Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Veilingmeuk Sjoerd Kooistra. Dag schuldeisers!

peperenzout150miljoen.jpgEenmaal andermaal, we gaan weer veilen! Dit keer ouwe meuk van wijlen Sjoerd Kooistra. Horecadier dat na een eigenmoord wat onbetaalde bonnetjes achterliet. Over de doden niks dan goeds, alleen heeft Sjoerd 'zet maar op m'n rekening' Kooistra nog 150 miljoen euro af te tikken. Dus alles moet weg, zodat Grolsch, Heineken, Inbev en wie eigenlijk niet hun geld terugzien. Maar honderd-en-fucking-vijftig-miljoen-euro. Hoe gaat ie dat ooit postuum terugbetalen? Nou wat dacht u van de volgende kekke spullen uit zijn smaakvolle homohuisje. In de aanbieding een Ralph Lauren, old finish bruin lederen 3-zits bank (reguliere winkelverkoopprijs: ca. €9000 maar mag weg voor €2000). Leuk zwart houten nachtkastjes, afm. 67x50x45 cm, 2 laden (€20). Twee maal bronzen tafellampen met zittende Chinese figuren (smaakvol!) en zwarte kap, hoogte ca. 47 cm (€75). Tinnen pan met 2 grepen en tinnen brijlepel, gemerkt, laat 18e eeuw (€80). Hebben we nog maar 149 miljoen euro en een beetje te gaan. Gelukkig is er het grote 4-koloms Safari neuqbed dat voor 4000 euro weg mag. Dat schiet al aardig op. Lekker zelf grasduinen doet u in de catalogus (pdf) met nog veel meer leuke Kooistra-hebbedingetjes. Dus kopen die snijplanken en divers keukengerief (€25). Niet voor uzelf maar voor het goede doel. Opbrengst gaat naar bierbrouwers. Bieden maarrr.

Reaguursels

Inloggen

Omeletdefromage,

Dichtfaal.

Vivian. | 03-12-10 | 11:58

Gadverdamme die zooi van kooi
en t is niet echt mooi
voor troostwijk is iedereen prooi
voor mensen van laag alloi(y)
t liefst fapte die in een kooi
samen met zijn heaumeaubooi

omeletdefromage | 03-12-10 | 08:18

ah wat meui

Terror-Jaap | 02-12-10 | 20:45

-weggejorist-

BennyFanny | 02-12-10 | 12:35

-weggejorist-

Rudolf R. | 02-12-10 | 12:21

Als dit uit z'n inboeldel komt, getuigt het van nog minder smaak dan de inrichting van zijn horeca-gelegenheden. En waar is het zilveren bestek gebleven??????

AlfredvonSchlieffen | 02-12-10 | 12:16

Mooi bankstel. Wel erg prijzig.

dnoetel | 02-12-10 | 11:09

Die snijplanken liggen ook bij Blokker voor 15 euri

watsinneneem | 02-12-10 | 11:07

Voor die BeoLab´s nummertje 5 wil ik ook nog wel een wurgcontractje afsluiten..

de Javaan | 02-12-10 | 11:04

En die villa op Zagaleta dan? Blijft die uit de boedel?

ChillBill | 02-12-10 | 10:55

*stopt met ochtendreaguren*

Geppie. | 02-12-10 | 10:38

@TheStef | 02-12-10 | 10:14
Stiekem flesjes verkopen kan gewoon. Om daar veel van koud te houden is wel veel werk.

Alleen is het wat werk om al die flesjes koud te houden.

Geppie. | 02-12-10 | 10:37

@Niksnut2859 | 02-12-10 | 10:28
Het fornuis aanstoken?

An die ARBEIT | 02-12-10 | 10:35

Wat moet je met 2 van die lange aansterkers?

Niksnut2859 | 02-12-10 | 10:28

In totaal net geen 150.000 euri. Schiet lekker op op het geheel.

JohnnyBGood | 02-12-10 | 10:22

@Biff Eagleburger | 02-12-10 | 10:18
Dat is een mooi tegeltje: Zonder verkoop ben je niets

Dus toch.. | 02-12-10 | 10:20

↑ vernieuwt ↑

Biff Eagleburger | 02-12-10 | 10:19

Wat een wansmaak had die vent. Gadverdamme!

Toontje Larger | 02-12-10 | 10:19

@TheStef | 02-12-10 | 10:14

Omdat de brouwer dan ook je tapinstallatie betaalt, onderhoudt en vernieuwd en je hectoliterkorting kan krijgen en nog veel meer. Heel vaak is het een goede zakelijke beslissing om met een brouwer in zee te gaan. Moet je wel een goed businessplan hebben én bier verkopen. Zonder verkoop ben je niets.

Biff Eagleburger | 02-12-10 | 10:18

Teun van het Tuinpad | 02-12-10 | 09:59

Superior Bastard | 02-12-10 | 10:00
Goor is lievv, heeft bij mij een hele vette bestelling voor zijn interieur gedaan!

An die ARBEIT | 02-12-10 | 10:03
Dat is bij mij niet anders...

eerstneukendanpraten | 02-12-10 | 10:16

Waar maakte die mafkees in godsnaam z'n geld aan op? Hij kneep iedereen uit, had volop panden en zaken en zat de hele dag op z'n dikke heaumeauhol.

Biff Eagleburger | 02-12-10 | 10:14

Toch kan ik geen medelijden hebben met de brouwers, dat hebben ze ook niet voor de kleine cafébaas, gezien het feit dat de inkoopprijzen van bier voor een café aanmerkelijk hoger liggen dan voor een supermarkt. De Café baas kan zijn bier goedkoper krijgen bij de supermarkt, maar wurgcontracten van de brouwers laten dat niet toe

TheStef | 02-12-10 | 10:14

Rijk op de pof!

starry | 02-12-10 | 10:13

Tuurlijk is de verkoop van zijn inboedel niet genoeg om die 150 mln. te voldoen. Als ie het idee had gehad dat ie een groot deel van zijn schuld kon aflossen, had ie heus geen harikiri gepleegd.

numaarffnie | 02-12-10 | 10:07

Multiflauwekulti | 02-12-10 | 10:00
Daar doen we niet aan.
Sjoerd ook niet overigens.
:)
An die ARBEIT | 02-12-10 | 10:01
lol
Bakito | 02-12-10 | 10:00
Da's nou jammer.
Ook qua Pils-smaak verschillen we.
;

Teun van het Tuinpad | 02-12-10 | 10:07

Multiflauwekulti | 02-12-10 | 10:04
Destijds had hij een gepimpte Ster..

Superior Bastard | 02-12-10 | 10:06

Kunnen ze die geheime minnaar dan niet gaan verhoeren in Thailand?

An die ARBEIT | 02-12-10 | 10:05

@Bakito | 02-12-10 | 10:00
Zit op het zelfde niveau... Samen met Herpes en Uggs.

An die ARBEIT | 02-12-10 | 10:04

@ Superior Bastard | 02-12-10 | 09:56

Die meneer Kooistra heeft door de jaren heen wat troep verzameld. De schuldeisers mogen blij zijn als hier een paar euro mee terug krijgen.

Dus toch.. | 02-12-10 | 10:04

@eerstneukendanpraten | 02-12-10 | 09:58

@Teun van het Tuinpad | 02-12-10 | 09:56
* Inboedel doorzoekt naar : www.geenstijl.nl/mt/archieven/2010/12/... *

Scherp.

Superior Bastard | 02-12-10 | 10:01

WTF! B&O zijn blij met zulke klanten

dante666 | 02-12-10 | 10:01

Ik weet niet wat erger is, megalomane tokkies als Kooistra of het inferieure pils van Heineken.

Bakito | 02-12-10 | 10:00

eerstneukendanpraten | 02-12-10 | 09:58
Geer, Goor en Albert Verlinde zijn buitencategorie?

@ Teun van het Tuinpad | 02-12-10 | 09:56
Misschien moet je eerst wat InBevven om haar wat milder te stemmen.

Goed dat je die Schreeuwpoot op één laat staan.

Dat is leuk voor de schuldeisers en zijn *man*. Heeft meneer Kontenbonker Kooistra 25 miljoen EURO "verbruikt" gedurende zijn laatste levensjaren om met een andere knul te kunnen peoproeren! Na Paul de Leeuw is meneer Kooistra

Multiflauwekulti | 02-12-10 | 09:51
Weinig kan ik je mededelen. Een zwager van me is een tijdje zijn chauffeur(geen homo) geweest en stond versteld van 's mans passiviteit en eetlust.

Superior Bastard | 02-12-10 | 09:56

Multiflauwekulti | 02-12-10 | 09:48
Weet je,...... ze wil het niet.
Dat achterlangse gebeuren.

Ik moet mijn frustratie's toch ergens kwijt ?
;)

Teun van het Tuinpad | 02-12-10 | 09:56

Ralph Lauren sjit teveul!

beschuitjekaas | 02-12-10 | 09:55

Ik koop wel een extra kratje bier in plaats van die heaumeaukitsch.

Superior Bastard | 02-12-10 | 09:53

Hè ja; 4 heaumeau-besabbelde kristallen whiskeyglazen à € 40,-. Dat willen de mensen. En een B&O systeem waar je zelf de bedrading bij moet kopen, ook mooi.

dopinie | 02-12-10 | 09:50

Wat moest die pipo nu met negen (!) televisies en evenzoveel stereosets? Hij had geen banken genoeg om op te zitten dan. Wel tafels (23 stuks) om aan te hangen. Sommige mensen weten van gekkigheid ook niet wat ze moeten kopen.

goedverstaander | 02-12-10 | 09:49

@ Teun van het Tuinpad | 02-12-10 | 09:47
Hey... pssssst... je anale fixatie begint Flater-se vormen aan te nemen.

Doe mij maar die tinnen brijlepel! :o

Pvt. Henk | 02-12-10 | 09:47

Ik zoek nog een setje bierglazen.
*pdf openen gaat*

Multiflauwekulti | 02-12-10 | 09:47

'old finish bruin lederen 3-zits bank'

Was die bank eerst wit en heeft hij daar samen met zijn billenmaat zitten Oldfinishen ?
Met de bilnaadt bloot ?

Teun van het Tuinpad | 02-12-10 | 09:47

Ik sponsor Heineken wel op een andere manier.
*koelkast checken gaat*

Teun van het Tuinpad | 02-12-10 | 09:44

en 6 euro voor de poepgeurkaarsen.

geenstijlsteengeil | 02-12-10 | 09:43

Als er er een schilderij van een zigeunerjongetje tussen zit met traantjes wil ik er wel een euro of 5 aan wagen.

G-unite | 02-12-10 | 09:42

Ik ga voor de beertender®

wakkere_nederlander | 02-12-10 | 09:42

Ik bied 10 euro voor het Amsterdamse paaltje waar hij vanaf het dak op is gesprongen.
Gewooon omdat het kan.

geenstijlsteengeil | 02-12-10 | 09:40

oja en 1500 voor die bank

celeronm | 02-12-10 | 09:40

ik wil!
100 euro

celeronm | 02-12-10 | 09:39

REAGEER OOK

bespaartips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken | Zorgverzekering vergelijken