
Attentie, we wijzen u graag op een aardig evenement, de Adult Entertainment Awards 2010 die overmorgen gehouden gaat worden. Ceremonie groeide de afgelopen jaren uit van een ranzig achteraffeestje tot een absurd media-event met top-dj's, B-sterren en
superspontaan publiek. De show is cooler dan 10 Oscaruitreikingen bij elkaar, met nominatiecategorieën als Best MILF Release, Best Adult Website, Best All-Girl Three-Way Sex Scene, Best Alternative Release, Best Amateur Series, Best Anal Sex Scene, Best, Big Butt Release, Best Comedy, Best Double Penetration Sex Scene, Best Educational Release, Best Non-Sex Performance, Best All-Girl Group Sex Scene en Clever Title of the Year. Volledige lijst
hierrr. Ben je hier in thuis, en mocht je aanraders hebben, drop het in de comments. Winnaars van vorig jaar staan
hier. Op de twitter alvast wat
foreplay.
Reaguursels
Inloggenwat een zielige kutgast ben je dan: omwenteling
@klaartje Wijn
Aun is een toppertje. Ik wist niet dat er zulke mooie vrouwen met een piemol waren.
ladyboytube.com/Ladyboy_Ladyboy/photos...
Ik ben zo blij met deze prijs! Ik wil graag mijn ouders bedanken, zonder hen had ik hier niet gestaan (Duh!). Daarnaast mijn pooier en mijn vriendje, die mij al die jaren hebben gesteund en getraind.
Nou even zonder gekheid: Zijn er nog VIP kaarten te winnen?
wel echt iets om heel erg trots op 'best DP scene award'. 'hey hoe waren de awards? ja heel leuk, ik heb een prijs gekregen dat ik door 2 mannen werd genomen in beide gaten en tegelijk er in klaarkwamen, ben er zo blij mee! de award in vorm van een golden fist gaat zo op de schoorsteenmantel.'
En de prijs voor de beste "Anal Dubbelfist" gaat dit jaar naar Diederick "sop sop" Samsom voor zijn spectaculaire optreden in "Wouter does everybody".
Ome Aad toont zijn zweetnaad!
genomineerd voor de beste home video!
best wel zielig dit...
Bassie en Adriaan doen Loes Haasdijk. MMF. Necro, cum on glasses. Mijn tip voor de bookies.
Heey het is Audrey
@de grote Anti
Gadverdamme
@lidlbier | 07-01-10 | 22:42
Hartelijk dank,maar als je niet weet waar je naar zoekt is tnaflix net zo waardeloos als youporn..
Hier nog een 52 (!) minuten durende scene met niemand minder dan Sunny Lane en een oud wijf.Nu heb ik niet zo veel met lesbopr0n,maar allemachtig.. Ze gaat er helemaal in op.En dat met een oma,dus er is nog kans voor Anti verdomme.
xhamster.com/movies/203269/mature_moth...
Ojah,(nsfw).. hmmpf.
nog een keer voor alle reaguurders www.tnaflix.com
Je zal alles maar moeten bekijken en beoordelen. Ik moet dan gelijk aan een jury denken die de hele dag pron zit te kijken. Das pas vervelend....
ladyboy Aun verdient een prijs: ladyboytube.com/Ladyboy_Ladyboy/photos...
minnie tweede prijs:
www.freeladyboy.net/minnie/
Leuk voor mannen en vrouwen!
de nieuwe winnaar :
www.avn.com/galleries/3871/60574/
gewoon een topper! ennuh al die kaasverhalen altijd dat het niks is... wacht maar tot je erbij bent nadat je 250 dollar hebt betaald voor de AVN awards tickets.
Jenna Haze persoonlijke favo :D
Lexi Belle is mijn fav.
6. Laura Lion
7. Carmella Bing
8. Aletta Ocean
9. Nicky Reed
10. Gisele
Linkjes zijn deaud. Bij mij althans.
