
Er is nog wat
onduidelijkheid en de zoon van de grensrechter
ontkent, maar volgens de politie is de grensrechter van BuitenBoys
overleden aan zijn verwondingen. Ietwat voorbarig, hopelijk. De verwondingen liep hij op toen drie jochies van Nieuw Sloten B1 (leeftijd: 15/16 jaar) de vrijwilliger en vader van één van de zoons van BuitenBoys
in puin trapten. Overleden, of toch met een godswonder nog in leven, het doet er niet toe. Voetbal is oorlog en dit is het zoveelste
incident. Deze man (41) is één van de duizenden vrijwilligers die zich wekelijks laat uitschelden, bespugen en bedreigen. Om een amateurwedstrijd mogelijk te maken. Dat de agressie tegen mensen die zich
vrijwillig inzetten voor hun sport een keer uit de bocht zou vliegen, was slechts een kwestie van tijd. Want blijkbaar vinden mensen, jong en oud, het volkomen normaal om in de context van een spelletje anderen de huid vol te schelden, af te kafferen en zelfs in elkaar te slaan. En niet zomaar 'anderen', nee, de vrijwilligers die het spelletje überhaupt mogelijk maken. Hoe ziek ben je dan in je hoofd? Die tuigjochies van Nieuw Sloten B1 zullen hun straf wel krijgen, maar wanneer gaat de KNVB eens voorbeeld stellen dat het dit gedrag niet accepteert? Gooi voetbal plat. Een week lang, op elk niveau. In de hoek met alle voetballers, alle voetbalouders en alle voetbalfans. Geef een signaal af. Dit soort compleet gestoord gedrag wordt niet getolereerd. Of wel, beste KNVB? En stuur alle vrijwilligers die week op kickboksles. Want als er iemand weerbaarheidstraining en een zelfverdedigingscursus nodig hebben en verdienen, zijn zij het wel.
Street cred: De B1 van Nieuw Sloten heeft al
een reputatie.
Overleden: Nu is het de club die meldt dat de
grensrechter overleden is.
Reaguursels
Inloggen@Uriël Fack | 04-12-12 | 16:01
Ligt eraan waar. Ik heb al eens elders gewoond. Weet hoe of wat. Alles heeft zijn voor en nadelen. Het grootste nadeel aan Nederland, België en de EU is toch wel dat problemen niet worden aangepakt. Men mag er hier nauwelijks eerlijk over spreken. Ik kan daar slecht mee leven en vind het onbegrijpelijk dat inwoners een land zo naar de afgrond laten afglijden en daar zelf aan meewerken omdat ze te politiek correct zijn (bang er niet bij te hoen anders) of bang voor bedreigingen of hun carrière.
Er zijn gelukkig landen waar de bevolking niet wordt gesmoord door politiek correcte landverraders en de politiek, en waar je niet wordt weggezet als racist of fascist of wordt verguist of vermoord wanneer je problemen aan de kaak stelt of gewoon een broodje ham eet, vrijwilligerswerk doet of een sigaret weigert te geven. Een land ook waar politie en justitie nog gezag hebben en waar daders gewoon worden opgepakt en veroordeeld zonder geknuffeld te worden en snel weer in de samenleving worden uitgezet, alwaar ze gewoon weer verder kunnen gaan om de boel te verzieken. Een land waar democratie nog ware democratie is. Zo'n land bestaat. Maar niet in de EU. Dat spreekt voor zich. Helder is wel dat wanneer je zomaar weggaat zonder er wortels te hebben of er te zijn opgegroeid, je er hoogstwaarschijnlijk ongelukkig wordt en met flinke heimwee terug komt. Daarbij neemt iedereen zichzelf altijd mee. Dus mensen die denken ergens anders beter af te zijn dan hier wanneer ze problemen hebben met zichzelf komen bedrogen uit.
Ik denk heel eerlijk gezegd dat ik hier weg ben voor mijn pensioen. Weinig zin om mijn huis niet meer uit te durven straks als ik ouder ben. Veiligheid is alles. Tolerantie en vrijheid ook. Ik zie het in rap tempo verdwijnen in Nederland. Zinkend schip.
doenormaal! | 04-12-12 | 11:58 | + 0
Ik denk heel eerlijk gezegd dat het hier niet slechter is dan elders. Maar daar kom je vanzelf wel achter.
Hier in 030 is het altijd bal als de jeugd uit Sterrenwijk speelt, F'jes inbegrepen. Schelden, schoppen, kankerverwensingen en op de vuist met tegenspelers en scheids. Allemaal Wesley's en Delano's. Maar het is onderklasse, dat wil men in Nederland niet zien dat er een onderklasse is. En bijna alle allochtonen zijn onderklasse en typisch van de onderklasse (ik heb er vijf jaar tussen gewoond) dat ze niet omhoog willen (en kunnen vanwege de sociale druk), maar dat ze wel de middenklasse haten, omdat die schuldig zijn dat ze onderklasse zijn. Klinkt niet logisch, hè? Klopt, er valt met die lui ook niet te praten of te argumenteren. Gelukkig haten mijn kinderen voetbal.
@lanexxx | 04-12-12 | 11:44
Geheel met je eens. Onbegrijpelijk en mega kwalijk en schrijnend hoe onze cultuur en ons leefklimaat afzakken naar het niveau van deze landverrijkers. Schijnbaar onomkeerbaar helaas want niemand doet wat. Ik kijk hier altijd met enorm veel onbegrip en afgrijzen naar en vind het intens triest dat een zo mooi land met zoveel tolerantie, vrijheid en vriendelijkheid zo teloor gaat. En wij Nederlanders gebukt gaan onder de ellende, intolerantie, agressie en criminaliteit die deze cultuurverrijkers met zich hebben meegebracht. We laten ons kapot maken zonder in te grijpen, zonder grenzen te stellen, zonder onze stem te verheffen. Niets! helemaal niets. Zo'n eikel als Peter R. de Vries die gaat dan ook nog een trap na geven aan de mensen die zich voor deze kansenmensen inzetten. Illustratief voor de ziekte die ons land in zijn greep heeft. Uitzonderingen hier op GS nagelaten. De weinigen met gezond verstand die met lede ogen moeten toezien wat er gaande is in Nederland. Ik denk heel eerlijk gezegd dat ik hier weg ben voor mijn pensioen. Weinig zin om mijn huis niet meer uit te durven straks als ik ouder ben. Veiligheid is alles. Tolerantie en vrijheid ook. Ik zie het in rap tempo verdwijnen in Nederland. Zinkend schip.
doenormaal! | 04-12-12 | 09:00 |
Je kunt je ook afvragen waarom er zo'n enorme angst heerst in Nederland om deze gajes aan te pakken, men weet ervan, we lezen wel dat de allochtoon kickboks les krijgt om zich weerbaar op te stellen, het is toch precies andersom zou je zeggen. Maar alles wordt weer door de stijf correcte overheden met de mantel der liefde bedekt, let straks maar op de straffen. Het is om doodziek van te worden om te zien hoe dit land afglijdt!
@oordop | 04-12-12 | 10:50 : Men is de schaamte voorbij daar. Werkelijk ongelofelijk dat dit soort tuig zijn of haar bek nog durft open te doen vandaag.
@Kopvot | 04-12-12 | 10:54 : What were the odds?
Het waren finnen, aldus de Televaag
@MBEEN
Printscreen van deze BITCH op facebook met haar uitspraken.
i49.tinypic.com/34ijucj.jpg
i45.tinypic.com/ckrj4.jpg
Groeperen is de oplossing. Beschouw je Nederlandse medemens als 'broeder/zuster' en help ze, ALTIJD! Wij zijn uiteindelijk erg in de meerderheid! STOP moslimgewoonten NU!
Mijn zoon heeft het 'genoegen' gehad een aantal maal tegen Nieuw Sloten te spelen. Zelf al in de E-pupillen is de sfeer aggresief compleet met schreeuwende ouders. De club heeft een flink aantal incidenten op aijn naam staan. Wellicht het gevolg dat ze (jeugd)spelers 'recruteren' die elders weggestuurd zijn. Verbazend ook dat de ouders en coach blijkbaar niet inggegrepen hebben en eenmaal weer thuis het ook maar gelaten bebben wat het is.
Ik zou zeggen KNVB: toon je ballen.
-weggejorist-
doenormaal! | 04-12-12 | 08:54
@Vanilla | 04-12-12 | 08:32
Ehr, verkeerde topic.
Maar keihard aanpakken en niet tolereren is inderdaad de enige oplossing.
Neem als voorbeeld dit trash prototype: twitter.com/Benz_517
Waar is het fout gegaan ?
Ik citeer:
Uhum ‏@Benz_517
Wo||ahte ik doorzeef je kkr hoofd
Ik raad dit mannetje aan om met zijn andere ''broeders'' zo s.a.p dit land te verlaten voordat er hier een Intifada komt tegen deze wankers.
@Vanilla | 04-12-12 | 08:32
Ja, laat Peter zich daar eens voor in gaan zetten! Het opsporen en hinderlijk lastig vallen van crimineel allochtoon tuig dat door onze D66 rechtertjes altijd direct weer op straat worden gezet om vervolgens dood geknuffeld te worden door een hele industrie die om crimineel allochtoon tuig heen is gebouwd met het doel hen te resocialiseren of zoiets... Totaal zinloos werk blijkt.
Als Peter dàt probleem aan de kaak stelt en deze daders aanpakt en niet meer loslaat, dan kan hij misschien weer wat respect terug verdienen.
Dit heeft NIETS te maken met de multikulti-samenleving. Dit heeft ALLES te maken met het feit dat de jeugd geen respect meer mee krijgt van thuis uit. Ouders zijn er pikeur in om hun kroost te vertellen dat ze zich van niemand iets hoeven aan te trekken. Ook de toevoeging:"... anders kom ik wel even..." is ook niet van de lucht.
De ENIGE OPLOSSING is: MILITAIRE DIENSTPLICHT terugbrengen. Dit soort excessen kwam vele malen minder voor in de tijd dat de lieve jongelui tussen hun 18-19e jaar de onder Hare Majesteit's Wapenrokken dienden. Daar leerden ze wat respect was, wat samenwerken was, wat voor elkaar opkomen was EN wat geweldloos optreden was...
Maar aangezien de helft van dit land nog steeds op Linkse partijen stemt, zal de dienstplicht voorlopig niet terugkeren en dit soort 'incidenten' (zoals Links ze graag betiteld - want dan behoeft het geen aanpak) zullen alleen maar meer en meer voorkomen...
doenormaal! | 04-12-12 | 08:23
Lijkt me meer tijd om die etterende makaken eens op te gaan voeden. Niet luisteren -> opruimen en aan de varkens voeren. Dat volk is nog te verrot om in een fundering te gebruiken.
(uiteraard zijn er uitzondering op de regel)
Het is tijd voor een nationale wake. Een landelijke actie waarbij iedereen laat zien door middel van het verzamelen op pleinen met een kaars in de hand dat we rouwen om deze man en alle andere slachtoffers die op brute wijze werden beroofd, bedreigd, in elkaar getrapt en zelf dood getrapt. Deze man is niet de eerste en zal zeker niet de laatste zijn als wij dit zonder een tegenreactie blijven laten gebeuren. Massaal protest in de vorm van een stille en vreedzame wake is een uitstekend signaal.
Ik stel voor aanstaande zaterdag op de Dam om 14.00 uur en op alle andere pleinen in dorpen en steden. Aan iedereen om de organisatie op zicht te nemen en aan te sluiten. Als project-X mogelijk kan worden gemaakt dan kan dit ook! Twitter, bel, sms, facebook en Whatsapp er op los!
Achterlijk respectloos kutvolk. Hoe ver moet het nog gaan. Maar klagen is makkelijk
Hmmm... Eens in mijn kristallen bol koekeloeren:
Daders krijgen de verzengende en louterende straf van een jaar jeugdknuffeldetentie en staan dan weer op straat tussen hun vriendjes, die ze met alle egards zullen ontvangen.
"Zai zijn echt kk gek, wollah! Je moet hun niet fucken, want zai zijn echt gangsta, veet je!"
Queue verder opgeblazen rifmakaken egootjes en bewijsdrang om de nieuw verworven status binnen de apenrots te behouden:
Een van de aapjes wordt geconfronteerd met een functionerend element van ONZE samenleving. Het aapje begrijpt dit element niet of voelt instinctief aan dat het zwakker is als de overige leden van de apenrots. Dus moet dit element in de vorm van jouw of mijn vader, moeder, man, kind, zoon of dochter het afleggen ten gunste van het voornoemde statusbehoud. Tot groot vermaak van de andere aapjes, die al lang blij zijn dat zij niet het doelwit zijn.
Intussen roepen wij hier allemaal dat we het niet langer tolereren. Maar wij bewegen ons niet voort in troepen. We worden ook nog eens angstvallig geïndoctrineerd met doosjes tolerantie, het verketteren van het "onderbuikgevoel" en het continue herhalen van het-zijn-slechts-incidentjes!-mantra.
Let's face it, people... Die knokploegen komen er niet. Geen renegade cops die in het holst van de nacht zuiveringen houden. Geen volkswoede die omslaat in grof geweld tegen hen die ons van binnenuit pogen kapot te maken. Het enige wat we kunnen doen -en dat hoop ik vurig- is onszelf weerbaar maken middels welke vorm dan ook en wanneer het moment daar is, we onszelf met grof geweld zullen verdedigen. En nog belangrijker, dat we er ongezien mee weg komen. Want wij zijn er niet met een paar uurtjes schoffelen.
Heel veel sterkte voor de nabestaanden!
En dan mijn primaire reactie:
Ik kan me nog een recent geval herinneren van 2 scooterklootzakjes die na een overval iemand dood reden, en hiervoor niet veroordeeld konden worden omdat ze alletwee zeiden dat de ander het gedaan had.
Ik stel voor dat, als dit uitschot er via het Nederlandse recht makkelijk vanaf komt, we met 50.000 Nederlanders deze gasten naar een andere plek helpen, en dan allemaal zeggen dat een van de 50.000 anderen het heeft gedaan. Succes met het onderzoek.
En het erge is dat deze grensrechter een goed mens was dat anderen probeerde iets moois mee te geven in hun leven. En dit is wat hij ervoor terugkrijgt.
Helaas is wat hier is gebeurd representatief voor de houding van het gros van de allochtone gemeenschap in meer of mindere mate.
Dit tuig is nog te ziek om te zien dat er mensen zijn die het beste met hen voor hebben. Stank voor dank. Mensen kansen bieden, hen mee laten delen in onze welvaart. Wat is onze beloning voor onze gastvrijheid en goede aard van barmhartige liefdadigheid? Haat, agressie, ondankbaarheid en parasitaire gedrag, criminaliteit en intolerantie jegens onze verlichte cultuur, discriminatie van Homo's vrouwen en Joden. Wat een verrijking!
@Dagdromer | 03-12-12 | 23:19
Diederik Samsom komt klaar van uw comment. En vele linkse mensen en allochtonen met hem. Het spijt me maar dat is hoe en wie ze zijn. Ziek in hun hoofd. Zelf zo gefrustreerd dat alles wat goed en mooi is kapot moet. Totaal verknipt. En dat alles onder het mom van altruïsme.
Maar je moet toch wel helemaal gek zijn om een in een vreedzame biotoop een stel hyena's los te laten en de oorspronkelijke bewoners dan ook nog proberen wijs te maken dat dat goed is. Sterker nog de oorspronkelijke vreedzame leefgemeenschap de mond snoeren en gaan gooien met termen als racisme, xenofobie en zelfs fascisme.
Laat je "opeten", doden, in elkaar trappen, beroven, intimideren en offer, help de hyena of je hoort er niet meer bij. Totaal gestoord en mede mogelijk gemaakt door links politiek correct Nederland het socialisme en de EU. En de destructie gaat gewoon door. Met dank aan ons lachebekje Rutte en zijn grote vriend Diederik de landverrader.
Edit. Will be.
www.youtube.com/watch?v=TlZyQylOKv4&am...
Hier heeft men wel respect voor elkaar. Always was, always wil be.
@Suubi Musajja | 03-12-12 | 21:12
De mensen die destijds ons land groot hebben gemaakt waren NIET het type immigrant waar we nu mee te maken hebben. Dus houd je linkse gezwam voor je!
De huidige generatie immigranten kost ons miljarden en dat is een keihard feit!
De "moderne" immigrant levert vooral een zeer negatieve bijdrage aan onze maatschappij, die inmiddels in zijn voegen begint te barsten door dit soort tuig waar we vandaag weer een prachtig staaltje van hebben mogen aanschouwen.
En waar blijft de reactie van verontwaardiging vanuit de allochtone gemeenschap??? De enige verontwaardiging die je van hen zal horen heeft te maken met hun haat tegenover de autochtoon die volgens hen hiervan de schuld is en over de strafmaat wanneer zo'n misselijk politiek correct D66 rechtertje dit tuig meer dan een jaar straf geeft want oh oh wat zijn zij zielig en alles is onze schuld. En weet je, ergens hebben ze nog gelijk ook. Wij faciliteren dit allemaal. Kijken de andere kant op en censureren het feit dat het weer allochtonen betreft. Wij pakken deze mensen totaal niet aan. pamperen ze en zwijgen de problemen dood. Even wat verontwaardiging op GeenStijl en de rest van Nederland doet morgen weer gewoon of er niets aan de hand is. Vooral de politiek. Iedereen die dat doet, realiseert zich niet dat wat deze grensrechter is overkomen, steeds dichter bij hun eigen voordeur komt hoe meer en hoe langer zij de andere kant uitkijken en de problemen met allochtonen negeren of erger nog, bagatelliseren, nuanceren of goedpraten.
@carramba | 03-12-12 | 23:43
Wat naïef en politiek correct om te doen alsof religie hier niets mee te maken heeft. Waar denk je dat het wij/zij gevoel vandaan komt, bezien vanuit de moslimimmigrant? Allemaal cultuur? Daar heeft religie niets mee te maken? Laat me toch niet lachen! Als jij en alle anderen die dit cultuur willen noemen dan nu even voor mij willen analyseren hoe die cultuur is ontstaan en uit welke elementen deze is opgebouwd praten we verder. Tot die tijd moet je je politiek correcte gedoe maar een goed onder de loep leggen.
Ik vraag me serieus af hoe lang dit nog gaat duren voordat de bom los barst. Met de dag worden de berichtgeving erger. En mensen blijven zich afvragen waar opeens die haat vandaan komt. Als je iets negatiefs zegt is het gelijk racistisch.
Ik ben groot voorstander van een mixed samenleving, maar bij het lezen van elk berichtgeving over een bepaald groep krijg is steeds minder en minder sympathie voor ze. LEER IN GODSNAAM JULLIE KINDEREN FATSOENLIJK OP TE VOEDEN.
En dan steeds maar roepen het zijn lieve kinderen die het goed bedoelen. NEE begin het zat te worden, de ouders van dit soort tuig zijn nog meer tuig dan deze pubers hier en horen net zo hard gestraft te worden. Leer je kinderen in de tang te houden of laat je in godsnaam steriliseren. Krijg altijd een bloedhekel aan ouders die voor onschuldig nietwetend slachtoffer spelen.
Het woord respect en fatsoen komt blijkbaar niet voor in de opvoeding. Ik twijfel of ze uberhaupt wel een opvoeding krijgen.
blijkbaar, ik zie niets, maar ik hoop met je mee.
VOlgens mij heeft ze het verwijderd of zo iets wat er op haar page stond
Causa Sui | 04-12-12 | 01:42 | + 0 -
ZOlang ze nog geschokt zijn en van incidenten spreken weet ik dat ze daar geen bal verstand er van hebben wat er in het echte leven speelt. IK hoop dat de discussie hier blijft doorgaan en dat een vonk een grote vuurzee wordt en we een keer het recht in eigen hand nemen want ik word er doodziek van.
Check ook even dit nog
www.facebook.com/parisara.datta
Ze doen inderdaad net of hun neus bloed,Mbeen, maar hij is 8 uur dood nu, ze hebben nog maximaal 16 uur de tijd om eens minimaal beschaafd te reageren.
Want sneller kunnen ze niet, ze moeten eerst 'overleggen', en dan in samenspraak tot een berichtje komen... nooit oprecht, maar gemaakt.
En het probleem is dat degene van de KNVB geschokt is. IK niet ik kijk hier niet van op stelletje blanke tyfus landveraders alsof ze niet weten dat dit speelt.
"Gooi voetbal plat".
ja goed advies GS, maar niet een week.. minimaal een half jaar, want niemand hoeft te sterven voor een fucking week, oook niet voor een half jaar amateurvoetbal, voor langer ook niet.
Maar nee, hun spelletje gaat voor, 'wij zijn zo niet, zij zijn zo', kutvolk is het.
Durotar | 03-12-12 | 21:45 | + 3 -
Adres van dit figuur aub.
Interessant topic. Ik denk dat het de schuld is van Geen Stijl en het ongebreidelde oriëntalisme. Dat zou in tenminste mijn excuus zijn voor de rechter. Dan heb je in elk geval de sympathie van de grachtengordel.
de honden blaffen... | 04-12-12 | 00:34 | + 2 -
Zo waar, bizar eigenlijk waarom ze dit soort dingen liever in de doofpot houden/hielden.
Deze daad is on-Nederlands en dat moet ook zo blijven, dus zit nou niet de indruk te wekken, door informatie onder de mat te vegen, dat het echte Nederlanders waren,.... stelletje politiek-correcte dienders.
Steeds maar nablaten wat de politiek hun oplegt.
De goedgelovige Nederlander die zich rijkelijk met valse informatie laat besproeien door de MSM, alsof het het uitrijden van gier betreft, slikt het allemaal en zal daardoor onterecht de indruk opgedrongen krijgen dat het hard achteruit gaat met de Nederlandse mentaliteit.
Laat de familie van de moordenaars maar met 2.4 miljoen compensatie komen. Of de drie kostwinners van de familie het zelfde lot ondergaan als de arme man die alleen maar zijn best deed bij een potje voetbal. Is dit sharia rechtspraak? Dan moet dit de daders wel aanspreken.
