achtergrond

Geenstijl

Veilingmeuk Sjoerd Kooistra. Dag schuldeisers!

peperenzout150miljoen.jpgEenmaal andermaal, we gaan weer veilen! Dit keer ouwe meuk van wijlen Sjoerd Kooistra. Horecadier dat na een eigenmoord wat onbetaalde bonnetjes achterliet. Over de doden niks dan goeds, alleen heeft Sjoerd 'zet maar op m'n rekening' Kooistra nog 150 miljoen euro af te tikken. Dus alles moet weg, zodat Grolsch, Heineken, Inbev en wie eigenlijk niet hun geld terugzien. Maar honderd-en-fucking-vijftig-miljoen-euro. Hoe gaat ie dat ooit postuum terugbetalen? Nou wat dacht u van de volgende kekke spullen uit zijn smaakvolle homohuisje. In de aanbieding een Ralph Lauren, old finish bruin lederen 3-zits bank (reguliere winkelverkoopprijs: ca. €9000 maar mag weg voor €2000). Leuk zwart houten nachtkastjes, afm. 67x50x45 cm, 2 laden (€20). Twee maal bronzen tafellampen met zittende Chinese figuren (smaakvol!) en zwarte kap, hoogte ca. 47 cm (€75). Tinnen pan met 2 grepen en tinnen brijlepel, gemerkt, laat 18e eeuw (€80). Hebben we nog maar 149 miljoen euro en een beetje te gaan. Gelukkig is er het grote 4-koloms Safari neuqbed dat voor 4000 euro weg mag. Dat schiet al aardig op. Lekker zelf grasduinen doet u in de catalogus (pdf) met nog veel meer leuke Kooistra-hebbedingetjes. Dus kopen die snijplanken en divers keukengerief (€25). Niet voor uzelf maar voor het goede doel. Opbrengst gaat naar bierbrouwers. Bieden maarrr.

Reaguursels

Tip de redactie

Wil je een document versturen? Stuur dan gewoon direct een mail naar redactie@geenstijl.nl
Hoef je ook geen robotcheck uit te voeren.