
Amsterdam, Nieuwe Hoogstraat, vandaag. Für Henk und Ingrid VERBOTEN. Iets met witte teksten op ramen van winkels, waarbij mensen worden uitgesloten. Waar zagen we dat toch eerder? Je zou er toch bijna dat gedicht over die communisten, vakbondsleden, joden en katholieken van gaan citeron. (Foto via
Thomas Schlijper)
Reaguursels
InloggenBij zo'n fascist zou ik niet eens WILLEN kopen!
Kristallnacht is coming, maar nu van links...
tom's skateshop damstraat
ik snap het probleem niet als je mensen vraagt heb je op wilders gestemd zeggen ze allemaal nee maar 12,5 % heeft het wel gedaan
en nogeens 50% durft het niet maar wil eigenlijk wel
bij de volgende verkiezingen gaan het naar de 25% = 36/37 zetels
wedden
Ik vind het inderdaad niet getuigen van het meest sportieve gedrag. Echter ik kan me de emoties van deze ondernemer wel voorstellen. Anderhalf miljoen mensen die het liefste in een land leven waar sommigen meer rechten hebben dan anderen. Moet mijn beeld van de Nederlander toch ook een beetje bijstellen helaas.
Volgens mij schaadt de sharia meer de grondwet, dan de PVV. Maar goed, je mag wel alles geloven, niet alles stemmen..
@ Joly Jumper. Dat heb je goed begrepen. Ik ben zelf vrij links maar mensen uitsluiten omdat ze PvdA stemmen, krakers zijn of voetbalfan lijkt me geen probleem. Of religie daar bij hoort vind ik moeilijker, maar ik denk dat ik het met je eens bent.
Waar is de update? Is de winkelruit al gesneuveld? Het personeel in elkaar geramd? De omzet van deze linksmenschenhandel gedecimeerd?
Kan zijn dat dit discriminerend is (Dat is de PVV ook dus dat is niet erg) maar volgens mij is discriminatie dat je (beperkend) onderscheid maakt op basis van criteria waar iemand niets aan kan doen: Huidskleur, religie (oke da's discutabel) seksuele geaardheid en dergelijke
Mensen die Moslims als een groter probleem beschouwen dan hun eigen portomonee zijn: of héél erg dom, of fascist (hey,da's dubbelop) en komen er bij mij ook niet in
Maar als ik gewoon in mijn Stormfront-uniformpje (wat ik elke dag met grote trots draag) binnenkom is er niets aan de neem ik aan? Wij Nazi's hebben namelijk met Moslims gemeen dat we allemaal een grote afkeer van joden hebben. En ik heb wel wat nieuwe rolschaatsen voor mijn zoontje nodig, vandaar. Het leven gaat tenslotte gewoon door. O ja, ik heb dus geen PVV gestemd.
Geen hele groepen "wegzetten" he Job?
De boel bij elkaar houden, he Job?
Iedereen telt mee, he Job?
Linkse malloten zijn altijd onsportief en kunnen niet tegen hun verlies,als ze de zin niet krijgen gaan ze slopen,alles wat ze zien gaan ze slopen,beetje ziek in de bovenkamer!
stuiptrekkingen van lnks. Even melding doen bij CIDI.
@ ZKH EénOog | 10-06-10 | 23:40
Controleren op gedachtegoed gaat al moeilijk worden.
Wat nu als iemand binnenkomt, zegt bij de kassa "ik stem op Wilders" en het winkelpersoneel weigert hem te helpen ?
De man verzet zich en weigert te vertrekken.
bit.ly/bxszFo
mexicaan | 11-06-10 | 12:32 Zeg genie. Afgezien van de spelfouten en het shampoohoofd. Begrijp ik nu dat je niet mag discrimineren op basis van afkomst en geaardheid maar wel op basis van overtuiging? Ik versta onder overtuiging overigens ook religie. Hij is fijn te weten dat de linkschmensch daar zo over denkt dan kan ik die voortaan ook weigeren.
Moet ik nou dat citeron citeren?
Moeten we dan maar eens met ze alle langs gaan.
Hij hoeft zich ook geen zorgen te maken, alleen idioten die op de SP stemmen komen in die kringloopwinkel van hem.
Ik had de hele voorraad van die winkel op de toonbank gelegt en dan vlak voor het afrekenen ... oja ik was niet welkom he ... laat maar zitten, ik ga wel naar je concurrent.
A.s Zaterdag 12:00 sta ik in deze winkel.
Wedden dat ik geholpen wordt?
Kunnen er niet gewoon een stuk of 300 mensen heen gaan om even wat te passen? Mooiste zou zijn als hij daarna zijn deur kon sluiten. De laatste keer dat er van dat soort teksten op een raam verschenen waren de jaren 40 en die werden na 45 opgehangen, afgeknald of gewoon opgeborgen als landverraders.
Haha dit is natuurlijk prachtig de zaakjes omdraaien maar goed gevonden Geenstijl
Nu nog een dikke grote P van PVV in je persoonsbewijs oh euh paspoort.
@ Vindefin | 11-06-10 | 07:24
Je hebt een punt. Toch vind ik het heftiger om mensen uit de weg te gaan / te ontmoedigen om een religie dan om een politieke partij. Uitwassen daargelaten, beleven mensen religies voor zichzelf, maar hun politieke voorkeur heeft ook invloed op anderen. Maar je hebt wel een punt.
Wat voor een rechtse kwal zit hier zeg! Die is zo extreem rechts dat zelfs rechtse PVVers er niet in mogen! Stelletje nazi's!
Naar binnen gaan, zeggen dat je PVV-stemmer bent (gaat voor mij niet lukken, al kan ik liegen natuurlijk), en kijken wat er gebeurd.
lekker moeilijk hanteerbaar? Ik dacht dat privacy van politieke voorkeur gewaarborgd wordt, dit is dus een vrij stomme maatregel.
Of is het gewoon jaloezie van verloren pvda stemmerts?
Vergist die SoZialist zich niet? Het moet volgens links toch zijn "voor joden verboden"? O nee, PVV-stemmers zijn de nieuwe joden.
Ik heb het idee dat bijna niemand de pvv echt begrijpt en ook daadwerkelijk het politieke programma heeft gelezen.
Nog een opmerkelijk bericht in dit verband:
"Journaliste valt na 67 jaar alsnog door de mand "
.
" Voor Helen Thomas was dat naar aanleiding van de gebeurtenissen met het zogenaamde hulpkonvooi dat in wezen bestond uit jihadisten en
nuttige idioten en ten doel had om Israël tot actie te provoceren. Hetgeen uitstekend is gelukt.
In plaats van de feiten over de ware aard van de bemanning en het doel van het hulpkonvooi te rapporten aan haar lezerspubliek keerde zij zich
op ongekende wijze tegen de Joden van Israël.
Zie de video hieronder: "Helen Thomas: "get the hell out of Palestine" www.youtube.com/watch?v=bwXTpoYPAAQ
.
Het lijkt ons volstrekt zinloos om met u te spreken over hoe fout en waarom het volkomen fout is wat deze journaliste hier zegt. Het is evenwel
verbijsterend dat ze het zegt aangezien zij zelf destijds al journaliste meegemaakt heeft hoe en waarom Israël is gesticht. Deze mevrouw heeft de
oorlogsjaren meegemaakt. Juist en vooral daarom is het totale gebrek aan historisch besef van deze vrouw onvergeeflijk.
En kennelijk heeft ze zelf ook door dat haar masker afgevallen is en haar positie als onafhankelijk dan wel objectief journaliste aan duigen ligt.
Ze nam dan ook per direct ontslag. Helaas 67 jaar te laat.
contradicere1.wordpress.com/2010/06/08...
hahahaha, geniaal., hellemaal om dat die linkse rakkers zelf altijd een tijd rond 1930 er bij halen, echt altijd, zoek maar op pvv en er staat wel ergens een reactie met 1930 tot 1945 in.
En dan gaan ze zelf dit doen :) >_<
Voor iedereen die al dan niet serieus een vergelijking trekt met de Tweede Wereldoorlog. Diegene die moeite hebben genomen om het artikel op at5 te lezen hebben kunnen lezen dat de eigenaar natuurlijk geen PVV-stemmers gaat weigeren omdat nu eenmaal niet te coteroleren en dat het bedoeld is als 'politiek statement'. Bovendien zijn de joden die in 40-45 zijn afgevoerd ( waarom sowieso altijd die goedkope vergelijking met de Tweede Wereldoorlog, maar goed) zo geboren, terwijl PVV-stemmers met hun volle 'verstand' op deze partij hebben gekozen.
Iedereen die daar nog naar binnengaat is een gevaar voor de democratie!
En dan als PVV stemmer vooral dreig brieven en telefoontjes plegen naar de eigenaar van de winkel. Dat is helemaal niet hypocriet ofzo. Net zo min als dat ik nu sarcastisch ben.
Ach ja Homo's en joden durven inmiddels niet eens meer over straat maar PVV-ers hebben hun intolerante boodschap nog niet begrepen.
Als dit mag, dan zou een "Mocro's raus" leuze ook moeten kunnen. Maar ik betwijfel of de Linkschmensch deze argumentatie volgt.
En wat dan nog?
Als ik als commerciele instelling bepaalde mensen uitsluit heb ik daar vooral mezelf mee. Bovendien lijkt het mij niet een winkel waar nu heel veel PVV-ers komen dus het is ook preken voor eigen parochie. Het historisch besef is ook al niet groot, de laatste keer dat iets dergelijks op ruiten van winkels stond was in de jaren dertig van de vorige eeuw, met name bij onze Oosterburen...
Een oververhitte werknemer met board voor zijn kop greep de viltstift;de eigenaar heeft de dommigheid/intolerantie op t raam laten verwijderen.
Dreigers met geweld (zoals op GS) zijn net zo primitief als de surfboardverkoper!
herstel hij staat op de pagina van telegraaf.nl
beste redacktie.nu dacht ik vanmorgenvroeg toch echt een filmpje bij dumpert te zien van 2 moo's die een zwerver zwemles geven???ik kan hem niet meer vinden,.
@ ZKH EénOog | 11-06-10 | 06:44
Tering wat sta jij vroeg op joh!!!
Kristalnachtje op komst?
Ach, dit is een winkel in AMSTERDAM. Het meerendeel heeft daar op Job Cohen-iedereen-telt-mee gestemd. Van die hypocrieten is het bekend dat ze uitsluiten.
Koekje van eigen deeg.
Die actie scheelt hem toch zeker 1.5 miljoen klanten, das een hele bubs.
Was niet van plan daar ook maar iets te kopen.
"Slegs voor rooies" zouden ze onder De Klerk hebben geschreven.
Ik kan hier zo kwaad om worden!!!!
www.youtube.com...
Admiraal de Ruyter | 10-06-10 | 17:52
ik ook!
Indien *op zijn eigen winkelruit "PvdA-stemmers en moslims niet welkom" kalkt* crematie is aanstaande dinsdag. En dit mag zomaar? Vergunning intrekken en een heeeeel groot slot op de deur a.u.b.!
@Lewis Lewinsky | 10-06-10 | 18:06
een partij die zegt dat de islam en daaraan verwante culturen agressief, totalitair en onverdraagzaam zijn en eigenlijk stelt dat alle problemen in NL (en in de wereld) daarmee te maken hebben is niet alleen dom, maar vooral racistisch. Dat gezegd hebbende is het natuurlijk bijzonder laakbaar dat Ome Geert bedreigd wordt
@Admiraal de Ruyter | 10-06-10 | 17:52
Als ik hier wat van zeg ben ik een racist, facist, discrimineer ik en sluit ik mensen buiten? So be it. Ik zeg er wat van!
Deze winkel ligt duidelijk niet Kerkrade.
Valt onder het kopje Vrijheid van meningsuiting, toch?
Vooral bijzonder dat hetgeen PVV wordt verweten (uitsluiting van een specifieke groep) hier juist door de tegenstanders wordt gepraktiseerd. Categorie bord voor je kop, als je het mij vraagt.
die lui hebben voor hun witwaswinkel helemaal geen echte klanten nodig.
hij heeft spijt.nou dan zal ik als pvv stemmer maar WEER het goede voorbeeld geven en niet HAATdragend zijn.
jaja en nu terugkrabbelen he. blijf Allahverdoemme nou eens bij je standpunt!!
Wel grappig ook dat er mensen zijn die gaan bellen dat ze wel even met een knopploeg langskomen........ maar waarschijnlijk mogen die niet naar binnen. www.telegraaf.nl/binnenland/6919734/__...
die tent draait op subsidie,inderdaad van belasting centjes.
controleur gaat vandaag even kijken.
Linksom of rechtsom, discriminatie is dom.
@ un_chien_andalou | 10-06-10 | 23:00 Ah die ene blaffende maar niet bijtende rode tomos vergelijken met iedere week tientallen gezochte, super-agressieve niets-ontziende criminele import is een antwoord dat je echt serieus bedoelt hebt? Dan kap ik er mee, met jou is niet te praten.
t'is toch mooi? Een goede reden om die takke winkel niet binnen te stappen. Ik heb niks met de PVV, maar om zoiets als "fur PVV verboten" op je winkel je schilderen gaat me echt te ver. Whats next? PvdA.. CDA.. gekleurde mensen enz... Gewoon boycotten die hap, en laat hem/haar maar lekker failliet gaan. Je politieke voorkeur hoort thuis in je privé sfeer, maar niet in je zakelijke. Als een supermarkt dit zou doen, dan hebben ze echt een probleem!
Alsof Henk & Ingrid anders wel in een skateshop kwamen :-) Niet netjes dit, maar kan zijn frustratie wel ergens begrijpen.
doet mij denken aan 1940-1945: Juden `raussssss!!!!!
Afgekeken van hun grote voorbeeld a. hitler (nationaal socialist). Overigens was hun ander voorbeeld j. stalin ook niet vies van mensen uitsluiten (lees: vermoorden). Linkschmensen zijn eng ... heel heel eng!!!
Egokiller | 11-06-10 | 06:40
jaja gaaf,.en hoe zeg je tot over een jaar of 4?
Vindefin | 11-06-10 | 07:24
bijna voel ik me slecht omdat ik pvv gestemd heb.
bijna dan he?
eigenlijk zit ik nog steeds in een feest stemming.
als links het niet kan winnen,gaan ze heel hard met de voetjes op de grond stampen en schreeuwen.ik heb medelij.
links mens is zeeeeeer slecht verliezer,maar ook eng en rassist.
Het Vragevuur | 11-06-10 | 07:16
Mijn buurman heeft een winkel. Als hij op de pui schrijft "moslims niet welkom" is dat toch hetzelfde? Moslim ben je mijns inziens zeker door misleiding. Maar dan sta jij zeker te stuiteren?
Ik zie het verband niet...
"Niet welkom" is iets anders dan "verboden".
"Jood" ben je van geboorte, "PVV-stemmer" door misleiding.
@Egokiller | 11-06-10 | 06:40
Wow. Zo'n generalisatie moeten wij als PVVstemmers eens proberen.
@hmm,yes | 11-06-10 | 06:38
Wat jammer nou dat we uw intelligentie in dit land moeten missen. Nu is 'sNeerlands gemiddelde IQ wéér gestegen.
Als ik aan PVV-stemmers denk komt bij mij altijd dat beeld naar voren van campingmongolen die achter Piet Paulusma staan en blij zijn dat ze "Oet moan" o.i.d. mogen roepen.
ik stem niet, want ik woon gelukkig niet meer in dit toenemend racistiese land.
nederland pas op uw saak, nog even en het is echt te laat !
wilders : te triest voor woorden 1
Natuurlijk, een heel begrijpelijke reactie. Ten eerste wil je niet met dergelijke figuren geassocieeerd worden en ten tweede blijkt de leiding van de PVV ook niet echt betrouwbaar (zie AOW). Dergelijke mensen wil je natuurlijk niet in een winkel hebben.
Daarnaast kunnen PVV'ers zo zelf ook ervaren hoe het voelt om gediscrimineerd te worden.
Als ik op de feauteau het "kuch' assortiment zo eens bekijk zou de invoering van een voddentaks geen slechte maatregel zijn.
Kleine Man | 10-06-10 | 23:58
Oh... ik zie nu dat jij zelfs stelt dat ze ergens tussen ons en de apen zitten qua evolutie. Ik zag een eindje terug iemand met een marokkaans klasgenootje van een dochtertje of zo... die dit dan weer aan hem moet gaan uitleggen. (Ja, kijk, die linksen, die doen heel aardig, maar ze denken dat jij een halve aap bent die je geen kunstjes kan leren. Maak jij nou eerst maar even die sprong in die evolutie jochie dan word je een grote jongen en kun je misschien wel burgemeester van Rotterdam worden.)
Zo bont heb ik het zelfs nog nooit gemaakt en ik stem pvv. Ken je nagaan.
Kleine Man | 10-06-10 | 23:58
Wat ben jij een vuile racist zeg!
Dus alleen omdat iemand een negertje is of een mohammedaan is hij niet in staat om net zo 'normaal' te functioneren als een hollander? Stel jij nou echt als linksmens dat negertjes en moslims te stom zijn om mee te kunnen doen? Maar dat mag toch helemaal niet? Discriminaaaasie!
Ik heb juist pvv gestemd omdat ik denk dat die twee groepen het heel misschien wel kunnen, maar niet willen. 't Gemiddelde IQ is dan wel een puntje of tien(?) lager, maar dat wil niet zeggen dat ze niet als volwaardig mens kunnen functioneren. En als we nou eens stoppen met dat gepamper gaan we daar achter komen. Als dan blijkt dat het echt niet lukt moeten we zwakzinnigen gaan opnemen in psychiatrische inrichtingen. Dat werkte vroeger geloof ik ook wel goed.
Mag dit zomaar....?? Ach.. die tent is toch nu zo goed als failliet..
die zooi achter die ruit, is dat echt een winkel? Verwarde geest in verward lichaam enzo.
Zo dan, de joris-filters werken op volle toeren...
Shit, ik vergat het te vermelden:
\o/ <- mohammed
@Snikkelhoofd | 11-06-10 | 02:00 Ik zou, als ik jou was, wat meer inlezen. Dit was geen eenling. Het was een zeer zorgvuldig geplande aanslag met de dader als westers martelaar (gevangenisstraf).
@Snikkelhoofd | 11-06-10 | 02:00
Bouyeri een eenzame gek? Er worden heel veel moorden gepleegd in de naam van de islam. Linnaeusstraat, Londen, Madrid, Bali, Bombay, New York, Algerije, Afghanistan, Iran, Irak, Soedan, Somalië om een paar plaatsen delict te noemen. Hoeveel mensen moeten er nog vermoord worden in naam van de islam voordat jij zegt: genoeg, oprotten met die islam?
racist!!
keeskwal | 10-06-10 | 17:10: Neen, er geldt geen dubbele standaard. De standaard is dat als je je niet gedraagt, dat het gat van de deur je gewezen gaat worden. En terecht! Volkomen normaal. De PVV zegt niet dat alle 198 nationaliteiten die dit land rijk is naar de gaskamers moeten. Knoop dat nou eerst eens in de dove oren. Luister Keeskwal, zodra achterlijke moslims het voor elkaar krijgen om kunstenaars te laten onderduiken, gekozen politici te laten leven onder 24/7 bewaking, musea tentoonstellingen terugtrekken, je op straat op je woorden moet letten, met de dood bedreigd worden bij je eigen huis en gerenommeerde filmmakers op straat aan het spit geregen worden, is er iets mis! Dan is er iets behoorlijk mis.
Ik ga NU een tekening van mohammed (rofl) maken.
\o/
Geen enkele moord is goed te praten. De manier waarop was al helemaal verschrikkelijk. Dit is het werk van één gek die in contact stond met een paar andere doorgedraaide personen. Ik weiger Bouyeri als representatief voor de moslimgemeenschap in Nederland te zien en ben blij dat hij veroordeeld is.
@ JCDecaux | 11-06-10 | 01:51
Als je een steen door de ruit keilt wordt het dat vanzelf.
@Snikkelhoofd | 11-06-10 | 01:50
De moord op Van Gogh vond jij prima?
Betreft dit een winkel of een rommelmarkt?
@snikkelhoofd: ga es gauw deaud. Demoniseren moet je aan de linkse professionals overlaten. Jij bakt er helemaal niets van.
Het klopt dat de PVV volgens wettelijke regels gekozen is. Neemt niet weg dat er nog een rechtszaak tegen hem loopt, die niet uit de lucht komt vallen. Verder is de partijstructuur met weinig leden ronduit bedenkelijk en vertoont deze sterke overeenkomsten met de NSB.
Ok, deportaties heeft Geert W. (nog) niet over gerept. Stel we zetten de moslims uit. Dan zijn er nog genoeg problemen met white trash, die ook genoeg staatsondermijnend gedrag vertonen. Crimineel gedrag zit hem niet alleen in de kleur. Wat te denken van al die woonwagenbewoners met hun plantages en illegale aftap van stroom bijvoorbeeld. Het is bovendien ronduit onmenselijk om iemand die hier geboren is en zich Nederlander voelt te denaturaliseren, het kan gewoon volgens de wet al niet.
Het probleem met twee paspoorten zie ik niet. Er zijn genoeg Nederlanders in het buitenland zoals Canada en Amerika met twee paspoorten. Ook genoeg Nederlanders in Spanje die de taal niet leren.. Integratie gaat gepaard met trots op je eigen roots en hiermee voor de dag kunnen komen in een ander land, waar het niet wordt weggewuifd in een poel van xenofobie en beginnende apartheid. Assimilatie kan op een gegeven moment weer leiden tot identiteitsproblemen, zie de indo's..
@ Snikkelhoofd | 11-06-10 | 01:18
Niks mis met het deporteren van staatsondermijnende anti-westerse jihadistische sharia propagerende islamofascisten en ander onaangepast crimineel tuig met 2 paspoorten die je de NL nationaliteit ontnemen kan. Opgeruimd staat netjes, weer een probleem minder!
Een enkeltje noord-Afrika of midden-oosten voor dat soort gasten is heel wat anders als een afgeladen treinwagon richting concentratiekamp en gaskamer, wat jij insinueert!
Zo, nu jij weer stakker!
@Snikkelhoofd | 11-06-10 | 01:18
-
Heeft uw brein wellicht de vorm van uw nick aangenomen? Waar haalt u het nachtelijk waanbeeld vandaan dat een volgens alle wettelijke regels gekozen politieke partij in Nederland 'deportaties' op touw zou kunnen zetten?
@Snikkelhoofd | 11-06-10 | 01:18
Hou toch op met de PVV te demoniseren, fascist.
Lewis Lewinsky | 11-06-10 | 01:15
zou deze winkelier ook geen witte poedels in zijn shop toelaten?
OK wie pakt er een camera en filmt dat hij daar naar binnen gaat als een pvv stemmer? Kijk of je eruit gezet wordt. Filmpje uploaden naar Youtube please
Als de PVV begint met het deporteren van moslims, we hadden het kunnen zien aankomen. Wir haben es gewusst..
herkenbaar raampje... waar zag ik die het laatst ook alweer? ....... oh ja... geschiedenis les.... joden vervolging........... jodenster op raam... beetje zielig dit... dat die kerel dat zelf niet eens in de gaten heeft zegt al genoeg..... triest....
