
GeenStijl blijft zich
erover verbazen. De Nederlandse nouveau riche die tijdens de huidige financiële crisis het met botox bespoten hoofd maar met moeite boven water weet te houden. Kijk deze deerniswekkende madam uit Wassenaar dan. Staat ongegeneerd het pleepapier van de firma Schlecker in haar Mercedes CLS 350 (instapmodel vanaf
circa 80.000 euro) te proppen. Schlecker: De Lidl voor de arme mensen. Waar het eenlaags toiletpapier op een lekkende zolder door voormalige Oost-Duitse discuswerpsters van uitgedroogde tarrels wordt gevlochten. Productiekosten 12 cent per sixpack. Gaat het dan nu werkelijk zo slecht met onze (hihi) toplaag? Nederland is in verval.
Reaguursels
Inloggenwassenaar is trouwens een bmw dorp
dacht dat dit een te goedkoop niet sjiek genoeg merk was voor Wassenaer. Goede rijders autos
Anyway, topics over bolides eventueel aangevuld met schaars geklede dames heeft sterk mijn voorkeur boven dit soort SBS6 'nieuws' berichten. Hoop dat PowNed het wat dat betreft beter doet dan de achterblijvers van deze sites die dit soort *gaaahp* nieuws brengen.
hoax! we hebben helemaal geen schlecker in wassenaar, sterker nog, ik heb er nog nooit van gehoord!
wassenaar is trouwens een bmw dorp, mercedessen zijn hier net zoveel als volvo's.
Oud geld hoor...
De Badtegelzetter | 11-06-09 | 14:20
geloof me, oud geld rijdt niet in een nieuwe mercedes...
Joh... das gewoon het WC papier voor haar medewerkers op de zaak! Ze had immers al een paar keer aangegeven dat je peopjes in je eigen tijd thuis moet doen en niet in de baasjes tijd op de zaak. Nou, dan hang je toch schuurpapier op, leren ze het vanzelf wel af.
Slim en nog goedkoop ook :-)
In ons dorpje (gat in Brabant) hebben we een KAK wijk, die bitches gaan met de AppieHappie tasjes lekker boodschappen doen bij de Lidl.
Zodat de buurtjes denken dat ze de boodschappen bij de AH haalt, ZOOOO TRIEST.
Interesseert toch niemand een FUCK waar je je boodschappen haalt, zolang het pleepapier maar niet tegen mijn flamoesje schuurt....
complimenten voor de prachtige tekst!
;)
Zeker weten dat dit geen woonwagenkamp bewoonster is? Mercedes?
911 cabrio turbo is toch waar de nette nouveau riche Wassenearse in rijdt?
@Brusselmans
waar bemoei jij je mee? ga SP stemmen als je vind dat mensen met geld niet vrij mogen zijn om te doen wat ze willen. stomme journalist wannabee.
@jekalemoeder: blij zijn als je in een merc rijdt en pleerollen moet kopen in de schlecker terwijl je op het geld van je ouwe pa teert, hahaha wat een lol, wat een rijkdom zonder eigen hersenen.
Dat krijg je met mensen die met geleend geld menen ver boven hun stand te kunnen leven.
doe mij maar een Passat CC !
Momentopname, gemaakt door iemand die vanuit jaloersheid en dientengevolge gevoed door frustratie heeft gemeend hier een punt van te moeten maken.
Wie is hier nou de loser vraag je je dan af. Voorlopig rijdt dat wijf met haar Merc schuin van het schijtpapier naar haar veel te grote villa, terwijl jij dit met een schijnmening gadeslaat vanuit je flat drie hoog. Lutser, dat woord zocht ik. Flikker anders gewoon uit je veel te hoge raam, dan zijn we meteen van jou af.
@ de dokter, gezien uw straattaalgebruik lult u uit uw nek.......
Ik rij zelf een dikke vette saab 93 cabrio aero alles er op en er aan maar ik doe mijn boodschappen dan ook netjes bij de appie.
Mercedes -1
aardappels halen in een vioolkist
zo heet dat naar goed haags gebruik
Vrije markteconomie noem je dat. Ik koop ook altijd mijn condooms bij de Schlecker.