Mijn top 10:
1. Gauge
2. Velicity Von
3. Shawna Lenee
4. Alexis Texas
5. Sharka Blue
en de geen stijl winnaar is
www.efukt.com/1905_Mutant_Vagina.html
Volgens mij kan ik met recht concluderen dat reaguurders in zijn algemeen veel porno kijken. Ik ga er vanuit dat GS hier een geregeld topic van te maken, wij zijn immers lid en GS is er voor de leden, toch??? Of lul ik maar wat Hoxha?
Russ prefereert Vivi Fernandes, Yasmine Lafitte en Desirae Spencer.
Best HIV contamination.
Ok Nederlandse trots Sofia Valentine staat erbij als best new foreign performer.
En als Sasha de crossover award krijgt, mag de best female performer naar Audrey Hollander
Mijn keus: Sasha Gray of Audrey Hollander
Fok het! Beide!!!!
Haha, zoveel categorieën. Iedereen heeft wel een prijs. De clever titles of the year zijn wel triest er zaten vroeger veel grappigere titels tussen. Weapons of ass destruction vond ik destijds wel een komische.
Asa Akira zag ik laatst maar wat een geil lichaam heeft zij zeg, tering. Niet normaal. Maarja, geen anal is een waardeloze pornstar. Als je dan toch smerige dingen doet voor geld doe het dan gewoon goed. Hillary scott blijft een van de meest nasty vrouwen daar. Al is Amer Rayne ook wel echt gestoord. Weet niet van welke film maar er is een scene waar ze zichzelf in het gezicht slaat en "Am I fucking psychotic?!" schreeuwt haha, instant classic.
Jammer dat chico wang dood is. Hij was een enorme eikel, maar maakte zulke grappige hardcore. Veel kijken porno voor een bepaalde actrice maar ik vond films van Chico samen met James Deen en Tony T altijd het best. De man maakt de scene goed of slecht. Een beetje in en uit kan iedere flapdrol.
Het ging bij Chico wel echt vaak veel te ver en dat maakt porno nou juist zo mooi. Roxy Jezel werd door 5 klavotzen stukgetrokken terwijl haar keel dichtgeknepen wordt, ze valt even flauw en wordt wakker en weet voor een paar seconden niet waar ze is. Dan realiseert ze dat ze lullen in haar kont, vagina, mond en 2 in haar handen heeft en gaat ze weer vrolijk verder. Zoiets verzin je toch niet. Super ziek, maar wel echt grappige tv. Zoiets is iets voor een "most outrageous scene". Niet deze meuk.
De mainstream porno is harder geworden en de hardcore is softer geworden tegenwoordig. Alles lijkt op elkaar en ik kijk echt zelden nog maar wat. Op zich niet verkeerd natuurlijk om het nauwelijks te kijken :p
Beste newcummer Amia Moretti.
-weggejorist-
de grote Anti | 07-01-10 | 17:54
Ah een fijnproever, aangenaam, had je linkje niet gezien.
Even kijken heur....
Aha, ja, juist ja.
Trappen?, ervanaf slaan met mijn erecte derde-been, zeau pak aan ouwe taart!
*filmpje na het eten compleet kijken gaet*
@Ashtrey | 07-01-10 | 17:50
Yep,zie ook mijn link van @14.14..
Jezus,wat ziet Lexi Belle er weer lekker uit..'en jezus,wat zou ik die oude taart er vanaf trappen.
-weggejorist-
Ashtrey | 07-01-10 | 16:36
Maak daer maer een top 6 van, Lexi Belle komt met stip binnen op de tweede plaats, man man man, wat een geyl vrouwmens is dat toch.
Wat een mega-lijst, hoe lang duurt zo'n awardshow eigenlijk?
-weggejorist-
@ General V
www.slutload.com/watch/bRwdRFGHB1/Bo-f...
zo is ie ook te downloaden, voor de liefhebbers!
Van alle rotzooi kwam alleen Belladonna me bekend voor. Veelzijdige slut.
Sascha Grey mag van mij wel winnen. Toch is die stoya ook niet gek !!
De AVN server kan wel wat glijmiddel gebruiken, deze milfmachine is aan het roken
-weggejorist-
Lisa Ann,
die heeft echt een methkop
i4play | 07-01-10 | 17:04
Tepels als dobbelstenen
op redtube staat een video van een nederlandse vriendin van een van onze soldaten. Niet bijzonder mooi, maar het viel me wel op :)
www.redtube.com/8127
Vies verlept ding op die foto! 't zal je zussie wezen! :-)
^^Tanner Mayes
Hmmm... best new starlet...
Mis de ster van het jaar
www.esperanzagomez.org/wp-content/uplo...
Esperanza Gomez!
Maar Tanner Myes is zeker een vermelding waard... damn... nasty gurl!
*** Kina Kai ***
Manuel Ferrera is koning. Wat een baws.
Belladonna en Annette Schwarz zijn baws met kinky shit. Piss, Bukakke, Hardcore Anal.
Naomi Russell en Katja Kassin hebben de beste ass in mijn ogen.
Nella en Nessa zijn 2 skinny chicks die beide een geil en lief kopje hebben.
Rocco en Nacho Vidal trekken wijven vakkundig uitelkaar, waarbij Rocco het ook nog eens geil vind om zijn anus te laten likken.
Amy Reid heeft denk ik qua verhouding de beste body (redelijk natuurlijk aanzicht) alleen haar hoofd is wat streng. Amber Rayne is trouwens ook vrij kinky en ook nog eens vrij elastisch.
Beste nieuwkomer; Esperanza Gomes, voormalig playboy model en fokkin lekker.
Lisa Ann sowieso geilste milf met een lekkere dikke ass.
Beste download website voor porn; passesforthemasses.com
Alleen access op uitnodiging (en laat ik nu net lid zijn).
Anders is newsleecher een leuk alternatief.
Later!
enig chauvinisme is mij niet vreemd:
female foreign performer of the year: sofia valentine!!!
@John
Sunny viel net buiten mijn top 5, als dit jaar een paar geyle produkties maakt, wie weet.
Hetzelfde geldt veur Kacey Young en Hitomi Star en uiteraard niet te vergeten Aurora Snow.
Ashtrey | 07-01-10 | 16:36
Mag ik daartegenover stellen Muts' Angels...
1. Shay Jordan
2. August Knight
3. Sunny Leone
4. Daisy Marie
5. Aria Giovanni
Ashes favorite Top 5:
1. Angel Dark
2. Tarra White
3. Mandi
4.Bree Olson
5. Mandy May
Rectal retaliation part 3, veruit het meest verfijnde staaltje cinematografie van de laatste 30 jaar.
@ Terpetijnzeikert | 07-01-10 | 16:10
Daar gaan die Italianen steevast mee aan de haal. Historisch zwaar verantwoorde kostuumdrama's.
En ik ga heen :) woeiiiiiiiii
*Rapidshare aangooit en koffie zet*
Ik mis een prijs voor het beste script?
heerlijke industrie voor vrouwen...
de macht die je over mannen hebt is fabuleus.
ieder procentje meer geilhied maakt kerels 10% dommer en afhankelijker,
en daarmee gaan de beurzen open.
En business is het, juist via internet ,
Over wie en hoe er genaaid wordt,alweer politiek... BAH!
WaitingLine | 07-01-10 | 13:45
Cody Lane idd, schat van een meid.
Floris2202 | 07-01-10 | 15:53
Betaalsites met HD downloads, VOD en Blue Ray doen het volgens mij nog wel goed. En stelletjesblockbusters met speciale effecten etc. zoals Pirates XXX. Maar ik denk niet dat er nog veel mensen naar de sexshop gaan voor wat Hongaarse rosbief inderdaad.
@ Prof. Hoxha, heb ik de eerste PrOn Awards 2010 gemist dan? Damned!
Website is deaud door alle GS reagluurders.
'K rolde ooit bijna van m'n stoel toen ik op RaiUno deze reclame (!) met Rocco zag:
www.youtube.com/watch?v=yFztBVjc3Y8
Alsof Kim H. ooit voor een chipsreclame gevraagd zou worden...
Porno is toch geen business meer?
Wie koopt er vandaag de dag nog een film als je internets hebt?
En op geen enkele foto zie je een lekkere geile paal..
Porneau zou 's wetenschappelijk bestudeerd moeten worden want a.d.h.v. de porneau die in een land gemaakt wordt (en porneau wordt inmiddels bijna overal gemaakt) kan je hele boeken over de volksaard van een land schrijven. Aan Duitse en Japanse porneau kan je zowat aflezen waar we WO2 aan te danken hadden... Hollandse porneau is ook weird, het is bijna een soort anti-porneau...
-
Iets voor het Mertens Instituut misschien?
-
*.. stiekem open sollicitatie doende..*
begrip | 07-01-10 | 14:03
tja dat zegt toch al genoeg niet?
Ga der maandag heen. Content besprekingen. Wel leuk. Sommige dames zijn best wel slim en onderhoudend. Anderen te dom om te helpen onweren.
Je zal versteld staan van het type " boyfriend " dat het gros van de dames heeft.
1,65 tot 1,70 , baseball petje schuin op het hoofd , mager en een paar piercings zichtbaar. Vooral als de dames op hoge hakken lopen is het geen gezicht.
Maar goed , die losers zie je bijna niet na opening.
Maar goed heb alle bekende sterren van de afgelopen 15 jaar wel gesproken. Dat is wel weer leuk dan. En geloof me sommige van de dames worden multimiljonair. Anderen een gangbang met 20 negers voor 600 dollar. Waarvan de boyfriend er 400 opeist. Triest is het soms.
Clever Title of the Year
Barrack's Big Stimulus Package, Rezko/Pulse
Boob-E, Pulse Pictures
A Brutha Came in Your Mutha, Black Ice Ltd.
Cash for Chunkers, Lethal Hardcore/Pulse
Coctomom, Devil's Film
It's OK! She's My Step Daughter, Devil's Film
It's Big It's Black It's Inside Joanna, BurningAngel/Vouyer
Jon & Kate Fuck Eight, Devil's Film
Piggies for Porkin', Score Group/Pure Play
Running a Train on Katie Kayne, Emily Rigby Productions
Sexual Blacktivity, Jennaration X/Jules Jordan
Twitter My Shitter, Vouyer Media
War on a Rack, Zero Tolerance Entertainment
Who's Nailin' Paylin?, Hustler Video
Your Mom Tossed My Salad, Lethal Hardcore/Pulse
ROFL!
-weggejorist-
pepper71 | 07-01-10 | 14:45
Weet je wat vernederend en onderdrukkend is? Het idee dat een vrouw niet vrijwillig de keuze kan maken hoe ze met haar seksualiteit omgaat. De vrouwen in dit lijstje zijn geen hoertjes, het zijn professionals met het zeldzame en duurbetaalde talent om seks op film er aantrekkelijk uit te laten zien. En of er uitwassen zijn? Vast, maar ik zoek die rotzooi niet op en kom het dus ook niet tegen.
Life time achievement award goes to: Patricia Paay.
Gewoon omdat ze een aandachtshoer van 160 jaar oud is.
Facial ??
www.nu.nl/binnenland/2157418/prostitue...
Om daar nog aan toe te voegen dat ik durf te wedden
dat pepper71 en Paul1956 spullen in huis hebben die
gemaakt zijn d.m.v. kinderarbeid of door vrouwen die
1 dollar per dag verdienen. (En dan zeuren over porno)
-
Dan kijk ik toch liever naar vrouwen die zich 'laten misbruiken'
en daar een significant geldbedrag voor krijgen
Mijn favoriet: tiny.cc/eW90q (Crissy Moran)
Porno +1
Sexueel gefrustreerde reaguurders -1
Sunny Leone
lekker ding
@ pepper71 | 07-01-10 | 14:45
@ Paul1956 | 07-01-10 | 13:51
Er is ook 'echt' vrouwonvriendelijke porno Max Hardcore of ghettogaggers bijvoorbeeld, dat is echt triest.
Maar ook bij die films wordende vrouwen niet gedwongen maar zijn het
de centjes die ze overhalen om het te doen.
-
Maar er zal ook vast wel porno in de handel zijn waar slachtoffers van vrouwenhandel bij zitten.
Net zoals er kleding op de markt is dat gemaakt wordt door kindertjes
of vrouwen die 18u per dag werken voor 1 dollar.
Stem op M.I.L.F Julia Ann doet het altijd goed met penis push ups!
@ pepper71 | 07-01-10 | 14:45
"Ik vind het ook zo opvallend dat velen zo tekeergaan over hoe vrouwen in de Islam worden onderdrukt en vernederd, kortom vrouwonvriendelijk worden behandeld, maar deze zelfde mensen vinden porno dan wel weer okay. Hoezo, wederom, een dubbele hypocriete standaard".
Jezus Pepper, wat een gestoord en hypocriet wereldbeeld moet je wel niet hebben om dit soort onzin te kunnen schrijven ? Het lot van Moslim vrouwen te vergelijken met vrouwen die vrijwillig gouden bergen verdienen in de Porno industrie... Ik denk dat jij echt geschikt bent om columnist te worden bij de Joop. Je toegenegen,
Paul1956 | 07-01-10 | 13:51 Quatsch. De vrouwen die hier genomineerd zijn verdienen enorme bedragen als "contract girls" en zijn veelal gehaaide en succesvolle zakenvrouwen.
GS dos-attack
en.wikipedia.org/wiki/Dos_attack
idd server kaput
Server Dood!?!?
@ FreshClash | 07-01-10 | 14:51
En dat wil wat zeggen dan zekers, humzzz?
@ pepper71 | 07-01-10 | 14:45
@ Paul1956 | 07-01-10 | 13:51
Eens deze vrouwen worden zooo verschrikkelijk onderdrukt en gedwongen. Het is gewoon stuitend. " They made me cry... all the way tothe bank"...
Carly Parker, die's lekker joh!
.
pepper71 | 07-01-10 | 14:45
Jongens jongens wat erg, ik zou in een klooster gaan wonen als ik jou was. *verder gaat met fappen onder werktijd*
In de lijst staat nog wel een enkele naam die ik niet ken.
Biep | 07-01-10 | 14:23
Dat zegt m'n vriendin ook altijd.. Raar hoor.. ;-)
@pepper71 | 07-01-10 | 14:45
Heej moraalriddertjes!! Weten jullie hoeveel deze dames verdienen. Veel meer dan jullie in elk geval. Ga eens kijken in welke huizen ze wonen en in welke auto's ze rond rijden. Wedden dat jullie dan ook desnoods graag in de reet gekotst worden?
Beschaafd bloot vind ik kunnen, maar dit porno vind ik buitengewoon smakeloos en tevens vrouwonvriendelijk. Het zou verboden moeten worden om vrouwen op deze manier uit te buiten.
Paul1956 | 07-01-10 | 13:51
Ik vind het ook zo opvallend dat velen zo tekeergaan over hoe vrouwen in de Islam worden onderdrukt en vernederd, kortom vrouwonvriendelijk worden behandeld, maar deze zelfde mensen vinden porno dan wel weer okay. Hoezo, wederom, een dubbele hypocriete standaard.
@ John Muts | 07-01-10 | 14:41
Eens. Er is zoveel talent in die zaal. En er bestaat tegenwoordig zoiets als internet. Zeg Roy Orbitol, kunt u daar echt niets bevredigends vinden ? Heeft u hulp nodig ?
Roy Orbitol | 07-01-10 | 14:33
Mijn favoriet is het niet, maar als je denkt dat mainstream porn nog steeds nepblond en grote boobjobs is, moet je de veelgenomineerde mevrouw Sasha Grey toch even checken, of Stoya, of voornoemde Shay Jordan bijvoorbeeld.
@ Roy Orbitol | 07-01-10 | 14:33
U bent een idealist ? Heeft u iets tegen plastic ?
Ik vond de boeken beter.
In welke cato's is Shauna Sand genomineerd?
Patricia Paay zal de 'Oldest Fuck Awards' wel winnen.
Ik vind dit echt de beste prijs ceremonie ever. Een hele zaal vol met pooiers en geblondeerde hoeren. Ooooh, wat een heeeeerlijke promiscuiteit ! (Nou ja, dat is het normaal gesproken natuurlijk ook bij de Oscars, de Bafta's en de gouden palmpjes, maar deze mensen komen er gewoon eerlijk voor uit.) Suck on that Gouden Kalf !!
Porno acteurs en actrices is zoooo jaren 80, mensen die het doen voor het geld, de broodneukers met blond haar en neptieten.
Geef mij maar amateur porno, gemaakt door mensen die er echt van genieten en er echt plezier aan beleven (dankzij internet).
Dat ze over het algemeen wat minder knap zijn, neem ik op de koop toe.
brazzers.com word sowieso eerst. :']
Gewoon al omdat ze audrey bitoni hebben.
lol @ Jaap de Paap | 07-01-10 | 14:22
Pa Cartwright | 07-01-10 | 14:22
Het 1 sluit het ander niet uit he.
Wel goed om te zien dat Shawna Lenee flink wat nominaties heeft, trouwens. Ik heb normaal niks met blonde all american white-trash typejes, maar... damn wat een talent!
Jaap de Paap | 07-01-10 | 14:22
Daar kan toch niks tegenop, Jaap...
ach, jij.. | 07-01-10 | 14:22
Facial? .. tis echt een brug tever voor mij.
*wacht op volgende topic, hatsjoe!*
@ John Muts | 07-01-10 | 14:19
Aha.
Welnu, een half uur in een iets te krappe Speedo® door het huis hollen, wil ook wel eens woest erotiserend werken. Moet je weten.
Vanochtend nog een big butt release. Na koffie en sigaret.
Best facial site
www.germangoogirls.com/home/?nats=MTAx...
Overigens best knap om na een week al te weten wie de winnaars van 2010 zijn.
Interne serverfout ?!?!?! :S
Pa Cartwright | 07-01-10 | 14:05
Nou, het helpt tussen die 100.000en sites en dvd's wel als je een beetje weet welke productiebedrijven en actrices je leuk vindt. Want ongeveer 1% is echt leuk en geil om met je meisje te bekijken en heel veel is gewoon lelijke rotzooi.
o er zijn toch wel reaguursels... Dan wil ik nu niemand meer horen dat Firefox zo geweldig is, want als ik niet behoorlijk kan F5en, dan hoeft het voor mij niet...
oe oe oe pick me pick me
Best Clever Title
No contest dit jaar, ik gok op
Barrack's Big Stimulus Package
.
Vooruit dan maar, een gratis voor nix suggestie van viezehetero:
Ever Tart.
hmm, waarom zijn er geen reaguursels? Kijkt rechtsdragend Nederland geen porno?
Ik zie dat ik niet de eerste ben die over Abby Winters begint. Briljante site.
Best sick but also hot girl on girl scene -
xhamster.com/movies/245080/young_girl_...
Cutest unknown foreign actress -
xhamster.com/movies/183778/sarah_anal_...
Best fucking dungeo ... oww,laat ik maar stoppen.
Biep | 07-01-10 | 14:11
Met de ogen dicht uiteraard..
Aria Giovanni houdt van naaktstranden, www.imdb.com/name/nm1020082/bio, Dat is fijne wetenschap
And the snowballing award goes to...
Femke H. and Peter B.
bees-t- | 07-01-10 | 14:10
Waarheid. Ik was even afgeleid door haar billen.
@mijzelf
Gewoon voor de bewezen diensten...
begrip | 07-01-10 | 14:08
... echte fans van het genre: het is wat.
*meeleunen doet*
@begrip | 07-01-10 | 14:07
ja maar dat hoofd
Nee doe mij dan toch maar die oude trouwe Aria Giovanni...
Lekker +1
Rustig achterover leunen doet
naomi RUSSELL beste nieuwkomerT die heeft een reedt staan daar wordt zelf flatert verlegen van....
goeiemoggel! | 07-01-10 | 13:35
Nog een: nsfw.geenstijl.nl/?url=http://www.naom...
@ John Muts | 07-01-10 | 14:02
Dus na het zien van een pornootje ga jij nog eens effe rustig de credits zitten uitpluizen?
Stacey parker.
Melissa west.
Best ballgrab scene: www.nu.nl/algemeen/2157285/man-rukt-ba...
geef mij maar zo'n michelle maylene!
ChinnY | 07-01-10 | 13:35
lolwut? luciomandarina.googlepages.com/Michell... (nsfw)
2009 was het jaar van Sasha Grey, daar kan je niet omheen. Persoonlijk zie ik liever Shay Jordan, maar die komt er bekaaid af met 1 nomi. Sowieso doet Digital Playground het slecht dit jaar, ondanks prima films.
* schaamt zich nergens voor *
hey er rookt iets... en niet na de sex....
@ pornopiet | 07-01-10 | 13:58
Maar even wat linkjes van die boshoer plempen was weer teveel moeite?! Pfff, en dan onder zo een nick tikken.
ron jeremy ftw
Oh ja, natuurlijk de fantastische tieten van Mandy Dee niet te vergeten.
Man, wat een knoppen heeft die griet.
@ Pa Cartwright | 07-01-10 | 13:52
LOL! Pornotitelwaardig: "Snelbinders"
Ze gaan toch allemaal failliet!
Ik ben erbij! :)
Best Actress ?
Lekkerste actress zullen ze toch bedoelen, heaup ik
ik voel een reportage aan komen :P
Ik zit niet bij de nominaties??
@ Einde van de Domheid | 07-01-10 | 13:51
Ken ik niet die titel, doe eens linken.
Sasha Grey dan maar weer. Die chick blijft lekker (kinky)!
@ web_krijter | 07-01-10 | 13:46
Neuh, gaat wel onder de snelbinders van m'n brommertje. Dank Videokeizer.
Wat een hoog knuffelgehalte! Stelletje hippies!
democratius | 07-01-10 | 13:50
Je sais.
Maar dat is het programma ook.
Beschaafd bloot vind ik kunnen, maar dit porno vind ik buitengewoon smakeloos en tevens vrouwonvriendelijk. Het zou verboden moeten worden om vrouwen op deze manier uit te buiten.
Domheid!
Overmorgen al!! en daar komen jullie nu mee!!!
OFT: Best, Big Butt Release (typo?)
Teun van het Tuinpad | 07-01-10 | 13:49 Je bent pervers...
En de genomineerden voor de beste categorie?
sjaakdeslinksesul | 07-01-10 | 13:46
Yvon Jaspers.
Als je iets aanklikt ben je de lul.
@ChillBill | 07-01-10 | 13:45
eerder www.geenstijl.nl/mt/archieven/2010/01/...
Oeps, zit ik toch per ongeluk weer in deze ranzigheid *out*
And the highest IQ in porn award goes to....
Kan ik Theo Maassen voordragen voor de beste necrofiele scene?
@Pa Cartwright | 07-01-10 | 13:45
Tasje? Of gaat het zo mee?
Is dat Cody Lane @ picca?
ik wacht nog even de tips van Biep af.
Doet u dan maar van alles wat, dus wat gemengde, harde porno.
Gouden vulva als aandenken?
Teun van het Tuinpad | 07-01-10 | 13:39
Hoef je niet te overtuigen; dat deed Violet Blue op de afterparty wel voor me.
Beste Geitenpr0n. 26.000 inzendingen uit Nederland.
Homer J. Simpson | 07-01-10 | 13:42
Ik denk dat hij dan niet in zijn nudistenpakje gaat.
nederlandse gedeelte : beste animalsex award
Stuur Rutger daar eens heen...
Zag ik zomaar in de lijst: Een bouwmarkt in de pr0n: "PornAccess.com, Gamma"
@Externible | 07-01-10 | 13:34
Doe thuiscollectie eens voor je houden, het is hier geen reclame-website.
@rara | 07-01-10 | 13:37
18 dacht ik zo?
The Jenna Jameson Crossover Star of the Year
Sasha Grey
1 genomineerde, zal mij benieuwen wie de prijs gaat winnen
Allemaal vriendjes politiek... Fuck your way up
Radar Love | 07-01-10 | 13:38
Ik geloof je direct.
Echt.
@ Bigi Bana Boy | 07-01-10 | 13:35
Nog nooit op een kinderpartijtje geweest dan zekers?
Jade Indica: beste schaamlippen. Zeg maar gerust schaamflappen.
@ Teun van het Tuinpad | 07-01-10 | 13:31
Was januari 2003 in the Venetian. Naast de awards een enorme hal met AVN fair waar het een promotie gebeuren is voor de Pron industrie. Stond die Ron Jeremy ook nog steeds bij elke wijf in de tiete te knijpen.
@ Externible | 07-01-10 | 13:34 aha een kennert! sorry u was me voor maar u heeft gelijk... die is de lekkerste!
Best Young Girl Release: Barely Legal 93, Hustler Video.
Wat is de leeftijdsgrens voor neuken in de U.S of A?
Porno zuigt!
irriducibili79 | 07-01-10 | 13:29
Inderdaad, hoe ouder je wordt hoe saaier het allemaal lijkt. De door het lijf gierende hormonen maken het spannend.
Kim Holland niet genomineerd?
naomi RUSSELL beste nieuwkomerT die heeft een reedt staan daar wordt zelf flatert verlegen van....
"Twitter my Shitter" moet ik onthouden...
nu komen de kennerts onder hun rots vandaan!
geef mij maar zo'n michelle maylene!
Ja, weet u dat ik dat nou nog nooit heb gezien, de porno. Wel veel over gelezen, maar het zien is er nou nog nooit van gekomen. Is dat niet eigenaardig?
Ik wordt een beetje misselijk hiervan,
*switching to previous topic*
Who's Nailin' Paylin?, Hustler Video
Best overall marketing campaign.
Waar hebben ze al geen prijs voor gegeven?!!
(oh ja, bdsm en asian dus eauk, had de hele lijst nog niet doorgewerkt)
Kijk, dat feestje wil ik dus niet missen > boekt ticket
Best monstercock-scene:
www.dumpert.nl/mediabase/710091/9471a1...
(nee niet serieus bedoeld ;) )
Ja, ook ik zal mijn award persoonlijk komen ophalen.
sophie dee gaat wat winnen en beste youngster tanner mayers
Zijn Don en Ad ook nog ergens voor genomineerd?
Beste porno actrice: Naomi Russell
NSFW:
youporn.com/watch/301469/naomi-russell...
Lanny Barby !
Wie geeft er nou iets om opblaaspoppen met een hartslag? Geef mij Bar Refaeli, Doutzen Kroes of Esti Ginzburg maar.
Ik wacht wel tot ik thuis ben om vervolgens Ctrl+Shift+N op Google Chrome te combineren....
Deep anal cumswap orgy?
En dan ga je naar huis met de Award for the Best Non-Sex Performance... LOL
Radar Love | 07-01-10 | 13:30
Jaja...
;
Druk op die site('s).
Nou, dat was leuk, snel naar het volgende topic graag.
Sex sells, but who is buying?
Clever Title of the Year: I kissed a girl and I licked it
Doe mij maar Stoya!
Voor een seminar zat ik ooit eens in het zelfde hotel tijdens dij AVN awards. Moet eerlijk toegeven dat het een van de betere feestjes waren daar!
ik ben erbij , altijd gezellige feestjes !
Is dat vlees wel halal?
Best pronstar : Flower Tucci.... no doubt #1
AbbyWinters mag voor zijn werk sowieso wel een lifetime award verdienen. Verder is Brand New Faces wel netjes, beter dan gemiddeld in ieder geval. Maar die staat er dan weer niet bij.
Porno zuigt!
Best Asian?
Briljante catagorieen inderdaad
Deze bewaar ik ff voor thuis.
De categorietitels alleen al zijn briljant! Is dat spul niet ergens via het interweb te volgen? :)
Geen BDSM?
Interesting. Ik ben wel benieuwd naar die best DP Scene.
Best Adult Website: twogirlsonecup.com
REAGEER OOK