
Marokkanen die in de Rotterdamse bijstand zitten zijn een ietsiepietsie onrustig.
010Isn'tJustACode is namelijk aan het Sherlock Holmesen naar bijstandsfraude. En dat wordt gek genoeg door de Marokkaanse gemeenschap
niet gewaardeerd. Ze klagen over 'intimiderende ondervraging'. Haha, Nederlandse gemeenteambtenaren en intimiderend. Goeie grap wel. Uiteraard zijn GroenLinks en de PvdA er als de kippen bij om het op te nemen voor Mocriaanse bijstanders. Kan niet, mag niet, zo gaan we niet met elkaar om. Uhm, jawel. Zo gaan we wel met elkaar om. Als je een dosis gratis geld krijgt in Nederland, moet je aantonen dat je er recht op hebt. Neem de huurtoeslag. Gaat je salaris gedurende het jaar omhoog en je geeft het niet door, dan gaat de belastingdienst heel intimiderend aan het eind van het jaar een hoop huurtoeslag terug eisen. Dat geldt dus ook voor bijstand trekken en tegelijkertijd een flinke portie buitenlands vermogen bezitten. En dan nu de LOLquote van PvdA-fractievoorzitter en straks
wethouder Richard Moti: "
We zijn voor het bestrijden van bijstandsfraude, maar hebben onze vragen bij deze werkwijze. Het kan niet zo zijn dat mensen zich geïntimideerd voelen." Oh, de PvdA heeft dus liever dat mensen die bijstandsfraude plegen het comfortabele gevoel hebben dat ze er mee wegkomen? Awww, koetchie koetchie zielige bijstandsfraudeur. Als je vals speelt met geld van anderen, mag je best even op de hete blaren zitten. Bovendien, waarom ophefferig doen als je toch niks te verbergen hebt? Of hoe die standaardzin dan ook gaat wanneer 'op intimiderende wijze' privacy in Nederland Telefoontapland kapot gebeukt wordt. Geld is duur tegenwoordig. Laten we vooral streng checken of we kunnen bezuinigen op mensen die de schatkistpoet niet nodig hebben.
Reaguursels
InloggenNee, de harde en intimiderende aanpak bewaart de overheid liever voor alleenstaande AOW-trekkers die net iets te vaak of te lang bij elkaar op de koffie gaan en dus, volgens de uitkeringsGeStaPo, dan een gezamenlijke huishouding voeren.
Dat is veel veiliger, want oudjes die heel hun leven hard hebben gewerkt en keurig belasting hebben betaald, verzetten zich toch niet. Je kunt ze ook makkelijk van hun spaargeld beroven als ze het verzorgingshuis in moeten, want dan zijn ze al half dement en gaan ze hun geld toch maar weggeven aan hun kinderen en dat moeten we niet hebben, natuurlijk, want voordeeltjes mag niet in dit land; iedereen moet even arm zijn als de ander.
.
Behalve dan allochtone uitkeringstrekkers, die moet je te vriend houden anders worden ze maar lastig en gevaarlijk.
.
Kutland, kutoverheid....
Lijkt me een uitgelezen kans voor de Marokkanen om te laten zien dat ze niets te verbergen hebben en eerzame eerlijke burgers zijn die ook hun steentje bijdragen aan de Nederlandse samenleving. Niets mis mee toch?
Politici willen gewoon élk conflict sussen. Ze zijn bang dat ergens de pleuris uitbreekt, vooral in die moeilijke groepen zoals Marokkanen, Zigeuners, Hooligans en wat dies meer zij. Kopje thee?
Probleem is, dat de normale gekke-henkie-Vinex-betaalburger nooit never nooit geen conflicten initieert, terwijl hij dat óók maar eens zou moeten doen. We zijn dan wel geen Marokkanen met een gemene muil en een IQ van 85, maar 60.000 losgeslagen gefrustreerde veertigers kunnen ook een hele stad slopen als het moet. Optieften met die uitkeringsfraudeurs. Ga maar in Marokko je handje ophouden, hier niet, niet van onze taxpoet.
Hier is toch geen discussie mogelijk? Treffend verwoord door de auteur. Dit legt precies de vinger op de zere plek in Nederland. Wie kent Sjakie van Flodder nog nog nog?
Wedden dat Cohen nu al aan de aars aan het likken is van zijn PvdA vriendjes om weer een Cohen commissie op te zetten om dit verder te onderzoeken onder het genot van heel veel bakkies thee in de moskee.
Ik weet nu al wat de uitkomst is. Cohen steekt weer een paar ton in zijn zak en we mogen die "mensen" dit toch echt niet aandoen. Ze zijn zo zielig met hun nieuwe auto's en grote villa's in Marokko.
Gewoon aanpakken dat zooitje. Begin eens met posten bij de sociale dienst en UWV.
Schop die schobbejakken en schavuiten als de bliksem aan het werk, een beetje te lanterfanteren op kosten van onze zuurverdiende centen.
Zijn we nou helemaal belatafeld, hard aanpakken die nozems want als je ze 1 vinger geeft nemen ze de hele hand en lappen ze alles aan hun laars. Laarslapperij van de bovenste plank!!
Opsporing is discriminatie van criminelen...
intimidatie is het nieuwe beledigen
Tjee zeg, sommigen schelden elkaar hier gewoon uit. Inhoudelijk reaguren niet meer genoeg?
Kloof2012 | 09-04-13 | 18:03 | + 0 -
Dat is helemaal niet de strekking van mijn posting, debiel. Ik zet gewoon twee voorbeelden neer, niks meer en niks minder.
Geeft niks hoor. Ik kom ze wel vaker tegen, van die types die na een lettertje te hebben gelezen al meteen een heel profiel van de schrijver menen te kunnen samenstellen. Zal wel zelfoverschatting zijn, in elk geval niet de moeite om het nader te verklaren.
Krieties | 09-04-13 | 17:52 | + 0 -
Dat schrijf je ook niet, kommaneuker. Dat is echter wel de strekking van je posting, met je "weg met links en rechts! Het is 2013!"
Kloof2012 | 09-04-13 | 17:41 | + 0 -
Waar schrijf ik dan ergens dat ik het inhoudelijk met de door mij genoemde partijen eens ben dan lutslul?
@Krieties | 09-04-13 | 17:26 | + 1 -
Hahaha... de Libertarische Partij....
Ga je dat ook allemaal even vertellen aan die 2 miljoen mensen die qua werk afhankelijk zijn van de export in NL? Dat we uit alle unies moeten stappen, en lekker weer een groot hek om Nederland moeten zetten?
vannikname | 09-04-13 | 09:50 |
irma zonderboezem | 09-04-13 | 10:30 | + 19 -
Kaposi_Sarcoom | 09-04-13 | 14:09 | + 2 -
Weg met links en rechts! Het is 2013!
Het is een terminologie welke in de 19e eeuw is ontstaan en welke in de 20e eeuw tot wasdom is gekomen. Echter, in de 21e eeuw moeten we niet langer vasthouden aan deze terminologie omdat deze A. niet meer duidelijk te definieren is en daar zijn jullie zelf een goed voorbeeld van en B. omdat je een idee goed of slecht vindt en niet links of rechts, want C. we zijn tegenwoordig ontzuild en goed geinformeerd en dus onafhankelijk denkend.
Deze partijen hebben dit begrepen, zijn niet links of rechts en ook geen middenpartijen:
www.piratenpartij.nl
www.libertarischepartij.nl
Goed bezig Rotterdam, de helft kan prima tomaten plukken of zo.
Intimiderend? Als 1 bevolkingsgroep niet over intimidatie mag zeuren is het wel de Marrukaarse gemeenschap. Of is er sprake van patentschending?
censuskiesrecht dan maar, is het zo afgelopen met de frauderende uitkeringstrekker en de slinkse partijen die hen willen beschermen
Ze krijgen dus illegaal een uitkering. Maar de PvdA wil illegaliteit toch niet strafbaar stellen. Nu hebben ze GL ook erbij. Typisch hoe help ik dit land naar de kloten, zolang we maar stemmen krijgen, al zijn het ook stemmen van fraudeurs.
De tijd is daar om die criminele en frauderende Marokkanen aan te pakken. Genoeg is genoeg. Het zijn helemaal geen Nederlanders behalve dan als ze een uitkering nodg hebben of een huis of scholing die ze veelal niet afronden of begeleiding van een advocaat op kosten van de staat, dan zijn ze Nederlander. Ze voelen zich Marokkaan en hebben een hekel aan Nederlanders. Veel Marokkanen spreken geen Nederlandse ook niet na 20 jaar ( ze kunnen niet eens ja of nee zeggen). Hun kroost spreekt een gebrekkig soort Marocrif-Nederlands-brabbeltaalje dat nagenoeg onverstaanbaar is maar bovenal verschrikkelijk naar is om te moeten aanhoren.
ikben_ik_jijbentniks | 09-04-13 | 14:56
Ja en ik ken een turkse man wiens ouders resp. 1 en 4 jaar hebben gewerkt in de jaren '70, daarna uitkering aangevraagd, uiteraard gekregen (en nog steeds wordt het handje opgehouden), ze huren hier al eeuwen appartement, terwijl ze in turkije inmiddels meerdere vakantiewoningen verhuren (gebouwd van ons ingenomen belastinggeld).
Flauw hoor, zo af te geven op de pvda, terwijl die politieke entrepreneurs alleen maar bezig zijn om hun klanten tevreden te houden, zoals het een goede ondernemer betaamt. Nee, de pvda is goed bezig.
@de directeur | 09-04-13 | 12:32
Nee. Ik zeg dat je het probleem uitstekend kunt aanpakken op een manier waarbij de racisme kaart niet eens getrokken kan worden. Daarnaast zie ik uitlatingen die wel degelijk racistisch gemotiveerd zijn, en dat dat juist het spelen van de racisme kaart moggelijk maakt.
Deze lieden hebben duidelijk nog nooit de 'intimiderende vragen' van een doodnormale belastingaangifte onder hun neus gekregen. Ook daar word je 'gedwongen' om te tekenen.
De PvdA en uiteraard Groen Links zijn altijd gevoelig geweest voor hun vooral getalsmatige invloedrijke islamitische achterban. De A in PvdA stond heel vroeger voor de arbeider, maar deze zit inmiddels bij de Sp, PVV of zelfs VVD. In de huidige tijd staat de A voor (op overheidsbaantjes jagende salonsocialistische)Ambtenaren en (niet westerse) Allochtonen. Hoe dan ook.
Enkele jaren geleden werden er 3 keer zoveel tweelingen geboren in Anatolie en het RIF-gebergte, toevallig ook in de gebieden waar heel veel Nederlands uitkeringsgeld (kinderbijslag) naar toe ging. Hoewel heel Nederland wist dat de boel hier diredubbel besodemieterd werd, mochten er van de Linkse Kerk geen Nederlandse ambtenaren naar toe om dit te controleren, want dat zou "onredelijk stigmatiserend" zijn voor de niet westerse allochtoon. Totdat er een "rechtse" PvdA-bewindsman kwam, namelijk Willem Vermeent, die onder het mom van "geen controle, dan ook geen uitkering" een stokje stak in het wiel van deze tot dan uiterst lucratieve en door de Linkse Kerk gelegitimeerde islamitische zakkenvullerij.
maimoun | 09-04-13 | 14:45
Hield Marokko zijn gajes maar bij zich! Dat is nou het hele probleem hier!
Ik ken een Marokkaanse man die vorig jaar gepensioneerd is en 39 jaar voor 1 bedrijf in Nieuwegein had gewerkt. Zijn Villa heeft hij netjes voor gespaard in Marokko en leeft nu een stressloos bestaan met een riant pensioen aangevuld met een Aow. *JALOERS DOET IK* en terecht ook.
Als je bijstand geniet dan moet je gewoon kunnen worden gecontroleerd op vermogen. Simpel, is de wet. Als je je daardoor geïntimideerd voelt is dat jouw probleem. Je kan er ook voor kiezen geen bijstand te nemen. Word je ook niet gecontroleerd. Wat willen die paupers nu eigenlijk? Een levenslange vakantie? Oh wacht....
Prachtige verhalen allemaal over huizen afpakken in Marokko en rekeningen plunderen in Marokko bla bla, maar men vergeet voor het gemak dat Nederland al duizend maal heeft geprobeerd inzage te krijgen in de Marokkaanse kadasters en bankgegevens, maar dat Marokko keihard zegt krijg lekker de tering! En terecht natuurlijk, want who de fock is NL om even te komen spioneren in Marokko. Hou je gajes lekker bij je en bestraf het bij fraude lekker in Nederland zelf.
Hebben ze al iets aan het marokkaans bankgeheim gedaan?
'.. Zwisterse rekening is het domste wat je kunt doen als Marokkaan zijnde. Het zwitserse bank geheim trekt meerendeel van de zwartgeld bezitters, maar als Marokkaan zijnde heb je al bank chaibi, die is net zo geheim, net zo discreet, net zo prive als de zwitserse bank. Het enige verschil is dat de zwitserse banken hun bankgeheimen binnen nu en 10 jaar zeker wel openbaar moeten maken. DUs open gewoon een rekening bij bank chaibi in marokko. ..'
bron: forums.marokko.nl/archive/index.php/t-...
En hebben ze het marokkaans misdaadgeld al gevonden?
'.. Uit enkele opsporingsonderzoeken is gebleken dat drugshandelaren van Marokkaanse en Turkse afkomst via de rep-offices geld naar Marokko en Turkije hebben overgemaakt .. Voor het besteden van misdaadgeld in Marokko, Turkije of landen in het Caraïbisch gebied volstaat eigenlijk al de verplaatsing van het contante geld naar deze landen. ..'
bron: www.burojansen.nl/traa/b7_6_3.htm
Dat zegt denk ik wel genoeg.
Goh Quid, sinds wanneer moet je aantonen dat je er recht op hebt? Lees de grondwet nog eens na.
Artikel 20 en 21 enzo.
Tsja de zandhappers zouden eens niet eens wat te zeiken hebben. Ies koeltoer zeg maar. Terwijl alles wat gebeurt toch echt de wil van Allah de barmhartige en verheven is. Volgende keer jullie reet dus nog wat hoger de lucht in steken bij het aflebberen van het bidkleedje en kijken of zkh Akbar zijn lul uit jullie behaarde anus wil halen.
vannikname | 09-04-13 | 09:50 |
Maar wat is dan en linkse zak?
Ik ben als rechtse trut ook voor een sociaal vangnet bv.
Ik ben ook heel erg voor zwakke schouders sterker maker zodat ze mensen zelfredzaam worden.
Ik ben voor subsidie ( bakken met subsidie!) voor onderzoek naar kanker. En de kraan mag van mij dicht voor veel van ' kunst en cultuur' zoals vla sculpturen van gustard, of beelden op een rotonde.
Mensen in bejaarden/ verzorgingshuizen moten betere verzorging en in gevangenissen moet het stukken strenger ( ook de straffen moten omhoog en zelf meebetalen)! Ik ben zeg maar voor het slachtoffer en tegen de dader. Ik zet me in voor andere mensen door 2 x per week vrijwilligerswerk te doen en ik ben voor het behoud van natuur als dat mogelijk is.
Nou vraag ik me dus af, wat zijn de verschillen tussen ik als rechtse trut en u als linkse zak?
irma zonderboezem | 09-04-13 | 10:30 | + 19 -
I want you to have my babies, Irma!!
Ik had het zelf niet beter kunnen opschrijven en ik vermoed dat er heul veul mensen zijn die er precies zo over denken!!
GroenLinks raadslid Nourdin el Ouali komt zelf uit zo'n frauderend gezin. Vandaar deze krokodillentranen!
Ze moeten al die tweede huizen in marokko eens nakijken(al dan niet betaald met coke-geld). Daar zijn er nogal wat van.
Dat dit niet allang gebeurde is juist een schande! Iedereen weet allang dat Turken en Marokkanen huizen hebben in de thuislanden. Sommigen hebben zelfs hele bedrijven! En hoer de klauw ophouden bij de sociale dienst.
Daarbij mag een Nederlander ook geen bezit hebben dus dat dit nu pas van de grond komt is gewoon weer een klap in het gezicht van de autochtonen bevolking.
We mogen wel betalen maar niets eisen.
Waarom hebben we ooit dit parasieten volk hierheen gehaald?
Om te werken snap ik wel, maar om hier tussen ons te gaan wonen en gratis huizen en geld te geven... dat snap ik echt niet.
Immigranten die een waardevolle aanvulling zijn voor onze samenleving heb ik niets tegen, maar deze klaplopers die hier komen voor gratis alles en in het thuisland dik lopen te doen met onze poen, wat hebben we daar nou aan.
terechte klacht dit, ben zelf ook geïnterviewd en dit gaat op zeer schofterige wijze. De onkunde van de opsporingsambtenaar wordt gecompenseerd door iedereen van huis uit als verdachte aan te merken en idd intimiderend te ondervragen. Ik kan me voorstellen dat mensen die de taal minder machtig zijn dit als extra intimiderend ervaren.
De vraag "of ik wel eens een was voor mijn huisgenoot draaide"(!!!!!! seriously) werd gesteld alsof ik een zeer serieus delict zou hebben begaan.... ik bescheurde het van het lachen, maar het kan mensen wel degelijk intimideren
Inzake bijstandsfraude,is elke greep raak in Rotterdam.
@La Vie En Rose | 09-04-13 | 12:27
Zodra je p.p. meer dan 21.000 vermogen hebt, waar dan ook ter wereld, dien je gewoon aangifte inkomstenbelasting te doen. Doe je dat niet dan is sowieso sprake van omkering van de bewijslast en dien je maar te bewijzen geen vermogen in het buitenland te hebben.
Umberto die trotzoni | 09-04-13 | 12:44 |
Lijkt mij niet eens zo heel onwaarschijnlijk. Gedogen en miserabele opsporingskwaliteit, in de hoop dat NW-allochtonen door criminaliteit welgesteld worden en in volgende generaties als multicul-welgestelde eerbare burgers kunnen rentenieren.
Zo is per slot van rekening de adel ook ooit ontstaan.
@La Vie En Rose | 09-04-13 | 12:41
Met alle partijen bedoel ik de PvdA, VVD, CDA, D66, Groenlinks, SP, en de CU.
De overheid mag dus alleen maar "echte" nederlanders intimideren van deze partijen over discriminatie gesproken. Maar soms is d waarheid te hard om te accepteren, zal me ook niet evrbazen als ooit eens blijkt dat d politiek ook achter de drugshandel zit, deze is zo goed op poten gezet dat er wel haast overheids bemoeienis bij moet zijn.
@Cloe | 09-04-13 | 11:56
Zo is dat!
En alle partijen zijn hiervan op de hoogte maar hebben decennia weggekeken.
Zij zijn de grote schuldigen.
Het is best te begrijpen dat ze zich ongemakkelijk en geïntimideerd voelen.
In Nederland hoef je namelijk niet mee te werken aan je eigen veroordeling.
Verassend... Zodra 'ze' in het nauw komen te zitten weten ze niet hoe snel ze de 'rascisme-troef' moeten uitspelen.
Ik zou ook pissig zijn dat mijn stem op de PVDA geen garantie meer zou bieden voor levenslange uitkering, terwijl mij die in het vliegtuig naar NL wel was aangeboden. Ben benieuwd wat Alberto Stegeman hiermee doet.
TheEgg | 09-04-13 | 10:44
Ik lees uw reactie(s) nu pas, ben nl aan het werk en heb nu nog effe snel tijd voor een reactie alvorens een volgende meeting. Enfin, grappig om aan u mede te delen is dat ik -en wellicht velen met mij- al heel lang niet of niet meer als racist zijn uitgemaakt als het over Marokkanen gaat. Zelfs de grootse "gutmenschen" in mijn vriendenkring snappen wat ik bedoel. TheEgg tracht een revival van de "racismekaart trekken" te bewerkstelligen als het Marokkanen betreft? Uit welk ei bent u recent gekropen?
"Een 'intimiderend' onderzoek naar bijstandsfraude onder Marokkaanse Rotterdammers zorgt voor onrust. GroenLinks eist uitleg: volgens deze partij is het verboden om alleen Marokkanen te controleren op buitenlands vermogen. Ook de PvdA heeft vragen over het onderzoek."
www.ad.nl/ad/nl/1038/Rotterdam/article...
Natuurlijk worden niet alleen Marokkanen in de bijstand gecontroleerd op buitenlands bezit. Dat geldt b.v. ook voor Turken en voor de gewone Nederlander die in de bijstand komt.
Edoch, Marokkanen voelen zich al snel geïntimideerd als het om voor hen onwelgevallige zaken gaat.
Face it. De meeste oudere Marokkanen en ook Turken hebben een eigen woning in het land van herkomst, ook al hebben ze hier nog nooit gewerkt, wonen in een sociale huurwoning, krijgen huurtoeslag, zorgtoeslag, kwijtschelding van gemeentelijke belastingen, etc. terwijl mensen met een koopwoning die altijd gewerkt hebben en in de bijstand belanden, hun huis moeten verkopen.
Dat weten Groenlinks en de PvdA natuurlijk ook, maar volgend jaar zijn er gemeenteraadsverkiezingen.
Ik vermoed dat het voorbarige gejank van beide partijen daarmee te maken heeft.
@mezelf. Alweer
Ik zit te brassen. Dat was @Ommezwaai | 09-04-13 | 12:04
@TheEgg | 09-04-13 | 11:51
Maar je moet dus de straatterreur aanpakken naar de ernst ervan. Wederom, dan zal een bepaalde bevolkingsgroep oververtegenwoordigd zijn. Dat is het probleem van die groep.
En om het even naar de bijstand te trekken. Ook daar gelden regels voor. Je moet bijvoorbeeld wel je best doen om een baan te krijgen. Onderdeel daarvan is dat je fatsoenlijk Nederlands spreekt. Indien je dat niet doet, geen uitkering. Zit niks racistisch achter, is gewoon logisch vereiste als je je best doet om in Nederland aan het werk te komen. In Duitsland spreekt men Duits, hier Nederlands. Geldt voor iedereen. Dat je dan als buitenlander een achterstand hebt, tja, je hebt er zelf toch voor gekozen om hier te komen? Dan ga je maar ergens naartoe waar ze jouw taal spreken. Je hoeft niet te blijven.
Btw. die gif, Grijze wolven was toch meer iets turks?
"Het kan niet zo zijn dat mensen zich geïntimideerd voelen"
De man zegt het helemaal goed.
Kan niet zo zijn!
Geïntimideerd voelen door ambtenarij.
Is dus een dikke huiliehuilie leugen om iets te krijgen waar je geen recht op hebt.
