Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Toch inzage in verdwenen NS-miljard

wobwobeurlings Kudos voor luis in de pels Brenno de Winter. Meneer brengt even eigenhandig Camiel Eurlings op zijn blote Limburgse knietjes. Onze CDA-verkeersminister dacht waarschijnlijk zijn laatste weekjes kalm met voorspelbare persshowtjes uit te kunnen zingen. NOT! Dankzij het aanhoudende graafwerk (en de stalen ballen om direct een rechtszaak aan te spannen) van De Winter heeft Eurlings vandaag onder grote druk de geheime documenten omtrent het verdwenen miljard van de NS en ProRail openbaar moeten maken. U weet: Een grotere mislukking dan de OV-chipkaart bestaat niet. De rapportjes die zulks haarfijn aantonen zitten diep verstopt in donkere archiefkasten. Dankzij de niet aflatende WOB-procedures van De Winter zijn ze nu boven water. Niks eventjes inkijken door fractieleiders en daarna weer snel opbergen. Gewoon in de openbaarheid met die megafail. Dat Nederland niet overweg kan met dit soort gigantische projecten is inmiddels wel duidelijk. Laten we die getallen slikken en nooit meer de Tineke Faalinga's met dit soort dossiers vermoeien. En dat geldt ook voor Mr. Coverup Eurlings. Tijd dat die zalvende Limburger bij zijn vriendin op de bank gaat zitten. UPDATE: Stukken staan hier.

Reaguursels

Inloggen

Brenno ken ik al jaren persoonlijk. En ik ben al jaren diep onder de indruk van zijn vasthoudendheid. Journalistiek zoals journalistiek bedoelt is. Zonder aanzien des persoons. Feitelijk. etc. Kunnen heel veel journalisten een hoop van leren.

Van harte met deze prachtige scoop, Brenno!

-edit | 23-04-10 | 18:48

ik kom net uit limbabwe, ik kon daar met mijn ov-chip niks doen,
is Eurlings als bezig met zijn gouden handdruk soms?

reis route vanuit Nijmegen
-kan kaartje
-dagkaartje veolia tot brunsum
-treinkaartje tot maasstricht
-lopend naar het doel in Maasstricht. :o(

Daar sta ik dan met een volle ov-chipknip, vol maar niet bruikbaar onder de waal.

jankaas | 23-04-10 | 12:53

Moet nog maar blijken wat er in staat voordat ik mijn gal ga spuwen, zeiken zonder enige kennis van het onderwerp is natuurlijk wel erg makkelijk.
Echter, het feit dat dit rapport via deze wegen moet worden vrijgegeven is wel typisch voor het CDA van de afgelopen acht jaar en is geen goed teken.

Typo-R | 23-04-10 | 11:24

Goed gedaan, Big Wobber de Winter! 1,3 miljard is 1,3 miljard. Of je nou nog bij je moeder woont of niet. @Joe Speedboat

Joris Draaksteker | 23-04-10 | 10:29

In Hongkong hebben ze al jaaaaren een ov-chipkaart die je ook nog 1001 andere dingen kunt gebruiken (in de lift bijvoorbeeld, zoef je gelijk naar je eigen verdieping en als toegangspas in je woonblok)
Hoe kan je nou tig-miljoen kwijtraken op een copy-paste projectje?

Wilhelmina Kuttje | 23-04-10 | 09:19

Held! Ze bestaan nog: de kruisridders. Maar nu? Nu weten we weer een major fuck up boven water te krijgen. Wie moet er wieberen? De demissionaire minister van verkeerd & waterdingetjes? Leuk dat het bekend is maar alles zal bij het oude blijven. Lekker blijven plakken.

Sliptong | 23-04-10 | 09:16

@De kantonnier | 23-04-10 | 08:45
*Ziet hem al zitten in zijn Ferrari met een testhelm op zijn waterhoofd*

cekars | 23-04-10 | 09:08

meer dan terecht dit! schandalig hoe dit gaat. Ben heel benieuwd waar ie knaken zijn...

opgezwolle | 23-04-10 | 09:03

En NXP heeft ook een grote extra graai in het potje mogen doen (anders waren ze namelijk failliet gegaan en een tweede a la de paspoort affaire konden Eurlings/Huizinga/JP zich niet veroorloven). Wel op voorwaarde van aftreden van Frans van Houten. Ja ja, niets voor niets, de staat geeft niet zomaar alles zonder harde voorwaarden weg. Privitizing profits and socializing debts. Once again. Het grote graaien van de fails. Stork en JSF wordt een zelfde verhaal. Slechte huwelijken die nergens op gebaseerd zijn.

Denkt Na | 23-04-10 | 09:03

Snap trouwens niet wat die vriendin bij Camiel zoekt.

1.bp.blogspot.com/_3pVQ3RUNacM/SZKTWc9...

Een man die vliegtuigen dagen niet omhoog krijgt, zal in bed ook niet veel zijn.

Teun van het Tuinpad | 23-04-10 | 09:01

illuvatar | 23-04-10 | 08:55
Helaas, ik lees vrij veel maar dat niet.
*hoopvol meekijken doet*

Teun van het Tuinpad | 23-04-10 | 08:56

@Teun van het Tuinpad | 23-04-10 | 08:54
U leest toch zeker eerder een vakblad als klez_oor?
*hoopvol op klok kijkt*

illuvatar | 23-04-10 | 08:55

@De kantonnier | 23-04-10 | 08:50
U hebt zojuist mij vrijdagochtend grondig verpest.
*hoopt dat topic gaat over het te gronde richten van Marijke Vos*

illuvatar | 23-04-10 | 08:54

Fijnstoffer | 23-04-10 | 08:51
Ik mag Oor graag kijken.
Zie het als mijn dagelijks irritatie-uurtje.
Heerlijk.

Teun van het Tuinpad | 23-04-10 | 08:54

@ grote grutjes | 23-04-10 | 08:27
Er zitten ook wel eens leuke onderwerpen in.
Maar veel is voorbereide bagger. Het is vermakelijk te zien hoe men elkaar in zo'n programma opnaait en in policorre linkse richtingen duwt. DWDD is typisch zo'n programma dat bij Powned onmogelijk zal zijn als de onzindetectoren er net zo hard snorren als bij GS.
Overigens kan ik begrijpen dat je onwel wordt van DWDD. Hou je pilletjes bij de hand. Bij het zappen zou je ze zomaar nodig kunnen hebben.

Fijnstoffer | 23-04-10 | 08:51

illuvatar | 23-04-10 | 08:45
Ach je kan proberen nog een link te leggen tussen
nl.wikipedia.org/wiki/Bouwfraude
en het topic anders sorry wachten is een schone zaak.

De kantonnier | 23-04-10 | 08:50

De kantonnier | 23-04-10 | 08:45
Had niet anders verwacht.
De Brokkepiloot.
illuvatar | 23-04-10 | 08:45
Goed dat iemand de rol overneemt.
;

Teun van het Tuinpad | 23-04-10 | 08:48

Ik EIS een nieuw topic.

illuvatar | 23-04-10 | 08:45

acac | 23-04-10 | 08:38 die ov kaart is er gekomen om werk te creeren, anders niet

grote grutjes | 23-04-10 | 08:40

Het erge is eigenlijk dat er weinig mis was met de papieren kaartjes. het argument dat de sociale veiligheid toeneemt door poortjes te plaatsen is een drogreden.
Zorg voor een goede controle in de trein en laat als conducteur niet over je heenlopen. Als mensen zonder kaart moeilijk doen gewoon de spoorwegpolitie erbij, lekker een halve dag vastzetten, zonder gedoe. Dan is het ook weer leuk in de trein/OV.

Maar omdat laf Nederland liever de goeden laat lijden onder de kwaden moet zo'n stom systeem ontwikkelt worden.

acac | 23-04-10 | 08:38

Overigens kan Camiel altijd nog reclame gaan maken voor Prodent ofzo.
Daar heeft hij geen inhoud voor nodig.

Teun van het Tuinpad | 23-04-10 | 08:31

Denkt Na | 23-04-10 | 08:28
die ov kaart is er gekomen om werk te creeren, anders niet

grote grutjes | 23-04-10 | 08:29

illuvatar | 23-04-10 | 08:24
Laten wegen nu een oplossing zijn voor veel problemen.
Maar goed, die jongens hadden nog geen last van Korenwolfjes en rare hagedissen.
Fijnstoffer | 23-04-10 | 08:24
Ik hou het meer op een wereldvreemde druïde die niet weet waar hij de toverdrank vandaan moet halen.
;

Teun van het Tuinpad | 23-04-10 | 08:29

Kijk in de OV chipkaart cijfers naar de kosten van de connecties met veiligheidsdiensten (die zullen mega hoog zijn). Daar is in London ook sloten geld heen gegaan. Domme politiestaat ideeen van Etzoni (het goede communitarisme van JP is na 9/11 volledig ontspoort). Wel politiestaat maar geen veilige perrons. De beste veiligheid op perrons is gewoon per perron een perronwachter. Maar ja dat geeft geen controle en dat willen ze niet. Toevallig he dat Utrecht CS nu wordt uitgerust met 'anti terrorisme' camera's. Reizen door Nederland is reizen via Utrecht. Ik baal zo van de opbouw van een technocratische DDR staat onder mom van veiligheid. Ze zouden George Orwell weer eens moeten lezen: het concept van 'veiligheid' als controle lijdt tot wegdraainen van de welvaart: denken wordt gevaarlijk, mensen met nieuwe ideeen ontmoeten dom (want zou carriere kunnen schaden). Ik snap echt, echt, echt niet dat jullie niet boos zijn als de controle technocraten Nederland qua vrijheid en economie down helpen

Denkt Na | 23-04-10 | 08:28

Fijnstoffer | 23-04-10 | 08:24
dat jij daar zo lang naar kan kijken naar DWDD, na 1 minuut heb ik me al zo lang geergerd dat ik mijn medicijnen moet pakken.

grote grutjes | 23-04-10 | 08:27

Sjeng de helle | 23-04-10 | 08:19
En als het echt niet meer lukt laten ze de leeuwen los.
( lees de 'onafhankelijke pers' )

Teun van het Tuinpad | 23-04-10 | 08:25

@ Teun van het Tuinpad | 23-04-10 | 08:15
Maar gelukkig krijgen we nu Cohen. Die is hard aan het blokken voor zijn cursus Economie voor Beginners. We zijn virtueel gered. Voor zijn cursus Theedrinken met Nieuwe Nederlanders is hij cum laude geslaagd. Dat wekt vertrouwen.
“En Cohen kan het doen!!” riep Willem Vermeend al bij DWDD.
www.vrijspreker.nl/wp/2010/03/vrouwen-...
Een ziener. Net wat we nodig hebben. Nu zal dus alles goed komen.

Fijnstoffer | 23-04-10 | 08:24

@Teun van het Tuinpad | 23-04-10 | 08:17
De Romeinen hebben uiteindelijk toch hun rijk verloren, door politiek gekonkel en door invallen van plundervolken. Behaalde resultaten uit het verleden........
Romeinen hadden geen treinen en geen ov-chipkaart, wel veel wegen, dat hielden ze bijna 1000 jaar uit, is mischien een idee?

illuvatar | 23-04-10 | 08:24

illuvatar | 23-04-10 | 08:17
ben jij nou zo dom of ik zo slim
ik heette b.v ook: poltiek = liegen, je maakt me niet gek, ben ik al jaren

grote grutjes | 23-04-10 | 08:20

Teun van het Tuinpad | 23-04-10 | 08:17
Nog maar eens Spartacus kijken gaat.
Het spel is hetzelfde, het decor en de spelers zijn veranderd.

Sjeng de helle | 23-04-10 | 08:19

Sjeng de helle | 23-04-10 | 08:15
Het WK zal de redding zijn.
Geef het volk brood en spelen, de Romeinen wisten het al.
Of zaai angst.
Doet het ook altijd goed.

Teun van het Tuinpad | 23-04-10 | 08:17

@grote grutjes | 23-04-10 | 08:07
Maar u reaguurt dus pas een jaar onder dit pseudoniem (maart 2009) en bent pas 1x weggejorist. Valt best mee met dat ontelbaar.
U maakt de dingen groter dan dat ze in wekelijkheid zijn. Wellicht zou u bij de BNS-budgetteringen moeten gaan solliciteren.

illuvatar | 23-04-10 | 08:17

Fijnstoffer | 23-04-10 | 08:11
Deze zaken mochten natuurlijk niet op zijn Wiki komen te staan.
En inderdaad,als minister van centen moet hij van al die dingen ( ov en km-hef ) geweten hebben.
Het is een man zonder ruggegraat, ballen en verantwoordelijkheid.
Een slappe zak met een volle beurs.

Teun van het Tuinpad | 23-04-10 | 08:15

Teun van het Tuinpad | 23-04-10 | 08:09
Het zijn een stel linkmichel's, kereltje vertelde dat de PvdA instemde met het plan voor de Politiemacht maar wilde niet ondertekenen, zou dat iets te maken hebben met de val van het kabinet? want in de kamer was toch al een meerderheid, dus waarom gezichtsverklies lijden?
Net als het rookgordijn rond de OV Chip kaart worden we de komende weken weer eens flink bij de taas gepakt.
Ben benieuwd wat voor creatieve oplossingen komen bovendrijven om het rookgordijn in stand te houden?
We kunnen kiezen wat we willen de heren en dames hebben hun strategie al klaar.
Het spelletje van Almere, Den Haag en ook in Rotterdam werpt zijn vruchten af. En de onnozele Nederlander stinkt er weer in.

Sjeng de helle | 23-04-10 | 08:15

eerstneukendanpraten | 23-04-10 | 08:06
Dries zit tussen de interviews door op zijn hometrainer de Alpe d'Huez te beklimmen terwijl hij hard om Theo Koomen roept.
Die man is koekoek.

Teun van het Tuinpad | 23-04-10 | 08:12

@Teun van het Tuinpad | 23-04-10 | 07:52
Zoiets gaat zeker gebeuren.
We hebben het slechtste kabinet ooit achter de rug, met het zwakste parlement ooit, waardoor het stel klunzen en randdebielinnen zoals Cramer lekker hun gang konden gaan. De ergste was Wouter Bos. Een ongelofelijke droplul, maar iedereen stopt kilo's veren in z'n reet omdat hij zogenaamd voor zijn gezin heeft gekozen. Niet dus; een vluchteling is het, die wegloopt voor de confrontatie met de mede door hem veroorzaakte rampen. Bos moet ook de volle omvang hebben geweten van de rampen die we aanduiden met OV-chipkaart en kilometerheffing. Vanwege dit soort idioten gaan we dus de komende jaren scheepsladingen vol extra belasting betalen.

Fijnstoffer | 23-04-10 | 08:11

Sjeng de helle | 23-04-10 | 07:59
Marcel van Dam heeft voor mij al jaren afgedaan, die man moet maar snel een frisdrank fles stoppen op een plek waar de zon niet schijnt.
Femke was trouwens ook behoorlijk rustig, ze liet zich zelf niet eens aanspreken als toekomstig MP. Nou, dat zegt wat.
Verder stuurde Matthijs ( waarom toch die dubbel 't' ? ) inderdaad indirect aan op een negatief stemadvies.
Maar dat zal je hem natuurlijk nooit horen zeggen.
Ik zie de treinen van de NS nog eerder op tijd rijden tijdens een fikse sneeuwbui.
( en we zijn weer ontop *grinnik* )
;)

Teun van het Tuinpad | 23-04-10 | 08:09

illuvatar | 23-04-10 | 08:01
Dat weet ik en wat joris doet weet ik ook.
vaak begin ik en komt er een nieuw topic van hetgeen waar ik mee begon.
ik reaguur inmiddels 4 jaar en ben ontelbare keren geband plus evenzovele nieuwe zwitsal kuiven voor een nieuw alias.

grote grutjes | 23-04-10 | 08:07

Teun van het Tuinpad | 23-04-10 | 08:02

Ik zou dolle Dries vragen, Wiegel is immers ook nog altijd zeer populair bij de
liberale achterban...

eerstneukendanpraten | 23-04-10 | 08:06

@grote grutjes | 23-04-10 | 07:53
Welk stukje hebt u ingezonden mijnheer/mevrouw Grutjes?
De inhoud van tegel 07:53? Daar zullen ze niet direct wakker van liggen hoor.
Maar het manipuleren van cijfers heeft alles te maken met dit topic en derhalve zal Joris uw tegel vast wel laten bestaan, hij heeft u niet voor niets op mijn verzoek van uw reaguurdersbed gelicht.

illuvatar | 23-04-10 | 08:01

Teun van het Tuinpad | 23-04-10 | 07:54
Juust!
Het mooiste was het optreden van M. van Dam bij DWDD, hij was niet te spreken over het gedoe van de benoeming van Cohen en gaat waarschijnlijk weer Sp stemmen, Femke deed ook haar best en was het op veel punten niet met hem eens. Hoezo Democratie.
Wat ook aangestipt werd is het zgn. "Strategisch" stemmen.
Krijg per dag meer de indruk dat het meer gaat om de PVV buiten de deur te houden dan om de werkelijkheid.
Net als bij dat OV chip gezeik. "Mummeltje "Huizinga zal ook wel weer een leueke baan krijgen in de toekomst.

Sjeng de helle | 23-04-10 | 07:59

Sjeng de helle | 23-04-10 | 07:54
Ze kunnen het net zo goed Rondvaartdagen noemen.
Je denkt dat ze weg zijn maar na een half uur zie je het bootje al weer komen.

Teun van het Tuinpad | 23-04-10 | 07:56

Teun van het Tuinpad | 23-04-10 | 07:52
Dat komt door die Hemelvaartsdagen, ze komen altijd weer terug.
Net de OV kaart.

Sjeng de helle | 23-04-10 | 07:54

Sjeng de helle | 23-04-10 | 07:45
Kereltje is wel dat hoge toontje een beetje verloren.
Hoezo peilingen zeggen niets.
;

Teun van het Tuinpad | 23-04-10 | 07:54

even off topic,
Doordat je bij veel gemeentes vaak geen aangifte kan doen (er is een drempel/er word moeilijk gedaan)lijkt het of nederland veiliger word.
Dit is beleid en word gedaan om mooie cijfers te presenteren.
natuurlijk zal dit wel weer weg gemodereerd worden, dat is ook beleid van de telegraaf.
Dit stukje heb ik ingezonden bij de telegraaf naar aanleiding van:
'Nederland is veiliger'

grote grutjes | 23-04-10 | 07:53

Fijnstoffer | 23-04-10 | 07:47
En over -pakweg- een jaar of 3 is *kuch* iedereen het weer vergeten en staat Camiel met een kind op zijn arm het CDA-congres toe te zwaaien als lijsttrekker cq come-back kid.

Teun van het Tuinpad | 23-04-10 | 07:52

Mr. Coverup Eurlings heeft het weer slim (= bedriegelijk) aangepakt. Net een paar minuten voor het debat met de stukken komen, zodat geen kamerlid zich er fatsoenlijk op kon voorbereiden. En net vóór (alweer) een reces; geen kamerlid zal zich er dus werkelijk in verdiepen en het Camieletje moeilijk maken. Het zal hun tijd ook wel duren. 9 juni verkiezingen; waarom je dan nog druk maken? Er lijkt een automatische stilzwijgend verbond te bestaan tussen sujetten als Eurlings en Kamerleden; men begrijpt dit soort dingen als vanzelf.

Camiel Eurlings, je bent net als Wouter Bos. Je hanteert de vluchtstrategie, gebaseerd op een kudtsmoes. Je zag de buien van je falen (OV-chipkaart, kilometerheffing, ...) al hangen. Maar nog even volhouden, zonder al te veel schade op te lopen. Het gaat je lukken, jongen. En dan kun je straks na gedane zaken die toch geen keer nemen, vanuit je luie stoel met je oeverloze gelul de verantwoordelijkheid van je af schuiven. Je laat gewoon je opvolger met de teringzooi en de brokken zitten, en de burgers met een financieel gat van hier tot Tokio.

Fijnstoffer | 23-04-10 | 07:47

illuvatar | 23-04-10 | 07:38
Neu geen trein, te lang gelezen gisterennacht.
Moest ook bijkomen van het optreden van "Kereltje" bij P&W hij verdedigde daar het initiatief om Politieopleiders naar Afghanistan te sturen ( 50) onder bescherming van 200 militairen. Het intiatief werd gesteund door: GL,PvdA en D66.
Maar ze krijgen wel een ander mandaad en het project is een EU project, dan moet het wel goed zijn.
Daar gaan we weer aan de miljardenkraan.
Lijken wel de spoorwegen wel, vandaag gaat hij zo, en morgen zo, en zo zijn we weer bij de neus gepakt.

Sjeng de helle | 23-04-10 | 07:45

illuvatar | 23-04-10 | 07:38
Reden ze dan ?
*helemaal verbaast is*

Teun van het Tuinpad | 23-04-10 | 07:44

illuvatar | 23-04-10 | 07:36
Zo'n ov-chipkaart is geldklopperij.
Hoe harder ze roepen dat het niet zo is, hoe meer ik dat ga geloven.

Teun van het Tuinpad | 23-04-10 | 07:43

Afijn, maar om op die kop van Eurlings terug te komen..

cekars | 23-04-10 | 07:40

Brakke Obama | 23-04-10 | 07:26 Sjeng de helle | 23-04-10 | 07:22, Teun van het Tuinpad | 23-04-10 | 07:31 , overigen
U bent laat, ik zit al vanaf 6:45 naar dit scherm te staren en heb maar de hulp van Joris ingeschakeld. Dat hielp overigens fantastisch. Joris +1.
Uw superieur vind het toch ook niet goed als u te laat op het werk verschijnt?
Topic twist: De trein genomen vandaag zeker?

illuvatar | 23-04-10 | 07:38

Sjeng de helle | 23-04-10 | 07:34
Ik hoorde het buiten, kan je nagaan.
Maar goed.
Die Camiel heeft het er maar druk mee, zo in zijn nadagen.
De laatste loodjes wegen het zwaartst.
Dat zien je maar weer.

Teun van het Tuinpad | 23-04-10 | 07:38

Neemt de bevolking de trein, of wordt deze door de trein genomen?
Ik wilde laatst met het gezin de binnenstad van Rotterdam in met het ov, want ik weiger een zo´n moderne chip-parkeerkaart te kopen. Maar we zien er vanaf, we hebben geen ov-chipkaart, dus zullen we toch maar met de auto moeten gaan.
Zwartrijden is natuurlijk geen optie, maar wel de eenvoudigste mogelijkheid
Ik wil de strippenkaart terug! Of een muntjesdraaipoort, werkt in Mexico, Toronto, etc, waarom dan niet in Nederland? Beter ten halve gekeerd dan ten hele gechipkaart.

illuvatar | 23-04-10 | 07:36

Teun van het Tuinpad | 23-04-10 | 07:31
Moggûh maat, hoorde je hem ook roepen?

Sjeng de helle | 23-04-10 | 07:34

illuvatar | 23-04-10 | 07:14
Mogge.
U riep ?

Teun van het Tuinpad | 23-04-10 | 07:31

illuvatar | 23-04-10 | 07:12
graag gedaan ;-)
hier uw antwoord: www.telegraaf.nl

Brakke Obama | 23-04-10 | 07:26

illuvatar | 23-04-10 | 07:14
Moggûh, is een klein beetje rechts ook goed?
Waar is dat miljard? Huizinga? Kameel?

Sjeng de helle | 23-04-10 | 07:22

Joris, trek aub eens een blik verse reaguurders open, van de bovenste plank rechts (niet het extreem rechtse blik graag).

illuvatar | 23-04-10 | 07:14

@Brakke Obama | 23-04-10 | 06:40
Dank u voor uw persoonlijke leefcyclusinfo, wanneer en wat u gaat ontbijten zie ik vanzelf wel later vandaag beschreven?
-
Wat zou de Telegraaf vandaag liegen ergo Geen Stijl vandaag topiceren?

illuvatar | 23-04-10 | 07:12

Zou een demissionair kabinet hierop kunnen vallen?

illuvatar | 23-04-10 | 07:09

Sytze_Vliegen | 23-04-10 | 02:29
Geen drank meer voor jou op de donderdagavond.

Strotgrondel | 23-04-10 | 06:54

Reaguurders slapen ook?
02:30-6:39 Ik ga nu pas slapen 0:39 (GMT-5)

Brakke Obama | 23-04-10 | 06:40

poep

Sytze_Vliegen | 23-04-10 | 02:29

pff, melken ze toch gewoon de automobilist weer wat verder uit? alle gaatjes weer opgevuld!

Sarkassie | 23-04-10 | 02:17

Inferi0r | 22-04-10 | 21:26 // Alleen vergeet je te zeggen dat het een schijn democratie is, en dat het volk misschien te dom of te schijterig is geworden om iets tegen de criminelen te doen! Dit volk kiest ervoor om te worden uitgemolken als een stel domme koeien, in plaats eisen wat ons toebehoord ´rechten en vrijheid en een NIET CORRUPT kabinet, overheid,justitie,politie orgaan. Nee ze zorgen er wel voor dat het volk zich druk gaat maken over zogenaamde terreur van moslims, of andere zogenaamde criminelen die voor alsnog onzichtbaar zijn! De echte criminelen lopen buiten en hebben hoge functies, of terroriseren het land.
Al is de leugen nog zo snel, (ooit) de waarheid achterhaald ze wel.
En ooit zal hopelijk de mensen eens wakker worden van deze corrupte schijn democratie.

Neukgraag | 23-04-10 | 02:11

@lichtpunt | 23-04-10 | 01:14
En achterkamers.

Parsons | 23-04-10 | 01:15

Miljarden zijn nooit foetsie. Gewoon een kwestie van goed zoeken in tunnels en bouwputten.

lichtpunt | 23-04-10 | 01:14

Alles op één oor liggen. Leuk hoor..

cekars | 23-04-10 | 01:07

Gofferdegoffer. Gaan we nou Wallonië bezetten of niet?

cekars | 23-04-10 | 00:58

@cekars | 23-04-10 | 00:28

Vergeet ik wel eens een witregel..

cekars | 23-04-10 | 00:36

"Dat Nederland niet overweg kan met dit soort gigantische projecten is inmiddels wel duidelijk" Nou, ik denk het projectmanagement door PvdA bankzitters een garantie is voor de fail in al die projecten. Die gasten zitten overal tegenwoordig.

funkyd | 23-04-10 | 00:36

@cekars
Er zitten vlekjes op uw witregels.

Lekke klop-plank?

Jackanders | 23-04-10 | 00:32

*Zit nu naar de hh van P&W te kijken*
-
Nee echt zeg, worden we nu aanhanger van het Vlaamsch Mongeaulischme?
-

cekars | 23-04-10 | 00:28

Oké, hier moet ik ook niet zijn.
*aus*

Rammstein | 23-04-10 | 00:26

@HY78. | 23-04-10 | 00:14
En daarmee is een zeer zinvol beroep gesticht.
.
*kuch*

Parsons | 23-04-10 | 00:24

@ik heet joran | 23-04-10 | 00:16
-
Heb jij een boot? Een hele, hele mooie boot?\
-

cekars | 23-04-10 | 00:23

Had ik ervan geweten, dan had ik het niet gedaan

ik heet joran | 23-04-10 | 00:16

@Zionist | 23-04-10 | 00:11
-
Niet cq. Wel de scooterkloodtzakjes. Je leeft hier in een beschaafde wereld..

cekars | 23-04-10 | 00:15

@Parsons | 23-04-10 | 00:07
Integendeel, als ik het goed begreep, is de eerste voorwaarde dat hij gratis is, een soort ombudgetman. Schijnt zijn bonnetjes te moeten gaan declareren op de rekening van de normale ombudsman.

HY78. | 23-04-10 | 00:14

-weggejorist-

Zionist | 23-04-10 | 00:11

@gepost op | 23-04-10 | 00:02
-
Boeiend..
-

cekars | 23-04-10 | 00:07

Ik neem aan dat die kinderombudsman katholiek moet zijn?

Parsons | 23-04-10 | 00:07

@cekars | 23-04-10 | 00:04
Nee, was net op het journaal.

Parsons | 23-04-10 | 00:06

@Parsons | 23-04-10 | 00:02
-
OK. Niet gezien, zag alleen de Vlaamsche Regering voorbij flitsen. P & W bedoel je toch?

cekars | 23-04-10 | 00:04

@cekars | 23-04-10 | 00:00
Ik lette meer op dat lekkere blonde wijf in soldatenpak die op een fiets door het beeld kwam zoeven. Wordt steeds geiler die NOS bende.

Parsons | 23-04-10 | 00:02

Rammstein | 23-04-10 | 00:00 Behalve Mark Twain dan. Maar goed, je schreef dan ook 'bijna iedereen'.

zeg maar jansen | 23-04-10 | 00:01

@cekars | 23-04-10 | 00:00
-
Met een lagere 0/00 uiteraard...
-

cekars | 23-04-10 | 00:01

zeg maar jansen | 22-04-10 | 23:52
Bijna iedereen is leuker dan Jack S.

Rammstein | 23-04-10 | 00:00

Sjeezis, zit net naar het journaal te kijken. Ze willen evenementenbier gaan uitvinden!!!

cekars | 23-04-10 | 00:00

@mark twain | 22-04-10 | 23:55
Die lees ik dan ook nooit, ik schrijf ze alleen maar. En dat is al meer dan genoeg, me dunkt.

Parsons | 22-04-10 | 23:59

@Parsons | 22-04-10 | 23:56
-
LOL
-

cekars | 22-04-10 | 23:58

@cekars | 22-04-10 | 23:52
Dat mag natuurlijk altijd.

Parsons | 22-04-10 | 23:56

wat is er in godsnaam nou weer mis met de ov-chipkaart geenstijl? En wat is er nou weer mis met camiel eurlings? Weet je hoeveel wegen er dankzij hem worden aangelegd!?!

Madice | 22-04-10 | 23:56

@Parsons
Variant drie; comments van Parsons lezen.

mark twain | 22-04-10 | 23:55

@koerbagh ® | 22-04-10 | 23:42
lol. Geweldige film trouwens!

Parsons | 22-04-10 | 23:55

mark twain | 22-04-10 | 23:53 De weespermoppentrommel. Ja, maar soms doe ik er andere koekjes in.

zeg maar jansen | 22-04-10 | 23:55

@zeg maar jansen 23:52
Dat zal wel thuis en tussen de schuifdeuren zijn. Jij bent toch die oom met die uitgebreide moppentrommel.

mark twain | 22-04-10 | 23:53

@Parsons | 22-04-10 | 23:50
-
Of iets over een Walloniese kudthoer?
-

cekars | 22-04-10 | 23:52

mark twain | 22-04-10 | 23:48 Ja dat kan. Aan de andere kant ben ik vaak leuker dan J. Spijkerman.

zeg maar jansen | 22-04-10 | 23:52

Politiek voor krankzinnigen uit België, een of ander levensmoe wijf dat afval dat op een berg is achtergelaten komt laten zien en Pechthold. Doe mij maar een chipkaarttopic.

Parsons | 22-04-10 | 23:50

@zeg maar jansen
Zelfs J. Spijkerman is nog wel eens leuker.

mark twain | 22-04-10 | 23:48

@cekars | 22-04-10 | 23:42
-
Beetje verbaasd & mongeaulisch de wereld bekijken..

cekars | 22-04-10 | 23:46

@Parsons | 22-04-10 | 23:38
Lol, doe mij maar het kleppen over het groeien van het gras. Dat fenomeen is vaak betrouwbaarder en interessanter ook.

AntiSoof | 22-04-10 | 23:42

@Parsons | 22-04-10 | 23:38
-
Net zo'n babyface als Terlouw..

cekars | 22-04-10 | 23:42

Op zich is er weinig mis mee om het volk af en toe een beetje dom te houden. Probleem is dat je dat deze stelling niet opgaat wanneer je zelf een pak onnozeler bent.

titsme | 22-04-10 | 23:41

Ik vraag me af wat interessanter is: ouwehoeren over treinen of luisteren naar Pechthold.

Parsons | 22-04-10 | 23:38

@mark twain | 22-04-10 | 23:25
Das aardig van je.

AntiSoof | 22-04-10 | 23:30

Stompzinnig bergbeklimwijf afzeiken +1.

Parsons | 22-04-10 | 23:29

Heads or Tails | 22-04-10 | 23:25
Geen slecht idee. 'Revoluties zijn de noodrem van de geschiedenis'.

Vieze Tonnie | 22-04-10 | 23:29

mark twain | 22-04-10 | 23:25 Als je uitgaat van je eigen situatie wel, niks verdiend is geen belasting. Klaar.

zeg maar jansen | 22-04-10 | 23:26

De reaguurders die het een fijn werkend ding vinden, die OVchippert, dat zijn zeker de studentjes?

zeg maar jansen | 22-04-10 | 23:26

@Antsisoof
Ik wil je wel helpen met het invullen van je belastingformulier. Ik denk dat ik binnen de 5 minuten klaar ben.

mark twain | 22-04-10 | 23:25

Vieze Tonnie | 22-04-10 | 23:04
Nog aan de ad rem getrokken?

Heads or Tails | 22-04-10 | 23:25

De Winter is uiteraard met kleine letter d.

james aka strik | 22-04-10 | 23:17

@Maen | 22-04-10 | 23:06
Jouw vraag:
Waar blijft de aanklacht van het OM richting deze 2 regeerders die verantwoordelijk zijn voor het neersteken van een dame in de hema?
Maen | 22-04-10 | 22:39 | Reageer

@Maen | 22-04-10 | 22:39-
-
Demissionairen mogen zich beroepen op het verschoningsrecht?
-
cekars | 22-04-10 | 22:46 | Reageer
@ cekars | 22-04-10 | 22:46
Waarom zouden ze zich ergens op beroepen? Het burgernegeren is tot een kunstvorm verheven! De burgers vinden iets en maken dat duidelijk, ja met het inzicht van nu doen we dat dan toch maar niet (referendum eu grondwet)
Maen | 22-04-10 | 22:53 | Reageer
@Maen | 22-04-10 | 22:53
-
Volgens mij is een demissionair minister niet echt een burger, dacht je van wel dan?
cekars | 22-04-10 | 23:02 | Reageer
cekars | 22-04-10 | 23:02
volgens mij is iedereen met een 0031 paspoort een burger. dat de een wat meer burger is dan een ander tja.
maar wat heeft dat te maken met mijn post van | 22-04-10 | 22:53, waarin ik betoog dat politici zich nergens een bal van aantrekken?
Maen | 22-04-10 | 23:06 | Reageer
-
Of ben je de draad kwijt?
-

cekars | 22-04-10 | 23:15

Pechthold mag de avond naar goed links gebruik straks afsluiten? #P&W

Parsons | 22-04-10 | 23:11

sorry maar wat een hoog Frits Wester gehalte.
Niks te zien mensen, verder lopen svp ;)

Waar is gs met nieuwtjes als de menu kaart van kim F en/of de film van het "islamitische front" die 7 min duurt en waarin 3 nederlanders in voor komen met zelfs held Theo?

King Wasimoo | 22-04-10 | 23:11

@spanarchist | 22-04-10 | 22:57
Die man is knettergek.

Parsons | 22-04-10 | 23:06

Een echte gristenpoliticus, wat je niet ziet, is er niet.
Behalve God natuurlijk.

Dwaaas | 22-04-10 | 23:06

cekars | 22-04-10 | 23:02

volgens mij is iedereen met een 0031 paspoort een burger. dat de een wat meer burger is dan een ander tja.

maar wat heeft dat te maken met mijn post van | 22-04-10 | 22:53, waarin ik betoog dat politici zich nergens een bal van aantrekken?

Maen | 22-04-10 | 23:06

Ik zat laatst in de zgn. Vrijheidstrein, onder het motto 'Stilstaan bij vrijheid'. Als je toch stilstaat, dan maar beter bij iets stichtelijks, moeten ze gedacht hebben. In witte coupés loopt een voorlichter in wit tenue, er ligt een vrijheidsmagazine. Bomvol met oorlogsfotografie. De verschrikkingen van boem en bloed. 'Mag ik deze meenemen?'
'Jazeker.'
'Mooi, ik ben dol op oorlog.'
Zo is de NS toch nog ergens goed voor.

Vieze Tonnie | 22-04-10 | 23:04

Lachen met Belgen op 1.

Parsons | 22-04-10 | 23:03

@Maen | 22-04-10 | 22:53
-
Volgens mij is een demissionair minister niet echt een burger, dacht je van wel dan?

cekars | 22-04-10 | 23:02

En toch vind ik die OV Jaarkaartchipdinguskaartje best handig. Eigenlijk.

Mark van Leeuwen | 22-04-10 | 23:00

spanarchist | 22-04-10 | 22:57

Tijd=geld, en dat hebben we niet! Er moet dus iets gebeuren NU (eigenlijk veel eerder dan nu want we zitten zwaar in de schuld)

Maen | 22-04-10 | 23:00

@ristretto | 22-04-10 | 22:55

Als jij even dat verdwenen miljard ophoest, houdt de rest wrsch. wel op met 'dat gezeik'.

Prof. D.A.H. Vintik | 22-04-10 | 22:59

Parsons | 22-04-10 | 22:52
Er moet tijd genomen worden om te bezuinigen, er moet tijd genomen worden om de criminaliteit aan te pakken, er moet tijd genomen worden om de integratie goed te laten verlopen.
Kortom, een achte aanpakker, NL is gered.

spanarchist | 22-04-10 | 22:57

Ach, een miljard... wat stelt dat nou voor in de ogen van een beetje ambtenaar. Men rooft in een jaar tijd een veelvoud daarvan uit de samenleving.

koerbagh ® | 22-04-10 | 22:57

Snap niets van dat gezeik. OV-Chip werkt prima.

ristretto | 22-04-10 | 22:55

@Follow The Reaper | 22-04-10 | 22:48
Ik heb geen flauw idee waar je het over hebt, maar dat kan ook komen omdat ik sinds 1989 niet meer in een trein heb gezeten.

Parsons | 22-04-10 | 22:54

@ cekars | 22-04-10 | 22:46

Waarom zouden ze zich ergens op beroepen? Het burgernegeren is tot een kunstvorm verheven! De burgers vinden iets en maken dat duidelijk, ja met het inzicht van nu doen we dat dan toch maar niet (referendum eu grondwet)

Maen | 22-04-10 | 22:53

WRA, hier krijg je toch wurgneigingen van? En wat de fuck kunnen we hier allemaal aan doen man! Stemmen sowieso, maargoed, die Geertje is ook beetje losgeslagen. Volgens mij werkt er geen enkele politieke partij echt voor ons, de burgert. Het is echt te schandalig voor woorden dat wij burgers keer op keer op keer op keeer op keer ( en ik kan nog wel even doorgaan ) gewoon voorovergedrukt worden en bruut anaal genomen worden door die politici met al die mooie praatjes. Tyf een eind op met je ov tjipkaart, en je kilometerheffing.

Ik begrijp zo goed waarom mensen soms boven zichzelf uitstijgen en de meest idiote capriolen uithalen om een statement te maken. Niet dat ik dat goedkeur, maar het is toch te zot voor woorden dat dit allemaal maar gewoon kan joh. En wij maar vrolijk belasting betalen en ..... Tis kansloos! *&^&%&%^&$

Theo? | 22-04-10 | 22:53

@spanarchist | 22-04-10 | 22:48
Voor iemand die niks kan doet hij er alles aan om dat ook keer op keer weer te bewijzen.

Parsons | 22-04-10 | 22:52

@spanarchist | 22-04-10 | 22:48
-
Cohen moet je niet op letten, is een "Klaas Vaak"...
-

cekars | 22-04-10 | 22:51

Ik heb voor de grap eens met de chipkaart gereisd in plaats van met een kaartje.
Dat grapje heeft me ongeveer dubbel zoveel geld gekost.

De NS: een van de grootste faalhazen wat betreft openbaar vervoer. Of liever gezegd: de grootste. De prijs van mijn kaartje is ALWEER omhoog gegaan en treinen die op tijd rijden, ho maar. Om maar te zwijgen over inderdaad het zwarte gat geheten OV-chipkaart.

Follow The Reaper | 22-04-10 | 22:48

@Maen | 22-04-10 | 22:39-
-
Demissionairen mogen zich beroepen op het verschoningsrecht?
-

cekars | 22-04-10 | 22:46

OVchipper, poortjes, allemaal heel mooi natuurlijk maar veel te omslachtig en te groot geworden. Als je in Londen kijkt naar de werking van de Oystercard dan is dat een mooi voorbeeld van hoe het zou moeten.

zeg maar jansen | 22-04-10 | 22:46

@Milton Friedman | 22-04-10 | 22:36
Precies. Het zogenaamde 'privatiseren' was het in de uitverkoop doen van ons algemeen bezit. En in plaats van er beter van te woorden wordt alles alleen maar (nog) duurder.

AntiSoof | 22-04-10 | 22:45

Ach de regering ter verantwoording roepen is een droom (wel een mooie maar goed)

politici hebben een hekel aan het woord verantwoording dus hebben ze het unilateraal uit het politieke woordenboek geschrapt, en wij maar als makke schaapjes er achteraan hobbelen.

Leuk voorbeeld? oke dan TBS; Ter Beschikking (van de regering) geSteld
dus wie is er verantwoordelijk voor deze mensen? precies op dit moment onze demente(ionare) minister van algemene zaken en zijn collega van justitie.

Waar blijft de aanklacht van het OM richting deze 2 regeerders die verantwoordelijk zijn voor het neersteken van een dame in de hema?

Maen | 22-04-10 | 22:39

@escapebutton | 22-04-10 | 22:31
Dat komt o.a. omdat de overheid de media beheerst. De overheid is niet onze vriend en die is het ook nooit geweest. Het zijn de boven ons gestelden. Zo was het in het jaar 0 en zo is het ook in het jaar 2010. Cecar zou jalours zijn.

AntiSoof | 22-04-10 | 22:38

@ Alfred E. Neuman | 22-04-10 | 22:32

het moet zoveel kosten omdat er zoveel amtenaren over moeten beslissen, die moeten ook eten hoor.. regeltje hier, voorschriftje daar, moet allemaal gecrontroleerd worden en sja dat kost nu eenaal wat.. echt dit land is ziek en de politiek rot

krem | 22-04-10 | 22:37

De NS bezit ook voor vele miljarden aan grond en onroerend goed. En dan niet de eerste de beste, maar vaak de beste grond midden in de beste binnensteden. A1 locaties dus. Hoewel de belastingbetaler dit voor de volle 100% heeft opgebracht voor de NS, moet je niet denken dat diezelfde belastingbetaler hier ook maar 1 cent van terug ziet. Tot op de laatste cent wordt dit gebruikt om het eigen personeel, en vooral het eigen management (+ bevriende consultants) te feteren.

Milton Friedman | 22-04-10 | 22:36

@Max Stirner | 22-04-10 | 22:27
-
Ik noem het eerder 'lamzakken in the Caribbean'..

cekars | 22-04-10 | 22:35

Het leuke aan bv een ov-chipkaart is dat (in mijn geval) een kort ritje met de metro nu bijna 3x duurder is dan voorheen met een strippenkaart. Waarom moet alles altijd zo verschrikkelijk veel geld kosten als het veel makkelijker en vooral goedkoper kan?
Nederland, land waar kleine dingen groot worden gemaakt om de burger maar zo veel mogelijk geld afhandig te maken.

Alfred E. Neuman | 22-04-10 | 22:32

Waarom pikken we toch in dit land zoveel nog. Er verdwijnen zoveel miljarden in multinationals en banken, van belastinggeld wat over onze ruggen is verdient wordt mee gesjoemeld van hier tot Tokyo.

En als je je belasting een keer niet betaalt omdat er ook vreten op de plank moet komen ben je een crimineel, terwijl de grootste criminelen gevestigd zijn in onder andere de politieke orde en de bankensector. (Niet vergeten natuurlijk de farmaceutische/olie- en wapenindustrieen.)

Dus heren u bent allen zo goed in het Nederlands 'kankeren' maar enige daadkracht tonen en hiertegen (als groep) verzetten ho maar!

escapebutton | 22-04-10 | 22:31

@bello | 22-04-10 | 22:21
-
Klopt. Maar er is nog een mogelijkheid: Als je inefficiënt bent heb je nóg een mogelijkheid om geld weg te sluizen...
-

cekars | 22-04-10 | 22:28

In de vroege oude tijd was een financiëel delict een zeer ernstig vergrijp. Welke sukkel heeft dat uit de wet gehaald? Want dat maakt dat de oplichters bijna boven de wet staan.

AntiSoof | 22-04-10 | 22:28

Camiel zit over een paar maanden in z'n huizie op de Antillen wat te lamballen voor een of andere "zware" functie met betrekking tot koninkrijkszaken. Het liefst het baantje van Kamp.

Max Stirner | 22-04-10 | 22:27

@Maen | 22-04-10 | 22:21
Precies. De belastingdienst maakt het ook zo ingewikkeld mogelijk. Het woord 'box' alleen al. Hoe verzin je het. (En ik heb toch al zo een hekel aan formulieren.)

AntiSoof | 22-04-10 | 22:23

ja maar een aston martin van camiel kost heel veul!

havanaaan de | 22-04-10 | 22:23

@Kwaeckelduck | 22-04-10 | 22:16

Dat dit je allereerste reaguursel op GS is maakt je ook helemáál niet ongeloofwaardig...

Prof. D.A.H. Vintik | 22-04-10 | 22:23

Als dat extra geld niet in die extra poortjes zit,
WAT IS ER DAN GODVERDOMME MET DAT GELD GEBEURT???

En het dan ook nog stil proberen te houden he.
Ze zijn daar in Den Haag blijkbaar vergeten voor wie ze werken.

KUTZOOI

Je zus! | 22-04-10 | 22:22

@ AntiSoof | 22-04-10 | 22:18

Makkelijker kunnen we het niet maken, leuker wel! Toch?

Maen | 22-04-10 | 22:21

Was laatst in Londen, eerste wat je doet is een Oyster-card kopen ( UK ov-chip), kost je 3 pond voor een chipkaart, flikkert er wat tegoed op, en het werkte allemaal feilloos. En duidelijk goedkoper dan losse kaartjes kopen. Hebben ze daar al jaren. Het kan dus wél, maar dat mocht niet van tante Tineke... want het moest háár kindje zijn.

Egorukkers zijn het. Allemaal.

bello | 22-04-10 | 22:21

@fuckje | 22-04-10 | 22:13
-
Komt door zijn naam: Kamiel -lijkt teveel op schlemiel!

cekars | 22-04-10 | 22:20

Brenno heeft makkelijk praten. Als je 38 bent en nog bij je moeder woont, hoef je niet veel te verantwoorden.

Joe Speedboot | 22-04-10 | 22:20

mijn god, dit verzin je toch niet.. het is nu echt tijd voor een grote schoonmaak.. op alle niveau's, ambtenarij, de politiek, publieke en semi-publieke sector en bij mistanden moeten er nu echt een strafrechterlijk vervolgingen komen, anders blijft dit gedrag normaal

krem | 22-04-10 | 22:19

Eurlings zal wel dezelfde soort rekeningen krijgen als die ik krijg van bijvoorbeeld de energieleverancier. Onbegrijpelijk gedetailleerd met subafdelingen en andere trucjes om het onleesbaar te maken. Zo lijkt dat miljard te verzanden in ontelbare subcategoriën en lijkt het bedrag, omdat het dan omgezet wordt in heel veel kleine stukjes, wel klein.
Het is net als bij de bankfraude; onleesbare dikke dossiers die het geld zo onoverzichtelijk mogelijk neerzetten.
Maar ondertussen... Het gaat erom wat erin komt en wat eruit gaat.
Maar die mensen die zulks doen hebben doorgeleerd om van de rekeningen een onontwarbare kluwen van te maken.

AntiSoof | 22-04-10 | 22:18

@ [Alpha]-0mega- | 22-04-10 | 22:14

natuurlijk gaat het daar soepeler, ze hebben daar het vierkante wiel van de NS overgeslagen en zweven vrolijk zonder Kedeng, kedeng van station naar station in hun heerlijke snelle maglev's .

Maen | 22-04-10 | 22:18

Kwaeckelduck | 22-04-10 | 22:16
Facebook? Get a life!

brienenoord | 22-04-10 | 22:18

Ik blijf het zeggen, het japanse OV (weliswaar trein) systeem werkt een stuk beter en soepeler.

[Alpha]-0mega- | 22-04-10 | 22:14

@mindflicks | 22-04-10 | 22:09

-
Deze briljante minister "kopt" wel meer dan de OV-Chipkaart. 't Hele Wetenschappelijk Onderwijs blijkt van hem afhankelijk..
-

cekars | 22-04-10 | 22:14

Hoe kan het toch dat je in het buitenland probleemloos met het openbaar vervoer kan reizen en in je eigen land sta je helemaal ontweesd te kijken van in- en uitchechken. Laat staan toeristen die hier komen.

Elisabeth2 | 22-04-10 | 22:13

Vooral Juffrouw Verbeet zal blij zijn als Kameer Zeurlings eindelijk opgetyft zal zijn. Op het wekelijkse vragenuurtje kan ze zijn zeurhoofd nauwelijks tot de orde roepen, die man kweelt maar door.

fuckje | 22-04-10 | 22:13

Normen en Waarden noemen ze dat bij het CDA!

En dan zijn er toch altijd nog mensen die op zon partij stemmen. Nooit meer op stemmen! Enige remedie.

poker | 22-04-10 | 22:11

p.loods | 22-04-10 | 22:02
ga eens weg met je spam. also: kill yourself... no it's not a joke, just kill yourself.

flunkerT | 22-04-10 | 22:11

Ongelofelijk! Wat een falende bandieten zijn het ook!
Met het geld wat de OV-Chipkaart bij elkaar heeft gekost hadden we heel wat slimmere kinderen af kunnen leveren.
Dat ze voor deze onzin zelfs een propaganda-site hebben opgezet: www.nieuwspunt-ov-chipkaart.org/

mindflicks | 22-04-10 | 22:09

-weggejorist-

p.loods | 22-04-10 | 22:02

Er moet maar blijken wat er in staat. waarom zou er iets fout gegaan zijn?
Vreemde negatieve obsessie heeft de telegraaf en zijn redactie met de Nederlandse maatschappij. Gaat er wel eens wat goed? eerst stoer doen over Uruzgan asl er talibani sneuvelen. Als er een NL-soldaat sneuvelts is men plots tegen. En 10-tallen van die boombladdraaingen.
Schijnbaar is de NL maatschappij wel goed om te betalen voor twee omroepen van de Telegraaf. Die de winst fintjes aan de aandeelhouders zal overdragen.

Met de OV-chip is niets mis en die wordt in andere landen op precies dezelfde manier toegpast. Daar is het wel goed maar heb je ook nog zwartrijden na invoering.

antizanic | 22-04-10 | 22:02

"Publiekstrekker" Jensen gaat aan..

cekars | 22-04-10 | 22:02

Camiel Eurlings moet gewoon per direct oprotten; het liefst letterlijk, als een stilleven. Hij heeft deze smerige geldverspilzaak onder de pet willen houden. Optiefen; en nooit meer terug komen. Weer zo'n huichelachtige kk-CDA'er die de betalende burgers dom wil houden. En Tineke Faalinga ook oprotten. Dat moet dan een vroom christin voorstellen. Ze moet dit al die tijd hebben geweten. Gore leugenaarster.

Fijnstoffer | 22-04-10 | 22:00

Interessante wending van de heer Eurlings met betrekking tot de reiskosten bij de OV-chipkaart. Bij hoog en laag heeft hij de afgelopen tijd volgehouden dat de reiziger niet extra mag betalen voor de invoering van de chip, maar wat schetst mijn 'verbazing' in een artikel op de site van de Pers: "Sommige reizigers moeten meer gaan betalen, rekenden zij (Tweede Kamerleden) voor. Eurlings heeft echter geen twijfels. Ik vind een systeem waarbij je betaalt per gereden ov-kilometer eerlijker." Zie www.depers.nl/binnenland/473480/Geen-d...

Handige Harrie | 22-04-10 | 21:58

jeetje, wat is er nou weer mis met de ov-chipkaart... :S gewoon een prima betaalmiddel..

Madice | 22-04-10 | 21:57

-weggejorist-

Tarrelman | 22-04-10 | 21:56

@ 60CX | 22-04-10 | 21:44
Dat kan idd ook.

Echter bij de overheid is het altijd zo dat je nadat je een bid hebt gewonnen ze ineens allerlei dingen anders willen dan in de originele prospect. vreemd he dat dingen dan meer gaan kosten. Als je een voorbeeld wil kan ik je die wel geven (ervaringsdeskundige)

Maen | 22-04-10 | 21:54

En de poortjes. Onbelangrijk geworden, tsss...

cekars | 22-04-10 | 21:54

wie had de regie?

ganzo | 22-04-10 | 21:53

wederom goed werk, brenno. feli.
Heb je ontmoet op HAR en hoop dat je nog maar vaak een vervelende klootzak mag zijn ;)

flunkerT | 22-04-10 | 21:52

Knap dat ze ons zelfs met het OV nog eens de tol laten betalen.

ADO-Le-Cent | 22-04-10 | 21:48

OV-chipkaart de zoveelst overheids FAIL. Bij deze voorspel ik alvast de volgende, spoortunnel en nieuwe station Delft. Totale investering momenteel geraamd op 1 miljard, gaat minimaal 2 keer zo veel kosten. Omdat u betaalt, omdat het kan.

HimKolland | 22-04-10 | 21:47

Brusselmans: You made my day!

cekars | 22-04-10 | 21:45

Inferi0r | 22-04-10 | 21:26
Hahaha, dat is nou wat men noemt de wereld op zijn kop. De particuliere jongens lijmen de boel meestal met een paar nullen te weinig terwijl ze weten dat dat later toch helemaal uit de hand zal lopen en zij dan moeten adviseren hoe de boel weer op de rails te krijgen. Zo wordt de onwetende overheid en de burger bedonderd door deze zogenaamde ondernemers die meer op gehaaide fraudeurs lijken.

60CX | 22-04-10 | 21:44

Asfalteren.

ZDEV | 22-04-10 | 21:41

azijnseiker | 22-04-10 | 21:37
Ambtenaren, vriendjes, schimmige bedrijfjes waar vriendjes weer achter zitten, bureaucratie (dus ambtenaren), overleg (dus ambtenaren), NS (dus ambtenaren) etc...

ZDEV | 22-04-10 | 21:40

LOL waarom mocht dit niet in de openbaarheid, is de concurrentiepositie van de NS nu geschaad nu iedereen zeker weet dat het een stel geldopsoeperende nietsnutten zijn?

Moge duidelijk zijn dat heel Nederland dit al tijdens het van start gaan van het ovchips pakket wist.Nee nee geen geld om wissels ijsvrij te houden dat geld kunnen we beter aan ons nieuwe zwarte gat de ovchips uitgeven.

Kamiel ga als je belieft je vriendin pesten en neem je trioparter Jan-Peter BakElende subiet mee!

Maen | 22-04-10 | 21:40

Te klein bedrag , vinden ze nooit meer.

jankerd | 22-04-10 | 21:39

Branding Brenno!

Frederico Jacobse | 22-04-10 | 21:38

"Een paar minuten voor het debat stuurde Eurlings alsnog de verslagen naar de Tweede Kamer"
Rattestreken, Zimbawiaanse toestanden!

gentle giant | 22-04-10 | 21:38

Die OV-chipkaart is echt de allergrootste grap ooit.
In Maastricht hebben ze die incheck gevallen nog niet eens. Iedereen met week/weekend kan daar free reizen omdat ze toch niet kunnen controleren of het een week of weekend ov is....
Goede actie overigens. Die WOB vinden bestuurders niet zo leuk geloof ik..

wereldatlas | 22-04-10 | 21:38

Nederland heeft altijd al een wijf op Verkeer en Waterstaat gehad. Ook nu weer een limbo flikker.

Harrrie4601 | 22-04-10 | 21:38

Ben heel benieuwd in welke zakken deze miljarden zijn verdwenen.

azijnseiker | 22-04-10 | 21:37

Waarom lukt het nu niet om een chipkaartje in te voeren? Overal ter wereld werkt dat ding, behalve in de gouw Nederland. Prutsers.

En-el Hak | 22-04-10 | 21:34

Steek niet graag veren in een ander zijn kont - vind het smerig - maar in dit geval, kan ik niet anders dan Brusselmans één in zijn Brusselsterretje te steken! Een puik stukje, waarin je iig mijn mening zeer goed hebt weten te verwoorden!!! Opzouthu met die Eurrrlingsss, en gauw ook!

puckje | 22-04-10 | 21:33

Camiel is helemaal niet de familieman die hij pretendeert te zijn. Zag de bui al hangen van de kilometerheffing en de OV kaart. Lekker laf en weglopen zodat ie inderdaad over een paar jaar ' onbeschadigd' als de nieuwe MP kan terugkomen. Falert..

BroncO | 22-04-10 | 21:33

Ha ha ... Muizemientje Huizinga verklootte even stiekum een heleboel geld, en Eurlings probeert het stil te houden.
Manmanman.

Merlot | 22-04-10 | 21:31

Nice! Zo hoort het, publiek geld is van ons en wat daarmee gebeurd mogen we weten ook. Wil meneer geen info openbaar maken, dan gaat ie maar solliciteren bij de AIVD. Ofzo.

Avondambtenaar | 22-04-10 | 21:31

Wetsvoorstel: ambtenaren en politici worden persoonlijk verantwoordelijk voor meerkosten. Dat zal ze leren beter rekenen en managen.

ZDEV | 22-04-10 | 21:28

-weggejorist-

Charon | 22-04-10 | 21:28

Waar zijn ze dan? Gooi eens heel gauw in PDF en plemp het ergens neer!

OscarWilde | 22-04-10 | 21:27

Sacre Bleu!

Music addict | 22-04-10 | 21:27

Komend jaar gewoon geen belasting betalen... laat de verantwoordelijke politici en ambtenaren dit maar uit eigen zak ophoesten.

ZDEV | 22-04-10 | 21:27

-weggejorist-

zakitaki | 22-04-10 | 21:27

Klassieke overheidsfout die insiders al jaren kennen. De ware kosten van grote overheidsprojecten zijn zeker bij de particulier ingehuurde jongens die de berekeningen gedaan hebben meestal wel ongeveer bekend maar de overheid trekt daar altijd wat nullen vanaf omdat het anders niet te verkopen is in ons democratisch bestel. Dus nee het is ook nu helemaal geen fout, er is bewust weer goed geprofiteerd. Spijtig dat weinigen dat zien, waardoor er ook nu weer geen koppen zullen rollen.

Inferi0r | 22-04-10 | 21:26

Bij Camiel is het altijd mooi weer.

Bos Hout | 22-04-10 | 21:26

Eurlings gaat naar huis en wij mogen de FAIL betalen...

kopkaaz | 22-04-10 | 21:24

Jammer alleen dat dit niet betekent dat die OV-chipkaart weer wordt afgeschaft. Hoe slechter een project, hoe langer men ermee doorgaat.

Arrabinekoeterine | 22-04-10 | 21:24

Kijk zo moet dat!!

snuifert | 22-04-10 | 21:22

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl