Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

EHEC = gifitige & besmettelijke mutant

poepkillert.jpeg We willen natuurlijk geen paniek zaaien: MAAR HET LOOPT HELEMAAL UIT DE KLAUWEN MET DIE DODELIJKE E.COLI BACTERIE MENSEN!!!11eleven. De besmettingen in Noord-Duitsland worden veroorzaakt door een geheel nieuwe stam van de E.colibacterie. het gaat om een supergiftige en zeer besmettelijke mutant (voor de experts: STEC-serogroep 0104:H4 (Stx2-positief, eae-negatief, hly-negatief, ESBL, aat, aggR, aap) die resistent is voor veel antibiotica. Chinese wetenschappers van het Peking Instituut voor Genonderzoek hebben in hun petrischaaltjes gezien dat de bacterie gewoon op een nooit eerder vertoonde manier even zijn genetische code heeft getweakt. Zo zijn die etters. Doen ze al miljarden jaren. Gevolg is dat de Wereldgezondheidsorganisatie WHO angstvallig afwacht met welk volgend slecht nieuws de witte jassen uit het lab komen zetten. Waarschijnlijk iets waardoor je na het nuttigen van een appel ineens uit je nek kunt poepen ofzo. Het wachten is ook op de eerste waanzinnige complottheorieën. Bacteriën evolueren als een motherfucker in het lab. Waarschijnlijk hebben Wilders/Osama/Mladic/Bush/Ahmadinejad/Obama/Verhagen tijdens de New World Order Meeting begin dit jaar ergens ja gezegd tegen een allesvernietigende gemuteerde hybride moordbacterie en zijn we allemaal de klos. In dat geval rest niets anders dan het preventief nuken van Hamburg e.o. Alvast excuses voor de overlast in het Oosten van ons land. Wie ook rigoureuze maatregelen nemen zijn de Russen. Die gooiden vandaag de complete import van verse groenten vanuit de EU op slot. Dat betekent crisis want hierdoor loopt de EU BV een triljoen triljard roebels mis. Onze eigen Landbouw Czar Henk Bleker heeft zelfs zijn handelsreis naar India afgezegd om een persconferentie te geven. Op Hemelvaartsdag! Wat u ondertussen kunt doen: Sla alvast groot pleepapier met zachte kussentjes in..

Reaguursels

Inloggen

Muteren dat het 1 ras uitroeit ben ik dan weer bang voor met die Duitse bacteriën.

Dhr. Z. Wijn | 05-06-11 | 00:46

Ik was ooit op vacantie in Roquetas de Mar/Aguadulce bij Almeria. Sindsdien lust ik geen Spaanse groenten meer. Letterlijk elke m2 is daar in gebruik voor geforceerde teelt onder gaasdoek. Kijk maar eens op Google Earth. Het werk wordt er gedaan door onderbetaalde Afrikaanse arbeiders, die werken, wonen en hun potje koken in die serres. Schijten doen ze ook in die serres, want dat zijn ze thuis, bijv. in Boerkina Fasso, ook gewoon. Gewoon in de struiken of tussen de komkommerplanten. Afvegen met de linkerhand, want zo geleerd omdat ze eten met de rechter hand. Van handenwassen nooit gehoord en dan maar weer verder plukken. Europeanen zijn nog niet immuun voor die Afrikaanse coli bacillen.
Nou moeten onze Hollandse groothandelaren niet net doen alsof ze de oorzaak van die besmetting niet kennen en de Spaanse regering is ook op de hoogte. Dan maar vlug-vlug alles ontkennen en het Europese steunfonds melken. Iedereen weer blij maar de Russen blieven de viezigheid niet meer en gelijk hebben ze.
Trouwens, het enige Hollandse aan die hele handel zijn de nummerplaten van de vrachtwagens. Zelfs de chauffeurs zijn tegenwoordig Polen enz.

bruine kikker | 03-06-11 | 17:51

GS op de barricaden voor de tuinbouw-industrie-bazen? Moehahaha. Soms is het VVD gehalte hier om te kotsen. Sterf met je smerige gleufdier vreten. De oplossing is even simpel als overduidelijk voor uw achterban: eet gewoon PIZZA. Klaar, that's it, de kleffe klamme -altijd op mijn beste rage against a machine tshirt druppende, kaas, salami, klaar diepvries schijf kicks EHEC ass.

