Hee. Je zit op GeenStijl. En je hebt een ad-blocker. Vind je adverteerders stom en GeenStijl leuk? Dat komt mooi uit, daar hebben we iets voor: GeenStijl Premium. Nooit meer advertenties, eeuwige opscheprechten op het internet en nog meer te gekke dingen.
Coulant! Vanaf heden kunt u de OV-Chipkaart niet alleen in Nederland, maar ook in Limburg gewoon gebruiken. Schijnt het laatste wapenfeitje van 'us Camiel' te zijn. Waarvoor dank!
JossNL | 22-03-10 | 12:35
Bedankt voor deze om-te-janken submit.
Ik kan er wel mee lachen XD
In Limburg wonen de mooiste vrouwen! :D
Waarom zit er nog steeds geen prikkeldraad om Limburg?
Ach, Limburgers en Friezen... geen nieuwe, wel 'andere' Nederlanders.
heet koekje | 23-03-10 | 01:50
Ja, het kan heel ver weg zijn als je gewend bent om je hele leven in Oetelebonkel te wonen...
Ik hoop voor jou dat je nooit echt in het buitenland komt. Moet afschuwelijk zijn voor zo'n Brabants boerke als jij.
Wist je dat ze ook een andere taal spreken in andere landen? Dus niet dat platte Brabeau boeren ons Poa en Moa taaltje maar echt anders?
Je kan ook allemaal dingen lezen over het buitenland en misschien na een tijdje lijkt Limburg niet meer zo ver weg voor je. Stapje voor stapje, net als een klein kalfje dat geboren is in je stal naast je huus.
Ik heb als Brabander in Limburg gewerkt. En ja het is echt buitenland.
(ik werkte toen bij RWS)
Dit ding reed om 07:15 vanochtend over me heen toen ik lekker over de A2 aan het kachelen was, bij Utrecht. Grappig gezicht!
Als er over buitenlanders net zo werd gepraat als over Limburgers zoals sommigen hier doen hadden ze allang half Nederland over zich heen gehad. Discriminatie, rascisme, etc.: het geijkte gezever. Maar dit mag dus wel. Voor al die KUT-Hollanders die afgeven op Limburgers bij gebrek aan een boeiend leven: lek mich am aarsj!
Dankzij onze koempels hebben jullie daarboven wel steeds warme voeten gehad.
Limburg kruipt langzaam omhoog van beneden!
Hahahaha, ja Limburg is een geval apart!
Als je de hele trein ziet is het minder grappig want het gaat zo: Naar groningen via brabant en limburg langs..., over, ..., langs, ... onder, ... etc.
hahah, scherp, had het niet gezien toen ik de trein zag staan.
Na een punt komt een hoofdletter.
Lompe Loel | 22-03-10 | 20:58
en waaruit maakt u dit op dan?
godverork | 22-03-10 | 20:52
Blijkbaar heeft u zelf geen gevoel voor humor.
Leesch nog maels.
jongens jongens gaan we weer dat gelul erbij halen over wie beter is en wie niet en wie een rijkere geschiedenis heeft dan de ander? alsjeblieft zeg doe toch normaal.. ik ben een Limburger maar moest toch lachen om dat plaatje omdat het gewoon geniaal is
dus kap eens gauw met dat "als-de-dijken-doorbreken-komen-jullie-wel-ineens-hierheen" gelul, dankzij mensen die dat zeggen heeft Limburg dus een slecht en stoffig imago en als je je er wat van aantrekt ben je echt slecht bezig
ik kan er in ieder geval de humor wel van inzien, maar alleen als mensen het echt serieus gaan menen over Limburg vind ik het niet kunnen
Jammer dat men in Nederland zo kinderachtig omgaat met hun voorvaderen.
Maar ook dat zal wel naar de protestants calvinistische onderlip bijters zijn te verhalen...
Hier voor alle mensen die geen geschiedenis kennen.
Tijd dat er in Limburg volop aan landbouw werd gedaan. De aarde moest nog wat verschuiven voor den calvinist werd geboren. Daerna werdT de calvinist dear zijn kneuterige protestantse oudersch geleerd den oudsten bewoonersch van den Nederlanden te haaten.
Zie hierboven de naazaathen van dezhen bekronpen mensch.
Klik: upload.wikimedia.org/wikipedia/commons...
En Friesland dan? Lijkt me ook niet zinvol, aangezien daar nog geen rails liggen.
Och ja wat zak ik zeggen. Ik zag dat ze in Holland al amfibi-bussen hebben.
Op den duur zal men ook amfibi-treinen moeten hebben want
over een paar jaartjes zijn wij verlost van dat sodom en gomorra
(lees Randstad) BLUB BLUB BLUB. Leve de opwarming van de aarde.
Ik ga nog effe flink wat CO2 uitstoten,zodat het allemaal wat
sneller gaat.
Einhoven aan zee ..... prachtig toch
limburg is ook geen provincie maar een gouvernement.
ov-chip onzin
sinfony | 22-03-10 | 12:37
Welke automaten? Heb vandaag nog met Veolia gereist in Limburg (bus + trein), geen chipapparaat te bekennen.
Het zal me 'n worst wezen. Ik kom uit brabant, voel me goed, en geniet van het leven. Waar ik ook ben.
@AlterEgo- | 22-03-10 | 17:16
Nee hoor, ben gewoon niet zo bekrompen. Kan ook lachen om het artikel. Alleen vermoed ik dat er belangrijker nieuws is, dan wat er vandaag is geplempt. Dag.
Wat doen al die Duitsers hier eigenlijk?
@ DaG | 22-03-10 | 17:11
nu je zelf limbo bent voel je je opeens op je tenen getrapt...
dag dan..
Tja GeenStijjl.. Ik geloof dat het ooit een goede opiniesite was, maar tegenwoordig is het te vergelijken met FOX in de VS. Als de nieuwsfeitjes op zijn, moet er geprovoceerd worden. En niks leukers dan met Limburg te beginnen natuurlijk, want het centrale Randstad (naja centaal?) waant zich natuurlijk het middelpunt van de wereld. Wat een geweldige topics ook vandaag op GS. Rokjesdag, lokaal berichtje uit Venray, wat we hier al in t weekend wisten. Bullshit polletje. Het gaat lekker daar op de redactie. Zijn we het zorgstelsel in de VS vergeten? Revolutionair om het op zn zachtst te zeggen. Maarja ik begrijp het wel, de OV-chipkaart in Limburg is natuurlijk veel belangrijker nieuws.
Claude Jacque | 22-03-10 | 16:36
U heeft volkomen gelijk en dan komen randstad bewoners en fransozen.
Claude,
begrijpelijk.
@King Kermis, ik heb gewoon geen zin om te koken en mijn vriendin ook niet.
Und ich parlez tres goede Hollands!
Claude Jacque
Ik ben zelf geen Nederlander, maar volgens mij klopt je plemsel van 1636 niet. Maar voor een fransoos heb je het Nederlanders al aardig onder de knie hoor.
Ik neem aan dat je een student bent dat je op een maandag bij de mac gaat eten?
@King Kermis ja, das ook waar.. nou ja, misschien wordt het wel een maandag-mac.
Frans-Belgse.. pff
Haha, op domme Frans-Belgse Hollanders na natuurlijk :)
Het enige wat nog erger is dan Limburgers, zijn Duitsers!
Claude Jacque | 22-03-10 | 16:26
Op een maandag ja? Nou bon appetit dan maar alvast.
@ Claude stinkert
Goeie comeback, toont je niveau!
Was dat voor kaart, en wat kan je er mee doen dan?
@King Kermis, vanavond wordt het gewoon chinees in Den Haag.
Claude Jacque | 22-03-10 | 16:20
Aha natuurlijk, haha.
Zeg ik heb honger, waar bevindt zich jou boulangerie? Slakken en jouw stinkkaas sla ik over. Ik hou het wel bij haring met uitjes, waar je vast "sacre blue" van zal roepen.
@King Kermis, Wat Groningers mij misdaan hebben? Helemaal niets.. maar daar gaat het niet om.
@King Kermis, "we" als in "ik" . @Duitser, ga eens deaudt ofzo?
Claude Jacque | 22-03-10 | 16:09
Ja idd, Limburgers worden er snel boos om, maar jij hebt ook een temperament. Wat hebben de Groningers jou misdaan? En wie zijn we?
@ Claude Jaques..
Dat doet je naam inderdaad vermoeden.
En als dat is wat je bedoelde moet een typcursus gaan volgen, en ben je dus blijkbaar dommer als de mensen die je er zelf van beticht..
@King Kermis,
Ik ben niet Frans maar eet wel eens stokbrood en slakken (en soms ook stinkkaas).
Ben ook niet boos maar ik vind het gewoon leuk om Limburgers te bashen.. die happen zo lekker.
Volgende keer pakken we de Groningers weer ;-)
Waar blijft de tijd toch...... de mijnen zijn al enkele decennia gesloten en hollandser dan "Multi-vlaai" kan het toch ook niet....(over mijnwerkers en vlaaienbakkers gesproken).
Claude Jacque | 22-03-10 | 15:49
Hahahaha je hoeft niet boos te worden:P. Ja dat betekent dat ik er nu ben, en ja gelukkig heb ik er verder niks mee te maken. En ik ga er dan wel vanuit dat je Frans bent, stokbrood bakt en slakken eet.
Laat ons niet vergeten dat de ov-chipkaart ook moet afgeschaft, net als de kilometerheffing, omdat de ov-kaart ook een controlemiddel van Big Brother is om elke burger overal altijd in de gaten te houden. Zie/hoor het lied In Z'n Auto Zit 'n Kastje op www.DeLiedjeskrant.nl of rechtstreeks: www.deliedjeskrant.nl/liedje.php?recor...
Joeper de poeper | 22-03-10 | 13:14
Mosa trajectum. Of eventueel Trajectum ad Mosam.
@Kermisklant: Hier een quote van jou: " Maar een ding wat me echt irriteert aan Limburg is dat de mensen HIER zo ontzettend staren."
Dus met dat "HIER" suggereer je dat je er nog steeds woont. Dat je je ervoor schaamt begrijp ik! Daarnaast ga ik er vanuit dat als je dan in Limboland woont, je of vlaaien bakt of in een mijn te werk gesteld bent. Omdat het in beide situaties nogal lastig internetten is, ga ik er vanuit dat je op een kermis werkt, zoals je nick doet overkomen, en nu zit te wachten op koninginnedag om je draaimolen weer uit te kunnen pakken.
Claude Jacque
Jouw logica ontgaat mij, ik heb net gezegd dat ik daar heb gewoond, dus nu niet meer... Dat jij denkt dat ik echt van 't kermis kom, doet mij alleen maar nog meer aan jouw intelligentie twijfelen.
Ik citeer: "malloot" (jouw plempsel 14:46, lees maar even na, want wat je nu doet is precies hetzelfde)
Zelfs als Limburger zijnde vind ik dit nog leuk.
+1
Hahahaha, meestal is het Groningen die de lul is. +1
@King Kermis, Welk niveau verwacht jij als kermisklant uit Limboland?
Claude Jacque | 22-03-10 | 15:15
*Zucht*
Is school nu al afgelopen? Een normaal gesprek is te moeilijk voor de knul uit holland?
*hoop op normaal gesprek opgeven doet*
Mag Mutsaerts gewoon blijven na die epische fail van hedenochtend? PLakt het pluche van de redactiestoel zo erg?
@King Kermis, In een dierentuin staar je toch ook naar de dieren?
Claude Jacque | 22-03-10 | 15:07
Niet dat je iets mist hoor, behalve vla. Maar een ding wat me echt irriteert aan Limburg is dat de mensen hier zo ontzettend staren. Ben je in de tuin bezig bijvoorbeeld, dan zitten ze allemaal te staren als ze langs fietsen. Maar in Holland heb je dat gelukkig niet. Als ik het een beetje duidelijk heb gemaakt?
* toch niet naar Limbabwe gaat *
@King Kermis, ik niet.
Claude Jacque | 22-03-10 | 15:02
Heb daar ook gewoond ja. Jij?
"... een net zo even grote inteelt volk". I rest my case...
Claude Jacque | 22-03-10 | 14:46
Wat ben jij een gefrustreerde knaap zeg. Limburgers zijn helemaal niet dommer, ze zijn minder ondernemend. Wat dat betreft zijn hollanders en limburgers een net zo even grote inteelt volk. Ze genieten meer van het leven.
Jammer. Laten ze daar hun eigen kaart houden.
Die OV-chipkaart is een typisch voorbeeld van het overheidsfunctioneren 2.0.
Megalomaan en onnodig geldverslindend project, bedacht door wat ambtenaren met tijd teveel. Doen net of ze het wiel opnieuw hebben uitgevonden en zullen zichzelf nu wel op de borst aan het kloppen zijn.
.
In Singapore hadden ze een dergelijke magneetkaart al begin deze eeuw en die was toen al geavanceerder en praktischer in gebruik dan de kaart die wij hier nu hebben.
.
Bovendien: Waarom moeten die kaarten op naam? Wat is daar het praktisch nut van? Waarom niet een chipkaart die je na gebruik weer terug in die machine kan douwen met je 1 euro statiegeld retour? Simpel, effectief, milieuvriendelijk en scheelt een hoop idioterie met oog op bijvoorbeeld toeristen die een klein stukje naar hun hotel moeten vanaf het CS.
.
De miljoenen/miljarden die dit systeem gekost heeft, worden nu aan de reiziger doorgerekend: reizen is dan ook duurder geworden. De invoering was een chaos. En met vragen over privacy moet u al helemaal niet aankomen.
Draagvlak was er vrijwel niet - wel dan praat de overheid 2.0 u het draagvlak toch aan?
.
Zo krijg ik vandaag in de tram een klein zakje bloembolletjes uitgedeeld.
Aardig dacht ik, tot ik de tekst erop lees:
"U geeft gemiddeld een 7.2 aan de OV-chipkaart!
Bedankt! Ook door u is de OV-chipkaart een succes!"
En wie betaalt dat? Precies: U zelf.
.
Nu maar wachten tot het rekeningrijden ingevoerd wordt, spitsverkeer dubbel kan gaan betalen en de ambtenaren van de overheid 2.0 in de file jampotjes gaan uitdelen met daarop de boodschap:
"U geeft gemiddeld een 7.8 aan het rekeningrijden!
Bedankt! Ook door u is het rekeningrijden een succes!"
Terwijl u er nooit naar bent gevraagd.
.
Tot slot: Met een Limburgs meiske op de heuvels glijen ist Jammie!
@An die ARBEIT pff.. zoals mijn naam doet vermoeden Belg of Fransman te zijn? Malloot! En dan ben jij een DuitserT?
En mijn punt is dat in Limburg alleen maar domme mensen wonen. Het enige wat ze kunnen is vlaaien bakken en in een mijn werken.
Als Limburger (Venlo) moest ik er zelf toch om lachen. +1
@allesofniets | 22-03-10 | 14:36
tot heel Holland Limburgs lult...
Dit was gewoon een kwestie van geduld.
@Claude Jacque..
Mocht je ( zoals je naam doet vermoeden ) een Belg of Fransman zijn, dan heb je geen recht van spreken, aangezien dat beiden ontwikkelingslanden zijn.
En je hebt wel gelijk hoor, in Limburg wonen heel domme mensen, net zoals die in elk ander deel van het land wonen....
Is dat jouw ding? Pointing out the obvious?
In Limburg wonen gewoon erg domme mensen.. maakt niet uit.. die moeten ook een plekje hebben. Maar op zich kan er gewoon een hek omheen en kunnen we het exploiteren als dierentuin!
Ik verkies West-Limburg (B) boven Oost-Limburg (NL).
Op de Antillen zijn alle treinen overigens GRATIS!
Lying Dutchman | 22-03-10 | 14:17
Nee sorry, geen tijd. Ik moet an die arbeit.
*out*
mensen, mensen, wat een kinderachtig geblaf zeg, om op zich een grappige foto..(!)
Het is wel duidelijk waar jullie druk mee zijn (>>>niks<<<)
o ja, @ Geile Markeerstift | 22-03-10 | 13:07
Dat hoeft niet, het grootste gedeelte ligt immers al onder de zeespiegel, de bestaande dijken doorprikken zou volstaan (puur theoretisch he!)
;-)
@lying Dutchman
Onderbouw eens dan...
An die ARBEIT | 22-03-10 | 14:16
Ok, jammer. Je bent gezakt en nu moet je weg.
Op welk traject rijdt deze intercity??
@ Iedereen
Mensen, niet zo zeiken, er zijn klootzakken in Limburg, Brabant en elke andere provincie, en ondertussen denken alle minderbedeelden dat het in zijn of haar provincie stikt van de intellectuelen en heiligen, terwijl ze lekker dooretteren over de buurman ( die dan zeker net toevallig over de provinciegrens woont?! )
Oogjes open :)
Limburg is een ongewenste penetratie van België. Ik zeg weggeven.
Cortes | 22-03-10 | 14:10
Haha, juist ja. Klinkt goed Cortes, op een dag moet je ook gewoon door. Hier hetzelfde, promotie gemaakt, naar een andere locatie verhuisd en meer werk. Hele dagen reaguren zit er gewoon niet meer in. Leuk je weer eens in de panelen te zien!
Cortes | 22-03-10 | 14:01
Nee toch, je bent een Brabander. Nou, dáár mag je trots op zijn.
Neem nog een soeplepel varkensmest bij je Schultenbräu en doe de groeten aan Oprah!
@Cortes | 22-03-10 | 14:01
Overigens, Gulbergen is toch de vuilstort van het westen (je weet wel, Holland)? En dan zeuren over Limburg... tsss
An die ARBEIT | 22-03-10 | 14:07
Haha, juist ja. Zo is het ook nog eens. Welkom.
Hölzenbein | 22-03-10 | 14:05
Beter punt dan het goede punt...
@ Cortes, lying Dutchman
Niet alle Zwitsals over 1 kam scheren a.u.b.. ;) Ik doe m'n best!
He die intercity zag ik vandaag rijden. Mooie samenstelling dat wit met paars.
Cortes | 22-03-10 | 14:03
Ik ben er ook even uit geweest en reaguur niet meer als voorheen. Het valt idd op dat de reaguurders nieuwe stijl, het oude niveau niet behalen. Hoe is het met je?
@Cortes | 22-03-10 | 14:01
Oh, u komt uit Brabant? Had dat eerder gezegd. Net geen Limburg, en net niet Hollands genoeg. Kortom, hoort helemaal nergens bij!
Die is goed!:)
Lying Dutchman | 22-03-10 | 12:35
Goed punt. Blijf alsjeblieft weg want dan blijft het hier lekker rustig.
haha nice...
@Cortes :) Je bent een Brabo :)
* Gulden kwartje valt *
LOL@Multiflauwekulti | 22-03-10 | 13:58
En bedankt he!
Cortes | 22-03-10 | 13:54
Nou nou, niet alle mongeaulen komen uit Limburg er zitten ook nog twee in Drenthe.
@Cortes | 22-03-10 | 13:54
Hiero? Is dat Nederlands?
en alweer een -1
geen stijl wordt steeds slechter:(
@Cortes
Nou dat asiel bij mij op de berg kan je dus mooi vergeten
*wachtend op stijging zeespiegel .. *
@ Lying Dutchman | 22-03-10 | 13:54
De tyfus dan. Kudtkindt.
*zakgeld weer aan Gall & Gall doorgeeft*
@ DasUnterMensch | 22-03-10 | 13:53
Zeg. UnterMensch. Doe jij 's lief reaguren. Niks mis met de hersens van dees' Ollander, ja.
Ja, eindelijk verlost van die K*T Ollanders
Multiflauwekulti | 22-03-10 | 13:52
Euh... nee.... Pa, laat maar.
*loopt hoofdschuddend weg*
@ Cortes | 22-03-10 | 12:40
Met Holland word bedoelt Holland nl.wikipedia.org/wiki/Holland maar dat is waarschijnlijk niet te bevatten voor de hersens vaan een Hollander?
"Nu rest ons niks anders dan deze appendix van de rest van Nederland af te snijden, voordat het de rest van Nederland infecteert en de patient als geheel de oversteek moet maken naar gene zijde."
De enige besmetting is Holland. De personen die jullie troep moeten opruimen komen als ik me niet vergis uit Limburg. nl.wikipedia.org/wiki/Geert_Wilders
@ Lying Dutchman | 22-03-10 | 13:49
Je zou de volgende keer "tragisch waddenhoofd" kunnen proberen. Copyright Kolonel Klootoog bij de weg.
Of je gewoon verre houden van zo'n oeverloze disc.. dics... fittie.
Goh? En nu? Iemand anders nog wat te zeuren? Volgens Vieze Tonnie moet ik flink oefenen om mijn oude niveau te halen.
@Zuma | 22-03-10 | 13:42
Juist, wat aangeeft hoe geweldig de Limburger om kan gaan met niet-provincie-genoten. Als de rest van Nederland dat nou ook zou doen...
Limburg -1
Ik heb die inwoners van Limburg nog nooit kunnen betrappen op het gebrek van humor ;-). Ik vind het een heerlijke provincie, wel af en toe een babelfish in m'n oor nodig, maar ach een af en toe splaakgeblek maakt ze niet minder vriendelijk. Als ik het niet begrijp praat ik gewoon terug in mijn brak Duits, dan praat een limburger ineens weer netjes zangerig ABN met een zachte G.
Lompe Loel | 22-03-10 | 13:36
Nee, ik wil niet bekend staan als de bruut die tere muizebreinen voor joker zet. Dat kan je zelf blijkbaar heel goed. Ik laat je alleen in al je treurigheid en ik hoop voor jou, dat wanneer je wereld zich buiten de sociale werkplaats verplaatst, de mensen niet al te veel van je schrikken. Ga je vlassnorretje kammen, man.
Dus Limburgers hoeven ook geen belasting meer te betalen aan Nederland?
Ha. Een fittie. Weer 's wat anders.
Lompe Loel... ik geloof geen donder van wat die allemaal te melden heeft en LD... tja, het blijft toch m'n geadopteerde kind he.
*LD over bol aait*
Zeau, was weer even lekker lomp.
Ga weer wat doen zodat ik weer wat belasing kan afdragen voor iedereen hier.
Dat was ook lomp trouwens waarvoor geen excuses.
Deutchman, dank voor dit inzicht in je geest.
Naar Limburg met de NS lijkt me als een ritje in het spookhuis.
Mwa LD is niet zo in vorm vandaag, maar hij kan het hebben vanwege het bedroevende niveau van lompe loel.
@Lomple Loel
Als hij jou testikel was, dan zou je jezelf aan het castreren zijn.....
Zijn de basisschoolkinderen nu klaar? Anders moeten jullie nablijven.
*Lachen doet om fittie*
gozahtje | 22-03-10 | 13:35
Haha, lees je even in en je merkt dat de werkvoorziening Maastricht een afgezant heeft gestuurd.
Lying Dutchman | 22-03-10 | 13:32
goed alleen die gaap laat je weer kennen. Kom op, denk eens na en scheld met beleid. Hou afstand dan is het mooi.
Waar is die tijd dat domme zwitsals er direct uitgebonjourd werden?
Goh persoonlijke fitties op Geenstijl... Of is dit er een op niveau?
Lompe Loel | 22-03-10 | 13:29
Nog even en je komt met sammie en mosiegrappen. Gaaaaaaap.
En veer bauwe ein moor, um Limburg um Limburg
En veer bauwe ein moor, en geine Hollander....
Kump d'r dan nog door.
Neet oet Lottum bedank!
Ik zou zeggen dan: @An die ARBEIT
Lying Dutchman | 22-03-10 | 13:28
nu had je het bijna door maar laat je je weer kennen in het laatste zinnetje.
Maar ik heb het gevoel dat je het niet begrijpt.
Probeer nog eens.
Leuk, ik wist niet dat geenstijl een slow-chat was :)
Lying Dutchman | 22-03-10 | 13:19
nog eentje: als jij mijn testikel was zou ik 5 keer per dag op de stang van fiets vallen. Niet omdat het me pijn doet maar omdat het jou behoed om kinderen te krijgen.
Verdorie.
Volgens mij heb ik de trein in dit draadje gemist.
@Lompe Loel | 22-03-10 | 13:20
Fijn zo'n grote meneer de baas met zijn mooie, waarderende opmerkingen over zijn personeel. Je bent inderdaad een lompe lul!
Wat een flauwekul... wie wil er nou naar limburg?
Lompe Loel
Kom op, sla het stof even van je af, trek je witte Nikesokken nog even recht in je zwarte bordeelsluipers en probeer het nog een keer. Hop, bewegen die kromme, luie, met nicotine aangeslagen worstenvingertjes van je. Je bent koddig, op een hele zielige en armtierige manier zeg maar.
darn | 22-03-10 | 13:24
Zou het niet weten....*zoekt Limurg met google maps*
@bakboord
:) *lachend op z'n bureaustoel*
Lying Dutchman | 22-03-10 | 13:24
Deze siert je dan wel weer.
Lying Dutchman | 22-03-10 | 13:19
he joh, je ging net zo lekker. Kom op, probeer eens zelfstandig te denken en scheld een met creativiteit. Zwitsal komt niet aan.
Probeer eens hgoed en origineel te schelden zonder jezelf zo te laten kennen.
Ik gooi er eentje in die op jou slaat: Tupperware-gebonden-brein-mensch.
Nu jij.
bakboord | 22-03-10 | 13:23
Ach, het is allemaal een beetje roestig geworden.
@Einde van de Domheid | 22-03-10 | 13:24
Dus jij bent blij met Balkenende?
Limurg waar is dat ergens??
Roderick van Avezath | 22-03-10 | 13:21
Deal.
Jullie geen politici meer in de bewoonde wereld.
K?
Lying Dutchman is niet erg consistent in zijn bejegeningen. Wordt wel lekker schoon door die zwitsalinzepingen.
Als alle limbo-bashers nu ook gewoon wegblijven uit de mooiste provincie van nederland is iedereen daarmee geholpen. Dus ook geen rotterdamse bouwvakkers meer naar Valkenburg of vrijgezellen feesten van pillenslikkende provinciale randstedelingen in maastricht. Dank u.
Gearry | 22-03-10 | 13:15
je mag ook medelijden met loonwerkers, ambtenaren en werkelozen hebben. Doe ik ook. Maar ondertussen altijd grappig om ze te confronteren met hun volgzame leven.
En dan is dit de plek om je uit te leven.
Gun ik ze ook. En jou ook natuurlijk.
LOL@Gearry | 22-03-10 | 13:15
Hee, NS ontdekt humor. Nu nog service.
Lompe Loel | 22-03-10 | 13:17
Welnee, domme zwitsal. Je kent mij niet en ik wil jou niet kennen. Feitelijk ben ik al klaar met je. Het is té gemakkelijk.
gozahtje | 22-03-10 | 13:16
Dat moet je aan die duizenden cognitief minderbegaafde sleurhutbewoners uit Holland vragen.... ik zou het niet weten.
LOL@fittie Lying Dutchman & Lompe Loel..
2 girls 1 cup?
Lompe Loel | 22-03-10 | 13:14
Ach hell, je ligt al K.O. Welkom bij de club.
Lying Dutchman | 22-03-10 | 13:12
u begint u zelf flink voor lul te zetten.
Gaat u door.
Ik vreet mensen als u voor ontbijt.
Ha postert slaat een luchtige topic in,.. gelukkig maar ... tis wel een RODE bus he ....
LMAO
Zo mooi, LyingDutchman voelt zich suprieur omdat ie langer reaguurt op een Web-site :)
Je zal wel een ontzettend rijk leven hebben als dat je greatest achievement is :)
Geinig. Limburg is wel heel ver weg. Coulant van de NS dat je daar als student helemaal naartoe mag. Wel exotisch.
Humor!
Wat moet je in godsnaam in Limburg?
@lompe Loel
Ik heb spontaan medelijden met jouw medewerkers. Hoewel ik durf te betwijfelen of je het wel in je hebt om meerdere bedrijven te hebben. Of het zou het schoteltje naast de wc moeten zijn. Je laat nu iig niet blijken een aanwinst voor de mensheid te zijn.
Barry Hay | 22-03-10 | 13:12
Nu nog enkele powned stickers, en de powned-trein is een feit.
Lying Dutchman | 22-03-10 | 13:07
scherpe opmerking!
Ik ben sprakeloos Deutchman.
Limburg is ook eigenlijk alleen op papier een Nederlandse provincie. In vrijwel alles verschillen de Limbo's van de rest van Nederland. Ze zijn vriendelijker, vrolijker, joliger, trotser, betere bierdrinkers, meer chantabel ten einde de geneugten des levens ten volle te kunnen benutten, flexibeler in de afspraken (kan toch ook morgen?), mona, en ga zo maar door. Doe de limbo!
@GoodGirl | 22-03-10 | 13:03 : Zoek es op Trajectum ad mosa ofzo...
@GoodGirl | 22-03-10 | 13:03
Ik wist niet dat Lutjebroek een eeuw lang zo belangrijk was geweest....
Bestaat het westen van Nederland dan al zoooo lang?????
Zeeschuimer | 22-03-10 | 13:10
Het is een invasie. Alles met een zwitsal komt uit Limburg. Alarmfase rood is een feit.
Kweenie hoor, maar alle andere provincies staan ook op die trein genoemd. Bijvoorbeeld Flevoland: i43.tinypic.com/5a2lmp.jpg
Cortes | 22-03-10 | 12:58
Niet cynisch, eerder vooringenomen.
@Lompe Loel
Je straalt armoedigheid uit, in al je hoedanigheid. Je bent sociaal geisoleerd en hoopte hier wat aanspraak te vinden, helaas is het niveau te hoog gegrepen. Daar sta je dan, in je jaren 90 outfit een shaggie te draaien. En nu? Patatje pinda/mayo scoren, het hoogtepuntje van je dag. Wat een treurigheid. Je hebt de schlemiel-award van 2010 reeds in de pocket. Daaag.
GoodGirl | 22-03-10 | 13:03
ik woon trouwens geweaun in Amsterdam en ben geboren in NY.
Ik neem het alleen op voor de oudste provincie van Nederland.
Oh, lees trouwens ook even geschiedenis van Azië met je belangrijkste stad ter wereld.
Voor mij zijn vestigingen met minder dan 5 miljoen inwoners ook gewoon dorpen. Amsterdam heeft er 700.000? oei, kudT dorpje met grootheids waanzin.
Lompe Loel | 22-03-10 | 13:07
Er zijn door de Romeinen vele plaatsen gesticht langs de natuurlijke grenzen. Dat maakt het ten eerste niet zo speciaal als u hoopt en ten tweede heeft de oorspronkelijke bevolking daar weinig in geholpen, tenzij het door middel van slavernij moet zijn geweest.
Plaatsvervangende schaamte bij comment Lying Dutchman. Waar zit ik tussen...
@goodgirl..
Neejm maar wel Maastricht, wat al in de tijd van de Romeinen een belangrijke vesting was :)
Een over dat chauvinistische.. Kijk eens naar de reaguursels, lijkt me dat er in de rest van Nederland vrij duidelijk net zo veel xenofobe chauvinisten rondhuppelen.... Of in ieder geval Limobofoben..
Het is gewoon goed vertoeven hier, ook voor niet-autochtone-limbo's like me :)
Hoera! Lekker met de trein naar Maastricht, Belgisch bieren drinken op het Onze Lieve Vrouweplein en de laatste trein weer terug.
Lompe Loel | 22-03-10 | 13:03
Tuurlijk, mijnheertje met al je bedrijven. Grasmaaien bij de buren geldt niet debieltje. Grappig, je lijkt wel infantieler dan de andere Limburgers, heb je misschien een zweempje Downsyndroom in je familie? Doet je mamma met je opa/pappa?
haha idd een goeie!
Limburg is tof. Ik pleit er nog altijd voor een dijk om de Randstad te leggen en de gehele Randstad vol te laten lopen.
In een donkerbruin verleden schreef geenstijl nog wel eens over extreem rechts in Nederland. De oplossing daarvoor was 'een hek om Limburg zetten' lol.
GoodGirl | 22-03-10 | 13:03
doe es geschiedenis leren.
Romeinse tijden zijn misschien een openbaring voor u. Maastricht bijv. opzoeken en kijk meteen wat er in die tijd in noord en zuid holland gebeurde... Hee, was moeras gebied?! Tss, dat is vrermd. Nooit geweten.
En nu even snel geschiedenis leren.
heleboel
zonder doel
lompe loel
hou je smoel
@Cortes | 22-03-10 | 12:40:
Je bewijst maar weer dat Limburg het enige vaste stukje land is.
De rest van Nederland blijft aan elkaar plakken door constant gezever.
Smile on my face!!
Het sterft hier van de Limburgmenschen, het lijkt wel Torremolinos. Jammer.
Ik pleit voor een onderhuidse chip. Dan is het probleem met de kilometervergoeding, met de chipknip, OV chip etc. gelijk opgelost.
+1.
nuff said.
Nederlandse of Belgische provincie Limburg?
Begrijpelijk, maar jammer. Het is hier al zo druk met mensen die - al is het dan maar tijdelijk - zo graag even in een mooie omgeving met aardige mensen wilt zitten.
Lompe Loel | 22-03-10 | 12:56
Ligt in Limburg een stad die een eeuw lang de belangrijkste stad van Europa en in die zin de wereld is geweest? Nee, dus tot zover mogelijkheid om de geschiedenis van beide landsdelen met elkaar te vergelijken en dan nog te durven hopen dat Limburg er beter uit komt.
Bovendien schrijft Limburg nu allesbehalve geschiedenis. Het is een doodsaaie provincie waar geen werk is en waar de mensen die vermogend goenoeg zijn om weg te trekken dat doen waardoor je alleen maar met een hoop chauvinistische, xenofobe, reactionaire katholieke overblijft. Maar veel plezier.
Lying Dutchman | 22-03-10 | 13:01
denk dat ik hier al langer kom dan jij zoutkop.
Cortes | 22-03-10 | 12:58
verder als jij loon gebonden treurwilg.
Mensen als jij zijn een verkwisting van zuurstof. Blij dat ik niet zo'n zwakbegaafd mannetje in mijn bedrijven heb werken.
Is je vrouw blij met je trouwens? Lijkt me zo sneu om met zo'n klein denkende loonslaaf getrouwd te zijn.
@Cortes | 22-03-10 | 12:40
Leuk he, Limburgers bashen. Voor het geval je het niet weet, Limburg ligt niet in Holland, Limburg ligt in Nederland. Dus als een Limburger zegt dat Limburg geen Holland is, dan klopt dat als een bus (of enig ander OV-middel). Dat jij problemen hebt met die uitspraak zegt meer over jezelf, dan over de Limburgers.
Kut-Hollender! (ja, met een e, zo zeggen we dat hier)
Lompe Loel | 22-03-10 | 12:58
Zeg figuurmans, je zit nog gewoon in je proeftijd hoor.
Cortes | 22-03-10 | 12:58
Altijd gezellig met Cortes. Je vermaakt je weer uitstekend, zie ik.
Boeiend. Net alsof ik daar naartoe zou willen...
@ everybody
Ik moest ook zwaar wennen toen ik hierheen trok 15 jaar geleden, maar het is net als whisky, eerst even wennen, maar daarna is er niks beters meer :)
Cortes | 22-03-10 | 12:56
spoor jij wel?! Met je endlosung?
Ze moeten lager opgeleide mensen als jij verbieden te reaguren.
Limburg = Duitsland = altijd +1
Zit er een tolk bij dat OV-abonnement inbegrepen?
Cortes | 22-03-10 | 12:46
u weet dat Limburg en alle oostelijke provincies een geschiedenis hebben waar het westen een puntje aan kan zuigen?!
Maar door uw calvinistische achtergrond natuurlijk niet belangrijk want klein denken is uw levens motto.
Lekker achter de planten bakken blijven zitten en voiral blijven oordelen vanuit uw rijtjeshuis.
U bent ook een loon werker lees ik af uit uw klein geestige comment?!
@cortes
Is het nu wel ineens weer deel van Nederland :) Make up your mind..
En als die dijken eenmaal breken, voor een kratje Hertog Jan mag je bij wel schuilen hoor :)
LOL +1
Cortes | 22-03-10 | 12:48
Zelfs met een talentumor valt nog te snappen wat er staat.
Ook op de dieseltrein Nijmegen-Venlo?
De trein, daarop, -in, -onder wil je toch niet gezien worden!
In De noordlimburgse en brabose enclave van veolia nog niet.
Maar die doen wel meer rare dingen.
-ze laten korte treinen in de spits rijden
-lange treinen buiten de spits.
-fiets in de spits verboden.
-toilet op slot! i.v.m. misbruik.
Leuk dat ik met mijn OV shitkaart naar Limburg kan, maar ik kan nog steeds geen NS maandkaart met 2 zones openbaar vervoer op mijn shitkaart zetten. En van zo'n papieren kaartje gaan de poortjes van de metro niet open.
Grappig, laat weer zijn hoe klein Nederlandersch denken.
Hebben ze één van de lulligste landen ter wereld en vinden dan Limburg of Friesland te ver weg.
Den calvinistische protestantsche geest is er blijkbaar niet uit te rammen...
Met de NS was het al mogelijk. Er rijden in Limburg echter ook treinen van Veolia, en daar is het nog steeds niet mogelijk om met de OV-chipkaart te reizen. In bussen hoef je 'em trouwens alleen maar te laten zien; ik kan er dus week/weekend gratis mee reizen omdat niet is te controleren wat voor abonnement erop staat. Och òs sjoene Limburg!
Saai hoor, zo'n zondag zonder wekelijkse verschuivingen in politieke zetelaantallen op Peil.nl. Was zo rond 11:00 uur op de Dag des Heeren toch altijd weer een aardig ANP-berichtje en tevens voer voor de vele politieke deskundologen op de twitters en de re...
De paniek binnen het Christen Democraten Appel begint groteske vormen aan te nemen. De pluchegeile regeringspartij, die in de peilingen harder slinkt dan de onderkin van Geert Wilders, heeft namens het hoofdbureau een decreet uitgevaardigd voor alle provin...
Nog even over meneer Mohammed Mohandis, het PvdA-talentje dat ons zaterdag zo een hartverscheurend live Twitterverslag voorschotelde over zijn geflopte stapavondje in Utrecht. Mohammed kreeg bij de ene na de andere disco nee op rekest, met als schokkend di...
Kunnen jullie wel allemaal roepen: Sjuul Paradijs is gek, Wilma Nanninga is eng, dokter Frank maakt je krank en de Televaag is EVIL. Maar ondertussen is die koppenmaker daar aan de Basisweg weer eens retegoed bezig. "Achterdeur Joling Potdicht" [Instant Ri...
"Op de hand van Fawaz is verder de religiewetenschapper Martijn de Koning, antropoloog aan de Radboud Universiteit. Minister Hirsch Ballin heeft een onderzoek naar shariarechtspraak in Nederland toevertrouwd aan de Radboud Universiteit. Ik mag hopen dat ni...
In het zuiden van IJsland is de noodtoestand uitgeroepen na de uitbarsting van een vulkaan in het gebied Eyjafjallajökull. Het vetcoole is dat de vulkaan zich ónder een gletsjer bevindt. Dat wordt dus een grote slush puppie. De autoriteiten zijn bang voor ...
Buitenkansje! De bordeauxrode dienstvolvo S60 van Arie Slob staat te koop. 100% gegarandeerd doodsaai. Alleen maar toegestane snelheden gereden. Daar draai je onopvallend het parkeerterrein van iedere kerk mee op. Voor minder dan 7K is hij voor u. Is dat e...
Mohammed Mohandis, raadslid te Gouda en jeune premier binnen de Partij van de Arbeid, heeft een uitgaansprobleempje. Meneer komt op zaterdagavond de kroeg niet meer binnen. Afgelopen nacht verliep een avondje hoeren & snoeren in booming Utrecht uiterst des...
Volgens vaag onderzoek zijn verreweg de meeste van onze bezoekers tussen de 20 en 35 jaar oud. Dat betekent dat u niet bent opgegroeid met Pietje Bel maar wel met Bassie en Adriaan. U bent dus niet echt oud. En toch kunnen we u gewoon de navolgende vraag s...
Het is natuurlijk naïef om te denken dat die Zeeuwen zware rukkers zijn. Ook in dat mooie Vaticaanstad zijn ze niet vies van wat pornosurfen op het wereldwijde web. Afbeelding 1: zomaar een screenshot uit de statistieken-pagina van pornoboer 'freeones'. Ci...
Reaguursels
InloggenJossNL | 22-03-10 | 12:35
Bedankt voor deze om-te-janken submit.
Ik kan er wel mee lachen XD
In Limburg wonen de mooiste vrouwen! :D
Waarom zit er nog steeds geen prikkeldraad om Limburg?
Ach, Limburgers en Friezen... geen nieuwe, wel 'andere' Nederlanders.
heet koekje | 23-03-10 | 01:50
Ja, het kan heel ver weg zijn als je gewend bent om je hele leven in Oetelebonkel te wonen...
Ik hoop voor jou dat je nooit echt in het buitenland komt. Moet afschuwelijk zijn voor zo'n Brabants boerke als jij.
Wist je dat ze ook een andere taal spreken in andere landen? Dus niet dat platte Brabeau boeren ons Poa en Moa taaltje maar echt anders?
Je kan ook allemaal dingen lezen over het buitenland en misschien na een tijdje lijkt Limburg niet meer zo ver weg voor je. Stapje voor stapje, net als een klein kalfje dat geboren is in je stal naast je huus.
Ik heb als Brabander in Limburg gewerkt. En ja het is echt buitenland.
(ik werkte toen bij RWS)
Dit ding reed om 07:15 vanochtend over me heen toen ik lekker over de A2 aan het kachelen was, bij Utrecht. Grappig gezicht!
Als er over buitenlanders net zo werd gepraat als over Limburgers zoals sommigen hier doen hadden ze allang half Nederland over zich heen gehad. Discriminatie, rascisme, etc.: het geijkte gezever. Maar dit mag dus wel. Voor al die KUT-Hollanders die afgeven op Limburgers bij gebrek aan een boeiend leven: lek mich am aarsj!
Dankzij onze koempels hebben jullie daarboven wel steeds warme voeten gehad.
Limburg kruipt langzaam omhoog van beneden!
Hahahaha, ja Limburg is een geval apart!
Als je de hele trein ziet is het minder grappig want het gaat zo: Naar groningen via brabant en limburg langs..., over, ..., langs, ... onder, ... etc.
hahah, scherp, had het niet gezien toen ik de trein zag staan.
Na een punt komt een hoofdletter.
Lompe Loel | 22-03-10 | 20:58
en waaruit maakt u dit op dan?
godverork | 22-03-10 | 20:52
Blijkbaar heeft u zelf geen gevoel voor humor.
Leesch nog maels.
jongens jongens gaan we weer dat gelul erbij halen over wie beter is en wie niet en wie een rijkere geschiedenis heeft dan de ander? alsjeblieft zeg doe toch normaal.. ik ben een Limburger maar moest toch lachen om dat plaatje omdat het gewoon geniaal is
dus kap eens gauw met dat "als-de-dijken-doorbreken-komen-jullie-wel-ineens-hierheen" gelul, dankzij mensen die dat zeggen heeft Limburg dus een slecht en stoffig imago en als je je er wat van aantrekt ben je echt slecht bezig
ik kan er in ieder geval de humor wel van inzien, maar alleen als mensen het echt serieus gaan menen over Limburg vind ik het niet kunnen
Jammer dat men in Nederland zo kinderachtig omgaat met hun voorvaderen.
Maar ook dat zal wel naar de protestants calvinistische onderlip bijters zijn te verhalen...
En dan duizenden jaren later...
Nog steeds niets: upload.wikimedia.org/wikipedia/commons...
Bruin is trouwens moeras.
Hier voor alle mensen die geen geschiedenis kennen.
Tijd dat er in Limburg volop aan landbouw werd gedaan. De aarde moest nog wat verschuiven voor den calvinist werd geboren. Daerna werdT de calvinist dear zijn kneuterige protestantse oudersch geleerd den oudsten bewoonersch van den Nederlanden te haaten.
Zie hierboven de naazaathen van dezhen bekronpen mensch.
Klik:
upload.wikimedia.org/wikipedia/commons...
En Friesland dan? Lijkt me ook niet zinvol, aangezien daar nog geen rails liggen.
Och ja wat zak ik zeggen. Ik zag dat ze in Holland al amfibi-bussen hebben.
Op den duur zal men ook amfibi-treinen moeten hebben want
over een paar jaartjes zijn wij verlost van dat sodom en gomorra
(lees Randstad) BLUB BLUB BLUB. Leve de opwarming van de aarde.
Ik ga nog effe flink wat CO2 uitstoten,zodat het allemaal wat
sneller gaat.
Einhoven aan zee ..... prachtig toch
limburg is ook geen provincie maar een gouvernement.
ov-chip onzin
sinfony | 22-03-10 | 12:37
Welke automaten? Heb vandaag nog met Veolia gereist in Limburg (bus + trein), geen chipapparaat te bekennen.
Het zal me 'n worst wezen. Ik kom uit brabant, voel me goed, en geniet van het leven. Waar ik ook ben.
@AlterEgo- | 22-03-10 | 17:16
Nee hoor, ben gewoon niet zo bekrompen. Kan ook lachen om het artikel. Alleen vermoed ik dat er belangrijker nieuws is, dan wat er vandaag is geplempt. Dag.
Wat doen al die Duitsers hier eigenlijk?
@ DaG | 22-03-10 | 17:11
nu je zelf limbo bent voel je je opeens op je tenen getrapt...
dag dan..
Tja GeenStijjl.. Ik geloof dat het ooit een goede opiniesite was, maar tegenwoordig is het te vergelijken met FOX in de VS. Als de nieuwsfeitjes op zijn, moet er geprovoceerd worden. En niks leukers dan met Limburg te beginnen natuurlijk, want het centrale Randstad (naja centaal?) waant zich natuurlijk het middelpunt van de wereld. Wat een geweldige topics ook vandaag op GS. Rokjesdag, lokaal berichtje uit Venray, wat we hier al in t weekend wisten. Bullshit polletje. Het gaat lekker daar op de redactie. Zijn we het zorgstelsel in de VS vergeten? Revolutionair om het op zn zachtst te zeggen. Maarja ik begrijp het wel, de OV-chipkaart in Limburg is natuurlijk veel belangrijker nieuws.
Claude Jacque | 22-03-10 | 16:36
U heeft volkomen gelijk en dan komen randstad bewoners en fransozen.
Claude,
begrijpelijk.
@King Kermis, ik heb gewoon geen zin om te koken en mijn vriendin ook niet.
Und ich parlez tres goede Hollands!
Claude Jacque
Ik ben zelf geen Nederlander, maar volgens mij klopt je plemsel van 1636 niet. Maar voor een fransoos heb je het Nederlanders al aardig onder de knie hoor.
Ik neem aan dat je een student bent dat je op een maandag bij de mac gaat eten?
@King Kermis ja, das ook waar.. nou ja, misschien wordt het wel een maandag-mac.
Frans-Belgse.. pff
Haha, op domme Frans-Belgse Hollanders na natuurlijk :)
Het enige wat nog erger is dan Limburgers, zijn Duitsers!
Claude Jacque | 22-03-10 | 16:26
Op een maandag ja? Nou bon appetit dan maar alvast.
@ Claude stinkert
Goeie comeback, toont je niveau!
Was dat voor kaart, en wat kan je er mee doen dan?
@King Kermis, vanavond wordt het gewoon chinees in Den Haag.
Claude Jacque | 22-03-10 | 16:20
Aha natuurlijk, haha.
Zeg ik heb honger, waar bevindt zich jou boulangerie? Slakken en jouw stinkkaas sla ik over. Ik hou het wel bij haring met uitjes, waar je vast "sacre blue" van zal roepen.
@King Kermis, Wat Groningers mij misdaan hebben? Helemaal niets.. maar daar gaat het niet om.
@King Kermis, "we" als in "ik" . @Duitser, ga eens deaudt ofzo?
Claude Jacque | 22-03-10 | 16:09
Ja idd, Limburgers worden er snel boos om, maar jij hebt ook een temperament. Wat hebben de Groningers jou misdaan? En wie zijn we?
@ Claude Jaques..
Dat doet je naam inderdaad vermoeden.
En als dat is wat je bedoelde moet een typcursus gaan volgen, en ben je dus blijkbaar dommer als de mensen die je er zelf van beticht..
@King Kermis,
Ik ben niet Frans maar eet wel eens stokbrood en slakken (en soms ook stinkkaas).
Ben ook niet boos maar ik vind het gewoon leuk om Limburgers te bashen.. die happen zo lekker.
Volgende keer pakken we de Groningers weer ;-)
Waar blijft de tijd toch...... de mijnen zijn al enkele decennia gesloten en hollandser dan "Multi-vlaai" kan het toch ook niet....(over mijnwerkers en vlaaienbakkers gesproken).
Claude Jacque | 22-03-10 | 15:49
Hahahaha je hoeft niet boos te worden:P. Ja dat betekent dat ik er nu ben, en ja gelukkig heb ik er verder niks mee te maken. En ik ga er dan wel vanuit dat je Frans bent, stokbrood bakt en slakken eet.
Laat ons niet vergeten dat de ov-chipkaart ook moet afgeschaft, net als de kilometerheffing, omdat de ov-kaart ook een controlemiddel van Big Brother is om elke burger overal altijd in de gaten te houden. Zie/hoor het lied In Z'n Auto Zit 'n Kastje op www.DeLiedjeskrant.nl of rechtstreeks: www.deliedjeskrant.nl/liedje.php?recor...
Joeper de poeper | 22-03-10 | 13:14
Mosa trajectum. Of eventueel Trajectum ad Mosam.
@Kermisklant: Hier een quote van jou: " Maar een ding wat me echt irriteert aan Limburg is dat de mensen HIER zo ontzettend staren."
Dus met dat "HIER" suggereer je dat je er nog steeds woont. Dat je je ervoor schaamt begrijp ik! Daarnaast ga ik er vanuit dat als je dan in Limboland woont, je of vlaaien bakt of in een mijn te werk gesteld bent. Omdat het in beide situaties nogal lastig internetten is, ga ik er vanuit dat je op een kermis werkt, zoals je nick doet overkomen, en nu zit te wachten op koninginnedag om je draaimolen weer uit te kunnen pakken.
Claude Jacque
Jouw logica ontgaat mij, ik heb net gezegd dat ik daar heb gewoond, dus nu niet meer... Dat jij denkt dat ik echt van 't kermis kom, doet mij alleen maar nog meer aan jouw intelligentie twijfelen.
Ik citeer: "malloot" (jouw plempsel 14:46, lees maar even na, want wat je nu doet is precies hetzelfde)
Zelfs als Limburger zijnde vind ik dit nog leuk.
+1
Hahahaha, meestal is het Groningen die de lul is. +1
@King Kermis, Welk niveau verwacht jij als kermisklant uit Limboland?
Claude Jacque | 22-03-10 | 15:15
*Zucht*
Is school nu al afgelopen? Een normaal gesprek is te moeilijk voor de knul uit holland?
*hoop op normaal gesprek opgeven doet*
Mag Mutsaerts gewoon blijven na die epische fail van hedenochtend? PLakt het pluche van de redactiestoel zo erg?
@King Kermis, In een dierentuin staar je toch ook naar de dieren?
Claude Jacque | 22-03-10 | 15:07
Niet dat je iets mist hoor, behalve vla. Maar een ding wat me echt irriteert aan Limburg is dat de mensen hier zo ontzettend staren. Ben je in de tuin bezig bijvoorbeeld, dan zitten ze allemaal te staren als ze langs fietsen. Maar in Holland heb je dat gelukkig niet. Als ik het een beetje duidelijk heb gemaakt?
* toch niet naar Limbabwe gaat *
@King Kermis, ik niet.
Claude Jacque | 22-03-10 | 15:02
Heb daar ook gewoond ja. Jij?
Toch wel een vreemd land, dat Limburg :+
@King Kermis, Jij komt zeker uit Limburg?
@King Kermis | 22-03-10 | 14:56
Minder ondernemend? Verklaar!
"... een net zo even grote inteelt volk". I rest my case...
Claude Jacque | 22-03-10 | 14:46
Wat ben jij een gefrustreerde knaap zeg. Limburgers zijn helemaal niet dommer, ze zijn minder ondernemend. Wat dat betreft zijn hollanders en limburgers een net zo even grote inteelt volk. Ze genieten meer van het leven.
Jammer. Laten ze daar hun eigen kaart houden.
Die OV-chipkaart is een typisch voorbeeld van het overheidsfunctioneren 2.0.
Megalomaan en onnodig geldverslindend project, bedacht door wat ambtenaren met tijd teveel. Doen net of ze het wiel opnieuw hebben uitgevonden en zullen zichzelf nu wel op de borst aan het kloppen zijn.
.
In Singapore hadden ze een dergelijke magneetkaart al begin deze eeuw en die was toen al geavanceerder en praktischer in gebruik dan de kaart die wij hier nu hebben.
.
Bovendien: Waarom moeten die kaarten op naam? Wat is daar het praktisch nut van? Waarom niet een chipkaart die je na gebruik weer terug in die machine kan douwen met je 1 euro statiegeld retour? Simpel, effectief, milieuvriendelijk en scheelt een hoop idioterie met oog op bijvoorbeeld toeristen die een klein stukje naar hun hotel moeten vanaf het CS.
.
De miljoenen/miljarden die dit systeem gekost heeft, worden nu aan de reiziger doorgerekend: reizen is dan ook duurder geworden. De invoering was een chaos. En met vragen over privacy moet u al helemaal niet aankomen.
Draagvlak was er vrijwel niet - wel dan praat de overheid 2.0 u het draagvlak toch aan?
.
Zo krijg ik vandaag in de tram een klein zakje bloembolletjes uitgedeeld.
Aardig dacht ik, tot ik de tekst erop lees:
"U geeft gemiddeld een 7.2 aan de OV-chipkaart!
Bedankt! Ook door u is de OV-chipkaart een succes!"
En wie betaalt dat? Precies: U zelf.
.
Nu maar wachten tot het rekeningrijden ingevoerd wordt, spitsverkeer dubbel kan gaan betalen en de ambtenaren van de overheid 2.0 in de file jampotjes gaan uitdelen met daarop de boodschap:
"U geeft gemiddeld een 7.8 aan het rekeningrijden!
Bedankt! Ook door u is het rekeningrijden een succes!"
Terwijl u er nooit naar bent gevraagd.
.
Tot slot: Met een Limburgs meiske op de heuvels glijen ist Jammie!
@An die ARBEIT pff.. zoals mijn naam doet vermoeden Belg of Fransman te zijn? Malloot! En dan ben jij een DuitserT?
En mijn punt is dat in Limburg alleen maar domme mensen wonen. Het enige wat ze kunnen is vlaaien bakken en in een mijn werken.
Als Limburger (Venlo) moest ik er zelf toch om lachen. +1
@allesofniets | 22-03-10 | 14:36
tot heel Holland Limburgs lult...
Dit was gewoon een kwestie van geduld.
@Claude Jacque..
Mocht je ( zoals je naam doet vermoeden ) een Belg of Fransman zijn, dan heb je geen recht van spreken, aangezien dat beiden ontwikkelingslanden zijn.
En je hebt wel gelijk hoor, in Limburg wonen heel domme mensen, net zoals die in elk ander deel van het land wonen....
Is dat jouw ding? Pointing out the obvious?
Claude Jacque | 22-03-10 | 14:28
Claude Jacque heeft de trein gemist.... :-(
@Claude Jacque | 22-03-10 | 14:28
Nee, jij komt nogal slim over...
In Limburg wonen gewoon erg domme mensen.. maakt niet uit.. die moeten ook een plekje hebben. Maar op zich kan er gewoon een hek omheen en kunnen we het exploiteren als dierentuin!
Ik verkies West-Limburg (B) boven Oost-Limburg (NL).
Op de Antillen zijn alle treinen overigens GRATIS!
Lying Dutchman | 22-03-10 | 14:21
* kushandje *
Lying Dutchman | 22-03-10 | 14:21
Praat eens gewoon Nederlands...
Lying Dutchman | 22-03-10 | 14:17
Nee sorry, geen tijd. Ik moet an die arbeit.
*out*
mensen, mensen, wat een kinderachtig geblaf zeg, om op zich een grappige foto..(!)
Het is wel duidelijk waar jullie druk mee zijn (>>>niks<<<)
o ja, @ Geile Markeerstift | 22-03-10 | 13:07
Dat hoeft niet, het grootste gedeelte ligt immers al onder de zeespiegel, de bestaande dijken doorprikken zou volstaan (puur theoretisch he!)
;-)
@lying Dutchman
Onderbouw eens dan...
An die ARBEIT | 22-03-10 | 14:16
Ok, jammer. Je bent gezakt en nu moet je weg.
Op welk traject rijdt deze intercity??
@ Iedereen
Mensen, niet zo zeiken, er zijn klootzakken in Limburg, Brabant en elke andere provincie, en ondertussen denken alle minderbedeelden dat het in zijn of haar provincie stikt van de intellectuelen en heiligen, terwijl ze lekker dooretteren over de buurman ( die dan zeker net toevallig over de provinciegrens woont?! )
Oogjes open :)
Limburg is een ongewenste penetratie van België. Ik zeg weggeven.
Cortes | 22-03-10 | 14:10
Haha, juist ja. Klinkt goed Cortes, op een dag moet je ook gewoon door. Hier hetzelfde, promotie gemaakt, naar een andere locatie verhuisd en meer werk. Hele dagen reaguren zit er gewoon niet meer in. Leuk je weer eens in de panelen te zien!
Cortes | 22-03-10 | 14:01
Nee toch, je bent een Brabander. Nou, dáár mag je trots op zijn.
Neem nog een soeplepel varkensmest bij je Schultenbräu en doe de groeten aan Oprah!
@Cortes | 22-03-10 | 14:01
Overigens, Gulbergen is toch de vuilstort van het westen (je weet wel, Holland)? En dan zeuren over Limburg... tsss
An die ARBEIT | 22-03-10 | 14:07
Haha, juist ja. Zo is het ook nog eens. Welkom.
Hölzenbein | 22-03-10 | 14:05
Beter punt dan het goede punt...
@ Cortes, lying Dutchman
Niet alle Zwitsals over 1 kam scheren a.u.b.. ;) Ik doe m'n best!
He die intercity zag ik vandaag rijden. Mooie samenstelling dat wit met paars.
Cortes | 22-03-10 | 14:03
Ik ben er ook even uit geweest en reaguur niet meer als voorheen. Het valt idd op dat de reaguurders nieuwe stijl, het oude niveau niet behalen. Hoe is het met je?
@Cortes | 22-03-10 | 14:01
Oh, u komt uit Brabant? Had dat eerder gezegd. Net geen Limburg, en net niet Hollands genoeg. Kortom, hoort helemaal nergens bij!
Die is goed!:)
Lying Dutchman | 22-03-10 | 12:35
Goed punt. Blijf alsjeblieft weg want dan blijft het hier lekker rustig.
haha nice...
@Cortes :) Je bent een Brabo :)
* Gulden kwartje valt *
LOL@Multiflauwekulti | 22-03-10 | 13:58
En bedankt he!
Cortes | 22-03-10 | 13:54
Nou nou, niet alle mongeaulen komen uit Limburg er zitten ook nog twee in Drenthe.
@Cortes | 22-03-10 | 13:54
Hiero? Is dat Nederlands?
en alweer een -1
geen stijl wordt steeds slechter:(
@Cortes
Nou dat asiel bij mij op de berg kan je dus mooi vergeten
*wachtend op stijging zeespiegel .. *
@ Lying Dutchman | 22-03-10 | 13:54
De tyfus dan. Kudtkindt.
*zakgeld weer aan Gall & Gall doorgeeft*
@ DasUnterMensch | 22-03-10 | 13:53
Zeg. UnterMensch. Doe jij 's lief reaguren. Niks mis met de hersens van dees' Ollander, ja.
Ja, eindelijk verlost van die K*T Ollanders
Multiflauwekulti | 22-03-10 | 13:52
Euh... nee.... Pa, laat maar.
*loopt hoofdschuddend weg*
@ Cortes | 22-03-10 | 12:40
Met Holland word bedoelt Holland nl.wikipedia.org/wiki/Holland maar dat is waarschijnlijk niet te bevatten voor de hersens vaan een Hollander?
"Nu rest ons niks anders dan deze appendix van de rest van Nederland af te snijden, voordat het de rest van Nederland infecteert en de patient als geheel de oversteek moet maken naar gene zijde."
De enige besmetting is Holland. De personen die jullie troep moeten opruimen komen als ik me niet vergis uit Limburg. nl.wikipedia.org/wiki/Geert_Wilders
@ Lying Dutchman | 22-03-10 | 13:49
Je zou de volgende keer "tragisch waddenhoofd" kunnen proberen. Copyright Kolonel Klootoog bij de weg.
Of je gewoon verre houden van zo'n oeverloze disc.. dics... fittie.
Goh? En nu? Iemand anders nog wat te zeuren? Volgens Vieze Tonnie moet ik flink oefenen om mijn oude niveau te halen.
@Zuma | 22-03-10 | 13:42
Juist, wat aangeeft hoe geweldig de Limburger om kan gaan met niet-provincie-genoten. Als de rest van Nederland dat nou ook zou doen...
Limburg -1
Ik heb die inwoners van Limburg nog nooit kunnen betrappen op het gebrek van humor ;-). Ik vind het een heerlijke provincie, wel af en toe een babelfish in m'n oor nodig, maar ach een af en toe splaakgeblek maakt ze niet minder vriendelijk. Als ik het niet begrijp praat ik gewoon terug in mijn brak Duits, dan praat een limburger ineens weer netjes zangerig ABN met een zachte G.
Vieze Tonnie | 22-03-10 | 13:39 & Multiflauwekulti | 22-03-10 | 13:40
IKOOKVANJULLIE
Lompe Loel | 22-03-10 | 13:36
Nee, ik wil niet bekend staan als de bruut die tere muizebreinen voor joker zet. Dat kan je zelf blijkbaar heel goed. Ik laat je alleen in al je treurigheid en ik hoop voor jou, dat wanneer je wereld zich buiten de sociale werkplaats verplaatst, de mensen niet al te veel van je schrikken. Ga je vlassnorretje kammen, man.
Dus Limburgers hoeven ook geen belasting meer te betalen aan Nederland?
Ha. Een fittie. Weer 's wat anders.
Lompe Loel... ik geloof geen donder van wat die allemaal te melden heeft en LD... tja, het blijft toch m'n geadopteerde kind he.
*LD over bol aait*
Zeau, was weer even lekker lomp.
Ga weer wat doen zodat ik weer wat belasing kan afdragen voor iedereen hier.
Dat was ook lomp trouwens waarvoor geen excuses.
Deutchman, dank voor dit inzicht in je geest.
Naar Limburg met de NS lijkt me als een ritje in het spookhuis.
Mwa LD is niet zo in vorm vandaag, maar hij kan het hebben vanwege het bedroevende niveau van lompe loel.
@Lomple Loel
Als hij jou testikel was, dan zou je jezelf aan het castreren zijn.....
Zijn de basisschoolkinderen nu klaar? Anders moeten jullie nablijven.
*Lachen doet om fittie*
gozahtje | 22-03-10 | 13:35
Haha, lees je even in en je merkt dat de werkvoorziening Maastricht een afgezant heeft gestuurd.
Lying Dutchman | 22-03-10 | 13:32
goed alleen die gaap laat je weer kennen. Kom op, denk eens na en scheld met beleid. Hou afstand dan is het mooi.
Waar is die tijd dat domme zwitsals er direct uitgebonjourd werden?
Goh persoonlijke fitties op Geenstijl... Of is dit er een op niveau?
Lompe Loel | 22-03-10 | 13:29
Nog even en je komt met sammie en mosiegrappen. Gaaaaaaap.
En veer bauwe ein moor, um Limburg um Limburg
En veer bauwe ein moor, en geine Hollander....
Kump d'r dan nog door.
Neet oet Lottum bedank!
Ik zou zeggen dan: @An die ARBEIT
Lying Dutchman | 22-03-10 | 13:28
nu had je het bijna door maar laat je je weer kennen in het laatste zinnetje.
Maar ik heb het gevoel dat je het niet begrijpt.
Probeer nog eens.
Leuk, ik wist niet dat geenstijl een slow-chat was :)
Lying Dutchman | 22-03-10 | 13:19
nog eentje: als jij mijn testikel was zou ik 5 keer per dag op de stang van fiets vallen. Niet omdat het me pijn doet maar omdat het jou behoed om kinderen te krijgen.
Verdorie.
Volgens mij heb ik de trein in dit draadje gemist.
@Lompe Loel | 22-03-10 | 13:20
Fijn zo'n grote meneer de baas met zijn mooie, waarderende opmerkingen over zijn personeel. Je bent inderdaad een lompe lul!
Wat een flauwekul... wie wil er nou naar limburg?
Lompe Loel
Kom op, sla het stof even van je af, trek je witte Nikesokken nog even recht in je zwarte bordeelsluipers en probeer het nog een keer. Hop, bewegen die kromme, luie, met nicotine aangeslagen worstenvingertjes van je. Je bent koddig, op een hele zielige en armtierige manier zeg maar.
darn | 22-03-10 | 13:24
Zou het niet weten....*zoekt Limurg met google maps*
@bakboord
:) *lachend op z'n bureaustoel*
Lying Dutchman | 22-03-10 | 13:24
Deze siert je dan wel weer.
Lying Dutchman | 22-03-10 | 13:19
he joh, je ging net zo lekker. Kom op, probeer eens zelfstandig te denken en scheld een met creativiteit. Zwitsal komt niet aan.
Probeer eens hgoed en origineel te schelden zonder jezelf zo te laten kennen.
Ik gooi er eentje in die op jou slaat: Tupperware-gebonden-brein-mensch.
Nu jij.
bakboord | 22-03-10 | 13:23
Ach, het is allemaal een beetje roestig geworden.
@Einde van de Domheid | 22-03-10 | 13:24
Dus jij bent blij met Balkenende?
Limurg waar is dat ergens??
Roderick van Avezath | 22-03-10 | 13:21
Deal.
Jullie geen politici meer in de bewoonde wereld.
K?
Lying Dutchman is niet erg consistent in zijn bejegeningen. Wordt wel lekker schoon door die zwitsalinzepingen.
Als alle limbo-bashers nu ook gewoon wegblijven uit de mooiste provincie van nederland is iedereen daarmee geholpen. Dus ook geen rotterdamse bouwvakkers meer naar Valkenburg of vrijgezellen feesten van pillenslikkende provinciale randstedelingen in maastricht. Dank u.
Gearry | 22-03-10 | 13:15
je mag ook medelijden met loonwerkers, ambtenaren en werkelozen hebben. Doe ik ook. Maar ondertussen altijd grappig om ze te confronteren met hun volgzame leven.
En dan is dit de plek om je uit te leven.
Gun ik ze ook. En jou ook natuurlijk.
LOL@Gearry | 22-03-10 | 13:15
Hee, NS ontdekt humor. Nu nog service.
Lompe Loel | 22-03-10 | 13:17
Welnee, domme zwitsal. Je kent mij niet en ik wil jou niet kennen. Feitelijk ben ik al klaar met je. Het is té gemakkelijk.
gozahtje | 22-03-10 | 13:16
Dat moet je aan die duizenden cognitief minderbegaafde sleurhutbewoners uit Holland vragen.... ik zou het niet weten.
LOL@fittie Lying Dutchman & Lompe Loel..
2 girls 1 cup?
Lompe Loel | 22-03-10 | 13:14
Ach hell, je ligt al K.O. Welkom bij de club.
Lying Dutchman | 22-03-10 | 13:12
u begint u zelf flink voor lul te zetten.
Gaat u door.
Ik vreet mensen als u voor ontbijt.
Ha postert slaat een luchtige topic in,.. gelukkig maar ... tis wel een RODE bus he ....
LMAO
Zo mooi, LyingDutchman voelt zich suprieur omdat ie langer reaguurt op een Web-site :)
Je zal wel een ontzettend rijk leven hebben als dat je greatest achievement is :)
Geinig. Limburg is wel heel ver weg. Coulant van de NS dat je daar als student helemaal naartoe mag. Wel exotisch.
Humor!
Wat moet je in godsnaam in Limburg?
@lompe Loel
Ik heb spontaan medelijden met jouw medewerkers. Hoewel ik durf te betwijfelen of je het wel in je hebt om meerdere bedrijven te hebben. Of het zou het schoteltje naast de wc moeten zijn. Je laat nu iig niet blijken een aanwinst voor de mensheid te zijn.
Barry Hay | 22-03-10 | 13:12
Nu nog enkele powned stickers, en de powned-trein is een feit.
Lying Dutchman | 22-03-10 | 13:07
scherpe opmerking!
Ik ben sprakeloos Deutchman.
Limburg is ook eigenlijk alleen op papier een Nederlandse provincie. In vrijwel alles verschillen de Limbo's van de rest van Nederland. Ze zijn vriendelijker, vrolijker, joliger, trotser, betere bierdrinkers, meer chantabel ten einde de geneugten des levens ten volle te kunnen benutten, flexibeler in de afspraken (kan toch ook morgen?), mona, en ga zo maar door. Doe de limbo!
@GoodGirl | 22-03-10 | 13:03 : Zoek es op Trajectum ad mosa ofzo...
@GoodGirl | 22-03-10 | 13:03
Ik wist niet dat Lutjebroek een eeuw lang zo belangrijk was geweest....
Bestaat het westen van Nederland dan al zoooo lang?????
Zeeschuimer | 22-03-10 | 13:10
Het is een invasie. Alles met een zwitsal komt uit Limburg. Alarmfase rood is een feit.
Kweenie hoor, maar alle andere provincies staan ook op die trein genoemd. Bijvoorbeeld Flevoland: i43.tinypic.com/5a2lmp.jpg
Cortes | 22-03-10 | 12:58
Niet cynisch, eerder vooringenomen.
@Lompe Loel
Je straalt armoedigheid uit, in al je hoedanigheid. Je bent sociaal geisoleerd en hoopte hier wat aanspraak te vinden, helaas is het niveau te hoog gegrepen. Daar sta je dan, in je jaren 90 outfit een shaggie te draaien. En nu? Patatje pinda/mayo scoren, het hoogtepuntje van je dag. Wat een treurigheid. Je hebt de schlemiel-award van 2010 reeds in de pocket. Daaag.
GoodGirl | 22-03-10 | 13:03
ik woon trouwens geweaun in Amsterdam en ben geboren in NY.
Ik neem het alleen op voor de oudste provincie van Nederland.
Oh, lees trouwens ook even geschiedenis van Azië met je belangrijkste stad ter wereld.
Voor mij zijn vestigingen met minder dan 5 miljoen inwoners ook gewoon dorpen. Amsterdam heeft er 700.000? oei, kudT dorpje met grootheids waanzin.
Lompe Loel | 22-03-10 | 13:07
Er zijn door de Romeinen vele plaatsen gesticht langs de natuurlijke grenzen. Dat maakt het ten eerste niet zo speciaal als u hoopt en ten tweede heeft de oorspronkelijke bevolking daar weinig in geholpen, tenzij het door middel van slavernij moet zijn geweest.
Lying Dutchman | 22-03-10 | 13:05
Limburg-extremisten. Inderdaad.
Plaatsvervangende schaamte bij comment Lying Dutchman. Waar zit ik tussen...
@goodgirl..
Neejm maar wel Maastricht, wat al in de tijd van de Romeinen een belangrijke vesting was :)
Een over dat chauvinistische.. Kijk eens naar de reaguursels, lijkt me dat er in de rest van Nederland vrij duidelijk net zo veel xenofobe chauvinisten rondhuppelen.... Of in ieder geval Limobofoben..
Het is gewoon goed vertoeven hier, ook voor niet-autochtone-limbo's like me :)
Hoera! Lekker met de trein naar Maastricht, Belgisch bieren drinken op het Onze Lieve Vrouweplein en de laatste trein weer terug.
Lompe Loel | 22-03-10 | 13:03
Tuurlijk, mijnheertje met al je bedrijven. Grasmaaien bij de buren geldt niet debieltje. Grappig, je lijkt wel infantieler dan de andere Limburgers, heb je misschien een zweempje Downsyndroom in je familie? Doet je mamma met je opa/pappa?
haha idd een goeie!
Limburg is tof. Ik pleit er nog altijd voor een dijk om de Randstad te leggen en de gehele Randstad vol te laten lopen.
In een donkerbruin verleden schreef geenstijl nog wel eens over extreem rechts in Nederland. De oplossing daarvoor was 'een hek om Limburg zetten' lol.
GoodGirl | 22-03-10 | 13:03
doe es geschiedenis leren.
Romeinse tijden zijn misschien een openbaring voor u. Maastricht bijv. opzoeken en kijk meteen wat er in die tijd in noord en zuid holland gebeurde... Hee, was moeras gebied?! Tss, dat is vrermd. Nooit geweten.
En nu even snel geschiedenis leren.
heleboel
zonder doel
lompe loel
hou je smoel
@Cortes | 22-03-10 | 12:40:
Je bewijst maar weer dat Limburg het enige vaste stukje land is.
De rest van Nederland blijft aan elkaar plakken door constant gezever.
Smile on my face!!
Het sterft hier van de Limburgmenschen, het lijkt wel Torremolinos. Jammer.
Ik pleit voor een onderhuidse chip. Dan is het probleem met de kilometervergoeding, met de chipknip, OV chip etc. gelijk opgelost.
+1.
nuff said.
Nederlandse of Belgische provincie Limburg?
Begrijpelijk, maar jammer. Het is hier al zo druk met mensen die - al is het dan maar tijdelijk - zo graag even in een mooie omgeving met aardige mensen wilt zitten.
Lompe Loel | 22-03-10 | 12:56
Ligt in Limburg een stad die een eeuw lang de belangrijkste stad van Europa en in die zin de wereld is geweest? Nee, dus tot zover mogelijkheid om de geschiedenis van beide landsdelen met elkaar te vergelijken en dan nog te durven hopen dat Limburg er beter uit komt.
Bovendien schrijft Limburg nu allesbehalve geschiedenis. Het is een doodsaaie provincie waar geen werk is en waar de mensen die vermogend goenoeg zijn om weg te trekken dat doen waardoor je alleen maar met een hoop chauvinistische, xenofobe, reactionaire katholieke overblijft. Maar veel plezier.
Lying Dutchman | 22-03-10 | 13:01
denk dat ik hier al langer kom dan jij zoutkop.
Doet de NS wel vaker. ;-)
www.dumpert.nl/mediabase/27654/fabb3f0...
Cortes | 22-03-10 | 12:58
verder als jij loon gebonden treurwilg.
Mensen als jij zijn een verkwisting van zuurstof. Blij dat ik niet zo'n zwakbegaafd mannetje in mijn bedrijven heb werken.
Is je vrouw blij met je trouwens? Lijkt me zo sneu om met zo'n klein denkende loonslaaf getrouwd te zijn.
@Cortes | 22-03-10 | 12:40
Leuk he, Limburgers bashen. Voor het geval je het niet weet, Limburg ligt niet in Holland, Limburg ligt in Nederland. Dus als een Limburger zegt dat Limburg geen Holland is, dan klopt dat als een bus (of enig ander OV-middel). Dat jij problemen hebt met die uitspraak zegt meer over jezelf, dan over de Limburgers.
Kut-Hollender! (ja, met een e, zo zeggen we dat hier)
Lompe Loel | 22-03-10 | 12:58
Zeg figuurmans, je zit nog gewoon in je proeftijd hoor.
Cortes | 22-03-10 | 12:58
Altijd gezellig met Cortes. Je vermaakt je weer uitstekend, zie ik.
Boeiend. Net alsof ik daar naartoe zou willen...
@ everybody
Ik moest ook zwaar wennen toen ik hierheen trok 15 jaar geleden, maar het is net als whisky, eerst even wennen, maar daarna is er niks beters meer :)
Cortes | 22-03-10 | 12:56
spoor jij wel?! Met je endlosung?
Ze moeten lager opgeleide mensen als jij verbieden te reaguren.
Limburg = Duitsland = altijd +1
Zit er een tolk bij dat OV-abonnement inbegrepen?
Cortes | 22-03-10 | 12:46
u weet dat Limburg en alle oostelijke provincies een geschiedenis hebben waar het westen een puntje aan kan zuigen?!
Maar door uw calvinistische achtergrond natuurlijk niet belangrijk want klein denken is uw levens motto.
Lekker achter de planten bakken blijven zitten en voiral blijven oordelen vanuit uw rijtjeshuis.
U bent ook een loon werker lees ik af uit uw klein geestige comment?!
@cortes
Is het nu wel ineens weer deel van Nederland :) Make up your mind..
En als die dijken eenmaal breken, voor een kratje Hertog Jan mag je bij wel schuilen hoor :)
LOL +1
Cortes | 22-03-10 | 12:48
Zelfs met een talentumor valt nog te snappen wat er staat.
Ook op de dieseltrein Nijmegen-Venlo?
De trein, daarop, -in, -onder wil je toch niet gezien worden!
In De noordlimburgse en brabose enclave van veolia nog niet.
Maar die doen wel meer rare dingen.
-ze laten korte treinen in de spits rijden
-lange treinen buiten de spits.
-fiets in de spits verboden.
-toilet op slot! i.v.m. misbruik.
www.veolia-transport.nl/vervoerbewijze...
Whahahahahaha! +1
Leuk dat ik met mijn OV shitkaart naar Limburg kan, maar ik kan nog steeds geen NS maandkaart met 2 zones openbaar vervoer op mijn shitkaart zetten. En van zo'n papieren kaartje gaan de poortjes van de metro niet open.
Grappig, laat weer zijn hoe klein Nederlandersch denken.
Hebben ze één van de lulligste landen ter wereld en vinden dan Limburg of Friesland te ver weg.
Den calvinistische protestantsche geest is er blijkbaar niet uit te rammen...
Met de NS was het al mogelijk. Er rijden in Limburg echter ook treinen van Veolia, en daar is het nog steeds niet mogelijk om met de OV-chipkaart te reizen. In bussen hoef je 'em trouwens alleen maar te laten zien; ik kan er dus week/weekend gratis mee reizen omdat niet is te controleren wat voor abonnement erop staat. Och òs sjoene Limburg!
images.google.nl/imgres?imgurl=http://...
Limburg Shurmaniee?
@Cortes..
Heel intelligent geschreven...
Most dich luustere knul, alst ow nie bevahlt, dan bliefste toch scheun boevuh den rivier?
Straks als die dijkjes doorbreken hier aankloppen voor asiel zeker :)
Zo hoort het ook.
Het is dat er sporadisch een vriendelijk exemplaar tussenzit waardoor het slecht generaliseren is.
De OV chipkaart kan nu dus ook in Belgie? Onze provincie heet *ZUID* Limburg he?
Humor ligt op straat, was wel even nodig hier.
haha!
Haah wat un grap,
mogen wij weer verder over jullie gedrag daar in de randstad,
nog steeds dat heerlijk helder Heineken aan het drinken, :P
www.veolia-transport.nl/vervoerbewijze...
Oke, deze is wel mooi.
+1
Hoe kom je weer terug dan?
Erg leuk :)
Het is os Camiel, of ozzen Camiel.... En dat van een ingeburgerde Limburger ook nog....
Eto'O is er ook blij mee.
Hahaha, leuk!
aan de Lahn?
Dat is kei sjiek he, de OV kaart in Limburg met geldt dus ook in de paardentram en de trekschuit?
Limburg wel, maar dat andere stukje buitenland, de Achterhoek, is op veel plaatsen de reis met chipkaart nog niet mogelijk..
Klapanus | 22-03-10 | 12:36
Wilt u dat niet doen.
Hhahaha
Hoeveel strippen kost dat?
Geniaal. Of zoals ze in Limbabwe zeggen:
*mompelt onverstaanbaar "gwhunoenwaahl" *
Leuk, TienerTour.
Eindelijk!!!
Ik kan mijn OV chipkaart in de bus in het weekend en door de week gebruiken. Die automaten zijn nog steeds niet in gebruik hier in Limburg op de bus.
@JossNL | 22-03-10 | 12:35
Bedankt!
erg leuk!
Leuk gedaan..
enkeltje Limburg voor Eurlings.
Naar Limburg vind ik prima.
Goed om te weten! *past zijn landen/provincie-databasetabel weer aan*
-weggejorist-
LOL Horen ze er toch eauk een beetje bij.
Daar moet ik zo naartoe, da's toevallig. Past mijn auto erin?
Wie wil er in godsnaam naar Limburg dan?
Geen dank voor de submit he jongens!
Wat een leuke grap hihi.
REAGEER OOK