Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Khoulani (PvdE): 'ISIS en Israel 2 handen op 1 buik'

Boer Koekoek Khoulani en z'n malle hulpie Abou el Doorn zijn voor het raadhekje geroepen. De SP in 070 wilde opheldering over hun juichende Kalifaatquotes. Ze zouden afstand nemen van de gewraakte ISIS-uitspraken, maar stonden even later doodleuk bovenstaande te debiteren. Ben je dan in de war? Ondanks die enorm gênante episode met Yasmina Haifi even jezelf onmetelijk voor schut zetten. Voor zover dat nog mogelijk was. Overigens was de hele Haagse Gemeenteraad van gisterenavond een totale freakshow. Kijk maar. Geef om dit land.
Update: Nieuwe kandidaat voor de PvdE! Jodenhaatster Yasmine Haifi "opgestapt" uit PvdA!

Reaguursels

Inloggen

Goh,van leeuwen,na het in de grond trappen van de oudere helft van de samenleving hier,begin je toch nog zinnige dingen te zeggen m.b.t. de gevaren uit het MO.Waarschijnlijk omdat de jongeren ook de pisang kunnen worden.

Dolphi | 19-09-14 | 17:24

w0llah hele wereld is gewoon een grote complot van die vieze joden om islam zwart te maken!

henkdekanarie | 19-09-14 | 16:11

Waterboarden met 5 ton Sahara zand de kleautzack. Dat zal hem leren de snickel.

peenindiees | 19-09-14 | 15:36

*schrijft 1000 strafregels* Niet met zwitsals en trollen in discussie gaan.

Wim Venijn | 19-09-14 | 15:18

@simpelekijk | 19-09-14 | 14:39
Ja speel maar op de man, zoals de linkse menschen ook altijd doen wanneer zij in het nauw komen met hun versie van de waarheid.

Jan Passant mk2 | 19-09-14 | 14:42

-weggejorist-

simpelekijk | 19-09-14 | 14:39

-weggejorist-

simpelekijk | 19-09-14 | 14:37

@simpelekijk | 19-09-14 | 14:32
Nee hoor, ik verberg niets. Hoe zou je zoiets grotesks als de islam kunnen verbergen, behalve dan in een enorme berg misleiding?
Ik zie dagelijks het nieuws en hoewel "onze" media hun stinkende best doen om de islam vrij te pleiten van alle misdaden die moslims overal ter wereld namens de islam plegen, ben ik intussen toch een echte islam-kenner geworden.

Jan Passant mk2 | 19-09-14 | 14:36

Veel moslims zijn toch niet heel erg goed ontwikkeld, geestelijk gezien. Reflectie, zelfbeheersing, deugdelijk argumenteren, het moet allemaal nog een beetje uitgevonden worden in de islamitische geest. Maar wat hebben wij intussen aan die instroom van cultuurverarmers?

lekker wijf | 19-09-14 | 14:34

-weggejorist-

simpelekijk | 19-09-14 | 14:32

@simpelekijk | 19-09-14 | 14:19
Genoeg argumenten nog over hoor.
Alleen jij bedient je van het simpele feit ISIS = CIA of van Israël, gebaseerd op leugens.
Die heb ik kunnen weerleggen. Dus uitgeluld ben je.
ISIS = islam = moslims.
Fijne dag!

Wim Venijn | 19-09-14 | 14:27

@simpelekijk | 19-09-14 | 14:19
Leuk, een mooi staaltje van Takiyya. Ja, ISIS heeft iets te vroeg de kop opgestoken en gaat die kop nu verliezen.
Tijd dus voor de ruim 73% van den "Nederlandse" moslims om ze nu "handlangers van den joden" te noemen.
Dat zouden ze nooit gedaan hebben als ISIS op winst stond, wat jij?

Jan Passant mk2 | 19-09-14 | 14:25

-weggejorist-

simpelekijk | 19-09-14 | 14:19

@simpelekijk | 19-09-14 | 14:05
Wel een erg structureel probleem merk ik bij de moslims. Altijd wijzen naar anderen. Anderen associëren met de ISIS moslims.
Doe jezelf een lol. En wijs je geloof af. Tot die tijd zal elke normaal denkend mens ISIS met de moslims associëren en verbinden.
ISIS is trots op jou als moslim. Hoe je het geloof verdedigd voor ze.

Wim Venijn | 19-09-14 | 14:15

-weggejorist-

simpelekijk | 19-09-14 | 14:05

.. ik zou wel eens willen weten wat de zuiver & volmaakt islamitische moslims van ISIS vinden van het belachelijke idee dat zij op de loonlijst van Israel zouden staan!
Vooral omdat het toch welbekend is dat Israël door JODEN wordt bewoond. Joden! Wat iedere goede moslim met joden moet doen staat tot in den treure vermeldt in het standaardwerkje "koran". Ook vindbaar op het lessenaartje van den voorzitter van de Tweede Kamer.

Jan Passant mk2 | 19-09-14 | 14:01

@simpelekijk | 19-09-14 | 13:45
Deel je niet die mening van de koran dan?
Wijs je de koran, en wat erin staat af?
Is dat wat je nu zegt?

Wim Venijn | 19-09-14 | 13:52

-weggejorist-

simpelekijk | 19-09-14 | 13:45

@simpelekijk | 19-09-14 | 13:01
Weer andere de schuld geven, van de ellende die moslims veroorzaken. Makkelijk hé?
Amerika is nu wel degene die ze platbombarderen. Wel raar. In jouw domme gedachtekronkel zou Amerika zich juist van verre moeten houden met het conflict.
Maar nu verwijt jij mij iets, hoe ISIS denkt, en je hele betoog is vervolgens hoe ISIS zou moeten denken en handelen. En waarom is Israël de vijand van de moslims? Jullie respecteren geen andere volkeren? Geen andere religies? Het is een intolerante klote geloof dat je aanhangt. Gewelddadig, moordlustig en vernietigend is de islam. En ISIS voert het nu uit. Moet je wel bekend voorkomen, met hun gedachtegoed.
Islam zou verboden moeten worden.

Wim Venijn | 19-09-14 | 13:24

-weggejorist-

simpelekijk | 19-09-14 | 13:01

@simpelekijk | 19-09-14 | 12:33
Moslims hebben nogal een geschiedenis met elkaar uitmoorden. Vooral de sjiieten en soennieten.
Dus dat is geen argument.
Ze zijn bezig om het kalifaat uit te breiden. Waarom richten op Israël? Daarbij, meerdere Arabische landen hebben dat al eens geprobeerd, en kwamen van een koude kermis thuis.
Het zijn allemaal moslims. En dat weet ik heel goed.

Wim Venijn | 19-09-14 | 12:39

-weggejorist-

simpelekijk | 19-09-14 | 12:33

@simpelekijk | 19-09-14 | 12:14
Ik blijf kritisch. Zelfs dat vice een tijdje bij ISIS is geweest, deed mijn wenkbrauwen fronsen. Hoe krijgen ze dat voor elkaar, vroeg ik me af.
Maar onafhankelijke journalisten, meerderen zelfs, bevestigen die berichten.
En als zelfs Iran meehelpt, zegt het heel wat wat voor groep dat is. Moslims. Met een kalifaat.
Denk je ook niet dat al die jihadstrijders terugkomen, met de melding, dat het CIA is? Ze zijn daar. Blijven daar. En moorden daar.
Het zijn moslims. En dat in naam van het geloof van de Islam, moorden ze andere mensen uit.
Aanvaard die waarheid. En zoek de waarheid. En luister niet naar de moslimgemeenschap die leugens en fabeltjes om het te vergoelijken wat er daar nu momenteel gebeurd.

Wim Venijn | 19-09-14 | 12:21

-weggejorist-

simpelekijk | 19-09-14 | 12:20

-weggejorist-

simpelekijk | 19-09-14 | 12:14

De lokale politiek in de meeste steden is zo langzamerhand vergeven van de Ibrahims, de Aboe's, de Mohammeds, de Yasmina's en de fatima's.

Ik vrees het ergste voor de toekomst van dit eens zo vrije, mooie, rustige en beschaafde land.

Peter Emile | 19-09-14 | 12:05

@simpelekijk | 19-09-14 | 12:02
Lees dit even. Kom daarna maar terug.
snowdenhoax.blogspot.nl/

Wim Venijn | 19-09-14 | 12:04

-weggejorist-

simpelekijk | 19-09-14 | 12:02

@Wim Venijn | 19-09-14 | 11:54
waar ik Edwin zei. Stop de tijd. Spellingchecker die er doorheen vloog. Sorry

Wim Venijn | 19-09-14 | 11:57

-weggejorist-

simpelekijk | 19-09-14 | 11:57

@simpelekijk | 19-09-14 | 11:50
Edwin Snowden heeft dat nooit gesteld.
Leugens dus vanuit de moslim gemeenschap. What's new.

Wim Venijn | 19-09-14 | 11:54

-weggejorist-

simpelekijk | 19-09-14 | 11:50

Misschien kan ze nu persvoorlichtster worden van haar favo debielenclub ISIS. Halve dwaas!

ziek en misselijk | 19-09-14 | 11:44

Koulani en Aboe van doorn en ISIS: zes handen op een buik. Behoudens dat ze nooit gestolen hebben, want dan ben je bij ISIS je handjes kwijt. Dus moeilijk het aantal handen dan vast te stellen.

Rest In Privacy | 19-09-14 | 11:39

Er worden in de samenleving duidelijk de verkeerde hoeren in elkaar gebeukt en gekopschopt.
*spuugje op foto Yasmine Haifi al-Islam kwakt*

dedeurs | 19-09-14 | 11:28

@Bokito ergo sum | 19-09-14 | 09:39
Israelische doelwitten zijn er in heel de wereld, niet alleen in Israël. Ik blijf het raar vinden dat 'het westen' de vijand is.

3.14nokkio | 19-09-14 | 11:25

Die zionisten ook altijd weer...

aap-noot-mies | 19-09-14 | 11:22

@Makro777 | 19-09-14 | 09:00
De neusbrug ligt bij de één veel hoger en bij de ander veel lager. De kromming van de wenkbrauwen, die vaak duidt op een nuanceverschil in de schedelstructuur, is bij de één veel prominenter dan bij de ander. De verhouding tussen de breedte van de bovenkant van de onderkaak en de breedte van het hoofd ter hoogte van het voorhoofd is bij de één heel anders dan bij de ander. De kin van de één is scherp, de kin van de ander veel boller. Volgens mij is dit gewoon puur toeval, want ik ken meerdere Amerikaanse vrouwen die er ongeveer zo uitzien. Populair kapsel, populaire niet-opvallende make-up voor professionals. En ze lijken allebei in ieder geval in bloed grotendeels Joods te zijn (de één heet zelfs Israel), dus dat beperkt de verschillen in uiterlijk ook aardig.

Er bestaat overigens wel een theorie die stelt dat de Amerikaanse overheid deze geruchten zelf de ether in slingert zodat de burgers wel kwaad en paranoïde zijn, maar denken dat hun overheid een stuk competenter is dan deze eigenlijk is en dus minder verzet zullen bieden aan de echte snode plannetjes van hun leiders.

Nequebard | 19-09-14 | 11:10

Haifi moet nu ook uit Nederland verdwijnen, op naar Marokko waar ze zonder enige weerstand de joden mag haten.
.

Thoth | 19-09-14 | 11:02

Laat Khoulani maar uitkijken ik denk dat "de vrienden van ISIS" dit niet kunnen waarderen.

ikdenkwat | 19-09-14 | 10:45

Mooi dat die Yasmina is opgepleurd! Jammer dat het alleen uit de PvdA is, en niet gelijk ook uit Nederland. Voor zulke onmensen moet geen plek zijn in Nederland.
Weet u wie ik ook een onmens vind?
Die KutZoek van de gemeenteraad Den Haag. Vast en zeker vriendjes met Khoulani.
Ik zag deze tweet hier van dezelfde Alexander Bakker.

'.. Küçük (Islam Democraten): "Ik laat oprechtheid excuses over aan Allah" #raad070

Laat dat even op u inwerken. Voor u reageert!

gaffelbaard | 19-09-14 | 10:28

Dat zijn nu de voorbeelden van moslims die wel schijnen te deugen zoals aangehaald door Rutte.. Waarbij wilders niet eens in de schaduw kan staan ..

sparrow | 19-09-14 | 10:27

Maar ja, onze premier heeft oneindig veel meer respect voor de "Marokkaan" dan van zijn collega politicus die geen schellen voor de ogen heeft, en onwelgevallige dingen ventileert die de premier in zijn (islamitische) politieke straatje niet uitkomt!

lanexx | 19-09-14 | 10:22

-weggejorist-

TheJesseJ | 19-09-14 | 10:18

de Voorzittert | 19-09-14 | 09:55

Het is niet zwart/wit en daarom poog ik mensen aan te zetten om ook de andere kant te onderzoeken zodat ze niet meteen de mainstream media napraten.

De grote jongens achter de MSM (Reuters etc.) zijn oa de Rothschilds en aanverwanten. Het merendeel van de wereldpers betrekt haar informatie hiervandaan... sturing dus.

Oorlogssituaties zijn niet "klip en klaar" uit te leggen omdat er veel zaken spelen die nooit bekend zullen worden gemaakt, nog los van vaak de vele verschillende groeperingen/belangen die met de verschillende oorlogen gemoeid zijn.

Veel mensen waaronder ikzelf zien wat er wereldwijd gebeurt en gebeurt is en begrijpen nu ook waarom en in dit "spel" zijn 10.000 mensenlevens maar peanuts.

Start jouw zoektocht maar op mijn eerdere steekwoorden en kom zelf tot conclusies.... succes!

rowe | 19-09-14 | 10:15

Valt me nog mee dat ze niet beginnen met dat aluhoedjes verhaal over de strategie die "the hornet’s nest" wordt genoemd.

AbleArcher13 | 19-09-14 | 09:57

@necrosis | 19-09-14 | 09:49
Belachelijk die beschuldigingen. Net alsof we in Nederland Moskeeën bouwen. Of subsidie geven aan islam organisaties. Of zelfs dat de regering trots is op de moslims die een bijdrage leveren aan Nederland. Of zelfs de minister van justitie, Donner, ooit eens zei: voer de sharia wetgeving in, als de meerderheid dat wil.

Wim Venijn | 19-09-14 | 09:57

@rowe 9:46
Je IS/Israel standpunt is tegen de waanzin aan. Voor de rest ben ik wel benieuwd waarom jouw stelligheid niet gebruikt wordt in de globale mediatakken van de IS. Leg dit dan knip en klaar uit, incl gefundeerde onderbouwing. Persbericht eruit en stevig inzetten bij onderhandelingen. Ipv 10.000 man op een berg afslachten. Wellicht vanuit PR en doel (oprichten kalifaat) een iets snuggere taktiek.

de Voorzittert | 19-09-14 | 09:55

@deEik | 19-09-14 | 09:41
Interessant, maar nu zijn al die Marokkaanse teringlijers die mijn zussen bespugen op de Haagse Hoefkade ineens slachtoffers en zielig? Wat er zich op het wereldtoneel afspeelt met alle vieze spelletjes van dien, doet niets af aan de problemen in Nederland op straat in de grote steden.

_Wicman_ | 19-09-14 | 09:52

@deEik | 19-09-14 | 09:41
Wat is precies je punt?
Arnoud el Doorn is geboren als 'kaaskop', ga je Nederland nu beschuldigen van islamisering van eigen land?

necrosis | 19-09-14 | 09:49

Even recapituleren. Moslims moorden, verkrachten en martelen mensen nu, onder de vlag van ISIS. Plegen genocide. Onthoofdingen en spitsen die hoofden op palen.
En de moslims hier zeggen: Het zijn joden die het doen.
En dat hersenloze zooitje zijn bestuurders.
Weer die slachtofferrol, ook al moorden hun andere moslims hele bevolkingsgroepen uit.
En de linksche gutmensch zag dat het goed was. Het zijn niet alle moslims die zo denken. Klopt. Maar 99% denken er zo over.

Wim Venijn | 19-09-14 | 09:47

@ deEik | 19-09-14 | 09:43
Bokito zijn opmerking is een tikkie slimmer dan die van jou.

TheseDays00 | 19-09-14 | 09:47

Vero Legata | 19-09-14 | 09:08

EENS! Al Quaida werd ook opgericht om tegen de russen te ageren en nadien werd dit even zo vlot gebruikt als zgn. "vijand van het westen".

Nu heeft Obama weer een goedkeuring om "gematigde extremisten...(geef het maar weer een naampje)te bewapenen om voor IS tegen te houden?! Zo zie je dat "het westen" nu weer een groepering aan het bewapenen is. Gaat het straks weer fout dan zullen ze niet schromen om dit aan te pakken om wederom een reden te hebben om de aanval in te zetten. IS dat in Turkije opgeleid is en bewapend door het westen.

Waarom riep iedereen een half jaar geleden (toen bleek dat USA de hele wereld zowat afluistert!) dat "die Amerikanen" niet te vertrouwen zijn en een half jaar later volgen diezelfde mensen weer blindelings Obama?????

Mensen ga een wat onderzoek verrichten (boeken, internet, etc.) om van alle zaken ook de andere kant van het verhaal te begrijpen om pas daarna iets te zeggen/roepen.

Wat hebben alle interventies in de wereld opgeleverd? Zogenaamd wordt de lokale bevolking geholpen maar alle beelden die we na de invallen zien, bevatten dood, landen en steden kapot geschoten, burgers vermoord en een land wat op alle mogelijk fronten kapot is! Daarna vertrekken "de helden uit het westen weer", op naar een volgend slagveld.

De ware redenen van deze oorlogen liggen doorgaans iets anders. Veelal macht, grondstoffen en geld!

Er wordt een vuil spel gespeeld door onze zgn. leiders; Khadaffi en Hoessein wilde de oliedollar kwijt en hiervoor wilden zij een gouden eigen munt, Irak en Syrië moeten veroverd worden omdat hier een olieleiding doorheen moet, Oekraïne is zeer gewild door haar vele grondstoffen en ook Mali heeft goud (wat Amerika niet meer heeft terwijl steeds meer landen het goud uit de Amerikaanse kluizen terug willen hebben) en ga zo maar door.

Google er maar eens op los ( David Icke, Vrijmetselaars, Ridders van Malta, Rothschild, etc.)

Check ook eens wie de oorspronkelijke bewoners van het huidige Israel waren? Probeer eens te begrijpen wat veel joden beweegt om terug te gaan maar vooral ook waarom veel joden na terugkomst weer weggaan uit Israel... Waarom wordt Israel niet aangevallen door IS, Hoe is Israel ontstaan?

Wellicht dat je deze politicus, die als enige zegt wat ze vind (!), anders gaat zien!?

Succes met jullie speurtocht en voor de anderen, Slaap zacht!

rowe | 19-09-14 | 09:46

@sinar2 | 19-09-14 | 08:50
Het had veel eerder moeten gebeuren dat deze randdebielen een stem in de politiek krijgen. Hadden ze de invloed gehad die ze verdienden.
Nu hebben ze jaren kunnen bluffen en de boel naar hun hand kunnen zetten via de zieligheidsindustrie en "ies rassies". En niet te vergeten hebben ze daarmee ook al die jaren aangetoond hoe je als parasiet de "kaffir" leeg kunt trekken.

frank87 | 19-09-14 | 09:45

Waarom heeft ISIS geen Israelische doelwitten? Beetje raar voor extremistische booslims, toch?
3.14nokkio | 19-09-14 | 08:48
Niet echt, gewapende tegenstanders zijn wat lastiger dan onschuldige burgers
Bokito ergo sum | 19-09-14 | 09:39

Al CIAda heeft ook zijn pijlen niet op Israel gericht... Net als ISIS. Zelfde financiers...

deEik | 19-09-14 | 09:43

Elliot Shimon ... Google de man eens.

deEik | 19-09-14 | 09:41

@Asimov6 | 19-09-14 | 09:37
Volgens de knoran mag je liegen tegen infidels, je weet toch...

necrosis | 19-09-14 | 09:40

Waarom heeft ISIS geen Israelische doelwitten? Beetje raar voor extremistische booslims, toch?
3.14nokkio | 19-09-14 | 08:48

Niet echt, gewapende tegenstanders zijn wat lastiger dan onschuldige burgers

Bokito ergo sum | 19-09-14 | 09:39

Wat een schijnheil die Khoulani! Eerst zegt ie in zijn excuus speech dat hij zich nooit meer met buitenlandse politiek gaat bemoeien en dan begint opeens een anti-Israël scheldkanonnade.

Asimov6 | 19-09-14 | 09:37

Mohammed en Aïsha, dát zijn twee handjes op één buik.
ikker | 19-09-14 | 09:19

Mohammed zat waarschijnlijk met zijn hand ergens in haar onderbuik.

Dima Beeline | 19-09-14 | 09:33

haden = handen. Analfabeet mijzelf.

TheseDays00 | 19-09-14 | 09:30

Twee haden op 1 buik zijn: Deze uitdrukking betekent dat degenen om wie het gaat het altijd met elkaar eens zijn, heel goed met elkaar kunnen opschieten en elkaar altijd steunen. Soms heeft deze uitdrukking de bijbetekenis: zij spannen altijd samen, zij zullen elkaars plannen altijd verdedigen (zo nodig ten koste van anderen). (Onze taal)

Volgens mij weet meneer Khoulani niet helemaal wat de uitdrukking betekent en bedoelt hij iets anders.

TheseDays00 | 19-09-14 | 09:29

Buitensporige aandacht voor politiek verwaarloosbare functie: mini oppositiefractie in een gemeente waar hoogstens 4% van Nederland mee te maken heeft.

de Voorzittert | 19-09-14 | 09:24

Abdoe Khoulani is geheimtaal voor: haal buk dooien.

Appart

lady blabla | 19-09-14 | 09:19

Mohammed en Aïsha, dát zijn twee handjes op één buik.

ikker | 19-09-14 | 09:19

Vrijheid van meningsuiting nu, massale goedmensen aangifte in een ander geval. Mompelt iets van twee maten. Waarmee wilders zijn uitspraak nog steeds fout blijft.

TheseDays00 | 19-09-14 | 09:16

Kalifaat en sharia invoeren IS het doel. de moslim die dit ontkent is een afvallige. Het Moet dus wel een zionistisch complot zijn; alleen de joden kunnen deze afvalligen redden.
De axis washington - riadh, gaat rebellen bewapenen tegen assad.
Allemaal volstrekt duidelijk

hallevvezool | 19-09-14 | 09:16

Justitie - Schilderswijk/Marokkaanse gemeenschap
0 - 1

www.telegraaf.nl/binnenland/23100760/_...

Waarom overgeplaatst?

- Positie niet houdbaar in de schilderswijk, indirect door het gemis aan gezag.
- Signaal naar de Marokkaanse gemeenschap, en tevens indekken tegen verder maatregelen tegen de betreffende diender.

Ongeacht hoe je het wend of keert, het verlies is voor het justitiële apparaat.
Misschien moet de gehele nederlandse bevolking maar eens moeilijk gaan doen bij een bekeuring voor het niet dragen van de gordel. Gewoon wegrijden en als je weer stop gezet wordt, je los rukken bij de aanhouding. Houd het vanzelf op, dat bekeuren voor het niet dragen van een gordel.
Justitie blijkt het kortste eind te hebben, het wordt tijd dat de bevolking dat gaat beseffen. Justitie is de clown.

No Mames | 19-09-14 | 09:15

wakkere_nederlander | 19-09-14 | 09:04
LOL!! Daar moet je zijn..
De VS zijn niets meer of minder dan een derdewereldland.

Igor Putkin | 19-09-14 | 09:15

Ik denk dat de PvdE nog heel groot gaat worden. Genoeg jodenhaters in Nederland om dat mogelijk te maken. Dan is de integratie van de islam in Nederland voltooid.

Ben Zine | 19-09-14 | 09:13

pvde ook

pedro300 | 19-09-14 | 09:08

Ja mensen die roepen dat ISIS uit de koker van de VS komen zijn gestoord...

Het is immers niet zo dat de VS een verleden heeft met het zelf financieren van rare clubjes om hun eigen geopolitieke belangen te dienen...

Daarnaast is het ook niet zo dat de VS systematisch haar eigen volk en bondgenoten voorliegt om zo valse oorlogen in het midden oosten te beginnen waar hun eigen olie en wapenindustrie flink geld aan verdient...

En je zou natuurlijk ook ISIS, VS en Israel eens op de google in kunnen tikken en gewoon op eigen integriteit eens wat onderzoek kunnen doen...

Maar het is wellicht gemakkelijker om iedereen die wat anders roept dan wat Reuters en het ANP ons voorkouwen gewoon idioten te noemen zodat we niet zelf hoeven na te denken...

Vero Legata | 19-09-14 | 09:08

die PVDA moet gewoon verboten worden.

pedro300 | 19-09-14 | 09:07

wakkere_nederlander | 19-09-14 | 09:04
MiltonTwins

newray | 19-09-14 | 09:07

Mag hij gewoon zeggen.
Het voordeel van VVM is dat je de debielen er zo uit kunt filteren.

Igor Putkin | 19-09-14 | 09:06

Islam waslam

newray | 19-09-14 | 09:06

@Sateetje | 19-09-14 | 08:54
Ik betrap mezelf ook steeds vaker op het doorzoeken van Amerikaanse carrière sites.

wakkere_nederlander | 19-09-14 | 09:04

Islam is vrede.

HoogToontje | 19-09-14 | 09:02

Absurd! Waar gaat dit heen? Toch stinkt er wel iets aan die onthoofdingen. Een klasgenoot van Adam Lanza (Sandy Hook schutter) is ook in één keer de zus van James Foley. Maar daar moet je geen zionisten of Israël de schuld van geven maar gewoon de CIA denk ik.

i.imgur.com/TXA7fpv.jpg

Makro777 | 19-09-14 | 09:00

Terwijl ieder kind hoort te weten dat 'is' de afkorting is van 'islam' en niet van 'Israel'.

Cuyahoga | 19-09-14 | 08:59

Dat die Halfi kandidaat was om in de kamer te komen. Dat soort grappen krijg je met de walgelijke "positieve discriminatie" van de PvdA. Wat een vreselijke partij is het ook.

NiceGuysFinishLast | 19-09-14 | 08:56

zoooooo dom zijn, dat het plaatsvervangend pijn doet....

*auw*

StijlloosInkoppertje | 19-09-14 | 08:54

IS onthoofd, verkracht en martelt onschuldigen.
Je moet toch wel 'n ernstig psychisch probleem hebben wil je hier ook maar een positieve uitspraak over doen in welke gradatie dan ook.

XanderdeBarmhartige | 19-09-14 | 08:54

Onze plannen om dit land te gaan verlaten komen steeds dichterbij. Zolang het gros van de Nederlanders meelopen met de lopertjes van de Elite (Rutte/Samson/Pechthold) en alles pikken wat er vandaag de dag gebeurd heb ik zeer weinig vertrouwen in een goede toekomst voor dit land.

Sateetje | 19-09-14 | 08:54

Het zijn net kleine kinderen die andere kinderen willen uitlokken om als eerste te slaan. Helaas zijn het geen kleine kinderen maar staatsgevaarlijke gekken.
Een cordon sanitaire is geen optie omdat het een tè serieus onderwerp is. Het wachten is op het eerste echte grote incident dat uiteraard niets met de islam te maken heeft.

Dhr. de Wit | 19-09-14 | 08:54

Als "opgestapt" betekent "er keihard uitgeflikkerd onder dreiging van een publiek modderbad" is ze inderdaad opgestapt. En nu wordt het waarschijnlijk de schuld van Greet dat ze gaat radicaliseren. Of van het zionistische complot.

Mr Dixit | 19-09-14 | 08:51

Je ziet dat de islamitische extremisten langzamerhand omhoog kruipen in de politieke gelederen en van zich laten horen. Als dit nu niet radicaal de kop ingedrukt word is het binnen tien jaar te laat.

sinar2 | 19-09-14 | 08:50

En een groep zakkenvullers welke korte termijn gelul uitdragen natuurlijk, type landverraad. Deze groep strekt zich ook uit naar de NPO, alhoewel daar er ook weer een vleugje totaal debiel overheen komt.

En een paar bankjongens er boven welke het helemaal geen ene ruk interesseert wat daaronder gebeurd, als het maar in hun straatje past.

We are all doomed.

No Mames | 19-09-14 | 08:49

Kan je het het niet net zo goed omdraaien, en zeggen dat de "moslims" die ageren tegen IS geen ekte ekte zijn?

Ommie de HaatMoker | 19-09-14 | 08:49

Hij is in de war met Hamas. Wat een gek zeg. Kunnen we dat soort randdebielen ook uitzetten?

Jandoedel38 | 19-09-14 | 08:49

Waarom heeft ISIS geen Israelische doelwitten? Beetje raar voor extremistische booslims, toch?

3.14nokkio | 19-09-14 | 08:48

Partij van de Eencelligen

Rodekool | 19-09-14 | 08:48

Tjaaaa, de schellen beginnen steeds meer van mijn ogen te vallen, het besef dat Wilders gewoon gelijk heeft begint aardig in de knel te komen met mijn goede bedoelingen.

Bokito ergo sum | 19-09-14 | 08:47

wel ik zei eerder al, als zo een Yasmine zich kan profileren in de politiek, kijk dan maar even bij het koffie apparaat wat voor totaal debielen er rond lopen welke een totaal debiel als Yasmine niet zouden opmerken.

En dan vind men het raar dat het besturen van dit land een beetje fout gaat aan alle kanten...
Laat ik het zo zeggen, het lijkt er niet op dat er goed onderlegde techneuten/economen/mensen met rationeel denkvermogen dit land sturen.
Ik houd het op ideologische totaal debielen met een wereld besef van null. En in die groep een steeds groter deel dat de roots niet hier heeft.

No Mames | 19-09-14 | 08:47

Ook den Haag is op.

duitse herder | 19-09-14 | 08:45

In plaats van de dagelijkse standaard updates over het Midden oosten, kunnen ze niet een metertje tonen met hoeveel doden er die dag zijn gevallen?
 
Dat is een veel objectievere manier om ons goed of slecht te laten voelen bij dit onderwerp.
 
Israel, Palestijnen, Syrie, Koerden, Iraq, ... ik zal ze niet missen.

bijscholing | 19-09-14 | 08:43

Kalifantastische gozer die Hkoulani.

Kaas de Vies | 19-09-14 | 08:41

Ze noemen zich Partij van de Eenheid, welke eenheid bedoelen ze precies?

necrosis | 19-09-14 | 08:40

Knettergek, de 5e colonne der geitenneukers.

yamahaha | 19-09-14 | 08:39

Khoulani je snapt het niet. ISIS is ontstaan nadat er op de tafel werd gebuikdanst bij de NPO. De hebben die executiekogels gewoon gekocht van ons geld om die verschrikkelijke Assad te verslaan. Het is een Nederlands complot.

wakkere_nederlander | 19-09-14 | 08:37

Zo heb ik er nog niet naar gekeken, goede onderbouwing ook. Ik geloof hem.

Kaas de Vies | 19-09-14 | 08:37

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland