
Payback time! Hier kan geen koude douche van Antoinette '
6 dagen' Hertsenberg tegenop. Dit is leuker dan Felix Meurders die uiterst verschillig door een CEO heen praat. Eindelijk kan de strijd met telecomboer T-Mobile op niveau en met een fatsoenlijke inzet gestreden worden. Dat wil zeggen: in de rechtszaal. Want het slachtoffer van de briljante Webcare dienst van Oma Manders ('Hallo Twitter! Hier zijn de
inloggegevens van onze klant. Doe er mee wat u wilt!) laat het er niet bij zitten. Toen zijn privé meuk op straat kwam te liggen werd zijn afgelopen abonnement verlengd, facturen werden doorgebladerd en bijdehante Fok!ertjes smsten hem om te vragen hoe de vakantie in Maleisië was geweest. T-Mobile dacht het klantje wel koest te krijgen met een maand gratis bellen (LOL), en later kwam het bedrijf nog met een andere 'schikking' waar klager
NIET op in is gegaan. In plaats daarvan heeft hij een advocaat in de arm genomen en kijkt hij wat de mogelijkheden zijn. Gewoon, omdat het kan! T-Mobile doet ondertussen alsof de vrede weer gesloten is, maar dit is, leest u mee meneer de rechter,
NIET het geval. Hoi juridische afdeling van T-Mobile, ook zo'n zin in de nieuwe werkweek? Wordt vervolgd.
Reaguursels
InloggenMensen toch het gaat hier helemaal niet om het epd. Het gaat om een lijstje met telefoon nrs en hoeveel hij nog binnen zijn bundel zat. Waar hebben we het over.
@Leute | 19-09-10 | 16:10
Sorrt meneer Leute, U kunt hett huis niet kopen. Wij hebben even op uw naam gegoogled en uit uw patientendossier hebben we kunnen constateren dat u aan genitiale herpes lijdt. Aangezien dit de kans op teelbalkanker aanzienlijk verhoogd kunnen wij u op die gronden geen hypotheek verstrekken.
Wat zegt U meneer Leute? Die gegevens zijn per ongeluk openbaar geworden door een foutje van een twitter van uw zorgverzekeraar? Tsja, daar hebben we geen boodschap aan, wij zien dat als overdreven gezeik van het slachtoffer.
Capice?
Overdreven gezeik van het slachtoffer. Heeft hij geleden? Tuurlijk weer gepruts van tmobile, maar een rechtzaak is zooooo Verenigde Staten op z'n slechtst. Zo'n eikel die last krijgt van z'n nek als je z'n bumper kust in de file.
@Thakoer82
Je hebt er dus helemaal niets van begrepen. Dit gaat niet om het foutje, niet om de personen die de fout gemaakt hebben, dit gaat erom dat prive data op straat komt te liggen. Stel je voor dat dit gebeurt met je patienten dossier, je RIVD gegevens etc. Wat de kern van dit verhaal is, is dat men te gemakkelijk omgaat met prive gegevens waarvan je absoluut niet wilt dat ze bij anderen in handen vallen. Ik heb even gegoogled op Dhr. Sedney en dan zie je snel dat hij bijvoorbeeld de regie van expeditie Robinson gedaan heeft in 2008, wat weer betekent dat hij waarschijnlijk aardig wat belt met BN'ers waarvan de nummers wellicht weer op de T-Mobile facturen terug te vinden zijn. Dus is in dat geval niet alleen Mr. Sedney de dupe maar ook een aantal BN'ers waarvan nu hun privegegevens op straat liggen. Dat Mr. Sedney nu een advocaat in de hand neemt om dit aan de kaak te stellen vind ik dan ook een zeer verstandige zet.
-weggejorist-
@geen koning
Als het een vrouw is zou ze voor niets voor de hele directie haar benen moeten spreiden. Met Sedney als coordinator. Neuken, slet! Dan is ze wat mij betreft gerehabiliteerd.
@ een paar bovenstaanden.
Tot wat zou Tmob. de helpdeskmedewerker moeten degraderen? Of hebben zij hun eigen schoonmaakbedrijf?
Maak T-Mobile maar helemaal met de grond gelijk, ben ik ten minste van mijn faal-abo af :x
Waar gewerkt wordt, worden fouten gemaakt.
Ik ken mensen die nooit fouten maken, maar die werken dan ook niet..
Mark Sedney koos er zelf voor een uiterst lek medium als Twitter te gebruiken om T-Mobile Webcare te benaderen. Hij had ook de reguliere kanalen kunnen gebruiken (bellen, e-mail, T-Mobile winkel). Niet janken dus. Kansloze rechtszaak.
erg = er
@zeg maar jansen | 18-09-10 | 17:54
Ik zou erg niet echt wakker van liggen, wat boeit het als iemand mijn telefoonrekening kan inzien? Het is wel erg slordig, maar mensen kunnen een fout maken helaas
@MarkSed Ik heb je telefoonlijst gezien. Aardig wat nummers. Ook interessante moet ik zeggen.
@MarkSed
Ik vind je maar een zielig graaiertje. Je lijkt wel een oud verlept wijf door zo te reageren.. Mensen maken wel is een foutje, vergeef ze en ga door met je leven.
Gaan we nu wel wat beter opletten wat er met onze privacy gebeurd?
Dit is een redelijk voorbeeld van wat er kan gebeuren als het een keer WEL misgaat.
Dus afschaffen die vingerafdrukken in je paspoort, afschaffen al die chipkaarten en respecteer de burger nu eens.
sargasso.nl/archief/2008/02/15/volksop...
MarkSed | 18-09-10 | 17:59 Pak ze Mark!
MarkSed | 18-09-10 | 17:21: je hebt groot gelijk.
@ro8in
Nee, mijn leven is niet verwoest. Maar ik heb niet gevraagd om deze hele heisa. Ik heb nooit een bedrag aan T-Mobile gevraagd. Ik heb alleen gezegd dat ik me wil beraden en goed wil laten adviseren. Als dat voor jou of anderen betekent dat ik een graaier ben, so be it, maar dan heb je het niet helemaal begrepen.
Een fijn weekend verder!
ro8in | 18-09-10 | 17:47 Zonder verder je adres, je mail of je telefoonnummer te noemen kun je ons wel gratis vertellen wat je werkelijke voor en achternaam is.
Waarom zit jij achter een nick?
ro8in | 18-09-10 | 17:47 Als jouw gegevens, je telefoonrekening, de nummers die je gebeld hebt, kortom je hele bel-account op straat ligt voor eenieder ter inzage, dat vind jij goed voor 50 Euro?
@MarkSed | 18-09-10 | 17:21
Is je leven verwoest? Ben je nu alles kwijt wat je lief is? Heb je zware mentale of fysieke schade opgelopen? Volgens mij is alles precies nog als voor het voorval. Ja je was wellicht even wat tijd kwijt om het weer recht te zetten, maar meer ook niet. 1 maand gratis abonnement en een welgemeend excuses vind ik prima op zijn plaats. Dat jij dat niet accepteert en verder gaat kijken of je er meer uit kan halen maakt dat een hoop mensen hier toch minder sympathie mee hebben. Bedoel als jij denkt je slag te kunnen slaan dan moet je dat lekker doen, maar ga alsjeblieft niet verbaasd doen dat mensen je dan een graaier noemen, want dat ben je ook gewoon.
MarkSed | 18-09-10 | 17:21 Je hebt volledig gelijk!
Beste mensen,
Er is nogal wat te doen omtrent mijn persoontje door een fout van T-Mobile. Veel berichten gehad, 99% positief, lof en steun en een klein deel negatief. Even wat duidelijkheid voor een ieder die denkt zijn mening moet te geven, positief of negatief.
Zoals ik op Twitter meldde heb ik de compensatie van T-Mobile niet geaccepteerd en heb ik een advocaat in de arm genomen. Dat is mijn recht en wil dus niet zeggen dat ik een graaier of een golddigger ben. Ik wil gewoon weten wat mijn positie is. De reden waarom ik een advocaat in de arm heb genomen: T-Mobile heeft mij in eerste instantie EUR 50,- aangeboden, wat ik niet geaccepteerd heb, gezien de grove fout en het feit dat mensen al met mijn account, telefoonrekeningen en abonnement aan de haal waren gegaan!
Iets later werd mij gevraagd wat ik zelf wilde als compensatie, terwijl in hun algemene voorwaarden staat wat voor een compensatie er voor een dergelijke fout staat. Waarschijnlijk hadden ze gehoopt dat ik minder dan dat gemelde bedrag zou vragen, waardoor het voor hun positief zou uitpakken. Ik zou dan immers zelf iets hebben voorgesteld, waardoor het bedrag in de algemene voorwaarden (mogelijk) niet meer zou gelden. Niet netjes, vind ik zelf. Dat heet in goed Nederlandsch: een streek leveren. Ze hadden direct dat officiële bedrag moeten noemen.
Om dit soort vileine acties in de kiem te smoren en serieus behandeld te worden, heb ik een advocaat gevraagd om mijn positie als gedupeerde te bepalen. Meer is het niet. Wil dat meteen zeggen dat ik ze voor het gerecht sleep of, zoals hierboven leuk staat, zal slopen? Nee. Zal ik alles doen wat ik moet doen om mijn positie te beschermen en de zaak goed af te ronden? Absoluut! De huidige situatie: mijn advocaat is de zaak aan het bekijken en zal met een advies komen.
Ik ben in mijn correspondentie naar buiten, los van "See you in court"-tweet die ik in een opwelling van frustratie en boosheid aan het begin van de ellende heb gestuurd, altijd redelijk geweest, heb me op de vlakte gehouden en geen details gecommuniceerd. Ik heb de pers, die mij benaderd heeft, gezegd vooralsnog niets te willen melden, behalve dat ik het heel erg vind en ik heb de pers verder ook niet opgezocht.
Tot slot: je mening geven staat natuurlijk vrij, maar weet nu waarom ik bepaalde stappen neem.
Vriendelijke groet en een goed weekend aan u allen! ;-)
Mark Sedney
@Balzakius
O help lol
jongens niet zo brutaal tegen felix meurders.
Foutje gemaakt. Gossie. Tuurlijk slordig maar om zo te reageren...
-weggejorist-
@Turambar | 18-09-10 | 13:17 :
Door deze rechtzaak en bijkomende negatieve publiciteit zullen ze dit niet snel meer doen. Ze zullen dan betere service moeten verlenen, dat is voor iedereen een voordeel heaur!
T mobile, waar de T staat voor Tering / Tyfus / kies zelf maar
Wat hebben jullie toch tegen T-mobile? Ja het is kut, maar dat wist je al toen je dat iphone abonnement afsloot. Dus niet achteraf klagen
kleingrutter | 18-09-10 | 15:08
Jaja.
lion@night | 18-09-10 | 15:08
Ik zou het zo doen. Misschien een prepaidje aanschaffen. Volgens mij worden dat hele leuke gesprekken.
@lion@night | 18-09-10 | 15:13
U slaat de spijker op zijn kop. *naar topic hier boven rent*
@ Shadow112 | 18-09-10 | 15:08
Eens,
ik heb zelf Vodafone, vrienden zitten bij KPN en hebben thuis nauwelijks bereik.
Ikzelf met Vodafone bij mijn ouders ook niet.
Geen één netwerk biedt vooralsnog 100% dekking. Laat ze eerst daar in investeren.
Verder denk ik dat de telecombedrijven aardige omzetten draaien, met investeringen in het netwerk verbeteren ze hun product. Dus meer productservice, meer tevredenheid bij de klant zou je zeggen.
Weer zo'n medelander die weer het onderste uit onze financieel maatschappelijke kan probeert te halen.
Shadow112 | 18-09-10 | 15:10
ROFLOL
Goed zo! Aanpakken die klootzakken van T-mobile. Die denken dat ze alles kunnen maken en overal onderuit kunnen komen.
Ze hebben mij ook een keer een kunstje geflikt.
@kleingrutter | 18-09-10 | 15:08
Of hij gooit hem tegen de muur. Als het aantal telefoontjes daarna afneemt kan hij concluderen dat de telefoon gewoon werkte.
@ Bakito | 18-09-10 | 15:03
plemp je nummer even hier.
Gaan we allemaal tegelijk bellen
;)
@lion@night | 18-09-10 | 14:59
Dan kan men concluderen dat het investeren in infra domweg onder de maat ligt. Maar waarom? Omdat ze een te kleine omzet genereren om te kunnen investeren? Dan krijg je een kip en ei verhaal en zal vroeg of laat tot de ondergang van het bedrijf leiden denk ik zo.
Bakito | 18-09-10 | 15:03
Dan moet je hem in een emmer met water doen. Als er bubbeltjes naar de oppervlakte komen is ie stuk.
@ De Gooise Matras | 18-09-10 | 14:59
lol!
Het is nu letterlijk uithangdag, hangmat ligt heerlijk.
;)
Fijne dag!
Communiceren via Twitter, dat is zo hersendood.
lion@night | 18-09-10 | 14:57
Hoe kom ik daar achter?
HoeZoDan | 18-09-10 | 13:52
Privacyschending kun je wel lekker in je algemene voorwaarden zetten, een rechter zal het hier nooit mee eens zijn. De wet gaat boven de algemene voorwaarden.
@ Shadow112 | 18-09-10 | 14:58
klopt,
ik gebruik alle 3 de brouwers, maar voor Chrome nog niet gedownload (chrome heb ik staan op desktop, andere 2 op laptop)
lion@night | 18-09-10 | 14:56
Ik weet hoe het werkt maar heb er geen behoefte aan.
@ Shadow112 | 18-09-10 | 14:56
dacht ik al.
Overige telecombedrijven leasen idd netwerk van die 3.
@ kleingrutter | 18-09-10 | 14:53
Nou, dan zijn we het weer mooi eens met elkaar.
@ lion@night | 18-09-10 | 14:54
Ik wens je een fijne uitbrakdag toe, dan, en dat je je brandconsumptie maar mag compenseren met [naar eigen wens in te vullen]. Sommigen onder ons hebben ervaring met een kater te dempen met hulp van alcoholische versnaperingen... ik noem verder geen namen.
;)
Heren, goede voortzetting hier, DGM gaat even wachtlopen in het G. Misschien tot later!
Inderdaad, überstom van T-Mobile, maar OTOH moet die pipo nou niet net doen alsof hij de Staatsgeheimen bewaard. Trouwens die 'belangrijke' meneer kiest er toch zelf voor om de aandachtshoer uit te hangen door te twitteren? Het is nou net of hij het boze Internets ontdekt heeft wat niet veilig is, jankert.
@lion@night | 18-09-10 | 14:56
Tevens bruikbaar met Chrome.
@ Bakito | 18-09-10 | 14:52
of je gsm is stuk.
Als je als consument ook maar één minder slim dingetje doet, hangen ze jou daar bigtime aan op. Dus: in dit geval T-Mobile ook ophangen: aan de hoogste boom. Bigtime. Eigen schuld, dikke billen brand en op de blaren zitten enzo.
@ kleingrutter | 18-09-10 | 14:44
is makkelijk.
Browser Firefox opstarten en de Geenstijl add on downloaden.
Kun je op 'reageer' klikken.
*nu overigens reaguurt vanuit IE*
@lion@night | 18-09-10 | 14:50
"T-Mobile, KPN en Vodafone hebben een eigen netwerk. www.computable.nl/artikel/ict_topics/t...
T-mobile is een grote oplichtersbende ! De directie gesanctioneerd het roven, plunderen van bankrekeningen en liegen.
Ik heb daar al vele malen over geschreven en hoop nog steeds dat die *kuch* juridische afdeling mij eens aan gaat pakken zodat de boel openbaar wordt !
@ Bakito | 18-09-10 | 14:52
LOL
@ De Gooise Matras | 18-09-10 | 14:49
Nee, dat net niet ;)
Ik vol het nu.. haha.
Was idd een mooie gelegenheid om het vieren, dat ook.
Shadow112 | 18-09-10 | 14:51
Jawel maar die gebruik ik amper.
De Gooise Matras | 18-09-10 | 14:43
Er zitten toch managers bij de ambtelijke molens? Dus ook die ja.
Ik bedoelde eigenlijk in elke organisatie of het nou een private onderneming is of in de (semi)overheidssector.
Ik heb zelden problemen met T-mobile, maar dat komt waarschijnlijk omdat ik weinig vrienden heb.
@kleingrutter | 18-09-10 | 14:44
Ik draai de reaguurderstool. Bijzonder handig dingetje. Nooit van gehoord?
@ Shadow112 | 18-09-10 | 14:42
Geen idee, ik was in de veronderstelling dat T-mobile een eigen netwerk heeft.
Lijkt me ook plausibel, als het op het netwerk van KPN draait mag je aannemen dat er minder storingen (zouden) zijn.
@ lion@night | 18-09-10 | 14:46
Smerig in de zin van boven de toiletpot gehangen?
Wel lievv dat je mee hebt geholpen met afsluiten door het lichtje daar uit te doen.
;)
Je was zeker het einde van je noeste arbeid aan het vieren?
Wat een gezeik, ieder mens maakt wel eens een fout. Dit soort helpdesks werken gewoon vanaf een callcenter met vrij simpele mensen en veel studenten etc. Die maken wel eens afentoe een foutje, lekker belangrijk.
Ik neem toch niet aan dat het slachtoffer dezelfde logingegevens voor al z'n prive zooi gebruikt zoals email en dergelijke?
@ De Gooise Matras | 18-09-10 | 14:42
avond en nacht beter gezegd. Licht uit gedaan in die tent daar.
man man man... ben er ook weer achter dat Brand bier echt smerig spul is.
;)
@ kleingrutter | 18-09-10 | 14:40
Middag Grutt!
Mwoahh.. het was inderdaad te veel drank en erg laat.
Kater en koppijn nu
;)
* wel heerlijk in de hangmalt ligt momenteel *
Shadow112 | 18-09-10 | 14:34
Als jij een reaguurder zijn naam copy paste, hoe komt er dan "reageer" bij te staan?
@ kleingrutter | 18-09-10 | 14:37
En voor (komt ze weer....) managers.
SprechenSieDeutsch? | 18-09-10 | 14:34: En je lekker een oor aan laten naaien ja. Nee, prima zo.
@lion@night | 18-09-10 | 14:37
Pardon, zo had ik het nog niet bekeken. Dan wil je als bedrijf inderdaad wel maatregelen nemen. Al ligt de spreekwoordelijke kalf dan al in de spreekwoordelijke put. Ik snap trouwens niet waarom hun slecht bereik hebben. Ze leasen het netwerk gewoon van kpn niet?
@ lion@night | 18-09-10 | 14:35
Oh jee... zware avond achter de rug?
lion@night | 18-09-10 | 14:35
Geeft niet! Iedereen heeft wel eens een mindere dag...
lion@night | 18-09-10 | 14:35
Middag Lion!
Heb je teveel gezopen? ;-)
Ik houd het wel bij KPN. Dat heeft toch iets vertrouwds voor mij. De vroegere PTT zeg maar.
@ SprechenSieDeutsch? | 18-09-10 | 14:34
Fatsoenlijk praten?
Als je de kans überhaupt krijgt om een medewerker aan de telefoon te krijgen.
-weggejorist-
@ Shadow112 | 18-09-10 | 14:34
Dat is correct, maar als bestuur van een bedrijf kijk je vooruit.
En dat wordt een lastig scenario wetende dat je bij wijze van spreken de helft van je klantenbestand niet meer kan meerekenen in de prognoses en budgetten.
De Gooise Matras | 18-09-10 | 14:27
Ik ben inderdaad voor een systeem waarbij je aansprakelijk gesteld en afgerekend kunt worden op de verantwoordelijkheid die je hebt.
Of het nou de toplaag is, de midden of zelfs bij de laagste in rang is mi niet zo belangrijk want elk schakeltje maakt deel uit van de gehele ketting.
Ik ben het bovendien met je eens dat zoiets ook voor ambtenaren zou moeten gelden.
@ Inspektor Gurkenfick | 18-09-10 | 14:30
Je hebt gelijk, wilde net mezelf corrigeren, echter je was me voor.
Ik mis bovendien de scherpte even op dit moment.
Hersenen draaien op halve capaciteit momenteel.
;)
Gooi er gewoon een hoop geld tegenaan. Nieuw leuk telefoontje, wat gratis bellen en kijk hoeveel goede publiciteit het oplevert.
Als is de situatie natuurlijk wat overtrokken, zoveel is er niet aan de hand. Dit is typisch zo'n geval waar het 'slachtoffer' het wil uitmelken. Komop he, een advocaat? Waarom niet eerst als fatsoenlijke mensen met elkaar praten.
@lion@night | 18-09-10 | 14:27
Goed idee, echter kan men niet 1,2,3 onder een abonnement uit.
De Gooise Matras | 18-09-10 | 14:29 | Reageer
Complete desinteresse is ook weer zo wat ;)
Inspektor Gurkenfick | 18-09-10 | 14:30 | Reageer
*zucht*
@ Andre Rieu | 18-09-10 | 14:29
LOL
Heb je ineens allerlei voorzieningen voor gays in wonderschoon Maastricht.
*denkt aan ontmoetingsplekken, gaybars, demonstraties, evenementen, etc*
Heb alle redenen om na gisteren gekregen factuur, Vodafone te slopen, en ga ook zeker doen.
lion@night | 18-09-10 | 14:27
opzegT.
En het is zo eenvoudig. Vervang het "moeilijke" werkwoord door het werkwoord lopen. Dan hoor je heel eenvoudig hoe het moet...
@ Shadow112 | 18-09-10 | 14:19
En mij interesseert het niet wat jou niet interesseert dat Leonard Cohen niet interesseert wat Nacho wel of niet interesseert op zijn werkvloer. Dus. ;)
Schrijf liever een topic over de donkerroze wolk die ons schone Limburg boven ´t hoofd hangt. Onno Hoes. *siddert*
Daarbij is dit ook gewoon ont-zet-tend dom van T-Mobile, die kunnen nog wat van Apple leren - meteen een GOED aanbod doen (dus niet een lullige 50 euro wat T-Mobile nog geen 20E kost), en een contract met de persoon sluiten dat er over de deal en het voorval niet meer wordt gesproken.
Dit kost T-Mobile meer geld in inkomstenderving en slecht image dan er éénmalig 2000 euro tegenaan te gooien.
Dit is een mooie zaak voor Pieter Lakeman.
Nationale oproep op tv opdat iedereen massaal zijn abonnement opzegd bij T-mobile.
Dan is het snel gebeurd met dat bedrijf.
@ kleingrutter | 18-09-10 | 14:17
Ik zou willen dat er op hoge (landelijke?) niveaus flinke consequenties verbonden zijn aan het maken van fouten. Deze falende helpdeskmedewerker zou zeker aangesproken moeten worden en misschien wel gedegradeerd, maar dit is toch niet van dezelfde orde als goedbetaalde ambtenaren die geenszins worden aangesproken op hun falen en nog wegkomen met een flinke gouden handdruk.
Afschrikwekkend is meer noodzakelijk in de toplaag dan op de werkvloer (maar eigenlijk weet jij daar meer van...)
Shadow112 | 18-09-10 | 14:19
Ja dat bedoelde ik ook.
bedankt.
Dit is een erg grove fout van T-Mobile, vooral omdat nu veel mensen hem en zijn privé leven lastigvallen.
-
Een maandje gratis bellen is daarvoor toch nooit genoeg - een (duur) abonnement is om en nabij de 50 euro/maand - zou jij voor 50 euro je rekening op het internet hebben willen staan, en smsjes van wildvreemden willen krijgen over hoeveel je belt?
-
Ik niet.
-
Dit is inderdaad 0031 en niet Amerika, en hierom tonnen te eisen is ook weer zowat, maar iets in de orde van 1000-2000 euro lijkt me niet onredelijk. Een laatste generatie smartphone met een gratis, premium 2-jarig abonnement lijkt me een goede oplossing.
-
Vergoeding voor het ongemak is echter slechts één aspect, een andere is dat T-Mobile erg slordig met de privacy van hun klanten is omgegaan en daarvoor eigenlijk een straf moeten betalen - dit leidt in Amerika vaak tot erg hoge bedragen, maar ik weet niet hoe dat in 0031 is geregeld...
@ Nacho_Vidal | 18-09-10 | 14:13
Gelukkig maar want dat vind ik ook helegaar niet boeiend.
;)
Laat ik nou denken dat het juist de bedoeling van twitter is dat je alles op straat gooit..
@Leonard Cohen | 18-09-10 | 14:12
Nacho zal de mensen bedoelen die voor elk wissewasje de helpdesk bellen. Die zorgen er voor dat jij met een probleem die je echt niet kunt oplossen een half uur moet wachten. Verder interesseert het mij geen moer wat jou wel en niet interesseert.
Leonard Cohen | 18-09-10 | 14:12
Doe nou niet zo serieus man.
Natuurlijk bel ik de helpdesk op.
Ik dacht trouwens aan dit:http://www.supermarktkoerier.nl/images/bacardi%20cola.jpg
De Gooise Matras | 18-09-10 | 14:09
Goedenmiddag DGM.
Dan maar degraderen. Iemand die dergelijke fouten maakt is ongeschikt voor die functie en moet daarvan de consequenties dragen.
Er moet ook als bedrijf een signaal afgegeven worden dat dergelijke fouten niet getolereerd kunnen worden. Dat heeft bovendien een afschrikwerkende functie.
Nogmaals, aan de andere kant moet Mark niet zo zeiken en een redelijke schikking accepteren. Ik vind een maand gratis telefoneren een redelijke schikking.
De Gooise Matras | 18-09-10 | 14:11
Een vrouw moet zich niet bezighouden met allerlei moeilijk kwesties als kompjoeters en verwante zaken.
:P
@Nacho_Vidal | 18-09-10 | 14:08
Weest een vent... Als je storing oid hebt, dan ben je helaas afhankelijk van de helpdesk. Of pak jij je baco en rent naar de wijkcentrale om alles ff op te lossen, als een echte vent...
*verder interesseert het mij geen ene moer wat je aan het doen bent*
@ Nacho_Vidal | 18-09-10 | 14:08
En wat raad je aan in geval van a-technische en digibetische vrouwmenschen?
Werk ze!
@ kleingrutter | 18-09-10 | 13:53
Goedenmiddag, Grut.
Wat er gebeurt met het falende personeelslid zullen we waarschijnlijk nooit te weten komen.
Persoonlijk vind ik 'eruitgooien' wel een grove consequentie van zijn fout, trouwens.
De Gooise Matras | 18-09-10 | 14:06
Ja sorry, ik moet het wat duidelijker verwoorden.
Die lui van T-Mobile natuurlijk. Maar ook mensen die uberhaupt een help-desk bellen. Wees een vent en los je problemen zelf op.
*verder rustig de zaterdagmiddag op werk gaat doorbrengen*
Lekker voor ze, aanpakken die hap. Kort geding van SMCO komt ook 1 oktober voor de rechter dus dat worden drukke weken!
Mij hebben ze inmiddels contract laten ontbinden btw...
ik vind het ook maar een beetje gezeur, t-mobile was best redelijk met de oplossing imho
@ Nacho_Vidal | 18-09-10 | 14:05
Wie zijn de mongolen volgens jou?
volgens mij loopt er in de utrechtse contreien een voormalig boks kampioen rond met die naam. T-Mobile mag haar borst wel nat maken... Hij staat volstrekt in zijn recht.
de helpdeksels van t-mobile zijn gearriveerd zie ik. Ga diezelfde voorwaarden maar eens nalezen qua privacyverklaring.
'T-Mobile doet er alles aan om te verhinderen dat onbevoegden toegang krijgen tot jouw persoonsgegevens. Hiertoe treft T-Mobile allerlei technische en organisatorische maatregelen. Daarnaast waakt T-Mobile tegen verlies, verminking en enige andere vorm van onrechtmatige verwerking van jouw persoonsgegevens. T-Mobile zorgt ervoor dat de veiligheid van het transport en de opslag van je persoonsgegevens zorgvuldig gebeurt. Uitsluitend vooraf getrainde T-Mobile medewerkers die op grond van hun functie kennis moeten kunnen nemen van bepaalde categorieën persoonsgegevens hebben daadwerkelijk toegang tot jouw gegevens. Het spreekt vanzelf dat de medewerkers van T-Mobile gebonden zijn aan geheimhoudingsverplichtingen, ook na vertrek bij T-Mobile.
T-Mobile wordt periodiek onderworpen aan onafhankelijke security audits in opdracht van het moederbedrijf Deutsche Telekom'.
Afmaken dat incompetent bedrijf.
Wat een mongolen
Ben al jaren trouwe klant van T-mob, nooit problemen gehad. Ik hoor ook nooit klachten, behalve op GS. Stop de hetze!
@HoeZoDan | 18-09-10 | 13:52
Hoezo graaiert van het ergste soort. Je persoonlijke gegevens worden online gezet en daarop vraagt hij een vergoeding voor de veroorzaakte overlast, en dat is graaien?
Calimero!
Mark schijnt Campina ook aan te klagen omdat hij er achter is gekomen dat er in een pak dubbelvla geen twee (2!), maar één (1!) liter vla zit.
Ik lach me suf als de rechter een weekje gratis bellen méér dan voldoende vindt.
@xzaz2 | 18-09-10 | 13:44
Jij hebt het echt helemaal mis.
Wat verwacht die mark nu eigenlijk? Er is een fout gemaakt en men wil dit compenseren.
Die lutser van T-Mobile die de gegevens heeft getwitterd eruit gooien of degraderen.
Mark moet niet zo zeiken. Of denkt hij dat hij tonnen kan krijgen ofzo? Het is de USA niet!
-weggejorist-
Webcare is gewoon een goed systeem.. en daar zitten vvvvouten in. Als we bij elke fout alles gelijk moeten veroordelen kunnen we auto's ook wel het raam uit gooien.
-weggejorist-
-weggejorist-
En eigenlijk moet je het zeggen zoals het is. Nuanceren: gs heeft de gegevens openbaar gemaakt. En nu mee BOE roepen = FAIL
-weggejorist-
Ja, allemaal ontzettend onhandig van T-Mobile, maar als je als normale burger een twitter account aangrijpt om een onbekende te zieken middels zijn telfeoonnabonnement, ben je zelf ook niet goed bij je hoofd. Mensen die lopen te fucken met het account van een ander: get a life! Laat T-Mob en de gedupeerde dat zélf oplossen, ja?
Tsja... de slagzin van T-mobile is niet voor niets: "Life is voor Sharing."
En dat nemen ze daar in Den Haag héél serieus....
Ik hoop dat die gast een bovengemiddelde advovaat heeft en de klootzakjes van T-Mobile helemaal het graf in procedeerd. Ooit een kleine 40 minuten in de w8 gestaan bij de klantenservice toen ik grootaandeelhouder was (gemiddelde rekening 250 euri pm) bij T-Mobile over een factuurtje die niet afgeschreven was, met als gevolg een dreiging over bkr registratie of zoiets. Godzijdank zit ik tegenwoordig weer bij KPN.
Wat een flagrante aasgieren-mentaliteit. Valt me tegen van een commerciële speler als GS. Waar gehakt wordt vallen spaanders. Een maand lang gratis bellen was een mooie compensatie. Hopelijk krijgt het slachtoffer (a.k.a Golddigger) langs gerechtelijke wegen minder aangeboden, dan het alleszins redelijke aanbod van T-Mobile.
Die sukkel die de gegevens getwitterd heeft is de pineut.
ApexAlpha | 18-09-10 | 13:16
Moeha, dat kan alleen met straling met de kracht van magnetrons. Mobiel breedband is een farce. T-Mobile kan 1Gbps sustained op haar netwerk niet eens aan. 1Gbps, dat is wat één enkele standaard webserver tegenwoordig er lachend uitpoept. Die lui denken in MegaBytes terwijl internet providers tegenwoordig in PetaBytes praten. Mobile is going down!
Iemand maakt een vervelend foutje op zijn werk en dit dient gelijk weer tot de bodem uitgemolken te worden. En dan spreken over een slachtoffer. nl.wikipedia.org/wiki/Slachtoffer Lijkt mij niet helemaal de defenitie van het woord.
T-NObile noemde ik ze, toen ik een jaar aan ze vast zat.
In middelgrote steden binnen in een gebouw gewoon geen bereik, ik zit gelukkig allang weer bij KPN, die alleen weer geen bereik heeft midden op circuit Zandvoort.
Maar dat zij ze vergeven.
Vriendelijk verzoek aan de redactie om mijn oma Manders er voortaan buiten te laten. Ze wordt er doodziek van.
Als even je hele priveleven door een T-mobile nitwit op straat wordt gegooid, is een maandje gratis bellen ook niet helemaal de juiste genoegdoening.
afmaken die incompetente handel. Eindelijk gerechtigheid! Hij/zij belt maar als ie centen nodig heeft.
Het slachtoffer had er wel in één keer een hoop nieuwe vrienden bij die zich betrokken toonden.
*kijkt liever naar halfvolle glazen*
En we maken weer eens ergens een probleem van. Want uiteraard zijn excuses weer eens niet voldoende - want we willen liever weer eens lekker geld vangen. *zuchten doet vanwege tijdverspilling*
Eis: Een goed netwerk in Nederland! Kom we maken er een collectieve zaak van!!
REAGEER OOK