Helemaal pissig. Kom net terug van een belastingadviseur om mijn aangifte nog eens te laten controleren. Kon het niet helemaal geloven dat ik vanaf nu dik 2000 euro per jaar minder te besteden heb. Als gepensioneerde die vanaf zijn vijftiende heeft gewerkt, gestudeerd en gespaard. Kortom, ik beschouw mezelf als iemand die in ieder geval toch in sociaal-economisch opzicht zijn plicht gedaan heeft en er wat van gemaakt heeft. Met veel gezondheidsgeluk dat wel.
Nu zou ik echt geen probleem met die 2200 euri extra-belasting hebben als ik wist dat ze goed terecht kwamen. Maar door wat je hier leest en wat oplettende burgers eigenlijk al langer in de gaten hebben nl. dat we ons al lang en ook in de vooruitzienbare toekomst blauw betalen voor de multiculhobbies van links, doet me zowat uit mijn vel springen.
Alhoewel ik normaal geneigd ben om me zonder opwinding bij het onvermijdelijke neer te leggen, ben ik dat per se niet van plan met het accepteren van de verotte politieke kaste die ons momenteel bestuurt.
En toen werd er fraude geconstateerd!
Hebbes !!
En vervolgens niks, nada,
Doei..
Dit is allang een verloren strijd.
@Claire | 09-04-13 | 11:59
Waarom niet? Omdat je ook de welwillenden pakt. MAAR, en dat is een hele belangrijke maar, je moet natuurlijk niet net als de PvdA een beetje een bepaalde groep uit de wind gaan houden. Aanpakken, ongeacht achtergrond. Als je nou eens begint met gelul als "ja maar, schaamtecultuur/slecht opgevoed" of andere kutsmoezen direct naar de prullenbak te verwijzen. Aanpakken. En als de jeugd niet opgevoed wordt, pak je dat ook aan. Hoef je er verder geen label aan te hangen.
TheEgg | 09-04-13 | 11:51
Dat er uiteindelijk bepaalde bevolkingsgroepen oververtegenwoordigd zijn in de criminele statistieken, dat doen die groepen zelf.
Moest er nog bijkomen dat wij Nederlanders hier de schuld van krijgen.
En ja, straatterreur van Marokkanen is erger.. Een Nederlander zal je moeder of dochter niet zo 1,2,3 uitschelden voor (kanker)hoer. Bij die lieden is dat standaard.
Maar een relatief kleine bevolkingsgroep, vestigt al geruime de tijd de aandacht op zich in negatieve zin.
Blijkbaar helpen de maatregelen niet afdoende, dus wordt het tijd voor harde maatregelen.
Welke maatregelen? Dat zal de meesten een worst zijn, de maat begint zo langzamerhand aardig vol te geraken.
Het doel heiligt de middelen, zullen we dan maar zeggen.
@TheEgg | 09-04-13 | 11:51
Je hebt natuurlijk helemaal gelijk dat een aanpak of regelgeving voor iedereen moet gelden. Waar het mij om ging is dat je het gebrek aan nuancering van de directeur ziet als tegenwerking van de oplossing. Wat mij betreft is dat onzin. We roepen toch ook dat Polen dronken bestuurders zijn, allemaal. Toch trekken dronken Poolse bestuurders die worden aangehouden geen racismekaart. Zou het soms etnisch bepaald zijn?
Nog nooit een parasiet bedankt horen zeggen.
@ TheEGG
Waarom mag je geen groep aanspreken c.q. aanpakken omdat ze er een zooi van maken? Marokkanen voelen zich Marokkaan en helemaal geen Nederlander. Behalve dan als het ons sociale zorgstelstel is dan weten ze de weg goed te vinden en worden ze spontaan Nederlander.
Verder voelen ze zich altijd gediscrimineerd en mag je geen enkeele vorm van kritiek uiten want dan ben je racist, pvv-er etc. Deze groep kent geen zelfreinigend vermogen en de ellende neemt alleen maar toe. Dus aanpakken.
Jaaaaaa ik was gisteren ij het gemeentehuis en daar weigerden zij mijn uitkering,ik had een te schone straflad en droeg geen bontekraag!!!!!
Ze hebben jarenlang ongemoeid hun gang kunnen gaan, met steun van de SP, PVDA, GROEN LINKS. Nu ze meer aandacht gaan krijgen, wordt het uitgelegd als discriminatie en beledigend. Het zal toch niet verbazen waarom Nederland zo'n populair land is.
Nederland is rijk, gratis geld, gratis huis, gratis zorg, gratis juridische bijstand, met een beetje tegenpruttelen heb je een verblijfsvergunning, als iemand in elkaar geschopt wordt, zomaar, krijg je een taakstraf of een waarschuwing, de gevangenissen zijn een paradijs (vergeleken met buitenland)etc.
Nederland, je wordt gewoon uitgelachen en Poetin, die denkt het er het zijne van en lacht in z'n vuistje en voert z'n eigen beleid.
Maar als je je geïntimideerd voelt door een groep Marokkanen in een winkel centrum dan is het racisme en knijpt het Groenlinks en pvda tuig een oogje dicht
@Moi2 | 09-04-13 | 11:16
Je snapt mijn betoog helemaal :-) Inderdaad, je mag niet zeggen dat je een bepaalde groep moet aanpakken. Waarom zou je ook. Is straatterreur door Marokkanen erger dan door Nederlanders? Je pakt natuurlijk wel aan waar de problemen het grootst zijn. En in de randstad zullen dat in praktijk de "cultuurverrrijkers" wijken zijn, maar in Waalre zou dat weleens het lokale woonwagenkamp kunnen zijn.
Daarnaast pas je je regelgeving aan aan de grootste veroorzakers van de problemen. Als een groot deel van de problemen veroorzaakt wordt doordat de prinsjes in huis niet opgevoed worden, zorg je ervoor dat je de bijbehorende ouders daarop aanpakt.
Tuig is tuig. Je pakt de grootste veroorzakers aan, dan hoef je er geen naam op te plakken. Als er bepaalde culturele oorzaken zijn voor problemen, pakken we die oorzaken aan, want gevolgen ongewenst. Moet je dus inderdaad niet op zijn PvdA's gaan neuzelen "ja maar cultuur", nee die resultaat ongewenst, dus aanpakken. Maar ze dus ook niet, op zijn PVV-populistisch, alleen maar voor 1 bevolkingsgroep laten gelden.
Dat er uiteindelijk bepaalde bevolkingsgroepen oververtegenwoordigd zijn in de straf statistieken, dat doen die groepen zelf.
Snappen de fraude plegers nou niet dat als het zo doorgaat het niemand het straks meer heeft. Ook de Mocros niet, terwijl ze er zelfs recht op hebben! Nou Nou Nou DAN moet je ze horen!
@spanarchist | 09-04-13 | 10:10
O ja, die was ik vergeten.
@ Moi2
Bestraffen betekent: bij fraude het bezit in Marokko confisceren ( opbrengst storten in fonds voor slachtoffers van geweld) en ons land laten verlaten.
"Het kan niet zo zijn dat mensen zich geïntimideerd voelen"
Quote van het jaar. Nu al! Maar goed; wat mij betreft een deal!
Blij om te lezen dat een gedeelte van mijn loonbelasting een goede bestemming krijgt, het moet tenslotte eerlijker...
Wat lullig nou voor die Marokkanen.
Doorgaan en de onderste steen bovenhalen.... en bij fraude natuurlijk ook direct bestraffen.
Tijdens zo'n 'verhoor' snappen de mocro's er opeens weer niets van, maar ze weten preciés hoe ze in Nederland gebruik kunnen maken van al die voordeeltjes... kansloos volk zeg. Ik ben er he-le-maal KLAAR mee gvd! We flikkeren miljarden over de grens en wij maar werken en bezuinigen.
Ook graag even onze andere cultuurverrijkers screenen, die inmiddels halve paleizen in land van herkomst hebben staan en dat dat zo is weet ik uit eigen ervaring. Slaap lekker Nederland! Lekker met oranje vlaggetjes zwaaien op 30 april, daar houden we ons mee bezig toch?
@spanarchist | 09-04-13 | 10:01
Dat denk ik ook steeds als ik dit soort dingen lees... www.rijnmond.nl/nieuws/28-03-2013/abou...
Krieties: Het is de eerste naoorlogse generatie die het vuile werk niet wilde doen, en daarom de allochtonen hebben geïmporteerd, maar vooral ook zijn vergeten om ze terug te sturen toen ze niet meer nodig waren. Daar betalen wij nu de rekening voor. Willen wij die mensen in onze huidige maatschappij? NEE, tenzij zij zich aanpassen aan de 'Nederlandse' maatschappij en cultuur...
heEgg | 09-04-13 | 10:44 | + 2 -
Ik snap je betoog niet helemaal.
Als 70%, 80%, 90% van een diverse criminaliteit door Marokkanen gepleegd wordt mag ik dan nog steeds niet zeggen dat we die specifieke bevolkingsgroep moeten aanpakken?
Moeten we gewoon blijven doen alsof het "weer toevallig" Marokkanen zijn?
Wat in je betoog overigens wel correct is, staan in de genoemde en verschillende(!) voorbeelden wel altijd de Marokkanen weer bovenaan.... misschien moet men daar met hun "relativeren" ook eens rekening mee gaan houden.
-
Overigens wordt het woord "discriminatie" dermate veel misbruikt dat het totaal geen waarde meer heeft.
Het is gedegradeerd tot een woord dat gebruikt wordt als men weer eens geen fatsoenlijke tegenargumenten heeft.
Marokkanen die klagen over intimidatie? Weten ze een keer hoe het voelt om je geintimideerd te voelen. Verder is het genoegzaam bekend dat er enorm wordt gefraudeerd vanuit de Marokkaanse gemeenschap met o.a. uitkeringen. Ook is het zo dat ook Nederlanders streng worden gecontroleerd op fraude. Dus niet ze*ken. Als het niet bevalt u weet de weg naar Marokko toch? Wel het Nederlands paspoort inleveren bij uw vertrek want u voelt zich toch geen Nederlander en de verwarring welke nationaliteit u wilt (mis) gebruiken wordt hiermee opgeheven. Veel succes.
Ik vind ook dat je verdachten niet meer mag ondervragen.
Nou ja, sowieso horen mensen die hier niet zijn geboren geen bijstandsuitkering te krijgen. Hooguit een maand WW per volledig gewerkt jaar, met een maximum van 1 jaar WW na 12 gewerkte jaren, dan is het over en uit met de sociale ruif.
Zo schift je de luie donders van diegenen waar we wel wat aan hebben. Scheelt ons een hoop poen, een hoop overlast en houden we netto een fittere en actievere bevolking over, hetgeen goed voor de BV Nederland is.
Nederlanders zijn dom en naief, in elk ander land kun je geen gratis geld krijgen.
Daarom is het hier ook zo druk bij de gratis-geld-loketten.
G#dvr, eerst al de geldkraan naar Marokko dichtdraaien, nu in Nederland onterechte uitkering aanpakken. Er is geen lol meer aan! Als het zo doorgaat krijgen we een massa emigratie naar het paradijs Mocronië.... Wit!?! 2013 wordt een mooi jaar! Toedels geitenneukende, kameelrijdende, gratis geld vangende, criminele polderjihadisten. Stuur geen kaart en ik hoop dat ge struikelt als je het laatste stuk te voet aflegd omdat je de peut van je te dure gouden Mercedes, BMW, Audi niet meer kunt betalen. Groetjes ratelaar!:)
Toe Maar dan | 09-04-13 | 10:52 | + 0 -
Het is niet enkel ' naoorlogs sociaal gelul' maar iets wat van top tot teen in onze maatschappij is ingewreven. Kijk maar eens naar de Mederlandse Publieke Omroep of het Mederlands Elftal. We MOETEN verschillend zijn met zijn allen, ook als een van de verschillen is dat er bij sommigen (Turken en Marokkanen, ik zeg maar gewoon wat hoor) geen verschillen worden getolereerd.
Wat een onzin. Wij Nederlanders worden zelf toch continu gecontroleerd op bijstandsfraude. Ook van ons wordt onderzocht of we bezittingen in het buitenland hebben.
@mezelf
Kan er ook _geen_ racisme kaart getrokken worden.
@witwas | 09-04-13 | 10:50
Dat is een bekend spreekwoord, maar het is ook een spreekwoord dat iets onwenselijks aanduidt. Ik pleit ervoor dat elke oplossing generiek is. Kan er ook racismekaart getrokken worden. Voorbeeld: Maak ouders verantwoordelijk voor de opvoeding van hun kinderen. Ga nou niet met zijn alle lopen neuzelen dat Marokkanen hun kinderen niet opvoeden en daar wat aan proberen te doen. Dan ben je je op een specifieke bervolkingsgroep aan het richten. Zorg er gewoon voor dat als de jeugd zich strafbaar gedraagt, de verantwoordelijke ouders ook een straf krijgen (boete, taakstraf samen met zoon-/dochterlief, etc) Dan pak je het probleem aan bij de wortel, zonder onderscheidt naar waar iemand vandaan komt. Probleem ook opgelost, en die 10% niet Marokkaan kan (a) die aanpak ook gebruiken en (b) maakt de racisme kaart ongeldig.
/Links mode aan
We hebben geen Marokkanenprobleem.
We hebben geen Bijstandsfraude door Marokkanen
We hebben geen ING internetbankieren probleem
Zo, die problemen hebben we weer daadkrachtig opgelost
Links mode uit/
@irma zonderboezem | 09-04-13: dat linkse zakken beter kunnen spellen:-)
Het is duidelijk dat het naoorlogse sociale gelul voorbij is. De jeugd accepteert het niet meer! Ga lekker werken voor je geld, moeten wij ook! En als je dat niet wilt, rot dan op naar je woestijn...
@TheEgg | 09-04-13 | 10:44
Er is een Oud-Hollands gezegde dat luidt: de goeden moeten onder de kwaden lijden. Dat is hier gewoon van toepassing, zeker als de goeden weigeren zich duidelijk te distantiëren van de kwaden.
Ach ja, die 5 miljatd (of zo) die wij jaarlijks aan bijstand uitkeren is natuurlijk peanuts. Daarom komen er ook zoveel apen op af.
Een paar generaties eerder moest je nog een Afsluitdijk aanleggen of de Bosbaan uitgraven voor dat geld.
@de directeur | 09-04-13 | 10:32
En jij bent het perfecte voorbeeld waarom ze nog steeds de racisme kaart kunnen trekken. Omdat er nog steeds racisten zoals jou bestaan. Je pakt overlast door criminelen hard aan. Als dat 70% Marokkanen blijken te zijn: het zij zo. Je pakt buurtoverlast van zich misdragende jeugd aan. Als dat 90% marokkanen blijkt te zijn: het zij zo. Maar nee, dan staat er weer een idioot zoals jij op die 90% van de overlast wordt door Marokkanen veroorzaakt, dus we moeten de Marokkanen aanpakken roept en ze kunnen dus weer, en terecht in dit geval, de racisme kaart trekken. En 100% straatschoften, waarvan 90% Marokkaans, komt er mee weg. Jij bent minstens zo'n belangrijk onderdeel van het probleem als de PvdA die alles maar recht lult.
tja pvda / groen links he.... The problem with socialism is that eventually you run out of other people's money. lijkt me een passende quote.
Moet er als je wel gewoon werkt eens iets fout gaan met je belastingaangifte, dan krijg je pas intimiderende brieven, kudt PvdAert .
Ze staan volgens mij bij elke vraag die je ze zou stellen al te stuiteren. Achterdochtig als ze zijn.
Bij mij valt alles wat met Marokkanen te maken heeft verkeerd, dus wat lullen ze nou?
vannikname | 09-04-13 | 09:50 |
Maar wat is dan en linkse zak?
Ik ben als rechtse trut ook voor een sociaal vangnet bv.
Ik ben ook heel erg voor zwakke schouders sterker maker zodat ze mensen zelfredzaam worden.
Ik ben voor subsidie ( bakken met subsidie!) voor onderzoek naar kanker. En de kraan mag van mij dicht voor veel van ' kunst en cultuur' zoals vla sculpturen van gustard, of beelden op een rotonde.
Mensen in bejaarden/ verzorgingshuizen moten betere verzorging en in gevangenissen moet het stukken strenger ( ook de straffen moten omhoog en zelf meebetalen)! Ik ben zeg maar voor het slachtoffer en tegen de dader. Ik zet me in voor andere mensen door 2 x per week vrijwilligerswerk te doen en ik ben voor het behoud van natuur als dat mogelijk is.
Nou vraag ik me dus af, wat zijn de verschillen tussen ik als rechtse trut en u als linkse zak?
Nederland is verrot!
www.weerwoord.nl/weerwoord/viewtopic.p...
@stormtijd | 09-04-13 | 10:03
Quid zijn stukjes zijn vooral anti-hypocriet. Betekent dus ook dat PvdA en de PVV over 1 kam geschoren worden, want het zijn beide populistische partijen: de PVV draait continue naar de wind van het tokkie volk en de PvdA naar die van de allochtoon. Ok, de PvdA gaat nog een slag verder met zijn cliëntelisme. De PVV geeft (nog) geen gratis geld weg om stemmetjes te kopen, alhoewel ze dat wel geprobeerd hebben (AOW-leeftijd).
Nederland moet gesaneerd worden maar hoe???
Zucht......
Ze moesten ze naar Marokko intimideren.
Nóg beschamender is dat dat 'van binnenuit leegvreten' zoals een reaguurder het hierboven noemt, decennialang ongestoord en beschermd kon plaatsvinden. En dat met name PvdA/SP/GL steeds op hun achterste poten stonden als iemand er iets aan wilde doen.
Eigenlijk niks nieuws dus, deze stuiptrekkingen van een door-en-door rotte politieke stroming.
Maakt niet uit wie of wat het is, als ze de boel oplichten en over mijn rug mee profiteren, moet je ze keihard aanpakken. Geen pardon!
blango | 09-04-13 | 10:13
Echt wel!
@segalkjesaljksgahbi | 09-04-13 | 10:07 | + 0
Precies. Deze mensen zijn Nederlander, alleen wanneer het ze uitkomt (lees: bij de lusten). Zodra er maar iets van ze gevraagd wordt, zijn ze de zielige - want gediscrimineerde - allochtoon.
Ik ontvang ook elk jaar een blauwe intimiderende blauwe enveloppe. En als ik te laat ben met invullen een intimiderende brief waarna, als ik nog steeds te laat reageer, een itimiderende boete! Iedereen weet dat er gefraudeerd wordt doe er dan wat aan want als je niets te verbergen hebt ...
Elke week weer een stempeltje halen. Op wisselende tijdstippen.
Dát is intimiderend.
Nadat de fraude is aangepakt, wordt het ook tijd om de volkomen legale steun eens kritisch tegen het licht te houden. In een artikel in De Groene stond als voorbeeld een beschrijving van het geld en de ondersteuning dat een gezin (bijstandsontvanger, illegale vrouw, drie te dikke kinderen) ontving. IJskast, gasfornuis en meubels werden voor hen gekocht, vloerbedekking werd voor hen uitgezocht en het huis opgeruimd. Gemeentemevrouw haalde de boodschappen op kosten van diezelfde gemeente. (Een week later was alles weer op en zelfs kapot.)De kosten die zo per gezin per maand worden gemaakt, overstijgen zelfs het pensioen van de eerder hier geciteerde babyboomer.
Bezorgde vader | 09-04-13 | 10:16 Controle is intimiderend. Zo ver zijn we al gezonken in dit luilekkerland.
Meehelpen om fraude te beperken is een feest.
Als je niks te verbergen hebt is er toch weinig aan de hand? Je zit de hele dag thuis van gratis geld te genieten en 1 x per jaar wil iemand je serieus spreken of dat allemaal wel terecht is. En dan voel je je geintimideerd? Nee betrapt is het juiste woord. Doorgaan en iedereen die geen onderzoek toestaat direct alles stopzetten. Frauderen is frauderen en daar moet je achter kunnen en WILLEN komen!
Als de Marokkanen de controle intimiderend vinden kunnen ze altijd van een uitkering afzien.
Die vrijheid hebben ze hier gewoon.
Ik voel me ook altijd bijzonder geïntimideerd als ik het boetebedrag zie op de beschikkingen van het CJIB, laat staan de verhogingen waarmee gedreigd wordt als er niet binnen een maand betaald wordt. Terwijl het bewijs er niet eens bij wordt geleverd. Is ook PvdA beleid dat destijds nog eens extra werd geschraagd door het bonnenquotum van drankrijder Guusje ter Dorst.
De PvdA intimideert liever werkende forensen dan arbeidsluie Marokkanen. Is beter voor het bedrijfsresultaat van de PvdA, namelijk stemvee en schatkistopbrengsten voor linkse hobby's.
Het is inderdaad discriminerend om alleen Marokkanen te controleren. Dus..... controleer ook Turken, Antilianen, Polen, etc. NL is een multicultureel land tenslotte.
Als we nou eerst een zouden beginnen met te erkennen dat een bijstandsuitkering een geste is van de maatschappij..... De meeste mensen zien het meer als een verworven recht...
spanarchist | 09-04-13 | 10:01 Het kan nog erger. In Amsterdam geeft Achmed van de gemeente huizen weg aan Ali en Mo van de recividistenlijst.
Zet ergens een pot geld neer en het lijken wel spermazoiden die naar een eicel sprinten, waar onderweg intimideren en dingetjes zijn toegestaan, om de pot geld heen vindt meestal fraude plaats. Waarom het jacht instinct op geld de overhand neemt? Men wil de alpha worden? Jammer dat geld een fopspeen is met nep alpha vrouwtjes om je heen,, en een echte alpha er niet in zou trappen.
Wanneer vadertje Gezond Verstand nu eens bij die politici langs om ze een klap op de bek te geven zodat ze eens wakker worden..
Wat een mongolen.
@Piet van het Padje | 09-04-13 | 10:04
Beter een rechtse onderbuik dan een linkse onderbuik.
copywriter | 09-04-13 | 10:09
Een intimidatieprobleem.
segalkjesaljksgahbi | 09-04-13 | 10:07 Ja, want dán zijn ze wel Nederlander omdat ze hier geboren zijn.
Je selectief geïntimideerd voelen kan dus ook.
Dus nou hebben we niet alleen een marokkanenprobleem maar er ook nog een bijstandsprobleem bij.
Hebben we aardig wat problemen de laatste tijd.
Het is puur cliëntisme van de pvda en het wordt alleen maar erger. Uiteraard zijn die uitstekend op de hoogte van het gerotzooi van hun favoriete achterban, maar ze hebben hun positie ook aan diezelfde achterban te danken, dus die ga je niet tegen de borst stoten. Mohammed Rabbae maakte het al pijnlijk duidelijk: kom op voor onze belangen of je verliest onze stem. En dat is dus precies wat de pvda doet.
spanarchist | 09-04-13 | 10:01
Men stond erbij en keek er naar.
De laatste 30 jaar is het in Nederland een invasie geweest vanuit het zuiden.
Wordt weer eens tijd dat ze gaan afzakken...
@zeg maar jansen | 09-04-13 | 10:04
Dat sowieso, maar onderscheid maken mag. Mensen zijn niet gelijk.
Naast die onbeduidende Brinkmeter mag GeenStijl ook wel een Bijstand-meter plaatsen. Plus een bijstand-overhead meter van alle 1000-en ambtenaren die zich heel druk bezig houden met het (niet) administreren van bijstandtrekkersinformatie.
Het zijn geen Mocro's, het zijn Nederlanders. Dus niet de Mocro's belazeren de kluit, dat doen wij Nederlanders. **sarcasme uit**
De strengere regels gelden voor alle sociale uitkeringen en de belastingen. Het is gelijke monikken, gelijke kappen. Die Moti is blijkbaar onvoldoende op de hoogte van de regelgeving in Nederland maar dat weerhoudt hem er niet van dom te roeptoeteren. Een echte politicus dus..
"Controle meneer" zei de ambtenaar.
-"Wat, wat, WAT?" zei de Marokkaan.
En dát is dan weer géén intimidatie. Net zo min als met je hele familie de Eerste hulp op stelten zetten als je neefje door je broertje overhoop is gestoken.
''het kan niet zo zijn dat mensen zich geïntimideerd voelen."
Weten ze ook een keer hoe onze dochters zich voelen als ze weer eens een groepje van hun inteelt bontkraagjes tegen komen...
Ze hebben die godvergeten import onder leiding van de baantjesmachine der slinkse elite politici op een hardwerkend trots maar steeds verder gedemotiveerd rakend publiek losgelaten.
Is er godverdomme nou niemand in dat kutdenhaag die begrijpt dat je voor behoud van je sociale stelsel een gemotiveerde werkende meerderheid nodig hebt??
Fusilleren die verdoemde vastgekoekte en tot het bot verrotte kliek!
Tja, van alle inwoners van Nederland voelen uitgerekend Marokkanen zich het snelst geintimideerd.
Hebben waarschijnlijk ook het meest te verbergen
kapotte_stofzuiger | 09-04-13 | 10:03 Volgens mij is het argument van de Marokkanen niet valide. Turken worden ook gecontroleerd.
Misschien moeten we eens gaan kijken naar de declaraties van PvdA en GroenLinks politici. Daar zouden zomaar ook wat interessante feitjes uit kunnen rollen. Om van toewijzingen van subsidie gelden maar niet te spreken.
Misschien een guurrechtse onderbuikreactie van me, maar voor wat hoort wat, natuurlijk. De kramp waar links in schiet zodra ergens wordt opgemerkt dat de immigrantengemeenschappen in Nederland misschien niet het beste voor hebben met ons is nog altijd belachelijk.
Morgen weer een huilstuk in de VK: 'Je zal maar een Marokkaanse fraudeur zijn!'
Quid toch stiekem PVV fan??
Leuk argument ook van Groenlinks: "volgens deze partij is het verboden om alleen Marokkanen te controleren op buitenlands vermogen."
In Nederland mag je anders wel:
-Alleen automobilisten controleren op snelheid
-Alleen 52% belasting heffen over mensen die meer dan 56000 euro bruto verdienen
-Alleen Turkse kinderen bij lesbische pleegouders plaatsen
Ik vind het intimiderend als ik ieder jaar weer als hard werkende Nederlander zo'n blauwe enveloppe op de deur krijg met allerlei vragen over mijn schulden, hypotheek en spaargelden die ik NIET gratis heb gekregen. En dan de toon erbij over te laat inleveren, boetes en gevangenis straffen! Waar is de partij van de ARBEID dan? Tja, ik ben blank, niet zielig en kan ook niet de ultieme troef trekken: de racismekaart.
Als je onschuldig bent dan kun je je inderdaad in je kruis getast voelen. Heb daar best begrip voor maar je kunt wel normaal de vragen beantwoorden en mee werken.
Als er net zo veel gefraudeerd wordt als dat de jeugd niet misdadig is dan valt er nog heel veel geld te besparen.
' Fractieleider Halbe Zijlstra wil het het defensiebudget verhogen. Dit omdat er minder Amerikaanse troepen in het Midden-Oosten zijn wegens afnemende energiebelangen van het land. '
-
ergens moet die poen vandaan komen.. je weet tog
Get them!
En als het ze niet aanstaat dan kunnen ze altijd nog gebruik maken van dat ene paspoort.
Marokkaanse buurtcentrum Abu Rakrak. Raadslid Nourdin el Ouali. Wethouder Richard Moti.
Ik begrijp dat mijn onderbuik spreekt, maar vraag me toch af wat er met Nederland gebeurd is.
Devlin038 | 09-04-13 | 09:55
Fraude is inderdaad strafbaar, als je roomblank bent.
De meeste van dit soort fraudes die gepleegd worden door nieuwe Nederlanders, wordt nimmer bestraft.
"waarom ophefferig doen als je toch niks te verbergen hebt?"
Gevaarlijk JQ. Ik ben het eens met het sentiment van je bericht en ik ben er ook zeker vóór dat er gericht wordt gecontroleerd bij Marokkanen als blijkt dat daar relatief veel gefraudeerd wordt, maar het blijft een controle en als je dat niet terecht vindt dan mag je daar over klagen. Het feit dat je niks te verbergen hebt mag geen reden zijn om je alles te laten welgevallen, dat wordt op GS/SN/PN vaak genoeg geroepen als er weer een privacyschendende maatregel wordt aangekondigd. De politie mag ook niet zonder reden komen kijken of je geen gejatte fiets in de schuur hebt staan.
Voel me al jaren geïntimideerd door Marokkanen..
Gaan Groen Links en de PVDA door ook nog iets aan doen?
Nu wederom blijkt dat veel van onze belasting centen richting die gasten gaat (en dus linea recta naar de zandbak), overweeg ik maar eens een tijdje te stoppen met betalen.....
Er zijn meer Turken en Marokkanen met een tweede huis is het buitenland , dan Nederlanders, ( verhoudingsgewijs) .
Het kan heel goed zijn dat als je als toerist een vakantiehuis in Turkije huurt dat dat betaald is van Nederlandse kinderbijslag, uitkeringen, huursubsidie , en PGB.
Eigenlijk is het dus je eigen huis, van jouw belastinggeld betaald.
Grappig zeg............
Luister die gasten komen uit een schaamtecultuur, dus zo'n fraudeur heeft al genoeg aan zijn hoofd zonder al die kutambtenaren op zijn nek.
Erg lachen dat je met twee passpoorten en contacten/familie/banden in dat dezelfde land nog steeds een uitkering en bijstand kan krijgen gebaseerd op je inkomen en vermogen. Niet heel moeilijk dat je al het geld van je "uitkering ontvangende en de hoogte hiervan bepaalde rekening" overzet.
er bestaat natuurlijk ook zoiets als verworven recht. zoals een graaiende bankmanager bij ontslag "recht" heeft op een ontslagvergunning - ontslagverschunnig - mag de bijstandsfraudeur met huizenbezit in Marokko dat ook gewoon. Simpelweg omdat we het al jaren willens en wetens hebben toegestaan. Dan is het ook niet zo gek dat mensen verontwaardigd zijn. Nederland Subsidieland is natuurlijk ook krankzinnig. Dit land kan nog zo veel beter....
Intimiderend? Dat woord past toch juist heel goed in de Mocro Cultuur ?
Volgens mij krijgt elke fraudeur dezelfde vragen, maakt niet uit hoe lang je al in NL woont. De gemiddelde ambtenaar denkt misschien dat hij door hard te praten beter te begrijpen is voor bepaalde bevolkingsgroepen. Misschien moeten ze meer sissen en "wat zit je" zeggen.
Fraude is fraude en is strafbaar. Daarnaast zou er hogere boetes moeten komen voor deze soort fraude.
Het is een zegen als we straks de verzorgingsstaat niet meer kunnen bekostigen.
Zorgbehoevende Nederlanders moeten eerst hun eigen vermogen opsouperen als ze in een zorgcentrum terechtkomen. Waar ze tussen de lachende, 'straatarme' Marokkanen zitten, die optimaal kunnen profiteren van de AWBZ, omdat het Marokkaanse kadaster geen gegevens wil verstrekken over hun huizen.
Het is nu toch wel duidelijk dat de geldstroom in die bodemloze put de put alleen maar groter, kanslozer en afhankelijker van de staatsruif maakt. Er is geen enkele motivatie om te gaan leren of iets te bereiken als je toch elke keer weer je handje op kan houden. Dit is precies wat er zich in deze gemeenschap voordoet.
Weg met die putlucht! Werkkampen.
De PvdA.. een walgelijke partij met het hart en de moraal op de verkeerde plek. Zogenaamd voor een sociale samenleving.. zolang het eigen getinte frauderende electoraat alsmede het graaiende grachtengordel tuig maar voorgetrokken kan worden, ten koste van de hardwerkende welwillenden. Ik zeg doorpakken.
goh, dr verandert ook niks in dit land. same old sameold. maar gelukkig is er geen probleem verder
De financiele recherche moet een veel grotere rol krijgen binnen de overheid/overheden. Verdient zich zo terug en je pakt daarmee de mensen die te lui zijn om te (willen) werken voor hun geld. Kom op kabinet, tientallen fte'tjes erbij en het net sluiten.
Marokkaanse bijstandfraude over de grens trappen en belonen met inname paspoort.
Leegevreten worden van binnenuit is de doodsteek voor het ooit zo mooie sociale stelsel.
C'est ca godverdomme!
www.youtube.com/watch?v=deTKmGGZPWc
Je hoeft echt niet rechts te zijn om deze werkwijze goed te keuren.. Zolang het enigszins binnen het betamelijke gebeurd ben ik (linkse zak) er en groot groot voorstander van...
Zweten van angst moeten ze, smerige oplichtende klootzakken!
Wethouder? Moti heeft nog nooit één dag gewerkt.
Ik verlang steeds meer terug naar de tijd dat wethouder zijn nog wat voorstelde www.nrc.nl/wp-content/uploads/2011/12/...
Kan het nóg gekker? Ja! Dat kán! Turks spookraadslid woont in Turkije www.amsterdampost.nl/kan-het-nog-gekke...
Gewoon doorgaan met de controles. Als fraude geconstateerd wordt, dan boete, terugbetaalregeling en stopzetting van de uitkering. Des te sneller zijn ze weer terug naar Marokko. Weer een Marokkanenprobleem minder!
Weet je wat pas echt belachelijk is? Dat je een bijstandsuitkering kan ontvangen, zonder dat je er iets voor hoeft te doen. Laat ze godverdomme knijpers maken of papier prikken. dat is een betere en efficiëntere manier om mensen uit de bijstand te krijgen dan controles. Kunnen ze er ook niet meer zwart naast werken. Men heeft toch niet genoeg controleurs om iedereen te controleren, dus.....
Ik kan mij toch echt herinneren dat er wel vaker gericht onderzoek is gedaan naar bepaalde beroepsgroepen. Waarom dan niet naar bevolkingsgroepen.
Hopelijk gaan ze het ook echt uitvoeren maar het lijkt me weer het zoveelste zoethoudertje voor het volk. Een beetje rommelen in de marge maar wel zo dat de eigen achterban (lees marokkanen) er niet al te veel last van heeft.
Misschien kunnen die gemeenteraadsleden ook even opkomen voor al die Rotterdammers die zich dagelijks geintimideerd voelen door rondhangend Mocro-tuig.
Ik meen me te herinneren een paar weken geleden ook nog allerlei intimiderende vragen te hebben beantwoord, hoeveel ik verdien, wat ik gespaard heb, wat ik in het buitenland aan tegoeden heb... de jaarlijkse belastingaangifte. Ik zou zeggen: Geen Antwoord, Geen Geld!
Wethouder Richard Moti.
Van wantrouwen.
Wat verwacht je van de pvda+gl... STEMVEE.
Ik zou ze eerder gewoon een brief gestuurd hebben: of je ondertekent deze machtiging om ons onderzoek naar buitenlandse bezittingen te laten doen, of je uitkering stopt. Intimiderend en onfatsoenlijk? Als je een uitkering ontvangt is het niet meer dan normaal dat de staat controleert of je er wel recht op hebt. Overdag langskomen en controleren op zwart klussen, of tandenborstels tellen... of buitenlands bezit checken. Zolang de controle sporadisch plaatsvindt en de mabtenaren zich netjes en professioneel gedragen heb je dat maar te slikken. Of je zegt je uitkering op.
Je moet ze gewoon op eigen wijze aanpakken. Met tien man uit een steegje springen en de aangesprokene omcirkelen onderwijl alle tien opdringerige vragen stellen.
Over intimiderend gesproken.
We zijn toch wel heel erg doorgeslagen als we dit serieus gaan nemen.
Groenliegt en de PvdA nemen het op voor de fraudeurs.
Want niks is ze teveel zolang ze de modale, werkende, niet-frauderende, blanke Nederlanderts maar kunnen koeieneren.
@Einde van de Domheid | 09-04-13 | 09:39 | + 0
Dat is het andere uiterste. Maar het is niet zo vreemd dat er een goede controle is. De fiscus kan ook langskomen en alle boeken opeisen tot 7 jaar terug.
Heel logisch want de PvdA bukt al meer dan 10 jaar voor het allochtone stemvee!
Nou, dan zijn ze met Aboutaleb voorlopig nog niet klaar.
Aboutaleb vindt dat bij iedereen die een uitkering heeft, ten alle tijde onaangekondigd huiszoeking mag worden gedaan.
".. volgens deze partij is het verboden om alleen Marokkanen.."
Ik weet het goed gemaakt: doen we ook nog een rondje Turken, Suri's en Anti's.
Er is natuurlijk geen enkele Marokkaan die fraudeert. Het is stigmatiserend om dat te onderzoeken.
Het kàn toch gewoon, dat je 26 bent als je naar Nederland komt en er 12 kinderen zijn bijgeschreven in je paspoort?
En dat je een huis hebt in Marokko: dat is van je neef, die net zo heet als jij.
Enzovoort. Maar wees eerlijk: slechtwillende Marokkanen hebben ook decennialang hun gang kunnen gaan.
We hebben ons dit zelf aangedaan door een stel linkse knuffelaars aan de macht te brengen. Daar zit het probleem. Bedankt, PvdA.
Is het niet net het hele idee achter een verhoor dat mensen zich enigszins geïntimideerd voelen?
"We zijn voor het bestrijden van bijstandsfraude, maar hebben onze vragen bij deze werkwijze. Het kan niet zo zijn dat mensen zich geïntimideerd voelen."
Voor PvdA-ers is nivelleren een feest, voor de rest van normaal Nederland, is dit "intimideren" een feest!
De kosten van agenten en rechercheurs om dit volk bij te sturen zijn lager dan de kosten van de uitkering. Stopzetten dus.
Frauderen is ook maar een gevoel, toch?
Het zijn allemaal maar kleine stapje,s maar we neem steeds meer afstand van het belonen van onrendabele gelukzoekers die de samenleving ontwrichten.
Waarvoor hulde.
Mocroos die zich beklagen over intimidatie. Juistem!
REAGEER OOK