@dodgepowert | 11-06-10 | 00:54
Heeft u ook skateboards met opdruk? Ja? Mooi, doet dan maar 50 skateboards met opdruk PVV. tuut-tuut-tuut
Snikkelhoofd | 11-06-10 | 00:57
stemrecht geven aan mensen die er niet mee om kunnen gaan..
Even kijken of ik u goed begrijp. U wilt alleen stemrecht geven aan mensen die 'er mee om kunnen gaan'. En u bepaald waarschijnlijk wie dit zijn? :)
Aan alle 'de druiven zijn zuur' figuren die hier hun frustratie komen uithuilen:
De PVV is de 3e partij van het land nu. Live with it !
Ga door met de litanie: de PVV'ers zijn dom, de PVV'ers zijn fascisten, Wilders is
een geblondeerde poedel enz enz, en de PVV zal groter en groter worden.
Vooral je niet afvragen waarom er zoveel mensen op de PVV gestemd hebben.
Zo'n gebrek aan zelfreflectie komt mij akelig bekend voor.
@Lewis Lewinsky | 11-06-10 | 01:04
Wel eens in de Bible Belt geweest?
@Snikkelhoofd | 11-06-10 | 00:49
Nee hoor, de moslims zijn zelf begonnen met uitsluiten. Zij sluiten ongelovigen uit. Die *zullen branden in de hel*.
En een fascist ben je zelf.
bij mij thuis is een nationaal socialist ook niet welkom.
Wow de dubbele standaarden in dit land. De hypocrisie!
Even voor de duidelijkheid wat mij betreft zou de vrijheid van meningsuiting idealiter vrijwel grenzeloos mogen zijn (de grens ligt wat mij betreft bij laster en leugens waarmee iemand valselijk in een kwaad daglicht wordt gesteld, en een gang naar de rechtbank te rechtvaardigen valt). Iedereen zou moeten kunnen zeggen en opschrijven wat hij of zij wil, dus ook deze zich zeer kosmopolitisch wanende in mijn optiek juist wereldvreemde dhimmies van die skateshop.
Echter wanneer iemand op zijn winkelruit schrijft verboden voor homos, of joden, of moslims, of negers, of besneden klootzakken et cetera et cetera is de wereld dus echt wel even te klein. Ik weet zeker dat je er dan niet mee weg komt, zoals dat hier wel het geval zal zijn. Alhoewel? Homo's kan je vandaag de dag dan weer wel best ff in elkaar trappen, moet kunnen toch!?!
Ook heel het internet staat onder toezicht van gesubsidieerde clubs die abusievelijk plaats nemen op de stoel van de rechter en op deze wijze blogs (zoals o.a. ook GS) dwingen te modereren en te censureren (op een wijze die men zelf wellicht helemaal niet voorstaat ondanks dat men ook eigen huisregels hanteert). Dit wordt dus extern opgelegd door stasi-achtige clubs die verre van neutraal maar juist zeer politiek gekleurd zijn, en aan de leiband lopen van de pvda, groenslinks, en kakkerlakken als Rene Danen.
Deze socialistische/sociaaldemocratische partijen en figuren worden juist gekenmerkt door het wij zij denken. Met die tekst op hun winkelruit illustreren deze linkschmenschen maar weer eens ondubbelzinnig hoe vervult ze van zelfhaat zijn en legt het hun compulsieve zelfverloochening bloot die deze dogmatisten eigen is. Daar is niets ludiek aan! Er lopen veel idioten in Mokum rond maar dat zijn niet die 36158 Amsterdammers die PVV hebben gestemd in tegenstelling tot deze skate schlemielen van de Oude Hoogstraat.
www.parool.nl/parool/nl/2204/verkiezin...
Ik ga er vanuit dat dit verder geen gerechtelijke consequenties heeft voor deze mensen. En dat toont dan ook nog maar weer eens aan dat als het om toezicht hierop gaat, men zich schuldig maakt aan volstrekte willekeur, wat zowel betrekking heeft op virtuele als de echte wereld (v.b.: sites als maroc.nl ). In NL is al naar gelang politieke kleur men dus niet vrij om zonder meer te zeggen wat men denkt (ander v.b.: de nog immer niet geseponeerde politieke rechtszaak tegen Wilders, terwijl voor alle ook nog eens prima onderbouwde kritiek op de islam toch echt genoeg rechtvaardiging te vinden is en deze ook nog 100% waar is).
Ik heb dan ook alle begrip voor de woede van iedereen hier op GS en deel de afkeer t.a.v. deze tekst: 'PVV-stemmers hier niet welkom'. Terwijl ik paradoxaal genoeg er eigenlijk helemaal geen bezwaar tegen zou hebben wanneer ondernemers bepaalde mensen niet in hun zaak willen hebben en dus weigeren, mits iedereen dit naar eigen voorkeur vrij zou staan te doen.
Ps.
Hebben ze hier op de draad een blik Van Jole adorerende joopies opengetrokken ofzo!?!?
Dat de PVV groot is geworden bewijst dan juist het falen van de democratie (stemrecht geven aan mensen die er niet mee om kunnen gaan).. De islamitische wetgevingen zijn ronduit achterlijk, maar ik heb de stellige overtuiging dat dat niet de islam is die een groot deel van de Marokkaanse Nederlanders aanhangt, die is namelijk al veel liberaler.
klein_broertje | 11-06-10 | 00:38
Dus op basis van een naam op internet kun jij het IQ, de welbespraaktheid en het genoten onderwijs van iemand bepalen?!
knap hoor.
zulke voorspellingen doet De Hond je niet eens na.
goedenmiddag....... goedemiddag,ik wilde graag 36 surfboards,72 wetsuits en 88 kites bij u bestellen....,u is PVV-stemmert?...... helaas,ik moet u verzoeken deze winkel te verlaten.
Democratie maakt de PVV mogelijk. Wen er aan!
Waarom mogen bepaalde groepen alles doen en laten en mogen anderen daar niets van zeggen als dat buiten de geldende normen en waarden valt?
Wat is het verschil met "Joden niet welkom"?, "Mensen kleiner dan 1.80 m oprotten" of "Verboden voor negerts"?
Pas maar op voor kristallnach, linkse lutser.
Noem eens 1 islamitisch land waar er echte vrijheid is, vrouwen gelijk zijn aan mannen en waar hele gelovige mensen niet veel anderen vermoorden omdat ze zo gelovig zijn?! Sodemieter toch op met die achterlijke cultuur en dat geloof. Op de hele wereld is er stront vanwege die uit de hand gelopen sekte. Blijf of ga terug naar een land waar dat allemaal normaal is en val "het westen"er niet mee lastig. Heel simpel. Blijf daar en dan blijven wij hier. Iedereen blij!
Het was de PVV die begon met het uitsluiten van mensen op een bijzonder beledigende manier. Dat hun gedachten maatschappelijk geaccepteerd worden lijkt mij een duidelijk geval van een hellend vlak, waar we in WO2 al eerder mee hebben kennis gemaakt. PVV-stemmers: jullie zijn allemaal fascisten!
Dat uitsluiten gaat nog eens heel groot worden, let op mijn woorden. Ow wacht, het is het al... 24 zetels, dus meer dan dan 1,5 miljoen randdebielen in NL. Gefeliciteerd maar weer.
@H0aXz | 11-06-10 | 00:39
Redeneren kun je leren .
Dat soort opschriften welke uit de geschiedenisboeken bekend zijn zal je vaker gaan zien als wilders werkelijk aan de macht zou zijn. Begint "onschuldig"((sarcastisch bedoeld)) met moslims, dan de mensen met kastanjerbruin haar, daarna de ouders van kinderen welke geen lid van de wilders jugend zijn. Nee.......... Nederland wordt als NeoNaZionistisch land binnenkort een stuk veiliger, alleen mensenrechten en persoonlijke vrijheden zullen we moeten opofferen voor der Fuhrer.
Roadblock | 11-06-10 | 00:17
dat beweer ik niet.
ik heb (gelukkig) geen idee wat ik zou doen na honderden doodsbedreigingen.
ik wil alleen maar aangeven dat je niet kunt zeggen dat moslims gevaarlijk zijn voor Wilders zolang daar geen directe aanleiding voor is.
en als hij denkt dat er inderdaad een aanleiding voor is, zegt dat meer over hemzelf dan over de (zogenaamde) bedreigers.
@pvv stemmers: de echte kansarme Nederlanders.
randje-om-tepel | 10-06-10 | 17:07
Gezien uw naam rijst bij mij het vermoeden dat u buitengewoon intelligent, welbespraakt en hoogst waarschijnlijk een universitaire opleiding hebt genoten????
whoehahahhahahahahhahahaahhahahha "lampje" was wellicht een betere keuze geweest?!
Mene Tekel
Wie zijn er nu de facisten..........???
En dit mag natuurlijk wel in onze rechtstaat?
I'm confused!
Kleine winkel, wordt gerund door een Kleine Man....................
H0aXz | 10-06-10 | 23:33
Even kijken of ik je kan volgen:- Dus jij zou bij honderden doodbedreigingen per jaar een kogelwerend vest pas gaan dragen nadat je beschoten was? proest :).
Voor wat betreft dat je je blijkbaar niet kan voorstellen dat er mensen/moslims zijn die gevaarlijk voor Wilders kunnen zijn, herinner ik je aan Fortuyn, en v Gogh en verwijs ik je naar
Kleine Man | 10-06-10 | 23:20
@Kleine Man | 11-06-10 | 00:10
Hoe klein ben je wel niet? *proest*
Geert Wilders is een held die opkomt voor de waarden van het vrije westen. Vrijheid van meningsuiting. Vrijheid van kritiek op die kudt-islam. Vrijheid om *allah is klein* te scanderen.
@basweetutwel | 11-06-10 | 00:04
Helemaal gelijk heb je, iets met wederzijdse verdraagzaamheid.
@maagwand | 11-06-10 | 00:02
De overwinning is duidelijk te zoet voor zo'n zure kut als jij bent. Mijn partij heeft minder zetels gewonnen, inderdaad. Ik ben niet links en voel me al helemaal geen ubermensch. Ik ben liberaal en vind dat niemand mij moet vertellen wat ik moet doen of zeggen en al helemaal geen geblondeerde poedel die met zijn populistische kulpraatjes een menigte losers op de been kan brengen.
@ZKH EénOog | 11-06-10 | 00:07,
Fijn... ik zou bijna gaan twijfelen...
@Kleine Man | 11-06-10 | 00:04
Valt weinig aan te verhelderen, dunkt me. Gewoon een kwestie van snappen wat er staat.
@ mezelf, 11-06-10 | 00:04, dat was dus voor ...
Kleine Man | 10-06-10 | 23:58
Mogen die andere culturen dan ook een beetje rekening houden met de gangbare waarden en gewoontes in hun gastland?
Gelijkheid van man en vrouw, vrijheid van meningsuiting, homoseksualiteit enz enz.
@ZKH EénOog | 11-06-10 | 00:01
Verhelder dit even voor mij alsjeblieft.
ik wil niet eens meer in amsterdam komen!
2 jaar geleden geweest, en toen ik en mevrw sito door t centrum liepen werdt er hoer geroepen, slet en nog meer van dat soort dingen...... mede mogelijk gemaakt door job cohen, die politie-bureaus laat bombarderen en er geen straf op zet!
@Kleine Man | 10-06-10 | 23:33
Heej zeikstraal met je afgekloven godwinnetjes.Je afkeer tegen PVV-stemmers komt waarschijnlijk voort uit het feit dat je bang bent gemaakt door de linkse media.Eencellige erwtenbreintjes zoals jij kunnen daar niet mee omgaan.Ga nu maar lekker naar Indymedia of Joop.nl om je lekker te laten troosten door andere linkse ubermenschen .Zo pak slaag valt ook niet mee.
@Kleine Man | 10-06-10 | 23:54
Maar dat wil evenmin zeggen dat wij ons ook maar íets gelegen moeten laten liggen aan énige mate van kwetsbaarheid van religieuze gastculturen in onze ontkerkelijkte cultuur.
Walgelijk en discriminatie. Doet me idd aan 40/45 denken.
(vervolg, moest even ademhalen) En de een is meer gekwetst dan de ander, iets met lange tenen en brede ruggen. Je mag er best rekening mee houden dat andere culturen nog een paar stappen achterliggen in de evolutie. OF juist voor, alles is relatief, wat is goed en wat is fout, uiteindelijk ga je gewoon dood en hebben de wormen de macht over je lichaam overgenomen.
abbiedabbie | 10-06-10 | 23:45
Over appels met peren vergelijken. Dat in onze cultuur de ontkerkelijking zo heeft toegeslagen betekent niet dat het zo gesteld is met andere culturen. Dat god/God bij ons niet belangrijk meer is in ons dagelijks leven en wij ons niet gekwetst voelen als Hans Teeuwen jezus aan het kruis aflikt, dat wil niet zeggen andere volkeren niet gekwetst hoeven te zijn als je hun geloof door het slijk haalt.
Kleine man: Ik kan je logica ook niet volgen. Vergelijken appels met peren? Ik hoop uiteraard dat het kogelvrije vest niet nodig zal zijn...
Nog een opmerkelijk bericht in dit verband;
.
"Journaliste valt na 67 jaar alsnog door de mand "
.
" Voor Helen Thomas was dat naar aanleiding van de gebeurtenissen met het zogenaamde hulpkonvooi dat in wezen bestond uit jihadisten en nuttige idioten en ten doel had om Israël tot actie te provoceren. Hetgeen uitstekend is gelukt.
In plaats van de feiten over de ware aard van de bemanning en het doel van het hulpkonvooi te rapporten aan haar lezerspubliek keerde zij zich op ongekende wijze tegen de Joden van Israël.
Zie de video hieronder:
.
"Helen Thomas: "get the hell out of Palestine"
www.youtube.com/watch?v=bwXTpoYPAAQ
.
Het lijkt ons volstrekt zinloos om met u te spreken over hoe fout en waarom het volkomen fout is wat deze journaliste hier zegt. Het is evenwel verbijsterend dat ze het zegt aangezien zij zelf destijds al journaliste meegemaakt heeft hoe en waarom Israël is gesticht. Deze mevrouw heeft de oorlogsjaren meegemaakt. Juist en vooral daarom is het totale gebrek aan historisch besef van deze vrouw onvergeeflijk.
En kennelijk heeft ze zelf ook door dat haar masker afgevallen is en haar positie als onafhankelijk dan wel objectief journaliste aan duigen ligt. Ze nam dan ook per direct ontslag. Helaas 67 jaar te laat.
contradicere1.wordpress.com/2010/06/08...
@said_fred | 10-06-10 | 23:10
Niks ervan. Het is een winkel. Om als winkel in aanmerking te komen, dien je een publiek toegankelijke ruimte te hebben. Hetgeen betekent dat je dus niemand op grond van gedachtegoed mag weigeren, en al helemaal niet op afkomst. Pas bij wangedrag mag je de toegang ontzeggen, en dan nog mag je niet persoonlijk de consument eruit werken als hij zelf niet gaat. Iemand welkom vinden is daarentegen een persoonlijke opvatting, die verder niets op het toegangsrecht aan of af doet.
Kleine Man | 10-06-10 | 23:20
Kortom, het is zijn eigen schuld dat hij met de dood bedreigt wordt?
Ik heb een beetje het gevoel dat je hier de moord op v. Gogh zit goed te praten.
Jouw redenering volgend zouden heel wat hoerrr roepende marokkanen nu met een kogelvrij vest aan moeten lopen.
Dus stierenpoep wat je zegt.
Iedereen moet zelf weten wie die binnenlaat.
Maar goed... aan de andere kant, zou er staan 'Mohammedanen Niet Welkom' dan moet je als fotograaf wel erg snel zijn om die foto te kunnen maken.
oe en nu hopen dat de winkel failliet gaat :)
Het feit alleen al dat PVV'ers dit als serieus zien betekent naar mijn mening dat ze kennelijk diep van binnen weten dat het terecht is.
Als er namelijk een andere partij op de ruit had gestaan, had iedereen er over gelachen.
.
abbiedabbie | 10-06-10 | 23:16
Dus het feit dat Wilders een kogelvrij vest draagt betekent dat moslims gevaarlijk zijn voor hem?
right....
En wanneer heeft ie dat vest ook alweer nodig gehad?...
@Krissy | 10-06-10 | 23:27
Wit lijkt me wel toepasselijk. Past goed op elk bruin hemd.
@AKMMOR A-TEAM | 10-06-10 | 23:12
Nee, als Marokkaan wordt je geboren. Als PVV-stemmer OF als Islamiet daarentegen niet.
Heb de gele ster met PVVer al op al mijn jasjes geplakt, Is het zo goed lieve verdraagzame, tolerante mensen? Of wensen jullie nog een bepaalde kleur?
Kristallnacht ??????
BTW, Nog een Érrrrrrrrg opmerkelijk bericht in dit verband;
.
"Journaliste valt na 67 jaar alsnog door de mand "
.
"Maar nu, na 67 jaar dienst blijkt Helen Thomas zelf bepaald geen onafhankelijk dan wel objectief verslaggeefster te zijn. Er komt gewoon een moment dat je je verspreekt. Voor Helen Thomas was dat naar aanleiding van de gebeurtenissen met het zogenaamde hulpkonvooi dat in wezen bestond uit jihadisten en nuttige idioten en ten doel had om Israël tot actie te provoceren. Hetgeen uitstekend is gelukt.
In plaats van de feiten over de ware aard van de bemanning en het doel van het hulpkonvooi te rapporten aan haar lezerspubliek keerde zij zich op ongekende wijze tegen de Joden van Israël.
Zie de video hieronder: "Helen Thomas: "get the hell out of Palestine"
.
Het lijkt ons volstrekt zinloos om met u te spreken over hoe fout en waarom het volkomen fout is wat deze journaliste hier zegt. Het is evenwel verbijsterend dat ze het zegt aangezien zij zelf destijds al journaliste meegemaakt heeft hoe en waarom Israël is gesticht. Deze mevrouw heeft de oorlogsjaren meegemaakt. Juist en vooral daarom is het totale gebrek aan historisch besef van deze vrouw onvergeeflijk.
.
En kennelijk heeft ze zelf ook door dat haar masker afgevallen is en haar positie als onafhankelijk dan wel objectief journaliste aan duigen ligt. Ze nam dan ook per direct ontslag. Helaas 67 jaar te laat.
contradicere1.wordpress.com/2010/06/08...
als er gestaan had: marokannen niet gewenst, homo's niet gewenst of soortgelijk dan was er altijd wel iemand die de moeite neemt om aangifte te doen en het voor laat komen. Hier zal niemand wat mee doen. Waarom, tjsa, allemaal linkschmenschen met een verknipt wereld beeld en zeeen van tijd...
abbiedabbie | 10-06-10 | 23:16
Als ik elke morgen voor jouw deur sta en net als je de deur opent, in je gezicht roep dat je moeder een vrij goedkope maar slechte hoer is, en dat een weekje later dat nog steeds doe, dan weet ik dat ik op een gegeven moment een kogelvrij vest aan moet doen. Tenminste, dat hoop ik voor je moeder.
Wat een alerte fotograaf.
Hij ziet the writing on the wall.
Links meet zoals gebruikelijk met twee maten. Zoals boven al werd opgemerkt, stel dat er gestaan zou hebben, verboden voor allochtonen/ marokkanen of iets dergelijks. De hel zou zijn uitgebroken. Maar zie het positief, door PVV stemmers als dom, racistisch en wat al niet meer zij uit te maken krijgt zij juist meer stemmen. Ondanks maanden PvdA propaganda op onze staats tv toch verloren is ook zuur natuurlijk. Nederland begint te ontwaken denk ik....
Islam is niet gevaarlijk? Vandaar dat Wilders constant bewaakt moet worden en moet debatteren met een kogelvrij vest....... I rest my case....
Juist hierom is het zo lekker dat niemand eromheen kan dat PVV de grote winnaar is in de verkiezingen. Al dat gezeur en gepiep over wie of wat de PVV kiezers zijn en het waarom. Het doet er allemaal niet toe. 24 zetels. In Your Face.
Mag de juwelier aan de overkant van dit winkeltje die onlangs is overvallen op zijn winkelruit zetten " Marokkanen niet ..... " ?
Je bent een fucking loser als je op Geert Wilders stemde omdat je hem wel begrijpt en iedereen die je niet begrijpt een zakkenvuller vindt. LOSER! Er zijn nu eenmaal mensen die ergens meer verstand van hebben en meer talent hebben dan jij, accepteer dat en ga doen waar je goed in bent: putjes scheppen, een klas doceren, de administratie doen of verkeersboetes uitdelen.
ZKH EénOog | 10-06-10 | 23:03
"Als detailhandel hebben ze gewoon iedere consument toegang te verlenen wanneer ze open zijn, welkom of niet."
Het is particulier bezit, je kunt iedereen de toegang weigeren en weigeren te bedienen als je dit wilt.
Voorstel zou kunnen zijn om maar met een gele ster met PVV erop daar naar binnen te lopen. Weten de stompzinnige, wereldvreemde randdebielen gelijk hoe de vlag erbij hangt.
Ach, tis zielig. Maar aangifte doen, wat hierboven geopperd wordt is ook zinloos.
Er staat immers dat je niet welkom bent als PVV-stemmer. Niet: "PVV-stemmers verboden toegang". Als detailhandel hebben ze gewoon iedere consument toegang te verlenen wanneer ze open zijn, welkom of niet.
Het illustreert overigens wel hoe democratisch PVV-bashend Nederland ingesteld is: Nog minder dan waar zij de PVV zelf van beticht.
En wat goor zwartmaken betreft: daar is links altijd al grandioos onovertroffen in geweest. Kijk de poster van Wilders met een bord voor zijn kop en het filmpje over Rutte. Alleen voor het afzeiken van de gristen partijen hadden ze dit jaar niet veel nodig.
"Für Pvv verboten" goh, aan welke socialistische partij doet dat ook weer denken.
Die waren ook al zo sociaal, tolerant en vooral voor vrijheid van meningsuiting, verzameling en vrijheid van pers.
Met het ethisch besef van een pinda.
Maar ik zie zomaar aankomen dat een aantal doorgedraaide gekken inderdaad in staat zijn om dit ook echt te doen.
.
Ondertussen worden zomaar hele groepen uit de samenleving zomaar weggezet. (woorden van JC / Smeagol)
En dat is onacceptabel (maar alleen als het toevallig goed uitkomt)
Ik ben oud genoeg om zelf nog als militair door Irak te hebben gelopen, Mental K. Niet deze oorlog maar de vorige. Dat was slechts een paar jaartjes nadat goeie ouwe seculiere Saddam van een good guy in een bad guy was veranderd. How time flies. En ja, dubbele moraal is een term die uitstekend op die geschiedenis van toepassing is.
<br />
Maar anyways, opsporing verzocht. Volgende keer als ik een slungel op een rode Tomos zie, zal ik het effe naar opsporing verzocht sms-en. Je weet immers nooit met die gasten, het is een gevaarlijke wereld hoor.
Voor de toevallig verdwaalde PVV stemmers op dit webportaal, hier is de tekst van Grondwet Artikel 1:
'Art 1. Allen die zich in Nederland bevinden , worden in gelijke gevallen gelijk behandeld. Discriminatie wegens godsdienst, levensovertuiging, politieke gezindheid, ras, geslacht of op welke grond dan ook, is niet toegestaan.
Het staat u vrij aangifte te doen wegens schending van de Grondwet Artikel 1.
Aangifte kunt u doen bij www.discriminatie.nl/ eventueel kunt u ook bellen naar de Discriminatie meld- en advieslijn: 0900 2 354 354 (10 ct p/m). Tenslotte kunt u natuurlijk ook in persoon aangifte van discriminatie doen bij het hoofd- dan wel wijkbureau van Politie te Amsterdam (Internet aangifte kan helaas niet).
ik denk dat hij eigenlijk gewoon geen limbolanders in zijn shop wil hebben
Sorry winkelmevrouw ik weet dat ik een slecht mens ben in uw ogen en kan tot mijn spijt helaas geen gele ster tonen ,maar wel een bruine .
prakkie | 10-06-10 | 22:14
Bij mij was het net andersom; mijn buren - een keurig net Marokkaans gezin met kinderen - verhuisden naar een grotere woning. In plaats kwam een Nederlands echtpaar met als hobby's snoeiharde Nederlandstalige muziek, barbecues in de tuin met luide vrienden en het "houden" van bergen zooi in de voortuin. Maar ze groeten altijd vriendelijk, hoor! "Haaai buuuuuf!"
@Shibbey +1
Maar iedereen telde toch mee?
@un_chien_andalou | 10-06-10 | 22:03 tuurlijk joh, Irak was voor de inval van de VS een normaal land. Hoe oud ben je? Ooit wel eens de krant gelezen voor die inval? Toen was het al een puinboel komend van de religieuze wrijving en oorlogen daarvoor. Een miljoen doden? Tuurlijk joh. Al was het zo, da's nog niets vergeleken bij de oorlogen daarvoor in die regio, tussen Iran en Irak. Maar dat heeft zeker geen invloed?
Zelfmedelijden? Angst? Mwoah, nee hoor, ben het gewoon echt zat en word schijtziek van die dubbele moraal en standaarden in NL. Voorbeelden te over. Kijk voor de grap eens opsporing verzocht. Slechts 1 van de honderden bewijzen dat we er klaar mee moeten zijn.
Links leert niet van eigen geschiedenis.
Offtopic: Wat me vandaag overkwam, Voor het eerst in jaren liep ik buiten met trots, trots dat er nog bijna 2 milioen nederlanders hetzelfde denken als mij, Het signaal is afgegeven, pvv gestemd omdat ik standpunten deel, met angst gestemd, maar nu, nu voel ik me niet meer alleen, samen is nederland sterk hoe verdeeld dan ook, marrokanen, turken, surinamers allemaal welkom, maar ik, ik woon tussen de kutmarrokannen, luie turken en schietende surinamers. Het moet over zijn, geef nederland terug, dat kan ook multicultureel, niet pvv gestemd omdat ik racistich ben, maar omdat ik een signaal met 2 milioen anderen heb aangegeven dat het zo niet verder kan.
Ontopic, Pvv racistisch, mooie slogan die linkse parties vaak aanhalen, ''het begint bij jezelf'' mag deze mafkees zich wel is aan houden.
voor de 2e wereldoorlog scilderde mensen die lid waren van bijvoorbeeld de NSB leuzen als "voor joden verhbooden" en "Joden niet gewenscht". Nu weet ik bijna 100% zeker dat de exploitant van deze winkel een PvdA stemmer is, en dan is de link tussen de PvdA en NSB snel gelegd.
"Dat mag hè. Da's namelijk vrijheid van mensen weigeren. Daar houden ze bij de PVV toch zo van? Of geldt er soms een dubbele standaard? Hoe dan ook: lekker voor ze. Als je met je volle verstand op zo'n partij stemt is het compleet terecht dat je als maatschappelijk gestoorde wordt gezien en daar ook naar wordt behandeld. Hopen dat dit aanslaat, totdat al die PVV'ers van Limburg, PVV-land hebben gemaakt. Met een muur. EN BLIJF WEG, MET JE PVV!!!!11!!!1!!!
keeskwal | 10-06-10 | 17:10 "
Sow zeg wat zijn we aardig voor onze medemens...
Nou ben ik wel het typische voorbeeld, namelijk een PVV-stemmende Limburger.
Maar als ik moet raden ben jij een Nationaal Socialist? Voor zover staat het bij Geertje niet op de lijst om mensen de toegang tot winkels te weigeren. Dus ik zou eens een beetje afkoelen en respect hebben voor mensen met een andere politieke voorkeur.
En anders kun je nog altijd n tijdmachine bouwen en 70 jaar terug gaan naar je vriendjes.
Groetjes uit Limbo Land!
@ keeskwal: pvv weigert mensen? da's nieuw voor me, hoe dan? wanneer dan? wie dan? Je lult. De enige vergelijking hier is die van 'kein juden' op het raam uit de tijd van de nationaal SOCIALISTEN. succes met je reactie, die kan alleen kant noch wal raken namelijk.
hier is de "islamistische dreiging" echt nul komma nul
web_krijter | 10-06-10 | 17:51
ik ben eens gegijzeld in Gouda door een stel haatbaarden (bevrijd door plisie), en in m'n straat is een columnist de keel doorgesneden door zo'n sektelid. bovendien heeft de AIVD de handen vol aan die mafkezen (hofstadgroep, moslimbroederschap, etc). De aanslagen in London en Madrid zijn je ook ontgaan zeker?
droom lekker verder...
@ El Klinkerino
Zo te zien scheren ze alle PVV-stemmers over een kam. Zeggen ze niet dat Wilders dat doet met de moslims?
Maak 't geld maar over via iDeal.
begon ook zo in 40-45,ook toen al waren er(nationaal)socialisten.
nieuwe NSBers in de hoogstraat?
Amsterdam? Daar wil geen pvv stemmer komen gelukkig.
Beste Jonno. Eerder een verlate Luilak.
-weggejorist-
Den linksmensch duldt geen tegenspraak.
"Dat mag hè. Da's namelijk vrijheid van mensen weigeren. Daar houden ze bij de PVV toch zo van? Of geldt er soms een dubbele standaard? Hoe dan ook: lekker voor ze. Als je met je volle verstand op zo'n partij stemt is het compleet terecht dat je als maatschappelijk gestoorde wordt gezien en daar ook naar wordt behandeld. Hopen dat dit aanslaat, totdat al die PVV'ers van Limburg, PVV-land hebben gemaakt. Met een muur. EN BLIJF WEG, MET JE PVV!!!!11!!!1!!!
keeskwal | 10-06-10 | 17:10 "
Kijken of je nog zo praat als je blanke buurman verhuist en er een marokkaans fundi-gezin met 12 kinderen naast je komt wonen die als hobby het slachten van geiten op het balkon hebben. Kijken of je die mensen dan nog steeds zo leuk vindt...
-
Gokje: nieuwe PVV stemmert erbij binnen een week....
@knight03 | 10-06-10 | 22:06
Ondoordachte aannames en vooroordelen.
Ik neem dan maar aan dat ik niet meer van een PVV-ert kan en mag verwachten.
Wel is het een feit dat PVV-ers massaal Oranje steunt maandag waarin de o zo gehate Moslims in spelen. Zullen we die dan ook gelijk het elftal uit tyften?
@Timnie
ik zal dat niet alleen aan de marokkaanse jongen zeggen, maar verder wijze woorden
Discriminatie.
@jonno,
Je kunt beter uitleggen aan het 11 jarige Marokkaanse klasgenootje van je dochter dat hij goed zijn best moet doen op school, goed zijn huiswerk moet maken en daarmee een heel mooi leven tegemoet gaat in Holland als een toonbeeld van "nieuwe Nederlander" dat wel succesvol zijn, ook met de PVV aan het roer.
Timnie | 10-06-10 | 22:04
rofl... contradictio in terminis
@Kleine Man
Over losers gesproken. Wie stemmen op de PvdA? Juist onrendabelen, steuntrekkers, allochtonen en gevangenisboeven uit de 4 grote steden en (ex communisten-steuntrekkers uit) de provincie Groningen.
Opvallend weinig niet-werkenden bij de stemmers op Wilders.
@Timnie
tjonge wat een moeilijke woorden; ik zal dat morgen proberen uit te leggen aan het 11jarige marokkaanse klasgenootje van mijn dochter...
Hahahahaha... koekje van eigen deeg.
Nu worden de PVV-stemmerts eindelijk eens geconfronteerd met hun eigen verwerpelijke gedachtengoed... gaan ze mopperen. Heel erg flauw.
Dag in, dag uit en voor vele jaren krijgen Moslims verbaal braaksel over zich heen van PVV-ers. 1 foto en de PVV-erts gaan over de zeik.
@ jonno
Nee klopt, een achterlijke middeleeuwse totalitaire dominante expansionele godsdienst die momenteel heftig in oorlog is in de vorm van een ware Jihad, is niet welkom in een vredelievend en tolerant land als Nederland. Gek hé!
Ik begrijp dat de PVV het moet hebben van zorgvuldig gecultiveerd zelfmedelijden, maar die partij heeft net behoorlijk wat zeteltjes gewonnen. Om je dan als PVV-er in de slachtofferrol te wentelen, da's een beetje als een miljonair die zielig gaat doen over zijn gebrek aan geld, omdat er ook mensen zijn die een miljard te besteden hebben.
Maar goed, één methode om een consistent wereldbeeld te hebben, is door dat wereldbeeld te laten ophouden bij de eigen achtertuin. Het maakt communicatie met de rest van de samenleving, laat staan de rest van de wereld wel wat lastig, ben ik bang.
En voor dat talentje hierboven dat Irakees radicalisme bij zijn persoonlijke anti-islam optelsommetje gooit; dat land is enkele jaren geleden binnengevallen door een paar westerse mogendheden met pakweg een miljoen doden tot gevolg. Zou dat een klein factortje kunnen zijn in eventuele radicalisering daar, wat denk je zelf? Word of the Day is: Parochialism. Zoek het op.
@nadenkeniseenkunst | 10-06-10 | 21:58
kristallnacht?
De pot verwijt hier toch gewoon de ketel. Ik zou aangifte doen wegens discriminatie als je een PVV stemmer bent.
-weggejorist-
Wat een totale huiliehuilie bullshit in de comments; als er 1 partij is die het credo 'niet welkom' uitdraagt dan zijn dat de bruinhemden van de PVV. Dus nou niet weer gaan draaien hoor!
vander F | 10-06-10 | 21:40
nee...
@Kleine Man | 10-06-10 | 21:34
Ik begrijp dat u zich ver verheven voelt boven dit gepeupel maar bedenk dat het er met ieder falend kabinet tot nog toe steeds meer zijn geworden. De PVV is niet groot geworden omdat Wilders nu zo geniaal is maar omdat midden partijen als het CDA en PvdA gefaald hebben.
Falen in het luisteren naar de stem van het volk ..... hetgeen iets met democratie te maken schijnt te hebben.
Ik vind het allemaal best hoor,
'geen zwarten', 'homo's niet gewenst', 'verboden voor Christenen en Moslims',
je mag toch verdomme zelf bepalen wie je in je eigen zaak laat?
@Kyokushinkai: bakkebaarden? Sinds wanneer?
@ Plaatsvervanger:
Geef mij 1 vergelijkbaar voorbeeld van Wilders, of een PVV=aanhanger.
Je krijgt van mij 1.000.000 euro meteen overgemaakt... ZUIGERT!
www.rtvnh.nl/player.php?stream=ItemRad...
Losers klagen alleen maar en stemmen Wilders. Standaard all-in vakantiegangers, kaiken kaiken nie koipen. Gewoon buiten je winkel houden, daarom zeggen wij: +1
wat een mongolen. ze doen exact hetzelfde als Wilders zelf. what's wrong and what's right?
Kyokushinkai | 10-06-10 | 21:23
getver, je vern**kt echt mij flex_moment
noodweer-exces is voor een rechter reden vrijspraak te vorderen
maar gaat alleen op "als het niet anders kon"
overmacht weet u ;)
en valt daarmee in de categorie... wit
*overweegt ban aan te vragen bij GS voor karatekid*
Hoofdletters en kleine letters random door elkaar..... IQ<100
@varkensrollade | 10-06-10 | 21:02 Sry, moet nog heeeeeeel even vervelend doen. "het ontnemen van een leven is echter zwart/wit: never" En in geval van noodweer (exces) ook?
Grtzzz en geniet van je luie avond ;)
Het betreft hier een kledingzaak . Vermoedelijk behorend tot " de Kledingbank" een zusterorganisatie van " de Voedselbank" .
Briljante Satire....
Het wordt weer pijnlijk duidelijk dat linkse lieden Fascisten zijn.
Wie zou die 'winkelier' toch zijn??? Het kan niet anders dat deze 'ondernemer' zwaar wordt gesubsidieerd door de Sosjale Dienst, de PvdA, de Staat, een of andere 'Gutmenschen Stichting' of wat dan ook. Geen enkele echte winkelier zet dit op zijn raam. Ook niet ten tijde van de Kristallnacht, toen waren het de NAZI's die dit bij de winkeliers op de ruiten kladden, niet de winkeliers zelf.
Als ik PVV-stemmer zou zijn, zou ik daar een wierook-wichelroede-kralenketting-boedha-beeldje kopen, thuis erover pissen, terugbrengen, en zeggen dat ik mn geld terug wil omdat 'ie stinkt. Dat zal ze leren!
Zit nog steeds te wachten op een winkelier met 'salonsocialisten niet welkom'. Maarja, normale winkeliers weten dat dat ' bad for business' is. Deze flapdrol ziet dat schijnbaar niet.
Denkt nog een 2e keer na; Waarom zou ik mijzelf Uberhaupt in zo'n Smerige Pauper Outlet wanen..? (sorry voor de dubbelpost)
Is goed hoor, loop je wel wat omzet mis vriend!
@LeukerLinks | 10-06-10 | 20:39
Namens 6 miljoen joden, .... dank voor deze fijne grap
Kyokushinkai | 10-06-10 | 20:57
je bent zeker vervelend
had een luie avond ingepland ;)
geneuzel over verzachtende omstandigheden e.d.
prima hoor, daar is een rechter voor
eigen rechter spelen is altijd grijs
in sommige situ's heel vaal grijs, soit
maar blijft grijs
het ontnemen van een leven is echter zwart/wit: never
zoiets nuancerende lutser..? ;p
Nounou zeg wat een commotie ..... zo voorbarig... laten wij nu eerst eens afwachten wat de PVV gaat doen. Ik ben vooral bang dat de PVV namelijk helemaal niets gaat doen of hier de kans niet voor gaat krijgen. Tot die tijd schort ik mijn oordeel op.
Ik wil zien op TV hoe een aantal van de meest criminele marokkanen/antillianen/turken en andere tot criminaliteit geneigde groepen met dubbel paspoort demonstratief het land worden uitgezet. De dag dat dit gebeurt ben ik pas gerust op een goede afloop voor NLD.
-weggejorist-
@varkensrollade | 10-06-10 | 20:48 > Ah, de hele wereld is zwart-wit. Maakt het leven wel makkelijk. Maarrrrrr: moord op iemand die je 10 jaar achtereenvolgend heeft mishandeld maar de politie deed niets, moord=moord? Zondagochtend wil je uitslapen en er een lekkere luie dag van maken omdat je de andere 6 dagen keihard hebt gewerkt, lui=lui? Jij vindt mij nu heel vervelend, terwijl ik dat alleen hier doe maar werkelijkheid een waanzinnig toffe gast ben, vervelend=vervelend? :)
Islamieten niet welkom. Dat gaan we binnenkort zien.
varkensrollade | 10-06-10 | 20:48 en een boer blijft een boer... Ook al woont ie in 020 ;-).
www.at5.nl/artikelen/42711/pvv-ers-nie...
Boer in 020 | 10-06-10 | 20:39
ik denk dat we het eenvoudig moeten houden
en dat betekent: spreek het individu aan
op zijn/haar individuele gedrag
en als dat fout is, ben je het haasje
moord=moord
lui=lui
vervelend=vervelend
@Tjeu-la-Ling | 10-06-10 | 20:30 > Ik vind PVV stemmers niet dom omdat ze het niet met mij eens zijn, maar omdat sommigen zelfs nu nog te dom zijn om te beseffen dat ze blind achter een onbetrouwbaar stuk vreten aan hebben gelopen die hun naait waar ze bij staan. Misschien ben ik ook wel een PVV-stemmer, maar dan wel een die door heeft dat ie genaaid is. Of misschien ook niet. In elk geval neig ik wel naar het opgeven van enige wereldverbeterij als zelfs keiharde leugens rechtgepraat worden door voetballers die ik ooit toch best wel hoog had zitten ;)
Marokkaanse overvallers wel welkom,stelletje landverraders?
Dhr. de Wit | 10-06-10 | 19:10
Die winkelier kan ook een PVV stemmer zijn die zich gestigmatiseerd voelt.
Godwinnen is een linkse hobby, toch?
@Ces | 10-06-10 | 20:26 > Mijnheer Ces, kennelijk ben ik te eerlijk of heb ik u dermate hoog zitten dat het niet in mij was opgekomen om zo tegen u te liegen. Aan u de keuze welke optie de juiste was ;)
Haha, geweldig. Het bewijs: rechtse rakkers hebben geen humor.
Wie is nou meer fascistisch? De mensen die PVV stemmen of degenen die er niet op hebben gestemd? Randdebielen.
@varkensrollade | 10-06-10 | 20:36
Ik vind het ook heel erg om als linksmensch (ik geef het ruiterlijk toe) te moeten zien hoe mensen aan 'mijn' kant zich bezondigen aan de zelfde shit waar ze anderen van beschuldigen. En elke vorm van politieke tegendruk die lijkt op iets uit de periode 1933-1945, getuigt zoals gezegd van een stuitend gebrek aan historische kennis en een besef van de impact en symboliek die van zulke acties uitgaat. Dus linkse mensen die PVV stemmers weigeren, zijn net zo goed destructief bezig. Ik zou zo graag met die mensen praten en een midden bereiken. Dat is het enige wat een land helpt: een midden bereiken. Meer nog dan je gelijk halen.
Ik hoop dat alle middenstanders met dezelfde mening dit ook gaan doen, want bij middenstanders die er ook zo over nadenken zal ik mijn geld nooit meer uitgeven
Moet op zich kunnen toen de SP in mijn stamcafe wou folderen heb ik ze ook laten rennen.
Limburg moge Braun gefärbt zijn, in Amsterdam is er wel een Cohen-effect. Hoe dit café effectief PVV-drinkebroeders weert is wel heel spannend zeg.
GS, kan het zijn dat dit een GRAPJE is?!
Pritt, voor jou hetzelfde advies als voor Yvette Lont: zout op met je Messias.
Boer in 020 | 10-06-10 | 20:24
tjah, dat probeer ik ook aan te geven feitelijk
selectieve democratie
links dat denkt de wijsheid in pacht te hebben
en zich schuldig maakt aan dat wat ze anderen verwijten
uit een zogenaamd hoger moraal besef
is pas echt gevaarlijk
het leven, de maatschappij: zo zelden zwart/wit
oh zo vaak een van de vele tinten grijs
@Tjeu-la-Ling | 10-06-10 | 20:07
Volgens vergaat het iedere partij nu zo in dit door naijver verzuurde polderlandje. Wie nuanceert, is een draaikont. Wie consequent is, is star. Het maakt niet uit of de move door PVV of PVDA of wie dan ook gedaan wordt. Terwijl we eigenlijk behoefte hebben aan een groep politici die dit land nou eens geduldig en zonder onderbuikgetoeter weet te leiden. En ook al weet ik dat Cohen niet populair is hier, ik zou gaan voor een coalitie PVDA - VVD. Cohen als presidentiële vaderfiguur en Rutte die met zijn jonge energie en ambitie de economie ter hand neemt. Wie ze daar bij willen betrekken, moeten ze zelf weten. Maar PVV aan de macht.... weet niet. Al is het maar omdat ze de maatschappij zo doormidden splitsen.
@ knight03 | 10-06-10 | 20:27
Ja, dat is inderdaad dé oplossing hierop.
Goed werk, mooi weer het stereotype PVVstemmer/reaguurder neergezet.
Oh wat worden die PVV'ers toch gediscrimineerd. Huilie huilie!!
-weggejorist-
Eigenlijk haat ik linkse gutmenschen, maar ik zou hun geld wel gewoon pakken Tim! Business is Business.
"Je moet wel een hele grote plaat voor je harses hebben"
Kijk daar heb je hem weer: De hautaine wereldverbeteraar die er van overtuigd is dat alle mensen die het niet met hem eens zijn, dom moeten zijn. Voor de goede orde: ik was altijd al voor verhoging van de AOW leeftijd, ondanks dat Wilders dat niet vond. En ik heb, ondanks dat ik op dat punt niet met hem eens was, en het zeker geen breekpunt waard vond, op hem gestemd. Zie je nu dat 75% van zijn kiezers het achteraf ook niet zo'n punt vindt, dan kan het ook betekenen dat een groot deel van de PVV aanhang, denkt en dacht zoals ik. Maar nee, PVV-ers zijn dom, PVV-ers zijn slecht, en natuurlijk PVV-ers mogen de winkel niet in. Dat moet, dat moet, dat moet..... Ik denk eerder dat jij een plaat voor je kop hebt dus.
knight03 | 10-06-10 | 20:27
nee er staat een kudde PVV'ers bij die proberen te begrijpen waar ze niet welkom zijn.
Hier in Rotterdam wonen een groep Haitianen die bij wijze van Voodoo ritueel regelmatig levende kippen en katten begraven bij een kampvuur, aangezien Voodoo ook een religie is moet dit uiteraard gewoon gesupport worden door het Rotterdamse PVDA gemeentebestuur.
-weggejorist-
Kyokushinkai | 10-06-10 | 20:20
U had kunnen zeggen "een uurtje geleden reageerde ik vanaf mijn werk". Dat zou touché zijn geweest en daar had ik dagen niet van kunnen slapen ;)
Hoe anders zou het eruit zien in die straat wanneer er op de ruit gestaan zou hebben:
- 'Invaliden niet welkom' of
- 'Vleeseters niet welkom' of
- 'Krakers niet welkom' of
- 'Hoofddoeken niet welkom'
Dan zou er voor de winkel gedemonstreerd worden en had er nú al een kei door de ruit gelegen.
Ja, ik was ook danig somber dat de PVV zo groot is geworden, maar dit getuigt natuurlijk van een kolossaal gebrek aan historisch besef. Min heel veel voor deze rukkerT die de winkel bezit. Wij leven in een democratie, ook als er mensen aan de macht komen die ik helemaal niet trek. Als wij de PVV niet zouden 'toestaan' , dan zijn we verder weg dan ooit van ons ideaal van een vrije maatchappij. Wel moeten we waakzaam zijn op de splijtzwam die ze kunnen zijn. Ik wil geen maatschappij waarin mensen elkaar per definitie wantrouwen en haten.
@Lewis Lewinsky | 10-06-10 | 17:45
had ik al gezegd, dat jij je juridische kennis hebt opgedaan in de kroeg?
als zijn raam dat gekalk overleeft
kan de PVV in ieder geval niet van intolerantie worden beschuldigd
dat kan van deze hardwerkende middenstander niet gezegd worden
die is dus wél voor uitsluiten
maar dan heel selectief
volgens zijn "hogere waarden"
@Ces | 10-06-10 | 20:13 > Mijnheer Ces, voordat u een dergelijke keiharde beschuldiging uit waar ik dagen niet van kan slapen, zullen we het wel eerst eens moeten worden onder welk tijdsbestek wij de term 'zojuist' kunnen scharen. Ik denk veel eerder dat de enige conclusie die zijne spitsvondigheid kan trekken is dat ik in ieder geval langer dan een uur geleden thuis kwam van mijn werk en een douche genomen heb, hetgeen mijns inziens wel degelijk onder de term 'zojuist' geschaard kan worden, maar ik respecteer uw opvatting over deze term niettemin.
Vuur met vuur bestrijden.. Dat kan ook ja.
Maar dan verlaag je je wel tot het niveau van de gemiddelde PVV stemmert, dat is dan weer jammer.
Lol, zo te zien een zure CDA stemmer.
@Ces | 10-06-10 | 20:08: zou zo een gregorius nekschot cartoon kunnen zijn
Tjeu-la-Ling | 10-06-10 | 20:07 > Het gaat om iets groters dan alleen de AOW, namelijk over de betrouwbaarheid van politieke leiders. Je moet wel een hele grote plaat voor je harses hebben wil je een politiek leider die nog geen dag na de verkiezingen al een keiharde belofte naar zijn eigen kiezers breekt nog betrouwbaar willen noemen. Dat 75% van zijn eigen stemmers nog steeds als blinde schapen achter hun grote leider aanloopt na zijn AOW draaikonterij, nee zelfs keiharde liegebeesterij, geeft voor mij aan dat ze zelfs nu nog te dom zijn om door te hebben achter wat voor onbetrouwbaar stuk vreten ze aan lopen.
Kyokushinkai | 10-06-10 | 20:07
U liegt, een uur geleden reageerde u ook. Dat zojuist uit uw werk komen is dus een linkse leugen.
het linksgedachtegoed viert (nog) hoogtij. gisteravond met de prognoses hetzelfde gevoel als met de debatten in 2002 met fortuyn, ik zie melkert nog kijken of hij naar een vieze vlieg keek, weerzinwekkend gewoon!!! nu kan niemand om geert heen, de resultaten liggen er... wanneer leren we nou s van de feiten?
@Kyokushinkai | 10-06-10 | 20:07 > jij blij, toch nog iets gewonnen vandaag -grin-
Hoe zit het met PVV stemmende Jeauden en moslims? Mogen die wel naar binnen?
Dhr. de Wit | 10-06-10 | 20:01
ik visualiseerde de cartoon en moest lachen. Is er geen creatief figuur die hier iets mee kan?
@Dhr. de Wit | 10-06-10 | 20:01 > Toen ik zojuist van mijn werk thuis kwam heb ik eerst even een lekkere douche genomen. Wist toen nog niet dat ik daarmee zou aantonen dat jij vooringenomen poep praat.
Straks nog SA met Mocro's.
Het kan verkeren.
Zo jammer! | 10-06-10 | 19:55
^^^^^^^^^^^^^^
je wilt niet weten welke segregatie-bevoordeelde gedachten de fundamentalistische mensch/die van er is maar één gawd en zeau voor ogen heeft.
@Kyokushinkai Iets van 75% van de PVV kiezers vindt het verstandig dit punt te laten vallen om regeringsverantwoordelijkheid te krijgen. Net gezien op de NOS. Dus blijkbaar was dit punt voor velen niet de reden om PVV te stemmen. Bovendien gaan jullie natuurlijk altijd azijn plassen. Houden ze dat punt, dan willen ze niet regeren, en zijn ze niet bereid tot compromissen, doen ze dit nu, dan ...... enzovoort enzovoort. Het verstandiger geweest dit überhaupt nooit tot breekpunt te maken, en ik zou zelfs kunnen zeggen dat breekpunten in de huidige ingewikkelde politieke situatie in het algemeen heel onverstandig zijn. Zie ook Balkenende zijn hypotheekaftrek garantie. Maar dit terzijde.
La Bailaora | 10-06-10 | 19:25
'Die idioot' heeft al kenbaar gemaakt wat voor idioot hij is. Het staat hem echter niet vrij om dit op zijn raam te kliederen, het is strafbaar gesteld. U mag vinden dat dit wetsartikel moet worden afgeschaft, maar zoals de wet nu is, is dit wel strafbaar en mag dit niet. Nadat er genoeg aangiften worden gedaan, wordt 'deze idioot' dan ook passend gestraft. Het OM zal geen prioriteit geven aan vervolging zonder een lawine van aangiften.
Mooi!
Kutwinkel met fascistische eigenaar. Maak je geen vrienden mee. Jou vrienden gaan nu PVV stemmen. Binnen 4 weken failissement aanvragen en nooit weer zien.
Dag nare man!
je zou van dit hele gedoe zo een cartoon van kunnen maken:
linksmens 1: kut hey, dat de vvd en pvv zoveel zetels hebben
linksmens 2: ja man, moet ik straks nog een baan gaan zoeken ook!
linksmens 1: en jezelf wassen
linksmens 2: uuugh
mooi naar binnen gaan shit kopen, en als je afgerekend hebt zeg je dat je op pvv hebt gestempt.
@El Klinkerino | 10-06-10 | 19:52 > Zoals je wilt: je bent ontiegelijk dom om op een partij te stemmen die zijn eigen kiezers naait door na dag 1 al een keiharde belofte naar hun eigen kiezers te breken. En dat is nog vóórdat er überhaput is onderhandeld. (houd mijn neusgaten dicht en scheer mijn bakkebaarden af ;) )
Aan als dat 'sale', 'sale' wat er op die voorruit staat af te leiden verkopen ze überhaupt niks daar. En verder weer zo'n zinloze Wilders is Hitler verwijzing die alleen maar armoede van hun kant laat zien. En ondertussen jezelf goed en alto vinden natuurlijk. Ik zou zeggen, prima, laat het staan, laat het mensen irriteren, gaan er nog meer op de PVV stemmen!
Straks nog SA met Mocro's.
Het kan verkeren.
Ja breekpunten man, lekker belangrijk!
1935 is blijkbaar terug. Lang leve de Democratie!
er staat nog net niet JUDE RAUS.
wat een schande.
rechts heeft de naam maar lings is veel dreigender.
had iemand maar eens moeten zeggen verboden voor pvda ers.
was de pleuris uitgebroken
Ach, als ik een winkel had, dan zouden ook communisten, nazi's, fascisten, GroenLinks-stemmers en moslims daar welkom zijn, op voorwaarde dat ze zich, net als iedereen, zouden gedragen.
@Sliptong | 10-06-10 | 19:49 . Kennelijk toch niet zo heel dom. Ik ken er zelf een paar die PVV stemden, omdat dat de enige partij was die een keiharde belofte maakte dat er niet aan de AOW-leeftijd zou worden getoornd. Breekpunt, weet je wel?
1,5 Miljoen stemmers afstempelen als "dom", laag opgeleid etc. etc.
Het toont maar weer eens aan hoe hautain, bedrieglijk en betuttelend de stekeblinde "linksmensch" is.
Eindelijk bespeur ik een verhelderende ommezwaai in de media. Ooit haatte ik Pauw en Witteman en DWD vanuit de grond van mijn hart, maar hoe verfrissend is het om nu te zien dat Wilders wel degelijk serieus genomen wordt.
Men ziet in dat men niet meer om 1,5 miljoen kiezers heen kan.
Wie nu recht in mijn gezicht nog 1 keer durft te zeggen dat ik dom ben door op de PVV te stemmen, die pis ik in zijn neusgaten en met zijn bakkebaarden veeg ik mijn aars af.
anderhalf miljoen aanhangers is niet niks... en waarom wordt half nederland zo woest meteen? we zijn al zo verlinkst dat we niet meer beter weten. tegengas van rechts lijkt mij prima.
@ seven | 10-06-10 | 19:42
Dat keiharde breekpunt liet geertje direct vanmorgen al vallen, ook hij is gewoon geil op het pluche.
Laten regeren, die dwaas met zijn hofnars, zijn we er binnen 6 maanden tenminste vanaf.
Zet je het zoiitje weer in de oppositie, kunnen ze nog veel te lang door huilie doen.
doet me een beetje denken aan dat persvakje gisteren op Scheveningen
@seven | 10-06-10 | 19:42 Maar wel heel veel PVV stemmers stemden tegen draaikonterij, loze beloftes en onbetrouwbaarheid van politieke leiders. Die stemmers worden nu keihard genaaid en sommigen hebben het niet eens door. Die mensen moeten niet gek op kijken als Wilders morgen ipv een kopvodden-tax een kopvodden-BONUS voorstelt!
@Kyokushinkai | 10-06-10 | 19:37
Hoe dom is het te denken dat het gros van de PVV stemmers ook maar een moer geeft om die AOW leeftijd? Die gaat toch omhoog. Anata ga shitte iru?
dat winkeltje heeft het niet druk vandaag
cpu | 10-06-10 | 19:29
Bullshit. Daar heb je geen enkel bewijs voor. Dat heb ik nog nooit meegemaakt. Dat de enkeling Marokkanen in jouw buurt zich gedragen betekent niet dat het allemaal lieverdjes zijn!
seven | 10-06-10 | 19:42
--
Leep istie wel-Die Geert. Je gaat mij niet vragen wat ik hiermee wil aangeven. Toch?
,,Ik verdenk 70 procent van de mensen die op hem hebben gestemd ervan dat ze anders nooit zouden hebben gestemd omdat ze geen idee hebben wat er in de wereld speelt.''
Wat een vreselijke hatelijk figuur, die skeeter. Dit soort ondoorgronde uitspraken getuigen van zoveel achterlijkheid. Mensen die wel even een groep van 500.000 man over één kam scheert terwijl hij wss zelf te wereldvreemd voor woorden is.
Kyokushinkai | 10-06-10 | 19:37
Ik denk dat weinig stemmers voor de PVV gaan vanwege het economisch onhaalbare AOW standpunt.
Je zou maar eens winst moeten maken.
Laura inPalmer | 10-06-10 | 18:59
Grappig dat jij valt voor onnatuurlijk blond.
Oordelen? Het is niet meer dan jouw overtuiging vs mijn overtuiging, hoor!
Het_leuke_zuiden | 10-06-10 | 18:00 Limburgers zijn verre van een eng volk, ik als Utrechter heb ermee in dienst gezeten bij de pantserinfanterie in Oirschot(60% van mijn peloton was Limburger).En ik mag zeggen, het waren m'n beste maten en zeker geen watjes.
Met een 'place your bets' kunt u allen de fittie volgen die ontstaat/aan het ontstaan is tussen enerzijds Baatstra en ter rechterzijde g.Kasparov.
haha links is weer flink aanwezig om wilders te bashen.
-weggejorist en opgerot-
Ter verduidelijking van deeze maatregel dient iedere pvv-kiezer zich vanaf heeden te legitimeren door het dragen van de letter P eenen P.
@Jeaup | 10-06-10 | 19:20 > Eerst iets een breekpunt noemen, dus beloven dat daar niet over onderhandeld kan worden, en nog geen dag later al je woord breken. Wilders zelf zei gisteravond nog dat de AOW leeftijd loslaten kiezersbedrog zou betekenen. En dan nog is sommig PVV-volk te dom om door te hebben dat ze genaaid worden, wringen ze zich zelfs in allerlei bochten om het goed te praten en lopen ze blind achter hun grote leider aan. Hoe ontiegelijk dom kan je zijn.
Wilders loopt al jaren door Den Haag met op zijn voorhoofd getatoeërd: moslims niet welkom. Waarom zou dit dan niet mogen??? Dus PVV-stemmers willen overal welkom zijn, terwijl ze zelf niet iedereen welkom heten.
-weggejorist-
Dit soort mensen zijn ziek en dat meen ik echt.
Stem PVV, dan tellen alleen de autochtonen mee!!
whaha wat triest..... linksh doet huil huil aaawh
Kerrie Kasparov | 10-06-10 | 19:28
Vervelend hé dat mensen de werkwijze van GeenStijl door hebben.... leer er maar mee om te gaan.
Zij verwijten anderen iets nadat ze het zelf in scene hebben gezet.... het is de werkwijze van Wilders.
@ Jeaup | 10-06-10 | 19:20
Welk verkiezingsbedrog? Doelt u soms op het 'bedrog' waar Cohen Wilders van beticht?
Naar goed Nederlands gebruik wordt bij een coalitievorming water bij de wijn gedaan. Zo wordt dit land geregeerd met een meerpartijenstelsel, waarbij verschillende partijen concessies doen op één punt dan wel bepaalde punten om te kunnen meebeslissen op een ander punt, dan wel andere punten.
Ga niet mee in de verdachtmakingen van links om Wilders weg te zetten als bedrieger en zijn geloofwaardigheid aan te tasten. Dit is een vuig spelletje bedoeld om de beeldvorming over Wilders te beïnvloeden.
Moddergooien is kennelijk waartoe links reduceert als het zijn zin niet krijgt tegenwoordig. Hopelijk houden ze het daarbij en komen ze niet wéér met een politieke moord.
Wat verkopen ze überhaupt in die pauperzaak ? Bruine hemden ?
-weggejorist-
-weggejorist-
anti-hangtiet | 10-06-10 | 19:19
Neem ff je pilletje, nare hitsert.
Grappig dat alle ja-knikkers hier geen enkel benul hebben van ironie.
baatstra | 10-06-10 | 19:20
Het leven is simpel voor je Baatstra, houden zo joh.
De werkelijkheid zou je niet aankunnen.
Lucky Luke | 10-06-10 | 17:45
Ach zo, dus al die uit Noord Afrika afkomstige gelukzoekers komen hier vreedzaam hun in het thuisland verdiende geld spenderen, en als ze daar mee klaar zijn gaan ze weer gauw terug naar huis ..
Volgens mij klopt er het een en ander niet in die fijne vergelijking van je Lucky Luke.
Het nare is, dat hoe meer crisis er is en wordt gedaan alsof het er heel erg is, de mensen hun vertrouwen in alles kwijtraken en daardoor dus egoïstischer en dan dus ook direct veel rechtser/extremer gaan denken. Ik zelf ben ook rechts, maar ben nog enigszins tolerant naar andere culturen in mijn opvattingen. Als je meedraait in de maatschappij en niet crimineel bent mag je hier blijven wonen als je dat al deed. Zonder werkvergunning niet. Dubbele paspoorten vind ik niet nodig of je bent Nederlander of je bent Turk niet allebei. Hoofdoekjes dragen prima, jouw hoofdluis niet de mijne... 5 keer bidden be my guest, maar tijd is geld, dus bidden doe je in je eigen tijd. Ik vind het alleen wel zéér betreurenswaardig dat mensen nu ineens extreem links denken te moeten zijn en dit soort praktijken nodig achten. Terwijl ze wellicht zelf niet eens zijn gaan stemmen. Maar dan wel zo demoniseren, het nadeel daarvan is juist weer dit, Hitler werd ook niet serieus genomen in het begin, maar kreeg toch wel uiteindelijk heel Duitsland in zijn achterban en dat heeft miljoenen mensen hun levens gekost, en echt niet alleen Joden... Dankzij de onvrede van het volk toen en dankzij een grote crisis... kon hij zo aan de macht komen. En het is gewoon een voldongen feit dat de geschiedenis zich nogal eens herhaalt, helaas... Ik heb trouwens VVD gestemd. Vrijheid voor Volk & Democratie... MAAR WEL WERKEN MET JE LUIE REET! HAHAHA, Mark Rutte FTW!
Leuk de Tokkie shop. Winston Churchil waarschuwde al "The fascists of the future will be the anti-fascists".
Linkse partijen hebben wel bewezen dat de ware nazi's ter linker zijde zitten. Iedereen telt mee, zolang je maar PvdA stemp.
Het is bijna net zo erg als een zekere politieke partij die een andere politieke partij bij voorbaat uitsluit, omdat laatstgenoemde politieke partij een bevolkingsgroep uitsluit.
Kip ei verhaal, behalve dan natuurlijk dat laatstgenoemde politieke partij eigenlijk nog geen rooie kudt heeft gedaan qua uitsluiten van een zekere bevolkingsgroep. Maar dit terzijde.
Kamisei | 10-06-10 | 19:17
lijkt me geen slim plan. Die idioot laat op deze manier aan heel Nl duidelijk weten wat een retard het is. Veel beter. En die vrijheid moet hij trouwens ook hebben. Het staat je vrij om er niets meer te kopen, dat doet dit persoontje ook niet meer. Wilders hoort ook niet vervolgd te worden, die vervolging is een gotspe. Notabene omdat islamieten beledigd zouden zijn door zijn vergelijking tussen MK en de Koran. Dat islamieten dat zeggen komt omdat ze weten hoe dom en naief Nederlanders zijn, maar islamieten zijn daar helemaal niet door beledigd. AH had immers dezelfde mening over de joden als zijzelf en de koran, vraag dat maar aan een van de meest vooraanstaande imams, Yusuf Al-Qaradawi.
Neefje van JP.
Het zal echter moeilijk zijn het bewijs rond te krijgen omtrent de identiteit van de auteur van het geschreven bericht op de ruit, maar ik heb zo een vermoeden dat wanneer de eigenaar van het winkelpand wordt gesommeerd dit weg te halen dit duidelijkheid zal verschaffen.
Ik word zo ontzettend moe van dat stomme geleuter dat de PVV bevolkingsgroepen zou demoniseren en buitensluiten.
Als je in een voetbalwedstrijd een speler hebt die steeds de bal lek steekt, dan zeg je na de 2e keer dat het verdomme afgelopen moet zijn en dat hij de volgende keer op kan rotten. Hoog tijd dat in de samenleving het gezond verstand eens gaat winnen van die vastgeroeste semi-politieke correcte verlamdheid van links.
Matthias Reim | 10-06-10 | 17:12
Hoe typisch dat de linkse medemens het verschil niet ziet tussen een kroegbaas die een groep notoire herrieschoppers uit zijn etablissement weert en een winkelier die klanten zuiver vanwege hun politieke voorkeur de deur weigert.
@ Kyokushinkai | 10-06-10 | 19:16
Als PVV stemmerT sta ik volledig achter het "kiezersbedrog". Ik heb immers voor de PVV gekozen in de hoop dat deze partij deel kan uitmaken van de coalitie. Ik begrijp dat linkschmensschen de beslissing van Wilders graag benutten om hem of de partij in een kwaad daglicht te zetten. Ik zie dat echter als laatste stuiptrekking van slinks.
-weggejorist-
-weggejorist-
art. 137c lid 1 wetboek van strafrecht:
Hij die zich in het openbaar, mondeling of bij geschrift of afbeelding, opzettelijk beledigend uitlaat over een groep mensen wegens hun ras, hun godsdienst of levensovertuiging, hun hetero- of homoseksuele gerichtheid of hun lichamelijke, psychische of verstandelijke handicap, wordt gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste een jaar of geldboete van de derde categorie.
in het openbaar? check
bij geschrift? check
opzettelijk? check
beledigend? check
groep mensen? check
wegens levensovertuiging? check
Graag gezamenlijk een aanklacht indienen wegens artikel 137c lid 1, wetboek van strafrecht. Het openbaar ministerie heeft te kennen gegeven in het verleden Wilders te hebben vervolgd na een groot aantal aangiften die zijn geïnitieerd door 1 moslim. Volg dit voorbeeld en doe aangifte van deze overtreding (n.b. het betreft hier een overtreding, geen misdrijf).
kwestie van tijd of er komt een demonstratie tegen de verkiezingsuitslag met jihad strijder harry van bommel voorop.
Geen woord over het verkiezingsbedrog van Wilders, Geenstijl?
@ kleine pier 19:00
Dat is nog maar zeer de vraag. Wilders heeft nog een rechtszaakje lopen..
-weggejorist-
Graties reclame voor de PVV.
Discrrrrrrrrrrriiiiiminaaasiee!!! LOL!
LOI heeft een cursus voor je Tim, "Je eigen bedrijf, fur dummies".
Het ware gezicht van Linksch
@ Dhr. de Wit 19:10
Ach, de linksche medemensch is peins ik nu eenmaal niet zo ontwikkeld dat zij het verschil tussen argumenten en drogredenen kunnen doorgronden.
@InfiniD | 10-06-10 | 19:09
Misschien is 'ie trotser op een ijzeren kruis.
Slaat zichzelf op de knieën van het lachen ( met een licht ja zeer licht gevoel van medelijden) voor de desbetreffende winkelier.
die facistische winkelier sluit dus 1,5 miljoen mensen uit
dat is meer dan de moslims waarvan gezegd wordt dat wilders deze uitsluit
die wil ie trouwens niet uitsluiten, maar zorgen dat er niet meer bijkomen
lijkt me iets toch redelijker, nietwaar links?!
* scheldt binnensmonds de linkse kerk verrot
@ Poepdrol43 19:06
Zou Geenstijl ook niet eens met opiniepeilingen moeten beginnen? Slechter dan Synovate/De Hond kan bijna niet.
Deze gozer verdient nou een lintje.
Das nou balluww hebben.
Ik vind het KUNST. Doet mij behalve aan WOII denken aan het "verboden voor foto Japanners dat lang op het fietspad bij het Rijksmuseum gekalkt was.
@ Rooie2005 19:05
Balkenende heeft nu genoeg vrije tijd om zijn skills te verbeteren.. Maar ik zou het niet doen als ik hem was. Skaten is voor links tuig.
@De Vijfde Colonne | 10-06-10 | 19:04
woeps.... neit geod op zetten letten.. :-{
En daar gaan we weer hoor, de ene verkiezingscampagne is nog niet afgelopen of de volgende gaat alweer van start, dit levert alvast weer een berg stemmen op voor de volgende verkiezingen. Hiervoor mijn welgemeende dank.
Wie zou er eventueel een skateboard willen kopen?
Het zou heel anders zijn als die de enige AH in Amsterdam zou zijn.
Lekker belangrijk.
Maar toch, het was netter geweest als deze man een journalist een stuk in de krant had laten zetten. Nogal goedkoop dit.
Hoe zou Maxima het ook alweer zeggen....
/het wordt PvdA/ schizoïde | 10-06-10 | 19:01
--
Als ik je nu vertel, dat je me doet grijnzen met deze typo?
Volkomen terecht dat PVV stemmers daar niet mogen komen.
Voor je het weet loop je daar als net mens de normaal voor krakers, armoedzaaiers, junks, socialisten, ... voorbehouden schurft en mond en klauwzeer op.
Dit is een sociale aksie van een sosiaal persoon.
@ schizoide 19:01
Woord.. Neemt overigens niet weg dat ik het met je eens ben.
@mark twain | 10-06-10 | 18:48
En? Nog vegiburgers gehapt in Nieuwspoort gisteren?
*Kijkt in glazen bol*
Ik weet het!
Die winkel is Links!
Dit is echt heel erg.
Wel grappig dat de eigenaar het volgende beweert ,,Ik verdenk 70 procent van de mensen die op hem hebben gestemd ervan dat ze anders nooit zouden hebben gestemd omdat ze geen idee hebben wat er in de wereld speelt.''
Typische opmerking van iemand die niet tegen zijn verlies kan.
Ikzelf verdenk namelijk dat 90% van de PvdA kiezers het wordt PvdA niet eens fatsoenlijk kunnen uitspreken, laat staan schrijven.
Niet normaal.
Wat walgelijk dit, echt, gewoon smerig. Je mening uiten mag, je mag zeggen dat moslims slecht zijn, maar je mag ze niet zomaar weigeren.
@Diana Charité : Ach, valt bijna niet iedere man voor natuurlijk blond?
Maar afgezien van dat, Geert heeft mijn stem meer dan verdiend en dat is mijn overtuiging, wie bent u om daarover te oordelen?
Niet te hard schudden met dat hoofd hoor, word je duizelig van.
Misschien moeten wij, de PVV stemmerTs, maar een blauwe stormvogel op onze kleding laten naaien met een G erin. Zijn we overduidelijk te herkennen en om onze AUSSWEISS vragen. Hé maar Sliptong (nou doe ik toch een persoontje enkelvoud), was dat nou juist niet waar je als PVV'ert van werd beticht? * laarzen poetsen gaat *
Lekker kansloos is die winkel.
-Kalkt op raam-
Verboden voor klanten van Tim's outlet
Ha!
@El Klinkerino | 10-06-10 | 17:59
Dat gebeurt toch alleen in films?
Is dit naast die winkel met "Jude".
Dan is de islamisering in Amsterdam nóg groter dan gedacht,
en is de PVV noodzakelijker dan gedacht.
*PVV-ert*
Wat is hier nou de nieuwswaarde? We worden al jaren bestookt met soortgelijke teksten over bepaalde bevolkingsgroepen
Zoals Jan Jaap van der Wal al zei: "Je doet niet meer mee".
Zo jammer! | 10-06-10 | 18:25
Wat? Hoe is dat nu weer een reactie op mijn retorische reaguursel?
@Yrrats:
En op welke politieke geweldenaar heeft u gestemd?
Een strikte scheiding van PVV stemmers kan ik op sommige terreinen overigens best wel waarderen. Waar kan ik naar het PVV zwembad ? Eindelijk weer eens rustig zwemmen zonder jeugdigde bi-culturele ADHD medelanders om je heen.
Iedereen telt mee, behalve pvv. Ze kunnen hun ellende niet voor zich houden. Jammer hoor, zo moeten we in een beschaafd land toch niet met elkaar om willen gaan?
-weggejorist en opgerot-
hm. hét product van sosjaalisme isse pleite.Principaute was de naam.
@seven | 10-06-10 | 18:20:
fraai staaltje guerrilla-marketing? Enorm STUPIDE staaltje van guerrilla-marketing! Want heel veel free publicity, z'n omzet schiet omhoog in PvdA/GroenLinks-bolwerk Amsterdam, dankzij 'solidariteit & verzetsheldenstatus bla bla bla'. Derhalve de komende tijd 'n flinke stoot cash in de lade rond sluitingstijd & z'n Karma gaat de rest doen.
Dus een destructief bezoekje van een Marokkaans-Antilliaans straatguerrilleiro-commando aan deze haramme homo is vanaf NU onafwendbaar...
@ de vijfde colonne
hè hè
zo moeilijk was het niet toch?
om je rot te schamen dat mensen dit op hun raam zetten
man man man
en dan nog in zo'n popie lettertype wahahahaaaaa!!!!
Principaute | 10-06-10 | 18:44
Hou een sop met dat gehits. Pauper.
@ Principaute
LAF.
zoals zo velen hier, roepen roepen roepen ( of beter gezegd : TYPEN )
De Übermenschen van Toms Outlet organiseren binnenkort het eerste transport.
@seven 18:42
BTW; Volendammers vissen al sinds mensenheugenis niet meer op haring.
En dat zonder spelfauten!
@Principaute | 18:44
Juist om dit gedrag zijn PVV'ers niet welkom in deze winkel, vermoed ik.
@ Pj_676
Moeder Theresa had een snor. Hitler had een snor. Moeder Theresa is Hitler!
Toch jammer dat deze linkse ondernemer, het motto van de linksen niet snapt: "links lullen, rechts zakken vullen." En die gast heeft een verrot denkbeeld maar daarnaast verdiend hij er ook niks aan. Die moet nog wat lesjes links volgen bij bijv. Bos
@Keeskwal; je bent net zo goed in discussies als Job Cohen oftewel waardeloos. In plaats van dat je reageert begin je ergens anders over. Daarnaast ligt het hele probleem bij het ontstaan van de PVV bij links. Om even je te herinneren aan je zogenaamde discriminatie regel bij discotheken over sportschoenen. Stel dat die mensen nou is gewoon even normale schoenen gaan dragen en SPORTschoenen gebruiken voor SPORTEN, dat zou hen gelijk van de straat houden en kunnen Henk en Ingrid weer veilig over straat en hadden ze vervolgens op SP gestemd en niet PVV. Aangezien PVV net zo links is als die communistenpartij. Hele probleem opgelost en dan zou wannabe Mozart ook zo weg zijn.
Wat ik deze winkelier nu van harte gun is een groot aantal proletarisch winkelende moslims in de winkel. Veel plezier ermee. Ik ga wel ergens anders winkelen.
-weggejorist en opgerot-
wat is het probleem? bij mij in huis zijn sgp stemmers niet welkom
@ fjordman 18:39
Die prachtige stad waar alle bloemen bloeien en de bomen tot in de hemel groeien? Die stad waar ik zes keer ben geweest in mijn leven en twee keer met de dood ben bedreigd? Een grote muur met prikkeldraad eromheen bouwen. Gooi de sleutel maar weg, Marokko, Turkije of Iran sturen wel een hulpkonvooi.
@ Ahasveros
Komop,
noem je dat nadenken?
dat is een simpele vergelijking trekken. en dan nog eens SOCIALISTISCH op die manier schrijven.
ietsje verder jongen.
fjordman | 10-06-10 | 18:39
A'dam is voor de helft allochtoon, die stemmen ook (pvda). Als je daarvoor eens corrigeert..
Als de Marrokkanen er door gaan skaten vind ik het prima, hoewel, skateboardje kopen zal er wel niet bij zijn....
Zomaar een opmerking geplukt van het internet Wilders:
ja de media is inderdaad veel te vriedenlijk voor hem. hij is achterlijk, zorgt voor haat en is wel een racist. zo iemand zouden ze voor mij zo mogen neerschieten
5 uur geleden
Ze kunnen er nog bijschrijven:
'Bankiers niet welkom', 'Autorijders niet welkom', 'CDA'rs, CU'rs en SGP'rs niet erg welkom', 'Vanaf modaal verdieners niet welkom', 'Gezinnen niet welkom', 'De rest van NL is niet welkom' en onderaan staat: 'He mensen van buiten de stad: wij willen wel graag uw geld'.
@hetiskoffietijd | 10-06-10 | 18:31
je had je nick beter als volgt kunnen omschrijven: hetisTHEEtijd
een beetje zwitsal in je thee...
-weggejorist-
Wat moeten we eigenlijk met Amsterdam; die stad is echt te triest voor woorden met z'n wannabee hipsters. Enige plek waar het pvda wint en zoveel stemmen heeft. Dat zegt genoeg.
Nou, da's ook de laatste keer geweest dat ik daar me spullen gehaald heb.
-1 winkel
Die sale bordjes zijn helemaal verkleurd, het zal niet lang meer duren.
@ Stem van het geweten 18:34
Spelfoutje. Ze bedoelden bij de PvdA ' iedereen steelt mee'. En met iedereen bedoelen ze tvbonzen, subsidiesponsjes, raambtenaren, luie mensen, criminelen en allahtonen.
Laura inPalmer | 10-06-10 | 18:21
En schudt de blonde manen? Dat is vast en zeker hoe Geert het graag mag zien!
*houdt hart vast en schudt het hoofd*
Trouwens: die winkelier die krijgt het nog druk, de kassa gaat goed vol bij de man: protestaankopen!
'k ben het he-le-maal met u eens: doe mij maar een hoedje, kassa-PING!'
Je kan met een andere man naar bed gaan, maar zelfs dat is nog minder homoseksueel dan rollerskaten. Dus waar hebben we het over?
PS. Sneue actie van gefrusteerde linkse sul.. Boeiend.
Grondwet artikel 1 zegt deze linkse nazi's natuurlijk niets.
Ronduit gevaarlijk dit!
Was het niet: Iedereen telt mee?
@Pj_676 | 10-06-10 | 18:19
Nadenken... Hierover?
www.annefrankguide.net/nl-NL/content/V...
-
(een nationaal SOCIALISTISCHE maatregel...)
Maar de grote vraag blijft nu: wie is er dan wél welkom?
@ keeskwal
Met je getier tegen Limburgers geef je al aan dat je een eng mensch bent.Jij als zuur linkschmensch moet het wel heel hard hebben na zo'n verpletterende nederlaag.De tijden dat jij en je moslimvriendjes iedereen de mond konden snoeren met hun terreur is voorbij.Ik zal het nog een keer uitleggen vollidiot,de PVV is een reactie op een groep mensen die in toenemende mate zichzelf buitenspel heeft gezet door uit te blinken in criminaliteit en parasitisme op de verzorgingsstaat.
Matthias Reim | 10-06-10 | 18:20
Dat waren ze 50 jaar geleden ook niet in Afghanistan www.foreignpolicy.com/articles/2010/05..., 40 jaar geleden niet in Iran.. www.dumpert.nl/mediabase/478871/71c6ad...
web_krijter | 10-06-10 | 17:51
Misschien is dát het juist, dat het misschien niet direct over mijn eigen veiligheid nu en hier in Nederland gaat, als het het 'Islamstandpunt' van de PVV betreft. Maar over een toekomst van Europa, wat ik persoonlijk graag niet onder het juk van (geweldadige) gelovigen zie buigen. Daarbij komt dat Veel, heel veel mensen in de wereld, of het nu in het Oosten (Iran), Bali (Azië) of Afrikaanse( Somalië bijv.) landen zijn kapot gemaakt worden in hun (persoonlijke) ontwikkeling door fundamentalistische Islamitische regimes.
Daar kan toch niemand zijn kop voor in het zand steken?
Europa moet beschermd worden tegen mensen die hier geen kans willen aangrijpen.Moet beschermd tegen mensen die Westerse cultuur omver willen werpen. Moet beschermd worden in verband met naoorlogse verworvenheden en vrijheden die lieden bewust kapot willen maken.En nu eens niet 'beter te laat dan nooit'.
Voor de rest lijken mij stellingen als: subsidiepotten weg, criminelen straf en de ouderen in de watten, en iedereen meedoen wel ok.
Aan iedere politieke partij ontbreekt wel iets of hebben punten die je doen fronsen. Als je daar niet mee door de bocht kan, dan kan je beter thuis blijven op verkiezingsdag.
*eten gaat* ;-)
Laura inPalmer | 10-06-10 | 18:21
"Niet elke PVV stemmert demoniseert en er zijn er zelfs die tegen een grap kunnen."
Nee, maar je brengt iemand aan de macht die dat wel doet.
*plakt trots haar PVV meeuwtje op welgevormde rechterborst en schudt de blonde manen*
Kim....?
De pvv vind ik een nare partij, maar dit is van precies hetzelfde lage niveau getverdemme.
tsja, dit is wel heel direkt gereageerd door boze winkelbaas. Moet ie zelf weten, vrijheid van meningsuiting heet dit. Het roept alleen wel nare accosiaties op met het verleden. Ik zou juist wel naar binnen lopen als pvv-stemmer en met hem in discussie gaan. word een hele leuke denk ik!
@pompen en verzuipen 18.17
Anders bouw je ff een noord zuid verbinding
off t/ slot debat gaat wederom niet door.
Ghe!!
Uhhh dit is nog zieker dan dat de PVV kan verzinnen.
Vroeger hadden ze dit ook op de ruiten staan alleen stond er toen een gele ster naast.
Ik zou best een discussie met deze racist willen aangaan. Trouwens skaters? Moeten die niet een pand kraken ofzo?
@marissie333 | 18:25
Een PVV-stemmer in een skateshop is als een olifant in een porseleinen kast?
helemaalnicks | 10-06-10 | 17:28
"lekker stoer om je niet van dit soort praktijken te distantieren hoor. pvv en nazisme hebben niets met elkaar te maken. Ieuw, ik heb nu zelfs moeite beiden in een zin te gebruiken."
Grappig... dat bedoelde ik namelijk niet. Geen stijl legt zelf een link met nazi-Duitsland door een Duits zinnetje in het bericht te plaatsen ("Für Henk und Ingrid VERBOTEN"). Maar het is hier niet een onschuldige groep mensen die de toegang ontzegd wordt, maar de agressors zelf. En getuige de vele reacties voelt dat toch niet prettig, dat buitengesloten worden. Als het ineens jezelf aangaat, zeg maar.
Disneyland | 10-06-10 | 18:23
Dus iemand begrijpt niet dat het geen Disney land is in Nederland?
lol@PVV stemmer in skateshop.
... is als je volledige groepen buitensluit.
Matthias Reim | 10-06-10 | 18:20
Dat doen ze zelf. Ze hoeven zich geen moslim te noemen, vraag dat maar aan Ayaan.
Meri59 | 10-06-10 | 18:01
Dus iedereen die op de PVV heeft gestemd is maatschappelijk gestoord omdat er ergens in Amsterdam een middenstander "PVV stemmers niet welkom" op de voorruit van zijn winkel heeft geschreven?
Slimme winkelier ! Zo probeert ie z'n ruit heel te houden.
Hij wil natuurlijk liever schrijven dat Mocros niet welkom zijn , maar je weet wat er dan met je ruit gebeurt, simpel......... toch ?
Randfiguur | 10-06-10 | 18:15
--
gelukkig voor u telt iedereen mee die het enigszins kan opbrengen het 'iedereen telt mee' niet op z'n juiste waarde te willen schatten.
welke godsdienst je moeder belijdt niet.
Jezweetog | 10-06-10 | 18:19
wel welke godsdienst jezelf aanhangt, vraag dat maar aan Ayaan.
@Frederico Jacobse | 10-06-10 | 18:17
Deze winkel zal wel in en bij de grachtengordel liggen, in het linksche bolwerk dus.
En aldus vindt men die tekst dus prima.
Plak daar op de ruit "Allah stemmers niet welkom" en de volgende dag is de winkel op gezag van het Amsterdamse college gesloten.
@Diana Charité
Dag Diana, het is mij, Laura, een trots en blij PVV stemmert.
Ik heb gelijk ook een verrassing voor je: ik heb erg gelachen op zoveel domheid van het winkeliertje, dit is gewoon te leuk om daar de ruit voor in te gooien of om boos op te worden.
Valt toch weer mee toch?
Niet elke PVV stemmert demoniseert en er zijn er zelfs die tegen een grap kunnen.
*plakt trots haar PVV meeuwtje op welgevormde rechterborst en schudt de blonde manen*
Vrijheid van meningsuiting; +1
Als je op het kaartje van www.verkiezingskaart,nl kijkt, dan zie dat NL voor het grootste deel -qua oppervlakte- aan de rechterzijde heeft gestemd. Alleen het noorden en de grote steden, met A'dam aan kop, stemt links. Ze zitten behoorlijk geisoleerd daar in A'dam. Ze denken zeker dat ze NL vertegenwoordigen of zo. Kunnen GL en PvdA om het hardst roepen dat we niemand mogen uitsluiten, maar zelf doen ze dat des te meer als het gaat om groepen die hun opvattingen niet delen. Laat ze lekker in de grachtengordel zakken.
Hockey | 10-06-10 | 17:46
Ik spreek vaak zat kroegbazen. Ik weet ook dat er tuig zit onder alle groepen van de samenleving. Het probleem zit hem erin dat het vervelend is als je volledige groepen buitensluit. PVV'ers hebben er geen moeite mee om dat te doen met islamieten, maar als een winkel dan besluit om PVV'ers buiten te houden is het huilie geblazen. Als je niet inziet hoe dat precies hetzelfde is, ben je een ei van formaat.
seven | 10-06-10 | 17:47
Misschien niet met jood zijn maar het is wel een Jood. En dat is een definitieve nominatie voor kafirschap. Wees niet zo paranoïde over Nederlandse islamieten.
Hoe dan ook fraai staaltje guerrilla-marketing. Tuurlijk lopen een paar mensen nu voorbij, maar de winkel is ook opeens bekend bij half A'dam.
YeshivaRosenbaum | 10-06-10 | 18:17
Heb je een probleem met het Joodse volk, dweil?
Ik heb een probleem met de Islam.
www.thereligionofpeace.com
Veel kijk plezier, lutsert.
Daarna mag je geweldig worden, geheel conform.
Kromme vergelijking.
Geloof niet dat r in WOII bordjes met "NSDAPers nicht gewünscht" Hingen.
Welke partij je aanhangt is n keuze, welke godsdienst je moeder belijdt niet.
Zijn jullie nou echt zo dom?
dit is bedoeld om je te laten NADENKEN, jullie praten elkaar alleen maar na.
hup hup
Kristalnacht wel gewenst?
Wat houden ze de boel lekker bij elkaar in het Amsterdam van Job Cohen. "PVV stemmers niet welkom", dat klinkt net zo eng als "Juden Verboten" of "alleen voor blanken". What's next, elke PVV-er verplicht een gele ster? Wat een heerlijk democratisch en tolerant zootje. Nou ja, een gevalletje vrijheid van meningsuiting dan maar?
-weggejorist-
Links volk is eng, ze zien het allemaal niet.
Ze komen waarschijnlijk een bepaalde stof in hun hersenen te kort of er zijn weinig grijze cellen aanwezig om bepaalde zaken te kunnen onderscheiden of waar te nemen.
Daar istie weer. Wat een achterlijke malloten....
en dit in Amsterdam... f*cking niet normaal.
Ach laat die mensen. Het is slechts een mening en het is zijn winkel, dus laat hem. Zolang er niet wordt gedreigd met geweld of geweld wordt gebruikt is er geen probleem. Laat alle (juist de verwerpelijke) meninkjes maar het volle daglicht zien.
Onmiskenbaar PvdA stemmers. Je weet wel, van "iedereen telt mee".
Vraag me af wat er gebeurt als je Moslims niet welkom op je ruitje kladdert.
Waarschijnlijk kan je dan beter gaan verhuizen. En wat huur je dan.....................?
1.bp.blogspot.com/_G02fN7thOwQ/S1dxwN_...
Toen moslims opriepen om de Deense cartoonist te liquideren was het doodstil aan de linkse zijde. Hoezo hypocrisie en populisme?
Die fotograaf Schlijper is een vriend van Israël en dat zegt voldoende over zijn motieven.
-weggejorist-
Hoe gaan we dit controleren dan? Hakenkruis op jas naaien?
Boerenvlapropaganda | 10-06-10 | 18:14
Gaan ze toch lekker weer weg..
@Justme23 | 10-06-10 | 18:14
Doe is ff heel snel je caplocks uitzetten!!
Die Bernard Wientjes moet ook weg, geen respect voor Nederland.
Tja, da's wel erg dom. Zelfs als niet PVV stemmer zou ik die zaak in de ban doen.
Schlijper had beter een emmer water naast zijn server kunnen zetten.
Wir mussen die PVV-stemmers ausrotten! ;)
De linkse kakkerlakken komen weer onder iedere steen vandaan gekropen... zeg stelletje trollen, jullie hebben nu de JOOP ga daar lekker ondemocratische hate-speeches verkopen. Jullie kunnen mijn week/maand/jaar niet meer vergallen :D
Diana Charité | 10-06-10 | 18:09
Prof. D.A.H. Vintik | 10-06-10 | 18:09
Op zich juich ik zulke acties niet toe. Polarisatie hebben we al genoeg en daar heeft niemand wat aan. Ik zie het echter in het licht van verse emoties na de verkiezingen. Bovendien gaat het hier over het (ludiek) buitensluiten van mensen die een proteststem hebben gegeven, want zo is een stem op de PVV toch wel op te vatten. Dus het is protest versus protest, moet kunnen. En het is nog een gegrond tegenstatement ook, natuurlijk. Wie zegt dat de PVV niet graag generaliseert en vervolgens (voorlopig verbaal) uitsluit, liegt. Simple as that.
@Boerenvlapropaganda | 10-06-10 | 18:09
De PVV stemmers zitten echt niet alleen in Limburg hoor, waarom verkoop je niet gelijk je land, oja dat had je natuurlijk al gedaan,naar het voorbeeld van je opa..
Niet te vergeten dat alle Moslims in Nederland zich niet meer welkom voelen in Nederland.. Draai de wereld eens om.
-weggejorist-
Oh oh.. zie wat er gebeurt TWEEDELING in de maatschappij..
Joob Rooibos zei het toch..
Want.. wat staat er zo meteen op de winkelruit van de juwelier... juist..
Marokkanen niet welkom...
Opsporing verzocht PVV ers verboden te kijken...
UWV.. PVV ers verboden binnen te komen..
Bejaarden tehuizen.., verboden voor Marokkanen..
Zwembaden..,verboden voor PVV ers...
Sauna, verboden voor moslims..
Oejoejoei..
@Reubin | 10-06-10 | 18:08
geen plaatje van vogel op de borst, maar een dikke opgezette vogel op het hoofd.
leuk ook voor die pletterpet
Rare kwibussen.
Maken zichzelf alleen maar belachelijk.
Als ik ergens niet welkom ben dan ga ik er ook niet naar toe.
Ik wilde dat veel mohammedanen ook zo snel waren van begrip.
Dat is vragen om een baksteen of molotov door de etalage.
verwilderd | 10-06-10 | 18:07:
Dat zijn dus onze medelanders, de nieuwe nazi's!
Nee, dat zijn de Wilders-stemmers. En vrees dat een actie als deze de Wilders-stemmers heel goed uitkomt; zelf blinken ze uit in demoniseren, maar als ze zelf worden gedemoniseerd, dan mag dat niet...
"Dit is toch gewoon pure discriminatie?? Ik vind dat deze winkelier keihard gestraft moet worden! Er zijn gewoon 1,5M stemmers op deze partij!" - Haha hoor die kids hierboven eens gillen. Er zijn volgens mij ook zo'n 1,5 milioen moslims die zich dagelijks ondergescheten voelen door PPV'ers.
Randfiguur | 10-06-10 | 18:08
Nou nou, wat een humor. In 1940 stond er overal op de ramen verboden voor joden. Als jij toen geleefd had, wat zou jij je rot hebben gelachen want jij hebt tenminste wel humor.
voor de cultuurbarbaar:
Martin Niemöller, Duitsland
Toen ze de communisten kwamen halen
heb ik niets gezegd
ik was geen communist
Toen ze de vakbondsleden kwamen halen
heb ik niets gezegd
ik was geen vakbondslid
Toen ze de joden kwamen halen
heb ik niets gezegd
ik was geen jood
Toen ze de katholieken kwamen halen
heb ik niets gezegd
ik was geen katholiek
Toen kwamen ze mij halen
en er was niemand meer om iets te zeggen
Ooit een Marokkaan zelf zien varen op de haringvloot?
seven | 10-06-10 | 18:04
--
Werkende Marokkaanders(als in eerlijk aan je centu komen) zijn wolkom. Whats next moet een ieder die niets van doen wil hebben met de barbarijse tactiek van de zoveelste generatie barbaren inmiddels wel duidelijk zijn. En dat is dan ff slikken voor de slinkse kerk.
mark twain | 10-06-10 | 18:06
Ik kijk trouw naar Klootwijk op zee en de keuringsdienst van waarde.
Boerenvlapropaganda | 10-06-10 | 18:09
Maak je geen illusies. Veel Limburgers zouden met plezier bij Vlaanderen of zelfs Duitsland aansluiten! Beter dan de invloed uit de grachtengordel
@Bubba | 10-06-10 | 18:01
dat is best een aardig plan. Als je je dan gewoon netjes (!) gedraagt en je wordt de winkel uitgezet, heb je een zaak. Zorg wel dat je het goed vastlegt.
PVV stemmers niet welkom? Hoezo? Roepen ze, zonder aanleiding, beledigingen naar andere klanten'? Spugen ze de winkeldame in het gezicht? Slaan ze de kassière in coma als ze het niet eens zijn met de prijs?
Nee, ik dacht even dat de motivatie van deze tekst op een vergelijking berustte met een bepaalde rotte plek van een bepaalde bevolkingsgroep.
Maar ben blij dat ik het mis heb.
*zucht*
Ohja, bijna vergeten: PVV GEFELICIGEERT!
En al die Amsterdam bashers hier ook op Koninginnedag weg blijven. Of bij een popconcertje in de hmh/paradiso/melkweg/arena.
@ keeskwal
Oh ja, nog vergeten:
.
Limburgers niet welkom
.
2 x modaal verdieners niet welkom
.
Klimaat sceptici niet welkom
.
SUV bezitters niet welkom
.
Mannen met stropdassen niet welkom
.
Grefo's niet welkom
.
Gristenen eigenlijk ook niet zo
.
Kapitalisten niet welkom
.
Eigenlijk hebben een gruwelijke pesthekel aan alles en iedereen die succesvol, talentvol, ambitieus en/of anders is.
Ik zou daar die halve winkel op de toonbank leggen. Met een stapeltje 50-euro biljetten zwaaien en dan zeggen: Maar ik stem wel PVV!
Eindelijk iemand die zijn verstand gebruikt: @Randfiguur (18:08)
@Randfiguur | 10-06-10 | 18:08
Ik denk niet dat het enkel PVV-ers zijn, die hier commentaar op hebben.
Randfiguur | 10-06-10 | 17:54
Was ook mijn eerste primaire reactie.
Maar aan de andere kant; geef je ze met zo'n actie niet juist voer om nog verder te groeien?
Ik voel mij op het moment knap machteloos tegen alle ontwikkelingen, maar hou een beetje hoop door de alle geluiden om mij heen dat de PVV zichzelf binnen korte tijd toch om zeep helpt.
Zolang het maar niet met geweld gepaard gaat moedig ik dit soort gedrag alleen maar aan. Tijd om Limburg aan Duitsland te geven, daar hebben ze er vast meer aan, met al die PVV'ers.
@ mark twain | 10-06-10 | 18:06
Nog immer in die overwinningsroes zekers, humzzzz?
het is dat ik in Tilburg woon, anders had zijn ruit er binnen nu en 5 min uitgelegen....
gewoon omdat het kan.
binnenkort alle PVV-stemmers verplicht met een vogel op de borst met PVV erop! en bordjes bij het park, zwembad en bioscoop dan? zeg manager van deze winkel: GA ES DEAUD!
overigens ben ik het niet eens met de PVV ETC...
Wat een humorloze en hypocriete types zijn veel PVV'ers... Máánden en máánden geven ze hier af op alles wat (s)links en islamitisch is, en als iemand een tegenstatement maakt is het van "huilie huilie maar da mag nie!! huilie huiliieee"
Dat zijn dus onze medelanders,
de nieuwe nazi's!
Ik ruik een Kristalnacht-effect...
@keeskwal | 10-06-10 | 17:10
U doet me aan Goebbels denken, zeg maar Josef
@seven 18:04
Ook al verstand van de haringhandel?
tweetphoto.com/26207079
@ Zeeschuimer | 10-06-10 | 18:04
Het anne frank huis heeft geen bewoners meer dus daar is nog wel plek.
@ouwe_trekpop | 10-06-10 | 18:02
Ten eerste is de pvv niet racistisch. Ten tweede wordt Geert Wilders bedreigd. Pim Fortuyn en Theo van Gogh zijn al vermoord. Doe de vriendjes van Volkert van der Graaf en Mohammed Bouyeri nou niet aanmoedigen, svp. #denktochna
@ Noord-Europese Unie | 10-06-10 | 18:02
Wat is er zo erg mis met dat Amsterdam dan?
Boontje komt zijn loontje zou ik bijna zeggen? Volgens mij repte Wilders gister over de woorden: "En vooral minder Islam.."
Dat lijkt ook verdacht veel op toestanden uit de 2e wereld oorlog.
Iemand al een geschikt achterhuis gevonden?
En hoe willen ze dat controleren?
keeskooskaas | 10-06-10 | 17:58
Geeft niet, toch een lelijke stad, met al die nieuwbouw.
m@rkus | 10-06-10 | 17:59
Zal lekker vers zijn, die Marokkaan moet het eerst elders in Volendam etc van een PVV-er kopen (in het beste geval, anders ... ;) )Ooit een Marokkaan zelf zien varen op de haringvloot?
Voor die winkel staan met een gele ster op je jas met PVV erop. Daar een foto van en voila morgen wereldnieuws :P
Nou moe,
'iedereen telt mee'
is toch DE slogan?!
Kan iemand Amsterdam uitzetten?
@Bajé | 10-06-10 | 17:34
zo loopt de zin taalkundig gezien in één keer door
@Lewis Lewinsky | 10-06-10 | 17:32
je kunt een puur racistische partij nooit voldoende demoniseren
Kan iemand daar niet even een crimineel marokaantje of een haatbaard met jurk door het raam naar binnen gooien, die zijn er blijkbaar wel welkom!
keeskwal | 10-06-10 | 17:56
Whatever, rot op met jullie socialistische gedachtengoed en het poldermodel!
keeskwal | 10-06-10 | 17:53
--
Doet es het publieke domein beoordelen.(op de aanwezigheid van individuen/dat wel/die niet beantwoorden aan de wens van de demos en cratie.) Denk dat je hier niet uit gaat komen met de doorzochte poging je verlies niet te willen aanvaarden.
@Disneyland | 10-06-10 | 17:14
Dat wil ik wel even doen vooral hier.
Maakt dit raam voor jou iets niet duidelijk? Genoeg argumentatie vind ik dat :D
Naar binnen gaan, roepen 'heb lekker PVV gestemd'. Kijken wat ie doet.
Hulde, ondernemer mag zelf beslissen toch?
@ Orangensaft | 10-06-10 | 17:50
Geen idee. Ik woon zo een 15 jaar in Amsterdam en heb me in die jaren hooguit 2 maal onprettig gevoeld door Marokkanen.
Wie gaat er als eerste heen in zijn Africa Man-pak?
Je zou eens moeten kijken wat er gebeurd als OGER SP stemmers niet welkom op de ruiten kalkt, dan is het land te klein. Maar ja, dat hoeven ze ook niet want die kunnen daar van hun maandsalaris niet eens een stropdas betalen. (Tis een klotewinkel geworden trouwens, maar dat terzijde)
Daar wil je dus ook niets kopen!
Bij de PVV zijn moslims ook niet gewenst in Nederland. Dit komt precies op hetzelfde neer.
@Hesselbollah | 10-06-10 | 17:54
Ik ben trots om Limburger te zjin, en ik ben trots dat zoveel Limburgs op de PVV hebben gestemd. Denk je nou echt dat de Limburgers rascisten zijn?
Nee, dat !links tuig! maakt een menselijk schild van de allochtoon. Ik wil afrekenen met het socialisme gegoten in een staatsvorm waar de staat de keuzes maakt voor de bevolking. Deze weg wordt bewandeld door GL, PvdA en de Sp en in mindere mate D66. Het gaat niet zozeer om de allochtoon an sich, want die zijn ook wel eens succesvol en dus wenselijk.
Voor alle Woodstock- wietjunks/skateboard lutsers die dit lezen:
Kom eens in je skatepak en met je belachelijke outfit naar Roermond, naar de wijk Donderberg. Durf dan nog eens te vertellen dat we van Marokkaanse en Antilliaanse hangjongeren niks te vrezen hebben. Ik zet er een rooie op dat je het einde van de straat niet haalt zonder bespuugd en bedreigd te worden.
Iets van recht in eigen hand
Ladies night.
Terecht dit! Ik boycot mijn lokale viskraam ook sedert ik weet dat de eigenaar PVV stemt (het is een Volendammer en ik heb het maar aan hem gevraagd). Ik koop mijn vis wel een paar straten verderop. Bij een Marokkaanse vishandel. PVV is politieke diarree en daar wil ik niet naar gaan ruiken.
De PVV is net zo Rechts-Extreem als dat Groen Links, Links-Extreem is.
En Amsterdammers niet welkom in 010! Zeau.
* Dankt Joris voor Joris* (terwijl mijn reaguursel niet schokkend was).
jammer hoor, ik wilde net een bruin hemd en nieuwe kisten gaan aanschaffen ;)
Mag Balkenende daar dan wel een skate bord kopen? Hij heeft tijd zat om te oefenen.
keeskwal | 10-06-10 | 17:53
Je mag in NL bij algemeen toegankelijke openbare gelegenheden waar winkels onder vallen bezoekers niet zomaar een toegangsverbod geven. Zelfs oude dieven moet je vaak gewoon toelaten.
Zoek de verschillen: newharvest.punt.nl/upload/juden-708101...
-weggejorist-
@Naaldhak | 10-06-10 | 17:21
lol, wat had jij voor score op de cito-toets bij het verlaten van de basisschool.
denk je dat de winkelier nog een winkelier zou heten, dan wel huur zou betalen, als dit een openbare ruimte zou zijn?
@Het_leuke_zuiden | 10-06-10 | 17:54
Graag. Ik versta jullie altijd zo slecht. Die intonatie, het is net alsof elke zin een vraag is. Beetje onzeker?
"Je hebt werkelijk van geen enkele islamiet iets te vrezen..."
web_krijter | 10-06-10 | 17:51
Is dat zo? Naievelingetje. Je volgt de aanslagen round de wereld niet zo, zo te horen, en de fatwa's tegen bv. de Deense en Noorse cartoonist. Nee, die hebben ook niets te vrezen, of dat joodse jongetje in de banlieu's in Paris die het niet meer na kan vertellen, of Theo van Gogh, of Soorah Hera, of Ayaan of Geert.
Dat veel moslims kalm blijven komt omdat ze nog maar 6% van de bevolking uitmaken, maar dat wordt alengst meer. In elk land met meer dan 10% islam beginnnen de problemen uit de hand te lopen. En daar zitten we nog zo'n 8-10 jaar vanaf...
@Zo jammer! | 10-06-10 | 17:50
Misschien dat er voor die 2 miljoen mensen een stukje land vrij gemaakt kan worden.
Dan gaan we daar wel een toekomst opbouwen. Dan kan de rest van NL lekker in die Multicult teringzooi blijven wonen waarin ze zich zo in thuis voelen.
Op eigen kosten, dat dan weer wel.
Weer 1.5 miljoen klanten minder in je winkeltje.
-weggejorist-
slimme middenstander die gozer loopt binnen
wat doen PVVers toch defensief zeg. Als je echt weet dat de denkbeelden 100% oké zijn, wat kan jou dan zo'n klein winkeltje schelen. 'ach laat 'm maar', zou het devies dan zijn. En voor de rest 1. je mag iedereen weigeren in je eigen toko, 't is is GEEN openbare ruimte. 2. there's no such thing as bad publicity
Skates aan de wilgen hangt, vond het leuk in 2000 , maar 10 jaar later kan het echt niet meer. ;)
PvdA stemmers niet welkom in Limburg! Eat this!
Waaraan zijn overigens PVV stemmers te herkennen??. Marokkanen zijn makkelijker te herkennen.
Stel je voor dat een winkelier 'Marokkanen niet welkom' op z'n ruit zou kalken. Dit zegt alles over dit land. We zijn het duidelijk niet waard om de indertijd zwaar bevochten vrijheid in ontvangst te nemen.
Haha, mooie actie. Hard tegen hard! Discriminatie tegen discriminatie!
@Lewis Lewinsky | 10-06-10 | 17:46
Ik weet vrij zeker dat een winkel niet openbaar is. Het is volgens mij nog altijd de winkelier die bepaalt wie er wel en niet binnenkomt. Natuurlijk heeft die niet de volle vrijheid, maar iets dergelijks op de ruit zetten, is in essentie toch hetzelfde als 'capuchon af in de winkel, en anders buiten blijven staan'? Je mag je hond toch bijvoorbeeld ook niet in die openbare winkel meenemen, en wel op de openbare weg? Enig verschil is er dus wel.
-edit Stenen door ruiten, fikkie en oproepen tot daden van gelijke strekking is toedels. -
@ Lewis Lewinsky | 10-06-10 | 17:46
En dat dat in de wet staat vind ik belachelijk.
Als de winkel van jouw is mag je van mij toelaten of weigeren wie je wil.
*alsof pvv'ers iets in een skate winkeltje willen kopen*
Gelukkig heeft de eigenaar van de winkel het zo goed dat hij alle Henk-en-Ingridjes niet als klant nodig heeft.
Leuk overigens dat je de PVV stemvoorkeur aan iemands neus kunt zien daar. Bij ons zien we dat niet. Helaas. Niets is zo leuk als mensen kunnen stigmatiseren, niet dan?
Blij dat ik op Geert gestemd heb. Heerlijk gevoel.
@ keeskwal
.
Het is hier geen etalageruit hoor.
moslims mag je hier volgens vele geenstijl reageurders wel weren maar pvv stemmers niet?
Neem aan dat die ruiten binnenkort vervangen moeten worden.
Oh mijn god (dat niet bestaat). Je mag niet eens zeggen wat ze verdienen hier zonder weggejorist te worden. Best triest.
In iedere geval, links mensen zijn vaak zo vol eigendunk.
Ik kan hier zo kwaad om worden!!!!
www.youtube.com/watch?v=eLp_DP_z-2w
@SantaX | 10-06-10 | 17:38
Ik begrijp wel wat je zegt, maar je schrijft het ongelukkig op. Mensen weren in je discotheek, kroeg, schoenenzaak et cetera, mag zolang daar een geldige reden voor bestaat, het moge duidelijk zijn dat iemand weigeren vanwege zijn politieke voorkeur, of religie geen geldige reden is. Kijk eens naar het concept ladies night, waarbij vrouwen gratis drank krijgen en gratis naar binnen mogen, mannen worden daarbij gediscrimineerd op basis van geslacht, toch kan dat een geldige reden zijn. Alleen het verschil met deze zaak zit hem erin dat er nog niet tot handelen is overgegaan en aldus kun je ze niet als 1:1 vergelijken.
Moest eens andersom zijn. Moest eens op een winkelruit staan : Moslims niet welkom.
Dan werd de winkel meteen gesloten en stond iedereen op zijn achterste benen.
Dat moest in dit geval ook gebeuren. Sluiten, boete wegens discriminatie en een dikke vette boycot op skateshop Toms outlet in Amsterdam. Het is maar dat we het allemaal weten.
Lucky Luke | 10-06-10 | 17:45
Simpele ziel, dit is wat de moslims met homo's, heidenen, christenen en vrouwen doen. Gaat het lekker een beetje omdraaien..
Koekje van eigen deeg, heet dat. Ik vind het wel een mooie actie. Als ik een winkel had zou ik misschien wel hetzelfde doen. Hoewel, Nederland kent zoveel tokkies, misschien hou je inderdaad wel geen klanten meer over.
-weggejorist-
Niet erg slim want zo krijgt hij minder klanten dus minder te doen in de winkel en werken maakt vrij hoorde ik eens ooit lang geleden zeggen.
Oh oh, ik dacht dat godwins verboten waren?
-weggejorist-
@Biep | 10-06-10 | 17:37
Maar het gaat hier om Nederland en hier is de "islamistische dreiging" echt nul komma nul. Je hebt werkelijk van geen enkele islamiet iets te vrezen. De enige die een beetje in de picture zijn, zijn (vooral) jongetjes van marrokaanse origine die zich niet kunnen en willen gedragen en gedrags/aanpassingsproblememen hebben. Komt door cultuurverschillen, opvoeding, etc. Is de prijs die wij moeten betalen van de kuch "massa-imigratie" (kul) die we zelf hebben gewild (vraag maar eens aan al die bedrijven/raden van bestuur van de jaren 70 en 80) die graag goedkope ongeschoolde arbeid naar Nederland haalden voor werk wat wij niet meer wilden doen. Onthou dat de meeste islamitische immigranten (en logisch hun kinderen en vrouwen) hier op ons verzoek zijn gekomen en ontvangen.
En extremistisch islamisme ondervinden we (onze jongens) alleen in Afghanistan, Somalie, Nigeria en Pakistan. En heb jij daar last van? Loop jij gevaar? Ik dacht van niet.
Deze Tim Pen schijnt het ook niet op Joden te hebben. De geschiedenis herhaalt zich. Schandalig dat dit kan, maar de linkse partijen kirren van plezier. Elke vijand van de PVV en Israel is een vriend van links. Harry van Bommel zien we dus morgen op een nieuw scateboard.
@Ahasveros | 10-06-10 | 17:48
Een dikke pvv-stempel in je paspoort voldoet natuurlijk ook.
Galaick | 10-06-10 | 17:48
*Roces op zolder verstopt*
Wellicht wilde de MKB'er wat gratiesj reclame... Beetje dom van deze 'winkelier'... nu krijgt-ie alleen maar 'poffers'' binnen...
Ja hoor, twee miljoen mensen niet welkom in hun eigen land.
Zal eens een zeggen dat moslims niet welkom zijn. Kan ik wel een extra levensverzekering afsluiten, en een extra glas verzekering.
Pa Cartwright | 10-06-10 | 17:30
Precies. Maarja als onnozele limbo / bange sbs-kijker ben je natuurlijk ontzettend blij met een politicus die jouw vermoedens en vooroordelen bevestigt; dan hoef je het zelf niet te doen.
Bixier | 10-06-10 | 17:44
U legt mij woorden in de mond en dicht mij standpunten toe, bent niet in staat mijn argument te volgen en pleegt een ad hominem. U bent en blijft een lutser.
ook weer zo'n linkse hobby, skaten.. PVV mensen willen hier helemaal niet komen, dus het is niet zo'n belediging, eigenlijks alleen een wederzijdse bevestiging: Wij willen hun niet, hun willen ons niet.
Ze zijn alleen vergeten te vermelden HOE een PVV stemmer te herkennen is.
Tip: Ster met NL-Driekleur op de jas bevestigen...
Lucky Luke | 10-06-10 | 17:45
In die vergelijking staat de islam buiten met een bivak muts op het hoofd en een doorgeladen pistool in de hand.
Ik verheug mij nu al op al die zure gezichten in Links draait door.
In feite zou je kunnen zeggen dat het een koekje van eigen deeg is. Wel leuk eigenlijk. Weten jullie ook eens hoe het voelt. Kan leerzaam zijn.
Of dat linkse tuig begint te schieten en anders krijg je dit soort dingen als ze geen wapens binnen handbereik hebben.
Dus bij deze oppakken dat tuig en in een vochtige kelder gooien tussen het ongedierte.
@ Biep | 10-06-10 | 17:37
Die aardbol is een global village, hoezeer voel jij je dan méér veilig?
t=d
-weggejorist-
Matthias Reim | 10-06-10 | 17:45
Gemist dat Job Cohen heeft verklaart 'niets met het joods zijn heeft' ?
@Lucky Luke | 10-06-10 | 17:45
Nederland is geen winkel, druiloor. Dit in tegenstelling tot die winkel. Die winkel is wel een winkel.
@Matthias Reim | 10-06-10 | 17:29, nogmaals, ga eens met die kroegbazen praten. Dan openen je ogen zich voor een wereld waarvan o.a. de PvdA beweert dat die of niet bestaat of dat alles incidenten zijn.
En de burgeroorlog komt nader en nader.
Als je 'Joden niet welkom' op een ruit zet (of 'Marokkanen niet welkom'), dan doe je dat omdat je mensen van een bepaald geloof een een bepaalde huiskleur niet binnen wil hebben, zonder enige reden. Als je 'PVV-stemmers niet welkom' schrijft, dan wil je geen mensen binnen die hun medemens op basis van hun geloof het land uit willen donderen en het okay vinden om jongens van een bepaald ras door hun knieën te schieten. Dat is nogal een verschil.
@Willem VanDer Decken | 10-06-10 | 17:44
Een winkel is openbaar. Vandaar. #doedewiskunde
En terecht! dit is precies was de PVV'ers ook met de islam doen, Nederland is de winkel en de islam is bij deze foto de PVV'ers die niet meer naar binnen mogen!
seven | 10-06-10 | 17:35
Ja, precies. Zoals islamieten joden uitsluiten. Kijk maar wat ze bij Job Cohen deden.
Opa-Buiswater | 10-06-10 | 17:40
Een beetje discotheek probeert ook PvdA stemmers buiten te houden. *Denkt terug aan Mohammed Mohandis, het PvdA-talentje die in 030 huilie huilie tweette www.geenstijl.nl/mt/archieven/2010/03/...
@kut kakker | 10-06-10 | 17:42
Had ik al gzegd dat een winkelier dit niet mag van de wet, kut?
Links is sociaal en tolerant zolang je ja en amen tegen hun gedachte goed zegt. En natuurlijk hard werkt (en veel belasting betaald) om hun subsidie clubjes te onderhouden.
@ Lewis Lewinsky | 10-06-10 | 17:37
Moet jij van de wet iedereen binnen laten die dat wil ook als jij dat niet wil? Het discriminatie gelul in de wet moet gelden voor de staat (zonder die religie shit) . Voor de rest moet iedereen kunnen discrimineren wie hij wil. Het eigendomsrecht is veel belangrijker.
Disneyland | 10-06-10 | 17:39
Onjuist. Het gaat om uitsluiting van relevante bevolkingsgroepen. Hier gebeurt precies hetzelfde. Wat deze ondernemer doet heeft Job Cohen van "overheidswege" overigens al uitgedragen. Maar gelet op je nick woon je kennelijk in een droomwereld.
Dit is het Fort Van Sjakoo, www.sjakoo.nl/
Wat verwacht je anders van een links-anarchistische boekenwinkel...
En terecht! KutPVV
Hoe werkt dat in die winkel ?
Moet je dan een soort Ausweis laten zien ?
-weggejorist en opgerot-
amsterdam waar ligt dat dan
@Lewis Lewinsky | 10-06-10 | 17:37
Als jij zo in de juridische materie zit, waarom laat je dan na om na te denken, laat staan het verschil te kunnen maken tussen het uiten van een mening (op het raam schrijven) en het handelen ernaar (mensen aan de deur controleren en weigeren)? En nu kappen met die juridische kennis die je in de kroeg op hebt gedaan.
Als dat geen discriminatie is weet ik het niet meer.
Ik heb gisteren het publiek gezien in de zaal van de PVV. Die zou ik ook niet in m'n zaak hoeven.. Maar dat mag je natuurlijk niet zeggen van PVV stemmers die zelf blijkbaar wel alles mogen zeggen.
Biep | 10-06-10 | 17:40
Daar had ik toch een klapper van een seksueel getinte opmerking klaar. Maar ik maak hem niet, ik ben lievvv.
Kook ze.
Slechte verliezers. Moet je andersom eens een keer proberen; D66'ers verboten. Heb je de poppetjes aan het dansuh.
brabant altijd +1 | 10-06-10 | 17:41
www.ghwk.de...
Wat is het verschil?
Bixier | 10-06-10 | 17:34
dat het hier hopelijk om een geïsoleerd geval gaat, terwijl het toen ging om een door politieke machthebbers geïnitieerde stelselmatige actie ging. Tja, je moet wel reëel blijven.
keeskwal | 10-06-10 | 17:37
Is dat wel zo? Ik vind criminele allochtonen die dit land verzieken net een stukje erger dan de PVV.
De PVV is een reactie. De vraag die u zich moet stellen is: Een reactie waarop? Juist.
Es riecht nach Kristallnacht.....
Ligt morgen aan gruzels dat raam en dan gaan ze piepen he?
Volgens mij is dit strafbaar want dit is uitlokking van geweld.
Ik mag er ook niet in daar.
-weggejorist-
Hahaha, volkomen stijlloos, tendentieus en absoluut smakeloos. Maar what about die beroemde vrijheid van meningsuiting?
weinig tolerant dit
Ben ik ff blij dat ik PVV gestemd heb; je zou er niet dood gevonden willen worden... o|o
web_krijter | 10-06-10 | 17:33
Bang zijn.
Ach, ik ben een meisje, die zijn wel vaker bang ;-)
Daarvoor ben ik niet een stemhokje ingestapt.
*koken gaat*
De winkelier heeft al aangegeven dat het natuurlijk niet mogelijk is om aan iemands neus te zien of hij/zij al dan niet op de PVV gestemd heeft en dat de tekst op de etalageruit vooral moet worden gezien als statement. Hij heeft zijn mening over de verkiezingsuitslag wereldkundig gemaakt en is daar zeer goed in geslaagd.
Om Jules Deelder maar even te citeren: 'Het gaat er niet om wát je teweegbrengt, maar om dát je teweegbrengt'
Bajé | 10-06-10 | 17:34
Hallo, dat hoopt de winkelier juist. Uitlokken van reactie van een boze PVV-ert (of in scene zetten) om daarna de PVV neer te zetten als onverdraagzame vandalen. ( Die ruit is verzekerd. Misschien hoopt hij zo op gratis een nieuwe moderne dubbel glas hr+ ruit)
Oproepen tot bakstenen door de ruiten zijn VERBOTEN! U kunt ook gewoon een goed gesprek aangaan met de onrendabele winkelbediende en hem fijntjes op de tegenstrijdigheden in zijn tekst en de juistheid van uw denkbeelden proberen te overtuigen. En als dat niet lukt, kunt u hem nog altijd uitlachen om zijn gaye haar en gaye kleding.
Laat die winkel dan maar de tyfus krijgen. Ik zit niet op zijn producten te wachten.
Amsterdam. Daar woon ik. Ruim 35% stemt PvdA. Dat is al erg. En dan krijg je ook nog eens dit. Een winkelier die joden verbiedt in zijn winkel te komen. #fascist
en dan zeggen dat pvv-ers racistisch zijn
roflol!
Ik zie er wel wat in om als dit toch getolereerd wordt ook in bepaalde delen van Overvecht geplaatst worden voor bepaalde groepen.... of mag ik dat dan weer niet zeggen?
Wedden dat als ik die zaak had en erop had geschreven: Verboden toegang voor een Moslimpartij, ik nu al in mijn hol genaaid werd door Bubba?
Persoonlijk vind ik de PvdA een walgelijke, dictatoriale beweging, die dit land onmetelijke schade heeft berokkend.
de ruiten ingooien van die winkel lijkt me geen goede zaak, beter is dan om maar gewoon aangifte te doen bij de politie, en desnoods een proces aan te spannen of dit zomaar kan.
Ik wil wel wat geld dokken voor een eventuele advocaat.
Bixier | 10-06-10 | 17:34
Het verschil was dat het daar om een door overheidswege ingegeven initiatief ging waar represailles waren voor mensen die zich hier niet aan hielden. Daarbij was het onderdeel van een groter plan wat uiteindelijk tot de dood van ruim 6 miljoen leidde. Lutser.
Iedere ondernemer heeft het recht zelf te beslissen wie binnen te laten en wie niet.
pvv tuig de straat uit, de wijk uit, het land uit!!!
Jongens, PVV kies je voor, een haakneus niet. Dit mag gewoon!
En dat die vredesactivisten zo hypocriet als de pest zijn, dat wisten we toch allang?
Het voordeel is wel, dat als je PVV gestemd hebt, je waarschijnlijk je kleren in de toekomst ook niet in de uitverkoop hoeft te halen.
@kut kakker | 10-06-10 | 17:32
Die conclusie trek ik dan ook niet, juist daar ging mijn comment over.
@ grote grutjes | 10-06-10 | 17:34
Neuh. Iedereen heeft een hekel aan Amsterdam. Behoudens het gros van de inwoners.
Helaas te ver voor vanavond om van Eindhoven naar Amsterdam te gaan om een paar ruiten in te gooien. Ik moet indrinken en voorslapen voor het WK Voetbal.
Ik moet eigenlijk heel hard lachen over de domheid van deze "ondernemer".
* De toekomst voor deze winkelier somber inzien doet *
@Heau even | 10-06-10 | 17:36
Ja makkelijk natuurlijk, dan had je de winkel via het raam kunnen betreden!
web_krijter | 10-06-10 | 17:28
De twijfel heeft heel lang bestaan, maar goed: de relatieve vrijheid (iets vinden, zeggen, schrijven, zingen, tekenen etc. zonder daarvoor met het leven te hoeven betalen) is me heel veel waard.
PVV is ook de enige partij die Islam serieus wantrouwt.
Onrechtvaardig is dat men niet wil toegeven dat PVV geen anti-moslim partij is, maar de Islamitische politiek en leefregels afwijst. En dat doe ik ook.
Omdat het hier in die vorm niet is, mag er niet kritisch naar worden gekeken, omdat het toch allemaal verweg is. Toch stuurt men wel een tientje naar Haïti wanneer er mensen sterven door natuurgeweld: waar niemand iets aan kan doen.
Duizenden mensen wereldwijd sterven vanwege de geloofsovertuiging van anderen: óók vrouwen en kleine kinderen, militairen, burgers... wereldwijd. En daar kun je wel iets aan doen.
Ze winkeltje zal wel niet zo lopen, snap het ook niet, en solliciteert hij naar een baantje bij Femke.
Femke dit is minstens net zo'n topper als die anderen uit uw partij, neem hem aan! Kan zo naast je op de bank igv paars+
keeskwal | 10-06-10 | 17:32
Een voorbeeldje, Kwal?
@Heau even | 10-06-10 | 17:36
Afkomst is wat anders dan een politiek walgelijke beweging aanhangen.
Hulde voor de vrijheid van meningsuiting.
@Willem VanDer Decken | 10-06-10 | 17:34
Van de wet mag hij dat niet. Hij moet iedereen binnen laten. Dat is de wet. Maar dat weet jij niet. #sukkel
@Deluxy | 10-06-10 | 17:06
"Die kan morgen een nieuwe ruit gaan bestellen denk ik zo."
Nee hoor niks nieuwe ruit.Rechts kan dat hebben en gooien geen ruiten in maar lachen er eens mismoedig om en gaan naar een andere winkel met hun geld.
@TabulaRasa | 10-06-10 | 17:09
Je bent de zoveelste kleaudtzak die Wilders woorden in de mond legt die hij noch heeft gesproken noch in zijn agenda heeft staan. Laat je hersens es ontspoelen.
socialist of nationaal Socialist, wat maakt het uit.
Waarschijnlijk wordt dit incident weggewuifd. Maar wat was er gebeurd als er nu op een ruit 'Marokkanen niet welkom' had gestaan?
PeeVouVouStimmerFrei!
waar (her)ken ik dit toch van ?
Stond dat in de tijd dat mijn vader onvrijwillig in Moffenland werkte ook niet hiero op de ruiten van brave Televaag lezers.
Matthias Reim | 10-06-10 | 17:29
Je doelt op de islam die alle andere (kafirs) uitsluit?
www.ghwk.de/sonderausstellung/lodz/dok...
Wat is het verschil?
"Tom's Foutlet"
En verder mag die eigenaar van mij binnen laten wie hij wil.
ik heb een hekel aan amsterdam en skaten gekregen, vraag me wel af of dat wel normaal is.
beetjerechts | 10-06-10 | 17:28
Weet je wat pas echt goor onbeschoft is? Dat ruim de helft van de
mannelijke leden van een bevolkingsgroep crimineel is en dit doodgezwegen moet worden.
Oude Hoogstraat 35 1012 CD Amsterdam Tel: 31(0)20 6254922
Voor de mensen die meer uitleg van deze lieve linkschmensjes willen hebben....
Dakloze | 10-06-10 | 17:30 ik herhaal het maar even.... geen verdere intenties hoor.
@helemaalnicks | 10-06-10 | 17:31
Hoe moet ik dat weten, of de politie al is gebeld?
Niet dat dit zal helpen, want we hebben in Amsterdam helemaal geen politie. #alleenbuurtregisseurs.
@bo-oz | 10-06-10 | 17:31 en @ alle non-denkers
er zit een verschil tussen het uiten van een mening en het handelen ernaar
@ouwe_trekpop
Het is nog altijd 'Arbeit macht frei'.
iemand baksteen door raam pleuren a.u.b.
Het fascisme kwam van links. En dat doet het opnieuw. Het is goed om te zien dat links opnieuw en zo overduidelijk kleur bekent.
Kan men het in het debat niet meer winnen? Dan maar uitsluiten.
Zijn de verkiezingen verloren? Dan maar uitsluiten.
Is links het niet met iemand eens? Hem verbranden als racist, demoniseren in de media, en dan maar uitsluiten.
Want zo gaan we in een 'fatsoenlijk Nederland', waarin 'iedereen meetelt' met elkaar om.
@Willem VanDer Decken | 10-06-10 | 17:30
LOL
@Biep | 10-06-10 | 17:29
Moedig! Maar waar ben je bang voor? *PVV associeert met bange mensen en angsten die weinig grond hebben*
Vanavond eruit met die ramen...
Tom's Skate Shop, Oude Hoogstraat 35-37
Het Paard van Troje graast geduldig terwijl links rechts beschuldigt en vice versa.
Het verschil zit um in de details. Kauft nicht bei Juden werd niet door de joodse eigenaars zelf op hun raam gekwakt. Verder is dit een dom signaal afgeven. Wat gij niet wilt enz...
Straks allemaal verplicht een meeuw op hun jas en een Mozart pruik op dat tuig!
ahah lekker Puhh SGP'ers nog wel :)
Persoonsbewijzen invoeren, bitte.
nuckin*futs | 10-06-10 | 17:22
heel domme mensen schrijven hele domme mensen
@beetjerechts | 10-06-10 | 17:28
Zo is het! De reden dat de PVV op zoveel kritiek kan rekenen, is dat wat ze doen onmenselijk, onNederlands en ronduit onbeschoft is. Daar moet ieder fatsoenlijk mens zich van distantiëren.
-weggejorist-
Ik ben tegen geweld en geen PVV stemmer, maar flikker daar eens even heel snel een baksteen door de ramen!
Het is wel een teken aan de wand dat de koersen opveren na deze uitslag.
Dus beleggers hebben weer vertrouwen.
@ouwe_trekpop | 10-06-10 | 17:29
Houd eens op met dat gedemoniseer.
@helemaalnicks | 10-06-10 | 17:28
moslims hebben dan ook heel veel moeite met godwins
undhimmi.com/wp-content/uploads/2009/0...
Ik ging daar toch al niets kopen.
@SantaX | 10-06-10 | 17:22
lol, lees even wat je net schreef: in a nut shell " islam = alles wat een beetje bruinig is" dat is in ieder geval een rare conclusie. Overigens kan een discotheek gewoon vrolijk een eigen deurbeleid toepassen, waarbij deze rekening houdt met bepaalde verdragsrechten.
het valt me op dat na de forse groei van de PVV en VVD de links-stemmers ineens erg naar gedrag beginnen te vertonen... Zowel in de comments hier als in de praktijk. Wat is er wereldverbeteraars, jullie menen toch niet een monopolypositie te bezitten wat betreft politieke meningen in Nederland? Beetje arrogant he!
Dit = engagement-marketing op politiek niveau. Kost hoogstens een nieuwe ruit :-)
Ik mocht pas een schoolplein om iets dergelijks niet op.... stond heel groot..
"PvnD stemmers niet welkom"
keeskwal | 10-06-10 | 17:21 Je verdraait de originele uitspraak. Was voorsrtel tot standaard niet vervolgen als de politie uit zelfverdediging / noofdweer bij zware relle in been zou schieten als laatste mogelijkheid. Niet heel anders dan nu.
De politie draagt nu ook al wapens, waarmee ze nu al gericht mogen schieten. PvdA burg r'dam verantwoordelijk ttv HvH strandfeest rellen.
Zie ook www.hetnieuwejournaal.nl/2009/06/30/ho...
Dit is toch gewoon pure discriminatie?? Ik vind dat deze winkelier keihard gestraft moet worden! Er zijn gewoon 1,5M stemmers op deze partij, die kan je toch niet zo in een hoek zetten? Straks gaan ze nog voorstellen alle stemmers een gele ster op hun borst te laten dragen met PVV erop!
De politie kan deze winkelier oppakken, want hij handelt in strijd met de wet.
*doen*
Lewis Lewinsky | 10-06-10 | 17:30
dit maakt dat ik me afvraag, is de pliesie al gebeld?
Dat is nu eens een mooi voorbeeld van discriminatie door (hoogstwaarschijnlijk)moslims of andere reli idioten.
Stel je voor dat er op die ruiten had gestaan: Marrokanen niet welkom.
Wat was er dan gebeurd op het Mediapark?
Dit vind ik echt triest.
We leven in een democratie, waar iedereen een eigen mening heeft. Als je het daar niet mee eens bent, heb je dat te accepteren of rot je maar op.
Andersdenkenden zijn dus niet welkom. Goh, dat had ik nou nooooooit verwacht van een linksdraaiende, macrobiotische geitewollensokkenbreier. 'Tolerantie wanneer het u uitkomt! Nu in het dichtstbijzijnde marxistische winkelcollectief bij u in de buurt!'
(Deelnemende winkeliers behouden het recht u te bedienen....)
-weggejorist en opgerot-
De politie kan deze winkelier oppakken, want hij handelt in strijd met de wet.
*doen*
zielig
Dan zeg je toch dat je niet PVV gestemd heb; mag je er zo in.
@ Orangensaft | 10-06-10 | 17:22
Wellicht. En da's bést opmerkelijk niet, daar wij tóch wel een islammetje of wat hebben?
Binnenkort moeten pvv stemmers een meeuwtje op hun revers naaien?
Ausweis Bitte!
Ach ja... de verkiezingsuitslag roept uiteraard de nodige frustraties op bij de steeds kleiner wordende groep linksgezinden. Komt wel weer goed na een paar dagen...
Komt goed uit, ik wou al niet komen.
Fb 'fans' kunnen zich melden www.facebook.com/people/Toms-Outlet/10...
Solliciteert naar Kristallnacht.
Heel goed, je kunt die PVVers maar beter voor zijn voordat ze alle moslims een ster opplakken en ze zeggen dat "Arbeit frei macht"
Politiek-correcte idioten. Naieve goedmensen die niet inzien dat ze hier straks door de Religieuze Politie aan de tand zullen worden gevoeld. Ogottegottegot, wat is de linkse Moral Majority pissig over de overwinning van het gezonde verstand, natuurlijk met de kanttekening dat Wilders en zijn Wilde Horde de Tsunami der Achterlijken ook niet gaat keren. Maar goed, Geert's victorie geeft wel aan dat er in dit land gelukkig niet uitsluitend goedgelovige sukkels wonen.
.
Er is hoop!
Lijkt me een duidelijke zaak voor de CGB. Eens kijken of die wollen trui dragers dan ook zo actief zullen werken aan een "mogelijke zaak".
Persoonlijk ben ik tegen geweld en vandalisme, maar wat mij betreft mogen daar wel een paar stoeptegels doorheen vliegen.
Hockey | 10-06-10 | 17:14
Omdat ze opportunistisch zijn? Wat ik zeggen wil: als je mensen uitsluit moet je niet verbaasd zijn als jou hetzelfde overkomt.
web_krijter | 10-06-10 | 17:28
Gisteren heb ik mijn stem aan de PVV gegeven, dat klopt.
Je kan dan wel niet voor de PVV zijn, zoals ik, toch blijft het hypocriet en nogal a-sociaal als je zoiets op je winkelruit zet.
Terecht, mensen die anderen terechtwijzen vanwege hun religie dienen voortaan nakend door het leven te gaan.
Ik vind het eerder vergelijkbaar met 'Nazi's niet welkom'. En daar lijkt me niks mis mee.
Yrrats | 10-06-10 | 17:26
lekker stoer om je niet van dit soort praktijken te distantieren hoor. pvv en nazisme hebben niets met elkaar te maken. Ieuw, ik heb nu zelfs moeite beiden in een zin te gebruiken. {walgt nog ff door van de samenleving. Nog 20 minuutjes, dan is de nuchterste man van Nederland op tv om mijn gemoedsrust weer normaal te krijgen]
Bespeur verder bij veel reaguurders een rare kronkel: alsof iedereen die niet zo ingenomen is met de PVV links zou zijn. Niemand kan mij van linksigheid betichten maar de PVV vind ik zo ongeveer de goorste partij die er is. Ik kan me nog herinneren dat rechts vooral ook voor fatsoenlijk stond...... En was de PVV inmiddels geen partij geworden met zeer linkse standpunten op sociaal-economisch gebied (niet dat die ook maar één seconde serieus te nemen zijn) met extreem-rechtse uitschieters (die zeer serieus moeten worden genomen) als 't om immigratie en integratie gaat? Misschien moeten we aan links en rechts dan toch maar een extra labeltje toevoegen: ontiegelijk onbeschoft.
1,5 mil mensen uitsluiten? hmmmmm..
... ik vraag me af of de familie van Cohen zo'n 70 jaar geleden in deze winkel ook niet welkom was ... het zou me iig niets verbazen ... !
Gewoon met een stuk of 100 PVV stemmers in die winkel gaan flashmobben en alles passen wat in de rekken hangt. Nou is flashmobben treurig, maar deze winkelier kan ook beter wat anders gaan doen.
@SantaX | 10-06-10 | 17:22
Niet alles wat een beetje bruinig is wordt geweigerd bij de discotheken, maar alleen de "typerende categorie" die stelselmatig overlast veroorzaakt.
Dat een logische reactie op eerdere gebeurtenissen en ervaringen. Een uitbater van een discotheek heeft het liefst zo veel mogelijk betalend en zich gedragend volk binnen. En dan interesseert het hem geen zier hoe iemand eruit ziet.
En helaas zit er dan inderdaad ook "goed volk" tussen dat geweigerd wordt en de dupe is van het gedrag van vele anderen. Net zoals vele Griekse all-in hotels toeristen weigeren met een Russische nationaliteit.
Dat is niet goed, want ieder mens is een individu en dient als zodanig behandeld en beoordeeld te worden, maar ik begrijp het ook heel goed van de uitbaters.
@Biep | 10-06-10 | 17:27
dus Biep = PVV stemmer?
@kut kakker | 10-06-10 | 17:25
Het zal om die exacte reden niet mogen nee, maar dan bedenk je toch gewoon een andere? Bij alles wat buitenlands is, wordt die tactiek al jaren bij de deur van discotheken toegepast. Geen gympen hier, tent is vol, het is al te laat nu. Dat soort dingen.
Kan blijkbaar niet tegen zijn verlies. Typisch links trekje blijkbaar, hoor op de radio ook al de hele dag gepiep en geklaag uit zogenaamd progressieve kringen. Het besef dat de ruk naar rechts niets anders is dan de gezonde, onvermijdelijke zelfregulerende werking van een samenleving, dringt maar niet door tot de simpele zielen. We laten dit land niet verder naar de klote gaan, hoe graag de PvdA dat ook zou willen..
Niet zo vreemd, Toms Outlet is voor Groen Links en vind Rutte een leugenaar tweetphoto.com/26207079
Als ik een winkel heb en op de ruit schrijf dat buitenlanders niet welkom zijn in mijn winkel, dan kan ik er op rekenen dat ik mij hiervoor binnen korte tijd voor de rechter moet verantwoorden.
socialisten leefden altijd al op gespannen voet met vrijdenkers, remember Adolf Hitler en Jozef Stalin (en de rest).
Grenzen dicht, dat is toch vrijheid ? Ik zeg : krokodilletranen
Je moet die zooi maar net kunnen gebruiken. Hun liever dan ik.
De PVV is anders behoorlijk links, dat probeer ik weleens uit te leggen. Maar bij de 'P' gaat het bij de meesten al de mist in. Ik ga helemaal niets meer uitleggen of verdedigen. Ik heb gekozen: basta.
Wie zijn er wel welkom? kansen-jongeren?
@ Chiant | 10-06-10 | 17:19
Net op tijd. Grammar Nazi en Typo Jew hingen al aan de lijn.
Nou, ik ben i.d.d. benieuwd wanneer de Hero Brinkman de "nacht van de lange messen" en de "kristalnacht" zal aankondigen en de PVV-jugend de straat op stuurt en Geert onthoofd. *schudt meewarig het hoofd*
O mijn god, wat een kansloze zooi. Doe ff f***ing normaal zeg. Ik hoop dat we binnenkort weer stijgen naar een bedenkelijk nivo, ipv nog dieper te zinken. Dit heeft niks meer met pvv of wat dan ook te maken. Dit is zeer ranzige discriminatie. Ik hoop dat dit de enige winkel is waar dit staat.
-weggejorist-
moet je dit bord in de straat zetten, komt er helemaal niemand meer.
www.arabeuropean.org/netherland/images...
Beste Tom,
Hoe haal je het in je hoofd om mij als PVV stemmer de toegang tot je winkel te ontzeggen, of in elk geval mij het gevoel te geven dat ik niet welkom ben?
Dat superioriteitsgevoel dat je uitstraalt door je klanten te selecteren op hun politieke voorkeur DAT is pas het uitsluiten waar de PVV door JOUW soort (zo links als de neten) van wordt beschuldigd.
Normaliter oordeel ik niet zo snel over iemand die ik niet persoonlijk ken, echter dit zal ook niet gebeuren want ik vermoed dat je een heel erg eng kereltje bent met wereldvreemde idealen en met een mening die DE mening is, want andersdenkenden tja, daar is geen plaats voor.
P.s. doe de groeten aan Volkert .. das vast een bekende van je!
de hartelijke groeten uit de Achterhoek!
Ik laat ook geen mensen toe die andere haaten logisch toch.
Moeten PVV stemmers nu ook met een logo op hun jas over straat?
trieste kutt winkel ovor pvdaers.
Stond op zijn ruit we love femke halsema. Duidelijk, linksmensen kunnen niet tegen hun verlies.
"Tom's Foutlet"
ja dat mag!! althans ten aanzien van het schrijven van deze tekst. (lees hetzelfde verhaal SGP indertijd.)
Overigens is het de winkelier toegestaan om eisen te stellen aan zijn klanten, maar iemand weigeren vanwege zijn politieke voorkeur lijkt mij geen geldige reden.
Willen alle reaguurders die op zichzelf reaguren over spelfoutjes zichzelf voor 24.00 uur verhangen?
Ik zou er niet eens binnen willen komen.
Je moet dus toch een kopietje bij je hebben van je stemformulier.
Nee!! Geen vergelijkingen met de tweede wereldoorlog, hou eens op met die laffe onzin.
Ik denk als i dat laat staan , het erg fris word in zijn toko .
en dan maar hopen dat de glaszetter geen pvv heeft gestemd :D
Staat ook een tekst op het raam van DNB;
' Hippies niet welkom '
Shop had eerder een pro Femke (GL) en anti Mark VVD tweetphoto.com/26207079 uiting.
Het was trouwens Femke die loog over dat de VVD zorgbanen schrapte want bij de VVD komen er 100k bij, maar iedereen trapte in die leugen van femke want past in beeld van bezuiniging van de VVD, idem bijstandmoeder koopkracht bij VVD blijft nml redelijk op peil. ( nos.nl/artikel/158602-overzicht-belang... )
CPB Tabel 2.2 Mutaties werkgelegenheid collectieve sector
(hoofdlijnen hfdst 2 bladzijde 7 www.cpb.nl/nl/pub/cpbreeksen/bijzonder... )
VVD Zorg totaal +100.000 banen (rekensom +150k-50k)
En bovendien een paupershop.
davEyw | 10-06-10 | 17:20
Die mening deel ik met je.
Als winkeliers in dit geval besluiten eigen etalage in te richten om de mensen te laten weten dat de winkel een inrichting betreft, moeten ze dat zelf weten.
@NoWayOut | 10-06-10 | 17:19
je moet het niet proberen om te draaien. Verder was de jodenster geen grap, lees je studieboeken nog maar eens na.
Democratisch linksch dus. Kristalnacht!!
-weggejorist-
Het is trouwens wel heerlijk om te zien hoe Linschmenschen er zoo hard van balen dat de PVV zo veel winst heeft geboekt en zij hun ongenoegen uiten door zulke teksten neer plempen op deze etalageruit. Ik zou er bijna van gaan fappen.
Wie de bal kaatst.....
NoWayOut | 10-06-10 | 17:19
Is dat niet de argumentatie van Wilders?
ok dus zo stel je je dus op als iemand die vind dat iedereen meetelt.... dit zijn praktijken die we kennen uit de periode vlak voor de tweede wereldoorlog en of van de apartheid uit Zuid-Afrika... ik begin Wilders steeds meer te begrijpen....
In Amsterdam wonen gelukkig toch maar tien PVV stemmers, dus wat zou het.
Kijk, het zijn natuurlijk hele domme mensen, maar om ze nou de toegang te weigeren. Da's gewoon zonde van het geld
Skateshop=Type-kraker-en-boe-roeper=Anti-PVV=Groen-Links
@Semper Pecunia | 10-06-10 | 17:20
Dat kunstje flikken we anders al vele jaren met de islam. Alles wat een beetje bruinig is komt een discotheek niet in. Zijn dat allemaal slechte mensen? Koekje van eigen deeg dit, en nu maar weer zielig gaan doen. Hypocriet gedoe. Wie hier de parallel met de PVV niet ziet is stekeblind.
@NoWayOut | 10-06-10 | 17:19
Juist. Was het niet links die dingen riep als leven en laten leven, en steek er vooral nog één op? En was het niet het nogal rechtse PVV dat opriep tot een walgelijk iets als 'kopvoddentaks' en het in de knieën schieten van andere mensen? De PVV, hun 'maatregelen' en hun aanhang zijn een véél grotere smet op de Nederlandse cultuur, veiligheid en internationaal aanzien dan de Islam is of ooit kán worden.
Is een winkel niet een openbare ruimte?
@en natuurlijk zijn anderhalf miljoen nederlanders banggemaakte psychoten? zo ja zijn de aanslagen van 11-09-2001, de moord op theo van gogh en alle ontelbare aanslagen in irak/afghanistan/israel geen goede reden om bang te worden?
Aantal potentiële klanten minus eenzesde, op eigen verzoek van de winkelier. Nee, die heeft het begrepen zeg.
Wie de bal kaatst.....
NoWayOut | 10-06-10 | 17:19
Kan een baksteen door zijn ruit verwachten.
Deze winkelier is zeker voor de oorlog in duitsland geweest.
Of is hij van duitse afkomst, het blijft toch in de genen zitten.
Ken die tent. Woont (werken kan je het niet noemen) een gefrustreerde heaumeau die het zelf nog niet snapt. klips.hyves.nl/
@ritbaa@hotmail.com | 10-06-10 | 17:19
Wanneer neemt u de trein?
Links snapt het nog steeds niet. Ze blijven maar op mensen afgeven die ander gedachtengoed hebben dan de linksmenschen. Zo werden er recent 2 mensen vermoord. De afgelopen verkiezingscampagne had menig PVV'er en menig poster het zwaar. En waarom?? Alleen omdat PVV'ers een ander idee hebben over hoe te regeren....?
keeskwal | 10-06-10 | 17:14
Zelfs al heb je gelijk, (en dat heb je niet) dan nog verwijt de pot de ketel dat ie zwart ziet.
@ mezelf
zin moet zijn zijn. maak dat toetsenbord eens schoon.
Rete commercieel van deze skatewinkel om ff ludiek te brallen midden in zijn doelgroep van linkse werelverbetraars die met rastavlegjes van de ene koffieshop naar de andere fietsen. Vast een VVDer deze shopowner, respek!
Linkschmensen, de fascisten van deze tijd
Die 'S' van Sale lijkt verdorie zelfs op een hakenkruis!
keeskwal | 10-06-10 | 17:18
Hey lutser. Die vrijheid heb je helemaal niet. Zie ook mijn eerdere reactie. Geef trouwens ook meteen wat opheldering over mijn tweede punt. Ik ben benieuwd.
Ik vind het vooral smakeloos. Maar het betreft dan ook een zaak in skate artikelen.
Geweldig toch, vrijheid van meningsuiting? Heeft deze meneer ook recht op.
@Pon | 10-06-10 | 17:16
Inderdaad. Zo zie je maar dat een draad niet altijd snel afsterft na een Godwin.
@Biep: Wat kan daar nu goed/fout aan zijn? Het is een persoonlijke stem (wat je zelf vind) dat kan niet goed of fout zijn.
Wie zet nu wie tegen elkaar op..
gozahtje | 10-06-10 | 17:17
Nou ja, antwoord.. antwoord.
Deze foto deed me wel denken aan twee gebeurtenissen die gisteren plaatsvonden nadat ik daadwerkelijk 'kleur'bekende. Met dit winkelbezoek begon het al, later mocht ik bij kennissen vertrekken.
Kennissen: laat ik duidelijk zijn. Ook dat zijn ze niet meer.
-weggejorist-
Iedereen telt mee, behalve de PVV. Ze worden al jaren gedemoniseerd. Dikke vette prent geven die winkel wegens discriminatie van politieke overtuiging. Wanneer je dit kunstje met de Islam zou flikken waren de rapen gaar. Volgende keer stem ik denk ik ook maar eens PVV.
Jongens, wat voor hypocrieten zijn dit?! 'Nee, PVV'ers mogen niet discrimineren, dus laten wij hun niet meer naar binnen om hun politieke voorkeur!'
Ondernemen vanuit de emotie is nooit goed!
@Chiant | 10-06-10 | 17:18
Lees je reaguursel door alvorens te posten, droplul!
als = dan & voorrad = voorraad
Misschien kunnen de PVV'ers Limburg als thuisland nemen
-weggejorist-
"Iets vaags studerenden met halflang haar, allstars, bedrukt t-shirt en palestijnensjaal niet welkom"
-weggejorist-
"Tolerantie" werkt blijkbaar maar één kant op.
-weggejorist-
Indymedia winkel voor diegene die bij een ontruiming hun zichzelf toege-eigende PC zin kwijt geraakt.
wat een walgelijke tekst op die ruit, vermoedelijk heeft die eigenaar nog nooit een pvv-stemmer van dichtbij gezien, maar is hij volledig gehersenspoeld door de tv (en de volkskrant).
"Spiegeltje Spiegeltje aan de wand,
Wie heeft het mooiste kristalglas van het land?"
Aangezien een PVV-stemmer niet te herkennen is, kan ik dit niet ander kwalificeren als een gezond stukje VOC-mentaliteit: Hoe kom ik van mijn overvoorrad wintercollectie af? Door mij te etaleren als Gutmensch, gelardeerd met kreten als "sale" en "discount". Dat trekt gegarandeerd de aandacht van de doelgroep en trekt de omzet aan.
@dr. Sin | 10-06-10 | 17:15
Neemt niet weg dat mensen die Wilders aanhangen in de regel een stel banggemaakte psychoten is. Die zou ik ook niet in m'n winkel willen. En bovendien mag het. Je mag ook mensen op basis van hun capuchon weigeren. Dit lijkt me dus ook prima. Marokkanen worden net zo hard geweigerd overal, alleen wordt het niet expliciet vermeld. Laat de PVV'er blij zijn met deze voor debielen van hun stand begrijpelijke taal.
Moet je de tekst eens veranderen in "Marokkanen niet welkom" of nog beter "Joden niet welkom" moet jij kijken wat er DAN gebeurd!!!
Deze mensen zijn duidelijk een gevaar voor de rechtsstaat. Zomaar 15% van alle stemmers toegang tot een winkel ontzetten. Dat is discriminatie alleen geevenaard door de nationaal-socialisten in de tweede wereldoorlog!
Biep | 10-06-10 | 17:15
En jij gaat hier serieus antwoord op geven?
despecialist | 10-06-10 | 17:12
PVV stemmers ook niet overigens.
Ik wéét ook dat ik een vies mens ben: ik beken.
Wat zou er gebeurd zijn als er stond;
"Voor Marokanen verboden"
Het linkse geteisem zou moord en brand gillen!
keeskwal | 10-06-10 | 17:14
Gelukkig geeft links het goede voorbeeld in deze, niet ?
Ironisch aan dit bericht is dat Geert Wilders wordt vergeleken met Adolf Hitler en dat nu juist zíjn achterban wordt geweerd met deze tekst die veel associaties met Jodenvervolging oproept.
Ziek.
-weggejorist-
en terecht
een rechtgeaard PVVer kan toch geen moeite hebben met het weigeren van mensen op basis van verkeerd geacht gedachtegoed???
overigens wel een beetje selectieve verontwaardiging van GS.
Tollerantie is kennelijk een one-way street!
*gehele familie van gele sterren doet voorzien*
Mot hij niet zeiken als hij minder winst draait daardoor, hoewel, Amsterdam is ook zeau'n links nest...
Godwin
Dan gaat de PVV stemmer toch bij de buren shoppen?
Een winkelier vroeg gisteren nog: heb je 'fout' of 'goed' gestemt (ik stap regelmatig haar winkeltje binnen). Ik heb zojuist PVV gestemt, vertelde ik haar. Ongeloof en daarna regelrechte afkeur in de blik.
Ja.
Zo gaat dat blijkbaar.
ellendige_balk | 10-06-10 | 17:12
Verdorie, vergeten. Maar als PVV-stemmer moet ik die patch verplicht zichtbaar op al mijn kleding hebben.
@keeskwal | 10-06-10 | 17:10
denk eens na voor je onzin uitkraamt
de pvv is tegen de islam (de ideologie) maar heeft, wat wilders keer op keer benadrukte, niets tegen de moslims (de mensen)
deze winkeleigenaar is dus tegen de pvv (de ideologie) EN tegen de mensen (pvv-stemmers)
laatst was ik bij een debat waar ook brinkman bij was, werd hem gevraagd of moslims lid mogen worden van de pvv wanneer het een ledenpartij is, de reactie: wij willen geen extreemrechtse idioten of vastgoedbedrijven die macht willen inkopen, voor de rest is iedereen bij ons welkom
dus wie weigeren er nou mensen?
Ach heeft hun voormalige burgermeester de verkiezingen verloren? Wat vervelend nou! Ik snap het helemaal dat ze dan zo gaan afgeven op de PVV stemmer. Het heeft dan ook totaal niets met de PvdA zelf te maken dat ze zetels hebben verloren, totaal niet!
Iedereen telt mee, behalve de PVV
Dus, de PVV mag niemand uitsluiten van deze linkse lul)la, maar andersom kan het wel. Laat maar.
In en in triest.
Fatsoenlijke mensen willen ook niet eens in zo'n goedkope uitdragerij komen. En al helemaal niet bij een zaak van de SA.
@Fap Fapsen | 10-06-10 | 17:13
Als ze niet ervan wakker liggen dat ze keihard in den bruine akker geneukt zijn, dan zal dit inderdaad ook weinig indruk maken vrees ik.
keeskwal | 10-06-10 | 17:10
Die vrijheid heb je helemaal niet. Zie artikel 1 van de grondwet.
-
Graag een duidelijke argumentatie met waarom mensen die op de PVV stemmen maatschappelijk gestoord zijn. Roeptoeteren kan iedereen.
@Matthias Reim | 10-06-10 | 17:12, ga eens met die kroegbazen praten waarom ze dat doen.
Zolang de PVV'ers uit mijn zwemwater blijven, vind ik het prima.
Het tijdperk van de Nieuwe Duidelijkheid is aangebroken. Voortaan zijn bordjes in het volgende format gewoon toegestaan: "Alleen toegankelijk voor [VUL GROEP IN]". Volgens mij is 99% van de horeca-eigenaren hier heel erg blij mee.
@despecialist | 10-06-10 | 17:12
Toen werden mensen op basis van een geloof waar ze niemand mee kwaad deden geweigerd. Dit is mensen weigeren die niet alleen compleet mongoloïde zijn, maar ook nog eens het hele debat omtrent integratie om zeep helpen. In plaats van discussiëren, kiest Wilders enkel voor schokkende 'maatregelen' waardoor de discussie steeds spaak loopt. Geen reden tot Godwinnen dus, kwallebak.
In spiegelschrift schrijven is lastig.
Dus iedereen kan dit erop gekalkt hebben.
vraag me af welke pvv stemmer hier van wakker zal liggen vannacht.
Inderdaad mooie foto. Die zogenaamde verdraagzaamheid strekt zich duidelijk niet uit tot mensen die enkel van hun democratische recht gebruik hebben gemaakt en op een partij hebben gestemd en verder niks misdaan hebben.
Stel voor dat Geert daar boodschapjes gaat doen?
'Bijna' Iedereen doet mee, blijkbaar. Lekker niveautje. Ik stem niet eens PVV, heb behoorlijke bedenkingen bij het programma van die partij, maar deze winkel ga ik dus ook niet naar binnen. Niet eens om de eigenaar op zijn/haar hypocrisie te wijzen, totaal verspilde moeite vermoed ik zo.
Zo zie je maar weer wat voor een zielige losers hier in NL leven.. Net zoals elmundokapoepio. BTW die winkel ziet er toch niet uit zou er nooit in mn leven wat kopen
Aanklagen wegens discriminatie.
ElMundoKapotio | 10-06-10 | 17:11
HAHAHAHAHAHAHA heeheee
HAHAHAHAHAHAHAHAAAAA
not.
Ga lekker naar de Joop, zwitsal.
@ Deluxy | 10-06-10 | 17:06
Ik mag toch hopen van niet. Volgens mij is rechts door de bod toch de kant die WEL fatsoen heeft. Het waren de posters van de PVV die overal werden vernielt. Niet die van PvdA, GroenLinks en de SP.
Uiteraard heeft zelfs rechts een breekpunt, echter na 2 moorden, telkens in het verdomhoekje te worden gezet, altijd asociaal benoemt te worden, telkens uitgesloten te worden altijd gediscrimineerd te worden en nu dus dit weer heeft men zich tot nu toe nog altijd gedragen. Iets waar ik links nog niet op heb kunnen betrappen.
De gele PVV ster zal dan ook wel komen.
PHA! Dat is bizar! Stel je voor dat kroegbazen Marokkanen weren ofzo. Gebeurt toch ook niet!
Oh, wacht.
@Emsarrev | 10-06-10 | 17:11
omdat elke PVV stemmer een Wilders patch op zijn schouders draagt... toch?!
Nu mogen ze in een enkele winkel al niet komen, later in meerdere. Vervolgens mogen ze alleen in PVV-winkels komen en in PVV-wijken wonen. En dan gaan de treinen rijden..
kritiekloze criticus | 10-06-10 | 17:09
1 verschilletje, ze gaan waarschijnlijk regeren.
Vind dit maar belachelijk, wat ze hier doen.
Euh, hoe kan die website nu weten dat ik PVV gestempt heb? Ik kom er niet in/op.
Da's bijna vragen om een 'nationaalsport'-actie. Ruit, steen, scherven?
Nou dat belooft wat voor de nacht van 9 op 10 november 2010!
keeskwal | 10-06-10 | 17:10
Dit verdedigen ook nog, he. ECHT niks geleerd van 40-45.
kritiekloze criticus | 10-06-10 | 17:09
En hoeveel linkse mensen zeggen dat over Wilders aanhang en ideeën?
Nou, poe poe ik word bijna bang. NOT!
Is dit niet strafbaar?
Iedereen telt mee, behalve PVV-stemmers. Fail.
Hoe wouden ze trouwens controleren waar je op hebt gestemd, stelletje retards.
Mooi symbool. Zouden meer mensen moeten doen.
Breekpunt voor de winkeleigenaar. Ow wacht, breekpunten stellen geen hol voor bij Wilders en aanhang.
Dat mag hè. Da's namelijk vrijheid van mensen weigeren. Daar houden ze bij de PVV toch zo van? Of geldt er soms een dubbele standaard? Hoe dan ook: lekker voor ze. Als je met je volle verstand op zo'n partij stemt is het compleet terecht dat je als maatschappelijk gestoorde wordt gezien en daar ook naar wordt behandeld. Hopen dat dit aanslaat, totdat al die PVV'ers van Limburg, PVV-land hebben gemaakt. Met een muur. EN BLIJF WEG, MET JE PVV!!!!11!!!1!!!
bekijk het van de positieve kant
is die er dan?
ja die is er, misschien is het u niet opgevallen maar de boodschap is in ieder geval in het nederlands, lang leve de integratie
Nu mogen ze in een enkele winkel al niet komen, later in meerdere. Vervolgens mogen ze alleen in PVV-winkels komen en in PVV-wijken wonen. En dan gaan de treinen rijden..
Kan beter vandaag een nieuw ruit bestellen, morgen in huis!
Misschien krijgen we vannacht ook wel weer een Kristallnacht. Maar dan iets met mocro's enzo.
Nederland bekent KLEUR
Sociaal dat wel natuurlijk! Maar wat verwacht je anders van die socialisten. Heel sociaal volk.
@Herr Erik | 10-06-10 | 17:06
mijn stukje mag graag weggejorist worden.. :)
Het feit dat alleen het PvdA publiek gisteravond niet alle andere partijen feliciteerde, maar de PVV uitjouwde, zegt genoeg.
Socialisten denken een monopoly op de waarheid te hebben en zijn zelf helemaal niet tollerant richting andere gedachtegoeden. In mijn ogen zijn zij de extremisten hier!
Niet te serieus nemen overigens: www.at5.nl/artikelen/42711/pvv-ers-nie...
Triest dit.
Buiten dat, gebruik je nu dezelfde strategie als Wilders:Uitsluiten.
Jullie moeten er wel ff bij vermelden dat deze winkel altijd politieke teksten op hun winkelruit heeft staan. Zo stond er recentelijk "We love Femke Halsema". Bron: AT5.nl
Nee, pvv-stemmers gaan in een of andere wereldwinkel in 020 door leproze machupichu-indianen gebreide lamawollen sokken tegen een eerlijke prijs kopen.
kansloze cryptofacisten shop
@Phobophrysk | 10-06-10 | 17:07 :
Bij de PVV wellicht?
ACh, ziet er toch niet uit als een winkel waar ze iets hebben wat ik zou willen. Dussuh, dikke lul.
Winkel of winkels? Het lijkt erop dat we het ware gezicht van onze linkse vrienden nu gaan zien. Hoe luidde die quote ook alweer, over wijsheid, integriteit en mensen waar je het niet mee eens bent?
En bedank voor te bewijzen dat de socialisten van toen net het zelfde zijn als de socialisten van toen. Van mij mogen ze dat overigens overal neer hangen. Weet ik waar ik niet meer moet komen. Ik had nooit problemen met buitenlanders die werkte en koop daar ook spul maar als ze zoiets op de ramen schrijven zal ik er niet meer komen. Als nu iedereen (die PVV stemde) dat ook doet kunnen deze bedrijven ook wel inpakken.
Toen fout, nu fout! (Geen godwin, ik ben namelijk niet de eerste, dat waren die winkeliers)
Ook een manier om je toko naar de klote te helpen...
En wanneer vertrekken die PVV'ers richting het Oosten?
Sterretjes uitdelen dan maar?
heel volwassen dit
Wat leeft Amsterdam toch in een raar land...
pvv stemmers: de echte kansarme Nederlanders.
dan weten we in ieder geval dat die meid daarbinnen geen pvv stemmert is.
Doet denken aan "Für Juden verboten."
En ondertussen de PVV beschuldigen!
en hoe herken je diePVV'ers dan? Dragen die een grote blonde pruik ofzeau?
Zo zo, hebben wel lef daar in Amsterdam.
hehe hele groepen uitsluiten van de maatschappij, bij welke partij heb ik dat toch eerder gehoord voor de verkiezingen..?
Die kan morgen een nieuwe ruit gaan bestellen denk ik zo.
Te triest voor woorden, dit.
Pauper winkel.
Duidelijk. Gaat failliet.
Mag dat zomaar in nederland??
Links bekent kleur.
ellendige_balk | 10-06-10 | 17:05
Huh wat?
Ik wil daar ook helemaal niet komen.
hmm ik mis een stukje CSS in dit bericht:
: <div id="dutch" class="working" lang="nl" style="position: absolute; color: white; align: right">PVV voter</div>
REAGEER OOK