Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Trouw & Volkskrant slopen ProRepublica.nl

vroemvrrroem.jpg Wat leven we toch in een bananenland: De drukbezochte website ProRepublica wordt kapot geprocedeerd door Trouw en de Volkskrant. Vaste bezoekers viel het al op dat de site de laatste dagen slecht bereikbaar was. En inmiddels is duidelijk waarom. Onlangs viel er bij de webmaster voor in totaal 6.612,98 euro (PDF) aan sommaties op de deurmat. De reden? Het onrechtmatig citeren van c.q. verwijzen naar content op de websites van deze kranten. Jawel, dat leest u goed. De Volkskrant en Trouw bedreigen media die naar hullie websites verwijzen/linken met dubieuze advocatenbriefjes, zogenaamd onder het mom van copyright bescherming. Maar in werkelijkheid is er natuurlijk iets heel anders aan de hand. Iedereen weet dat ProReplica elke dag plichtsgetrouw een steriele vinger in de rottende wond steekt die het Koningshuis heet. Dankzij PR blijft Nederland geïnformeerd over ons toekomstige koningskoppel, dat voor miljoenen steun trekt, negers omkoopt om een huis te bouwen in Mozambique en voorts internationale persbureaus het zwijgen oplegt via eenzijdige opgedrongen mediacodes. En laten genoemde kranten nu net toevallig al jaren aan de leiband van deze familie lopen. Want linken en citeren van VK en Trouw content is dagelijkse praktijk op internet. Maar net bij de PR-artikelen - die uiteraard allemaal over het koningshuis gaan - is dit opeens een groot probleem. VK-Hoofdredacteur Pieter Broertjes drukt zoals bekend al jaren elke avond voor het slapen zachtjes zijn piemel tegen een staatsieportret van Benno. Dagblad Trouw is al sedert mensenheugenis het propagandakanaal voor Orangisten. En welke dienst kunnen deze lakeien van het koningshuis WimMax beter verlenen dan het om zeep helpen van deze luis in de pels? Geruisloos uiteraard, want beide *kuch* controleurs van de macht maken geen vermelding van hun actie. De Koning knipt en de media buigt. Monarchie muss tenslotte sein. Slippendragers.

Reaguursels

Inloggen

Om in deze bizarre tijd nog even te lachen over de Amsbergjes.

Satirisch filmpje van BNN die de koninklijke familie op de hak neemt, door middel van kleipoppetjes. Bijna twee jaar is hier aan gewerkt. Bijzonder leuk.

www.youtube.com/watch?v=W4YFdeD9RgI

De Woeste Burger | 06-10-09 | 13:36

-weggejorist-

Cuypers | 05-10-09 | 14:53

Ik heb zelf ook een brief van het advocatenkantoor uit Den Bosch gehad: 3.000,- voor Trouw?Volkskrant en 5.000,- voor Banning Advocaten uit Den Bosch (vergelijkbaar met de Palm Invest oplichters). Trap er niet in, want je betaalt alleen maar de dure cabrio's van criminele advocaten uit Den Bosch!

KeeS45 | 05-10-09 | 14:37

-weggejorist-

Krishnamurti | 05-10-09 | 14:23

Monarchie is een beetje voor kleuters die niet na willen denken. Republiek is voor volwassenen die snappen dat het voortrekken van één familie boven de andere niet klopt.

anti020front | 05-10-09 | 12:13

Porrello | 04-10-09 | 22:37
Lekkere keus, een niksnut die 20 weken per week op vakantie gaat (WA von Amsberg) of de nieuwe Mussert (Balkie).

anti020front | 05-10-09 | 12:09

Beatrix die aanklopt bij de voedselbank. Ik hoop dat ik het nog mag meemaken.

harbi | 05-10-09 | 11:34

Ik was altijd gematigd positief over het koningshuis; ik geloof dat ik nu toch maar republikein wordt... Ja, ik weet het zeker.
.
Dat Oranje-volk gaat echt te ver met het breidelen van de pers en de vrijheid van meningsuiting! Toevallig betaal ik wel (een heel klein deel van) hun salaris, dus moeten ze hun kop houden en doorgaan met linten knippen, of anders oprotten.

Brouhaha | 05-10-09 | 11:28

Fuck alle republikeinen, leve de monarchie!

Voorheen Dr. Faustus | 05-10-09 | 10:25

seven | 05-10-09 | 01:38
Even ter nuancering. Ik vroeg jou of jij inschatte of de AEX binnen een halfjaar dichter bij de 280 of 350 zou staan. Jij achtte een kans op daling groter. Jij zwalkte wat om het antwoord op die vraag heen en uiteindelijk postte je onderstaande tekst.

"Berserker Nr. 1 | 24-09-09 | 01:02 De kans op een daling acht ik op korte termijn groter.. half jaar dus.
seven | 24-09-09 | 01:08"

Daarna heb ik me er niet meer over uit gelaten, want ik was alleen maar nieuwsgierig naar jouw opinie. Overigens, maar dit terzijde, zat ik in september al tijden niet meer in ING, nog steeds niet en heb ook geen plannen terzake.

Wel in Alcoa Inc., bauxiet gaat er helemaal van glimmen!

Berserker Nr. 1 | 05-10-09 | 09:36

something2say | 05-10-09 | 07:30
Aha, dus Balkenende maakte onderdeel uit van het International Visitors Leadership Program? Juist. Dat moet onderzocht worden.
Nou Tijs van den Brink, kom er maar in met je kritische *kuch* vragen!

k-schaaf | 05-10-09 | 09:22

Ondanks alle zgn peilingen die de populariteit van het koningshuis aangeven denk ik dat het gemanipuleerde peilingen zijn. De hoofdredacteur van de Volkskrant mocht voorgekookte vragen stellen aan Bernard. Echt minderwaardig. De oranjes hebben behoudens hun miljoenen uitkering NIETS met Nederland. Vervolgens sluist een deel het weer naar het buitenland om aan de belasting te ontkomen. Wie weet welk deel van hun vermogen al in het buitenland gestald is? Laten we volwassen worden en voor de republiek kiezen.

Dr Lambiek | 05-10-09 | 09:18

@Kruidddamp 8:18
Lezen is waarschijnlijk je sterkste kant niet anders had je geweten dat de "ban whiskey" al eerder genoemd werd!
Maar extragratis voor jou: we hadden het over Jack Daniëls aka "Tennesee Whiskey", gore teringtroep waar elke Schot/ Ier op pist en ik ook.
@illuvatar 8:11
Dat Schotse whisky in Nederland goedkoper is dan in het land van herkomst had ik je al kunnen vertellen, zelfs met onze alcoholtax is het hier goedkoper, verder vind ik je overige comments niet aardig, je "zeikmodus" vanwege die t mag je nu wel uitzetten aangezien jij een compleet woord vergat in je 8:11 comment (wanneer de olie op, op wat? opRAAKT misschien).
@Teun van het Tuinpad
Laat Teunette eens flink oefenen op illuvatar, met aangepaste BKK's natuurlijk, wel uitleggen dat ze recht tussen illu's benen moet mikken!
*pakt chips en bier en wacht op bullseye van Teunette*

necrosis | 05-10-09 | 09:00

O Geenstijl, zet alstublieft dat Cozzmoss ophetzelfde lijstje als het lijstje waar ook Brein, Buma en consorten op staan. Zelden zo'n stelletje uitzuigers gezien die geld maakt met de content van anderen, en dat zodanig door de mazen in de wet weet te laveren dat het nog legaal is ook.

zonique | 05-10-09 | 09:00

Het wordt hoog, heel hoog nee de hoogste tijd dat de hypocriete doofpotvullende hofhouding wordt ontslagen of anderszins gedevalueerd.

ecologiste | 05-10-09 | 08:59

Bewust of Onbewust: leukste feit in deze: GeenStijl schrijft ProReplica in stukje:'Iedereen weet dat ProReplica elke dag plichtsgetrouw een steriele vinger in de rottende wond steekt die het Koningshuis heet.';)

kuifjes | 05-10-09 | 08:46

*doet even 15 euro overmaken naar Prorepublica*
Ooit komt er een einde aan het tijdperk van de van Amsbergerts

fokjoetoe | 05-10-09 | 08:36

Nee illuvator. Ik kost u en de uwen geen cent.
En vwb die AOW; u dient door te werken tot de dood u scheidt.

ojédiaré | 05-10-09 | 08:26

necrosis | 05-10-09 | 07:56
Ze is begonnen met oefenen, met het lichtere werk dat is.
Fleauxe | 05-10-09 | 07:57
Het zijn wel leuke plempsels om te lezen.
Zeker op de maandagmorgen.

Teun van het Tuinpad | 05-10-09 | 08:19

@ojédiaré | 05-10-09 | 08:16
SteuntrekkerdT. Wij werken wel voor uw uitkerinkT heur!
-nog een paar jaar en dan pensioen..... oeps weer twee jaar erbij-

illuvatar | 05-10-09 | 08:17

Off topic
Ik duik er nog even in. Iedereen veel plezier op kantoor en tottuuh later!!

ojédiaré | 05-10-09 | 08:16

@necrosis | 05-10-09 | 08:02
/zeikmodus aan
deugd met een T
/zeikmodus blijft voorlopig aan

illuvatar | 05-10-09 | 08:13

Off topic
Geert Wilders op Goeiemorgen nl staatstv 1 nu!

ecologiste | 05-10-09 | 08:12

@necrosis | 05-10-09 | 08:02
Ooit eens de fout gemaakt whisky in te kopen in Schotland, bleek dat het hier gewoon een boel centjes goejekoper is.
Amerikaanse Whiskey is heel goed spul....... voor tieners in de cola.
En supersized cars zijn goed voor het opgebruiken van de olievoorraden zodat de olie op voordat de oerbossen dat ook zijn en de sjeiks hun oliebron van inkomsten opgedroogd zien en ze weer gewoon derde wereld landen worden.
Tip: als je met Budweiser je houten tafelblad poetst gaat ie lekker glimmen.
On topic: leve de koningin.... hoera... hoerb.... hoerc

illuvatar | 05-10-09 | 08:11

necrosis | 05-10-09 | 08:02

"Amerikaanse variant is gewoon bagger"?

Kunt u uit leggen welk merk zo bagger is?

Kruiddamp | 05-10-09 | 08:08

@illuvatar 7:51
Ik ben blij met je comment, zelf heb ik ooit een fles "oude Schotse" gekocht voor ruim 110 gulden en 63% alcohol.
DAT is het echte werk, die Amerikaanse variant is gewoon bagger, net als hun bier (Budweiser).
Het enige dat deugd zijn de jaren 60-70 supersized auto's.

necrosis | 05-10-09 | 08:02

@something2say | 05-10-09 | 07:30
Wow, u weet veul! Maar gaan we nu wel of niet in 2012 dood?
Gaat de Illuminatie dan ook dood of worden zij gewoon naar Gliese 581 gebeamt?
Ik vind het koningshuisgebeuren prima hand in hand gaan met het Gristelijk gedachtengoed. Is volgens mij hetzelfde sprookje.

ojédiaré | 05-10-09 | 08:00

@Teun van het Tuinpad | 05-10-09 | 07:43: Je kunt het laten uitzoeken, maar volgens mij zijn het allemaal spannende verhalen.

Fleauxe | 05-10-09 | 07:57

@Teun van het Tuinpad
Geheel offtopic (sorry Joris) en eigenlijk niets ter zake doenend, kan kleine Teunette al een beetje BKK smijten?
Verzuim je verplichtingen t.a.v. je nageslacht niet, ik zit er gewoon op te wachten dat ze straks gaat reaguren en mark twain of een yeahbaby een BKK diep in hun reedT weet te heuten.
Dat zijn talenten waar je zuinig op moet zijn, ik reken op je verantwoordlijkheidsgevoel!
En geen naar linkje met herrie dit keer, mevr. Teun mag uitslapen.

necrosis | 05-10-09 | 07:56

Wat necrosis | 05-10-09 | 07:49 zegt
* koffie weggooit en dubbele Lagavullin inschenkt*

illuvatar | 05-10-09 | 07:51

@something2say 7:30
Jij verwed een krat Jack Daniëls.......
Toen hield ik op met lezen, die gore Amerikaanse troep is geen premium whisky maar gewoon "bourbon" en derhalve niet te zuipen.
Doe eensch snel een herpost met een fatsoenlijk Schots of Iers merk dat de naam whisky waard is.
Krent!!

necrosis | 05-10-09 | 07:49

something2say | 05-10-09 | 07:30
Jaja... begrijp dat je wat te zeggen wilt hebben, maar dit is oud nieuws.
Leve de Republiek!

Bertus Betonsloper | 05-10-09 | 07:48

@ Porrello | 04-10-09 | 22:27
Dankje. Maar helaas zijn het parelen voor de zwijnen. We moeten maar aanvaarden dat Geenstijl verworden is tot een soort Indiemedia, geen woning geen kroning domein, vol met hippies. Je toegenegen,

Marcus Porcius Cato | 05-10-09 | 07:48

Nou, doe dan es die kerel van ProRepublica aannemen bij Powned, en dan nemen jullie het zooitje maar over.

ALB | 05-10-09 | 07:47

Mogge Flooks !
Ondanks veel tekst toch een leeswaardig tegeltje van s2s.

Teun van het Tuinpad | 05-10-09 | 07:43

@Teun van het Tuinpad | 05-10-09 | 07:31
Hedwigpolder is mooi, zijn mensen voor gestorven. Mooie poldernatuur, zou zonde zijn deze 'natuur' te vernietigen voor 14 meter waterdiepte in plaats van 13 meter.
Onbegrijpelijk dat eeuw(en)oude afspraken tussen landen worden gedwarsboomd door een niet bestaande en ook niet inpasbare illusienatuur

illuvatar | 05-10-09 | 07:43

Te veel tekst!
-
Ps; Goedemorgen Teun.

Fleauxe | 05-10-09 | 07:42

@something2say | 05-10-09 | 07:30
Pfff, kun je de bloemlezing geven in een note(n)dopje? Het is ochtend hoor!

illuvatar | 05-10-09 | 07:37

illuvatar | 05-10-09 | 07:16
Over polderen gesproken, moet er vrijdag niet een antwoord komen betreffende de Hedwigpolder ?
Misschien kan WimLex daar in het kader van het watermanagment eens een kijkje gaan nemen.
*duikbril en zwembandjes klaarleggen doet*

Teun van het Tuinpad | 05-10-09 | 07:31

-weggejorist-

something2say | 05-10-09 | 07:30

Blauwe beaunen maalt en keaukend leaud opgiet.
Tss koffiepads.

wachtmeester de bruy | 05-10-09 | 07:24

illuvatar | 05-10-09 | 07:15
Meer van de verse gemalen bonen, voor wat dat waard is.
Morgen @ allen.

Teun van het Tuinpad | 05-10-09 | 07:20

On topic Addendum: Leve de republiek! (met een koningin natuurlijk, het blijft een poldermodelland)

illuvatar | 05-10-09 | 07:16

Daarbij doet mierzoete thee mij teveel denken aan Job Cohen.
Ook zo'n hielelikker van Bea.
*tussen-n bewust achterwegen laat*

Teun van het Tuinpad | 05-10-09 | 07:15

Teun is van de koffiepads

illuvatar | 05-10-09 | 07:15

wachtmeester de bruy | 05-10-09 | 06:57
En laat ik dat nou net niet in huis hebben..

Teun van het Tuinpad | 05-10-09 | 06:59

Oranje-bitter verdraagt zich beter met mierzoete thee.

wachtmeester de bruy | 05-10-09 | 06:57

Goh, ik zou bijna een Oranje-bitter bij mijn koffie nemen.
Bijna.

Teun van het Tuinpad | 05-10-09 | 06:39

Gewoon tinyurl gebruiken en de namen van de kranten verkeerd spellen werkt al voor de kleine weblogs, lijkt me. Voor de grotere, zoals GS, linken via Google.

Henk op de Bres | 05-10-09 | 06:30

Leve de Republiek!

tering! | 05-10-09 | 06:18

seven | 05-10-09 | 02:03
Thank U.
Die interviews, van Gogh, Oltmans, ook even Fortuyn uiteraard, zo profetisch bijna. Niet eens bijna.

Rammstein | 05-10-09 | 03:28

@Lewinsky 2:56
Je maakt je er wel makkelijk vanaf door iets te plempen en vervolgens "out" te gaan.
Gelukkig doe ik niet in aandelen, die stijgen of dalen zelfs door een koop/ verkoop adviseur.
Geen idee of DSB aandelen heeft uitstaan, ze zijn in ieder geval flink afgezeken, zelfs al doet DSB het goed, als een "ëconoom" roept dat DSB waardeloos is, zullen de aandelen heel erg gaan zakken ook al maakt de bank flinke winsten.
Feitelijk vind ik de hele "aandelenwereld" een bak stront.
Je weet nooit wat je koopt en als je al denkt dat je goed zit en de winst positief is bijgesteld (zoals bij Shell) dan nog kunnen de aandelen dalen in waarde omdat economen uitgingen van een nóg hogere winst.
Ik vertrouw liever op mijn loonstrookje, die kan NIET omlaag maar wel omhoog.

necrosis | 05-10-09 | 03:20

@necrosis | 05-10-09 | 02:43

Om alle onnodige misverstanden in de toekomst te vermijden zal ik elke keer de teksten tussen aanhalingstekens met bron vermelden. Boeglul weet best dat we een vrouwtjes koning hebben.

"De Koning knipt en de media buigt. Monarchie muss tenslotte sein. Slippendragers"

Bron:Brusselmans | 04-10-09 | 20:02

Het is overigens waar wat Merlot om 02:18 schreef:

" Arme sukkelaar.
Het valt waarschijnlijk ook niet mee voor je, deze tijden"

Ik heb een abonnement op de Volkskrant en woon in Slotervaart. Ik ben dus een linkse tokkie. Bovendien verdien ik met slechts 4 dagen werken meer dan € 2100 netto en dan reken ik mijn vakantiegeld niet mee. Boeglul is een man in verwarring: hij is dolende op dit forum en nu lees ik ook nog Bea PVV stemt. Eén troost heb ik dan weer wel: ik heb helemaal niks met Bea.

boeglul | 05-10-09 | 03:12

We praten een andere keer verder, seven!
*out*

Lewinsky | 05-10-09 | 02:56

@seven | 05-10-09 | 02:37
Als er door een groep beleggers 100 miljoen winst gemaakt wordt op de beurs met het verkopen van aandelen, dan zijn er anderen die precies 100 miljoen verlies maken. De beurs leidt tot herverdeling van vermogen. Sommigen worden rijk, anderen worden arm. Dan heb ik het over de rauwe werkelijkheid van de transacties. Die vormen echt een nulsomspel.
Stel je hebt 20 jaar geleden aandelen Shell gekocht voor 1 miljoen. Je hebt ze gehouden en op papier zijn die nu 10 miljoen waard (ik noem maar wat). Dan ben je in werkelijkheid nog steeds een verliezer die 1 miljoen euro naar de beurs heeft gebracht. Pas als je verkoopt kun je een winnaar worden, maar dan zijn de kopers voorlopig verliezers. En die verliezen evenveel als jouw winst bedraagt.
De waarde van bedrijven is iets anders.

Lewinsky | 05-10-09 | 02:54

@Merlot 2:27
Ik zie ook het verschil niet, ik heb twee "dinnetjes" gehad met een zwaar gokprobleem, de ene vergooide haar uitkering in gokkasten, de ander haar salaris in het casino in Scheveningen.
Regelmatig kwamen ze zeuren om geld, gelukkig heb ik ze op tijd verlaten voordat ze mij konden meetrekken en deelgenoot konden maken van hun schulden en dan praat ik niet over een paar tientjes!
(Meer over 35.000+)

necrosis | 05-10-09 | 02:53

@CoJoNes | 05-10-09 | 02:37
Tijdens de internetbubble was de k/w verhouding 100. Dat daalde weer naar 10 toen de zeepbel knapte.

Lewinsky | 05-10-09 | 02:44

@boeglul 2:14
We zitten opgescheept met een koningin, geen koning.
En "monarchie muss sein" is bullshit, elk jaar wordt er weer een vermogen uitgetrokken om de gouden koets het bekende rondje te laten maken, en Josti's die staan te zwaaien met vlaggetjes.
Als die nou allemaal lekker thuisblijven dan heeft Bix en haar nageslacht hun bestaansrecht verloren.
En ik ga al helemaal over mijn nek als blijkt dat straten binnen 24 uur opgeknapt kunnen worden en schrootfietsen sneller worden afgevoerd dan ik "jeepeewegermee" kan roepen terwijl de rest van het jaar de straten openliggen, de vuinis zich opstapelt en iedereen andere belangen heeft.
Ik vraag me af wat het nut is om Bix te laten geloven dat de straten in NL zo mooi en schoon zijn, laat haar volgend jaar maar een toertje maken door Amsterdam Slotervaart.
Ook dáár wonen haar onderdanen, ik ben benieuwd hoe lang het dan duurt voordat Bix minstens de helft van de lokale bevolking laat "exporteren" wegens "ongewenst".
Het zou me niets verbazen wanneer de oranjes/ von amsbergjes stiekem PVV stemmen.
Bix = fail!

necrosis | 05-10-09 | 02:43

@CoJoNes | 05-10-09 | 02:38
Geen communist. Alle vooruitgang is het resultaat van wetenschappelijke en technologische ontdekkingen resp. uitvindingen. En die leveren winst op.

Lewinsky | 05-10-09 | 02:43

*100 pips binnen heeft in de nachthandel en naar bed gaat*
Goedenacht @allen.

CoJoNes | 05-10-09 | 02:41

Royal Durch, klinkt dan weer een beetje als Auschwitz. Royal Dutch, dus.

CoJoNes | 05-10-09 | 02:39

@Lewinsky | 05-10-09 | 02:35
Droom verder, ouwe communist.

CoJoNes | 05-10-09 | 02:38

Lewinsky | 05-10-09 | 02:26
Maar de aandelen zelf (stukjes bedrijf) worden met de groei van de economie op de langere duur met pieken en dalen ook zelf steeds ietsje meer waard, en je vergeet ook de jaarlijkse winstuitkeringen die bedrijven verdienen door goederen / diensten aan te bieden en daarmee winst te maken. die winst wordt deels vaak 2x per jaar uitgekeerd aan beleggers. Het was de afgelopen 100 jaar geen nulsomspel iig. Het bedrijf wat je deels bezit groeit en wordt groter, dat bezit je feitelijk.

seven | 05-10-09 | 02:37

@Lewinsky | 05-10-09 | 02:34
Nonsens. Aandelen hebben een z.g. koers/winst verhouding. De verhouding tussen de koers van het aandeel en de winst. Los van het feit dat ik aandelenhandel hysterisch geneuzel vind, heeft het geen flikker te maken met roulette. Bij een aandeel als Royal Durch is op basis van de K/W een redelij kexact rendement te bepalen.

CoJoNes | 05-10-09 | 02:37

@CoJoNes | 05-10-09 | 02:27
Eg niet. Dankzij vooruitgang is er winst.

Lewinsky | 05-10-09 | 02:35

@Merlot | 05-10-09 | 02:27
Er is ook geen verschil. Het is allebei gokken. Het is alleen grappig dat er mensen en instanties zoals pensioenfondsen zijn die wel begrijpen dat ze gokkasten en roulettes gokken zijn, maar dat niet door hebben bij de beurs.

Lewinsky | 05-10-09 | 02:34

@CoJoNes | 05-10-09 | 02:25
Nou, zeg. Sorry hoor. Ik speelde gewoon veel Monopoly.

AntiSoof | 05-10-09 | 02:33

Lewinsky | 05-10-09 | 02:22
Gewone gokkers denken óók de gokkast of de roulette te kunnen voorspellen.
"Een systeem", noemen ze dat.
Ik zie het verschil niet...

Merlot | 05-10-09 | 02:27

Dankzij winst is er vooruitgang.

CoJoNes | 05-10-09 | 02:27

Lul toch godverdomme niet zo oeverloos dom.

CoJoNes | 05-10-09 | 02:26

@seven | 05-10-09 | 02:21
Die waardevermeerdering is virtueel. Die is niet echt. In werkelijkheid zijn er alleen transacties tussen kopers en verkopers. Er worden elke beursdag evenveel aandelen verkocht als gekocht. Dat kan niet anders. Ergo: nulsomspel.

Lewinsky | 05-10-09 | 02:26

@AntiSoof | 05-10-09 | 02:24
Is een kleuren LCD Tv waar jij heel blij mee bent, een gelag?

CoJoNes | 05-10-09 | 02:25

@Lewinsky | 05-10-09 | 02:22
Precies. En de 'deskundigen' spreken wél goed nederlands, dat dan wel weer.
@Seven, winst komt ergens vandaan. Iemand betaalt het gelag.

AntiSoof | 05-10-09 | 02:24

Aandelen zijn voor hysterici.

CoJoNes | 05-10-09 | 02:23

@Merlot | 05-10-09 | 02:20
Ja, klopt. En beleggers zijn ook nog een speciaal soort gokkers, die denken dat zij als een van de weinigen kunnen voorspellen wat de kudde gaat doen.

Lewinsky | 05-10-09 | 02:22

Lewinsky | 05-10-09 | 02:17
Ik denk het niet, ten eerste worden aandelen gemiddeld meer waard, en die waardevermeerdering is puur winst en buiten dat geven ze ook bijna elk jaar dividenduitkeringen. Bij de optiebeurs is het wel een pure nulmarkt.

seven | 05-10-09 | 02:21

Lewinsky | 05-10-09 | 02:16
De mentaliteit van de gokker.
Hij wéét dat er meer in een gokkast wordt gegooid dan er uitkomt, want de producent van de gokkast en de cafehouder delen ook mee --- maar hij gaat er van uit dat hij nu juist één van diegenen zal zijn die wint.

Merlot | 05-10-09 | 02:20

@seven | 05-10-09 | 02:15
De tweede wet van de thermodynamica - Toenemende Entropie is ook van toepassing op handel hoor. Niets voor niets. Een perpetuem mobile bestaat niet.

AntiSoof | 05-10-09 | 02:20

@seven | 05-10-09 | 02:15
Dat idee van waardestijging is fictief, virtueel. Een klein aantal transacties bepaalt de koers. En dan doen anderen, die hun aandelen niet verkocht hebben, net of ze winst gemaakt hebben. Dat is onzin. Pas bij verkoop maakt een aandeelhouder winst of verlies.

Lewinsky | 05-10-09 | 02:19

boeglul | 05-10-09 | 02:14
Arme sukkelaar.
Het valt waarschijnlijk ook niet mee voor je, deze tijden.

Merlot | 05-10-09 | 02:18

@seven | 05-10-09 | 02:15
Nee, de gewone beurs is ook een nulsomspel.

Lewinsky | 05-10-09 | 02:17

@seven | 05-10-09 | 02:12
Juist. Beurs en optiebeurs zijn nulsomspelen. Door de transactiekosten maken ze samen verlies, maar hebben wel veel lol, een tijdje.

Lewinsky | 05-10-09 | 02:16

Lewinsky | 05-10-09 | 02:11
Oh, op de gewone aandelenbeurs wordt er op de langere duur meer geld verdient dan verloren, door de, in het verleden plaatsgevonden waardevermeerdering van de aandelen op zeer lange termijn. (Ik laat de kosten die bij sommige grootbanken hoog kunnen zijn en overactieve handel) even buiten beschouwing. Tegenover die generieke waardestijging staat geen verliezer.

seven | 05-10-09 | 02:15

@seven | 05-10-09 | 01:54
Moet je ook even aan Merlot en Lewinsky vertellen. Het ging mij om een beetje balans in de reaguursels. Het maakt mij trouwens niet zoveel uit als een krant een factuur zend naar een site waarvan de gemiddelde Nederlander nog nooit gehoord heeft.

"De Koning knipt en de media buigt. Monarchie muss tenslotte sein"

Toch hebben we weer even gelachen. Nu geef ik graag alle ruimte aan hen die op het grote gevaar van de Islam wijzen en precies weten wie verantwoordelijk zijn.

boeglul | 05-10-09 | 02:14

Jelotchka | 03-10-09 | 00:51
Dat bedoel ik juist.. Tegenover elke koper van een calloptie staat een schrijver van diezelfde calloptie. Idem voor putopties. Het geheel is nul en met de kosten eraf negatief.

seven | 03-10-09 | 00:58http://www.geenstijl.nl/mt/archieven/2009/10/nok_nok_nok_dag_mevrouw_is_dir.html

seven | 05-10-09 | 02:12

@seven | 05-10-09 | 02:09
Nee, die heb ik gemist. Jouw plemps voor Jelotchka. Sorry.

Lewinsky | 05-10-09 | 02:11

Lewinsky | 05-10-09 | 02:06 Mijn reaguursels gelezen aan Jelotchka? Ik bedoelde daar alleen de optiebeurs.

seven | 05-10-09 | 02:09

@AntiSoof | 05-10-09 | 02:07
Daar heb je gelijk in. Ik heb de strijkstok vergeten. Maar verder klopt het.

Lewinsky | 05-10-09 | 02:09

@mark twain | 05-10-09 | 01:58:
Alcoholici zouden wat meer zichzelf te doen moeten hebben dan hun bullshit op anderen projecteren.

koerbagh ® | 05-10-09 | 02:07

koerbagh ® | 05-10-09 | 01:55
Ach Koer, laat onze grote haatsnor nou maar met bloeddoorlopen somberblik grauwen, en wat incoherent in zijn bier huilen.
Hij kan wegens verregaande verzuring nergens anders (meer) naar toe.
We moeten een beetje aardig voor hem zijn.

Merlot | 05-10-09 | 02:07

@Lewinsky | 05-10-09 | 02:06
Je vergeet de strijkstok, denk ik. En die zal wel lekker groot zijn.

AntiSoof | 05-10-09 | 02:07

@AntiSoof | 05-10-09 | 02:02
Het grappige van de beurs is nu juist dat er altijd precies even veel geld wordt gewonnen als verloren. Dit is nu typisch iets dat de Volkskrant, de monarchie en JPB niet begrijpen.
*verder studeert op laffercurves*

Lewinsky | 05-10-09 | 02:06

@Lewinsky | 05-10-09 | 02:00
Ach, ik weet 't. Alleen, de roep van de Cyrenen weerstaan levert soms meer op dan wanneer je er aan toegeeft.

AntiSoof | 05-10-09 | 02:05

@AntiSoof | 05-10-09 | 02:02
95% van de beleggers verliest. Dat is een feit.

CoJoNes | 05-10-09 | 02:04

Rammstein | 05-10-09 | 01:58
Pikmeerarrest is ook een mooi verhaal. nl.wikipedia.org/wiki/Pikmeerarrest
Maakt duidelijk dat niet iedereen gelijk is in dit land..

seven | 05-10-09 | 02:03

@Muxje | 05-10-09 | 01:58
Dat is ook waar, nu je dat zegt. Ik moet denken aan een onderzoek naar trein ongevallen waar ook een reeks kon worden waargenomen. Maar ik weet ook dat speculeren vaker geld kost dan het oplevert. Het is net zoiets als gokken. De bank wint altijd.

AntiSoof | 05-10-09 | 02:02

@mark twain | 05-10-09 | 01:43
Met een lopende short op de GBPUSD op 1.6650 sinds begin september, zal het me dit jaar en volgend jaar feitelijk allemaal de reet roesten.

CoJoNes | 05-10-09 | 02:01

@AntiSoof | 05-10-09 | 01:53
Beurskoersen zijn alleen maar de verwachtingen van beleggers. Volkomen oninteressant eigenlijk, tenzij je rijk wilt worden.

Lewinsky | 05-10-09 | 02:00

@AntiSoof 01:53: Niet helemaal... Zoals CoJoNes schreef komt het misschien omdat de handelaren dergelijke reeksen gebruiken. Ook zijn er bepaalde regelmatigheden waar je ze niet verwacht. Zoals de distributie van cijfers in boekhoudingen, die ligt dusdanig vast dat ze, als er maar voldoende cijfers voorhanden zijn, gebruikt kunnen worden om fraude (gefingeerde cijfers) te detecteren.

Muxje | 05-10-09 | 01:58

@Koerbagh 01:55

Ach laat maar. Je weet het zelf het beste. Ik heb met je te doen.

mark twain | 05-10-09 | 01:58

Er valt best wat te zeggen voor monarchie, zie hans herman hoppe, maar hier zijn ze nogal links, maken ze deel uit van dat bilderberger gezeik, de europese unie, de zogenaamde new world order en zitten ze vast aan de pvda en media dus blijkbaar en is het gewoon een tyfuszooitje. Een flinke rel lijkt we wel handig om het vastgeroeste zooitje te ontzetten. Voor de rest ben ik niet zo'n fan van die 'republikeinen' en hun geliefde franse revolutie wat enorm de macht van de staat uitgebreid heeft en uiteindelijk de oorzaak is geweest van allerlei oorlogen. Het heeft gewoon het proces van centralisatie wat door de monarchien begonnen was voortgezet. Het heeft een natie staat 'frankrijk' op het toneel gezet samen met een democratische stempel van goedkeuring en dat is oorlog gaan voeren met bijv. 'duitsland' wat dan weer een copycat constructie is van 'frankrijk'. Europa was beter af geweest als het gedecentraliseerd gebleven was zoals in de middeleeuwen.
.
Ik heb eerder een probleem met die democratie die geen grenzen kent dan een monarchie. Troonopvolging kan wel absurd zijn maar democratie stampt ook met moddervoeten over individuele rechten heen, dus daar klopt ook iets niet in de conceptie. Er is geen enkele grens aan het 'centraal commitee' het lijkt wel communisme. Een monarchie heeft ingebouwde grenzen en niet alles wat ze doen heeft automatisch een democratische legitimatie. Er is ook iemand aanspreekbaar er is iemand verantwoordelijk, die democratie heeft geen begin en geen einde, het heeft geen bewustzijn of zo het is een soort machine. En eigenlijk gigantisch corrumperend omdat het eigendomsrechten niet respecteerd en daarmee feitelijk een enorme institutionalisatie van misdaad. Alles wat crimineel is in nederland zit samengebald in den haag. Alles wat verboden is voor de individuele burger is normaal voor de politiek. Vanuit 'recht' gezien is democratie van begin tot eind crimineel. Een monarchie is ook crimineel maar dat is duidelijk zichtbaar en heeft niet die democratische legitimatie. Het koningshuis in nederland is inderdaad een probleem en de boel mag wel op de schop maar er mag ook wel een keer op een fundamentele wijze gekeken worden naar het idee van democratie en wat dat nou eigenlijk precies betekend en is.

JensDensen | 05-10-09 | 01:58

seven | 05-10-09 | 01:29
Geeft een onheilspellend, onbehagelijk en vooral paranoïde vibe af.

Rammstein | 05-10-09 | 01:58

mark twain | 05-10-09 | 01:55 te laat, zie seven | 05-10-09 | 01:45

seven | 05-10-09 | 01:56

@seven )1:38

Wanneer heeft de AEX voor het laatst op 330 gestaan?

mark twain | 05-10-09 | 01:55

@mark twain | 05-10-09 | 01:48 :
Welke schulden? Jouw rekening van je kroeg? Hoezeer ik het ook waardeer dat je daar hele avonden zit en dus niet online bent om jezelf te belachelijk te maken: die rekening is toch heus voor jezelf.

koerbagh ® | 05-10-09 | 01:55

boeglul | 05-10-09 | 01:47
Lastig hè google?
Je kan niet juist de argumenten definiëren. Dan blijft er maar 64 keer over, en volgens mij geen een keer waar een artikel geheel is overgenomen, maar gewoon een bronvermelding voor de feiten die benoemd zijn. www.google.nl/search?q=site%3Ahetvrije...
*Cursus google for dummies aanbiedt aan boeglul, tegen een fee natuurlijk www.justfuckinggoogleit.com/*

seven | 05-10-09 | 01:54

@Lewinsky | 05-10-09 | 01:46
Ja, dat bedoelde ik dus ook. Maar als iets nou eens naar zichzelf verwijst? Ik bedoel, natuurlijk is alles natuurlijk geordend, dat is een constante. Mee eens. Maar de lichtsnelheid is ook een constante. Ik bedoel constantes veranderen niet. Daarom kloppen ze altijd, maar dragen in wezen niets bij.
E=MC2 zegt in wezen eigenlijk niets nieuws, maar beschrijft de natuurlijke werkelijkheid. Dat is de formule voor de constante werkelijkheid. Daarom is toepassen van een constante op zoiets fluctuerens als een beurs denk ik bijgeloof. Net zoiets als horoscopen.

AntiSoof | 05-10-09 | 01:53

@botehond 01:48

Berseker heeft dat hier telekenmale geroepen toen ze nog twaalf stonden. Zo kan ik het ook.

mark twain | 05-10-09 | 01:50

boeglul | 05-10-09 | 01:47

Verheugt jou dat?

bottehond | 05-10-09 | 01:49

AntiSoof | 05-10-09 | 01:43
Laat ze eerste de Laffer-curve maar eens begrijpen.
Dat zou al een hoop schelen.

Merlot | 05-10-09 | 01:49

@CoJoNes 01:42: Gelukkig... ik heb zelf wel eens een beetje gehandeld, voor de lol en met geld dat ik wel kon missen, maar ik heb er het verstand en de interesse niet voor. Maar wat je op beleggersforums tegenkomt... de meest wilde adviezen, de ene snoevert na de andere en de rest die gretig alle winstgevend klinkende adviezen opslurpt, waar iedere zak met een Alex accountje zich Gordon Gekko waant... na twee dagen had ik het daar wel gezien. Het probleem is om leken en experts uit elkaar te houden als je er zelf geen bent... en ik ken ook wel een paar experts die uiteindelijk ook hard op hun bek zijn gegaan. Niks voor mij...

Muxje | 05-10-09 | 01:49

Gelukkig blijft het abonnement op de Donald Duck € 93,60.

k-schaaf | 05-10-09 | 01:48

@koerbagh

Eerst graag je schulden afbetalen voor je gaat speculeren.

mark twain | 05-10-09 | 01:48

mark twain | 05-10-09 | 01:43

BerserkerT 1 heeft me fanatiek aangespoord ING te kopen en als ik geinteresseerd zou zijn in pecunia had ik zijn advies eerder gevolgd dan Cojo's advies.

bottehond | 05-10-09 | 01:48

@Lewinsky | 05-10-09 | 01:38
Je kunt euro's en dollars altijd omreken met fibo's. Let maar eens op. Fibonacci's zijn de belangrijkste support/resistance niveaus bij elk instrument. Of dat door Fibonacci komt of door het feit dat alle handelaren fibo's gebruiken is vraag 2.

CoJoNes | 05-10-09 | 01:47

pa @ 01:38 330 moet natuurlijk aex 313 zijn. (de slotkoers op 23 sept)

seven | 05-10-09 | 01:45

www.youtube.com/watch?v=wIultGdBjgk

Ik begon niet over Iran. Progressief 0031 kan zich beter bezighouden met Iran dan met de domestic trouble with islam. Niet hun competentie.

bottehond | 05-10-09 | 01:45

Tegenwoordig krijg je voor 5 euro echt slechte weed.
Maar de Eu wil niet dat ik mediteer en mij verzet.
Omdat weed is een plant ik hoorde het en ik begreep het.
www.youtube.com/watch?v=2HMlbtksV1o

DeventerMaffiaClick | 05-10-09 | 01:44

LOL als ik 'zgn' geleerden het hoor hebben over fibbonacci-getallen. Nog even en de gulden snede (d.i. de bouwmaat van het universum voor de nitwits), d.i. +/-1:1.618 komt ter sprake. En Leonardo en Pythagoras. Ja hoor. Geloof 't maar.

AntiSoof | 05-10-09 | 01:43

@bottehond 01:34
Volledig mee eens; maar onbetrouwbaar blijft nu eenmaal onbetrouwbaar.
Overigens - het zal je wel geen reedt interesseren- raad ik je ten stelligste af om de beleggingsadviezen van een angsthaas als Co te volgen.
Ik herinner me nog goed dat hij hier liep te verkonidigen dat ie net op tijd zijn laatste 2000 euro van zijn ING rekening had gehaald en dat rapalje zou nu grootscheeps in de dollars zitten.
Dat gelooft toch niemand..

mark twain | 05-10-09 | 01:43

@Muxje | 05-10-09 | 01:38
Geen tips. Absoluut niet. Ik haak slechts aan op het voorzitterschap van ons ceremonieel staatshoofd van een aluminium distribuerend genootschap en de beslissing van de G7 om het europees spaargeld te devalueren ten faveure van de dollarT.
Is all...

CoJoNes | 05-10-09 | 01:42

1 uur geweest, de kroeg is dicht en Truus Rukwind komt weer eens laveloos thuis en online. It figures.

koerbagh ® | 05-10-09 | 01:39

@k-schaaf | 05-10-09 | 01:34
De euro was erg duur geworden voor de dollar, zelfs 1,62 dollar (wat btw erg leuk was omdat je bij die koers dollars en euro's in elkaar kan omrekenen via fibonacci-getallen (leuk voor in de skilift, cojones)) en daarna is de dollar om onbegrijpelijke redenen weer meer waard geworden. Ingrijpen door Centrale Banken?

Lewinsky | 05-10-09 | 01:38

Waarom draaien alle nachtelijke discussies tegenwoordig uit op het uitwisselen van handelstips?

Muxje | 05-10-09 | 01:38

mark twain | 05-10-09 | 01:29
Berserker vroeg mij een 2 weken geleden iets in die richting. Met de woorden" call it". Was keuze tussen aex 280 of 350 (wat onzin is want dan kan je beter gewoon vragen of het daalt of stijgt..
Ik hou niet zo van koersen voorspellen, of advies geven op openbare fora, maar toen stond de AEX op 330 en ik achtte de kans toen op een daling aanzienlijk groter.. en nu zijn we al onder de 300 ;) Deeplinkje
www.geenstijl.nl/mt/archieven/2009/09/... Laten laden en je springt daarna direct naar het comment.
Blijft apart dat hij na mijn antwoord hij op zijn eigen vraag nog steeds geen antwoord heeft gegeven...

seven | 05-10-09 | 01:38

@mark twain | 05-10-09 | 01:29
ING is ook failliet.

CoJoNes | 05-10-09 | 01:37

@k-schaaf | 05-10-09 | 01:27
Voert wat ver om die hele grafiek uit te leggen. Wat belangrijk is, is dat de EU een nieuwe hoogste koers heeft gehaald in juli 2008, terwijl de piek in de CCI(20) onderste grafiekje geen nieuwe hoogste piek heeft gezet.
Daarnaast bewegen koersen meestal in 5 'waves' , wave 1 is een nieuwe trend( naar beneden in dit geval), dan volgt een correctie in wave 2 (zitten we nu in, met de euro/dollar) omhoog. De volgende 'wave zal altijd een lager niveau bereiken dan de eerste 'wave', vervolgens volgt weer een correctie omhoog (die altijd minder ver omhoog zal zijn dan het begin van de derde wave) en dan volgt wave 5 die sluit onder het nivo van wave 3.
Als ik zeg meestal, dan bedoel ik in 90% van de gevallen. Notabene, ook mijn aannames zijn niks meer dan de aannames van een redelijk succesvol handelaar. Handelen in valuta bladiebladibladiebla.....

CoJoNes | 05-10-09 | 01:35

mark twain | 05-10-09 | 01:29

onbetrouwbaarder dan actually.
dat iemand de plank misslaat op het ene dossier impliceert geenszins dat hij over alles raaskalt.

bottehond | 05-10-09 | 01:34

Lewinsky | 05-10-09 | 01:29
Dank u, maar dat snap ik wel, alleen de conclusie niet. Als de dollar minder waard wordt - onvermijdelijk - en die wordt ondersteund door de euro, die daarmee ook minder waard wordt, hoewel ten opzichte van de dollar meer, dan schiet je daar toch niets mee op? Of mis ik iets? Vlgs mij is de conclusie redelijk simpel: grondstoffen - goud, olie - zullen relatief sterk in waarde toenemen. En dat is weer goed voor de oranjes, want die bezitten daar veel van. Cirkeltje rond, lijkt mij.

k-schaaf | 05-10-09 | 01:34

@Merlot | 05-10-09 | 01:27
Grappig! Maar in dit geval werkt het niet, want reaguurders hebben gelinkt. Al-yaqeen daarentegen zet de webnamen als bronvermelding onder geroofde artikelen. Dan gaat het wel op.

Lewinsky | 05-10-09 | 01:33

@CoJoNes | 05-10-09 | 01:27 :
Als ik de helft van de tijd gewoon weet waar m'n telefoon IS ben ik al blij.

koerbagh ® | 05-10-09 | 01:29

onethisch

seven | 05-10-09 | 01:29

Rammstein | 05-10-09 | 01:14
Zou eigenlijk een rijtje interviews moeten zijn die voor de inburgering worden gebruikt. Oltmans bv al om te weten hoe oneerlijk en onetisch de staat in NL is.

seven | 05-10-09 | 01:29

Was Cojones ook niet degene die een AEX onder de 180 voorspelde en het faillissement van de ING.

De man is wel haast nog onbetrouwbaarder als Dirk Scheringa.

mark twain | 05-10-09 | 01:29

@k-schaaf | 05-10-09 | 01:27: koers van de euro in dollars

Lewinsky | 05-10-09 | 01:29

@R.P. 23.31:
Ja,Italië 1946.Al valt niet te ontkennen dat er een verband was met een pas daarvoor beëindigd conflict, wo 2 geheten, dat met het nodige geweld gepaard ging.

der Einzige | 05-10-09 | 01:27

@koerbagh ® | 05-10-09 | 01:24
Duderino, als jij nou gewoon je telefoon eens op had genomen....

CoJoNes | 05-10-09 | 01:27

CoJoNes | 05-10-09 | 01:24
Ehm, leg eens uit, snap de grafieken niet...

k-schaaf | 05-10-09 | 01:27

Lewinsky | 05-10-09 | 01:25
Niks. Maakt mij niet uit. Maar het is wel zo.

k-schaaf | 05-10-09 | 01:26

@k-schaaf | 05-10-09 | 01:23
Nou en? Wat zou dat, k-schavuit?

Lewinsky | 05-10-09 | 01:25

CoJoNes | 05-10-09 | 01:19
Tnx for info.
Eens kijken of er morgen wat te handelen is, think so. AEX-posities (euro) ben ik stilaan aan het afbouwen.
*Keep you posted & out is*

Berserker Nr. 1 | 05-10-09 | 01:24

@CoJoNes | 05-10-09 | 01:19 :
Doe voor mij maar even speculeren dan (à 10% commissie?) Ik zal even kijken hoeveel fondsen ik kan vrijmaken.

koerbagh ® | 05-10-09 | 01:24

CoJoNes | 05-10-09 | 01:20
Nu wordt het onduidelijk, gaat de dollar omhoog of omlaag tov de euro. (ja valutakoersen hebben een omgekeerde notering, i know.. maar nu wordt het helemaal gissen)

seven | 05-10-09 | 01:23

Mark d'Aviano | 05-10-09 | 01:22
marokko.nl is gesubsidieerd :)

k-schaaf | 05-10-09 | 01:23

seven | 05-10-09 | 01:06
Marokko.nl krijgt blijkbaar geen rekening... klinkt als precedent

Mark d'Aviano | 05-10-09 | 01:22

Berserker Nr. 1 | 05-10-09 | 01:17
nou ja, ik dacht persies hetzelfde maar was te murw om te plempen.
neem jij maar waar.

geurtje | 05-10-09 | 01:22

@cojones
En waaraan heb ik deze tirade te danken, vrind? Ff lekker puberaal flamen vind ik ook hartstikke leuk, maar ik ben je nu echt helemaal kwijt. Ik zou graag nog ff terugschelden, maar het wordt alweer laat. Slaap lekker!

viezeric | 05-10-09 | 01:22

Iemand nog europese staatsleningen? Dumpen die handel. Nu!
CoJoNes | 05-10-09 | 01:00
==============

EU-staatsMeningen daarentegen zitten giga in de lift.
U hoeft ze niet te kopen want u betaalt er sowieso al voor.

Merlot | 05-10-09 | 01:21

LOL @Berserker Nr. 1 | 05-10-09 | 01:17:
Verrek ja... Old-skool... zo ging dat hier vroegâh. Je vergeet het wel eens door al dat geblaat over rooie poezen en ander koffiegeleut.

koerbagh ® | 05-10-09 | 01:21

CoJoNes | 05-10-09 | 01:19
Ja en dan? Ga je met je billen zitten op waardeloze dollars of waardeloze euro's?

k-schaaf | 05-10-09 | 01:21

... de weg naar beneden voor de euro... ofcoz

CoJoNes | 05-10-09 | 01:20

seven | 05-10-09 | 01:06
Heel goed.
Gewoon echt heel erg goed.
De Azijnbode genadeloos ontmaskerd als selectief verontwaardigd, selectief rechtvaardig en selectief tolerant.

Merlot | 05-10-09 | 01:19

@BerserkerT
In dollars zit je goed, deze maand zal hoogstwaarschijnlijk de weg naar beneden voor de dollar worden ingezet. Decline is ingezet in juli 2008, retracement tot 50% van de daling is nu bereikt, the only way is down en dat zal tot ver onder de 1.20 zijn. Ik voorspel 1.10, maar ben al tevreden met 1.35
Hoef ik nooit meer te werken, gelijk Els2's negers.

CoJoNes | 05-10-09 | 01:19

@whatever123 | 05-10-09 | 01:02
Dus omdat jij gebrek aan avontuur in je leven hebt, moet Nederland een islamitisch land worden? Dwaas.
Doe je eens openstellen voor het mysterie van het leven.

Lewinsky | 05-10-09 | 01:18

bottehond | 05-10-09 | 01:04
begrijp me niet verkeerd, ik ben principieel republikein en democraat, maar soms is het verstandiger een taktiek te kiezen die iets oplevert, noem het pragmatisch...

de^mol | 05-10-09 | 01:18

CoJoNes | 05-10-09 | 01:12
LOL@old-skool-comment.

Berserker Nr. 1 | 05-10-09 | 01:17

Fleauxe | 05-10-09 | 00:47
Toevallig vanmiddag nog gekeken op Jij Buis: Theo van Gogh & Willem Oltmans.

Rammstein | 05-10-09 | 01:14

bottehond | 05-10-09 | 01:04
maar vergeet niet dat die macht, door dat grote geld, een lange arm heeft. Misschien is het verstandiger ze op andere gedachtes te krijgen? Ook voor hen is de islam een gevaar, al weten ze het nog niet? Of weten ze iets wat wij nog niet weten, of zit hun arm te diep in de olie?

de^mol | 05-10-09 | 01:14

whatever123 | 05-10-09 | 01:02

Je speelt met vuur, doordat je de islam die onder je huid is gekropen verkeerd begrijpt. Doe iets nuttigs voor Iran. Daar knokken Vrijzinnige (lees; scheiding moskee/staat) moslims tegen het reeël bestaande islamisme. Dáár ligt de enige toekomst veur de islam: gemuteerd in iets vreedzaams. Dat propageer je toch?

bottehond | 05-10-09 | 01:13

@viezeric | 05-10-09 | 01:06
Jij zou helemaal niks man, je bent een laf schrijvertje voor een lokale sufferd. Een meelopen die zwelgt in de gewaande bescherming van het zelfbenoemd establishment. Over 4 jaar ben je overbodig en waardeloos en slaap je in onder uitgevouwen dozen van geimporteerde Spaanse ijsbergsla naast 4 andere gewezen journalisten onder een akwadukt in Fryslan. Hou toch op met je pseudo-superieure geblaat, fossiel.

CoJoNes | 05-10-09 | 01:12

Volgens de national debt clock is de staatsschuld per inwoner van amerika $38,863.16, omgerekend is dat € 26984,00 in euro's. Met de groei van de staatsschuld is de schuld per nederlander in de afgelopen maanden gegroeid tot 21.000 per nederlander. Nl staat er bijna net zo slecht voor als Amerika dus. Zorgelijk is dan dat er geen geld meer is om het banksysteem nog een keer te redden. Daar komt bij dat de Amerikaanse economie met name is gefinancierd door landen als Japan, die op het punt staan het uitgeleende geld terug te vragen voor hun eigen slechte economie. Dit heeft als gevolg dat de rente zal stijgen, die de koers van de dollar onder druk zal zetten. Met andere woorden: economisch herstel zal nog wel ff duren, iedereen is blut geleend.

k-schaaf | 05-10-09 | 01:11

seven | 05-10-09 | 01:06

Je bent een burgerhoernalist avant la lettre _O_
Briljant denkwerk, trouwens.

bottehond | 05-10-09 | 01:11

@seven | 05-10-09 | 01:06
Briljante search.

CoJoNes | 05-10-09 | 01:08

@boeglul
Weet ik veel, ik ben geen advocaat. Maar als ik op de VK-redax zat zou ik er wel met eentje dreigen als je kopieerde in plaats van linkte.

viezeric | 05-10-09 | 01:06

Complete berichten overnemen, met alleen gevolgd door het woordje aldus volkskrant.nl, wie doet dat, idd Marokko.nl Pieter Broertjes, veel succes ruim 500 artikelen..
www.google.nl/search?client=opera&...

seven | 05-10-09 | 01:06

de^mol | 05-10-09 | 00:59

Okay: de relevantste targets zijn dus de oranjes, de pvdi en vooral d66, de hoer ban politiek Nederland. Verstandige strategie.

bottehond | 05-10-09 | 01:04

@bottehond | 05-10-09 | 00:56: Dank je Botte, dat waardeer ik. Echter, voor vandaag is de koek op. Slaap goed!
*out*

Fleauxe | 05-10-09 | 01:03

CoJoNes | 05-10-09 | 01:00
Zit de laatste tijd nogal diep in de dollars, hence my question. En bauxiet, maar da's meer voor de fun (Alcoa Inc., noterende in dollars, uiteraard).

Berserker Nr. 1 | 05-10-09 | 01:02

-weggejorist-

JensDensen | 05-10-09 | 01:02

Berserker Nr. 1 | 05-10-09 | 00:28
Het gaat er hier om: Van mij hoeft niet alles 100 procent democratisch, 100 procent transparant, 100 procent nieuw, 100 procent vlekkeloos, 100 procent prinicieel. Ik weet wel dat het Austro-Hungarian keizerrijk kut was, maar ik kan genieten van die pracht en praal in Wenen of Budapest. Ben een atheist en heb helemaal niets met de islam, maar de ochtend azan in Istanbul, Damascus of Islamabad... gewoon mooi en rustgevend. 'k Zou er niet te lang willen wonen, maar de chaos van New Delhi is overweldigend, inspirerend, onverwacht. Ik houd van plekken waar er nog geheimen bestaan, waar niet alles duidelijk is, waar niet alle straten verlicht en keurig betegeld zijn, waar niet overal een camera hangt. Nederland is een open boek. niet interessant. Verkeersborden leggen alles uit, iedere geitenboerderij heeft een eigen folder, iedere lamlul z'n eigen blog. Door het koningshuis af te schaffen wordt Nederland nog schraler, nog minder fantasierijk, nog saaier, nog minder geheimzinnigheid... Nederland wordt langzamerhand een land waar je je slechts ergert en niet meer verbaast... dat kan toch niet de bedoeling zijn van het leven.

whatever123 | 05-10-09 | 01:02

@CoJoNes | 05-10-09 | 00:55:
Ik wou 's mans naam niet noemen, maar dat was inderdaad 1 van de debacles waar ik op doelde.

koerbagh ® | 05-10-09 | 01:00

1. Het denken van de gemiddelde mens is van een dierlijk niveau. Dat is op te maken uit de conclusies van meer begaafde filosofen en gedragswetenschappers.
2. De meeste stemmers zijn een beetje als dieren. Ze denken zelfstandig te denken, maar worden geleid door de omstandigheden. Enig authentiek denken is hen vreemd.
3. In de natuur zijn er ook vormen van hiërarchie waar te nemen. Die systemen functioneren al eeuwig, dat is de wet der natuur, en die is sterk.
4. Voordat bovenstaande 3 punten daadwerkelijk door een meerderheid begrepen worden functioneert ons bestel als een ordinaire natuurlijke hiërarchie, waar iewat slimmere en meer ingelichte types (ge)misbruik van maken.
Daarom heeft praten daarover eigenlijk geen zin. De meerderheid is een beetje, hoe zal ik het zeggen... Gewoon? Eerder helpt praten over de bron der verwarring, namelijk het denken zelf.

AntiSoof | 05-10-09 | 01:00

@Berserker Nr. 1 | 05-10-09 | 00:55
Als het niet goedschiks kan (via de markt) dan maar kwaadschiks. Zeg nou zelf, een renteverhoging van een kwart procent is makkelijk te verklaren en zal door de sukkeltjes van RTL-Z waarschijnlijk worden gepropageerd als een verstandige zet in een zich herstellende *kuch-rochel* economie.
Iemand nog europese staatsleningen? Dumpen die handel. Nu!

CoJoNes | 05-10-09 | 01:00

bottehond | 05-10-09 | 00:54
het kan bestaan omdat de lui erom heen als vliegen op de stroop afkomen. Denkend aan interessante baantjes, geld, enz... Het koningshuis is namelijk grootaandeelhouder van Shell bv, dus die hebben een centje. En geld is macht...
Vandaar dat veel mensen in de buurt van die plots als zwakke plantjes buigen richting die macht, en al hun eerdere principes overboord zetten.

de^mol | 05-10-09 | 00:59

@CoJoNes | 05-10-09 | 00:50
Rampzalig nieuws.
*boos wordt*

Lewinsky | 05-10-09 | 00:58

@viezeric | 05-10-09 | 00:34

De onderstaande link is van het artikel hierboven. Hoe groot acht jij de kans dat de VK recht heeft op geld als je onder het artikel de mogelijkheid krijgt om het te delen?

www.volkskrant.nl/binnenland/article10...

boeglul | 05-10-09 | 00:57

@Lewinsky
Volgens mij - maar dat weet ik niet zeker - haal je een paar verhalen door elkaar hier. Heb je een link naar een verhaal waaruit die "als een vader voor me" quote afkomstig is?

Dat journalisten verstrengeld raken met hetgeen ze verslaan is een bekend en moeilijk te vermijden probleem. Maar ik denk niet dat VK dingen onder de pet houdt 'om het volk niet in de war te maken'. Als dat een argument was dan haalde driekwart van de vreemdsoortige bijlages die ze elk jaar weer bij elkaar verzinnen de drukker niet :-)

viezeric | 05-10-09 | 00:56

@de honden blaffen... | 05-10-09 | 00:51
Helemaal juist. Dat deden de moslims ook, jarenlang. Maar nu ze met meer zijn, niet meer. Amsterdam, waar ik woon, is de hoofddoekhoofdstad van de wereld geworden. Boerka's all over the place. En das Koningshaus vindt dat prima.
*met hoofd tegen muur bonken doet*

Lewinsky | 05-10-09 | 00:56

Fleauxe | 05-10-09 | 00:47

Show some ambition, lazy bum.
Jij hebt de X factor.
JIj kunt de nieuwe GJB Hitlerman worden.
( geintje, die vertijping )
Ik meen het. Ga er dan veaur, zeiksnor!

bottehond | 05-10-09 | 00:56

CoJoNes | 05-10-09 | 00:50
Ik las je link al eerder. Wat denk je, gaat dollar dus (?) weer richting euro?

Berserker Nr. 1 | 05-10-09 | 00:55

@koerbagh ® | 05-10-09 | 00:52
Hardly the point, zeer gewaardeerde hardliner, hardly the point. Dit noemt men 'een Zalmpje doen',

CoJoNes | 05-10-09 | 00:55

LOL @Mark d'Aviano | 05-10-09 | 00:53 :
Zoals ik zei: het is een optie. Ach, je hebt ook niks aan Patricia Paay, maar ze kost ook niks. Dus vooruit dan maar.

koerbagh ® | 05-10-09 | 00:55

Nhonguane zelf is laconiek over het wantrouwen. ‘Er zal altijd jaloezie zijn. Als jij geen auto hebt en ik wel, ben je daar boos over. Totdat ik je tegenkom en je een lift geef.’

boeglul | 05-10-09 | 00:39

Sterk, maar wel typisch de gedachtengang van een have vs een have not.
De haves die ik ken zijn vergiftigd in hun perceptie. Hen kan weinig gebeuren, ze hebben macht en adviseurs en andere slippendragers.
De waanzin van een erfelijk staatshoofd kan alleen dan bestaan als er een puike en bully-ende PR afdeling is en zo'n politiek ethisch gezwel er voor zorgt dat Überzeeuw Cees Slager als aardig curiosum weggezet wordt als hij weigert de voorgeschreven oranjegezinde yells te volgen op Prinsjesdag.
Hoezo die naam? Prinsjesdag? Ik schaam me er voor dat Nederland geen Republiek is.
Wég met die Oranjeclique.
Hoe beschamend dat zelfs de SP die Oranjeclique niet meer actief bestrijdt.

bottehond | 05-10-09 | 00:54

koerbagh ® | 05-10-09 | 00:26
Van mij mag Patricia Paay ook best blijven, net als de Keukenhof.

Mark d'Aviano | 05-10-09 | 00:53

@CoJoNes | 05-10-09 | 00:50 :
Je was in de veronderstelling dat Nederlandse spaartegoeden na diverse debacles nog wel wat waard waren dan?

koerbagh ® | 05-10-09 | 00:52

MSM, dus.

CoJoNes | 05-10-09 | 00:52

Lewinsky | 05-10-09 | 00:45

Met hetzelfde beroep op "fatsoen" zouden de moslims in deze streken hun hoofddoek af kunnen zetten.http://www.geenstijl.nl/mt/archieven/2009/01/maxima_steelt_show_in_moskee.html

de honden blaffen... | 05-10-09 | 00:51

Overigens heeft dezelfde kliek die Beatrix voorzit afgelopen weekend tijdens de G7 besloten dat de dollar de wereldmunt moet blijven en dus sterk moet zijn. Ook Trichet heeft dit onderschreven. Dat betekent dus, dat de ECB actief beleid zal voeren om de dollar sterk te houden, ook als dat ten koste gaat van de waarde van de euro.

Volkomen onbelangrijk nieuws waarschijnlijk, ik heb er tenminste niks over gehoord in de MSN maar dat zal waarschijnlijk zijn omdat niemand daar er een zak van begrijpt. Er is kortom besloten, dat de waarde van uw spaargeld willens en wetens minder waard mag worden omdat de G7 heeft besloten dat de dollar sterk moet blijven. Ik dacht: Ik informeer u even. www.bloomberg.com/apps/news?pid=206010...

CoJoNes | 05-10-09 | 00:50

@viezeric | 05-10-09 | 00:45
Als het waar is? Broertjes heeft dat zelf heel trots gemeld. Bernhard was als een vader voor hem, zei hij. Hij heeft afgesproken dat hij het mocht publiceren zo gauw de prins dood was.
En dat is niet het ergste. Het ergste is dat de Broertjes en zijn mensen helemaal geen journalisten meer zijn, maar onderdeel van de politiek corrupte elite. Ze weten nog veel meer dingen die ze niet publiceren, om het volk niet in de war te maken, zogenaamd.

Lewinsky | 05-10-09 | 00:50

Was Willem Oltmans nog maar in leven...

Fleauxe | 05-10-09 | 00:47

@Haragha | 05-10-09 | 00:29
Heel scherp geredeneerd. Voor een Neanderthaler.

Lewinsky | 05-10-09 | 00:47

@lewinsky

Niet als het aan mij lag. En *als* het waar is dat Broertjes Benno jarenlang buiten de wind heeft gehouden op love-child gebied vind ik dat een grof schandaal. Begrijp me niet verkeerd: ik ben geen grote VK-fan en vind Prins B. - god hebbe zijn ziel - een vuige schoft, maar bovenstaande post gaat gewoon nergens over.

viezeric | 05-10-09 | 00:45

@de honden blaffen... | 05-10-09 | 00:36
Het koningshaus heeft niets tegen de islam, zo te zien.

Lewinsky | 05-10-09 | 00:45

@boeglul | 05-10-09 | 00:39
Kost dus 35,7 cent per woord.

Lewinsky | 05-10-09 | 00:44

@bottehond
ROFL. Dun huidje! En wat is een debat op een snede trouwens? Moet je die met je vriendin voeren?

viezeric | 05-10-09 | 00:42

@viezeric | 05-10-09 | 00:34
Daar is niets mis mee. Maar met de Volkskrant is heel veel mis. Bijvoorbeeld dat Broertjes al decennia wist dat Benno de Buitendedeurneukert buitenwettelijke kinderen had, maar dat niet publiceerde. Deed men dat bij jou op de redactie ook, informatie achterhouden?

Lewinsky | 05-10-09 | 00:40

-weggejorist-

boeglul | 05-10-09 | 00:39

viezeric | 05-10-09 | 00:34

De manier waarop je me aaspreekt bevalt me zodanig slecht dat ik je geen antwoord waardig keur. Je bent doorzichtig én onbeschoft. Geen goede combinatie in een debat op de snede.

bottehond | 05-10-09 | 00:37

Haragha | 05-10-09 | 00:29
Zelden zoveel aperte onzin in een comment bij elkaar gezien.. wat een crap.

JosVerbeek | 05-10-09 | 00:37

Haragha | 05-10-09 | 00:29
Goed voorbeeld, Iran. Je hebt er echt iets van begrepen, dat is wel duidelijk. Als ik jou was, zou ik maar gauw naar bed gaan, als je dat al niet deed.

Lafbek.

Berserker Nr. 1 | 05-10-09 | 00:37

bottehond | 05-10-09 | 00:29
na de vaststelling dat de islamisering het probleem is is het daarna tevens verstandig het te analiseren en na te denken over oplossingen...

de^mol | 05-10-09 | 00:36

De Oranjeclique overspeelt haar hand steeds vaker. Zij weten zaken die wij niet weten, lijkt me. Hoezo die hondsbrutale attitude door jezelf een fikse inkomensverhoging toe te eigenen in tijden waarin Nederlanders met velen op straat geknikkerd worden, hun leven op losse schroeven. Postadresgate, need I go on?
De houding van de Oranjeclique zou zorgen moeten baren.
Afgezien nog van de intellectuele, morele en democratische tegenwerpingen tegen zo'n parasiet die Nederland op haar rug draagt.
We waren gosternokke een Republiek! Een voorbeeld voor de Menschheid.
Nederland is een geknecht volkje.

bottehond | 05-10-09 | 00:35

"op basis van 10 miljoen werkende burgers"
Haragha | 05-10-09 | 00:29

*Proest!* Waar haal jij 10 miljoen werkende en "netto-aan-de-staatskas"-betalende burgers vandaan in dit land? Even in acht nemen dat ambtenaren hier dus niet onder vallen? Slaap lekker, ambtenaartje... Morgen immers weer stipt om half negen inklokken op het ministerie.

koerbagh ® | 05-10-09 | 00:35

@paranoide reaguurders (lewinskt, bottehond, Cojones)
Ik heb zelf ook wel eens op een redactie gewerkt waar we materiaal produceerden dat werd "geleend" door derden. Ons beleid was dan: 1. vriendelijk verzoek gekopieerde tekst te vervangen met een link naar ons. Indien geen gehoor, 2. Waarschuwen dat stappen volgen. Anders, 3. Rekening sturen. Vervolgens, 4. Civiele procedure. Of we het nou eens waren met de plagieur of niet maakte ons geen reet uit. Als de site zeer marginaal was loonde het soms niet de moeite. Vaak zijn de auteurs van dergelijke poepsites (al-yaqeen is een mooi voorbeeld, dank lewinsky) moeilijk te achterhalen.

Ik stel me zo voor dat men op de VK en Trouw redacties een vergelijkbaar beleid hanteert. Is daar iets mis mee?

viezeric | 05-10-09 | 00:34

Snap het probleem niet dit soort krantjes gaat toch met de tijd verdwijnen .. staat al haast geen ruk in .. zal ook geen lang leven meer beschoren zijn ..
wie leest die krap.

dick1953 | 05-10-09 | 00:33

@bottehond | 05-10-09 | 00:29: Juist. Zeer goed gezegd!
@de^mol | 05-10-09 | 00:29: Thanx.

Lewinsky | 05-10-09 | 00:33

@freedom for all | 04-10-09 | 20:34
Zonder koningshaus zou Nederland een republiek zijn.

Lewinsky | 05-10-09 | 00:31

Misschien een leuk idee om het rekeningnummer onder iedere dagafsluiting (met bloemstuk en slecht gedicht) van Powned onder in beeld te plaatsen?

CoJoNes | 05-10-09 | 00:30

Ow ja... I forgot.

Oranje Boven!
Leve het Koningshuis.

Haragha | 05-10-09 | 00:30

Lewinsky | 05-10-09 | 00:24
eensch

de^mol | 05-10-09 | 00:29

Dit is zo verschrikkelijk slecht.
1. Het Nederlandsche Koningshuis is 1 van de machtigste ter wereld. Maar loopt daar niet te koop mee. Anders gaan die zeikerds weer zeiken...
2. Het Koningshuis opent alle handels deuren, die normaal op slot zitten.
www.depers.nl/binnenland/167299/Beatri...
3. De kosten zijn een lachtertje... 6,1 miljoen euro voor leden van het Koningshuis en hun gevolg.
komt neer op 61 centjes op basis van 10 miljoen werkende burgers. De overige kosten blijf je houden als je zo'n Bush, Berlusconi, Chavez of nog erger Balkellende achtige president hebt.
www.debeurs.nl/binnenland/307643/Koste...
4. Het is een traditie. Waar elke vaderland getrouw burger veel plezier aan beleeft.

5. Als je zo graag in een Republiek wilt wonen dan ga je toch lekker naar Iran toe, waar ze zo'n "democratisch" gekozen president hebben?
Niemand houd je tegen, inpakkenenwegwezen... Adieu!
*Gaat lachend naar bedje toe*

Haragha | 05-10-09 | 00:29

Lewinsky | 05-10-09 | 00:24

De Oranjes zijn integraal onderdeel van de clique die de massa import van moslims faciliteert en nauwelijks, behalve voor de Bühne, afremt.
"Identity is the root of all conflicts" is een dogma dat de Oranjes, D66, ons politiek en maatschappelijk establishment onderschrijven en zelfs aanbidden. Etnische suicide om de wereld te vrijwaren van de oorzaak van alle conflicten.
Think about it.

bottehond | 05-10-09 | 00:29

Berserker Nr. 1 | 05-10-09 | 00:20
Die mensen kijken morgenochtend waarschijnlijk tamelijk verbaasd naar hun banksaldo.. :-)
Inderdaad leuk dat je de belastingdienst mee kan laten betalen. Het is een sport om ze zo min mogelijk te laten roven..
*nogmaals een oproep doet om PR niet alleen met woorden maar ook met harde pecunia's te steunen.. www.prorepublica.nl/donaties.aspx *

JosVerbeek | 05-10-09 | 00:28

whatever123 | 05-10-09 | 00:22
Noem eens 5 dingen die een gekozen staatshoofd niet kan en Bea wel, in plaats van je te verliezen in geleuter, daarbij bedenkend dat niemand ooit om Bea gevraagd heeft. 't Is als met Allah, Godt en andere sprookjesfiguren - als je 't er van kinds af aan in propt, gaan ze er in geloven. Iets wat veel mensen graag doen, is rustgevend, kun je je verstand op nul zetten.

Geen weldenkend mens geeft een stuiver om een monarchie gebaseerd op erfopvolging. Vertel eens, ben jij niet gewoon een luie donder?

Berserker Nr. 1 | 05-10-09 | 00:28

@whatever123 | 05-10-09 | 00:22 :
Gewoon geen koningshuis is ook een optie. Zoals geen Keukenhof en geen Patricia Paay. Allemaal opties. Maar toevallig hou ik wel van bloemen en idiote buitenlanders die graag een fortuin uitgeven om naar een veld tulpen te komen kijken, dus wat mij betreft mag de Keukenhof best blijven. Heeft niemand verder last van.

koerbagh ® | 05-10-09 | 00:26

viezeric | 05-10-09 | 00:17

Nick/Nomen est Omen
Lees Niemands Knecht, het pamflet van Pamela Hemelrijk.
Ken je Etzioni, by chance?
Je bent onnozel of reaguurderT met een agenda.

bottehond | 05-10-09 | 00:25

@bottehond | 05-10-09 | 00:15
Er is maar één onderwerp werkelijk belangrijk. De islamisering en hoe die weer weg te krijgen. Dat is al vaak gezegd, en dat moet herhaald worden.

Lewinsky | 05-10-09 | 00:24

koerbagh ® | 05-10-09 | 00:14
Daar heb je opzich gelijk in. Zou een overweging kunnen zijn. Maar koningshuis zonder macht vind ik netzoiets als de keukenhof, Patricia Paaij of God... who the fuck cares about it!

whatever123 | 05-10-09 | 00:22

*Vraagt zich wel af: Uit welk riool komen al die orangisten opeens gekropen? *

koerbagh ® | 05-10-09 | 00:18

De virtuele Basiji van de boven ons gestelden.

bottehond | 05-10-09 | 00:22

CoJoNes | 05-10-09 | 00:15

Ach, ik hem eerst en vooral inhoudelijk, maar eauk in flames zo vaak gevloerd dat me dat natuurlijk niet verbaast. Het is bij dat onnozele d66 veel stemmingmakerij, maar inhoudelijk stelt het op "het" dossier niets maar dan ook niets voor.
Column van Brendel gelezen?
De jacht op de starf*ckers en andere groupies van Pechtold is geopend.
Maar wie het koningshuis cq de boven ons gestelden bestrijdt is mijn vriend.

bottehond | 05-10-09 | 00:21

JosVerbeek | 04-10-09 | 23:59
Juist gehandeld. De ironie wil dat ik mijn bijdrage meer dan ruimschoots kan betalen uit op ING behaalde en gerealiseerde koerswinsten.

ProRepublica staat overigens niet op ANBI-lijst (www.anbi.nl/), maar de kosten zijn voor een ondernemerT makkelijk af te boeken onder een rubriek als 'Lidmaatschappen/abonnementen', 'Donaties derden', 'Acquisitiekosten' of een andere vage rubriek. Geen hond die daar ooit naar kijkt, zolang het binnen proporties blijft (verhouding omzet-kosten etc.). Betaalt WouterT er ook aan mee, wat het een sardonisch tintje geeft - iets waar ik wel aardigheid in heb.

Berserker Nr. 1 | 05-10-09 | 00:20

*Vraagt zich wel af: Uit welk riool komen al die orangisten opeens gekropen? *

koerbagh ® | 05-10-09 | 00:18

@CoJoNes | 05-10-09 | 00:15 :
Nog erger: een mokkende ontheemde ex-PvdA-er.

koerbagh ® | 05-10-09 | 00:17

Yeah right - Piet Broertjes wil ProRepublica kapot maken omdat hij de slippendrager van Wim-Lex is. En Dominique Weesie publiceert doorlopend naakfotos van Manon van der Garde omdat hij betaald wordt door de publieke omroep. Kant? Wal? MAVO-3 met een vleugje paranoia dit, Brusselmans.

viezeric | 05-10-09 | 00:17

@bakoenin | 05-10-09 | 00:14 :
En dat was toentertijd revolutionair en *niet* Main-Stream? Hmm... merkwaardige definitie van revolutionair en Main-Stream dan....

koerbagh ® | 05-10-09 | 00:16

@bottehond | 05-10-09 | 00:11
Correctie: Starf*cker is wel degelijk een domme verongelijkte blanke man. Het is een D'66-er. Need I say more?

CoJoNes | 05-10-09 | 00:15

Lewinsky | 05-10-09 | 00:14

Dat is al zeau vaak gezegd.
Dat andere niet.

bottehond | 05-10-09 | 00:15

koerbagh ® | 05-10-09 | 00:08

"Revolutionairen" mag jij van mij tussen aanhalingstekens zetten. Bovendien hebben de babyboomers ook echt geweldige zaken bewerkstelligt. Dat ze hun laatste stelling nu maar verlaten en de Nieuwe "Revolutionairen" de ruimte geven om af te rekenen met de volstrekt mislukte greaute maatschappelijke eksperimenten met bv. onderwijs en dat ontwrichtendste eksperiment van ze: cultuurmixerij als hoogste doel.

bottehond | 05-10-09 | 00:15

@bottehond | 05-10-09 | 00:11
Ik vond hem juist heel erg dom overkomen. Vooral toen hij zich afvroeg: islamisering, huh, wazda? Dat mag ook wel eens gezegd worden.

Lewinsky | 05-10-09 | 00:14

koerbagh ® | 05-10-09 | 00:08
Ze zijn eens oprecht katholiek geweest hoor

bakoenin | 05-10-09 | 00:14

@whatever123 | 05-10-09 | 00:10 :
Je kunt je ook gewoon aan de historische feiten houden en het doodsimpele principe dat de monarchie verwerpelijk is en erffuncties belachelijk zijn en op basis daarvan concluderen dat het beter zou zijn als de familie De Ranitz-Von Lippe Biesterfeld-Von Amsberg haar biezen pakt.

koerbagh ® | 05-10-09 | 00:14

CoJoNes | 05-10-09 | 00:09
Just kidding.
Ik verdenk de 'koninklijke' familie er sterk van dat ze zich met nog veel meer schimmige zaken onledig houden dan wat er zo nu en dan komt boven drijven. Macht corrumpeert... dat zinnetje kan je wel afmaken denk ik :-)
Fantastisch dat GS hier aandacht aan geeft, en allen dank voor de goede discussie deze avond!
*out*

JosVerbeek | 05-10-09 | 00:13

Hoezo slopen, GS kan dat toch wel even dokken? Gewoon omdat het kan!

_ILT_ | 05-10-09 | 00:13

Die Starf*cker is trouwens niet zo dom als hij zich op andere dossiers voordoet.
Dat mag eauk wel eensch gezegd worden.
Wel een echte Beauze Blanke Man

bottehond | 05-10-09 | 00:11

@CoJoNes | 04-10-09 | 23:57
Die aversie tegen koningshuis in nederland doet me altijd een beetje denken aan de loonies/survivalists in de VS die van windenergie leven, dertig geladen shotguns klaar hebben staan en geen belasting willen betalen etc. En dat allemaal omdat de VN zogenaamd Amerika wil binnenvallen of Obama van de VS een Sovjet Unie wil maken. Dat soort gasten komen ook altijd aan met linkjes naar website-jes waaruit hun gelijk moet blijken... Tuurlijk zit de koningin achter heel veel complotten. Maar je kunt ook een andere hobby zoeken, joh. Dit is tevens heel spannend: www.filahome.com/links/verzamelaars.ht...

whatever123 | 05-10-09 | 00:10

@JosVerbeek | 05-10-09 | 00:04
Kom op, je kent me goed genoeg om te weten dat ik geen alu-hoedjes man ben. Hoewel ze Bea waarschijnlijk enig zouden staan.

CoJoNes | 05-10-09 | 00:09

@bottehond | 05-10-09 | 00:05:
Help me even herinneren wanneer dat precies was? Die tijd dat de MSM revolutionairen waren? Ik denk me suf, maar eh... neuh.

koerbagh ® | 05-10-09 | 00:08

Loebas | 05-10-09 | 00:04

De babyboomende bazen van de MSM waren ooit revolutionairen. Nu zijn ze de reactionairen. Tragisch.

bottehond | 05-10-09 | 00:05

Hehe, wat een geschreeuw over het koningshuis. Nou ben ik absoluut allergisch voor vele kabinetten en veel ambtenaren, maar het koningshuis is niks mis mee.

Ja, ze leven op onze kosten, maar dat doet de volledige overheid, suboverheden, rijkswaterstaten etc. etc. ook. En bij die kosten waarmee wij 990.000 ambtenaren sponsoren, is het bedrag echt peanuts.
Wat bea in de troonrede voorleest, is trouwens allemaal uitgetyped door het kabinet, zij moet het alleen voorlezen. Dus daar niks hypocriets aan.

Wat betreft de media code, stel je voor dat jij ieder uur van de dag wordt gefotografeerd en geprint, dan zou ik al lang een paar paparazzi's hebben vermoord.

wolfjemidas | 05-10-09 | 00:05

Sinds mensenheugenis zijn de media gewoon propagandakanalen om het volk (lees:Plebs) onder de duim te houden en te sturen...

Loebas | 05-10-09 | 00:04

CoJoNes | 04-10-09 | 23:59
*Extra bauxiet inkoopt*
Nee, even serieus, Beatrix doet volgens mij aardig wat dingen die buiten haar bevoegdheden als koningin vallen..

JosVerbeek | 05-10-09 | 00:04

Zeau, Pro Republica wat €urootjes gedoneerd. Dat kunnen ze wel gebruiken denk ik.
*Medereaguurders oproept hetzelfde te doen*
www.prorepublica.nl/donaties.aspx

JosVerbeek | 04-10-09 | 23:59

15^2 is een mooi bedrag, heb je gelijk betaald voor 14 mensen die wel voor een republiek zijn, maar even krapper bij kas zitten.

*Goddomme zich een 'actie-bereide SP-erT' voelen doet*

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 23:59

@bakoenin | 04-10-09 | 23:57
Aha. Bedankt voor de info!
*begint veel zin te krijgen om de azijnbode met enkele schitterende literaire teksten te verblijden*

Lewinsky | 04-10-09 | 23:59

Lewinsky | 04-10-09 | 23:54
Nee, heel apart, ben 2 x geband geweest, maar met een ander emailadresje kon ik gewoon weer verder.
Ipban is ook niet effectief, tegenwoordig kan je jezelf wel verschuilen achter een proxy.

bakoenin | 04-10-09 | 23:57

Evocatus | 04-10-09 | 23:52

Heel sterk. Hulde!

bottehond | 04-10-09 | 23:55

@koffieboer | 04-10-09 | 23:48
Hopelijk is dat tonnetje het dubbel en dwars waard. Uiteindelijk is er niks mooier dan de opgelegde macht die z'n eigen draagvlak ondermijnt.
Als die babyboomers allemaal dood en begraven zijn, als alle Oranjeverenigingen bestuurloos zijn, als de enige aubades dagelijks gebracht worden uit de minaretten op menig straathoek, dan zal onze generatie afrekenen met die uitvreters van de Ranitz-Amsberg. Genadeloos, eerlijk en rechtvaardig.

CoJoNes | 04-10-09 | 23:55

@CoJoNes | 04-10-09 | 23:30:
Goed voorbeeld doet goed volgen. Ik krijg komende week een extra douceurtje voor een klus dat uitstekend aan hun zaak besteed kan worden.

koerbagh ® | 04-10-09 | 23:54

@bakoenin | 04-10-09 | 23:53
Geven ze geen ip-bannen?

Lewinsky | 04-10-09 | 23:54

Lewinsky | 04-10-09 | 23:50
Op VK opinie zieken lucht ook op, krijg je een ban , (wat gebeurd als je te negatief over PvdA of Koningshuis bent) no problemo, gewoon een ander gmail adresje aanmaken.

bakoenin | 04-10-09 | 23:53

Jammer dat Wilders niet aan de macht is en zojuist De Baarsjes is binnen gevallen met tanks, dan hadden we echt een discussie kunnen starten. Nu eindeloos dom gelul over een het niet bestaande probleem van een koninging zonder macht die iets van 100 miljoen kost per jaar. Zelfde bedrag als 1 kilometer snelweg...

whatever123 | 04-10-09 | 23:51

Demystificeren,afdeling pers en publiciteit van RVD afschaffen, onschendbaarheid opheffen, belastingplichtig maken, inkomen conform Balkenende norm, voorzitterschap Hoge Raad opgeven, speeltjes (boten, huizen, vliegtuigen) zélf betalen, 335 dagen per jaar aanwezig IN Nederland en een invulling van de functie waar wij allemaal nog iets aan hebben - en VERPLICHT een andere kapper.

azoturie | 04-10-09 | 23:51

De Volkskrant wist al decennia dat Benno een hele reeks bastaardkinderen had. Maar ze hebben ons dat lekker niet verteld.

En reken maar dat Broertjes en consorten nog een heleboel andere dingen weten die ze ons lekker niet vertellen.
*sterf, dode bomen, sterf*

Lewinsky | 04-10-09 | 23:50

Ik ben tot nu toe altijd twijfelaar geweest over het koningshuis. Toch een leuk stukje Hollandse traditie. Koninginnedag ook altijd gezellig, etc. etc. Totdat er in de troonrede werd opgeroepen om allemaal de broekriem aan te trekken om door deze moeilijke periode heen te komen. We moesten allemaal offers brengen. Dat werd met een staalhard gezicht gebracht terwijl Beatrix al door JPB in haar oor was gefluisterd dat er weer een extra tonnetje gestort zou gaan worden. Wat een schijnheiligheid! Daarom sinds de laatste troonrede geloof ik nog maar in 1 ding: in de republiek! Weg met dit schijnheilige koningshuis. Wij worden behandeld als klootjesvolk. Ik zou zeggen, ga met jullie allen lekker emigreren naar Mozambique en kom nooooit meer terug.

koffieboer | 04-10-09 | 23:48

CoJoNes | 04-10-09 | 23:43
ABN werkte wel. Inmiddels gedaan, met bonus.

*Iedere Republikein oproept lid te worden (15 euro), rekeningnummer 4265441 t.n.v. ProRepublica*

Ben je geen republikein, maar heb je een hekel aan het koningshuis dan is ook dat al voldoende reden.

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 23:47

De MSM gedragen zich als het politiek establishment jegens burgers/ minder machtigen.
Geen wonder: ze maken integraal onderdeel uit van dezelfde gecorrumpeerde clique.

bottehond | 04-10-09 | 23:47

Da Cockring | 04-10-09 | 23:33
Aanbieding, nu of nooit, 2 oranje zwaai vlaggetjes voor de prijs van 1 .
Bij meer dan 12 stuks een schattig oranje hoedje kado !!
Per 2 slechts 15 Euro .

bakoenin | 04-10-09 | 23:46

Ik zeg: verkopen dat koningshuis. Veilen. Mag ook via het internet. Ik debk dat Duitsland en Argentinië flink tegen elkaar gaan opbieden. Een paar miljard moet het wel kunnen opleveren, lijkt me.
*sterf, dode bomen, sterf*

Lewinsky | 04-10-09 | 23:46

"... de verklaard niet-homoseksuele Johan Friso trouwde met een gangstersnol en onze toekomstige kroonprinses en koningin rijdt paardje op de knie van een oorlogsmisdadiger, de ene oorlogs misdadiger gooit gevangenen uit het vliegtuig en krijgt levenslang en de ander zat in de regering die de opdracht daatoe gaf,en zit aan tafel met de koningin van Nederland.En daar moet ik me dan mee indentificeren? Voelt U nog steeds de bindende kracht met ons Koningshuis?"
- Da Cockring | 04-10-09 | 23:33

Prachtig. Instant classic.

CoJoNes | 04-10-09 | 23:43

seven | 04-10-09 | 23:34
Het woordje "privacy" roept nog de meeste irritatie op. Lazer dan op, zou je zeggen.

Stroopdoos | 04-10-09 | 23:41

Tokkies horen in tokkie-woningen, niet in kastelen!

titsme | 04-10-09 | 23:40

Bijvoorbaat dank voor eventuele reacties op m'n plempsel. Ga'k later (morgen) lezen. Nu bedtijd. Morgen weer belastingcenten bijeenharken met m'n collega's voor de linkse hobby's en de CDA-hobby's (waaronder het Koningshuis dus).

Fijnstoffer | 04-10-09 | 23:40

CoJoNes | 04-10-09 | 23:30
Ben ook lid geworden (bevestiging via email binnen), maar kan (nog?) niet overmaken omdat ING-site uit de lucht is. Zal ABN proberen.

Goed idee om lid te worden. Zal zelf ook meer dan die lousy euro 15 overmaken.

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 23:39

Geef tuig geen ruimte, wég met de Oranjes!
Het kost te veel en levert niets dan ellende op.

Fleauxe | 04-10-09 | 23:38

CoJoNes | 04-10-09 | 23:30
Ik dus ook, met het risico dat vrouwe Bakoe de eerste tijd niet te genieten is.
Die kan zo heerlijk wegzwijmelen bij de pracht en praal van de boven ons gestelden , en pinkt menig traantje weg bij de schattige kroost van Win en Max.
Maar goed , een mens moet wat over hebben voor zijn/haar overtuiging.

bakoenin | 04-10-09 | 23:36

@bakoenin | 04-10-09 | 23:27
* gniffelt bij gedachte aan überhaupt bestaan van Israëlische of Duitsche doorzonwoning *

Chiant | 04-10-09 | 23:35

Vk en Trouw maken zich behoorlijk belachelijk. Flauwe rekeningetjes indienen voor een paar citaten en linkjes; die juist lezers aanbrengen (hoe meer clicks, hoe beter toch?)
Maar het lijkt dus om meer te gaan (ik kan het nog steeds moeilijk geloven, maar neem aan dat het klopt). Het gaat dus om het kapot maken van Pro Republica. Een walgelijke en zeer ernstige zaak. Weg persvrijheid, weg onafhankelijke journalistiek of wat daarvan over is. De afkeer van het Koningshuis zal alleen maar groter worden. En terecht; weg met dat gedateerde instituut, dat verworden is tot een kostbare klucht.
.
Nederland is sowieso aan het afglijden richting insnoering en onvrijheid; met grote dank aan de CDA-Calvijnfascisten van Balkenende en hun asocialistische relivrienden van de PvdA, en de verdwaasden van de CU.
.
Ook het recht op demonstreren gaat er langzaam aan:
www.ikonrtv.nl/daw/uitzending.asp?lInt...
Ik heb dat vanmorgen beluisterd. Puur fascisme. Zeer verontrustend. En dat bovenop de juridische jihad tegen Wilders, de razzia tegen Nekschot, de verregaande aantasting van privacy, het botweg negeren van het “NEE EU”-referendum (wat op zich al een revolutie waard is), het kontlikken van en de kolonisatie door de religie van *kuch* vrede, de verslechterende positie van homo’s, de persbreidel door Aleid Wolfsen … en zo zijn er nog wel meer zaken te noemen.
.
Nederland gaat ten onder aan Bilderberg-besluitvorming. We zitten al decennia met die erfenis van ouwe schuinsmarcheerder Bernhard; en met een Koningshuis en hun vazallen die dat normaal zijn gaan vinden; dat een kliek grote bedrijven en grotendeels niet gekozen regenten gaan zitten beslissen wat wel en niet goed voor ons is; zonder parlementaire controle. Onze democratie stelt in wezen dus al niet veel meer voor; en met de EU wordt het alleen maar slechter.
.
Er moet hard gewerkt worden om dat wat door de regentenkliek wordt afgebroken, weer terug te winnen. Daarvoor is nodig dat vooral de linkse medemens weer wakker wordt. Wat is er geworden van het begrip maatschappijkritiek? Wat zijn dat een stel ingesufte policorre dwazen geworden! WimLex koloniseert een stuk Mozambique, en de normaal-schreeuwers zijn stil. WimMax kopen een paleisje in Argentinië, en ze houden hun bek. De AOW, en binnenkort nog veel meer van de welvaartstaat wordt in feite zonder werkelijke noodzaak afgebroken ten gunste van bankdirecteuren, maar ze pikken de drogredenen als makke schapen.
Het Verraad van Links (vooral PvdA), maar ook het eeuwige gesuf van rechts/liberaal (vooral VVD), kan ons de vrijheid gaan kosten.
.
Hulde voor dit stuk van Brusselmans, en voor de moed van Pro Republica. Deze huldebetuiging zou niet nodig moeten zijn. Maar we weten inmiddels dat de tengels van de Van Amsbergjes ver, diep en hard kunnen reiken.

Fijnstoffer | 04-10-09 | 23:35

*uurtje out*

seven | 04-10-09 | 23:35

bakoenin | 04-10-09 | 23:31
Geloof dat men zelfs Den Uyl nog credits geeft voor de 'wijze manier' waarop hij destijds het gedonder rond Bernhard oploste.

Meer dan lafheid was het niet en 't past wonderwel in je 'stokpaardje'.

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 23:34

Stroopdoos | 04-10-09 | 23:31
Interessant toch, hoe ze telkens overal vakantiehuizen bouwen of hotels en als het lukt ze de winst in hun zak steken, en als het project een mislukking blijkt de rekening doorschuiven aan mensen die wel belasting betalen, en in feite zelfs doorschuiven naar de jonge generaties, onze kinderen dus.

seven | 04-10-09 | 23:34

Een prominent lid van het koningshuis van Nederland, dat beweert dat haar onderdanen niet bestaan, is een gevaar voor het voorbestaan van Nederland.

de honden blaffen... | 04-10-09 | 23:33

ligt het nu aan mij of zijn er meer die de bindende kracht niet voelen van ons Koningshuis.Of kunt u zich vereenzelvigen met geprivilegieerde lustmoordenaars die onze bossen onveilig maken en voor wie de drijfjacht grenzen noch beperkingen kent?Voelt u zich betegenwoordigd door een vorstin bij wie de Argentijnse facist Jorge Zorregiueta zeer geregeld en op onze kosten een graag geziene gast is?Ervaart u het als bindend voor uw Nederlandschap dat ons vorstenhuis in wezen volkomen Duits is? Zo is er meer.De Oranjes hebben altijd bizondere banden onderhouden met dubiueze staatshoofden, van Hirohito tot Ceaucescu, van Tito tot Soeharto. Sowieso zijn ze behoorlijk uniformziek en militaristisch tot in hun diepste velzels.Waarom loop Willem Alexander bij oficiele gelegen heden altijd in een carnavalesk oorlogskostuum?En dan de homo vriendelijkheid van de Oranjes.Beatrix heeft herhaaldelijk verklaard dat ze het beu is in het buitenland altijd weer uitleg te moeten geven over abortus,euthanasie, drugs en homohuwelijk.Ze heeft met Wim KOk stevig geprobeert om de openstelling van het burgelijk huwelijk zolang mogelijk tegen te houden.Partners van homosexuele gasten waren lange tijd niet welkom op koninklijke ontvangsten.W-A heeft er nog in 2002 aan een diner in London schande van gesproken dan de burgemeester van Amsterdam homohuwelijken voltrok. Toen een vriend hem er op wees dat hij zich misschien iets diplomatieker zou moeten uitdrukken in het openbaar, gaf de prins een ferme vloek ten beste en liet weten dat hij mocht zeggen wat hij wou.Voelt u nog de bindende kracht??
En daar zitten we dan met die Oranjes.Bernard bezwendelde en besodemieterde alles en iedereen en neukte in het buitenland minstens drie bastaards bij elkaar, een andere dochter gebruikt een paleis om de belastingen te ontduiken, weer een ander trouwt met een Spaanse don Fiasco en probeert de Spaanse troon te pakken. de verklaard niet-homoseksuele Johan Friso trouwde met een gangstersnol en onze toekomstige kroonprinses en koningin rijdt paardje op de knie van een oorlogsmisdadiger, de ene oorlogs misdadiger gooit gevangenen uit het vliegtuig en krijgt levenslang en de ander zat in de regering die de opdracht daatoe gaf,en zit aan tafel met de koningin van Nederland.En daar moet ik me dan mee indentificeren,,,,,,,,, voelt U nog steeds de bindende kracht met ons KOningshuis?

Da Cockring | 04-10-09 | 23:33

Porrello | 04-10-09 | 23:27
'... naar voren wordt geschoven...?
Door wie en waarvoor?

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 23:32

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 23:29
Is het niet frappant dat juist de PvdA zovele malen de redder van het koningshuis is geweest ?
Toeval bestaat, maar te veel niet.

bakoenin | 04-10-09 | 23:31

Iemand nog een voorbeeld uit de geschiedenis waar de afschaffing van het koningshuis niet met geweld gepaard ging?

Het probleem in NL is dat het koningshuis overal zijn tentakels heeft. In de industrie, bij justitie en bij de rest van de ministeries in de hoge ambtenarij. En natuurlijk in de kinderopvang en de katholieke kerk.

Het koningshuis afschaffen betekent een aardverschuiving.

R. Pankaurowasmetomo | 04-10-09 | 23:31

@Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 23:17
Ben net lid geworden van die club en heb aanzienlijk meer dan de gevraagde minimum contributie overgemaakt. Volgt dit voorbeeld.

CoJoNes | 04-10-09 | 23:30

Porrello | 04-10-09 | 23:22
Stalin gekozen ?
Nah nee, die heeft door allerhande politieke spelletjes, en moordpartijen de macht naar zich toe getrokken.
Natuurlijk willen we een lintjesknipper, maar wel 1 die we zelf kiezen.

bakoenin | 04-10-09 | 23:29

bakoenin | 04-10-09 | 23:21
Heb je link even vluchtig bekeken. Het tegenovergestelde lijkt me onwaarschijnlijker.

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 23:29


Als The Balk straks naar voren wordt geschoven voor de nieuwe vacature als President Van Het Vierde Rijk zijn we blij dat we hier nog een koningshuis hebben, al is het dan slechts ceremonieel.

Porrello | 04-10-09 | 23:27

Porrello | 04-10-09 | 23:15
Gewoon een president zoals in Duitsland of Israel, een malloot die lintjes mag doorknippen en in een doorzon woning woont.
Dat is genoeg, internationale betrekkingen , daar heb je BZ voor.

bakoenin | 04-10-09 | 23:27

Porrello | 04-10-09 | 23:22
Ze mag zich verkiesbaar stellen als president, en haar kinderen mogen dat ook. Kijken of ze generaties achter elkaar de troon blijven winnen.. Eerlijke deal, daar kan je niet tegen zijn lijkt mij. Kijken of ze echt langdurig democratische steun hebben..

seven | 04-10-09 | 23:26

Chiant | 04-10-09 | 23:19
Als je zo aandringt wil ik er wel eens over nadenken.

spanarchist | 04-10-09 | 23:24

Hier komt de aap uit de mouw.
.
De Volkskrant, Trouw, AD en NRC (en indirect het Parool) zijn via de Stichting Democratie en Media (lang tijd eigenaar van meer dan 90 procent van PCM) totaal in handen van de PvdA. Deze uitgever kan dan uiteindelijk niet anders dan regelmatig steun verlenen aan diezelfde PvdA en breekt daarvoor regelmatig alle journalistieke codes die er zijn. De PCM kranten zijn inmiddels verworden tot niet veel meer dan een spreekbuis voor de regeringspartij PvdA.
.
Met 94,4 prcent van de aandelen van PCM in handen, is Stichting Democratie en Media (SDM) weer de grootste aandeelhouder.
.
“PCM was en is het belangrijkste middel om de doelstelling ‘bevordering van de pluriformiteit van de media’ te realiseren, aldus bestuursvoorzitter Els Swaab. De Stichting heeft haar vermogen (310 miljoen) voor een groot deel in PCM (210 miljoen) zitten”
.
Wat de PvdA voorschrijft dat drukken de Volkskrant en de overige PCM kranten braaf af. Zo was er eerder de affaire Aleid Wolfsen die ook dacht dat hij de drukpers onder controle had en dat is volstrekt de gewoonte bij de PvdA, vandaar dat hij er nog zit als Burgemeester van Utrecht en de media-aandacht daarvoor weer snel is vertrokken.
.
De bestuursleden van de stichting Democratie en Media
zijn allen belangrijke leden van de PvdA en vaak bij meerdere andere staatsorganen betrokken zoals de publieke omroep waardoor de greep op de media door de PvdA totaal is

ADO-Le-Cent | 04-10-09 | 23:23

@seven | 04-10-09 | 23:12
Ik bespeur hetzelfde idealisme als dat bij het republikeinse gedachtengoed past als het over het referendum gaat. U denk dat we in een land dat massaal op Balkenende stempt een 'nee' krijgen als het om het koningshuis gaat en in een vervolgstadium een waardig alternatief krijgen op classy Bea?

Laten we die dame nu maar voor die fooi mooi lintjes knippen en op staatsbezoek gaan. Geef dr desnoods wat minder. En laten het regerend pluche gewoon vervangen door wat seculier-liberaal-dualisme. Stalin was immers ook gekozen?

Porrello | 04-10-09 | 23:22

Chiant | 04-10-09 | 23:19
Maar natuurlijk, daarom stem ik ook graag op zulke nobele lieden.

bakoenin | 04-10-09 | 23:22

@CoJoNes | 04-10-09 | 23:12:
Spreekt voor zich dat zo'n regel in het staatsreglement vetgedrukt zal worden. Opdat wij (en vooral ZIJ) niet vergeten.

koerbagh ® | 04-10-09 | 23:22

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 23:02
Kom ik weer op mijn stokpaardje
nl.wikipedia.org/wiki/MPP
met dit verschil dat het artikel vergeet te vermelden dat ook de papieren pers en de publieke omroepen deel uitmaken van "Ons soort mensen"

bakoenin | 04-10-09 | 23:21

@bakoenin | 04-10-09 | 23:11
Noem mij een dreaumer, of een idealist, maar ik geloof toch graag dat er nog capabele lieden zijn die oprecht het beste voorhebben met Onze Natie en die volgaarne en onzelfzuchtig willen leiden en besturen.
Het is toch een nobele en eerbare roeping om Onsch Volck te mogen leiden?
Nu nog wachten op die op een Canadese Mounty gelijkende rechtschapen Adonis die deze ondankbare taak op zich wil én kan nemen.

Chiant | 04-10-09 | 23:19

Elisabeth2 | 04-10-09 | 23:17
Wereldvreemd..
Wat echt wereldvreemd is is dat de NL rechter ze nog gelijk gaf ook.......

seven | 04-10-09 | 23:19

En dan te bedenken dat er in rechte lijn helemaal geen druppel Oranje-Nassau bloed in de familie zit. Hoezo erfopvolging? De opvolging van Koning Gorilla was gewoon een coup d'état van de regentenkliek.
home.tele2.nl/rmp/columns.html (8 april 2007)
Goed, de familie de Ranitz-Von Lippe Biesterfeld-Von Amsberg doen het leuk als ze koekhappen en zaklopen op de Karst Tates' sterfdag, maar verder heb je er helemaal niks aan.

koerbagh ® | 04-10-09 | 23:19

Ach die kranten waren in de oorlog ook al fout.

R. Pankaurowasmetomo | 04-10-09 | 23:19

Fleauxe | 04-10-09 | 23:10
*vredespijp aanbiedt*
Ultieme pleonasme: monarchaïsme :p
JosVerbeek | 04-10-09 | 23:13
Trix heeft momenteel geen tijd, die zit nu voor de 12e keer bij die nieuwe musical, haispray geloof ik.

titsme | 04-10-09 | 23:18

en ons koningshuis stamt niet eens van de grote koningshuizen van Europa af, zoals de Karolingers, de Habsburgers of de Bourbons...

de^mol | 04-10-09 | 23:18

ADO-Le-Cent | 04-10-09 | 23:15
Inderdaad citaatrecht ftw! zie ook 20:30 ;)

seven | 04-10-09 | 23:17

Intussen bij ProRepublica... daar ligt wel die rekening. Het lijkt mij dat GS hier blijvend aandacht aan moet besteden en met name ook aan de rol van Volkskrant en Trouw (met man en paard noemerij). NRC een heldenrol toebedelen, zodat er wat verdeeldheid komt in het dode bomen gebeuren.

Als Rutger dan toch even niks te doen heeft, stuur hem dan eens langs die malloten van VK en Trouw.

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 23:17

Willempie en Max hebben in Amerika lopen klagen bij een of ander kudtblaadje dat ze privaat willen zijn. Lache, daar vliegt de internationale pers op af. Dat is smullen. Beetje dom weer?

Elisabeth2 | 04-10-09 | 23:17

De Vorstin zou zich eens moeten uitlaten over de samenleving. En dan niet verscholen achter de ministeriële verantwoordelijkheid. Waarom was ze niet op de plek waar van Gogh werd geslacht, doch ging ze wel op de thee bij jong Marokko in het clubhuis. Waarom moet er defensie-budget naar haar jacht, terwijl -as we speak- mevrouw Janssen in het verpleeghuis droomt van een eigen kamer?
Het boeit die mensen helemaal niets, rotzakken zijn het.

Fleauxe | 04-10-09 | 23:16

Femer | 04-10-09 | 23:14
Er zijn 200 netten, wees eens wat specifieker..

seven | 04-10-09 | 23:15

Geert for President!
Is vast goed voor de internationale betrekkingen.

Porrello | 04-10-09 | 23:15

Pure bluf.
Die kudtkranten kunnen zich helemaal niet op copyright beroepen.
Niet van de gedrukte en ook niet van de digitale versie.
Dat men niet van deze uitzonderingsclausule van de auteurswet op de hoogte is?
Laat ze hier hun tanden maar eens op stuk bijten.
.
home.versatel.nl/mondigeburger/auteurs...
.

ADO-Le-Cent | 04-10-09 | 23:15

offtopic: Waar blijft Rutger in dat tv-programma ?

Femer | 04-10-09 | 23:14

seven | 04-10-09 | 23:08
*naar trix mailen doet*

JosVerbeek | 04-10-09 | 23:13

moet er..

seven | 04-10-09 | 23:13

@superintel | 04-10-09 | 23:00

Tegen de stroming inzwemmen is zo week 23.

Opportunist | 04-10-09 | 23:12

Misschien moeten we maar een burgerinitiatief komen om het koningshuis af te zetten. 40k handtekeningen en het is onderwerp van de agenda. Koppel er een referendum aan vast en het kan snel gaan..

seven | 04-10-09 | 23:12

@koerbagh ® | 04-10-09 | 23:09
Graag grondwettelijk vastgelegd en indien noodzakelijk met het gebruik, of zelfs de plicht tot gebruik, van gepast geweld.

CoJoNes | 04-10-09 | 23:12

koerbagh ® | 04-10-09 | 23:09
Correct, dank voor de aanvulling

bakoenin | 04-10-09 | 23:11

koerbagh ® | 04-10-09 | 23:03
Stel me hierbij kandidaat voor functie van raadpensionaris-oude-stijl.

*Kunnen moet in Jaar van de Berserker*

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 23:10

@titsme | 04-10-09 | 23:08: Met graagte en gepaste trots. ;)

Fleauxe | 04-10-09 | 23:10

@bakoenin | 04-10-09 | 23:07 :
En het recht die gekozene op elk moment ook weer af te zetten. Een onmisbare aanvulling, me dunkt.

koerbagh ® | 04-10-09 | 23:09

Fleauxe | 04-10-09 | 23:07
Lol, accepteer je het als ik zeg dat dat een fijne reply is? :p

titsme | 04-10-09 | 23:08

@CoJoNes | 04-10-09 | 23:03
@Elisabeth2 | 04-10-09 | 23:05
ROFLOL!

Chiant | 04-10-09 | 23:08

Wat ging er aan Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden vooraf?
Het Plakkaat van Verlatinghe, ook wel Acte van Verlatinghe of akte van afzwering genoemd

Het kan dus worden gezien als de Nederlandse onafhankelijkheidsverklaring.
Het plakkaat was gebaseerd op keuren van de verschillende vorstendommen, waarin de vrijheden van de steden en vorstendommen waren opgesomd, zoals het Charter van Kortenberg uit 1312 en de Blijde Inkomst uit 1356. De Staten verklaarden dat hun vorst, Filips II, deze vrijheden en rechten had geschonden en verklaarden hem vervallen van de troon. Zijn troon werd verlaten verklaard.
nl.wikipedia.org/wiki/Acte_van_Verlati...
Zo simpel kan het zijn..

seven | 04-10-09 | 23:08

Wel een imagoprobleempje van het Koningshuis dat nu júíst de oude media in het voordeel van Bea pleiten.

Porrello | 04-10-09 | 23:08

Porrello | 04-10-09 | 23:03
Geen erfopvolging, dat is het verschil, dat ik belazerd en opgelicht wordt door machtsgeile parasieten, is niet zo erg, zo is het leven.
Maar ik wil wel kunnen stemmen op de parasiet die mijn voorkeur heeft.

bakoenin | 04-10-09 | 23:07

@superintel | 04-10-09 | 23:00: Dus vraagtekens zetten bij dergelijk dictatoriaal gedrag is landverraad? Verraad aan jouw elitaire kijk op de wereld, met Truus van Ambstbergen von HitlerjugendStein voorop. Ga toch weg, landverraad is je eigen cultuur en soevereiniteit veronachtzamen. Hele mond vol, gelukkig is er een afkorting voor lafhartig, op kosten van de burger cultuur relativeren; Maxima.
Onze cultuur bestaat niet, maar de inkomsten van die 'gekke oelanders' des te meer.
Monarchie, prima. De Oranjes, opzouten en nóóit meer terugkomen.

Fleauxe | 04-10-09 | 23:07

Voor iedereen die nog niet helemaal snapt wat het woord gotspe betekent: Lees @superintel | 04-10-09 | 23:00 en dan dit: www.tjoeten.be/?p=1941

Als je dan nog niet weet wat een gotspe is... Het zal @superintel in elk geval wel ontgaan.

koerbagh ® | 04-10-09 | 23:07

Chiant | 04-10-09 | 23:02
Gna gna, de schrik van zijn leven.

Elisabeth2 | 04-10-09 | 23:05

Als Alex nou uit een modaal gezin was gekomen, was hij wellicht vertaler geweest. Immers, Argentijnse brieven weet hij feilloos te interpreteren hihi.

titsme | 04-10-09 | 23:04

Meteen lid geworden, zijn die Orangisten nu helemaal gek geworden.
"sleept vast Guillotine naar het dorpsplein"

bakoenin | 04-10-09 | 23:04

@seven | 04-10-09 | 22:55
Dat jullie met woorden als patriotisme, cultuur en nostalgie niet warm te maken zijn voor een lousy paar miljoen is me inmiddels duidelijk. Maar het onoverkombare voordeel van een president met naar verwachting meer macht dan de ceremoniele functie van Bea is me vooralsnog onduidelijk. Als het alleen om de dukaten gaat zou ik inderdaad zeggen; het mag iets minder. Maar een republiek?

Porrello | 04-10-09 | 23:03

@Porrello | 04-10-09 | 22:46:
Jij schijnt te vergeten dat dit land zijn grootste faam en naam in politiek, wetenschap en filosofie (alsook zijn rijkdom/welvaart) heeft opgebouwd toen het een republiek was. Overigens hoeven we helemaal geen president, we noemen de functie gewoon weer raadspensionaris.

koerbagh ® | 04-10-09 | 23:03

@Chiant | 04-10-09 | 23:02
Tijd voor beter watermanagement, mijn waarde. Ik weet nog wel iemand.

CoJoNes | 04-10-09 | 23:03

Porrello | 04-10-09 | 22:55
Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden nl.wikipedia.org/wiki/Republiek_der_Ze... en wat hadden we toen, inderdaad,
De Gouden eeuw..
"De Gouden Eeuw was een periode in de Nederlandse geschiedenis, en dan met name van de noordelijke zeven Verenigde Provinciën, waarin de Nederlandse handel, wetenschap, kunst en militaire macht (vooral ter zee) een toppositie in de wereld innamen" nl.wikipedia.org/wiki/Gouden_Eeuw
NL zou nooit iets geweest zijn zonder de Republiek..

seven | 04-10-09 | 23:03

koerbagh ® | 04-10-09 | 22:55
This topic had you comin'.

Kan niet genoeg benadrukt worden dat het Oranjehuis niet legitiem is en in alle opzichten een belediging is voor het verstand en alleen al daarom op moet rotten. Dat de ratten van de Volkskrant en Trouw zich voor het karretje van dit zooitje graaierTs laten spannen is al voldoende reden om eventuele abonnementen op die kranten op te zeggen (alsof iemand hier zo gek is een rooie stuiver uit te geven aan die twee onnozele klotekranten).

Lijkt me wel een tof (vet cool) idee om het advocatenkantoor te gaan Ddossen. Adressen in topic.

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 23:02

@superintel | 04-10-09 | 23:00
Leuk en erudiet dat je 'landverraders' in dit kader gebruikt.

CoJoNes | 04-10-09 | 23:02

Elisabeth2 & CoJoNes gaan neuqen vanavond. Ik voel het aan mijn water.

Chiant | 04-10-09 | 23:02

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 22:55
We dwalen enorm af van het topic.

Elisabeth2 | 04-10-09 | 23:01

brusselmans, ik weet ni waar het mis is gegaan bij jou, maar dat monarchie-bashen is nu wel leuk geweest.
Ik wist niet dat er in nederland zoveel landverraders waren. Maar guess wat? ze zitten hier.

superintel | 04-10-09 | 23:00

Kan het 'koningshuis' niet naar het openluchtmuseum in de categorie vergane glorie?

Affengeiler Schwanz | 04-10-09 | 23:00

@Elisabeth2 | 04-10-09 | 22:55
Geen opgave lijkt me, de laatste keer dat jij cojones gezien hebt kostte een pakje Blueband nog fl 0,34.

CoJoNes | 04-10-09 | 22:58

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 22:53
Precies, dat bedoelde ik met 'etc etc'! :p En een '6' dkomt ook zo cheap over, dus een 7 is een mooi compromis. Soit, waarom probeer ik hier eigenlijk mensen te overtuigen van Alex' domheid? Sjonge, I'm losing it.

titsme | 04-10-09 | 22:56

Porrello | 04-10-09 | 22:46
Werk je soms als lakei? Balkenende zit gewoon in een 2 onder een kap. Maar als het koningshuis weg is, kunnen we wel het Catshuis laten bewonen hoor.. en de paleizen staan er dan ook nog.. (Zijn immers maar al te vaak staatsbezit) dus.. decorum kan blijven. Een koningshuis ernaast houden, terwijl we in feite al een premier (minister president) hebben zijn gewoon dubbele lasten. Exit met de ongekozen machten..

seven | 04-10-09 | 22:55

@JosVerbeek | 04-10-09 | 22:43
Wat de AOW ermee te maken heeft? Denk je dat als we Paleis Huis ten Bosch nu met brandende fakkels bestormen we geen cent meer kwijt zijn aan mevrouw en aanhang? Dat we kritisch moeten zijn en dat het wat minder kan, naar u wilt gekoppeld aan de economische achteruitgang staat buiten kijf. En dat we er ook gewoon kiekjes van mogen maken spreekt voor zich.

Maar een republiek? Dat is zegmaar het huurhuis binnen de woningmarkt. De geleasde Seat onder de auto's. De franse frietjes onder de patat. Allemaal nèt niet.

Porrello | 04-10-09 | 22:55

@JB86 | 04-10-09 | 22:35:
De hele grondwet moet van de grond af opnieuw worden geschreven en er moet zoveel mogelijk rotzooi uit. Religie en monarchie zijn daarbij het voornaamste, maar daar waar het gaat over de verdere staatsinrichting moet er heel wat veranderen wil er weer iets van een liberale geest doorheen waaien.
Overigens is de allerbeste grondwet die Nederland ooit heeft gekend die van 1798.
nl.wikisource.org/wiki/Grondwet_van_de...
Lekker kort ook. Da's een mooi beginnetje voor de nieuwe en dan de tussenliggende tijd met de oranje-kliek weer snel vergeten nadat we de Duits-Argentijnse familie met residentie in Den Haag en Wassenaar een enkele reis Mozambique als afscheidscadeautje hebben gegeven. Vooruit het familiefortuin mogen ze houden onder voorbehoud van het alsnog betalen van successierechten en vermogensbelasting met terugwerkende kracht vanaf (laten schappelijk zijn) 1948. Vooruit, dan mogen ze die aftandse Fokker70 PH-KBX ook houden.

koerbagh ® | 04-10-09 | 22:55

Sluit ogen en doet alsof er geen CoJoNes bestaat.

Elisabeth2 | 04-10-09 | 22:55

Maar wel bij elk WK heel hard het Wilhelmus mee mauwen

Opportunist | 04-10-09 | 22:55

@Jos Verbeek 22:43: wie zegt dat het stuk een 7 waard is? NIEMAND mag het zien, het is staatsgeheim! dus het ligt voor de hand dat het een pijnlijk slecht stuk is, en dat ze het beste een onopvallend cijfer als een 7 naar buiten kunnen sturen; 6 klinkt wel erg mager en iedereen begrijpt dan wel dat het onvoldoende geweest zou zijn als het toevallig niet prins pils had betroffen, een 8 klinkt weer te goed, want waarom zouden we dit prima stuk dan niet mogen lezen? Net zoiets als dat elfstedenkruisje voor WA, hij is tijdens die tocht stiekem door anderen gesteund, maar dat mogen wij niet weten, want WA is net als Mao de zwemmer natuurlijk een groot sportman.

Argyronauta | 04-10-09 | 22:55

Elisabeth2 | 04-10-09 | 22:51
Ik vermoed dat CJN 22:49 het meent. Ik denk ook dat die negerTs zo gek nog niet zijn. Waarom zou je ook? Onderdak en verwarming is geen probleem, of nauwelijks, er is geen IKEA, dus het enige wat je nodig hebt is wat eten en drinken. Why worry?

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 22:55

@Elisabeth2 | 04-10-09 | 22:51
In een niet socialistische staat is werk een middel, geen doel op zich. Ga je, zoals hier te lande, 75% belasting heffen dan wordt het een ander verhaal.

CoJoNes | 04-10-09 | 22:53

Zo, CoJoNes weg.

Elisabeth2 | 04-10-09 | 22:53

titsme | 04-10-09 | 22:47
Denk je dat iemand hem een 5 had dùrven geven? Uit alles wat je van hem hoort en ziet, blijkt dat hij met moeite de MAVO had kunnen afronden. Daarnaast, 't is geen leider en hij zou totaal kansloos zijn als hij 'blind' mee zou doen aan directe verkiezingen. Denk dat hij een goede kandidaat zou zijn voor een showtje als Big Brother, that's about it.

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 22:53

check

Markiezin de Sade | 04-10-09 | 22:52

@Porrello.22:37
U geeft zelf eigenlijk het antwoord al,als wij zouden kiezen,dat is dus het punt,zij komen niet op die stoel door verkozen te zijn,maar door erfopvolging.
Gewoon vanuit een bepaalde gleuf,onze strot in geduwd.

snoes | 04-10-09 | 22:52

CoJoNes | 04-10-09 | 22:49
Ga jij nu maar even meelen met Beserker.

Elisabeth2 | 04-10-09 | 22:51

@Cuypers | 04-10-09 | 22:43: Zet maar naast de postbus(firma).

Fleauxe | 04-10-09 | 22:50

Als het op het koningshuis aan komt is dit nationalistische forum opeens in alle staten.

Porrello | 04-10-09 | 22:49

@Elisabeth2 | 04-10-09 | 22:41
Briljant in z'n eenvoud. Die negers zijn zo gek nog niet.

CoJoNes | 04-10-09 | 22:49

CoJoNes | 04-10-09 | 22:41
't Lijkt soms leuker dan het is. Heb zelf vrienden in Zuid-Amerika wonen, enorm huis, enorme veranda etc., maar altijd 2 of 3 massieve honden in de tuin en levend in de wetenschap dat je leven er minder dan 5 euro waard is. Je honden worden zo ongeveer elke drie maanden vergiftigd, kun je weer nieuwe kopen.

Ik vroeg me af hoe leuk het is om in je eigen gevangenis te wonen.

Liggen de zaken iets anders, dan maar even via meel.

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 22:48

JosVerbeek | 04-10-09 | 22:43
Beetje 'oke whatever-opmerking', maar goed: De vader van mijn beste maat zit in de raad van State, en het is 100% zeker dat WA een 7 heeft gehaald voor zijn eindscriptie. Denk je even in: de maatschappelijke druk, de verdoken begeleiding etc etc. En dan een lousy 7 halen haha.

titsme | 04-10-09 | 22:47

@seven | 04-10-09 | 22:40
Juah. En toekomstig president Aboutaleb van het Republiek Der Verenigde Nederlanden sturen we met zijn dubbele paspoort in een Suzuki Alto(1991) naar een rijtjeshuis?

Juridisch hebben we al onze principes al verkocht aan de alsmaar islamiserende meerderheid. Laten we dat met onze cultuur alstublief niet doen.

Porrello | 04-10-09 | 22:46

JosVerbeek | 04-10-09 | 22:43
WL is het lachtertje van NL. Ik maak me ook echt zorgen over de geestestoestand van Max dat ze daar nog zolang bij blijft.

Elisabeth2 | 04-10-09 | 22:46

Waarom zijn de reacties van verstokte monarchisten altijd zo debiel? Nou ja, de vraag stellen is hem natuurlijk ook beantwoorden. Monarchisten zijn per definitie debiel, net zoiets als veluwegristenen.

Ik ben intussen wel lid geworden van Pro Republica. De dagen van de monarchie in Nederland zijn geteld.

Argyronauta | 04-10-09 | 22:45

-weggejorist-

Cuypers | 04-10-09 | 22:43

Porrello | 04-10-09 | 22:27
- Net zoveel als de verkiezingen voor het parlement, i guess. Als ze de campagne zelf betalen, who cares?
- Salaris president hoeft hooguit 2,5 euroton te zijn. Oboema krijgt volgens mij iets in die richting.
- Wat heeft de AOW van een koningin hiermee te maken?
- Bedrijven zijn echt niet afhankelijk van een oude dame voor hun orderportefeuille.
- Tsja, hoeveel invloed heeft WL daarop?
- Als het cijfer van WL-s eindscriptie bijna staatsgeheim is, hoe ver vertrouw je hem dan 'watermanagement' toe? Daar hebben we ingenieurs voor, die hebben er echt voor gestudeerd enzo.

JosVerbeek | 04-10-09 | 22:43

@Hellsmurfje | 04-10-09 | 22:35, welnee, de hele dag onder een palm op het strand hangen.
En wat gaat Wim Lex en : ) met koters daar doen? de hele dag onder een palm op het strand hangen.

gentle giant | 04-10-09 | 22:42

@Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 22:37
Heel toevallig kreeg ik eergisteren vaqn een broker die mijn handel wil kaarten in de mail voor een of andere second-home beurs in dat dorp van jou. Nu lees ik dus dat zelfs onze head honcho WimLex zo'n tweede stulp op een of ander jungle-eiland laat bouwen en dat je daar dus zonder enige moeite de lokale bevolking kunt decimeren als ze het onees zijn met je nieuw te bouwen dakkapel. In het kader van dit topic vroeg ik me derhalve af of je interesse had?

CoJoNes | 04-10-09 | 22:41

Hellsmurfje | 04-10-09 | 22:35
Negerts in Afrika hebben een ietwat afwijkende werkethos. Zij werken een dag en krijgen geld daarvoor. Nou mooi, daar kunnen we een week van leven en waarom dan die andere vier dagen werken.

Elisabeth2 | 04-10-09 | 22:41

Porrello | 04-10-09 | 22:37
Balk is ook niet direct gekozen. Misschien heb ik iets gemist, you tell me. Die sukkel zou ook nooit gekozen zijn.

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 22:40

Porrello | 04-10-09 | 22:35 In een totalitaire staat heeft iedereen werk, iedereen stemrecht om op de Partij te stemmen en elke dag te eten. De regering regelt alles.
En toch probeerden ze jarenlang naar het westen te ontsnappen, braken ze de muur af.

zeg maar jansen | 04-10-09 | 22:40

De mensen die zeggen dat een koningshuis goedkoper is dan een republiek moeten dat nog maar eens goed narekenen.
23 miljoen declareren, en hun paleizen, woningen, paarden, auto's en vaartuigen te laten onderhouden voor 78 miljoen euro? Let wel per jaar ! Ook nog 800 man/vrouw personeel en gratis wonen in staatsbezit. En als je een hotel laat bouwen ver weg en je privéprojectje maakt verlies, ach dan schuif je dat verlies toch gewoon door naar de belastingbetalers? En als het winst had gemaakt steek je het wel in je eigen zak..

Alle vorige minister presidenten van ons land die het feitelijk voor het zeggen hebben dragen deze verantwoordelijkheid voor veel meer werk voor minder geld. Daarbij is de minister president wel enigzins democratisch gekozen en is er altijd nog de mogelijkheid om na 4 jaar een ander te kiezen. Gelukkig waren dit de oudere cijfers, ze kunnen gerust zijn want de bedragen worden verhoogt zo blijkt uit de begroting. iig de grondwettelijke uitkering gaat flink omhoog..

Leve de Republiek der Nederlanden !

Frits Wester in Max Westermans nieuwe wereld: "Ik weet zeker als je het de kamerleden persoonlijk zou vragen, in het het geheim, 80% republikein is"http://cgi.omroep.nl/cgi-bin/streams?/id/KRO/serie/KRO_1293870/KRO_1301165/bb.20080915.asf?start=14:40 (Start direct bij fragment
(hele uitzending zien ?? > hier cgi.omroep.nl/cgi-bin/streams?/id/KRO/... hier zit het fragment op 14.40)

seven | 04-10-09 | 22:40

CoJoNes | 04-10-09 | 22:33
Ik woon er zelf en mensen vragen me wel eens de weg naar Artis. Ik zeg dan altijd, daar ben je al. Hier is het, ja, het apenverblijf, dat zocht je toch?

Krijg ik altijd te horen dat apen heel geen kopvodden op hebben in de natuur. Ja, dan is het met mijn geduld ook snel gedaan en begin ik gelijk te hengsten. Heel natuurlijk allemaal en een onvergetelijk dagje uit voor de toerist in kwestie. Ben in wezen heel sociaal bewogen, dat zal het zijn.

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 22:37

Confronterend vraagje voor de mensen die momenteel met de klavots in de rechterhand zitten bij de gedachte aan een republiek:

WimLex of The Balk?

Porrello | 04-10-09 | 22:37

Dat gedoe met dat huis in mozambique heeft nog wel een keerzijde. Ze stoppen er weet ik hoeveel geld in om een stukje land daar te ontwikkelen, vervolgens beginnen de negerts die toch al de hele dag niks deden en hun hand op hielden spntaan te zeiken om meer meer meer meer meer.... Niet dat ik het eens ben met dat huis daar, maar dat ge-O.H. over hoe zielig de negerts daar zijn klopt naar mijn idee ook niet.

Hellsmurfje | 04-10-09 | 22:35

* stelt vast dat Godwin inmiddels ook gearriveerd is *

Chiant | 04-10-09 | 22:35

@ Cojones. Chant heeft gelijk. Thorbecke heeft nooit kunnen voorzien wat er honderd jaar later met zijn grondwets-ontwerp zou gebeuren, in de loop van de tijd is er bijzonder veel aan veranderd. Alleen al het feit dat het kiesrecht volledig is uitgebreid. (Thorbecke was voor censuskiesrecht) Daarom pleit ik er voor om terug te gaan naar Thorebecke's kern. Maar zelfs een partij als de VVD zou hier haar vingers niet aan willen branden.

JB86 | 04-10-09 | 22:35

Tendentieus onderwerp. Het geeft helemaal geen pas om de oranje tokkies neer te zetten als simpele zielen. Immers, hoewel niet openbaar gemaakt is in juridische kringen algemeen bekend dat prins pils een 7 had voor zijn afstudeerscriptie. Dat is toch een formidabele prestatie als je zo dom bent! Daarnaast moet je Bernhard respecteren voor het feit dat zijn semi verdoken pedoseksuele gevoelens nooit echt tegen hem zijn gekeerd. De 'ik-hoop-dat-men-na-mijn-dood-niet-zal-zeggen-hij-deugde-niet-maar-hij-was-een-deugniet'-edelachtbare. Ook houdt pa Zorreguieta zich netjes op de achtergrond dus kunnen we het bloed aan zijn handen gewoon negeren. Voorts getuigt het deze paupers van zelfkennis een van hun door ons gefinancieerde verblijven 'Drakenstein' te noemen, en is deze belegen oubollige poppenkast zo deerniswekkend dat het eigenlijk grappig is. Dus een beetje meer respect voor onze voorbeeldburgers svp.

titsme | 04-10-09 | 22:35

Democratie, republiek het is allemaal wat idealistisch als je kijkt hoe de uitwerking er van is en wat er nu op het pluche zit. De vraag is: wie heeft er een beter alternatief?

Porrello | 04-10-09 | 22:35

Sjah wie trekt dan ook zijn bek open over negeromkopende oranjes dat is natuurlijk een gewisse doch stille dood te gemoed zien.
Heeft deze persoon dan nimmer gehoord van het alom bekende horen zien en zwijgen of anders... V.O.C. sentiment dat ons vaderland zo getrouw dient?

Opportunist | 04-10-09 | 22:35

JB86 | 04-10-09 | 22:19
Beatrix is niet kundig, ze is elitair en denkt door God benoemd te zijn. Ja serieus, heeft ze zelf eens gezegd. Wereldvreemd type. Goed, dat haar vader een SS-er was kan ze niks aan doen.

anti020front | 04-10-09 | 22:34

-weggejorist-

Cuypers | 04-10-09 | 22:33

@Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 22:27
Amsterdam is een groot pan-arabisch openluchtmuseum, gebouwd in de tijd dat er nog geen welstandscommissie bestond.

CoJoNes | 04-10-09 | 22:33

Er staat een postbode voor de deur met een onvoldoende gefrankeerde brief aan de heer Hitler. Is 'Berhard' aanwezig?

Fleauxe | 04-10-09 | 22:33

JB86 | 04-10-09 | 22:19
Waaruit blijkt precies die kundigheid van Beatrix? Ik vroeg iets soortgelijks ook al aan die sukkel van een Marcus, maar ook die stuntelaar kwam er niet uit.

Er nog van afgezien dat je wel totaal van de pot gerukt moet zijn om anno 2009 nog te pleiten voor zoiets obsoleets als een monarchie bij erfopvolging en het antwoord op die vraag niet eens van belang is, behalve dan dat je mij iets te lachen geeft.

Wat weer van belang is, dat moet je niet onderschatten. Ik beleef veel überlol aan Marcussen en types als jij.

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 22:33

"macht alleen bij het volk leggen = communisme/socialisme"
Nee hoor, dat heet democratie. Daarbij macht alleen bij de staat leggen = communisme / socialisme.

seven | 04-10-09 | 22:30

snoes | 04-10-09 | 22:28 Jammer, jammer dat je je comment ontkracht door je manier van aanspreken.

zeg maar jansen | 04-10-09 | 22:29

@zeg maar jansen.22:13
zeg zwitsal,doe eerst even het hele stuk lezen,en alle comment's,en kom dan maar terug met je helderheid.

snoes | 04-10-09 | 22:28

spanarchist | 04-10-09 | 22:21
Amsterdam, da's toch het lachertje van de wereld aan het worden? Dit past er naadloos in.

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 22:27

Jopie2009 | 04-10-09 | 22:27 Dan had ie meer voornamen gehad.

zeg maar jansen | 04-10-09 | 22:27

@JB86 | 04-10-09 | 22:19
Oh really?
Leg ons achterlijke linkse reaguurdertjes dan eens uit hoe het kan dat het OM en de rechterlijke macht onder hetzelfde ministerie vallen.
En als je toch bezig bent, leg dan ook eens uit waarom in Nederland nooit getoetst kan worden aan de Grondwet, behalve door een instantie van benoemde leden onder voorzitterschap van de monarch?
Nederland is een fokking bananenmonarchie.

CoJoNes | 04-10-09 | 22:27

*Marcus Porcius Cato hart en riem geven doet*

Wat kosten de verkiezingen van een president?
Wat is het salaris van een president?
Wat doet een AOW van een koningin? -komen we toch niet onderuit
Welk netwerk/klantenkring brengt Bea mee in nationaal belang?
Kan Wim die olymische spelen nog een keer binnenkoppen voor ons land?
Hoeveel verdient Wim met de watermanagementkennis positionering?

Porrello | 04-10-09 | 22:27

Is die Marcus Porcius Cato soms de nick name waaronder WilLex hier op GS opereert?

Jopie2009 | 04-10-09 | 22:27

Leve de republiek! Ik heb een hekel aan de ondemocratische von Amsbergjes maar ik kots pas echt op die lakei achtige losers van Trouw en Volkskrant en consorten. Van die knipmessen die denken dat een titel erven bij geboorte een geweldige prestatie is.

anti020front | 04-10-09 | 22:26

@JB86 | 04-10-09 | 22:19
Helemaal juist. Echter, Thorbecke had nooit kunnen bevroeden dat de PvdA c.s. in de trias politica de meeste sleutelposities als gemene deler kon bemachtigen en daardoor het principe van de scheiding der machten kon reformeren tot vereniging der machten.
* 20 januari 2010 indachtig *

Chiant | 04-10-09 | 22:26

spanarchist | 04-10-09 | 22:21
Nederland komt pas in opstand als de moslims het bier en Giro 555 verbieden.

Merlot | 04-10-09 | 22:26

Ga me nu aanmelden als lid van ProRepublica !

Crazy Horse | 04-10-09 | 22:25

sloepie | 04-10-09 | 22:19
OSM!
Als gezegd; de "strijd tegen de elites" van de socialisten, bleek achteraf niets anders dan een strijd om er zo gauw mogelijk zélf eentje te worden.

Merlot | 04-10-09 | 22:23

Een niet gekozen koningshuis is een ontkenning van de ware democratie.

Crazy Horse | 04-10-09 | 22:22

Ik zie rookpluimen vanuit de richting Marcus Porcius Cato verschijnen.

snoes | 04-10-09 | 22:22

Linken en citeren+bronvermelding mag toch? Wie zit er in dat wetboek te kliederen?

Porrello | 04-10-09 | 22:21

Merlot | 04-10-09 | 22:13
Hij eet ze rauw. Vanmiddag viel hij vanuit het niets een Dogo Argentino aan. Heb het arme beest nog net uit z'n moorddadige kaken weten te frutselen. Helaas, 't beest wat total-loss.

puppydogweb.com/gallery/dogoargentinos...

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 22:21

grappig dat wimlex en max zeggen 24x7 aan het werk te zijn terwijl jodocus +- 30 keer met vakantie is per jaar. ook vreemd is dan dat er toch foto's verboten werden mussen weil diese in privatzeit geschossen wuerden.

antizanic | 04-10-09 | 22:20

Wat een gezeik.
Ik zie liever 120 miljoen op jaarbasis naar het Koningshuis gaan, dan 234 miljoen (zoals nu het geval is) naar kansloze opvreters uit Verweggistan die hier de hand komen ophouden. De eerste besteding is een investering, de tweede een bodemloze put.

DatWelNatuurlijk | 04-10-09 | 22:19

fuckje | 04-10-09 | 22:12
Wijze vrouw. Graag een glas water. Dan je wel.

Elisabeth2 | 04-10-09 | 22:19

CoJoNes | 04-10-09 | 22:15 Ja, de leiband en het feit dat Pro-Republica daarover publiceert en dat die nu een rekening hebben gekregen van de krantenjongens.
En anderzijds is het weer eens leuk om de monarchie even door het slijk te halen, het koningshuis erop aan te vallen.
Maar, die stuurden die rekening niet.

zeg maar jansen | 04-10-09 | 22:19

-weggejorist-

sloepie | 04-10-09 | 22:19

Wat een EXTREEM rechts en links gelul hier allemaal. En dat terwijl volgens de pol de meeste reaguurders zichzelf als rechts-liberaal bestempelen.Thorbecke, een rechts-liberaal bij uitstek en de ontwerper van ons parlementaire monarchistische stelsel, zou in dat geval jullie voorbeeld moeten zijn. Thorbecke's intentie was om de macht in het land zoveel mogelijk te verdelen tussen uitvoerende macht, wetgevende macht en rechterlijke macht. En dat is hem bijzonder goed gelukt. (de macht alleen bij het volk leggen = communisme/socialisme en de geschiedenis laat zien dat dit tot een hoop ellende kan leiden) Thorbecke's ideën zijn afkomstig van een verzameling aan bijzonder intelligente politieke filosofen waaronder Locke, Montesquieu en De Toqueville. Zeg niet dat deze ideeën achterhaald zijn want ze zijn nog altijd universeel. Wat de financiele argumenten voor republieke staatsvorm van vele van jullie betreft; een president zal waarschijnlijk net zoveel kosten als ons koningshuis en dan heb ik het nog niet eens gehad over de eventuele kosten voor het omschakelen naar een republikeinse staatsvorm. Ik moet er overigens niet aan denken dat een of andere populair gekozen loser onze nationale vertegenwoordiger zou worden. Nee, doe mij dan maar een kundig vrouw als Beatrix als staatshoofd.
Het enige bezwaar tegen een koningshuis is wat mij betreft dan ook dat er misschien ooit een mislukking het koningsschap verwerft, maar vooralsnog zie ik dat niet gebeuren.

JB86 | 04-10-09 | 22:19

CoJoNes | 04-10-09 | 22:11
Kan handig zijn. Ik heb een Russische vlag, hangt nog omgekeerd ook. Zuigt zwaar dat het ding niet wappert.

*Steve Jobs bellen gaat*

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 22:17

@zeg maar jansen | 04-10-09 | 22:13

nee jij bent het licht hier... lezen !!!!

Tzakje | 04-10-09 | 22:16

"Willem Alexander is als geen ander in staat om ons land te leiden. helder, doordacht, met vaste hand en scherpe blik. Daarom een Koninkrijk !

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 21:53"
Als iemand deze waanzin redelijk kan onderbouwen vind ik dat gewoon knap.

gentle giant | 04-10-09 | 22:16

@zeg maar jansen | 04-10-09 | 22:13
Nou... het gaat vooral ook over de leiband waar de echt dode bomen aan lopen. Lees het uitstekende schrijfsel van Brusselmans nog eens.

CoJoNes | 04-10-09 | 22:15

Heuj! De oude media sturen een briefje en nu zijn WimLex & Max plots de pineut?

Porrello | 04-10-09 | 22:14

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 22:12
Ah, dan is het goed.
Hoe is het met Z.K.H. Kroonprins Berserkje?
Eet-ie zijn gestampte kat met rode kool zoetjes?

Merlot | 04-10-09 | 22:13

snoes | 04-10-09 | 22:11 Jij en nog een paar anderen missen het punt waar het over gaat, het gaat niet over het koningshuis.
Het gaat over een paar dode bomen uitgeverijen die voor het kopiëren van het internet een rekening hebben gestuurd.

zeg maar jansen | 04-10-09 | 22:13

@Elisabeth2 | 04-10-09 | 22:11
Prima, lies. waar wilde jij het over hebben, de rooie en z'n escapades? Toe maar even meis. Ik voel je wanhoop nu het ineens ergens over gaat op dit uur.

CoJoNes | 04-10-09 | 22:13

* houdt wijselijk haar mond, en gaat met verfrissingen rond *

fuckje | 04-10-09 | 22:12

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 22:10
Ja, tarara, ga jij maar lekker naar de hoompeets van de Rojo's!
Daar hoef je geen lastige vragen te beantwoorden.

Merlot | 04-10-09 | 22:12

Merlot | 04-10-09 | 22:06
We praten natuurlijk over de tijd dat IK de baas ben. Dat duurt nog even, maar is een historische onvermijdelijkheid. Lelijk woord, dat laatste, maar wel duidelijk.

*Nog klassiek marxistisch-leninistisch-hegeliaans opgevoed is geworden*

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 22:12

@Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 22:09
Nope, heb een amerikaans vlaggetje rechtsbovenin staan, gebruik ik het meest. En nee, dat is niet stoer, ik weet het.

CoJoNes | 04-10-09 | 22:11

Wat een heerlijk stuk Brusselmans, geen speld tussen te krijgen.

grappert | 04-10-09 | 22:11

@Marcus Parcius Cato.21:53
Mag ik nu even heel hard lachen?
Ja,dat mag ik!
Ik heb nog nooit zo'n stuk onbenul gezien als die plofkop.
Zoveel stupide uitlatingen,als bij hem,heb ik nog nooit bij een mens gezien of gehoord.
Herrinnerd u zich de uitspraak van Maxima nog? Hij is een beetje Dom.. nou zeg maar veel.

snoes | 04-10-09 | 22:11

gentle giant | 04-10-09 | 22:07
Vind jij dat echt? Het lijkt mij meer een vervelend verjaardagsfeestje waar de mannen weer het hoogste woord hebben.

Elisabeth2 | 04-10-09 | 22:11

@ aan allen
Ja Godverdomme niet allemaal tegelijk ! Hoe moet ik daar fatsoenlijk op reaguren ? Waarom gaan jullie eigenlijk niet met z'n allen elkaars kondt likken op die kudt site van een prorepublica ? En neem die Brusselmans met zijn schiphol kamelen maar mee !! gvd...

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 22:10

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 22:05
Je moet natuurlijk een royalist wezen om zo achteloos met burgerlevens te kunnen én willen omgaan.

Merlot | 04-10-09 | 22:09

CoJoNes | 04-10-09 | 22:06
CMD-u en dan letter naar keuze, dat moet toch kunnen bij jou; ëüïäö.
Dit terzijde.

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 22:09

@CoffeePatch | 04-10-09 | 21:57

Tja maar dan ben je ook voorgoed van ze af, je weet maar nooit met al die bastaardjes die nog overal rondzwerven...

Tzakje | 04-10-09 | 22:09

gentle giant | 04-10-09 | 22:07
Wat versta jij onder een 'goede discussie'?
*zeker weet dat daarover te discussiëren valt*

JosVerbeek | 04-10-09 | 22:09

Rare jongen , die Romein.

gentle giant | 04-10-09 | 22:08

Goeie discussie vanavond, tijd geleden.

gentle giant | 04-10-09 | 22:07

1974

spanarchist | 04-10-09 | 22:06

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 22:02
Schat, in het huidige politiek klimaat zou het alleen maar betekenen, dat Wilders, Gregorius Nekschot, PrittStift, jij en ik elkaar de hand kunnen schudden op de morgen dat we gezamenlijk opgehangen zullen worden.

Merlot | 04-10-09 | 22:06

CoJoNes | 04-10-09 | 21:56
Het Nederlandse koninkshuis wordt sowieso bewoond door Duitsers en Argentijnen. Voor een ieder met historisch besef (1874, 1978) een absolute belediging.

spanarchist | 04-10-09 | 22:06

-p, onder andere

CoJoNes | 04-10-09 | 22:06

@Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 21:53

Citeer jij daar uit een open bron?

azijnseikerT | 04-10-09 | 22:05

citeren mag toch als nieuwsmedium. dat is waarom de meeste kranten niet betalen voor de dingen die ze zelf publiceren. telegrof is er ook nogal sterk in.

antizanic | 04-10-09 | 22:05

@ Merlot | 04-10-09 | 21:59
Ja, sorry je kunt niet alles hebben.

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 22:05

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 22:00
Muhahaha, volkomen ceremonieel!
Nederland is één van de weinige beschaafde landen waar het Koningshuis nog politieke invloed heeft.
Echt ridicuul.
Als Marokkanen wat slimmer waren, zouden ze nogal wat kritiek kunnen pareren met "jullie hebben anders net zo'n achterlijke staatsvorm als wij in Marokko, een koningshuis met politieke macht, en een koning(in) die tevens Verdediger van de Nationale Religie is".

Merlot | 04-10-09 | 22:05

@Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 22:00
Nee, in Japan gaat het economisch gezien de laatste 20 jaar ook echt uitstekend. Die gasten schijten bagger nu hun yen ineens meer waard gaat worden t.o.v. de euro en de dollar. Japan is een schoolvoorbeeld van een hoe je een land niet moet runnen. Japan wordt bestuurd door de VS en Europa, puur monetair gezien, de Jappanners kunnen zelf geen enkele invloed uitoefenen op hun economisch beleid.

het is monarchieen eigen.

CoJoNes | 04-10-09 | 22:04

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 22:00
Natuurlijk chargeer ik, maar een monarchie is gewoon volledig achterhaald. Ja, Japan kent een monarchie, maar je vergeet dat de USA de invloed van de keizer drastisch heeft ingeperkt..
Voordat je begint te oreren over economische voordelen van een koningshuis, dat ze jaarlijks zoveel miljard binnenhalen, no way, dat is flagrante onzin.

JosVerbeek | 04-10-09 | 22:04

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 21:57
Kijk, Marcus, daar heb je dan wel weer een punt. De doodstraf kan wat mij betreft morgen worden ingevoerd, gelijk met een wisseling van de monarchie voor een republiek.

Ben dan wel voor openbare terechtstellingen, met guillotine e.d., vrij toegankelijk voor het publiek. Ik weet wel wat kandidaten. Niet omdat zij zelf zo fout waren, maar omdat hun ouders dat waren. Je wordt dan afgerekend op de daden van een ander en dat is weer helemaal in lijn met jouw grappige idee dat er ook maar iets is dat pleit voor erfopvolging als staatshoofd.

*Transavia bellen gaat*

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 22:02

@ JosVerbeek | 04-10-09 | 21:52
Wij doen Economisch niet mee ? begrijp ik dat nu goed ? Verder wijs ik erop dat één van de (economisch) machtigste landen, Japan, ook een monarchie kent. Er is echt geen Japanner die het in zijn hersenloze kop haalt om dat ook maar even in twijfel te trekken, en terecht natuurlijk.

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 22:00

Paleis Noordeinde / Daffodil Trust en daarna de Krocus Trust, voor al uw belastingontwijkende brievenbusfirma's cq offshore low tax havens.
www.youtube.com/watch?v=ZgXMqdcemuQ ( Tja je moet wat als je, zo zegt Frits Wester, 9 MRD erft.. )

seven | 04-10-09 | 22:00

@Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 21:57
Count me in!

Chiant | 04-10-09 | 22:00

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 21:57
Nee ... ik ben op zich niet tegen de doodstraf, maar ik vertrouw het onze treurige incompentente OM en rechters gewoon niet toe.

Merlot | 04-10-09 | 21:59

CoffeePatch | 04-10-09 | 21:57
Dat is nadrukkelijk ook niet het doel van ProRepublica. Hoeft ook niet van mij, je kan best iemand gewoon mondeling danwel schriftelijk verzoeken zijn of haar biezen te pakken. Uiteraard nadat de achterstallige belasting (met rente!) geïnd is..

JosVerbeek | 04-10-09 | 21:59

Marcus Porcius Cato demitte nobis debita nostra salva nos ab igne inferiori perduc in caelum.

Chiant | 04-10-09 | 21:59

Marcus Porcius Cato vindt dat de doodstraf weer moet worden ingevoerd, maar de wijze waarop de Fransen hun koningshuis hebben opgeruimd hoeft voor mij nou ook weer niet.

CoffeePatch | 04-10-09 | 21:57

@ Merlot | 04-10-09 | 21:54
O.k, dan spreken we het volgende af, we schaffen het koningshuis af, als de doodstraf weer ingevoerd wordt. O.k. ? Doen we dat ?

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 21:57

"Willem Alexander is als geen ander in staat om ons land te leiden. helder, doordacht, met vaste hand en scherpe blik."
Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 21:53
Heerlijk, Helder, Heineken, met zwalkende gang en dubbelblik!

Merlot | 04-10-09 | 21:57

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 21:53
Ik wist het! Die Marcus, dat is een lachkomiek, QED.

Doe je Alex niet te kort door hem alleen maar een soort van 'leider' te noemen en niet 'Een Groot Roerganger'? Dat zou passender zijn, gelet op z'n gefröbel met water. Hij is, dat moet ik toegeven, buitengewoon intelligent *proest*.

Doe nog eens wat plempen!

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 21:57

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 21:53
Nu ga je overdrijven.. kom je zo toevallig uit de kast als republikein?
*pilsje aan MPC aanreikt*

JosVerbeek | 04-10-09 | 21:56

@Elisabeth2.21:43
Ha ha,zie het voor me,maxi op oranje opoefiets,en WimLex met rugzakje op het centraal.

snoes | 04-10-09 | 21:56

Wellicht ten overvloede, het zal al wel gezegd zijn maar tegelijkertijd kan het niet vaak genoeg duidelijk gemaakt worden:
1. De hele Oranje kliek is zelf door een staatsgreep aan de macht gekomen
2. De vader van Wilhelmina was ab-so-luut geen van oranje
3. Wilhelmina was hoogstwaarschijnlijk een dochter van de Ranitz
4. De nazaten van Wilhelmina moeten eerst maar eens aantonen dat ze ueberhaupt aanspraak kunnen maken op de monarchie

(Dit alles uiteraard nog los van het volstrekt immorele en verwerpelijke principe van monarchie in het bijzonder en erfopvolging in het algemeen.)

CoJoNes | 04-10-09 | 21:56

Die vergelijkingen tussen Monarchie en Republiek in de comments gaan niet op.
Premiers van republieken worden vergeleken met koningen en koninginnen van monarchieen. Ik heb niks tegen Beatrix of WimLex. Als ze tot president gekozen worden dan is dat ok, maar ik wil ze WEL kunnen kiezen en de mogelijkheid hebben om ze er na 4 of 5 jaar weer uit te donderen.
Neemt niet weg dat we, republiek of koninkrijk, toch nog steeds met die
Balkenende blijven zitten.
Desalniettemin: Leve de Republiek!

Jimmer | 04-10-09 | 21:56

CoJoNes | 04-10-09 | 21:50
Met dat diep buigen, laat je dan je peopert zien? Of wil je daarin genomen worden?
Diep buigen is zooo vorige eeuw. Doe niet meer doen.

Elisabeth2 | 04-10-09 | 21:54

@Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 21:50: Die gozer moet z'n grote smoel houden, zoals Spinoza het zou zeggen. Laat dat tuig eerst vermogensbelasting betalen, daarna praten we weer verder met lijders aan het syndroom van Trix.

Fleauxe | 04-10-09 | 21:54

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 21:47
Oooh ... de doodstraf???
Dat mág niet van de Keunigin.
Die is daar Tegen!
Ik zou maar eens gauw gaan biechten bij het dichtsbijzijnde, belastingvrijgestelde filiaal van Monarchie Vaticaanstad!

Merlot | 04-10-09 | 21:54

@ Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 21:44
Willem Alexander is als geen ander in staat om ons land te leiden. helder, doordacht, met vaste hand en scherpe blik. Daarom een Koninkrijk !

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 21:53

Het koningshuis kan doen en laten wat het wil; dat er nooit een groter verzet tegen gekomen is verbaast mij alleszins.

fjordman | 04-10-09 | 21:52

CoJoNes | 04-10-09 | 21:50
Er stond net wel een alt-tag, leek verdacht veel op bestandsnaam plaatje, nu niet meer.. ;)
.. Herinnering koestert..

seven | 04-10-09 | 21:52

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 21:47
Wat lijkt je beter? Een land dat smoel heeft omdat het economisch in de wereld zijn mannetje staat of een land dat smoel heeft vanwege een ouwe vent in een lange jurk (Vaticaan) of een oude vrouw met een lange jurk en een vrachtwagenwiel op haar blauwbloedige hoofd? Dream on, het hele instituut van de monarchie is net zo gedateerd als 56k-modems.

JosVerbeek | 04-10-09 | 21:52

*Diep buigt voor held Brusselmans*
ROFLOL @ ontbreken alt-tag bij pica.

CoJoNes | 04-10-09 | 21:50

Fleauxe | 04-10-09 | 21:46
Ik schat in dat jij vooral let op het hoofddeksel van onze Geliefde Vorstin - soms is daar een vogelnestje in verscholen en wij weten niet welke vogel daar doorgaans in nestelt.

Ik vermoed, gelet op Alex' toekomst, een watervogel, dus ik hou nog even m'n paarden. Voor je 't weet ben ik Pro Monarchie, samen met de onvolprezen Marcus, die eenzame StrijderT voor Vrijheid en Recht.

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 21:50

-weggejorist-

Cuypers | 04-10-09 | 21:50

gentle giant | 04-10-09 | 21:46
LOL

Zo jammer! | 04-10-09 | 21:49

Nou, dan moeten wij ProRepublica maar flink steunen om weer wat evenwicht te krijgen

GSpot | 04-10-09 | 21:49

Leve de monarchie, leve de koningin, leve Willem IV!

grotemol | 04-10-09 | 21:48

@ Merlot | 04-10-09 | 21:41
Die conclusie gaat iets te ver. Ik zei alleen dat het Vaticaan meer smoel heeft, nou ja, inderdaad zelfs meer dan Duitsland met die grijs, grauwe Merkel. Dat was mijn punt verder vind ik gewoon dat Gristenen voor de leeuwen moeten. Had ik vandaag trouwens ook al gezegd dat ik vind dat in Nederland de doodstraf weer moet worden ingevoerd ? Nee, nou dan bij deze.

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 21:47

Mensen die een monarchie verdedigen, zijn het niet waard om mee in discussie te gaan.....

Ik zeg: invoeren van Absolute Democratie!
d.w.z. Het volk kan zelf wetten indienen!
Voorstellen die door partijen gedaan worden MOETEN door het volk worden aangenomen of afgewezen.
Alle voorstellen, dus ook van de huidige partijen, worden via het internet gepresenteerd en middels de meningen van voor en tegenstanders kan "het volk" zelf bepalen of het wetsvoorstel aangenomen wordt of niet.

Ohja en weg met het koningshuis en alle politieke partijen........
De tijd is rijp voor een nieuwe vorm van politiek!

Absolute Democratie, politiek voor de massa!

disclaimer: Alle problemen in de toekomst zijn dan aan het niveau van de mensheid in het algemeen te danken.

Absolute Democratie | 04-10-09 | 21:47

Jongens en meisjes. Nederland is een koninkrijk. Onze huidige vorstin heet Beatrix. Zij heeft een zoon, Alex. Deze Alex wordt straks koning.

Waar het allemaal goed voor is, dat gaat Marcus zo nog even uitleggen. Toch, Marcus?

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 21:47

Hét antwoord van de policore elite op vervelende tegengeluiden: we gaan ze kapotprocederen. Of het nu Nekschot is, die nog steeds niet weet waar hij aan toe is of Opinio, dat door de waarden-en-normen MP kapotgeprocedeerd is, alles hun onwelgevallig is zal kapot gemaakt worden.

spanarchist | 04-10-09 | 21:47

anjameulenbelt.sp.nl/weblog/2009/10/03...
#
Commentaar van het jaar:
Houd de kwestie simpel; gewoon cowboys en indianen. (Dat het lot van de indianen de Palestijnen moge voorbij gaan).
Gender, sex, homo, hetero, holebi, trans en trav; het maakt de fundamentele strijd onoverzichtelijk.
Israël dient gewoon de rechten van Palestijnen te erkennen.

Reactie door evert — zondag 4 oktober 2009 @ 13.59

gentle giant | 04-10-09 | 21:46

@Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 21:41: Dat klopt, maar de nieuwe politieke invloeden zullen de rol van de Vorst drastisch decimeren. En terecht, dat stelletje landverraders wordt door sommigen de Galg toegewenst, mag jij eens raden of ik het daar mee eens ben of niet.

Fleauxe | 04-10-09 | 21:46

lang leve de koning!! terecht weg met die hippies

Littlemob | 04-10-09 | 21:45

Marcus?

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 21:45

LOL@Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 21:41
Nederland is een koninkrijk. Goh joh, vertel!

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 21:45

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 21:36
Als je te bescheten bent om een vraag te beantwoorden en alleen maar met een tegenvraag kunt komen, ach, dan ben je in mijn boek een lutserT. Dat je dat bent, weet je waarschijnlijk al jaren.

Wat, Marcus, zijn precies de verdiensten van de monarchie (het Huis van Oranje!)? Moet voor jou toch appeltje-eitje zijn. Daar hebben we een vergelijking met Duitsland, Frankrijk, de USA etc. niet voor nodig.

Als je het niet weet, mag je 't ook zeggen hoor. Maar... graag hoor ik er iets over, want ik zit hier ook vanwege de humor om te lachen. Jij lijkt me wel iemand die mij aan 't lachen krijgt.

Give it a shot, boy!

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 21:44

@ Chiant | 04-10-09 | 21:41
Ik ken geen republiek waar het beter is dan in Nederland. Noem er mij één en de reden waarom, en ik zal naar u luisteren. * Zingt ondertussen uit volle borst, "Wilhelmus van Nassau ben ik van Duitschen Bloed..... het Vaderland getrouwe....*.

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 21:44

Als we Koninginnedag afschaffen als vrije dag dan hoeft de AOW leeftijd niet omhoog.

CoffeePatch | 04-10-09 | 21:43

snoes | 04-10-09 | 21:39
Een fiets voor Maxi met een kinderzitje voor en achter lijkt me meer dan voldoen. Willempie doet het maar met een OV-chipkaart als hij al weet hoe dat werkt.

Elisabeth2 | 04-10-09 | 21:43

Chiant | 04-10-09 | 21:41
Nee, hij houdt vast aan het bestaande ook al werkt het niet, omdat hij te bang is om het ongeziene nieuwe te proberen.

Merlot | 04-10-09 | 21:42

Voor het koningshuis geldt het motto van Pro Republica: WAT WEET, DAT DEERT. En dan weten er nog lang niet alles van.... Intransparantie is immers één van de hoofdbezwaren tegen het koningshuis.

Rest In Privacy | 04-10-09 | 21:41

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 21:36
Cato aanbidt de Paus, Cato aanbidt de Paus!
En hij denkt dat dat écht Nederlands is,

"Et unam, sanctam, catholicam et apostolicam Ecclesiam.
Confiteor unum baptisma in remissionem peccatorum.
Et expecto resurrectionem mortuorum,
et vitam venturi saeculi.
Amen."
[Fanatiek de dikke Marcus Porcius Catoiaanse wierookwalm wegwuift, bah!]

Merlot | 04-10-09 | 21:41

@ Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 21:39
Nederland is een Koninkrijk. Suck on it loser !

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 21:41

@Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 21:38
U drinkt dezelfde wijn!
* Beide glazen bijschenkt *
Dus u houdt vast aan het bestaande omdat het alternatief geen vooruitgang biedt?

Chiant | 04-10-09 | 21:41

Die StarFucker schreef toch mooie post zeg.. (de laatste link in het artikel)

quote:
"Samen met haar opperlakei Pieter Broertjes (De Volkskrant) is nauwgezet een nieuwe strategie uitgestippeld om lastige journalisten onder majesteit controle te brengen. Ik schreef al eerder hoe mijn favoriete Volkskrant van kritisch en onafhankelijk tot propagandavod van Oranje verworden is.

Daarnaast bestaat er sinds enkele jaren de Vereniging Van Koninklijk Huisverslaggevers. Bedoeld voor journalisten die “serieus” rapporteren over de monarchie. En wie dan serieus zijn, wordt geballoteerd door niemand minder dan de hofnar van Den Haag Jan Hoedeman (ook Volkskrant) en journalistieke vlieggewichten als het piepschuim van Radio 1 Theo van Bruggen wiens meest natte dromen zijn uitgekomen nu hij zich met microfoon en recorder in de buurt van Beatrix en consorten mag ophouden tussen twee Eurovisie Songfestivals door.

Dit koninlijk goedgekeurde zootje pennenlikkers bepaalt nu ook wie wel of niet goedgekeurde koninklijke journalistiek bedrijven." www.geenstijl.nl/mt/archieven/2004/03/...

seven | 04-10-09 | 21:40

De advocaten van Banning zijn in ieder geval wel thuis op het internet of hebben weinig te doen, want sommige van hen hebben hun kantoorfoto op een datingsite gezet. Of misschien iemand anders die hun foto gebruikt.

juriste | 04-10-09 | 21:39

Chiant | 04-10-09 | 21:34
Ach, die malloot is werkelijk te triest voor woorden, met z'n linkjes naar de Engelstalige wiki over Oranje - krijg het maar eens verzonnen.

Grappig dat juist dit soort zwakbegaafde supporters van Beatrix cs de werkelijke irrationaliteit blootlegt van een zelfbenoemd en zichzelf handhavend instituut als het koningshuis.

Laten we hopen dat hij doorgaat. Zet 'em op, Marcus!

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 21:39

@Elisabeth2.21:31
Ja,je moet ze natuurlijk nog wel wat gunnen,toch?
als ze al niet meer in een cabriobus kunnen rondrijden,moeten ze toch wat.

snoes | 04-10-09 | 21:39

@ Chiant | 04-10-09 | 21:34
Dus met Balkenende of Wilders als president krijgen we ineens meer smoel ? Nee dus en daar waak ik voor.

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 21:38

PS zit er op die brief van de advocaat geen auteursrecht? Zij hebben GS toch geen toestemming gegeven deze brief te publiceren? ;-(

Willem4246 | 04-10-09 | 21:37

@ Merlot | 04-10-09 | 21:28
Geen geen gelovige beste man, het heet een NEDERLANDER.
@ Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 21:29
Kun jij me nog even uitleggen wat de voordelen van een republiek precies zijn ? Ik vind het echt niet erg als je Duitsland of Frankrijk als voorbeeld neemt. Succes hè ?
En wat dat vlaggetjes zwaaien betreft, ja, die van rood wit blauw. Die dus. Wat is die van u precies, die rooie met een hamer en sikkel ? Ach, wat charmant.

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 21:36

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 21:27
Dus als de nazaten van Sylvio Berlusconi voortaan per opvolging president van Italië worden, dan wordt het daar een stuk gezelliger en krijgt het land meer smoel?
(De media heeft de familie daar in ieder geval al in de pocket, dus die hindernis is al genomen.)
* sofistisch wijntje opent en inschenkt *

Chiant | 04-10-09 | 21:34

Volkskrant en Trouw beide PCM = Stichting Democratie en Media = 100 procent PvdA. (Voorzitters Els H. Swaab, bestuurders Ruud Koole (oud PvdA voorzitter) en nog wat PvdA-ers

Ook na de vermindering van het aandelenpakket hebben ze ervoor gezorgd dat
,Onze stichting is geworteld in de sociaal-democratische hoek" Els Swaab, gegarandeerd bleef.

"Stichting Democratie en Media, Stichting de Volkskrant, Stichter ter Bevordering van de Christelijke Pers en Stichting Lux et Libertas – behouden hun prioriteitsaandelen in de dagbladtitels en hun doelstellingen met betrekking tot de pluriformiteit, continuïteit en de identiteit worden gerespecteerd BRON:"De Standaard" En er is nog veel meer, je zou er een hele verhandeling hierover kunnen schrijven. Ja echt bit.ly/xmBX3
Als je niet meer mag quoten, hoe kan je dan nog over nieuwsfeiten berichten?

seven | 04-10-09 | 21:34

De Volkskrant, de Volkskrant, de Volkskrant is een kutkrant
De Volkskrant is een kutkrant en een plaag voor het gezin
De Volkskrant, de Volkskrant, de Volkskrant is een kutkrant
De Volkskrant wordt steeds dikker en d'r staat steeds minder in
Vroeger was 'ie katholiek, een pijler van bedrog
Nu is 'ie niet meer katholiek, maar toch maar toch maar toch
De Volkskrant, de Volkskrant, de Volkskrant is een kutkrant
De Volkskrant is een kutkrant, 't is mij niet gauw te dol
Maar als ik 'ns een krant lees, als ik 'ns een krant lees
Dan wil ik ook een krant en geen papieren drol
Waar de redaktie drijft op drank en zelfcensuur
Je krijgt de halve waarheid, maar wel twee keer zo duur
De Volkskrant, de Volkskrant, de Volkskrant is een kutkrant
De Volkskrant is een kutkrant, ik houd hem voor gezien
De Volkskrant, de Volkskrant, de Volkskrant is een kutkrant
De Volkskrant heeft geen mening, de Volkskrant heeft er tien
De Volkskrant is een pokkeblad, een geitenwollen-sokkenblad
Een jouno-ego-kokke-blad, het lijkt wel een riool
De Volkskrant, de Volkskrant, de Volkskrant is een kutkrant
De Volkskrant is een kutkrant, geef mij maar ... DePers?

flunkerT | 04-10-09 | 21:32

Het koningshuis winstgevend noemen is net zo slim als geloven in Franse humor.

Fleauxe | 04-10-09 | 21:32

snoes | 04-10-09 | 21:26
Dat is flauw maar wel erg grappig.

Elisabeth2 | 04-10-09 | 21:31

Leve de republiek! Koningen kunnen echt niet meer. Zulke duurbetaalde sprookjes hebben we toch niet nodig? We willen ons staatshoofd kunnen kiezen! Pro Republica is een uitstekende website. Ik raad iedereen aan lid te worden van deze vereniging. Kost maar € 15,- per jaar. Dan krijg je iedere dag een e-mail met goede columns die beschrijven waarom een koningshuis echt niet gewenst is.

Rest In Privacy | 04-10-09 | 21:31

Excuses aan een ieder. Ik ben al jaren lid van de Volkskrant. Maar zoals ze nu handelen... Het lijkt Trafigura wel. Nog een keer zo'n geintje en ik zeg de Volkskrant op. (Dat zeg ik nu wel zo stoer, maar eerst zal ik dan ruzie met mijn vrouw moeten maken, want die leest de Volkskrant graag vanwege de column van Sylvia Witteman. Maar goed, dat zien we dan wel weer).

Willem4246 | 04-10-09 | 21:31

heb net mijn volkskrant substantieel uitgelogd!

basberger | 04-10-09 | 21:30

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 21:04
Ga je nog vertellen wàt precies de verdiensten zijn van de monarchie (het Huis van Oranje!) en waarom je liever je Oranje-liefhebbende ouderTs geen verdriet wilt doen door maar na te blaten wat je gehoord hebt? Wie weet vergis ik me in dat laatste en ben je gewoon een Dolle Jongen die graag met vlaggetjes zwaait.

Mafkees.

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 21:29

ProReplica is tegen de monarchie. Volkskrant en Trouw schrijven pro Oranje stukjes die ProReplica kopieert. Maar waarom pro Oranje stukjes uit Volkskrant en Trouw op je site plaatsen als je tegen de monarchie bent?
Dan kun je beter die verhaaltjes van Micha Kat plaatsen, die zal geen rekening sturen.

CoffeePatch | 04-10-09 | 21:28

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 21:27
Je bent een brave gelovige, hoor!

Merlot | 04-10-09 | 21:28

@ Merlot | 04-10-09 | 21:22
Wou jij zeggen van niet dan ? Vaticaanstad heeft inderdaad duidelijk meer smoel dan Ierland, terwijl dat land toch echt een stuk groter is. Point taken ?
@ Chiant | 04-10-09 | 21:23
Ja, die tellen zekker mee. Nog twee zaadlanden. Zwitserland is de enige echte helersstaat op de hele wereld. En Turkije, ja, als je zo hoopt dat dat een voorbeeld moet zijn voor Nederland, I rest my case....

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 21:27

Het is misgegaan toen het heldhaftige 'luctor et emergo' van Zeeland en het geniale 'Concordia res parvae crescunt' van de provinie-en is vervangen door het oerdomme 'ik handhaaf' van ons koningshuis en de RVD.

tipo | 04-10-09 | 21:27

@Elisabeth2.21:15
En met een susuki swift voor de deur,dat dan wel.

snoes | 04-10-09 | 21:26

baatstra | 04-10-09 | 21:08
Je mag in dit land gewoon citeren uit een krant, zeker als het "aankondiging, beoordeling, polemiek of wetenschappelijke verhandeling bedoeld is. Zie the law @ seven 20:30 / 20:34
Gezien het feit dat de blogger er altijd een paar scherpe woorden aan toevoegde valt het onder polemiek / beoordeling van een artikel lijkt me dit nog wel volkomen legaal, het is niet alsof hij de krant opnieuw zat uit te geven...

En over je 20:59 opmerking over problemen.. Satire !

seven | 04-10-09 | 21:24

Trix en prins Pils dekken zich alvast in. Die zien ook wel dat de populariteit van het Hof tanende is. Althans, tegen de huidige familie die het ambt bekleedt. In plaats van een gebaar naar de bevolking te maken, muilkorven ze dissidenten.
En dat kan gewoon, zo lang de Telegraaf nog wordt bestuurd door de dorpsgek, met -naar eigen zeggen- élf ELF !!11!!) portretten van Trix op de werkkamer, zit het wel snor voor die latente Junta-Gestapo familie.

Fleauxe | 04-10-09 | 21:23

@Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 21:17
Ja, nee, ik werd even getriggerd door de zinsnede "Landen met een eigen smoel en karakter" en dacht toen meteen: "Dat klopt! Daar ken ik er nog een paar van!"
Ik wist niet dat één van de spelregels was dat je binnen Europa moest blijven. Tellen Turkije en Zwitserland mee?

Chiant | 04-10-09 | 21:23

Chiant | 04-10-09 | 21:12
[buiging maakt]
Vergeet Brunei, Cambodja, Bhutan, Lesotho en Jordanië niet.

Hee Marcus Porcius Cato: Vaticaanstad is ook een monarchie!
nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_monarc...
Fijn hè?
Echt "een staat met smoel", toch?

Merlot | 04-10-09 | 21:22

baatstra | 04-10-09 | 21:08
Weet je wat zo leuk is? Als er 'internetwetten' gemaakt worden zijn ze op het moment van schrijven eigenlijk al verouderd. Daarbij komt dat de wetgevers meestal de ballen verstand hebben van internet. Neem alleen al dat verschrikkelijke gedrocht van een auteurswet. Totaal achterhaald en niet geschikt voor de gang van zaken op
*ctrl-c / ctrl-v onklaar maakt*
Natuurlijk heb je gelijk dat dingen die je op internet zet strafbaar zijn, zo zal een doodsbedreiging IVL gelijk staan aan een bedreiging IRL. Echter, juridische kommaneukerij zal op de interwebz keihard uitgelachen worden.

JosVerbeek | 04-10-09 | 21:22

Waar was het koningshuis in 40-45? Waar is het koningshuis tijdens de gestage islamisering? Waar zal het koningshuis zijn als Eurabie en de sharia ingevoerd wordt?

de tandarts | 04-10-09 | 21:18

@ Chiant | 04-10-09 | 21:12
Nemen jullie in het lijstje Republieken dan ook nog even mee, (ik beperk me maar even tot Europa voor het gemak.) Frankrijk, Polen, Roemenie, Bulgarije, Oostenrijk, Albanie, Duitsland, Wit Rusland, Oekranie, en het altijd moderne Ierland ? Als je wilt dat ik, net als jij, nog even buiten Europa ga kijken zeg het maar.... de lijst met aansprekende titels wordt wel erg lang dan ben ik bang. Je toegenegen,

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 21:17

@baatstra | 04-10-09 | 21:08
Kunt u mij overigens uitleggen wat hier zoal aan strafbaars gebeurt? En vraag 2: wat gebeurt hier zoal aan laakbaars? En vraag 3 (voor de kleine uurtjes, geef ik toe): kunt u mij het verschil uitleggen tussen burgerlijke ongehoorzaamheid en gelegaliseerde criminaliteit?

Chiant | 04-10-09 | 21:17

@Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 21:04
Marokko, Saoedi-Arabië, Qatar, Oman, Cambodja, Bahrein en vele anderen...
Wel volledig blijven hè!

Chiant | 04-10-09 | 21:12

De koning van Marokko...

P.C.M. Baas1309 | 04-10-09 | 21:17

Leve de Nederlandse volksvlakkerij die Democratie heet. Kom maar op met dat referendum, dan kan dat kakzooitje eindelijk eens van het toneel flikkeren.

Harrie Nak | 04-10-09 | 21:16

baatstra | 04-10-09 | 21:08
Als je die post even verder leest, zul je zien dat ik de validiteit van de regels waarop jij je nu beroept volkomen betwijfel.
Zeker de selectieve toepassing ervan.

En tussen twee haakjes: een tell-tale sign van een (proto)dictatuur is, wanneer een regime de wetgevende macht misbruikt, om haar positie te consolideren, en haar eigen wandaden te legaliseren.
De lawines van processen die door de linksideologen worden gevoerd (milieuactivisme, dierenactivisme, antimilitairsten, krakers, linkse media, linkse politiek), geven een schokkende indicatie hoever die verderfelijke ontwikkeling inmiddels gevorderd is.

Merlot | 04-10-09 | 21:16

Over het algemeen ben ik niet radicaal, maar nu wel. Weg met het koningshuis! Weg met Wim-Lex en Maxima die ervoor pleiten om hun kindjes normaal op te willen laten groeien. Laten ze dan een Vinexwoning kopen en temidden van het "gewone volk" leven.

Elisabeth2 | 04-10-09 | 21:15

Beetje rechts stangen prima, maar het oude intrige rijke koningshuis met de daaraan gelieerde hielen likkende oude media een hak zetten, start een wraaklustige maffiamotor. Een die erop gebrand is de zaak daadkrachtig te matten.
Viva la Republica!

Stroopdoos | 04-10-09 | 21:14

Wat een naaistreek van die kudt-Oranjes. Weg met Beatrix!

Fleauxe | 04-10-09 | 21:13

@baatstra | 04-10-09 | 21:08
Kan er geen touw aan vast knopen,stop eens met blowen joh!

c10 | 04-10-09 | 21:13

@Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 21:04
Marokko, Saoedi-Arabië, Qatar, Oman, Cambodja, Bahrein en vele anderen...
Wel volledig blijven hè!

Chiant | 04-10-09 | 21:12

Sluit me ook aan bij
@Merlot.20:40 en
@Marcel van Dam.20:44
Komop GS.je kunt het,does solidair wezen,en steun PR.

snoes | 04-10-09 | 21:11

@ Merlot | 04-10-09 | 20:53
Republicani ad Leones, Republicanae ad lenones !!

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 21:10

JosVerbeek | 04-10-09 | 21:07
Een blogrel.
Ja!

Merlot | 04-10-09 | 21:08

Merlot | 04-10-09 | 20:30

De linkse media gaan proberen om het internet KAPODT te maken.
Hah hah hah.
Natuurlijk enkel omdat het ze destijds niet gelukt is, om het net zoals andere media vrijwel volledig voor hun eigen bloedideologie te claimen (Jolo! FAIHAIL! Muhaha!).

Op internet heerst immers (menings)vrijheid, en dat is volgende socialisme nu eenmaal een levensgevaarlijk gedachtengoed.
**************

Huuh.... denk je dat je op internet regels mag overtreden die je in het normale leven ook niet mag overtreden?
Denk eens na man... op internet kan je je net zo goed strafbaar maken.
Dat komt er sowieso aan dat men daar dezelfde regels zal gaat hanteren

baatstra | 04-10-09 | 21:08

Merlot | 04-10-09 | 21:02
Een dikke middelvinger van internettend Nederland naar de *kuch* elite. Er valt wat voor te zeggen.

JosVerbeek | 04-10-09 | 21:07

Een ieder die het Duitse ondemocratische, corrupte, zichzelf onschendbaar verklaarde, Koninklijk Tehuis verdedigt is niet goed snik...

DeBruineSter | 04-10-09 | 21:06

wie vreet pp het meeste uit de staatsruif
juis onze familie met enge banden met duitsland en argentinie
een familie die veel geld uit de de handen van onze fiscus weet te houden
en wat doen wij ,wij staan als mongolen met een vlaggetje naar dat zooitje
te zwaaien
Leve de republiek
hoera, hoera, hoera

harob | 04-10-09 | 21:06

@ymmv 21:01: Lees de brief van PR: "... heb ik immer ter toetsing door iedereen van mijn historische betrouwbaarheid mijn vaak niet malse commentaar vergezeld doen gaan van de door mij zelf overgetypte passage uit de krant. Het probleem was echter dat mijn ogen na twee operaties niet meer zo scherp zagen en ik ontsierende typefouten maakte. Ik zag een oplossing in een mogelijkheid waarvan ik nog nooit gehoord had, om een artikel uit een krant waarop ik al decennia geabonneerd was, digitaal in huis te halen."
Kortom, hij heeft hele artikelen overgenomen. Eerst door ze over te tikken, daarna middels een cut&paste uit de electronische editie. Mag niet. Hoewel het koningshuis mij niet zwart genoeg gemaakt kan worden, heeft PR dit aan zichzelf te wijten. En ja, als je vijanden maakt dan pakken ze je terug als ze kunnen.

Muxje | 04-10-09 | 21:06

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 21:04
Haro! Broeva!

Merlot | 04-10-09 | 21:05

De monarchie zoals wij die in NL hebben is nergens door te rechtvaardigen en een volkomen bespottelijke vertoning geworden. Stel je voor dat je burgemeester, hersenchirurg, hoogleraar, loodgieter, Volkskrantredacteur etc. kunt worden vanwege het kale feit dat je vader of moeder dat ook was - elk blind paard ziet toch in dat dit totaal krankzinnig is, zelfs de Volkskrantredacteur?

Nu wil het lot dat je niks hoeft te kunnen om staatshoofd in NL te zijn, maar je kunt je dan wel afvragen waarom we dan dat malle instituut handhaven en - the bloody limit - de niksnutten die er deel van uitmaken nog betàlen ook. Volkskrant en Trouw zouden zich moeten schamen met hun laffe actie richting ProRepublica en daarmee richting gezond verstand. Fout na de oorlog, zo heet dat. Misschien ingegeven door het feit dat Wilhelmina fout was ìn de oorlog door de benen te nemen (te vluchten, dat is) naar Engeland. Ze liep fukking gewoon weg, can you believe it? Daarna konden we het decennia doen met een soort poetsjuffrouw met een spraakgebrek. En dan straks Alexander - die druk doende is het warme water uit te vinden. Lekker zooitje bij elkaar ja. Bukt u even?

*FSM verzoeken doet Volkskrant, Trouw en andere dode bomen te treffen met nietsontziende toorn*

Berserker Nr. 1 | 04-10-09 | 21:04

@ Cuypers | 04-10-09 | 20:55
Er is eigenlijk niets zo leuk om al die verongelijkte reacties te lezen van republikeinse reaguurders op Geenstijl. En inderdaad, zelfs onder de reaguurders van Geenstijl bevinden zich gewone, fatsoenlijke en oppassende burgers die ons koningshuis en ons land in het algemeen een warm hart toe dragen. Wij hebben hier in Nederland misschien veel problemen, maar het koningshuis is daar geen onderdeel van. Integendeel zou ik haast zeggen, ons land is beter dan vele andere landen juist dankzij het koninklijk huis. Zoals bijna alle landen die monarchien zijn, bijna altijd prettige landen zijn. Engeland, Spanje, Zweden, Noorwegen, Denemarken, ik noem er maar een paar. Landen met een eigen smoel en karakter. Zeg Brusselmans, kun je niet elke dag een zielig republikeins verhaaltje schrijven voor het slapen gaan ? Gewoon af en toe tussen de Kamelen op Schiphol door zal ik maar zeggen. Voor mij is het namelijk echt genieten. Wij zullen ALTIJD handhaven, je toegenegen,

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 21:04

Een ieder die het Duitse ondemocratische, corrupte, zichzelf onschendbaar verklaarde, Koninklijk Tehuis verdedigt is niet goed snik...

DeBruineSter | 04-10-09 | 21:04

@baatstra | 04-10-09 | 20:59
U bent hopelijk na uw eerste kennismaking hier toch niet te zeer geshockeerd?

Chiant | 04-10-09 | 21:03

Chiant | 04-10-09 | 20:56
Dit begint als een plan te klinken.

Merlot | 04-10-09 | 21:02

ProRepublica plaatst links naar het originele artikel op de site. Als je erop klikt worden de artikelen op de originele site in een popup getoond. Ik zie geen enkel probleem.

ymmv | 04-10-09 | 21:01

-weggejorist-

Cuypers | 04-10-09 | 21:01

Kranten en politiek, ji blijft lachen.

Zo jammer! | 04-10-09 | 21:01

Walgelijk trouwens hoe het "progressieve" smaldeel hun doelen én achterban ijskoud verraden heeft.
Eerst bijna 100 jaar schreeuwen tégen de elites van koningshuis en geloof.
Maar zodra ze zélf elites geworden waren, kropen ze op schoot bij de Oranjes (Maartje van Weeghen *zucht*).
En werden ze de felste verdedigers van het geloof; hoe tirannieker hoe beter lijkt het wel.

Hun zogenaamde strijd tégen de elites, bleek achteraf dus slechts een strijd te zijn geweest om er zelf eentje te worden.

En dat verraad verkopen ze in hun krantjes dan als "soosjaal, solidair en tolerant"
Weerzinwekkend.
Mijn Oma zou het "liederlijk" genoemd hebben; een woord dat ze alleen bij hoge uitzondering en uiterste getergdheid gebruikte.

Merlot | 04-10-09 | 21:01

GeenStijl wil denk ik problemen.... zeer beledigend naar Willem Alexander en Maxima.... een beschuldiging die ze niet zomaar zullen pikken lijkt me..... Brusselmans schrijft:"negers omkoopt om een huis te bouwen in Mozambique"

baatstra | 04-10-09 | 20:59

inquisitra | 04-10-09 | 20:53
Ghehe, ik ga altijd naar 0049 op koninginnedag, genoeg te doen daar binnen acceptabele reisafstand :-)

JosVerbeek | 04-10-09 | 20:58

Oranje rapaille.

Hanxie | 04-10-09 | 20:57

@drs Marcel van Dam j | 04-10-09 | 20:44
Ik ben ook voor. Wellicht dat andere blogs ook weer mee willen doen, net als bij "terug naar je schepper".
@Brusselmans
Misschien wil Luuk Koelman ook wel weer een leuk begeleidend briefje schrijven voor de facturen aan VK en Trouw.

Chiant | 04-10-09 | 20:56

-weggejorist-

Cuypers | 04-10-09 | 20:55

Tja, de vader van Pieter Broertjes was een grotere kruiper van het koningshuis dan de officiële lakeien, en de persmuskieten van Trouw zijn even trouw aan hun kerken als aan de moloch die het Koninklijk Huis heet.

cultheld | 04-10-09 | 20:55

Leve de Republiek!!

Komende Koninginnedag breng ik weer gewoon als vanouds in het buitenland. Veel plezier met het achterlijk Koninginnedag.

inquisitra | 04-10-09 | 20:53

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 20:31
Reaguri ad leones, reaguriae ad lenones?

Merlot | 04-10-09 | 20:53

Pieter broertjes was vriend aan huis bij onze ouwe rukker Bernard!
Hij was het die samen met een andere pipo van de Volkskrant het boekje " De Prins spreekt "in elkaar frutsten en uitgaf !? Weet jullie het nog? Oplage; honderdduizenden! De opbrengst zou gaan naar een natuurfonds van Bernard!
Ze hebben daar nooit geen cent gezien! Pieter Broertjes en zijn handlanger hebben het gewoon zelf ingepikt. Nooit iets van gehoord in de media. Gek hè.

god is de geest | 04-10-09 | 20:53

drs Marcel van Dam j | 04-10-09 | 20:44
Ik zeg: doen.
Zullen we de redactie mailen?
Of pikt de Joris Van Dienst misschien onze bede op?

Merlot | 04-10-09 | 20:50

Achterhaald instituut dat koningshuis. Maar een meerderheid van het Nederlandse volk houdt ervan. Toch maar afschaffen dus.

Eelcontrast | 04-10-09 | 20:50

Prorepublica heeft alleen maar krantenberichten overgenomen en linkjes,met de bronvermelding erbij geplaatst,daar zit n.m.i.niks stafbaars aan.
Doet GS.ook,dus kunnen jullie waarschijnlijk ook e.e.a.op de deurmat verwachten.
Trouw en Volkskrant zitten lekker diep in de aars van de oranjeclan,dusss...
*donatie doet aan prorepublica*.
Leve de Republiek!

snoes | 04-10-09 | 20:49

flunkerT | 04-10-09 | 20:48
Leg 's uit?

Merlot | 04-10-09 | 20:49

die kranten moeten toch ergens geld mee verdienen. Als het niet meer met het verkoop van dode bomen lukt, dan maar ff lekker websites aanklagen

-TJ- | 04-10-09 | 20:49

JosVerbeek | 04-10-09 | 20:40
De mainstream media protesteren alleen maar tegen Berlusconi, omdat hij hun ideologische kleur niet heeft.
Manipulatie van de politiek via de media zijn ze nooit tegen geweest, zo lang ze het zelf maar doen.
En inperking van de vrijheid van media zijn ze ook nooit tegen geweest, zo lang ze het zélf maar niet waren.

Het doet me een beetje denken aan die extreemlinkse krakers uit Eindhoven, die woedend naar de politie renden en on-mid-del-lij-ke ontruiming eisten, toen een stel extreemrechtse figuren een ouwe kazerne hadden gekraakt.
Selectieve verontwaardiging .... een traditioneel watermerk van het rooie geloof.

Merlot | 04-10-09 | 20:48

oops.. en daar ging de zendmachtiging van Powned door het toilet..

flunkerT | 04-10-09 | 20:48

-weggejorist-

De luie NegerT | 04-10-09 | 20:47

Zonder goed watermanagement is er ook geen bier.

CoffeePatch | 04-10-09 | 20:47

volkskrant bijna altijd -1

Meister Jäger | 04-10-09 | 20:46

Die gemaakte kosten van €750,- hoeft hij helemaal niet te betalen. Dat is lulkoek. Ze hadden hem ook een kort emailtje kunnen schrijven. Stel ik huur meteen 8 advocaten in á €450,0 p/u -dus maal 8). Ja doe! Als een bedrijf jouw een incasso bureau op je dak stuurt hoef je die kosten ook niet te betalen! Die zijn namelijk voor de opdrachtgever!

Kruiddamp | 04-10-09 | 20:46

www.nieuwsbank.nl/inp/1999/12/1222E071...

In de tussentijd bleef de Volkskrant doorgaan met - inmiddels verboden - exploitatie van de werken van Heg, Mulder en Stam op CD-ROM en Internet.

ugh

Eurotokkie | 04-10-09 | 20:46

@ Muxje | 04-10-09 | 20:42
Ik vond hem wel leuk eigenlijk. Lieve kusjes,

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 20:45

Hoe lang zou het nog duren voordat er boven de A16 bij Hazeldonk en de A12 bij Zevenaar (komend vanuit de buurlanden) op de matrixborden de tekst staat "werken maakt vrij"?

Chiant | 04-10-09 | 20:44

@Merlot | 04-10-09 | 20:40
Goed plan ! Laat Geenstijl De Volkskrant en Trouw aanmanen voor schending van de auteurswet. De opbrengst dan graag overmaken naar ProRepublica.

drs Marcel van Dam j | 04-10-09 | 20:44

Ach een rekening, ik heb er ook nog een aantal liggen.

CoffeePatch | 04-10-09 | 20:44

Wat een linkmichels daar bij de dode bomen.

azijnseikerT | 04-10-09 | 20:44

Hoe zou het toch komen dat juist Volkskrant en Trouw zich hiervoor lenen ?
Het is allemaal Strategie, met een hoofdletter S.
De steun voor de monarchie van christelijk Nederland is een gegeven.
Je zult Beatrix of Wim-Lex daarom vrijwel nooit uitspraken horen doen waarmee ze christelijk Nederland "bedienen".
Heel anders is het met de steun voor de monarchie van links NL: die moet worden "verdiend". Daarom zoeken de royals de publiciteit met onderwerpen die het goed doen bij links NL: abstracte kunst, emancipatie van vrouwen uit minderheidgroepen, allerlei milieuzaken en noem maar op.

drs Marcel van Dam j | 04-10-09 | 20:42

@Marcus Porcius Cato 20:39: De keunegin als laatste bolwerk tegen de islamhordes... ik heb hier al veel flauwekul voorbij zien komen maar dit slaat werkelijk alles.

Muxje | 04-10-09 | 20:42

Hoe vaak hebben Trouw en Volkskrant trouwens al niet (briesend van verontwaardiging, of druipend van arrogantie) naar GS gelinkt?
Ik zeg: vooruit Brusselamns!
Factuurtjes tiepen!

Merlot | 04-10-09 | 20:40

AbuTelfan | 04-10-09 | 20:36
Berlusconi doet gekke dingen maar dat doet hij van zijn eigen geld. De Amsbergjes verbranden taxpoet en niet te weinig ook. Een belangrijk verschil lijkt me. Heb het al eerder hier geplempt: een land regeren moet op een zakelijke, transparante, controleerbare en rationele manier gebeuren, koningshuizen en achterkamertjes zijn zeau 1566..

JosVerbeek | 04-10-09 | 20:40

-weggejorist-

Cuypers | 04-10-09 | 20:40

Een brief van € 750. Zou die advocaat hem echt in een kwartier geschreven hebben?

erikkie_g | 04-10-09 | 20:39

@ freedom for all | 04-10-09 | 20:34
Inderdaad. Als we het koningshuis gaan opheffen, dan kunnen we Nederland eindelijk een deelstaat maken van Europa. Dat is natuurlijk ook wat Brusselmans en alle andere republikeinen voorstaan. Bundesland Holland. Een kleine provincie van een ge-islamiseerd Europa ! De onnozele idioten.

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 20:39

En de Oranjebode die verkocht wordt onder de naam 'De Telegraaf' dan? Oh nee die is niet van PCM dus die hebben dat kleingeld niet nodig.

Willem VanDer Decken | 04-10-09 | 20:38

seven | 04-10-09 | 20:30
Als de auteurswet op de manier van Trouw en de Volkskrant uitgelegd zou kunnen worden, moet ze ogenblikkelijk gewijzigd worden.
Omdat de wet dan kennelijk zeer door éénzijdige belangen vervuild is geraakt.

Merlot | 04-10-09 | 20:37

GS plaatst toch ook regelmatig kopietjes? Wordt daarvoor betaald dan?

Petrus de Rewa | 04-10-09 | 20:37

GeenStijl redactie: ik draag jullie een warm hart toe, maar nu gaan jullie volgens mij ECHT over de schreef. Dit hebben jullie helemaal niet nodig. Laat die gasten elkaar afmaken, maar besteed er geen enkele aandacht aan. Je moet kiezen: Liever een Berlusconi dan een koningshuis ?

AbuTelfan | 04-10-09 | 20:36

Als we een koning hadden à la Willem van Oranje, kraaide hier geen haan naar.
Beatrix = geweaun zuig

medeklinkert | 04-10-09 | 20:36

JosVerbeek | 04-10-09 | 20:32
Lijkt me wel als wat "René from the Café" zegt klopt. Ik begrijp in dat geval dan ook niet dat GS er zo'n zielig item van maakt

watzitjenou | 04-10-09 | 20:36

Vergat ik: Donaties zijn aftrekbaar van je belastbaar inkomen!

Kruiddamp | 04-10-09 | 20:36

Heel goed Angsthaas... ProRepublica rulez en verdiend onze steun! Mijn donatie is onderweg!!! GS trek de registers maar eens flink open!!!

vraaghetmijdanniet | 04-10-09 | 20:35

Kom op jongens. Allemaal een donatie doen. €100,- de man!

Kruiddamp | 04-10-09 | 20:35

Ziezo.... lid geworden van ProRepublica....... geld wordt vast goed besteed!!!!

Mayhem123 | 04-10-09 | 20:35

JosVerbeek | 04-10-09 | 20:32
Ligt aan het doel van de quote's Als het ter ondersteuning is van een "aankondiging, beoordeling, polemiek of wetenschappelijke verhandeling " mag het feitelijk wel, mits met bronvermelding.

seven | 04-10-09 | 20:34

Mooi stukkie hoor. Raus mit Claus! Oh nee, dat hoeft niet meer.

crankshaft | 04-10-09 | 20:34

Jawel, maar wat zou Nederland nog zijn zonder Koningshuis ??

freedom for all | 04-10-09 | 20:34

seven | 04-10-09 | 20:30
Dus, hebben ze een een zaak of hebben VK& Trouw dat niet?

JosVerbeek | 04-10-09 | 20:32

Wat gaat GS doen eigenlijk? Blijven jullie ernaar kijken of nemen jullie het nog op voor Republica

AngstHaas | 04-10-09 | 20:32

Pro Republica plaatste gecopieërde stukjes,geen linkjes.Daarom werden die dode Oranjebomen zo link.Anders hadden ze geen zielepoot om op te staan.

René from the Café | 04-10-09 | 20:32

En terecht, die landverraders van Prorepublica dienen net als dat linksche schoften tuig van Indiemedia stuk geprocedeerd te worden. Hey Brusseltje, wat een heerlijke tranentrekker weer vandaag. Moet je weer huilie huilie doen ? Jammer dat we geen Republiek zijn hè ? Goh, zielig voor je hoor. Nou ja, je zal nog wel wat met je steriele vinger zitten in die domme rotte blunder van je met die kamelen op schiphol laatst. Je toegenegen,

Marcus Porcius Cato | 04-10-09 | 20:31

-weggejorist-

Cuypers | 04-10-09 | 20:31

Citaatrecht: Artikel 15a Auteurswet"
1. Als inbreuk op het auteursrecht op een werk van letterkunde, wetenschap of kunst wordt NIET beschouwd het citeren uit een werk in een aankondiging, beoordeling, polemiek of wetenschappelijke verhandeling of voor een uiting met een vergelijkbaar doel mits:

1°. het werk waaruit geciteerd wordt rechtmatig openbaar gemaakt is;

2°. het citeren in overeenstemming is met hetgeen naar de regels van
het maatschappelijk verkeer redelijkerwijs geoorloofd is en aantal en omvang der geciteerde gedeelten door het te bereiken doel zijn gerechtvaardigd;

3°. artikel 25 in acht wordt genomen; en

4°. voor zover redelijkerwijs mogelijk, de bron, waaronder de naam van
de maker, op duidelijke wijze wordt vermeld.

2.Onder citeren wordt in dit artikel mede begrepen het citeren in de vorm van persoverzichten uit in een dag-, nieuws- of weekblad of tijdschrift verschenen artikelen.

3.Dit artikel is mede van toepassing op het citeren in een andere taal dan de oorspronkelijke.http://wetten.overheid.nl/BWBR0001886/geldigheidsdatum_04-10-2009#HoofdstukI_6_Artikel15a

seven | 04-10-09 | 20:30

De linkse media gaan proberen om het internet KAPODT te maken.
Hah hah hah.
Natuurlijk enkel omdat het ze destijds niet gelukt is, om het net zoals andere media vrijwel volledig voor hun eigen bloedideologie te claimen (Jolo! FAIHAIL! Muhaha!).

Op internet heerst immers (menings)vrijheid, en dat is volgende socialisme nu eenmaal een levensgevaarlijk gedachtengoed.
Daar alle andere gedachten dan de hunne volgens hen nu eenmaal noodzakelijkerwijs Fout zIjn.
Zij kunnen bij hun poging de critici met dit soort stiekeme repressie het zwijgen op te leggen, gebruik maken van een heleboel door henzelf gemaakte handige protectionistische wetgeving.

Dat ze doodvallen.
Allemaal, liefst.
Ze gaan het niet winnen.
Het socialisme voert even zinloze als schadelijke achterhoedegevechten vanaf het verblekende pluche.
Het is gebeurd.
De welbekende ronkende propaganda raakt meer en meer uitgewerkt.
Je kunt niet eeuwig pochen zonder concrete resultaten.

Normaal begaafden hebben het allemaal al láng door.
Alleen opportunisten en volidioten houden nog angstig vast aan die ene pol gras, bang om in een onpeilbare diepte van vreeslijk kapitalisme te storten.
Die afgrond bestaat echter al lang niet meer; het rauwe kapitalisme is al heel lang geleden geevolueerd tot mild, opmerkelijk sociaal bewust liberalisme.
De bange rode-vanezwaaiers kunnen hun polletje loslaten.
Het zal een val van ten hoogste tien centimeter worden, een zachte landing in een échte, pluriformistische democratie.
Zónder ideologische intolerantie, propagandistische hetzes, clientelisme, slachtoffersime, fiscale struikroverij, andersdenkendenverkettering, sinterklaaspolitiek en stemmenkoperij.

Merlot | 04-10-09 | 20:30

Eurotokkie | 04-10-09 | 20:24
linken mij ook geen probleem. Een kopie van het artikel wel. Daarom de vraag wat hier aan de hand is (zie ook Muxje | 04-10-09 | 20:20)

watzitjenou | 04-10-09 | 20:27

Kapotprocederen is echt zo'n geniepig VKgedoe, waar de mensen paranoia van worden zonder dat ze het in de gaten hebben. De VK is een krant voor hulpverleners, die elkaar bezwijmelen in hun eigen geitenwollen sokken zeurwereldje.

juriste | 04-10-09 | 20:26

*Trekt poster van Willempie en Max met kindertjes van de wand*
Zo kwaad ben ik nu.

Elisabeth2 | 04-10-09 | 20:26

Voorstel:

Nog een maal de Groene Draeck helemaal opknappen (weer 350000 euri) alles aan boord, exportpapieren mee en opzouten naar Mozambique.

Byter | 04-10-09 | 20:25

Nou! Als jullie dan zo pro ProRepublica zijn pakt GeenStijl dat rekeningetje toch ff op. Doe wat meer dan alleen maar een beetje een stukkie schrijven en publiceren. Beetje ware solidariteit tonen!

DeRepubliekNL | 04-10-09 | 20:25

watzitjenou | 04-10-09 | 20:22

Zolang je een Bron vermeld is dat linkje geen probleem dacht ik.

Eurotokkie | 04-10-09 | 20:24

Die Teutoonsche Oranjebende hangt me al tyden de keel uit
Wanneer donderen ze eindelijk eens op naar Zuid-Amerika

Tobi | 04-10-09 | 20:24

Geef maar een gironummer, als we allemaal wat storten kunnen we er een rechtszaak van maken. Levert lekker veel content op hier op GS

houwezo | 04-10-09 | 20:23

In schatten van waarde m.b.t. een stukje tekst op internet is al bezopen natuurlijk

-_-

geensteelo | 04-10-09 | 20:23

wat heeft ProRepublica gedaan: gelinkt naar VK/Trouw of een kopie van het artikel op hun site gezet? In het laatste geval lijkt het me niet raar dat een krant daar vergoeding voor vraagt

watzitjenou | 04-10-09 | 20:22

Kongshuis is kudt en mag van mij part ziezo opbokken. Iedere krant die er nu in omloop is en überhaupt bereid is voorover te buigen voor het koningshuis moet zichzelf zoiezo afvragen van wat voor soort niveau zij zijn.

Jezweetzelluf | 04-10-09 | 20:21

Linken naar openbare stukjes mag. Citeren mag. Artikelen (vrijwel) geheel overnemen mag niet. Meen ik. Uit die brief en het verhaal van PR zelf maak ik op dat hele artikelen overgenomen zijn. Dom.

Weet iemand hier het fijne van?

Muxje | 04-10-09 | 20:20

-weggejorist-

Cuypers | 04-10-09 | 20:19

En nog uit handen geven aan Cozzmoss ook.
Zou me niet eens verbazen als ze Peter Vincent Schuld ook aan opdrachten helpen.

G-unite | 04-10-09 | 20:19

Ik denk dat de Trouw en de Volkskrant niet veel kaas hebben gegeten van hoe internet
nu werkt , als je 1 vlieg doodslaat dat er 2 voor terugkomen.

Eurotokkie | 04-10-09 | 20:18

Wat ik zo knap vind: dat ze de schade tot op de cent nauwkeurig kunnen berekenen. Je moet goed mikken om voor precies €100,08 schade te maken..
*iets over een republiek doet mompelen*

JosVerbeek | 04-10-09 | 20:15

VK en Trouw zijn toch die pauperkranten

AngstHaas | 04-10-09 | 20:12

Leuke foto bij dit bericht... zeer passend ook!

Prins_Hendrik_1 | 04-10-09 | 20:10

Wist allang hoe rot en hoerig de nl media zijn en wil er dus verder ook geen woorden aan vuil maken.

Franciscus Borchwerf | 04-10-09 | 20:09

Leve de Republiek !
Weg met het koningshuis !

Meneer de koekepeer | 04-10-09 | 20:07

Grappig dat de rottende oude media tegenwoordig op deze wijze denkt geld te kunnen verdienen.
Wees blij dat je zinkende schip nog een beetje aandacht krijgt van anderen.

Mr. Rotop | 04-10-09 | 20:07

Dit artikel heeft wel een zeer hoog alu-hoedjes-niveau...

BennieB | 04-10-09 | 20:07

Hebben jullie nog geen brief op de mat gehad dan?

Rest In Privacy | 04-10-09 | 20:05

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland