
Contemplatief momentje in de Pijp te 020 gisteravond. Het was vijf jaar geleden dat André Hazes overleed aan een hartstilstand. In Hazes' vaste hangout de
Eddy Bar aan de Gerard Doustraat kwamen Hazes-fans bijeen om de nog immer populaire crooner-poëet en
practical joker te herdenken. En om een biertje te doen.
PROOST OUWE.
Reaguursels
Inloggenmaar er komt ook geeneen beetje normaal figuur in het filmpje voor. trouwens wel een beetje sneu als je een voorbeeld neemt aan iemand die de rest van nederland niet zien hoe je jezelf met een goede carrière helemaal dood kunt zuipen.
is die ouwe zuiplap al weer 5 jaar dood , en dat herdenken ze zonde get a life losers
Rutger houdt zich netjes in. In zo'n tent heb je zo een lel te pakken. Dommen kennen geen ironie.
hahaha, kansloze mensen hiero..
andre +1000
Dit mag zich ook allemaal maar ongestraft voortplanten....
Wat een verschrikkelijk filmpje zeg. Ze hadden gelijk een bom op dat kansloze café moeten gooien. Echt een stelletje sneue hazen wat daar samenkomt.
Hazes maakte k*tmuziek, en het ergste is dat na zijn dood je het alleen maar meer gaat horen. Dan loopt ook die verschrikkelijke Dré junior k*tmuziek te maken. Dat achterlijke 020-accent moeten ze ook verbieden.
Ik sta nog regelmatig bij het standbeeld van H6 op de Cuyp.......................
Niet als eerbetoon maar wacht daar op mijn vriendin.
Laat die man nu toch eens rustig dood zijn. Ik was hem nèt vergeten.
André we zullen je nooit vergeten.
Mvg altsheimercafe heerlen.
Crooner-poëet? Crooner-proleet zal je bedoelen.
Met alle respect.. maar een beetje triest zijn die mensen natuurlijk wel!
Nare rot-Hazes! Doodt moet je!
Oh, wait... Nou ja, opgeruimd staat netjes.
Voor al die boertjes van buiten Amsterdam hier dan een linkje naar zijn optreden met Herman Brood. Proost, pik.
www.youtube.com/watch?v=8kI7K7q2T0A
Het enige dat ik betreur aan de dood van Hazes is dat die sinds die tijd nog meer te horen is overal. Wat een godsgruwelijke muziek en een loser van een kerel.
"overleden aan een hartstilstand"
Ja, zeg. Als je hart niet stil staat ben je namelijk niet overleden.
Vind dit altijd de meest stupide omschreven doodsoorzaak...
@ vanhetgoor | 24-09-09 | 11:33
Laat het los. Het heet zelfspot. Niemand had verwacht dat die mand 80 zou halen.
zag hem gister nog lopen op de albert cuyp
Zucht. Ik was zo blij toen ie eindelijk dood was maar je blijft die k*tmuziek horen. Hazes was een asociale zuiplap die niet kon zingen. Bovendien komt ie uit 020. Hou eens op met die belachelijke heldenverering, zoek liever eens een echte held.
Misschien had die practical joke van Hazes een dubbele bodem. Helemaal kon ik hem niet vatten, het kan toch niet zo zijn dat het zo voor de hand liggend is dat de grap is dat iemand zich kapot gezopen & gevreten heeft zich op TV in de reclame met de worstjes vertoont waaraan hij zich kapot heeft gevreten.
Asjemebieft, leg mij deze practical joke uit. Ik ben waarschijnlijk te stom om dit te kunnen begrijpen. En zijn zogenaamde fans begrijp ik ook niet, als hij minder had gezopen, minder had gevreten, een keer in de week een stuk had gelopen, en veel minder in rokerige zuipketen had verkeerd, dan zou het misschien zo kunnen zijn geweest dat hij nog onder de levenden was geweest. Maar om hem te herdenken is men gaan zitten in dat hok wat mede verantwoordelijk is geweest voor het feit dat sinds vijf jaar de gemiddelde kwaliteit van de zangkunst in Nederland enigszins is gestegen.
Wat is hieraan de grap?
Hé pik! Pilsje?
Andre wie?
@B.BuzzCut | 24-09-09 | 10:49
Ik heb RIP Onze Dré onder mijn NAW gegevens onder aan mij e-mailtjes hoor!
*Zwarte Hoed op doet, en begint te neuriën*
En op zondag komt die luldebehanger nog op een paar postzegels ook :s Mogen we wel grotere enveloppen aangeschaffen...
*Iets met langleve email
Gelukkig hebben we Dries Roelvink nog
De recessie is te bemerken in Eddy's. Meer staal dan goud om die vingers van die wijven. Terecht ook.
Die vrouw die "opeens moest gaan zitten omdat ze niet meer kon staan" kwam er uiteindelijk ook achter dat er misschien wel iemand zat te kijken die het haar lastig kon maken als zij een beetje de hele avond stond te lallen op AH. Say Goodbye to the WAO, and find a job bitch.
Haha de Eddy Bar, legendarisch, met Rita achter de bar.
Crooner-poëet? Die patjepeeër? En maar afgeven op 'provinviale' tokkies. Maar Hazes? Bejjegek, da's Cultuur!
Je hele leven naar Hazes luisteren en jezelf indentificeren met een zingende alcoholist. En straks met de volgende verkiezingen gebruik maken van je stemrecht, dan weet je precies waarom de PVV zo hoog in de peilingen staat.
@ Optimel Prime | 24-09-09 | 09:49
Er waren geen klappen gevallen, dus ik denk het niet.
Hazes heeft een keer mijn achtergroot-tante keihard gebeft omdat ze hem een pilsje gaf. Dus ik ken Hazes ook heel goedt. Ik mis hem echt. Iedere dag.
Zo'n heerlijk volks volkje, zoals god het bedoeld heeft. Perkamenten gezichten die hun gebruinde tanden bloot lachen onder het genot van een glas lauwe paardenzeik. Ik kan niet wachten tot de Nieuwe nederlanders gaan inburgeren. Dan wordt het weer echt gezellig.
Of is het koffiepauze op de diverse ministeries?
Wordt nog fijn nagerookt daar.
Waar is de rookplisie?
beetje bang?
"Uche uche lu-luh-luuuhhh, ja nee helemaal top!" Inderdaad cliché cliché clichés.
Als iedereen in die kroeg nou 's z'n gâwwe kettinguh en ringuh in zou leveren zijn we in een klap van de kredietcrisis af.
Met zulke fans heb je geen ster meer nodig.
Aan de reaguurdichtheid onder deze draad te zien is hij bijna definitief deaud. Je bent namelijk pas echt dood als er niet meer over je wordt gepraat.
Braakbal | 24-09-09 | 10:00
Mijn definitie van een tokkie is toch anders.
Andre stond voor wat deze kroeggangers zijn en bezong dit op een schitterende manier.
Hazes in de basis... altijd...
James Lastig | 24-09-09 | 09:58 Nee, de gemiddelde Amsterdammer.
Toch de meest creatieve persoon ooit met een Prisma rijmwoordenboek
JA je vraagt je toch af...... waar zijn al die tanden gebleven.
Tok tok Tokkievolk.
Daar staat zon jongetje van 15 met pupillen zogroot als zn oogkassen ... maar ik drink niet.
Rot toch op met die andré lazerus. En kan die zoon ook niet deaud gaan?
Want ik zit heel niet te wachten totdat dat jong in de voetsporen van die ouwe treed en ons de komende 40 jaar gaat kwelen met die vreselijke tokkiemuziek.
Jezus fucking christ ... wat een sneu volk.
Is dat nou de gemiddelde Nederlander?
Ach, die mensen doen geen vlieg kwaad, drinken een biertje of dertig, herdenken de alcoholist van het Nederlandse levenslied. Leven en laten leven... of zoiets.
Hahahaa @ Guusje Nadorst | 24-09-09 | 09:48
Hazes sux, en het IQ van alle geachte aanwezigen was van niveau kamertemperatuur. En om dan met zo'n Hazes hoedje te gaan staan brallen is toch wel het dieptepunt. Wanneer wordt hier hard ingegrepen en stuurt Hirsch Ballin de mannen met de witte jassen om deze risee hardhandig voor lange tijd achter het TBS slot en grendel te stoppen?
man is terug op zn geboorte gewicht, laat rusten man!
Zag ik daar nou Brinkman aan de bar zitten?
Tering hee, moet die man nou elke keer weer opgegraven worden?
goed antwoord op de vraag (3:47). Man moet media-training aan politici geven
"... ik heb de liefde van André van mijn ouders meegekregen, mooi toch..."
Was Hero er ook?
@wakkere_nederlander | 24-09-09 | 09:42
Nu kunnen zijn kids wel prachtige liedjes zingen zoals:
Rachel waarom was papa altijd kaggel? of:
Dreetje, haal jij voor papa nog een traytje.
Wist niet dat er zo veel lelijke mensen bestaan.
En dat in 1 hok.
De ´Hazes- Hoedjes' Hanglampen zijn wel de finishing touch in dat drankhol moet ik zeggen.
Superior Bastard | 24-09-09 | 09:36
ROFL. Ik nu ook; plaatsvervangend.
Hou niet van zijn muziek maar hij heeft een gouden stem. Stelletje nozems daar in dat cafe.
ludokrijger | 24-09-09 | 09:34
O en jij wel dan?
Tijdens zijn leven werd hij verguist en was het "niet oké" om Hazes fan te zijn.
Toen ging hij dood en was hij opeens een held en nu schaamt niemand zich meer en komt iedereen er voor uit het prachtige muziek te vinden.
Ik vind het nog steeds paupermuziek en de levensstijl die Hazes had en in zijn nummers romaniseerde vind ik weerzinwekkend. Hoeren en snoeren van 'smorgens tot 's avonds bier zuipen en strontbezopen iedere avond voorspellende liedjes zingen voor je kinderen: "Pappie is er straks niet meer" De tering!
Man, man, wat een fans. Ik heb nog nooit zo gelachen
Was dat niet die dikke van die worstjesreclame?
Ik heb gisteravond aan Rachel gedacht en voel me nu een beetje vies.
Paupers, voegt niets toe aan deze wereld.
Eigenlijk precies het volk wat ik verwacht had in die kroeg.
Typische types!
Heb me gister ook de tyfus gezopen. daarna volgens mij geniale liedjes gezongen. Mijn buren dachten daar evenwel anders over...
Ik drink er vanavond 1 op je Hazesje !
REAGEER OOK