BenBinnen | 04-12-12 | 00:03
"Incidenten" van deze aard, waren vroeger alleen bekend bij diegenen die "foute kranten" lazen.
@Nigelmangel
Voor de mensen die geen facebook hebben.
Facebook "Parisara Datta
i49.tinypic.com/34ijucj.jpg
Kickboksen krijgt nu automatisch weer een negatieve lading. Het zijn juist veelal voetballers en het publiek dat voor gewelddadigheden zorgt.
@hölzenbein | 04-12-12 | 00:10
We zullen je missen. En ter zake: wat zit jij ontzettend fout met je racisme-verwijt. De grote lijn is telkens dezelfde: een waardeloze, middeleeuwse opvoeding, vol schaamte, geweld, machogedrag, niet-erkennen van schuld. Fill in the blanks (pun intended).
Het ga je goed.
Wat een ramp voor die familie. Verschrikkellijk gewoon. De meesten hier hebben natuurlijk weer rascistische opmerkingen, de vuile ratten. Maar boeit mij niet meer die weekdieren. En met ip ban heb ik er helemaal geen zin meer in. Is gewoon geen doen dus bedankt geenstijl voor het wegpesten! Ik beloof niets maar ik heb het even gehad hier. Zwaai...
Buiten spelen, een 'buiten spel', doodgetrapt door groep kinderen... voetbal... afschaffen, altijd is het al een tokkiesport geweest en het is het nog steeds.
En goh, wat een verrassing ... bij de Joop bestaat dit incident niet. Bij forums.marokko.nl is het topic gestopt na wat geflame en niet ter zake doende comments.
Introspectie ... heb je het niet meegekregen of staan de oogkleppen te nauw, dan bestaat het niet. Zo simpel is het leven van de linkse gutmensch en de berber.
U zou misschien denken kom het zijn nog maar kinderen, maar ik zou denken kom het zijn maar knieschoten die opgelegd kunnen worden als straf (en geen verzekering die hulpmiddelen vergoed, want de haram ouder betalen vast geen premies). De realiteit is veel eerder dat de D66-rechter klaar zit om dit het te bagatelliseren en de gegoede knapen subiet vrij te laten alsmede een snoepzak mee naar huis te geven alsmede een zwembadpas voor moeder fatima en een sgaap voor vader ahmed en welgemeende excuses van de samenleving. Vanzelfsprekend in het linkse Nieuwsuur geen woord van Twan over tinten. Want dat heeft er natuurlijk niets mee te maken *kuch*
Doodschoppers maximaal drie jaar geschorst
AMSTERDAM -
De jeugdspelers van Nieuw Sloten die grensrechter Richard Nieuwenhuizen zondag doodschopten, kunnen voor maximaal drie jaar worden geschorst door de KNVB. Daarna mogen de spelers weer lid worden van een voetbalclub.
Dat bevestigt een woordvoerder van de KNVB aan RTL Nieuws.
De maximumstraf is ingevoerd 'op verzoek van de voetbalverenigingen in het land', zegt de zegsman. "De clubs vonden het toch wel erg gortig om jeugdspelers levenslang te schorsen. Daarom zijn we overgegaan op een maximale straf van drie jaar." De inperking van schorsing is pas dit seizoen ingevoerd.
@Ds. GVD | 03-12-12 | 23:33
En begraven worden met een varkenskop in hun kist.
@Suubi Musajja | 03-12-12 | 23:16 | + 0 -
Deze discussie gaat niet over religie. Dat jij zo happerig bent op mensen die direct een causaal verband ziet met de islamitische geloofsovertuiging + incident en dit mengen in de discussie, dan moet je denken ik weet wel beter (iets met alles over één kam scheren).
Je moet de discussie niet pareren door te appelleren aan religie. Er is inmiddels breed maatschappelijk probleem, waar een bepaalde etniciteit de aandacht in opeist, normen en waarden lijkt te schuwen en in eigen wereld lijkt te leven zonder enig besef en vol van onverschilligheid. Dat is waar het over gaat.
-weggejorist-
@Sketchhead | 03-12-12 | 22:58
Drie nep-accountjes op Facebook, niet geheel onwaarschijnlijk ook toebehorend aan minder dan drie echt bestaande personen. Puberale frustratietegeltjes posten, eigen reacties/posts liken en hard bijten in de hand die je voedt. Zielig, kansloos paupervolg. Geen aandacht aan besteden. Don't feed the troll....
@Dagdromer
(Nederland is op professionele wijze economisch en sociaal naar de klote geholpen.)
Welke politieke partijen hebben een links, communistische achtergrond? Waarom werd het multi culturalisme in Nederland gepromoot vanaf eind jaren '80, na de val van het communisme? Verdeel en heerspolitiek, het slopen van de eigen identiteit, multi etnische spanningen e.d
"Mishandelaars gingen eerder de fout in
De B1 van de Amsterdamse voetbalclub Nieuw Sloten is eerder bij een geweldsdelict op het veld betrokken geweest. Dat zei de Amsterdamse wethouder van sport Eric van der Burg (VVD) vanavond in Nieuwsuur.
Wat er eerder is gebeurd, is niet duidelijk. De spelers die toen over de schreef gingen waren tijdelijk geschorst. Van der Burg benadrukt dat hij niet weet of het om dezelfde jongens gaat en dus niet kan oordelen of zij überhaupt nog wel op het veld mochten staan."
Aldus NRC.
Voor het leven royeren? Van het leven royeren, zou mijn keus geweest zijn.
Dit is de basis van het probleem:
media.nu.nl/m/m1nx4lkar149_std1024.jpg...
PS: Zien jullie die iphone?
Ik ben blij dat ik als gelukkige dorpsbewoner ver weg in de provincie NOG niet dagelijks overlast heb van dit tyfusvolk. Helaas zie ik hier ook het aantal "gelukszoekers" toenemen, wat ook direct leidt tot een toename in inbraken, berovingen en geweldsdelicten, verassend maar waar!
Wat gebeurt is met deze 41 jarige vader is niet te bevatten. Hoe kan het zo zijn dat wij als Nederlanders niet meer veilig zijn in eigen land. Mijn indruk die ik tot nu krijg is dat allochtonen, en dan in het bijzonder Marokkanen niet in onze cultuur passen, ze willen zich niet aanpassen, ze voelen zich geen Nederlander en ze hebben SCHIJT aan alles dat met Nederland te maken heeft. We worden belachelijk gemaakt, ze krijgen gratis geld dat wij maandelijks netjes afdragen en ondertussen halen ze onze auto's weg, vallen ze onze vrouwen lastig en wanneer je ze ook maar een seconde aankijkt loop je al het risico om een trap in je nek te krijgen. Niet van 1 tyfus noord-afrikaan met licht getint uiterlijk maar meteen door hem en zijn 10 matties want alleen durven ze niet.
Een 41 jarige vader wordt tijdens het uitvoeren van zijn hobby als vrijwilliger door 3 kinderen vermoordt.
Nederland is verpest, dat is de enige conclusie die ik nog kan trekken. Nederland is op professionele wijze economisch en sociaal naar de klote geholpen.
Bedankt!
FlonVabbergasted | 03-12-12 | 21:17 | + -5 -
Dat ben ik wel met jou (en Churchill eens), we zijn een laf en niet zo erg groot volk. Maar mijn comment was meer een reactie op iemand die de grootheid van Nederland prees op hele andere vlakken.
carramba | 03-12-12 | 21:28 | + 4 -
vander F | 03-12-12 | 21:57 | + -4 -
Hoe ik erbij kom?? Ik heb toch bovenaan mijn comment gezet op wie ik reageer? En ik kan zo nog dertig comments aanwijzen waarin de link met Islam meteen weer gelegd wordt.
@Bas_wever | 03-12-12 | 23:01
Exact. Onderdeel van het probleem zijn wij zelf.
De eerste downplayer laat in DWDD bij de PvdA omroep al weer van zich horen: Guido "het is allemaal de schuld van de spelregels" Melis.
De overleden grensrechter is een autochtoon en de verdachten zijn allochtoon, dus is het voor de NOS een enorm groot taboe: nos.nl/sport/voetbal/
Schreeuwmeeuw | 03-12-12 | 21:26
Beelzebob | 03-12-12 | 19:52
.
Ik haal er maar even twee uit. Ik ben het zo eens met jullie. Ons land, ja ons land, het land van mannen en vrouwen met Nederlandse en buitenlandse ouders gaat kapot door een geïmporteerde ***mentaliteit.
Goddank kan ik het me veroorloven in een goede buurt te wonen en mijn kinderen naar scholen en sportclubs te sturen die grotendeels gevrijwaard zijn van deze invloeden. Het is een witte vlucht ik weet het, maar toch doe ik het. Al kost het me m'n laatste cent.
Nee- dat is niet mijn ervaring . Amateurvoetbal gerelateerd geweld is niet een probleem van allochtonen of autochtonen maar een algemeen probleem. Dat is hetgeen wat ik wil zeggen.
pius | 03-12-12 | 17:34 | + -17 -
Waarschijnlijk dan ervaring met een oude industriestad o.i.d. Mijn negatieve ervaringen zijn in 9 v-d 10 gevallen toch echt altijd ´allochtonen´. ´Allochtonen´ moet hier gelezen worden als ´Antillianen, Turken, Marokkanen en overig Arabisch-Islamitische georienteerde herkomst ´.
Bij andere herkomstgroepen, is de agressie en ´over de grens gedrag´ vele malen minder en niet groter dan bij Nederlanders.
Overigens is qua vrijwilligerswerk bij alle verenigingen de voornoemde indeling hetzelfde. Desinteresse en geen flikker doen bij de ene groep, nog wel enige verantwoordelijkheden tonen bij de andere groep.
Als ik ergens een pesthekel aan heb is het wel aan het 'streetwise' maken alles om tegemoet te komen aan de wensen van de allochtoon. Is de voetbaltraining te saai? Kickboksen! Gewoon feestje? Nee, rapbattle! Thema? Gangster of PIMP natuurlijk. T-mobile verneukt een gouwe ouwe tot 'Viva Marrakech', waar hi natuurlijk al eerder alle reclames een urban tintje meegaf. Vreemde omgangsvormen, taalverloedering en hufterig gedrag wordt je aan alle kanten opgedrongen. En de gevolgen blijven natuurlijk niet uit.
nigelmansel | 03-12-12 | 22:43
Dat Facebook account is sowieso een troll. Het is onmogelijk om per ongeluk zo dom te lullen met van die hoerige foto's erbij.
Publius zit normaal niet verlegen om woorden. Maar is nu letterlijk te verdrietig om inhoudelijk te reageren. En te verdrietig om zich te schamen voor weinig inhoud.
www.telegraaf.nl/binnenland/21127584/_...
Maximaal drie jaar kunnen ze geschorst worden en daarna mogen ze weer doodleuk lid worden van een voetbalvereniging. Vrouwen vloeken minder dan mannnen? Nu omdat het hier kan .... hier word ik GVD nu zo ongelooflijk schijt- en schijtziek van. Optieven en gelijk veranderen die regel en wel nu.
@nigelmansel
Dat mens spoort inderdaad echt totaal niet.
Hoe kan je zo iets zeggen over iemand die je geen eens kent..
Ik hoop dat haar ouders binnen kort doodgetrapt worden, kijken of ze dan ook nog zo stoer kan praten.
mijn comment of choice:
Beelzebob | 03-12-12 | 19:52 | + 48
Die mag niet verstopt raken tussen de vele comments..!
-weggejorist-
Oh ja, en worden de clubs bestuurd door onze medelanders dan blijkt het een mecenas te zijn die met niet integere inkomsten de club van de onverklaarde in een paar jaar naar de hoofd/topklasse brengt. Clubs met veel bewezen crimineel geld en geen verenigingsbasis. Voorbeelden zijn Young Boys in Haarlem, Turkyemspor en El Chabab in Amsterdam. En de KNVB? die losers staan er bij en kijken er naar. Horen, zien en zwijgen tot het echt niet meer kan! Daarna krokodillentranen. Bah!
-weggejorist-
Even langs de advocaat(-van-de-duivel)-checklist:
.
1) drie potentiele daders, dus gevalletje "wie van de drie dan, rechter?"
2) het slachtoffer kreeg pas na een paar uur last, dus is er wel een verband aan te tonen tussen geweld en dood?
.
Ik vrees dat het OM nog een lastige klus krijgt om de daders achter de tralies te krijgen.
.
NB: ik laat schaamtecultuur nu zelfs nog buiten beschouwing.
Weet je wat het allerbeste signaal aan de KNVB én aan de politiek zou zijn dat we DIT soort *kuch* sporters en lieden niet meer in onze gemeenschap dulden? Bij de eerste de beste (en 2e, en 3e, etc) belangrijke wedstrijd NIET de tv aandoen! Gewoon lekker kijken naar GTST of Top Gear. Maar niet naar voetballen, op geen enkele zender! Net zo lang de zaak boycotten tot ze de boodschap begrijpen. Maar ja, dat zal wel niet gebeuren ben ik bang. Het is en blijft de Ver Van Mijn Bed Show. Tot het jezelf overkomt, en dan ben je zelf onderwerp van het gebrek aan daadkracht en lijntrekken waar we allemaal last van hebben :-\
Wat nu? Censuur bij Geen Stijl. Ik weet toch zeker dat ik in het begin van de avond de namen van de spelers van het desbetreffende elftal op dit reaguursel zag staan. Begrijp ik niet. 3 spelers van dit elftal hebben een man doodgeslagen en de rest keek toe. Dikke lul 3 bier.
Ben blij dat het geen blanke was, anders zou ik mij schamen... Nu denk ik, was te verwachten... Ik schaam me hiervoor, is dat raar??
De probleem-hyena's krijgen kickboksles en de Nederlandse schapen staan zwakjes langs de lijn toe te kijken.
Onder PVDA regime zijn de afgelopen 15 jaar onder druk van de gemeente Amsterdam veel kleine amateurclubs gefuseerd. Doelmatigheid was het toverwoord. Gevolg: clubs die niets met elkaar hebben zijn samengevoegd en er is de ziel uitgehaald. Ome Jan, Piet en Klaas hebben zich van de clubs afgewend. Niemand die eens zegt "doe ff normaal!" Nieuwe Nederlanders dumpen hun kids en tonen evenveel betrokkenheid bij de club als bij het onderwijs van hun kinderen (not!). Jammer!
Overigens weet ik nu al hoe het eindigt. Als het allochtonen zijn tenminste. Want die moeten koste wat koste vrij worden gesproken zodat het criminaliteitsgehalte daalt. Dus kan straks niet bewezen worden wie nu eindelijk de fatale trap gaf en worden ze daarom allemaal vrijgesproken.
DrBowned | 03-12-12 | 22:02 | + 0 -
Hockey is ook verloederd de afgelopen 10 jaar. Nieuwgeld, massaal aantrekken van jonge spelers, toegankelijk maken van de sport, afkomen van het elitaire imago et cetera. Kon allemaal niet meer.
Lang gedaan met veel plezier. Er zijn ook nog zat leuke met name kleinere clubs, maar het is er allemaal niet beter op geworden de laatste 10 jaar.
-weggejorist-
Patatter | 03-12-12 | 22:05 | + 0 -
Was voor mij vanaf minuut 1 al duidelijk wat de afkomst van dit tuig is.
@DeVerbazing | 03-12-12 | 22:04
We hebben er een tijd op moeten wachten, maar binnenkort krijgen we bewijs van de stelling "hoe beschaafder het volk, hoe langer het duurt tot de reactie komt, en des te heftiger die zal zijn".
(en Joris: don't shoot the messenger, please)
@doenormaal! | 03-12-12 | 22:03
-c
@vander F | 03-12-12 | 21:57
Allah? Die bestaat helemaal niet. Zou je dat even willen doorgeven aan alle moslims wereldwijd svp? Zou een hoop ellende schelen denk je niet? ;)
Bij de profclubs waar die jongens als trouwe supporter heen gaan is de sfeer in het stadion agressief. Het gaat daar niet om mooi voetbal.. De vaders van die jongens staan langs de kant van het veld, maar ze kijken allang niet meer naar een leuk potje voetbal van kinderen. Veel vaders kunnen hun teleurstelling al niet de baas als ze langs de lijn staan, laat staan in de auto terug naar huis. De coaches, vriendelijke vrijwilligers, zijn niet allen maar vriendelijke vrijwilligers als hun team wedstrijd na wedstrijd verliest. Ik heb ze zien veranderen in schreeuwende idioten die hun woede op het veld nauwelijk in kunnen houden, laat staan in de kleedkamer. En zelfs onder de scheiddsrechters en grensrechters, vriendelijke vrijwilligers, heb ik onsportieve idioten meegemaakt die het niet aan kunnen zien dat hun cluppie verliest, en gaan thuisfluiten. Wat in Almere gebeurd is, is meer dan verschrikkelijk en het had nooit mogen gebeuren. Maar het gaat over meer dan deze jongens die een niet goed te praten misdaad hebben gepleegd. De oorzaak van deze ramp ligt in de sfeer die om het voetbal hangt. De entourage is gewelddadig, agressief en competatief. In 99% van de gevallen loopt het nog goed af, maar gezien het aantal bijna incidenten dat ik zelf heb meegemaakt is het in een land waarin zo fanatiek gevoetbald wordt te verwachten dat het een keer fout gaat.
@PhaZeD | 03-12-12 | 21:50
Zonde is een understatement. Het is ziek wat er gaande is. Er zijn al zoveel "incidenten" geweest. Nooit grijpt de politiek in. Nederland knuffelt en omarmt de de vijand van onze welvarende, gezellige en verlichte cultuur. Willigt alle eisen in en tolereert zichzelf helemaal kapot en dood.
-weggejorist-
Is al bekend wat de etnische afkomst is? Of heeft Big Brother zijn werk al gedaan en mag dat niet bekend worden gemaakt?
Volgens Pechtold hebben autochtonen een hekel aan allochtonen vanwege de vreemde luchtjes in het portiek. Ijdele hoop dat dat ooit verandert, zijn hele luchtkasteel is op anti-racisme en anti-Wilders gebaseerd.
deze finnen voetballen over 3 jaar weer vrolijk verder......
.... je mag hopen dat hier niet voor de zoveelste keer 'de groep' als argument voor zalfstrafjes gaat werken. Als in 'het kan niet bewezen worden wie de doodstrap heeft gegeven, dus dan maar voor alle zekerheid niet teveel straf'. Zoals bij die scootermatties.
Je hoeft namelijk niet mee te gaan lopen met een troep mensen die een ander gaat stuk maken. Je kunt ook moord en brand schreeuwen dat die anderen moeten stoppen. Of jezelf er voor werpen (als je heel moedig bent, ik weet niet of ik het in me zou hebben....). Maar roepen 'tja, ik stond er wel bij, maar ik gaf die trap dus niet'. Dat moet dus gewoon niet werken in het Nederlandse rechtssysteem.
Als dat nu weer de uitspraak wordt, dan is dat eigenlijk bijna een uitnodiging om als brave burgers zelf maar eens orde op zaken te gaan stellen. Zolang het in groepsverband is kun je immers heel ver gaan als er maar geen 'getuigen' zijn. Ik geef het geweldsmonopolie niet aan de staat, zodat anderen er mee maar aan de haal kunnen gaan. Dan haal ik het liever terug.
Straks gaat dat soort tuig nog denken dat je er mee weg kunt komen. In roedels vrijwilligers om zeep schoppen en dan dat gaan belonen met een statusverhogend gevangenisstrafje. Moeten we echt niet willen in Nederland. En nou eens echt niet.
En Rutte kijkt lachend de andere kant op samen met landverrader en terrorist Diederick Samsom.
Dus deze kutmongolen spelen straks alleen nog maar bij Binnenboys?
En alsof het alleen de KNVB betreft. Ook de KNHB, ja, u leest het goed de Hockey Bond, weet ook wat er speelt. Het deed me laatst goed in de Amsterdamse Watergraafsmeer bij een club te zijn waar een scheidsrechter een coach tot de orde riep (die zijn grut zat op te jutten tot lichamelijk letsel) en tot drie maal toe de wedstrijd stillegde. Tot mijn nog grotere vreugde gaf deze scheids nadat een meisje van 13 (!!!!!) uit Amstelveen (!!!!!) hem een "focking scheids" noemde zonder enig pardon de enige terechte straf: rood. Opzouten, wegwezen, jezelf diep schamen. Ze zijn er nog wel goede scheidsrechters die de opvoeding van ouders overnemen. Hulde!
Je hoort het bericht en je denkt: Marokkanen. Helaas werd dit vermoeden wederom bevestigd. Wat mij zo stoort is dat de Marokkaanse gemeenschap zelf nooitafstand neemt van dit soort gedrag, van mij wordt verwacht dat ik die Marokkanen niet over een kam scheer,maar als ik behoefte heb aan een afkeurend geluid vanuit die gemeenschap blijft het oorverdovend stl aan die kant. Het zegt mij genoeg, ik stop er mee, ik vermijd ze allemaal, ik neem ze niet meer aan, ik loop om hen heen, laat die gemeenschap zichzelf maar corrigeren, zodra ze het tegendeel hebben bewezen ben ik de eerste om mijn mening bij te stellen.
Dat wordt mijn manier om een daad te stellen.
Wat een dieptepunt. Verschrikkelijk. Weerzinwekkend. In Nederland hebben wij de stelling dat daders te behandelen zijn. Zodat ze dan niet wederom in de fout gaan. Zelf denk ik dat iemand vaak is zo als hij is. Sterker nog. Het is waarschijnlijk genetisch bepaald. De appel valt vaak niet ver van de boom. Zal niet 100% zijn, maar ook geen 10%. Het kwaad is geschied. Hoop dat ze passend (wat eigenlijk niet netjes kan) berecht worden. En dan ook nog minderjarigen straffen met sympathie. Kuch. Heel erg voor de nabestaanden. Ik vind het heeeeel erg.
@Suubi Musajja | 03-12-12 | 21:12
en
@doenormaal! | 03-12-12 | 21:43
wat heeft Allah (zgan) hier godverdomme nou weer mee te maken.
Ik ben tien jaar geleden al afgehaakt met amateurvoetbal. Ging ik bij mijn broer kijken die in een bierteam zat (het 15e of zo). Ze scholden elkaar de huid vol, trapten elkaar de grond in en ga zo maar door. En een lol dat we hebben. Maar ja, geef er nu geen ruchtbaarheid aan want dan zijn de rapen gaar. Allemaal incidenten en vooral pappen en nat houden. Wat is er mis met publiekelijk aan de schandpaal nagelen? Misdraag je je? Prima, je personalia worden naar alle verenigingen in een straal van 50km van je woonplaats verspreid onder alle sportclubs. Van dammen tot judo en van mikado clubjes tot voetbal
@doenormaal! | 03-12-12 | 21:43
Ik begrijp wat je bedoelt, het is te triest voor woorden... Ik doe je gewoon even +1'en!
Wat een maatschappij... Zo zonde...
Gif er op, heel veel gif er op.
.
Terug naar de zero tolerantie, en alleen culturen welk zich aan ons willen aanpassen en wij niet aan hun... Wanneer is de maat nu vol en moeten wij alles maar tolereren?
Als een van die crapulaire gedrochten straks blijk geeft van op het hoogste niveau te kunnen voetballen of kickboksen maakt het allemaal niet meer zoveel uit. Want sportjournalisten kijken niet op een gewelddadigheidje meer of minder.
-weggejorist-
De K van KNVB staat voor KiloUtrechtTango
@PhaZeD | 03-12-12 | 21:32
Op termijn zal de Moslim broederschap ons komen helpen. Dat is onze enige "hoop".
Je begrijpt dat ik cynisch bent want de Moslim broederschap heeft maar één doel en dat is het overal invoeren van de islam en overheersen. Maar niemand anders zal ons "helpen". De laffe Nederlandse politici hebben hun ziel al lang aan de duivel, lees EU, verkocht die op haar beurt niet weet hoe hard ze moest kruipen om excuses aan te bieden aan de moslims vanwege de film "innocence of moslims". We're fucked.
@Durotar | 03-12-12 | 21:30
Ik zie twee gezonde en waarschijnlijk geweldige puberkinderen vrolijk samen met papa in de camera kijken, die in de belangrijkste periode van hun leven één van de belangrijkste figuren uit hun leven kwijt zijn.
Doodgeschopt door een paar onopgevoede als prinsjes verheerlijkte ego's.
Triest.
@FlonVabbergasted | 03-12-12 | 21:17,
godsallemachtig wat een kul,
om te beginnen hebben 'onze voorouders' juist de hele zooi van de Portugezen ingepikt. Maar sowieso, een beetje 300 jaar ouwe koeien uit de sloot halen, wat heeft dat in godsnaam te maken met een stel schoffies uit nieuw Sloten?
En de deuren openzetten? Ja natuurlijk, half Antwerpen is ooit naar Nederland gevlucht, Portugese joden, Franse Hugenoten, een smak Duitsers, filosofen die hier hun belangrijkste werken mochten schrijven en uitgeven, Nederland is echt niet opgebouwd door een stel laaghoofdige Friezen en Hunebedbouwers, waarom denk je dat Nederland bij uitstek een handelsland is, nog steeds, industrie hebben we nooit echt gehad hier, een open deur als Rotterdam des te meer, belasting vrijhaven om megabedrijven hier heen te lokken etc.
De deur dichtgooien is absurd, de deur opengooien voor volstrekt analfabete boeren is de andere kant, daar is men weldegelijk in doorgeschoten maar overdrijven is ook een vak.
@doenormaal! | 03-12-12 | 21:27
Voor een als + voor een klas kansenjongeren
En laat ze hun super falende ouders meenemen. Verliezen we niks aan. Winnen we alleen maar mee.
RIP Richard... Wat is er nog te zeggen na zoveel woorden van mede- reaguurders. Belachelijk, frustrerend, je nekharen gaan overeind staan... Ik heb een mening, maar durf geen mening te hebben. Bang, omdat de kans bestaat dat je iemand te lang of verkeerd kunt aankijken. Of discrimineert... Velen met mij zijn wel stoer, durven anoniem allemaal iets te vertellen. Maar wat hebben we aan deze anoniemen?! Er is iemand nodig die hier wat aan doet...
Maar wie durft...
www.facebook.com/richard.nieuwenhuize...
De facebook pagina van de overledene
@ pius | 03-12-12 | 17:22 |
Jij hebt het over de 'bijna onuitgesproken vreugde dat het "weer" om allochtonen ging'? Jij snapt er helemaal niks van. Echt he-le-maal niks. Je zult de gek makende frustratie bedoelen, de hoop tegen beter weten in dat het toch alsjeblieft een keer níét zo zal zijn, het machteloze gevoel dat je soms kan bekruipen dat dit land langzaam maar zeker écht onleefbaar begint te worden, de steeds groter wordende angst voor de maatschappij waarin onze kinderen zullen moeten opgroeien en leven, de realisatie dat je bepaalde bevolkingsgroepen zou kunnen gaan haten terwijl je dat absoluut niet wilt omdat je zo helemaal niet in elkaar zit en omdat je het vreselijk vindt om hele groepen over één kam te scheren. Vreugde... laat me niet lachen.
@Suubi Musajja | 03-12-12 | 21:12 | + -4 -
Hoe kom je daarbij, waar wordt hier de islamitische geloofsovertuiging in verband gebracht met dit incident? Wat tot uiting komt in reacties is een wansmaak die het bij ieder fatsoenlijk mens achterlaat, niks NSB. Hoe haal je het in je hoofd.
Huichelaars, al die boe-roepers hier. Volgende keer stemt het gros gewoon weer PvdA en VVD. Zo rot het door en kunnen nooit het tij keren in dit land. Zum kotzen.
Het spijt me dat ik het moet zeggen maar je bent tegenwoordig toch ook eigenlijk niet goed meer bij je hoofd als je voor een als kansenjongeren gaat staan of je op welke manier dan ook als autochtoon met hen bezig houdt? Wat krijg je ervoor terug? Bedreigingen en geweld. Nee, bedankt. Laat ze het lekker zelf uitzoeken. ELDERS! Ze hebben hun kansen ruimschoots gehad en verpest.
"Waar is de opvoeding gebleven?" vraagt Frank de Boer zich af. Tsja. Als ik zie wat er aan toekomstig pleuristuig nu alweer als amper 6-jarige met een grote bek door de supermarkt struint en zich tegoed doet aan chips, chocola en energydrink dat ze zonder begeleiding aanschaffen dan is daar je antwoord Frank. Die opvoeding is er niet. Beetje hangen op straat met je matties, beetje sissen naar k*nkerhoeren, beetje moeilijk kijken naar k*nkermongolen of k*nkerhomo's. Beetje nu al besluiten dat je toch wel niet aan een baan komt, dus ga je maar hosselen jeweetzelluf. Manmanman. Kansloos met de hoofdletter K. En in het weekend trap je met een groepje een grensrechter dood. Want het leven van iemand is minder waard dan je eer en je trots. En nu waarschijnlijk janken dat ze in de media veroordeeld worden en geen eerlijk proces zullen krijgen. Ik durf er nu al mijn linkerarm op in te zetten dat de lafbekjes allemaal zullen ontkennen dat ze getrapt hebben. Afgekeken van hun vriendjes die met 2 man op een scooter iemand doodrijden. Met een beetje geluk geeft de rechter je nog gelijk ook. Die kans is ook levensgroot hier. En troost je alvast maar met de gedachte dat deze moordenaars nog een leven lang op kosten van de staatskas zullen leven. Nee, niet in de gevangenis, maar straks liefdevol opgevangen als knuffelproject voor de één of andere subsidiespons die de jochies een nieuwe kans wil bieden. Een kans die ze 100 tegen 1 toch weer gaan verkloten want zo rollen ze en dan kunnen ze lekker het handje ophouden in de bijstand. En pa en ma? Die zullen om het hardste roepen dat het zulke lieve jongens zijn met een hart van goud. Hé, waar hebben we dat vaker gehoord?
dat ze mogen sterven en de hele stamboom ook
@FlonVabbergasted | 03-12-12 | 21:12
Ik zou kunnen zeggen dat je gelijk hebt natuurlijk, maar helaas hebben Nederlanders wat te verliezen.
Ikzelf heb er schijt aan of ik wat verlies, want voor mij is niks belangrijker dan een vrij en veilig leven voor mijn kinderen en eventuele kleinkinderen.
Ik heb het hier ook al vaker gezegd.. wanneer gaan we met z'n allen wakker worden om hier een eind aan te maken?
@carramba | 03-12-12 | 20:40,
die spotjes worden alleen bekeken door mensen die reeds prima zijn opgevoed,
weggegooid geld dus en volstrekt zinloos, bereikt het publiek wat dit soort info nodig heeft totaal niet.
De eerste reactie van de club (Nieuw Sloten) is in ieder geval 100% beter dan Sporting Noord na hun gevalletje Opa doodschoppen. Neemt niet weg dat het opheffen van die toko nu onvermijdelijk is geworden. Geen controle over je eigen voetballers betekent geen bestaansrecht, klaar.
FlonVabbergasted | 03-12-12 | 21:17
Welke boekjes heeft u vroeger gelezen?
Dit is nu net een van de belangrijke reden dat ik uit Nederland ben vertrokken. De schoffies maken de dienst uit en hollen Nederland uit.
Ik mag de hoop uitspreken dat de publieke opinie omslaat en dat deze culturen eruit worden geknikkerd. Het gaat al lange tijd sterk bergafwaarts en het einde van de tolerantie-staat is in zicht.
Voor de schoffies wens ik een vreselijk leven, waarbij ze hun leven lang over de schouder moeten blijven kijken. Ik mag de hoop uitspreken dat de schoffies een ellendig einde krijgen.
Suubi Musajja | 03-12-12 | 21:12 | 'We' zijn al lang niet meer groot. Onze voorouders waren dat ooit eens - door de hele wereld uit te moorden en te plunderen, niet door 'de deuren open te zetten' (lees eens wat minder linkse propaganda). En onze voorouders kwamen daarmee weg tot de portugezen en de engelsen ze zo weer naar hun trieste plekje aan de noordzee terug schopten. Waarna het volkje zich ontspon tot wat het nu is: compleet hersendood, met schulden overladen en druk twitterend en facebookend en reagurend 'dat binnenkort de vlam in de pan van de imaginaire wel dappere stoere nederlander' slaat. De farce. Nederland. Een farce. Het volk: een farce. Ik kan maar twee nationaliteiten noemen die ik een nog grotere farce vind. Ik noem ze maar niet, qua zelfwegjorissen. Maar op de > 100 nationaliteiten staat het nederlandse brain hibernating laffe volk FIER EN TROTS -- onderaan.
i.imgur.com/2VbIj.jpg
Namen van de spelers van de betreffende ploeg
@ spanarchist | 03-12-12 | 21:02 | + 0 -
Toch hoop ik op voortschrijdend inzicht.
.
Dat taboe op het gebruik van geweld door ouders en leraren etc. moet echt doorbroken worden, anders zitten we volgende week opnieuw te treuren om een ander droevig incident. Die pubers treiteren gewoon het bloed onder je nagels vandaan, juist omdát ze weten dat je geen geweld mag gebruiken.
.
Dat is het verkeerde signaal. Ook Pechtold moet dat kunnen inzien.
Sport verbroedert, ik heb het altijd al geweten!
deraderendraaien | 03-12-12 | 21:10 | Zie mijn comment net boven dat van jou. nederlanders zijn laffe vinexslaven met een waardeloos inflatoir 'hoger opgeleid' mavodiploma, overladen met schulden, en hun meningen halen ze van twittert en facebook. Druk reagurend dat 'binnenkort anderen 't niet meer pikken'. Te bespottelijk voor woorden. Ik noem me in 't buitenland een Duitser, ik schaam me teveel om me nog nederlander te noemen.
Beelzebob | 03-12-12 | 19:52 | + 27 -
Ellendige mensen hier allemaal, meteen de blinde haat en angst naar moslims er weer bijslepen. Met het hele NSB vocabulair van van nationalistische leuzen erbij. Wat jij zou moeten waarderen in ons land dat inderdaad door onze voorouders (niet door ons) is opgebouwd zijn de tranentrekkend mooie emoties van tolerantie, gastvrijheid, openheid. Niet de hetze die jij en zoveel anderen de laatste jaren opzetten. We zijn groot geworden door de poorten en onze harten wijd open te zetten, niet door in je donkere veilige holletje te kruipen. Het overlijden van deze man is in en in triest - en we kunnen manieren vinden om ervoor te zorgen dat niemand in deze samenleving opgroeit op een manier die dit soort gedrag tot gevolg heeft.
Heeft iemand eigenlijk wel in de gaten hoe de woede onder de jeugd is die wel hun stinkende best doen op scholen en werk, maar door de door hun ouders bijgebrachte beschaving zich nog steeds inhouden tegenover dit soort tuig? Eens om eens zijn die het zat om niet normaal uit te kunnen gaan, of gezellig te sporten. Dit tuiggedrag zorgt er trouwens ook voor dat de autochtone jeugd die van goede wil is steeds individueler wordt om maar niet met een stel vrienden zo'n groep bagger tegen te hoeven komen, want wanneer dat wel gebeurt kunnen ze 9 van de 10 keer hommeles verwachten omdat de heren allochtoontjes zich geprovoceerd voelen.
Dat deze man zijn leven moet prijsgeven aan dit soort tuig dat elkaar op voorspraak van haatbaarden die ze vereren opruien, en van elkaar leren dat het westen slecht is en dat zij hier heer en meester zijn zou voor de politiek en de rechterlijke macht de laatste druppel moeten zijn als ze de goedwillende jongeren beschaafd willen houden.
twitter.com/search?q=Free%20Dardak&am...
Montgomery Burns | 03-12-12 | 20:43 | Nee hoor. nederlanders zijn een laf volkje; bange vinexslaven zonder ballen die met een natte bilspleet op GS lopen te reaguren. D'r komt helemaal niet zo'n dag, kijk om je heen, en wat zie je? Als je geluk hebt mij met mijn 6 Staffordscheetjes en een voorliefde voor reltuig. Maar de kans dat je mij ziet is heel erg klein. En wat zie je verder: bange hollandertjes, die spontaan hun broek onderschijten als iemand ruzie met ze zoekt. Er zal niks veranderen. Mijn medelanders zijn helaas te laf.
Greetje Duisenberg | 03-12-12 | 20:57
Hetzelfde als Pechtold, Halsema, Die-de-rik etc., namelijk helemaal niets.
Hierbij de reactie van de KNVB: www.knvb.nl/nieuws/26112/knvb-diep-ges...
Wat een klote nieuws zeg :( !
Jarenlang onzinnig gezeur aanhoren dat het beter is om pacifistisch te zijn en maar over je te laten lopen, dan dat je jezelf met gepast geweld verdedigt, heeft Nederland behoorlijk de das omgedaan.
.
Dus dan krijg je dit vanzelf.
.
Het mantra dat geweld altijd slecht zou zijn, is gewoon onzin. Soms is geweld juist uiterst zinvol en de enige manier om iets duidelijk te maken.
.
Zodra die aapjes weten dat ook zij héél hard op hun bek getimmerd kunnen worden, gaan ze zich anders gedragen. Tot die tijd wanen ze zich onschendbaar, want je mag ze nog niet eens een draai om de oren geven als leraar, blijkbaar.
.
De wet moet dus veranderd worden. Herinvoering van lijfstraffen. Past ook bij de gedachte van sharia. Veel Marokkaanse ouders zullen dit met mij eens zijn. Ben benieuwd wat Marcouch gaat zeggen trouwens over dit incidentje.
Frank Boeijen is druk doende een nieuw liedje te bouwen.... toch??
De KNVB zwijgt het voornamelijk dood.... niet eens een reactie op facebook of wat dan ook. Wel een mooie foto over respect op de KNVB Facebook pagina... Maar vervolgens de kop in het zand steken.
Moord... maar ach minderjarig, schaamtecultuur en zielig natuurlijk. Dat wordt 240 uur dienstverlening.
Wat weten we het toch weer allemaal goed hier. Het zijn de marokkanen! Allemaal!
Heel vreselijk dat dit is gebeurd, en wat mij betreft moeten deze jongens zwaar worden gestraft. Maar autopsie zal toch echt moeten aantonen waar deze man aan is overleden. Neemt niet weg dat het feit van de aanval op zich al voldoende moet zijn voor levenslang royement qua voetbal en een straf voor de laffe aanval op een vrijwilliger.
@deepblue | 03-12-12 | 20:40
Ja, maar alleen de eerste, de zesde en de dertiende zijn verdacht.
Er komt een dag waarop de wal het schip keert. En die dag komt steeds dichterbij...
Zo'n grensrechtersvlaggetje moet ook niet aan zo'n dun plastic stokje worden bevestigd, maar aan een goed in de hand liggende wapenstok!
@yuryzelluf | 03-12-12 | 20:31
In de gevangenis ben je een van de weinige blanken,dus ik ga er liever niet naartoe.
vander F | 03-12-12 | 20:25 | + 0 -
Tolerantie en respect kun je een "pinda" niet bijbrengen met een reclamespot.
Ik schaam mij kapot voor al die vanuit de overheid gesponsorde clubs die met een belerende toon elke avond mijn woonkamer in worden geslingerd. Spotjes waarin men de maatschappelijke wenselijke omgangsvormen onder de bevolking promoot. Zaken die voor mij heel vanzelf sprekend zijn.
Dit geeft goed de algehele morele status van dit land aan.
-weggejorist-
Het liefst zou ik zien (eigenlijk zou het volk dat moeten eisen) dat er per direct gestopt wordt met vechtsport voor jongeren.Jammer dan voor degenen die er weerbaarder van willen worden.Die zoeken maar prive-les of iets.
En de knuppels die mma en k1 zo razend populair hebben gemaakt waar deze jongeren vaak helemaal verslaafd aan zijn (lees de comments maar op youtube) zouden ze in een hok vol veroordeelde psychopaten moeten gooien.
Want jah,die hebben misschien geen vechtsport training gehad maar die blinde woede en razernij kan ook hard aankomen.. Dan sta je geen kans met je highkicks.
Wanneer is de stilletocht?
voor de 3 slachtoffers hè
@vander F | 03-12-12 | 20:24 |
.
Het probleem met deze gasten is dat ze niet genoeg werkende hersencellen hebben om te begrijpen dat een filmheld niet hetzelfde is als een mens IRL.
En de reden daarvan is weer dat hun moeder ook hun tante is en hun vader ook hun oom.
'Nuff said....
yuryzelluf | 03-12-12 | 20:31
Ik wil heus wel hoor, maar om nou in mijn eentje op het Binnenhof te gaan staan..
zo erg voor deze kerel maar wat is er GODVERDOMME toch aan de hand dat we een land zijn geworden wat nog uitsluitend geregeerd lijkt te worden door roofdieren van het soort dat alleen nog maar in groepjes iets durft? notabene van een leeftijd dat je ze nog gewoon omblaast! het zijn kinderen GVD!
ik weet niet of het nieuwe medelanders 6de generatie waren of gewoon balnke copycats maar maakt ook niet uit. ik zou mij als 40 jarige toch echt tot de dood verdedigen en er zeker 1 of 2 meenemen... ik bijt hun strot af, echt waar of het nu kinderen zijn of niet.
zijn we dan allemaal verworden tot platgelulde en totaal gedomineerde slappe zakken verworden die angst hebben voor de 'gevolgen'?
wanneer gáán we nu echt eens?
"Club neemt afstand en royeert spelers". Deze primaten royeren van een club heeft geen enkele zin, het is enkel een statement van het falende bestuur van de club. Als die club beschikt over enige zelfreflectie doeken ze de hele tent op want deze door en door verrot.
Er is in de mediaas een oorverdovende stilte rondom de ethnische achtergrond van de doodschoppertjes, dus een goed verstaander weet alweer hoe laat het is.
.
En verder valt op dat de kloodtzakken "... zijn aangemeld bij de tuchtraad van de KNVB." Volgens mij is het ietsepietsie belangrijker dat de heren bij justitie worden aangemeld en vervolgens decennia lang de bak in gaan. Sinds wanneer is het de tuchtraad van die voetbal-tokkieclub die in geval van moord de dienst uitmaakt in dit land?
.
Tenslotte: ook het eerste gejammer dat "... die jongens toch niet voor hun leven geschorst moeten worden ..." en dat ze een "... tweede kans moeten krijgen..." al weer gehoord op de radio. Kots wordt je van dat apologetisch gelul in dit land!
.
Verder zeg ik maar niks meer, want anders komt die permaban wel heel dichtbij...
wedden dat ze geen blond haar hadden..
Het enige democratische machtsmiddel dat je persoonlijk hebt, is stemmen op een partij die zaken benoemt en aanpakt: Criminaliteit, EU, Islamisering. Dat soort zaken. En dan maar hopen dat die partij geen domme dingen doet als weglopen van haar verantwoordelijkheid.
En hopen natuurlijk, dat er IETS van visie, IETS van rug te vinden blijkt onder je medestemmers. Maar dat is niet jouw verantwoordelijkheid.
@henkheu | 03-12-12 | 20:21,
laat ze bij SIRE eerst maar eens fatsoenlijk de betekenis van het begrip 'tolerantie' uitleggen.
Ik heb het idee dat ze dat zelf niet eens begrijpen.
R.I.P. Dit verdient niemand.
Ik sluit me helemaal aan bij Geenstijls actie een maand geen voetbal meer voor alle liga's.
@deropofderonder | 03-12-12 | 20:17,
lijkt me meer voor de rest van hun leven verklooit,
je maakt mij niet wijs dat ze doelbewust iemand wilden vermoorden,
gewoon een stel opgefokte leeghoofdige sukkels die de hoofdregel bij kickboksen nooit hebben begrepen en teveel stompzinnige knok en beukfilms hebben gekeken waarbij de hoofdrolspeler zelfs na 16 trappen tegen z'n harses z'n haar nog keurig in een scheiding heeft zitten.
Waarom niet gewoon georganiseerde voetbalcompetitie verbieden? En Julio Poch terughalen om overtreders te bestraffen.
-weggejorist-
Nou, dat wordt weer een middagje schoffelen voor deze schoften.
Mijn vader was grensrechter in het amateur voetbal. Drie jaar op hem ingepraat omdat ik dit voorzag. Gelukkig nu gestopt, als ik dit lees kook ik van woede.
Zowel voetbal als kickboksen worden mogelijk gemaakt door een enorme rivier van subsidiegeld. Fijn hoor, dat al die musea en theaters worden aangepakt maar ik hoor nooit eens dat iemand is doodgetrapt in het theater, door acteurs die van staatswege doodtraples krijgen.
@Ouslender | 03-12-12 | 20:08
Dus het waren tóch Wouter en Danny? Je kon er op wachten.
Ouslender | 03-12-12 | 20:08 |
Je omschrijft het keurig netjes, maar denk toch dat ze bij het mdi al druk bezig zijn met het tikken van 'n mail
En wat vindt Leon ervan?
de grote afwezige : KNVB
@vander F 19:56
Om dat te voorkomen, lees ik vrijwel nooit de topics.
Anders zou ik het ook nooit zo lang hebben volgehouden. Levensgevaarlijk.
Als het voor de rechter komt zal de verdediging ongetwijfeld aanvoeren dat het onwel worden (enkele uren na het incident) en het overlijden van de grensrechter, niet te wijten was aan het trap incident maar aan de algemene gezondheid toestand van Richard.
Kortom oorzaak en gevolg hebben niets met elkaar te maken en de 3 gouden hartjes gaan niet voor doodslag maar voor mishandeling aan de pan.
De namen van de drie verdachten zijn inmiddels bekend. Eentje komt uit het meest noordwestelijke Afrikaanse land en twee uit een voormalige Nederlandse kolonie in Zuid-Amerika.
Leon de Winter heeft drie nieuwe vrienden.
-weggejorist-
Arhedis-Varkenjaab | 03-12-12 | 19:53,
dat kunnen ze dan wel denken, toch zitten ze opgescheept met een NL paspoort.
Ook een kwestie van opvoeden hè, en dan bedoel ik die verdomde regering van ons,
jaren lang ontzettend hun best gedaan om vooral mensen niet te laten inburgeren, met hun les geven 'in eigen taal', totaal van de pot gerukt.
Hier wonen, hier opgroeien, je hier aan de cultuur aanpassen.
En kinderen hoeven zich helemaal niet aan te passen, die worden hier geboren maar als hun ouders constant de boodschap krijgen dat ze geen flikker hoeven te doen in onze maatschappij en lekker helemaal 'zichzelf' moeten blijven, wat wil je dan?
Neem een voorbeeld aan de VS, daar wordt het er ingeramd dat je een Amerikaan bent, niet dat het daar allemaal rozegeur en maneschijn is, maar wel verdomde duidelijk voor iedereen.
"Een paar uur na het geweld werd de man onwel en zakte hij in elkaar."
Hun advocaat (als het überhaupt zo ver komt) zal wel aankomen zetten met het feit dat het niet vast staat dat het overlijden door het geweld komt en eist daarom vrijspraak (en de d66 rechter gaat daar uiteraard in mee)
dan zou ik liever thuis zitten me 'n uitkering als zo'n deerniswekkend baan hebben
@vinque | 03-12-12 | 19:07 | | Reageer+ | 6
Dat is gewoon een waarheid die eigenlijk voor heel de EU zou moeten gelden.
Maar ik vrees dat we daar met onze huidige regeringen nog zeker een decade of meer op moeten gaan wachten.
knvb.ditismijnteam.nl/spelers/43635-fa...
ach hier heb je al een van die knullen zegt genoeg
Vonnis van onze rechters: 3 maanden gamen in de jeugdgevangenis... FIFA13?
Volgens Nieuw Sloten heeft ie het zelf uitgelokt...
Twitter__' Dave ‏@DaveBonjak
Die grensrechter heeft het zelf uitgelokt hoor..
Bakito | 03-12-12 | 19:45,
ik ben daar absoluut van overtuigd zelfs,
volgens mij kun je zelfs PTSS oplopen zonder daadwerkelijk fysiek zelf te zijn blootgesteld aan iets gruwelijks.
Stel je eens voor, mensen die bv alleen GS zouden lezen als belangrijkste nieuwsbron, hoe verknipt zou je wel niet worden?
www.almerevandaag.nl/almere/article193...
Vandaag zijn weer 3 kansen jongeren geboren op de gevorderde leeftijd van 15 en 16 jaar.
Deze jonge, nog opbloeiende kerels zullen het niet makkelijk krijgen in hun verdere leven en daarvoor zal de samenleving heel veel pakken tolerantie moeten inkopen omdat te kunnen ondersteunen.
Laten we hopen dat hen niet het lot wacht van het gouden hartje Rishi, want dat zou wel er "sneu" zijn.
Overigens, het eerste tolerantie offer is al gebracht door ene Richard, vrije tijds grensrechter, die zich tolerant en vrijwillig beschikbaar stelde om in deze als rechter de grens te trekken. Helaas werd zijn inzet niet positief ontvangen. Hij werd doodgetrapt.
Kan die tolerantie reclame nu eindelijk eens van de buis verdwijnen.
Kan het a.u.b. zover komen dat we dit soort wantoestanden eens met wortel en stam uitbannen.
Laat geen middel daartoe onbenut blijven.
Tijd voor de allergrootste schoonmaak.
Ik besluit met dank aan de PvdA die de volledige verkwanseling van dit eens zo fijne land zo
geraffineerd tot stand hebben gebracht, socialisme begint waar het sociale leven ophoudt.
(Dat laatste is niet de waan van deze dag)
vander F | 03-12-12 | 19:50 | + -1
Dit heeft niets met Nederlanders te maken. Het zijn Turken, Marokkanen en wat ander Afrikaans spul. Nomen est omen.
@Bakito | 03-12-12 | 19:45
Ja,daarom stoppen struisvogels hun kop in het zand.
Ik heb me een tijdje lang lekker koest gehouden, haalde zelfs nog de headlines met een bepaalde "Balkan" uitspraak.
Er moet me vanavond toch echt even iets van het hart, veel zelfs;
-Als eerste heel veel sterkte , kracht, liefde en ondersteuning aan alle betrokkenen die dit zware verlies moeten lijden voor de rest van hun leven. Het zoontje van deze beste man speelde ook vaak mee, ik weet niet of dit nu het geval is geweest. Maar probeer eens in te denken hoe het leven bijvoorbeeld van dat zoontje er verder uit komt te zien nu?.. probeer het eens...
-Er MOET een voorbeeld gesteld worden, nu. Vanuit de overheid, de sportwereld, de maatschappij. Deze daders kan en mag je niet onder jeugdstrafrecht veroordelen. Veroordeel ze volgens het volwassenenstrafrecht, met paal en perk. Als dit (waar ik bang voor ben en geeneens verbaasd over zal zijn) met de zoal bekende Neerlandse zachte hand wordt "gestraft" dan zou iedereen weten en moeten weten waar men aan toe is in Nederland op dit tijdstip en de tijd die komen gaat.
We hebben het hier over de "normale man" ; het had U kunnen zijn, Uw zoon, Uw man, Uw collega, Uw beste makker, Uw zielsmaatje, Uw bakker, Uw buurman.
"Wij" het Nederlandse volk wat zich te pas en te onpas gedraagt naar de Nederlandse maatstaven, wij die de illusie hebben dat we veilig zijn, wij die zoveel mogelijk "goeds" proberen te doen zijn onderhevig aan stelselmatige nalatendheid van de overheid en een agressiecampagne vanuit een (helaas) groot deel van de allochtone bevolking.
Laten we elkaar niet voor de gek houden , iedereen weet inmiddels wat voor een prachtexemplaren uit dat voetbalteam verantwoordelijk zijn voor de DOOD van een 41 jarige man.
Maak eens een meting hoeveel Nederlanders er door Allochtonen om het leven zijn gekomen, doe dat nou eens.
En er zullen weer mensen zijn die dit niet willen zien en het wegwuiven, laat ze maar ze zijn in de minderheid, een roepende in een woestijn.
Waar ik wel van overtuigd ben dat een heel groot deel van de bevolking vanavond tijdens het slapen zal afvragen hoe veilig hun nog zijn in onze maatschappij.
Zichzelf zullen afvragen hoe men hun eigen huis en haard kunnen beschermen, hoe hun geliefden te voorzien van de bescherming die ze verdienen, het recht op een menselijk leven waar ze hard voor werken en waar ook hun ouders keihard voor gewerkt hebben.
We zijn ternauwernood met enorm veel kleerscheuren uit de 2e Wereldoorlog gekomen, waarvan heel veel van onze ouders en grootouders en zij voor hun keihard hebben gewerkt om iets heel moois van Nederland te maken.
En door het vertrouwen in de regering, en de tolerantie tegenover een haatcultus, een doodsreligie die heel het Westen stelselmatig in een 3e wereldoorlog trekt en forceert(zie ook de Balkan zoals een tijd terug vermeldt), gaat dit land naar de kloten.
Dit is je leven wat je nu leeft, ga er maar vanuit dat je maar 1 keer de kans krijgt.
Is dit wat iedere hardwerkende ziel in dit land wil !?
Niet langer meer Volk van de Leeuw, Je Maintiendrai!
@DeVerbazing | 03-12-12 | 19:34,
ik mag zeker hopen dat er eens wat meer en realistischer reactie komt uit het Haagsche.
Beukman | 03-12-12 | 19:31 ,
de verhuftering begint en eindigt uiteraard niet bij Geenstijl, Geenstijl is slechts een symptoom, geen oorzaak.
@TeeJee | 03-12-12 | 19:31,
maakt geen zak uit, het zijn Nederlanders, hier geboren en (slecht) getogen, deal with it.
pius heeft gelijk, consequent zijn, verdomde consequent, dus ook geen grijze sok die even komt vertellen dat cultuur blabla etc. verzachtende omstandigheden moeten zijn, zo'n wollen sok wil niks horen over afkomst en cultuur (iedereen gelijk) maar als het dan mis gaat is het ineens wèl van belang? Het juist dat, zogenaamd heel sociale, gezeur wat mensen verward.
(Ver)oordelen we niet te snel? Als je droomt van Ajax 1 maar je bent veroordeeld tot Nieuw Sloten B3, mag je je dan een tikje miskend voelen?!
vander F | 03-12-12 | 19:37
Langdurig harde muziek over een koptelefoon leidt niet alleen tot gehoorschade, maar vaak ook tot psychische problemen.
Volgens mij geldt hetzelfde voor blootstelling aan slecht nieuws en/of gewelddadige gebeurtenissen.
RIP Triest allemaal! Die jochies lijken opvoed zijn door hun vriendjes op straat. Als iemand kritiek uit, dan sla je er met zijn allen erop. Zo te zien gingen die 2 andere allochtonen erg vaak om met finnen. Uitroeien met wortel en tak die handel!
@vander F | 03-12-12 | 19:37
Well said.
'Vroegah' zei men dan: 'he, misschien moeten we hier een Postbus 51 folder van maken, met zo'n stukje voorlichtingsbelevingsgebeuren los je het probleem waarschijnlijk wel op'.
De verdediging van deze Bicultureel Uitgedaagden is natuurlijk vrij simpel: iedereen moet iedereen de schuld geven en de rechter laat je lopen. Vergelijk de scooterparels die een jaartje of zo geleden een vent doodreden op een zebrapad. Zelfde aanpak en Wolla! Vrijspraak.
Dit soort vechtpartijen gebeurt meestal zo vreselijk snel dat het achteraf moeilijk te zeggen is wie wat deed. Welke schop was de dodelijke? En wie schopte? Bilal wijst naar Mo en Mo naar Abdelwakil en everybody walks free.
Zo gaat dat. Oh ja: de club krijgt een boete van 100 Euri van de KNVB + 19 Euri adminitratiekosten.
vorig jaar ook een dode, en nu weer, allemaal in regio amsterdam... kudtvolk
@de grote Anti | 03-12-12 | 19:17,
hmm, tv?
Ik vraag me werkelijk af of tuig gastjes dan wel hun ouders naar dit soort programma's kijken.
Die softie programma's worden door wereldvreemde softies gemaakt voor louter en alleen andere softies die hiermee eine schöne heile welt bij elkaar fantaseren.
Dat dit soort tv ook maar iets zou bijdragen aan een betere verdraagzame wereld is natuurlijk je reinste flauwekul.
Gajes en niet nederlands sprekenden kijken absoluut niet naar die gesubsidieerde flauwekul, daar heb je schotelantennes en internet voor. En iedereen verschuilt zich lekker in z'n eigen belevingswereld van haatbaarden tv, platte commerciële kudtquizzen of 24/7 porno.
Soms denk ik wel eens dat politici en programma makers werkelijk denken dat we nog in een wereld leven waar enkele publieke netten het venster op de wereld vormen voor de doorsnee burger.
En dan ook nog eens: "incident", "incident", "incident", "eenmalig", "ongekend", "incident".
-weggejorist-
Ik wil weten, zijn de daders finnen en/of periferiek volk?
pius | 03-12-12 | 19:23 | + -2 -
Dit zijn geen Nederlandse jongens, Dat heeft onze regering er van gemaakt.
buitenspel.
Wedden dat die schoffies hiermee wegkomen? Een of andere lepe correct-advocaat die begint te miepen over de moeilijke jeugd + jonge leeftijd, een rechter die per sé moet weten wie nou exact "de" fatale trap heeft uitgedeeld en presto: gebrek aan bewijs een de jongens komen met een lichte vermaning weg.
@vander F | 03-12-12 | 19:26
De reactie van politici op dit 'incident' gaat mij hopelijk helpen bij het bepalen op wie ik moet stemmen.
Oorlog in Syrië, machtsmisbruik in diep donker Afrika, drugwars in Mexico: allemaal moeilijk en ver weg om er iets aan te doen voor Nederlandse politici.
Het minimaliseren van doodschopperij op Nederlandse voetbalvelden acht ik wel tot hun beleidsterrein.
Diegene die niet verder komt dan 'het is ook wat en vroeger was het ook niet altijd leuk', daar stem ik niet op. Ik verwacht meer iets als "er is een grens overschreden qua maatschappelijke verruwing. This is where we draw the line".
Tip aan gemeentebestuur Islamsterdam: schaf zwarte Piet af en vervang hem door laffe Achmed.
Soms lijkt 'Oog om oog, tand om tand' helemaal niet zo'n gek principe, trouwens.
@pius | 03-12-12 | 19:23
Dit kun je niet bestrijden zonder de bron aan te pakken, want anders blijft het bij symptoom bestrijding.
Ik snap dat je wilt proberen deze jongens wilt proberen 'er bij te houden', maar ik zeg je, hopeloze zaak zolang er niet naar de oorzaak wordt gekeken, en ja, net als Pim al zei 'het zijn 'onze' jongens', maar het grote probleem is toch echt de islamitische opvoeding.
Zolang dat ontkend wordt, is er geen oplossing mogelijk, en ben jij bezig met een druppel op een gloeiende plaat te gooien.
In een groepje met z'n allen laf keihard tegen het hoofd trappen van een weerloos op de grond liggend slachtoffer is nu eenmaal een populair gebruik in bepaalde culturen.
En vervolgens het ontkennen ook.
Wat een cultuurverrijking toch...
-weggejorist-
@Bakito 18:44: Flauwekul; het in elkaar timmeren van lijnrechters heeft niets met een competitieve maatschappij te maken. De schuld ligt bij die jongens zelf, en bij hun ouders die ze blijkbaar een nogal beroerde set normen en waarden hebben meegegeven. Het enige dat je de maatschappij kan verwijten is dat ze (justitie, school, omgeving) die jongens niet eerder terug op het rechte spoor hebben getrapt, want het wil er bij mij niet in dat dit de eerste keer is dat ze iemand zo te grazen nemen.
@pius | 03-12-12 | 19:23
Hahaha... Nederlandse jongens. Moet je eens tegen ze zeggen "Jij bent een echte Nederlander".
Ik zal bij je begrafenis zijn... vriend.
-weggejorist en opgerot-
Heb je mijn plemp op Powned zitten lezen John?
Helemaal mee eens. Leg het maar eens stil, van laag tot en met de eredivisie.
Ik snap trouwens toch niet dat mensen het risico nog willen lopen om te gaan fluiten of vlaggen.
En zwarte Piet wordt buitenspel gezet.
Me dunkt dat deze gemuteerde sarcomen er met een schoffelcursus van af komen, want al genoeg door de media gestraft en blablbla. Ondertussen zijn de streetcredits van voornoemde uitzaaiingen tot maximaal gestegen en zullen ze in de hood als helden worden aanbeden door de breezahs.
@pius | 03-12-12 | 19:23
Ik denk beide.
Gelukkig worden de mensen nog emotioneel in geval van het aanschouwen van een groot onrecht.
Neemt niet weg dat dit volgende week weer passé is en de winterbanden dan van een belangrijker orde zijn.
Arm gezin Nieuwenhuizen. Dat wordt de eerste Kerst zonder papa.
blanke sabel | 03-12-12 | 19:27 | + 0 -
Knappe knul, zo'n mooi kleurtje he?
Vrijwilliger doodgeschopt tijdens een spelletje voetbal.
Volgens mij wil je het lulverhaal van een excuus van die kloothommels niet eens weten. Dat is 10 tegen 1 een belediging aan het adres van de nabestaanden.
Soms is mordicus tegen de doodstraf zijn heel heel heel moeilijk. Zo ook nu. Wat moet je met gasten die dit al op hun 15e/16e klaar spelen? Deze figuren kun je met niemand alleen laten. Ook niet op de long stay.......
-weggejorist-
Ach ja... Waarom naar Syrië reizen als je in Amsterdam kunt oefenen voor de jihad?
Mijn zoontje mag om die reden dus niet op voetbal. Het is zo triest in dit land geworden dat ik het bijna uit wil schreeuwen van woede.
En ik bedoel de geïmporteerde cultuur van schaamte, macho en verachting.
Nederland gaat langzaam stuk en ik vind het verschrikkelijk voor mijn kinderen.
@Bakito | 03-12-12 | 18:53 ,
geweldexplosies, depressie, suicide, uitzichtloosheid.
Ik heb dagen dat ik bewust het hele nieuws en krantengebeuren maar oversla.
Teveel lezen en het hoofd breken over alle ellende die via tv en vooral het internet over ons wordt uitgestort is niet goed voor m'n humeur en welbevinden,
voor niemand niet lijkt me.
Een van de nadelen van de totale vrijheid van meningsuiting, en het publiceren van meningen, het 'nieuws' is vrijwel altijd 'slecht' nieuws, dat de zon schijnt in Thailand boeit natuurlijk niet, dat daar weer eens een pedo wordt opgepakt wel.
Daardoor zou je de indruk kunnen krijgen dat Thailand louter en alleen bestaat uit vuige sekstoeristen en meisjeshandelaren, wat natuurlijk onzin is, maar goed.
Een mens is geneigt juist dat nieuws te volgen waar z'n hart vol van is.
Zo ook dit topic, ik zelf heb werkelijk geen idee wat er zich op de velden afspeelt, ik krijg dus alleen inzicht uit tweede hand, zo lijkt het mij bijkans elk weekeinde wel oorlog, gelukkig weet @tisallemaalwatzeg | 03-12-12 | 17:59 mij uit deze boze droom te halen.
Het is dus maar wat je opkropt en waarom, ikzelf probeer me er altijd van bewust te zijn dat wat ik uit tweede hand te horen/lezen krijg ALTIJD gekleurd is, dat er altijd meer kanten aan het gegeven feit zitten en dat het soms misschien beter is me op m'n eigen sores te richten, het is gekmakend, die informatie overflow.
M'n vriendin heeft bv de tv uit haar leven gebannen en ik moet zeggen dat het verdomde rustgevend is als ik bij haar vertoef, ik merk dan in eerste instantie een lichte onrust, afkickverschijnselen bij mezelf.
Dus wat krop ik meestentijds op? Tweedehands nieuws, verhalen, zaken waar ik eigenlijk niets mee te maken heb, toch wil ik ook geïnformeerd blijven, maar waar ligt de grens tussen bruikbare zinnige informatie (op wie moet ik stemmen, is het verstandig nu een huis te kopen etc.) en paniekzaaiend geroddel?
Lastig kost voor de moderne mens.
neemjemoederindemali | 03-12-12 | 18:18 | + 4 -
Zou (chris)tijs ook in de wat dooiere porno zitten dan? Een mooie necrofilm lijkt me wel wat. Hij heeft de perfecte uitstraling voor en kan zo aankloppen bij No Pictures Please (zie topic over de e.o.)
@de grote Anti | 03-12-12 | 19:17
Opvallend dat juist diegenen die tegen onderscheid en doelgroepenbeleid zijn in voorkomende gevallen wel nadrukkelijk wijzen op de etniciteit. Ik vraag me af of er wel werkelijke piëteit is met het slachtoffer of dat het allemaal wel heel goed uitkomt.
Dit geweld moet bestreden worden en daar heeft iedereen een taak in, dus jij ik, de KNVB, de politie etc Verhuftering is een etniciteits-overstijgend probleem immers.
En feitelijk zijn dit gewoon Nederlandse jongens die deze daad gepleegd hebben. Geen onderscheid immers- gelijke monniken gelijke kappen. Zoiets heet consequent zijn.
@Bakito
Echt wat ben jij toch een recruit trolletje he.
@Bakito | 03-12-12 | 18:44 ik ben het daar niet mee eens. Omgaan met winst en verlies is een kwestie van mores, een set geschreven en ongeschreven regels. Die verschillen van tijd tot tijd en van plaats tot plaats. Wat wij hier barbaars vinden (iemand doodschoppen naar aanleiding van een sportief bedoelde competitie) kan op een andere tijd en plaats misschien passend zijn.
Ik denk niet dat competitie (casu quo het belonen van winst) automatisch slechte verliezers oplevert. Maar sommige mensen weten blijkbaar niet hoe het spel hier wordt gespeeld respectievelijk hoe met verlies om te gaan. Ze kennen de mores niet.
De oplossing lijkt me om ze mores te leren.
-weggejorist-
@Bakito | 03-12-12 | 18:44
Het is met name de heersende gedachte dat winnen/verliezen geheel afhankelijk is van jouw eigen persoonlijke inzet die het voor de verliezers zo zuur maakt, vooral omdat van deze gedachte niets klopt.
Misschien de ouders samen met hun kroost die dit op het geweten heeft afschieten? Om verdere inteelt problemen en mismatch van DNA te voorkomen...
Ik snap alleen niet waarom de grensrechter niet is geholpen door de jongens uit het team van zijn zoon en andere begeleiders? Ik bedoel, het blijven 15, 16 jarige kinderen...
Kijk bijvoorbeeld naar de rommel op televisie,men wordt doodgegooid met zachtaardige sympathieke mannen.
Ik ga alle programma's niet opnoemen maar ze zijn er in overmaat.Dit soort jongetjes lacht daarom en heeft figuren als hadr bari als rolmodel.
Dat gaat natuurlijk helemaal faut op den duur,hmm?
-weggejorist-
Even voor de duidelijkheid..... ik ben het wel/niet!
En dan bedoel ik natuurlijk aan dit soort gespuis,want er zijn gelukkig nog een hoop normale kinderen.
Je mag volgens de wet geen *kuch* kinderen slaan maar volgens mij komt er een dag dat volwassen mannen weer even moeten laten zien wie de baas is.
zit hier verdomme met tranen in mijn ogen te reaguren zijn. het zal je pa maar zijn, die gezellig meedoet met het voetbal en dan door een bezoekend asoteam het leven uitgeschopt wordt. Dat ze een nare en pijnlijke dood mogen sterven na een kutleven. Deze types krnnen geen berouw. Iis alleen maar stoer voor ze. Laat ze opgroeien en het worden jihadisten. Daarom opsluiten voor aktijd, voor er meer slachtoffers vallen.
HAAT - HAAT - HAAT - GEWELD - GEWELD - GEWELD, tegen alle waar de Westerse wereld voor staat. Dat is hen met de paplepel ingegoten door hun ouders de meestal aan onderdrukking en geweld zijn ontsnapt.
@Bakito | 03-12-12 | 19:06
Kijk als je niet netjes een antwoord terug geeft ga je idd de verliezerskant op.
Massa-immigratie is er mede schuldig aan dat de sfeer is dit land steeds meer verrot gaat. Natuurlijk zijn er allochtonen die best ok zijn. Per saldo vind ik het persoonlijk zwaar negatief. Dit geldt zeker voor de garnalenpellers uit het Rif. Daar zitten zoveel volstrekte idioten tussen. Geen eer aan te behalen. Remigratie lijkt mij de enige optie.
Godverdomme.
Sorry heb hier geen andere woorden voor.
RIP Richard
De daders kunnen wat mij betreft levensmang TBS krijgen. Jongeren of niet, die gozers zijn levensgevaarlijke gekken.
@vander F 18:54
Je zou zeggen dat het temperament na enkele strenge winters kapotgevroren zou moeten zijn.
Een andere dan biologische verklaring heb ik ook niet...
Tijd voor een herrie tocht naar de plaats waar de daders wonen,en zoveel mogelijk herrie maken net zolang tot de hele buurt weet wat er gebeurd is en wie daar woont.
Als ik in het bestuur zat van Nieuw Sloten, zou ik per direct opstappen. Je wilt geen leiding geven aan een criminele organisatie.
@De Gooise Matras | 03-12-12 | 18:41 | | Reageer+ | 0
Helemaal met je eens zo zie ik het ook.
Maar als je die lui liever 40 uur achter de schoffel wilt zetten...
Voer die sharia nou gewoon es in voor aanbidders van.
@Prins Fontainebleau | 03-12-12 | 18:49 | | Reageer+ | 4
Ja dat lijstje ja van die stomme boeren die op klompen over het veld rennen.
@Bakito | 03-12-12 | 18:44,
nou trek je het wel erg breed al heb op zich een punt,
het zou zich dan echter moeten vertalen op de volle breedte wat betreft jongeren in Nederland.
Wat Marokkanen betreft hebben we echter een cultuurprobleem wat opvoeding betreft, de cijfers spreken voor zich, het is gewoonweg een significant aantoonbaar verschijnsel dat er binnen die cultuurgroep, om het zo maar eens te duiden, iets plaatsvindt wat er voor zorgt dat een bovenmatig aantal jeugdigen zich misdraagt en dat is niet slechts verklaarbaar vanuit socio-economische motieven.
@vander F 18:46
Stel je voor dat we, jij en ik incluis, dit allemaal zouden moeten opkroppen?
Biff Eagleburger | 03-12-12 | 18:45 | + 0
Gisteren was de webpagina achter deze link www.nieuw-sloten.nl/784/team-informati... nog beschikbaar. Van alle spelers op de lijst droegen er slechts twee geen Arabisch naam. Maar het kan inderdaad zo zijn dat uitgerekend die beide gassies de grensrechter doodschopten.
-weggejorist-
@Bakito | 03-12-12 | 18:44
Kom, kom niet zo min over je zelf zo slecht doe je het ook weer niet als een van de verliezers van deze samenleving.
Kop op, komt best nog wel eens goed met je.
@Bakito | 03-12-12 | 18:44
Je hebt gelijk, laten we een wereld creëren waarbij verliezers en losers beloond worden en winnaars en harde werkers gestraft. Oh, wacht....
Ik vind dit gewoon moord.
@vander F | 03-12-12 | 18:46 | + 0 -
Of geen empatisch vermogen.
-weggejorist-
@Bakito | 03-12-12 | 18:36,
een uiterst taaie, consequente en gewetensvolle boksbal,
stevige klus hoor, tussen al het eendimensionale kickboks gereaguur,
but, somebody has to do the job, n'est-ce pas?
Apart dat er hier een hoop zijn die blijkbaar de identiteit en levensovertuiging van die teringlijertjes al weten. Ik kan me nog een gebeurtenis in Noorwegen herinneren en toen stonden de usual suspects hier ook al op barricaden aan te wijzen wie wel niet verantwoordelijk waren.
Dacht dat ik inmiddels immuun was voor dit soort nieuws maar toch raakt me dit. Zoveelste geval van zinloos geweld van intellectueel uitgedaagde krachtjongeren uit de een of andere prachtcultuur die weer eens niet binnen de lijntjes kunnen lopen. Het is inmiddels al bijna 2 decennia een trend. Alles went maar een dooie krijg je er niet mee terug. Mensen: voed je baringsproduct godverdomme eens op voor er nog meer doden gaan vallen.
laat die ouders maar snel de kinderbijslag inleveren. Wel gratis geld, maar geen opvoeding geven.
@neemjemoederindemali 18:40
In een samenleving van miljoenen mensen, die vanaf de geboorte worden opgevoed met de gedachte dat winnen/succes synoniem is aan levensgeluk, is dat een consequentie.
Een wereld die winnaars beloont creëert automatisch ook slechte verliezers.
Levenslang KNVB verbod en 20 jaar cel. Dat verdienen ze.
Maar ze zullen wel een weekje moeten schoffelen in dit kutland.
@De Gooise Matras | 03-12-12 | 18:38
Is dit een Godwin? Zo ja, dan weet ik het antwoord wel denk ik.
@neemjemoederindemali | 03-12-12 | 18:18 |
De eerste 'lijkenpikker' die met deze vraag kwam was de Telegraaf. Gisteravond al.
@MBeen | 03-12-12 | 17:45
Zie 18.37
@RottingChrist | 03-12-12 | 18:38
nl.wikipedia.org/wiki/Prefrontale_cort...
De wetenschap vertelt ons iets anders.
@Bakito | 03-12-12 | 18:36
Je bedoeld eigenlijk te zeggen: "Dit incident is vreselijk, het had natuurlijk nooit mogen gebeuren maar vergeet niet dat je kleine incidentjes nooit helemaal kunt uitbannen in onze samenleving?"
*Job Cohen modus uit*
@Van Dikhout | 03-12-12 | 18:26,
pardon?
Amateurwedstrijdjes??
Tja, zo gezien valt het gedrag van 'Turken' in Nederland dus eigenlijk nog reuze mee,
heb je enig idee hoe men daar ter plaatse over denkt, dat geweld?
Toch te gek voor woorden dat de arbritage wordt ondersteund door de ME, ik kan me haast niet voorstellen dat ze dat in Oba normaal vinden.
Leest wat dingen over het volwassen recht hier.
Gezien het namen lijstje wat circuleert en steeds weggejorised wordt is de kans groot dat de daders weer
de grote woestijngod aanbidden of doen alsof wanneer ze dat goed uitkomt.Zover ik weet zijn dat soort knullen volwassen op hun 13e en kunnen ze wat mij betreft als zodanig berecht worden.
@neemjemoederindemali | 03-12-12 | 18:36
Weet je wie er óók een lijkenpikker was?
Die grensrechter toonde geen RESPECT door steeds voor buitenspel af te vlaggen.
@Illegale realist | 03-12-12 | 17:37
Dat klopt ook, hoog uit een loszittende tand die een v/d vaders weer repareert in z n praktijk.
Het volgende slachtoffer van de multikul. De daders komen er natuurlijk met straffen als knuffelles en kickboksles volgen vanaf.
@nietzofotograferen | 03-12-12 | 18:33
Dat hoop ik ook.
Er is gewoon al veel te lang geen oorlog meer geweest.
@De Gooise Matras | 03-12-12 | 18:26
Alsof ik er wat aan kan doen dat die man een lijkenpikker is.
@vander F 18:21
Deze gebeurtenis veroorzaakt een hoop emoties cq woede. Dat moet eruit. Geenstijl is de ring en ik ben de boksbal.
max_laadvermogen | 03-12-12 | 18:13
"Buikhuisen zelf vertelt over die tijd dat hij meermalen werd bedreigd: Met alle denkbare middelen werd geprobeerd te voorkomen dat ik mijn ideeën over biosociale criminologie kon uitdragen en ontwikkelen. Op mijn oratie stormden met kettingen bewapende personen binnen en werden rookbommen gegooid. Er waren bommeldingen op het instituut waar ik werkte, ik werd bekogeld en bedreigd tijdens lezingen.[2] Ook Grijs verstoorde zijn lezingen. Zijn onderzoek heeft te lijden onder alle negatieve aandacht, het is voor Buikhuisen onmogelijk aan proefpersonen te komen. Impopulariteit maakt ook dat het budget van Buikhuisen wordt teruggeschroefd."
Zo ruled de policor elite.
Mensen die ongemakkelijke waarheden vertellen worden gedemoniseerd of afgeschoten.
Men hoort liever de onderzoekers ala Stapel die "aantonen" dat het allemaal wel meevalt, of zelfs dat het uitstekend gaat met de multiculturele samenleving.
-weggejorist-
We lazen je de eerste keer al Gooise Vrijgezel.
Niet doen. past niet zo.
De Gooise Matras | 03-12-12 | 18:31 | + -1 -
Ik hoop het van harte voor de slachtoffers...
-weggejorist-
Dit moet beschouwd worden als een gewelddadige actie op Nederlands grondgebied door een vijandig buitenlands ideologisch systeem. Dit systeem wat gevoed wordt door haar aanhangers moet verwijderd worden uit de Nederlandse samenleving. Te beginnen met vrijwillige deportaties naar landen waar dit systeem welkom is.
@nietzofotograferen | 03-12-12 | 18:28
Vergis je niet. Geen enkele ouder (op de totaalgestoorden na) wil dat hun kind een moordenaar is.
Vergeet niet dat eer één van de hoogste goederen is in die culturen, vandaar alle meisjesmoorden (de eerwraakgevallen).
Die zonen krijgen hun straf echt wel.
Wanneer nemen de Maroc-vaders, ooms en neven hun verantwoordelijkheid. Het is nu zo oorverdovend stil in de hoek.
De 3 loosers zullen allemaal zeggen dat ze niets gedaan hebben en de vermoorde onschuld spelen. Met als resultaat dat ze niet veroordeeld worden door onze D66 rechters. 50 strafregels en 2 uur papierprikken, dat was het wel.
Onaangepast Almere Buiten-Westen woordgrapje van vandaag. Volgend jaar veiliger namen kiezen?
www.uitzendinggemist.nl/afleveringen/1... @ 4:20
De Gooise Matras | 03-12-12 | 18:25 | + 0 -
"Die ouders van die minderjarige daders zullen zich de ogen uit hun kop schamen"
Die kunnen hoogstwaarschijnlijk geen woord Nederlands dus waarom zouden ze zich schamen voor mensen die ze toch niet kunnen verstaan?
Hadden ze net weer de selectie compleet, nu het hele elftal weg. Het waren inderdaad talentvolle gefrustreerde spelers.
www.dichtbij.nl/amsterdam-west/sport/a...
@neemjemoederindemali | 03-12-12 | 18:18
Liever mis ik alle updates van Thijs van den Brink.
Wanneer Alanya Spor thuis (in het naast Alanya gelegen dorpje Oba) speelt, is anderhalf uur voor de wedstrijd het stadionnetje bezet door een zeer grote groep politiemannen in uniform en een aantal 'stillen'. De eerste keer dat ik (vanuit mijn appartement) een wedstrijd zag, viel m'n mond open van verbazing. Elke wedstrijd wordt voorafgegaan door het volkslied en zo massaal meegezongen, gaat dat je door merg en pijp. Positief dus. Maar dan komt de rust en gebeurt iets dat niet is uit te leggen in vredestijd: het arbiterstrio wordt omringd door vier man ME met schilden en al en vanaf de middenstip naar de kleedruimten begeleid (lees: afgevoerd). Geen incident, maar een veertiendaags terugkerend tafereel. Met zoveel politie op de been is het niet verwonderlijk dat de (glazen) bushokjes ook na verlies ongemoeid blijven. De fans weten wel hoe ome agent met ze omgaat.
Hier wel...
Het zal niet snel gebeuren dat een arbiter wordt gemolesteerd.
Hier niet...
Echnie
@spanarchist | 03-12-12 | 18:11
Ik geef het voetbal nergens de schuld. Wel de algehele verloedering van de omgangsvormen van mensen over het algemeen.
Ik kom niet echt van vroeger maar denk wel steeds vaker dat dingen toen inderdaad beter waren. Al was het maar omdat de jongeren van toen over het algemeen nog onder de indruk waren van reprimandes van ouderen.
Ik denk dat Marokkaanse gemeenschappen daar net zoveel hinder van ondervinden als wij. Die ouders van die minderjarige daders zullen zich de ogen uit hun kop schamen en hopelijk botvieren op hun kinderen.
Daartegenover staat dat die gastjes nóg minder te verliezen hebben als hun hele familie hen uitstoot wegens geschonden trots. Zijn wij weer een paar gewetenloze criminelen rijker.
Ik heb er overigens geen andere oplossing voor dan gewoon geen kinderen meer maken. Niemand niet.
Levenslang opsluiten die drie kutmocro's. Maar er zal helaas wel weer een advocaatje opstaandie beweert dat het allemaal zielig is voor die drie Noordafrikaantjes
@spanarchist | 03-12-12 | 18:11
Sure, de rellen op het Museumplein wel eens gezien, nou daar lopen echt veel roomblanke mannetjes tussen, treinstellen die verbouwd worden, en het hele scala aan vernielingen en geweld waarmee voeballuh ons verblijd heeft de afgelopen 40 jaar. En waarom?
Om niets.
Is het de schuld van voeballuh?
Ik denk het wel, er is geen andere sport waar deze geweldsspiraal zo ingeworteld is.
@max_laadvermogen | 03-12-12 | 18:13
Ik wil wel een Buikhuisentje doen voor je:
www.google.nl/#hl=nl&gs_nf=3&g...
Het slachtoffer was vast een tatta dus dan gaan de D'66 rechters en advoclowns voor vrijspraak en schadevergoeding voor de vastgezeten uren.
@Veel Vaak | 03-12-12 | 18:11 ,
kom on, je moet toegeven dat ome Bakito weer een prachtige insteek heeft gevonden om het probleem wederom eens breeduit te verleggen naar iets waar het inhoudelijk gezien totaal niet over gaat.
Tweede paspoort afpakken en uitzetten naar die hel van ze en waar ze thuis horen.
Jammer dat je gelijk al weet dat het niet Nederlandse types zijn.
Waarom we het gedrag van dit soort mensen nog toelaten is mij een raadsel, met zoveel zijn ze eigenlijk niet en wij Nederlanders zijn met miljoenen.
Het moet toch niet moeilijk zijn om dit collectief te corrigeren?
Vandaag nog gebruikt woordgrapje Sinterklaasjournaal: Almere Buiten-Westen
www.uitzendinggemist.nl/afleveringen/1... @ 3:24
Richard Nieuwenhuizen overleden
Foto: www.denoordoostpolder.nl/sport/10443/%...
Job Cohen krijgt het nog druk met zijn langdurige onderzoeksopdrachtjes: eerst Haren en nu Nieuw-Sloten.
Maar de 2 betreffende kleaudtzakjes van respectievelijk 15 en 16 jaar oud mag je niet op een corrigerende tik trakteren, want dan zit je direct vast.
Walgelijke maatschappij dit..
Als je de uitslag van een interland beinvloedt wordt je voor het leven geschorst EN krijg je een levenslang stadionverbod. www.volkskrant.nl/vk/nl/2698/Sport/art...
Gelukkig zien we dit soort klootzakjes dus nooit meer in- of op het veld. Toch? KNVB?
Ah, de 1e lijkenpikker heeft zich inmiddels gemeld.
twitter.com/TijsvandenBrink/status/27...
Haal alsjeblieft de K weg van de KNVB en geef het voetbal de plek die het verdient, in de laagste orde van
de samenleving, want meer is het niet waard.
Nergens in de sport is er zo'n gruwelijk lage mentaliteit te bekennen als in het voetbal.
Tijd voor de grote schoonmaak.
En wat geven organisaties als de KNVB hier om? Helemaal niks natuurlijk. Er kunnen pegels worden verdiend, boeiend dat daarbij af en toe een dooie valt.
TeeJee | 03-12-12 | 18:02
Keerzijde is dat de teloorgang van diezelfde beschaving aan ons is voorbijgegaan. Nederland denkt dat het nog steeds in de jaren 70 leeft, terwijl het toch echt weer 40-45 is. Jezelf verdedigen wordt afgedaan als voor eigen rechter spelen. Terwijl de solisten die zichzelf echt verdedigen worden weggezet als racisten. Typisch Nederland. Google maar eens op 'het gebroken geweertje'.
@TeeJee | 03-12-12 | 18:11,
ja ja, ik weet waar je heen wil, maar ik zit zelf meer te denken aan het gewoonweg niet meer toestaan van all-maroc clubjes, gewoonweg verplicht meedoen bij bestaande verenigingen, mengen die hap, opvoeden in de groep volgens Nederlandse maatstaven
-weggejorist-
@vander F | 03-12-12 | 18:09
haha..+1 voor je eerlijkheid... dat vroeg opstaan is inderdaad niet prettig ;-).
Dat spotje is naar mijn mening hypocriet of het accent van de acteurs die ze eigenlijk voor hadden moeten gebruiken, was niet te verstaan..... dat lijkt me waarschijnlijker. Ondertiteling voor een reclamespot kan natuurlijk ook niet..
En korfbal is een homo sport?
Liever niet el morte (dood) en korfballen, toch "klein"
Kus,
Mois
Leeft Buikhuisen nog??
www.vn.nl/web/Standaard-Media-Pagina/V...
De Gooise Matras | 03-12-12 | 18:07
Al in een eerder topic geplempt. Mijn 14-jarige zoon voetbalt in Spanje, en in zijn competitie zijn twee ploegen met overwegend Marokkaanse jongens, waar je per definitie problemen hebt. Spugen, slaan, uitschelden, trappen, noem maar op.
Is dit dan de schuld van het voetbal of de schuld van deze pareltjes?
Als er over 2 jaar weer een oorlog heerst op het Europese continent, is men bovenstaande alweer lang vergeten.
Bakito nu maak je het echt te mooi met je buitenspel camera en zaken die bij profs misschien de moeite waard is. Hier gaat het om amateurs die zich sportief moeten gedragen en geweld past daar niet bij.
Je bent een randdebiele provocateur.
@ZKH EénOog | 03-12-12 | 18:01,
ZKH Quid bepaald in geenstijlland wie een ros op z'n huig kan krijgen dan wel een neqschot.
Heel verwarrend allemaal, ben ik met je eens.
@Bakito | 03-12-12 | 18:02
Rot toch op met je buitenspel regel, er is iemand doodgeschopt vanwege een spelletje, hoe vaak zijn al niet binnensteden verbouwd, stadions vernield, onschuldige mensen afgerost, alleen maar vanwege dit klote spelletje.
En al decennia lang worden we bestookt door alle media door zogenaamde sport deskundigen.. ja kan je het jezelf voorstellen, sport deskundigen die hun lege inhoudsloze praatjes op ons loslaten.
Over de mooie benen van Gullit, of de blessure van van der Vaart, of dat die voetbalvrouwen ook wel geile wijven zijn, het gaat helemaal nergens over, maar er vallen wel dooien.
En maar subsidie inpompen in die verziekte ellende.
Het kan ook in boerenkoolstroneraveen hoor:
www.voetbalopzaterdag.com/nieuws/2720/...
Zieke gasten zijn het die zoiets doen.
@vander F | 03-12-12 | 18:09
Als deze jochies + ouders allemaal nog een Marokkaans paspoort hebben kan er wel meer aan gedaan worden dan alleen kijken...
RIP Richard.
Zaterdagmorgen vroeg eruit, tassen inpakken, je eerste bakkie in de kantine en dan een uur later door parasiterend tuig in elkaar geschopt op het veld liggen. Niet omdat er oorlog is, niet omdat er iemand vocht voor z'n leven, maar alleen omdat je even juist wel of niet goed oplette. Omdat je het leuk vond het team van je eigen zoon te vlaggen.
Wanneer worden we wakker in dit land? Wanneer gaan we beginnen om alle tuig dat dit flikt met gelijke munt terug te betalen? Wanneer gaan we weer voor onszelf opkomen?
Rust zacht Richard, je zal gemist worden.
@tisallemaalwatzeg | 03-12-12 | 17:59 ,
niks elitair, hekel aan vroeg opstaan.
Maar verder een duidelijke tegel want ik kom dus idd niet op voetbalvelden en ben blij om te horen dat het 99% van de tijd gewoon gezellig is.
Als je de tegels zo leest lijkt het wel of het elk weekeinde een guerilla oorlog is langs de lijnen.
En nu je zegt dat in jouw ervaring het de 100% allochtonen teams zijn, allemaal marokkaantjes in dit geval, lijkt me dat daar eens naar gekeken moet worden.
@Bakito | 03-12-12 | 18:02
Waarom niet gewoon die hele proletensport verbieden?
tisallemaalwatzeg | 03-12-12 | 18:01 | + 1
Als geen enkele club meer tegen de Turken of Marokkanen wil spelen houdt het vanzelf op voor de KNVB. Dan kunnen ze boetes uitdelen wat ze willen, op een gegeven moment richten autochtonen hun eigen voetbalbond op (of de Nederlandse Voetbal Bond wordt herrezen uit de tijd dat de KNVB nog niet koninklijk was).
@Bakito | 03-12-12 | 17:56 | + -2 -
Dat ik dat nou moet zeggen....
Je moet ook eens weten wanneer je je mond dient te houden Bakito.
@Prins Fontainebleau | 03-12-12 | 18:00
Sorry, Bénédicte heeft geen tijd, die is druk met fake accounts op den twitter.
Is Job Cohen al langsgeweest bij de daders en hun ouders om "de boel bij elkaar te houden"?
Oftewel op zijn PvdA's nog een trap na te geven?
Daders op het voorhoofd het woord moordenaar tatoeëren. Zij zouden hier voor de rest van hun leven voor moeten bloeden.
.... we doen h e l e m a a l NIKS, dus tot het volgende incidentje (ik kots van dat woord)
Maar gelukkig weten ze bij GL wat het echte probleem is, namelijk zwarte piet. En durf deze jongens vooral niet te weigeren bij de discotheek, dan krijg je de gehele, nu dood- en doodstille kliek over je heen.
@spanarchist | 03-12-12 | 18:00
Het is een probleem van deze tijd. Wat Statler en Waldorf zegt.
Niet dat ik de emoties niet begrijp, maar moet je eens teruglezen wat voor een beschaving er in deze draad gepredikt wordt.
Gelukkig is het einde van de wereld snel nabij *GO MAYA'S GO*
Want jezusgaristus, de mensheid degenereert in een niet bij te houden rap tempo.
Ik ben godverdomme een oud wijf, maar ik zou dit toch niet laten gebeuren als ik op het voetbalveld zou staan! Maar we schreeuwen hier weer allemaal over de straffen etc. etc. maar
Ter referentie een nieuwsbericht over wat geestverwanten:
www.ad.nl/ad/nl/1013/Buitenland/articl...
Nuff said lijkt me. Wie durft hier toe te geven *niet* op de PVV gestemd te hebben?
Alle sterkte aan de nabestaanden.
@MBeen | 03-12-12 | 17:41
In dorpen word heel wat afgemat ja en ik kan het vergelijken. Woonde vroeger in Rotterdam en nu in Dorpen;)
@vander F | 03-12-12 | 18:02
Ja, maar dan had je eens een keer een blauw oog of scheen. Niet een dode vader.
En daar steekt nou net het verschil.
Namen en rugnummers zijn anders zeer gebruikelijk in het voetbal.
Update: Richard Nieuwenhuizen is inmiddels overleden
tisallemaalwatzeg | 03-12-12 | 17:48 | + 6
Zou niet weten waarom je dit niet mag zeggen. Net als met overvallen: 70% is niet-blank, en bij de blanken zitten ook de Oost-Europeanen (bron: een echt onderzoek van dhr. Fijnaut).
Het twitteraccount van Nieuw Sloten is verdacht stil. Belachelijk. Zelfs nog geen medeleven getoond. Ik heb zo'n donkerbruin vermoeden wie daar de boel besturen. En dat zijn geen Pieters of Klaasjes.
tisallemaalwatzeg | 03-12-12 | 17:59 | + 0 -
Waarom maken ze dit spotje dan omdat het allemaal zo gezellig langs de lijn is.
www.youtube.com/watch?v=oU2i8RPlNiw
Tsja, wat ik doen? Toch maar weer PVV stemmen.
Bakito | 03-12-12 | 18:02
Dat heeft nog lang geduurd.
Afschaffen van de buitenspelregel zou al een stuk schelen. Dit leidt vaak tot onnodige discussie en is reden voor conflicten.
@Veel Vaak | 03-12-12 | 17:53,
ik heb geen idee hoe het er tegenwoordig aan toe gaat, ik kan alleen uit m'n eigen jeugd ervaring spreken, toen was het vaak schoppen en vechten tegen boeren uit een ander dorp, maar dat was spelertjes onderling, ennn nog respect voor de arbiter.
Ik lees echter dat tegenwoordig het geweld tot over de lijnen uitwaaiert, tot vaders en trainers aan toe die zich grof misdragen.
En ja, allochtoons geweld voorop, maar hoe dan ook, het interesseert me weinig wat voor kleurtje iemand heeft, wel hoe de KNVB denkt dit aan te pakken, eerst maar eens schorsen idd maar dat is duidelijk niet voldoende.
Zullen de matties van die doodgeschoten jongen nu ook meelopen met de onvermijdelijke stille tocht? Ik vermoed van niet.
Gaat de KNVB dit ook negeren?
RIP Richard Nieuwenhuizen
@Geneeskrachtig Kruit | 03-12-12 | 17:5
Het trieste is dat zoiets blijkbaar de enige taal is die deze lui verstaan. Je moet je ballen tonen door de grootste flink hard op de muil te rossen en dan laten ze je met rust.
Beschaving? Is de laatste 1000 jaar aan ze voorbij gegaan.
Waar gaat het naartoe met Nederland? Ik ben blij dat ik er al een tijdje niet meer woon.
Ondanks dat ik het volledig met dit topic eens ben, Quid, volg ik je niet meer.
Moet je nou te allen tijde met je fikken van een ander afblijven, of is die stomp op de huig bij sommigen nog steeds goed?
En dat neqschot, mag dat nu wel of niet?
@vander F | 03-12-12 | 17:53
Wat nogal eens gebeurde bij een zeker team uit mijn regio, is dat het werd geboycot op toernooien. Toernooien worden door verenigingen georganiseerd en hebben niet met de KNVB van doen. Helaas werkt dat voor de competitie niet, daar krijg je als vereniging boetes als je weigert tegen bepaalde teams te spelen.
Statler en Waldorf | 03-12-12 | 17:58
Het is geen exclusief Nederlands probleem, het is vooral een probleem met onaangepaste allochtonen. Tijd dat het beestje bij de naam wordt genoemd.
Bénédicte Ficq, kom er maar in!
Foto van het slachtoffer (rechts).
www.denoordoostpolder.nl/sport/10443/%...
@ Maar toch, plassertje eraf knippen en de voortplanting van dit soort hersenloze gasten voorkomen.
meneer der meneren | 03-12-12 | 17:49
Geen zorg meneer, produkten van neef-nicht huwelijken zijn vaak steriel bij geboorte. Plassertje afknippen is nog mild: lijkt me beter te vervangen door wat het vreemdelingenlegioen tot de jaren 60 deed met het plassertje van onbereidwillige Noord-Afrikanen.
@ tisallemaalwatzeg | 03-12-12 | 17:48
Iedereen die zich bezighoudt met amateurvoetbal weet dat je gelijk hebt. Bij onze club hebben we al lang geleden maatregelen (lees: wraak) genomen. Niet de spelers gepakt, maar de leiding. Hebben we volkomen lens geslagen en daarna politie gebeld en schuld bekend. Politie deed niks. Ja, beetje grijnzen, dat dan weer wel. Enfin, die gasten hebben inmiddels alweer 2x bij ons gespeeld en geen centje last gehad. We halen altijd netjes thee voor ze en zij betalen ons met respect;-)
@vander F | 03-12-12 | 17:41
Stel je niet zo aan man! Als jij jezelf te elitair vindt om je kind op 'foebal' te doen, moet je je niet verschuilen achter dit soort zwakzinnige argumenten. 99% van de tijd is het heel gezellig en heel af en toe komt er een allochtoon team met Marokkaantjes langs, die allemaal boos zijn.
Ik sta nu al 7 jaar iedere zaterdag langs de lijn naar mijn zoons te kijken en heb nog nooit een aso papa gezien die zijn kind aanspoorde tot geweld. Met uitzondering van die allochtonen, waarvan ik het vermoeden heb dat ze aanzetten tot geweld. Verstaan doe ik ze echter niet.
@bor | 03-12-12 | 17:50
Geef die vent zelf een fluitje en laat hem eens een paar wedstrijden fluiten. Kijken of hij dan nog zo'n grote bek heeft, als hij zelf zo wordt behandelt.
Er zijn gewoon te veel mensen die agressief reageren zodra er iets gebeurt wat hen niet bevalt. Als één van de genoemde vrijwilligers ben ik wel eens getuige van de primaire reacties van voetballers en hun aanhang.
Helaas moet ik concluderen dat elk vooroordeel gewoon waar is. Allochtonen, achterbuurtlui, woonwagenkamp en inteeltboeren. Ze zijn oververtegenwoordigd wanneer het gaat om schelden, bedreigen en daadwerkelijk slaan.
Iemand op zijn gedrag aanspreken is meestal aanleiding tot meer agressie, vrijwilligers van clubs hebben geen middelen om te handhaven en van de politie hoef je niets te verwachten. Kortom, je staat onder druk en dat geeft meer dan eens aanleiding om het bijltje er bij neer te gooien.
Dat weten ze, daar teren deze lieden op. Intussen wordt voetbal kapot gemaakt. Zoals stappen of bioscoopje pakken kapot wordt gemaakt. Zoals winkelen of gewoon boodschappen doen al gewoon kans oplevert om weer tegenover een groep roofdieren te komen staan.
Het ineresseert ze geen hol. Alles draait om deze egootjes met korte lontjes.
Dat is de wereld die Nederland heet. Leer er maar mee omgaan. Iedereen kijkt weg, want dat is de manier om te overleven.
Rust in vrede
En die gasten lachen zich waarschijnlijk kapot aangezien ze maximaal 2 jaar in een internaat krijgen en daarna weer vrolijk kunnen gaan voetballen. Te triest.
RIP & sterkte
buitenboys.nl/website/
[pvda modus]Incidentje mensen, voor je kijken doorlopen...
www.youtube.com/watch?v=H2tQByk6Qo0
Als-ie maar geen grensrechter wordt,
ze schoppen hem misschien half dood.
Als-ie maar geen grensrechter wordt...
update: overleden.
Nou, ben je 15/16 jaar... heb je een VRIJWILLIGER bij een SPORTwedstrijd vermoord.
Dan mis je een paar genen hoor. En een behoorlijk stuk opvoeding.
HetMannetje! | 03-12-12 | 17:51 | + 1 -
Echt een multiculti voetbalteam zo te zien.
-weggejorist-
Tribale kutsport voor randdebielen, die in het weekeinde niets anders weten te verzinnen dan al brullend vanaf de tribune , of op het veld de zoveelste zinloze wedstrijd te gaan opleuken in hun kinderachtige shirtjes en met hun dwaze sjaaltjes.
En in de avond ook nog eens voor het plasmascherm de verrichtingen van hun duurbetaalde cluppie gadeslaan zodat ze maandag in de kantine wat te vertellen hebben, iets anders interesseert ze niet.
Die kutsport heeft me nooit geïnteresseerd, en toen ik half jaren 70 begon met werken, kwam ik in de kantine natuurlijk aan een tafel met voeballuh malloten te zitten.
Nadat ik het illustere gezelschap ervan op de hoogte had gesteld dat hun ballen onderwerp me niet kon boeien was ik op zijn minst junk, homo, crimineel en zonderling.
Agressieve nitwits, die hun behoefte aan agressie verplaatst hebben naar een veldje in een troosteloze achterbuurt.
Direct iedere vorm van subsidie stoppen aan dat idiote spektakel, iedere slappe ouwe hoer die de kijkbuis vervuild over dit onderwerp schrappen, en ieder stukje agressie voor , na en tijdens de wedstrijd keihard afstraffen.
Niets kunnen ze, alleen maar brullen en schreeuwen over een totaal onbelangrijk tribaal spelletje.
Al jaren wordt er gepleit voor technische hulpmiddelen zoals camera's en sensoren in de voetballerij. Grens- en scheidsrechters van vlees en bloed zijn niet meer van deze tijd.
Hopelijk wordt de FIFA of UEFA, of hoe heet die kliek, eens wakker.
Ik heb een bloedhekel aan voetbal gekregen mede door het geweld en de absurde bedragen.
De KNVB maffia is hier mede schuldig aan!
Gmt Master | 03-12-12 | 17:18
Ik heb een bloedhekel aan moslims gekregen mede door het geweld en de absurde gedragingen.
De Islam maffia is hier mede schuldig aan!
Het fin-gehalte is 12/15, en iedereen die reageert of leest zit eigenlijk maar op 1 ding te f5'n ; namen en foto's!!! Waar blijven ze , ze hebben allemaal een spelerskaart toch?
Joris heeft het er maar druk mee. Is te verwachten bij zo'n topic waar de gemoederen, geheel begrijpelijk, hoog oplopen.
Zojuist officieel bevestigd: de grensrechter is overleden........
Geen woorden voor... Heel veel sterkte aan alle nabestaanden.
De rechter die besluit dat de daders NIET volgens het volwassenenstrafrecht bestraft moeten worden, is net als Andree van Es een gevaar voor de samenleving.
De B1 van Nieuw Sloten heeft blijkbaar al een voorgeschiedenis. Tja. Een team vol uiterst licht ontvlambare cultuurverrijkers uit 020-Gaza.. cultuurverrijkers die ook nog eens gesoepsidieerde kickboxtraining kregen.... iets met kat op het spek binden..
Die-de-rik, Alexander, Femke, Ellen, mogen we jullie nu horen over die o zo geweldige multiculturele samenleving?
@bor | 03-12-12 | 17:50 |,
ah, een insider.
Je zegt 'heeft geen enkele zin', ok dat zal best.
Maar hoe pak je dit gedoe dan wel aan, je hebt hier vast wel enige ideen over.
@ Uw Verzekeringsadvis | 03-12-12 | 17:08
Nou wat Ernie hier zegt, www.youtube.com/watch?v=4U_jNo3j3c4
Zo te zien werpt de tolerantie reclame zijn vruchten af.
* zucht*
Raakte ik per ongeluk je nek, sorry, ik richtte op je been.
My bad!
Eerst RIP.
Dan tijd niets, maar dan.... alle sport verbieden voor allochtonen is natuurlijk ook geen optie.
www.powned.tv/nieuws/binnenland/2012/1...
Er zijn zat sportclubjes in NL die praktisch overgenomen zijn. Waar binnen een paar jaar het gehele bestuur vervangen wordt en waarna plotseling andere clubs er niet meer tegen of mee willen sporten.
Hoe komt dat toch?
Dit bericht maakt het gewoon duidelijk waarom sommige clubs niet eens meer teams op bepaalde niveaus in zetten. Maakt heel scherp waarom sommige sportvelden elk weekend volledig "gekleurd" zijn.
Dan mag je mij best racist noemen, fascist, of PVV'r (sommige mensen hier geilen daar blijkbaar op), maar het is een meetbaar feit.
En dus helaas lang niet altijd een verrijking.
@Admiraal Perineum | 03-12-12 | 17:51
Eerlijk gezegd geen idee. Ik kijk niet naar reaguursels bij Dumpert. Meestal volgeplempt met puberale puistenplempsels.
van der F
Jij hebt niet al mijn posts gelezen want ik ben het met u eens. Toch is het geweld stukken explosiever te noemen. Spreek ook uit ervaring. Die gasten kunnen niet communiceren, voelen zich achtergesteld en daarom deze blinde woede.
Dit heeft niks meer met sport te maken en kan op geen enkele wijze getolereerd worden, aldus Schippers. Dus die zal zo wel tot de orde worden geroepen door de gewaardeerde coalitiegenoot, die niet wil dat er zo over hun favoriete achterban gesproken wordt.
@chosenignorance | 03-12-12 | 17:48,
er is, helaas, geen 'de agressor', zou lekker makkelijk zijn om aan te pakken.
@tisallemaalwatzeg | 03-12-12 | 17:48,
en dat mag best gezegd worden, snoeihard aanpakken dat gescheld en geweld,
maar hoe?
Het is nu eenmaal amateurvoetbal, veel vrijwillgerswerk etc. dat soort gastjes moet geschorst worden maar hoe in godsnaam, de KNVB staat volgens mij met de rug tegen de muur wat betreft het aanpakken van dit geweld.
Voor onbepaalde tijd al het voetbal afgelasten.
Laat die Tokkies maar eens over hun gedrag gaan nadenken.
@Stefannn | 03-12-12 | 17:49
Een kleurrijk gezelschap, van alle smaakjes wat.
twitter.com/Buitenboys/status/2756423...
Nu werkelijk overleden. Vreselijk.
Update: officieel overleden.
Ik laat keuze voor gepaste straf aan zijn zoon over.
@Buffell | 03-12-12 | 17:18
Toch nog even een follow-up;
Klopt het dat er nog geen betrouwbare tool is voor het kunnen zien van weggejoriste comments op Dumpert?
@Buffell | 03-12-12 | 17:18
Toch nog even een follow-up;
Klopt het dat er nog geen betrouwbare tool is voor het kunnen zien van weggejoriste comments op Dumpert?
Heel nieuw sloten opdoeken! Dat is de enigste oplossing. Stelletje misselijke gasten!
Kom er maar in SIRE!
-weggejorist-
Eurotokkie | 03-12-12 | 17:29
Dat mag dan zo zijn en ik wil niet het gehele voetbal over 1 kam scheren maar je kan je afvragen waarom dit zo gebeurd.
Ik weet niet meer wie het was maar er is een coureur geweest die zijn middelvinger opstak naar een andere coureur. Daarop is die direct voor het seizoen geschorst.
Ik las ergens anders deze reactie "Zou dit dan de spreekwoordelijke druppel zijn?"
Nee, die komt pas als er een Nederlander is die het niet meer trekt en een paar van die gasten op straat doodknalt.
Een Breivik in NL = instant burgeroorlog.
Mark my words..
Heb vorige week nog een wedstrijd gefloten (B leeftijd). Ben na afloop van de wedstrijd door de briesende doorgedraaide trainer van de bezoekers nog net niet onder handen genomen. Was te laf om er naderhand nog iets aan te doen. Heeft volgens mij ook geen enkele zin.
Waar zijn de Hells Angels als je ze nodig hebt.
Ze zullen zich nu wel aan het schamen zijn. Scheelt toch weer wat jaartjes.
Maar toch, plassertje eraf knippen en de voortplanting van dit soort hersenloze gasten voorkomen.
Ik ben geen voetbalfan maar had met deze organismen graag een balletje of twee de man getrapt.
-weggejorist-
De Islamofascistische kolonisator heeft er weer een paar Helden bij. Weer een kafir uitgemoord. Een goed moslim doodt voor twee.
Dus in plaats van de jongens tot de orde te roepen deed die vader net zo hard mee. In ieder geval één volwassene. Stel die dan eens als voorbeeld en vergeet voor één keer dat hij uit een schaamtecultuur komt en daardoor al genoeg gestraft is.
Het tuig heeft ons de oorlog verklaard, tijd om eens wat terug te doen.
Symmachus | 03-12-12 | 17:45 | + 0 -
Kan nog komen dus preventief optreden vind ik prima .
@tonde | 03-12-12 | 17:08
Eensch. Ik heb 2 zonen die voetbal spelen, het is werkelijk hemeltergend wat sommige Noord-Afrikaanse tegenstandertjes hun tegenstandertjes toewensen.
Het mag natuurlijk niet gezegd worden, het zijn altijd dezelfde verenigingen en de begeleiding van de teams is geen haar beter.
Wie dit nog een incident noemt, zoals de KNVB, heeft de afgelopen jaren niet opgelet.
De oorlog tussen de beschavingen is allang begonnen. De agressor buit ons financieel uit, bedreigt en intimideert ons, mishandelt en doodt ons. Ook al zijn we de hand die hem voedt. De agressor kent geen beschaving en kent geen respect. Op de dag dat we inzien dat we in oorlog zijn, goed tegen kwaad, dat maar 1 kan overleven en er geen compromissen meer mogelijk zijn, zullen we ons bevrijden.
-weggejorist en opgerot-
Waarom fucking min kudo's als ik meld dat klinisch dood wat anders is dan overleden.
Probeer slechts aan te geven dat hij nog niet is overleden.
@Veel Vaak | 03-12-12 | 17:31 |,
zal best dat je veel vaak leest over allochtonen en dit soort geweldsdelicten, maar laten we wel zijn, ook in Oost Groningen is het elk weekeinde raak wat betreft 'incidentjes' langs en in het veld, de hele maatschappij is de laatste 30 jaar chronisch verhuftert.
Kun je je wel gaan blindstaren op percentages tussen allo-en autochtoon maar het gaat niet om percentages maar om het gehufter in het algemeen, het is echt geen exclusief allochtonen dingetje, weet je zelf ook wel.
@@pius | 03-12-12 | 17:22 |
naschrift: en bij alle problemen kwam het door een extreem lage tolerantiegrens
@Bretpit | 03-12-12 | 17:42
Waar. Ik woon in een boerendorp in de buurt van Gouda. Bijgevolg mogen Jinne, Max Steffan en Jan-Geert regelmatig uit eerste hand ervaren hoe Mo en zijn vrienden omgaan met een derde schouderduw in de westrijd: instant explosie, spugen, opstootjes. Schering en inslag. Het benoemen van en het bouwen van ziektes. En elke keer, maar dan ook elke keer, bij FC Bicultureel. Niemand hoeft mij te vertellen dat dat niet zo is. Punt. In de gehaktmolen ermee.
Jan-Jaap, Jeroen en Pepijn weer aan het kutten natuurlijk.
Uw Verzekeringsadvis | 03-12-12 | 17:27 | + -6 -
Die kakfiguren kunnen van mij ook in de stront zakken alleen zijn dit niet de figuren die een bejaarde man bewusteloos slaan of een oud vrouwtje beroven of de nieuwe galaxy van je broerje jatten overdag midden op straat, fuck dat naïve gedoe van sommigen hier op deze site.
@Eurotokkie | 03-12-12 | 17:44 |
Ja, want daar vallen ook wekelijks dooien door. :|
@pius | 03-12-12 | 17:22 |
Ik deed zelf altijd mee aan Surinaamse toernooien. Waar ook veel andere nationaliteiten meededen. Het was altijd vechten, ik herhaal altijd. Zelfs de jongens in mijn team keken er niet raar van op en zelfs een paar hadden zelf een kort lontje. Ik zal nu niet gaan juichen, omdat ik weet dat het je stoort. Maar in jouw waarheid heb je ongetwijfeld gelijk. Maar in mijn realiteit zeker niet.
Daarbij heb ik ook in competitie gevoetbald. Van Marokkanen, Turken, Surinamers tot Molukkers, altijd was er wat aan de hand. Ken alleen 1 blank team, met indertijd 30 jaar detentie op het veld, waar we problemen mee hebben gehad en een woonwagenkampteam.
Waar is Wilders als je hem nodig hebt?
vander F | 03-12-12 | 17:41 | + 0 -
Idd dat geschreeuw van ouders langs de lijn moet ook maar eens aangepakt worden .
Prachtig resultaat van jarenlang
-gedogen
-pamperen
-vergoeilijken
-waarschuwen
-nogmaals waarschuwen
-polderen
en elke dag brainwashen door media. ("moet kunnen" , "pik jij dat?" , "noem je leraar toch lekker bij z'n voornaam" , "laat je baas naar de kloten lopen" , "het is nooit jouw schuld" , "daar heb je recht op" enz enz)
Maar gelukkig leggen we her en der lieveheersbeeststeentjes ter compensatie
Gaffelbaard
Wil je punt niet onderuithalen maar de kans is 2 op 15 dat het geen ..... zijn..
Bedankt voor de namen feiten zijn altijd welkom tot nu toe veronderstelde ik wat ik nu zeker weet. Opdoeken die allochtonen clubs.
Toevallig heb ik tijdens het amateurvoetbal regelmatig vechtpartijtjes mee mogen maken. Toevallig gebeurde dit 9 van de 10 x tegen clubs met veelal Finnen.
De enige allochtonen die wel weten wat inburgeren is zijn een zeer groot deel van de molukkers. En de Denen van Ajax natuurlijk.
slurpgeitdeneerste | 03-12-12 | 17:21 | + 2 -
Tja je laatste woorden het moet haast wel dat we het zelf recht gaan zetten.
pius | 03-12-12 | 17:25 | + 0 -
Effe serieus bij amateur wedstrijden heb je veel feller geweld bij de allochtonen dan bij de witten, hoeveel zijn er nou al dood of in coma geslagen door niet witten maar jij haalt natuurlijk de rellen bij de eredivisie erbij waar op veel grotere schaal supporters komen of wil jij mij zeggen dat er meer geweld bij amateur clubs in dorpjes is dan bij gekleurde amateurclubs
@brutus68 | 03-12-12 | 17:39 | + 0 -
Is dat niet een wijdverpreid probleem in Nederland dat de goeden al jaren dag in dag uit moeten lijden onder de slechten?
Trieste zooi, ik heb destijds tactisch voorkomen dat m'n zoon op foebal ging, hij speelde een tijdje met die gedachte.
Ik zag vnml op tegen het zaterdag-ochtend-in-de-regen-langs-de-lijn staan,
maar ook tegen het debiele hysterische gedoe van aso pappa's die langs de lijn al vloekend hun geliefde zoon 'aansporen' tot euhh 'ontsporen'
Het geweld (hiermee bedoel ik dus zeer zeker ook gescheld) op en langs de velden moet maar eens afgelopen zijn, geen idee hoe de knvb dat wil/ zou moeten aanpakken maar de maat is meer dan vol, al jaaaaaren.
@Alexander de Kleine | 03-12-12 | 17:12 ,
exactemundo, bij dit soort incidentjes weten ze in Den Haag niet hoe snel ze in actie moeten komen maar bij het chronisch ontspoorde gedrag bij het foetballen hoor je ze niet, we zullen wel weer horen dat deze of gene politicus 'geschokt' is,
blablabla.
En dan de opmerking dat dit opgelost moet worden door de KNVB.
met zulke idiote gevangenisstraffen vraag je er gewoon om ...
@KenTochNait?! | 03-12-12 | 17:34
Ik had inderdaad wel een trololol-plempsel verwacht in de trant van dat de multiculturele samenleving toch ook zijn voordelen heeft.
Het zou de KNVB sieren na dergelijke incidenten zo'n hele club uit een competitie te nemen voor op zijn minst de rest van het seizoen. Zodat men de tijd heeft om als club tot een vorm van zelfinzicht te komen. "Ja, maar Brutus, dan worden de goedwillenden daar de dupe van, etc etc" Jammer dan. Als je als vereniging niet kan instaan voor het gedrag van je leden, zul je op de blaren moeten zitten.
De club opheffen. Integraal! Alle teams. Nieuwe club, nieuw bestuur!
Enne, waar waren alle ander ouders, begeleiders, coaches, scheids en lijnrechters toen dit gebeurde. Hoe komt het dat de heren nog een kans hebben gehad de lijnrechter te achtervolgen. Achterlijke club!
@de Meelman | 03-12-12 | 17:26
U spreekt uit wat velen van ons denken. +1.
MaxiCosi24 | 03-12-12 | 17:37 | + 0 -
Al is iemand doodtrappen middeleeuws de straffen zijn dit helaas niet.
@Buffell | 03-12-12 | 17:36
Een waar woord mij beste. Waarvan akte;)
@Asmodean | 03-12-12 | 17:29 |
"Een 15-jarige mag niet volgens het volwassenenstrafrecht berecht worden".
Het zou erg zijn als een 15jarige dit beseft (deze word immers steeds sneller volwassen in deze wereld)
Het wrange is dat als de Hockey jeugd ladderzat is en de boel afbreekt en elkaar op de bek slaat het afgedaan wordt met: ach ja die jongelui.
Als andere mensensoorten dat doen krijgt men het stempel: tuig.
Uw Verzekeringsadvis | 03-12-12 | 17:27 | + -3 -
Vergelijk het aantal hockeyincidenten eens met het aantal voetbalincidenten met de achtergrond van de daders. Ik ben benieuwd of je plempsel nog steeds dezelfde strekking heeft.
Zware mishandeling of doodslag. Respectievelijk 30 uur of 60 uur schoffelen. Welkom in 0031.
-weggejorist-
@Einde van de Domheid.
Waar!
@pius | 03-12-12 | 17:34
Ik ben het niet geheel met uw eens, maar dat komt vooral voort uit eigen ervaringen. Maar voor mijn gevoel lees ik vaker over allochtone relschoppers tijdens het voetbal dan autochtone. Maar meningen zijn er om het oneens mee te zijn. ;)
Ik vind dit zwaar klote. Ik sta daar op zaterdag met m'n boerenteam ook te vlaggen tegen FC Integratie en elke keer dat de vlam in de pan slaat spring ik er tussen. Ik ben 44 en heb een B3 onder me. Hmm dit komt me te dichtbij dit. Griezelig, triest en afschuwelijk. En god-god-godverdegodver ook.
Nou ja: de plantsoentjes zullen er weer wat netter bijliggen als de bicultureel uitgedaagden hun schoffelwerkje hebben gedaan.
Veel Vaak | 03-12-12 | 17:34 | + 0 -
Wordt in leven gehouden met apparatuur dacht ik.
Het wordt van kwaad tot erger. Die gasten hebben allemaal twee paspoorten; kunnen we als land niet een keer een statement maken door hun Nederlandse paspoort af te nemen en ze naar Marokko uit te zetten? Dat zal wel weer op allerlei Europese verdragen stuiten, maar alleen al het feit dat je het probeert zal ze de stuipen op het lijf jagen.
Klinisch dood is wat anders dan overleden btw.
@Buffell | 03-12-12 | 17:32
Nee- dat is niet mijn ervaring . Amateurvoetbal gerelateerd geweld is niet een probleem van allochtonen of autochtonen maar een algemeen probleem. Dat is hetgeen wat ik wil zeggen.
KenTochNait?! | 03-12-12 | 17:33 |
Jawel. Volwassenenstrafrecht is voor 18 jaar en ouder. Bij geval van uitzondering mogen 16- en 17-jarigen ook berecht worden onder het volwassenenstrafrecht. Dit mag echter niet bij 15-jarigen, helaas.
Veel Vaak | 03-12-12 | 17:31 | + 0 -
Zolang je maar geen varkensvlees eet tijdens een voetbalwenstijd kun je prima overweg met deze mensen , echt.
Heeft trouwens iemand Bakito ergens gezien?
@Buffell | 03-12-12 | 17:29
;)
Asmodean | 03-12-12 | 17:29 | + 0 -
Zou eigenlijk toch geen probleem moeten zijn als minderjarigen als volwassen worden berecht in geval van (poging tot) moord/doodslag?
"Wat erg! Nieuw-sloten heeft snel de namen van de spelers van het schuldige team Soufyan Babou, Daveryon Blasse, Yassin Dardak, Danny Faber, Fady Fayed, Rheza Firmansyah, Ismael Ikhouane, Demian Jibodh, Othman Karimi, Serkan Kiran, Wouter Mirck, Younes Roubion, Mandeep Singh, Terrence Stuurop en Kemal Arif Tasli van hun website verwijderd.
Ouslender | 03-12-12 | 16:29 | niet ok!" (www.powned.tv/nieuws/binnenland/2012/1...)
Heb ik goed geteld dan is de kans 2 op 15 dat de daders (al)WEER!!!! cultuurverrijkers (kuch) zijn.
Ben je een beetje toffe ouder van dit soort uitschot dan betaal je, want dat is het minste dat je kunt doen, de uitvaart van het slachtoffer. Doen ze niet. Heb niks met cultuur te maken. Wel met iets met van gemis aan 'eer' en one-way-street, je weet toch.... Dusssssss
41 jaar. Je gelooft het gewoon niet. 41 jaar. Je bent vrijwilliger op een voetbalclub. En je wordt doodgetrapt en -geslagen. Op je 41ste. RIP. Veel sterkte aan de nabestaanden.
@pius | 03-12-12 | 17:29
Maar wat wilt u daarmee zeggen dan? Het is toch een algemeen bekend feit dat wanneer er een scheidsrechter, grensrechter, toeschouwer, medespeler of tegenspeler verrot wordt geslagen, het vaker om pak 'm beet, Mustafa gaat, dan over Pieter.
Zolang we nog met miljoenen naar dit soort lulhannesen blijven gooien en ze niet vervolgen wordt het met jongere generaties alleen maar erger.
www.google.nl/imgres?q=gestrekt+been+v... (De Jong met gestrekt been op Xabi Alonso.)
Waarom denk ik direct aan allochtonen als ik de combinatie Almere, voetbal, incident en ernstige mishandeling 3 tegen 1 hoor.
Zal ik de blanke racisten wel weer vertegenwoordigen maar het is zelden anders dan ik vermoed. Helderziend ben zeker niet wel helderdenkend....
Het zal je vader, man of zoon maar zijn die door een stel van die blagen wordt doodgeschopt. Ik zou er persoonlijk nooit vrede mee kunnen hebben...
@de Meelman
Helemaal met je eens, als je hoort dat die mongool van OSV 4 jaar tegen zich geeist krijgt, wordt je toch gek.
Ik zou niets van ze heel laten mocht dit mijn vader zijn. En de ouders van dat tuig zou het ook niet overleven..
-weggejorist-
Benedicte Ficq maakt zich al klaar. Die man kwetste die lieve jongens.
Van de KNVB heb je niets te verwachten
Die keuren het af. Glas plas etc.
Cintiq | 03-12-12 | 17:27 |
Een 15-jarige mag niet volgens het volwassenenstrafrecht berecht worden.
@Buffell | 03-12-12 | 17:28
Nee. Het is slechts een bewijs dat de wetmatigheden die u hier poneert lang niet altijd opgaan;)
@pius | 03-12-12 | 17:25
En dit moest natuurlijk onder het plempsel over hooliganisme een eindje hierboven staan. Excuséz moi!
Ik stel de vraag nog maar eens, misschien dat iemand het weet: staat het nou vast dat de daders Marokkaans zijn? Het klinkt aannemelijk, maar ik heb het nergens gelezen.
En ja, ik vind dit relevant.
Bedenk | 03-12-12 | 17:25 | + 0 -
Ja goed dit trekt heel ander publiek aan , voetbal trekt 40% vuil aan die niet voor het voetballen komen maar meer het randgebeuren.
@Uw Verzekeringsadvis | 03-12-12 | 17:27
Inderdaad mijn waarde. Inderdaad.
@pius | 03-12-12 | 17:25
Hooliganisme is geweld buiten het voetbalveld tussen aanhangers van verschillende teams. Da's heel wat anders dan geweld óp het veld. U haalt dus 2 dingen door elkaar.
Elke club die het in zijn botte harses haalt om zijn jeugdleden op kickboksen te sturen, die moeten ze onmiddelijk opheffen en alle leden voor het leven schorsen. Wat bezielde deze mensen stelletje halve criminelen. Als ze zo genaamd aan geweldscontrole of beheersing wilden doen dan hadden ze ook op judo of karate kunnen gaan. Maar nee er wordt gekozen voor een sport die bekend staat om zijn agressive en criminele achtergrond.
-weggejorist-
-weggejorist-
Tijdje terug zelf al gestopt met voetbal om dit soort minderwaardig tuig. Kan een boek schrijven over hoe die lui het hele amateurvoetbal kapot maken. En dan lees je vandaag weer zoiets... gewoon te ziek voor woorden.
Potentiële ouders die niet over een gezonde dosis frustratietolerantie beschikken gaarne voortplantingsonklaar maken.
Voor de slachtoffers van gefrustreerde en agressieve ouders wie het toch is gelukt om zichzelf voort te planten gaarne een zeer intensief herprogrammeringstraject waarin een gezonde interactie met derden centraal staat.
Voor de pareltjes die in de tussentijd (en per ongeluk) de gelegenheid krijgen om los te gaan op willekeurige derden wegens een gebrekkige frustratietolerantie gaarne een aantal jaren straf in de vorm van verplichte gewetensvorming en dagelijks luisteren naar hits van Dries Roelvink.
Kleine mofo's.
@Boer in 020 | 03-12-12 | 17:25
Nee- er zijn zeker gedeeltes waar het allochtone geweld in de meerderheid is, eens. Maar dat is niet in het amateurvoetbal.
Copy/Paste, maar dan weten we alvast waar we aan toe zijn:
Maximale straf voor wat betreft mishandelde grensrechter. 12 mnd bij 15-jarige. 24 mnd bij 16/17 jaar.
OM kan proberen verdachten volgens volwassenenrecht te berechten.
In alle gevallen is het overigens de rechter die beslist welk recht van toepassing is. Niet het OM.
@pius | 03-12-12 | 17:11
Daar heb je groot gelijk in.
Het wrange is dat als de Hockey jeugd ladderzat is en de boel afbreekt en elkaar op de bek slaat het afgedaan wordt met: ach ja die jongelui.
Als andere mensensoorten dat doen krijgt men het stempel: tuig.
@pius | 03-12-12 | 17:23
Ja... hoezo?
Straks komt er een showadvocaat (één van de gebr. ANker) die aankomt met het verhaal dat de man best tussen die incidentje en zijn overlijden ergens tegenaangelopen kan zijn. En de D66 rechter zal het met hem eens zijn. Dan spannen de vrijgesproken daders een proces aan tegen de staat omdat ze zo beledigd en vals beschuldigd zijn en krijgen de man een ton schadevergoeding. Wedden?
Ik ben het compleet eens met bovenstaand topic. Echter had ik die jochies tegen de muur gezet.
Maar dat kan in deze maatschappij niet meer, dus dan maar op het binnenhop aan de schandpaal. Rotte tomaten en eieren gratis uiteraard.
Hey Demensis, waar ben je nou? Dit is ook de schuld van kaaskoppen zeker? Mobiliseer het leger maar.
Het zal GVD je pa maar weer zijn die je zo kwijtraakt.
Die van mij is voorzitter van een voetbalclub en fluit ook nog regelmatig jeugdwedstrijden. Als dit hem zou gebeuren. dan gingen ze er 100% aan. Stuk voor stuk maakte ik ze af! Ben er GVD helemaal klaar mee.
Het wordt tijd dat er een private 'politie' komt die dit soort hufters afhankelijk van hun daad van 2 krukken, een paar wielen met een frame of gewoon direct van 6 planken voorziet! Schijt- en schijtziek word je ervan!
Het zou goed zijn als jullie Tom Staal naar de KNVB sturen. Niet om te irriteren, maar om te vragen wat ze hier godverdomme aan gaan doen.
Ik ben gestopt met voetballen omdat je gewoon je benen(en nu blijkt ook je leven)niet zeker bent.
Eurotokkie | 03-12-12 | 17:23 |
Iemand doortrappen is heel normaal? Hou toch op zeg. Helaas is de maximumstraf voor 15-jarigen maar 1 jaar, maar een taakstrafje? No way.
Zit ik afgelopen zomer bij de F1 op de tribune met me Ferrari petje op. Komt er een figuur naast me zitten met een Renault petje. Die heb ik me toch even .............. gevraagd of die ook trek had in een biertje.
Hoeveel "incidenten" moeten er nog komen voor dat iets een trend wordt genoemd? Al dit soort gewelds toestanden gaan onder de noemer van een incident. Sjezus wat een kudt maatschappij is dit toch.
@Buffell | 03-12-12 | 17:18
Muy gracias
@AshleyJ"Ash"Williams | 03-12-12 | 17:22
Mooi.
Er kankert iets door de samenleving heen op het moment, wat zijn weerga niet kent. En ik ben geen doemdenker.
@ pius
Bent u met mij eens dat het allochtone geweld excessiever is? En dat zij tevens de sfeer verzieken op scholen, in zwembaden en winkelcentra? Of is dat ook een kwestie van autochtone meerderheid?
@Buffell | 03-12-12 | 17:19
Hooliganisme is grotendeels autochtoon. 75-25 zeg maar.
Geen probleem natuurlijk.
@AshleyJ"Ash"Williams | 03-12-12 | 17:22 | + 3
Mooi gezegd ..
AshleyJ"Ash"Williams | 03-12-12 | 17:22 | + 3 -
Kouwes kon het niet beter neerplempen. *pinkt traantje weg*
Werf die vrijwilligers maar onder leden van de ME en dan in volle uitrusting.
@Fatwabuster | 03-12-12 | 17:19
District Noord?
Ik had eigenlijk stille hoop toen ik nog geen namen of wat had gezien, dat het toch niet wéér de 'kansenjeugd' was. Maar daar ga ik in de toekomst niet meer op hopen, ik wil niet té vaak teleurgesteld worden.
Asmodean | 03-12-12 | 17:19 | + 0 -
Helaas is dit de bittere waarheid.
Zo bam die staat! +1
@zeg maar jansen | 03-12-12 | 17:19
Oh, de 8 "vrienden" van die kutknapen keken toe?
Buitenspel
Voorgoed
uit
het
leven
verdreven
even heel even
hoopte ik dit niet te hebben geschreven
Toch wel
voorgoed buitenspel
Rust zacht.
Daarom zitten ze bij ons thuis op rugby en niet op voetbal. Nooit gezeik
@roze_bril | 03-12-12 | 17:17
Nee. Dit waren allochtonen- helder. Die moeten daarvoor gestraft worden.
Ik verzet me tegen het 'zie je nou wel' gevoel alhier. De bijna onuitgesproken vreugde dat het 'weer' om allochtonen ging. Ik bestrijd gewoon dat er sprake is van meer allochtoon geweld dan autochtoon geweld in het amateurvoetbal. Punt.
En in het profvoetbal is er zelfs sprake van georganiseerd en voornamelijk autochtoon supportersgeweld.
Moet je nagaan.
niet voor de hond | 03-12-12 | 17:18 | + 0 -
Precies de reden waarom ik een maand geleden na 3 jaar met plezier thuiswedstrijden voor de jeugd te hebben gefloten ben gestopt. Heb de laatste periode wel eens een wedstrijd stil moeten leggen vanwege verbale aggresie naar mijn persoon/na die van een andere toeschouwer.
-weggejorist-
Ouders waren zeker te druk in de moskee om hun kinderen op te voeden, uitkering afpakken en het land uit met dit tuig.
Haaaaaaaa, weer een zinloze stille tocht.
www.nrc.nl/nieuws/2012/12/03/politiewo...
@* | 03-12-12 | 17:12
Echt een geschikt bericht om een grappig bedoeld filmpje te plaatsen, joh. In het Engels hebben ze een mooie benaming voor jou; inconsiderate douchebag.
@Richting | 03-12-12 | 17:18 | + 0 -
De club? Denk eens macro.
@pius | 03-12-12 | 17:15
Ik heb eenmaal een vechtpartij op het voetbalveld meegemaakt. Tegen een volledig Turks team.
Men zegt wel eens dat een eerste indruk vaak correct is, dus heb ik dat ook bij geweld op het voetbalveld. Vaak zijn het niet-Westerse alloctonen.
Eurotokkie | 03-12-12 | 17:18 |
Wat een onzin.
Het kan niet anders of het wordt alleen maar erger met die rifjochies. Allemaal het gevolg van inteelt ! Want één keer een neef-nicht huwelijk kan nog wel, maar generaties lang levert tijdbommen met doorgedraaide hersenen.kijk maar naar die Badr Hari.En wij maar zeggen dat kickboksen zo goed voor ze is, want dan raken ze op de mat hun agressie kwijt!En natuurlijk het ook subsidiëren. Hoe dom kan men zijn ?
@pius | 03-12-12 | 17:07
Ik heb zelf 30 seizoenen (District Noord) een balletje getrapt, nooit dergelijke praktijken meegemaakt, ging nooit verder dan een keer wat schelden.... en in een enkel geval wat duw en trek werk over en weer maar nimmer met scheids of grensrechter.... naderhand gewoon biertje pakken in de kantine.
Mijn jongste zoon voetbalt als B'er en ook hier heb ik zoiets nog nooit meegemaakt.... Zou ik als vader ook nimmer accepteren, je hebt je te gedragen als is de scheids/grens nog zo'n lullo....
In het westen is het schering in inslag tegenwoordig en veel al met licht ontvlambare types met een andere culturele achtergrond... blijkbaar worden kinderen met een dergelijke culturele achtergrond niet opgevoed en is geweld gebruiken tot norm verheven.
Zie hier de zegeningen van de cultuurverrijkers!
@* | 03-12-12 | 17:12
Ja mooi.
Naar Marokko sturen dat tuig, daar horen ze thuis in het rifgebergte; Bij Marseille op een lekke boot zetten, klaar. En hun ouders met hun prinsje mee laten gaan
cultuurverrijking? Elke PvdA-er die dat nog zegt verdient een behandeling van de B1 jeugd Kickboksclub Sloten.
Leo* | 03-12-12 | 17:13 Het gaat te ver om alle namen van het hele elftal te plempen. Er zijn immers maar drie daders en geen elf.
@KenTochNait?! | 03-12-12 | 17:17
Ja. Kunt u dat?
blijkbaar krijgen ze daar ook les in. twitter.com/i/#!/NieuwSloten/media/sl...
Het begint al bij de ouders. Hoe vaak ik niet langs de lijn ouders hoor mopperen op de scheids: thuisfluiter, prutser, kan er niks van.
En dan heb ik het over de F2 in het korfbal! Kids horen dat, en nemen het over van hun ouders.
Ouders moeten hun kids leren: wat ie ook fout doet, voor de scheids heb je respect! En laat dat dan zelf ook merken.
Het blijft een proletensport... Mensen worden doodgeslagen / geschopt ( doorhalen wat niet van toepassing is.) Complete winkelstraten worden gesloopt door voetbalhoolies. Fijn hoor.
@gaffelbaard | 03-12-12 | 17:05
Yep, voetbal is vooral voor tokkies (niet iedereen natuurlijk, maar meestal voor mensen met een lage IQ) eigenlijk als men beetje slim is, dan zoekt ie een andere hobby ...
Als taakstraf het gras maaien en de volgende keer iets minder hard trappen, of verwachten mensen dat ze hard gestraft worden.
Iemand dood trappen is tegenwoordig heel gewoon en de daders komen met een kleine straf weg.
@Admiraal Perineum | 03-12-12 | 17:16
Gewoon de GS extension op je Chrome browser dumpen en je kan gewoon alles bekijken hoor, zwitsal.
Het kan in almere, mede mogelijk gemaakt door sv alouchtoon.
Incidentje, een week ervoor zijn jongens beroofd van hun geld en mobiele telefoon, was ook een incident.
Het word tijd dat er een club opstaat die die groepen eens gaat aanpakken.
Ik heb een bloedhekel aan voetbal gekregen mede door het geweld en de absurde bedragen.
De KNVB maffia is hier mede schuldig aan!
@pius | 03-12-12 | 17:15 |
Omdat allochtonen dan weer racistisch worden benadeeld, juist door het gedrag van autochtonen. Zo lees ik je post nl.
Tja er is nog veel onduidelijk hopelijk leeft de man nog en blijft hij leven.
Er zal wel een stille toch komen, een paar kaarsjes hier en daar en dat was het. Op naar het volgend nieuwsbericht waar ongeveer hetzelfde gebeurt.
De overheid doet er helemaal niets structureels aan, de gemeenschap niet, de KNVB niet. Allemaal om de hete brij heen draaien.
Weet je wat we moeten doen, meer registratie daar wordt Nederland veiliger van. Wat een totale kutzooi is het toch weer.
Ben vroeger zelf vrijwillig grensrechter geweest bij zo'n amateurclubje. Wat je allemaal niet wat voor een bagger over je heen krijgt is echt schandalig. Maar dit is toch echt te gek voor woorden. 41 jaar! En dan die klootzakjes! Waarom? Stond er een grassprietje scheef? Oprotten met die idioten, altijd maar alles verneuken voor een ander
@gooi en smijtwerker | 03-12-12 | 17:14
Dat verbaasd me niks.
Leo* | 03-12-12 | 17:13 |
GS heeft onlangs een kansenjongere aangenomen voor een stage als wegjoris-mod. Alle names en shames worden vakkundig van de site gewist.
pius | 03-12-12 | 17:15 | + 0 -
Uw reaguursel ligt heel gevoelig in een topic zoals dit. Kunt u deze stelling onderbouwen met feiten?
Uw Verzekeringsadvis | 03-12-12 | 17:12 |
Toen ik 15-16 was en voetbalde heb ik ook wel eens rare dingen meegemaakt en natuurlijk deed de scheids het zelden goed. Maar slaan, schoppen, ach nee, nog niet in ... en nou hebben we het. 32 jaar dus ;-)
Bij elke cornervlag een soldaat neerzetten.
Het. Kan. Niet. Anders.
Pijnlijk nieuws weer in ons o zo prachtig tolerant laat iedereen in zijn waarde Nederland. Zonder sites als Geenstijl en zonder een partij als de PVV hadden we hier nooit wat van gehoord, ja misschien in een streekkrant op de 1 na laatste pagina.
@ Joris
Ik vind het toch altijd wel jammer dat het na een wegjoris-actie onmogelijk is om te achterhalen wat er dan precies weggejorist is. Ik zit niet 24/7 te F5en dus er ontgaat me zo nogal eens wat. (Bovendien is het voor bezoekers zo moeilijk te bepalen wat nou wel en wat niet door de beugel kan, dus ook vanuit dat oogpunt zou het -in het klein- laten staan van een weggejorist bericht waarde hebben..)
Nu geef ik Polska maar +1 omdat ik vermoed dat hij de daders dood wenste..
maar zeker weten doe ik dat natuurlijk niet.
Je gaat 's morgens de deur uit om als vrijwilliger grensrechter te zijn en zodoende een potje voetbal mogelijk te maken voor een stel jongeren, en komt niet meer thuis. Vooral dat die lui hem in tweede instantie nóg een keer achterna zijn gekomen is onverteerbaar.
-weggejorist-
"Die tuigjochies van Nieuw Sloten B1 zullen hun straf wel krijgen"
Wat wat wat?! Onder welke steen heb jij geleefd Quid? Dit is nog altijd Nederland-lang-leve-de-taakstraf-faalland.
Enkeltje goelag. Het boeit niet waar ze (of hun ouders) vandaag komen.
Dit is dus een van de redenen waarom ik geen TV meer in huis heb. Dan hoef ik op het PvdA journaal in ieder geval niet alweer politici horen zeggen "dat dit onacceptabel is" en dat we "geschokt" zijn. Ik kan echt geen geschokte politicus meer zien. Wanneer is de stille tocht eigenlijk ? Is dat al bekend ?
@roze_bril | 03-12-12 | 17:11
Het is niet in evenwicht. Autochtoon geweld op voetbalvelden is ver in de meerderheid.
Maar waarom daar de nadruk op leggen. het is al erg genoeg allemaal.
Bedankt PvdA stemmers.
Vallen overigens onder het Jeugdrecht, net zoasl dat gedoe in ARnhem vorige week opzettelijk een meisje van 15 doodgemaakt, 2 jaar gevangenis.
Zal hier niet veel anders zijn.
Ik weet het echt even niet meer, maar vrees dat er een moment komt dat NL genoeg heeft van lul Cohen met z'n lawaaidemonstratie, van een Rutte die alles weglacht, een regering die liegen tot waarheid promoveert. We genoeg hebben van oma's van 96 die worden beroofd, mannen van 41 die gewoon met hun hobby bezig zijn en worden doodgetrapt.
Er komt een moment dat een bevolking z'n mond gewoon dichthoudt en de puist gewoon openbarst.
Kijk Richi fans dit is nu een goed voorbeeld van zinloosgeweld. Hoop dat de man het overleefd maar dit bericht is niet hoopvol. Voetbal en kickboksen sport noemen vind ik cynisch het is altijd wat elke week weer.
@ pius | 03-12-12 | 17:11
nou, ik ook. en het viel me vooral op dat wanneer er veel introducees rondliepen en vooral die met van die jassen met bontkraagjes dat het dan nog veel harder uit de hand liep.
"De jeugd is de toekomst" ja ja, dan voorspel ik een inktzwarte toekomst voor deze verrotte wereld, jammer.
.. een stille tocht voor de daders graag.
Kom op makkers. Wie? Name and shame.
Dit soort ongein is de reden dat ik als kind gestopt ben met voetbal. Het tokkie gehalte bij amateurvoetbal is zo hoog dat er bij wedstrijden vaak een hele nare sfeer hangt. Heb er nooit spijt van gehad dat ik voetbal heb verruild voor tennis, waar je tegenstanders wel gewoon manieren hebben en de vaders langs de lijn in de meeste gevallen hoogopgeleid zijn.
Toeschouwers die een bejaarde kapot trappen vanwege het varkensvlees op zijn broodje. Jongetjes die een grensrechter vermoorden. Leraren die niet meer over de Tweede Wereldoorlog lesgeven. Leraressen die niet serieus genomen worden door de leerlingen, want vrouw. Homo's die niet meer hand in hand mogen lopen. Zoek de verbindende factor...
en weer verpesten de kutbuitenlanders iets wat europees is en leuk zou kunnen zijn.
.
mogen we niet gewoon hele takken van families wegsturen als personae non grata?
@mezelf; en dat zijn dan Ja of Nee meneer!
Weet je wat ik zo vreemd vind? Als er een paar toeristen die paddo's aten uit een raam springen worden paddo's verboden. Als er wekelijks zoveel ellende rond voetbal is gebeurt er niets.
O natuurlijk, Opstelten zal als vanouds "Onacceptabel, dat toleren we niet!" schreeuwen maar daar blijft het dan bij. Op naar het volgende 'incident'.
Meedoen is belangrijker dan winnen. Maar ja, dat geldt al lang niet meer, op alle nivo's. Schoolbesturen, Ziekenhuisdirectie, woningbouwcorporatie... Nutsbedrijven? Losers! Tja, dan mag je als jochie niet achterblijven bij een potje voetbal. Ongetwijfeld onder aanvoering van de trotse ouders die waarschijnlijk uitgelachen worden als hun zoontje dat weekend weer verloren heeft.
Met die drie pubers is natuurlijk wel wat mis, maar het is natuurlijk waanzin dat alleen zij nu moeten hangen en de generatie waar zij naar opkijken en die hun voorbeeld is verontwaardigd zijn handen van ze af trekt.
Voor iedere vrijwilliger die bij voetbal in elkaar geschopt wordt staan drie ouders 'haal neer die gast!' bij iedere doorgebroken speler te roepen.
@milky bar | 03-12-12 | 17:10
Precies, toen ik die leeftijd had en de scheids riep BOE ! was het sidderen van de angst.
zeg maar jansen | 03-12-12 | 17:10 |
"De verwarring kan opgelost worden, De man zou hersendood zijn."
De daders daarentegen zijn al 15-16 jaar hersendood,
Bij ons bij rugby spreek je de ref aan met twee woorden, of hij nou fout zat of niet.
@Uw Verzekeringsadvis | 03-12-12 | 17:08 golf..
www.youtube.com/watch?v=7C1Pr4AU2wc
@pius,
Precies zwart-wit, maar doe je daar dan wel ff de percentages bij? Want anders lijkt het net of het precies in evenwicht is.
@Uw Verzekeringsadvis | 03-12-12 | 17:08
Nou collega, ik heb vroeger regelmatig hockeyfeesten mogen beveiligen en ik moet u zeggen dat viel lang niet altijd mee met de fine fleur van onze natie;)
Laten we de ouders van deze jochies en hun religie ook niet buiten zicht stellen. Zij zijn verantwoordelijk voor het ontwikkelen van dergelijk (moord)tuig. Samen met de Nederlandse samenleving die iedereen die zich misdraagt en/of ontspoord is, knuffelt en beschermt. Al helemaal wanneer het allochtonen betreft. Dodelijk!
-weggejorist-
15-16 jaar. 15-16 jaar. 15-16 jaar. 15-16 jaar. 15-16 jaar. 15-16 jaar. 15-16 jaar. 15-16 jaar. 15-16 jaar. 15-16 jaar. 15-16 jaar. 15-16 jaar. 15-16 jaar. 15-16 jaar. 15-16 jaar. 15-16 jaar. 15-16 jaar. 15-16 jaar. 15-16 jaar. 15-16 jaar. 15-16 jaar. 15-16 jaar. 15-16 jaar. 15-16 jaar.15-16 jaar. 15-16 jaar. 15-16 jaar. 15-16 jaar. 15-16 jaar. 15-16 jaar. 15-16 jaar. 15-16 jaar. (om even deze waanzin tot je door te laten dringen)
De verwarring kan opgelost worden, De man zou hersendood zijn.
Machines draaien nog en dus kun je zeggen dat ie nog leeft.
Kunnen we geen deal maken met het land van herkomst (van de ouders).... Hier wat geflikt?? Dan op het vliegtuig en in het desbetreffende land straffen volgens hun wetgeving.... Denk dat dan snel gedaan is met de overlast van al dat Morco-Scum......
Mooi moment om voetbal af te schaffen.
Aan onbekend:
Ja joh, je mint maar een eind weg. Ik wil jou nog wel eens horen piepen als ze over 20 jaar weer vrijkomen en jouw vrouw doodslaan omdat ze hoerig keek. Kom maar op met die minnen, maar ik blijf bij m'n punt: de doodstraf voor dit afval en niets anders.
En dan weten we zeker ook weer niet welke van die drie de dodelijk trap gaf en lopen ze weer snel vrij rond net als de moordenaars van Meindert Tjoelker.
De KNVB moeten zich minder druk maken over het ledenaantal en in plaats daarvan inzetten op de kwaliteit van de leden.
Zero-tolerance beleid als het om gedrag gaat. Ook bij de BVV's. Opzouten die idioten en de coaches die ze tot ongewenst gedrag aansporen.
-weggejorist-
Toch maar fijn dat de PvdA het "ideologische" hard straffen van misdadigers gaat aanpakken. Nee, het moet niet alleen om de daders gaan, maar ook het slachtoffer heeft zijn verantwoordelijkheid.
Dader en slachtoffer moeten in dialoog, aldus onze rode hansworsten.
Benieuwd wat dit slachtoffer te zeggen heeft, Krijgt straks waarschijnlijk nog een trap na (pun intended) van Recourt c.s. wegens niet willen meewerken aan deze mooie socialistische droom.
Bij ons op de Hockey roept er wel eens iemand : druk een punt !
Veel verder gaat het niet met de ellende.
Daarna een biertje drinken, niks aan het handje.
Hoewel op de Golf roepen ze wel eens, Potverdikkie !als het niet goed gaat.
groter aanpakken Quid,
gooit voetval dicht voor 375 jaar, minimaal
Ik stel voor om deze jongens als taakstraf te geven om 250 uur te fungeren als oefenmateriaal/boksbal voor professionele kickboksers.
Ik meld het hier nog maar eens, maar dat team van Nieuw-Sloten heeft dus al eerder dit seizoen een trainer collectief bedreigd, waarvoor het door de KNVB veroordeeld is. Wederom tegen een vereniging uit Almere. Uitsluiten en opsluiten, levenslang.
De Sint mag Wouter en Danny overslaan.
Als sinds ik me kan heugen is er sprake van veelvoorkomende agressie in het amateurvoetbal. Structureel en zwart-wit. Daar is nooit werkelijk beleid op gemaakt.
En als zo een vechtpartij structureel tot de dood zou lijden dan zouden er elke week honderden doden in het amateurvoetbal te betreuren zijn. Dit was gewoon een accident waiting to happen of respectloos gesteld another day at the office.
Het word dus tijd dat de KNVB zijn verantwoordelijkheid neemt. Lippendienst is niet genoeg.
Maar dit stukkie had ik ook 20 jaar geleden kunnen schrijven. Toen was het net zo kut gesteld op de velden.
-weggejorist-
Alsof de KNVB hier iets aan gaat/kan/moet/wil doen.
Het leger zou gewoon een keer goed huis moeten houden in 020-gaza. Dat Marokkaanse tuig dat hier al sinds mensenheugenis alles en iedereen loopt te terroriseren verdient zo langzamerhand wel een paar gerichte schoten in de knieschijven.
Prins Fontainebleau | 03-12-12 | 17:04 | + 0 -
Mandeep kan het in ieder geval niet hebben gedaan want dat is volgens mij een Hindoe-naam en die zijn geweldloos opgevoed...
Quote: "En stuur alle vrijwilligers die week op kickboksles. Want als er iemand weerbaarheidstraining en een zelfverdedigingscursus nodig hebben en verdienen, zijn zij het wel."
Geef ze beveiligers. Bescherm ze. Het is de taak van een werkgever of een club om ieder die werkzaamheden verricht te beschermen. Dus ook de vrijwilligers.
Hé, wat grappig, ze hebben allemaal Nieuw-Nederlandse namen. Hé? Wat zegt u Ome Job? een incidentje? Neen Ome Job, dit is de harde realiteit na decennialang falend immigratiebeleid. Waarvoor dank en ongezien de tyfus.
Ben je 15/16, ben je een moordenaar. Nou, dat zal je status wel verhogen.
Ik weet een NOG betere oplossing!
Voetbal afschaffen. Idem kickboksen.
Kom nu maar op met die minnen. Ben het zat.
Die Wouter en Danny zullen het wel gedaan hebben.
Wedden?
Polska | 03-12-12 | 17:02 | + 2 -
Deze jongens gaan er iets van maken hier in Nederland, zeker weten!
-weggejorist-
-weggejorist-
Klootzakken.. Ik hoop dat ze nooit meer hun rust krijgen. Het zou onderhand eens mooi zijn als er een groep in de samenleving ontstaat die, desnoods buiten de wet om, dit soort gastjes gaan uitroeien uit de samenleving. Pure haat naar dit soort klootzakken!
De maatschappij blijft het allemaal maar pikken. Ik snap dat echt niet hoor.
Soufyan Babou, HAHAH wat een naam joh, en deze dan Mandeep Singh, of Rheza Firmansyah. Allemaal typisch Hollandsche achternamen! GEWELDIG!
-weggejorist-
Het gebeurt helaas niet alleen bij voetbal en zelfs niet alleen bij jongeren. Ik ken een volwassen man in een andere sport die het presteert om zoveel keer per seizoen van het veld afgestuurd te worden vanwege schelden dat je niet begrijpt dat hij terugkomt.
En waarom? Omdat de scheids (uiteraard vrijwilliger) fouten maakte. Maar zoals een toeschouwer naast mij opmerkte, iedere sportclub krijgt de (vrijwillige) scheidsen die hun niveau verdient...
Mijn god. Geen woorden voor. Wat zou ik graag eens even met die gasten alleen willen zijn. Ik hoop dat ze de rest van hun ik hoop korte leven geen moment meer kunnen genieten. Oog om oog, tand om tand. Ik zou er niet rouwig om zijn als iemand het recht in eigen hand zou nemen.
-weggejorist-
Je kunt als vader (*check) dus niet meer zonder 9mm (*nog niet check) naar het voetballen van je zoon gaan.
Stelletje ratten. Naar het marktplein ermee.
Niet goed! Gefeliciteerd met de rest van jullie kut leven jongens.
-weggejorist-
Gelukkig krijgen ze thee in de rust, is toch de beste manier om alles rustig te houden. Lekker thee drinken.
Welke achterlijke idioot zet kinderen dan ook op KICKBOKSEN als voetbaltraining?! Sorry hoor, ik ben helemaal voor weerbaarheid, maar als mijn zoon op een voetbalclub zou zitten en ze zouden met dit onzalige idee aankomen, dan haalde ik hem er af! Mocht het bericht waar zijn, dan heb ik zielsmedelijden met zowel de vrouw als kinderen van deze man. Wat is het toch een K*T-wereld aan het worden!
-weggejorist-
Triest, triest, triest dit. En het ergste is nog dat de daders waarschijnlijk een waardeloze straf krijgen.
Atletiek lijkt mij een veiligere optie dan het aanbieden van een vechtsport aan kansenjongeren.
Te triest voor woorden, grensrechter staat er vrijwillig om jongens met hun sport te helpen en wordt als dank doodgeschopt. misselijk wordt ik hier van.
Hele club geen subsidie meer geven. ELKE club waar een incident is vastgesteld uit de competitie halen.
Aanpakken die handel en goed.
Mooi man, die multikul. Ik zou er bijna voor terugkomen naar Nederland. *not*
En sterkte voor de familie van deze vrijwilliger, die een wedstrijd van zijn zoontje wilde vlaggen.
Één week? Neem een voorbeeld aan Frankrijk en gooi het gelijk een jaar plat!
Wellicht moet eerst nog wat familie ingelicht worden?
Hij zal waarschijnlijk wel overleden zijn als de politie het meldt.
Hoe kun je het verdomme over je hart verkrijgen zeg; iemand doodtrappen tijdens een fucking potje voetballen. Onbegrijpelijk.
Wat zou Job hier op te zeggen hebben?
Er is dus nog hoop voor alle betrokkenen.
Kutjochies.... opvoeding zwaar mislukt met de dood tot gevolg... het moet goedverdoeme niet gekker worden!!
REAGEER OOK