Onder de dekens merk ik geen verschil met A-merken
Lying Dutchman | 11-06-09 | 14:26
Inderdaad, C1000 recycled papier is het zuinigst in gebruik. De meeste meters papier voor het minste geld. De meeste merken WC papier zijn namelijk "embossed", oftewel geprofileerd: als je 1 meter afrolt, is de rol meteen een centimeter dunner, en die rollen zijn om te beginnen al vrij mager van omvang.
Zo niet bij genoemd C1000 papier: meters afrollen en de rol, die van begin af aan al erg dik is, lijkt amper geslonken. Niet al te erg verder vertellen, s.v.p.
Ik durf niet in zulke winkels te komen, want daar voel ik mij niet thuis.
Ik ben ermee gestopt. Parkeerde de Mercedes ook altijd op de stoep voor de Lidl, maar daar werden de boodschappen alleen maar 60 euro duurder van........
@ tocqueville | 11-06-09 | 16:20
Hahaha. Die banken zitten op hun geld maar verspelen het ook weer.
Molière heeft er een mooie komedie over geschreven: l'avare (de vrek).
Een aardige spiegel voor de zúnigerds en de zuurpruimerds.
Ik zeg maar vive la vie en dunlagig niet-op-rol papier hebben ze nergens zo mooi ingepakt in dubbelvelletjes als het land van Molière. Merde, jammer dat ik ze hier niet kan vinden. Gek eigenlijk want het zou juist hier in de schappen moeten liggen.
Waarschijnlijk een gevalletje 'huishoudgeld'. Mevrouw krijgt een vaste toelage (en de CLS onder d'r reedt) en daar moet ze al het huishouden van betalen. Hoe meer ze spaart, hoe meer ze aan botox kan uitgeven.
Heb zat van dat Wassenaarse volk mogen meemaken. Geloof me, de financiële obsessie overstijgt de vrede met het zelfbeeld en het levens geluk. Ook al hebben ze honderden miljoenen. Een mooi leven komt met het geloof in het juiste, niet met het gevoel van beter zijn dan... Verbeeldings kracht is belangrijker dan kennis of liquide middelen..
Sommigen kunnen zelfs geen magnetronmaaltijden meer betalen, check hier:
www.youtube.com/watch?v=HQmFv4FQA_8
Armen weten dat je status kunt bereiken, zoals Thorstein Veblen in de 19de eeuw al beschreef, door relatief nutteloze luxegoederen aan te schaffen. Hoe nuttelozer, hoe meer status. Zo veel status, dat je basisbehoeften voor opzij zet.
hoeveel rollen toiletpapier kan je kopen voor de prijs van een cls
doe eens uitrekenen iemand?
Probeer maar eens een niet-AH in centrum Den Haag te vinden .. wel een beetje wrang dat iemand die dan toch een maas in het blauwe net vindt meteen op GS terecht komt.
* handoek -> ring *
Twee dingen:
1) Ik koop het enkellaags pleepapier voor onze bedienden ook bij onze variant van Schlecker.
2) Kunnen omgaan met geld is een van de voornaamste onderscheidende kenmerken tussen bovenlaag en onderlaag
Wie zegt dat ze naar de Schlecker gaat, en als ze zou gaan, wat dan nog.........?
@beertje Colargol; Het is Wehkamp heur.
Vele mensen doen alsof zij vermogend zijn, boodschapjes doen bij Lidl of de voedselbank, en daar zie je die mensen dan ook rondlopen met hun nep dure zonnebrillen, geverfde haar en Weekamp kleding. En die Mercedes is eigendom van de bank of geleent van de buurman. Echte rijke mensen zijn nog erger van geaardheid, want die moeten er voor zorgen dat zij rijk blijven voor hun vrinden.
@Hondje Waf; hahahaha... subtiel. een bekende toevallig?
Misschien is ze wel de eigenaar van die winkel. Kan ook.
Bovendien wat maakt het nou uit waar je boodschappen doet. Ik ga d'r ook wel eens heen. En dan weer naar de Appie, en dan weer naar de Lidl...
wassenaar? wat een proletenbak
aars in je poesstraat
Ow excuus, dan houden we het op het Statenkwartier, zo beter? Alleen een straatnaam is toch niet zo'n drama? Nou goed, het blijft een vies stinkwijf, met of zonder adres.
En die linkse rukkers maar roepen dat de rijken de crisis toch niet voelen! Whahahaha ik lach me kapot om dat soort uitspraken...
2e handsje, die CLS, niet nieuw in 0031 geleverd. Maar beslist geen onaardige otomobiel.
-weggejorist-
Ah daar hebben we die Franse Haagse hoer van een Catherine. Heel eng wijf en heeft het overigens niet nodig hier wat dan ook te kopen; geld genoeg (via pappie en opa) maar gewoon een vieze krent. Psychobitches gebruiken blijkbaar ook pleepapier. Ik dacht dat ze dr poes en gat af liet likken door dr kruiperige partner. Hallo Kutherine!
Whaha, deze auto heeft ze van d'r vader gekregen en het geld voor het pleepapier ook!
Woonde ze maar in Wassenaer, dan woonde ze wat verder weg!
@Zebras1983 | 11-06-09 | 15:59
Precies altijd voor een dubbeltje op de eerste rang willen zitten. Zuinigheid is helemaal niets verkeerds, maar als je tegelijkertijd wel gaaf wil doen met de mooie wagen (gek genoeg zijn er erg veel Mercedessen en BMW's in prachtwijken te vinden) is dat een beetje sneu, beetje verkeerde investering lijkt me. Maar goed, dat is ook de vrijheid die iemand heeft in deze samenleving.
Dat kinderzitverhogertje voorin hebben wij ook, gekocht bij hema.injebuurt.nl/injebuurt/member/HEM... en die doet het prima in de Porsche (voorin dan natuurlijk). Behave HEMA hebben we hier ook ZEEMAN, ALDI, BLOKKER. Sinds kort ook 'n Hunkermuller - hoera zegt de vrouw. Helaas is de WIBRA een paar jaren geleden uit het dorp vertrokken.
Maar windt Brusselmans zich nou zo over op? Tog prima om scherp in te kopen? En de au-pair op pad sturen met de CLS doe je gewoon niet! Dat doe je dus zelf. En het inkoopbeleid is nooit anders gewerkt. Want hoe word je RIJK? Rijke paps of mans of handig in zaken EN DAN GOED OP JE CENTEN PASSEN!
En aangezien de Schlecker geen Merc verkoopt, moet je dit onderdeel van je Persoonlijke Standaard Utrusting gewoon bij de Merc.dealer kopen. Tisnieanders.
bijstandshoer
Krijg nou tieten, das me buffie, kzag ze net al sjouwen, en het kenteken klopt volgens mij ook nog wel aardig 48-XZ-HV. zeker weer een feesie vanavond.
@ecologiste | 11-06-09 | 15:32
Als het zo even doorgaat wonen we straks net als in Amerika met zo'n 15% van de bevolking in trailerparks. Niet-mobiele-campers zeg maar.
Overigens is vrekkerigheid wel een vereiste om rijk te worden, als je alles zomaar uit zou geven, word je niet rijk... Kijk maar naar de banken... (die het vervolgens allemaal verspelen)
Tsk... Hoewel de keten een cheapass uitstraling heeft is de Schlecker allesbehalve goedkoop en soms zelfs duurder dan de Appie. Het begint alweer GS komkommertijd te worden, dus ik ben even met vakantie. Doei!
slim toch doet dagobert ook :p
Ontzettend interessant topic Brusselmans.
Je MOET kiezen:
1 Goedkoop wc papier en een mooie dure mercedes.
2 Wc papier die heerlijk je aars streelt na het schijten en het lezen van de krant en een citroen C1.
Persoonlijk kies ik voor 2. Want dan betaal je volgens jaar alleen nog maar riool belasting.
Gebruikt vind je die al voor EUR 55000,-
aan de andere kant ben je wel een hele domme eikel als je meer gaat betalen voor een rol plee papier
Vrouwen poepen niet.
Nou, leuk om te veten waar ze haar ster mee schoonmaakt.
Rijke mensen zijn rijk omdat ze niks uitgeven!!!!!!!! Deze vrouw compenseert haar auto waarschijnlijk door elk dubbeltje voor boodschappen om te draaien. De thermostaat noooooit boven de 19 graden uit te laten komen. Gemeentelijke belasting te drukken door illegale vuilstorting en "composthoopjes maken." Ik weet er alles van, ex-schoonfamilie zijn ook van die nouveau-riche.......
En niet kunnen parkeren kijkende naar de witte lijn....
Duitse kindes vinden het altijd erg leuk om voor de naam van die drogist "AR" toe te voegen.
Als nouveau riche heb je toch ook je vertrouwde merken?
Nouveau riche: paupers met laagje bladgoud, dus wat verwacht je?
Als je goed kijkt zie je dat ze achter in de kofferbak gewoon een alber heijn tasje heeft liggen
De laatste tijd is GS aardig aan het inkakken (beeldspraak?)
Misschien is het eens tijd om zelf eerst na te gaan of het wel wat nieuwswaarde heeft voordat je rommel op internet pleurt?
Brusselmans,
Pubers en zwakzinnigen zijn gevoelig voor merkenklasse. Mensen die zeg maar hun eigenwaarde ontlenen aan een logo op hun shirt of boodschappentasje.
Gezien de ondertoon van je bericht (lichtelijke jaloezie?) en het feit dat je dit beeld uberhaupt vreemd vindt, schaar je jezelf duidelijk onder bovengenoemde groepering.
Kortom, erg zwak.
Als ik Mercedes wil rijden, neem ik wel een taxi.
Zal wel iemand van het kamp zijn. ALLES voor de auto.
Ik zou me rot schamen in zo'n taxi/Turkenbak.
Persoonlijk veeg ik mijn gevoelige bips liever af met Page toiletpapier, maar dat haal ik dan ook op de fiets :)
Dus omdat iemand met een Mercedes even wat spullen koopt bij de Schlecker, is dat meteen reden om er een topic over te openen? Ik vraag me af wie hier nou de paupers zijn!
erm vond ik het artikel die ernaast stond in trouw, over de erectiebus eigenlijk wel interessanter
nee bij AH kopen zodat die nog meer reclames op tv kunnen knallen, doe mij ook maar zo'n merc.
seven | 11-06-09 | 15:06
Ik ontmoette een jaar of 4 terug een Frans echtpaar. Hij werkte bij de chemins de fer en die mensen gaan daar al op hun 55ste met pensioen. Huis verkocht en voor altijd in zo'n camper. Ze waren al in heel veel landen geweest. Een nieuwe manier van leven zowel sociaal als economisch en het is een revival van het nomadisme.
Tja, zo wordt je dus rijk. Veel verdienen, weinig uitgeven.
Het was kiezen, of de cls en éénlaags toiletpapier, of een Suzuki Alto en gouden toiletpapier. Ik geloof dat ik ook voor het eerste ging.
Die Nederlandse CLSen rijden ook allemaal op proletenpeut (diesel).
Wat een armoe..
LOL@Waar het eenlaags toiletpapier op een lekkende zolder door voormalige Oost-Duitse discuswerpsters van uitgedroogde tarrels wordt gevlochten.
Inderdaad eens kennis mogen maken met het oost duitse toiletpapier en het was geen pretje.
-weggejorist en opgerot-
zie volgens mij ook een AH tas in de kofferbak... enfin, boeiend onderwerp weer
Overigens is het tamelijk moeilijk om gewoon dunlagig schijtpapier te krijgen. Tegenwoordig zit er bovendien bijna altijd een motiefje op. Waarom? De reedten schijnen steeds dikker te worden dus dan ook maar dikker papier? Slecht voor het milieu dus. Maar daar geeft men geen reedt om, heeft men geen (grote) boodschap aan, sal yoe aan yoe reedt roesten. Mooi onderwerp heppu daar te pakken Herrn Brüsselmanns. Herr Brüsselmann sie wissen wohl dass dies nicht kann?
Ik poep altijd op m'n werk
koning, keizer, admiraal, scheitlint behoeven we allemaal!
die CLS is wel een verschrikkelijk mooie bak zeg
nouveau riche -1000
Ach lekker belangrijk, zo´n wijf wil gewoon lekker eenlaagspapier langs haar aarsje en misschien pikt ze nog een tokkie op voor een paal in kaar k u t je
-weggejorist en opgerot-
Over guerilla marketing gesproken, geheel nieuwe impuls voor de Schlecker chain; de shop waar de welgestelde mensch zijn scheitpapier haalt!
Ze vergeten echter dat Schlecker een van de grootste assortimenten heeft betreft zelfhulp medische benodigdheden, zoals verband soorten, sport verbandmiddelen zoals tape etc.. Als je bijv. je EHBO doosje bij moet vullen loop je bij de Etos en Kruidvat e.d. tegen een grote muur.. Daar kan je nog rustig terecht voor andere dingen dan een flesje betadine of een pakje pleisters..
boeiuh waar de nouveaux hun plee papier halen.
Gaaaaaaaaap! Wat een saaie, vage KUDT topic!
mevrouw heeft ook een kind op de school van mijn dochtertje. Is expat, niet arm, geen botox en niet zo besmet met het zeikvirus als Brusselmans. Hou op zeg.
Uhm... HALLO! Het is maar schijtpapier, hoor.
ecologiste | 11-06-09 | 14:59
Ooit gehoord van huurwaardeforfait of woz-waarde? Als je geld hebt verdient en een leuk huis hebt in NL wordt je aan alle kanten kaalgeplukt door de overheid. Ze hebben geen keuze ;)
Ben eigenlijk wel benieuwd welke afgunstige tokkie deze feauteau gemaakt heeft.
De freule van Avezaath gaat voor de Nivo Nihil trofee.
Bos Hout | 11-06-09 | 15:03
Kenteken is geel, niet taxiblauw..
Rijk blijven is nog altijd moeilijker dan rijk worden...
Taxichauffeurs hebben overal schijt aan, waarmee de foto verklaard is.
Goed topic. Conclusie is dat de arme mensen bij de AH boodschappen doen en de rijken bij de Scheckler. Als we dat nou eens omdraaien dan lijkt dat mij DE oplossing voor deze crisis.
alleen maar slim van deze mevrouw, je gooit het toch weg!
Voor veel rijken is het een sport zo weinig mogeljk uit te geven. Zoiets grenst aan vrekkerigheid.
Kijk voor de gein eens naar die Nederlandsche middenklasse in campers die gratis parkeren (en overnachten) op de p-plaatsen bij LIDL of ALDI in het buitenland of nog beter op gratis campsites:
home.tiscali.nl/globetrotter/camperpla...
De prijs van een camper komt waarschijnlijk aardig in buurt van zo'n Merkedenz.
Een tamelijk recent fenomeen? Is er al een sociologische studie naar verricht?
Ach, kakkers moeten ook kakken..
Ik ga ook nog steeds af en toe naar de Schlecker.. niks mis mee.
+1 redelijk netjes ingeparkeerd (voor een vrouw).
Zij koopt schuurpapier voor haar personeel in de met bloedgeld betaalde kapperszaak die op haar bn aam staat maar eigenlijk van haar man is.
kneuterzak | 11-06-09 | 14:49
Yeah, niets mis mee toch, Wibra-onderbroeken.. (whehehehe)
Tis trouwens natuurlijk vooral oud geld wat op de centjes let, bij de nouveau riche is het makkelijk verdient, makkelijk uitgegeven. Immers geen ervaring / opvoeding hoe je met geld hoort om te gaan. Zo gewonnen, zo geronnen. Wel leuk voor de slijmverkopers die op een kilometer afstand zo iemand ruiken die denkt dat je status kan kopen...
Welke mongol rijdt er nu nog Mercedes? En wie gebruikt er nog pleepapier, gewoon de drie schelpen uit Demolition Man. Sneller, goedkoper en schoner!
Zojuist besloten de vergoeding voor de babysit drastisch naar beneden bij te stellen. Ze doet er toch alleen maar onzinnige dingen mee. We blijven dus nog even gaan voor de A-merken.
of het is de familieMerc van een van onze allochtone families in NL..
Hercules | 11-06-09 | 14:30
Al dat aanstellerige gelurk is zinloos en duur zelfs als het van de Aldi komt.
Als je nog meer wilt bezuinigen dan de linkerhand gebruiken.
Is al zou oud dit nieuw, wisten jullie dan eauk niet dat de nouveau riche uitsluitend onderbroeken van de Wibra dragen? voorheen Brons.
Vergeet te vermelden dat de mevrouw op de foto naar links gaat: Fiorella Cristofoli - naast de Schlecker en de beste Italiaanse delicatessenwinkel van Den Haag e.o. FAIL
Poepen? Echt iets voor paupers en nouveaux riches.
Ieder zijn ding toch, of gaan we nu ineens wel de socialist uithangen wel een veeg teken denk ik....
Misschien is het ook wel dat sommige mensen door beginnen te krijgen dat je bij AH ed. gewoon gelicht wordt? Je betaald meer om ook nog eens genaait te worden.
AH rundergehakt-> Runderen uit Africa. Waarom? Omdat het ontzettend mager vlees is, zodat er restvetten (vet afval dus) bijgemengd kan worden.
En denk maar niet dat het vers is, de runderen worden totwel 2 jaar lang ingevroren in het pakhuis. (bron: TV/DVD keuringsdienst van ware)
AH Kipfilet-> gewicht wordt kunstmatig verhoogd door inspuiten van proteinewater.
AH groente en Fruit -> lagere kwaliteit kun je niet kopen.
Nee, doe mij maar LIDL. Duitse kwaliteit, geen gezeik met dat soort praktijken. (ies in duitsland streng verboten!) Ik zou er zelfs nog naar toe gaan als de prijzen hoger zouden liggen.
En daar parkeer ik gerust mijn 138k MB voor de stoep.
Volgens mij zat ze op het internet prijzen te vergelijken www.snakewool.nl/ dacht je dat al die mensen aan leuke auto's en huizen komen door altijd van alles het duurste A merk te kopen? Dagobert Duck ftw ;)
Misschien is het ook wel dat sommige mensen door beginnen te krijgen dat je bij AH ed. gewoon gelicht wordt? Je betaald meer om ook nog eens genaait te worden.
AH rundergehakt-> Runderen uit Africa. Waarom? Omdat het ontzettend mager vlees is, zodat er restvetten (vet afval dus) bijgemengd kan worden.
En denk maar niet dat het vers is, de runderen worden totwel 2 jaar lang ingevroren in het pakhuis. (bron: TV/DVD keuringsdienst van ware)
AH Kipfilet-> gewicht wordt kunstmatig verhoogd door inspuiten van proteinewater.
AH groente en Fruit -> lagere kwaliteit kun je niet kopen.
Nee, doe mij maar LIDL. Duitse kwaliteit, geen gezeik met dat soort praktijken. (ies in duitsland streng verboten!) Ik zou er zelfs nog naar toe gaan als de prijzen hoger zouden liggen.
En daar parkeer ik gerust mijn 138k MB voor de stoep.
Piet Hein straat Den Haag - daar woont de verzender van de foto dus.
Iedere rijkaard mocht willen dat hij zo'n vrouw had. +1 voor die mevrouw.
Onze kamplaag zult u bedoelen. Foto geeft 'schijtbak' wel een nieuwe betekenis.
Lachen toch, juist met je dikste bak naar een pauperwinkel rijden. En dan vragen of je korting kan krijgen op een zeepje van 1 euro.
Mijn CLS blijft geweaun op de oprit staan en ik stuur m'n personeel om boodschappen op de brommerT.
Lekker interessant, laat ze hun reet afvegen met wat ze willen.
Waarom zou je er een fortuin aan uitgeven als dat niet hoeft, ongeacht hoe dik je verdient?
3,14mel | 11-06-09 | 14:34
Triest, geen woorden voor. Stuur mij maar z'on kleaute taart op, hoef je niet meer met kranten te vegen.
wat een bullshit.......
alsof rijke mensen voor niks rijk zijn geworden....
rijke mensen draaien ieder dubbeltje 2x om... 3x als het moet.
dat terwijl het bij de appie op de hoek stikt van de tokkies.
"Tarrels" lang geleden zeg.
Deze mevrouw doet toevallig boodschappen voor de sportclub van haar zoon!
Ik dacht dat de Lidl al voor paupers was. Maar je kunt dus nóg dieper zinken?
"Waar het eenlaags toiletpapier op een lekkende zolder door voormalige Oost-Duitse discuswerpsters van uitgedroogde tarrels wordt gevlochten. "
Ik lolde.
Ik zeg... Brusselgans... leest eensch een boek: "zo werden wij rijk" door de heer Thomas Lepeltak zum beispiel. Erg leerzaam en vernederend voor de Nouveau Riche. Gaat over mensen die met hard werken en spaarzaam (maar leuk!!) leven het niveau "knikkers" ontstegen zijn.
Knuppel.
wtf is schlecker?
gister kreeg ik een stukje taart geserveerd.
Lang leve de crisis
www.cakecompany.nl/foto-album-taarten/...
Het is maar goed dat de welvaart door de crisis nog niet zo snel daalt als het niveau op GS..... anders kochten we met zijn allen plee papier bij de Schlecker!
*gaat kratje bij AH halen*
Hé.. da's m'n echtgeneaute! Doe 'es weghalen die pica! Waaröm wij het gastentoilet zouden moeten veurzien van 6-laags Page Decor, is mij een raadsel?
Tsja en daardoor rijdt zij in een CLS...
Die rollen worden af fabriek bij Mercedes achterin gezet omdat bekend is dat de meeste bestuurders van deze auto's schijt hebben aan alles en iedereen maar liever niet aan zichzelf. Gewoon een stukje extra service
Daarom zet ik de Jag altijd net om de hoek.
Waarom denk je dat ze die bak kan kopen? Omdat ze dat heerlijke schuurpapier gebruikt en dus niet gevoelig is voor 15-laags papier met een geurtje en een leuk wit hondje op de voorkant...
-weggejorist-
Zelfde reden waarom er zoveel sterretjesbakken voor de snackhengst staan, paupers met geld.
-weggejorist-
@Brusselmans
Heerlijke beeldspraak :)
Daarom zullen de rijken rijk en de armen arm blijven.
De schlecker heeft gewoon A-merk producten.
www.voordeelmuis.nl/cgi-bin/detail.cgi...
De jan modaal wel stimuleren om gratis te winkelen, maar als iemand met een duurdere leaseauto boodschappen gaat doen bij de schlecker, dan is dat 'opvallend nieuws'?
Zelf haal ik m'n pleepapier bij de lidl, omdat die 3-laags papier heeft en bij een merk als page betaal je 60% meer en heb je meer kans dat je vinger door het papier scheurt als je aan de schijt bent.
Mercedes-Benz, altijd +1.
Voor de rest: boeiend topic (not).
Vreemd item. Ik kan wel toiletrollen belegd met bladgoud betalen als ik dat echt zou willen, maar trek altijd de goedkoopste rollen van grijs recycled papier bij de C1000 uit de schappen. De rijken hebben dit al jaren door, daarom zijn ze rijk. Het geld wat ik bespaar met goedkope rollen kan ik weer bij Oger in de PC Hooftstraat uitgeven. En zo werkt het lieve beeldbuiskinderen. Morons....
@brullermans
misplaatst om zo af te geven op iemand die ogenschijnlijk 'onder haar stand veegt'. met name omdat het voor die mevrouw waarschijnlijk keuze is maar voor jouw het hoogst haalbare. of ben jij zo iemand die zich welvarend noemt omdat ie met dubbellaags veegt? kan, maar dan maak je geen vrienden in de old-boys netwerkjes.
pleepapier is namelijk pleepapier. en dubbeltjes zijn dubbeltjes.
@Brusslemans:
Zij laat zich goed verwennen... eeh betalen. Dus kan je die bak rijden. (hier kost tie maar de helft).
Model: Mercedes-Benz CLS 500.
Price: From Euro:53 665, Engine: 4966cc, V8, 24 valves, 225kW, 460Nm.
Transmission: Seven-speed automatic gearbox, rear-wheel drive.
Performance: 248km/h, 0-100km/h in 6.1sec, 12.0 litres/100km estimated average.
Wat een bagger informatie dit. Stelletje azijn pissers -1
Denk na; oorzaak en gevolg. Weinig geld uitgeven betekent meer overhouden?
Ja... en? Bij de Beijenkorff verkopen ze gewoon geen pleepapier!
tja je kunt je geld maar 1 keer uitgeven, de een doet dat aan een duure auto de ander aan duur scheitpapier
Zelden zo'n ontiegelijk NON-topic gezien. GS -1
Borek met feta, moet je proberen, schlecker!
Misschien worden mensen rijk door zuinig te zijn?
Knallert | 11-06-09 | 14:20
Bezuiniging op het boodschappenwagentje is niet gelukt.
Ik koop bij Appie Heyn. Daarom kan ik me niet zo'n bakkie veroorloven.
Misschien is dat wel de methode om rijk te worden. Waarom zou je meer uitgeven dan nodig enkel en alleen omdat Piekema het zegt.
Zoals mijn oude opa al zei, ver voor het verscheiden van Jozef Stalin: de rijken zijn niet voor niets zo rijk.
Dit is gewoon ordinair tuig die met drugsgeld een auto op afbetaling koopt om net te doen of ze het niet met al dat zwarte geld kunnen. Geen nouveau riche maar dikke criminelen.
Ik ga ook altijd met mijn Hummer naar Harrie Piekema. Pas lekker veel bier in.
Mijn leven is weer behoorlijk verrijkt door deze informatie. Ik pak zelf nu 3 x 3 blaadjes, maar misschien zal ik ook moet snijden in het reetveegpapierbudget.
Ze loopt van de auto naar de winkel. Zij is de leverancier. De auto heeft ze verdient met de winst op pleepapier.
-weggejorist-
"Voormalige Oost-Duitse discuswerpsters" Zijn het niet voormalige Oost-Duitse kogelstootsters?
-edit: die doen de vaatdoeken -
I think that that's pretty god damn sad, that they don't recognise their own country as a third world, third rate, third class slum.
Oud geld hoor...
Misschien worden mensen rijk door zuinig te zijn?
Misschien hadden ze al niet veel geld maar legen ze hun portemonnee tot de bodem om zo te kunnen leven.
Iedereen vindt aanbiedingen leuk dus waarom de nouveaux riches (met 'ou', heer Brusselmans) niet?
Gewoon een kamper, helemaal niet vreemd.
Hoewel... Zou er betaald zijn?
Ik kan nu alleen denken: als ze straks thuiskomt, dan staat daar een buurman grijnzend over het hekje te loeren.
Misschien maakt t geen reet uit waar je je reet mee afveegt? of wel Brusselmans? Er komt sowieso stront aan te zitten! En of t dan 5 eu bij de Appie kost.. of '12 cent' bij deze toko.. Hoeveel ik ook verdien.. zou t sowieso daar halen.
Mischien voor de kids papiermachee ?
Welk bouwjaar?
Niveau Riche?
"Nouveau riche" zul je bedoelen.
Wat een non-issue zeg! Eerst dat belachelijke artikel met daarin het verzoek dat de man "Es deaud mot gaan" en nu dit? Kan je echt niets beters? Ga bij RTL Boulevard werken!
Misschien verkoopt ze het weer door met winst aan haar vriendinnen.
Waarschijnlijk kan ze door al die goedkope boodschappen juist zo'n wagen kopen :)
Jaloerse huilies!!
Tsja, bijna 2012, wat doe je eraan?
@ fotograaf
Volgende keer even een polarisatiefilter gebruiken aub.
Beetje laffe wagen.
Misschien vind ze het lekker schuren.
Zij staat in te kopen voor de Pool die haar badkamer komt doen.
REAGEER OOK