Fred Janssen | 03-06-11 | 09:46

Het is met bacteriën net als met geld: Het doet alles wat je maar denken kan.Ze vreten zelfs het stalen wrak van de Titanic op en de ergste vergiften zoals nucleaire straling-bronnen zouden er ook door geneutraliseerd kunnen worden.Maar er is wel overleving mogelijk,nl. de comodo-varaan : Een minimale hoeveelheid van zijn agressieve speeksel kan elke ziekte teniet doen.De macht van dat voor-wereldlijk dier is verbazingwekkend,maar hij is helaas ook bijna niet benaderbaar.(zonder vuurwapens).

Dolphi | 03-06-11 | 01:52

Krijgen we straks een Dresden 2.0...

Rest In Privacy | 02-06-11 | 21:08

Ein lebensgefährlicher Darmkeim wütet in Deutschland und Europa. Forscher konnten nun die Erbsubstanz des verantwortlichen EHEC-Erregers entziffern – offensichtlich ist der Stamm eine neue, hochgefährliche Mutation.

Harry, hol schon mal den Wagen

Trol | 02-06-11 | 20:22

polt | 02-06-11 | 20:14 | + 0 -
Jaja, eerst creëren ze een schaarste, dan creëren ze een behoefte.
Die Polen weten wel hoe de markt werkt.

Gavrilo | 02-06-11 | 20:21

Vanavond maar weer kijken naar Nieuw Zuur met Twan Huys.

bosbaan | 02-06-11 | 20:18

Russen willen onze groentjes niet meer. Gelukkig gaat Henk Bleker, onze pony pooier, er werk van maken.

Theo Leurgesteld | 02-06-11 | 20:13

sitzkrieg | 02-06-11 | 19:56
Het moet iets zijn dat ook genuttigd werd door Duitse bejaarde vrouwen. Kebab is dan niet echt het eerste waar ik aan denk.

polt | 02-06-11 | 20:10

We gaan dus weer ALLEMAAL DEAUD!!! Allemaal!

Fukjoe | 02-06-11 | 20:00

Zal wel weer moslimterreur zijn. Stelletje turken die in de kebab gepoept hebben ofzo. Moet je maar geen kebab eten.

sitzkrieg | 02-06-11 | 19:56

ik vreet geen komkommers meer, sla en tomaten laat ik ook maar staan. mijn konijnen durf ik het zelfs niet te geven. waarom zou een rus nu opeens wel komkommers gaan eten? de bron is al lang bekend maar economische belangen gaan altijd voor dat hebben we in het verleden al vaker gezien.

ganzo | 02-06-11 | 19:54

Terror Ebola speciaal ontwikkeld om via de achterdeur de ongelovigen leeg te laten skijte..
Nou weet ik wat ze bedoelen met de vuile bom.............

jentje trekhendje | 02-06-11 | 19:54

"Nog nooit eerder vertoond"?
Kwats.
Horizontale genen uitwisseling is niks nieuws. Het kan door gen-techneuten zijn gedaan maar eencelligen doen dit zelf ook al miljarden jaren.

Gavrilo | 02-06-11 | 19:35

Heb net mijn toekomstige lebmaag en pens besteld, dát is de remedie, ik ben er van overtuigd, vraag maar aan de koe.

Causa Sui | 02-06-11 | 19:12

*Vlammenwerper operationeel maakt na vorige super-bacterie pandemie bestrijding*

Jezweetzelluf | 02-06-11 | 19:04

@j0shua | 02-06-11 | 18:55
Ééntje is al erg genoeg.

Bakito | 02-06-11 | 19:01

@Bakito | 02-06-11 | 18:50
Mijn excuses, vergeten erbij te melden dat het over het reaguursel van @Parsons | 02-06-11 | 16:53 ging.

j0shua | 02-06-11 | 18:55

@tembacostyle | 02-06-11 | 16:39
En de baas van het RKI in Duitsland, die het onderzoek leiden, heet Meneer Burger. www.youtube.com/watch?v=JIjPLB8E2pQ

v0tl00k | 02-06-11 | 18:52

@j0shua | 02-06-11 | 18:41
Gaat dat wel over dezelfde Udo Ulfkotte?

Bakito | 02-06-11 | 18:50

Gewoon die oudjes van die dure crematiewachttehuizen vol smeren met die meuk dan zijn we in een wip van de bacterie en van die om koekjes zeurende oudjes af...

stemvee | 02-06-11 | 18:40

Ik heb al een mega voorraad pleerollen, dubbel zo lang, van de Sligro. Laat maar komen.

j0shua | 02-06-11 | 18:38

Ligt dat aan mij of mis ik Rutte hiertussen?
Wilders/Osama/Mladic/Bush/Ahmadinejad/Obama/Verhagen

hfakker | 02-06-11 | 18:25

@Willem VanDer Decken | 02-06-11 | 18:15 |
IK heb een paar jaar geleden in het buitenland door een niet herkende voedselvergiftiging ivm slechte hygiëne parasieten opgelopen en vier maanden uit mijn kont gepist. Ik kan je vertellen dat het leuke er snel af is.
Het slechtste nieuws kwam toen de dokter de parasieten gevonden had en zei: dat is oraal-anaal contact

De Veerboot | 02-06-11 | 18:23

Mee eens! RT Prima, als ik dan dood moet gaan, dan toch het liefste in een poel bloedige diarree. En ongezien de tyfus voor degene die het allemaal op mag ruimen.
SODEP | 02-06-11 | 18:12

plastic zakje | 02-06-11 | 18:16

STEC-serogroep 0104:H4 (Stx2-positief, eae-negatief, hly-negatief, ESBL, aat, aggR, aap.
Daar moet een betere naam voor komen. Sproeipeopvirus of zeau.

Willem VanDer Decken | 02-06-11 | 18:15

Prima, als ik dan dood moet gaan, dan toch het liefste in een poel bloedige diarree. En ongezien de tyfus voor degene die het allemaal op mag ruimen.

SODEP | 02-06-11 | 18:12

@ bosbaan | 02-06-11 | 18:06 | + 0 -
UMCG. Niet AMCG. Trouwens, nu we het toch over het UMCG hebben, binnen niet al te lange tijd kan je daar met een kabelbaan heen! Dankuwel, linksch college!

Pifuzok | 02-06-11 | 18:11

Uit mijn nek poepen.. lijkt me vet! *appels eten doet*

Tortasi | 02-06-11 | 18:11

Hoe kunnen ze die met de Ehec bacterie besmette Duitsers uit Bremen nu naar het Academisch ziekenhuis in Groningen overgebracht hebben. Je krijgt sowieso al een ziekenhuisbacterie mee als je in het AMCG gelegen hebt.

bosbaan | 02-06-11 | 18:06

Made in korea:
Het eerste geval was al bekend in 2004
www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2...

Vanaf 2008 al in europa:

Since 2008, eight cases of STEC O104 have been reported in the EU, by Austria (one case in 2010), Belgium (two cases in 2008), Denmark (one case in 2008), Norway (three cases in 2009), and Sweden (one case in 2010); three of these cases were imported. In addition, between 2004 and 2009, Austria and Germany reported some positive findings of STEC O104 in food or animals. However, the suggested outbreak strain of serotype STEC 0104:H4 has been rarely reported worldwide.
www.flutrackers.com/forum/showthread.p...

Tja, ga dan maar die 1e brom zoeken.
O104:H4 is inmiddels resistent voor de doofpot.

toetanchamon | 02-06-11 | 18:05

Met "op een nooit eerder vertoonde manier" bedoelen ze "door genetische manipulatie"?

Oeleflaffel | 02-06-11 | 18:03

Is dit nou een taak voor Leen? Of voor Regilio??

BeunDeHaas | 02-06-11 | 17:58

@sjoerdploert | 02-06-11 | 17:47
Volgens mij heb je ze al.

Bakito | 02-06-11 | 17:51

Ik vermoed dat 'Werpgroep TAART' erachter zit.. die vanwege hun beroepsgeheim nu de onbekende Europeanen uitroeien via met poep geglazuurde chocoladetaarten en met darmslijm gevulde tompoezen.
Vandaar dat de komkommers nu vrijgesproken worden, daar leven ze zelf voornamelijk van; water en vezels, gelijk de samenstelling van hun hersens.

Causa Sui | 02-06-11 | 17:51

De Veerboot | 02-06-11 | 17:46
Die zoet/zure komkommerschijven staan bij mij op het lekkerlijstje, net als Türinger Rostbratwurst, Sauerkraut en de zondagochtendbroodjes.

plastic zakje | 02-06-11 | 17:51

sjoerdploert | 02-06-11 | 17:47 Waarom? Je gaat toch dood.

zeg maar jansen | 02-06-11 | 17:48

ik ga aandelen van Yarden kopen!

sjoerdploert | 02-06-11 | 17:47

een triljoen triljard roebels lijkt me gelet op de wisselkoers geen groot probleem

barf | 02-06-11 | 17:47

Karma heisst das.

Harrie Nak | 02-06-11 | 17:47

DreqNeqSchot | 02-06-11 | 17:44 Dat heet: "Een lange gang".

Komt Jantje op school en vertelt dat z'n moeder aan de schijterij is, zegt de juf dat ie dat wel netter kan vertellen. Zeg voortaan maar dat ze de lange gang heeft.

Zegt jantje: "Die hebben we ook en die heeft ze helemaal volgescheten".

zeg maar jansen | 02-06-11 | 17:47

@plastic zakje | 02-06-11 | 17:22 |
Volgens mij overleef je dat zelf ook maar ternauwernood!
Death by pickle

De Veerboot | 02-06-11 | 17:46

@Art Vandelay Ultor | 02-06-11 | 17:44
Vaak bevindt zo'n bacterie zich vlak onder je neus. Het nadeel van een microscoop is toch tunnelvisie.

Bakito | 02-06-11 | 17:46

@zeg maar jansen | 02-06-11 | 17:43
Het is komkommertijd voor de winterbanden. We hebben een good vooryear.

Bakito | 02-06-11 | 17:45

Art Vandelay Ultor | 02-06-11 | 17:44 Goed dat jij dat ziet. Ze zoeken ook heel ver.

zeg maar jansen | 02-06-11 | 17:44

Oh, ik dacht die week lange diarree door de drank kwam.

DreqNeqSchot | 02-06-11 | 17:44

@Bakito | 02-06-11 | 17:42
Het is een beetje vergezocht allemaal.

Maar dat is hemelvaart ook.

Art Vandelay Ultor | 02-06-11 | 17:44

Bakito | 02-06-11 | 17:42 Erger. Bier.

zeg maar jansen | 02-06-11 | 17:43

Bakito | 02-06-11 | 17:42 Of iets met een bandenmerk.

zeg maar jansen | 02-06-11 | 17:43

Iedereen aan de soylent green, is veel gezonder.

plastic zakje | 02-06-11 | 17:43

@zeg maar jansen | 02-06-11 | 17:41
De kistjes?

Bakito | 02-06-11 | 17:42

@Art Vandelay Ultor | 02-06-11 | 17:39
Een gangbare naam onder zo'n verhaal is ook zo iets.

Behalve James Bond natuurlijk.

Bakito | 02-06-11 | 17:42

Agroterrorisme, nog even en we moeten allemaal een komkommervaccin.

Causa Sui | 02-06-11 | 17:42

Ik snap nu hoe de wereld binnenkort vergaat.

McSnor | 02-06-11 | 17:41

Kijk, die groenten verkopen ze al een kleine week niet meer. En toch zijn er nieuwe besmettingen.

Het moet dus iets anders zijn.

zeg maar jansen | 02-06-11 | 17:41

Bizar eigenlijk: nu zit het gevaar in groenten, maar over de schandelijke toestanden in de bio-industrie (de vèrrèkèns) hoor je niemand.

plastic zakje | 02-06-11 | 17:39

@Bakito | 02-06-11 | 17:38
Waarschijnlijk, ja.

Art Vandelay Ultor | 02-06-11 | 17:39

@Art Vandelay Ultor | 02-06-11 | 17:36
Eerder onwaarschijnlijk.

Bakito | 02-06-11 | 17:38

Rick200SX | 02-06-11 | 17:36
Die hype is ook weer voorbijgegaan.

plastic zakje | 02-06-11 | 17:37

Arme vegetariërs die zullen nu wel verhongeren

DjuToch | 02-06-11 | 17:36

@Bakito | 02-06-11 | 17:35
Merkwaardige naam, inderdaad.

Art Vandelay Ultor | 02-06-11 | 17:36

Of je gaat lekker zeilen en flikkerd dan in de plomp. Dan ben je ook deaud... Hoe gaat het eigenlijk met de taco hoest weet iemand dat?

Rick200SX | 02-06-11 | 17:36

blablabla, we're all gonna die !
ach een week flink aan de schijterij.

J.T | 02-06-11 | 17:35

@Art Vandelay Ultor | 02-06-11 | 17:24
Auteur: Udo Ulfkotte


Jaja.

Bakito | 02-06-11 | 17:35

DondeEstaGb | 02-06-11 | 17:24

Helemaal mee eens. Deze bacterie zit in de darmen van ieder zoogdier, als deze zoogdieren preventief behandeld worden met anti-biotica, dan heb je natuurlijk kans dat er een keer resistentie optreedt.

Als er dan nog meer dingen mis gaan krijg je ditsoort shit.

schaapindewei | 02-06-11 | 17:32

@Parsons | 02-06-11 | 17:24
Wel handig zo iemand.

Bakito | 02-06-11 | 17:32

Plukkiehaar | 02-06-11 | 17:28
Onzin, Gretta Duisenberg is hier verantwoordelijk voor.

plastic zakje | 02-06-11 | 17:31

@Parsons | 02-06-11 | 17:24
NWO is dan ook gewoon Nieuwe Wilders Orde.

Art Vandelay Ultor | 02-06-11 | 17:30

Ik denk dat de as van het kwaad hier verantwoordelijk voor is met hun bacteriële experimenten....

Plukkiehaar | 02-06-11 | 17:28

@Bakito | 02-06-11 | 17:22
Wilders natuurlijk.

Parsons | 02-06-11 | 17:24

-o

DondeEstaGb | 02-06-11 | 17:24

@Bakito | 02-06-11 | 17:22
Zie: Parsons | 02-06-11 | 16:53 |

Art Vandelay Ultor | 02-06-11 | 17:24

Misschien toch maar een strenger mondiaal antiobiotica beleid invoeren?

DondeEstaGb | 02-06-11 | 17:24

Dan eet ik vanaf nu dus komkommer op z'n Duits zoet/zuur ingemaakt. Dat overleeft volgens mij geen enkele bacterie.

plastic zakje | 02-06-11 | 17:22

Wel een lastige dit. Wie moeten we de schuld geven....?

Bakito | 02-06-11 | 17:22

Geen Lidl en Aldi meer.

DeGezalfde | 02-06-11 | 17:21

Na die laatste link werd het me duidelijk. Dit is sluikreclame voor Page toiletpapier.

SamKoeman | 02-06-11 | 17:18

Het is allemaal de schuld van verzuurde zoetvervangers.

dopinie | 02-06-11 | 17:18

@Homeless Child: Dat je daar niets meer van hoort, heeft het misschien iets temaken dat ze kneiterhard hun best hebben moeten doen om dat virus niet te laten verspreiden?

Geeft verder niet. Hoe zijn je examens gegaan?

Ik weet het beter | 02-06-11 | 17:16

sk!llz | 02-06-11 | 17:09 |

Idd het is de wil van god , maar voor de rest heeft hij het beste voor met ons .

Eurotokkie | 02-06-11 | 17:13

Ergens heb ik het idee dat nog niet alles wat "ze" weten in de openbaarheid komt. Teveel mensen werden zomaar ziek, Iemand heeft een vreselijke stomme fout gemaakt of wellicht heeft een of andere malloot iets in het drinkwater gedaan.

vandezijlijn | 02-06-11 | 17:12

Hier wordt je toch schijtziek van .

Eurotokkie | 02-06-11 | 17:09

Iedere echte Christen weet dat dit een hoax is. Er bestaat namelijk geen evolutie.

sk!llz | 02-06-11 | 17:09

wrath of God/ Mother Nature und so weiter.

Stelt toch allemaal geen klap voor vergeleken met de pest tijdens de Middeleeuwen oid?! Waarbij een op de drie kaputt ging... kannonne zeg dat waren pas tijden.

sjollione | 02-06-11 | 17:07

Voedsel is een essentieel onderdeel van het bestaan. Goed dat Moeder Natuur ons dat af en toe inwrijft.

Bakito | 02-06-11 | 17:07

Parsons | 02-06-11 | 16:53 |

Ook weer zoiets... als we weten dat die mensen daar bezig zijn deze dingen te maken, zouden we dan niet voordat de koe verdrinkt...

tembacostyle | 02-06-11 | 17:05

Als de bron maar niet in de Bratwurst zit!
Dat zou een nationale ramp zijn vergelijkbaar met het debacle van 40-45.

DeGezalfde | 02-06-11 | 17:02

na sars, vogelgriep, mexicaanse griep en q-koorts ben ik nergens meer bang voor. behalve dan dat de overheid me als belastingbetaler wel weer zal uitknijpen.

cumshaft | 02-06-11 | 17:02

@Parsons | 02-06-11 | 16:53 | + -1 -
even een quote uit dat linkje van je:
Sinds 2008 is bekend, dat islamistische groeperingen in Noord-Afrika (bijvoorbeeld in het zuiden van Algerije) meerdere laboratoria bezitten, waarin ze werken aan bacteriestammen. Ook is bekend, dat er een fecaliën-Jihad bestaat, waarbij levensmiddelen in Europese steden door moslims opzettelijk met fecaliën worden besmet. Onafhankelijk daarvan hebben Amerikaanse geheime diensten in 2008 in een hoorzitting voor het Congres meegedeeld, dat zij tot 2013 de eerste aanvallen met biologische wapens op de bevolkingen in westerse landen verwachten.
WOOT!!!!! dat wordt lachen... heel de wereld weer paranoia.

kapitein_iglo | 02-06-11 | 17:01

Alsof Ron Brandsteder een snoepwinkel binnenstapt...

MichieldeMuiter | 02-06-11 | 16:59

Het frietje 'kapsalon', daar gaat nogal wat sla op en dan wordt alles gemaskeerd met kaas en knoflooksaus.

zeg maar jansen | 02-06-11 | 16:59

Wel grappig trouwens dat mij altijd wordt verweten dat ik bijna nooit verse groenten eet, zul je straks zien dat ik evolutionair het overleef.

alex4all | 02-06-11 | 16:58

chevyeddy | 02-06-11 | 16:55 Neem de verpakking van je dürum döner maar.

zeg maar jansen | 02-06-11 | 16:58

Parsons | 02-06-11 | 16:53 Shoarma en dürum. De infiltratie is jaren geleden al begonnen met de overname van snackbars door hakbars.

Die sla in die broodjes hè? Die vertrouw ik dus niet.

zeg maar jansen | 02-06-11 | 16:56

EHEC lijkt verbazend veel op

ECHEC

het is in ieder geval een echec de bestrijding van het EHEC

novocaine | 02-06-11 | 16:56

Hoe meer levende wezens, hoe meer kans op mutaties. Dat is natures way of saying : stop fking around. Is eigenlijk al veel te laat, de natuur zucht onder de mensheid, de mens is het EHEC van de planeet momenteel.

alex4all | 02-06-11 | 16:56

@Parsons | 02-06-11 | 16:53 | |
Laat ik hem voor de zekerheid maar eens op zetten.

chevyeddy | 02-06-11 | 16:55

@tembacostyle

Haha, inderdaad ja :p

schaapindewei | 02-06-11 | 16:54

schaapindewei | 02-06-11 | 16:51
Inderdaad.

Serieus, dit ga je steeds vaker meemaken. Als er niets wordt gedaan aan de massa-productie die teveel op 1 plek wordt gedaan.

Misschien zitten we nu op een bepaald punt waar de schommel teveel overhelt naar 1 kant. Qua mensen.

Nacho_Vidal | 02-06-11 | 16:54

Het is de fecaliën-jihad.

zeg maar jansen | 02-06-11 | 16:53

Haakje sluiten vergeten, Brusselmans (achter aap).
(Erg irritant als de haakjes niet symmetrisch zijn.

kaasburger | 02-06-11 | 16:53

Duracel batterij | 02-06-11 | 16:48 Niet allemaal en het werd ook wel wat druk hè?

zeg maar jansen | 02-06-11 | 16:52

probeerde net een komkommer te frituren, ben even weg naar Beverwijk

Strange Glue | 02-06-11 | 16:52

Het zijn de Grieken!

Fruitshaker | 02-06-11 | 16:51

Het is voortaan ieder jaar wel raak met een nieuwe bacterie die de bevolking uit gaat roeien. We zijn gewoon met teveel mensen op deze aardbol. De enige plek waar je nog veilig bent is ver weg in de jungle...

schaapindewei | 02-06-11 | 16:51

@Duracel batterij | 02-06-11 | 16:48 |
Dat klopt. Ooit..

chevyeddy | 02-06-11 | 16:49

@tembacostyle | 02-06-11 | 16:47 |
Dank u.

chevyeddy | 02-06-11 | 16:48

We gaan allemaal dood!! :O

Duracel batterij | 02-06-11 | 16:48

chevyeddy | 02-06-11 | 16:46 |

Die placebo's kan je gewoon hergebruiken voor de E-coli. Produktie is al weer gestart.

tembacostyle | 02-06-11 | 16:47

Niet doen dat pleepapier! met het hoogfrequente projectielpoepen dat je doet is veel vegen funest voor je ectoderm en ga je sowieso deaud aan bloedvergiftiging.

Nee, na de in slingerschijt resulterende galactische darmkrampen gewoon spoelen met water en blote handen voor het vegen (wèl goed wassen naderhand!) geeft het meest duurzame resultaat.

En duurzaam, dat is wat we met z'n allen moeten willen in dit land.

vraagstaart | 02-06-11 | 16:46

Zet net mijn tanden in een Granny Smith....

Drecks | 02-06-11 | 16:46

Zit er trouwens statiegeld op de vaccinaties die we nog hebben liggen van de "mexicaanse griep"?

chevyeddy | 02-06-11 | 16:46

De naam is Coli, E. Coli..

de_bankier | 02-06-11 | 16:45

We horen toch ook niks meer van SARS? Al die tumult in de media om een resistente bacterie waar je volgend jaar niemand meer over hoort.

Homeless Child | 02-06-11 | 16:45

Waanzinnige complottheorieën, iemand al bij Micha Kat gekeken?

CoffeePatch | 02-06-11 | 16:44

Gelukkig hebben we nog de snackbar.
1 broodje bakpao graag.

DeGezalfde | 02-06-11 | 16:43

Snel! Koop ontzettend veel tegengif in! Dan zijn we er over een maand of 3 weer van af. Net als met de vogelgriep.

Mea Culpa Gump | 02-06-11 | 16:42

1.800 mensen ziek op 90 mln.
Dat 0,000001% op de totale bevolking van DLD.

DeGezalfde | 02-06-11 | 16:41

Cui bono?

Theodoros | 02-06-11 | 16:41

Schijtzooi.

Dorst | 02-06-11 | 16:40

Hamburg. Hebben ze daar de McDonalds wel nagekeken op de bacterie? God heeft soms humor.

tembacostyle | 02-06-11 | 16:39

Gaan we lekker fecaal braken, met de daarbij behorende typische geur.

ThomasKing | 02-06-11 | 16:39

Nieuw soort bio terrorisme...?

G-unite | 02-06-11 | 16:39

Gelukkig heb ik een bidet en een au pair....

DeGezalfde | 02-06-11 | 16:39

Echte mannen eten sowieso geen groente.

Gootbalkoning | 02-06-11 | 16:38

Leeft Dustin Hoffman nog? Die kan ons redden.....

GustavMulder | 02-06-11 | 16:38

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl