Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

"Nederlandse shocklog gaat De Crem stalken"

cremennubierrrr.jpgBelgië is in de hoogste staat van paraatheid sinds de aankondiging van GeenStijl om minister van Defensie Pieter de Crem de komende tijd eens hinderlijk te gaan volgen. Ook de media bij onze zuiderburen is het inmiddels duidelijk dat het ons ernst is. Verder hebben we zo'n beetje een dagtaak aan het te woord staan van Vlaamse radiostations. Waarschuwingen krijgen we ook. Of wij wel op de hoogte zijn van zijn bijnaam Crembo bijvoorbeeld. Wat wij proeven is toch vooral angst. Want inplaats meneer zelf tot boven de knieën af te zagen, sturen ze slijmerige mailtjes hen toch vooral op de hoogte te houden van onze vorderingen. Oorzaak voor alle commotie is het ontslag van een Nederlandse studente, nadat zij op haar weblog gewag had gemaakt van het wangedrag van de bewindsman en zijn gevolg in een café in New York. De Crem liet vervolgens de dame in kwestie ontslaan. Want, zo stelde hij, er bestaat ook nog zoiets als ethiek. "We leven in een tijdgeest waarin het iedereen vrij staat naar goeddunken en zonder enige verantwoordelijkheid op blogs te gaan posten. Dit overstijgt zelfs het moddergooien." Welnu, minister De Crem, stuur maar extra troepen naar de grensstreek, want er staat een buitenlandse mogendheid op het punt om uw landje binnen te vallen. Moddergooien is voor mietjes, GeenStijl gaat door tot u op de grond ligt. Of om in defensie-termen te blijven: het is oorlog! Inmiddels hebben we al de nodige saillante details rondom uw persoontje uit uw vaderland mogen ontvangen, maar daarover later meer. Tipje van de sluier? Onze Rutger zit op dit moment vuistdiep in de Roze Balletten. En laat diezelfde Rutger nu met de jaarwisseling net als u eveneens in Afghanistan verblijven. U noemt dat misschien hinderlijk volgen, voor onze Rutger is dat gewoon all in a days work. Wordt vervolgd...

Reaguursels

Inloggen

Fijn. Bedankt, GeenStijl. Ik ben Vlaming, België hoeft voor mij niet te bestaan. U gaat De Crem neerhalen? Een goed begin: haal dan ook meteen maar de rest van het régime neer. Ik zou er u eeuwig dankbaar voor zijn.

Eric_Jans001@hotmail | 04-12-08 | 02:10

Fijn. Bedankt, GeenStijl. Ik ben Vlaming, België hoeft voor mij niet te bestaan. U gaat De Crem neerhalen? Een goed begin: haal dan ook meteen maar de rest van het régime neer. Ik zou er u eeuwig dankbaar voor zijn.

Eric_Jans001@hotmail | 04-12-08 | 02:10

De nieuwe Urbanus is dus gevonden. Kijken hoelang deze meegaat.

BitchSuperSoaker | 03-12-08 | 20:59

Goh dit Nederland - Belgie is veel interessanter dan de voetbalwedstrijden...

Tzakje | 03-12-08 | 20:40

Wie durft het verloop te voorspellen. Haalt hij het nieuwe jaar? Als je tijdens een werkreis je zo laat gaan... dan is dat niet de eerste keer. Er gaan nog wat schandalen volgen. Zou wel eens heel akelig kunnen worden. Gelukkig hebben we een warme band met de Nederlandse defensie.

de vleesgigant | 03-12-08 | 20:38

Ik dacht dat 'roze baletten' homocommando's waren die schuilgaand onder min of meer onopvallend gekleurde hoofddeksels feestjes bouwen met zuiderburenministers, blijkt het toch een beetje anders te liggen.

Zoetwaterpanharing | 03-12-08 | 20:17

-weggejorist-

Ongelikte Beer | 03-12-08 | 20:10

Ik voel meer voor het volgen van, Koos Spee, kijken of de man ook wel eens 2 kilometer te hard scheurt, per ongeluk voetganger mist bij het zebrapad, zo zijn er nog wel wat van die moraalridders te bedenken.....

IkneukgeenMarochoer | 03-12-08 | 19:52

Hulde aan GS!!
Tot nu een aardige succes-rate met dit soort terechte acties, en vind het wel dapper om nu es de zuiderburen te laten mee genieten van de kracht van de mening. En wat een figuur is die De Crem, een positie in Goebels' propaganda apparaat had hem in 40-45 niet misstaan.

de Botte Bijl | 03-12-08 | 19:34

Niet heel belgie, alleen het vlaamse gedeelte is genoeg.
repulse | 03-12-08 | 10:41

Doe niet zo gemeen man! Wie moet dan de uitkeringen van die luie Fransozen betalen, die beschonken Walen?

Bijstandskoning | 03-12-08 | 19:32

Oud en Nieuw begint met een dertiende nederlandse provincie. Hulde!

Fizk | 03-12-08 | 19:20

Prima stukje, laat Rutger maar los op die machtswellusteling, kan hij ook gaan doppen.

Tzakje | 03-12-08 | 19:18

De Crem heeft zonet het leger bevolen om de kernkoppen in Kleine Brogel te richten op Nederland. Nederlanders zouden deze bedreiging maar beter serieus nemen. Want als GeenStijl.nl nog langer de minister van defensie aanvalt, gaat er vroeg of laat ééntje af. De kernkoppen zijn overigens van de Amerikanen, maar dat zal Crembo een zorg wezen. Ze staan gericht op Nederland, klaar om af te knallen.

fustigateur | 03-12-08 | 19:16

"Minister van Defensie Pieter De Crem is "niet in oorlog" met het fenomeen bloggen. De minister blijft wel bij zijn standpunt dat sommige blogs "slecht gebruikt" kunnen worden." (Bron: www.hln.be/hln/nl/957/Belgie/article/d...)

Ik zie geen verschil met zijn vorige uitspraken. Het komt precies op hetzelfde neer. Wié gaat bepalen wat verkeerd gebruik is en wat zullen de (objectieve??) parameters zijn?

De Bellig | 03-12-08 | 19:15

Allemensen die uit belastingsgeld hun eigen vertier halen moet genageld worden. Ga zo door "GeenStijl". Eindelijk recht voor zijn raap. Laat de hoge heren en dames, de hautaine veelverdieners, de arrogante lui die ons betuttelen en het zelf zo nauw niet nemen, maar even zweten. Goed werk !

Iwmac | 03-12-08 | 18:30

De sites zijn in het Engels, Frans en zelfs Turks. Er is een steunsite voor de barjuf die op een dag 1500 steunbetuigingen kreeg.

bijtertje | 03-12-08 | 18:23

Als je even doorzoekt kom je meer dan vijftig websites tegen die de Crembo er door halen. GS hoeft niet veel te doen, het sneuuwbaleffect doet zijn werk. Vermakelijk zijn de verschillende banners die op een aantal sites staan. GS neem eens een aantal van die banners onder de loupe !

bijtertje | 03-12-08 | 18:18

lutger | 03-12-08 | 17:53
Ja er hangen hier wel wat belgen rond , nog niet opgevallen?
Weesie zei iets van 10% Belgische reaguurders op GS als ik me niet vergis.

tyfusbelg | 03-12-08 | 18:05

Zou Crembo ook jungletraining hebben gehad? Niet dat het zal helpen want voor die tijd is hij al uit z'n functie.

One Shot | 03-12-08 | 17:59

Belgische reaguurders kennen GeenStijl al:

Pepijn dever, gent

Geenstijl maakt beloftes doorgaans gewoon waar , bye Crembo.

Beledigend? Ongepast? Meld het ons02/12/08 20u12

lutger | 03-12-08 | 17:53

Komt die commandotraining onze Rut goed van pas.

GezondVerstand | 03-12-08 | 17:48

Hup GeenStijl Hup, laat die Crem mooi in z'n hempie staan!!

borderliner | 03-12-08 | 17:47

Crembo het roze leger komt je slopen!!!

HOP | 03-12-08 | 17:46

"Roze Balletten is de benaming van zogenaamde seksfeesten in België waarbij in de jaren zeventig hoge ambtenaren, ministers en rijkswachters betrokken zouden zijn geweest; net als ook minderjarigen. Volgens sommigen zou er een relatie zijn met de Bende van Nijvel.

De roze balletten zouden gediend hebben als middel om machtige mensen uit politiek, justitie en zakenleven af te persen. Zo vonden er mogelijk roze balletten plaats voor de verwerving van belangrijke zakelijke contracten in Saoedi-Arabië."
(wiki-link)
Ik kan niet geloven dat dit zich beperkt heeft tot België, het ziet er naar uit dat de beschuldigingen jegens "de secretaris-generaal wiens naam niet genoemd mag worden" dus wel degelijk waar zijn, en dat dit land al even hard afgeperst wordt als onze zuidenburen.. (en menig ander Europees land dat ten westen van het gordijn zat)
Als dit alles waar blijkt is er stof genoeg om eens een allesomvattende wisseling van de macht te overwegen, me dunkt.

koen_c_s | 03-12-08 | 17:46

Neer met die katholieke galbak. Ik ga dit op de voet volgen heerrrrrrrrrlijk!!

HeerBommel | 03-12-08 | 17:35

Hang 'em high, this "crème de la crem"

Bismarck VI | 03-12-08 | 16:58

DE CREM MOET INTEGRITEIT VAN BELGIE BESCHERMEN!
De Crem maakt zich wel druk om zijn eigen integriteit, maar de integriteit van België interesseert hem blijkbaar niet, want hij maakt geen excuses voor zijn illegale snoepreisje.
Misschien kan hij beter eerst de balk uit zij eigen oog verwijderen, alvorens over de splinter van anderen te zeuren.
Beste Belgen wij staan achter jullie!

Prins Pils | 03-12-08 | 16:41

Hilarisch: "De Crem verklaarde tijdens het interview met de RTBf dat hij bij de juridische diensten van zijn departement navraag had gedaan hoe "zijn integriteit in de toekomst zou kunnen worden beschermd".

Pieter, hier enkele gratis tips van Draaksteker:
1. gewoon naar je zakelijke afspraken in Genève gaan in plaats van je stiepelzat in New Yorkse barren te misdragen
2. geen klokkenluiders laten ontslaan
3. niet de schuld van je eigen fail op weblogs proberen af te schuiven

Complimenten met je spindoctor, trouwens. Masterlijk om de discussie te verleggen naar een weblogoorlog in plaats van snel bekennen, beterschap beloven, maatregelen nemen

Joris Draaksteker | 03-12-08 | 16:37

De crem -1, Gs +1

(Kunnen die radiolinks niet in een fatsoenlijk formaat? Dat kutkwiktijd ook altijd....)

Mindstorms | 03-12-08 | 16:33

Geenstijl eindelijk in België +1! De crem -1

dragonov | 03-12-08 | 16:22

Ik hoop als Belg dat jullie erin slagen om hem weg te krijgen uit onze "regering"! Beetje met ons belastinggeld gaan zuipen in New York en dan nog de persoon die ons erop wees doen ontslaan... laag... laf.. Crembo!

ManMonster | 03-12-08 | 16:14

GEENSTIJL IN DE POLITIEK!
GEENSTIJL IN DE POLITIEK!
Misschien een goed idee om een politieke vleugel van GS op te richten.
Alle reaguurders kunnen zich direct aanmelden als lid.
Wat zullen ze dan bang worden in politiek Den Haag.
Mijn stem hebben ze, dat wordt echt genieten!

Prins Pils | 03-12-08 | 16:14

HUP GEENSTIJL:D

AlexxKindt | 03-12-08 | 16:13

Al is die Crembo nog zo snel, GS achtervolgt hem wel.

Dostranamus | 03-12-08 | 16:05

NetProwler | 03-12-08 | 15:17

Het probleem is , dat door het gevoel van "morele superioriteit" op heel veel Belgische blogs alle reacties die nogal rechts uitvallen gewoon weggemodereerd worden.Het hoeft daarom zelfs helemaal niet "extreem" te zijn.Domme "ik haat marrokaaaneeuuhh" postings laat men staan (zodat het niveau van de niet linksdragende mensch kan aangetoond worden) , doch goed onderbouwde kritiek op bvb ministers uit de partij waarvan de moderator een partijkaart op zak heeft komen er gewoon niet op.(heel veel sites werken met pre-moderatie)

Daarom kun je als je de reacties op bepaalde topics op belgische blogs doorneemt wel eens de indruk krijgen dat fatsoenlijk rechts of niet bestaat of geen internet kan betalen.

Neemt niet weg dat we natuurlijk dankbaar zijn dat er een "elite" voor ons denkt en ons eraan herinnert dat een eigen mening hebben echt niks voor ons is, kunnen wij lekker voetbal kijkeuh! *internetkabel uit de muur rukt*

tyfusbelg | 03-12-08 | 15:33

@mezelf 13:31

Fail... ik zal niet meer interessant proberen te doen.

buzz fuzz | 03-12-08 | 15:33

Heeft iemand trouwens al uitgezocht wat het email-adres van die gelatinepudding van een kroegbaas was die die studente eruit trapte, zodat we die gast eens online kunnen gaan vertellen dat hij haar als de sodemieterij weer moet aannemen en voortaan niet meteen na het eerste-de-beste telefoontje van een bezopen minister van defensie van een derderangs-bananenrepubliek-zonder-bananen moet bukken? Wij zijn ook niet bang voor Belgen en ze zitten een stuk dichter bij ons dan bij New York, tenslotte!

Brouhaha | 03-12-08 | 15:30

De Crem, jij ontzettende jeannette, ga es dood joh!

J.N. de Kabelpen | 03-12-08 | 15:20

Ah.. een van de commenters op lvb.net/item/6830 geeft ons via enkele quotes een kijkje in de pareerkeuken van de Belgische media..

Luc Verhelst:

"het monopolie van het Vlaams Blok op negatieve maatschappijkritiek. Bloggers als de mensen achter Geenstijl, Volkomenkut of Retecool worden in Vlaanderen vrij snel gerecupereerd door of in het kamp geduwd van het Blok."

En Clo Willaerts:

"een hetze vaak veroorzaakt wordt door de mindere goden. Onopvallende figuren die er genoegen in scheppen om bekendere mensen tegen elkaar op te zetten, en dan vanop afstand staan te grinniken omdat iedereen zich zit aan te stellen."

Bovenstaande is een frappante afspiegeling van wat wij hier de (denkbeelden van) "linksmenschen" plegen te noemen. Dus dan weet u dat alvast: u bent niet de allerslimste, en bovendien hebben we besloten dat u ultra-rechts bent. Ofwel: "You're either with us, or you're against us".

NetProwler | 03-12-08 | 15:17

Wij bevolking nemen langzaam weer de macht over. Recht zal zegevieren.
De regering heeft ons lang genoeg gehersenspoeld en bedrogen.

Above | 03-12-08 | 15:12

GeenStijl voor de wereldoverheersing, wij zijn cool.

Lindeboom | 03-12-08 | 15:07

Grappig zie een hoop nieuwe belgische vrinden hier nu!!

avw010 | 03-12-08 | 14:28

Chapeau GS! Ik kan niet wachten tot hij valt...

Waarom begint GS niet een politieke partij? Mijn stem hebben jullie :-)

Badd Pritt | 03-12-08 | 14:15

Wie de nauwe schoentjes passen, trekke hun aan...

VanFrikschoten | 03-12-08 | 14:08

@buzz fuzz 13:31

"Het" zijn duidelijk?

*meewarig het hoofd schudt: waar gaat dit heen met onze taal*

widtvoet ® | 03-12-08 | 13:33

Is 'media' niet het meervoud van 'medium'? Dan moet de zin toch zo zijn:

(...) Ook de media bij onze zuiderburen ZIJN het inmiddels duidelijk... (...)

buzz fuzz | 03-12-08 | 13:31

feys | 03-12-08 | 13:12
Goed dan ,ik distantieer me officieel van jou en je kudt opgehouden wijvingertje.
Kom niet meer in naam van de belgen spreken , vanaf nu blijf je gewoon je werk doen als moderator op het antifa forum.
Kankerbelg

tyfusbelg | 03-12-08 | 13:26

@feys | 03-12-08 | 13:12
ach, hij heeft wel een beetje een raar accent inderdaad, maar hij lijkt me sympathieker dan die types als De Crem...

Onderbuik | 03-12-08 | 13:23

Straks krijgen we nog een censuurmuur rondom het Belgische internet, zoals the Great Firewall of China. Zoiets begint met ronduit onaanvaardbare uitspraken zoals die van Crembeau, en grootschalige censorpraktijken van politiechef Koekelberg tegen HUMO.

Nu komt het er vooral op aan om geen millimeter te wijken voor die wereldvreemde vent, of de politici en andere (publieke) figuren zullen het gevoel krijgen dat dit soort lullige vertoningen in het parlement wérkt, waarop ze nog meer gebruik zullen maken van dergelijke censuurpraktijken om ongestoord met hun pleziertjes bezig te zijn, zoals je bv de roze balletten had indertijd, waar hoge ambtenaren, ministers en rijkswachters bij betrokken zouden geweest zijn.

Er is trouwens opnieuw een dergelijk schandaal in België, momenteel. Mensen van de politie die gratis een hoertje mochten afneuken en reisjes kregen van hun pooier, op voorwaarde dat ze een oogje toeknepen. Hun vlees was natuurlijk zwak genoeg.

Ja, met België zijn we nog niet klaar, jongens.

De Bellig | 03-12-08 | 13:21

@feys 13:12

Zegt de naam Aboutaleb u iets overigens? Die meneer verbiedt het zijn dochter ronduit om met een niet-Islamiet thuis te komen. Wordt binnenkort burgemeester van Rotterdam. Soort van Ollanderfoob zeg maar (al heeft hij aan alles wat niet-Marokkaans of niet-Islamitisch is duidelijk de schurft).

widtvoet ® | 03-12-08 | 13:21

Valt me op dat alle Belgische media zeven kleuren bagger schijten voor een oorlogsminister, terwijl GS al een keer de aanval heeft geopend op grefo Eimert. En ik denk dat GS behoorlijk sterk staat bij een juridische aanval van de Crem bij een onwel gevallen stukje. Hij kan nu namelijk moeilijk de werkgever bellen...

Mangoost | 03-12-08 | 13:20

@feys 13:03

Vergeet je de stekker niet uit je monitor te halen voor je 'm dalijk in bad gebruikt als scheerspiegelT lieve?

widtvoet ® | 03-12-08 | 13:17

De discussie vanuit Vlaamse kant gezien:

lvb.net/item/6830

de_profeet | 03-12-08 | 13:10

@feys | 03-12-08 | 13:03
zijde gij een Belg?

Flipje de Winter is gewoon een mensenrechtenactivist, niets meer en niets minder.

Onderbuik | 03-12-08 | 13:06

Jullie uithalen zijn in de verste verste niet amusant en ook allesbehalve interessant, getuigt van geen stijl.

feys | 03-12-08 | 13:03

Ja kijk , dat noem ik zelfs geen inkoppertje meer...

tyfusbelg | 03-12-08 | 13:05

1: het is Filip de Winter
2: Filip de Winter is een vuile extreem-rechtse xenofobe racistische populist
3: @ fustigateur : België het meest corrupte land van Europa? laat me niet lachen! Doe even gewoon!
Waarom komt iedereen hier heel de tijd terug op Dutroux en de bende van Nijvel? Het is overal slecht gesteld met de politieke klasse niet in het minste ook in Nederland.
Jullie uithalen zijn in de verste verste niet amusant en ook allesbehalve interessant, getuigt van geen stijl.

feys | 03-12-08 | 13:03

Allemaal leuk en aardig die Belgen, maar vergeten we onze eigen vuile wasjes hier in Holland niet?

milo | 03-12-08 | 12:59

ik weet niet zeker of het zin heeft om in Belgïe de corruptie en het geslijm c.q. achterbaks gedrag aan te pakken.
Misschien moeten we toch naar Philip de WInter luisteren: EIGEN VOLK EERST!

Onderbuik | 03-12-08 | 12:43

"Een Chileen, een Nederlandse en een Obama-adept zitten in een New Yorks kafé komt er 'n busje Belgen binnen..."

widtvoet ® | 03-12-08 | 12:38

ALvast een goed uiteinde voor de heer Crem dan maar.

frotje | 03-12-08 | 12:36

@nattebevert |12:25
Ik heb jou gelezen. Wat nu?

fuckje | 03-12-08 | 12:34

@poetsnoet
Lees het onlangs uitgebrachte boek van Guy Bouten. En dan weet je dat leden van rijkswacht (voormalige Belgische politie) en enkele politici van Waalse origine achter de Bende zaten. België is het meest corrupte land van Europa. Alwaar mensen geheel straffeloos in de supermarkt omver kunnen worden geknald. Mits de nodige politieke bescherming natuurlijk.

fustigateur | 03-12-08 | 12:33

fuckje | 03-12-08 | 12:03
Mag ik jou, als ervaren reaguurder, even herinneren aan je verantwoordelijkheid jegens andere reaguurders? Het is niet netjes om ten koste van een nieuwe bij, die per ongeluk een tikfout maakt, een beetje leut te gaan lopen maken.
Dat je in Groningen woont is voor veel dingen een excuus, maar niet hiervoor.
*Afziet van verdere spanking*

nattebever | 03-12-08 | 12:25

@fustigateur
25 jaar is een lange tijd geleden maar zeker nog niet vergeten... het is aan de belgen zelf om er wat mee te doen.

poetsnoet | 03-12-08 | 12:19

Altijd hoogst iritant: mensen die een eigen mening hebben, zeker als je een ander mening hebben dan jouw (de politiecust) zelf.
En al helemaal als ze die mening nog uiten ook.

wILL | 03-12-08 | 12:16

Niet bepaald de 'Crem de la Crem' van de Belgische politiek.

Alquin | 03-12-08 | 12:16

Super actie GS! Laat die De Crem zich maar in z'n broek schijten, hij heeft het verdiend!

twichie | 03-12-08 | 12:15

@poetsnoet
De bende van Nijvel hebben ze hier ook vakkundig in de doofpot gestopt (nu al 25 jaar). Niet verwonderlijk. (Ex-) Minister van Justitie Laurette Onkelinckx behoort tot de dezelfde partij (PS) als één van de leden van de bende.

fustigateur | 03-12-08 | 12:13

fritzak | 03-12-08 | 12:06
Wie is we? Ik heb er geen last van hoor.

dr.spin007 | 03-12-08 | 12:11

Afbranden die man!!!!! Helemaal neerhalen, moge hij nooit meer de politiek inmogen. Beetje tof doen in New York en dan maar om zijn LOMPHEID goed te praten alles afschuiven op het meisje van onze EIGEN bodem.

D3fix | 03-12-08 | 12:10

pure humor trouwens die belgiesche politiek met hun rook gordijnen, buitenlandse mogendheden en mijnen.

StonedTrooper | 03-12-08 | 12:10

Misschien handig om belgiesche reaguurders een manneke pis icoontje te geven

StonedTrooper | 03-12-08 | 12:08

fritzak | 03-12-08 | 12:06
kom,kom... niet zo negatief ouwe rakker.
Biertje?

tyfusbelg | 03-12-08 | 12:07

Wanneer worden die vervelende zuiderburen die hier in ons eerlijke Nederland de weed komen halen eens gevolgd,we hebben daar meer last van dan De Crem of wat Finnen.

fritzak | 03-12-08 | 12:06

Wie?

Stijlloze bezoeker | 03-12-08 | 12:05

@zacht en eerlijk |12:00
Blegen gaan het helemaal worden in 2009!

fuckje | 03-12-08 | 12:03

@ Pips 11.54:
"die de crem ook bij zijn praatje in het parlement (met dat beschamende klapvee): de dame in kwestie had de NEDERLANDSE nationaliteit! alsof dat nog het ergste was, beetje zo'n indiase minister die naar buurland pakistan wijst."
-----------------------------------

Het lijkt meer op Pakistan dat naar India wijst.
Pakistan moest immers vanwege fundamentalistisch-religieuze overwegingen zo nodig onafhankelijk van India worden?
Nou - dat was met de Belgen ook zo.

Merlot | 03-12-08 | 12:02

Zo zie je maar waarvoor mensen in de politiek gaan,... Gratis reizen op kosten van de brave betalende burger en zich zat zuipen. Als er iemand er een reactie op geeft ervoor zorgen dat die persoon ontslagen wordt. Ik dacht met de nieuwe minister dat er een nieuwe wind door de leger zou waaien,.. Maar eerlijk gezegd Decrem is een pure postjes pakker en er wait enkele een alcohol geur door het departement defensie.... of om enkel zijn eigen goesting te doen.
Een mooi voorbeeld van een Belgische politieker. Zijn zakken vullen op koste van de gemeenschap, mensen die commentaar geven uitschelden voor incompeente mensen.... Ik dacht dat mensen van de CD&V niet zo corrupt waren als de andere,... Maar tja eenmaal aan de macht verandert een mens. Dit is hier een duidelijk voorbeeld...
Hopelijk komen er vlug verkiezingen zodoende men met zo'n mensen kan afrekenen,.....
Wij als Blegen zijn weeral eens in verlegenheid gebracht door een zuipende minister! ! ! ! en dan nog van een zo gezegd brave katholieke burger partij,.... zielig

zacht en eerlijk | 03-12-08 | 12:00

Dokter Spin | 03-12-08 | 11:52
Euj!

dr.spin007 | 03-12-08 | 11:59

destijds in de golf oorlog werden de belgen ook al gesignaleerd in de golf van mexico... dat terzijde maar die kinderkes die voor de delhaize werden neergeknalt kan toch echt niet... zo en nu ff belgie kuisen

poetsnoet | 03-12-08 | 11:58

deze lijkt wel leuk te worden haha, ik wacht met spanning af....

Joeper de poeper | 03-12-08 | 11:56

die de crem ook bij zijn praatje in het parlement (met dat beschamende klapvee): de dame in kwestie had de NEDERLANDSE nationaliteit! alsof dat nog het ergste was, beetje zo'n indiase minister die naar buurland pakistan wijst. En dat voor een minister van defensie, NL let op uw saeck! Tijd voor een algehele mobilisatie!

pips | 03-12-08 | 11:54

@Fleisch
Geniaal. Geen Stijl met een zachte G. Volgens wordt hier een enorme beerput opengetrokken. Ah! Ik ruik het al. Een nieuwe stijlloze klassieker.

Dokter Spin | 03-12-08 | 11:52

Kunnen jullie niet al die Belgische ministers aanpakken? Dat is één na één tuig van de richel. Karel De Gucht (minister van buitenlandse zaken) heeft ruzie met Congo en verkocht aandelen Fortis met voorkennis. Patrick Dewael (minister van binnenlandse zaken) is een aanéénschakeling van jarenlange corruptie. Premier Leterme liegt en bedriegt de Vlamingen aan de lopende band. Hak dit schorem aub spoedig in de pan!

fustigateur | 03-12-08 | 11:39

@Hyppo Kriet | 03-12-08 | 11:36
Je bedoelt dat beest dat je zo graag in je bek laat schijten en dat je constant smeekt om meer?

Agent327 | 03-12-08 | 11:38

Agent327 | 03-12-08 | 11:34
Ben jij niet die BOA, met die lange neus, met dat schijtende beest?

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 11:36

Benieuwd of De Crem nummer vier wordt. En voor hier: even een rustmoment. Ik lees straks wel wie er gewonnen heeft. En dat allemaal onder het werk.

Jaap de Paap | 03-12-08 | 11:36

@van dal | 03-12-08 | 11:32
Jij impliceert dat hij begrijpend kan lezen. Moeilijk hoor als je in urk in een grot zit en je baas net failliet is gegaan.

Agent327 | 03-12-08 | 11:34

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 11:30 lees jij ondertussen even de huisregels.

van dal | 03-12-08 | 11:32

Dat mooie liedje van vroeger... "Vuile huichelaar, pak jij je spullen maar!"

patrizio | 03-12-08 | 11:31

Mazzeltov | 03-12-08 | 11:29
Zo is het. volgens mij hebben ze in de politiek nog steeds niet door dat ze steeds transparanter worden (ongewild). Straks breekt de paniek los.

Jaap de Paap | 03-12-08 | 11:30

Ach, kun je het weer niet alleen af, moet je Joris erbij halen, van dal | 03-12-08 | 11:28 ?!!! Kinderachtig, Van Dal... errug kinderachtig!

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 11:30

van dal | 03-12-08 | 11:28
sluit zich bij van Dal AAN!

SwaY | 03-12-08 | 11:30

"Maar wat kan de rechter doen, kan hij de site laten verbieden?"

WHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA Idiote Belgen!

Neon | 03-12-08 | 11:30

Prima van GS dat ze zich hierop storten, zijn die arrogante politici van de gevestigde orde nu helemaal belazerd, of het nu in Belgie of Nederland is !
Pak ze maar aan, trek ze door het toilet.

Mazzeltov | 03-12-08 | 11:29

JORIS!!! vervelio alert!

van dal | 03-12-08 | 11:28

Goed interviewtje Weesie. Die Belgen begrijpen niet zo goed wat je bedoelt, maar dat is niet jouw schuld. Als wij zeggen "wij gaan De Crem eens een tijdje volgen" dan denken die sukkels dat je 3 meter achter hem gaat lopen :)

Neon | 03-12-08 | 11:28

joozd | 03-12-08 | 11:25, er zitten wel pindanootjes in die saus...

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 11:27

joozd | 03-12-08 | 11:25
copyleft van dal, dus ik zal even vragen.

Jaap de Paap | 03-12-08 | 11:26

SwaY | 03-12-08 | 11:25
Je zult nimmer weten wat je miste. En dan heb ik het niet over vlees ;)

Jaap de Paap | 03-12-08 | 11:26

kolonel klootoog | 03-12-08 | 11:24
Mijn volledig echte persoonlijkheid hoeft van mij ook niet op GS te staan..

SwaY | 03-12-08 | 11:25

-weggejorist-

ted van der parre | 03-12-08 | 11:25

@Jaap de Paap | 03-12-08 | 11:22 Mail hem dan ook effies naar mij. Ik hou wel van vlees met saus.

joozd | 03-12-08 | 11:25

Jaap de Paap | 03-12-08 | 11:22
Stapt over een aftans verwaarloosd nijlpaard heen .. Jammer dat ik niet mocht..

SwaY | 03-12-08 | 11:25

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 11:23
Ik heb een selectief geheugen, Hyppo. Maar SwaY vergeet ik absoluut niet. No (s)way.

Jaap de Paap | 03-12-08 | 11:25

In oorlog met België.
Mooier wordt het niet...

da wizard | 03-12-08 | 11:24

@ SwaY | 03-12-08 | 11:22
.
Doe je net alsof daar iets mis mee is.

kolonel klootoog | 03-12-08 | 11:24

Deksels, mijn cola komt uit Brussel! (alu hoedje terug opzet)

joozd | 03-12-08 | 11:24

Gelukkig, er stond nog een blikje belastingvrije cola in de koelkast.

joozd | 03-12-08 | 11:23

En SwaY ook niet, Jaap de Paap | 03-12-08 | 11:21, vergeet die ook niet...

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 11:23

SwaY | 03-12-08 | 11:22
Lubbers...

Jaap de Paap | 03-12-08 | 11:23

@ van dal
Mail nog ff dat recept van die saus bij de chateaubriand gisteren, als je wilt. Kolere, dat was top.

Jaap de Paap | 03-12-08 | 11:22

Jaap de Paap | 03-12-08 | 11:21
Mannen met macht zijn boeiend maar ook vaak zeer op zichzelf gericht..

SwaY | 03-12-08 | 11:22

alu-hoedje opzet

joozd | 03-12-08 | 11:21

SwaY | 03-12-08 | 11:17
Zelf niet aan de top, dus ik weet het niet van alle. Maar macht corrumpeert ja, als je dat bedoelt. En vergeet Herfkens niet, als we het over mannen hebben.

Jaap de Paap | 03-12-08 | 11:21

Op de een of andere manier zorgt dit artikel er voor dat ik zin krijg in Coca Cola. Zit hier een subliminal message in? Misschien in de foto van die man? <alu-hoedje opzet>

joozd | 03-12-08 | 11:20

iedereen zou een medewerker die iets nadeligs naar buiten brengt ontslaan, er zou anders een onwerkbare situatie ontstaan. voor het naar buiten brengen zijn er andere wegen.

klapvee | 03-12-08 | 11:20

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 11:17
En nou ga je even stoppen met ons te vervelen.. We zitten hier NIET voor jou moge dat duidelijk zijn!

SwaY | 03-12-08 | 11:20

'Wees maar fier dat België geen GeenStijl kent. Wij hadden u net zo lang hinderlijk achtervolgd totdat u om genade had gesmeekt', aldus de weblog.

Echt GeenStijl-taal, haha.

Madame Tapioca | 03-12-08 | 11:19

Houd rekening met hem. Hij weet niet veel, en zeker niet beter.

Rammstein | 03-12-08 | 11:19

Leuk plan, maar steek er niet al je tijd in.
Er zitten hier ook nog genoeg ministers die aan een andere baan geholpen moeten worden.

Life_can_be_simple | 03-12-08 | 11:18

The_Challenger | 03-12-08 | 11:10
Hmm het cda zal het kabinet in geen enkel geval torpederen zeker niet omdat ze weten dat de pvda nog slechter staat in de peilingen, dus ze kunnen nu alles doen wat ze maar willen. Het pvda zou zoveel zetels verliezen dat het voor hun ook gewoon een erg slechte zaak zou zijn dit kabinet voortijdige ten val te brengen.
Mischien een paar maanden voor de verkiezingen komt er een symbolische val van het kabinet door de pvda om electoraal weer wat terug te winnen.

repulse | 03-12-08 | 11:17

Jaap de Paap | 03-12-08 | 11:15
Zo zijn mannen aan de top nou eenmaal?

SwaY | 03-12-08 | 11:17

van dal | 03-12-08 | 11:14
Je zult je eigen -3de- oksel wel weer ruiken (zoals dat in je kinddossier staat vermeld) en dan in samenhang met je bruine tong die je hebt overgehouden van je vrinden... Vraagje: Heb jij of hebben je vrinden pindakaas met nootjes gegeten? Ik zie wat nootjes op je bovenlip, zo onder je linker neusvleugel...

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 11:17

+w

Rammstein | 03-12-08 | 11:15

Rammstein | 03-12-08 | 11:14
Die de crem gaat straks af als een gieter. Zijn testosteron verhindert hem tactisch/strategisch te zijn. Ik geniet daar nu al van.

Jaap de Paap | 03-12-08 | 11:15

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 11:13 Nee, dat heet rekening houden met jou beperkingen zeg maar.

Rammstein | 03-12-08 | 11:15

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 11:13 voor jou is dat een washandje, je stinkt onder je oksels.

van dal | 03-12-08 | 11:14

SwaY | 03-12-08 | 11:13 Ik ben blij dat ze er op dóór zijn gegaan, maar volgens mij is dat ondertussen wel erg duidelijk.

Rammstein | 03-12-08 | 11:14

Rammstein | 03-12-08 | 11:12
Heet dat niet een handdoek in de ring gooien?

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 11:13

Rammstein | 03-12-08 | 11:12
Lijkt me een goed plan.. aangezien we glashard achter Fleish staan

SwaY | 03-12-08 | 11:13

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 11:11
Ik mag jou wel.

Jaap de Paap | 03-12-08 | 11:13

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 11:11 Oké, uitgerukt ? Gaan we nu weer on topic goed ? En wel je handjes wassen hè ?

Rammstein | 03-12-08 | 11:12

Tiesjurt | 03-12-08 | 11:08 satire, gewoon satire.. de belgische hirsch ballin zal alwel een arrestatieteam gereed hebben staan..

van dal | 03-12-08 | 11:12

Rammstein | 03-12-08 | 11:09
LOL!

SwaY | 03-12-08 | 11:11

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 11:07 Scream if U wanna go faster !!

Rammstein | 03-12-08 | 11:11

ik pak m'n gevechtsuitrusting en sjees naar het nederlands-belgisch front!!!

Lamme Frans | 03-12-08 | 11:11

Ow ja dat is ook zo, hij/zij is een shemale... verwarrend allemaal, zeker nu Sway ertussendoor een "dialoog" houdt met 'r dichtgesponnen grotje.

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 11:11

repulse | 03-12-08 | 11:04

Tegen die tijd post ik het 2x per dag op premtime in alle artikelen.
Het kabinet valt vogend voorjaar dus die verkiezingen zijn er wel in september.

The_Challenger | 03-12-08 | 11:10

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 11:07 Jij MOET een belg zijn, kan niet anders. Sterker nog .... Crembo, izze gij dat ? Haste weer te vruh an die pinten gezeten 'è ?

Rammstein | 03-12-08 | 11:09

We zullen Fleisch (hinderlijk) blijven volgen in zijn nimmer aflatende strijd tegen het Belgische onrecht. Alleen als het om Roze Baletten gaat zullen we voorop lopen.

Karel Kruizenruiker | 03-12-08 | 11:09

Multiflauwekulti | 03-12-08 | 11:03
Fittie's alleen om de fittie zijn saai, er word alleen maar uitgedeelt niets gepareerd, lijkt meer op een wedstrijdje wie kan de domste opmerking over een ander plempen. Wat een verspilling van bytes.

repulse | 03-12-08 | 11:08

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 11:07
Wat een mensenkennis.. en dat voor een holbewoner..

SwaY | 03-12-08 | 11:08

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 11:07 ja dat klopt. die hij die jij noemt is een zij, dát dan weer wél.

van dal | 03-12-08 | 11:08

*achterover tuimelt van lachen*

Jaap de Paap | 03-12-08 | 11:08

@ Multiflauwekulti | 03-12-08 | 11:03

Ik wil wel iets waar mee ik kan werken.

kolonel klootoog | 03-12-08 | 11:07

van dal | 03-12-08 | 11:04
Ik dacht dat je Rammstein zo nu en dan eens lekker verwende... en hij jou!

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 11:07

Multiflauwekulti | 03-12-08 | 11:05 Je ziet het misschien niet but I am flippin' you off. Doe de Groeten bij Fok! hè !

Rammstein | 03-12-08 | 11:07

@ Rammstein | 03-12-08 | 11:03
*traantje wegpinkt*
Dank je, ik zal het wegflikkeren on my way out. Kus op je voorhoofd en tot (veel) later.

Multiflauwekulti | 03-12-08 | 11:05

Multiflauwekulti | 03-12-08 | 11:03
U bent vrienden met hypocriete nijlpaarden?

SwaY | 03-12-08 | 11:05

Multiflauwekulti | 03-12-08 | 11:03 geef me even tijd ja, ik kom nét binnenvallen.

van dal | 03-12-08 | 11:05

The_Challenger | 03-12-08 | 11:01
Hou dat lijstje goed vast, tegen de tijd dat er weer verkiezingen zijn zullen er zat mensen zijn die het allemaal weer vergeten zijn.

repulse | 03-12-08 | 11:04

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:57 trades of the bizznis.. al dat sixty-ninen met die meiden.. je schiet wel eens uit hé?

van dal | 03-12-08 | 11:04

Multiflauwekulti | 03-12-08 | 11:03 Ik heb een gedicht voor je geschreven. het heet "Bite Me"

Rammstein | 03-12-08 | 11:03

kolonel klootoog | 03-12-08 | 11:02
Ja dat zegt Ramm net.. Hij zit op Urk met een Inet aansluiting in een grot vandaar dat hij geen humor heeft hij heeft enkel een voetbal om mee te kletsen..

SwaY | 03-12-08 | 11:03

Agent327 | 03-12-08 | 10:59
Is dat een empirische vraag die je stelt?

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 11:03

*ze hebben hem gevonden*

Rammstein | 03-12-08 | 11:03

@ Agent327 | 03-12-08 | 10:59
@ Rammstein | 03-12-08 | 10:58
@ Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:57
@ van dal | 03-12-08 | 10:55
@ kolonel klootoog | 03-12-08 | 10:56
en natuurlijk SwaY...

Wat een kudt-fittie maken jullie ervan. Lijkt nergens naar.

Multiflauwekulti | 03-12-08 | 11:03

@ Nugget 09:30
Mevrouw is van belgische komaf met een nederlandse nationaliteit.

V.Dattum | 03-12-08 | 11:03

Hyppo Kriet, goeie nick man, past bij je.

van dal | 03-12-08 | 11:02

Herr Weesiebaum,

Een mooie om te beginnen is: WIE HEEFT IE NOU EIGENLIJK BEZOCHT IN DE BIG APPLE????

Ondanks parlementaire vragen daaromtrent heeft ie nog niets gezegd......

RARARA?

Dur(al)ex | 03-12-08 | 11:02

Merlot | 03-12-08 | 11:01 het hek van en naar België.

Rammstein | 03-12-08 | 11:02

@ Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:57

Zeg eens eerlijk; was jouw moeder een Urkervisser?

kolonel klootoog | 03-12-08 | 11:02

Jeminee, wat een pieeeepiep tiepjes openig!
Aan het blaffen te horen komen ze uit het asiel.
Rammstein. enig idee welk hek er open heeft gestaan?

Merlot | 03-12-08 | 11:01

Heeft die minister misschien Joran van der Sloot als spindocter? Beide praten ze onzin.

recessieloos | 03-12-08 | 11:01

@ fuckje | 03-12-08 | 10:29

Ik ken eigenlijk, nu ik er over nadenk, geen enkele minister/staatssecretaris van de PVDA waar geen luchtje aan zit. En dan heb ik het niet over de dranklucht van Nadorst of het anjovisgeurtje van K(C)ramer.

Cramer/bluf
Plasterk/kinderen onder schooltijd op vakantie zonder toestemming
Koenders/overbetaalde opdrachten aan partijgenoten geven.
Van der Laan(opvolger vogelaar)/kreeg opmerkelijk veel opdrachten van de pvda-amsterdam.
Ter Horst/als burgemeester van Nimwegen am Waal weggejorist en nu baas van alle burgemeesters(hoe gek kan het in dit land).
Abouthaleb/geldverslindende wethouder van amsterdam en 007 van marokko, marokkaans gourverneur van Rotterdam per 01-01-09.
Albayrak/Steunt eigenlijk de Armeense genocide
Bussemaker/actief extreem-links(ja het woord bestaat NOS) actieverleden en kraakster.
En Sharon Dijksma heeft niet meer dan een VWO diploma. Op die post noem ik dat een van Middelkoopje

Ik vond het wel leuk dat debat. Het liet zien hoe Rita weer naar de oude politiek lonkt. Ze zal wel hopen op een inhoudelijk debat bij P&W of DWDD. Dat ze haar daar alleen uitnodigen om haar te ridiculiseren interesseert haar niet.

Wat ik me wel afvraag is, of de kamerleden(ze waren er) die Geert wilders het land uit wilden zetten(fitna-debat) toendertijd niet discrimineren? Iemand het land uitzetten wegens politieke overtuiging is ook discriminatie.

The_Challenger | 03-12-08 | 11:01

@ BHC | 03-12-08 | 10:55
Hm. Ik lees dat blog... die raadgever van De Crem zou mijn broer kunnen wezen, aangezien ik Kay ben. Is niet zo heel handig om tegenover een willekeurige Belga-serveerster 's even uitgebreid uit de doeken te doen wat je wel en niet komt doen in de U Stayed my Nights in America. Bedoel maar... zo lekkâh is ze niet.

Multiflauwekulti | 03-12-08 | 11:00

@Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:57
Zeg, namaak nijlpaard, snap je nu nog niet dat je jezelf volkomen belachelijk maakt?

Agent327 | 03-12-08 | 10:59

-weggejorist-

Rammstein | 03-12-08 | 10:58

SwaY | 03-12-08 | 10:56 Ik doe straks wel even een trauma sessie met je, om deze aanval van Seth Gaaikema eh .... herstel, Hyppo Chonder, te verwerken.
Zo humorloos, zou verboden moeten worden.

Rammstein | 03-12-08 | 10:58

Rammsteinn en Van Dal,
Nog steeds een bruine tong?

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:57

kolonel klootoog | 03-12-08 | 10:56 Tekorten in de psychiatrische zorg. Hij zit ergens in een kast met een gejatte laptop. Ze vinden hem zo. Geduld.
Ach wel ja.

Rammstein | 03-12-08 | 10:57

@van dal | 03-12-08 | 10:55
Snapt ie niet, dus probeert hij zich eruit te redden door on topic te proberen te gaan. Heeft e.e.a. echter over zichzelf afgeroepen.

Agent327 | 03-12-08 | 10:57

gaat huilend een peuk roken.. ( hmpfghhhhhwahahaha )

SwaY | 03-12-08 | 10:56

dennisdemennis | 03-12-08 | 10:54 awel zenne, dat zou dan toch 'genen stiel.be' moeten gaan heten hé?

van dal | 03-12-08 | 10:56

@Flowers
Geen kritiek op prinsen hoor, we hebben al moeilijk genoeg!

Prins Pils | 03-12-08 | 10:56

@ Rammstein | 03-12-08 | 10:54

Waar komen al die autistische randmongolen vandaan? Worden ze ergens in een kas in het Groen Hart gekweekt ofzo? Wat doen ze hier? Waarom gaan ze niet gewoon langzaam dood?

Tongen?

kolonel klootoog | 03-12-08 | 10:56

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:53 dat "bring forth the banhammer" dat sloeg op jou hoor.

van dal | 03-12-08 | 10:55

1. knal www.geenstijl.BE de lucht in (eventueel gewoon vanuit een studentenkamer)

2. geld incasseren

3. belgische regering zuiver maken

dennisdemennis | 03-12-08 | 10:54

-weggejorist-

Rammstein | 03-12-08 | 10:54

kolonel klootoog | 03-12-08 | 10:52
We hebben zo dezelfde gedachten, Kloot

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:54

kolonel klootoog | 03-12-08 | 10:52 Mensen die in de ochtend al aan de drank zitten, denken dat meestal.

Rammstein | 03-12-08 | 10:54

@ SwaY | 03-12-08 | 10:47
Alsof mij dat interesseert?? Het is trouwens pure noodzaak. Dat koekje is nog van mijn vorige secretaresse geweest en is vermoedelijk inmiddels oud genoeg om naar de kleuterschool te mogen. Daardoor is het nogal een hard koekje. Crisis he.
@ Flowers | 03-12-08 | 10:47
Ja Prins Dinges inderdaad! Klopt die hoeft er weinig voor te doen om zich debiel te gedragen. De minister heeft eerst nog minister moeten worden voordat 'ie LOS kon.

Multiflauwekulti | 03-12-08 | 10:53

SwaY,
Op 10.29 uur bij Spitsnieuws, weer een artikel over jou!

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:53

@ Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:48

En heb je nou werkelijk het idee dat je heel grappig bezig bent?

kolonel klootoog | 03-12-08 | 10:52

:-) De Crem zal zijn borrel(s) tijdens de Feestdagen en de Jaarwisseling nu wel angstvallig laten staan! Overigens, mijnheer De Crem, hebben we in NL nog de Brijderstichting om u van uw overmatige drankgebruik af te helpen. Het is maar een tip!

En verder vind ik het weer eens tijd worden voor een ongegeneerd tietentopic op GS. Moet even kunnen tussendoor toch?!

vangodlos | 03-12-08 | 10:52

van dal | 03-12-08 | 10:50
He! Goedemorgen!

SwaY | 03-12-08 | 10:51

SwaY | 03-12-08 | 10:50 emancipatie, dat is ook iets van de vorige eeuw hé?

van dal | 03-12-08 | 10:51

Maar back to Crem... hebben we geen stromannetjes in het parlement die ietsies meer weten te vertellen over de Crem?

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:51

zo, even bijgelezen..

bring forth the banhammer...

van dal | 03-12-08 | 10:50

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:48
ga je niet te ver..? met je briljante orginele grappen? straks moet er nog iemand lachen?

SwaY | 03-12-08 | 10:50

zolang het maar niet ten koste gaat dat rood-gristelijke tuig in den haag te vervolgen, zoals hierboven: eigen ministers eerst.

hetluis | 03-12-08 | 10:49

SwaY | 03-12-08 | 10:44
In jouw grotje huizen spinnen. stikt er van de spinnenwebben

kolonel klootoog | 03-12-08 | 10:44
Ik ken het fenomeen, ik heb altijd last met mijn veters, .... wil 'die' zijn 'vinger' op de knoop leggen, alsof 'ie' zelf kan denken... Mein Alte Ruckgenosse

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:48

@Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:45
Gelijk een "Jack Hammer" ja.

Agent327 | 03-12-08 | 10:47

aanpakken die knuppel, veel vertier is er ook bij de parti socialist in Belziekistan, succes

Johan6955 | 03-12-08 | 10:47

@ Multiflauwekulti | 03-12-08 | 10:32
Sjuust dat klopt. Prins Philip (toch?) wilde niet eens geleende stoelen terug geven haha.
Wat mij betreft is er echter 1 cruciaal verschil. De bewuste prins is een idioot en daarnaast gewoonweg niet bijzonder intelligent. Ik verdenk de bewuste minister nog van enige intelligentie. Daarnaast is een minister gekozen door het Volck, een prins hoeft enkel de baarmoeder uit te komen. Neemt niet weg dat beiden een verantwoordelijkheid naar den gemeenschap hebben.

Flowers | 03-12-08 | 10:47

Multiflauwekulti | 03-12-08 | 10:45
Sneuneus.. koekjes in koggie dopen is zooooo 2007...

SwaY | 03-12-08 | 10:47

kolonel klootoog | 03-12-08 | 10:44
figure of speach...

SwaY | 03-12-08 | 10:46

Waar blijft het?? Gisteren rond deze tijd ging die fittie goed los...
*koekje in koggie doopt*

Multiflauwekulti | 03-12-08 | 10:45

Agent327 | 03-12-08 | 10:43
Ben ji zo'n verlengstuk waar je batterijen in kunt doen, en zeg je dan heel lang broem? Met trillende bewegingen?

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:45

@ Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:39

Is nogal een probleem die lange lus van me, zit constant vast in de rits van mijn capuchon.

@ SwaY | 03-12-08 | 10:39

Een prinsesje? Da's nieuw.

kolonel klootoog | 03-12-08 | 10:44

Mammoth | 03-12-08 | 10:40
Je vergeet www.paslestyle.be voor het franstalige deel.
En Rutger moet natuurlijk een cursus Frans gaan volgen.

Schoorsteenveger | 03-12-08 | 10:44

*Verwacht weer een ouderwets afbranden door Klootoog*

Agent327 | 03-12-08 | 10:44

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:40
Waarvan je al jaren droomt aangezien ze je alleen maar een internet aansluiting hebben gegeven in je grot.

SwaY | 03-12-08 | 10:44

INSTRUCTIES VOOR GEBRUIK !
Fleischbaum, als je de Crem(e) goed uitsmeert heb je er lang profijt van.
Het leger reaguurders staat in ieder geval pal achter je!

Prins Pils | 03-12-08 | 10:43

Is die bank weer gemaakt, Prin6je? Vorige maand was je ook al flink aangekomen tijdens de PMS

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:43

Fantastisch! Wat zou ik lachen als GS straks in staat blijkt zelfs een buitenlandse minister te laten aftreden.

mulimansheid | 03-12-08 | 10:43

@Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:40
jij geilt op fitties met alle reaguurders?

Agent327 | 03-12-08 | 10:43

@Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:11
Numbered!

Brouhaha | 03-12-08 | 10:43

* koffie pakt voor drzelf en Ramm.. Ploft op de bank... en gaat eens lekker genieten van het feit dat ene Hippo... o nee Hyppo volledig door het stof wordt geduwd..

SwaY | 03-12-08 | 10:41

Bijstandskoning | 03-12-08 | 10:39
Niet heel belgie, alleen het vlaamse gedeelte is genoeg.

repulse | 03-12-08 | 10:41

SwaY | 03-12-08 | 10:39
Heb jij die groene erwt nog in je bruine krent zitten, Prinsesje?

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:40

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:37
"Als Gouda weg wordt geblazen, leeft Nederland" - De gehele rationele en realistische Nederlandsche maatschappij

Kartoffels | 03-12-08 | 10:40

Probeer eens op Google: drunk Belgian politicus en de berichten vliegen om je oren. Goed gedaan de Crem.

Walt Disney | 03-12-08 | 10:39

Geenstijl lost Belgische politieke crisis op..

The Concrete Mixer | 03-12-08 | 10:39

kolonel klootoog | 03-12-08 | 10:34
Zit je voorhuid nog steeds vast in de rits van je capuchon?

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:39

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:29
Maar ik ben een prinsesje... en jij? Jij bent gewoon niet HIP!

SwaY | 03-12-08 | 10:39

Nu jullie toch bezig zijn: maak gans België kapodt, en annexeer dat landje. Dank.

Bijstandskoning | 03-12-08 | 10:39

@kolonel klootoog | 03-12-08 | 10:34
Jij misschien niet, maar waarschijnlijk wel de gewone Jn Soldaat.

Agent327 | 03-12-08 | 10:38

Is Balkenende inzake de naderende crisis al met een perscommuniqué gekomen? Ik heb hem nog niet horen roeptoeteren dat GS een onverantwoord grote wissel trekt op de wereldvrede. Niks van dat alles.
Of is-ie al gevlucht naar Argentinië, het thuisland van de koninklijke familie?

Schoorsteenveger | 03-12-08 | 10:37

kolonel klootoog | 03-12-08 | 10:26
Als Antwerpen valt, valt Belgie... Mark Ruttes Words!

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:37

amai zunne

Lyg | 03-12-08 | 10:36

Gevaarlijke weblogs? Nee hypocriete ministers.

Goeie actie, GS! Ben benieuwd hoe lang hij in functie blijft.

Ernst Blofeld | 03-12-08 | 10:36

Rofl Ik hoop dat jullie inderdaad info om de Crem aan de sexfeesten hebben, daarna alleen nog Nihoul er aan linken en de belgische revolutie kan van start.
Nee albert het heeft geen nut om asiel aan te vragen, dat is gereserveerd voor moslims..

repulse | 03-12-08 | 10:36

@ Agent327 | 03-12-08 | 10:28

Ik heb geen hoeren nodig. Ik heb Sway en Ramm.

@ Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:30

Zo hee, jij bent grappig. Voor een stotterende mongool.

kolonel klootoog | 03-12-08 | 10:34

Rammstein | 03-12-08 | 10:31
Ja, wilde ik net een keer niet bevooroordeeld zijn, nadat ik van de bank was gerold van het lachen toen ik 'm zag. Dacht: met zo'n kop moet je iets anders goed doen toch? We zullen zien. Wellicht valt het kabinet in februari, wie weet...

Jaap de Paap | 03-12-08 | 10:34

Rammstein | 03-12-08 | 10:32
Een goeie kalender vragen aan die kindervrind van je, vrijdag!

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:34

@ SwaY | 03-12-08 | 10:28
Nee natuurlijk niet. Ik had wijzer moeten zijn en bij haar weg moeten gaan toen ze begon te bloeden maar toch niet doodging. Teken aan de wand geweest... hekserij wat ik je brom. Doet ze iedere maand.

Multiflauwekulti | 03-12-08 | 10:34

@ Flowers | 03-12-08 | 10:27
Ze zijn anders behoorlijk kritisch over die Prins WhatsHisName die werkelijk alle verkeersovertredingen heeft begaan die er maar te begaan zijn, die zijn huis op kosten van de gemeenschap af heeft laten bouwen en die voor de rest alles doet/deed dat God (himself notabene!!) heeft verboten.
Persoonlijk staat die I-don't-give-a-fuck-ik-ben-prins-dus-jullie-moeten-je-bek-houden houding mij wel aan, maar ja... ik ben dan ook nogal inconsequent. Want die De Crem moet natuurlijk hangen, dat spreekt voor zich. Gewoon. Omdat het kan. En omdat het vermakelijk is.

Multiflauwekulti | 03-12-08 | 10:32

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:30 Beetje vroeg hè, voor de vrimibo ?

Rammstein | 03-12-08 | 10:32

Wordt het eens geen tijd om een geenstijl.be uit de grond te stampen? Je moet toch ergens beginnen met die wereldheerschappij.
Dat zullen ze bij de Telegraaf ook leuk vinden, kunnen ze de Persgroep het gras voor de voeten maaien in hun eigen achtertuin.

Belgiaan | 03-12-08 | 10:31

Jaap de Paap | 03-12-08 | 10:30 En een schaap, dat is het. Die kop.

Rammstein | 03-12-08 | 10:31

Nee, dat is Klootoog, James... en zijn moeder!

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:30

fuckje | 03-12-08 | 10:29
Een wolf in schaapspakje volgens mij.

Jaap de Paap | 03-12-08 | 10:30

Multiflauwekulti | 03-12-08 | 10:23 Of jij bent niet te harden gedurende één week in de maand.
SwaY | 03-12-08 | 10:23 LOL !!

Rammstein | 03-12-08 | 10:29

Die nieuwe, die Eberhard van der Laan, die is ook niet van smetten vrij, die heeft voute friendjes, en gisteren beschuldigde hij Brinkman (PVV) van Diescrieminassie.
Kan toch niet?

fuckje | 03-12-08 | 10:29

Voor iemand die met een potlood in d'r mond typt kan Sway bijna doorgaan als een normaal mens... ware het niet dat ze ook nog dyslectisch is tussen haar tenen, 'r grote tenen.

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:29

@kolonel klootoog | 03-12-08 | 10:26
Bovendien mag je daar misschien nog wel roken in de horeca.

Agent327 | 03-12-08 | 10:28

Multiflauwekulti | 03-12-08 | 10:23
En het is nooit bij je opgekomen dat , dat ook wel eens aan jouzelf zou kunnen liggen met zo een attitude?

SwaY | 03-12-08 | 10:28

Schitterend! Trillende beentjesen diep respect voor GS in Belgie. Ga door! Ik wil meer...

artfull | 03-12-08 | 10:28

Je mag als minister toch gewoon op de kosten van het rijk, je eens lekker vol laten lopen in een vreemde stad? Dit is veel leuker dan saaie vergaderingen bijwonen in Geneve. En als er iemand is die dáár iets van durft te zeggen, nou die krijgt het heel moeilijk! Groot gelijk hoor Cremmetje, lekker doorgaan zo. Ouwe gangster.

Swans | 03-12-08 | 10:28

@kolonel klootoog | 03-12-08 | 10:26
Schijnt nog raam prostitutie voor te komen, iets wat ze in Amsterdam danig aan het verwijderen zijn.

Agent327 | 03-12-08 | 10:28

Roze Balleten, weer iets geleerd.

purplepants | 03-12-08 | 10:27

Er is nog zoiets als ethiek....? Dit riekt naar iets met een pot, een ketel en zeggen dat ie zwart is. Een minister die zonder schuldgevoel publieke middelen misbruikt voor persoonlijke doeleinden toont bijzonder weinig affiniteit met ethiek naar mijn bescheiden mening. Hij zou zich rot moeten schamen, excuses aanbieden, zn tripje naar NY uit eigen zak terug betalen en zijn nederige ontslag in moeten indienen. Dat politiek correcte gelul van die Belgen altijd. beetje daadkracht en kritiek kan geen kwaad.

Flowers | 03-12-08 | 10:27

@ Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:25

Antwerpen? En daar heb je wat aan?

kolonel klootoog | 03-12-08 | 10:26

0325 ?!!! Sjees... we hebben gisteren om 2134 Antwerpen al omsingeld: Antwerpen is door onze 101 belegerd. Vanuit Maastricht trekken de stonedtroepen massaal Belgie in. Wat jullie daar doen bij Brussel is alleen het verkeer van onze troepen regelen, meer niet... Roger - Oud!

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:25

@ liggend_streepje | 03-12-08 | 10:21

Koffie. Sterk. Met suiker. Nu.

En dames, laten we Sway even met rust. Die kan er namelijk niets aan doen dat ze in alles met kop en schouder boven jullie uitsteekt. Enige vorm van repsectbeleving van jullie naar haar toe lijkt me op z'n plaats.

kolonel klootoog | 03-12-08 | 10:24

@ Rammstein | 03-12-08 | 10:20
Mijn schattebout heeft anders behoorlijk last van die 'myth'. Dat wordt echt een regelrechte heks. Gelukkig komt ze dan niet langs, want stel je goddomme voor dat ík er last van zou krijgen.

Multiflauwekulti | 03-12-08 | 10:23

Ik zie de stijlloze De Crem-song met gaarnte in de dumpert tegemoet.

titsme | 03-12-08 | 10:23

Multiflauwekulti | 03-12-08 | 10:16
Ja soms lijkt het er op he! spannend!
-
Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:20
Ik begrijp dat je ook wat aandacht van me wilt? Nou vooruit dan maar daarna moet je wel je mond houden hoor. Je kan niet verwachten dat iedereen zich altijd maar inzet voor de zwakzinnigen..

SwaY | 03-12-08 | 10:23

Geenstijl kent Geengrenzen!

semper penis | 03-12-08 | 10:23

Ik vind dat we Daphe Bunskoek ook toch nog even hinderlijk moeten volgen. Alleen al omdat ze het gewoon niet snapt.

NoXxa | 03-12-08 | 10:23

kolonel klootoog | 03-12-08 | 10:13
*salueert en wacht orders af*

liggend_streepje | 03-12-08 | 10:21

Terecht onslagen. Je gaat je klanten niet te kijk zetten. Ik had er ook ontslagen.
Was zij gewoon klant geweest was er niks aan de hand

pesego | 03-12-08 | 10:21

Als Sway hier op woensdag gaat schrijven
Dan kunnen we wel tot zaterdag blijven!

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:20

PMS is a myth ...

Rammstein | 03-12-08 | 10:20

@ Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:14

Briefing? Vanochtend?

Vanochtend om 0352 landden de eerste verkennerts van het 42ste bij Brussel. Dus wie is er nu laat?

kolonel klootoog | 03-12-08 | 10:20

flaptop | 03-12-08 | 10:16
Cola Light ?...... lekker stoer...

MichieldeMuiter | 03-12-08 | 10:19

Wat een gewéldig nieuwsitem van de Belgen! Heerlijk! Prachtige zelfspot van onze buren. Daar kunnen de Nederlandse nieuwsredacties een puntje aan zuigen.

Struisvogel | 03-12-08 | 10:19

Is Sway weer in de PMS belandt? Dat wordt weer lachuh!!!

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:18

SwaY | 03-12-08 | 10:16
Dat zou inderdaad kunnen...

Jaap de Paap | 03-12-08 | 10:17

@ SwaY | 03-12-08 | 10:15
Morning kuttekop... sorry, herstel... kattekop. Nog pissig dat je gister zo lang op een reactie moest wachten?? Af en toe ben je ook net een vrouw he!

Multiflauwekulti | 03-12-08 | 10:16

Jaap de Paap | 03-12-08 | 10:15
Je kan het ook overdrijven feministe ! :p

SwaY | 03-12-08 | 10:16

Als we dan toch ministers van Defensie over de knie leggen, kunnen we dat lulletje lampekatoen dat bij ons voor minister door gaat ook ff mee nemen.

Eigen ministers eerst zou ik zeggen. We waren zo lekker op weg met Vogelaar

Jeblijftjeverbazen | 03-12-08 | 10:16

*pakt cola light en chipjes...*

GS de verwachtingen zijn nu erg hoog! Maak het waar :)

flaptop | 03-12-08 | 10:16

Rammstein | 03-12-08 | 10:09
ff voor de duidelijk: ik ook. Ik kots van figuren die hun positie misbruiken. Dat gebeurt meer dan we in het algemeen te zien krijgen; in Nederland en waarschijnlijk overal (dat weet ik niet). Beetje ervaring mee in het verleden en van mij mogen ze gewoon aan de ballen opgehangen worden. Mijn reactie was op Niet voor Jan, dat het materiaal een beetje dun is. Maar walgelijk blijft het.

Jaap de Paap | 03-12-08 | 10:15

Multiflauwekulti | 03-12-08 | 10:13
Mogguh LozerT

SwaY | 03-12-08 | 10:15

Ik denk dat die De Crem over de pis is omdat deze studente hem niet anaal met een voorbind-dildo wilde nemen.
Of... wat ook héél goed kan... ze wilde wél, maar de dildo was te klein.

Multiflauwekulti | 03-12-08 | 10:15

De Crem en Vogelaar samen, dat wordt het helemaal...
*denkt nog even na over -het-*

beroepswerkeloze | 03-12-08 | 10:14

Geen Stijl World Tour 2008 :-)
Meestal ben ik niet zo heel erg gecharmeerd van dit soort acties maar deze eikel mag van mij in het stof bijten.. go go go.
Zowieso altijd leuk om Belgen dwars te zitten ;-)

Tsaar Guus | 03-12-08 | 10:14

Multiflauwekulti | 03-12-08 | 10:13
Ik heb meelij met u. Zouden ze u in België dan ook zo mogen?

Kartoffels | 03-12-08 | 10:14

Ja, Klootoog, je was weer eens niet bij de brieven vanoggend, dus heb ik die taak opgenomen als vaandeldrager van de Goirlse Fanfare Korps (GFK)

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:14

Er zijn geen bomen hoog genoeg voor dit soort lui.

leeuwenramp | 03-12-08 | 10:13

dyzc | 03-12-08 | 10:10
Yup. Weer een stapje dichterbij wereldoverheersing.
Ze zouden eigenlijk een welkomstopic moeten maken voor onze Belgische reaguurders.

Kartoffels | 03-12-08 | 10:13

@ Kartoffels | 03-12-08 | 10:09
@ snokkertje | 03-12-08 | 10:11

Nee... dat gaat niet meer. Gisteren is besloten dat ik Kay ben. Werkeloos lulverhaal van beroep. Zie ook mijn nickname, denk er even over na en zie het verband. Ik kan het ook niet helpen, tot gister wist ik van niks, maar het kan niet anders...

Multiflauwekulti | 03-12-08 | 10:13

@ Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:11

Zeg sputterend eendje, doe eens niet zo tof en laat de invasie aan mensen over die er verstand van hebben.

kolonel klootoog | 03-12-08 | 10:13

Die studente heeft de Crem gewoon onder de tafel heeft gezopen.
Dat kon ie niet hebben toen heeft ie haar maar laten ontslaan.

kekpiemelindebek | 03-12-08 | 10:11

We kunnen die oranje tank (DOT) wel weer inzetten... als we het goed doen, zeker onder mijn leiding, dan is Belgie binnen no time weer Nederlands Groendgebied en zullen we de Crem de le Crem van Belgie eens goed laten weten dat wie aan een Nederlands meisje komt in de Verenigde Staten, aan ons, wij Nederlanders, komt.

Algemene Mobilisatie voor de 1ste en 2de korps GS'ers! Verzamel u allen op zaterdagochtend aanstaande te elfhonderd uur bij grenspaal 212. U kunt toe met een halve bepakking. Begrepen?!!! Vandaaruuit gaan we, voorafgegaan door de artillerie (DOT-eenheid) richting Het Cremtrum van de 'macht'. Neem wel chocolade mee en sigaretten om in elke dorp uit te delen aan de juichende menigte.

Belgummie, your days are geteld! (kon er even niet opkomen...)

Hyppo Kriet | 03-12-08 | 10:11

Multiflauwekulti | 03-12-08 | 10:08
Dan schrijf je je toch opnieuw in bij GS met een valse naam?

snokkertje | 03-12-08 | 10:11

goeie marketing van GS. Gaan ze nu ook Belgie veroveren.

dyzc | 03-12-08 | 10:10

Multiflauwekulti | 03-12-08 | 10:08
En iedereen weet wie er achter dit beruchte pseudoniem verschuilt. Jammer voor u dan. ;)

Kartoffels | 03-12-08 | 10:09

Jaap de Paap | 03-12-08 | 10:06 Het hing hier de dag voordat het topic verscheen al in de reaguursels, dat ontslag van de bardame. Het kwaad was al gebeurd zeg maar en daarbij gaat hij totaal in de aanval.
Hij laat dat grietje ontslaan, en wie is hij dan wel. Ik kan hier echt kwaad om worden.

Rammstein | 03-12-08 | 10:09

Jeblijftjeverbazen | 03-12-08 | 10:05
Als je 100.000+ reaguurders hebt, lijkt het me duidelijk dat je ze niet allemaal kent. Volgens het artikel dat hierover is geschreven duurt het een paar maand van activiteit op GS, voordat het verdwijnt. Dus die reaguurders waren al een tijdje bezig. Bron: www.geenstijl.nl/mt/archieven/2008/07/...

Kartoffels | 03-12-08 | 10:09

@Brouhaha | 03-12-08 | 10:04
Overigens vind ik het, als rechtschapen sukkel, het natuurlijk ook prachtig als er weer zo'n uitvreter van een politicus als De Crem aan de paal wordt genageld, dat dan weer wel....
.
Ga zo door, GS!

Brouhaha | 03-12-08 | 10:08

Neuq. Lekkere timing van GS. Moet deze maand nog een tweetal tripjes naar Frankrijk maken. Als de Belgen erachter komen dat ik hier reaguur voorzie ik gebelgde reacties op mijn aanwezigheid in dat grauwe land van ze.

Multiflauwekulti | 03-12-08 | 10:08

sorry, toch baby tekens.

zal beter opletten en aluhoedje thuis laten

Jeblijftjeverbazen | 03-12-08 | 10:07

Rammstein | 03-12-08 | 10:02
Klopt, maar wat zou er gebeurd zijn als hij het woord 'blogs' niet had genoemd?

Jaap de Paap | 03-12-08 | 10:06

kolonel klootoog | 03-12-08 | 10:00
Hehe, net zo'n goedkope CMS die ze hebben aangeschaft.

Kartoffels | 03-12-08 | 10:06

De Crem, alvast een slapeloos nieuw jaar gewenscht

Pr0nfessor | 03-12-08 | 10:06

zak_arme_turf | 03-12-08 | 10:01
Zo! Da's andere koek... iets voor hier, volgens joe?

Jaap de Paap | 03-12-08 | 10:05

Goeie actie weer van Geen Stijl. Meteen een berg reagluurders uit Belgie erbij en het aantal hits op de site vanuit belgie zal ook wel off the scale zijn.

Over paarse broeken gesproken......

In bovenstaande reagluursels zie ik allemaal nieuwe namen en plots zijn die baby tekens verdwenen. Waarom? Om al die nieuwe belgische reagluurders niet al te veel te laten opvallen?

Of die de Crem nu wel of niet fout is, de actie van Geen Stijl is wederom bewonderswaardig!

Jeblijftjeverbazen | 03-12-08 | 10:05

31-12 om 23.59
De eerste Nederland - België in zandbak land,
Kom kijken hoe onze Rutger die achterlijke de Crem gaat pwnen!
GS zorgt wel voor een livestream toch ;-)

Curse of the Scorpio | 03-12-08 | 10:05

SwaY | 03-12-08 | 09:59
Mooie woordspeling!

Jaap de Paap | 03-12-08 | 10:04

Belgie is corrupt tot op het bot. Nederland is ook corrupt, maar niet tot op het bot; de lagere echelons zijn over het algemeen rechtschapen sukkels en dat is dan weer jammer, want hier kun je dus geen politie-agenten of andere ambtenaren omkopen om een boete te ontlopen. Corruptie, vriendjespolitiek en nepotisme (hetzelfde) in Nederland bestaan alleen op de hogere niveau's, en die weten het vaak briljant te verbergen. Dat dan weer wel.
.
Hoe anders in Belgenland. Ooit was ik daar voor een lunchvergadering op een militaire basis, waar het verboden was om voor 5 uur alcoholhoudende drank te schenken. Maltbier was wel toegestaan, dus in arren moede bestelde ik dat dan maar; Cola of Spa Rood is ook niet te zuipen tenslotte. Toen ik me verbaasde over de kwaliteit van het geboden maltbier en aan de kastelein vroeg waarom dat merk niet in NL te koop was zodat het Buckler-bocht dat we hier toen nog hadden van de markt zou worden gevaagd, antwoordde deze: "Awel, zunne, het is nie altijd zoals het lijkt....". Kortom, het was dus gewoon bier in een maltbier glas!
.
De Belgen willen dus niet van hun bananen-republiek status af en zullen alles wat corrupt is met hand en tand verdedigen. De reden daarvoor is dat er van hoog tot laag van wordt geprofiteerd! Ik geef ze geen ongelijk; waarom zou corruptie alleen een voorrecht zijn voor de bovenlaag? En anders alleen al vanwege het feit dat echt bier bij de lunch zoveel beter smaakt dan dat malt-bocht....

Brouhaha | 03-12-08 | 10:04

Rammstein | 03-12-08 | 09:59
Iedereen leefde mee dus; geweldig!

Jaap de Paap | 03-12-08 | 10:04

-Sorry joris, maar toch lol@google ads

"Stalking of bedreiging?
Definitief afrekenen met uw belager middels een effectieve aanpak. "

snokkertje | 03-12-08 | 10:04

SwaY | 03-12-08 | 09:59 LOL !

Rammstein | 03-12-08 | 10:03

Jaap de Paap | 03-12-08 | 09:59 Hij wordt betrapt op een kut geintje. Daarop laat hij een meisje ontslaan en probeert er dan nog een punt aan te zuigen, door de media (in dit geval GS) de schuld te geven, en nog aansturen op verbieden ook ? Ga mij niet vertellen hoe Belgen zich zo over het algemeen fêteren op kosten van den Baas. Die heeft zich echt wel goed lopen aanstellen daar.
"Run ! It's the Media !!"

Rammstein | 03-12-08 | 10:02

de crem dé la créme van het tuig

enwaaromdanwel | 03-12-08 | 10:02

@ Rammstein | 03-12-08 | 09:57

Daar heb je een puntje.

*knijpt Ramm even in het puntje*

Ik zat net even op de site van het mindef van België te kijken en aan de lay te zien is het daar nog steeds 1996. Wat een lelijke kenkerzooi.

kolonel klootoog | 03-12-08 | 10:00

Als het voorval met Crembo ons één ding leert is het wel dat we in Vlaanderen ook een GS nodig hebben, of dat er minstens een pak meer aandacht aan Vlaanderen wordt besteed hier op GS. Het is in Vlaanderen (en België bij uitbreiding) al minstens even erg (zoniet erger) dan in 0031, waar voorvallen met politici snel onder de mat worden geveegd. Materiaal genoeg redactie!

Kabouter Fap | 03-12-08 | 10:00

Jaap de Paap | 03-12-08 | 09:57
Niet zo popi he.. :p

SwaY | 03-12-08 | 09:59

Jaap de Paap | 03-12-08 | 09:57 Kijk maar. Geen woord tussen één en zeven ! And, what am I, the janitor ????

Rammstein | 03-12-08 | 09:59

Niet voor Jan | 03-12-08 | 09:57
Als je een hond wilt slaan, kun je altijd wel een stok vinden. De Crems 'fout' is geweest dat hij weblogs noemde. Gevoelig puntje, zo blijkt.

Jaap de Paap | 03-12-08 | 09:59

Over Rutger gesproken.. Ik mis die jongen een beetje. Is hij met vakantie ofzo?

Heibeltje | 03-12-08 | 09:59

De Crem... daar ga je! Hahaha. Kom maar op met je "blogs zijn gevaarlijk en onfatsoenlijk"-verdediging. Probeerden Vogelaar, Duyvendak en Kay'tje ook. En beste excellentie, u zag zelf wel hoe dat afliep. Dit is nou precies waarom GS zo noodzakelijk is. Tuurlijk gaan ze tot de grens - en er af en toe ook overheen. Maar: you need a dick to fuck an asshole.

De Vrolijke Kaafir© | 03-12-08 | 09:58

Rammstein | 03-12-08 | 09:57
Rustig verder, vannacht?

Jaap de Paap | 03-12-08 | 09:57

Ik weet niet. Het materiaal is een beetje.. dun. Ik bedoel, de minister heeft alsnog een reden gegeven om in de US te wezen (hij heeft gesproken met collega defensieminister Gates, bijvoorbeeld), dus dat siert 'em. Ten tweede: degene die de 'onthulling' deed was niet hij, maar een jong broekie van een diplomaatje die in zijn gezelschap was. Ik bedoel, als jij een lekker Nederlands sprekend ding achter de bar in NY aantrof, zou jij dan niet een bralverhaal ophangen om in d'r broekje te mogen voelen ? Ten derde; hij heeft haar niet laten ontslaan - hij heeft de eigenaar van de bar laten bellen om te zeggen dat zijn medewerkers roddelen. Als ik baas was en ik kreeg zo'n telefoontje, zou ik haar ook ontslaan. Ten vierde; het enige dat je de man in casu kan verwijten is dat hij dronken was. Big deal.
.
Laten we wel wezen; de Belgische regering is er eentje zonder al te veel legitimiteit op het moment en ik weet geen drol van meneer de Crem, maar dronken wezen en zeggen dat weblogs stom zijn is geen reden voor 'hinderlijk volgen', lijkt me. Er zijn vast betere slachtoffers.

Niet voor Jan | 03-12-08 | 09:57

kolonel klootoog | 03-12-08 | 09:53 Beter mee verlegen dan om verlegen. Man weiss nie, oder ?

Rammstein | 03-12-08 | 09:57

F. von Zeikhoven | 03-12-08 | 09:55
Montyn van Kooiman... dan hebben we het over literatuur man! Schitterend boek.

Jaap de Paap | 03-12-08 | 09:56

Maar wanneer vallen we Belgie nu binnen ?
Of zijn die Fransen er nog niet klaar voor.

tjeemig | 03-12-08 | 09:56

Crême de la Crem op die Roze Balletten? Getverderrie zeg...

De Pruis | 03-12-08 | 09:55

Over die Roze Balletten, in 'Montyn', docuroman van Dirk Ayelt Kooiman uit 1980, beschrijft Jan Montyn dat hij in z'n periode dat hij voor Defensie conservator is, ook op nogal uitgebreide schaal zulke feesten organiseert. Niet duidelijk is of hij die voor Nederlanders doet, of dat die (ook) in België waren. Wat in België Roze Balletten heet, is van alle tijden en van overal. Als Rutger in die feesten duikt, heb je zo weer een hele aparte topic-lijn.

F. von Zeikhoven | 03-12-08 | 09:55

@ Drs. Voorbips | 03-12-08 | 09:43

Fuckje is Fleisch én Wim Heitinga.

Ramm,

Ibiza? Wat hebben we daar nou aan? Behalve wellicht als tokkieholding voor de grote Eindoplossing.

kolonel klootoog | 03-12-08 | 09:53

Absolute stalkkoning is Micha Kat, die gisteren het halve kabinet hinderlijk volgde in zijn niet aflatende Demmink-chase
www.klokkenluideronline.nl/artikel/130... waarvan ik niet weet wat ik er van vinden moet. Wel meer dan interessant genoeg om te volgen!

Bos Hout | 03-12-08 | 09:52

Maar goed dat Hans van den Broek geen minister van BuZa meer is. Anders had die ook eerst nog opzij geschoven moeten worden. Iets wat Paul Witteman in de Rudi Carell /Ayatollah Khomeiny 'damesslipjesrel' in 1987 niet durfde. Vlak voordat Witteman dat filmpje wilde laten zien, belt Van den Broek live en 'raad het ten zeerste af het filmpje uit te zenden'. Waarop de Vara en Witteman door de knieën gaan... Of zou Maxime Verhagen de censuur van z'n partijgenoot nog 'ns dunnetjes over gaan proberen te doen? Staat dat fragment van Witteman's Rudi Carellshow nog ergens trouwens?

F. von Zeikhoven | 03-12-08 | 09:49

Wat zetten ze Ella Vogelaer daar leuk neer.

Kartoffels | 03-12-08 | 09:49

Soms kan je ook TE hoog van de toren blazen. Hoogmoed komt VOOR de val. Misschien gaat dit principe wel op voor Crem én GS.

Lying Dutchman | 03-12-08 | 09:48

Hmmm dat link-paste scriptje werkt ook niet echt briljant.

liggend_streepje | 03-12-08 | 09:48

fuckje | 03-12-08 | 09:46 Heeft hij wel vaker last van. Iets met dosis en medicijnen.

Rammstein | 03-12-08 | 09:48

respect | 03-12-08 | 09:46
Nou, dat scheelt enorm.

Rammstein | 03-12-08 | 09:47

Wie denkt die eikel wel dat die is? Gewoon pure machtmisbruik ten koste van iemand. Echt zum kotsten!
Die eikel mag vandaag nog even door de schrederrr.

Rene4u | 03-12-08 | 09:46

deze link had best in het artikel gemogen fleish....

respect | 03-12-08 | 09:46

@KudtDrs |09:43
U praat alweer peop, U kent mij niet.

fuckje | 03-12-08 | 09:46

Rammstein | 03-12-08 | 09:43
Alleen dat Gerard Joling er af en toe komt.. reden genoeg lijkt mij?

SwaY | 03-12-08 | 09:45

Kijk, dit zijn nu echt berichten die ik vermakelijk noem. Die kerel heeft het gewoon verprutst. En als de Belgen er zelf moeite mee hebben beste Crem weg te werken. Dan helpt GS wel een handje. De arme jongen staat nog veel te wachten als hij kijkt naar de geschiedenis; Vogelaar, spindoctor.

Kop Koffie | 03-12-08 | 09:44

Ik snap het overigens niet helemaal, waarom heeft Belgie nog eigen politici? Wouter heeft het vorige maand toch opgekocht?

..zapper | 03-12-08 | 09:44

F. von Zeikhoven | 03-12-08 | 09:39
We hadden dan wel onze eigen variant Noord-Ierland gecreeerd, zeker met Franse steun aan 'vrijheidsstrijders' had de geschiedenis er wel heel anders bijgelegen, denk ik zo, en wij veel meer ervaring gehad met terreurbestrijding.

zak_arme_turf | 03-12-08 | 09:44

Tip aan Belgen die graag op de hoogte gehouden willen worden: www.geenstijl.nl

liggend_streepje | 03-12-08 | 09:44

fuckje | 03-12-08 | 09:40
Dankzij woutertje bos kun jij op GS hele dagen zitten te tiepelen en daar krijg je nog geld voor ook.

Drs. Voorbips | 03-12-08 | 09:43

kolonel klootoog | 03-12-08 | 09:41 Nog meer landingsbanen !! Schiphol ook geen probleem meer. Doorpakken, je hebt gelijk.
Is Ibiza toevallig nog iets van Nederland van lang geleden ?

Rammstein | 03-12-08 | 09:43

Wist niet dat groenlinks ook een vestiging in BE had.

hou-ut | 03-12-08 | 09:42

@ Rammstein | 03-12-08 | 09:38

Om te zieken? Om Duinkerken terug te pakken! Er is daar in noord Frankrijk een heel stuk waar ze gewoon, zoals het hoort zou je bijna zeggen, Nederlands spreken. Het land ziet er daar niet uit, maar het gaat om het idee.

kolonel klootoog | 03-12-08 | 09:41

Hou Woutert Bos ook maar in de gaten in Brussel. Die megahufter wil nu ook nog van ons spaargeld gaan jatten, om banken te helpen.
Naast Box 3 komt er dus nog een roofpot!

fuckje | 03-12-08 | 09:40

SwaY | 03-12-08 | 09:39
m.a.w voor mezelf: Hoe harder hoe beter!

SwaY | 03-12-08 | 09:40

De Crem is gewend dat je alles via achterdeurtjes kunt regelen. Zo gaat dat in België. Voor een leuke situatieschets: Lees het boek "Nederbelgen" van Derk Jan Eppink. Echt kritische journalisten zijn er in België niet. Als die er wel waren geweest had André Flahaut echt geen tig keer minister van defensie geweest.

Vogelbeest | 03-12-08 | 09:40

Gister reed ik vanwege mijn werk terug naar huis via Belgie. Dat is voor mij sneller. Onderweg een aantal keren een middelvinger naar mijn richting gezien (zonder enige reden. Ik reed maar 160). Aangezien ik in de grensstreek woon en eigenlijk zelf ook een belg ben, weet ik wat er speelt in de politiek. Lees de Humo regelmatig en daar staan ook behoorlijk wat scoops in (maffiapraktijken in Antwerpen, corrupte ministers etc..) en word er de draak gestoken met bekende belgen, zo ook De Crem aka Crembo.

Geenstijl.. Alhoewel ik zelf dus een belg ben, zou ik het gewoon top vinden als die De Crem eens even head first in de beerput word gedropt. En laat gelijk ook maar die klöte regering vallen, while you're at it! Ook al bekend over z'n geflap met atoomwapens in Kleine Brogel? One fuck up allready! Het zijn een stelletje bravour, zuipende, corrupt, hielenlikkende, tweetalige dommeriken die opkomen voor de verkeerde belangen. En De Crem is nog niet eens de ergste!

surmajkalot | 03-12-08 | 09:39

kolonel klootoog | 03-12-08 | 09:35 + Rammstein | 03-12-08 | 09:38
RoadtriP!! Al ben ik wel voor een verassingsaanval.. maar das persoonlijk..

SwaY | 03-12-08 | 09:39

Rammstein | 03-12-08 | 09:38
Rij maar gelijk door tot Arras, het vroere Atrecht (van de geschiedenislessen).

zak_arme_turf | 03-12-08 | 09:39

@ zak_arme_turf | 03-12-08 | 09:34
Die is afgebroken omdat de Fransen dreigden in te grijpen. De 10-daagse Veldtocht verliep tot dat moment uiterst gunstig voor Willem I. Overigens was dit ook de periode dat "Dan liever de lucht in"-Van Speyk zich met z'n kruitschip op de rede van Antwerpen opblies om gevangenneming door de opstandelingen te voorkomen. Misschien wel wat voor Crembo om daar een remake van te doen?

F. von Zeikhoven | 03-12-08 | 09:39

Weddenschapje dan maar? inzet 2 bekken gerstenat naar keuze

Belgie is wat langzamer dan Nederland maar ik zeg: de stekker gaat eruit pak em beet 15 januari

Strange Glue | 03-12-08 | 09:38

kolonel klootoog | 03-12-08 | 09:35 Met elkaar of met jou ?

En dat vieren met een middeleeuws diner in Brugge, waarna we doorstoten naar de grens van Frankrijk. Gewoon, om even te zieken.

Rammstein | 03-12-08 | 09:38

Interessant dat de Belgische krantjes slechts melden dat De Crem dronken een cafe was binnengestrompeld, maar angstvallig lijken te verzwijgen dat hij in NY was voor een afspraak waarvan hij al wist dat die niet door ging. Leve de Vlaamsche zelf-censuur!

Zeurders | 03-12-08 | 09:37

F. von Zeikhoven | 03-12-08 | 09:34
In oorlogsgebied feestkleding aantrekken is meestal laatste vergissing, opvallen is dan een zeer overschatte kwaliteit. Wou U RutgerT in de statistieken?

zak_arme_turf | 03-12-08 | 09:37

Haha, België, altijd een opluchting om naar te kijken als je denkt dat Nederland een corrupte, nepotistische en feodale standenmaatschappij is.

zum kotzen | 03-12-08 | 09:36

Good hunting!

Rik me Leet | 03-12-08 | 09:35

Ramm, Sway,

Tongen?

En daarna fijn met een stel tanks naar Gent om die mooie stad te bevrijden van het fascistisch Belgisch juk.

kolonel klootoog | 03-12-08 | 09:35

Ons Naatje is wel stoer: images.google.com/imgres?imgurl=http:/... (wat een idioot lange url trouwens..)
Maar als ik het goed begrijp, Fleisch, heeft Rutgert het straks maar weer druk daar in Talib-county. Die Belgen zitten toch int noorden? Misschien toch tijd om de stijlloze oranje tank ook maar alvast in te gaan pakken... Of komt er een steilloos reauze Apache voor gewoon Rutger? Ook wel stoer natuurlijk!

F. von Zeikhoven | 03-12-08 | 09:34

Spannond

Balzakius | 03-12-08 | 09:34

Rammstein | 03-12-08 | 09:33
Ziedaar de reden van de mislukte vorige veldtocht (1831 of zo) in een notedop.

zak_arme_turf | 03-12-08 | 09:34

Rammstein | 03-12-08 | 09:32
Spant touwtje,...

SwaY | 03-12-08 | 09:33

Wim-Lex | 03-12-08 | 09:32 Ja. De Ardennen voor het mooie, de rest asfalteren en vliegveld van maken. Hopla.

Rammstein | 03-12-08 | 09:33

SwaY | 03-12-08 | 09:30 Hard werken, des te eerder gaat hij pootje gehaakt worden : ))

Rammstein | 03-12-08 | 09:32

Fleisch en Rutger,succes met de jacht.Maar ook wat Ohjee zegt... zorg voor rugdekking.

Roberto9722 | 03-12-08 | 09:32

Hakke die Belg! Go GS!

Syk | 03-12-08 | 09:32

Ik zeg binnenvallen dat Belgie en Vlaanderen annexeren (Walonie aub niet; dat bij Frankrijk dumpen).

Wim-Lex | 03-12-08 | 09:32

*wacht met bier en chips op vervolg*

weddenschappen voor aftreden de Crem kunnen bij Larry worden afgesloten !

Larry B. Max | 03-12-08 | 09:31

uit een blikje?? La classe!

miachel2003 | 03-12-08 | 09:30

Redactie !! voor de 2e keer: ze is Belgisch, niet Nederlands. Lees dat blog dan op zijn minst even.

Nugget | 03-12-08 | 09:30

Zo, wat een discussie alweer op de vroege morgen. Ik ga eerst eens even hard aan het werk maar niet voordat ik jullie allen natuurlijk een zeer goedemorgen wens.. @ Ramm.. und du meine smutzie.. ein zehr guten morgen ;) (ghe)

SwaY | 03-12-08 | 09:30

rkh | 03-12-08 | 09:28
Ja, ontslagen meisje is leuk en zo, maar het gaat mensen altijd primair om g.. - verkwisting.

zak_arme_turf | 03-12-08 | 09:29

-weggejorist-

Sloeb | 03-12-08 | 09:28

Vergeet vooral niet waar het mee begonnen is: verhaal over oplichting belgische belastingbetaler!

rkh | 03-12-08 | 09:28

Meneer Crem zou juist het goede voorbeeld moeten geven, als vertegenwoordigen van Belgié, dumpen die lutsert.

f*ck away off | 03-12-08 | 09:28

Ben benieuwd

emzy | 03-12-08 | 09:27

Meneer de Crem, uwen sjofaasj is zojuist 10 graadsjes hoger gezet!
eskimo limon | 03-12-08 | 09:20
Je kan nou eenmaal geen Crem Brulee bereiden in een vrieskist.

zak_arme_turf | 03-12-08 | 09:27

@ Satan Loves You Too | 03-12-08 | 09:13
Ik ondersteun het streven om de Chinese Communistische Partij als een criminele organisatie weg te zetten.

Ivoren Toren | 03-12-08 | 09:26

Nee dus! | 03-12-08 | 09:24 Ah. Meneer is komiek !

Rammstein | 03-12-08 | 09:26

-weggejorist-

Nee dus! | 03-12-08 | 09:24

jammer dat er nog geen persoonlijk emeeltje of nummer vrij is XD

En ik vin t wel een slappe hap, dat je je zo moet verlagen mr. de crem.

heeft nederland geen overeenkomt met belgië?, zoiezo kan ie voor court den hage :P

en dan uitleveren aan een land waar ze crem-(eren) XD

red3vil | 03-12-08 | 09:24

Fleisch, kun je die Audi van je vanaf een veilige afstand starten?

OhJee | 03-12-08 | 09:23

Kunnen jullie enpassant eauk nog enkele diknekken van de Fortis top meenemen in jullie plannetje?
Dank U

kneuterzak | 03-12-08 | 09:23

Wie denkt deze man eigenlijk wel wie die is, een Nederlands meisje ontslaan!? F#$#% that! We're gonna smoke 'em out and hunt him down!

StuffKikker | 03-12-08 | 09:23

-weggejorist-

Nee dus! | 03-12-08 | 09:22

Fleisch, Gun die meid een baan als blogster bij GS.

Mastermattie | 03-12-08 | 09:21

doen we er nog een? | 03-12-08 | 09:13 Juist ! "Het is hier toch een zootje dus reizen met je kadaver ook al mag het niet".

Rammstein | 03-12-08 | 09:21

"in nauwe schoentjes brengen"

die lieve Belgen ook altijd ;-)

dr.spin007 | 03-12-08 | 09:21

Meneer de Crem, uwen sjofaasj is zojuist 10 graadsjes hoger gezet!

eskimo limon | 03-12-08 | 09:20

Hmmmmz,

In dat audiofragment worden er 2 punten benoemd: meisje raakt baan kwijt (zielug, pak eens iemand van je eigen grootte) en alle-weblogs-moeten-dood-en-dat-is-belachelijk.

Nu wil ik mij er niet mee bemoeien (gelul, dat wil ik wel) maar ik zou het 2e punt laten vallen. Neem daarvoor in de plaats het feit dattie in NYC was terwijl hij wist dat zijn afspraken daar niet waren. Dat lijkt mij een sterker punt. Kortom, je bent incompetent en je reageert je af op lievuh meisjes.

Anders vervalt het al snel in een beetje moddergooien van een weblog naar een minister die niet zo van weblogs houdt...

/kaymodus off

Succes met de hunt, kan niet wachten op de resultaten. :-)

AlphaOmega | 03-12-08 | 09:20

Fijn, weer een proeve van onafhankelijke journalistiek, onafhankelijke bevestiging van echtheid van inhoud. We laten hiermee een heel tijdperk achter ons, van oude economie, oude afhankelijkheden en oud machtsmisbruik. Do not give an inch, Dominique.

Ron de Weijze | 03-12-08 | 09:20

Het 42ste staat paraat! Laten we eens lekker gaan rellen.

*plop*

kolonel klootoog | 03-12-08 | 09:20

Dat wordt krakende telefoons op de redactie binnenkort. Staat er al een busje voor de deur?

bethundered | 03-12-08 | 09:18

Nee dus! | 03-12-08 | 09:17 Lijkt dat meer op wat U thuis heeft zitten dan ?

Rammstein | 03-12-08 | 09:18

geef die man een spindoctor en alles komt goed.
heeft kay nog iets te doen tegenwoordig?

preston spears | 03-12-08 | 09:18

Hij zit gewoon fout. Morning Angel of nights; rustig gebleven naast je vannacht?

Jaap de Paap | 03-12-08 | 09:18

-weggejorist-

Nee dus! | 03-12-08 | 09:17

Nee dus! | 03-12-08 | 09:13 Ik denk dat, als hij struikelt en het ís over GS, hij ze niet meeneemt in zijn val. Omdat zijn "punt" gemaakt is ? Nogmaals, HIJ zit toch fout of hoe heb ik t nou ?

Rammstein | 03-12-08 | 09:17

Satan Loves You Too | 03-12-08 | 09:13
Je zou het wellicht niet denken, maar ben het met je eens.

Jaap de Paap | 03-12-08 | 09:16

Alsof die mongool niet wist dat het telefoontje waartoe die opdracht heeft gegeven tot ontslag zou leiden. Hier heet dat machtsmisbruik, net als naar een fake-meeting gaan op kosten van de belastingbetalert, omdat ie NY met zatte ogen wilde aanschouwen. Bij onze buren is dat kennelijk tot de orde van de dag, anders had ie niet meer op z'n post gezeten. Z'n communistische visie op communicatiemiddelen is middeleeuws te noemen en grenst tegen dictatoriale uitspraken aan. Ik snap niet hoe die vent ooit in de politiek is toegelaten, of zou er stemfraude in zijn opdracht zijn gepleegd, zonder dat dat z'n intentie was natuurlijk.

..zapper | 03-12-08 | 09:15

.. ah, machtsmisbruik past in Belgie blijkbaar nog door een beugel.

Jan Passant | 03-12-08 | 09:15

Dringend bericht aan alle Nederlanders in België: opzouten nou het nog kan. De grenzen gaan dicht. 'Hollander de bollander de kaaskop, de maaie vrèten dich op!'

de gebelgde | 03-12-08 | 09:14

Nee dus! | 03-12-08 | 09:11 Ik kan haar nou niet echt lelijk noemen.

Rammstein | 03-12-08 | 09:14

-weggejorist-

Nee dus! | 03-12-08 | 09:13

Daarna de aanval op de katholieke kerk en de Paus openen aub:
Godsdienst in het algemeen en de RK kerk in het bijzonder is de bron van alle ellende. Logisch, want als je gelooft in een god, een ziel een hemel en een hel, dan moet je toch echt gestoord zijn en als zodanig zal je ook een gevaar voor de medemens zijn.
De RK kerk is nu bezig met het ondersteunen van landen om homosexualiteit strafbaar te houden. Ik ondersteun het chinese streven om de RK kerk terecht als een criminele organisatie weg te zetten. Gelijk hebben ze.

Satan Loves You Too | 03-12-08 | 09:13

De Crem : (Het is momenteel zo stil in Brussel, er gebeurt niks, dus konden we evengoed naar New York gaan)

Dussss

doen we er nog een? | 03-12-08 | 09:13

Alluhoedje op: Je zal net zien dat Rutger geraakt wordt door een verdwaalde kogel in Verwegistan.

die ene van daarzo | 03-12-08 | 09:12

-weggejorist-

Nee dus! | 03-12-08 | 09:11

Let je wel op Fleisch? Als je je met de belgische politiek gaat bezighouden, dan ben je nog lang niet klaar. En 't wordt er alleen maar leuker.

Cesar Millan | 03-12-08 | 09:10

Go Rutger! I hoop voor Crembo dat hij beter tegen een interview kan dan Ella.

One Shot | 03-12-08 | 09:10

Nederlandse taalgebied: bukt u even?

Annonico | 03-12-08 | 09:10

Nee dus! | 03-12-08 | 09:08 Hallo Pik. Wie zit hier nu fout. Die arrogante krullebol of GS ?

Rammstein | 03-12-08 | 09:10

Neemt Rutger een stijlloos roze ballet mee naar Afghanistan?

fuckje | 03-12-08 | 09:09

-weggejorist-

Nee dus! | 03-12-08 | 09:08

Nee dus! | 03-12-08 | 09:06 Bardame in NYC ..... you do the math ....

Rammstein | 03-12-08 | 09:08

Amai, GeenStijl voor wereldheerschappij!

ProW | 03-12-08 | 09:08

Hou meer van Nederlandse lutsers hinderlijk volgen, maar een buitenlands tripje slaat Rutger natuurlijk niet af. De volgende weer in NL he?!

wao-ertje | 03-12-08 | 09:08

-weggejorist-

Nee dus! | 03-12-08 | 09:06

Ja ! Down met die Belg !

Rammstein | 03-12-08 | 09:06

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl