Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

POLL. Nederland wil geen Roemenen en Bulgaren

2100EUsteelt1.jpgEr spreekt duidelijke taal uit de laatste opiniepeiling (pdf) van Maurice de AandachtsHond. De Nederlandse bevolking zit absoluut totaal niet te wachten op de komst van Roemeense en Bulgaarse medelanders zodra de grenzen op 1 januari op last van de EU open moeten worden gesteld. Wat blijkt? 73% Verwacht een acute explosie van de criminaliteit zodra de grenzen open gaan, 74% van de Nederlanders denkt dat de komst van MOElanders ten koste zal gaan van ur jobs, 77% baalt als een stekker dat de Oostblokkers direct in de Nederlandse bijstand kunnen duiken en niet minder dan 81% vindt het gewoon überhaupt een stom idee dat die grenzen open moeten. Van de ondervraagde PVV'ers in die laatste categorie is zelfs iedereen het met elkaar eens, maar liefst 100% (!) vindt het een slecht idee dat de grenzen open gaan. Wat een welhaast totalitaire eensgezindheid! (Herhalen we hier voor de zekerheid nog een keer dat het onderzoek is gedaan door De Hond, dus dat er een foutmarge van 3.000% in acht genomen dient te worden.) Niet alleen PVV'ers hebben geen trek in 1 januari, zelfs de achterban van de PVVDA heeft er geen zin an. Alleen de leden van D66 en GroenLinks zien het wel zitten, zolang die lieve MOElanders niet te dicht in de buurt van hun monoculturele Wassenaarse wijken komen uiteraard. Nu het Nederlandse volk zich zo goed als unaniem heeft uitgesproken tegen het openstellen van de grenzen kunnen we uiteraard maatregelen verwachten van de eveneens bezorgde minister Asscher. Of nee wacht, hij kan helemaal niets doen. Slechts de regeltjes tellen, fok die bezorgde burger.

Reaguursels

Inloggen

De meerderheid wil dit.
Per decreet.

oplichter | 02-09-13 | 22:48

Hoe is het mogelijk dat SLECHTS 77% het een slecht plan vindt om iedere Roemeen die hier komt meteen van uitkeringen, subsidies en huisvesting te voorzien zonder enige tegenprestatie?
Dat wil dus zeggen dat 23%, bijna een kwart, dit WEL ziet zitten?

du Roi Soleil | 02-09-13 | 20:44

De percentages bewijzen zonneklaar dat een groot deel van de D66-ers geschift is.

Angelica | 02-09-13 | 17:56

@necrosis | 02-09-13 | 09:31
Ben je nog aan het rekenen?

namensmijnhond | 02-09-13 | 16:00

Dit is gewoon de uitkomst van liberalisme, vrijhandel en de afbraak van de macht van soevereine staten. De Nederlander heeft vanaf de jaren negentig massaal gekozen voor partijen die predikten dat de vrije markt ons alleen maar meer welvaart op zou leveren.
Mondiaal gezien klopt dat ook wel. Vrijhandel en open grenzen geven de allerarmsten toegang tot de wereldmarkt en zorgen dat kapitalisten zonder hinder kunnen investeren op plekken waar arbeid en grondstoffen het goedkoopst zijn en hun producten vervolgens op markten kunnen afzetten waar juist de koopkracht het grootst is.
Wat mensen zich hadden moeten realiseren, is dat de mondiale welvaart door dit dominante liberale model dan misschien wel sneller stijgt, maar dat het in nog veel sterkere mate zorgt voor een gigantische herverdeling van de welvaart en macht, die vooral ten koste gaan van de middenklasse en allerarmsten in de rijkere landen.
In zekere zin is het liberalisme de natte droom van mensen die geloven in een radicale, mondiale herverdeling van inkomen, dus ook voor linksige idealisten van PvdA, GroenLinks en D'66.
Inmiddels is er voor ons niet meer zo heel veel te redden. Maar een stem op de PVV of SP dempt misschien de ellende nog wat.

Peyronie | 02-09-13 | 15:11

minimá-armezusvan.. | 02-09-13 | 11:26 |
Ach, Nederland is al door de EU half gesloopt, de meelopers uit Den Haag hebben dan nog de illusie door deze overgave gedrag zij een erebaantje toegeschoven krijgen daar in Brussel waar ze echt kunnen graaien, niets anders dan verraders zijn het.

lanexxx | 02-09-13 | 14:13

ik hoop dat Amerika ons land binnenkort binnen valt en probeert ons land een (echte) democratie te geven.

(Omdat we toch makke schapen zijn geworden, gaat het hier waarschijnlijk wel lukken)

024 | 02-09-13 | 14:05

Zo blijkt maar weer eens hoe wereldvreemd de D66-achterban is. Nooit in aanraking geweest met de lagere klasses, nemen deze blanke gymnasiastjes en studentjes dus maar kritiekloos over wat hun leraren en professoren hun verteld hebben: "Europa is toppie, en mensen die tegen zijn, zijn gewoon domme xenofobe populisten."

Het schunnige is dat de mensen die deze beslissingen nemen degenen zijn die het minst zullen lijden onder de gevolgen ervan. Hun baan komt niet in gevaar, en hun wijken zullen niet getroffen worden door criminaliteit. Maar intussen hebben ze wel de brutaliteit om degenen die hier wel onder lijden, uit te maken voor racisten.

Mensen die oproepen tot tolerantie, zijn over het algemeen niet de mensen die de tolerantie ook daadwerkelijk op moeten brengen.

Russells Teapot | 02-09-13 | 13:43

We hebben gewoon zeer slechte en waardeloze politici die het niet op hebben met een Nederlander, deze suffe wereldvreemde ambtenaren volgen allemaal hun stijf correcte hypocriete geweten en storten de Nederlandse burger in een vreemdelingen ellende die zijn weerga niet kent. En dan aan de andere kant proberen mensen met een AOW weer te korten!

lanexxx | 02-09-13 | 13:38

Ik heb inmiddels 2 extra sloten op de deur en wie toch binnen dringt heb ik een mooi ouwe lodenpijp naast de deur staan wie hier binnen komt gaat gestrekt naar buiten met de voeten vooruit en kan zo retour .....

witchmaster | 02-09-13 | 13:27

Vaders, houdt uw dochters binnen.
van_de_pot_gerukt | 02-09-13 | 08:35 | + 59 -
En wat denk je dan van ouderen? Beroven en vermoorden? de voorhoede is nu al goed bezig anders

KannieWaarZijn | 02-09-13 | 12:52

Volgens Pechtold komen er heeeeel veeeeel doktoren chirurgen en andere hoogopgeleiden ons land versterken.................. toch?

sallandstrots | 02-09-13 | 12:34

De roemenen zullen zich niet beperken tot of alleen werken, of stelen , of een uitkering. Nee ze doen het gewoon allemaal tegelijk. Zwart werken, stelen en een uitkering! En helaas steken ze het ''verdiende'' geld niet terug in onze economie. Nee, daar bouwen ze een mooi huis van in het thuisland. Want gek zijn ze nou ook weer niet.

Robertski | 02-09-13 | 12:09

@Datzegiktoch | 02-09-13 | 10:33 Meer dan 50% van de bijstandstrekkers is niet eens autochtoon Nederlander. En hoe het daar gesteld is met de arbeidsethos ....

witwas | 02-09-13 | 11:52

Ik wil best wel een Roemeen of een Bulgaar. Als vloerkleedje voor de openhaard welteverstaan.

VanBukkem | 02-09-13 | 11:47

Voor wat die foutenmarge betreft moet je bij PVV'ers natuurlijk altijd rekening houden met dat ze de vraagstelling wellicht niet begrepen hebben.

Bigi Bana Boy | 02-09-13 | 11:47

De gemeenten, eerder bekend geworden door machtspolitiek tegen het Haagsche, kan nu eenvoudigweg de bijstandsloketten sluiten.
Helaas hebben daar ook de monocultureelwonende-gutmenschen 't voor het zeggen dus die gaan uitgebreid hun ego beleven. Dan nu alvast over naar plan 2. Met EU geld de galg voor Brussel herinrichten.

eastender | 02-09-13 | 11:40

voor linksche gutmenschen is dat europese project een hele grote natte droom waarbij de pyjama broek permanent met een natte tentvlek omhoog staat. bedenk je toch eens in, emigratiestromen op gang brengen waar je heerlijke multicul duidingsprojecten op kan loslaten, arbeidsmarktverdringing waardoor je een legioen aan uitkeringstrekkers kan opbouwen dat uiteraard op jou gaat stemmen, een import van uitkerings/stemvee (we beginnen in de gemeenten) dat ook op jou gaat stemmen, en vervolgens brussel de zeggenschap over de belastingen geven zodat daar de carriere tijgers naar toe kunnen gaan. de europese unie is een project tot afschaffing van natie-staten en het in slavernij brengen van de massa's. een elitaire club die zich wil meten met de elitaire clubs van de verenigde staten en china. de europese unie wil een leger, eigen belastingen, een eigen buitenland beleid, en uiteindelijk haar eigen oorlogen.

minimá-armezusvan.. | 02-09-13 | 11:26

Tis nie waar! | 02-09-13 | 10:45 |

Zal een ervaring worden, hoe maak je Nederland kapot in 3 beurten.
Maar goed, Volkert komt vrij, er is nog hoop.

Skunk57 | 02-09-13 | 11:10

Dom volk die NL-ers, het gaat niet om het welzijn van de Burger het gaat om de waarheid, het aparte universum waar politici in leven .
Dat heeft geen reet met de realiteit te maken.

Uw Verzekeringsadvis | 02-09-13 | 11:09

Het wordt druk op de campings.

newray | 02-09-13 | 10:53

@Skunk57
"Eigenlijk waardeloos en zonder enige bijdrage of nut voor de samenleving".
Je bedoeld de europese samenleving?

Wen er maar vast aan . . . Wilders rules . . . for a long . . long . . time!

De Laureaat | 02-09-13 | 10:45

Het lijkt erop dat de grenzen dicht kunnen met een politieke meerderheid! Juichen jongens!
Nu nog hopen dat ze het in Den Haag zelf ook door krijgen....

brawrf | 02-09-13 | 10:41

@Datzegiktoch
EN moelanders lopen op maandagochtend gewoon weer op het werk.
Zijn niet verrot geschopt op de voetjebal.

bastemeijer | 02-09-13 | 10:40

de volksverhuizingen is juist wat de EU wil. Zodat je straks een homogener Europa krijgt.

klaaaaz | 02-09-13 | 10:35

Den Haag heeft schijt aan de burger en de EU heeft schijt aan Den Haag EN de burger. Ja, hier komt vast geen oorlog van, mensen. Wat een idioten zijn het toch.

Merkava | 02-09-13 | 10:35

Ik ben het er helemaal mee eens om voor het MOE-landvolk de grenzen eens en voor altijd dicht te gooien. Maaarrrrrrrrr.... Dan zal er een grote groep NL-ers een behoorlijke schop onder hun kont moeten krijgen. Werkgevers nemen geen MOE-landers in dienst omdat ze zo lief zijn maar omdat ze hard werken en niet bij elk pijntje of griepje lopen te piepen en weken afwezig zijn. Ik doel hier niet op de werkgevers die mensen uitbuiten. Er zijn zat werkgevers die MOE-landers exact hetzelfde betalen en behandelen als een medewerker uit NL. Vooral in de laaggeschoolde beroepen kiest een werkgever voor een MOE-lander omdat ie niet zeikt en gewoon doorwerkt. Vaak genoeg gehoord en gezien dat NL-ers zich regelmatig in de uitkering werken omdat ze het werk niet leuk vinden en zich ergens te goed voor voelen. Dat volk maakt NL pas echt kapot en daarom zijn er een hoop MOE-landers in NL. Dus wil je geen MOE-landers dan moet je de bijstandstrekkers een fikse schop onder hun reet geven. De werkgevers zullen dan gewoon weer een roomblanke hollander in dienst nemen.

Datzegiktoch | 02-09-13 | 10:33

Die verkiezingspeiling wordt trouwens aardig verzwegen in de media. Wakker Nederland (Jansen/Kelder) deed nog bekende poging om de PVV (Agema)als een zielig partijtje neer te zetten (bekend afweermechanisme)maar in de peiling zijn VVD en PvdA nagenoeg even grooot als de PVV.

Kamervraag | 02-09-13 | 10:32

Pvv 100% tegen alles.
Pvv is de nederlandse versie van de Amerikaan.
"get of my property" Bang, onwetend, nationalistisch zonder te begrijpen, lijdzaam , volgzaam.
Eigenlijk waardeloos en zonder enige bijdrage of nut voor de samenleving.

Skunk57 | 02-09-13 | 10:32

Hebben de menseee het eindelijk eens door dat we NIET in een democratie leven maar in een dictatuur waar je voor de show af en toe een vakje mag rood kleuren, waarop de partij die je hebt aangekruist precies het tegenovergestelde doet.
Dat de eu nu alles voor ons beslist met een ongekozen president en ministers, dat Rusland zelfs meer democratisch is tegenwoordig dan Nederland.
Daarom 21 september naar den haag om een begin te maken om ons land weer terug te krijgen, we moeten gaan eisen dat de hele regering opzout en we uit de eu gaan, de meerderheid van de Nederlanders wil dat helemaal niet!
Alles wordt ons maar opgedrongen, het nieuwe leren, vrije marktwerking in de zorg, multi culti, positieve discriminatie, eu, open grenzen, traject controles, enz, enz, allemaal maatregelen waar de meeste mensen helemaal nooit achter hebben gestaan en die toch doorgevoerd zijn.
We zijn een lamgeslagen volk geworden en het is tijd om weer eens trots te gaan worden op ons land, en daar zullen we voor moeten vechten!
Onze vrijheid is zwaar bevochten en we geven het zomaar weg, dat kan toch niet?
We zijn een zielig regeltjesland geworden waar kneuzen bepalen wat goed voor ons is, als we dat in de gouden eeuw ook hadden gehad was er geen gouden eeuw geweest.
Juist door de Hollandse lef en koppigheid is ons land groot geworden, niet door lafaards.

Mozeskriebels | 02-09-13 | 10:31

Vorig jaar mijn been gebroken.
Roemeen ingevlogen.
Met TOMTOM op het dashboard heerlijk laten sjoferen.
Hij 800 euro en een kamer op onze zolder.
Zelfs satellietje op dak voor Roemeense TV.
Man sprak the queens english

winwinwinwin
hehehe

bastemeijer | 02-09-13 | 10:26

What's new? Nederlanders hebben al een hekel aan volk wat van buiten het dorp komt.

kicktherabbit | 02-09-13 | 10:11

witwas | 02-09-13 | 09:44 |
Ik vrees dat de islamsterdamse armoede aangevuld gaat worden met Bulgaren en Roemenen, ipv dat ze de enorme onderlaag die Amsterdam heet, gaan vervangen. Dat wordt dringen bij de loketten. Roma versus moslim. Een wedloop wie het beste kan stelen. Wie weet kunnen ze gaan samenwerken?

ZSU-23-4 | 02-09-13 | 10:09

Geert moet wel het eerlijke verhaal vertellen. Er zijn toch ook Nederlanders die in andere EU-landen werken. Die 'pakken' daar toch ook baantjes af? Laatst nog een NL-er gesproken die voor een habbekrats vastgoed opkoopt in voormalige Oostbloklanden en daar giga floreert. Kijk, daar hoor je hier geen geklaag over en in die landen evenmin. Dat het gros van de NL-ers liever met een volgevreten buik op hun handen en in een uitkering blijft zitten, kun je die Roemenen en Bulgaren niet kwalijk nemen. Zij hebben nog een VOC-mentaliteit. Wij niet! Dat is het eerlijke verhaal!

Amsterdamsko | 02-09-13 | 10:09

@Welles! Nietes! | 02-09-13 | 09:55
Zolang een partij als PVV geen eerlijke kans krijgt wegens een 'Cordon Sanitaire' onder leiding van een oud-Burgemeester die 'zijn' inwoners gewoon in de kou heeft laten staan toen hun auto's in vlammen opgingen, kan ik serieus geen enkel excuus verzinnen om op die 'oude politiek' te stemmen!
Mijn kudogehalte had een stuk hoger geweest als ik bepaalde mensen naar de mond had gepraat.
Helaas ben ik necrosis en blijf ik hangen in de marge.
Maar ik ben trots op mezelf en sta achter elke plemp!

necrosis | 02-09-13 | 10:07

witwas | 02-09-13 | 09:44 |
Dat is wel zo, vooral de grote steden armoede zal toenemen, aan de andere kant, nu krijgt de PvdA straks weer het wanhopige stemvee waar ze altijd op gedreven hebben, want het zal niet lang duren eer de arbeiders weer in de verdrukking komen, met aan de ene kant hoge lasten en aan de andere kant erg lage lonen. In de toekomst is de kans erg groot dat de PvdA dan weer noodzakelijk wordt en dat was nou juist niet de bedoeling.
Het hele proces begint dan weer opnieuw.
Daarbij, het zijn niet alleen nietsnutten die getroffen worden, ook hardwerkende vakmensen komen op een zijspoor en worden vervangen door MOE landers.
Ik zou het graag helemaal met u eens zijn, maar zie de nodige haken en ogen.

ZSU-23-4 | 02-09-13 | 10:05

Beetjemoe 09:25

Kort samengevat: je bent dom en ongeinformeerd.

Topperke | 02-09-13 | 10:03

@john4056 | 02-09-13 | 09:26
Jij opteert voor slechts 1 jaar op de meeste punten.
Ooit wel eens bedacht dat ze na inschrijving hier gewoon die tijd gaan uitzitten in eigen heimat om daarna volledig van alles gebruik te komen maken?
Ik zou (als het dan al zou moeten.. maar liever gewoon niet)gaan voor 10 jaar bijdragen aan onze economie met voorbehoud dat je die eerste 10 jaar zelf behoorlijk (naar onze welvaartsmaatstaven)in eigen onderhoud kunt voorzien, en dus nergens aanspraak kunt maken.Kijken of ze dan ook nog zo happig zijn om de grens over te komen.

Welles! Nietes! | 02-09-13 | 10:03

Vraag me af hoe NL er over 10 jaar uit ziet als dit zo door gaat...

Raymondo | 02-09-13 | 10:00

beetjemoe | 02-09-13 | 09:25 | + -7 -

U liegt gewoon domweg, waar zowel transport als de bouw dachten dat er wat meer te verdienen viel door (onderbetaalde) Polen aan het werk te zetten blijkt toch dat niet de kosten het grote probleem zijn.

Maar ondertussen hebben transport en bouwwereld de Nederlandse bevolking wel opgezadeld met een grote extra zooi uitkeringstrekkers.

Of gaat u en de mensen die als u denken dat betalen?

Flipus | 02-09-13 | 09:58

La maar komen hoor heb me karabijn al klaar staan

Jeffrey1977 | 02-09-13 | 09:56

@necrosis | 02-09-13 | 09:45
Soms moet je mensen er met de haren erbij slepen om ze te confronteren met hun fouten en verantwoordelijkheden,en dit lijkt mij nou juist wel een goede gelegenheid.
Een stem op het CDA is voor mij nooit een optie geweest btw.

Welles! Nietes! | 02-09-13 | 09:55

@lulleficatie | 02-09-13 | 09:49
Ik wil ook gratis geld, maar zodra ze erachter komen dat ik een 'inboorling' ben van dit land, kan ik ongezien de typhus krijgen!
Ik snap werkelijk niet dat PvdA/ VVD destijds boven de 80 zetels klokten.
Dat ze in de huidige peilingen niet eens in de buurt komen van een meerderheid verbaast me dan weer niet!

necrosis | 02-09-13 | 09:54

Ik roep alle Bulgaren en Roemenen op hier snel een gratis bijstandsuitkering + diverse toeslagen aan te vragen. Waarom sappelen in eigen land als je het hier allemaal gratis en voor niks kan krijgen? Niemand hoeft hier te werken. Iedereen uit Europa kan hier gratis geld krijgen.

lulleficatie | 02-09-13 | 09:49

@Kaosu | 02-09-13 | 09:41
Maar ondertussen laat Italië de bevolking van Lampedusa verrekken.
Verbaast me trouwens niet na al die jaren Berlusconi op de troon.....

necrosis | 02-09-13 | 09:48

ga gewoon in Roemenie wonen; veel mooier land, goedkoop, veel kansen en goed klimaat.

Kaosu | 02-09-13 | 09:47

@Welles! Nietes! | 02-09-13 | 09:32
JP is wat mij betreft niet welkom!
Tenslotte heeft hij getekend voor het verdrag van Lissabon, waar een grote meerderheid van het Nederlandsche volk 'NEE' heeft gezegd!
Overigens heb ik 'NEE' gezegd bij 4 kabinetten BakEllende, maar wie luistert er naar mij.....

necrosis | 02-09-13 | 09:45

Achterban van de PVVDD? Welke achterban? Die achterban is zo groot als een sneeuwpop in augustus.

Barry Hay | 02-09-13 | 09:45

@ZSU-23-4 | 02-09-13 | 09:23 Inderdaad, omdat het nog verder verhogen van belastingen zinloos is zal de overheid vooral gaan snijden in de dienstverlening, minder zorg, lagere uitkeringen. Voor wie werkt en gezond is niet direct een ramp, voor al die zielige handophouders (en dan denk ik vooral aan het volk dat tegenwoordig onze steden bevolkt) des te meer. Als echte liberaal (dus niet VVD) zie ik er de humor wel van in dat de PvdA dit beleid in gang mag gaan zetten.

witwas | 02-09-13 | 09:44

Al die politici die hieraan meegewerkt hebben in de toekomst voor een Tribunaal! Als nederlandse volksvertegenwwoordiger heb je het beste met het volk voor, niet het allerslechtste! Rap voor het Tribunaal met die lui!

De Laureaat | 02-09-13 | 09:43

Italie wordt al een paar jaar overspoeld met criminele Roemenen. Schijnt echt een groot probleem te zijn in sommige gebieden. Italie zal dat straks wel weer als chantagemiddel gebruiken tegen de rest van europa door te dreigen deze naar noor-europa te sturen (netzoals ze deden met hun afrikaanse vluchtelingen).

Kaosu | 02-09-13 | 09:41

@Jonkheer Wttewaall | 02-09-13 | 09:33
Als er eenmaal een miljoen hier binnen zijn zal Nederland zo verpaupert en arm zijn dat er te weinig mensen in staat zijn een auto te rijden laat staan een kwartje meer voor benzine te dokken.

Welles! Nietes! | 02-09-13 | 09:40

@Che_cuevara | 02-09-13 | 09:32
Tja Che, het is wat met die Gutmenschen

namensmijnhond | 02-09-13 | 09:38

@Jonkheer Wttewaall | 02-09-13 | 09:33
U begrijpt dat ik geen enkel punt zie om op uw plan te stemmen?
Mensen die bepaalde prijzen steeds maar willen verhogen om de rijksfinanciën op orde te houden, veroorzaken wurgneigingen van mijn kant!
Gelukkig heb ik een lief karakter.....

necrosis | 02-09-13 | 09:38

Nogmaals: de enige reden dat Asscher zich hier zorgen over maakt is het feit dat deze mensen geen stemrecht hebben en de laageschoolde banen van de veelal PvdA-stemmende sociale onderklasse inpikken. Hadden deze mensen wel stemrecht dan zou hij ze met vlag en wimpel hebben binnengehaald. Daar ben ik volledig van overtuigd, laat mij de PvdA kennen...

eerstneukendanpraten | 02-09-13 | 09:37

@necrosis | 02-09-13 | 09:31
Graag...... en laat dan even zien dat ik van bv. 1450 Euro (het minimum loon hier) er 145 Euro van overhoud

namensmijnhond | 02-09-13 | 09:35

Dan krijgen we dus ook Bulgaarse agenten omdat spul in toom te houden, want ons politie is al kapot bezuinigd.

nan6896 | 02-09-13 | 09:34

@Jonkheer Wttewaall | 02-09-13 | 09:33
Jij lijkt Wim Kok wel.

Che_cuevara | 02-09-13 | 09:34

Als de benzine tijdelijk een kwartje per liter duurder gemaakt wordt kan daarvan extra politie aangetrokken worden om de aankomende misdaadgolf effectief te bestrijden.

Jonkheer Wttewaall | 02-09-13 | 09:33

waarom krijgen ze direct een uitkering?
In Duitsland moet je eerst een tijd gewerkt gewerkt hebben voordat je zoiets kan aanvragen.

Kaosu | 02-09-13 | 09:32

@necrosis | 02-09-13 | 09:26
In naam nog wel, maar idd je kunt daar beter de weg vinden als je er geen beeld van hoe het voorheen was hebt denk ik.
Btw, ik zou als ik Geert was ook JP een uitnodiging sturen om naast hem plaats te nemen op het podium zodat die lampedanser met eigen ogen kan aanschouwen wat ie aangericht heeft met die slappe ruggengraat van 'em.

Welles! Nietes! | 02-09-13 | 09:32

@namensmijnhond | 02-09-13 | 09:22
Als je 'thuis' bent in het uitkering/ toeslaggebied dan gelden er andere tarieven.
Maar als je eerlijk werkt voor je centen, dan word je leeggezogen.
Zal ik een optelsommetje maken van alle, mij bekende, belastingen?

necrosis | 02-09-13 | 09:31

@beetjemoe | 02-09-13 | 09:25
1. De Polen hebbende gehele export en bouw sector erbovenop geholpen hier in Nederland???????????
2. We hebben hier geen Roemenen???????
3. Lees je wel eens een krant?

namensmijnhond | 02-09-13 | 09:28

@Welles! Nietes! | 02-09-13 | 09:21
Bestaat het Koekamp nog?
Ze hebben destijds de weg voor het Centraal Station zo vaak verlegd vanwege aanleg van die tunnel onder de Koningskade dat ik er gewoon zou verdwalen.....

necrosis | 02-09-13 | 09:26

Als EU lid kan Nederland misschien weinig doen aan het open grenzen beleid. Wel kan men, denk ik, een eigen beleid opstellen om de toestroom van (niet) EU burgers tegen te gaan:
- Enkel inschrijving in een NL gemeente als men minstens 1 jaar in eigen levensonderhoud voorziet => aan NL wetten voldoend arbeidscontract.
- Eerste jaar geen gebruik van toeslagen => Opbouwen van sociale rechten.
- Eerste 3 jaar geen inschrijving bij woningbouwcoöperatie + strenge controle op verhuurders in de privésector. ( met onteigening van panden waarin woonsituatie schandalig is)
- Automatisch, gedeeltelijk beslag op uitkering bij een openstaande boete of volledig schrappen van de uitkering bij openstaande gevangenisstraf.
- Maandelijkse melding - en identificatieplicht bij een uitkerende instantie indien recht op een uitkering.
-...
=> Begrijpelijk dat mensen zich economisch willen verbeteren. Onbegrijpelijk dat mensen onze sociale voorzieningen leegroven simpelweg omdat het kan.

john4056 | 02-09-13 | 09:26

Dit hebben we allemaal aan zien komen!
De PVV stemmers werden afgezeken, maar wie hebben er weer gelijk????

Ray Skak | 02-09-13 | 09:25

Sneu, bekrompen, xenofoob landje zijn we toch met zijn allen. De Polen hebben zo'n beetje alleen de gehele export en bouw sector erbovenop geholpen hier in Nederland en de goedwillende werkende Roemenen worden al afgedankt zonder da we er überhaupt maar één hebben gehad.

beetjemoe | 02-09-13 | 09:25

Onze kassiers op de wegen beroofd,
Aan ouden van dagen op klaarlichte dag hun beursje met spaargeld ontrukt,
Onze roomblanke dochters onteerd,
Waarheen, mijn vaderland?

oblix | 02-09-13 | 09:24

@necrosis | 02-09-13 | 09:17
See you on sept. 21 vriend.;)

Welles! Nietes! | 02-09-13 | 09:24

@necrosis | 02-09-13 | 09:21
Met zijn geschiedenis studie had hij dat ook kunnen weten.
Had hij gewoon de geschiedenis er maar eens op moeten naslaan.

Che_cuevara | 02-09-13 | 09:23

witwas | 02-09-13 | 09:16 |
Ik vrees juist dat we in een spiraal gaan eindigen, want belastingopbrengsten zullen dalen door enorme fraude en toenemende werkloosheid (Roemenen werken nu voor ons, wij gaan thuis zitten) waardoor om toch aan de EU te gehoorzamen de lasten voor de Nederlanders omhoog moeten en allerlei voorzieningen versoberd, waardoor nog meer mensen werkloos zullen worden en het interessanter wordt een in Nederland belastingvrije Roemeen aan te nemen. Tel daarbij op de kosten voor de gestegen criminaliteit en wat er van ons weggeroofd gaat worden en het plaatje is aardig compleet.

ZSU-23-4 | 02-09-13 | 09:23

@necrosis | 02-09-13 | 09:09
90%?

namensmijnhond | 02-09-13 | 09:22

Misschien een Roemeens-talige folder verspreiden met een lijst van de rijkste Nederlandse gemeentes? Zou toch fijn zijn als de gene die de beslissingen maken ook een keer de gevolgen voelen.

realiteitswaanzin | 02-09-13 | 09:22

Hulde aan de PVV die het wel aandurfde om deze peiling te laten doen om zo de mening van de Nederlander (werkend of niet)een gezicht te geven richting dove politiek.
21 september koekamp Den Haag 13.00u is de plaats en de tijd om die mening fysiek kracht bij te zetten.
Doe er iets mee zou ik zeggen!

Welles! Nietes! | 02-09-13 | 09:21

@witwas | 02-09-13 | 09:16
En dan vergeet je nog die mislukte BTW-truc waar Rutte van hoopte flink wat extra te vangen.
Als hij Economie had gestudeerd ipv Geschiedenis, had hij geweten dat zijn plan niet ging werken!
@Rutte
De BTW verhogen naar 25% gaat je probleem met Olli NIET oplossen!
Die tip geef ik je gratis!

necrosis | 02-09-13 | 09:21

PO Polen
LL Litouwen/Letlanders
I Inteeltvolk
SY Syriërs
BU Bulgaren
RO Roemenen

POLISY-BURO-landers.

Jos Tiebent | 02-09-13 | 09:18

Toekomstig stemvolk voor de linkse kerk hier in dat vroeger zo mooie landje. Een paar van die Roemenen reden laatst tijdens een mooie zomermiddag hier in de buurt gewoon hun wagen met Roemeens kenteken op een oprit en begonnen vrolijk spullen binnen te laden.
Niet te geloven die brutaliteit, ja mensen er staat ons nog heel wat te wachten.

joyriders | 02-09-13 | 09:18

PVVDA werkt ten eerste voor die vlaamse fret, zijn Portugese ober en een Duitse boekhandelaar, heb weinig hoop dat er ook maar iets terug te draaien valt. Haal een kruisboog of een blaaspijp voor het geval dat u aan de beurt bent, volkomen legaal en bijzonder krachtig

Bokito ergo sum | 02-09-13 | 09:18

@Welles! Nietes! | 02-09-13 | 09:14
*Welles! Nietes! for President posters plakken doet!*

necrosis | 02-09-13 | 09:17

@ZSU-23-4 | 02-09-13 | 09:13 Dat is wel een geluk bij een ongeluk, met het dalen van het besteedbaar inkomen, toename van aantal inactieven en steeds meer buitenlanders aan het werk die via slinkse constructies belasting ontwijken en geld naar het buitenland sluizen dalen de opbrengsten voor MinFin sneller dan een uitgegleden bergbeklimmer van de Matterhorn.

witwas | 02-09-13 | 09:16

.. het is jammer dat de bedenkers (en toejuichers) van 1 Groot Verenigd Europa goed beveiligd in rijke buurten wonen. Hun ouders ook.
Ik had ze graag deze enorme golf van Europese bejaardenverzorgers gegund op hun oude dag, compleet met hun strenge methoden om vergeetachtige oudjes eraan te herinneren waar het geld ook alweer verstopt was.

* gaat werken aan een adreslijst van rijke oude socialisten *

Jan Passant mk2 | 02-09-13 | 09:16

@1,2,tja,tja,tja | 02-09-13 | 09:10
Jouw nick komt me bekend voor.......
*gnehehe*

necrosis | 02-09-13 | 09:14

Ctrpllr | 02-09-13 | 09:07 |
Dat is goed, verlaag dan wel even tegelijk de belastingen en de huren, anders kun je als Nederlander alleen nog aan het werk als je in een tent woont of de schuur bij je ouders of met drie gezinnen in een huis.

ZSU-23-4 | 02-09-13 | 09:13

@Ctrpllr | 02-09-13 | 08:56 | Net als al die hardwerkende moslims die we eerder hier kregen? Inmiddels zitten er in absolute aantallen meer in de bijstand dan autochtonen, terwijl ze minder dan 10% van de bevolking uitmaken. En dan hebben we het nog maar niet over al diegenen die wel keihard werken, maar dan in branches die het daglicht niet kunnen verdragen.

witwas | 02-09-13 | 09:12

@BellaBella | 02-09-13 | 09:08 |
Ja wij krijgen niet de buitenlandse subsidiesponzen hier want die zitten al prima in hun eigen land en hebben hier te veel concurrentie.

Giskard Reventlov | 02-09-13 | 09:12

@Geen_stylos
Toen de polen gingen komen zaten ze er met de schatting van het aantal ook naast, uiteindelijk zijn er bijna 20x zoveel gekomen als verwacht. Als dat weer zo is kun je er dus vanuit gaan dat we er zo een 80000 gaan krijgen.
Energya | 02-09-13 | 09:09 | + 0 -
dat geloof ik graag eerst zijn het 4000,
straks 10 a 20 x zoveel...

Geen_stylos | 02-09-13 | 09:12

@Einde van de Domheid | 02-09-13 | 09:07 |

Winter en onweer zijn wel mooie natuurfenomenen.

roze_bril | 02-09-13 | 09:11

We trekken de ene probleem groep naar de andere binnen, de eerste lichtingen zijn altijd de boeven en gelukzoekers. Maarja 1 Europa hè, daar hebben we zelf democratisch voor gekozen ... oh wacht... shit !

1,2,tja,tja,tja | 02-09-13 | 09:10

@Geen_stylos
Toen de polen gingen komen zaten ze er met de schatting van het aantal ook naast, uiteindelijk zijn er bijna 20x zoveel gekomen als verwacht. Als dat weer zo is kun je er dus vanuit gaan dat we er zo een 80000 gaan krijgen.

Energya | 02-09-13 | 09:09

@namensmijnhond | 02-09-13 | 09:02
Zouden ze weten dat de Belastingdienst hier 90% van je loon afpakt via directe en indirecte belastingen?
*spoedcursus Roemeens volgen doet*

necrosis | 02-09-13 | 09:09

klaazzz 8:58
Alles wat kans op werk en inkomen heeft vertrekt naar Nederland, wat moet je dan voor zaken doen met een bevolking die straatarm is?
Bovendien barst het van de corruptie, je zaak is al failliet voor je kan beginnen, als je dat al lukt.

Terpen-tijn | 02-09-13 | 09:09

Een van onze zakelijke contacten in Auschwitz zei ons jaren geleden al: 'jullie krijgen het uitschot dat wij zelf niet in dienst willen nemen'. Er zit iets in: de echte vakpolen blijven lekker in Polen, bij vrouwtje en familie, waarom zouden die hier dronken voor een supermarkt gaan hangen? Kortom: ik vermoed dat het niet de kwaliteitsvakmensen zijn die hier komen 'werken', zoals hierboven geopperd wordt.

BellaBella | 02-09-13 | 09:08

@ZSU-23-4 In Nederland zit 8,7% van de beroepsbevolking thuis, dus je zou zeggen dat er veel te weinig banen zijn. En TOCH komen MOE-landers hier met scheepsladingen aan. Er is blijkbaar werk genoeg, maar Nederland / Nederlanders kunnen dit blijkbaar niet concurrerend genoeg aanbieden. Ergo arbeidersimport. Kan je de overheid niet echt kwalijk nemen. Ben het met je eens dat ze niet onder het minimum loon moeten gaan zitten. Aan de andere kant ... je zou ook in Nederland het minimum loon wat kunnern verlagen natuurlijk.

Ctrpllr | 02-09-13 | 09:07

Is er eigenlijk wel onderzocht of we wel winter willen (of onweer)?

Einde van de Domheid | 02-09-13 | 09:07

euhh de grens is toch al 20 jaar open? zucht

miknic | 02-09-13 | 09:06

Heeft de PvdA al stemrecht voor onze nieuwe Nederlanders geregeld? Wie moet anders het weggelopen stemvee gaan vervangen?

ZSU-23-4 | 02-09-13 | 09:05

@Ctrpllr | 02-09-13 | 08:56
Zeker de berichten gemist dat draaideurcriminelen in Roemenië geen strobreed in de weg wordt gelegd als ze 'verhuizen' naar welk land dan ook, zolang ze maar op pleuren in eigen land......
Het zal me niets verbazen als Roemenië hun ticket-enkele-reis naar AMS betalen.

necrosis | 02-09-13 | 09:04

@Hans Hillen | 02-09-13 | 08:45
Je zou bijna gaan denken dat ze hier op belofte van een mooie baan in Europa naar binnen zijn geloodst om die zo belangrijke stem voor Europa, want idd wie zijn die lui eigenlijk? Ik heb ook nog nooit een D66 stemmer gesproken, terwijl je dus zou denken dat deze idealisten honderduit en met luide toon hun gedachtegoed en idealen aan eenieder die ze tegenkomen kwijt zouden willen om ze aan hun kant te krijgen toch?
Maar nee.. niks te horen dan slecht in het politieke opvanghuis het binnenhof.

Welles! Nietes! | 02-09-13 | 09:04

las ergens 4000 dat er hier mag gaan werken als het doorgaat....
dus wss raken er zo'n 2000-3000 man straks hun baan kwijt, en de rest dat geen werkt heeft vraagt ook weer een uitkering aan.....

sommige hoge piefen, moet dus WEER het eerst fout zien gaan, (en dan is het alweer eens te laat.....)
voordat ze maatregelen gaan treffen.

en wat vind onze rutte hiervan....?
ik kijk alweer uit tot dit kabinet ook gaat vallen.....

Geen_stylos | 02-09-13 | 09:04

Tijd voor een Europese lente?

Mujahideen | 02-09-13 | 09:03

Ik vermoed dat die foutmarge dit keer geen 3000% is. Nederland tuigland.En dat alles in krap 30 jaar. Man, man, man, wat een farce. Wat een failiiet bananenlandje.

BellaBella | 02-09-13 | 09:03

Ctrpllr | 02-09-13 | 08:56 |
Wat je krijgt is dat de MOE landers met zijn allen in een huis gaan zitten, bijna geen belasting betalen, middels een werkgever uit het MOE land hier komen, onder de lonen van Nederlanders gaan (zodat die van de markt gedrukt worden) en de MOE landers na een korte tijd werken alweer een uitkering zullen aanvragen.
En wie zegt dat deze mensen harder werken dan Nederlanders?
Dwing eerst de Nederlandse werklozen maar aan een baan hier en anders fors korten op de uitkering.

ZSU-23-4 | 02-09-13 | 09:02

De vraag is echter of je het die gasten zelf kwalijk kunt nemen. Ze hebben een minimum loon daar van 115 Euro. Ruim 10 x minder dan hier. Stel er is een EU land waar het minimumloon 13.000 Euro is....... ik weet wel zeker dat er dan ook NL'ers zijn die vertrekken. Wie ik niet kan begrijpen zijn de politici. Je kunt toch verwachten dat je dit soort volksverhuizingen krijgt en dan niets doen. Onbegrijpelijk.

namensmijnhond | 02-09-13 | 09:02

Niemand wil ze, maar wedden dat ze toch komen...?

vlaghalfstok | 02-09-13 | 09:01

Wij kunnen dus ook makkelijk in Roemenie en Bulgarije gaan werken. We kunnen dus voorkomen dat ze hier uberhaupt komen door daar werk te creëren. Kansen mensen. Kansen.

Rico den Hollander | 02-09-13 | 09:00

@Kroepoeksclan | 02-09-13 | 08:38
We zijn nog niet eens in staat om een Haagse reces BBQ te verstoren, dus laat me niet lachen!

bottlebaby | 02-09-13 | 09:00

@Ctrpllr | 02-09-13 | 08:56
Voor elke hard werkende Roemeen komen er 10 criminelen en steuntrekkers mee.
Tel uit je winst.

Che_cuevara | 02-09-13 | 08:59

Het omgekeerde is dus ook waar. Wij kunnen ons nu zonder problemen in die landen vestigen. Dus ondernemers, neem je toko op en vestig je in het veel goedkopere Roemenië of Bulgarije. Denk niet in problemen, denk in kansen en oplossingen.

klaaaaz | 02-09-13 | 08:58

Cultuur verrijkond!!1!

blandurego | 02-09-13 | 08:58

FUD. De enigen die bang hoeven te zijn voor werkende Roemenen en Bulgaren zijn de Nederlanders die te lui zijn om de handen uit de mouwen te steken. De economie moet er weer bovenop en gaat natuurlijk nooit lukken met zoveel steuntrekkers. Niks mis met mensen die gewoon hard willen werken!

Ctrpllr | 02-09-13 | 08:56

Het graaien kan alleen maar bekostigd worden als er voldoende slaven zijn, die het werk doen.
Waar ze vandaan komen maakt geen reet uit.

Terpen-tijn | 02-09-13 | 08:56

Alleen de mensen bovenin de maatschappelijke ladder hebben hier profijt van, hogere ambtenaren zullen niet snel vervangen worden door een Roemeen.

ZSU-23-4 | 02-09-13 | 08:55

@Hans Hillen | 02-09-13 | 08:51
En Brussel slaapt lekker verder.
Zo ondermijnen ze zelf hun "idealen" en worden ze straks wakker als de guillotines op de Brusselse Grote Markt worden opgesteld.
Hopelijk duurt dat niet zo lang meer.

Che_cuevara | 02-09-13 | 08:55

Tarak | 02-09-13 | 08:43 |
In feite is er hier een stille staatsgreep gepleegd en hebben we ons lang weggegeven.
Ook al gaan we eraan stuk en zullen er nog honderdduizenden werklozen bijkomen, als we maar netjes doen wat de EU, onze nieuwe junta, vraagt.

ZSU-23-4 | 02-09-13 | 08:53

Willen we over een paar jaar wel Kroaten eigenlijk?

Giskard Reventlov | 02-09-13 | 08:53

Weg met ons! Weg! Met! Ons!

Snuck | 02-09-13 | 08:53

@Che_cuevara | 02-09-13 | 08:46
Geen respect dus.

namensmijnhond | 02-09-13 | 08:52

Dat de criminaliteit in het Oostblok enorm gedaald is cq. zich verplaatst heeft naar West-Europa: www.volkskrant.nl/vk/nl/2686/Binnenlan... daar wordt ook al geruime tijd niet meer over bericht. Het wordt ook niet meer onderzocht. Want dat is verboten.

Hans Hillen | 02-09-13 | 08:52

Ben benieuwd hoeveel van die nee stemmers eigenlijk gewoon balen dat ze vroeger op school wat meer aandacht hadden moeten hebben, zodat ze nu in een Wassenaarse monoculturele wijk hadden gewoond...

Deus Absurdia | 02-09-13 | 08:51

Benieuwd hoeveel bejaarden er nog overvallen/vermoord moeten worden voordat D'66 wakker schrikt. Als dat al gebeurt. Het aardige is ook dat er binnen de EU-gremia niet over de overlast door Oostblokkers gesproken mag worden. Want dat is racisme. Een beproefd recept: spreek er niet over, dan is het probleem er niet. Voor Oost-Europese landen is de openstelling van grenzen dan ook een feest, in Polen is het aantal autodiefstallen met 77% gedaald: www.volkskrant.nl/vk/nl/2686/Binnenlan...

Hans Hillen | 02-09-13 | 08:51

Dat kleine beetje laag geschoold werk moet nog uitbesteed worden aan de hele wereld.
En maar janken dat er zoveel in de bijstand zitten.
Fout!
Wij Nederlanders halen hun neus op voor het kutwerk> men is wel genoodzaakt om buitenlandse werknemers te importeren.
Links rechts, links rechts, links rechts...

Terpen-tijn | 02-09-13 | 08:50

Er zijn uitzendbureaus opgezet in die landen om werkzoekenden dáár híer te laten werken.
Want Nederland heeft voldoende banen.
Maar waaróm zitten er dan zoveel mensen werkeloos thuis?
Als ze zich hier inschrijven en weer terugrotten naar gun eigen land, krijgen ze dan een uitkering??
Wat gaan ze doen als e r niks meer te schoffelen is ??
Vragen vragen...

cobie | 02-09-13 | 08:50

De domheid regeert in dit land... al jaren.

balustrade | 02-09-13 | 08:49

@duitse herder | 02-09-13 | 08:45
En dat Herr Schulz zich maar goed mag herinneren hoe het met "der Führer" is afgelopen.
Weet hij wat hem ook te wachten staat.

Che_cuevara | 02-09-13 | 08:48

En dat Asscher zich verzet is gewoon voor de bune, een land voor armoedzaaiers en een zogenaamd maatschappelijk nog te maken puinhoop is de natte droom van de gemiddelde socialist. Dit is nivelleren op Macro niveau, wat wil de PvdA nog meer?

ZSU-23-4 | 02-09-13 | 08:48

Deze afwijzing heeft maar voor een deel te maken met vooroordeel over rovers en boeventuig vanuit die landen.
Het merendeel van de bezwaren ligt aan het feit dat ons land de lasten van werk,inkomen en bewoning niet meer kunnen dragen omdat de koek al verdeeld is in kruimels voor hen die hier reeds zijn.En van alleen kruimels eten krijg je geen gezond leven.
En dan heb ik het nog niet eens gehad over de culturele verschillen waar later weer .. nat als bij de andere binnen gekomen groepen een onoverbrugbare kloof zal gaan ontstaan doordat er geen strikte aanpassing wordt bedongen bij wet.

Laat Pechtold maar eens kiezen;een huis voor zijn kind of voor een Roemeen, een baan voor zijn kind of voor een Bulgaar, een medische operatie voor zijn moeder of voor een Roemeen. een uitkering voor zijn vrouw of voor een Bulgaar.Ik ben benieuwd naar zijn keuze als het er op aan zou komen.

*Iets met hemd en rok mompelt.*

Welles! Nietes! | 02-09-13 | 08:48

@Not Muhammad | 02-09-13 | 08:43
En je andere zwager zit in de "handel?"

namensmijnhond | 02-09-13 | 08:47

Vraag mij af hoe lang het nog duurt voor de Europese lente gaat beginnen om ons te bevrijden van het juk van dat monsterlijke gedrocht in Brussel.

Slome Duikelaar | 02-09-13 | 08:47

Verkoop al je shit hier, koop een huis in Bulgarije en begin daar een goede business. Zoals enkele Nederlanders al gedaan hebben. Goedkope lasten en dik verdienen. Die kwamen tenminste van hun bureaustoel af.

Dima Beeline | 02-09-13 | 08:47

Je krijgt het zogenaamde Bangladesh scenario dankzij die open grenzen, een spiraal naar beneden. En dat alles omdat Balkenende en Kok te laf waren om opt-out clausules op te stellen. Oh, wat zie die graag nog een keer voor een tribunaal vanwege hun verraad aan Nederland.

Tarak | 02-09-13 | 08:46

@namensmijnhond | 02-09-13 | 08:43
Heb dat ook gelezen.
En je kunt je afvragen dat als een land dit openlijk doet hoeveel respect men dan nog heeft in Europa voor Nederland.
Dit zou keihard moeten afgestraft worden, en dan wel in Brussel.

Che_cuevara | 02-09-13 | 08:46

En dat terwijl het zo makkelijk is, mensen met een arbeidscontract, waarvoor we hier geen werklozen hebben lopen die de vacature in kunnen vullen, mogen hier komen werken en gaan na gedane arbeid weer naar huis.
Probleem opgelost!

ZSU-23-4 | 02-09-13 | 08:46

Te laat. Niet meer te stoppen, helaas. Die D'66 stemmen blijven mij verbazen, wat een vervelend stelletje buiten de werkelijkheid levende nep-intellectuelen zijn dat toch. Ik ken gelukkig helemaal niemand die op die partij stemt.

Hans Hillen | 02-09-13 | 08:45

De mate van verzorgingsstaat en de openheid van grenzen zijn omgekeerd evenredig aan elkaar.

Simon de Danser | 02-09-13 | 08:45

Herr Schulz:
.
Ein Volk - ein Reich - ein Führer

duitse herder | 02-09-13 | 08:45

EU is als het communisme. Liever alles en iedereen kapot dan kritiek op de heilig verklaarde EU-ideologie.

Gelukkig is Nederland geen democratie, dus hoeft de Tweede Kamer zich niets van de mening van het volk aan te trekken. Ze kunnen doen wat ze altijd doen: het Nederlandse volk in het gezicht spugen, uitlachen en verder doorgaan met het afpakken van de vrijheid en soevereiniteit van Nederland en het Nederlandse volk.

Tarak | 02-09-13 | 08:43

Heb gelezen dat het gajes in Roemenië gestimuleerd wordt af te reizen naar Nederland. Dan zijn ze er daar van af. Niemand en dan ook niemand zou zijn huis openzetten voor tuig en schorem. Maar voor een land is dat blijkbaar geen bezwaar. Over 2 of 3 jaar komen we tot de schokkende en verbijsterende constatering dat we we verneukt en genaaid worden door deze gasten maar dan is er geen weg terug dus...... beter ten halve gekeerd dan ten hele gedwaald. Dicht die grens.

namensmijnhond | 02-09-13 | 08:43

Mijn zwager doet sinds een jaar of vijf dit werk. In Roemenie een uitzendbureau voor werk in NL, BE en D.
Je kunt het de politiek en de werknemers kwalijk nemen.
Volgens mij is het nog altijd zo dat Nederlanders ten eerste niet willen werken op plekken waar je vies wordt. Ten tweede omdat de werkgevers het zo graag willen.
Zoals ik al eerder zei. Dit was sinds 2003 bekend. Nu opeens moeilijk doen geeft veel blijk van politiek onbenul. PvdA en VVD wisten dit al jaren.

Not Muhammad | 02-09-13 | 08:43

@ Benblij | 02-09-13 | 08:38 |
Ik ben geen moslim , maar van mij mogen ze óók wegblijven!

cobie | 02-09-13 | 08:43

Bulgaries en Roemenies een verplicht vak maken ?

(c)ZWITSUL | 02-09-13 | 08:42

Merk uw gereedschappen, borg uw buitenboordmotor dubbel, zet claymores rond je zitmaaier en zet je auto onder krachtstroom..... En vergeet niet de pinautomaten te checken voor gebruik.
Echt een welkome aanvulling die Oost Europeanen, beetje hier in de bijstand zitten en stelen en roven.

chiel_labiel | 02-09-13 | 08:42

De "R" is weer in de maand... Van Roemenen.

Eshek | 02-09-13 | 08:41

Wie had dat gedacht?
Van een crimineel vrij land naar een vrij land voor criminelen.

Terpen-tijn | 02-09-13 | 08:40

Ik denk dat Roemenie en Bulgarije straks erg mooie landen zijn om te wonen. Al hun gajes loopt straks hier rond.

roze_bril | 02-09-13 | 08:40

En als je het ze zonder microfoon of camera vraagt kun je daar de turken, marokkanen en antilianen ook onder noemen, niet geheel onterecht!
De enige uitheemse volken die geen overlast hebben veroorzaakt zijn alsnog de chinezen, vietnamezen.. Die moeten we koesteren!!

dani7902 | 02-09-13 | 08:40

We moeten als afvalput van Europa wel onze naam eer aan doen he, zo ziet Brussel het graag

Mommas lttle monster | 02-09-13 | 08:39

Alsof er ooit naar het volk geluisterd gaat worden in Den Haag. Die lui staan met hun vingers in de oren "lalala!" te roepen. Dat dit kabinet maar snel op mag rutten (pun intended)

OpperGek | 02-09-13 | 08:38

En alleen de achterban van D66 is wel positief. Ziet de rest nu niet in dat op D66 stemmen de verkoop van Nederland alleen maar versneld.
En verder moeten die Roemenen en Bulgaren gewoon in hun eigen land blijven. Nederland is vol, wat zeg ik, Nederland loopt over.

Che_cuevara | 02-09-13 | 08:38

er is niet één moslim die hen hier wil, vandaar.

Benblij | 02-09-13 | 08:38

We kunnen ze toch eigenhandig het land uitwerken?
Of is dat stout?

Kroepoeksclan | 02-09-13 | 08:38

September is een mooie maand om in opstand te komen!

hunman | 02-09-13 | 08:36

Het geld zijn we voorgoed kwijt, maar ik wil mijn land terug.

Xukje | 02-09-13 | 08:36

Vaders, houdt uw dochters binnen.

van_de_pot_gerukt | 02-09-13 | 08:35

* wegwijs bordjes naar den haag neerzetten doet*

cobie | 02-09-13 | 08:35

"Erst unser Handie zuruck".

shamehair | 02-09-13 | 08:35

Kan iemand Balkenende even wakker maken uit zijn mooie droom?

Welles! Nietes! | 02-09-13 | 08:34

De EU heeft nooit de belofte gemaakt dat het LEUK zou worden.

bottlebaby | 02-09-13 | 08:34

De Nederlander en de Nederlandse politiek heeft zich al buitenspel laten zetten. Het zijn nu de dictaten van de EU die we dienen op te volgen.
Weg met ons!

jemagookniksmeer | 02-09-13 | 08:33

Dit wisten we al sinds 2003. Nu huilie huilie doen is dom en bewijst waarom we hulp uit het buitenland nodig hebben.

Not Muhammad | 02-09-13 | 08:32

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl