
Jongbejaarde NRC-journo Steven de Jong (1981, schrijver van boeken als 'Vanuit de ivoren toren', 'Klootjesvolk: zo komt u er af' en 'Multiculti is oké olé olé') heeft ontdekt waar het denigrerende sissen, het 'hoer'-geroep en de fysieke opdringerigheid jegens vrouwen vandaan komt. Niet van seksueel gefrustreerde jongeren van niet-Westerse afkomst. Nee nee. Het komt van '
minder geciviliseerd volk' in achterstandswijken. Bewijsstuk A: Het zijn niet 'Marokkaanse wetenschappers, advocaten, beleidsmakers en accountants' die het doen. Bewijsstuk B: Nederlandse bouwvakkers doen het óók. Waarmee hij zich in bizarre kronkels wentelt om de denigrerende behandeling van vrouwen te wijten aan gebrek aan opvoeding en algemene domheid. Anything goes, zo lang het fenomeen maar losgekoppeld wordt van afkomst. Quote van blank Nederlands meisje: "Nou, duizend keer liever een 'goedemorgen schoonheid' van een grijnzende Hollandse bouwvakker dan de 'psst, hoertje' van een gefrustreerd-geile Mocro die veel te dicht bij komt en zijn hijgende asem langs je nek naar beneden laat glijden." Dat soort 'gemopper' mag dus niet van Steven de Jong. De intimidatie is slechts onschuldig bouwvakkersgefluit en je beklagen over de allochtonen die het doen, is eigenlijk gewoon racisme. Maar dat een paar NRC Next-meisjes in 020 Slotervaart & Noord het nasissen
niet waard bleken, wil niet zeggen dat andere vrouwen zich door seksuele intimidatie niet in hun bewegingsvrijheid, kledingkeuze en openbare acceptatie beperkt voelen. Vergelijk, bagatelliseer, marginaliseer en mantelderliefde het probleem MET ALLOCHTONE (JONGE) MANNEN bovendien zo veel je wilt om je eigen correcte gelijkheidsdenken, goede fatsoen en oh we staan zo open voor andere culturen-mentaliteit te demonstreren, feit blijft dat (autochtone) Nederlanders een slecht beeld van niet-Westerse allochtonen zullen hebben én houden zolang bepaalde groepen in de samenleving zélf steeds aanleiding blijven geven om op ze neer te kijken. En daar helpt geen enkele geforceerde tang & varken-vergelijking tussen mocro's & bouwvakkers tegen.
Reaguursels
Inloggenswassannuf | 04-08-12 | 18:14 | + -1 -
Hoe kan je daar nou een min geven,ik vertel gewoon wat ik heb meegemaakt toen.Deze politiechef had het over zijn creoolse medelanders die hij liever kwijt was dan rijk.Hij zag ze liever op de hoeken van straten in Nederland staan klootzakken dan in zijn eigen Paramaribo.Wilde ze ook niet meer terug hebben.
Geef hem eens ongelijk.Toen al....
-weggejorist-
@musiqstore | 05-08-12 | 12:37
de heer Lubbers had destijds al een prima oplossing, alleen was de beste man zijn tijd ver vooruit...... de halve bevolking viel over hem heen.
Kampementen gevuld met dit tuig, waarin een strak militair regime heerst, vroeg op, verplichte oefeningen, daarna kuiltje graven, kuiltje dichgooien etc....
Gewoon de geldende normen en waarden bijbrengen, in een strakke hiërarchie....
helaas leefden we toen in een tijd waarin de massa immigratie pas goed op gang kwam, en half nederland nog niet doorhad wat er gebeurde!
Ik ben toch altijd benieuwd naar de oplossingen die de schrijvers dan voor ogen hebben. Moeten we ze allemaal het lang uitgooien, de zee indrijven, de ... kamers maar weer instellen. Ok. Het is geen geslaagd experiment. Maar. Beste walstuurlui, wat is jullie ongetwijfeld briljante advies om dit probleem te lijf te gaan. Of zijn jullie er niet voor om oplossingen te bedenken. Laat me raden. Dat is niet jullie verantwoordelijkheid. Alleen maar zeiken vanaf de zijlijn is jullie bijdrage.
@VincentTheSaint | 04-08-12 | 17:25
Ik weet niet of je het snapt, het ging niet om het vuile werk per definitie, er was hier een overschot aan ongeschoolde arbeid en een tekort aan ongeschoolde arbeiders.Nederland deed het kwa opleidingsniveau vrij goed, dus we produceerden zelf weinig ongeschoolde arbeiders.Tevens was er sprake van tijdelijke arbeid.... helaas is dat een tikkeltje anders gelopen, met dank aan de heren politici die een zeer visionair beleid hadden!
@BelleDameSansMerci | 05-08-12 | 00:49
Sja het trieste is dat als je nu zegt van we gaan het eens anders doen, we doen een burka aan,dan word je weer door de hollanders nagekeken.
Nee hoor even alle gekheid op een stokkie,
Het is te walgelijk voor woorden.... Die gasten hebben totaal geen respect , en het word ze met de paplepel ingegoten.Mijn nichtje was 12 , toen we weleens zeiden dat ze zich nooit met die gasten in moest laten.Ze werd boos en zei dat wij discrimineerden.We hebben die discussie vaak gevoerd.
Opeens vanuit het niets , moest ze niets meer weten van die gasten, ik weet tot op de dag van vandaag niet wat er gebeurd is ( omdat ze weet als er wat gebeurd is, dat oompje en pappa dat gassie wel even wat normen en waarden had bijgebracht) maar ze is gelukkig tot het inzicht gekomen dat het toch ander volk is.
Ik wens je in ieder geval zonnige dagen, en hoop dat je gewoon in je kleding kunt lopen die jij mooi vind, en wat jij lekker vind zitten!
Nog even en deze volidioot gaat nog zeggen dat het aan de vrouwen ligt omdat ze zich kleden als hoeren -het maak te heren allochtone niet uit of je als Westerse vrouw in een spijkerbroek zonder make-up loop- je bent je sowieso een hoer.
www.nrc.nl/nieuws/2012/08/02/radicale-...
Het is diep beschamend dat een zogenaamde kwalitietskrant dergelijk zieke gedachtegangen daadwerkelijk publiceert. Godsgeklaagd. *abonnement opzegt*
Zoiets durven schrijven na het verschijnen van de documentaire "Femme de la Rue" van Sofie Peeters, dan hoor je thuis in een gesticht.
-weggejorist-
Die dame die zijn asem in haar hals voelde had moeten omdraaien en een schoen in zijn klo**** zetten. Dan Gaat hij huilend voorovergebogen naar zijn mama.
Ik fiets hier even tussendoor met een liedje om bij te fluiten...... terug naar het voorjaar van 1984.....
www.youtube.com/watch?v=LXPCR5JgJUg
Komop jongens dansende turkde gays op een boot tijdens de gayparade en fluitende mocro's op straat... dat betekent dat de islamisering lang zo'n vaart niet loopt.
Het glas is halfvol weet je.
@BelleDameSansMerci | 05-08-12 | 00:52
"Ik zou haar doen" klinkt dan wellicht seksistisch maar volgens mij is het toch eerder een compliment. Het is ook niet "ik wil haar doen", "ik moet haar doen" of "ik zal haar doen" maar simpelweg "ik zou haar doen".
Ik zou haar doen, mits... en dan mag je zelf de randvoorwaarden invullen, want de mitsen en maren liggen besloten in de uitdrukking zelf. Sociolect, gedebiteerd vanaf een toetsenbord, het is minder erg dan een hijgende, sissende en slissende barbariaan in je nek dunkt me.
Trouwens over seksisme gesproken, is de op geenstijl gangbare opmerking* 'ik zou haar doen' niet van hetzelfde niveau als het gedrag van de slecht opgevoede mocrootjes in de documentaire?
Bouwvakkers hebben mij nooit voor hoer uitgemaakt of mij terwijl ik om acht uur 's avonds (op een zomeravond) in een rokje tot op/over de knie over straat stapvoets intimiderend gevolgd met een auto. Meerdere malen gebeurd.
Mij naar huis gevolgd, ik echt naar binnen moest vluchten om daarna minuten lang aan te bellen en op de deur te bonken.
Doodeng, durfde hele nacht niet goed in slaap te vallen, bang dat hij de deur zou forceren.
Dit was iemand die qua leeftijd bijna mijn vader had kunnen zijn. >40 toen ik 26 was en eruit zag als 20
Ik ben de eerste jaren dat ik in Rdam woonde ontzettend veel lastig gevallen, het begon op dag 1 dat ik hier ging wonen. Dit is mij nooit overkomen toen ik in Utrecht woonde (wel iets betere buurt).
@2low4zero | 04-08-12 | 21:46
Oh en voor het argument dat homofilie duivels is:
www.wetenschapsforum.nl/index.php/topi...
-
Homofilie komt bij meerdere diersoorten voor, heeft de duivel dan ook deze dieren verleid?
@Cor Rupteling | 04-08-12 | 22:22
Ach 't is soms moeilijk te beoordelen he, misschien is zijn vader wel met zijn tante getrouwd.. Het zou wel een groot deel van zijn denkwijze verklaren.
@Rokuuu | 04-08-12 | 15:17
Dus omdat uw harses mij niet aanstaat, mag ik u verrot schelden en vervolgens middels een handgemeen de porum verbouwen?
Was getekend: DE TOETSENBORDHELD
@rooiebaron | 04-08-12 | 15:51
Ja idd, en als Allah het allemaal niet zo bedoeld heeft, waarom heeft het hele fenomeen dan bestaansrecht? Het kan toch niet zo zijn dat Allah de grote een klein foutje gemaakt heeft?
@Rokuuu | 04-08-12 | 15:32
In beginsel heb ik respect voor iedereen, bij mij kun je het kwijtraken. Het respect voor u ben ik zojuist kwijtgeraakt.
Het is natuurlijk geen gedrag, dat hoer roepen, maar wees eerlijk.... hoe vaak denk je het zelf niet als zo'n hautaine hbo-ster met veterstrikdiploma voorbij komt hobbelen? Nou dan.
-weggejorist-
@openluchtgevangenis | 04-08-12 | 18:42
Exact.
En daarbij maakt het dus geen ruk uit welke kleur ze hebben of uit welke cultuur ze afkomstig zijn.
Hooguit kun je uit de nieuwsberichten conclusies trekken in welke hoek dit het meest voorkomt.
En het is dan weer de vrijheid van meningsuiting dat je dat mag denken, zeggen en in een tegel pleuren op websites.
Weer zo'n schijnheilig links gelul verhaal. Dat die gast optieft. Waarschijnlijk is er dat zo een, dat als hem onomstotelijk het tegendeel wordt bewezen (keer op keer) dat ie het toch niet aanneemt.
Leuk, weer eens zo´n boosmaak-artikel.
Het is de schuld van de bouwvakkers!!11!!
Het "weg met ons" en "autochtonen doen het ook"-gehalte is weer eens enorm. De favoriete doelgroep van links moet hoe dan ook verdedigd worden.
@vanalletijden | 04-08-12 | 19:13,
Dat moet je dus niet denken maar gewoon zeggen voortaan!
En boos aankijken en flink voor de voeten spugen.
Een gefrustreerd stelletje door het Alah- virus vergiftigd zandcultuurtje waarbij de ouders allang hun gezicht richting Mekka afwenden terwijl de kwijlende opgebouwde frustratie zich kennelijk moet botvieren op vrouwen !?! GODVERDOMME, flikker op naar je eigen gehoofd- of geblinddoekte of geknechte asexuele maagden. Stelletje 2 cellige gefrustreerde straatterreurschoften. Ik zag laatst een haarlok onder zo'n hoofddoek vandaan komen, 'GODVERDOMME, wat een hoer', dacht ik.
@Reinaert | 04-08-12 | 18:33
Ook zo'n vrouw die in Libië ongesluierd 'vrij' kon rondlopen. www.geenstijl.nl/mt/archieven/2011/10/...
Freedom4 Ever | 04-08-12 | 19:06,
Nee...
Hij heeft gewoon het filmpje niet begrepen.
Of juist wel.
@minck | 04-08-12 | 13:56
"En je bent een idioot"...
@Reinaert | 04-08-12 | 18:07,
Daar kan ik het wel mee eens zijn. Jammer dat dit vooral de Finnen betreft, een hele bevolkingsgroep over een kam scheren mag niet van linkss.
Maar misschien doen de tokkie Finnen wel gewoon hun bek open en de rest van de Mohammedanen niet. Terwijl ze eigenlijk hetzelfde denken...
De Koran geeft voldoende rechtvaardiging in ieder geval.
Het werkelijke probleem zit hem niet in policor lullo's als Steven de Jong of andere multicul goedpraters. Het echte probleem zit hem in de Nederlandse bevolking zelf die gewoon geen grenzen kan/wil/durft aan te geven aan volk zoals o.a die Marokkaanse kolonisten. Dit afwijkende gedrag wordt vervolgens gekopieerd door tig aantal andere gelukzoekers en kolonisten die ook schijt hebben aan alles en iedereen hier in Nederland. Ga dit soort kudtgedrag gewoon eens vertonen in landen zoals bijvoorbeeld Kroatië, Tsjechië of Slowakije. Dan liggen je tanden binnen de kortste keren op straat. Daar pikken ze gewoon niets van buitenlanders die daar willen komen. Daar pas je je gewoon aan of je krijgt op je zak. Dus stamp gewoon eens vaker zo'n sisser onder in zijn noten!
@Al SchietjemeLevend | 04-08-12 | 16:41
Dat is een lintje in haar haren.
@Synecdoche | 04-08-12 | 17:00
Ik ben trouwens superblij met die documentaire van die Belgische. De discussie is niet alleen in dat land losgebarsten, maar hier ook. Prima! Hopelijk leidt het eindelijk tot iets.
@Synecdoche | 04-08-12 | 17:00
Ja. Rond de eeuwwisseling was het ook al hopeloos in de nachtbussen. Koptelefoon opdoen en doen alsof je sliep was de beste remedie tegen irritante gasten. Maar waarom zou je in je doen en laten beperkt moeten worden door anderen die jou je simpele vrijheid van het rustig naar huis gaan niet gunnen?
@polt | 04-08-12 | 18:45
Geldt echt niet voor haar alleen, al bekleedt ze natuurlijk wel een uitzonderingspositie.
@Ven1V1d1V1c1 | 04-08-12 | 18:42
Scrupules van de koninklijke familieleden, op bezoek in het westen (Monaco, Vegas, Cannes, Riviëra enz.), zijn ook veel minder dan wanneer ze zich onder hun eigen volk bevinden.
@La Bailaora | 04-08-12 | 18:40
Ik wil ook niet recht praten wat krom is, uiteraard gebeuren er dingen waar de honden geen brood van lusten maar die gebeuren overal ter wereld, al is dit wel weer een typisch voorbeeld van (islamitische) wetgeving die in moderne tijden z'n doel voorbij schiet maar toch gehandhaafd wordt.
Dubai is zeker niet de hemel op aarde, het is wel een schoolvoorbeeld van een economisch succesvol land(je) dat balanceert tussen westerse en islamitische waarden. En dat die balans niet altijd gevonden wordt blijkt inderdaad uit jouw voorbeeld, da's waar.
M@verick | 04-08-12 | 18:44 |
Correctie: ik bedoelde vriendin/echtgenote/dochter.
@Reinaert | 04-08-12 | 18:33
Als je een prinses bent, ja. (Haya)
Beste Steven de Jong, stel dat je een vriendin/echtgenote hebt. Zo niet, lees dan maar niet verder.
Stuur haar nou eens een paar avonden/nachten alleen over straat in de in je stukje genoemde gebieden, volg haar op veilige afstand met een verborgen camera en maak daar nou eens een eerlijke, mooie repo van. OK? Dank!
@Reinaert | 04-08-12 | 18:33
Voor een westerse vrouw ja, maar heb je daar zelf ooit een ongesluierde Dubaise of zelfs een een ongesluierde 'gastarbeidster' over straat zien gaan?
@slaphandje | 04-08-12 | 15:30
Anecdotal. Niet relevant. Een meisje zei....
Het zit zo: Niemand interesseerd zich hoe zij hun pikorde menen te moeten handhaven zolang ze dat maar op een wijze doen die de buitenstaanders niet hun recht ontneemt om gevrijwaard te blijen van onwelvoeglijkheden.
Je weet wel, jouw vrijheid eindigt waar die van een ander begint.
Leer ze dat eens en het gaat al een stuk beter. Tot die tijd blijven het strontvervelend tuig dat we liever kwijt dan rijk zijn
Amen.
@Reinaert | 04-08-12 | 18:33
Zolang je als vrouw je onderwerpt aan wat daar gebeurt, dus bv. een islamiet *niet* afwijst, gaat het wel goed, maar er gebeuren ook hele andere dingen:
www.abc.net.au/news/2011-03-29/brisban...
@Ven1V1d1V1c1 | 04-08-12 | 18:18
Jij verkeert in de veronderstelling dat alle vrouwen in Dubai permanent volledig ingepakt en gesluierd zijn? Dan maak je een denkfout: da's dus niet waar. De waarheid is dat er inderdaad regels gelden (ook voor mannen overigens, maar dat terzijde) maar dat die regels lang niet zo verstrekkend zijn als velen wel eens geloven.
*Dit* mag dus gewoon in Dubai: cdn.c.photoshelter.com/img-get/I0000pT... .
@damnschreeuwer | 04-08-12 | 13:44
In frankrijk werken bijna alleen noord afrikanen in de bouw. Uitzonderingen daargelaten zijn het keiharde werkers.
Maar helaas is dat maar een klein %tage, de rest hosselt.
@Reinaert | 04-08-12 | 18:07
Nee, als een vrouw zich in Dubai ongesluierd en in (mini)rok in het openbaar begeeft, wacht haar een geheel andere behandeling.
rawone | 04-08-12 | 13:56 | + 20 -
Gelijk Paramaribo,zoals mij daar reeds 34 jaar terug verteld werd door een hoge politiechef.
@basweetutwel | 04-08-12 | 17:54
Het probleem doet zich met name voor bij onze Noord-Afrikaanse vriendjes.
Het woord 'Turk' komt in alle reaguursels bij dit topic welgeteld twee keer voor, en da's natuurlijk niet toevallig: het zijn met name Marokkanen die zich schuldig maken aan het structureel lastig vallen van anderen. Waarmee ik niet gezegd wil hebben dat er geen andere moslims zijn die zich ongewenst gedragen, hun aantallen staan echter in geen verhouding tot de participatie van onze Finse vriendjes.
Ik heb het vandaag al eerder geroepen: zou een Marokkaan dit soort gedrag is een islamitisch land als Dubai vertonen had 'ie een gigantisch probleem: dergelijk gedrag wordt ook dáár niet getolereerd. Ik durf zelfs wel te stellen dat je als vrouw makkelijker over straat kunt in Dubai dan in de gemiddelde Nederlandse stad. Heeft ook wel iets te maken met de internationale positie van Dubai, da's waar, maar het is een teken aan de wand.
Het probleem is dus achterlijkheid en gebrek aan opvoeding, niet uitsluitend de islam als zodanig, al is diezelfde islam wel de aanleiding en katalysator, dat dan weer wel.
O en dan nog dit: het zal niet gaan om Marokkaanse bouwvakkers, want dat zou betekenen dat er Marokkaanse mannen zijn die werken en dat is uiterst onwaarschijnlijk (Marokkaanse vrouwen werken wel, trouwens).
.
En de genoemde "Marokkaanse wetenschapper" is ook al een onwaarschijnlijkheid omdat recent is aangetoond dat er in Israel (5 miljoen mensen) evenveel wetenschappers zijn als in de gehele Islamitische wereld (1 miljard mensen)....
.
Kortom, het hele verhaal is weer typisch een links "bend over backwards" verhaal om de Multicul-problematiek goed te lullen en de Moslims te pleasen. Kots.
@basweetutwel | 04-08-12 | 17:54 | + 0 -
In ieder geval de Turken gedragen zich wel netjes. Ook als het rammeldan is.
Het zijn altijd weer de slurpende met de bek open vretende je weet wels.
.
Vroeger op Hoog Catharijne zaten de herkauwers ook al sissend en tierend op een bankje waar alle forenzen langs kwamen.
@Smalhout | 04-08-12 | 17:48,
Inderdaad. Normaal lees ik hier eerst de reacties maar was nu toch een aardige tijd bezig om de nrc plempsels door te nemen.
Trouwens, al die goedpraters op nrc zouden zich eens moeten afvragen wat dan voor die Marokkaanse tokkies (is dat een hele bevolkingsgroep?) de rechtvaardiging is voor hun gedrag.
Wedden dat het niks met de Marokkaanse cultuur te maken heeft maar alles met islam?
pssst , theedoek met kutje
na roepen, ben je zo van probleem af
of als meis zijnde, vragen of ze nog mooi zussie heeft
-weggejorist-
Het Policor-blok wringt zich in alle bochten om alles zoveel mogelijk los te zingen van culturele achtergrond.
.
Nu ben ik geen vrouw en heb ik dus geen ervaring met nagefloten worden, maar ik ken genoeg vrouwen die dat wel hebben en ja, ze vinden het allemaal leuk als het gebeurt zoals dat in de Westerse cultuur gebruikelijk: fluiten, of een bewonderende groet, eventueel gevolgd door een rake respons van de vrouw. Niks mis mee.
.
Maar de meeste vrouwen vinden het niet leuk om, zoals in andere, niet nader te noemen culturen gebruikelijk, hinderlijk gestalkt te worden of achteraf voor kankerhoer te worden uitgescholden. En daar geef ik ze geen ongelijk in!
.
Waar ik kotsmisselijk van word is het hypocriete alles-wat-krom-is-rechtlullen dat zich rond dit onderwerp afspeelt.
Hadden jullie dan wat anders verwacht van het politiek correcte NRC? De slijpsteen voor de zogenaamde linkse elitaire geest zonder onderbuik maar met oogkleppen.
@legomuis | 04-08-12 | 17:19 |
Werken ze in de bouw dan? Dat houden ze toch niet vol vanwege de rammeldan.
VincentTheSaint | 04-08-12 | 17:25 | + 0 -
DAF heeft ook heel wat gastarbeiders naar Nederland laten komen .
Oh ja, onze eigen schuld. Wij wilden zelf het vuile werk niet doen. En daarom zit al dat uitschot hier.
Oooh het ligt aan opvoeding, oooh het ligt aan de manier waarop wij omgaan met onze 'medelanders'... 200+ reacties later kan dit toch niet de conclusie zijn!
Vanaf 30:45 ( windows media file )
cgi.omroep.nl/cgi-bin/streams/legacy/b...
Ik heb eedn vraagje. Wat moeten we doen wanneer de zg. bontkraagjes in de bouw gaan werken?
Ben zelf *gelukkig* een aantal weken geleden verhuisd uit zo'n wijk. Oud Krispijn te Dordt, alwaar mijn 9 (!) jarige stiefdochter continu lastig werd gevallen door de oudere islamitische (puber!) kansenjeugd. Als ze weer huilend met haar vriendinnetjes thuiskwam en ik al de moeite nam om de gassies aan te spreken op hun gedrag, werd je zelf ook nog eens agressief benaderd, gefilmd met hun dure smartphones, voor rascist uitgemaakt en ook nog eens lastig gevallen door weer hún oudere familieleden.
Alleen op werkdagen 6:30 uur, als ik naar mijn werk reed, leek het nog enigszins op een 'blanke wijk' maar vanaf 10:00-11:00 uur was dat een heel ander verhaal, met bij elk gezin meerdere (dure) auto's voor de deur. De minachting en treiterijen van homo's waar je bij GS wel eens over leest, komen dag in dag uit duizenden malen in het klein voor en ga daar maar eens mee naar de politie. Niet voor niets staan de woningen van de overgebleven (werkende) autochtonen daar massaal te koop. De wereld op zijn kop maar daar hoor je die fatsoensridders nooit over.
Sociale -controle- correctie werkt (voor niet-moslims) blijkbaar dus niet binnnen deze cultuur met dubbele agenda en hier rest dus slechts het keiharde optreden van de overheid.
Al was dat maar om (toekomstige) escalaties van mensen die het zat zijn, te voorkomen.
Misplaatst superioriteitsgevoel is het verschil.
Bouwvakkers fluiten uit bewondering, Marokkanen sissen uit minachting.
Oorzaak: Mensen in het vrije en verlichte westen zijn niet gebonden aan de regels van de islam en hebben daardoor gemiddeld meer ecomonisch succes.
Gevolg: haat tegen de westerse cultuur, maatschappij en instanties, want religieuze dogma's staan zelfreflectie volledig in de weg.
Aan de andere kant slaan sociaal-ideologische dogma's in het westen helaas door in cultuurrelativisme en gelijkheidsdenken, zie artikel in NRC..
Zuur. Ik weet hoe fijn het is om in je boxer door het huis te lopen!
slaphandje | 04-08-12 | 17:12 | + 0
nee, onderbroek. slipje. bijna hetzelfde. idd zuur.
ik ga tegen ze zeggen dat ze aan moeten bellen als ze willen kijken. maar goed, ik haat het om buren terecht te wijzen over iets, wat het ook is. Doorgaans gaan ze dan niet meer van je houden. En aso's will be aso's. Helaas.
gruzelement | 04-08-12 | 17:00 |
Zuur. Ik weet hoe fijn het is om in je boxer door het huis te lopen!
Ja, ik erken het onderscheid in afkomst. Derde Generatie werklozen lopen er rond, met de opvoeding van een Tweede Generatie werkloze vader. Dat is doorgaans geen succes formule.
Synecdoche | 04-08-12 | 17:00 | + 1 -
Ja, eng he?
Leuk woord, synecdoche. Een wit paard is geen paard.
Ik voed mijn kinderen inmiddels ook al op met de boodschap dat het overgrote merendeel van mn mocro jongens/mannen minderwaardige strontvliegen zijn die je best heel erg links laat liggen/ 100% negeert in de meest brede zin des woords. Ben er niet trots op, is feitelijk best slecht van me maar er is simpelweg geen andere optie voorhanden. Nuanceren is niet meer aan de orde dus waarom nog moeite doen na talloze (!) doelloze pogingen richting dat volk.
AshleyJ"Ash"Williams | 04-08-12 | 16:59
Misschien gebruik ik de benoemingen door elkaar, maar ik weet wel waar ik het over heb.
Diezelfde NRC zet er vandaag een tandje bij in een stukje met praktijkervaringen van jonge vrouwen in Amsterdam West en Oost. Advies: niet 's-avonds alleen op straat of in het openbaar vervoer, als het kan bij een vriendin blijven slapen, de sissers niet aankijken, geen weerwoord geven, decent kleden. Beseffen die hufters wel hoezeer ze daarmee de slachtoffers weer de schuld geven?
@slaphandje | 04-08-12 | 16:48 | + 0 -
Ik ben het met je eens dat het aan opvoeding etc. ligt. Er zijn ook Nederlanders die daarin tekort schieten. Wij hebben nieuwe buren die steeds over de schutting bij ons in de keuken kijken, kan ik verdorie niet meer in mijn onderbroek door het huis lopen. Duidelijk wat misgegaan bij de opvoeding.
Maar als er - daarbuiten - ook nog eens een duidelijk onderscheid qua afkomst is, en dat is er, dan moet je dat onderscheid ook durven zien en benoemen, toch? Je noemt in Nederland geen vrouw een 'hoer' op straat. Zo moeilijk kan het niet zijn om dat te leren. Dat Doe Je Niet!
En als je dat wel doet, ben je zelf verantwoordelijk, dan ben je een mislukkeling die geen goede opleiding heeft genoten. Dat is een Nederlander ook die zo doet. Ik bedoel, we moeten niet gaan discrimineren natuurlijk.
slaphandje | 04-08-12 | 16:56
Gast. Islam is geen godsdienst maar een totalitaire ideologie. Ga je es inlezen en kom dan nog es terug.
Even een aanpassing maken in mijn conclusie. Natuurlijk kan het aan de cultuur liggen, maar niet aan de godsdienst.
Misschien versterkt de godsdienst het gedrag, maar het is niet de bron.
shindai | 04-08-12 | 16:34
Een inburgeringscursus kun je niet "nemen" maar zal je kunnen volgen.
Stormageddon | 04-08-12 | 16:05
Er zijn nog meer culturen met geloven die in Westerse normen en waarden afzet opwekken. In India mag iemand uit een lagere kaste niet iemand uit een hogere kaste aanspreken. Pas zodra een persoon uit de hogere kaste iemand uit een lagere kaste aanspreekt, mag er iets terug gezegd worden.
In Sri Lanka geloven ze in een gouden tand, met een bizar verhaal eromheen. Als je er een foto van durft te nemen, stenigen ze je bij wijze van spreken. Je krijgt, geloof ik, levenslang daarvoor.
Het gemiddelde inkomen is een goede maatstaf voor het algemene welzijn, opleidingsniveau en nog veel meer.
Onderzoek maar eens hoe hoog dat ligt bij mensen die op het letterlijke woord van de Koran zweren. Of de ouders van die mensen.
Wat ik wil zeggen is dat de sleutelfactor voor het onfatsoenlijke gedrag van Marokkanen niet bij de cultuur of godsdienst ligt. Denk maar eens aan opvoeding, of een gedachte dat je niet zelf verantwoordelijk bent voor jouw succes in Nederland.
Ik persoonlijk vind het altijd wel wat hebben, bouwvakkers die je met hun ogen uitkleden. Gelukkig kom ik bijna nooit in buurten met sismarokkanen, maar af en toe wel en daar word je griezelig van.
Trouwens, het zijn in Nederland niet alleen de bouwvakkers van een overduidelijke waardering voor je rondingen blijk geven. Ik kom voor mijn werk wekelijks in een bedrijf met alleen mannen en die kunnen er ook wat van, maar alleen wat subtieler. Iedere week een stukje minder subtiel als ze merken dat je je er niet aan stoort.
Maar de eerste die mij hoer noemt, moet ik nog tegenkomen. En die zal niet alleen mijn handtasje voor zijn kop krijgen, maar ook een groot aantal andere objecten, gloeiend hete thee bij voorkeur.
Overigens.. en denk daar maar eens goed over na, even gesteld dat onze vrouwen daadwerkelijk hoeren zijn, neem gewoon even aan dat het zo is, waar plaatst dat de moslimman dan die zelfs door de Nederlandse hoeren te licht worden bevonden om mee naar bed te gaan?
Afgewezen worden door een echte hoer is eigenlijk de grootste belediging die je je maar kunt bedenken, overkomt zelfs mij nooit. Plaatst dus wel meteen de moslimman daar waar hij hoort, onderaan de ladder.
@De Veerboot | 04-08-12 | 16:14
Prisclla, zijn vriendin, daarin tegen.
www.google.nl/search?num=10&hl=nl&...
@despiegel | 04-08-12 | 13:37
Neem eens een inburgeringscursus.
"Ik wil je kutje likken"???
Tarak | 04-08-12 | 15:28 |
Maar natuurlijk... nu begrijp ik waarom types als Gretta Duysenberg, Hanneke Groenteman en meer van die verwassen okselhaarlegionairs zo gek zijn op dat islamitische sisgespuis, zo krijgen ze als lelijke-viesbah-vrouwen tenminste af en toe nog een goede beurt.
Wel jammer dat dit ten koste gaat van de solidariteit met andere jonge vrouwen die normaal over straat zouden willen kunnen, maar hey, als je je ziel aan de duivel hebt verkocht voor een beetje likkie-likkie moet ook dat geen moreel probleem meer zijn.
Zou Steven de Jong dit allemaal lezen?
Typerend ook dat fotootje van die nrcsnuiter. Vingers in de oren en met geretardeerde grimas de wereld inkijken.
Die weet wel waar Abraham den mosterd haalt, dat zie je meteen.
@Reinaert | 04-08-12 | 16:07
Ze moeten natuurlijk wel eerst ff stoppen in Marokko.
@De Veerboot | 04-08-12 | 16:14
Nee, dat was een eierdop....
Fluiten en sissen is gewoon vrijheid van meningsuiting, snap het gejank niet zo.
Ooh ja moslims
@Rokuuu | 04-08-12 | 16:12
DAAR zat ik op te wachten, een opmerking als 'school/ politie moet doen'....
Opvoeding krijg je van je ouders.
En doen die dat niet, dan acht ik ze ongeschikt voor ouderschap in NL.
Ben je nu bereid om te luisteren naar de problematiek van jonge 'kaantjes?
Rokuuu | 04-08-12 | 15:53
Leuk en aardig allemaal. Maar de huidige generatie Marokkanen/Moslims in Nederland opgegroeid/geboren hebben schijt aan jou gestelde regels en wetten. Dat is het probleem. Zij poepen op jou Islam...
Die Steven de Jong toch, met z'n 31 jaar, vol ambitie en die dacht ' ik zal eens een pakkend thema onder de loep nemen, misschien goed voor m'n carriere'. MAW weer zo'n van God en Alah los geraakt intellectueel, die volslagen voorbij gaat (maar dat doen er wel meer zoals bijv.dat kabouterpartij- tje met de binnenkort aftredende akela Sap en de PvdA, niets verandert sinds de regent Melkert) aan onderdrukt, ontkennend en familiair bepaalde non-opvatting over man- vrouwverhouding en elke vraag of gedachte aan sex verzwijgt. Verder geeft deze ambitieuze journalist op geen enkele wijze blijk over inzicht te beschikken aangaande het repressief zandcultuurtje waarbij per definitie een vrouw d'r muil moet houden en zodra ze die geheel bedekkende zwarte spooktent boven haar tenen laat hangen(waarbij dan door onderdruktheid der gevoelens n i e t het stomme manvolk tot zelfinzicht komt, neen, men projecteert z'n eigen geilheid op haar, op haar blote voet en DUS IS HET EEN HOERRRRRRRRRRRR,prettig om dan bij gebrek aan zelfkennis alles buiten jezelf te kunnen leggen, dat is eigen aan dat zandcultuurje waar West Europa al eeuwen geleden( mede door separatie met religie)de evolutie verder doorzette !
Discrimineren is onderscheid maken tussen een westeuropese cultuur die 500 jaar verder is en dat achterlijke middeleeuwse repressieve corrupte noord-afrikaanse zootje ! Maar die stelling durft onze journalist n i e t aan want daarvoor is z'n carriere iets te veel in opwaartse richting ! De PvdA voorop heeft oa dit type thema's decennia lang schromelijk verwaarloosd en laten liggen, daar betaald men nu een hoge prijs voor, en terecht!
Trouwens, had Calimero ook niet een hoofddoekje op?
@Rokuuu | 04-08-12 | 16:01
De Nederlandse regering is niet te soft, de Nederlandse regering heeft de zaken jarenlang aangepakt op een voor onze begrippen passende wijze. Een wijze die aansluit op onze cultuur, op ons gedrag en op onze manier van sociale interactie.
Dat onze samenleving momenteel - zeker in de openbare ruimte - wordt ontwricht is een relatief nieuw gegeven, waaraan overigens niet alleen allochtonen schuldig zijn, autochtoon gajes kan er anno tegenwoordig ook wat van. Neemt allemaal niet weg dat je de Nederlandse regering als zodanig geen verwijten mag maken anders dan dat men het momenteel inderdaad onvoldoende voortvarend aanpakt.
Men hobbelt achter de feiten aan. Mede met dank aan besluiteloze incompetento's als Ivo op Stelten en Fred de Teef die slechts gebakken lucht produceren doch daar geen beleid van weten te kleien. Maar da's een ander verhaal.
@rooiebaron | 04-08-12 | 15:54
Nou... het streven is ook om van niet-islamitische landen islamitische landen te maken. Dar al-harb. Overal waar moslims in de minderheid zijn en sharia niet geldt is het Huis van Oorlog. In die oorlog moet de moslim zich tijdelijk aanpassen aan de regels van de meerderheid maar mag die regels ook gebruiken om de dar al-islam dichterbij te brengen. Dus ja, het streven is om je te vestigen in een islamitisch land, maar dat betekent niet noodzakelijk verhuizen. Ook het land zelf islamiseren is een mogelijkheid.
Dat doen ze dus sinds de jaren '70 in Europa, zoals ze dat al een paar eerder hebben geprobeerd maar door Carel Martell en Jan Sobieski dit continent zijn uit geflikkerd. Er komt wel weer zo'n figuur.
-weggejorist-
@Rokuuu | 04-08-12 | 16:01
Eens.
Maar het is wel jammer dat het zo ver gekomen is. En dat had niet gehoeven als er geen geitenwollen zeventigerjaren softheid was toegepast richting mensen die daar alleen maar om moeten lachen.
-weggejorist-
@Rokuuu | 04-08-12 | 16:01
Dus nu is het ineens de schuld van Nederland?
Waarom zoek je de problemen nooit in eigen kring, tenslotte is 'opvoeding' niet mijn mijn probleem.
Was het wel mijn probleem dan zou ik adviseren om een condoom te dragen.....
Verder nog wat?
Che_cuevara | 04-08-12 | 13:37
Er is geen enkele reden waarom een intellectueel niet volstrekt wereldvreemd kan zijn of van elke realiteitszin verstoken kan zijn.
dan maar even wat humor erbij???
www.youtube.com/watch?v=elaiX_eWxC0&am...
-weggejorist-
@Uw Verzekeringsadvis | 04-08-12 | 16:03
De 'Jongens in Dubai' hebben wel wat beters te doen dan het deporteren van onze kansleauzen. De Marokkaan die zich aldaar net zo zou gedragen als 'ie hier doet zou overigens in no-time weer thuis zijn. Als 'ie geluk heeft met de kop nog op de romp, als 'ie pech heeft met de kop los bijgeleverd. Maar dat terzijde.
Steven maakt ook een foutje. Gedachten of gevoelens kunnen niet discriminatoir zijn, in elk geval niet in de strafrechtelijke zin.
Verder weer een vervelend multi-culti relativerend prutstukje.
@slaphandje | 04-08-12 | 15:35
Gast?! Ik ben jouw gast niet. En wat denk je dat ik christen ben en de bijbel mijn boekje is? Nee, dat is het niet. Het christendom is in wezen net zo verderfelijk als de islam (kan ook niet anders, het één is geplagieerd van het ander. Alle monotheïsmes komen voort uit een achterlijk woestijncultuur).
En ja, in Teheran en Kaboel trokken ze zich tot een generatie geleden niks aan van die achterlijke religie. Islam was iets voor het platteland, voor achterlijke boeren. Tot vrij recent dachten ze dat in Caïro ook. Het ligt wel degelijk aan de koran en de teksten die de vrouw wegzetten als tweederangs burger. Is ze moslima dan is ze nog net iets beter dan vee en ongelovigen, maar niet veel beter.
@Rokuuu | 04-08-12 | 16:01
Kijk, met dit soort inzichten scoor je punten.
Nu dit nog aan de achterban duidelijk maken.
Rokuuu | 04-08-12 | 15:58
Homo s, vrouwen de Allah mannetjes zijn er maar druk mee.
Die Jongens in Dubai hebben tegenwoordig hele grote vliegtuigen kunnen ze met bakken tegelijk terug naar de zandbak.
@Mokum Kosher | 04-08-12 | 15:55
Alsof de Bijbel zo'n lekker consistent schrijfsel is....
Overigens zijn beide boeken niet meer van deze tijd, de meeste Christenen weten dat ondertussen wel en leven hun eigen leven, Moslims hebben daarmee tot op heden wat *kuch* meer moeite mee. Dat mag je de Profeet(RTFM) niet aanwrijven. Mèh.
@Rokuuu | 04-08-12 | 15:53
Ondanks de afkeer van de 'moslim' tegen de westerse manier van leven, ze blijven hier en raad eens waarom....
Je kan mij wegzetten als een racist, maar één van mijn beste collega's is een moslim.
En we steunen elkaar door dik en dun, simpelweg omdat we elkaar begrijpen.
En nee, hij komt niet uit Afrika, en macho-cultuur kent hij niet.
Nou jij weer!
-weggejorist-
We trekken Steven de Jong een leuk bloemetjesjurkje aan, blonde pruik op, wat make-up, nep-Beha, en dan laten we hem rondjes lopen door Marokkanenwijken.
@Rokuuu | 04-08-12 | 15:53
Probeer je acherlijke pedofiele haatgodje eens de rug toe te keren.
exmoslim.org/doodsvonnis%20voor%20afva...
-weggejorist-
slaphandje | 04-08-12 | 15:35
Jezus mina jij hebt je argumenten zeker op het Waterlooplein gekocht zo te lezen.
@Rokuuu | 04-08-12 | 15:53
Die hele islam interesseert me geen flikker.
Ik wil gewoon dat mijn vrouw, moeder of vriendinnen geen last hebben.
@Reinaert | 04-08-12 | 15:43: Zelfs allah weet niet wat hij wil met de Qoran. In de ene soera zegt hij namelijk dat ieder zijn eigen geloof mag hebben en dat ongelovers met rust moeten worden gelaten (Soera 129) en later zegt hij dat ongelovigen dood moeten(weet even de soera niet uit mijn hoofd).
Tja, zo zie je maar. Zelfs de onfeilbare allah had zijn mindere dagen.
@Rokuuu | 04-08-12 | 15:53 | + 0
is dit echt de zienswijze van de moslim? Want dan voorzie ik een ware exodus richting zandbak-landen!
Hoeraaaaaaaa
-weggejorist-
@Reinaert | 04-08-12 | 15:48
Mohammed Faizel etc is in ieder geval iemand die ik kan missen als kiespijn, ongeacht waar hij vandaan komt!
@Rokuuu | 04-08-12 | 15:32 | + -6
De grap is dat jij schrijft dat je homo's niet respecteerd. Dit is geïndoctrineerd in jouw hersentjes door ik denk jouw geloof, zijnde de islam. Wist jij wel dat juist in de woestijnlanden waar jouw familie vandaan komt, dat juist daar homofilie/sex van mannen met jongens het meeste voorkomt? Waar denk je dat het begrip "theejongen"vandaan komt?
Ook jouw haat voor de westerse wereld druipt er van af. Jullie komen hier, passen je niet aan, maar leggen ons zaken op die jullie via jullie je geloof ook word opgelegd, maar waartegen weinigen van jullie durven op te staan.
Mensen zoals jij, oprotten uit de westerse wereld aub
En toch hebben we het voor een deel aan onszelf te danken.
We hadden vanaf het begin 100% duidelijk moeten zijn wat voor gedrag we hier niet pikken.
En communiceren doe je op een manier die je doelgroep begrijpt. Hoe dikker de schedel, hoe minder ingewikkelde woorden je gebruikt.
Want zie na decennia dialoog, respect en thee nog maar eens duidelijk te maken waar we hier kotsberoerd van worden.
@Rokuuu | 04-08-12 | 15:32
Je hebt respect te tonen voor de maatschappij waarin je leeft en die je voedt, inclusief haar bewoners en de algemene normen en waarden.
Degenen die daar problemen mee hebben zouden teruggestuurd moeten worden als ongewenste vreemdeling.
Je moet ze gewoon eens wat tanden uit hun bek stompen met een paar buren (bij voorkeur bouwvakkers of andere arbeidertypes), kijken of ze nog zo stoer zijn.
Ik heb het geluk van hun soort te zijn, dus ik bedreig ze meteen, dan zijn ze zo koest.
@Vage_eddie | 04-08-12 | 15:46
Mohammed Faizel Ali bin Mohammed Racheed bin Mohammed Karamullah bin Mohammed Enait is geen Marokkaan.
Mohammed Faizel Ali bin Mohammed Racheed bin Mohammed Karamullah bin Mohammed Enait is een Surinamer.
Pikant verschil.
@Rokuuu | 04-08-12 | 15:32
Blijf vooral daar.
En Faizel Enait is zeker ook een bouwvakker, of heeft die z'n achtelrijke benadering van vrouwen dan wel weer aan achterlijke cultuur ontleend?
@Rokuuu | 04-08-12 | 15:32
In dat geval respecteer ik jou ook niet.
Maar niets staat je in de weg om te verkassen naar een land wat qua wetgeving dichter bij je idealen staat.
Maar dan moet je waarschijnlijk je gratis geld en huis opgeven.
*principes zijn klote*
@slaphandje | 04-08-12 | 15:35
Ik heb zowel Koran als Bijbel -gelezen- doorgeworsteld en het zijn allebei vreemde boeken, zeker als je ze vanuit een modern Westers perspectief leest (hetgeen je natuurlijk ook niet moet doen, maar toch).
Het probleem zit 'm dan ook niet in de letter van de tekst maar in de interpretatie daarvan en wat daar anno tegenwoordig nog van over is. In onze regionen is de Bijbel al lang niet meer toonaangevend als het er op aan komt een richtsnoer te zijn hoe een mens z'n leven in moet richten. Da's in het geval van de Koran toch wel nét even anders: men leeft nog wel degelijk volgens de regels die in diezelfde - stokoude - Koran gesteld worden, regels die bovendien steeds opnieuw geduid worden en steeds weer onder de neus van de gelovigen gedrukt worden.
En daar plukken we met z'n allen de wrange vruchten van. Helaasch.
wij hebben in leiden eens een verbod op fluiten gehad.. van een naastgelegen school hadden de vrouwen geklaagd
@ Rokuuu | 04-08-12 | 15:32: nou, in noord afrika vind je toch meer schaars geklede geiten. En die dagen het ook zeker uit?
Vrouwen kunnen heel goed zelf bepalen wat ze irritant vinden en niet. Daar hebben ze niet zo'n moral highhorse als Steven de Jong voor nodig.
Wat weet hij er nou van? Wordt hij dan dagelijks nagefloten? Mocht hij willen
@Rokuuu | 04-08-12 | 15:17
Heel goed ja. Wij moeten ons maar aanpassen aan de achterlijkheid die we hebben geïmporteerd.
Weg met ons.
@Rokuuu | 04-08-12 | 15:23
In Nederland hebben vrouwen gevochten om stemrecht, baas in eigen buik, etc.
Als jij de vrouwenrechten de nek wil omdraaien, zit je duidelijk op de verkeerde plek.
We zitten hier tenslotte niet in een woestijn anno 1400 ofzo.
Het is inmiddels 2012, leer ermee leven of zoek een plek waar je je beter thuisvoelt.
En voor de tweede keer: hoeveel duidelijker moet ik zijn?
@Rokuuu | 04-08-12 | 15:17
Als het nou fluiten was ....
Sissen, intimiderend gedrag, handtastelijkheid ....
Omdat *jullie* je gvd niet kunnen beheersen moeten *onze* vrouwen maar een jutenzak over de kop trekken?
Opbokken jullie!
@IgorMortis | 04-08-12 | 14:59
Wie zet wie weg? Ik moet dood, omdat dat in een of ander fluthaatboekje staat dat zij zien als zijnde de goddelijke, en dus onaantastbare, waarheid.
Ik schijt op dat soort lieden, omdat ik nu eenmaal weinig op heb met achterlijke klootviolen die openlijk roepen dat ik vermoord moet worden.
Maar ga vooral door met het verdedigen van de totale achterlijkheid. Dat is vooralsnog je goed recht.
Wat is dat toch met mensen als Steven de Jong? Dat voortdurende krampachtig vergoelijken of relativeren van structureel wangedrag van niet-westerse inlanders. Wat zit daar in Godesnaam achter? En dan vaak die belachelijke insteek in combinatie met stuitend infantiele argumenten. Ik vraag me dat dus echt in alle oprechtheid af. Wat IS dat toch..?
Stormageddon | 04-08-12 | 15:30 | + 0
Gast in de jaren '50 lagen ze topless op het terras in een prachtig hotel in Kabul, Afghanistan. Het ligt echt niet aan de koran. Neem maar het voorbeeld van een moderne moslim zoals Serdar Gözübüyük (betekent iets van groots zicht). Gelovig, en de beste voetbal scheidsrechter van Nederland momenteel.
Lees de bijbel eens man, het zal je schokken wat daar allemaal in opgeschreven is.
-weggejorist-
@Rokuuu: Genoeg moslima's die er niet uitzien als hoer, maar zich wel gedragen als hoer. Niet vaginaal neuken, maar wel in de aars laten nemen, zodat hun "maagdenvlies nog heel is" en dat allemaal uit schijnheilige liefde voor hun opperwezen, familie, cultuur et cetera.
Als je echt denkt dat een vrouw zedig wordt, omdat zij een hoofddoek draagt dan ben je nog dommer dan je je hier voordoet.
Rokuuu | 04-08-12 | 15:17
Een vrouw/meisje dat 'beschaafd' gekleed gaat ondergaat anders hetzelfde paringsritueel van die berggeiten. Maakt voor die gasten niet uit of je nu een kort rokje draagt of een skibroek.
Steven de Jong is echt een debiel. Lees het artikel van socioloog Herman Vuijsje van donderdag 2 augustus (en vrijdag 3 augustus, zelfde krant).
Daar komt ook naar voren dat hetzelfde meisje zich heel ongemakkelijk voelde bij fluitende bouwvakkers. Een groepje kantoormuizen zou meer voor de 'Zóóhóó' approach gaan.
Het sissen van Marokkanen naar meisjes is vervolgens bijvoorbeeld de pikorde aangeven. Ze zijn met elkaar bezig. Zodra het meisje reageert wordt het pas persoonlijk.
Latif schrijft in een ingestuurde reactie het volgende over het schreeuwen van hoerrr naar vrouwen.
'Tal van zaken gaan fout inde opvoeding, jongen groeit op, heeft geen of een matige opleiding, geen stabiel inkomen, geen drive, geen zelfvertrouwen en veel, heel veel frustraties. [...] Het spontaan aanspreken van vrouwen, is voor de mannen een deels vergeefse poging om zich eventjes 'lekker' te voelen, deels een wanhoopskreet in hun menselijke verlangen naar een levenspartner (?). Wanneer een vrouw niet ingaat op de 'verzoeken' voelen de zogenaamde 'mannen' zich afgewezen, raken inde stress, en beginnen er op los te schelden. Dit soort gedrag is natuurlijk niet goed te praten.'
Van Rossem als je nou een eens een sterk artikel had gebruikt, hadden de reageerders er ook nog wat aan...
@Rokuuu | 04-08-12 | 15:17
Dat is precies het probleem: Volgens de cultuurverrijkers is er maar één manier om je als vrouw beschaafd te kleden, te weten een boerka. Alle andere vrouwenkleding is per definitie die van een "tweedehands hoertje" zoals jij het uitdrukt.
Zo kijken jouw geloofsgenoten naar vrouwen. Geen moeder in boerka, dus hoer. De koran zegt het (sura's 24:30-31, 33:59), de imam zegt het, papa zegt het, het oudere broertje zegt het. Zusje is opgesloten in haar kamer, dus die zegt niks. Zo worden jouw geloofsgenoten opgevoed. Een vrouw is hoer tenzij ze een boerka/niqaab draagt.
Dat is exact het tere punt. Het mens- en vrouwbeeld in de islam is verderfelijk en walgelijk. De vrouw moet met kleding onderdrukt worden.
@Rokuuu | 04-08-12 | 15:17
Ik neem aan dat "beschaafd kleden" voor u een lang gewaad met een kleiner kijkgat is?
Een kennis die bij het Mercatorplein in Amsterdam woonde, vertelde dat ze gewoon overdag benaderd werd door wildvreemde volwassen mannen van die in haar oor fluisterden: "Ik wil je kutje likken". Dat waren geen autochtonen, het waren geen Surinaamse mannen, het waren geen Antillianen, volgens haar waren het alleen maar Noord-Afrikanen die dat deden. En "Ik wil je kutje likken" door een wildvreemde naar je hoofd geslingerd krijgen, is toch echt iets heel anders dan "goedemorgen schoonheid" of "Zo..... dat ziet er mooi uit".
Toch begrijp ik iet niet, dezelfde mensen die altijd een MULTI culturele samenleving wilden, een samenleving met dus volkomen afwijkende normen en waarden over bijvoorbeeld "vrouwen", zijn nu ineens tegen een onderscheid maken tussen culturen. Dit is toch precies wat deze groep altijd wilde? Dit is het gevolg van een cultuur waarbij religieuze en culturele wetgeving de vrouwen als minderwaardig ten opzichte van de man ziet. Dit is multiculturalisma in optima forma. Waarom nu protesteren? Dit is wat de multiculturalisten altijd hebben gewild en naar verlangd: meerdere normen- en waardensystemen in een samenleving.
Als je vindt dat vrouwen alleen als gelijkwaardig aan mannen gezien mogen worden, dan ben je eigenlijk voorstander van een monoculturele samenleving. Anders moet je niet zeuren en dit accepteren.
Vrouwen die mooi en zichzelf lopen te zijn. Daar heb ik dan weer wel respect voor.
Voor prostituees ook trouwens.
IgorMortis | 04-08-12 | 15:06
'generaliseren onder gelijkgestemden' het Motto van de USSR in ruste. Bedankt voor de mooie uitdrukking en je weet alles wat je zegt kan hier tegen je gebruikt worden.
@Rokuuu | 04-08-12 | 15:17
Nog even dit:
Als je jezelf in Nederland wil kleden als een 'tweedehands hoertje' (je eigen woorden) is dat nog altijd geen reden om te sissen/ slissen.
Dan heb je gewoon een enorm gebrek aan respect.
Respecteer je die vrouwen niet?
Dan verzoek ik je te verhuizen naar een land waar vrouwen zich kleden zoals JIJ dat wil!
Zo werkt het in Nederland en blijkbaar werkt het niet voor jou.
Hoeveel duidelijker moet ik zijn?
@Reinaert | 04-08-12 | 14:41
Daarom: laten we die tanks nog maar even houden.
Mijn medeleven gaat uit naar alle andere Stevens de Jong die nu ten onrechte als landverrader te boek staan.
-weggejorist-
@Rokuuu | 04-08-12 | 15:17
Wanneer is een vrouw beschaafd gekleed volgens jouw definitie?
Als de partytent er over heen hangt?
@Rokuuu | 04-08-12 | 15:17
Plaats even een handleiding hoe een vrouw zich beschaafd kleedt, dat weet ik als domme Hollander natuurlijk niet.....
IgorMortis | 04-08-12 | 15:12
Ga jij maar ff iets leuks doen, spelen met je intellect of jezelf pijpen of opscheppen tegen je vermeende vrienden dat je de tokkies van GS weer even een lesje hebt geleerd.
@IgorMortis | 04-08-12 | 15:07
Nee, dat doe je NIET!
Je loopt alleen maar te janken over racisme en het wegzetten van een hele bevolking op basis van 'een paar rotte appels'.
Kijk eens naar de mentaliteit van de ouders en het gedrag van de jongeren.
Maar dat hoor ik weer niet van je.
Een gemiste kans....
@Fatbirdsdontfly | 04-08-12 | 15:13
Heel jammer dat je zo denkt, maar gelukkig ben je een van de weinigen die er hier zo over denkt!
-weggejorist-
Het is hier blijkbaar een 'bizarre kronkel' om het naroepen van meisjes aan slechte opvoeding en onderwijs te koppelen.(lijkt me overigens redelijk toepasbaar op de maro-jongeren) En blanke bouwvakkers zouden 'goedemorgen schoonheid' roepen? "Then you've never been a thirteen-year-old girl, doctor." Past vast en zeker slecht bij het xenofobe gedachtegoed dat geilheid rasgebonden is ofzo. Wat dat betreft maken die jochies en jullie dezelfde fout; denken dat ze marokaan zijn. En dat terwijl btw GS zelf ook gestaag aan zijn trackrecordje van misogynie bouwt. Het blijft schrijnend om te zien dat deze site is verworden tot een platform voor zelfbevlekkers die bevestiging nodig hebben voor hun eigen dogma's en stokpaardjes gebaseerd op eigen politieke kleuren en nietszeggende ervaringen (self fulfilling prophecy) dan de scherpe anti-establishment site die ze ooit waren. .... het maakt het voor mij onmogelijk om nog kritisch te zijn op links, multiculti... fuck zelfs op de marokaanse gemeenschap. maw, deze site maakt mij een linkschmensch-gekkie.
Onbeschofte klootzakken heb je inderdaad overal. Maar het wordt steeds moeilijker om het weg te lachen. Ik ben me er steeds meer van bewust dat ik geen hoofddoek draag. Ik reken overigens nooit af bij een kassa met hoofddoek. Niet omdat ik het meisje niet mag. Wel omdat ze iets uitdraagt waar ik grote moeite mee heb. Zeggen dat je voor zo'n doek als geëmancipeerde moslima kiest is net zo lachwekkend als al die stoere/sterke vrouwen met borstvergroting omdat ze zich dan meer vrouw en zekerder voelen.
Zo'n Marcouch vind ik echt eng met zijn boetes voor seksuele intimidatie. Symboolpolitiek en nieuwe zedigheid. Waarom niet gewoon zeggen dat die sissende mannetjes gefrustreerde, achterlijke idioten zijn? Worden er trouwens negen maanden na de ramadan minder kindertjes geboren?
Ze zijn gewoon bijna allemaal schizofreen ...
www.youtube.com/watch?v=ohvAndtcXiw&am...
Maar liefst zeven keer zo vaak als Nederlanndsche jogens ...
@IgorMortis | 04-08-12 | 15:06
Je probeert met 'complete bevolkingsgroep' en 'generaliseren' nou juist op oneigenlijke wijze criticasters de mond te snoeren. Immers, met de overgrote groep is wel degelijk een probleem, uitzonderingen bevestigen de regel. Kennelijk heb je geen argumenten meer, anders zou je er wel eentje laten optekenen.
Het kan nog, maar ik verwacht eigenlijk dat je dan niet verder komt met andere aloude riedels als: 'hunnie doen het ook', etc...
-weggejorist-
Het is niet netjes om minkukels als NRC-journo Steven de Jong iets multicultureels toe te wensen, maar een behandelbare casus van wat zijn marokkaanse vrinden vanuit racistische motieven toevoegen aan de door hen vermeende beroepsbeschrijving van Nederlandse meisjes zou wel op zijn plaats zijn.
@IgorMortis | 04-08-12 | 15:06
Waarmee je voor eens en voor altijd bewijst niet mee te lezen.
Daar laat ik het maar bij.
*Bordje 'Don't feed the trolls' ophangt*
Nu begrijp ik ook waarom die Saoudische Judoka een tafellaken op d'r kop had, je zal maar in een land leven waar dit soort religieuze schuine klepzeikers veruit in de meerderheid zijn. Achterwaarts vooruitschreidend inzicht zulle we maar zegge
-weggejorist-
Beste IgorMortis. Aan de minnetjes die je krijgt kun je jezelf toch Spiegelen (!) dat de denkwijze die jij erop nahoudt, niet overeenkomt met wat als normaal kan worden beschouwd in deze maatschappij? Er zijn voldoende forums voor mensen als jou. Denk aan: niburu.nl of www.ontdekislam.nl!! Ga daar praten, hier zitten over het algemeen beschaafde, en intellectuele mensen die hun ei kwijt willen over dit bijzonder bekend probleem. Daag
meneer Q | 04-08-12 | 15:06
Leg je Tempo-Team doekjes maar alvast klaar want volgens mij wordt het helemaal niks op 12 september. Of juist wel, als je aanhanger van de SP bent.
Haartjes in de styling, bontkraagje, gay designer merk kleding en een 'man purse'... Toch niet heel raar dat de vrouwtjes dan niet reageren, die denken dat je flirt met de mannen achter haar.
-weggejorist-
Bouwvakkers zijn de enigen die het mogen doen, zij waren de eerste, lekker vanaf de steiger naar de wijven fluiten, af en toe lacht er eentje terug, heerlijk zo,n ontspannen vrouw. Daarom hoef je gelijk niet mee te lopen of haar verder aan te houden, welnee, wees gelukkig met een lach.
-weggejorist-
-weggejorist-
@IgorMortis | 04-08-12 | 14:59
Daar heb je er weer een: "complete bevolkingsgroep"
Ken je de uitdrukking "uitzonderingen bevestigen de regel"? Natuurlijk heb je er uitzonderingen bij, maar er is een probleem met de overgrote meerderheid. Helaas voor jou kun je er dus gewoon als groep over spreken. De uitzonderingen hebben het probleem dat ze ondervinden niet te danken aan diegenen die terecht die groep beschrijven voor wat ze zijn, maar aan die overgrote meerderheid waar ze onderdeel van uit maken.
Zij zullen zich er alleen uit kunnen komen door zich keihard te distantieren van zo'n groep. Ik weet overigens zeker dat mensen die dat doen ook hartelijk worden ontvangen in deze samenleven, zie bv. Hafid Bouazza.
-weggejorist-
@IgorMortis | 04-08-12 | 14:59
Durf jij stelling te nemen TEGEN die Marokkaantjes die ongesluierde, blonde vrouwen in minirok en naveltruitje belagen, zoals een bende hyena's een achtergebleven dier aanvallen?
Zo ja, laat dat dan eens horen en doe niet alsof het niet bestaat, daarvoor ga ik iets te lang mee....
Het is deels een kwestie van opvoeding.
Opvallend genoeg is opvoeding in de Marokkaanse families al een structureel probleem. Moeders die het Nederlands niet eens spreekt en de regels van de Islam dient te volgen en deels wordt opgedrongen door manlief. Die is meestal werkeloos en hangt in het theehuis.
Zoonlief loopt op straat waar de Westerse cultuur ooit belangrijk was. Zoonlief ziet vrienden en familieleden die zich asociaal gedragen en criminele activiteiten hebben waarbij hen geen strobreed in de weg wordt gelegd door Pa Marokkaan en Justitie Nederland.
Dat er in huize Mocro een zich totaal ander levenspatroon afspeelt heeft wel degelijk te maken met de komaf; een woenstijnvolk met minder normen en waarden en vooral zaken willen bereiken van de makkelijke kant, zaken die vooral niet kosher zijn.
Je kunt dat volk wel uit het Atlasgebergte halen, maar die simpele mentaliteit en dat gedrag (gevoed door de Islam) haal je niet uit die Berbers.
Dat hebben ze al overduidelijk bewezen.
@IgorMortis | 04-08-12 | 14:59
Als jij eens wat vaker zou meelezen, hetgeen je pretendeert maar volgens mij niet doet, zou je weten dat ik ook mijn genuanceerde momenten ken. Echt. Waar.
Zélfs als het over onze Marokkaanse 'vrienden' gaat. Maar het staat je vrij om er een eigen mening op na te houden, val mij er echter niet meer mee lastig als je niet daadwerkelijk aan de discussie deelneemt en niet verder komt dan getrol en jijbakken.
naar fossiel de jong wordt niet gefloten blijkbaar
IgorMortis | 04-08-12 | 14:59
Eigen ervaringen die niet in jouw door je verrotte hersenen gecreëerde schijnwereld passen zijn 'vermeende eigen ervaringen'?
Misselijk ventje ben je.
Koefnoen ;iet het ook zo mooi zien...
www.youtube.com/watch?v=dbcO3Ewip-A
-weggejorist-
Natuurlijk is het van een bouwvakker minder erg: het maakt nogal uit of iemand op een steiger van een afstand roept dat je er goed uitziet of je achterna loopt en vraagt of je naar zijn hotel wilt. Het laatste is veel bedreigender omdat de man naast je staat.
Haha, hoe kansloos is die Steven.
De oudjes hebben nog een klein excuusje, want met ander tijdsgewricht opgegroeid. De mensen die niet het vermogen hebben goed op te letten ook.
Maar die Steven is dus redelijk jong, en het is godverdoemme zijn werk om goed op te letten.
En dan nog niet één van de makkelijkst te herkennen problemen van deze tijd kunnen zien..
-weggejorist-
Voor de gein psssst psssst gedaan naar drie hoofddoek dames, nou nou wat een commentaar en wie ik wel niet was. Ik kon me redden door me voor te doen als, medewerker commissie gelijke behandeling. Tsja.
Nederlandse bouwvakkers? Oost-blokfluiters.
@IgorMortis | 04-08-12 | 14:49
Er zijn voorbeelden te over, jij bent kennelijk zo goed op de hoogte dat je ze niet weet te noemen maar je matigt jezelf wel het recht aan mij een simpele hokjesdenker te noemen?
Ik ken wel een paar (behoorlijk) succesvolle Marokkanen, ook persoonlijk, en ik ben redelijk ingevoerd in de gebruiken en gewoonten van 'de' Marokkaan. Daarom meen ik ook recht van spreken te hebben wanneer ik stel dat men vaak oorverdovend stil is wanneer men zou moeten spreken. De godvergeten solidariteit binnen die groep komt mij al tijden de strot uit namelijk, en het staat mij vrij die mening te ventileren.
Van mij wordt namelijk ook verwacht dat ik me normaal gedraag in het sociaal verkeer. Dat mag ik dus vervolgens ook van anderen verwachten lijkt me. Dat noemen we namelijk samenleven. Helaas kom ik van een kouwe kermis thuis wanneer ik samen met Marokkanen de openbare ruimte moet delen omdat zij die ruimte voor zich opeisen.
Wie is er dan fout? Try again, trol!
-weggejorist-
In een notendop
De laag opgeleide (geen opleiding, analfabeet, iq van een krop sla)
Dit vertrekt in de jaren 70/80 als arbeider naar NL.
Met open armen ontvangen ( dit spreekt de taal niet)
Laters worden de vrouwen gehaald.
(Deze spreken de taal ook niet).
Het krijgt kinderen, deze leren de taal van ouders (die de taal niet spreken)
Deze kinderen worden ouder en gaan trouwen. Importeren een bruid ( deze spreekt de taal niet) Zij krigen kinderen ( deze kinderen leren de taal van ouders (die de taal niet spreken)
Uitkomst : crimineeltjes die de taal niet spreken.
Met af en toe een uitglijder die gaat studeren ( een kleine 5% schat ik.
@IgorMortis | 04-08-12 | 14:51
Nou, je hebt je momentje weer gehad nu weer braaf in je hok.
Oh ja, voor ik het vergeet, dit is mijn laatste reactie aan jou. Jij bent niet slim genoeg om mij uit mijn tent te lokken.
Dus niet verwonderd staan kijken dat je geen reactie meer krijgt van mij.
Zelfs als ze met de harde feiten geconfronteerd worden (die Belgische reportage), lullen de wereldverbeteraars zich weer suf om de boel te verdraaien. Ik noem dit gewoon liegen terwijl je beter weet.
-weggejorist-
Goede nieuws is dat het grootste gedeelte van de Marokkaanse bevolking fatsoenlijke, vriendelijke mensen zijn. Het slechte nieuws is dat zij niet hier wonen.
-weggejorist-
@ZSU-23-4 | 04-08-12 | 14:36
Helaas zijn de islamlikkers hardnekkig en bezetten ze allerhande 'relevante' posities in de samenleving (of wat daar voor door moet gaan). Dat het overgrote deel van het Nederlandse volk ondertussen wel weet wat er gaande is da's een voordeel. De islamlikkers leven echter vrolijk door in hun eigen cirkeltje en steken elkaar veren in den reedt.
Blinde volgzaamheid aan een waanidee. Het past perfect.
@IgorMortis | 04-08-12 | 14:44
De argumenten van iemand die geen argumenten meer heeft.
Je bent zielig en ziek jochie.
Ga eens naar een goeie dokter. Misschien dat die er nog iets kan aan doen.
Het alternatief namelijk "klootjesvolk aan de macht" bevalt mij anderszijds tot nu toe ook totaal niet. Henk en Ingrid als de nobele edele burger klinkt mij als hetzelfde gezwollen verheffende gelul in de oren als waar socialisten zich jarenlang van bedienden.
Ja, maar de bouwvakkers. Ja, maar de gristenen. Ja, maar de Nederlanders. Ja, maar de scholen. Ja, maar de werkgevers. Ja, maar discriminatie. Ja, maar stigmatisering. Ja, maar geloof. Ja, maar een deel verpest het voor de rest. Ja, maar gebrek aan respect. Ja, maar dat is cultuur. Ja, maar socio-economische achterstand. Ja, maar laag iq. Ja, maar de Joden. Ja, maar Amerika.
Zoals u ziet: de oorzaken liggen overal.
. Waarom in godsnaam moet een maatschappelijk geslaagd iemand openlijk afstand nemen van tuig omdat dat dezelfde afkomst heeft?
@IgorMortis | 04-08-12 | 14:39
Ik las je comment en je gaf zelf al het antwoord, je neemt afstand omdat je jezelf niet met tuig wenst te associëren, ongeacht de afkomst.
Tuig = tuig.
Dan nog ligt de grootste schuld niet bij die Marokkaan, maar bij Wim Kok en dat soort gajes die dachten dat ze onze bevochten cultuur ondergeschikt konden maken door andere culturen op te dringen. Alsmede gastarbeiders voor te liegen dat ze hier eigen welvaart en rijkdom konden opbouwen (arbeiders ipv moderne productie methoden). Het enige dat hen en ons is overkomen is dat we als minderwaardig door de PvdA en ander links gajes zijn behandeld. We hebben onze eigen cultuur moeten opgeven en Marokkanen zijn gepamperd en daarmee gedegradeerd tot debiel volk. De Marokkanen die al snel het PvdA sprookje ontmantelden zijn terug gegaan of naar elders en hebben een succesvol bestaan opgebouwd. De marokkanen die zich hebben laten misleiden keren zich nu tegen de maatschappij net als ander tokkievolk.
@IgorMortis | 04-08-12 | 14:39
Omdat die zogenaamd geslaagde Marokkanen zich wel altijd op hun afkomst beroepen wanneer ze makkelijke puntjes kunnen scoren in interviews, tijdens bijeenkomsten, enzovoorts.
Gebeurt er echter iets onwelgevalligs is men oorverdovend stil.
Kruip vooral weer onder je steen.
-weggejorist-
Het ligt nooit aan de Marokkaan/'minder geciviliseerd volk'!
Het is gewoon je eigen schuld!
Meisje los op straat in rokje? Is erom vragen!
Telefoon laten zien op station? Is erom vragen!
Laptop in de auto laten liggen? Is erom vragen!
Je beurs in een tas om de nek? Is erom vragen!
Mooie BMW 520i voor de deur? Is erom vragen!
Hand in hand met gayboy? Is erom vragen!
Goud en diamant in de etalage? Is erom vragen!
En mocht je ze erop aanspreken...
@max de weezel | 04-08-12 | 14:32
"Als de islamisering werkelijk goed doorzet wordt er niet meer gefloten hoor."
Jawel hoor, als de islamisering doorzet fluiten de kogels je om de oren, net zo lang tot er een winnaar is. Je ziet het as we speak in Syrië gebeuren. En daar moet ik aan toevoegen dat de beelden die ik daarvan zie me bemoedigen: al die 'strijders' hebben waarlijk geen kaas gegeten van het militaire vak dus mocht het ooit zo ver komen dat we gewapenderhand moeten vaststellen wie er de baas in dit land is dicht ik 'ons' goede kansen toe.
Het zal een bloederige toestand worden, dat dan weer wel, bloed en Islam gaan nu eenmaal samen als bier en bitterballen, maar als het niet anders kan dan moet het maar.
Waarbij ik aanteken dat we nog lang niet zo ver zijn.
@IgorMortis | 04-08-12 | 14:41
Ja hoor, ik ben de eerste.
Had je nog wat?
-weggejorist-
Toen ik het vanmorgen las dacht ik al dat dit wel eens op GS zou komen. Jongejongejonge, wat een dhimmie en apologist is dit figuur zeg. Deze gast moet maar eens een tijdje in een allochtonenwijk gaan wonen.
@ja,diedus! | 04-08-12 | 14:38
Volgens mij is het een pseudoniem van Tofik Dibi.
Een mens kan eigenlijk maar een zonde begaan en dat is de bereidheid jezelf in de hoek te laten trappen.
-weggejorist-
@Reinaert | 04-08-12 | 14:36
Gaat niet goed met Tofik.
Hij mag zelfs groenlinks niet meer binnen.
www.geenstijl.nl/mt/archieven/2012/08/...
Steven de Jong , aparte naam voor een Marokkaan.
Je moet het ruim zien. Wat volgt is overname van elkaars cultuur.
Over 50 jaar is het heel normaal als je sist naar een vrouwelijke ober en fluit naar een mannelijke. In beide gevallen is de betekenis: schatje, ik wil afrekenen.
Reinaert | 04-08-12 | 14:02 |
De kontkussers van de islam en aanhangende problemen zijn aan de verliezende hand. Aan alle kanten worden ze belachelijk gemaakt en bekritiseerd, de deurmat krijgt meer respect.
En aangezien het de socialisten al samen met de islamisten niet eens lukt de populisten (om maar even in hokjes te denken) tot zwijgen te brengen, zal er aan dit proces van polarisatie en bewustwording niets gaan veranderen. Tenzij we misschien onze cultuur nog wat meer op gaan geven, maar wat mij betreft zou dat dan wel het allerlaatste zijn wat ik zou doen.
@Che_cuevara | 04-08-12 | 14:34
Verdoemd, da's waar ook. Hoe zou het toch met Tofik zijn?
Volgens mij heeft 'ie zijn moment of glory gehad. Te vroeg gepiekt.
-weggejorist-
Werkinstructie van de redacties van NRC, VK, Trouw en NOS:
Problemen veroorzaakt door onze cultuur verrijkers niet vermelden.
Is dat niet te vermijden, dan afkomst niet vermelden.
Kom je daar niet onder uit dan een of meer van de volgende verklaringen vermelden:
- Het wordt veroorzaakt door de sociaal maatschappelijke achterstand.
- Het is het gevolg van racisme.
- Het is uitgelokt door / geprovoceerd door autochtonen.
- Bij aanslagen waarbij de dader allah akbar roept, vermeldt dat niet, maar schrijf dat de dader overspannen was (liefst door een van bovengenoemde zaken)
Is onverhoopt de link met de islam niet te vermijden, gebruik dan het woord islamist of extremist (zodat je suggereert dat het slechts een minieme uitwas van deze fraaie ideologie betreft).
Is de uitwas in een islam gebied algemeen geldend (bijvoorbeeld meisjesbesnijdenis) vermeldt dan expliciet dat dit niets met de islam van doen heeft.
Benadruk dat iedereen met een andere mening een racist en / of xenofoob is.
Mocht je iets van kritiek op de islam schrijven, vermeldt in dat artikel tevens dat ook Christenen of Hindoes geen lieverdjes zijn.
Schrijf je bijvoorbeeld over islamieten die Christenen afslachten, vermeldt dan bijvoorbeeld gelijk dat er Christenen zijn die Bijbels in islamitische landen trachten te importeren.
@Reinaert | 04-08-12 | 14:24
Er is nog een Marokkaan die zijn bek wel eens opendoet.
Alleen komt er weinig zinvols uit.
Tofik Dibi.
@Reinaert
Ondertussen gaat het gesis, geslis, bedreigen, uitschelden en bespuwen gewoon door. Want dat is nu eenmaal onderdeel van het sociaal-culturele probleem dat islamisering heet.
Als de islamisering werkelijk goed doorzet wordt er niet meer gefloten hoor.
ik begrijp het probleem niet zo: op 12 september mogen vrouwen toch ook stemmen? Ik zou het wel weten, als ik een vrouw was.
Het is ook een van de redenen dat hoofddoekjes net zo'n probleem zijn als niqabs e.d. Men roept wel dat men de 'vrijheid' moet hebben om het op te zetten, en dat is wel zo, maar er is iets veel ergers mee aan de hand, en waarom je het toch zou moeten verbieden.
Het is een manier om de 'kuise' vrouw te kunnen onderscheiden van de niet kuise vrouw. Met die laatste groep mag men doen wat men wil, die vrouw loslopend wild.
Zie bv. wat de Noorse meisjes na hun verkrachting vertelden over wat die mannen hen hadden toegebeten:
www.youtube.com/watch?hl=en&v=Owjn...
Dat betekent wat mij betreft dat alle vrouwen (dus ook moslima's (zie bedreigingen moslima's in Antwerpen die geen hoofddoekjes op wilden zetten)) gevaar lopen in deze vrouw zolang het hoofddoekje is toegestaan.
Ik vermoed dat Steven de Jong (niet te verwarren met de geniale Friesche Cineast) die stukkies alleen schrijft om hier de reagurken lekker pavlov op stang te jagen. Mission: accomplished.
@minck | 04-08-12 | 14:26
Mooi.
-weggejorist-
www.break.com/fights/guy-smacks-girl-f...
Enough said.
@Steuntrekkert | 04-08-12 | 13:52
Bouwvakker fluit.
Fin sist.
Jij verschil snappie snappie doen?
Misschien kan Femke nog eens uitleggen waarom haar kinderen naar een ander school gingen.
En misschien kan Femke gelijk uitleggen waarom 'onze' kinderen naar een school gaan die 'ons' opgedragen wordt.
"Marokkaanse wetenschappers, advocaten, beleidsmakers en accountants"
Moehahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaaaaaa!!
ROFL ende LOL etc.
Het wachten is op een kwade vader van een mooie dochter die met z n vrindjes aan een opruiming begint.
Zei laatst iemand.
Bij onze oosterburen weten ze wel raad met dit soort kutzakjes...
www.youtube.com/watch?v=pkFdIIDEqy8&am...
en onze zuiderburen willen ze anders wel opvangen ...
www.youtube.com/watch?v=_WUKX4x-xHg&am...
@Che_cuevara | 04-08-12 | 13:49
Hij was ook niet vreselijk diepzinnig maar liep wel rondjes om gutmenschen als Steven. Op zn knieen. Achteruit.
www.telegraaf.nl/buitenland/12667017/_...
@Zinnige idioot | 04-08-12 | 14:17
Er zijn wel Marokkanen met een afgeronde opleiding. Ze laten alleen nooit iets van zich horen want ze zijn - al dan niet vrijwillig - solidair met de zich misdragende rifapen.
De enige Marokkaan die z'n bek open doet is Ahmed 'Taqiyya' Marcouch, de man met de driedubbele agenda en volgeling van Mohammed al-Sahaf. Lanceert proefballonnetjes, produceert soundbites en houdt de schijn op democraat te zijn.
Fluitende en complimentjesroepende mannen zijn niet het probleem.
Het gaat om de toon.
Sissen, hoer roepen, iemand achtervolgen cq aanraken zonder toestemming is zwaar beledigend.
Het zijn meest islam aanhangers, die dat doen..... maar vlak dronken kerels ook niet uit.
Pastors had toen al gelijk.
Vrouwen moeten gewoon alleen op straat kunnen lopen.
Zonder lastig gevallen te worden door ééncellige testosterondebielen.
Zeker door die mafketels, die hun eigen vrouwen als ongerespecteerde hobbezakken erbij laten lopen.
En die menen, dat ZIJ de dienst hier uit kunnen maken.
Laat de lokagentes maar komen..... ik ben vóór keiharde aanpak.
Hullie doennutook was bij ons op de kleuterschool al geen argument.
@Uw Verzekeringsadvis | 04-08-12 | 14:12
026 Heeft voorzover ik weet niet bepaald de reputatie een Turkse of Marokkaanse enclave te zijn, en zelfs daar ziet een blind, doof en kreupel paard wat er gaande is.
Dit stuk journaille schrijft gewoon stukjes vanuit een zieke perceptie, waarschijnlijk in opdracht van zijn islamitische broodheren in Ryad en Rabat. Iets anders kan ik er niet van maken.
Ik woon overigens aan de andere kant van Arnhem, daar waar de Allochtoon-o-Meter alleen uitspringt wegens expats. Lekker rustig wonen moet ik zeggen.
Che_cuevara | 04-08-12 | 13:42 |
De sloop is anders aardig goed begonnen, knappe "intellectueel" die daar een ommekeer gaat brengen. Van de proleten van de PvdA en SP zullen ze het niet moeten hebben vrees ik voor ze.
Steven de Jong komt ook weleens buiten? Of slijt zijn dagen in journalistieke cocoon?
Wat die intellelulele de Jong niet wil zien is de onderscheidende keuze die wordt gemaakt 'naar de doelgroep toe". Als die sissende Marokkanen meiden met hoofddoeken en andere zorgvuldig verpakte geloofsgenoten voor stoephoer uit zouden maken had ie misschien een punt gehad. Maar wie beschrijft onze verbazing dat het alleen blanke blonde lellebellen betreft die deze eer toekomt. Kunnen we hier spreken van discriminatie? Ja dat kunnen we! (vrij naar Mart Smeets). De doelgroep is met zorg gekozen. Maar het meest shockerende in dit artikel is het kennelijke bestaan van Marokkaanse advocaten, wetenschappers en beleidsmakers. Die zijn ongeveer net zo ruim vertegenwoordigd als Marokkaanse bouwvakkers.
Oh en als we ook maar naar hun zusters durven kijken hebben we van dat islamitische schuim gelijk een mes tussen de ribben. Het is ergens ook het verdiende loon van die westerse vrouwen, goed dat ze nagesist worden dus, omdat ze ten eerste alles vergoelijken, ten tweede omdat ze zelf vaak geen kritische houding ten aanzien van de islam en aanhangende cultuur mogen hebben van het socialisme e.d. (dus geen enkel kritisch vermogen, alleen maar zeiken over de ongemakken, niets aan willen doen, typisch vrouwen) en ten derde totaal niet solidair zijn met de westerse mannen die blijkbaar zowel met de allochtone mannen moeten concurreren als met de autochtone mannen, maar niets mogen met een islamitische dame (over discriminatie gesproken).
Daarom zeg ik ook, sluit moslims maar zoveel mogelijk buiten, doe maar precies wat zij ook doen naar de ongelovige toe.
@Reinaert | 04-08-12 | 14:02
T is idd heel vreemd dat zulk soort lieden het tegendeel willen bewijzen.
Zulk soort lieden maakt deel uit van een andere kaste met een geheel eigen gedachtenpatroon, zijn arrogant voelen zich boven het gepeupel gesteld en kunnen ook de hele dag uit hun nek lullen, hoeven niks te presteren de centjes komen vanzelf binnen vanuit een of ander subsidiepotje.
026- Arnhem dus, ik woon in Velp, wonen we bij elkaar om de hoek waarschijnlijk.
@nl04922 | 04-08-12 | 14:05
Je kan moeilijk ontkennen dat jonge Marokkanen oververtegenwoordigd zijn in bepaalde sectoren van overlast en criminaliteit.
Dat noemen wij 'feiten'....
Mensen die bewust de oogkleppen opzetten, dat zijn de gevaarlijkste.
Ik heb wel eens een moslim horen fluiten. Inderdaad, het was gewoon geschlisss.
Het fluiten door autochtone bouwvakkers naar vrouwen is niets anders dan een ritueel. Mooi is het niet, maar goed. Eigenlijk vinden de meeste vrouwen dat wel leuk, het bevestigt hun aantrekkelijkheid en ze hebben niets te vrezen. De bouwvakker komt echt de steiger niet af om haar uit te schelden of te verkrachten. En krijgt hij van haar een sneer terug, dan haalt hij lachend zijn schouders op en gaat verder met zijn werk. Echter, voor de mohammedaan ligt dit anders: omdat hij door allah is geschapen als zijnde de meest perfecte man, gaat hij er vanzelfsprekend van uit dat iedere willekeurige vrouw positief reageert op zijn superieure aantrekkelijkheid. En als een vrouw dan niet reageert krijgt hun narcistische persoonlijkheid een flinke klap, wat dan weer gewroken moet worden middels schelden, geweld of nog erger. Daarnaast wordt dit wangedrag gefaciliteerd door een aantal autochtone meisjes en vrouwen, die de vermeende superioriteit van de mo-man bevestigen door er een relatie mee aan te gaan en daarbinnen de zwaar ondergeschikte rol te accepteren.
Bij dat artikel staan ook enorm uitgebreide reacties met instemmende meningen. Blijkbaar heeft de schrijfster deze zelf direct na het plaatsen van het artikel toegevoegd.
Kleuterredenaties heten bij NRC opinie, wat een armoede.
Multikul-leugenjournalistiek van de zuiverste soort.
Ik ben ooit in Turkije geweest met mijn vriendin, we zaten er vaak in een leuke bar, met een leuke barkeeper ( type gladjanus) , echt een heel vriendelijke gozer.Hij vroeg aan mijn vriendin of we getrouwd waren ( ik zei snel dat ze ja moest zeggen.
Ze zei dus nee, want ze wilde niet liegen.Daarna werd ze loslopend wild voor meneer, want meneer zijn cultuur geeft aan dat vrouwen die niet getrouwd zijn, gewoon voor ieder toegankelijk moet zijn.We hebben dagenlang last van die man gehad, en we konden er weinig aan doen.Ik heb haar zelfs een keer moeten ontzetten, toen we in de discotheek waren, alwaar zich zo een 25 man om haar heen hadden geschaard, omdat meneer zijn intimmiderende zin moest krijgen.Het is gewoon een cultureel probleem, wat alleen door een gepaste straf eruit gekregen kan worden hier in het westen!
@je therapeut | 04-08-12 | 14:02
Het probleem is dat zij multicul alleen toepassen op een beperkte groep.
Nederland leeft al eeuwen met meerdere culturen samen. Nooit problemen mee geweest.
Pas nadat deze groep kwam zijn de problemen begonnen. en dat wordt nu als multicul aangemerkt.
Je zou kunnen zeggen dat het woord "multicultureel" gedevalueerd is.
Weet het niet hoor, maar ik voed mijn dochter gewoon racistisch op en vertel haar dat islamitische mannen minderwaardig zijn tov vrouwen en ze daar niet mee moet gaan. Geen BJZ of anti-discriminatieburo dat daar iets aan gaat doen.
Steven de Jong, anders doe je zelf even de volgende thuistest:
Loop naar een hoek van een straat waar een groepje bouwvakkers staat en zoek oogcontact met één van hen, en blijf even 30 seconden die persoon strak aankijken.
Dan loop je, de bouwvakker verbaasd achterlatend, naar de volgende hoek waar een groepje rifapen staan en je doet hetzelfde bij één van hen
Kijken of je daarna nog van die baggerstukjes weet te produceren, idioot.
@Uw Verzekeringsadvis | 04-08-12 | 13:56
Kijk, nu praten weer op niveau.
Dus omdat je op een steiger werkt ben je voor dit soort mensen ineens een soort untermench?? Helaas kan niet iedereen opiniejournalist worden. En zijn er ook bouwvakkers nodig om het huis te maken waar jij in woont. En uiteraard zijn al die mensen die jouw huis hebben gebouwd zwakbegaafd. Vreemd hoor die wereld waar jij in leeft.
Ik heb altijd erg weinig gemerkt van bouwvakkers die al sissend en hoer roepend over de steiger lopen. Maar ja, ik ben dan ook geen superieure linkse journalist. Hoop dat je eigen dochter ooit mag kennis maken mag je culturele huisdieren.
Ik ben het zat om te horen dat wij discrimineren en erger nog racistisch zijn. is Marokkaans zijn een ander ras, dat is toch wat de racisme roepers beweren? Denk dus eens na heren. en zeggen jij dicrimeneerd, nee jij discrimineerd. Is elkaar verwijten dat je ademt. Ja we doen het allemaal, dat maakt het menselijk. Of is 1 groep meer menselijk dan andere. "experts" houd jullie mond en ga eens echt leven.
@Randvoorwaarde | 04-08-12 | 13:54
Klopt helemaal daarom stond het bij mij ook tussen aanhalingstekens.
Wat je zegt over met hun in discussie gaan, dat kan inderdaad niet.
Zodra ze in het nauw worden gedreven worden ze persoonlijk.
Weer eentje die last heeft van het kleren van de keizer syndroom. Dat virus waart overal rond, of het nou om de islam, Marokkanen, het financiële stelsel of de EU gaat. Wil je anno 2012 als intellectueel doorgaan, dan moet je iedere mogelijke verklaring kunnen verzinnen, behalve de verklaring die gebaseerd is op waarnemen en daaruit de meest logische conclusie trekken.
Dus als je een hele volkswijk allochtonen met een hatelijke blik in de ogen tegen een meisje hoort sissen, dan is alles mogelijk, behalve dat de culturele/religieuze opvatting over vrouwen een rol speelt. En als heel Europa verandert in een schuldenfestival, dan is alles mogelijk, behalve dat nog meer EU wellicht niet zo'n goed plan is. En als een heel boekwerk vol staat met allerlei haatdragende teksten, dan is alles mogelijk, behalve dat de islam geen vredelievende ideologie is.
Geef nou gvd eens toe dat de multiculturele samenleving mislukt is.
Iedereen weet het behalve de "intellectuelen".
De vraag is of die "intellectuelen" wel zo intellectueel zijn.
Che_cuevara | 04-08-12 | 13:37
Je hoeft geen intellectueel te zijn om te beseffen dat met het idee of de ideologie achter multiculti (humanisme) he-le-maal niets mis is. Sterker nog, met hoeveel culturen leven wel goed samen in Nederland zonder dat dat problemen geeft?
Multiculti willen zijn, of proberen te zijn, is de eerste stap naar een betere mensheid, omdat we elkaar dan eerst als mens zien, en daarna pas de labels als Marokkaan, Christen, Atheïst, Man, Vrouw etc. komen.
De intelectuelen hebben dus gelijk als ze het multiculti verdedigen. Het is enkel de uitvoering van deze visie die gefaald heeft.
Maar met het idee zelf? Niets mis mee.
@Uw Verzekeringsadvis | 04-08-12 | 13:53
Da's waar, maar een eye-opener op z'n tijd kan geen kwaad. Al die linksdraaiende cultuurrelativisten moeten maar eens uit hun hoge ivoren torens gesleept worden en met de neus op de alledaagse feiten gedrukt worden.
Ik kan me niet voorstellen hoe ze dit soort denkbeelden vol durven te houden: óf ze komen nooit buiten, óf ze zijn echt bewust bezig de boel te verdraaien. Ik gok op het laatste. Je hoeft echt geen deskundoloog te zijn om te zien wat er op straat gaande is, een gezond boerenverstand doet in dat opzicht genoeg.
Ik woon zelf in het Midden-Oosten (des lands) en was deze week toevallig even in de 'grote stad' (026) om wat te shoppen. Wat mij meteen opviel was het grote aantal rondhangende en intimiderend gedrag vertonende cultuurverrijkers, die er bovendien als een georganiseerde bende uitzien: allemaal dezelfde coiffure, allemaal dezelfde kleding, allemaal een scooter, allemaal dezelfde hersendode blik in de ogen. Maar ondertussen wel naar me kijken, zonder iets te durven zeggen, want zo laf zijn ze dan ook wel weer, maar als blikken hadden kunnen doden......
Iedereen die dit intimiderende gedrag niet erkent liegt, voor mij is er geen andere verklaring mogelijk. Dit ligt er allemaal dusdanig dik bovenop dat ik niet anders kan concluderen dan dat we in dit land gezegend zijn met veel, heel veel, islamlikkers. Waarvan er helaas nogal wat werkzaam zijn in de media. En da's kudt.
De volgende stap van die malloten kun je uitrekenen: "Om onszelf te redden voor verder zedelijk verval hebben we nog meer islamitische immigranten nodig"
@necrosis | 04-08-12 | 13:49
Da s ook weer waar.
Dan maar 2 pistolen in holsters om de heupen hangen over het zomerjurkje.
Twee weken geleden in Marrakech geweest. Prima en mooie stad mensen.
Relaxed. Gasten gesproken die allemaal het zelfde zeggen: De goeie blijven hier en jullie hebben het uitschot wat niet werkt lastig is en bovenal is blijven hangen.
Zo daar ben je mooi klaar mee!
"Nederlandse vrouwen zijn gewoon hoeren" ...
www.youtube.com/watch?v=1i-No_75_rQ
Iedereen weet het behalve de "intellectuelen".
De vraag is of die "intellectuelen" wel zo intellectueel zijn.
Che_cuevara | 04-08-12 | 13:37
Dat zijn geen intellectuelen. Ze geven die stempel aan zichzelf omdat ze zich zo humaan vinden. Het is meer een egoistische zelfbevrediging en verhevenheid.
Ga maar eens echt in discussie met feiten over dit fenomeen. Dan haken ze al snel af en worden persoonlijk. Wegzetten als Nazi en PVV tokkie zijn ze niet vies van. Dat ze al snel zich gedragen als die stigmatiserende mensen waar ze zo graag op hakken, hebben ze niet door. Dat is weer ondergeschikt aan hun humane zelfverhevenheid waaruit hun zelf aangemeten "intelligentie" voort vloeit. Je begint je onderhand af te vragen of het eigenlijk niet de linkse gekkies zijn die zo bang zijn voor allochtonen.
Tis zo simpel dat gedrag. Ik verwonder me er nog steeds over dat dit niet eens een keer publiekelijk uitgesproken wordt.
Flutbouwvakkers... Tja waar zijn die Mocro's nu wel goed in...
@Che_cuevara | 04-08-12 | 13:52 |
In de politiek is het bekend. Het is meer dat dit soort beterweters nog bestaan onder de burgers.
@Steuntrekkert | 04-08-12 | 13:52
Het verschil is dat die bouwvakker niet slist, niet "hoer" roept en op afstand blijft.
En dat heeft Steven even over het hoofd gezien.
@Reinaert | 04-08-12 | 13:46
De pest is dat er een heleboel S. de Jongen rondlopen.
Nagefloten worden door een bouwvakkert is een compliment, doet een brutale, besneden fin dat, dan is dat een grote belediging voor een vrouw.
@Smalhout | 04-08-12 | 13:49
Er bestaan er nog veel te veel van.
De politiek zit er vol van.
Als je zo'n slecht CV hebt zou ik het maar helemaal weghalen van die site. Kan niks, weet niks, nog nooit wat gepresteerd en dat blijkt wel uit zn column. Wat een druiloor.
@Wasneeplus | 04-08-12 | 13:46
Slecht plan.
Dat gaat op den duur zo stinken joh.
@Godsammekraken | 04-08-12 | 13:48
Een ware opmerking.
Die Ronald was nog niet zo dom.
In de jaren 70, 80 en 90 had je de goedpraters ook.
Als ik nu nog iemand goed hoor praten ben ik zwaar verbaasd.
Hoe is het mogelijk dat ze nu nog bestaan.
Eén woord: zelfhaat.
@Uw Verzekeringsadvis | 04-08-12 | 13:45
Dat past dus ook moeiteloos onder een burqua, en dat moeten we niet willen!
'zijn hijgende knoflook adem langs je nek naar beneden laat glijden'
Stiekem vinden al die meisjes al die aandacht wel lekker
*leer mij de vrouwtjes kennen*
@Reinaert | 04-08-12 | 13:46
Die film zal maar kort zijn.
Ik geef hem 5 seconden.
@Che_cuevara | 04-08-12 | 13:37
"The problem with our 'liberal'friends is not that they know so little. It is that they know so much that is wrong"
Ronald Reagan
@ZKH EénOog | 04-08-12 | 13:44
En daar moeten we op 12 september wat aan proberen te doen.
Je moet ze in de bouw ook niet gebruiken als bouwvakker maar als spouwmuur isolatie, zijn we gelijk af van die irritante NUON reclames! 3 vliegen in 1 klap!
Ik word echt kotsmisselijk van de manier waarop mensen zich in allerhande bochten wringen teneinde het oprukkende islamofascisme te bagatelliseren en daarmee ook te faciliteren. Mensen als Steven de Jong zijn véél gevaarlijker dan welke sissende Marokkaanse oetlul dan ook want Herr Steven de Jong bedient een publiek dat z'n rijmelarijen voor waar aanneemt en slikt als zoete (lul)koek.
De NRC-lezende bakfietsmoeders kunnen weer een paar nachtjes rustig slapen, wetende dat het allemaal niet zo'n vaart loopt met de islamisering en ontwrichting van de samenleving. Ondertussen gaat het gesis, geslis, bedreigen, uitschelden en bespuwen gewoon door. Want dat is nu eenmaal onderdeel van het sociaal-culturele probleem dat islamisering heet.
Steven de Jong, flikker op, of beter: ga in een roze legging en op naaldhakken gewapend met een handtasje eens een uurtje wandelen in een door jou zou treffend gedefinieerde sociaal-economische probleemzone. Ik maak de film wel. Je ziekenhuisrekening betaal ik niet.
Ontwerp nou eens een dubbelloops jachtgeweer dat je onder een zomerjurkje kan verbergen.
@Che_cuevara | 04-08-12 | 13:42
En dat ware niet zo erg, als ze niet zo veel (al dan niet directe) invloed op 'sLands beleid zouden hebben...
als hij ook maar een beetje research had gedaan dan had hij kunnen weten dat marokkanen nooit bouwvakker kunnen zijn; in de arabische cultuur is dat namelijk not-done en werk bedoeld voor zwarte afrikanen.
Als je een eigen zaak hebt ben je in die cultuur geslaagd, als bouwvakker ben je een looser.
(verklaard trouwens ook gelijk de waarom ze zelden gemotiveerd zijn op het vmbo, maar dat terzijde...)
@necrosis | 04-08-12 | 13:39
Ik heb er wel eens eentje "hoe, hoe, hoe" horen roepen.
Maar dat was nadat hij zijn duim voor een spijker aangezien had.
Uit een linkje van het topic:
Steven studeerde af in risico- en crisiscommunicatie (milieukunde).
Aha, GroenLinks dus.
*ik wist het wel*
Het wordt tijd dat de Ark van Noach weer eens langs komt.
@ZKH EénOog | 04-08-12 | 13:39
Dat gaat helaas nog wel even duren.
Die "intellectuelen zijn oh zo overtuigd van hun eigen gelijk en die metersdikke betonnen plaat voor hun kop sloop je niet zomaar.
Cultuurrelativisme is de bijl aan de wortels van onze beschaving. Niet de onbeschaafde (veelal) Marokkaanse haters van het Westerse karakter van onze samenleving zijn er de grootste bedreiging van, maar Steven de Jong en zijn strontverwende geestverwanten.
HAHAHA Fluitbouwvakkers!
Het is dus gewoon een sociaal-economisch probleem. Sure.
Ik heb altijd al gedacht maar nu is het bewezen. Pak van m'n hart!
....... anders laat je toch gewoon in de wet opnemen dat vrouwen zich van top tot teen moeten bedekken zodat de allochtonen niet langer redenen hebben om ze na te fluiten? .... oh, wacht.
Bouwvakkers sissen nooit, ze fluiten.
En ik moet de eerste bouwvakker nog tegenkomen die 'hoer' roept....
@Che_cuevara | 04-08-12 | 13:37
Dat is allang de vraag niet meer. De vraag is: hoe lang nog, voordat die 'intellectuelen' hun eigen domheid gaan inzien?
"Anything goes, zo lang het fenomeen maar losgekoppeld wordt van afkomst."
Dat is alleszeggend. En ik krijg er steeds meer jeuk van.
Ja klopt, ik zie altijd groepjes hardwerkende bouwvakkers op een straathoek staan. Wanneer je naar ze kijkt vragen ze altijd of je problemen hebt. "wat is jou probleem vriend". En vrouwen, tja die kunnen natuurlijk niet in de bouwwerken, dus die zijn sowieso al hoeren! En daar fluiten, sissen en maken ze opmerkingen na.
Nee, je kunt het op racisme gooien maar we hebben het over feiten. Mannelijke allochtonen die elke meisje, of vrouw die er leuk uit ziet beledigd. Want in hun bijzonder vreemde denkwijze, moeten wij ons maar aanpassen aan hun zeer vreemde cultuur. Maar gelukkig hebben we mensen als Steven de Jong die alles weet en hier iets aan wilt doen!!!
NRC journo's zijn knettergek, allemaal!
Ze blijven maar downplayen en drogredenen verzinnen.
Geef nou gvd eens toe dat de multiculturele samenleving mislukt is.
Iedereen weet het behalve de "intellectuelen".
De vraag is of die "intellectuelen" wel zo intellectueel zijn.
De gutmenschlul vergeet dat bouwvakkers fluiten, puur als compliment voor de schoonheid van het vrouwelijke deel van onze bevolking en de Marokkanen puur als minachting en haat van datzelfde vrouwelijke deel van onze bevolking.
Beste Steven de Jong, ga eens in een blijf-van-mijn-lijf huis kijken en constateer de achtergrond van 80% van de dames.
"... Niet van seksueel gefrustreerde jongeren van niet-Westerse afkomst. Nee nee. Het komt van 'minder geciviliseerd volk' in achterstandswijken..."
Dat is toch dezelfde groep?
Pssst, psst, murkje, murkje, ga lekker deaud.
Hoe weg met ons wil je het hebben?
-weggejorist-
Wat een aandacht voor een idioot. Dit soort types moeten gewoon eens s'avonds over straat lopen met hun vriendin. Maar dit soort linksen komen niet uit hun bakfiets habitat.
"Ons soort mensen" blijft het maar volhouden.
REAGEER OOK