Typische domme studenten actie, iedereen hier was je alweer vergeten en vervolgens SMILE sta je weer op GeenStijl.
HAHAHAHA
Treger 03-12-06 @ 15:00
Ga je me nu bedreigen? Praat niet tegen mij, troll.
@Draaitafel
Wouter bos is gelijk aan draaikont. De sp doet allemaal consessies om meer zetels te krijgen (bijvoorbeeld Navo/monarchie). Groenlinks praat opeens poep over dieren rechten. PvdD praat opeens overeen generaal pardon, terwijl die partij ook rechtse kiezers heeft aangetrokken.
@bottehond ... waar heb ik gezegd dat er spraken is van een maakbare samenleving ? ik heb het over een utopie genaamd 'de maakbare samenleving' ! wat zou ik daar toch mee bedoelen ? dat ik denk dat er sprake is van een maakbare samenleving ? weleens van begrijpend lezen gehoord ?
@bottehond,
Hoezo nou weer trol omdat ik het inhoudelijk met je oneens ben. Zwak van je en oh ja we hebben al veel over je gepraat, niet hier maar IRL. Ik heb postings van je laten zien en er zijn mensen woedend geworden. Iemand moest zelfs huilen. Geeft niet hoor, je geeft stof tot nadenken.
Je woont niet in de randstad he?
Ga eens deaud zeikwijf.
Draaitafel Demagoog 03-12-06 @ 14:41
"weet je uberhaubt wel wat een trol is",
Ik wel, jij dus duidelijk niet.
Treger 03-12-06 @ 14:33
Praat niet over en/of tegen mij, trol
nl.wikipedia.org/wiki/Afbeelding:DoNot...
nl.wikipedia.org/wiki/Troll_%28interne...
@Lesbeau's4ever .. onderbouw eens waarom de hele links linie draaikontjes zijn ? of heb je weer een bel horen luiden maar weet je niet waar de klepel hangt ? ..
@OversteKarremans
Ik denk niet dat het gezeur is dat mensen hier te snel dingen aannemen. Zie alleen al het eerste bericht over die moord op dat achtjarige jongetje. 'T was meteen al de schuld van de allochtonen en Oosterse religies.
Draaitafel Demagoog 03-12-06 @ 14:29
Wat jij wilt, Schwule Mann... wat jij wilt.... Jammer dat je de sosjaale psiegologie net als wezenlijk anders ziet dan de geweune psiegologie. Kennis van het laatste vakgebied zegt nada niente over inzichten uit de sosjaale psiegologie. Ik ben de beroerdste niet: doe een slezen en doorgoogelen. Tis tog zondag. Niet schrikken, dd, je wereldbeeld gaat er onherroepelijk aan. Het linkse waandenkbeeld van de maakbare samenleving is door de mechanismen die de sosjaale psiegologie blootlegt een levensgevaarlijke hoax.
nl.wikipedia.org/wiki/Sociale_psycholo...
Denk altijd heel goed na wat je tegen een journalist zegt, die schrijven alles letterlijk om en geven er daarna nog een leuke draai aan. Domme trut verwijt ons dat we te snel dingen aannemen die in de krant staan, maar deze domme doos heeft het te makkelijk gezegd. Domme doos in een container, hoe toepasselijk.
Een woonboot in de gracht kost tegenwoordig evenveel als een grachtenpand, dus blijf lekker doordromen in plaats van dom te wauwelen dat je ontevreden bent met je containert. En je woont niet in een scheepscontainer, maar in een woning ingebouwd in een container. Dus ga nou niet ons land beschimpen, er is ook een wachtlijst voor je woning waar al te graag mensen in willen die er wel tevreden mee zijn.
En als je er charmant uitziet, dan ben je vast ook welkom in de Vinex villa van Flatert, wellicht kan hij je ook imponeren met zijn 440 peekaa V8.
@mijnvuistjouwaars / offtopic
SP, PvdA, Groenlinks, CU, en PvdD hebben onlangs een formatie poging gedaan; zie het generaal pardon. Omtrent deze keuze is het zeer ongeloofwaardig dat het CDA nog in kabinet zal gaan met deze draaikontjes. Het zou het CDA ongeloofwaardig maken, en daarom ligt de beslissing dus bij de neo-communisten, en bij de party voor de allochtonen.
Maarrrrr als er een linkskabinet komt; valt die toch binnen no-time. Nu al ligt Groenlinks al ingevecht met PvdD, ze wil stemmetjes afpakken doormiddel van Artikel 21. Ook de PvdA is zo oncontroleerbaar als de pest iivm hun ondeskundigheid.
Desalniettemin weten nederlanders straks weer wat het neo-communisme is/doet. ............. en ofwel Links nederland zegt; Nederlanders go to hell (aldus Links-nederland); ga liever thuis zitten dat werken.. lange leve de uitkeringstrekkers.
@Karel kwakbol .. weet je uberhaubt wel wat een trol is ? of loop je lekker mee te buzzen over woorden waar je totaal geen verstand van hebt ? Tis hier namelijk 'n fucking trollen walhalla !
Jan-Joris-Jaap-Joop 03-12-06 @ 13:35
Exact. Treger is een trolletje.
waar gaat dit over???
bóéíén, lekka bulangrijk
BTW: dat er wellicht een *kuch* linkse coalitie aan gaat komen, betekent niet dat deze verwerpelijke tendens, als een doorgelekt ongesteldheids vlekje in een wit slipje, navolging dient te vinden onder het GS-reaguurdersvolk. Waar blijven die ongenuanceerde, rechtse borrelpraat reacties.... ter leringh ende vermaeck zal ik maar zeggen. Van den frissche, jongens!!!
Gedragstherapie middels electroshock (correcties) voor bottehond lijkt mij wel geschikt.
@bottehond .. loopgravengedrag ? onderbouw dat eens ! en qua psychologie zit het ook wel goed hoor .. trouwens psychologie is altijd sociaal .. weet je uberhaubt hoe je ziel werkt ? naja nevermind .. mijn vooruitgang ontgaat jullie toch .. zoek eens cognitieve psychologie op .. misschien dat je dan begrijpt waarom jullie als honden continue in je eigen staart proberen te bijten !
Draaitafel Demagoog 03-12-06 @ 13:30
Hmmmm.... heerlijk ego- fappen op zondag. Lees eens iets over sosjale psiegologie, het zal je denken ten goede komen. Bij jou zie ik helaas uitsluitend loopgravengedrag. Geen ontwikkeling whatsoever. Je kunt jezelf ook dom houden, dat dan weer wel.
OT:
Prima reactie van Rose. Rose, ik ben één van de fanatieke voorvechters voor een generaal bonjour. Ies ook in jouw belang. Lui als jij horen er wat mij betreft wél bij. Net zo goed als ikzelf. Dat niveau. Think about it.
Verder kun je niet inburgeren als je zelfs een woonboot ambieert.
Ik vind het een leuk stukje. Chapeau!
En ik wil wel een uitnodiging als je een woonboot (deel) mag huren!
Een woonbootwarmingsparty lijkt me heel leuk even als een containerswarmingsparty.
+t
Beste Rose,
Zoals je zelf al stelt. Geloof niet alles wat er geschreven word. ;')
En @ 'mijnvuistjouwaars', ben jij wel gelukkig met je leven? GET A LIFE.
Nee klopt, ik ben een suicidale, op de break-out geabonneerde, rechts-fappende, Britney Spears-fan.
@Lesbeau's4ever 03-12-06 @ 13:52
Het werd wel in alle toonaarden gesuggereerd. Het artikel spreekt over Afrikaanse studenten die hier dan niet meer zouden willen komen, en wijst als bewijs en bron daarvoor op het verhaal van Rosa.
Ook: "Job, dit kan je de arme Afrikanen toch niet aandoen"
Lijkt mij redelijk suggesterend dat het verhaal een buitenlander betreft. Tenzij "Afrikaan" Nederlander betekend.
En ze leefde nog lang en gelukkig...
@Elvira
GS zegt helemaal niet dat Rose een 'buitenlander' is. Die conclusie trek jij zelf!. GS zegt alleen ' We lopen nu een groot risico dat Afrikaanse studenten en uitkeringsgerechtigden NIET MEER naar Nederland komen, omdat ze geen zin hebben in thuissituaties.' ......... en dat is een conclusie gebaseerd op de redenering dat afrikanen een afrikaanse nieuwsbron lezen, ofwel Afrikanen die mogelijk in NL willen verblijven/studeren.
@ExtremeExtremist
Tis maar waar je trots op bent. Voor veel mensen staat bevooroordeeld gelijk aan: te dom verder te kijken dan zijn neus lang is.
Heel terechte reactie, sterkte meid!!!!!
Ja ik ben bevooroordeelt en er trots op ook nog.
@Jan-Joris-Jaap-Joop 03-12-06 @ 13:35
Dat verklaard een hoop.
"Jawel hoor... de persoon waar het hier constant over gaat."
Dat vind ik nogal aanmatigend. Ik kan me niet herinneren dat buiten de reacties op het bericht dat hierover ging, over haar gepraat is.
Misschien moet iemand haar eens vertellen dat het de meeste GS-ers eigelijk niet boeit wie/wat er besproken wordt, zolang ze maar kunnen bashen. Na een week zijn de meeste toch al vergeten waar het uberhaupt over ging.
Wel goed dat er opheldering is. Dit laat weer eens zien dat GS er ook wel heel erg naast kan zitten, blijkbaar.
Who the fuck is rose ?
@ bruinspuit @ 13:23
Treger is iemand die weken geleden met een quasi krom Nederlands opeens verscheen op NieuwNieuws en zich voordeed als allochtone Moslim. Maar later ging hij/zij opeens mooie volzinnen schrijven en bleek hij/zij weinig inhoudelijks te weten met betrekking tot de religieuze invulling van de Islam. Treger is ontmaskerd als een trolletje.
-edit- 03-12-06 @ 11:59
My thoughts exactly.
@treger .. "Door giftige kleinburgerlijke een ander niks gunnende paupers als u die het land ontwricht hebben met hun politieke rattenvangers die alleen op laag sentiment inspelen. NL is een xenofobe racistische maatschappij geworden." geworden ? je bent de VOC vergeten vriend ! wij zijn altijd al rascistisch geweest !
Hahaha, reaguurders bevooroordeeld! Hoe kómt ze erbij :D
Nâh ja, dat 99,9% van de mensen hier buitenlanders en belastingen weg wil hebben is misschien wel een sterk argument :<
Wie zegt dat hier door volwassenen wordt gereaguurd?
Ben net 1 kruiswoordpuzzel ant maken. LIDwoord met 5 letters: is dat penis?
Wat is er mis met Treger? Hij praat peop...
"Laat de waarheid gezegd worden vooral vanuit het buitenland (?)".
Treger 03-12-06 @ 12:47
Ahem... dit zegt Rose: "Ik ben GEEN AFRIKAAN, maar NEDERLANDER. Heb gewoon een Nederlands paspoort en praat (naar horen zeggen) beter ABN dan de gemiddelde Nederlander. Ik zie mijzelf NIET als arm. En al helemaal niet als ARME AFRIKAAN of ARME ROTSTUDENT."
Kijk tregertje, zij ziet zichzelf dus WEL als nederlander en niet als iets anders. Zij studeert en probeert haar dromen (ok, die woonboot is iets minder) te realiseren en zij loopt dus NIET te jammeren of zeuren dat ze zielig is en geld nodig heeft of gediscimineerd wordt. Gewoon een verrijking voor ons land dus itt tot veel andere allochtone en autochtone nederlanders, inclusief de mongeaulen die hier op haar zitten af te geven.
Rose in de tram; www.youtube.com/watch?v=FF-UFydqM4w
koop een burka
@Aboriginal 03-12-06 @ 13:12
Wat is mis met de analyse van Treger?
Hoe kom je tot een conclusie dat medegelovigen moe van Treger worden?
t.a.v. puntje 1:
niet iedereen met een Nederlands paspoort is een Nederlander.
Alleen degenen wiens voorvaderen tot de knien in de klei hebben gestaan om ons stukje NL uit de zee te trekken hebben recht op het Nederlanderschap. Eerlijk toch!
Treger 03-12-06 @ 13:01
Jij noemt het "niets gunnen" m.b.t. de Nederlanders, ik noem het afgunst van jouw (lees: soosjaalisten, profiteurs en soortgelijk tuig) kant.
Treger 03-12-06 @ 13:01
Beetje paranoider geworden van die riff-hasj ?
Begin een eigen bloggie man ... zelfs je "medegelovigen" worden moe van je.
Leer tellen het is 1,2,3 etc.
Misschien nog een woonbootje in utrecht voor haar vrij?
Daar bij die brug...
Treger 03-12-06 @ 13:01
Hoe kan het dat politicie op laag sentiment kunnen inspelen. Zou er misschien iets aan de hand zijn waardoor de Nederlander graag weer terug wil naar de jaren van weleer? Hoe kan het toch dat steeds meer mensen zich afkeren van de muliculturele samenleving. Een gevolg heeft toch altijd een oorzaak ???? Zou er misschien een oorzaak zijn ???????
Met Kakkerlakken bedoelt ze zeker de Marokanen die daar wonen, met ratten, uhhh, misschien de SP'ers, maar waarschijnlijk gaan die snel verhuizen, immers de wachtgeldregelingen komen eraan.......
@blondebitch 12:54,
Door giftige kleinburgerlijke een ander niks gunnende paupers als u die het land ontwricht hebben met hun politieke rattenvangers die alleen op laag sentiment inspelen. NL is een xenofobe racistische maatschappij geworden.
Treger komt weer trollen.
@Rose
1. Logisch je woont in 020, dan spreek je al snel beter Nederlands dan de mensen (allochtonen én autochtonen) om je heen.
2. Alle media stinkt, in afrika of nederland, oude of nieuwe. Komt omdat journalisten erg lui zijn. Neem dit stuke, heb je zelf een paar dagen geleden gemaild als reactie, en is nu opeens een item, lekker makkelijk Hoxha.
3. Goedzo! Maar niet vergeten dat dat geld geleend is en je het straks weer rentevrij moet aflossen.
4. Gastinnetje, een woonboot is NIET KEWL, nogmaals een woonboot is NIET KEWL. Dat is meer iets voor gepensioneerde binnenschippers of kunstenaars die maar niet door willen breken met hun werk.
5. Fijn!
6. Gewoon over het balkon kieperen werkt het beste in mijn ervaring. Dan komt de GGD en doorzoekt het vuilnis en geeft de (oude) eigenaar een hoge boete. Dus nooit met je eigen vuilnis doen.
Tenslotte: "Neem niet alles aan wat je leest." Geldt dat nu ook voor jouw reactie? Veel succes met je studie en leven verder.
Sjaak.
Goeie brief, gebalanceerde reactie. Topmeid dus. Dat er nu reaguurders beginnen over negert dit negert dat, zegt gelukkig niets over *haar* niveau. I second Gravin v Kippenbouth, want die boot die komt er wel.
Treger 03-12-06 @ 12:47 : Het eens zo mooie en tolerante Nederland bestaat niet meer.
Gohhhhhhhhhhhhhh..... en hoe zou DAT nou komen?????
Wie is trouwens deze bosneger?
@Boze Buur .. en ze hangen vooral op het internet ! Met jou als grote voorbeeld !
Meisje... je SPREEKT ABN en je praat het niet.
Domme rotstudent.
Ja dahag, nou dááár geloof ik dus niks van. Wat een onzinbericht: HOAX!
tafelschuimer 03-12-06 @ 12:37, Zinloos, vertel ik hier al jaren, indicatie van een tekort aan intellect, luid praten, schreeuwen, caps lock, tekort aan zelf beheersing. Ik zelf zou ook graag een wat lichter letter type willen wegzetten op .gs ( )
Het eens zo mooie en tolerante Nederland bestaat niet meer.
Heel de wereld weet tot wat voor xenofoob en racistisch bekrompen land Nederland verworden is. Schande voor NL met dank aan de populisten. Laat de waarheid gezegd worden vooral vanuit het buitenland.
He, haar genummerde brief heeft dezelfde opbouw als dat gratis boek van de bieb Dubbelspel, van Frank M. Arion, ook een negert :).
Hahahahaha, "ik heb gewoon een Nederlands paspoort" Duh, "gewoon" inderdaad (...) dat zegt bijkans de halve globe. Zat laatst in een strip bar hier op MX, vraagt een stuk strip bar bezoeker tuig of ik een Nederlands paspoort heb, ik zeg "uiteraard, jij niet dan? eentje hebben?".
Foto's graag :P
Ja, of ze heten tafelschuimer.
" Moriaantjuh zwart als roet, ging eens wandelen zonder hoed. Maar de zon scheen op haar bolletje daarom droeg zij een parasolletje" OF: " Ook al ben ik zwart als roet, meen het al goed..."
mensen die dom zijn gaan vaak heel hard praten, of alles met hoofdletters schrijven....
@bwahaha 03-12-06 @ 12:34
Krijg dat kudtnummer maar niet uit m'n hoofd.
Die hele reactie van Rose stond al in het betreffend topic
www.geenstijl.nl/mt/archieven/044494.h...
zie
Roze_Marijn7 29-11-06 @ 18:51
Hoxha loopt behoorlijk achter met het doornemen van de post.
Moet je maar geen Mandungu als achternaam hebben ;)
@KaiserSoza: niet zo cross-topiccen he!
Miggerd 03-12-06 @ 12:17
Jou mening over Hoogerheide is op diverse topics reeds weggejorist.... dat je die nu, heel sneaky, op andere topics gaat verkondigen geeft aan dat je een echte lafbek bent. Ga eens deaud!
* twiedie twiedelie twiedeliedie, twiedelieda *
"1. Ik ben GEEN AFRIKAAN, maar NEDERLANDER. Heb gewoon een Nederlands paspoort en praat (naar horen zeggen) beter ABN dan de gemiddelde Nederlander."
Bijdehande kutafrikaan.
IeK zeg jou Toch, Nederland is nie Vol!!! Naast die zielige 26.000 huisjeszoekers, kunne er nog wel wat bij.
trouwens over efficiency gesproken; negers importeren in containers en ze er gewoon niet meer uitlaten. In het oorsprongsland, wil je die groene (Evergreen), blauwe (Maersk) of orangje (P&O) container, wel een goede keuze maken he, want voorlopig kom je er niet uit, LOL......
Mijn eerste post!
Hoer!
Goed gedaan Rose, en die woonboot komt er ook nog wel.
Ik hou wel van mensen die hun kop boven het maaiveld uitsteken.
Nuanceringen is niet wat je kunt verwachten op GS. Integendeel, dát is de reden dat velen hier posten. Uiteraard bevestigen uitzonderingen de regel!
Een glas (rose) en een plas en alles bleef zoals het was. Gaaaaap.
Volgens mij neemt ze wereld iets te serieus... Al is de wereld natuurlijk een en al gevaar en geweld
Oh wacht, ik ziet 'm al...
Rose. JE CAPS LOK STAAT TE VAAK AAN. en soms heb je iets teveel !!!!!!???!??!??!??!?!? in je mailtje staan. Let erop als je straks je scriptie gaat schrijven...
Kijk hier heb ik nou wel respect voor. Niet voor josties die met z'n allen gaan huilen op zondagmiddag, omdat het zo erg is.
NIEUWS:
Naar nu blijkt heeft een van de vaste reaguurders op GeenStijl zijn naam niet voor niets gekozen. Sociopaat heeft in de afgelopen jaren tientallen afrikaanse vrouwen aangerand. Sociopaat volgt een studie sociologie en ontkent.
Sociopaat. 03-12-06 @ 12:03
Zo KAN het dus gaan. Eens kijken wat jij nu gaat doen........
Toch een leuke reactie van die studente, maar ze heeft vergeten fapfapfap foto's mee te sturen.
@Rose met alle respect en eerlijkheid, Waar blijven je foto's?
hahaha @ soggert 12:02
"Neem niet alles aan wat je leest"
LOL! Wijs advies, had JIJ ook met het GS artikel moeten doen, Roos.
t.a.v. puntje 1:
niet iedereen met een Nederlands paspoort is een Nederlander. Dat papiertje krijg je veel te makkelijk tegenwoordig. We zijn het er toch ook over eens dat niet iedereen met een rijbewijs kan rijden? En niet iedereen die het VWO afgemaakt heeft had dat ook echt verdiend? Dan ga je toch criminologie studeren?
Je bent dus gewoon een Afrikaan.... of schaam je je ervoor?
"Ik ben GEEN AFRIKAAN, maar NEDERLANDER"
Verwaarloos die roots maar weer...
-weggejorist-
hoezee !
Kijk, eindelijk een verstandige reactie op geenstijl!
Rose,
Goed dat je contact op hebt genomen met GS en dat je je stem laat horen hier.
Mag ik iedereen er meteen even op wijzen dat, als blijkt dat verhalen hier NIET juist worden weergegeven, GS dit ZELF als eerste aan de orde stelt en mensen altijd ruimte geeft voor een weerwoord.
Zou de rest van de media een voorbeeld aan moeten nemen!
Applaus voor ROSE & GS!
"aan volwassen mensen moet zeggen"
Dat schrijf je aan Geenstijl?
You go girl!!
Netjes door Rose afgewerkt.
soggert 03-12-06 @ 12:02
Nee, puntje 2 is aan puntje 1 vastgejorist. Alleen vergeten de rest van de puntjes om te jorissen in een lager cijfer
Lekker naief van zo'n afrikaantje om te denken dat zo'n woonboot voor haar soort is weggelegd. Ze studeert alleen criminologie om later haar soortgenoten beter te kunnen helpen misdaden te plegen. Of ben ik nu bevooroordeeld????
mijnvuistjouwaars 29-11-06 @ 13:07
--------------------------------------------------------
Daar ging het dus over
Meisje, wat sla je toch als een wilde om je heen. Als je je werkelijk stoort aan geen stijl reaguurders, dan heb jij een gemakkelijk leventje. Koop een Viva of een romannetje. Have fun!
Hoe meer van dit soort verhalen daar de media inkomen, des te beter, goed charme offencief!! Perfect antwoord op ons toekomstig links kabinet!!
Puntje 2 van mevrouw is weggejorist??
Ik vraag me nu dus wel af wat er allemaal waar is van die hongerbuikjes die je te zien krijgt uit Afrika. Ik bedoel, misschien is dat ook wel allemaal aangedikt, en komt het niet door eiwittekort maar door te veel eten. Je weet het niet, je weet het niet...
Oboema ?
Erg netjes om op deze manier te reageren als er zo'n onzin verhaal is geschreven.
Rose, nooit kakkerlakken en ratten gezien?
Ik heb een hint voor je: Ze dragen veelal petjes en rijden op scooters.
earthsci.org/education/fieldsk/contain...
k dan
Om een bekende cabaratier te quoten: "Een woonboot krijg je niet, die moet je kopen, dommie" ;)
Reaguurders pwnd!
Dus de Afrikaanse media hebben de verhalen deels aangedikt en deels verzonnen? Niet te vertrouwen, die Afrikaanse media.
wow de eerste....
is ze wel helemaal door de ratten besnuffeld?!
@ Student: welkom in de wereld die nieuwe media heet.
Roseetje dan maar?
Hoerrr!
REAGEER OOK