Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Het busje komt zo!

bus100.jpgDe bus. Met ronkende motor, muf ruikende Scapino schoeisel en altijd die ene passagier waarvan iedereen vermoedt dat het een ontsnapte TBS'er is. De Tros-stationcar, waar u maandagochtend ruikt hoe weekendpassagiers het gangpad vol gepist hebben. En waarschijnlijk ook uw zitplek. Maar tevens het vervoermiddel dat forenzen, dagjesmensen en scholieren vervoert binnen de Nederlandse infrastructuur, zoals rode bloedcellen koolstofdioxide en zuurstof door het lichaam transporteren. Zonder bus komen we nergens in dit land. En vergeet niet de meest onderschatte real life soap in de Nederlandse TV-geschiedenis. De bus, je kunt er simpelweg niet omheen. En dat vinden de mannen achter OV in Boskoop (binnenspiegel) dus ook. Idolaat als ze zijn van bussen, zitten ze bovenop het actuele breaking busnieuws. De klikbare topicfoto is van een uitgebrande bus in Nijmegen vorige week. Want dat doen depressieve bussen wel vaker, spontane zelfontbranding uit pure ellende. Automutilatie pur sang. Maar goed, je bent busfanboy of je bent het niet. Daarom is er bij de Boskoopse buswebsite ook een archief van meer dan 400 geluiden (buitenspiegel) van diverse bussen. Epic. Voor als u altijd al wilde weten wat ook het verschil was tussen een oude BBA886 plankgas en de Connexxion 7157 in z'n drie. Een gigantisch foto-archief (dodehoekspiegel)mag natuurlijk ook niet ontbreken. Broek uit, strippenkaart in de aanslag en kijken hoeveel zones je vol kunt kwakken met hulp van de buspica's. Even de failtrain, de OV-shitkaart en ProFail vergeten, maar gewoon genieten van oerhollands stukje busbeleving. Vroemmmm!

Reaguursels

Inloggen

-weggejorist en opgerot-

mauryn1673 | 04-12-10 | 18:02

Ah, mensen met een passie. Ze zijn er nog.

Phyla | 04-12-10 | 18:04

-weggejorist-

rupsje | 04-12-10 | 18:04

*busgeluiden luisteren doet de rest van het weekend*

GeenLijfstijl | 04-12-10 | 18:04

@mauryn1673 | 04-12-10 | 18:02
Zo jammer weer. Is er eindelijk een bustopic met spiegels is het weer niet goed.

En dat terwijl het prima weer is natuurlijk, om binnen te blijven, dat wel.

Parsons | 04-12-10 | 18:04

Parsons | 04-12-10 | 18:04
Ik zwaai alvast naar mauryn..

It's magic!
www.youtube.com/watch?v=bl9bvuAV-Ao

Zeeschuimer | 04-12-10 | 18:07

mauryn1673 | 04-12-10 | 18:02
Zoekt u maar 6 plankjes.

Teun van het Tuinpad | 04-12-10 | 18:07

ik vind het wel geinig eigenlijk.... Site ziet er ook wel redelijk verzorgd uit.

Nilfisk | 04-12-10 | 18:07

Lol, ik moest wel lachen om het verhaal op GS.

reaguursel007 | 04-12-10 | 18:09

Hahaaha, maar zo kan je elke hobbyist belachelijk maken van postzegelverzamelaar tot sportvisser...

En dat doe ik dan ook graag!!

hahahaha

Jolly Jumper | 04-12-10 | 18:10

Ik zie dat mauryn1673 inmiddels overreden is.

Parsons | 04-12-10 | 18:11

35 stemmers is een bus vol, dat dan weer wel.

gentle giant | 04-12-10 | 18:11

Wie is de chauffeur, trouwens?

gentle giant | 04-12-10 | 18:13

mauryn heeft de bus gemist.
Da's nou jammer.

Teun van het Tuinpad | 04-12-10 | 18:13
harry pikkel | 04-12-10 | 18:14

gentle giant | 04-12-10 | 18:13
Een Argentijn die vroeger heeft gevlogen.

Teun van het Tuinpad | 04-12-10 | 18:14

"De Tros-stationcar", tsja ......

gentle giant | 04-12-10 | 18:15

Tendentieus, ongefundeerd en nodeloos kwetsend.
Sjonnie, bedankt weer hè.

--neus-- | 04-12-10 | 18:15

Die Ephimenco heeft het wel erg goed begrepen trouwens, ik denk niet dat die man vaak met de bus reist.

Parsons | 04-12-10 | 18:16

Ik wist niet dat Frans Bauer zijn rijbewijs had.
Maar goed, het zal wel.

Teun van het Tuinpad | 04-12-10 | 18:16

@Teun van het Tuinpad | 04-12-10 | 18:14, ik zie een uberchauffeur, waar zit die pleuris umlaut trouwens?

gentle giant | 04-12-10 | 18:16

gentle giant | 04-12-10 | 18:16
Hier:
ü

Teun van het Tuinpad | 04-12-10 | 18:17

@gentle giant | 04-12-10 | 18:16
Aanhalingstekens + u. Dat weet elke buschauffeur. (wel even je TB instellen op NL)

Parsons | 04-12-10 | 18:19

Dit is dan wel weer respectwaardig:
www.google.nl/imgres?imgurl=http://www...

Vette dingen.

An die ARBEIT | 04-12-10 | 18:20

Ik mis nog het geluid van een bus met sneeuwkettingen.

Parsons | 04-12-10 | 18:21

Brrrr.... Nederlandse bussen zie ik niet snel Alpes d'Huez oprijden. Hulde voor de Franse diesels (1 : 0,5)

kapotte_stofzuiger | 04-12-10 | 18:21

Parsons | 04-12-10 | 18:19
Da's lekker, u schaart mij onder de Buschauffeurs.
Lekker dan.

Voor straf strippen.
Jetzt !
;

Teun van het Tuinpad | 04-12-10 | 18:21

@Teun van het Tuinpad | 04-12-10 | 18:17
Als in:
" Wie, hün? "

An die ARBEIT | 04-12-10 | 18:22

En is die superbus van Wubbo al tot zinken gebracht?

Parsons | 04-12-10 | 18:22

@Parsons | 04-12-10 | 18:21
Zie mijn reaguursel (Nederlandse bussen met sneeuwkettingen? Ze hebben geeneens winterbanden)

kapotte_stofzuiger | 04-12-10 | 18:22

An die ARBEIT | 04-12-10 | 18:22
'Hünnie' dat is.
Geen TokkieTaal svp.

Teun van het Tuinpad | 04-12-10 | 18:23
basweetutwel | 04-12-10 | 18:24

Parsons | 04-12-10 | 18:22
Ah, zijn boot is niet genoeg ?

*auto pakken gaat*

Teun van het Tuinpad | 04-12-10 | 18:24

Leuke site!
Ik zie er alleen niet de tegenwoordig overbekende bus fitty's en afransel praktijken
op, heb gezocht bij evenementen en bij geschiedenis maarre.. nope!

deraderendraaien | 04-12-10 | 18:24

Ik vind dit meer een topic voor Busselmans eigenlijk ..

Jackanders | 04-12-10 | 18:25

Ode aan de koning der buschauffeurs :
www.youtube.com/watch?v=bmSKhg1geUw&am...

An die ARBEIT | 04-12-10 | 18:26

@Teun van het Tuinpad | 04-12-10 | 18:21
Een gewassen grindtegel wint het wel van een bus, toch?

Parsons | 04-12-10 | 18:26

Ooit, lang geleden, zijn de verroeste koplampen van mijn Mini vervangen door die van een bus. Zelfde fabrikant, British Leyland. Ook Jaguars reden met die lullige koplampen rond. #zomaareenweetje

Elisabeth2 | 04-12-10 | 18:26

@kapotte_stofzuiger | 04-12-10 | 18:22
Daarom mogen ze in Duitsland de weg niet op.

Parsons | 04-12-10 | 18:26

In de VS.
Daar hebben ze pas bussen:
www.used-buses.net/bustypes/img/greyho...

Teun van het Tuinpad | 04-12-10 | 18:26

@Jackanders | 04-12-10 | 18:25
LOL :)

An die ARBEIT | 04-12-10 | 18:27

Parsons | 04-12-10 | 18:26
Goed gemikt wel ja.

Teun van het Tuinpad | 04-12-10 | 18:27

@Teun van het Tuinpad | 04-12-10 | 18:24
De vraag is wat meer schade aanricht, een superbus of een accuboot.

Parsons | 04-12-10 | 18:28

@Teun van het Tuinpad | 04-12-10 | 18:23
G-U zei gister dat alles hier mocht...

* Confuus is *

An die ARBEIT | 04-12-10 | 18:28

Elisabeth2 | 04-12-10 | 18:26
Toen heeft u het licht gezien ?

Teun van het Tuinpad | 04-12-10 | 18:28

An die ARBEIT | 04-12-10 | 18:28
Gu heeft zijn target nog niet.
Vandaar.

Teun van het Tuinpad | 04-12-10 | 18:29

@Parsons | 04-12-10 | 18:28
Een succubus veroorzaakt de meeste schade..

An die ARBEIT | 04-12-10 | 18:30

@Teun van het Tuinpad | 04-12-10 | 18:29
Je meent het.. ;)

An die ARBEIT | 04-12-10 | 18:30

nah...

Scagnetti | 04-12-10 | 18:30

Liever met de bus dan met de trein. www.ns.nl/cgi-bin/spoorkaart/spoorkaar...

Parsons | 04-12-10 | 18:30

Parsons | 04-12-10 | 18:28
Ik ga voor de bus.
Omdat het kan.

Teun van het Tuinpad | 04-12-10 | 18:30

úberchauffeur, nee, bijna.

gentle giant | 04-12-10 | 18:31

An die ARBEIT | 04-12-10 | 18:30
Neuh.
;)

Teun van het Tuinpad | 04-12-10 | 18:31

@An die ARBEIT | 04-12-10 | 18:30
En zeker als The A-Team er in zit!

Parsons | 04-12-10 | 18:31

gentle giant | 04-12-10 | 18:31
Überfuhrer.

Zo iets ?

Teun van het Tuinpad | 04-12-10 | 18:32

Teun van het Tuinpad | 04-12-10 | 18:29 GU is een kwie-bus.

zeg maar jansen | 04-12-10 | 18:32

Een Ford Transit - ook een bus.

www.youtube.com/watch?v=m1pklvKKnd0

Parsons | 04-12-10 | 18:33

Teun van het Tuinpad | 04-12-10 | 18:28
Vanaf toen kreeg die Mini kapsones, dacht dat hij een bus was. Ik moest zelfs kaartjes kopen bij instappen.....

Elisabeth2 | 04-12-10 | 18:33

zeg maar jansen | 04-12-10 | 18:32 Dat kan met meer cachet: Quibus

zeg maar jansen | 04-12-10 | 18:33

@Parsons | 04-12-10 | 18:31
Een zwarte succubus... dus....

An die ARBEIT | 04-12-10 | 18:34

Elisabeth2 | 04-12-10 | 18:26
En iedereen maar met de strippenkaart wapperen als u langs een bushalte scheurde ..
Gemeen hoor! ;)

Jackanders | 04-12-10 | 18:34

* Knabbelt een busschuitje met busquitjes*

An die ARBEIT | 04-12-10 | 18:35

En dan te bedenken dat het nog winter moet worden (want daar is ProRail wel klaar voor). www.news.nl/page/RSS?mod[NewsModule][d...

Parsons | 04-12-10 | 18:35

zeg maar jansen | 04-12-10 | 18:32
Maar wel met een Q.
En hij is van 'ons'.
Dat ook.
Elisabeth2 | 04-12-10 | 18:33
Hij luisterde toch niet naar de naam Herby ?
Nee toch.

Teun van het Tuinpad | 04-12-10 | 18:35

Buscuit natuurlijk...

* tetst zichzelf *

An die ARBEIT | 04-12-10 | 18:36

*busje bier pakken gaat*

Parsons | 04-12-10 | 18:36

@zeg maar jansen | 04-12-10 | 18:33
Ghehe, +2

An die ARBEIT | 04-12-10 | 18:36

@Teun van het Tuinpad | 04-12-10 | 18:32, wrijf hét er máár in hóór.

gentle giant | 04-12-10 | 18:38

Overigens in volgens de reaguurders bij 'degelderlander' de bus niet spontaan gaan branden. Eerder op de avond waren er in de semi-kansenwijk Neerbosch wat schermutselingen waarbij ook van enkele bussen de ruiten het moesten ontgelden.
Een en ander is door kwaliteitskrant 'de gelderlander' zorgvuldig uit het nieuws gehouden.
Zoals die kwaliteitskrant (ons nieuws is beter dan het nieuws van de andere kranten) ook de fietsenkelder-pijp-affaire buiten het nieuws wilde houden.
En excuusbrieven schrijft aan daders van bedreiging en zo.

zeg maar jansen | 04-12-10 | 18:38

zeg maar jansen | 04-12-10 | 18:38 En, Andie kom maar met dat rietje, die eerste 'in' is te lezen als 'is'.

zeg maar jansen | 04-12-10 | 18:39

gentle giant | 04-12-10 | 18:38
Öké.
;)

Teun van het Tuinpad | 04-12-10 | 18:40

Teun van het Tuinpad | 04-12-10 | 18:35
Nee, zo erg was het nog niet, maar hij had wel een bordje Maarsen en Kroon op het dak gezet.

Elisabeth2 | 04-12-10 | 18:40

@zeg maar jansen | 04-12-10 | 18:39
Neuh... Can't be bothered...

An die ARBEIT | 04-12-10 | 18:41

Als ik Sinterklaas was zou ik de auto pakken.

Parsons | 04-12-10 | 18:41

zeg maar jansen | 04-12-10 | 18:38 Linkje niet vergeten jansen, zie de reactie van "Hans".
www.gelderlander.nl/voorpagina/nijmege...

zeg maar jansen | 04-12-10 | 18:41

Jackanders | 04-12-10 | 18:25
Ik vond het eigenlijk meer een topic voor Bjert Busser.

www.dumpert.nl/mediabase/1154321/76f46...

plastic zakje | 04-12-10 | 18:41

@zeg maar jansen | 04-12-10 | 18:38
Ephimenco www.trouw.nl/opinie/columnisten/ephime... gelezen?

Parsons | 04-12-10 | 18:42

Elisabeth2 | 04-12-10 | 18:40
Noem dat maar niet erg.
;

Teun van het Tuinpad | 04-12-10 | 18:42

@plastic zakje | 04-12-10 | 18:41
Zucht, was Fleischbus er nog maar....

* Gaat net te ver *

An die ARBEIT | 04-12-10 | 18:43

Eten.


*foodcourt*

zeg maar jansen | 04-12-10 | 18:43

"Broek uit, strippenkaart in de aanslag en kijken hoeveel zones je vol kunt kwakken met hulp van de buspica's."

Verzin het maarxD

MeneerJoost | 04-12-10 | 18:43

Zo kennen we er nog wel één: www.nieuwsemmen.com/nieuws/2010/12/3/1...

NE-vlieger200 | 04-12-10 | 18:46

Trouwens, ik heb even een onthullend stukje journalistiek ontdekt, dat ik graag even met jullie wil delen... * proest *

www.nujij.nl/fleischbaum-is-een-vrouw!...

Talent... Groeibriljantje..

An die ARBEIT | 04-12-10 | 18:46

Is het woord buslul al gevallen? Man man, dat heeft me destijds klauwen vol met geld gekost.

Bakito | 04-12-10 | 18:47

@Bakito | 04-12-10 | 18:47
Is dat kunst? www.opinieleiders.nl/techlog/pivot/ent...

Parsons | 04-12-10 | 18:50

Bakito | 04-12-10 | 18:47
Nope.
Dit draadje is zelfs stoeph**r vrij.
Niet te geloven.

Teun van het Tuinpad | 04-12-10 | 18:50

Wanneer men zoekt naar smeets sjaggie personen der aardkloot hoeft men alleen te wederzien naar Den Buschauffermensch. Groter zak der kloten vindt U niet!

Potloodventer | 04-12-10 | 18:50

Gewoon ook als bus, laten zien wie je bent!

www.youtube.com/watch?v=McKaHxrxr7I

basweetutwel | 04-12-10 | 18:50

Het blijft een mooi vervoermiddel, vooral als je zelf achter het stuur zit en bij deze weersomstandigheden de wachtende mensen blij zijn dat ze even op kunnen warmen in jouw bus.
Fraaie site overigens.

Mazzeltov | 04-12-10 | 19:00

Toedels,
Ik ga, desnoods, met bus naar Frankrijk.
*KampingLijf kijken gaat en Jessica ziet*

Teun van het Tuinpad | 04-12-10 | 19:00

't gaat vooruit met dat nieuws, na Wikileaks lekken ze dit...

stemvee | 04-12-10 | 19:01

@basweetutwel | 04-12-10 | 18:50
Geweldig!

An die ARBEIT | 04-12-10 | 19:01

@Teun van het Tuinpad | 04-12-10 | 19:00
Hou ik ook even een busstop.

Parsons | 04-12-10 | 19:02

Mazzeltov | 04-12-10 | 19:00
Als kind wilde ik buschauffeur worden, zoals veel denk ik.

plastic zakje | 04-12-10 | 19:03

Ik ga me busatten...

Een goede zaternacht allen!

* out gaat *

An die ARBEIT | 04-12-10 | 19:08

An die ARBEIT | 04-12-10 | 19:08
Veel busatplezier!

plastic zakje | 04-12-10 | 19:10

Wat is precies de boodschap van dit artikel ? Ik vind het qua inhoud helemaal niet passen in de sfeer van GeenStijl.

klantvriendelijk | 04-12-10 | 19:11

An die ARBEIT | 04-12-10 | 19:08
lol, wel netjes met het taxibusje naar huis he!

Jackanders | 04-12-10 | 19:12

klantvriendelijk | 04-12-10 | 19:11
www.geenstijl.nl/contact.html
De klachtenbus.

Jackanders | 04-12-10 | 19:14

Wie Boskoop zegt, zegt buxus.

RobbieG | 04-12-10 | 19:17
gentle giant | 04-12-10 | 19:21

@klantvriendelijk | 04-12-10 | 19:11
Het is was hoog gegrepen ja, dat klopt.

Parsons | 04-12-10 | 19:22

Wat een gigantisch kutartikel zeg.

Klapanus | 04-12-10 | 19:22

Zou een is was ook met de bus gaan eigenlijk?

Parsons | 04-12-10 | 19:23

@ Zeeschuimer | 04-12-10 | 18:07
Je was me even een paar uur voor. Maar ja inderdaad. WHO!

pwaah | 04-12-10 | 19:23

Kweeniethoor. Vindt het wel een leuke website van mensen die wel een passie en hobby hebben. Wat is daar mis mee??

FH | 04-12-10 | 19:27

Een bussentopic. Kewl.

Sliptong | 04-12-10 | 19:29

Het is maar goed dat Ajax thuis speelt, want anders was de spelersbus gesloopt.

En terecht.

Wat een gepruts weer.

Parsons | 04-12-10 | 19:35

Busted!1!!
lh3.ggpht.com/HTMLbrowser/RyNDuv9B7VI/...

Voor de teen is overigens een hele buslading kamelen geslacht.

Jackanders | 04-12-10 | 19:35

@Jackanders | 04-12-10 | 19:35
Je zult er voor zitten tijdens een buscrash, krijg je de hele hatzeflats in je nek.

En daarom reis ook nooit met het openbaar vervoer.

Parsons | 04-12-10 | 19:39

Dit is pas een een Bert Bussen topic.

CoffeePatch | 04-12-10 | 19:40

Dat oerhollands stukje busbeleving komt maandag wel. Nu eerst lachen om homevideo's.

LazyLady | 04-12-10 | 19:42

Een bus, hoe werkt dat ook alweer... ? * Rijdt lekker in zijn auto *

HJDB | 04-12-10 | 19:49

Bussen, een noodzakelijk kwaad.

brutus68 | 04-12-10 | 19:50

@brutus68 | 04-12-10 | 19:50
Wat dat betreft zijn het net linksmensen.

Parsons | 04-12-10 | 19:55

@Johnny Quid weet alles van bussen . . . Hij zit er elke dag een paar uur in . . . En daarom schrijft ie er zo lyrisch over ! ! Goed dat de bazen van @Johnny Quid 'm géén audi leasebak onder z'n reedt duwen ! ! Want als @Johnny Quid 0031 onveilig maakt in een derdehands Audi A1, komt er van schrijven helemaal niks van . . .

drs. G. Flater | 04-12-10 | 19:55

OT/
Lowieke van Gaal staat met 2-0 achter bij Schalke.....

stekelige | 04-12-10 | 19:57

Eindelijk eens mensen met een onschuldige hobby.

De Zwijger | 04-12-10 | 19:59

Parsons | 04-12-10 | 19:55

Weten bussen dan ook alles beter? -nog nooit met bus gepraat heeft-

brutus68 | 04-12-10 | 19:59

De Zwijger | 04-12-10 | 19:59

Een fetish voor bussen mag dan onschuldig lijken, ziekelijk is het wel.

brutus68 | 04-12-10 | 20:02

@De Zwijger | 04-12-10 | 19:59
Wat heet onschuldig...? Voor Van Gaal komt 't busje ook zo, als de stand zo blijft.
10 punten uit 4 wedstrijden voor de kerst haalt ie niet meer, dus bye-bye Lowie, zwaai zwaai.

stekelige | 04-12-10 | 20:02

Bussen die spontaan in de fik vliegen... Toevallig gebouwd in die fabriek in Maranello?

jimbrowski | 04-12-10 | 20:03

LOL, zelfs het NOS Journaal geeft cynische sneer naar de NS en Pro Rail, nu we het toch over het Onrendabelen Vervoer hebben....

brutus68 | 04-12-10 | 20:04

@brutus68 | 04-12-10 | 19:59
Nee, maar ze rijden altijd in de weg, stinken en vervoeren paupers.

Parsons | 04-12-10 | 20:04

@stekelige | 04-12-10 | 20:02
Jol mag ook opgehaald worden met die bus. Wat en treurnis. (sopcast NS4 - #ajanec)

Parsons | 04-12-10 | 20:06

@jimbrowski | 04-12-10 | en.cosasdebarcos.com/barco_34589100092...
Nee, Maranello..

stekelige | 04-12-10 | 20:06

Parsons | 04-12-10 | 20:06

Het is dat Ajax het zich niet kan permiteren, anders was die arrogante visvretende vetklep allang terug naar 070 geschopt.

brutus68 | 04-12-10 | 20:09

@brutus68 | 04-12-10 | 20:09
Het is werkelijk niet om aan te zien. Kijk je ook?

Parsons | 04-12-10 | 20:16

Parsons | 04-12-10 | 20:16

Nee, ik doe niet aan masochisme.

brutus68 | 04-12-10 | 20:19

Eindelijk 1-0. #zucht

Parsons | 04-12-10 | 20:20

Ik zeg even niks meer. #ajanec

*bus koppen gaat*

Parsons | 04-12-10 | 20:22

Parson kerel rustig kan je hier horen vloeken #1-1

tembacostyle | 04-12-10 | 20:22

Parsons | 04-12-10 | 20:20
Ik kijk vanuit de andere halte.
1-1. kuch#

Jackanders | 04-12-10 | 20:22

-Jol in het openbaar opgehangen ziet worden op het Leidseplein-

brutus68 | 04-12-10 | 20:31

dat zijn die bekende gele bussen uit de jaren tachtig
www.youtube.com/watch?v=x6nJa8Uo3sA&am...

norman | 04-12-10 | 20:58

Boskoop? Je moet in Oss (de vleeshoofdstad) zijn voor de keischonste busreis! bit.ly/dxYxT1

A. Bacadabra | 04-12-10 | 21:04

Infrastructuur moet je niet willen privatiseren.
En bedankt Europa voor de Griekse veerboot naar Texel en Oostblok bussen in Amsterdam.

Gelukkig zijn de wegen nog wel van Rijkswaterstaat en laten we dat vooral zo houden.

Kappen met die privatisering.

Bo Dreksma | 04-12-10 | 21:39

The bus boys will fuck anything that moves. If they come to my house, the fish stop swimming.

djs | 05-12-10 | 02:41

REAGEER OOK