Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Toestand PvdA 'deplorabel'

verwelkt00.jpgDe PvdA begint inmiddels echt desperaat te worden. De partij is kleiner dan ooit, maar niemand weet hoe het tij gekeerd moet worden. Zo is de partijleiding aan het klooien met computeranimaties van nieuwe logo's en kan fractievoorzitter Mariëtte Hamer niets beters te verzinnen dan een nieuw kapsel (spiegel) te nemen. Kopt u die verder zelf maar in. Fractiesecretaris Diederik Samson is ook ten einde raad. De partij verkeert in "een deplorabele staat", schrijft hij in een uitgelekte e-mail. Wat er precies moet gebeuren, weet Samson ook niet, maar dat er iets moet gebeuren, staat vast. Anders zou de uitslag van de gemeenteraadsverkiezingen volgend jaar wel eens desastreus kunnen zijn. Het enige wat Samson nu kan verzinnen, is kribbig doen tegen zijn grootste concurrent D66. En als de kiezer ergens niet van houdt, zijn het wel zure politici. Ruzie doet het evenmin goed en al helemaal niet als de partijgenoten rollend over straat gaan. En dat de vuile was naar buiten komt, staat vast want mailtjes lekken niet uit zichzelf uit. Op naar de 0 zetels!

Reaguursels

Inloggen

who's next? de gristenunie!!!!! please

swafful | 09-10-09 | 20:44

Wat zegt u? Deplarabel?

Oelefapper | 09-10-09 | 17:05

Het is heel simpel, een echte arbeiderspartij van maken alle allochtonen en vrouwen eruit knuppelen, en een soort van ouderwetse Herman Bode aan het roer. Mischien dat ik mischien ooit nog eens ga stemmen, maar ik beloof niks.
Ik ben namelijk een gewone arbeider en heb niks met linkse hobbies

ground control | 08-10-09 | 13:53

@ david de boude | 07-10-09 | 23:04

Leuk geprobeerd maar je hebt het tegen dovemansoren die zichzelf ophemelen en hun zakken vullen. Het kan ze geen donder schelen of we kapot gaan. Hun kostje is toch al gekocht. Solidariteit? hahaha.
Alleen de SP en de PVV hebben nog recht van spreken waarbij vooral de PVV meer lef heeft. De SP was gewoon te bang toen ze zoveel stemmen kregen. Jan Marijnissen had een geweldige website waar veel gediscussieerd werd zoals bij GS. Ze zijn er gewoon mee gestopt de sukkels, waarschijnlijk omdat ze bang waren voor de AIVD of zo.

ecologiste | 08-10-09 | 09:17

PvdA in deplorabele kriesis. Vind je het gek. Hun doelgroep is de werkende kleine man. En wat ze de laatste jaren hebben gedaan is die groep met de stuipen op het lijf van zich weg te jagen. Ga eens ergens voor: bv AOW met 65, meer werkgelegenheid voor de lage en midden opgeleiden. Spreiding van kennis, macht en inkomen. Hoe? Iedereen aan het werk: Arbeid adelt, bijstand verziekt. Ga als geen ander er voor zorgen dat de bijstand wordt uitgekleed, want die wordt met geld volgepompt door de werkman, de beooge PvdA-kiezer, dus.
En hou je niet te veel bezig met de ontpoldering van een hoed van Zeeland in ruil voor een vaargeul. Dat snapt de werkman echt niet. Hoe hard is er vroeger in Zeeland gewerkt het land droog te krijgen en te houden?
Zorg voor voordelige energie: massaal aan de wind- water en kernenergie. Dan kan de werkman ook zijn lampies aanhouden. Schiet graaiende bestuurders, PvdA of andere kleur, genadeloos af, schandpaal, uitkleden, enz. want die functies worden betaald door de werkman.
Sluit echte boeven op achter echte tralies, in echte gevangenissen. Want het is met name de echte werkman die daar last van heeft.
PvdA - kijk eens ron donder het volk, zie wat hen beweegt en wat ze nodig heeft. Wordt weer eens een partij van de arbeider. Dan vliegen de stemmen erbij,zuig je SP en PVV leeg. Je bent toch de klup van Drees en den Uyl. Blijf dat dan ook.

david de boude | 07-10-09 | 23:04

@ Schoorsteenveger | 07-10-09 | 11:35

Om je de waarheid te zeggen weet ik niet veel van Kalaam Úáã ÇáßáÇãý en Oemmah ÇáÇãÉ ÇáÇÓáÇãíÉ. maar ik begrijp wel dat wanneer je je niet openstelt voor de wereld of niet het discours wilt aangaanin NL je op een confrontatie afstevent die uiteindelijk kan leiden tot geweld in NL.
Van mij mag iedereen van binnen denken en voelen wat of hij/zij wil. daarop rust individuele vrijheid. Je mag van mij als groep ook ergens naar streven. Wanneer je streft naar Oemmah, prima, maar doe het dan daar waar je het kan verwerkelijken, namelijk in de islmitische wereld. maar donder alsjeblief gauw een beetje snel op hier in ons land jà?!

ecologiste | 07-10-09 | 14:24

Het is zo simpel. De kiezer luistert gewoon slecht, die moet je nog iets beter sturen.

Slappehap | 07-10-09 | 12:21

ecologiste | 07-10-09 | 11:16
Die grens tussen orthodox en radicaal wil ik wel eens scherp gedefinieerd zien. Dat is puur wensdenken. Het een faciliteert het ander. Luister weer een keer naar die beruchte preek vamn Fawaz en je snapt het weer helemaal, zeker als hij het lef weer heeft om dit soort verlichte taal op zijn web site te knallen:
"De Islam gaat niet ‘mee’ met de tijd. De Islam beschermt ons tegende tijd. (...) En in de confrontatie met het Westen is Kalaam misschien wel het grootste gevaar. Voor de moderne westerse wereld bestaat er namelijk niets anders dan Kalaam. Alles is Kalaam. Alles moet Kalaam worden. Alles moet beschreven, besproken en begrepen worden. Het Westen laat zich leiden door Kalaam. Het kan ons dan ook alleen ontmoeten binnen de sfeer van Kalaam. In een dialoog of een debat. In een ‘voorlichtingsbijeenkomst’. Dit is de zogenaamde vrijheid van het Westen. Het wil iedereen binnenvoeren binnen de sfeer van het praten. Maar de Islam laat zich hier niet binnenvoeren. Wij blijven buiten. Misschien dat een enkele moslim zich laat verwarren door Kalaam, maar de Oemmah blijft buiten. Dus zal er ook nooit een ontmoeting plaatsvinden tussen het Westen en de Islam. Er is geen gemeenschappelijke grond."
En daar dan die dromerijen van Akerboom achteraan:
,,De kunst is de scheidslijn niet te leggen tussen moslims en niet-moslims, maar tussen gewelddadige en niet-gewelddadige groepen. Dan vinden namelijk ook moslims en niet-moslims elkaar.''

Schoorsteenveger | 07-10-09 | 11:35

@ Schoorsteenveger | 07-10-09 | 11:07

Dat is natuurlijk bestuurlijke aanpak.

ecologiste | 07-10-09 | 11:16

Doctorandis | 06-10-09 | 21:00
Laat ons God danken dat alleen Allah het beter weet en al zijn volgelingen er ruzie over maken wat-ie dan allemaal beter weet.
Maar alertheid is geboden. Het hoofd van het NCTb valt langzaam in slaap:
www.nd.nl/artikelen/2009/oktober/05/nc...

Schoorsteenveger | 07-10-09 | 11:07

Dat is de rekening voor het jarenlang, wat zeg ik, decennialang negeren van reele klachten uit de samenleving. Door het volk grosso modo weg te zetten als dom, xenofoob, ontwetend, onrealistisch en weet ik nog wat onze regeringspartijen niet meer uit de hoge hoed hebben getoverd.
.
Soms denk ik, wat is hier gebeurd, want ook het CDA kan er wat van. Want waar is het moraal wat het CDA predikt. Het kabinet was nog niet koud aangesteld of JP-tje vond dat het moest kunnen dat ambtenaren in de burgerlijke stand de mogelijkheid moesten hebben om homohuwelijken te weigeren. Tot zover de homerechten die na jarenlang zorgvuldig te zijn opgebouwd in een zeepkist van de helling werden geduwd. Nu de homo's. straks de athe"isten?
.
Ik kan niet wachten tot de verkiezingen.

sterke koffie | 07-10-09 | 09:10

Heerlijk dit soort berichtgeving vlak voor het slapengaan!
Mooie zin uit het NRC artikel: "Critici binnen de partij vinden dat de PvdA nauwelijks lijkt te beseffen hoe urgent de situatie is." Dit geeft exact aan dat het de PvdA niet gaat om belangen te behartigen (ook al zijn dat niet de mijne), maar om zetels te kunnen vullen. Jongens, onze politieke visie slaat niet aan, hoe kunnen we bijdraaien zodat we wel weer populair worden? De (uitdraging van de) ideologie van de PvdA blijkt achterhaald en ze hebben te vaak hun electoraat, hoe kan ik het netjes zeggen, in de bek gescheten.

Deipnosophist | 07-10-09 | 03:17

bakoenin | 06-10-09 | 23:09
Sniezo dat PvdA de weg kwijt is, isso dat iedereen de weg kwijt is. Ben al lang blij dat iemand überhaupt zegt: "Zó dus niet!".

Hapax | 07-10-09 | 01:08

bakoenin | 06-10-09 | 23:09

Onderwijs eauk.

bottehond | 07-10-09 | 01:02

De oplossing voor de PvdA is om eerst alle graaiers uit de partij te gooien. Dan zal er van de top bijna niemand overblijven, maar dan is er plaats voor nieuwe bestuurders die moeten zweren nooit te zullen graaien (en die mensen zijn moeilijk te vinden !!). Dan rest er weinig anders dan de PvdA op te heffen en een nieuwe partij te beginnen. Want wat ze nu allemaal verzinnen zijn lapmiddelen die absoluut niet zullen helpen om de PvdA weer overeind te trekken

bijtertje | 06-10-09 | 23:23

Maar makkers nu niet meer dralen tot het bloggen geschaard, want de PvdA, zal verdwijnen van d'aard

bakoenin | 06-10-09 | 23:17

De hamer en de sikkel, ze kunnen voor mij niet snel genoeg verdwijnen.

Mekker | 06-10-09 | 23:15

Merlot | 06-10-09 | 23:08
Ik verwachtte ieder moment een Borg cube, die resistance is futile zou zeggen

bakoenin | 06-10-09 | 23:14

@ DonQ. | 06-10-09 | 20:47

Mooi, een soort eenzame fietser (gelijk dat gelukte nummer van Boudewijn d.Gr.). Een renner die altijd gediend geeft en nu op kop rijdt, voor even de macht heeft. Het klinkt warm, tastbaar, realistisch en toch fantasievol.
Zou de PvdA de meet nog halen?
Overigens vod is in het Limburgs ook zoiets als ass in het Engels. Dan krijgt de benaming kopvod door Geert Wilders ineens nog een bijbetekenis.

ecologiste | 06-10-09 | 23:13

Hapax | 06-10-09 | 22:35
Kom nou toch, dat is even gemakkelijk scoren, het volledig justitieel apparaat is ontspoort door de PvdOpportunisten.

bakoenin | 06-10-09 | 23:09

Die computeranimatie van dat PvdA logo doet me trouwens sterk aan de film "Titanic" denken.
En dat klopt dan toch weer wél.
Blonde IJsberg aan stuurboord ....

Merlot | 06-10-09 | 23:08

Hapax | 06-10-09 | 22:35

LOL! Eén pedeausensueel aanpakken en jij durft te stellen dat er daadkracht in die partij zit. Overigens is dat wel zo, maar het is een heel verkeerd seaurt daadkracht. Er is eenvoudigweg geen maatschappelijke steun meer voor het optreden van de ooit zo oppermachtige PvdA.

Overigens zag ik net Israelhater Martijn van Dam een politiek spelletje spelen. Dat Uruzgan gedoe is een vuil spelletje dat de weg vrij moet maken naar een andere missie buiten Uruzgan. Te doorzichtig, pvdI!

bottehond | 06-10-09 | 22:51

Maar wel krachtig optreden van Rob van Gijzel, die de rotzooi van de rechterlijke macht en de reclassering niet in de buurt van de pedo-slachtoffertjes wil laten rondhuppelen.
Er zít wel daadkracht in de PvandeDinges...

Hapax | 06-10-09 | 22:35

Het 'probleem' is in essentie deze: socialisten zeggen wel dat ze socialist zijn, maar ze handelen er niet naar, omdat de portemonnee altijd rechts zit. Of nog korter: Het spreken en handelen zijn tegengesteld.

pee petersen | 06-10-09 | 22:33

Goh zeg, dus die Pechtold heeft in tegenstelling tot Brinkman helemaal geen drank nodig om te meppen!

peeppeep | 06-10-09 | 22:30

Rood geeft alleen maar ellende,een stoplicht,een rode lap voor een stier, rode auto's worden wit door de zon, rode neus is bloedneus, rood staan bij de bank is niet goed voor je, een rode kaart,kan je het veld uit, rode vlaggen met HAMERS en sikkels is niet goed vvo je,rode wijn geeft je maagzuur,rooie kop,dan ben je verbrand, rode ogen,je hebt gezopen,rode potloot in vakje PVDA en je bent dom!

orde en handhaving | 06-10-09 | 22:24

Ze hadden Den Uil niet weg moeten sturen, LOL

orde en handhaving | 06-10-09 | 22:10

repulse | 06-10-09 | 21:31

Oooops! My bad.

bottehond | 06-10-09 | 21:47

bottehond | 06-10-09 | 21:26
Stttttttttttttttt stil nou.......!!!

repulse | 06-10-09 | 21:31

Diederik Samson kan beter met Clyde Moerli cum suis gaan praten. Die wéten hoe het moet met de PvdA.
En natuurlijk eensch een middag praten met Carel Brendel.

home.hetnet.nl/~c.brendel/Fragment4.ht...
home.hetnet.nl/~c.brendel/Motie.htm

Marcouch royeren of onder curatele stellen zou ook aanbevelenswaardig zijn nadat de PvdA de zinnige adviezen van Brendel overgenomen heeft.

bottehond | 06-10-09 | 21:26

@ Chiant | 06-10-09 | 21:06
Okee, ikzelf kan hetzelfde (helaas) niet zeggen.
Neem simpelweg stroom af van de stroomboer, geen idee waar het vandaan komt.
Het spreekt nog steeds geen Duits, Engels of Frans etc.
Maar als er een simpel systeem zou bestaan om tegen de kosten van een cv ketel selfsupporting te worden in energie opzicht door middel van iets als zo'n waterstof generator zoals ons indertijd werd voorgespiegeld zou ik vooraan in de rij staan.

said_fred | 06-10-09 | 21:24

En een andere reden: het is de Partij van de ARBEIDERS. Terwijl het afgelopen jaar steeds meer mensen werkloos raakten, heeft niemand ze gehoord over om deze mensen te helpen. Waarom zouden ze dan op de PvdA moeten stemmen?

watisdit | 06-10-09 | 21:07

Goed nieuws. Wel door blijven gaan totdat we de laatste PVDA-er bij het grof vuil zien staan.

nadenkeniseenkunst | 06-10-09 | 21:06

@said_fred | 06-10-09 | 20:50
Nee, je begrijpt me verkeerd. Het stond tussen asteriksen, dus was het een actie van de reaguurdert. Oftewel: Chiant reaguurt, werkt, recreëert, neuqt, kookt, televisorkijkt, GSM oplaadt, steaukt en aircoot op 100% ateaumstreaum.
Ik ben namelijk ook zeer groot fervent aanhanger van de huidige vorm van kernenergie uit splijting totdat we kernenergie uit fusie kunnen realiseren.

Chiant | 06-10-09 | 21:06

Als wekelijks in het nieuws de naam PvdA wordt verbonden aan een biefstuksocialist die weer ergens zit graaien, dan heb je al één reden. Als ik het kan bedenken dan kunnen zij dat toch ook wel?

watisdit | 06-10-09 | 21:04

@ Schoorsteenveger | 06-10-09 | 18:20
tja dan maar even goed opletten aan welke 400 (!) organisaties en 20 platvormen deze nieuwe omroep gelieerd is. Vooral de individuele namen zullen interessant zijn

Doctorandis | 06-10-09 | 21:00

Ha ha, die Diederik Samson: "We leggen ons toch niet neer bij de peilingen ? Er tegenaan !" Zeg Diedrikje, lieverd, die peilingen zeggen iets over hoe het volk jullie vindt. En direkt hebben jullie je bij de uiteindelijke, definitieve peiling gewoon wel neer te leggen. Ik zelf hoop dat die hypocriete partij van jou die eenduidig en onweerlegbaar verantwoordlijk is voor de deplorable staat van veel (vogelaar) wijken waar de PvdA het DECENIA LANG voor het zeggen heeft gehad, GEDECIMEERD wordt. Je toegenegen,

Marcus Porcius Cato | 06-10-09 | 20:58

seven | 06-10-09 | 18:58
Ik heb ook nog wel een paar veren voor je... heeft jaap de laatste keer laten liggen toen hij langskwam.... Dus ze zijn wel tweede"hands" hoop dat het niet erg is...
Maar zonder gekheid mijn stem heb je ook...

repulse | 06-10-09 | 20:52

@knight03 | 06-10-09 | 20:43
Laat Mariëtte "drogreden" Hamer in vredesnaam fractieveurzitster blijven! Maak Jan "drammer" Pronk partijleidert en ontsla Rob "pedohater" van Gijzel.

Chiant | 06-10-09 | 20:52

@ Chiant | 06-10-09 | 20:43
LOL, nee. Ik had wel begrepen dat men 30% van de totale elektriciteit importeert uit La France. Daar wekt men dit dus op met Kernenergie.
.
Jawel, hier geen centrales bouwen maar deze simpelweg importeren.
Ies ook véééél goedkoper niewaar.
Onzinnig ? Hoezo ?

said_fred | 06-10-09 | 20:50

@ecologiste | 06-10-09 | 20:19
Vergeten, tsja kan ze niet allemaal noemen, maar Merlot idd ook primus.

Mooie vergelijking met Dylan. Die mate van Blues is zeker aanwezig. Roeka wordt zwaar ondergewaardeerd, treedt regelmatig, kleinschalig op. Check z'n site.
Enige nummer online te beluisteren is De Rode Vod. (de wielrenner)
www.alexroeka.nl/luisterfragmenten_ind...

DonQ. | 06-10-09 | 20:47

@said_fred | 06-10-09 | 20:40
*reaguurt op 100% ateaumstreaum*

Chiant | 06-10-09 | 20:43

En nou krijgt Mariette Hamer de schuld van het wanbeleid van Bos c.s.
Dat is nou PvdAllah taktiek.

knight03 | 06-10-09 | 20:43

Soms zeggen een paar beelden meer dan hele boekwerken.
Men had in het 19.30 RTL Hoernaal een paar beelden van (C)Kramer die op zee uit een helicopter stapte op een platform want daar ging men koolzuurgas in gasvelden opslaan.
Jawel lieve kijkbuiskinderen.
Al kirrend in een overal met helm op moest de grijze duif het eens bekijken.
.
Wat een totaal bespottelijke vertoning, en dan ook nog zich afvragen waarom men zo'n teringhekel aan deze kolderieke, stompzinnige, onnozele luchtfietsers van dit Freakenkabinet heeft.
.
Kreeg nog zo'n folder over "duurzame energie" in de handen gedrukt.
Kernenergie/Kernfusie stonden er dus niet op. Hoe vreemd.

said_fred | 06-10-09 | 20:40

Terecht. De PvdA heeft helemaal niet door dat leuzen als "solidariteit" en "de sterkste schouders dragen de zwaartste lasten" niet meer aankomen als die neerkomen op "belasting betalen voor mensen met wie ik niets gemeen heb en die voor een belangrijk deel de NLse waarden niet eens wensen te accepteren". Na WOII hadden dat soort leuzen nog herkenbaarheid in NL. Wederopbouw, er samen voor gaan, saamhorigheid. NL is echter totaal veranderd. Dat het kabinet met de PvdA voorop weigert inzichtelijk te maken wat de massale immigratie naar NL oplevert of -veel waarschijnlijker- kost, toont de minachting voor het ongenoegen bij heel veel mensen voor het maar moeten opdraaien voor (o.a.) profiterende immigranten (om andere linkse bodemloze putten maar even niet te noemen). De vragen van Wilders hierover afdoen met ontwijkende antwoorden is zo'n enorm zwaktebod, waarmee de PvdA laat zien dat ze los staat van de werkelijkheid. Terecht dat je dan in de marge belandt als partij. Immigratie hoeft niet slecht te zijn, zolang de immigranten (wat iets anders is dan een echte vluchteling) meedoen, zich schikken naar onze waarden en normen en op zijn minst de intentie hebben van toegevoegde waarde te zijn.

linksigheidnee | 06-10-09 | 20:40

freedom now | 06-10-09 | 20:21
Helemaal mee eens.
D66 samen met GroenLinks maken het werk van de PvdA af en geven 0031 nog een flinke trap na. Op naar een 3e wereld land.

Ella | 06-10-09 | 20:29

Maak me gek! Wanneer zijn er verkiezingen?? De PvdA die alsmaar slinkt. Op naar de nul zetels. Ze hebben dit land kapot gemaakt.

freedom now | 06-10-09 | 20:21

@ DonQ. | 06-10-09 | 19:32

Laat ik nou net een Merlot () van zegge en schrijve 1 euro 69 bij mijn pseudo-Griekse maaltijd genuttigd hebben en er net van zitten nagenieten.
Ja zo slecht gaat het met NL, dat dan weer wel.

Moet toch eens gaan luisteren naar die Alex Roeka. Ken hem niet. Ik lees "'Hij hangt tussen Bob Dylan en Leonard Cohen in ". Lijkt me tamelijk OK. Was grote fan van beide zangers en ben naar een concerten van beide geweest.

En nu ik de tekst herlees herken ik zowel Dylan als Cohen, vooral het apocalyptische Desolation Row!

ecologiste | 06-10-09 | 20:19

*Na dag hard belastingen betalen om linkse PvdA hobby's te bekostigen topic op GS leest en reaguurt*
Hoi hoi hoi hoi hoi hoi hoi, hoera, hoera, hoera, hoi, hoi, hoi.
Nog 14 te gaan.
Niet vergeten de huidige leden te registreren en preventief op de lijst van geroyeerden te plaatsen bij de andere partijen.

Chiant | 06-10-09 | 20:16

Over een kippenhol gesproken, de haantjes die nu allemaal victorie kraaien staan straks weer het hardst vooraan te kakelen als die hele poppenkast van Wilders c.s. gigantisch door het ijs zakt.

Redoutable | 06-10-09 | 20:04

@spanarchist | 06-10-09 | 19:43
Cojo is nog nauwelijks aanwezig helaas. Botte komt ook nog maar sporadisch. Bloedjelink annex Jane weg, naast zovelen. Het is meer een soos geworden. Maar we hebben Jaap, Teun, Fleauxe, stofzuigerT, Tonnie (vieze), enz. Wordt nog spannend.
*verder kauwt*

DonQ. | 06-10-09 | 19:57

De PvdA leden in het land zijn daar ook al achter. Angst voor hun baantje heerst alom. De rooie ratten beginnen het zinkende schip te verlaten.
In een dorp niet ver van mij vandaan hebben de raadsfracties van groenlinks en de PvdA de koppen bij mekaar gestoken.
Ze willen hun afdelingen opheffen en samen als een lokale partij verder gaan.
Behouden ze misschien nog hun raadszeteltje.
Deplorabel? Zet blinde paniek er ook maar bij.

Dostranamus | 06-10-09 | 19:50

seven;

kom je liever hier tegen dan in de nieuwe revu(e ). Graag blijf ik onderscheid zien tussen het ontastbare, het inmaterieele van de schrijfsels hier dan vleesgeworden reaguurders in een rukblaadje. Straks duiken ze nog op in televisieland of in de "partij van de Geen Stijl". Niet doen hoor...

caravaggio | 06-10-09 | 19:44

DonQ. | 06-10-09 | 19:10
CoJones, andere stijl maar altijd geweldige comments.
Maar inderdaad, seven zou zonder problemen topics op GS kunnen schrijven.
Zo, nog een veer erbij, maar dat wist seven al.

spanarchist | 06-10-09 | 19:43

Tis niet het eerste instituut wat verdwijnt, wanhoop niet komt gewoon wat anders!

william7055 | 06-10-09 | 19:40

@seven | 06-10-09 | 19:27
Natuurlijk. Wellicht zit het onderscheid tussen een emotioneel betoog of een met feiten (en/of 'de goede' links) gestaafde mening/opvatting.
Maar nu zit je ermee... ;)
Tot later, tafel is gedekt.

DonQ. | 06-10-09 | 19:38

het gaat kut met de partij en de fractie blijft maar lekken, wie is de mol????

Fimbulvetr | 06-10-09 | 19:36

@ecologiste | 06-10-09 | 19:15
De romantiek die jij schets is lang niet verloren, ik zit hier niet voor niets al jaren te reaguren, met een heerlijke La Mancha overigens, doorgaans.
Mooie tekst van Sting, en zeer toepasselijk.

Laat ik het CDA eens verwennen met wat opruiende taal. (van A. Roeka)
Vader Christoffel trekt door de buurt,
Maar de duivel is aan hem gewend.
Soms steekt hij nog dreigend het kruis voor zich uit
En roept: 'Ik weet waar je bent.'
Het Engelse gajes rukt aan zijn pij,
Besprenkelt de ziener met drank.
Ze zullen creperen aan bulten en zweren,
Verteren in rotting en stank.
O, het vliegt in het rond, snel,
Een scheet uit de bek van de hel.
En het spuwt vuur. Brand in het hart van de stad,
Brand in het hart van de stad. O, het giert door het gat.

DonQ. | 06-10-09 | 19:32

@ Eikenhout | 06-10-09 | 19:28
Zo verstandig is het volk volgens de peilingen dus niet. Volgens de huidige wisselkoersen wordt windvaantje Bos gewoon ingeruild voor kereltje Pechtold.
Lood om oud ijzer

ZonderNaam | 06-10-09 | 19:31

Hoera! En als het volk dan zo verstandig is om niet op een andere linkse partij zoals D66, Groen Links, PVDD of de SP te stemmen dan is Nederland op de goede weg.

Dood aan de Linkse Kerk!

Eikenhout | 06-10-09 | 19:28

Ik zet de champagne vast koud!

caspert79 | 06-10-09 | 19:28

@DonQ. | 06-10-09 | 19:10 Ps op seven 19:24, kijk bv naar ecologiste | 06-10-09 | 19:15 dat is toch een echte verrijking..

seven | 06-10-09 | 19:27

Ik hoop dat de vakbonden met hun smerige gepolder en verraad ook een klap krijgen, want het kader bestaat uit PvdA-ers die alleen met hun eigen carrière bezig zijn en werkend Nederland met de kosten opzadelen.
Zak dus samen in de stront A.U.B.

leefbarbaar | 06-10-09 | 19:26

@ Doctorandis | 06-10-09 | 18:19

Ja ook op die wijze wordt de PvdA uitgehold en daarom holt ze straks nog verder achteruit. De roos is zijn wortels kwijt en zelfs geen kasplantje meer, gedoemd tot het kortstondige leven van een snijbloem, ook mooi voor op het graf.

ecologiste | 06-10-09 | 19:25

@ grote regelneger | 06-10-09 | 19:22
Helaas niet, alleen Magere Hein kan ons van dat fossiel verlossen

ZonderNaam | 06-10-09 | 19:24

DonQ. | 06-10-09 | 19:10
Het is natuurlijk wel een compliment, zeker. Vorig jaar zeiden trouwens ook reaguurders vooraf dat ze op mij gingen stemmen, maar ik stond niet eens in de poll.. omdat je niet meer genomineerd hoefde te worden, maar later bleek dat er alleen een keuze was tussen de top 10 topreaguurders, waar ik toen in 2008 zeker niet bij zat qua aantal.. dus wat het uiteindelijke resultaat is en of er überhaupt een poll is? Vorig jaar kwam die ook erg laat, en er was niet eens een huldigingstopic voor bottehond die toen won, flinke stijlbreuk met het verleden iig.

Ikzelf zie trouwens ook anderen die zeer goed reaguren, oudgedienen, maar ook nieuwere namen die nog een beetje onder het maaiveld opereren..

seven | 06-10-09 | 19:24

Deplorabel... Mooi woord uit +/- 1800 en de PvdA is sindsdien ook niet meer met z'n tijd meegegaan. Afserveren die handel.

Appie Snappie | 06-10-09 | 19:23

Betekent dit nu ook dat Clairy Pollak eindelijk van de buis verdwijnt?

grote regelneger | 06-10-09 | 19:22

Als er een moslim partij meedoet aan de verkiezingen , dan verliest de PvdA nog veel meer zetels en blijft er van deze partij helemaal niets meer over.

kuifje. | 06-10-09 | 19:19

Sociaal Democratie?
Nee Suicidaal Democratie!!!!

sprx | 06-10-09 | 19:19

Goh wat een zelfkennis...

Affengeiler Schwanz | 06-10-09 | 19:18

De PvdA was een relevante partij ten tijde van - laten we zeggen - de industriele revolutie. Ook wat haar eigen opheffing betreft loopt de PvdA dus achter de feiten aan.

grote regelneger | 06-10-09 | 19:16

@ DonQ. | 06-10-09 | 18:28

DonQ zonder Sancho, zonder zijn paard en zonder het landschap van la Mancha en zonder de geniale Cervantes. Waar zou hij zijn?
Het internetlandschap biedt vele kansen voor moderne Don Quichots om te strijden tegen, maar ook om te dansen met de windmills of the minds.

Misschien lijkt het raar maar ineens denk ik aan een lied dat je zou kunnen opgedragen aan het oude socialistische vuur dat notabene door de partij zelf gedoofd is. De PvdA is nu een spook geworden zonder enige waardigheid.

Pictures hanging in a hallway
And the fragment of this song
Half remembered names and faces
But to whom do they belong
When you knew that it was over
Were you suddenly aware
That the autumn leaves were turning
To the color of her hair

Like a circle in a spiral
Like a wheel within a wheel
Never ending or beginning,
On an ever spinning wheel
As the images unwind
Like the circles that you find
In the windmills of your mind

ecologiste | 06-10-09 | 19:15

Hoe zit het trouwens met die opstand van de elite? Iemand?

echt_links | 06-10-09 | 19:14

Op naar de 0 zetels inderdaad, maar als alle zetels die de PvdA verliest vervolgens naar D66 gaan schieten we er nog geen bal mee op

ZonderNaam | 06-10-09 | 19:12

Maar weer eens een onderzoekje tegenaan gooien. Er zal toch nog wel ergens een rondgebrilde hoogopgeleide linkse kevermans beschikbaar zijn om de gordiaanse knoop uit het zelfbeeld van de bestuursarbeiders te frutten? Of kunnen zij het niet meer verzinnen?

Rien7847 | 06-10-09 | 19:11

Aan mijn veer hangt nog een briefje waarop benadrukt wordt dat seven nooit betrapt is, of zal worden op enige vorm van agressief taalgebruik. Zelfs de meest onbegripvolle zwitsal wordt steeds vriendelijk en feitelijk onderwezen.
@seven, nu een voorsprong nemen, al maanden zie ik niemand die je kan bedreigen.

DonQ. | 06-10-09 | 19:10

Als ze nou die Vogelaar eens terug zouden halen, die had wel wat...

echt_links | 06-10-09 | 19:04

Samson roken kan de bloedsomloop verminderen en veroorzaakt impotentie.

CoffeePatch | 06-10-09 | 18:59

VerenigdeNederlanden | 06-10-09 | 18:53
Is dit nu wat ze te vroeg pieken noemen? Het is nog lang geen jaareinde mensen..

seven | 06-10-09 | 18:58

@Ella | 06-10-09 | 18:52
Sorry foutje
De PvdA heeft nog steeds 7 zetels te veel.
Moet zijn:
De PvdA heeft nog steeds 4 zetels te veel.

Ella | 06-10-09 | 18:55

seven | 06-10-09 | 18:36

Nou ben ik toch wel overtuigd.
Ik sluit me overigens aan bij **DonQ. | 06-10-09 | 18:35 **
Een van de weinige reaguurders bij wie de kwaliteit van de posts (die sowieso tot de top der reaguurders behoort) nooit lijdt onder de kwantiteit. Zo nog een veer.

VerenigdeNederlanden | 06-10-09 | 18:53

Heel soms kom ik zappend langs een politiek programma van de zender 'het gesprek'. Een van de favoriete malloten van de programmamakers is John Leerdam. Nou, daar ga ik geen woorden aan vuil maken. Maar ja, dan denk je dat is misschien een uitzondering in een verder verdraaid erudiet gezelschap daar bij die pvda-fractie. Zag twee dagen terug het kamerlid Bouchibti, voorheen Samira Abbos. Dit lid van het aller hoogste orgaan meent dat de nationale staatsschuld "enkele tientallen miljarden en toch zeker geen honderd miljard bedraagt". Dit is het bewijs dat Frans Bauer niet zou misstaan in ons parlement.

Regenten '66 | 06-10-09 | 18:53


Volgens opiniepeiler Maurice de Hond zou de PvdA nu nog 14 van de 33 zetels overhouden.
De Pvd-Arme-Analfabete-Allochtonen kan me niet klein genoeg zijn.
De PvdA heeft nog steeds 7 zetels te veel.
De Pvd-Arme-Analfabete-Allochtonen zijn maar 10 zetels waard.
Dus er moet nog het een en ander gebeuren. Nog 4 zetels moeten eraf.
De Pvd-Arme-Analfabete-Allochtonen dat moet kunnen voor 5 zetels.
En dan komen er nog 5 zetels bij voor de Rijkere-Autochtone-Dhimmies die zelf natuurlijk niet in zo'n gewelddadige Vogelpest-Wijk wonen en er ook beslist niet willen wonen.
Maar wel stimuleren ze, dat deze wijken bevolkt worden met Arme-Analfabete-Allochtonen die vaak crimineel zijn.
Want hoe sneller 0031 naar de verdommenis gaat en een 3e wereld land wordt hoe beter het is.
Lang leve de PvdA.

Ella | 06-10-09 | 18:52

Zelfs al in de tijd van J. den Uyl werd D66 gekwalificweerd als een bijwagen van de PvdA. Dat is nooit anders geweest.
Nu haalt de bijwagen de voorligger in en gaat het spelletje in omgekeerde volgorde gewoon weer verder.

Koningsluis | 06-10-09 | 18:50

Bewijs is duidelijk @seven
Boekestijntjes blijven blijkbaar kleven op youtube, P&W heb ik er nog niet over gehoord.

Toch die verkiezing niet onderschatten, niet alleen kwantiteit telt, en nu met powned sta je straks naast RutgerT te oreren ;)

DonQ. | 06-10-09 | 18:50

Hoe kan het toch dat dergelijke dingen altijd uitlekken? Net zoals de notulen van een ministerraad. De mensen die dat doen moeten keihard aangeklaagd worden, want wat heb je dan in vredesnaam nog voor loyaliteit?
De NL'se politiek is aan het verrotten en corruptie viert hoogtij.

Heau even | 06-10-09 | 18:48

Fantastisch nieuws, maar de PvdA bestuurders en ambtenaren zitten in grote getale diepgeworteld en vastgeroest in alle lagen van het openbaar bestuur, hoe komen we daar dan nog vanaf ?
www.dag.nl/.../ambtenaren-regering-met-pvv-is...

de timmerman | 06-10-09 | 18:48

DonQ. | 06-10-09 | 18:35
Thanx Ik had vorig jaar meer moeten reaguren om überhaupt in de top tien qua aantal te komen, om in de poll opgenomen te worden. (feitelijk verkeerde uitganspositie kwaliteit vs kwantiteit, maar dit jaar zit ik denk ik wel in de top 10 meeste reaguursels.. enfin allemaal onbelangrijk natuurlijk zo'n inet poll je koopt er nog geen droog brood voor.. ;)
On track: Zie, 18:36 daar is de week later, of Boris is extreem politiek dom, of Pechtold slaat. Duidelijker kan niet.. icm met het eerdere filmpje.. Zolang Jair zelf (de journalist) toegeeft dat het opzet was, en dit met beeldmateriaal aantoont is het wat mij betreft gewoon een feit.

seven | 06-10-09 | 18:41

Hoe kan die rooie baggerbende nog steeds op 14 zetels staan in de peilingen...?
Dat riekt naar manipulatieve akties,want zelfs Rita Verdonk begint al in het enge nekkie van opper-griezel Hamer te hijgen.
"Bwoehahahahaaaaaaa........."

R.B.Scott | 06-10-09 | 18:40

en hop, weer een ongeleauvige.
@der Einzige
Doe eens de draad doorlezen.

DonQ. | 06-10-09 | 18:40

@7:
Dat miezerige fatje Pechtold kan nog geen spastisch dwergje aftuigen,als hij al zou willen.Moet wel een hoax zijn van de wegense premature kaalheid 100% afgekeurde jeune premier Boris van der H.

der Einzige | 06-10-09 | 18:38

Week later, toen het nieuws was uitgezonden vanaf 2:50 (zie vooral vanaf www.youtube.com/watch?v=fUcHRwKWOYA Boris is boos op de journalist vanwege gebruik verborgen camera.. Ergo Pechtold slaat idd.

seven | 06-10-09 | 18:36

Het is kolder dat niemand weet hoe het tij gekeerd kan worden. Het vergt slechts andere keuzes. Maar als bij de PVDA de belangen van allochtonen altijd prevaleren, dan moet men zich niet verbazen dat autochtonen het zinkende schip in de steek laten.
De groeten PVDA, zo meteen nog een moslimpartij als partij erbij en de laatste 14 zetels zijn ook foetsie.

Angelica | 06-10-09 | 18:36

@seven | 06-10-09 | 18:25
Ja, ik had het ál door bij de 2e keer. De eerste keer zette die thee/koud water kwestie me op het verkeerde been.
Las trouwens dat botte je genomineerd heeft. Mijn steun heb je, jouw onnavolgbare kennis, links, drang tot studie en educatie is voor iedereen een verrijking. (al jaren)
Dat bleek gisteren en vanochtend weer toen ik de 2e draad doornam. Hop, een veer erbij.
*plop*

DonQ. | 06-10-09 | 18:35

Misschien moeten ze wat minder sociaal democratisch worden. Dat werkt alleen bij mooi weer - en dat is het niet en wordt het voorlopig ook niet meer.

Hoebahop | 06-10-09 | 18:34

-weggejorist-

joop9154 | 06-10-09 | 18:32

ik weet het nie,

ik hoop dat iedereen d66 of vvd gaat stemmen, de rest moet op zouten, mark rutte is niet alles maar de achterban is ok, pechtholt heb ik nog het meeste vertrouwen in, de rest van die partijen zijn schurkenpartijen...... dat weet ik wel

weetnie | 06-10-09 | 18:30

Ik vind het idd tijd worden voor een Powned partij of zo... Iedereen is toch zo aan het zweven dat we volgens mij zo met 10 reaguurders op die zeteltjes kunnen neerploffen... Lijkt me wel grappige TV opleveren :-)

hoevenpe | 06-10-09 | 18:30

Diederik blijft wel strijdbaar hoor. Op Twitter: "Mail voor collega's belandt in krant. Media vraagt wat ik bedoelde. Simpel: "We leggen ons toch niet neer bij de peilingen? Er tegenaan!""
twitter.com/diederiksamsom/status/4658...

Ari Gold | 06-10-09 | 18:30

trap meneer flipflop er eerst eens uit.
zet een krachtig karakter er neer en doe wat je pretendeert te zijn ipv van thee te zuipen en plaatjes te kijken.

weedo | 06-10-09 | 18:29

www.rtl.nl/components/actueel/rtlnieuw...
Nou zuigt de PvdA gierend, maar heeft iemand Edje Nijpels gisteren gezien?
Dat je zegt van: "ik had vertrouwen in DSB, en met het ABP zal het ook wel goedkomen".

gentle giant | 06-10-09 | 18:29

@ecologiste | 06-10-09 | 18:19
Lekker cynisch weer.

Misschien, onlangs ingekort, dus Don Quichote is ook al bezet.
Maar jouw nick vermoed een allesomvattende tegelwijsheid, dat wordt vaak meer gewaardeerd dan mijn infantiele aanvalspogingen.

DonQ. | 06-10-09 | 18:28

invoegt, na logische opvolger is : en wist niet : dat

seven | 06-10-09 | 18:26

DonQ. | 06-10-09 | 17:37
Nee, Boris brengt wat feiten naar buiten aan een journalist, omdat hij de logische opvolger is dat er een camera staat de draaien, hij zaagt als het waren al aan de poten. Daarna is hij verplicht door Pechtold om er een zwetsverhaal ala jouw voorbeeld eromheen te lullen.. om het binnen de perken te houden. Vreemd genoeg noemt hij daarbij het gesprek een satirische omroep... yeah sure... (En heeft hij geen bewijs voor die stelling)
(check die link dan @ 18:11 ) en zijn cabareteske houding heeft hij altijd al, op school deed hij al toneel en is ook acteur geweest, dat raak je niet snel kwijt, zeker niet in de politiek waar het helemaal een show is. Hijzelf is trouwens wel iets politiek inhoudelijker dan Pechtold is , maar dat ben je al snel.

seven | 06-10-09 | 18:25

Doctorandis | 06-10-09 | 18:19
Had je gedacht. Is een doorstart van De Verhevene:
"Het Commissariaat voor de Media heeft voor de sluitingsdatum van 1 oktober vijf nieuwe aanvragen ontvangen van Islamitische organisaties die in aanmerking willen komen voor de vrijkomende zendtijd."

Schoorsteenveger | 06-10-09 | 18:20

@ DonQ. | 06-10-09 | 18:07

Ja ik overdrijf in die zin dat het niet overal zo is er bestaat toch weer zoiets als blauwe lucht en er zijn nog enkele safehavens dankzij persoonlijke intiatieven van warme persoonlijkheden.
En DonQ. was misschien een betere nick geweest.

ecologiste | 06-10-09 | 18:19

@ ecologiste | 06-10-09 | 17:31
Ik hoor net dat de twee moslim omroepen zichzelf opheffen en niet meer uitzenden na 31 aug 2010. Dat betekent dus ook geen gratis propaganda meer uit die hoek voor de PvdA. Het goede nieuws stapelt zich op

Doctorandis | 06-10-09 | 18:19

Aftellen maar!

zuichkragt | 06-10-09 | 18:18

ps @18:11, maar 10 tegen een dat ze jouw voorbeeld als excuus gebruikt hebben/..

seven | 06-10-09 | 18:16

@ecologiste
Trouwens nooit een meer toepasselijke nick voor een GS-reaguurd(st)er gespot. ;)

DonQ. | 06-10-09 | 18:14

@ecologiste | 06-10-09 | 18:02
Ik zie wel wat inhoudelijke overeenkomsten, waaronder het meest opvallende: de intolerantie en ontevredenheid.

DonQ. | 06-10-09 | 18:10

Het wordt hoog tijd dat deze NSB partij om zeep wordt geholpen. De PvdA was ooit , ja ooit een partij met een functie. Deze tijd is echter al zo'n 10 jaar voorbij. Het mag een wonder genoemd worden dat deze partij nu in de regering zit. Weg met deze flatulistische club.

Jokkebrok | 06-10-09 | 18:09

@ecologiste | 06-10-09 | 17:59
Nu overdrijf je, (nog) niet heel NL is een kansenwijk of wat de huidige term ook moge zijn.
Open- en eerlijkheid worden nog steeds gewaardeerd en velen ondervinden dat dagelijks.

DonQ. | 06-10-09 | 18:07

Soms is er in dit land ook goed nieuws.

Waaligator | 06-10-09 | 18:07

Grappig, de 3d animatie van het logo stelt precies voor wat de Pvda nog is. Een karikatuur van zichzelf. Een ongefundeerde pompeuze bedoening.
Hier zou een 3d animator uit 1980 zich nog voor schamen.
Ik zeg doen Pvda!

kalenol | 06-10-09 | 18:06

Als je maar Sinterklaas blijft spelen en je eigen volk de das om doet... komt boontje vanzelf om zijn loontje... straks voor de verkieizingen iedereen weer blijmaken met mooie beloftes en daarna weer proberen om een Nieuwe Sinterklaas te vinden à la Pronk en Koenders.... de gedachte alleen al maakt me ziek van die kliek

MikesMad | 06-10-09 | 18:05

@ DonQ. | 06-10-09 | 17:56
Patronen kunnen op elkaar gelijken maar dat wil nog niet zeggen dat ze inhoudelijk congruent zijn of zo?

ecologiste | 06-10-09 | 18:02

Mensen in NL vertrouwen elkaar niet meer. Vind je het gek? Als je open en eerlijk bent wordt je gewoon in je rug gestoken.

ecologiste | 06-10-09 | 17:59

de^mol | 06-10-09 | 17:52
Hoe kan die schade veroorzaken? Als het veel aandacht oplevert (is het echt of nep?) dan krijgt de uitkomst (nep) ook wel aandacht. Btw, de man heeft toneelacademie gedaan..

watzitjenou | 06-10-09 | 17:58

Tot "Geert kom erin" ben ik het volkomen met je eensch. Maar om na de laatste zin van je betoog waarin je (sferisch) de 20-er jaren in Duitsland voorspelt, met Geert aan te komen lijkt me bijna rijp voor een award.
Natuurlijk had de PvdA al geen bestaansrecht meer met het verdwijnen van de ideologie, maar ik ben bang dat de gristenen overleven, God bewaar me.

DonQ. | 06-10-09 | 17:56

@ baron von 8zilinder | 06-10-09 | 17:47

Tot hun 67ste inderdaad!

ecologiste | 06-10-09 | 17:55

Simpel: herstel de aloude visie van links op religie en weer alle religie uit de publieke ruimte. Faciliteer in ieder geval en in geen enkel geval de islam.
Dat zou een beginnetje zijn. Ik heb nog wel wat meer suggesties.

bottehond | 06-10-09 | 17:55

OT: De dag dat de dollar valt, is dat vandaag of morgen?
"Gold futures hit a new record high on Tuesday, lifted by weakness in the dollar after Australia hiked interest rates and after a report that Gulf-area oil producers, along with China, Russia, Japan and France, are planning to eventually end dollar-based oil pricing."
www.marketwatch.com/story/gold-hits-re...

tipo | 06-10-09 | 17:54

de Bree | 06-10-09 | 17:36
Nou, ik ga het eens bij mijn D'66 vriendjes vragen... Eens kijken wat die te zeggen hebben, ik weet het niet, dat het opgezet is, klinkt erg onaannemelijk, want Boris kan zijn eigen partij hier heel veel schade mee berokkenen wanneer mensen dit geloven. Dus lijkt eerder echt dan opgezet. Als het opgezet is met Boris als acteur, is ie wat mij betreft wel heel erg dom, gezien de potentiele gevolgen.

de^mol | 06-10-09 | 17:52

@ecologiste,
Vergeet vooral niet in de laatste zin te vermelden dat ze dat werken vooral tot minstens 67 jaar moet, de 'verbruining' diend ergens van betaald worden. Strak betoog verder, hulde!

baron von 8zilinder | 06-10-09 | 17:47

Elke keer hoop ik dat dit het laatste gs topic over een slinkende pvda is, maar helaas. Ze kunnen niet stuk.

Inferi0r | 06-10-09 | 17:46

@ Doctorandis | 06-10-09 | 17:38

Dank u. I neede that. Lucht even op weet u. Maar het is in en in triest natuurlijk.

ecologiste | 06-10-09 | 17:41

Ok @Flooks, als jij het ook zegt ben ik overtuigd.
Opgefokt en gefrustreerd. Geen slimme manier om af te reageren dus, maar schokkend... neuh.

DonQ. | 06-10-09 | 17:41

seven | 06-10-09 | 17:31
kijk naar het filmpje: het is zo theatraal. En dan gaat die zo obvious doen alsof die het bagataliseert: "ik begrijp het wel", "slaan is menselijk", sure.
De bedoeling is een interhype te creeeren, zodat mensen zoals jij op GS tot 3x toe dit filmpje gaan posten.
Helaas kan ik mijn stem niet uitbrengen. Tenminste zou heel veel moeite moeten doen om er 1 toegestuurd te kunnen krijgen. En dat terwijl de belastingdienst totaal geen moeite heeft om in het buitenland woonachtige NL-ers te traceren

watzitjenou | 06-10-09 | 17:41

@Einde van de Domheid 17:27: Kweenie. De PvdA heeft haar oorspronkelijke achterban aardig van zich weten te vervreemden. Die achterban, de noeste arbeider, heeft zelf namelijk andere prioriteiten gekregen. Vroeger ging het om solidariteit, nivellering ("eerlijk delen", kots), sociale zekerheid. De arbeider van vandaag de dag heeft wellicht ook wel door dat met het groeiende leger werkelozen, WAO'ers en gepensioneerden, verdere solidariteit en nivellering wel eens uit kan draaien op een achteruitgang voor iedereen met een baan, dus ook voor hen die wat minder verdienen. En elke zak snapt dat de sociale zekerheid niet houdbaar is als je maar mensen in het systeem blijft stoppen zonder te durven keuren en toetsen. De SP snapt dat bijvoorbeeld wel. Tenslotte heeft de arbeider of werkeloze er een nieuw probleem bij: de sterke achteruitgang van de leefbaarheid van zijn wijk. En daarvoor hoef je niet bij de PvdA te zijn. Wel voor mooie woorden en misschien wat geld, maar niet voor oplossingen.

De PvdA komt misschien wel sterk terug met een nieuwe achterban. Allochtonen. Verder blijven mensen die afhankelijke zijn van de staat voor hun inkomen (en dat zijn er nogal wat) wellicht ook PvdA stemmen. Maar ik denk niet dat ze de echte traditionele achterban van de SP gaan terugwinnen.

Muxje | 06-10-09 | 17:41

@ seven | 06-10-09 | 16:45

Zou me niets verbazen. Waarschijnlijk zitten er op het ministerie en in de Tweede kamer ook wel mensen die ondergeschikten sexueel geïntimideerd hebben. krijg je namelijk gauw met machtsmannetjes, met name wanneer ze klein zijn.

ecologiste | 06-10-09 | 17:40

@DonQ. | 06-10-09 | 17:37: Het is zo echt als maar zijn kan. Dat is van zoveel kanten bevestigd, staat buiten twijfel.

Fleauxe | 06-10-09 | 17:39

@ecologiste | 06-10-09 | 17:31
juist.

Doctorandis | 06-10-09 | 17:38

@seven | 06-10-09 | 17:31
Je kan toch niet ontkennen dat Boris ietwat cabaretesk overkomt. "pssssst, zal ik de journalist eens een geheimpje vertellen..." Pechtoldt had trouwens de vorige dag een punaise op Boris' pluche achtergelaten.

DonQ. | 06-10-09 | 17:37

@de^mol | 06-10-09 | 17:31
Besteed toch geen aandacht aan die quasi- lolligheid van dat D66 filmpje.
Iedereen merkt direct dat het nep is.

de Bree | 06-10-09 | 17:36

*out*

Lying Dutchman | 06-10-09 | 17:33

Het nadeel van die overheerlijke La Risa worst is dat de vetdraden steeds tussen de kiezen blijven hangen. Dat mag ook wel eens gezegd.

*nog een dikke plak snijdt*

DonQ. | 06-10-09 | 17:32

watzitjenou | 06-10-09 | 17:26
Jij denkt dat een kamerlid expres dingen gaat verzinnen die zijn partij en fractievoorzitter van D66, Alexander Pechtold zwaar beschadigen? Bron is partijgenoot Boris van der Ham zelf, op beeld via verborgen video met minicamera. Een kamerlid namens D66, als iemand het weet is hij het wel.
Ik denk dat jij een D66-er bent die aan damage control doet.. En voor lief neemt dat je op een vrouwenmishandelaar stemt.
www.youtube.com/watch?v=0fH5673S82M#t=...
*backup maakt*

seven | 06-10-09 | 17:31

Je bent een rund, als je met principes stunt!
*na-na-nana-na doet naar Diederik S*

Fleauxe | 06-10-09 | 17:31

watzitjenou | 06-10-09 | 17:28
Ik lieg dus gewoon altijd. Het is pathetisch. Is maar één van mijn vele dwangneuroses hoor. Momenteel heb ik erg veel last van mijn smet- en pleinvrees.

Lying Dutchman | 06-10-09 | 17:31

@Carpe Noctum | 06-10-09 | 17:19

Je moet eens een bos rozen in je hol douwen, dát doet pas... oooh wacht ff....

Biff Eagleburger | 06-10-09 | 17:31

Deze partij moet samen met het CDA boeten voor het decennia smijten met geld onder de noemer linkse kerk fata morgana's waarbij de meesten alleen maar aan zichzelf dachten en al wisten dat ze het toch niet konden waarmaken gewoon de ander bedonderen omdat het kon. Het is zo als met veel figuren uit de hippietijd. Mooie ideeën maar na de unversiteit bij pappie's netwerk inschuiven en voor de Bühne mooi weer praten en ondertusschen zichzelf verrijken zoals de liberalen maar dan niet in de vrije markt maar een voor zichzelf ontworpen overheidsgereguleerd speelveld waar de mensen met een partijlidmaatschap zo konden instappen. Partijen die een fractie van de Nederlanders vertegenwoordigen, misschien enkele honderdduizenden lidmaatschappen en dan houdt het echt wel op. De hoererij tussen politiek en bestuur waarbij de overheidsbaantjes en baantjes in de semi-punlieke sector aan elkaar werden toebedeeld. De kritische geesten die wèl nog in de idealen geloofden botweg om andere redenen ontslagen en buiten de deur gehouden door het netwerk dat alles controleerd. De scheiding tussen gezond verstand en partijbelang waarbij dat laatste altijd gediend werd. Het moet afgelopen zijn en het had allang afgelopen moeten zijn maar ze hebben de hele zaak aan elkaar gelogen waardoor het vertrouwen van de NL-er tot onder nulpunt is gezakt en ons stelsel volledig is uitgehold met een zwijgende premier die werkelijk de meest hypocriete ooit is die ons land gekend heeft nog erger dan Colijn. Wacht maar over een jaar of twee drie ga je het helemaal zien. Dan is het afgelopen met de mooie projectjes dan is het geld namelijk op. En dan komt pas echt de woede van het volk omhoog, een woede die diep onder smeult maar die op een dag genadeloos zal oplaaien en evenzo (helaas) gedanadeloos zal worden neergeslagen (dan tonen ze hun ware gezicht). We gaan naar sferen anno 20-er jaren Duitsland voorspel ik u. De macht willen ze voor zichzelf houden koste wat kost, ... koste... wat ... kost... De arrogantie druipt er toch vanaf bij JPB en WB?
Geert kom erin en maak ze af zorg dat ze voor de komende 50 jaar niet meer hun gegraai en gedraai kunnen doordouwen. Laat er weer gerechtigheid zijn en realisme. Ik weet het zal wel weer niet gaan lukken, maar op zijn minst kan het stelletje wat er nu zit toch zijn biezen pakken of op zijn minst heel erg bang worden. Ik zou zo graag willen dat al die leugenaars sinds Drees sr. hun bij elkaar gegraaide kapitaal nu moeten inleveren om NL weer geheel financieel gezond te maken en dat ze tot op bijstand niveau worden uitgekleed en in hun zelf gecreerde Vogelaarwijken tot in lengte van dagen samen mogen wonen met en zorgen voor het door hun geïmporteerde volk dat bedoeld was om de sociale cohesie van de volkswijken te breken zodat zij het CDA en de PvdA gezellie samen leuke projectjes voor het volk zouden kunnen organiseren (met goedkeuring van de VVD). Jammer jongens het feestje is voorbij.
De epidermis van dit bedriegende netwerk is zo dun geworden dat het langzaam transparant gaat worden en de mensen zien met welke duivels ze te make hebben. het blijken niet anders dan januskoppen te zijn.
En alle partijleden die nu nog proberen een veilig heenkomen te zoeken brandmerken als ratten zodat zij nooit meer ergens aan de bak komen en hu dagen mogen slijten als vrijwillige arbeiders om zo aan een bijstanduitkering te kunnen geraken.

ecologiste | 06-10-09 | 17:31

vander F | 06-10-09 | 17:21
tjonge, dat is explosief materiaal, zou dat een apart draadje worden op GS? Zou me niets verbazen... Wie mailt dat even?

de^mol | 06-10-09 | 17:31

@Jo de Jong | 06-10-09 | 17:23 ,
heeft ze dan ooit iets positiefs gepresteerd?
Zo ja, moet ze d'r uit.
Das duidelijk.

@seven,
ik kan me haast niet voorstellen dat dit gesprekje echt is,
mocht het waar zijn zie ik ineens mogelijkheden...

Dion Pechtold,
mwahaha!

vander F | 06-10-09 | 17:30

Aan de PvdA valt geen eer meer te behalen. De D66 is de nieuwe pispaal.

tipo | 06-10-09 | 17:30

@watzitjenou | 06-10-09 | 17:26
Die indruk had ik ook. Bovendien molenwiekt Pechtoldt slechts af en toe met de armen uit frustratie volgens Boris, niet specifiek tegen vrouwen gericht.

DonQ. | 06-10-09 | 17:29

Nou staat Diederik Samson niet direct bekend om zijn rake analyses:
'Jan Smit is voor Diederik Samsom de artiest die het beste het PvdA-gevoel belichaamt. ‘Die straalt het tegenovergestelde uit van ‘‘I want it all, and I want it now"'.'

Einde van de Domheid | 06-10-09 | 17:29

**vander F | 06-10-09 | 17:21
Niks geen hoax, Pechold is een vrouwenmepper.
seven | 06-10-09 | 17:23 **

Is dat filmpje nou nep of echt??? Ik zet mezelf natuurlijk voor schut als ik dat filmpje aan mijn D66 stemmende vrienden (wee hun) laat zien en het blijkt een hoax te zijn.

VerenigdeNederlanden | 06-10-09 | 17:29

De sinterklazenpartij komt spoedig aan zijn eind,wat een feest.
PVDA, ik hang de vlag uit op de dag dat jullie ophouden te bestaan.

fleurtje | 06-10-09 | 17:28

Lying Dutchman | 06-10-09 | 17:25
of als je het vertelt ben je een liegende hollander?

watzitjenou | 06-10-09 | 17:28

@wakkere_nederlander | 06-10-09 | 16:51
Dat was toch ook zo voor de invoering van het algehele kiesrecht?

BBmetR | 06-10-09 | 17:28

Deplorabel? Is dat zoiets als 'implosief'? Of 'in ontbinding verkerend'?

Doctorandis | 06-10-09 | 17:28

LOL@Teun van het Tuinpad | 06-10-09 | 17:26
Euh....?........... Juist ja.

Lying Dutchman | 06-10-09 | 17:28

Veel blije mensen hier.
Het gaat meestal zo bij de PvdA.
Een interne notitie.
Alles overhoop, nieuw elan.
Kiezersgunst terug.
ONverwijld terug naar af.
Het is een beetje als alleen naar de sportschool gaan als je te dik bent.

Einde van de Domheid | 06-10-09 | 17:27

Wordt dan ook weer eens DE partij voor de arbeider!

IDSMadDog | 06-10-09 | 17:27

@Mijnheer Pastoor 17:05: Raak, en mooi gevonden.

Muxje | 06-10-09 | 17:27

seven | 06-10-09 | 17:23
dat filmpje is ontzettend nep

watzitjenou | 06-10-09 | 17:26

Tja, als de steun van je oude achterban 'de arbeider' je praatjes niet meer willen betalen en zelfs de vakbond niet meer gesteund wordt, rest slechts de partij van de....
'Het volk begrijpt ons niet meer', stelletje idioten zijn het, socialisten zonder sociaal gezicht, maar met marktwerking! Des te kleiner het aantal zetels, des te groter de vreugde in huize von 8zilinder. En reken maar dat de gemeente raden er over een half anders uit gaan zien, dat wordt lachen in A'dam en Almere.

baron von 8zilinder | 06-10-09 | 17:26

Lying Dutchman | 06-10-09 | 17:22
Dus in dat licht bezien kan ik concluderen dat jouw Nederlandse versie qua nick geen Benno heet die zwemles geeft.

Teun van het Tuinpad | 06-10-09 | 17:26

watzitjenou | 06-10-09 | 17:20
Gaat je dus gewoon helemaal niets aan. Dat is zo geheim, dat wanneer ik het je vertel, ik je helaas moet vermoorden.

Lying Dutchman | 06-10-09 | 17:25

In de jaren 90 dacht ik ook dat het afgelopen was met het CDA. Niet de huid verkopen voordat de beer geschoten is.

Vieze Tonnie | 06-10-09 | 17:24

Een interessante uitspraak van iemand die Jantje Smit als voorbeeld noemde voor de PvdA. *Zet Asscher gewoon in.*

Einde van de Domheid | 06-10-09 | 17:24

Die muziek onder het 3D clipje lijkt verdacht veel op de Soundtrack van Cocoon
hopelijk zijn daar rechten over betaald.

Eurotokkie | 06-10-09 | 17:24

+t

seven | 06-10-09 | 17:23

vander F | 06-10-09 | 17:21
Maar Dijksma moet er echt uit.
Dat is dé miskoop van de eeuw geweest.

Jo de Jong | 06-10-09 | 17:23

vander F | 06-10-09 | 17:21
Niks geen hoax, Pechold is een vrouwenmepper.

seven | 06-10-09 | 17:23

Teun van het Tuinpad | 06-10-09 | 17:18
Dubieus hoor. Het is dat illuvatar het zegt, want iemand die gewoon bij zijn volle verstand is en wel gewoon op volwassen vrouwen valt, zou natuurlijk de wind van voren krijgen.

Lying Dutchman | 06-10-09 | 17:22

"Anders zou de uitslag van de gemeenteraadsverkiezingen volgend jaar wel eens desastreus kunnen zijn."

Op je bolle ogen! Ik voorzie een einde aan de ellendige rij van PvdA-burgemeesters in Amsterdam. Daar drink ik een fles champagne op!

Doctorandis | 06-10-09 | 17:22

* fles champagne opent *

Je Verzint Het Niet | 06-10-09 | 17:22

@seven | 06-10-09 | 16:45 ,
ooooh, wat leuk!
post ik nog es.
Al kan het best een hoax zijn.
www.youtube.com/watch?v=0fH5673S82M#t=...

Overigens moeten Hamer en Samsom lekker blijven zitten,
het gaat prima zo..

vander F | 06-10-09 | 17:21

illuvatar | 06-10-09 | 16:35
comment van de dag +1

de^mol | 06-10-09 | 17:21

Lying Dutchman | 06-10-09 | 16:57
waarom heb je dan niet de nick Liegende Hollander gekozen (als je eerder was)? Altijd maar dat Engels; ik noem mezelf toch ook niet whatareusittingnow

watzitjenou | 06-10-09 | 17:20

@seven | 06-10-09 | 17:15
Als je trouwens zelf met je vuist zo rozen vast houdt, dan is dat zeer pijnlijk, aangezien alle doorns in je hand zullen zitten. Wat dat betreft wel weer goed gekozen voor de PvdA. Ziet er op papier leuk uit, maar in werkelijkheid doet het pijn.

Carpe Noctum | 06-10-09 | 17:19

P van de wie?

gimiller | 06-10-09 | 17:18

Lying Dutchman | 06-10-09 | 17:11
Het was inderdaad wel op het randje.
Gelukkig loopt het af met een sisser.
*oef*

Teun van het Tuinpad | 06-10-09 | 17:18

Het viel me al op dat een aantal PvdA prominente kamerleden ineens zo graag in de gemeente raad in o.a Den Haag wilden gaan zitten en dat de lokale raadsleden werd verzocht hun positie op te geven. Dat is natuurlijk omdat er na de komende verkiezen nog maar 15 PvdA kamerleden nodig zijn (en hopelijk nog minder).

Osdorpertje | 06-10-09 | 17:16

Oh god wat kan het leven soms mooi zijn!

de Petomaan | 06-10-09 | 17:15

De bladeren van de roos zijn feitelijk sikkels en de kern een protestvuist of een vuist die een hamer vasthoud.. Ja de PvdA = de USSR.. de vlag van 62 miljoen mensen vermoord door de staat. En dat nemen ze als logo, (china btw ook al 62 miljoen www.geenflauwekul.nl/content/view/120/...
Foto hamer sikkel www.polarnatt.net/uploaded_images/cccp...

Dat nemen ze dus verkapt als logo, Could It be more obvious?

seven | 06-10-09 | 17:15

OT Feestje>>http://www.telegraaf.nl/binnenland/5007980/__Moslimzenders_NMO_en_NIO_stoppen__.html

WimDorsman | 06-10-09 | 17:15

pjot69 | 06-10-09 | 17:11

Zolang de PVV maar in de oppositie blijft dan komt alles goed.

Eurotokkie | 06-10-09 | 17:14

Al eerder gezegd maar toch even herhalen dat er geen behoefte meer is aan een socialistische compromispartij. In heel West-Europa slinkt deze groep als een slak onder de pekel. Blijkbaar hebben de meesten het zo goed dat het liberalisme als een magneet werkt. Voor de echte die-hards is er altijd nog de SP.

DonQ. | 06-10-09 | 17:14

Komt het toch nog goed met Nederland, alleen nu nog ff die christenhonden eruit en dan wordt het echt feest.

pjot69 | 06-10-09 | 17:11

Verder hebben ze gewoon teveel incapabele mensen op het moment die het beeld bepalen (Ploumen, Hamer, Dijksma schieten me zo even te binnen).
mayor_pickwick | 06-10-09 | 17:06
Doe eens eventjes een beetje uw best, er zijn er ZOVEEL meer. Met minder dan 75 neem ik geen genoegen.

Mijnheer Pastoor | 06-10-09 | 17:11

McKees | 06-10-09 | 17:01
En je bent nog steeds tevreden over je vervuilde post?

Preaufessor Pascal | 06-10-09 | 17:11

illuvatar | 06-10-09 | 17:01
Pas op hoor, je mag me voor alles uitmaken, maar mij een PVDA-er noemen vind ik wel heel erg laag. Feitelijk noem je me gewoon een dief. En incompetent. En beticht je me van een rubberen ruggegraat. En teveel lichaamshaar. En liegen. En feiten verdraaien. Bedankt hoor.

Lying Dutchman | 06-10-09 | 17:11

Partij van de Afglij.

Jo de Jong | 06-10-09 | 17:10

@Mijnheer Pastoor | 06-10-09 | 17:05

Precies. Hebben we gelijk een nieuwe slogan voor ze bij dat kekke logo: De maatschappij, dat zijn wij!

Biff Eagleburger | 06-10-09 | 17:09

Ik hoop dat er weer een "kritisch zelfonderzoek" zal worden gedaan, met bijbehorend mooi eindrapport.
Altijd lachen.
Strekking: het is inderdaad allemaal erg moeilijk binnen de partij, maar zonder anderen de schuld te willen geven uiteraard, moeten ze toch wel een beetje constateren dat het eigenlijk best wel allemaal komt door de werkgevers, de coalitiepartners, Amerika, de media, die stomme burgers, Fortuyn, Wilders.

Merlot | 06-10-09 | 17:09

Er zitten wel een paar goede mensen bij de partij die hopelijk behouden blijven voor de politiek. Verder hebben ze gewoon teveel incapabele mensen op het moment die het beeld bepalen (Ploumen, Hamer, Dijksma schieten me zo even te binnen).

mayor_pickwick | 06-10-09 | 17:06

Biff Eagleburger | 06-10-09 | 16:47
Natuurlijk, wat dacht u dan? Dat de PvdA echt met het kleautjesvolk in dialoog gaat?
Voor de PvdA is de maatschappij de lokale PvdA-afdeling.

Mijnheer Pastoor | 06-10-09 | 17:05

Het is SamsoM geen Samson Stockstom.

Conan de Rabarber | 06-10-09 | 17:05

ergste is ik was ook pvda aanhanger . maar er was toen bij de vara crisis jaren geleden .. moesten toen 24 man uit bij de vara als de hogere inkomens iets zouden
leveren dan konden die 24 personen blijven ,daar had toen niemand zin in . vanaf die tijd ben ik anti pvda . "links lullen rechts zakken vullen"

dick1953 | 06-10-09 | 17:05

r2p2 | 06-10-09 | 17:02

aha eerst het zinkende schip verlaten en als het toch niet zinkt dan terugkomen,ugh

Eurotokkie | 06-10-09 | 17:04

Ik denk dat ze het die oerdomme stomme kiezers gewoon moeten gaan uitleggen. Vertellen dat De PVDA de wijsheid in pacht heeft en dat alles wat bijv. Wilders zegt echt absolute onzin is. Dat is discriminatie dat is onrecht dat is brrrrrrr iets heel engs. Wat de PVDA zegt is mooi maar men snapt het niet.

Peter7536 | 06-10-09 | 17:04

Wel mooi dat nieuwe 3D logo, net een ruimteschip dat op aarde landt. Precies goed gekozen want wereldvreemd is de PvdAsocialen zeker.

HeerBommel | 06-10-09 | 17:04

Lying Dutchman | 06-10-09 | 16:52
Dat is je goed recht.
Maar iemand die de combinatie crisis en cavia kan maken krijgt mijn stem niet.
Daar moet ik loslaten..

Teun van het Tuinpad | 06-10-09 | 17:03

wooohhaaa! Als ze helemaal kapot zijn kom ik weer terug naar Nederland

r2p2 | 06-10-09 | 17:02

Als die partij opgedoekt wordt hang ik de vlag uit, want dan is Nederland weer vrij! Nu worden we onderdrukt door de Immigratie maffia die krampachtig vasthoudt aan dit Robin Hood project, omdat dit als een rode draad door hun partij programma van de afgelopen decennia loopt en ze anders hun eigen beleid in twijfel trekken, ze moeten dus ook eigenlijk wel blijven volhouden.

gozahtje | 06-10-09 | 17:02

De fittie tussen de Nederlandstalige en de Engelstalige Eftelingattracties van hierboven lijkt zo uit de PvdA fractie te komen.
Lying Dutchman ;vliegende hollander
Gaat eens af!

illuvatar | 06-10-09 | 17:01

Ik ben nog steeds PvdA-lid. Elke week ontvang ik nog steeds de PvdA-nieuwsbrief uit een parallel universum.

McKees | 06-10-09 | 17:01

Straks heeft de PvdA in de kamer inderdaad maar 14/15 zetels, Ik hang echter pas de vlag uit wanner dit cluppie ook in de diverse gemeenteraden, provinciale staten, adviesorganen, etc. significant en blijvend hun invloed kwijt raken. De schade die door deze boys & girls in vele, vele jaren meeregeren op landelijk en lokaal niveau is aangericht, is niet te overzien.

Bozebuurman | 06-10-09 | 17:00

Als ik een rooie zou krijgen voor iedere aankondiging van het einde van de PvdA, dan zou ik op een tropisch eiland zitten.

Zeddegeizot | 06-10-09 | 16:59

Deplorabel... daar waren 'sommige' mensjes al wat langer achter!

kibambam | 06-10-09 | 16:59

De PVDA hoeft zich niet druk te maken aangezien er genoeg Allochtonen erbij
komen ieder jaar kan het alleen maar beter gaan zeker als het richting verkiezingen
gaat kiezen steeds meer mensen eieren voor hun geld.

Eurotokkie | 06-10-09 | 16:58

Ik zal de PvdA herinneren als de partij die solidariteit en rechtvaardigheid naar Nederland bracht. Of zal ik ze herinneren als een tweede NSB. Ik twijfel nog.

de Bree | 06-10-09 | 16:58

Hé Weesie, als je klaar bent met Hilversum, wanneer kunnen we dan op
PowNed stemmen? Ze hebben nog wat zetels over in den Haag.

illuvatar | 06-10-09 | 16:57

Ik denk dat het hoog tijd wordt dat ze Job te hulp roepen om de boel bij elkaar te houden. Degenen die al lang op het vinkentouw zitten zullen onderhand toch wel de neiging hebben om eens écht te gaan doen waar ze altijd mee gedreigd hebben. Nu hebben ze nog de kans om de geschiedenis in te gaan als degenen die de Partij opbliezen, nog even en er valt niks meer op te blazen.

Schoorsteenveger | 06-10-09 | 16:57

liegende hollander | 06-10-09 | 16:38
Ben nog niet klaar met je hoor, figuurmans. Je hebt me wel verrast, ik dacht dat ik na Cortes wel de meest infantiele nick ooit gelezen had, maar nee hoor, jij schlemiele, infantiele, debiele, waardeloze, treurwilg weet het gewoon te overtreffen. Kudo's voor jou. Hang ze boven je bed. Ik bedoel dus, dat je jezelf uit je sociale isolement moet trekken, die homofiele slachtofferrol werkt niet meer na 1986. Dus......... doe jezelf een plezier en zoek een hoog gebouw.

Lying Dutchman | 06-10-09 | 16:57

Diederik, er is een manier: bespaart op termijn geld, zorgt voor innovatie in Nederland, minder afhankelijk van haatbaarden en nog op jouw vakgebied ook.

kapotte_stofzuiger | 06-10-09 | 16:55

0 zetels gaat gewoon niet gebeuren. Want er is een redelijk aantal allochtonen in Nederland en de PvdA behartigt hun belangen. Dus zijn ze verzekerd van hun stemmen. (Plus de stemmen van de trouwe autochtone PvdA-achterban.)

Zo werkt dat in een democratie, Geertje.

Bijstandskoning | 06-10-09 | 16:54

Pin zou het zo gewild hebben

sambalbaj | 06-10-09 | 16:54

Zulke berichten houden mij op de been in deze barre tijden.

jopi | 06-10-09 | 16:54

@ seven | 06-10-09 | 16:45

Is dat echt???

VerenigdeNederlanden | 06-10-09 | 16:54

wakkere_nederlander | 06-10-09 | 16:51
ben bang dat het de PVV veel stemmen kost.

sjaakdeslinksesul | 06-10-09 | 16:53

LOL.. PvdA-bashing rules! Laat ik voorop stellen dat de meeste leden het goed bedoelen. Ze hebben echter de link met de harde realiteit verloren: er wordt misbruik gemaakt van allerlei regelingen en subsidies door types die alleen met de harde hand aangepakt dienen te worden. Dit laatste staat niet in het PvdA-handboek.. "praten", "overleg", "thee drinken", "samen" etc uiteraard wel. Sociaal bezig zijn is prima, maar schaaf dat beleid eens bij! Ander advies (god knows why): schuif mensen zoals Spekman, Oudkerk en ook van der Laan nu eens naar voren, wellicht is het tij te keren.

Rob_Utrecht | 06-10-09 | 16:53

@Schoorsteenveger | 06-10-09 | 16:51
Ik zet een tientje in op Paul

illuvatar | 06-10-09 | 16:52

Teun van het Tuinpad | 06-10-09 | 16:47
Ik stem net als altijd op de PVDD. Net zo gemakkelijk, kleine moeite en een groot gewin. Op naar de twee zetels!

Lying Dutchman | 06-10-09 | 16:52

De oude pvda aanhang was solidair vanuit eigenbelang. Men heeft immer vastgehouden aan de solidariteit met de zwakkere, maar is uit het oog verloren dat het eigenbelang van de arbeider ondertussen heel ergens anders ligt. Het enige wat men over heeft is een uitbundige door de overheid geregelde charitas. En niemand die nog langer wil betalen.

hekkesluiter | 06-10-09 | 16:51

watzitjenou | 06-10-09 | 16:46
"helaas ben ik bang dat 15 zetels de bodem is... ga er nl vanuit dat de stem van alle WAOers, WWers, ambtenaren, etc (of simpel gezegd: alle niet-werkende) is gegarandeerd"

Ik heb een idee: afschaffing stemrecht voor niet werkenden!
Klinkt Wilderistisch maar is eigenlijk heel logisch.

wakkere_nederlander | 06-10-09 | 16:51

Is al bekend wie die email heeft gelekt?

Schoorsteenveger | 06-10-09 | 16:51

de Bree | 06-10-09 | 16:41
D66, PvdA, allemaal 1 pot nat.
Obama zou zeggen, time for a change, yes we can!
Maar goed, die schijnt Joods bloed te hebben, of ben ik weer eens in de war?

Zo jammer! | 06-10-09 | 16:51

Lager dan 15 zetels gaat het helaas niet vrees ik .. vergeet niet dat alle allochtonen PvdA stemmen.

Al Bundie | 06-10-09 | 16:50

Teun van het Tuinpad | 06-10-09 | 16:47
Idd. Maar dit gaat wel gebeuren Teun.

Lying Dutchman | 06-10-09 | 16:50

liegende hollander | 06-10-09 | 16:38
Wat een originele nick. Waarschijnlijk loop je, bij gebrek aan inspiratie, samen met je vriend in een unisex outfit over straat zodat je zelf niets hoeft te beslissen. Eet je elke avond boerenkool met worst en een yoghurt toe. Waarschijnlijk is je hele zielige leventje reeds uitgestippelt en je levensloopregeling hangt uitgeprint en ingelijst boven je bed. Elke zondag op visite bij ons mam en dinsdagavond naar de bloemschikcursus. Wat ben jij een troosteloos sneu figuur met een saai burgermansleven. WAKE UP, DUFLUL en maak er wat van, nu het nog kan. Verander je nick in zielige hollander.

Lying Dutchman | 06-10-09 | 16:50

Gewoon collectief voor de trein springen.

Neehè | 06-10-09 | 16:49

@illuvatar
U bent illiterair?

Klaaswitz | 06-10-09 | 16:49

Lying Dutchman | 06-10-09 | 16:43
Je hebt dan in ieder geval wel een echte vent als fractievoorzitter. *proest*

Teun van het Tuinpad | 06-10-09 | 16:47

@Mijnheer Pastoor | 06-10-09 | 16:33

Dat was meer 100 dagen lunchen en dineren met lokale PVDA'ers en af en toe mocht er eens een goed geïnstrueerd kansenclubje komen opdraven voor wat couleur locale.

@sjaakdeslinksesul | 06-10-09 | 16:33

Die lui zijn zo vastgeroest dat de gemiddelde brug in Mississippi er modern door lijkt.

Biff Eagleburger | 06-10-09 | 16:47

Hieperdepiep Hoera!!!
Weg met de PvdA!!!
Dat ze gereduceerd tot wat annalen op wat wiki's en geschiedenisboekjes mogen worden. PvdA'ers zijn tenslotte ook een stelletje politieke nullen.

GeinPonempie | 06-10-09 | 16:47

Volgens de fractie secretaris schijnt de PvdA een volkspartij *proest* te zijn:
„De omvang van ons electoraat was nog nooit in onze geschiedenis zo klein, we zijn – gerekend naar kiezers – inmiddels de vijfde of zelfs zesde partij van het land. Dat is een positie van waaruit een volkspartij niet kán opereren.”
Nou Diederikje Samson, ik help je even uit de droom: een volkspartij is de PvdA sinds het aantreden van de weledelgestrenge exobisionistisch zelfverijkende commissariatenverzamelaar W. Kok te Amsterdam, waarbij de partij *kuch* beweging *proest* zijn "ideologische veren" afschudde, al lang niet meer. En dat ze na de verkiezingen, en voor jou en kompanen te hopen in 2011, ook niet meer zullen zijn. Dat je het even weet, Diederikje. Trouwens, kan je niet een leuk setje vormen met dat leuke jochie van D66? Kom hoe heet ie, Boris van der Ham!

web_krijter | 06-10-09 | 16:46

helaas ben ik bang dat 15 zetels de bodem is... ga er nl vanuit dat de stem van alle WAOers, WWers, ambtenaren, etc (of simpel gezegd: alle niet-werkende) is gegarandeerd

watzitjenou | 06-10-09 | 16:46

Deplorabel
Mogen wij dat woord in dit reaguurderspaneel ook gebruiken of zijn we dan duurdoennerige eikels?

wakkere_nederlander | 06-10-09 | 16:46

pvda weg = nationale feestdag.
beter een consistent fout beleid dan geen beleid

de beer van de meer | 06-10-09 | 16:46

superjan | 06-10-09 | 16:36
Als je alle mensen optelt die hun baantje aan de PVDA te danken hebben dan kom je idd ongeveer op 10 zetels uit.

Teun van het Tuinpad | 06-10-09 | 16:45

Nog een schokkend feit over Alexander Pechtold, die heeft personeel van hem in elkaar geslagen. Zo bekend Boris van der Ham voor de verborgen camera
www.youtube.com/watch?v=0fH5673S82M#t=...
@redactie !!

seven | 06-10-09 | 16:45

superjan | 06-10-09 | 16:36
Wanneer en waar dan? Doe maar Linken voor het bewijzzzzz.
In het PowNedcafe na een stvige vrimibo zekers?

illuvatar | 06-10-09 | 16:45

Hmmmm, chips pakken doet en F5'en gaat. Let the comments commence here on SocialDemocratsBash.nl!

houwezo | 06-10-09 | 16:44

Ik zou ook kribbig zijn als ik ooit een fractievoorzittersverkiezing zou hebben verloren van Hamer:)

pascallo | 06-10-09 | 16:44

Wanneer PVDA stemmers massaal overlopen naar D66 is er wederom niets gewonnen. Lood om oud ijzer.

Lying Dutchman | 06-10-09 | 16:43

Achterban en politieke koers. Te lang is de allochtone achterban bevoordeelt ten opzichte van de klassieke arbeiders-electoraat. Vijf jaar geleden had men het tij nog kunnen keren, nu is alle moeite tevergeefs.

Fleauxe | 06-10-09 | 16:42

Alleen jammer dat de kiezers weglopen naar de PvdA 2 (D66)
Dit land stikt van de idioten, dat verandert niet zomaar met het verdwijnen van een achterlijke partij.

de Bree | 06-10-09 | 16:41

Ze hadden al die PvdA boegbeelden aan de Titanic moeten binden.

ADO-Le-Cent | 06-10-09 | 16:39

Een echte socialist, de ware PvdA'ert laat bij de komende verkiezing de partij echt niet vallen.
Geloof me, die oenen gaan gewoon weer traditiegetrouw op hun partij stemmen.
Verandering is immers zo een lastig concept voor een linksmensch.

Zo jammer! | 06-10-09 | 16:39

Waarom een topic over de pvda? Die hebben geen aandacht meer nodig, ze zijn al een paar jaar bezit het aan iedereen duidelijk te maken dat ze overbodig zijn.

liegende hollander | 06-10-09 | 16:38

Elke dag dat mevrouw Herfskens dichter bij haar miljonairschap komt, gaat de
Pvda verder achteruit. Ook die ex fractievoorzitter die krampachtig carriere probeert te maken binnnen de Vn is een blok aan hun been.
Als Bos daadkrachtig optreedt kost dat ons miljarden (10?) aan Abnamro en Ing subsidies. Vervolgens pakt hij dat terug bij de Aow.
De Cda vlucht naar voren op een zeer slimme manier. Balkenende wordt president van Europa. Vervolgens vindt het Cda dat het niet democratisch zou zijn om zonder verkiezingen hem door Max Verhagen te laten opvolgen. Tijdens de verkiezingen strijden Cda en Pvv om de grootste te worden. De Pvda ligt hulpeloos op de grond en doet niet mee. Volgende kabinet wordt Cda, vvd en pvv.
Bos krijgt een topfunctie ergens in het buitenland, net als Mabel, Maxima etc.
Hij verheugt zich op de nieuwe uitdaging en hoopt meer tijd aan zijn gezin te kunnen besteden.

aissatti | 06-10-09 | 16:36

Heb het ooit voorspeld. PVDA gaat naar de 10.

superjan | 06-10-09 | 16:36

We worden toch op onze wenken bediend hier. Gisteren was er de vraag naar nog een leuk nieuw PvdA moet dood topic en vandaag... TATA!

VerenigdeNederlanden | 06-10-09 | 16:36

Ze zien door de problemen hun Bos niet meer

illuvatar | 06-10-09 | 16:35

Lekker voor ze.

Boumans | 06-10-09 | 16:35

Ahhhh, het beste bericht van de dag. Zaai en gij zult oogsten. Zij die voornamelijk verantwoordelijk waren voor de demonisering van onze Pim zullen nu afstevenen op zo'n 10 niet noemenswaardige zetels. En woutertje? Die accepteerd straks net als JP een topfunctie bij de EU. Geld moet immers blijven rollen. Ook in linkschland.

Sliptong | 06-10-09 | 16:34

Mijnheer Bos that is

BarCruque | 06-10-09 | 16:33

Mijnheer kan zijn lange graaivingers goed gebruiken om straks als laatste het licht uit te doen.

BarCruque | 06-10-09 | 16:33

Biff Eagleburger | 06-10-09 | 16:29
Er zit daar een middenkader dat zo volslagen losgezogen is van de werkelijkheid en zo ontzettend conservatief dat iedere poging tot vernieuwing vanzelf strandt. het wordt dus pas wat als je die mensen je partij uitflikkert maar het is wel 2/3e van je leden.

sjaakdeslinksesul | 06-10-09 | 16:33

Biff Eagleburger | 06-10-09 | 16:29
Hebben ze niet 100 dagen lang hun oor te luisteren gelegd bij de kiezer omdat ze totaal niet wisten hoe het land te regeren? Bij de PvdA is het toch het ene oor in en het andere oor uit.

Mijnheer Pastoor | 06-10-09 | 16:33

14 zetels..."de PVV is stom!"...13 zetels..."de PVV is stom!"...12 zetels...
De PvdA campagne in een bloemlezing.

illuvatar | 06-10-09 | 16:32

PvdA bashen, het is zo leuk dat je zelfs een beetje medelijden krijgt met de rode jongens en meisjes...

da wizard | 06-10-09 | 16:31

"Men moet niet op het graf dansen voor de dode er wel en goed in ligt."

Mijnheer Pastoor | 06-10-09 | 16:31

Ah ja natuurlijk
het lag aan HET LOGO!!!
pff nou blij dat nu alles weer goed is...

wakkere_nederlander | 06-10-09 | 16:31

Socialisme, gebalde vuisten, revolutionaire kleuren... allemaal zo préhistorisch. Deze partij mag bij het rariteitenkabinet.

Zeddegeizot | 06-10-09 | 16:30

@robot from 1984 | 06-10-09 | 16:25
En U bent pas 25?
Goede lekdichte mailserver heeft die Samson trouwens, lijkt de Coentunnel wel

illuvatar | 06-10-09 | 16:29

Mwa, ik weet het niet hoor, maar als ze eens zouden LUISTEREN naar de KIEZER, dan zou het tij nog gekeerd kunnen worden. Niet dat ik daar op zit te wachten, maar goed. De gemiddelde PVDA'er is waarschijnlijk druk bezig met het veiligstellen van z'n welgesubsidieerde toekomst en heeft helemaal geen tijd voor die onzin. Iets met ratten en schip en shit.

Biff Eagleburger | 06-10-09 | 16:29

alweer, om 15:53 ook al

ad_fundum | 06-10-09 | 16:28

Pas maar op Samson, voor je het weet knippen ze ook jouw haar wat korter.

illuvatar | 06-10-09 | 16:27

Ik zeg het maar zo want volgens het MDI ben ik Amerika fan.

Liberty Wolfe | 06-10-09 | 16:27

Yeehaaa! Weg met de PvdA!

Liberty Wolfe | 06-10-09 | 16:26

Woutertje, doe je wel het licht uit als je weggaat?

Keukela | 06-10-09 | 16:26

O heerlijk, hier wacht ik al 30 jaar op...

robot from 1984 | 06-10-09 | 16:25

Ik ben geen uitbundig persoon, maar als de PvdA failliet gaat, gaat hier de vlag uit.

de Bree | 06-10-09 | 16:25

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland