
In het Nederland van de Partij van de Arbeid telt iedereen mee. Wordt niemand aan zijn lot overgelaten. Krijgt iedereen een eerlijke kans. Aldus begint de zoetgevooisde (maar nooit onwankelbare) stem van PvdA-leider Wouter Bos. Die gelikt achter de PvdA verkiezingsspot voor de aankomende gemeenteraadsverkiezingen is geplakt. Voelt u de waterlanders al prikken bij zoveel moois? Nou, berg die zakdoek maar weer rap op. Want de verkiezingsspot, bedoeld voor Zendtijd Politieke Partijen (ZPP), is een VERFOEILIJKE wanvertoning van Hoe-Het-Absoluut-Niet-Moet. Zeer schadelijk voor de toch al zo beïnvloedbare jeugd. Telt u de overtredingen even mee? Fietsen op de stoep. Parkeren op de stoep. Geen richting aangeven. Door rood licht rijden. Gevaarlijk oversteken met planken onder de arm. Geen rode vlag aan uitstekende planken op pickup bij slecht zicht, is gewoon verplicht. Stoppen op de openbare weg. De hele commercial ademt een sfeer van ikke ikke en de rest kan stikken. Dat maakt die ene feelgood midget in politieuniform echt niet goed. Man man, als
DIT het Nederland is dat de PvdA voorstaat, dan ziet het er zeer somber uit voor het land. Wij hebben de banken gered. Ja, van ONS geld.
Reaguursels
InloggenDie vent in de pickuptruck keek zo triest omdat zijn baas een stel goedkope Roemenen in huis had gehaald die voor de helft van het minimum jeugdloon zijn werk gaan overnemen en die man neemt nog even snel wat latjes mee en is op weg naar de kamer van koophandel om zich als zzp'er in te laten schrijven, zodat ie nog een beetje zwart kan klussen om zijn vrouw en kinderen te eten te geven. BTW, waarom geen rood dingetje vastgemaakt aan de latjes?
Normaal eidingt zo'n filmpje met:"... En ze leefden nog lang en gelukkig...".
Die vent in de pickuptruck, keek ook niet echt vrolijk. Waarschijnlijk door de gedachte dat hij tot zijn 67e door moet werken.
Jullie vergaten nog: Pliesies mogen onder werktijd niets kopen.
Verder geen teen -1
@of niet | 12-02-10 | 15:15 :
Ja. Waarom niet? Als een bank faalt moet 'ie kapot. Een bank die niet met geld kan omgaan moet failliet. Dat is met ieder ander bedrijf ook zo. Nu worden de banken beloond voor mismanagement door de belastingbetaler, met dank aan Wouter Bos, terwijl er feitelijk niks verandert. De banken gaan gewoon door met hun praktijken en delen weer vriendelijk bonussen uit alsof het niks is en wie mag betalen? De kudtburgers. Die mogen 2 jaar langer doorwerken, meer belasting betalen om de opgelopen staatsschuld af te lossen, terwijl die belastingen niet gaan naar noodzakelijke en doodnormale voorzieningen waarvoor ze ooit bestemd waren. De regering, in casu PvdA en CDA knijpen de burgers af voor hun eigen falen en mismanagement. Niks kortzichtig, dat is gewoon keihard de waarheid. En als je het niet geloven wil, dan moet je over twee jaar nog maar eens naar je salarisstrookje kijken (en je netto banksaldo bekijken) en kijken wat de overheid er aan voorzieningen tegenover stelt.
want ze hadden de banken om moeten laten vallen? werkelijk, GS, beetje kortzichtig dit..
Hier nog zo´n misselijkmakend stukje PVDA propaganda. Ook geschikt om je kinderen in slaap te laten vallen, die houden wel van een sprookje. tvider.com/view/11346
Ik krijg altijd buikloop van die stem van Wouter Bos..
allemaal d66 VVD of Groenlinks stemmen mensen!
Hey, die kabouter in uniform, was die aan het inkopen doen in werktijd ?
En die grote zus die opgebracht werd, dat was natuurlijk alleen omdat ze een bontkraagje had.
Dus alweer twee fouten erbij.
(Oh, was het een hulppost, zeg dat dan mister Boss)
Boodschappen doen onder werktijd ????? zie de laatste scene !!
Goed stuk Van Pruisen. Waarschijnlijk kan de PvdA de campagne beter hernoemen naar "Iedere STEM telt mee." Die smerige lijzige glibberstem van Bos gaat door merg en been. Alleen mensen met een IQ van 60 hebben niet door dat deze man liegen en bedriegen tot een kunst heeft verheven.
Brr, wat is het koud buiten, hopen dat het aanhoud tot 3 maart.
Iedereen een eerlijke kans.
Om torenhoge belastingen te betalen als je werkt.
Om overvallen te worden als je een winkel hebt.
Om aangevallen te worden als je oud bent en zomaar over straat naar de buurtwinkel loopt.
Om mee te praten in een 'klimaatdiscussie' als je maar niet sceptisch bent.
Om burgemeester te worden als je maar van de PvdA bent (of vooruit dan, een bevriende partij).
Op een huurhuis, nadat alle politiek-correct bevoorrechten zijn voorgegaan.
Op een baan, als je huid juist gekleurd is.
Op een bestuursfunctie, als je zwijgt over hoe je aan die positie komt.
Op vrijheid van godsdienst, maar wees liever niet ongelovig, dat past niet bij de religieuze inspiratie die de PvdA graag ziet.
Op onderwijs, als het management van de onderwijsinstelling zijn zakken heeft gevuld.
Op gezondheidszorg, als het management van de zorginstelling zijn zakken heeft gevuld.
Sinds wanneer mag de politie worden ingezet voor politieke reclame? Ik hoop toch van ganse harte dat de politie niet als één blok achter deze PvdA reclame staat.
Overdrijven is ook een kunst, alleen dat bakkie en die scooter op de kruising was wel link. Veel erger was de stem van de "Narrator": dat was Wouter Bos, die een imitatie van David Attenborough (bekend door zijn vele bekroonde natuurdocumentaires) doet. Dat werkt bij mij als een rode lap op een stier.
De zelfvernietigingsdrang van de PVDA..
Lekker laten gaan.
Iedereen een eerlijke kans? En dat zeggen de uitvinders van positieve discriminatie?
The_Challenger | 12-02-10 | 09:08
Ik wordt ook kotsmisselijk van die omgekeerde wereld die Sire en dus nu ook de pleeveedeaa ons doen willen geloven. Je wordt verdoemme als als autochtoon te kakken ggezet in je eigen land. Witte aso's, witte agressievelingen en de donkere medelander als heilig boontje. Waar ga je als land heen als je de autochtone bevolking een schuldcomplex probeert aan te praten? Ik denk dat we niet alleen economisch maar zeker ook sociaal maatschappelijk op een dieptepunt zitten. En aangezien we in aanloop naar de verkiezingen volgend jaar niet meer geregeerd worden, zal het alleen maar slechter worden. Ik ben trouwens ook benieuwd wat die laffaards met prinsjesdag als laatste wanhoopsdaad gaan beslissen. Ik denk dat we weer kadootjes uit eigen zak krijgen om te paaien voor 2011.
BarneyBoner | 12-02-10 | 08:51
Ze wíllen op zich wel, maar ze kunnen het gewoon niet, namelijk. Als je als partij alleen maar meer ambtenaren wilt, en de geldstroom naar de staat zo groot mogelijk, het bezit van de staat zo groot mogelijk... dat is vragen om problemen. Dus ja, een mooi verhaal, maar uiteindelijk werkt het voor geen meter. Het geld dat binnenkomt, daar lopen degenen waar het niet voor bedoeld is mee weg. De echte armen krijgen daar door te weinig. maar goed, daar kun je altijd rechts nog de schuld van geven, terwijl het gewoon je eigne schuld is, maar goed. Ook de ondernemers brengen uiteindelijk zo minder in het laatje, enerzjds omdat ze de grens over vliegen, anderzijds door de rem op échte economie. En uiteindelijk... moeten degenen die nog wel werken, veeeel meer betalen dan nodig zou zijn. Dank u wel, PvdA, voor alle verhalen en mooie bedoelingen. Maar kunt u uw hobby niet liever ergens anders doen, want het wordt allemaal net niks? En mij, het wordt me gewoon te duur...
Hitler maakte ook propaganda filmpjes!!!!!
Wordt er dan niet veel geld opzij gezet voor het potje van de betreffende land. Elk jaar komen er duizenden toeristen... Waar is dat geld gebleven ?
Mijn eerste gedachte is : ben ik in een spotje van sire beland ? De goodies hebben een kleurtje en de foute mensen zijn blank..
Wouter Bos is gewoon een leugenaar van het ergste soort.
"Griekenland gaat ons niets kosten en ze krijgen niets".
Door de beslissing van de EU om Griekenland te steunen is de rente nu al gestegen als Wouter binnenkort een staatslening nodig heeft
slechte feelgoodspot met vette focus op 020 en de provincie. ze proberen uit alle macht te appeleren aan het karakter van de doelgroepen met die overdone profieltjes. maar da's allemmaal buitenkant. ik denk dat de principieel rooie dit dus verkwisting vindt en een warm gevoel krijgt bij het de barricades opgaan. De oude vechters-mentaliteit. Deze spotz it vooral op de linkse elite.
Fleauxe | 12-02-10 | 08:56
Precies.
Met dit soort berichten wordt de vrijdag niet echt mooier.
*hopen gaat*
@Teun van het Tuinpad | 12-02-10 | 08:51: Laten we hopen op betere tijden, en nieuwe topics. ;
Pieter Bas | 12-02-10 | 08:52
Schudt die veren maar van je af.
;)
Goedemorgen lieve reaguurderTs!
Doet me denken aan propagandafilmjes van Stalin, gadver (ook de reageersels worden continu verwijderd bij Jou Buis) hoezo dictatuur?
@Teun van het Tuinpad | 12-02-10 | 08:48
Heerlijk! Dát, én een bakkie extra dark. ☺
Fleauxe | 12-02-10 | 08:47
Triest, echt.
Ik kan het helaas niet vrolijker maken.
Dat is nou juist PvdA... Doen alsof we zo vrij en makkelijk zijn maar je vervolgens een oor aannaaien...
Pieter Bas | 12-02-10 | 08:46
Dat lucht op, denk ik zo.
:)
@Teun van het Tuinpad | 12-02-10 | 08:34: Wat een treurig nieuws, bah.
Eérlijk delen? Goedverdoeme, éérlijk delen?! Níets eerlijk delen. Degene die zich de typhus werkt om het goed te hebben voor gezin, haard en huis betaalt zich scheel aan Wouters reddingsdriften en het schuim van de samenleving wat niets anders wil dan profiteren van Wouters reddingsdriften.
Oh, en wat dat spaargeld redden betreft, wat heeft Wouter dan te zeggen op zijn eigen uitspraak, 2 dagen voor het omvallen van DSB, dat er voor mensen geen enkele reden is om hun geld weg te halen, terwijl 3 dagen daarvoor binnen de NB en 2e kamer al bekend was dat DSB ernstig in de problemen zat? Welke spaarders die meer op hun rekening hadden staan dan de staatsgarantie heb je daarna gered Wouter? Je hebt ze gewoon belazerd. Een paar spaardertjes opgeofferd voor het Grote Doel. Wouter, je bent een (s)linkse rat.
Donder toch gewoon snel op met die hele kudtpvda van je. Het is weer genoeg geweest, dat smijten met het geld van een ander. Jammer dat de stemmertjes toch weer hebben geleden aan een ontzettend korte termijn geheugen wat betreft pvda regeringen. Maar wie zijn billen brandt....
Ashtrey | 12-02-10 | 08:38
Mogge, ondanks dit trieste nieuws.
@Teun 8:34
Trieste zaak, een verhaal vertellen zonder iets te vertellen..
To be continued..
Mogguh.
OT
Man man
www.elsevier.nl/web/Nieuws/Nederland/2...
Fleauxe | 12-02-10 | 08:29
Ghehe.
;)
@pietjuhklaas | 12-02-10 | 08:27: Nee, maar er is een partij die opteert voor het door den knieën schieten van die verkeersterroristen.
Die oudere vrouw die oversteekt hinderd het verkeer. Kan je lopend ook een artikel 5 krijgen?
Elisabeth2 | 11-02-10 | 22:15
Wie zegt tegen heug en meug, echt niet, ik trots op mijn werk en heb er zin an, maar Van Pruisens prietpraat stukjes dragen natuurlijk helemaal niks constructiefs bij aan de samenleving, zonde van de tijde, net zoals het zonde van mijn tijd is om hierop een reactie te schrijven. Desalniettemin allemaal een fijne dag toegewenst.
Balzack | 12-02-10 | 08:13
Ah, da's een bekend filmpje.
www.youtube.com/watch?v=Vnxc5xr4f2E
Kijk dit voor de waarheid over dit kabinet.
Bijna een surrealistisch filmpje. Bijna geen excuusallochtonen, idilisch wereldje, en veel veel ikke ikke. Raarrrrr.
Een paar jaar geleden was er ook zo'n soort spotje van de PVDA van een oudere man die kansenjongeren die op straat zwierven opving. Toen de man gevraagd werd waarom hij dat deed hij dat ze op deze manier tenminste een soort thuis hadden en toen begon hij te janken....
GOEDVERDOEMME wat een toneelstukje zeg. Hoeveel zakken met uien zouden daar aan te pas zijn gekomen? PVDA altijd -1.
Fleauxe | 12-02-10 | 07:59
Rustig, rustig, komt vanzelf...
*te werken gaat, misschien nog even tijd hebben wat te plempen*
Fleauxe | 12-02-10 | 07:59
Ik denk dat hij gelijk de pijp aan Maarten geeft.
* mee kucht *
@Teun van het Tuinpad | 12-02-10 | 07:53: Zou Steven Jobs nog zo blij zijn als hij wist dat Fransisco van Jole zijn producten koopt? Inderdaad, dat bedoel ik.
-
Voorts EIS ik een nieuw topic!
Zo, filmpje bekeken...... WTF???? WAAR is dit opgenomen? Ik zie allemaal roomblanke rode hollanders. 1 mevrouw met wat pigment als excuusallochtoon in meewerkende baan en 1 zwartmanfigurant in een busje. Dit moet allemaal studiowerk zijn, zelfs het criminele bontkraagje is een witmeisje.
Sjeng de helle | 12-02-10 | 07:51
Laters vrind en succes !
Fleauxe | 12-02-10 | 07:51
Ik vind die fruithype allemaal maar niets.
Morkovich | 12-02-10 | 07:50
Fijne dag nog, tot laters.
LOL@Teun van het Tuinpad | 12-02-10 | 07:47: Nu bij Goedemorgen Nederland; onthulling dat Apple-oprichter Steve Jobs een enorme eikel is. Net als z'n klanten dus.
Morkovich | 12-02-10 | 07:50
Later !
Dat was het alweer voor deze ochtend. Het was mij een waar genoegen. Tot laters!
Morkovich | 12-02-10 | 07:45
Ah, die jojo.
;
Fleauxe | 12-02-10 | 07:45
De ME 109.
*oude tijden herleven doet*
@Teun van het Tuinpad | 12-02-10 | 07:42: Voor mij ook;
www.youtube.com/watch?v=_a_TETqe1Cg
Teun van het Tuinpad | 12-02-10 | 07:41
www.opinieleiders.nl/techlog/images/di...
Fleauxe | 12-02-10 | 07:41
Dat was het enige stukje waar ik even moest oppassen, inderdaad.
De rest was goed te doen.
Morkovich | 12-02-10 | 07:39
Wies da ?
@Teun van het Tuinpad | 12-02-10 | 07:23: Ah, mooi zo. Ook niet in je straat? Jij ook een goedemorgen gewenst, uiteraard.
@Sjeng de helle | 12-02-10 | 07:28: Gruppe Mitte zet slakkenzout in.
@Morkovich | 12-02-10 | 07:26: Niet geconstateerd, aha, maar het kan er dus wel zijn.
*bang maken doet*
Teun van het Tuinpad | 12-02-10 | 07:35
Inderdaad! LOL! Hehe. Pssst niet doorvertellen aan Diederik S. he?
Als of de pvda dat voor elkaar heeft gemaakt met een heel leger uitvreters zeker. Nee, wij werkenden betalen dat. Zooitje hypocrieten. Mooi weer spelen van andermans centen. Afschieten dat tuig.
Morkovich | 12-02-10 | 07:36
Er schuilt een Piet Paulusma in iedereen.
;)
Sjeng de helle | 12-02-10 | 07:34
Kijk, dat is het echte werk !
Teun van het Tuinpad | 12-02-10 | 07:33
Inderdaad. DbserverT is niet aangesloten op internet of een netwerk. Vrij van inbrekertjes dus!
Morkovich | 12-02-10 | 07:34
Ghehe.
( speciaal voor EvdD )
;)
Morkovich | 12-02-10 | 07:28
Nee, fout!
Maar inderdaad mooie klimhal .
Teun van het Tuinpad | 12-02-10 | 07:27
Inderdaad! kun je zo'n ding op je eigen terrein neerzetten:
www.youtube.com/watch?v=dW6aBo8k-HQ
Sjeng zijn speeltje van vroegah.
www.dvhn.nl/nieuws/noorden/drenthe/art...
Conclusie VVD: Agentes hebben een bouvier.
Morkovich | 12-02-10 | 07:31
100 % Klimaatmaffia-vrij !
Teun van het Tuinpad | 12-02-10 | 07:30
Database aanleggen en resultaten vergelijken met die van het IPCC! ;)
GS, voor al uw lokale weers-wetenswaardigheden.
;)
Fleauxe | 12-02-10 | 07:22
Kanton Süd macht Meldung: niet meer glad is uitstekend gestrooid.
Vriest -5
Sjeng de helle | 12-02-10 | 07:25
Owja jij komt uit Heerlen he. Leuke klimhal. ;)
Sjeng de helle | 12-02-10 | 07:25
Ik verwacht lange rijen bij de Belgische Overheid !
;)
Fleauxe | 12-02-10 | 07:22
Hier is het exact -4.7. Geen gladheid geconstateerd.
Teun van het Tuinpad | 12-02-10 | 07:22
Jammer genoeg wel maat!
Denk dat ik maar Belg word!
B.E.L.G.= Ben Eerst Limburger Geweest en de Sjeng is Limburger, moet kunnen.
Fleauxe | 12-02-10 | 07:22
Mogge.
Hier is het -6 en vooralsnog weinig gladdigheid, gelukkig.
Sjeng de helle | 12-02-10 | 07:20
Het draait vooral om lijfsbehoud en de hang naar het pluche.
Goedemorgen lieve mensen. Geen idee hoe het bij jullie is, maar hier is het spek en spekglad.
DANNY3960 | 12-02-10 | 07:15
Klopt, daaraan werd in het parlement gerefereerd. Daardoor werd met de Clerck de vloer aangeveegd. Het falen van de Rechterlijke macht. Er werd letterlijk gezegd dat de gavangenis van Tongeren leegstond.
Ik heb zo'n fel debat in Nederland nog nooit gezien. hier draait alles oerverloos over punten en komma's.
Sjeng de helle | 12-02-10 | 07:14
Hier komen we niet verder dan een paar Buurtvaders en een kopje thee.
En een reisje hier en daar.
*zucht*
Sjeng 6:58
Jammer, ook daar wordt geblunderd.
www.nieuwsblad.be/Article/Detail.aspx?...
Teun van het Tuinpad | 12-02-10 | 07:01
Die wel ja!
Het ging er ook stevig aan toe in het parlement. Min. v. Justitie de Clerck lag zwaar onder vuur. En Den Decker kwam met met het voorstel van het ABC team, dat is een initiatief was van Ex Rijkswachters, met positief commentaar van de Politievakbond ook ten aanzien van de aktie waarbij teven 18 personen werden opgepakt.
Zie ik hier nog niet gebeuren, gezien het TV spotje en de lijst van happysolo.
OT
Gelukkig is daar altijd Elsevier om je een hoop ellende te besparen, kijkgewijs dat is.
www.elsevier.nl/web/Nieuws/Politiek/25...
happysolo | 12-02-10 | 06:59
Zo, da's een lap tekst op de vroege morgen.
;)
happysolo | 12-02-10 | 06:59
Bedankt! klopt allemaal.
Morkovich | 12-02-10 | 07:01
GriekeNland, lutser
Morkovich | 12-02-10 | 07:01
En Kereltje had het hoogste woord, denk ik zo maar.
.... en bedankt happysolo | 12-02-10 | 06:59, het is wellicht nog wat vroeg voor zo'n lang betoog, ik zal het misschien later vandaag in delen lezen.
Sjeng de helle | 12-02-10 | 06:58
Ze kunnen het dus wel, gelukkig.
Teun van het Tuinpad | 12-02-10 | 06:56
Standaard debatje. Financiele crisis, begrotingstekort Griekeland, belastingen enz.
''In het Nederland van de Partij van de Arbeid telt iedereen mee. Wordt niemand aan zijn lot overgelaten. Krijgt iedereen een eerlijke kans!! Onderstaandelijst is bij gewerkt tot September2009.
- verkwanselen homorechten;
- verkwanselen vrouwenrechten;
- verkwanselen recht op vrije meningsuiting;
- toelating door Albayrak van steeds meer (illegale) immigranten;
- subsidiëren van dictatoriale regimes door Koenders;
- instemmen tweede termijn militairen in Uruzgan, nu al meer dan 20 doden onder NL soldaten;
- verplichte aantallen allochtonen door Guusje ter Horst bij de overheid;
- vervreemden van de echte arbeiders;
- voortrekken van een haatzaai religie;
- Bos wilde geen minister worden onder Balkenende (werd het toch);
- geen JSF (komt er toch);
- 2e EU referendum (kwam er niet);
- Parlementaire Irak enquete (kwam er niet);
- Belastingverhogingen en nieuwe belastingen;
- Graaigedrag PvdA bestuurders in alle geledingen van de samenleving;
- Cramer verleent toestemming voor bouw vervuilende kolencentrales op maasvlakte;
- Burgemeestersreferenda waar alleen uit PvdA kandidaten kon worden gekozen;
- Toespelen lucratieve baantjes (o.a. Calon, Melkert);
- Herfkens betaalde haar "Huursubsidie" niet terug;
- geweld allochtone PvdA raadsleden tegen vrouwen;
- toestaan gescheiden gemeenteloketten voor mannen en vrouwen in moskee door Aleid Wolfsen;
- Generaal Pardon voor illegalen zonder dat de financiële en maatschappelijke consequenties duidelijk zijn;
- Groeiend aantal voedselbanken in dit land;
- Onbeperkt laten oplopen van de staatsschuld door Wouter Bos;
- Kwartje van Kok werd niet teruggegeven aan automobilist;
- Sluiten van gevangenissen door Albayrak ondanks talloze veroordeelde criminelen;
- Toestemmen provinciale PvdA bestuurders in verkoop Energie Bedrijven aan buitenland;
- de rampzalige vernieuwingen in het onderwijs;
- weghalen van kunst uit gemeentehuis omdat moslims daaraan aanstoot zouden nemen;
- gigantische bezuinigingen bij de politie;
- verhogen van de AOW leeftijd naar 67;
- Burgemeester Aleid Wolfsen die onterecht declareert en de media zijn wil wil opleggen;
- Schandalige vertoning rond de verantwoordelijkheid van de overheid bij de Catshuisbrand;
- het uit de hand laten lopen van de inburgeringscursussen, waardoor bijna niemand deelneemt;
- de aanstelling van Tariq Ramadan als integratiespecialist en bruggenbouwer, die later een wolf in schaapskleren bleek te zijn en alsnog moest vertrekken;
- de onwil om hard tegen Somalische kapers op te treden;
- subsidiëren van bancaire sector zonder bonusbeleid te beperken;
- Burgemeester Aboutaleb die weigert zelf schuld te erkennen bij de ramp met het strandfeest in Hoek van Holland;
- het doorschuiven van het oplossen van de ellende naar volgende kabinetten;
- het laten oplopen van het aantal asielzoekers;
- de kosten van de migratie mogen niet bekend worden gemaakt door Van der Laan;
- het OM een politiek proces laten starten tegen Geert Wilders;
- het om religieuze redenen willen terugdringen van de koopzondagen;
- bij de 15 grootste gemeenten 10 PvdA burgemeesters: Amsterdam, Rotterdam, Utrecht, Eindhoven, Tilburg, Groningen, Breda, Enschede, Haarlem, Zaanstad;
- Nout Wellink van De Nederlandse Bank mag gewoon blijven zitten na het falen bij het toezicht op de banken;
- de PvdA in de vorm van Paul Tang lekt stukken uit de stukken voor Prinsjesdag;
- enz.
Teun van het Tuinpad | 12-02-10 | 06:53
OT
De gerechtelijke Politie in België heeft gisteren invallen gedaan op 22 plaatsen. wapens, C 4 spingstof en dynamiet, alsmede munitie zijn in beslag genomen.Niets over gehoord op de Ned. TV wel de bealging van de NOS flimploeg op het Belgisch journaal. Een vioorstel in ingediend en besproken in het parlament om het ABC Team weer op te zetten( ruime bevoegdheden) dat ook actief was tijden de Bende vanm Nijvel zaak. Chapeau voor de Belgen.
Sjeng de helle | 12-02-10 | 06:54
LOL, je bent in vorm !
;)
Morkovich | 12-02-10 | 06:52
Gelukkig heb ik het gemist, zo te horen.
LOL @ Teun van het Tuinpad | 12-02-10 | 06:53
Sjeng de helle | 12-02-10 | 06:46
Gelieve niet tijdens een reces. ;)
Veiligheid voor alles, heb al contact opgenomen met RTL
en zal daar de bestemming doorgeven, voor de programma's de Grote Verbouwing en Puinruimers met een optie op: Help mijn man is klusser.
Kan ook na de verkiezingen voor de PvdA met zo'n spotje.
Sjeng de helle | 12-02-10 | 06:48
Een bepaald gedeelte van Brussel.
Om maar iets te noemen.
;)
Sjeng de helle | 12-02-10 | 06:44
Ik werd er misselijk van (P&W)..
Sjeng de helle | 12-02-10 | 06:44
Dat spotje heb ik gemist ( P&W trouwens ook )
DANNY3960 | 12-02-10 | 06:46
Eigenlijk wel nietwaar? Maar kan nog steeds andere doelwitten uitzoeken.
Morkovich | 12-02-10 | 06:43
Is dat niet het land van Graaf Dracula( Prins Vlad de Dracul) ?
Om het bloed onder de nagels gehaald te krijgen of leeggezogen te worden kan ik beter in Den Haag op vakantie gaan.
Sjeng de helle 6:36
Goeiemorgen.
Laatste zin moet zijn:" Nu willen we naar Marokko, ik ga straks boeken"
Teun van het Tuinpad | 12-02-10 | 06:40
Dat is het! Marakesch here we come( Op papier)
Gisteren naar aanleiding van het spotje het debat gevolgd bij P&W Pechtold versus Bos. de ultieme strijd der gladiolen( Eh, galdiatoren)mijn lieve hemel hoe is het mogelijk?
Sjeng de helle | 12-02-10 | 06:36
Roemenie schijnt ook z'n mooi land te zijn. De ING kan daar zo een kantoor neerzetten. Het is maar een idee. ;)
Morkovich | 12-02-10 | 06:37
-6 graden.
Brr, dus.
Sjeng de helle | 12-02-10 | 06:36
Ik zeg boeken en afwachten.
Uiteraard zelf niet gaan, dat is.
;)
Nogmaals: LOL @ Sjeng de helle | 12-02-10 | 06:36
Hehe
Teun van het Tuinpad | 12-02-10 | 06:33
Mogge. Bij U ook zo koud?
Morkovich | 12-02-10 | 06:22
Teun van het Tuinpad | 12-02-10 | 06:33
Moggûh. Vandaag maar weer aan het volgende probleem:
In huize Sjeng staan we momenteel voor een dilemma:
Enige jaren terug vakantie geboekt naar Indonesië, ging niet door Tsunami meer dan 200.000 doden.
Toen een vakantie naar Haïti, ging niet door aardbeving, meer dan 200.000 doden.
Nu willen we naar Marokko! Zou dat goed gaan?
Sjeng de helle | 12-02-10 | 06:15
LOL
Mogge @ all !
LOL @ Sjeng
Mogge allen!
Inderdaad, weer een heerlijk stukje om de dag mee te starten. Ach, volgens mijn agenda krijg ik toch al een kudtdag!
*koffie zetten doet*
Goede morgen all,
Daar zijn nu verkiezingsspotjes voor: om te fileren.
Bij P &W debat tussen Pechtold en Bos de heren zijn het volkomen met elkaar eens over een onderwerp: Wilders, Wilders, Wilders, iets over de daadwerkelijke aanpak?
Zelf maar in de privé sfeer oplossend gewerkt:
Kleindochter: Opa wat zij heamau( naar aanleiding van het draadje van gisterenmiddag) mensen worden er ook heamau kindjes geboren en ben ik ook een heamau kindje?
Opa:
Gewone kindjes worden door de Ooievaar gebracht,
En heamau kindjes door een Roze Flamingo en jij bent door de ooievaar gebracht
Goeie morge,
hmmm, een stukje Van Pruisen om de dag mee te beginnen. Dat beloofd niet veel goeds voor mijn vrijdag. Komt over een paar uurtjes nog wel eens kijken.
Ab Sconditus | 12-02-10 | 04:10
@ Ab
Mooi lijstje ... maar ik mis de PVV
PvdA= Portomonnee van de Ander
CDA= Christus Dacht Anders
VVD= Vereniging Van Dikvreters
CU= Coalitie-Utilisten
D'66= Dikdoeners (sinds) `66
SP= Stel Patjepeers
GL= Gevaarlijke Leugenaars
hondsdolle baas | 12-02-10 | 02:52 `
Wouter Bos had de ABN en ING gewoon failliet moeten laten gaan.
hondsdolle baas | 12-02-10 | 02:52
Met uw goedvinden en uw portemonnee heeft hij dus een akkoord getekend die EN 30,2 miljard euro gekost heeft om de ABN-AMRO overeind te houden EN 80% van 120 miljard euro van de subprime hypotheken van ING-Direct in Amerika.
hondsdolle baas | 12-02-10 | 02:52
Wat heeft Wouter Bos t.a.v. de bankencrisis dan goed gemanaged ?
Geile Uggs
Tot aan de laatste twee zinnen was het goed. Ik ben een VVDer, maar Bos heeft de bankencrisis absoluut goed gemanaged.
Ken je dat boek? Alleen op de wereld?
Steylleaux | 12-02-10 | 02:36
www.youtube.com/watch?v=4p1ZXoAavGg
Carnaval zoals het hoort. Check die dansmariekes. Aviões do Forró - Maimbe Dandá live in Salvador, BA tijdens carnaval 2009.
JustBerg | 12-02-10 | 02:25
Wie verwacht dat idealisten beschermd worden tegen tegenstanders zonder argumenten verwart de wereld zoals ze zou moeten zijn met de wereld zoals ze is, ofwel: snapt niet hoe het werkt. Begrijp me goed, idealen zijn belangrijk, maar in een democratie zijn ze weinig waard zolang ze niet aanspreken.
Ik bedoel... carnaval..........
MORGEN IS HET LEKKER CARNAVAL!
Effe een paar dagen geen gezeik eauver eauvertreaedingen...
Cees weet het ok niet: www.youtube.com/watch?v=eGUydF7PbeU
Lijkt wel 12 steden, 13 ongelukken
Als je elke vorm van idealisme de grond in boort met overtredingen tellen in het filmpje dan snap je gewoon niet hoe de wereld werkt. @de jongens van geenstijl: er zijn betere topics geweest. Makkelijk en nieuwswaarde van 0.0.
Lets Kuttekrap | 12-02-10 | 02:04
De ultieme bullshitdetector. Ik zou tien jaar van m'n leven geven om 1 avond met die knakkert in de kroeg te hangen.
Lets Kuttekrap | 12-02-10 | 01:52
Shit, te laat!
@harry pikkel | 12-02-10 | 02:00
Heheheh. Buk was de beste.
harry pikkel | 12-02-10 | 01:49
Remco Campert?
Parsons | 12-02-10 | 01:55
Bedankt. U bent te goed!
Zit die gozer zich nou af te rukken op 1'25" of zegt dit iets over mijzelf?
Lets Kuttekrap | 12-02-10 | 01:52
Held! Ik kwam er niet uit. Snap trouwens niet wat er zo bijzonder is aan Remco Campert. Spreekt dus eigenlijk in m'n voordeel dat ik er niet op kon komen. Kan in ieder geval hier niet tegenop, daar zijn we het vast wel over eens:
www.youtube.com/watch?v=gifEn61dZBc
@ parsons, uitzetting gemist is een betere site.
@Mr_Robson | 12-02-10 | 01:32
Fritsma had daar groot gelijk. Wat is je punt precies?
harry pikkel | 12-02-10 | 01:49
R.C. ? Sorry, heb geen idee. Tiende Plek? Ik ga er een nachtje over slapen.
@Irriducibili79
Thanx for the drink.
*out*
Flipse66 | 12-02-10 | 01:46
Je hebt helemaal gelijk. De Van Pruisens van deze wereld zijn niet in staat om een leuk stukje te schrijven omdat ze (los van een gebrek aan talent) te verbitterd proberen hun eigen gelijk te halen en hun favoriete blondje te promoten. Als ik behoefte heb aan zuur dan haal ik wel augurken en Amsterdamse uien van De Leeuw, dat is tenminste zoetzuur.
@pius | 12-02-10 | 01:32
www.lmgtfy.com/?q=uitzending+gemist+no...
@harry pikkel | 12-02-10 | 01:49
Ome Remco Campert?
@ pius, in mijn eigenbelang krijgt Harry een dubbele en zeer zeker geen carte blanche.
pius | 12-02-10 | 01:37
Ken jij een schrijver met de initialen R.C.? Ik haat dat, als ik niet op een naam kan komen. Het overschaduwt alles, je leest andere comments niet meer en hebt al helemaal geen zin meer om er op in te gaan.
*morgen gaat uitzoeken of 2011 nog haalbaar is voor de Blancopartij."
*overmorgen pius gaat paaien om partij op te geven voor 10e plek op de Blancopartij"
*Tussendoor met Vanderf moet overleggen of hij het eens is met deze beleidsmaatregelen*
Flipse66 | 12-02-10 | 01:46
@ Vlaflip
Je bent gehoord. Het feit dat je je gal kan spuwen zonder ban is GeenStijl waardig.
Vroegahh was Geenstijl best leuk. Ondanks het rechtse imago maar dankzij leuke en scherpe stukjes. Verbaasd constateren dat er zowaar ook zoiets als rechts intellect bestond. Ik vermaakte me hier dagelijks !
Door blaatapen als Van Pruisen is Geenstijl een karikatuur geworden van wat het ooit was. Jammer !
irriducibili79 | 12-02-10 | 01:44
U heeft smaak!
*Toast op het domme KudTvolk uitbrengt*
slakkenzout | 12-02-10 | 01:22
Wil je de Grieken er even buiten laten! Zag in het journaal de Griekse erewacht weer langskomen in die leuke jurkjes, maillots en pantoffels met pomponnetjes. En dan die leuke pasjes, Monty Python is er niets bij!
Kijk, dat zouden onze huurlingen in Oeroezgan nou eens moeten doen, dan kunnen ze de taliban zonder enige weerstand een voor een oprapen: die liggen met zijn allen met hun kop naar Mekka omdat ze denken dat het einde der tijden is gekomen.
@ pius. Daar komen we in een achterkamertje wel uit "fles Glenfiddich op tafel zet".
@Graaf van Egmont | 12-02-10 | 01:40 ,
keep thinking out of the box.
*nest*
irriducibili79 | 12-02-10 | 01:31
Sterk! Misschien kunt u Harry Pikkel nog overhalen.
vander F | 12-02-10 | 01:39
Uiteindelijk komen we hier op GS wel tot een compleet nieuwe democratische vorm. Das mijn vaste overtuiging.
@je moehar | 12-02-10 | 01:36 ,
yep.
ik moet nodig m'n nest in.
prekert | 12-02-10 | 01:26
Volgens mij nog geen teken. Hij was ook al lang weg bij GS. Hier 2 reacties van mijzelf onder een Brullio topic www.joostniemoller.com/2010/01/brullio... & www.joostniemoller.com/2010/01/brullio... ps (1500 keer per jaar komt het voor waarbij het bekend is)
@Graaf van Egmont | 12-02-10 | 01:35 ,
zie vander F | 12-02-10 | 01:37
*steeds meer zin krijgt in de Partido Blanco, of hoe het maar gaat heten*
Da's alweer jaaaaaaaren geleden dat ik een (1) plisie naast elkaar zie lopen. Het zijn er hier steevast twee (2). Bij ons. Anders durven ze het niet echt aan, zo op straat.
harry pikkel | 12-02-10 | 01:24
Mijn excuses natuurlijk. Had ik kunnen verwachten. Maar u moet weten dat de verdiensten dermate astronomisch en uitgebreid zullen zijn dat u er misschien eventueel, ooit nog eens over na kunt denken. U mag zelfs mijn plaats overnemen. Ik begrijp natuurlijk dat dit voorstel als volstrekt oneerbaar kan worden opgevat door u en als dit zo is heb ik dit voorstel natuurlijk nooit gedaan. Dat zou niet kies zijn onder vrienden, logisch.
*in spanning afwacht*
@Heads or Tails | 12-02-10 | 01:34 ,
heb ik ook over nagedacht,
stel de Blanco partij heeft 4 jaar lang 50 zetels,
en het maakt na 4 jaar geen fuck uit,
het land draait vrolijk door,
heb je in ieder geval een troef in handen om eens rigoureus te snoeien in die onzin.
@Anders nog?
Veel, heel veel roombotercake, en elke dag een pakje roomboter anaal inbrengen. En dan die wolknot in d'r strot douwe, niet lulle maar breie.
Een soort AKOEGRAIP watertherapie, maar dan voor huisvrouwen.
Wat is het nog druk hier zo in de late avond. Moeten jullie reaguurder morgen niet werken of zo????
Heads or Tails | 12-02-10 | 01:30
Nee, was h.p. Gebbetje tussendoor. Maar wie was R.C?
*Kijkt vertwijfeld naar boekenkast*
vander F | 12-02-10 | 01:30
Over onbestuurbaar gesproken. Als we nou gewoon 20 capabele en integere ministers zouden kiezen. Kunnen die 150 ook gewoon een baan gaan zoeken.
de honden blaffen... | 12-02-10 | 01:16
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha..... geweldig.
vander F | 12-02-10 | 01:30
Zou het niet een simpel idee zijn om de Tweede Kamer te decimeren tot zeg 50 man/vrouw? Heb je gelijk een kiesdrempel en ben je van al die kleine kudtpartijen af.
Elk beschaafd land heeft maar 2 of 3 partijen. Die wildgroei in NL slaat werkelijk nergens op en nu kom je nooit van het CDA af.
Kent iemand nog de buurtsuper dan? Is dat niet iets van 20 jaar geleden?
Van Pruisen ga es deaud. Beetje links betichten van boven de wet staan.
Friesema van jouw geliefde pvv al gehoord over zij dubbele salaris?
www.youtube.com/watch?v=X8XALVdaGSA&am...
Ga lekker weg naar Faux News. Enge rechtse propa-papagaai!
Parsons | 12-02-10 | 01:28
Nee, u bent me elke keer voor. Let me let you google that for me please. Of zoiets.
Het is closing time voor mij. www.youtube.com/watch?v=xGytDsqkQY8
Gegroet @ allen
*out*
De Blanco Achterkamertjes Eigenbelangen and so it is......
Nou dacht ik echt even dat dat oude vrouwtje eindelijk eens aan het werk werd geschopt. Hele leven de huisvrouw uitgehangen en nu een beetje AOW trekken van de belastingbetalert? Hup, doe eindelijk eens iets voor de kost want op deze manier blijven vrouwen 5 jaar ouder worden omdat ze maar niet willen slijten. Maar nee hoor, PvdA-filmpje dus ze gaat waarschijnlijk gesubsidieerd breien met gratis koffie en cake toe.
irriducibili79 | 12-02-10 | 01:25
Uw rechtlijnigheid heeft mijn respect! Wij komen er wel uit.
@Graaf van Egmont | 12-02-10 | 01:21 ,
laat ze maar zweten,
het zal opvallen, zeker bij 20 zetels,
bij ongeldig of niet stemmen staat er niets, maar dan ook niets op het spel,
de zetels worden gewoon ingevuld, net alsof iedere burger een plaatsje heeft in het parlement, dat is natuurlijk straf gelul,
ze nemen de niet-stemmers, zij die walgen niet mee, je ziet ze niet. je voelt het niet, het telt niet mee.
Er moet iets op het spel staan om het schip te keren,
en dat is nu niet het geval,
er staat voor de gevestigde partijen niets op het spel als er een bedroevend lage opkomst van onder de 40% het geval is.
De zetels worden alsnog verdeeld, al stemt er maar 150 man.
Bij daadwerkelijk weggenomen zetels moet men echter aan het werk,
om die zetels terug te verdienen,
iets met naar de burger toe enzo.
Tegelijkertijd maak je het land niet onbestuurbaar,
dat is ook wat waard.
harry pikkel | 12-02-10 | 01:08
Was dat R.C. of G.R.? R.C. vind ik nogal een halvegare slijmjurk - iemand die op z'n 80e een sticker krijgt waar hij dan niks meer om geeft.
De tragiek, pikkel, de tragiek!
@prekert | 12-02-10 | 01:24
Nee hoor. Ik hou van duidelijkheid en ik strijd tegen onrecht.
@pius | 12-02-10 | 01:23
Vanavond NOVA gezien? Dat wordt nog wat.
@ Harry zie hier het eigenbelang slaat weer toe.
@seven | 12-02-10 | 01:22
Is alles nog goedgekomen met Brullio?
@seven | 12-02-10 | 01:22
Ja, en het dan raar vinden dat er mensen zijn die hun vermogen naar het buitenland sluizen. Via de Nederlandse Antillen kun je hele mooie constructies op poten zetten.
Een leuk stukje weer en die afsluitzin van die Bos whahahaha "dat maakt onze vrijheid groter en ons land een stuk prettiger om in te leven. ik onthoud me maar van verder commentaar.
pius | 12-02-10 | 01:20
Als mijn belang uw belang dient dan valt er vast wel iets te regelen.
pius | 12-02-10 | 01:17
Ik laat me niet omkopen door een tweede plaats op de kieslijst. De Blancopartij is een beter idee, heeft meer potentieel. Ik was dan ook teleurgesteld door je poging om het potentiele kiezerspubliek nu al in tweeen te splijten. Zulke acties stellen onze digitale vriendschap danig op de proef.
@Parsons | 12-02-10 | 01:14
Ah, dus tóch wereldvreemd...
de honden blaffen... | 12-02-10 | 01:16
*beseft dat ze het filmpje nog niet bekeken heeft, maar niet het idee heeft iets te hebben gemist*
Parsons | 12-02-10 | 01:17
Staat op de nominatie voor dit weekend! Moet er sowieso even heen binnenkort. Khamenei was geinteresseerd in mijn partijprogramma.
Of de Partij van de stemlozen alle mensen die wegblijven van de stembus stemmen op deze partij. Zwijgen is toestemmen.
Weet C-Mon en Kypski dat dat nummer in dat filmpje keihard gejat is van ze?
Muziekverkreachting heet dat
www.youtube.com/watch?v=WqQK29bwluA
Parsons | 12-02-10 | 01:14
Mensen leren een financiële buffer in geld en bezit aan te houden en te laten groeien in goede tijden zodat ze daar bij tegenslag of ouderdom op terug kunnen vallen en van genieten. Geen instanties of vage verzekeraars voor nodig zodat je alles wat je spaart later zonder strijkstokken meer dan volledig kan genieten.
Nu wordt vermogensvorming (in NL) zelfs afgestraft..
pius | 12-02-10 | 01:13
Aan de andere kant. Als deze vrouw al in haar huidige staat verkeerde toen haar husband op z'n knieën ging, krijgt hij wat ie verdient.
*iets met heilig boontje en komt om z'n loontje mompelt*
Ik vind dat Bos de sirtaki moet dansen met alle homo's in Griekenland. Daarna laat hij zich landelijk uitwonen door alle papaslopelos en wordt menselijk gezien anaal verdoofd met de nationale spiritusdrank. Van de opbrengst gaat hij het gat dat wij opliepen in ons economische rectum dichten omdat hij niet wilde dat wij genaaid werden.
vander F | 12-02-10 | 01:15
Leuke opzet. En de voorzitter maar elke dag oplezen dat de leden van de partij verhinderd zijn zonder geldige opgave van redenen. En die bankjes op Prinsjesdag worden natuurlijk nooit neergezet. Er mogen geen gaten vallen, daar waar Bea verschijnt
irriducibili79 | 12-02-10 | 01:14
Das niet zo mooi. Ik dacht dat ik de eerste was. Kunnen we iets regelen?
slakkenzout | 12-02-10 | 01:13
Dat bedoel ik. Dank voor uw steun.
*Gironummer opstuurt*
@pius | 12-02-10 | 01:10
Heh, mijn stem heb je.
.
Nog gekeken naar die Iran trilogie die ik gisteren aanbevolen had?
Daarbij maken andere, minder revolutionaire plannen, alleen maar een nog grotere bende van hoe het nu gaat, en dat wil je nou ook weer niet.
harry pikkel | 12-02-10 | 01:12
Splintergroepering? Harry toch. U kwetst mij. Ik dacht dat u mijn vriend was. Mensen willen toch een eerlijke partij. Ik heb hem net bedacht. U mag bij mij op de lijst. Als nr twee.
*Harry blanco cheque aanbiedt*
slakkenzout | 12-02-10 | 00:58
Juist dat is het geheim van het CDA. Er zijn complete volksstammen die de hele dag woordzoekerpuzzels maken en die bezigheid ook nog eens in het stemhok reproduceren. Ze beginnen met het wegstrepen van de grootste schreeuwert, daarna van de een na grootste schreeuwert etc. Dan worden er nog wat partijen weggestreept omdat ze "daar niet zoveel mee hebben" of "zij zo raar praat" en wat blijft er dan over? Juist JP Balkenende. "Want wat is er eigenlijk mis met JP? Ja, hij heeft een raar kapsel, maar hij bedoelt het toch allemaal goed? En eigenlijk deed ie het helemaal niet zo slecht."
*wilde dat ze het verzonnen had*
AKP, shalalali shalalala
Is er in het spotje ook iets te zien over de succesverhalen van de 26.000 gezichten???
nl.wikinews.org/wiki/Motie_generaal_pa...
@Graaf van Egmont | 12-02-10 | 01:00 ,
om te beginnen >>>>>※ Partido Blanco.
Neem als burger het recht, neem die stemmen,
en doe niets.
Laat een gat in de kamer zien van vele lege zetels,
elke dag weer, bij elke stemming, een paar bankjes minder op Prinsjesdag,
pijnlijk duidelijk, een gat in de democratie,
die de partijen letterlijk terug moeten verdienen.
pius | 12-02-10 | 01:10
Die partij had ik al bedacht "partij voor het eigenbelang" deze stempel kan op iedere partij geplakt worden.
Dat je niet op Van Pruisen kan stemmen, dat is er mis.
*Van Pruisen voor president* ;)
@prekert | 12-02-10 | 01:08
"Ooit weleens gehoord van mensen met minimum loon of jongeren die graag 'n eigen huis willen hebben?"
.
Het minimum loon dient per direct afgeschaft te worden. Dat ten eerste. Als je als jongere zo graag je eigen huis wilt, dan werk je daarvoor. Heb ik ook gedaan. Is helemaal niets mis mee. In mijn studententijd moest ik rondkomen van ongeveer 600 gulden in de maand. Daar moest de huur van m'n kamer nog vanaf. Ik heb altijd heerlijk gewoond, ook toen mijn hok nog 3x2 meter was.
.
"Of mensen die ziek zijn? Bejaarden? Gehandicapten?"
.
Ja daar is de opvang voor waar ik al over sprak.
.
"Mensen die wel graag weer zouden willen werken?"
.
4 weken uitkering. Meer dan genoeg tijd om werk te vinden.
@pius
doet effe niet mee zo schrijven, die van de lachkramp bier in z'n oor kreeg. Ik stem op u.
LazyLady | 12-02-10 | 01:06
Arme man. Stel nou dat er wel een hel is na het leven. Dat gun je niemand.
pius | 12-02-10 | 01:10
Begint de Blancopartij net voet aan de grond krijgen, kom jij alweer met een splintergroepering. Kijk, daarom wordt het nooit wat.
@vanderF
Haha, vind het wel leuk, lijkt op de omschrijving van leegte, nietsnutten, passief. Oeffffffff, komt me bekend voor uit de zeer recente geschiedenis en of ik daar nou zo'n behoefte aan heb?
Waarom niet de achterkamertjes partij oprichten.
De AKP. Het partijprogramma is gebaseerd op het verstevigen van de schijndemocratie, minachting van het volk, zelfverrijking en het vertragen en aan het zicht en controle ontrekken van besluiten.
Cliéntelisme, nepotisme en corruptie zijn onderdeel van het instrumentarium. En de leus is.
-
Het VOLK is de LUL en daar geven wij geen KUDT om.
-
Wat een eerlijkheid. Wat een openheid, wat een zelfreflectie.
De eerste partij ooit die zijn ware aard gewoon laat zien en zijn partijprogramma volledig zal verwezenlijken. Dat is mij voldoende.
*lijsttrekker word*
@slakkenzout | 12-02-10 | 01:05 ,
wat denk je waar ik mee bezig ben?
Een zetel of 15 zou een mooi begin zijn.
@Heads or Tails | 12-02-10 | 01:00
Wie zegt dat wij daarvoor gaan betalen? Zij die geen tent in elkaar kunnen knutselen op de aangewezen 2 vierkante meter zullen de ochtend niet halen hoor. En zo hoort het ook.
.
*iets over survival en fittest mompelen doet*
@Parsons | 12-02-10 | 01:00
Ooit weleens gehoord van mensen met minimum loon of jongeren die graag 'n eigen huis willen hebben? Of mensen die ziek zijn? Bejaarden? Gehandicapten? Mensen die wel graag weer zouden willen werken?
Wereldvreemde?
Heads or Tails | 12-02-10 | 00:58
Ik schat nog een jaar of 35 voor de boeg , zou dan nu op de helft zijn. Ben ook niet zo bang voor m'n eigen toekomst. Maar zoals een groot volksschrijver ooit zei: "Men schrikt wel eens als men zo onvoorzichtig is de deur uit te gaan."
zambezi | 12-02-10 | 01:03
Ik vrees dat de eerste corrupte politicus dan toch weer die dictator zal zijn. Maar dan met zijn hele familie. Been there, seen that
zambezi | 12-02-10 | 01:03
Een vliegticket naar Venezuela is niet zo duur hoor.
@slakkenzout | 12-02-10 | 01:00 ,
nope,
LEGE kamertjes is Blaco's deel.
De Partij vindt niets en doet niets,
is er alleen maar om z'n niet aanwezigheid te benadrukken,
en bestaat fysiek gezien alleen uit de uiterst noodzakelijk symbolisch aanwezige onbeduidende niet sprekende figuren.
Als er al een mens aanwezig moet zijn.
Geen probleem,
kun je verloten ofzo.
pius | 12-02-10 | 00:56
Had hij maar wat misdaan. Een omgekeerde safe-room in zijn kelder gebouwd of zo.
zambezi | 12-02-10 | 01:03
Heavy man, heavy!
Wat is er nou tegen een goed georganiseerde revolutie? Is dat echt uit de tijd?
Ons land heeft een dictator nodig die al die corrupte politici voor het vuurpeleton zet. De Nederlandse overheid vond het geen probleem dat Sadam Hussein werd opgehangen van mij mogen ze daar alle Nederlandse politici naast hangen.
pius | 12-02-10 | 00:52
Ik ben nooit telaat.
@vanderF
Partij van de Blanco, Kom zeg, Den haag 3 hoog, het eerste achterkamertje is van u!
Nederlanders hebben eigenlijk niet door dat democratie in ons land betekent dat een aantal partijen zich conformeren aan zelfverzonnen spelregels die slechts de bedoeling hebben zichzelf op het pluche te houden en zo lang mogelijk uit de wind te blijven. Het feit dat ze eens in de vier jaar gekozen worden door de bevolking, dat heet democratie. daarna is het over.
Wie kiest eigenlijk de regering. Niemand van het volk
Waarom moet de grootste partij de premier leveren. Telt capaciteit niet?
Sinds wanneer stemmen de volksvertegenwoordigers nog zonder last of ruggespraak?
Waarom controleert de 2e kamer de regering niet, maar zitten ze gezamelijk aan tafel als er weer eens consensus moet worden bereikt? En de concensus is dan gericht op het pluche, niet op een werkelijke oplossing voor een probleem.
Vragen, vragen.........................
Parsons | 12-02-10 | 00:55
Hmm, wel wat links. 'k Ga toch goddomme niet een beetje betalen voor open tentenkampen terwijl het Markermeer nog ingepolderd kan worden...
@prekert | 12-02-10 | 00:52
Sociale woningbouw is niets meer en niets minder dan het huisvesten van mensen die te beroerd zijn om te werken voor hun geld. En dit geheel wordt gefinancierd met gestolen geld van mensen die wel werken.
vander F | 12-02-10 | 00:56
Daar hebben we de tijd niet voor en werkt bovendien averechts. Het CDA floreert bij een crashende PvdA.
vander F | 12-02-10 | 00:50
Het is een prachtig idee. Maar probeer eens genoeg stemmen ter waarde van 1 zetel te krijgen, genoeg mensen die het idee begrijpen en ook nog bereid zijn om het uit te voeren.
Hoewel, 1 op de 150 man...
You might have something here.
@Lazylady
2 vechten om een been en de derde gaat er mee heen. Altijd maar het compromie zoeken en daar van profiteren. Nooit zelf eens iets verzinnen en knokken.
harry pikkel | 12-02-10 | 00:51
Part of the game. Of zoals Midas Dekkers ooit eens treffend schreef: Een mens verandert meer door een halve fles jenever dan door 50.000 jaar evolutie.
Treur niet, over een jaar of 50-60 (ik weet niet hoe oud jij bent) heb je een 'voltooid leven', stap je in de welbekende diligence van de afgrond en is het 'beurt'. In de tussentijd wel een beetje muziek maken natuurlijk en neuken dat het een lieve lust is.
Het leven, dat weet wat. Wachten tot je honger krijgt, en dan lekker eten (naar Gummbah).
oom=ook
@ vander F | 12-02-10 | 00:50
.
Ja dat weten wij ook wel ;-)
Maar wel liev van je.
maar @ all een spel tikfuatje is niet waar het om draait, stop de groeneboekjes vervuiling
- corrigeer alleen als het inhoudelijk verschilt!-
En tikfoutel is in emotie zo gemaakt. en terecht!@
@slakkenzout | 12-02-10 | 00:56 ,
dan begrijpt U het partijprogramma van de Blanco niet.
harry pikkel | 12-02-10 | 00:51
Ik walg van ideologieen.
Dit artikel vat goed samen waarom (tweede deel, waar het over ideologieen gaat). www.frontaalnaakt.nl/archives/00000537...
LazyLady | 12-02-10 | 00:55
Wat zou haar man misdaan hebben?
@LazyLady | 12-02-10 | 00:53 ,
eerst de PvdA deaud,
die zit als een soort voorhuid om het CDA heen,
en beschermd de glimmende eikel die het CDA is.
Merlot | 12-02-10 | 00:51
Dat is precies hetzelfde deze mensen weten ook niet dat ze waanzinnig zijn en het is nog erger voor de dochter die mij over een paar jaar best bellen mag.
@vanderF
Gezonde democratie bestaat niet. U kiest en hebt op dat moment al verloren. Uit een onderzoek blijkt dat +- 7% van verieizingsprogramma's maar gerealiseerd worden. Waar heeft u dan eigenlijk voor gekozen? Voor de resterende 93% van leugens of onkunde. Schijndemocratien bestaan wel. Je kan dus beter een partij zoeken wiens leugenpercentage zo laag mogelijk is i.p.v. de waarheid te zoeken.
pius | 12-02-10 | 00:47
Ze is het levende bewijs. Immers, zonder god geen hel.
@Heads or Tails | 12-02-10 | 00:47
Precies. Helemaal mee eens. En degenen die dan gaan janken dat ze hun woning niet meer kunnen betalen kunnen achter het CS een kartonnen doos ophalen waarin ze de eerste dakloze nacht mogen doorbrengen. Degenen die dat hebben overleeft worden de volgende dag te werk gesteld in de ouderenzorg. Zij die weigeren worden of uitgezet naar het land van herkomst, of opgevangen in open tentenkampen in de Noordoostpolder.
Ik bespeur op een enkele stuiptrekking na, eenschgezindheid over het CDA.
*bash-topic voor morgen bestelt*
irriducibili79 | 12-02-10 | 00:51
Te laat.
@Parsons | 12-02-10 | 00:41
Sociale woningbouw is toch huisjes bouwen die volgens het puntensysteem van de huurcommissie een lage huur opleveren. Toch?
Of u maakt een dolletje, of ik heb wat ontwikkelingen op dat gebied gemist.
Heads or Tails | 12-02-10 | 00:38
Helemaal gelijk, maar dat is juist de ellende. Je kunt het zo mooi zeggen en schrijven als je wilt, alles tot op de letter onderbouwen, het duurt nog een tijd tot logica van de ideologie wint. Het dringt gewoon niet door. Sterker nog, na een schijnbare overwinning aan het eind van de eeuw zijn we weer helemaal terug bij af. En daar word ik wel eens verdrietig van.
pius | 12-02-10 | 00:45
Alles komt terug dat hoef ik U toch niet te vertellen, aan ons om dat te voorkomen.
irriducibili79 | 12-02-10 | 00:48
Bezopen inderdaad.
Alhoewel ik de mensen die denken dat alles goed zal komen omdat Obama zwart is, mogelijk in potentie toch nóg iets enger vindt.
Van die racisten die niet weten dat ze racisten zijn, huuh!
oom=ook
@harry pikkel | 12-02-10 | 00:42 ,
dat is geen probleem,
als de gewenste symbolen nodig zijn dan speel je die wettelijk gewenste symbolen,
dat valt zonder probleem te doen.
Vergeet niet dat de dingen die je moet doen als partij alleen maar symboolwaarden hebben, daarom noemen we het oom een parlementaire democratie.
Daarbij is het doel van de partij, geheel democratisch de verlorenen een huis bieden,
een reservebank voor hen die zich buitenspel voelen, volstrekt in lijn met een gezonde democratie.
Graaf van Egmont | 12-02-10 | 00:43
Mijn stiefzoon ging het redelijk af in alle eerlijkheid. Maar u heeft gelijk. maslow had de top van zijn piramide nimmer gezien.
LazyLady | 12-02-10 | 00:42
Nee hoor dat is echt en best wel oud. Wij denken dat Nederland gepolariseerd is maar in de USA gaan ze nog een stapje verder. Zoek maar eens op Tea Party er zijn daar serieus mensen die denken dat Obama da antichrist of een communist is.
LazyLady | 12-02-10 | 00:42
Zou u niet in god geloven als u er zo uitzag?
*graag retorische vragen stelt*
mokum4all | 12-02-10 | 00:40
We hebben vanaf het begin partijen van een twijfelachtig democratisch gehalte in ons democratisch proces toegelaten.
Dat is ongeveer zoiets als snoeken toelaten in een aquarium met guppies.
Na verloop van tijd heb je alleen nog snoeken over.
Geloven kan natuurlijk in de privesfeer.
Maar niet in het democratisch proces.
Om daaraan deel te nemen, moet je je aan de regels ervan houden.
En dat doet iedere ideologie die de Enige Echte Waarheid zegt te vertegenwoordigen, per definitie niet.
Heads or Tails | 12-02-10 | 00:43
Oh dan weet ik nu waar mijn balpennen zijn gebleven tijdens mijn uitzending naar Nieuw Guinea in '62
Parsons | 12-02-10 | 00:41
+1
Geldt voor alle gesubsidieerde troep. Met gejat geld 'goed doen' - het partijprogramma van de PvdA in a nutshell. Ja, men noemt het gemeenschapsgeld, maar als het aan die gemeenschap zou liggen zou dat er nauwelijks zijn.
't Is dus gewoon gejat. Dat alleen al is reden genoeg voor 'no trial, no jury, straight to execution'.
@ LazyLady | 12-02-10 | 00:43
Ali Lazrak DEED niet anders.
irriducibili79 | 12-02-10 | 00:43
En of! The dark ages return.
En over die Grieken die de bodem zien in ruftpantoffel. Ik heb ooit eens de sirtaki gedanst op Kreta in een stink cafe waar honden aan het spit hangen. Na de dis kreeg je dan van die aangelengde spiritus, schijnt nationaal volksdrankje te zijn. En dan mocht je borden kapot gooien, gewoon omdat het kan. Als ik gdvr geweten had dat die Grieken nu onze ruif leeg vreten had ik het hele donderse servies daar kapot geflikkerd. En dat het maar Wedgewood was geweest.
Graaf van Egmont | 12-02-10 | 00:38
Hoorden vroeger bij het Koninkrijk der Nederlanden (Nieuw-Guinea). Leden van die stam aten de hersenen van hun rivalen op.
Dat was qua Creutzfeld-Jacob niet zo heel handig, dus inmiddels doen ze andere dingen (gamen op de interwebs, vrouwen verkrachten, balpennen door hun eikel steken en meer van dat soort verheffende bezigheden). Ik zeg het je, beschavingen komen en beschavingen gaan, ik heb het ook niet verzonnen.
pius | 12-02-10 | 00:39
Economische zaken zijn dark sided.
harry pikkel | 12-02-10 | 00:42
Volgens mij doet Ali Lazrak niet anders.
pius | 12-02-10 | 00:36
Dat was een goede daad en een sterk signaal dus wat u afgaf. Een rijk kan men niet besturen met wazige quasi filosofische onderbouwingen. Maslov was vast voor de leeuwen geworpen, had hij in uw tijd geleefd.
pius | 12-02-10 | 00:40
Dat moet een hoax zijn. Wel goed gedaan overigens. Ik werd er bang van.
vander F | 12-02-10 | 00:35
'Laat partijen die lege zetels terugverdienen'.
Mooi. Ben het met je eens dat stemmen geen zin meer heeft, systeem moet op de schop, dualisme is dood, voorzover het ooit levend was.
Is het wettelijk mogelijk om als partij nooit op te komen dagen bij stemmingen in de 2k?
Ook al zou je maar 1 lege zetel halen, het is een mooi statement.
Sociale woningbouw criminaliseert mensen die wel werken voor hun geld.
.
Morgen afschaffen en reële huurprijzen vragen.
prekert | 12-02-10 | 00:36
Om gek van te worden, 100.000 goede redenen om de PvdA een historische afgang te wensen en toch, als je Pechtold hoort onzin blèren vanavond, vrees ik D66 nog meer.
Van de gristenen heb ik nooit veel goeds verwacht...
LazyLady | 12-02-10 | 00:38
irriducibili79 | 12-02-10 | 00:37 heeft me gered, kijk en huiver. CDA for life!
Heads or Tails | 12-02-10 | 00:34
Je moet een beetje begrip voor MT hebben.
Die linkse babyboomerts hebben heus met lastige dingetjes te maken.
Zoals incontinentie.
De overgang.
De Zorgwekkende Toename Van Andersdenkenden.
Terug naar de garage met je Prius.
En natuurlijk je +100.000 geld van Icesave terug zien te krijgen.
Dit illustreert goed dat je je in ons land niet buiten de deur kunt vertonen zonder onmiddellijk een paar overtredingen te maken. Helaas wordt dat tegenwoordig al gauw afgestraft en betaalt een normale oppassende burger zich blauw aan de bekeuringen.
vander F | 12-02-10 | 00:35
Haiku-man slaat weer genadeloos toe!
irriducibili79 | 12-02-10 | 00:37
Thanx, ziet eruit zeg die Maria vd Hoeven.
Heads or Tails | 12-02-10 | 00:32
V.w.b. het Fore geloof spreek je voor mij in raadselen, maar je gaat me dat vast even uitleggen. Ik voel het gewoon.
*afwacht*
pius | 12-02-10 | 00:37
Hij doet het niet!
harry pikkel | 12-02-10 | 00:32
Ja, maar je kunt het ook simpel houden en gewoon kijken wat wel en wat niet werkt. Vrijwel elke ideologie en daarmee elke idealist sluit de ogen voor de komende massamoorden.
Mensen hopen op een betere wereld, ze kunnen beter kijken naar hoe het er aan toe gaat - dat is namelijk the way it is. Ik moet een Chinees zijn in 't diepst van mijn gedachten.
@pius het linkje van gods warrior werkte helaas niet, dit is wel meer SGP www.dumpert.nl/mediabase/826731/958192...
LazyLady | 12-02-10 | 00:35
Maar natuurlijk, steek van wal.
Graaf van Egmont | 12-02-10 | 00:30
Ik ben het met je eens maar de term blijft zwaar klinken.
Graaf van Egmont | 12-02-10 | 00:35
De Piramide van maslow. Heb ik ooit eens laten afbreken tijdens mijn regeerperiode.
@mokum4all | 12-02-10 | 00:24
Bizar eigenlijk dat je daar de PvdA voor nodig hebt.
Het zogenaamde medeleven van de Gristenen is vaak erg ver te zoeken. Als in spoorloos...
@harry pikkel | 12-02-10 | 00:20 ,
je wil je ergernis kenbaar maken,
hoe doe je dat
niet door niet te stemmen,
zinloos gebaar.
Wat je nu ziet is dat extreem geërgerden extreem stemmen,
partij van de diertjes, PVV of zelfs D66.
Dat geeft dus democratisch gezien geen goed beeld.
De PVV moet gewoon stemmen binnenhalen op inhoud,
niet omdat ze de next best protestpartij zijn.
Daar is de Blanco Partij voor,
puur laten zien dat je baalt, en het niet meer ziet bij de gevestigden of misschien wel helemaal niet meer ziet hoe we het een gevestigd democratisch proces uitvoeren,
het is gewoon aan revisie toe,
maar die lui van WC-eend gaan heus niet schreeuwen dat WC-eend outdated is.
Punt is dat je geheel democratisch met partij en al laat zien dat het nu kudt is.
Je het ook niet precies weet,
maar nog geen goed verhaal gehoord hebt, niet wil stemmen op wat je gewoon tegenstaat.
Laat partijen die lege zetels terugverdienen, hoe meer lege zetels hoe beter,
hoe pregnanter hun taak wordt, echt luisteren, echt communiceerde,
die zetels VERDIENEN.
Niet uit protest,
zo kan een PVV ineens veels te groot worden,
daar is Geert niet mee gediend, de PVV niet en Nederland al helemaal niet.
Just a thought.
pius | 12-02-10 | 00:34
Ehm, ik durf het bijna niet te zeggen....
LazyLady | 12-02-10 | 00:32
Sorry, dan weet ik het ook niet meer.
*bloedlink is.
Het moet niet gekker worden. In P&W vanavond, ons licht in bange dagen hare narigheid Pechtold: "Mensen die in een sociale huurwoning zitten en meer huur kunnen betalen, moeten verkassen". Nou nou, het lijkt de communistische partij wel. Alles wat u in de knip hebt zullen we eerlijk delen. Nog even en we moeten nog op commando plassen. Als dat gebeurd ga ik wel weer zeiken.
Heads or Tails | 12-02-10 | 00:28
Voltooid leven gaat het helemaal worden in de toekomst. Als ze dat erdoor krijgen is de volgende stap dat iedereen ineens aan je komt vragen of je niet vind dat je leven voltooid is. De druk is dan groot om er maar aan toe te geven. Je kost teveel geld dus is je leven voltooid vinden anderen dan hè. Denk ineens aan de film Soilent Green.
Graaf van Egmont | 12-02-10 | 00:27
Hoe linkser je bent, des te meer er rechts lijkt.
Fred van der Spek van de PSP heeft ooit de CPN een "reactionaire rechtse bourgeois-partij" genoemd.
Respectabel en eerlijk filmpje van een partij met een prijzenswaardig statuur. Samen doen we het mensen, en eerlijk delen. Love y'all.
LazyLady | 12-02-10 | 00:32
www.dumpert.nl/mediabase/826731
Merlot | 12-02-10 | 00:30
Ik vind het wel leuk om af en toe ergens een kwartje in te gooien. Nou ja, een halve euro dan.
Opgenomen rond Schoterweg in Haarlem zie ik.
pius | 12-02-10 | 00:31
is deaud
Graaf van Egmont | 12-02-10 | 00:27
Ik heb ook een hekel aan die godvergeten PVV-tokkies en vind Geert Wilders een gore racistische egosnuiverT met een dubbele agenda. Volgens mij wil hij niet de islam het land uit hebben, maar de islamieten.
Dat lijkt me ook nogal dronken, want je hoort hem maar weinig over het uitbannen van het Fore-geloof. Dat waren trouwens toffe peren, die Fore. Ik ben in NL zo ongeveer de enige aanhanger van dat geloof.
Heads or Tails | 12-02-10 | 00:28
Uiteindelijk is het de eeuwige strijd tussen ideologie en logica (door sommigen ook wel boerenverstand genoemd). Evolutionair verschijnsel, die ideologie die zich telkens in andere gedaantes vermomt. We moeten er nog jaren mee leven, het is niet anders.
@ rood of zwart als ik uw balletje opgooi dan prefereer ik toch grijs.
Promofilmpje van het CDA.
www.dumpert.nl/mediabase/826731
Zorque | 12-02-10 | 00:24
Dat is ook erg lastig. Daarom is het natuurljk ook nooit opgelost. Met het gevolg dat de discussie elke keer weer de kop op steekt. Ik ga ook niemand veroordelen die kiest voor goedkoop wonen, waardoor hij/zij dan andere leuke dingen kan gaan doen van het geluid. ok de gravin beweerde vroeger herhaaldelijk: "ik ga niet krom liggen voor een klomp steen." En daar had ze in zekere zin gelijk in.
Heads or Tails | 12-02-10 | 00:22
Ach; de laatste tijd waren de bijdragen van mt toch wat iel en mechanisch aan het worden.
Dus zoveel missen we nou ook weer niet.
Lowbudget-ilmpje ff goed bekeken: Scootert, Uggs, pauperpetje, sneeuw, onbestrooide wegen, en nog erger bakfietsen met kids er in... Hoe PVDA wil je het hebben? Stelletje draaikonten!
LazyLady | 12-02-10 | 00:24
Laten we dan hopen dat de laatste kabinetten de meerderheid van het volk een lesje geleerd hebben.
Merlot | 12-02-10 | 00:19
De nageboorte van het communisme, het socialisme, is in wezen natuurlijk religieus van aard. Je zou hetzelfde kunnen zeggen van degenen die denken dat een onversneden kapitalisme de oplossing voor alles is, maar daar zijn er niet zo veel van. Er is geen verstandig mens te vinden die zou pleiten voor afschaffing van de overheid, terwijl elk verstandig mens in NL pleit voor tenminste een halvering van de overheid(-sbemoeienis).
De verzorgingsstaat moet asap worden afgebroken - in dat opzicht is Drees één van de grootste misdadigers van de vorige eeuw, op de voet gevolgd door Joop den Uyl. ' t Creëert alleen maar handophouders, slachtoffers, jankers, kortom: mensen waar je niks aan hebt. Mensen met een 'voltooid leven', zoals dat tegenwoordig zo mooi heet, hahaha.
Afzinken die hap.
Heads or Tails | 12-02-10 | 00:22
Met dat secundaire heb je wel gelijk. Maar dat is ook haar rol. Een beetje het vuurtje gaande houden in de discussie en wanneer de PVVers de overhand gaan krijgen, nog even een aanmaakblokje erop gooien. Overigens: PVV-er ben je al gauw bij haar.
Graaf van Egmont | 12-02-10 | 00:19
Is ook lastig. Stel dat je ineens meer verdient, dan ben je dus verplicht op een bepaalde termijn je huurwoning te verlaten. En wat als dat niet op die termijn lukt?
Zorque | 12-02-10 | 00:06
Klopt. Strikt genomen is niet het hele volk dom, doch de meerderheid. Getuige de laatste kabinetten.
@vanderF 00:21
En dat is al decennia zo. Helaas schijnen de meeste GS reaguurders dat niet te weten
en worden de pijlen hier telkenmale op de verkeerde partij gericht.
prekert | 12-02-10 | 00:17
Als je in een sociale huurwoning woont maar (door hard werken en zo) meer gaat verdienen, willen partijen zoals D66 dat je meer huur gaat betalen voor dezelfde woning. Wil ik niet. Mijn buren zijn 3e generatie professionele bijstandtrekkers die goedkoop mogen blijven huren. Laat mij dan maar m'n huis kopen, da's geld ineens om weer andere sociale huurwoningen te bouwen en ik blijf as dubbelmodaler in een vogelaarwijk wonen. PvdA is voor deze win-win....
vander F | 12-02-10 | 00:21
klopt. En daarvoor de KVP. De bestuurders van CDA gaan a long way back en kennen het klappen van de zweep.
Heads or Tails | 12-02-10 | 00:13
U zegt iedere ideologie moet verboden worden behalve de uwe.
het doet er niet meer aan toe, helaas. total implosion. Kan het wel uit gaan leggen allemaal 1000 euro afdracht per werkende in NL naast alle reguliere belastingen en wat er nog aankomt (grieken) etcetc. Koester je volkstuin.
Toen wetenschap geen wetenschap meer was ging het systeem tenonder.
NL is voorbij.
massale immigratie gaat ook door, opgevreten, uitgezogen en uitgewoond.
droevig.
necrosis | 12-02-10 | 00:05
Alsjeblieft hou op. Het idee van democratie is dat je iemand namens jou aan Het Plein parkeert. Iemand wiens ideeën je aanspreken, die dezelfde kant op wil en die iets intelligenter is dan jij zelf (anders kan je er beter zelf gaan zitten). Wat heb je aan een volksvertegenwoordiger die het zelf allemaal niet meer weet en uit pure armoe in een koffiehuis in het Haagsche Laak aan het volk (en 'volk' dat is het daar) vraagt wat er allemaal moet veranderen? Rot toch op. Zo'n volksvertegenwoordiger neemt zijn functieomschrijving te letterlijk. Een volksvertegenwoordiger moet zelf helder van geest zijn en zelf een visie hebben en niet zijn standpunten laten vormen door een stel wwb-trekkende tokkies.
Toch jammer dat mt vanavond afwezig is. Zij is met afstand de beste secundaire reaguurster op GS.
Nu heb je daar verder niks aan, maar 't gaat even om het idee.
Maar euh, wat zijn "scheefwoners"?
prekert | 12-02-10 | 00:17
Zoiets misschien? www.dizajnklinika.com/wp-content/uploa...
@Graaf van Egmont | 12-02-10 | 00:16 ,
iedereen die een beetje kan nadenken weet dat het CDA min of meer dit land runt.
Vanuit politiek hoek gezien dan.
prekert | 12-02-10 | 00:17
Die draaien hun huis een tikkie de andere kant op zonder dat iemand het merkt.
vander F | 12-02-10 | 00:13
Die blancopartij, hoe staat het daarmee? Vind het wel een aardig, provoachtig idee, maar het praktische nut ontgaat me een beetje. Wat is het uiteindelijke doel?
prekert | 12-02-10 | 00:17
Scheefwonen is met een veel te hoog salaris een sociale huurwoning bezet houden. Is al een discussie uit de jaren 70 trouwens. Wil je dat oplossen dan moet je gewoon deporteren en daar durft geen partij aan.
Heads or Tails | 12-02-10 | 00:13
Marxisme is inderdaad een religie.
Met partijbobo;s in plaats van God.
Ga maar na.
Er zijn geen harde bewijzen voor hun beweringen en claims te vinden.
Je moet er dus in geloven.
Er zijn echter wél heel veel snoeiharde bewijzen voor het ongelijk van hun beweringen te vinden.
Maar hun angstige, zelfverantwoordlijkheidsschuwe gelovigen kiezen er voor om daar hun ogen stijf voor gesloten te houden.
Typerend, toch?
@necrosis | 11-02-10 | 22:52 ,
kijk,
'eigenlijk geef je nooit antwoord',
daardoor blijft ze spannend,
het lijkt wel een redactie bot.
Merlot | 12-02-10 | 00:11
Ik ben teneergeslagen. Heb het gehad. Weet het niet meer. Kan er niet meer tegen.Wil er niet meer over nadenken.
*Stemkaart verscheurt*
Nog een goedenacht verder.
*out*
prekert | 12-02-10 | 00:17 Hoge inkomens in een lage-huurhuisje.
@mokum4all | 12-02-10 | 00:15
Moedig!
Maar euh, wat zijn "scheefwoners"?
spanarchist | 12-02-10 | 00:11
Met zo'n gedachte moet je ook niet gaan slapen. Dat doen ze bij de bewuste partijen ook niet...
vander F | 12-02-10 | 00:13
je hebt ongetwijfeld gelijk. Ik denk dat ie ex maoist was. Maar je analyse van het wegwerken van de PvdA om het CDA zichtbaar te maken had ook van hem kunnen komen.
@Heads or Tails 00:13
Natuurlijk moet alles verboden worden. Maar dan ook werkelijk alles. Te beginnen
met uw beleggingsadviezen.
Niemand houdt van de PvdA en toch ga ik hier de eerste zijn die toegeeft er misschien (heel erg maybe) voor te gaan stemmen. Vanwege Asscher. Vanwege het standpunt dat scheefwoners hun huis moeten kunnen kopen om geen huurverhoging door de strot geduwd te krijgen. Zo, dat is er uit.
mark twain | 12-02-10 | 00:13 Vergis ik me? Ben je dan toch geen mevrouw?
PVDA weer? Zal ook eens niet...
Merlot | 12-02-10 | 00:01
Dat is een beeld, wat ik over zestig jaar nóg zo voor me zie.
Ik heb zo gelachen.
We kunnen natuurlijk eens overwegen om de scheiding van kerk en staat werkelijk in onze grondwet te verankeren.
Beter nog dan bijv. Frankrijk dat heeft gedaan.
Dan ben je van die geloofspartijen af.
wakkere_nederlander | 12-02-10 | 00:11 Het is die bakfiets. Die bakfiets doet 't 'm. Alsof je Wouter zelf ziet.
pius | 11-02-10 | 23:58
Verwerken? Aanpakken die handel omdat ze in de meerderheid zijn worden ze het minste aangepakt, logisch meer volgelingen minder tegenstanders dus ook minder kritische vragen. Normen en Waarden zijn ok maar zijn het ook mijn normen en waarden, nee ik hou er niet van om een oorlog in bedonderd te worden en ook niet van verboden die meer problemen oproepen dan dat ze oplossen.
Een partij als het CDA zou natuurlijk verboden moeten worden, net als elke partij op religieuze grondslag. Dus ook CU en SGP opgedonderd.
Daarna de seculiere religie's als communisme en socialisme, met hun malle maakbaarheidsmensbeeld - al even imbeciel als de uitgangspunten van de reli-idioten.
@zeg maar jansen 00:07
Daar vergis je je toch lelijk in. Maar er zijn hier wel meer reaguurders die de de implicaties van hun eigen onzin niet begrijpen.
Komt vooral veel voor bij de PVVerts
@DGNAT | 11-02-10 | 23:52
Iedereen powned pechthold, ook pechthold zelf.
@Graaf van Egmont | 12-02-10 | 00:07 ,
common sense oftewel boerenverstand,
begrijpen stadslui vaak geen reedt van,
herken ik wel in Botte,
alhoewel het een voormalige communist is,
blijkbaar fanatiek van aard.
Dit is met afstand het ALLERSLECHTSTE promotiefilmpje dat ik ooit gezien heb.
Wie moet zich aangetrokken voelen door deze zwaar depressieve figuranten in die sombere blauwgrijze mineurwereld? Die sombere muziek, die eentonige stem...
Ik haat de PvdA nog alleen nog maar erger!
pius | 11-02-10 | 23:58
Er was toch zo'n CDA bobo, die zich liet ontvallen "we rule this country"?
Is ook zo.
Het CDA heeft de verreweg de sluwste politici in huis, plus de hardste en leepste onderhandelaars.
Ze zitten overal, ze zitten er lang, ze maken vrijwel nooit tactische- of mediafouten, ze sluiten de rijen, en je krijgt ze nauwelijks weg.
De linkse eliteklieken (SP valt er wat buiten) hebben echter het massiefste propaganda-apparaat.
Plus de meeste invloed op ongekozen posten.
Dwz geen democratische controle, geen invloed van de kiezer: posten als media, onderwijs, ambtenarij, raden, schappen, besturen, RVT's, stuurgroepen, koepels, zieligheidsindustrie, "wetenschap" (schertshoogleraren), verenigingen, bureau's etc etc etc.
Dus nadat 25 jaar beleid van pappen, nathouden, tolereren en goedpraten niet heeft gewerkt is de oplossing van zowel D66 als PvdA nog meer pappen, nathouden en tolereren. Een geruststellende gedachte voor het slapen gaan.
@Merlot 00:03
Veel dommer dan U vind je ze zelden. Veel vevelender al helemaal niet. Uw comments zijn van een werkelijk verpletterende voorspelbaarheid en nog nimmer heb ik ooit iets van U gelezen wat Janmaat reeds niet decennia voor U te berde bracht.
Heads or Tails | 12-02-10 | 00:04
A man with a plan.
@spanarchist | 11-02-10 | 23:36
Pssst, linkse staatstelevee, remember?
spanarchist | 12-02-10 | 00:06
Effekes goed lezen wat er staat. Als je het dan nog niet begrijpt, dan ben je helaas verloren voor de goede zaak.
vander F | 12-02-10 | 00:04
Haha, Doen we. Orgineel trouwens.
Verdomme, ik zie het zwaar in.
En ik ben nog wel een rasoptimist.
Maar dit land is inderdaad CDA.
mark twain | 12-02-10 | 00:06 Maar welnee beste mevrouw, dat deed jij.
@vander F | 11-02-10 | 23:58
Of doet hij het expres? Op mij komt het over, dat deze man eigenhandig en bewust zijn partij heeft uitgehold tot het wankelende karkas wat we de laatste tijd hebben gezien.
Slecht voor het debat en de democratie. Helaas.
vander F | 12-02-10 | 00:04
Of ik Botte lees.
@ zeg maar jansen 0:01
Dat had ik ook nog net in de gaten . Maar ik dacht dat het verboden was om de PVV
te associeren met de 2e Wereldoorlog. Maar ik zie dat jij dat wel doet.
Redoutable | 12-02-10 | 00:02
Dus het is alleen goed als iedereen er verplicht aan mee betaalt? Merkwaardige opvatting.
@spanarchist | 12-02-10 | 00:01 ,
pijnlijk moment voor Bos,
even helemaal geen Boss meer zijn,
aan het handje,
en hij was blij toe.
Gênant.
LazyLady | 11-02-10 | 23:56
Je hebt deels gelijk, het zegt namelijk niet alles over het gehele volk (toch een behoorlijk percentage).
pius | 12-02-10 | 00:00
*het ook niet meer weet*
@DGNAT 23:45
Helaas net gelezen: onder Albayrak zijn de asielaanvragen wederom gestegen.
Zou geen probleem hoeven zijn als "nieuwkomers" een positieve bijdrage leveren aan de welvaartsstaat, helaas is momenteel een substanciëel deel Somaliër die (uit mijn eigen ervaring) alleen hier zijn om hetzelfde te doen als in eigen land maar hier wegkomen met betere sociale voorzieningen en straffen voor vergrijpen die in eigen land een "permanente straf" zou zijn.
PvdA zou eens beter moeten kijken waarom Wilders zo populair is, in plaats van showprocessen te arrangeren tegen "het gevolg" van 40 jaar "sociaal beleid".
Wellicht zou WouterT eens een weekje in een kansenwijk moeten gaan wonen, dan heeft hij zijn info direct van de bron, ipv hoog in zijn torentje te fantaseren over de maakbare mukltikul samenleving.
Maar dat is slechts mijn gedachte......
Die hele linkse kerk heeft het steeds over kansen, kansen en nog eens kansen.
De overheid biedt iedereen kansen..... als mensen die kansen niet pakken dan is dat hun probleem.
En als ze zich misdragen dan sluit je ze op of in het geval van immigranten dan knikker ze je het land uit.
Dit land heeft gewoon een zakenkabinet nodig. Dat zou kunnen betekenen dat er duizenden ambtenaren worden ontslagen - volkomen terecht natuurlijk, want elk bedrijf moet een zelfreinigend vermogen hebben en bij de eerste de beste gelegenheid sodemieter je het drijfhout er uit.
Dat correctiemechanisme mist de staat, vandaar ook dat ik pleit voor een arbeidsduur van maximaal 5 jaar voor een ambtenaar, waarna hij tenminste - zonder uitkering uiteraard - 5 jaar in het bedrijfsleven aan de bak moet. Zo houtdt de amptenaar voeling met het eggie en da's een goeie zaak.
@pius | 11-02-10 | 23:58 ,
het CDA is Nederland,
en de PvdA krijgt de schuld.
Daarom moeten we van de PvdA af.
zodat het CDA zichtbaar wordt,
corrupt als ze zijn,
omfloerst door de rode waas van mislukt socialisme.
Heads or Tails | 11-02-10 | 23:59
Ik ook, ik ben erg trots op de door ons topgefokte prijstrol.
Het is een prachtig lachnummer.
spanarchist | 11-02-10 | 23:56
Dat moge zo zijn, maar je tenminste waar het geld vandaan komt, i.t.t. de donkere krochten van de televaag en aanverwante rechtse clubjes c.q. bewegingen.
mark twain | 11-02-10 | 23:54 Dat gaat ook niet met die letters.
Juist, Pechthold & Co gaan de multiculturele problemen oplossen door het aanbieden van onderwijs. Huh?
Wat een volkomen achterlijk plan.
Straten schoonvegen, letterlijk. Dat helpt. Laten zien wie in Nederland het gezag uitmaakt.
En DAN aansluitend focussen op verplicht onderwijs.
vander F | 11-02-10 | 23:58
Gelukkig was er weer de reddende engel in de persoon van Witteman die hem door de moeilijkste momenten hielp.
@harry pikkel | 11-02-10 | 23:57 ,
'gênant' omschrijft het aardig.
(oude spelling)
Rammstein | 11-02-10 | 23:50
Gedeelde rat is halve rat.
Want ratten zijn leuker dan ze lekker zijn.
LazyLady | 11-02-10 | 23:56
*steeds zwaarmoediger wordt*
Merlot | 11-02-10 | 23:58
Ik heb een zwak voor mt, zoals ik dat ook heb voor eenzame, door hun moeder verstoten jonge poema's - waarover de grote volksschrijverT placht te schrijven.
Heads or Tails | 11-02-10 | 23:56
MT zit in bed met een laptop op schoot en een glas jenever op het nachtkastje. Als je vragen hebt dan kun je ze nu stellen. Antwoorden kunnen wat teleurstellend zijn.
Bos is het echt helemaal kwijt,
ik zag net z'n lichaamstaal, z'n houding, beetje gegeneerd glimlachen.
Die man is ZO niet op z'n plaats, ziet de volkomen uitzichtloze zeurput voor zich en snapt TE goed wat er gebeurt dat hij de schijn niet meer kan ophouden.
irriducibili79 | 11-02-10 | 23:55
Ik denk dat je gelijk hebt. Het CDA is Nederland.
*Dit even verwerken moet*
Heads or Tails | 11-02-10 | 23:56
"Berichten over mijn dood zijn zwaar overdreven"
(Mark Twain, de echte, na berichtgeving dat hij overleden zou zijn)
vander F | 11-02-10 | 23:52
Valt je dat nu pas op?
De man doet niet anders.
Daarom kijk ik niet meer.
Het is genant.
pius | 11-02-10 | 23:40
Het CDA magische krachten? Nee hoor. De afgelopen 8 jaar laten gewoon de uitkomst zien van een simpele optelsom:
'Het volk krijgt de leider die het verdient' + 'Het volk is dom.'
Iemand mark twain al gespot in de panelen? Ze heeft toch geen ban?
*Free mark twain!*
@ zeg maar jansen | 11-02-10 | 23:48
ROFLOL!
Redoutable | 11-02-10 | 23:53
Nee, dat is bij de oude media veel beter geregeld, allen tegen de PVV. En het mooiste is dat alle belastingbetalers hier aan mee mogen betalen.
Elisabeth2 | 11-02-10 | 23:11
Sorry zat even P&W te kijken. Wat mag ik jou toezenden. Gewoon die fles whiskey?
mark twain | 11-02-10 | 23:48
Dat is zorgwekkende conclusie als je er over nadenkt. Al is het CDA natuurlijk een echte christelijke partij. Dat merk je aan alles.
pius | 11-02-10 | 23:40
Het CDA en hun ideologie is sinds jaar en dag verankerd in de Nederlandse samenleving. Het is in principe de langstzittende cultuur die doorbroken dient te worden in de jaren 90 was er een poging die helaas mislukte. Kennis passie vrijheid en hoop is hopelijk de toekomst.
Het kereltje ondergaat een oorwassing door die halve sterke van de PVDA, toch wel sneu eigenlijk twee zwakke broeders en daar dan nog de zwakste van zijn.
Ongeveer hetzelfde zoals mark twain zich dagelijks moet voelen.........
@zeg maar jansen 23:48
Har Har. De PVV ; de partij van het vertrek noemen. Daar zijn ze destijds bij de NSDAP niet eens opgekomen.
zeg maar jansen | 11-02-10 | 23:48
Perfecte samenvatting en uitstekend stemadvies.
mark twain | 11-02-10 | 23:48
Integendeel, PVV en Wilders bashen is de rode draad door alle Vara-programma´s.
Zo de verplichte PvdA, marokkaanse bashing topics hebben we vandaag weer gehad, en GS heeft weer het televaag sponsorgeld binnen. Fantastisch die ´nieuwe´ rechtse media, wat een verrijking....
Mijn God,
in een debatje op televee tussen het kereltje en Wouter B.
moet Paultje Witteman ineens het schip voor de PvdA op koers houden,
een journalist nota bene...
Wat lacht die Alexander toch lievvv als Wouter hem bij z'n piemol heeft!
Bos powned pechtold
necrosis | 11-02-10 | 23:47
Serieus, ik had niet gedacht dat je zo'n "hokjesplaatser" zou zijn.
Door je muziek denk ik.
necrosis | 11-02-10 | 23:47
Je fantasie gaat weer met je aan de haal : )
Elisabeth2 | 11-02-10 | 23:44
Bij katten is het net alsof ze zich binnenstebuiten willen keren. Een keer een duo, hij kotst het lijf van een rat uit en het moment dat je denkt "waar is de kop" komt zijn zus, kop uitkotsend, binnen.
Boer in Amsterdam | 11-02-10 | 23:45
Als ik zo'n warme plakkaat in mijn nek krijg ben ik ook even weg heur. ;)
Waarom is hij nog lijsttrekker bij PvdA? Is hij echt de meest populaire PvdA'er?? 'k Vind inmiddels Melkert nog charismatischer.
Je hebt een PvdA (Partij van de Aankomst) en de PVV (Partij van Vertrek)
Zo simpel is het eigenlijk.
Boer in Amsterdam | 11-02-10 | 23:45
Rellende oude Nederlanders wordt het helemaal in 2010.
Wist je dat nog niet?
;)
@spanrchist 23:44
Maar natuurlijk mogen alleen de PvdA en Bos gebashed worden . Is het niet?
Hoewel de PVV een verzameling incompetente malloten is , is bashen van de PVV ganz verboten.
harry pikkel | 11-02-10 | 23:
*Snel aan het gummen slaat*
@Ramstein 23:30
Vast niet, maar mensen die dergelijke boute uitspraken doen mogen ook wel eens onderbouwen.
Helaas Vermouth.... eh vermoed ik dat twain geen argumenten heeft en de kalender afstreept wanneer de uitkering weer binnenkomt.
Een echte PvdA'er......
mark twain | 11-02-10 | 23:44
Waar ben jij de laatste acht jaar geweest?
Want een ogel is het ook.
Dat je niet eens inziet dat kabinetsleden 1 nationaliteit moeten hebben...
En dat moet dan het volgende kabinet worden
Waarom nog aandacht besteden aan de Partij van de Allochtonen en aan Wouter Bos, ons aller kasthomo, in het bijzonder? Hoogste tijd dat die troep op de Doggersbank wordt afgezonken, net als hun lompenelectoraat. Mogelijk dat de criminele organisatie Greenpeace die troep dan uit het water kan vissen en voor altijd kan dumpen op de Schotse kust. Of de IJslandse, dat lijkt me iets gepaster.
Ja, ik heb altijd wel iets gehad met die Doggersbank, waarom, dat wist ik ook nooit, maar stilaan begint het duidelijker te worden.
pius | 11-02-10 | 23:40
Maradona.
Wel geestig dat uiteindelijk sommige reaguurders zelf rollen en kotsend elkaar de site afknokken :)
Gelukkig, de wekelijkse quota aan Wilders-bashen is vandaag bij P&W alweer gehaald.
@pius 23:40
Er waren tijden dat in ons land de gelovigen bijna alles voor het zeggen hadden.
Vanaf 1960 is hun invloed met horten en stoten dalende.
Rammstein | 11-02-10 | 23:38
Ik heb dat dusver nog alleen maar meegemaakt bij zieke katten, maar het kan dus erger.
In ons Nederland arresteren kleine vrouwtjes met overgewicht een meisje omdat ze een minirok aan heeft om vervolgens even in de baas z'n tijd naar de buurtsuper hobbelen want die oude vrouw kan nog wel even wachten... haha zo kan je alles wel in het negatieve trekken.
3 uur lang naar die pechtold luisteren, pfff.
Je zult zelfmoordpogingen krijgen....
spanarchist | 11-02-10 | 23:39
touche !
juriste | 11-02-10 | 23:15
Ondanks de evidente gebreken van de PVDA is de smeercampagne die continu over de partij heengaat natuurlijk een beetje overdreven, zeker in relatie tot de partij waar u uw hart aan verloren heeft.
-
De partij van de naastenliefde zoals u het eens zo treffend omschreef. De volledige loochening treffend omschreven door iemand uit de innercircle.
Het CDA gelooft namelijk werkelijk dat het zo is.
Zoals Mart Smeets gelooft dat geen enkele wielrenner ooit doping gebruikt en Maradonna gelooft dat de pers er is om hem oraal te verwennen.
Het CDA, de Partij met een glibberigheid die zelfs van een paling een stugge vis maakt, met de pluchegeilheid waar Mugabe het schaamrood van op zijn kaken zou krijgen en met de magische krachten van Harry Potter in eigen persoon.
-
Want anders valt het niet te verklaren dat de leidende en bepalende partij van de laatste acht jaar immer schadevrij van zeperd naar zeperd koerst, nimmer word afgestraft en straks gewoon weer de grootste partij word. Je zou er bijna Christelijk voor worden. Bijna natuurlijk.
Wat een walgelijke populist is dat kereltje toch.
Het is de schuld van de vreemde luchtjes in het portiek waar de autochtonen een hekel aan hebben, weet je nog Alex?
Projectile vomiting is het helemaal vandaag.
die feelgood midget doet anders lekker boodschappen zonder te betalen. doet de maffia ook.
En ik kots op pechtold.
HA!!!!!!
Dus als ik het goed begrijp gaan de verkiezingen straks slechts tussen D66 en de PvdA? Waarom zijn anders de partijleiders van andere partijen niet uitgenodigd op de door alle belastingbetalers gefinancierde staatsomroep? Of is dit de keuze die de verschillige mensen moeten maken, D66 of PvdA?
mark twain | 11-02-10 | 23:33
Het is een volhouder, dus ik denk het wel.
Geloof me, ik heb het geprobeerd.
@necrosis 23:28
Je kan het simpelweg niet.
mark twain | 11-02-10 | 23:30
Jij bent juist nooit lollig, maar volkomen recalcitrant. Dat verdient mijn achting.
@Rammstein 23:30
Ik vraag me wel eens af ; zou zo'n blaag nou echt denken dat zoiets aankomt.
necrosis | 11-02-10 | 23:28
Nou, ben benieuwd, Mark zal wel van angst en schaamte onder tafel gekropen zijn nu .......
@Elisabeth 2 23:26
Mijn dank. Maar waar heb ik het aan verdiend? Wanneer was ik dan lollig?
@mark twain | 11-02-10 | 23:27
En ik kots ook op je. Heb je nou je zin?
OoO | 11-02-10 | 23:24
Ik vind dikke vrouwen in uniform over het algemeen best aantrekkelijk, deze helaas niet.
Rammstein | 11-02-10 | 23:07
Du hast recht. Zal proberen de volgende keer origineler te zijn...
Ongeduldige wijven, Zondag is het pas Valentijnsdag en je moet maar afwachten of je wat krijgt.
Bovendien moet het als het goed is van een stille en dus geheime aanbidder komen en is het niet de bedoeling dat je achterhaald wie dat is.
Kun je je na het eerste geluk van ontvangen nog weken ongelukkig zitten te voelen omdat je dat niet weet of ooit zal weten.
@mark twain 23:17
Ze houdt wel van een slokje teveel, jij blijkbaar ook.
mark twain is:
A- guusje
B- een drinkezuster
C- grootaandeelhouder van de lokale slijterij
Hoe voelt het nu om zelf afgezeken te worden, twain?
Wat een flapdrol die pechtold, meneer is echt een diener van de elite.
Alles ten koste van de gewone man.....
@Parsons 23:13
Mag best. Op ieder willekeurig moment kotsen ,zoals jij doet, is toch iets anders. Vindt namelijk niemand aangenaam. Is toch een verschil.
LOL. Gooit een bos rode rozen naar Mark Twain. Vangen!
Elisabeth2 | 11-02-10 | 23:21
Het enige wat ik ooit aan Valentijn heb "gedaan" is een knalrode pj bottom met hartjes erop kopen, bij de Old Navy, enkele dagen na Valentijn, want toen was-ie nog maar $7,99.
Voor mezelf.
Maar, omdat het over de PvdA gaat, hier, jij ook een roos.
Vrouwen met dikke reten moeten achter de kassa gaan zitten en niet in een uniform rondlopen.
Elisabeth2 | 11-02-10 | 23:21 Moet je ook een roos voor Valentijnsdag?
@mark twain | 11-02-10 | 23:06
Mooi. Ik hou ook niet van jou.
Misselijk makend dit..
juriste | 11-02-10 | 23:15 Gelijke kansen? Kijk jij nog eens goed naar de kansen op bijvoorbeeld de arbeidsmarkt van bijvoorbeeld een autochtone man van in de vijftig.
Bij de meeste functies die geschikt zijn voor ouderen kun je een bordje ophangen "Nie vir blanke".
"... door spaargeld te redden, toen banken omvielen...."
"altijd, altijd eerlijk delen, ook als we straks de rekening van de crisis betalen..."
De trol van Shell binnen de Pvd? heeft gesproken. Met dubbele tong weliswaar.
Dat Wouter de Bostrol nog gehandhaafd wordt binnen deze partij, is sowieso een brevet van onvermogen en onkunde.
Ga terecht ten onder op het komende politieke slagveld.
Ver gezocht, beetje sneu
@ Rammstein | 11-02-10 | 23:20
Ik heb er over nagedacht en ik denk dat de eerste vrouw door die Granny op het eind in mekaar is geslagen. Waarbij Granny op d'r bek is gevallen omdat d'r sneeuw ligt en die gaat nou huilie-huilie doen met d'r gemene gezicht op het politiebureau. Niet wetende dat haar slachtoffer daar ook al huilie-huilie zit te doen. Wat er binnen gebeurd laten ze dan natuurlijk niet zien... Damn!
@mark twain 23:06
Ik houd niet van mensen die altijd anderen de schuld geven van eigen tekortkomingen (zoals jij praktisch elke dag doet).
Je bent een typische PvdA'er (portemonee van de ander).
Ga vooral in de politiek, de PvdA heeft mensen als jij dringend nodig.
Politici hebben in feite een uitkering op kosten van de burger, ik heb nog geen geluid gehoord dat jij daarin een uitzondering bent.
Rammstein | 11-02-10 | 23:19
Me you too, alvast een roos toewerpt voor Valentijn.
juriste | 11-02-10 | 23:19
Volgens mij krijgt ze een eerlijke kans.
juriste | 11-02-10 | 23:19
Start een onderzoek.
Elisabeth2 | 11-02-10 | 23:16
Ik loop zwaar achter, druk druk druk, geen idee welk filmpje je bedoelt.
Desalniettemin, love you too : )
Ik vraag me af wat er met de vrouw aan de hand is die in het begin van het filmpje loopt.
@necrosis 23:14
Guusje is wel leuk en ze kan ook nog wel wat.
zeg maar jansen | 11-02-10 | 23:11
We kunnen niet allemaal zo'n mooi filmpje maken als de Partij Van Viral (Fitna).
Rammstein | 11-02-10 | 23:11
Echt mijn ogen gingen weer helemaal open, net zoals dat jongetje op dat zelfmoordvoorlichtingsfilmpe in de klas.
Het gaat in het filmpje over gelijke kansen, ongeacht afkomst en eerlijk delen. Dat spreekt met name de underdog aan en dus is het een onevenwichtig filmpje.
@mark twain 22:59
Een "betje" moet waarschijnlijk een "beetje" zijn (begint de drank al te werken?) en je bewijst mijn vooroordeel nogmaals omdat je nog steeds niets te melden hebt over jouw werk.
Dus nogmaals mijn veronderstelling: je trekt een uitkering, bent hopeloos verslaafd aan drank en in minder dan een half uur kruip je weer onder de steen waar je de hele dag onder gelegen hebt.
Er is nog een andere mogelijkheid: jij bent Guusje!
Dat zou veel verklaren.
Voor de allochtonen heeft de PvdA dit filmpje. www.laaf.info/
@ Rammstein | 11-02-10 | 23:11
Da's waar. Let maar niet op mij... Ik heb al drie dagen geen sex gehad... Ben een beetje onrustig.
Een verbeten bekkie op de fiets. Waarschijnlijk omdat dit kansenmokkel (talent) wel snapt dat het geld waar Bos mee smijt van de hard werkende bevolking komt. Een zwart werker die in een onverzekerde roetbak naar een klusje racet. De suggestie dat bontjasjes niet altijd Finnen zijn. En een enkele excuusTruus die met haar dikke reet in een politiepakje is gehesen laten ze in werktijd een paar rode tomaten halen bij de groenteman. Terwijl toch iedereen weet dat agenten op allerlei slinkse wijzen geld van de witte mensen moeten afpakken.
Een oudje dat naar haar laatste rustplaats in een verkommerd verpleeghuis wordt gebracht.
Ik zou in deze heilstaat van de PvdA niet willen wonen. Dat filmpje zal de allochtonen overigens ook niet echt aanspreken. Of hebben ze voor AlJazeera andere teksten ingesproken.
zeg maar jansen | 11-02-10 | 23:11
Enigste fatsoenlijke filmpje van een partij was destijds van pim fortuyn.....
Elisabeth2 | 11-02-10 | 23:11
Niet zo jaloers, jij hebt ook genoeg aanbidderTs hier.
Waarom zijn filmpjes van politieke partijen altijd zo ruk? Ze betalen er genoeg voor.
RaerWijf | 11-02-10 | 23:09
Kom op, je ziet aan de man dat hij graag onderop ligt, of haar "5 minuten niet wil horen" zoals mister Comestofast van eerder.
Graaf van Egmont | 11-02-10 | 23:08
Zit niet zo raar te zeuren, Bliegh *haat*
@ Graaf van Egmont | 11-02-10 | 23:08
* doet de Graaf toevoegen aan lijstje van favo-reaguurders
Rammstein | 11-02-10 | 23:07
Jaja, glaasjes warm water met een schijfje citroen. Traktatie hoor!
@ Zorque | 11-02-10 | 23:06
Bakken en bakken vol! Tis ff zoeken naar een met een acceptabel formaat reedt, maar dan heb je ook wat. Je zou zeggen: die Clinton heeft een conditie van heb ik jou daar, met al dat geneuk. Hmmm.... Waar lag tie ook alweer in het ziekenhuis?
RaerWijf | 11-02-10 | 23:06
Ik zal je een lekkere Pinot Noir toezenden. Zelf blijf ik dan hier in la douce France om je niet teveel onder druk te zetten.
Zorque | 11-02-10 | 23:06
uche baaaaaaaaaaaaaaaard uche
RaerWijf | 11-02-10 | 23:03
NYC zit-ie nu, dus inderdaad, veggie, veggie, light.
pius | 11-02-10 | 23:04
Typoalert.
@ Mark Twain. Volgens mij bent U geobsedeerd van gelijk hebben, bent U misschien gelovig.
RaerWijf | 11-02-10 | 23:03
Hebben ze daar ook stagiaires?
@Parsons 23:03
Ik hou niet zo erg van mensen, die alleen d.m.v. vomeren hun gevoelens kunnen uiten. Duidt op een gebrek aan enige beschaving.
Gatverdamme @ P&W
Het kereltje vs dat andere kereltje.
Politics is as showbusiness for ugly people.
Een tearjerker first class...
@ Graaf van Egmont | 11-02-10 | 23:04
Jaaaah, ik hou meer van wijn, maar ik word er zo verdomde hyperactief en geil van. Dat moet je niet op je nachtkastje hebben. Dan komt er helemaal niets meer van slapen.
@Rammstein 22:50
Nee hoor, ik heb geen "banquota" in mijn agende staan gelijk de flitspliessies.
En dat we elkaar regelmatig in de haren vliegen is geen reden voor een ban.
Sterker nog, voor jou wil ik nog wel een goed woordje doen als je een ban krijgt van GU, voor twain ligt dat anders.
Mag ik dat vinden?
Ja, dat mag!
Geweldige spot! Serieus, ik krijg er een goed gevoel bij. Als ik niet beter wist zou ik zo op de PvdA stemmen. Maar ja, ik ken ook de andere kant van de PvdA; De partij van de Nollekes en Wouten uit "Flatgebouw Nederland" , de klassieker van wijlen Pamela Hemelrijk. www.meervrijheid.nl/index.php?pagina=9...
Bos Hout | 11-02-10 | 23:03
Ik kijk'morgen de herhaling wel. Dan is het buiten licht, dan is het minder eng.
Boer in Amsterdam | 11-02-10 | 23:02
Van dat laastste gaat je cholestorol juist omlaag, heb ik begrepen.
RaerWijf | 11-02-10 | 23:01
En jij hebt natuurlijk het glaasje water. Ik ben trots op je.
Die agente loopt over het fietspad, dat is verboden!
@ Boer in Amsterdam | 11-02-10 | 23:02
Ik denk dat hij niet zo van de hamburgers is. In NYC en DC hebben ze best leuke restaurantjes.
Bitch fight bij p&w!
*even kijken proberen doet*
Nou daar hebben we ueberleugenaar Boslim dan met islamlover Kereltje. Dat zal een interessante aflevering worden.
.
*kotsen moet*
AntiSoof | 11-02-10 | 23:01
Ik heb er ook veel plezier aan beleefd, was zeker geen verloren tijd. Voor zover dat bestaat.
Ja, van een leven lang hamburgers eten en stagiaires neuquen wordt je cholesterol ook wel flink opgejonast.
Wel een leuk leven, trouwens....
PVV, Wilders en Agema varen er wel bij!
@ Graaf van Egmont | 11-02-10 | 23:00
Sommige mensen hebben een glaasje water op hun nachtkastje staan... sommige mensen een limonadeglas jenever...
-weggejorist-
Valt mee: Bill heeft twee buisjes in z'n aderen gekregen, maar kan morgen weer neuqen.
mark twain | 11-02-10 | 22:54
Ik roep nooit zomaar iets, ik draai hooguit af en toe maar ben wel eerlijk. Trouwens waar heb ik het over gelijk gehad, heb het slechts over kennis.
@pius | 11-02-10 | 22:59
Goh?
Nou en? Jij mag dat heus wel bijmelkander fantaseren hoor.
necrosis | 11-02-10 | 22:52
hoezo over een uur?
@necrosis 22:52
En betje met een knots in het wilde weg zwaaien. Veel meer kan je niet.
Elisabeth2 | 11-02-10 | 22:55
Nope, middag gehad.
pius | 11-02-10 | 22:47
Het is een gewaagde redenering, klopt.
@ Zorque | 11-02-10 | 22:55
De enorm boeiende livebeelden van de buitenkant van het ziekenhuis geven geen uitsluitsel.
@ Zorque | 11-02-10 | 22:55
Ze geven 'm een stent, Hillary is niet overmatig bezorgd... zeggen ze hier op de tv.
Pruisen heeft het weer zwaar te verduren... aaien doet
@ Bos Hout | 11-02-10 | 22:54
Klinkt niet goed.
Rammstein | 11-02-10 | 22:53
Hoi, heb je nachtdienst?
@irrudicibili 79 22:48
Niet terzake heeft niets te maken met mijn mening. Is een vierkant groen of blauw, is een niet terzake doende vraag. Kunt U mij volgen? Ja? Mooi zo. Dan ziet U dat ik gelijk heb en dat jij maar weer eens wat roept.
@ Zorque | 11-02-10 | 22:50
In NYC met pijn aaan de borst.
Dat roepen alle oplichters | 11-02-10 | 22:48
Wat nu geen bontkraagjes?
Ik zie toch duidelijk een rasecht bontkraagje, op een scooter, weliswaar vermomd onder een grote zwarte valhelm en van het vrouwelijk geslacht, maar toch. Hier is over nagedacht kortom.
Bos Hout | 11-02-10 | 22:48
Hè nee hoor, die moet er nog een tijdje bijblijven.
@mark twain 22:43
Vertel me eens wat mijn soort is, jij roept meer vragen op dan je beantwoordt (eigenlijk geef je nooit antwoord).
Vandaar nogmaals: je bent een vervelende troll, trekt waarschijnlijk een uitkering en over een uur ben je dronken.
Vergeet vooral niet om PvdA te stemmen, anders moet je straks w.e.r.k.e.n voor je geld.
Ook daarom PVV, TON, Leefbaar Rotterdam en Landelijk allemaal 1 partij stemmen de PVV.
@ Bos Hout | 11-02-10 | 22:48
Toch niet het ziekenhuis in het Nederland van de PVDA?
necrosis | 11-02-10 | 22:47
Dat zou een hele stille dag zijn.
@pius 22:47
Forget it.
necrosis | 11-02-10 | 22:47
Ik hou van Mark Twain. Punt.
mark twain | 11-02-10 | 22:39
Niet terzake doende vragen bestaan alleen als u bepaald wat terzake doet. Uw menig is zuur en ad hominem. Wou slechts meer kennis over uw persoon vergaren om u en uw meningen beter te kunnen duiden.
wat een zinloze geldverspilling, het uitbesteding om dit filmpje te maken..
BREKEND
Bill Clinton in het ziekenhuis
resistance is futile you will be assimilated
resistance is futile you will be assimilated
resistance is futile you will be assimilated
resistance is futile you will be assimilated
resistance is futile you will be assimilated
resistance is futile you will be assimilated
In alle eerlijkheid is Van Pruisen tegenwoordig natuurlijk wel de meest spraakmakende topiccreator van het hele stel.
-
Hij weet hoe hij in het gemiddelde reaguurdershoofd moet kruipen.
Dus ben ik ondanks mijn welgemeende, keiharde en op de persoon gerichte kritiek in het nabije verleden toch wat gaan draaien, ja u hoort het goed, gaan draaien (Er zit een PVDA'r in ieder van ons) met mijn mening over onze Militaristische letterspuwert.
-
Hij ontpopt zich steeds meer tot de filosoof in spé van GS, onnavolgbaar, onbegrijpelijk maar altijd prikkelend en daarom zeer vermakelijk. Ik sluit overigens ook niet uit dat van Pruisen veel socialer is dan wij vermoeden.
-
Misschien staat hij in zijn vrije tijd wel met de soepwagen voor Amsterdam CS. Uit mededogen. De Clausewitz van de minderbedeelden. Het zou mij niets verbazen. Misschien is hij zelfs wel links.
@Elisabeth2 22:32
Dat is toch logisch, hier wordt alles wat naar subsidie/ PvdA ruikt verbaal afgeslacht, ik zie dus niet in waarom er voor mark twain een uitzondering gemaakt moet worden.
*doet nogmaals smeekbede aan GU om één dagje de moderatie te mogen verzorgen*
@zoalhetis 22:42
Er bestaat niet zoiets als het nederlands socialisme.
In het besneeuwde Arcadie van de PvdA worden geen hele buurten en straten geterroriseerd door haatbontkraagjes en zie je nergens met graffiti besmeurde muren. Ook heeft de buurtwinkel geen voorziening tegen ramkraken nodig en zijn de wegen niet totaal verstopt. En waar zijn de parkeermeters ?
@necrosis 22:38
Ik heb niet zoveel op met kanslozen van jouw soort.
het mooie is dat nederlands socialisme bedacht wordt door mensen die zelf exorbitant veel meer verdienen dan jan modaal.
Ahum, alles dat je zegt verraad je van jezelf. Ik zeg verder nix heur. Ssssttt.
@irrducibili79 23:25
Waarom stel jij dan volstrekt niet terzake doende vragen? Zou ik overigens minder gelijk hebben als ik een bepaalde partij wel financieel ondersteunde en een andere niet?
Wat heb jij een merkwaardig stel hersens.
@mark twain 22:18
Ik heb jou nog nooit zien schrijven dat jij wél werk hebt, je trekt zelf wellicht ook een uitkering en jij komt Geenstijl veel vaker vervelen met nóg waardelozer comments.
Even kleine nuance plaatsen: je reaguurt pas laat, wat impliceert dat je de hele dag dronken in je nest ligt te stinken, vervolgens weet je in minder dan geen geen tijd een zooi bagger te plempen en snel weer uit het draadje te vertrekken (weer dronken?).
En waarom ik zo laat op GS ben, ik ben net thuis van mijn werk en vind jouw comments gewoon kudT.
@ mark twain | 11-02-10 | 22:32
Hangt van het onderwerp af. Meestal wel, maar dan is het financieel uiterst rendabel.
Ik zie alleen maar sloebers, paupers en arbeiders in dit filmpje. Waar zijn de bontkraagjes, de hoofddoekjes of de kakkers?
En als je talent zo belangrijk vind en de ruimte wilt geven, dan ga je toch niet het tegenovergestelde voorstellen, zoals bijvoorbeeld de stijging van de inkomensbelasting schijf naar 60%?
Oww ja, en eerlijk delen is de schulden door een klein clupje laten ophoesten, maar de inkomende stroom moeten we wel zo veel mogelijk delen over iedereen. Ah is dat nu eerlijk volgens de PvdA.
Ik kots op dit soort filmpjes, net als die van de VVD die van de week voorbij kwam. Naast de grove fouten/overtredingen heeft het geen fuck te maken met het beleid dat ze gaan voeren...
oude vrouwtjes helpen met oversteken, fietsen oprapen bij het station of andere nobele daden zul je politici nooit en te nimmer zien doen... als de camera niet draait!!!
Ow en trouwens woutertje, voor je je op je borst slaat: WIJ BURGERS HEBBEN DE BANKEN OVEREIND GEHOUDEN...
PS excuus voor de caps, maar ik haat die man!
mark twain | 11-02-10 | 22:26
Twitteren? Follow me.
mark twain | 11-02-10 | 22:31
Nee maar wel interessant.
@lauwebal | 11-02-10 | 22:30
Die zijn er ook uitgeknipt, want die beginnen meteen te meppen en te spugen als ze een camera zien. Omdat een camera hen stigmatioseert. En dat past niet in het PVDA - plaatje.
@ Mark Twain. Wezen klinkt mooier maar ze Zijn zielig
@mark twain | 11-02-10 | 22:31
Van jouw kant gezien heb je gelijk, eerlijk.
@RaerWijf | 11-02-10 | 22:27
Hahaha, ja! Mijn collega vroeg 's anderendaags ook al: "Maar Boer, reed je er dwars over of in de breedte?"
Ook leuk: die keer dat ik moest uitwijken voor een Paris Hilton - lookalike (incl. IQ) die met haar miniatuurhondje aan een veel te lange lijn opeens het fietspad opstapte. Ze was zó druk aan het telefoneren met heur vriendin ("Waarom belt hij me niet, huil huil") dat ik haar ternauwernood kon uitwijken.... zij werd vanzelfsprekend razend op mij: "Jij moet stoppen! Jij hebt rood licht" En dat klopte ook. Over 10 meter. Daar lag ook het zebrapad, trouwens. En geen agent te bekennen om deze volgespoten Bimbo-deluxe te arresteren wegens het beledigen van het menselijk vermogen om je hersenen te gebruiken.
Ach zoete herinnering, waar zijt gij gebleven....
@Raer Wijf 22:27
Jij wel ?
mark twain | 11-02-10 | 22:26
LOL, wat gaan ze allemaal weer tegen je tekeer.
@irriducibli 79 22:27
Zijn die zaken relevant voor het feit dat van Pruisen niet deugt? Neen dus.
mark twain | 11-02-10 | 22:26
Dat is ook weer zo, Heb jij weer gelijk in.
Ik zie geen multikul.
Wel een grote stad, nergens finnen te zien.
@ mark twain | 11-02-10 | 22:26
Oh, gelukkig, jij niet.
mark twain | 11-02-10 | 22:18
U bent de PVDA ook dankbaar dat u zo'n tien achtereen mocht meebetalen of bent U misschien betalend lid van deze partij.
van Pruisen; geniaal.
Wie het begrijpt is gek.
@ Boer in Amsterdam | 11-02-10 | 22:23
LOL! Ik vraag me nu af: had je dan over het zebrapad heen en weer moeten fietsen? Eigenlijk heeft de PvdA gelijk door die politieagente neer te zetten als een allochtone minderheid. Dat zet de toon lekker...
Iedereen heeft toch maar weer geleerd van dit filmpje. VOORAL Van Pruisen...
@Elisabeth2 22::21
Ik vind het mooier klinken. Verder is van Pruisen dus een hypocriet van
de allerergste soort.
@ Elisabeth2 | 11-02-10 | 22:21
Ik vraag me alleen maar af: tien wat... Maar ik hou me in.
Ook zo vreselijk irritant dat die agente op het fietspad loopt, terwijl er 50 centimeter verder opzij een stoep ligt.
@RaerWijf | 11-02-10 | 22:20
Daarom. En zo gaat het maar door. Ik ben wel eens aangehouden voor te snel fietsen. Ja, dat leest u goed! :-D.
Twee gorilla's met één streep elk en één hersencel bij elkaar opgeteld, in kekke helmpjes en op blitse fietsjes.
"Meneertje, dat zebrapad is er ook voor u!" In de straat waar dagelijks allerlei kansenbontkraagjes over de stoep op hun scooters, enfin.... ik typ die zin al niet meer af.....
Het is ook tekenend dat Van Pruisen niet als op de redactie pagina te vinden is. Is van Pruisen niet stiekem geert wilders die inlogt bij de geenstijl redactie?
mark twain | 11-02-10 | 22:18
Godver, wezen = zijn. En daarna wordt het ook niets.
@ Boer in Amsterdam | 11-02-10 | 22:12
Da's nog nooit anders geweest: jaaaaaren geleden, toen ik een brommert had, werd ik eens pontificaal de sloot in gesneden door een politieauto, omdat mijn achterlicht niet werkte. Dit, terwijl ik net terugkwam van de fietsenmakert al waar ik nieuwe lampjes had aangeschaft en er net een nieuw lampje in had geknutseld. Dat zelfde lampje brandde dus binnen een halve kilometer door en prompt wisten ze me de sloot in te sturen. In de wnter, met een nat pak, moest ik van oom agent naar huis lopen, met mijn bekeuring, zonder een woord van excuus, want het was onverantwoord om zonder licht rond te rijden. Ik ben nog pissig. Overigens gewoon naar huis gereden.
de nieuws waarde van dit onderwerp is ?
Eerlijk delen. Dat is dus zoiets als mij tot solidariteit verplichten en mijn geld te jatten. Dat is waar het socialisme voor staat: gemiddelde gemiddelheid. ROT OP en ga werken klootzak.
Van Pruisen zou de PvdA dankbaar moeten wezen. Deze partij heeft er per slot van rekening in belangrijke mate voor gezorgd dat van Pruisen zo'n tien achtereen
kon genieten van een uitkering alvorens ons te komen vervelen met dit soort
waardeloze stukjes.
Eerlijk delen is hetzelfde als eerlijk stelen.
wOOt - heeft Van Pruisen zelf een stukje geschreven zonder het van spitsnieuws te kopieren? Dat is pas echt nieuws!! Check, het is echt van de hand van Van Pruisen, het is rechts, zonder diepgang en zonder vernieuwend te zijn! Keep up the good work!
Wat een zeikfilmpje.
60CX | 11-02-10 | 22:13
Wat suf dat jij dat elke dag gedaan hebt jaar in jaar uit. Vroeg je nest uit tegen heug en meug.
lion@night | 11-02-10 | 21:59
HIV patienten tattoeren?
Of is dat te ver onder de gordel.
Ik ben minder rechts dan de gemiddelde GS'er dat ben ik met u eens. Ik mis alleen de inhoudelijke argumenten en dat stoort mij..
Van Pruisen, gaat eens echt werken ipv zulke flauwekul-stukje schrijven, je weet wel zo'n baan waar je om een uur of vijf, halfzes bij op moet, als je dat gedaan hebt voor een jaartje ofzo, ipv met je luie reet achter een terminaaltje zitten, dan mag je weer eens proberen een stukje te schrijven wat er toe doet in dit land.
@Bram de emmer | 11-02-10 | 22:06
Overigens heeft de beste man wel gelijk. Dat geneuzel over zijn adelstand is natuurlijk best potsierlijk, maar wees eerlijk: U kent toch wel voorbeelden uit Uw leven of dat van Uw naasten, waarin overvallers van een supermarkt na een week diezelfde supermarkt weer bezoeken, terwijl normale burgers worden klemgereden door de politie als ze hun fietslampje (nog) niet aan hebben gedaan?
(Niet verzonnen, dit!)
- geen goede fiets
- fietsen op stoep
- oversteken waar het niet mag
- midden van de weg fietsen
- gevaarlijk uitsteken van vracht
- oversteken op vluchtheuvel
- dragen van ugg look-a-likes
- parkeren op vluchtheuvel
- weer over het midden van de weg rijden met taxi
- geen gordel om
- mandarijnen niet betalen
Zo jammer! | 11-02-10 | 21:54
Ik heb helemaal niets met Geert Wilders en zijn denkbeelden.
Dat jij mij daarom een lutsert vindt kan mij niet zoveel schelen.
Elkaar in vrijheid bekritiseren op de INHOUD, dat is voor mij democratie. Ik geloof niet in populistisch geschreeuw van een Venlose eenmansbeweging. Bovendien stoort het mij enorm dat iedereen die zegt dat hij Wilders niks vindt meteen een mailbox vol met haatmail en bedreigingen kan ontvangen. Lekkere vrijheid.
Verder raak ik inderdaad zwaar gefrustreerd van deze zeiktopics van Van Pruisen.
je moehar | 11-02-10 | 21:55
Ik stem geen PvdA, en ik ben zeer benieuwd of en hoe de PVV dit probleem op denkt te gaan lossen. Maar mocht dit in een paar jaar gefixt zijn ben ik de eerste om mijn ongelijk toe te geven. Zo ben ik dan ook wel weer.
Blijf ik erbij dat ik het niet zie gebeuren!
Nog een zo'n stukje op Geen Stijl en wij stemmen hier met deze hele wijk vol beter gesitueerde PVV-sympathisanten voor de eerste keer, en voortaan altijd, PvdA. Jezus! Bij jullie vergeleken is de Azijnbode een medium vol lammetjes, rozengeur en maneschijn.
Hahahahaha, van Pruisen, van ONS geld, wist niet niet jij betaald werd, whahaha...
@Bram de emmer | 11-02-10 | 22:06
Maar ik snap de vergelijking wel. Dank en Hulde. :-)
*erover denkt zijn naam te veranderen in Baron Boer van Amsterdam Tot Diemerpolder*
@Bram de emmer | 11-02-10 | 22:06
Hahahaha, welnee. Waarom toch, is een brave burger zijn al elitair heden ten dage?
@Boer in Amsterdam | 11-02-10 | 21:53
Hee Boer. Je heet toch niet stiekem Hans Prins he?
www.dumpert.nl/mediabase/773791/df2f8d...
awg | 11-02-10 | 21:47
ze zijn ooit toch echt de partij van de arbeid geweest.
ok, toen al maakten ze zeer grove fouten, die nu nog economisch doorgalmen. zoals de gasverkoop aan italië en het permanent laten verblijven van de gastarbeider en gezinsherreniging.
pas toen ze de multiculturele droom gingen pushen, was het hek pas echt van de marcel van dam.
dr. tikshit | 11-02-10 | 21:57
Er zijn een hoop kanslozen. Niet mensen die geen kans hebben, maar die geen kans maken. Die hou je altijd. Partijen voor kanslozen ook.
Het stukje waarin bepaalde mensen hun recent verworven Kalaschnikov leegschoten op de bakfiets is er helaas uitgeknipt.
Beste Baron de laclou | 11-02-10 | 21:57
willemzwijgtnietmeer.web-log.nl/photos...
meer kan ik er niet van maken.
@ Weird Guilders | 11-02-10 | 21:51
Oplossingen genoeg die ook ruim worden benoemd door Rechts.
"kom eens met oplossingen' kreten uit de Linksche hoek getuigt meer van een hopeloze Linksche kreet om hulp omdat men zelf niet meer weet hoe ze hun eigen gecreëerde puinhoop kunnen opruimen.
@ Korreltje Zout | 11-02-10 | 21:56
Ze hadden mij mooi weer beloofd, ondertussen zit ik tot mijn oogkassen in de sneeuw. En da's met mijn 1,76 niet omdat ik zo'n smurf ben.
ben nog op zoek naar een Whouter Boss Carnavalspak , zo eentje waar je 20 jute zakken vol met geld erbij krijg om mee rond te strooien.
Iedereen heeft allang een kans in dit land.. PvdA, overbodiger dan overbodig..
Ze hadden ons beloofd dat de PvdA slechts 13-15 zetels zou krijgen. En nou staan ze weer op 20. Wat zijn het toch een stel lamlullen he die PvdA stemmerts?
Weird Guilders | 11-02-10 | 21:51
Zo moeilijk is problemen oplossen niet hoor maar je moet wel aan de macht komen.
Aan je reactie te zien had je toch wel al gauw naar pvda geneigd.
scusi voor de dubbel post..
Weird Guilders | 11-02-10 | 21:51
Jouw nick, doet me denken aan een persoonlijke frustratie.
Net als die van Greet Makkers, ook zo'n lutsert.
What about?
Weet niet wat erger is; de pvda of dat gezeik van van Pruisen daarover.
Tragisch.
Je kunt het toch vrijwel niet meer in je hoofd halen om PvdA te stemmen?
Continue uitspraken doen maar tegendraads acteren.
Falende ministers als een Cramer en Vogelaar, laat staan de multiculturelen Pvda Politici in de deelraden in Amsterdam, de Turkse PvdA coup in Rotterdam.
Generaal Pardon, stijgend aantal asielzoekers onder Albayrak's leidende hand, twijfelachtige burgemeesters zoals in Utrecht, Den Bosch, Gouda.
Deze partij heeft ons niets meer voorgehouden dan alleen leugens, belastingverhogingen om sommige leugens te kunnen financiëren.
Bovendien zitten we opgezadeld met een - mede door de PvdA - zooitje Noord-Afrikanen die de maatschappij dagelijks dieper het moeras doet inzinken.
"van ONS geld"
Ja, van welke geld dan anders? De partijkas, kom op mensen beetje nadenken. Goede zet van Wouter Bos en als je dat niet leuk vindt ga je toch lekker bij die meaugolen van de PVV staan.
@ je moehar | 11-02-10 | 21:52
Het moet ook niet teveel op werken gaan lijken, natuurlijk...
"En altijd, altijd eerlijk delen..."
Hoe DURFT hij dat nog glashard te beweren. Ik ben blank, mono-paspoortig, heb een eigen bedrijf, betaal keurig mijn belasting. Ik heb een beroep waarin ik hele generaties inwijd in de kunst en de geschiedenis. Ik fiets nooit zonder licht, ben beleefd tegen winkelpersoneel, behandel ieder mens gelijkwaardig en hou niet van troep op straat. Kortom: een gewone brave burger.
En dat, meneertje Wouter Bos, maakt mij in uw heilsstaat een melkkoe, een mikpunt van spot en een uitgezogen belastingbetaler met een linksdraaiend uitgewoonde anus. Ik heb nog nooit subsidie getrokken en probeer het ook niet eens, omdat ik niét uit een achterlijke cultuur kom en een grote bek heb.
Ik woon in een mooie stad waar uw moslim-partijgenoten toneelstukken willen verbieden, de partijkas plunderen en anti-semitische uitlatingen doen. En ik wind me daar over op.
En dát, meneer Bos, is de kenschets van een normale Nederlander waar u en uw trawanten lachend overheen schijten. Praat me niet van gelijke kansen, vuile huichelaar! Want beschaafde mensen zoals ikzelf en velen met mij, hebben juist door hun afkomst, beschaving, opvoeding en intellectueel niveau een natuurlijke achterstand in dit land waar alles door U en de Uwen in de handen wordt gegooid van de nieuwe Hunnen.
@ awg | 11-02-10 | 21:47
Ja, inderdaad vreemd dat je geen personeel kan vinden in deze tijden.
Weer zo makkelijk.. doet me denken aan het topic over de verkeersboete van Ronald 'de hoed' Plasterk. Kom nou is met een inhoudelijke aanval en niet met dit zielige gejank. Door dit soort topics zou ik haast PvdA gaan stemmen.
Rechts roept er hard maar komt met zeer weinig realistische oplossingen.
Een probleem benoemen is niet zo moeilijk, oplossen dat is andere koek..
@rme1 | 21:42
Dan moet je welhaast een stalker of belanghebbende van de VVD zijn om zoiets te onthouden. Toch +1 voor de scherpe vondst.
Maar gelukkig heeft men een voorbeeld aan Brussel.
Als je gelooft in God dan kunnen we je best aan je lot overlaten.
Je kunt het toch vrijwel niet meer in je hoofd halen om PvdA te stemmen?
Continue uitspraken doen maar tegendraads acteren.
Falende ministers als een Cramer en Vogelaar, laat staan de multiculturelen Pvda Politici in de deelraden in Amsterdam, de Turkse PvdA coup in Rotterdam.
Generaal Pardon, stijgend aantal asielzoekers onder Albayrak's leidende hand, twijfelachtige burgemeesters zoals in Utrecht, Den Bosch, Gouda.
Deze partij heeft ons niets meer voorgehouden dan alleen leugens, belastingverhogingen om sommige leugens te kunnen financiëren.
Bovendien zitten we opgezadeld met een - mede door de PvdA - zooitje Noord-Afrikanen die de maatschappij dagelijks dieper het moeras doet inzinken.
Is al gezegd maar typisch pvda, boodschappen doen in diensttijd.
Kudtkip | 11-02-10 | 21:39
Iedere idioot zou daar intrappen ;-)
*zee afschuimen gaat*
Knetter knetter gek zijn ze. De mensen die er op stemmen zijn of ontzettend stom of hebben een uitkering.
Eerlijk delen? Ik breng de helft weg van wat ik vedien, betaal 3284,00
EXTRA zorgverzekerings premie, als het aan de PVDA ligt krijg ik straks geen AOW
maar alleen pensioen (BNR radio 19 dec 2008 rond 11.30uur) terwijl ik zwaar mee betaal aan de inleg, en nog is het niet genoeg. Eerlijk delen? Stoppen met delen!!! Ik ben een maand via verschillende uitzendbureau's bezig geweest om personeel te vinden, full time baan, om containers te lossen en prijswerk. Geen eisen gesteld, maar niemand te vinden.
@Muxje | 11-02-10 | 21:34
Je wordt niet aan je lot overgelaten zolang je maar een uitkering hebt.
-weggejorist-
Die man met die bakfiets moet zich kapot schamen, wel zijn hand opsteken als die groet maar geen richting aangeven?
En kvond ook wel dat die de bocht iets te ruim nam.
De pvda is gekaapt door de elite.
oplichter | 11-02-10 | 21:39
Die zijn de elite, en D66 is de volgende.
@SODEP | 11-02-10 | 21:41 ,
welke idioot doet nou zoiets?
Kansloos.
RaerWijf | 11-02-10 | 21:38
Werkt goed voor mij maar mijn vriendin is dan ook een raar wijf.
Maar goed,
we zitten dus met een gerimpeld tomatenvel en een lege huls,
eerst maar eens lokaal ze TO-TAAL wegstemmen.
Een beetje lokale partij heeft vaak meer realiteitszin dan het elitaire tuig wat de PvdA bevolkt.
'Het gaat niet om je afkomst, maar om je toekomst!'
Hele mooie quote, maar waar heb ik die eerder gehoord????
www.youtube.com/vvdtube#p/a/u/0/Pnersq... Skip naar 1.32
Is er eigenlijk überhaupt iemand die stemt op basis van een verkiezingsfilmpje?
Wouter Bos is verliefd op zichzelf. Het blijkt keer op keer.
Over uiterlijk 2 jaar is hij weg en betalen wij nog een generatie lang voor al zijn idiote akties met het weggooien van 20 miljard aan Abn amro als historisch dieptepunt.
@koerbagh ® | 11-02-10 | 21:32 ,
nee Koerbagh,
jij bent gewoon een kudtburger die zal bloeden voor fouten die hem niet eens aan te rekenen zijn,
de boy's moeten toch ergens hun geld vandaan halen en tegelijkertijd klepzijkers de bek snoeren.
(21:20) Zeeschuimer, ik zat net nog te peinzen.
PvdA. De enige partij die zich naar werkers vernoemt, naar wat mensen doen voor hun werk: arbeiden. De rest van de partijen heeft allemaal iets met gedachtegoed, jaartallen of een bepaald gevoel (trots, compleet zelfgeyl!), etc.
En dan denken dat een SP-er aangetrokken wordt door een agente die een winkel zónder geweld te gebruiken zo hopla met een zak tomaten weer uitkomt?
Damn. Echt slim. Zou ik bijna intrappen.
@Framoes | 11-02-10 | 21:32
En de banken gered. Volgens mij heeft hij zelf de ABN naar de klote geholpen door de verkoop niet tegen te houden. Ik geloof dat oud-Staatssecretaris Vermeend (PvdA) het een zwaktebod noemde dat nooit onder Zalm en hem zou zijn gebeurd.
De pvda is gekaapt door de elite.
reinaarden | 11-02-10 | 21:37
Linkse elite....
@ irriducibili79 | 11-02-10 | 21:37
Dat klinkt weinig succesvol... Ik zou es een andere invalshoek kiezen, deze is al zo uitgekauwd.
Godverdomme een beetje lopen heulen met dat ze de banken gered hebben.
Maar weet iemand toevallig de naam van het muziekje onder de video?
Met zulke politie agentes wordt t er echt niet veiliger op.
RaerWijf | 11-02-10 | 21:31
Strategie? Ik ben gewoon mezelf. Origineel vol van passie, gedreven en mysterieus.
"alles eerlijk delen"
Eerlijk delen, maar de rijken wel ietsjes meer als de armen. Want dat vindt de PvdA eerlijk.
Ik heb vernomen dat de PVV geen gebruik maakt van subsidies voor hun partij.
RaerWijf | 11-02-10 | 21:32
Kudt is dat....
Ugh, die braakverwekkende linkse platitudes weer. "In het Nederland van de Partij van de Arbeid telt iedereen mee"... maar sommigen tellen meer mee dan anderen. "Wordt niemand aan zijn lot overgelaten".... Tenzij jouw probleem, hoezeer het ook tot de kerntaken van de staat behoort, politiek of electoraal gevoelig ligt. "Krijgt iedereen een eerlijke kans"... De kans om subsidie te pakken, om een "verlaat de gevangenis"-kaart te krijgen, om je familie hierheen te halen om ook een leuke kans te krijgen, of de kans om de helft van je zuurverdiende centen in te leveren om al die flauwekul te betalen... welke het wordt hangt af van of je tot de juiste vriendenkring behoort.
@ koerbagh ® | 11-02-10 | 21:32
Is een zwembadkaartje echt 25,-??? OMG!
@ Zo jammer! | 11-02-10 | 21:30
Ik probeer ook altijd meer nullen aan mijn bankafschrift toe te voegen, maar ze blijven nooit staan...
@antizanic | 11-02-10 | 21:24
Ik hoop dat dat sarcasme is, anders is er echt iets mis met je. De belastingen omlaag, laat me niet lachen! Meneertje Bos wil zelfs meer belasting voor topinkomens.
Hij: nl.wikipedia.org/wiki/Koos_Spee stemt CDA, net zoals Van Pruisen.
@antizanic | 11-02-10 | 21:24:
Jij gelooft dat ook nog hè? En die garantieregeling tot 100.000 euro van Nout Wellink... dat komt ook allemaal gewoon weer terug. Ja tuurlijk. Dat is niks meer dan een cadeautje van de staat voor risicovol beleggen. Ik gun iedereen z'n geld, maar als je het naar een bank van de russische maffia brengt die er een pyramidespel van financiert ben je dat geld niet waard en is het gewoon weg. Jammer dan. Ik vind niet dat de belastingbetaler dat dan maar moet vergoeden. Dat is wel op grote schaal gebeurt. Ook PvdA.
Ondertussen zijn dan wel alle doodnormale sociale voorzieningen in de gemeenten ofwel peperduur geworden. (Zwembadkaartje 25,-, biblitheek liodmaatschap 100 p.j., parkeren 10 per minuut) of weggesaneerd en de gemeentelijke, provinciale en waterschapsbelastingen verdubbeld. Daar gaat het namelijk wel op aan. Ook PvdA.
@ irriducibili79 | 11-02-10 | 21:29
Ik ben heel benieuwd naar uw strategie om uw neukie tevreden te houden.
antizanic | 11-02-10 | 21:24
Bankengeld is virtueel geld.
Als je niet genoeg hebt, druk je er gewoon wat bij.
Overigens, da's de reden van de crisis.
Lol, ach ja. We staan allemaal naast elkaar in ons land inderdaad. zolang we maar niks over de Islam durven te zeggen hehe.
Off topic www.youtube.com/watch?v=96ZUZ9CPZII&am...
geen wit spatbord oei oei oei
RaerWijf | 11-02-10 | 21:23
Nee, rozen/bonbons/bling kopen is afgezaagd en naar mijn mening dus ook een makkelijke uitweg.
@ koerbagh ® | 11-02-10 | 21:25
* knikt goedkeurend en instemmend :)
@ antizanic | 11-02-10 | 21:24
Ehm, dat hangt af van de definitie van kerel...
@RaerWijf | 11-02-10 | 21:21 :
Vandaar dat ik nooit bloemen meeneem maar een flesje wijn of zo. Daar heb ik zelf dan ook nog wat aan.
zielig gedoe toch over dat bankengeld. het geld is niet van de belastingen afkomstig. het is niet weg en over een paar jaar komt het met winst terug en hoeven we minder belasting te betalen. daarbij zijn de banken gered. dankzij Bos. Wouter is eigenlijk de enige kerel in het kabinet.
Elisabeth2 | 11-02-10 | 21:22
Gehehehe, veel goeds gebracht.
@ irriducibili79 | 11-02-10 | 21:18
Ah, toch op zaterdag rozen kopen dus...
Te makkelijk is dit.
Dit maakt het wel erg gemakkelijk: www.spitsnieuws.nl/archives/provinciaa...
(21:12) Zoalshetis, dat klinkt mysterieus.
Heeft dat topbureau dit *kuch* waanzinnige filmpje ook gemaakt, of komt dat nog en is dat dan een wederdienst (welja, voor een politicus) om iets wat helemaal niet zo gunstig was in het landsbelang (ABN). Vragen.
Korreltje Zout | 11-02-10 | 21:18
Waarom niet. Labour heeft in Engeland ook veel goeds gebracht.
*Gaat zich even helemaal kapot lachen*
@koerbagh ® | 11-02-10 | 21:16
Volgens mij zit er een parallel tussen de kwaliteit van de bloemen/kado en de kwaliteit van de sex. En nee, dat gaat niet om geld, maar wel om de aandacht. Als iemand aandacht aan een kado besteedt, besteed hij ook aandacht aan de ontvanger en de belangrijke lichaamsdelen. Bloemen van de Shell, da's "Kut! Vergeten! Snel bloemen!" en dat gaat dan ook zo op voor de sex... Zulke mannen staan over het algemeen vrij vlot weer op de keien en mogen terug onder de steen waar ze onder vandaan gekropen zijn.
LOL, PvdA.
Maar D66, dat is er ook eentje......
Kudtkip | 11-02-10 | 21:11
SP-stemmers proberen te winnen, lijkt me. Maar ik vermoed dat mevrouw zin had in tomatensoep of een fijne salade.
overtreding #784:
helmbandje los
fail...
Ik telde slechts drie personen die aan het werk waren, waarvan er eentje zwart aan het klussen is terwijl ie zg arbeidsongeschikt is en de ander (de agente) haar lunchpauze 24/7 aan het oprekken is. Voor de rest alleen maar onrendabelen.
PvdA bashen, I love it. Omdat ze het dik verdiend hebben. Nog het meeste omdat ze zich moreel verheven voelen en gedragen. Een stelletje onverteerbare betweters. En dat al sinds de jaren 70 van de vorige eeuw. Met een netwerk die verweven zit in de hele samenleving, vooral in de geldstromen van de (semi) overheid en de meningsvormende media. Hoor je erbij dan kan je meeprofiteren. Anders kan je zwart gemaakt worden. Daarom moet de PvdA kapot.
Wat een geweldig filmpje zeg!
Daar is heel wat denkwerk aan vooraf gegaan, maar dat zie je dan ook dubbel en dwars terug in het flitsend eindresultaat. Vooral de man met bakfiets, gevuld met kids, maakten op mij een onuitwisbare indruk. Waar kan ik die inhuren?
Nooit op stemmen die PvdA. They set up us the bomb.
@Elisabeth2 | 11-02-10 | 21:15:
Nee, gewoon poep. Er komt zoveel poep uit bij hem, dat kan vast wel wat aanvulling gebruiken.
RaerWijf | 11-02-10 | 21:14
Het niet kopen van rozen op valentijn dat noem ik kwaliteit, Ja........
Ik voel me echt niet met iedereen verbonden en de moslims zeker niet:
- liegen tegen ongelovigen mag
- vrouwen onderdrukken mag
- vrouwelijke geslachtsdelen verminken mag
- uithuwelijken mag
- dubbel paspoort mag ... omdat er zo heel erg veel Marokkanen zijn en blijven
- ...
Moslims voelen zich zeker niet verbonden met echte Nederlanders, hun enig doel is EEN geloof, en de rest moet vernietigd worden, en het maakt niet uit hoe !!!
RaerWijf | 11-02-10 | 21:16
Het kon niet anders. Werd telkens in mijn oog geraakt.
@ koerbagh ® | 11-02-10 | 21:12
Oh Koer... wat doe je met me... (gaat een teiltje opzoeken - barf en ieuw!)
@RaerWijf | 11-02-10 | 21:14 :
Nothing says "I love you" like flowers from Shell.
@Rammstein | 11-02-10 | 21:14
En dan vragen sommige mensen zich af wie de tissue heeft uitgevonden...
Ik weet het beter | 11-02-10 | 21:13
Solidariteit werkt alleen onder gelijkgestemden...... en juist daar loopt het nogal scheef in dit land...
koerbagh ® | 11-02-10 | 21:12
Sjezus zeg.
@ irriducibili79 | 11-02-10 | 21:13
Ah! U gaat voor kwaliteit...
RaerWijf | 11-02-10 | 21:12
Het "aaaaaaaaaaah .... doekje" orgasme.
RaerWijf | 11-02-10 | 21:08
Het tankstation is hier gewoon geopend op zondag en de AH/nachtwinkels trouwens ook.
houten latjes die uitsteken niet duidelijk gemarkteerd voor andere weg gebruikers.
En "ikke ikke en de rest kan stikken" spreekt het vvd/wilderspubliek hier niet aan? Geloof ik geen reet van.
ik denk dat, in ruil voor abn amro, otto een reclamecampagne voor wouter in petto heeft. en geloof me sellmore is absoluut een topbureau.
en niemand heeft zijn/haar stoep sneeuw vrij gemaakt !!!
@RaerWijf | 11-02-10 | 21:11 :
Jawel, die kan een lekker dampende bolus achterlaten in de bek van Wouter Bos.
@ Rammstein | 11-02-10 | 21:10
Ah, de beruchte PimPamPetPiemel!
Dat' oosterse muziekje' ook op t eind.. betekend dat ook iets ... of?
(20:57) Zeeschuimer, helemaal niks mis met tomaten.
Hooguit is er iets (heel erg!) mis met de situatie wanneer ze door een agente in functie aangeschaft worden (nog maar de vraag, blijkt niet uit beeldmateriaal) voor een promo van een politieke partij.
Vijf jaar geleden in Thailand geweest, en wat denk je ... Tsunami.
Dit jaar in Haïti geweest, en wat denk je ... Aardbeving.
Binnenkort naar Marokko ... kan niet wachten om te gaan !!!
@ koerbagh ® | 11-02-10 | 21:09
Sweety, laat je reedt erbuiten! Die kan er niets aan doen.
1. Die kar van supermarkt Oranje blokkeert de stoep voor rollators.
2. De midget spreekt de detaillist daar niet op aan.
3. Verwaarlozing inkoop strooizout vanwege blind volgen klimaatmaffia.
I Have a Dream.
RaerWijf | 11-02-10 | 21:08
Of je hoeft er bij hem maar naar te kijken, en het is al gebeurd.
Zeeschuimer | 11-02-10 | 21:09
Voor mij, elke dag is Valentijn dag.
@Porrello | 11-02-10 | 20:56
Pff, moet ik je dat nou nóg een keer uitleggen? Niet iedereen is nou eenmaal gelijk, we zijn niet allemaal robots met dezelfde specs.
Als het jou goed gaat omdat jouw specs het mogelijk maken dat je een fijne boterham bij elkaar harkt, waarom zou je dan iemand met wat minder mogelijkheden niet helpen?
Of kan iedereen behalve jij gewoon de tering krijgen? Want ja, zo kun je het ook zien.
RaerWijf | 11-02-10 | 21:08
U gorgelt pas na 10 minuten ?...
Rammstein | 11-02-10 | 21:05
Voor 22.00 uur worden de reaguursels te voorspelbaar. Daarna ook.
Waar zijn de bontkraagjes en hoofddoekjes? Alleen de politieagent heeft een gezonde kleur? Waar is die multiculturele samenleving waar ze altijd zo over lopen te zeiken? Wtf? Wat een kudt filmpje. Ik stem zeker niet op de PVDA, nooit niet.
Wat de PvdA er niet bij vertelt is dat die honderden miljarden die zijn betaald aan mensen die toch al geld teveel hadden (want niet nodig, ze zetten het immers wel ergens in IJsland weg), de komende (tientallen?) jaren worden weggehaald uit onder andere het gemeentefonds. En gemeenten moeten een sluitende begroting hebben van datzelfde Rijk, van diezelfde PvdA. Wat gaat er dus gebeuren? Ofwel verdwijnen in heel veel gemeenten sporthallen, zwembaden en andere voorzieningen, ofwel gaat in andere gemeenten de OZB omhoog, de rioolbelasting, de hondenbelasting, de parkeertarieven etc. etc. Het geld moet ergens vandaan komen. En van Wouter Bos komt het niet, die gaat het gemeentefonds plunderen om zijn tekort te dekken van het geld dat hij heeft uitgedeeld aan mensen die toch al geld teveel hadden.
Ja, lekker sociaal. Lekker eerlijk delen. Mijn reedt!
Maar daar hoor je de PvdA niet over. Stelletje liegende jokkloodtzakken.
Rammstein | 11-02-10 | 21:05
Heeft u een slecht vooruitzicht voor Valentijn, dat het niet wil vanavond?
@ irriducibili79 | 11-02-10 | 21:07
Volgens mij moet je dat zaterdag al doen.
Je Verzint Het Niet | 11-02-10 | 21:04
Ik heb een beetje moeite met je comment hier... Serieus... ik bedoel: 5 minuten... tssss...
En als statement koop ik zondag geen rode rozen.
Tja, het filmpje maakt een hoop duidelijk. Sjees, wat een lelijk wijf in de eerste scenes.
Als je armen gaat betalen om arm te zijn, krijg je enkel maar meer armen ...
Resultaten uit het verleden bewijzen de toekomst !!!
.... en elke reaguurder hetzelfde plempt, als bij ieder PvdA topic ....
@Teun van het Tuinpad | 11-02-10 | 21:02
Lekker delen: The Best Thing About A Blow Job ..... 5 Minute Of Silence ;-)
DE PVDA zorgt dat nederland kapot gaat .
Ze steunen ASO,S geven werkschuwen een uitkering laten zo veel mogelijk asiel zoekers toe ,die gewoon geen politieke asiel zoekers zijn maar geluk zoekers.
politieke asielzoekers hebben het recht om hier teblijven.
Maar over de 50% is het niet .
En de PVDA vind het hier dat de politie alleen bonnen moet schrijven.
Misdaden oplossen ho maar.
Bij het horen van "gelijke kansen" had ik zelfs een emmertje nodig. Niks gelijke kansen, gelijke uitkomsten. Dat is het Nederland van de PVDA.
Alles onder de armen verdelen, van de Linksche Mensch ...
Onder de linker- en rechter oksel !!!
*eerlijk delen met Mevr Teun op de bank gaat*
Fijne voortzetting @ all.
Ajeto.
En uit.
(20:56) HumpieDumpie, wat te denken van de scooter die, gezien door de voorruit van een net zelf gevaarlijk overstekende man die zijn houten balken ook nog eens niet correct vastbindt op zijn chevvy, bijna een ongeluk veroorzaakt. Waarna die scooter (bestuurd door meisje)(lievvv hoor) kort daarop weer bijna iemand in gevaar dreigt te brengen.
Uiteindelijk remt ze af, licht de voetjes op de grond en snel door.
Wat zou de boodschap hiervan nou zijn?
Ha! Wat meneer Bos dus eigenlijk zegt is dat iedereen meetelt alstie maar wit is. Anderhalve Pinda mag ook nog (voor de beeldvorming is dat dan de agent, doet er niet toe van welke afkomst deze minipoli precies is) maar een minderheid moet een minderheid blijven.
Paar vraagjes: betekent het in deze spot dat, doordat de agent de gekleurde minderheid is, dat de PvdA nu vind dat deze minderheden eigenlijk de baas zijn? Of gaan zij ervan uit dat de politie per definitie geen fok te vertellen heeft en derhalve door minderheden moet worden ingevuld? Wat is er met Granny gebeurd dat ze met d'r armpie in een mitella naar het politiebureau moet? Zijn de mensen in deze spot niet onsympathiek lelijk en waarom? De mooie mensen willen niet in de spot van de PvdA? Waarom is het Supermarkt Oranje en niet Rood? En ben ik de enige die ziet dat die borden op Supermarkt Oranje hagelnieuw zijn? En welke nadenkende vrouw die boodschappen doet gaat alleen voor een trosje tomaatjes naar de buurtsuper?
Vragen... vragen...
@Teun van het Tuinpad | 11-02-10 | 20:57
Kan aan een van mijn vriendinne geen commercieel valentijns cadeau geven of kaart sturen want ze is getrouwd :-(
Je kan wel commenten bij die propaganda op jij-buis maar het is niet te zien na het posten, moet natuurlijk eerst een DDR-commisie van zelfverklaarde guttmenschen en andersoortige Gedanke Polizei even een filter overheen trekken, stel je eens voor dat er nare comments verschijnen......
lol, wat een kakspotje. Net of er zo vaak sneeuw ligt in Nederland.
''eerlijk zullen we alles delen''
Om misselijk van te worden wat een linkse onzin.
Wel ben ik erg benieuwd wat jullie bij de GS redactie stemmen. Jullie zeiken élke politieke partij af (gelukkig wel vooral de PVDA) maar zeggen nou nooit eens waar jullie zelf op stemmen..
Stem drie Maart ... maar denk wel goed na ... Muts op, lange onderbroek aan, winterjas en natuurlijk met ski-bril, want het kan koud zijn ...
HumpieDumpie | 11-02-10 | 20:56
Aan mensen in uniform levert de middenstand gratis.
<kwoot>
Nou, berg die zakdoek maar weer rap op. Want de verkiezingsspot, bedoeld voor Zendtijd Politieke Partijen (ZZP), is een VERFOEILIJKE wanvertoning van Hoe-Het-Absoluut-Niet-Moet.
<kwoot>
Zendtijd Politieke Partijen == ZPP
.
Okay: toegegeven, Wouter Bos == ZZP
Zwakzinnige Zonder Perspectief
Nieuwe Nederlandsche agenten die tijdens diensttijd en in uniform boodschappen doen ... is er nog een !!!
Eerlijk zullen we alles stelen...
MichieldeMuiter | 11-02-10 | 20:40
LOL .. die bekt heeeel goed.
Wat ben ik blij dat ik het zinkende schip allang verlaten heb. Neem vooral meer Russische en andere Oost Europese onrendabelen op, we kunnen ze niet snel genoeg kwijt zijn.
Zonder gordel in een busje zitten .... is er nog een !!!
'het Nederland ... WAT de PvdA voorstaat???'
Kijk nog eens naar Kees van Kooten die ooit als drs. Kipping uitlegde wanneer je 'wat' zegt en wanneer 'dat'. Zijn prachtige voorbeeldzin luide: De kinderen kijken naar het tv-programma dat/wat hun ouders goedvinden. Dat/wat kan allebei, maar de betekenis van de zin wordt heel anders.
Kudtkip | 11-02-10 | 20:51
Wat is er mis met tomaten!?
Iedereen telt mee: het aantal zetels dat dees pluchetijgertjes gaan kwijtraken. Wel een mooie sprookjesfilm!
iemand die kan meedoen ook meedoet (met werken) ... ja hoor, iedereen jaren geleden in de WAO en iedereen een uitkering, als je nog nooit gewerkt hebt of niet wilt werken, kraker bent of gewoon Pim Fortuyn of Theo van Gogh dood schiet. Gratis geld krijgen van de staat is geen enkel probleem ... enkel tijdens verkiezingstijd doen we net alsof iederen moet proberen te werken. Daarna gaan we weer gewoon verder met het pamper-beleid.
Kudtkip | 11-02-10 | 20:54
Het is bijna 14 februari.
Klopt.
"Altijd eerlijk delen. Ook als we straks de rekening van de crisis moeten betalen."
Wat is er in godsnaam eerlijk als de één 60% van zijn salaris in kan leveren en de ander 33,6%? Als de één vecht om iets te bereiken in zijn leven en de ander krijgt het kado.
PVDA partij voor de middelatige denker.
spotje bekeken en zag geen betaling van de tomaten? suggesties welkom
Het ene oog in, het andere oog uit. Ik ben officieel PvdA-moe
PvdA is kudt, lees het artikel niet eens , bij voorbaat.
Klote immigranten partij.
(20:51) Teun, achzo.
Nou nog Zendtijd Politieke Partijen editten tot ZPP en het klopt weer als een verliefd puberhart.
Ik heb hier nog een mooie rode lantaarn staan die mag Wouter gratis komen afhalen.
En Griekenland ? (Ja, je weet wel dat land waar nu ook een PvdA de macht heeft) Wordt dat land ook direct weer door ons gered ? Van ons geld zeker weer ? Goedzo Woutertje zorg er maar voor dat die euro van ons boterzacht wordt.
Altijd eerlijk delen : iemand die 40 jaar gewerkt heeft en nu in de AOW zit krijgt minder dan een nieuwe nederlander, die als economische vluchteling een huis, met inboedel krijgt, alle medische zorg en nog veel meer .... voor niets en waar deze mensen nog nooit voor gewerkt hebben, laat staan belasting betaald.
Fijn dat zo'n agent boodschappen gaat doen terwijl ik beroofd word.
Alsof er met sneeuw een PVDAer op straat komt... veuls te koud....
(20:46) Zeeschuimer, die, zoals fuckje al opmerkte, TOMATEN gaat halen.
Met een voice-over van "Wij staan naast elkaar".
(20:47) Chickenlover, het lijkt er anders bar veel op. Dat zijige. Brr.
Spaargeld te reden : van menschen die voor een halve procent rente naar een buitenlandsche bank gingen ... en de redding is betaald door .... jawel de belasting betaler ... lees de werkende Nederlander
in het land van de PvdA wonen in elk geval geen negers en bontkraagjes zie ik...
Kudtkip | 11-02-10 | 20:43
Mo-draadje van daarnet:
Eurotokkie | 11-02-10 | 17:24
Gelukkig maar. Ik ben ongeschikt.
Nieuwe spot PVDA:
www.youtube.com...
Zeeschuimer | 11-02-10 | 17:28
het begint al goed met een nieuwe nederlandsche agente die een soort van Nederlandsche hoer naar het bureau brengt.
De trend is gezet ...
Kijk door een rode bril met uw linker oog en het valt allemaal best wel mee !!!
Een van de verschillen tussen deze spot en die van de VVD is dat die grafstem van Bos niet te horen is
Die politiemidget doet ook nog eens boodschappen in de baas zijn tijd...
Samen sterker, door de hardwerkende burger extra hard te belasten en de profiteurs nog ruimschootser te laten profiteren.
MichieldeMuiter | 11-02-10 | 20:42
Welkom in Nederland.
De enige allochtoon in het filmpje is de politiemidget
Van Pruisen was weer z'n creativiteit kwijt, dus we gaan precies hetzelfde doen als bij het VVD-spotje. Volgende keer het CDA-spotje, dan GroenLinks? *Gaap*, van Pruisen, *gaap*.
Kennelijk is de beeldvorming bij de PVDA, dat de politie goed is om verpleegster te spelen en in de vrije uurtjes boodschappen kan doen voor oma. Volgens mij is de politie er voor de openbare orde en veiligheid. Geen wonder dat er bijna geen politieagenten op straat lopen. En als er dan een agent in het filmpje te zien is, is ze zo dik, dat ze niet meer zelfstandig uit het blik kan komen. Hulde voor die graaiclub
Oja, en iedereen vind het natuurlijk belachelijk als de PvdA zegt dat ze verwachten dat iedereen die mee kan doen ook mee doet. Zijn we het niet mee eens. En iedereen telt mee? Nee, helaas, zijn we het niet mee eens. Leg mij nu eens uit wat het verschil is tussen deze spot en die van de VVD bijvoorbeeld?
(20:40) Teun, oja? Met wie dan? Eigen teksten niet helemaal...
Supermarkt Oranje, hahaha. Kom pikken en zoek maar uit, de metafoor van PvdA's NL: immigranten jullie zijn altijd welkom in onze zelfbedieningssupermarkt.
Van Pruisen, start de kettingzaag maar weer op. Hulde, ga zo door!
Een pot een bakfiets en een dikke eskimo in een pliesiepakje..... waar gaat dit over ?...
''eerlijk delen'', ook als we straks de rekening van de crisis betalen
*proest*
En dan ook nog vragen waar de muziek vandaan komt..
twitter.com/PvdA/status/8966622495
Eerlijk zullen we alles stelen...
Ze doen er iedere keer weer alles aan om mij te laten denken: Nee, ook dit keer geen PvdA.
Von Pruisen let goed op en leest mee!
Huldo's.
O god, daar gaat Van Pruisen weer. Typisch van jou hand om telkens weer met onvolledige en extreem gekleurde stukjes te komen. Ik stem geen PvdA, maar telkens weer spijkers op laag water zoeken... beetje triest. Kom nou s een keer met een echt stuk man in plaats van dit zielige gedoe. Alles is de schuld van de PvdA. We zijn een welvarend land (dat is natuurlijk niet aan de PvdA te danken) en we hebben files en problemen met jeugdige Marokanen (schuld van PvdA bla bla).
Dat wordt dus smullen.
PvdA -1000000. Stelletje graaiers. Alleen mensen die niet willen werken en op de bank willen liggen vreten van ONS geld stemmen op de PvdA en de SP. Walgelijke mensen zijn dat.
ZZP. Haha. Lekker scherp afgekort.
Ze kunnen beter binnen blijven, het gaat morgen weer vriezen. Dadelijk krijgen ze het nog koud en dat wil Nederland natuurlijk niet hebben.
Boodschappen doen tijdens je dienst mevrouw de agent? Wel duidelijk dat we het hier over ambtenaren hebben.
Wat doet die pliesievrouw met die SP- tomaten?
OK, punt gemaakt, maar ik wil heel graag weten wat de diverse GS columnisten stemmen.
Hoeft geen stem advies te zijn hoor, maar kom daar nu eens voor uit, ga eens met de billen bloot, na jaren van afzeiken van anderen.
Zullen we een wedje maken ?
Gaan jullie niet doen :-)
2:51 is het mooiste stukkie.
Je weet toch .. regeltjes gelden alleen voor het klootjesvolk, niet voor de regenten.
Ik stem nog eerder SGP dan PvdA.
Van Pruisen, get a life.
Wouter Bos ...*stopt met lezen*
REAGEER OOK