Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Rogier H. wil dialoog

Wat lezen we op het lelijkemensenforum Fok!: 'Voorzitter Rogier Havelaar van de jongerenorganisatie van de ChristenUnie (PerspectieF) wil graag met de redacteuren van de weblog GeenStijl om de tafel om te praten over de gebeurtenissen van de afgelopen dagen'. Welnu, wij zijn natuurlijk enorm voor de dialoog aan gaan. Grappig trouwens dat je dat zo zegt Rogier. Ook rappert Boze Buur wil namelijk graag de dialoog aangaan. Dus Rogier, zet je speakers maar op drie, want hierrrr is zijn stukje dialoog.

Reaguursels

Inloggen

Veel gemist de laatste tijd zie ik. Daarom te laat maar welgemeend: Boze Buur: HULDE!!!!

Lizart777 | 01-06-06 | 09:29

Vroeger hadden de gristenen de macht om andersdenkenden op de brandstapel te smijten. Nu moeten ze smeken om aandacht. Doodzwijgen die geloofsidioten.

Broolio | 31-05-06 | 21:56

Dergelijke klootzakken moet je gewoon doodZWIJGEN! geen reden tot geweld, dat zou hij wel willen, bescherming! No way! Laat he maar gewoon met een dronken kop een auto rammen, zijn we snel genoeg van hem af

HornyRob | 31-05-06 | 15:37

goedzo .. ff bos van de tv duwen !

Draaitafel Demagoog | 31-05-06 | 14:15

Ik ben doorgaans niet zo'n liefhebbert van 'reppurts', maar deze creatie van BB vond ik qua tekst erg sterk..
Vooral die prachtige Gregoriaanse achtergrondzang door Botte Hond en zijn familieleden deden mij even een traantje wegpinken.. *snif*
Ow ja.. en voor R. HavelAARS... ongezien de perspektyfus!
'Dialoog'?? Ik heb liever een 'foto' die de waarheid spreekt dan een dia die liegt.. trekpop!

Stifflers' Mom | 31-05-06 | 14:10

Thehe, fucking darkshit! Heeel dope. Zet volgende keer je vocals iets harder plz.

Scientifiq | 31-05-06 | 13:44

bottehond: jij doet je naam wel eer aan
Is boze buur miss een synomiem voor bottehond
het valt me op dat de lyrics van die bozebuur hier letterlijk zijn trug te vinden
en dan nog gristenen verwijten dat ze niet tolerant zijn...

shootinstar88 | 31-05-06 | 12:15

Boze Buur: Hulde! Meesterlijke lyrics en die flow, ach, die komt vanzelf wel. Laat je ons even weten wanneer je eerste album uit is?

Lermy | 31-05-06 | 11:37

Ik neem aanstoot aan die "hond" icm gristen... ik stel voor de leuze ter veranderen in:
"Sterf! Gristen-aarsmade... Sterf!

bottehond | 31-05-06 | 11:36

@Medemens 31-05-06 @ 10:54
Kijk dit is nu precies wat of ik bedoel. zomaar een beetje napraten en ondertussen nog te laf zijn om je doodsverwensingen voluit te typen. misschien heeft die actie van rogier tog nog wat uitgehaald. Jij bent zeker ook niet echt het type die in een inhoudelijke discussie met goede argumenten kan komen

shootinstar88 | 31-05-06 | 11:25

Wat ik mij nu altijd afvraag.. Heeft Boze Buur eigenlijk wel een eigen mening? Hij zegt altijd precies wat op GS verschijnt... Beetje zielig, nietwaar?

Br33z4h_T1nuzzZ | 31-05-06 | 11:13

@neuzel
ik snap je niet helemaal. Ik vind het niet geheel normaal voor een kerel van boven de 50 om met een meisje van 9 te trouwen. Dat puur noemen is grappig. Dat wrijf ik erin. Mag dat? Niemand heeft ooit het argument gebruikt: maar ze waren als twee vlinders zo verliefd op elkaar. Dan zou het al anders zijn. Maar in mijn ogen misbruikte ome Mo zijn positie als onaanraakbare om zijn geyle zin te krijgen, dat vind ik niet ok. Jij toch ook niet. Dat wij dan ook wel een jong blaadje lusten, en soms de keel moeten schrapen bij een goddelijk jong lijfje, akkoord. So what? Wie houd er niet van jong. En ja, ik ben ook behoorlijk gekwetst door de afwijzende houding die de imampies voor homos hadden (gristenen ook trouwens, maar dan geweldloos). Grappig toch, dat ze homos afwijzen, terwijl hun profeet met een meisje van 9 in bed ligt? ik kan daar altijd hartelijk om lachen. Dat is geen veraad, zelfs geen haat. Alleen maar lol. zo krom: het ene eisen, het andere doen. Ik schud daarom meewarig mijn hoofd..

Alles is niet zo zwart wit als jij denkt. Stel je voor, de liefde voor aisha was echt en teder, en aisha blij als een dolle vos. Prima. Maar zeg dat dan openlijk. Dat doen ze niet. Ze verbloemen het. Lachwekkend, is dat.

boos word ik pas, als moslims mij het homozijn onmogelijk maken, ook met geweld, terwijl ze wel zelf om respect zeuren. Dat krijgen ze dan niet. Gek heh. Respect moet namelijk van 2 kanten komen. Tja.. ik kan er niets aan doen. Als de moslims mij van de aardbodem willen vegen, omdat ik ongelovig ben, halve homo, vrijdenker en grootspreker, wat moet ik dan, stil in een hoekje gaan zitten? wachten tot het voorbij gaat? of vol in de aanval? wat denk jij?

Broolio | 31-05-06 | 10:57

-weggejorist-

Medemens | 31-05-06 | 10:54

Ondanks de strakke flow van onslief Bobu, begint dit topic een beetje saai te worden: Voor wie er zin in heeft, kan je hier ff lachen met Rita, ja onze minister van vreemdelingenzaken en integratie, packs some cool jokes! www.placebeau.nl/Breinbagger/Onze_humo...

koekenpeertje | 31-05-06 | 10:34

Mel in ore, fel in corde.. Krijg de tyfus gggrrrristenhond... Een katholiek... Huh?

Lachende Scheerkwast | 31-05-06 | 10:22

volgens mij is dit topic al tien x aan de orde geweest, of in ieder geval de botte niet originele reacties
tja je bent papegaai of je bent het niet.
verder vraag ik me af of jullie in een normale discussie ook zo sterk staan als jullie nu denken. Die lucas van jullie iig niet

shootinstar88 | 31-05-06 | 10:07

Die Rogier heeft het goed voor elkaar. Eén man die een hele webredactie al wekenlang bezighoudt. Pleit niet voor GS.

IJs | 31-05-06 | 09:10

"ScheurmakerT! Lutsende beeldensloperT! KulturBarbaarT! ZwartrokT!"

Hehe, ik wil ook niet met jou in debat op deze manier :)

Je bewijst hier dat een enorme loser bent, je kan alleen maar je mening luchten door mensen uit te schelden. Dat is het bewijs van gebrek aan intelligentie, en gebrek aan persoonlijkheid.
---

Jij wilt graag boven de Christenen staan? Prima, maar doe het dan door zelf hoger te gaan staan en niet de christenen naar beneden te trappen.

---
"Dit doet men over het algemeen middels een aangifte tegen een populair webmedium........., yeah right.''

Dat vind ik ook niet zo'n slimme actie van Rogier. Maar... wie is er begonnen met gedonder? Rogier kwam in opspraak omdat hij uitkwam voor zijn standpunten, en het gevolg is dat hij helemaal afgebrand word op een weblog als GS. Daar is de hele discussie mee begonnen, niet met de aangifte.
Stel dat rogier geen aangifte had gedaan, maar contact had opgenomen met de GS redactie. Denk je dat het dan anders was gelopen? Nee, dan was het evenwel op GS gekomen, en was deze discussie alsnog begonnen.
---
Jullie zijn de veroorzakers van je eigen wonden, want door dit soort media acties kom je bij de Volwassen! burgers van 0031 in het negatieve blaadje.

rofldude | 31-05-06 | 07:34

Ketama 31-05-06 @ 02:43
Je woont op Cura?Mail me ff via mn site.Ik ben daar zeer regelmatig enzeau.

Boze Buur | 31-05-06 | 07:26

Gers

incapable | 31-05-06 | 03:38

Behalve dat, zijn andere nummers als Taïda (2 puntjes op de I ) en Dit is geen stijl. Zijn ook super...

Met andere woorden en de zijne, hij heeft talent. Helaas radio 3 zal hem nooit draaien, of moet ik gelukkig zeggen :D
Maar ik, Nederlander op Curaçao zal hem toch regelmatig horen.

Site van BoBu mag er anders ook wel zijn, Strakke achtergrond en zo..

Ketama | 31-05-06 | 02:43

whuhaaahahahaaaaa wat een topper weer BozeBuur

( "je god is slapper, dan mijn lul op maandag ochtend!!!"
)

Magnefico | 31-05-06 | 02:25

ROFL xD

Strakke rap.

sanniejj | 31-05-06 | 02:25

Boze buur heel goed gevonden mooie botte rap over wat het gemmidelde geenstijl.nl publiek denkt :)

845 | 31-05-06 | 01:32

Hij kijkt wel erg scheel in z'n bier, bij de weg..

minimal-dj | 31-05-06 | 01:29

Respekt voor onze jonge heer Boze Buur en ... Rogier, slikken kreng !
.
.. ennuh... redactie van GeenStijl... Censuur staat niet in het GeenStijl woordenboek he !
.
Veel sterkte gewenst aan Rogier -'fap fap fap"- Havelaar...

Prikker | 31-05-06 | 01:26

@Boze Buur
Zo ik had eindelijk de tijd om je masterpiece te beluisteren: erg strak maar een beetje een anti-climax op het einde. (Maar ja wie ben ik)
Toch leuk dat je bottehond en /\/\addog ook een kans hebt gegeven om door te breken.

Dömper | 31-05-06 | 00:53

Ketama 31-05-06 @ 00:31

Stijlloos!

bottehond | 31-05-06 | 00:42

Alles mooi en wel over die , heb toch de CD van BOBU gedownload en ff gefikt,
We gaan zo boodschappen doen, eens ff goed luisteren.

Vindt ze super relaxed... eens kijken wat mijn buren er van vinden. :)

Ketama | 31-05-06 | 00:31

goeroeroe 31-05-06 @ 00:03

Zijn Uw werken reeds verzameld, O Machtige Swami?

bottehond | 31-05-06 | 00:26

Oh Hen K
Meneer Perspectief heeft het onheil over zichzelf afgeroepen, hij heeft zelf de publiciteit gezocht en probeert een controversieel onderwerp bespreekbaar te maken.

Dit doet men over het algemeen middels een aangifte tegen een populair webmedium........., yeah right. Als je in een kuil met slangen springt is de kans groot dat je gebeten wordt

Als je dan toch kiest voor de oerdomme actie van onze mediageile christenvriend, zorg dan tenminste dat je zo handig bent je contactgegevens niet op het www te publiceren. Zoals je weet kunnen de gemoederen verhit raken bij het bespreken van een controversieel onderwerp. Mensen met een mening over dit onderwerp willen deze nou eenmaal graag aan Rogier meedelen. Hij maakt het ze wel erg makkelijk.

Oh btw ..., tenenkrommende....

goeroeroe | 31-05-06 | 00:03

HenkhenK 30-05-06 @ 23:33

ro-AAS-gier wilde de wet ombuigen zodat de vrijheid van expressie aan bvanden gelegd zou worden. Toen is de schuimbekkende GS meute verhaal gaan halen. Je weet tog: de laatste die de vrijheid van meningsuiting en expressie wilde inperken was moHAMmet (platjes zijn met hem) boeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee- jerie. Van dat soort typjes zijn GSers niet geporteerd. En omdat moslims ons gemuilkorfd hebben en het wel lijkt alsof ze met 40 % zijn ipv 5 % zijn ze succesvol in het overnemen van 0031. Immers: voor de executie én slachtpartij (sic) van Theo van Gogh durft niemand meer te zeggen dat de islam een achterlijk geloof is, nog minder dan het eerste beste animistische geloofje, dat de islam de vuilste pisreligie is die de mensheid vergiftigd en ophitst, aan beide zijden.... dat durft NIEMAND meer te zeggen op TV.... de islam heeft ons 0031 afgepikt... en ik wil het terug.... En omdat niemand dat durft te zeggen bashen wij jullie... als waarschuwing en omdat jullie van gristus de sitting duk moet spelen... geef me je andere wang ook even?

bottehond | 30-05-06 | 23:57

xzaz2 30-05-06 @ 21:51

Denk jij dat ik :
www.puppydogweb.com/gallery/dogoargent...
met jou in debat wil? ScheurmakerT! Lutsende beeldensloperT! KulturBarbaarT! ZwartrokT! Ik ben een zoon van de Hoer van Babylon en ik kom gristen- kleiduivenschieten op uitnodiging van Penis Dextera Lucase...

bottehond | 30-05-06 | 23:49

Ophoeren met die gozer, eng CDA-demagoogje . Over de rug van dit medium de aandacht krijgen die hij zeker niet verdient. En ons christenvriendje wil natuurlijk meer van die botergeile aandacht. Overlopend van dogma's de dialoog aangaan om de ongelovige zijn norm op te leggen. Waar is die dialoog dan in godsnaam voor nodig!?

Het is eigenlijk heel simpel, mensen vinden sex leuk en beoefenen deze sport over het algemeen geheel vrijwillig. Daarnaast zijn er veel mensen die gek zijn op allerhande gadgets zoals bijvoorbeeld een webcam. En ach als je oud Hollandsche sportactiviteiten combineert met moderne technologie onstaan er mooie momenten die je niet meer alleen hoeft te beleven. Je kan deze momenten nu ook delen met je medemens. Niks mis mee!

Kortom.., lekker met rust laten die gozert. Hij heeft zijn vijf minuten roem gehad en dat is meer dan genoeg. Tenenkrommede televisie tot gevolg.

goeroeroe | 30-05-06 | 23:45

Waar is deze hele discussie ook alweer om begonnen? Volgens mij om een jongeman die, al dan niet vanuit zijn geloofsovertuiging, probeerde een discussie te openen met stellingen waar veel GS'ers het niet mee eens zijn. Ik trouwens ook niet. Het gevolg is dat deze jongen de hele rötemetöt over zich heenkrijgt, bedreigd wordt en de discussie alweer gesloten is voor hij begonnen is.
Naast de verstechnische zwakheden in BB's rap (die ik graag eens op een rijte zet voor liefhebbers) valt het totale gebrek aan kennis van de mensen waarover hij het heeft op. Ik ben zelf zeker geen christen (ooit zelfs nogal radicaal daarvan afgekeerd), maar ben van mening dat de manier waarop hier met christenen omgegaan wordt werkelijk beneden elke peil is. Wat mij betreft mógen dit soort uitingen (zeker op internet), maar is het wel opvallend dat GS'ers massaal instemmen met dit soort kortzichtigheid, terwijl andermans kortzichtigheid overladen wordt met hoon, dreigementen en ronduit domme reacties. Het doet een beetje denken aan een pacifist die iedereen die dat niet is omver wil kogelen.

HenkhenK | 30-05-06 | 23:33

Ziurdt 30-05-06 @ 20:51
Het gaat er mij om dat GS zich zo laat kennen na een 'juridische bedreiging'. Ze zitten hun eigen reaguurders een beetje op te stoken en kijken vervolgens wat er gebeurt. Het resultaat is een zielig rapliedje waarin alle 'grappen' over christenen terugkomen die al honderd keer gemaakt zijn..

Gabr | 30-05-06 | 23:26

Doen GS, blaffende gristenhonden bijten niet!

NahUnd? | 30-05-06 | 23:02

na het zien van die pedo op dat filmpje vind ik rogier ineens helemaal niet meer zo erg... In vergelijking is ie best geschikt lijkt me...

ECHOO! | 30-05-06 | 22:35

Gristenen versus Reaguurders: 34- 23
---

Mijn doel is niet om een "X vs Y" discussie hier te beginnen, maar om mijn mening even te ventileren. Daarom ook dat (pleeg zelfmoord ofzo). Dat was niet uit de bijbel, maar een persoonlijke hersenscheet.

Best wel grappig trouwens, jij probeert mij met een bijbeltekst te veroordelen, terwijl je zelf de bijbel niet als waarheid ziet? Droog hoor... over hypocriet gesproken

rofldude | 30-05-06 | 21:53

@Bottehond:
Je begrijpt er niks van. Zondaar!? Dat waren we al voordat we geboren waren! Lees heel het bijbelboek Lucas eens. Dan praten we verder.

xzaz2 | 30-05-06 | 21:51

Gristenen versus Reaguurders: 34- 23

bottehond | 30-05-06 | 21:50

(Pleeg zelfmoord ofzo...)

rofldude 30-05-06 @ 21:15

Psalmregel speciaal voor jou. Zondaar!
"059:013 Zonde van hun mond is het woord van hun lippen; laten zij daarom in hun hoogmoed gevangen worden, en om de VERWENSING en de leugen die zij vertellen."

bottehond | 30-05-06 | 21:48

@WillemIII
Bedankt! ;-)
@rofldude
Pleeg zelfmoord is niet erg christelijk, ook niet als persoonlijke mening.
@Ziurdt
Mooi dat je 'die andere Lucas' aanhaalt. En dat bedoel ik serieus aardig. Moeilijk om dat samen te vatten in een smiley, dan maar in MSN code (Y)

schaapie | 30-05-06 | 21:47

@RedScorpion
Url? (link indien je het niet begrijpt)

Owja, kan de redactie ook even reageren of zijn die al naar huis? Of houden jullie verstandig jullie mond dicht en loggen jullie morgen weer vrolijk de grootste onzin!?

xzaz2 | 30-05-06 | 21:46

Meeste (zo niet alle) oorlogen hebben religie als uitgangspunt. Ik denk wel dat de wereld beter af zou zijn zonder het geloof.
---

De wereld kan heel goed af met geloof, als iedereen mekaar in zijn waarde laat.

Een of andere rosmongool vond het nodig om iets te verzinnen wat JIHAD heet, oftewel "heilige oorlog". Dat is tot daar aan toe.... Dat die heilige oorlog tot vandaag de dag nog gevochten word is absurt. Mensen die andere mensen vermoorden om hun geloof lopen een jaartje of...4000 achter.

rofldude | 30-05-06 | 21:45

blablabla

of we dus even met zn allen op de chat verder willen...

RedScorpion | 30-05-06 | 21:43

@Kingeef
Voorbeeld? Zo uit men hoofd wat er allemaal in Israel gebeurd? Nog 1?

xzaz2 | 30-05-06 | 21:42

@Kingneef
Uhm, WOI en WOII dan?

Igorus | 30-05-06 | 21:41

Meeste (zo niet alle) oorlogen hebben religie als uitgangspunt. Ik denk wel dat de wereld beter af zou zijn zonder het geloof.

Kingeef1975 | 30-05-06 | 21:39

"en bovendien gaan zelfmoordenaars zonder pardon naar de hel. Is dat nu vergeving?"
---

Hehe dat zeg ik niet vanuit de bijbel, maar dat is een persoonlijke mening. Ja die hebben christenen ook:)

rofldude | 30-05-06 | 21:37

@rofldude
Goed gesproken.

Igorus | 30-05-06 | 21:37

Doodzwijgen dus die hypocriete kinderen van hun opa en oma. Ze zijn zelf de personificatie van webcam-sex tot de macht 666
:-)

WillemIII | 30-05-06 | 21:34

@kuttekop 30-05-06 @ 21:23:
Het is gewoon een mp3-tje hoor. Niks Quicktime-time troep. Het probleem zit 'm gewoon in de embedded quick-time player link die er bij zit. Klikt u hier beneden maar even, is de rechtstreekse link naar de rap van BoBu.
dump.geenstijl.nl/mediabase/media/edb7...
Ook weer opgelost.
(overigens redactie: misschien is dit geouwehoer op te lossen door de player embedding om te draaien? eerst Quicktime en dan WMP? 't Is maar een ideetje, geen idee of het werkt.)

crixus | 30-05-06 | 21:32

Hee wat slecht dit, allemaal reclame en 'podium' voor gristenen over de rug van geenstijl!

WillemIII | 30-05-06 | 21:32

@Kingeef:
Ik denk het niet, zouw de wereld er ook slechter afzijn? 't laatste bedoel ik positief.

xzaz2 | 30-05-06 | 21:32

Christenen zijn ook mensen. Christen hebben dus ook zonde. Jullie (GS en reaguurders) weten gewoon niet waar ze over praten. AUB :x

xzaz2 | 30-05-06 | 21:29

@ rofldude;

Gristenen, wat een leuke mensen. Je zou ze zo in een blok beton gieten en in de zee flikkeren. Dit laatste bedoel ik positief. Ik denk echt dat de wereld beter af zou zijn zonder jullie soort.

Kingeef1975 | 30-05-06 | 21:28

Rogier, stop er maar mee, geef het nou alsjeblieft op...

Je wint het toch niet van ons!
We zijn groter dan jou en je partijtje schat!

wN.Dani | 30-05-06 | 21:28

O mijn god. Ze blijven het proberen. LEES NOU die FUCKING topics van dit weekend, lutser, en kom tot de conclusie dat iedereen een beetje grrristenen basht "omdat de meeste mensen dat leuk vinden", zoals je zelf zo treffend verwoordt!
Bovendien vind ik het niet erg christelijk van je om LdeLL zo veroordeelt: die andere Lucas (nr. 6) stelt dat nl. niet op prijs, en bovendien gaan zelfmoordenaars zonder pardon naar de hel. Is dat nu vergeving?

Ziurdt | 30-05-06 | 21:23

Krijgen jullie commissie of zo voor die quicktime troep?? Nergens kom je meer meuk in dat formaat tegen m.u.v. ALLE content op geenstijl.nl lijkt wel. Triest hoor

kuttekop | 30-05-06 | 21:23

Hier spreekt een christen :)

Weet je wat het probleem in deze situatie is? Dat jullie niet WILLEN discusieren. 90 % van de posts hier knalt uit mekaar van de vooroordelen.

"Als deze mensen hun vrouwen al discrimineren zouden ze..."

Wat een gelul, je hebt het hier over de fundamentalistische christenen, zet dat er dan even bij :) Christenen discrimineren hun vrouwen niet. Waar jij op doelt is het gedonder rondom de SGP. Dat vind ik (en vele christenen met mij) ook belachelijk.

"Hij ziet er ook wel een beetje misbruikt uit, zo door de pasteuhr van het durp waar die vandan kom."

Christelijke kerk? Pastoor? Wahah verdiep je er even een beetje meer in plz...
Ok, er worden wel eens mensen misbruikt door mensen !die zich christelijk noemen!, en dat is op geen enkele manier goed te praten. Maar... ga dan even niet generaliseren. Misbruik van kinderen gebeurt in elke religie, terwijl geen enkele religie het toestaat. Om nu te zeggen dat ALLE christenen kindermisbruikers zijn is zo verschrikkelijk kinderachtig. Dat bewijst maar weer dat je gewoon een lompe lul bent. En waarom zeg je dit?? Omdat je een zielige persoon bent die hoopt dattie een complimentje krijgt van andere GS bezoekers, en dat je stoer gevonden word. Want dan is je dag weer goed toch?

"Ik denk aan:
- Verplicht bidden voor het internetten
- Online zelfkastijding
- Alle lidwoorden op het internet vervangen door bijbalpassages.
- Verplichte kruisiging voor iedereen ouder dan 12."

Haha, hoewel ik het niet eens ben met wat je schrijft, moest ik hier toch even om lachen :P

Christenen zijn niet de mensen die 7 keer per dag bidden, voor elk wissewasje. Als je dat denkt moet je je maar eens verdiepen in het dagelijks leven van een normaal christelijk gezin.

Zelfkasteiding? Onder welke grafsteen kom jij vandaan? Dat deden de monniken die niets beters te doen hadden. In tegenstelling: De bijbel zegt dat wij ons lichaam met respect moeten behandelen.

Bijbelpassage's is iets wat ik zelden zal aanhalen. Ik probeer mijn geloof te verdedigen door discussie aan te gaan. Simpelweg bijbelpassage's aanhalen is niet nuttig, omdat de meeste mensen ervan overtuigd zijn dat de bijbel een sprookjes boek is.

Dat over die kruisiging... daar ga ik niet op in.

Kortom mijn mening: Ik vind dat GS echt verschrikkelijk lomp bezig is hier. Niet alleen de reacties, maar ok het topic zelf hangt aan mekaar van populair gelul. Waarom christenen bashen? Omdat de meeste mensen dat leuk vinden, en dan krijgen we lekker veel pagehits :D.. stelletje losers...

En lucas... _JIJ_ bent degene die op TV nog slapper is dan mijn zak op maandag ochtend. Zolang je anoniem je klerezooi op inet kan dumpen heb je praatjes zat, maar eenmaal met je kop op de buis stel je geen flikker voor.

1 woord, 2 lettergrepen: LO-SER!!

(Pleeg zelfmoord ofzo...)

rofldude | 30-05-06 | 21:15

Wat zal de maatchappij er op vooruitgaan, zo zonder grstenen, en met kinderporno om erbij te horen. Dream on, Stijlerts. Dat zij de wereld gingen verbeteren, dachten de commu's ook in 1917, en de Perzen ook in 1979.

xoipie | 30-05-06 | 21:10

Boze Buur aan de macht!

wN.Dani | 30-05-06 | 21:07

@Gabr
Wat nou? Wordt hier nationwide, tot aan PvdA-tv toe, de hypocrisie van zwaar religieuze mensen in het algemeen en van grrristenen in het bijzonder op onnavolgbare wijze voor het voetlicht gebracht, en dan vraag je om politieke onthullingen? Die doen er toch niet meer toe vandaag de dag. Verdonk heeft al een miljoen keer de wet overtreden enz., er wordt een pedofielenpartij opgericht, en zo kunnen we vast nog wel effe doorgaan (wacht maar tot de uitslag van de lijsttrekkersverkiezing van de VVD!)... de politiek is intussen prima zelf in staat zich te ontmaskeren. Next!

Ziurdt | 30-05-06 | 20:51

@ThaCheat 30-05-06 @ 16:05:
Beetje erg puberaal gedoe dit allemaal, GeenStijl laat zich erg kennen. Inderdaad niet van het niveau van wat we van GeenStijl gewend zijn (waren?).

Gabr | 30-05-06 | 20:45

Whahahahahahahahahahahahahaahhaah

Het is wederom briljant...

Butpluggie | 30-05-06 | 20:28

Godverdomme wat een wack gezeik weer hier... Boze Buur is ook een mongeaul.. Laat het gewoon een keer gaan

Herr Stefan | 30-05-06 | 20:20

Goed om Boze Buur weer te horen!

DaMightyWackO | 30-05-06 | 20:18

@bottehond
Nu is het mijn beurt om jou te verwelkomen. Schamper is het woord waar ik al een uur naar op zoek ben inzake LdeLL. Dank!

Ziurdt | 30-05-06 | 20:08

Kale Karel 30-05-06 @ 19:28

Jammer dat je al gescalpeerd bent. LLL deed het geweldig met die schampere, nauwelijkse onderdrukte NO PASARAN blik op zijn muil.

bottehond | 30-05-06 | 20:05

Uhhmm wat ik me alleen afvraag... leest die Hoahr al die reacties ofzo, het ie niks beters te doen, met kleine kindertjes spelen ofzo, of zich inschrijven bij de NVD ofzoiets, lijkt me wel een partij voor hem. Hoeven we um gelijk geen Gristenhond of GristenHoahr meer te noemen. Hij ziet er ook wel een beetje misbruikt uit, zo door de pasteuhr van het durp waar die vandan kom.

Ge-Integreerd | 30-05-06 | 20:02

Kom, kom Hoxha, ik durf best een keiharde dialoog aan:
Rogier:"God bestaat!"
Ik: "God bestaat niet!".
Klaar. (zonder trekken)
Boze Buur, wat ben je toch een heidense, vuile teringhond.
Zo op zijn stoepje scheyten, foej!

Deense Postbode | 30-05-06 | 20:02

Allahoe Akhbar Whahahahahahahahahaha

Ge-Integreerd | 30-05-06 | 19:58

haha uberlol :D vooral die intro is echt stijlloos

loze stijlloze | 30-05-06 | 19:57

Leuke rap, uitbrengen op de markt die hap... eens een keer geen moslims die worden aangepakt, maar gristen honden hehehehe

Spongebabe | 30-05-06 | 19:57

Hmm. Beetje kinderachtig. Volgens mij is iedereens punt wel duidelijk inmiddels. In de doofpot ermee en kopje thee erbij.

eendst | 30-05-06 | 19:56

@Kale Karel
Je eloquentie laat mij met stomheid geslagen achter. U is PvdA-erT?

Ziurdt | 30-05-06 | 19:46

Steengoed die rap! Genot om te luisteren (hoewel volume muziek t.o.v. van volume stem wel wat te wensen over laat, ahum ;) )
@kwakzalver:... ik vind je niet bepaald een kwakzalver! Bekt lekker die tekst.

Kittekatje | 30-05-06 | 19:45

Hulde @ BB
1x een spam on the house.

G-unite | 30-05-06 | 19:42

@Ziurdt

Beetje rustig kreng. GS moet gewoon de dialoog aangaan op een redelijk normale manier.

Kale Karel | 30-05-06 | 19:41

Mocht Rogier de ontembare behoefte hebben om de dialoog aan te gaan, klik hieronder eens Rogier.
www.geenstijl.nl/registratie/?view=log...
Maar pas op, op GS reaguren is minstens zo verslavend als pr0n kijken.

King of controversy | 30-05-06 | 19:38

met stip op 1 !
klapperrrrrrrrt van de week!
nieuw nieuw nieuw nieuw...

klasse BoBu!

Schwein | 30-05-06 | 19:36

@Kale Karel
Alle zinnige mensen zitten nog aan tafel denk ik dus dan voer ik het woord maar Advocaat van de duivel zeg maar. WTF bedoel je met "echte dialoog"? Enne... zwakke vertoning? Moest LdeLL dan ook gaan huilen als de grrristenhond in paars? Wijselijk zwijgen en de ander z'n mond vorbij laten praten, dát is debat, niet een beetje oeverloos geschreeuw. Misschien moet ik ook maar kappen met reaguren op dit topic.
.
Toch niet. Zou je wel willen he?

Ziurdt | 30-05-06 | 19:33

Hm, GS durft de echte dialoog natuurlijk niet aan na de zwakke vertoning van LLL tegenover die gosert in die Paarse trui.

Kale Karel | 30-05-06 | 19:28

Gravin, is de eau soms in de maand?

Ziurdt | 30-05-06 | 19:24

@ Kwakzalver: respect man dat je zoiets kunt verzinnen. mischien een carriere turn voor jouw??

Dj ElsJariFF | 30-05-06 | 19:24

@schaapie
Heel goed. Je bent de eerste niet, trouwens. Bovendien: wie geen christen is, heeft niets uitstaande met Lucas 6. En verder: Rogier doet aangifte omdat hij bepaalde uitspraken niet pikt, wat niet echt lijkt op degene die je slaat de andere wang toekeren, etc. etc. Maar hou maar op ik heb deze discussie afgelopen weekend al 4 x gevoerd, ga maar zoeken. Ik heb geen zin in haarkloverijen over wanneer iemand nu wel of niet oordeelt: Rogier had niet bij de politie moeten gaan huilen, iedere randdebiel weet dat je met een klacht als de zijne geen ene reet bereikt, behalve dat je erom vráágt om afgezeken te worden. Waarvan akte.

Ziurdt | 30-05-06 | 19:23

Ach jee..... wat een zielig gedoe hier.
Ik heb 3 maten gehoord van de creatie van boze buur.
Waardeloos.
Zonde van mijn tijd om hier verder ook nog maar enige aandacht aan te besteden.

Gravin v Kippenbouth | 30-05-06 | 19:21

meesterlijk die rap!!

B1rk0ff | 30-05-06 | 19:18

@Ziurdt: Ik zie alleen maar veroordelende comments. Mensen die zelf veroordelen. Hij speelt in ieder geval niet zelf voor rechter, maar laat dat aan de gerechtelijke macht over. Als hij ongelijk heeft volgens het recht, zal zijn aangifte niet toegekend worden. Aangifte is in mijn ogen klagen over de gang van zaken. Het oordeel ligt dan bij een andere partij nl. de gerechtelijke macht. Btw mijn comments zijn niet om het Rogier te verdedigen. Ik laat alleen graag een ander geluid horen dan al die negatieve comments.

schaapie | 30-05-06 | 19:05

RAP: no 2 (misschien kan de Buur deze ook ff rappen...?)

ZO rogier........... jij ouwe zwaffelaar
Gristenschlemiel met je rode schaamhaar
Knipoog in je kont en mijn knokkels op je smoel
Wat loop je nou te jenken missen je woorden soms je doel

Stoer gaan bellen op een afstand durf je wel
Voor jou het eeuwige leven en voor GeenStijlers wacht de hel
Webcamsex mag niet, maar je rukt jezelf het schompes
De groeten aan je pliesiewijf en ik zeg haar dat ze lomp is

Vliegens vlug........ snijden deze woorden door de lucht
Ze raken je en doen veel pijn...... oh lieve jezus...... en een zucht
biddend op je knietjes..."heeft de duivel dit verzonnen?"
Wacht maar kleine Ro, want we zijn pas net begonnen

Vrijheid van mening is en blijft een must
Met af en toe keiharde taal, dat doen we ook bewust
Je tikt op je compu, maar in het leven ben je niets
Ik hou je in de gaten als je snachts rijdt op je fiets

Want geenstijl is mijn motto, en jou ballen mijn motief
Bloed zweet en tranen van jou ziel ben ik de dief
Gillend en krijsend met je armen naar de heer
lach ik en grijns ik en kijk ik spottend op je neer

Kom maar met je Jezus, je vriendin en je dialoog
Ik vermorzel je met mijn teksten en met mijn boze oog
Ik geef je nog 1 kans ook al ban je het niet weert
Pak je fokking spullen en zorg dat je morgen emigreert

Trekvlek dat je er ronloopt.

(exit)

kwakzalver | 30-05-06 | 19:04

Ja zuigen kreng.

..zapper | 30-05-06 | 19:02

schaapie 30-05-06 @ 18:53
ja schaapie, mooi geschreven. Vind jij dat Rogier Lucas 6: 37 eerbiedigt door aangifte te doen? Of één van die andere versen - of eigenlijk heel de Bergrede? Ja? Dan ben je hypocriet. Want door aangifte te doen veroordeel je wel degelijk.

Ziurdt | 30-05-06 | 18:56

Lucas 6:
[27] Maar tegen jullie die luisteren, zeg Ik: heb je vijanden lief, wees goed voor wie je haten, [28] zegen hen die je vervloeken en bid voor degenen die je smaden.

[37] Werp je niet op als rechter, dan zullen jullie niet berecht worden. Veroordeel niet, dan zullen jullie niet veroordeeld worden. Spreek vrij, dan zullen jullie vrijgesproken worden.

Mooie teksten uit het mooiste boek dat er is en haat verbindt je aan de persoon die jij haat. Vrijheid krijg je alleen door de andere persoon te vergeven. Mocht boos worden en schelden alleen tijdelijk werken, probeer dan eens om de ander te vergeven.

schaapie | 30-05-06 | 18:53

Ik vind het wel relaxed klinken en met de inhoud ben ik het helemaal eens. Man wat kots ik toch van die trieste figuren.....

karelhutte | 30-05-06 | 18:38

hahah geweldig

noname-clayton | 30-05-06 | 18:37

@Broolio 30-05-06 @ 16:38; Ik ben overigens aanhanger van geen enkel boekje.

topcat | 30-05-06 | 18:36

@Broolio 30-05-06 @ 16:38; Even ademhalen aub. Ik verdedig helemaal die Rogier niet. Ik vind het een looser, bovendien kan ik me helemaal niet vinden in al die shit die je daar opschrijft.
Ik vind Rogier fundamentalistisch en naïef. Hij roept dit op zich af. Ik had misschien gewoon niets moeten zeggen. Maar je hebt je nu een beeld van mij gevormd als een aanhanger van het rogierisme, dat klopt niet. Dus je conclusies laat je maar op een ander los.

topcat | 30-05-06 | 18:35

@Crixus
Fneek? Dat ligtf in Fwiefland toch? Daaw noemen ve het Fnitf geloof ik... Fankf foow de tip
[/bullshit mode]
@Kbee
Spijkert op z'n kop idd.
.
Tijd voor poëzie:
"De bijbel is een heel goed boek
Bloed spettert je van elke blad-
zij overvloedig tegemoet en
moord en doodslag zijn er aan
de orde van de dag terwijl ook
's nachts hele volksstammen met
God's zegen worden afgeslacht
't Is al oorlog wat de pot schaft
en het zwaardgekletter is niet
van de lucht die voorts van het
kermen en reutelen van stervenden
en gewonden is vervuld alsmede
van het elk normaal mensch ver
boven de pet gaande geprevel van
aartsvaders en profeten die op
nabije heuvelen gezeten hun hart
ophalen aan de slachtpartij be-
neden waar die vieze vuile stink-
barbaren weer eens ongenadig op
hun sodemieter krijgen van God's
Eigen Pantsergrenadier Brigade
"Das Himmereich" onder bevel
van Josua of Saul of noem nog es
zo'n gereformeerde moordenaar
etc. (J.A. Deelder: Bijbelsch ISBN 9023447956)
.
@xoipie
Een poëtische verpakking van eerder genoemde argumenten, helemaal voor jou alleen overgetiept.

Ziurdt | 30-05-06 | 18:04

Respect is weer eens ver te zoeken. Jammerrrrrr
Wel mooi om te zien dat de mensen die roepen dat christenen fundamentalisten zijn door die uitspraak net zo fundamentalistisch zijn. Doet me denken aan die haaitjes achter op auto's.
Heb je naaste lief als jezelf!

schaapie | 30-05-06 | 17:56

@gevallenverstand 30-05-06 @ 17:38:
Ik weet het... maar ik grijp elke aanleiding aan om te zeggen wat ik nog méér vind over het onderwerp. Dus... Maar ik geloof dat ik vandaag alles er wel weer over gezegd hebt.

@Ziurdt 30-05-06 @ 17:37:
Sjoerd, is Sneek dicht genoeg bij je?
www.kliniekvoortandheelkundesneek.nl/
Ik ben de kwaadste niet....

crixus | 30-05-06 | 17:54

stapen = stapel. Sorry.

Kbee | 30-05-06 | 17:53

Overigens is Havelaar wel erg draaitollerig: eerst aangifte doen, daarna vragen om de dialoog. Waarom niet omgedraaid? Sterker: waarom helemaal niet en gewoon een en ander zien als satire en parodie, waar je nou eenmaal bevattelijk voor bent wanneer je een publieke functie vervult. Havelaar jaagt de verjuridisering van de samenleving gewoon aan door meteen naar de Tilburgse pliesie te wandelen voor een aangifte die ergens onderaan de stapen van Berend Bromsnor zal belanden.

Kbee | 30-05-06 | 17:52

Als deze mensen hun vrouwen al discrimineren zouden ze er baat bij hebben eerst een zelfonderzoek te doen. Maar ze zijn nog jong en behoeven het discrimineren van hun vrouwen niet meer te leren.
Geen stijl rustig doorgaan op de ingeslagen weg.

overheidopschonen | 30-05-06 | 17:52

Big up voor BB! 1-0! Vooral die sample met de honden is subliem.

Kbee | 30-05-06 | 17:48

Respect voor BB!

Dekkerioni | 30-05-06 | 17:46

@xoipie
Graag.
Ik heb een tip voor je: Rogier staat al een tijdje in de belangstelling. We hebben alle argumenten inmiddels wel gehad (zie betreffende topics); kortheidshalve wordt daarom voortaan van grrristenhond (3 x r) gesproken.

Ziurdt | 30-05-06 | 17:45

Telkens "gristenhonden" gebruiken: suggereert gelijk dat iemand raar is, zonder dat je nog een argument hebt gebuikt. Moet ik doorgaan?

xoipie | 30-05-06 | 17:43

@xoipie
Je bedoelt: wanneer komen jouw argumenten?

Ziurdt | 30-05-06 | 17:40

Volgens mij is GS zelf fundamentalistisch: fundamentalistisch anti-reli. Maar wanneer komen de argumenten?

xoipie | 30-05-06 | 17:39

crixus 30-05-06 @ 17:32
Ik heb het niet over geloof Crixus. Ik heb het over hypocrisie en ik deel jouw observaties daarover.

gevallenverstand | 30-05-06 | 17:38

Crixus, crixus, kent u de heere Jezus? Weet u wat hij betekend heeft voor de mensheid? Waarom slaatu mij, meneer crixus? Jezus werd ook geslagen maar hij gaf geen krimp, meneer crixus... auw, dat waren mijn foortfandfen... meneew cwikfuf... luifter nou... de heere Jefuf if ook foow u geftowfen hoow...

Ziurdt | 30-05-06 | 17:37

Wel fijn dat de eerste Fok!-reactie luidt: "Ben eens benieuwd of dat GS eens volwassen gaat reageren of dat ze het weer in het belachelijke gaan trekken". Ook Fok!kerTs (Fok!kert van der G.?) zijn kennelijk prima in staat zichzelf volkomen in de zeik te zetten. Misschien moet Rogier daar maar eens op de thee.

Ziurdt | 30-05-06 | 17:35

@gevallenverstand 30-05-06 @ 17:23:
Zijn ruzies met de aanhangers van Jezus te Jeruzalem (waaronder dus ook hen die hem het beste hebben gekend) spreken wat dat betreft letterlijk boekdelen.
En ja, ik weet heus wel waar ik over praat als ik de fundamentalistische aanhangers van "het Boek" verfoei. Iedereen mag geloven wat 'ie wil, maar hou het lekker voor je. Val mij er niet mee lastig.

crixus | 30-05-06 | 17:32

@BozeBuur
Eet ze en trek er een lekkere fles bubbels bij open. Op naar de overwinning!
En het sterft weer van de grrristenen hier merk ik. Wat doen jullie hier? Jullie hebben hier niks te zoeken! Tendentieus, ongefundeerd en nodeloos kwetsend in verkrachte spelling zal het er hier aan toe gaan, of het zal er niet aan toe gaan. Dus bek houden en oprotten of ik pak mijn grrristenmepper en dan zal je wat beleven.

Ziurdt | 30-05-06 | 17:31

Boze Buur gooit alles wat hier de afgelopen dagen gemolken is, in een uiterst creatief sterk stukje rap-praat. Hulde. Zouden er meer moeten doen. Wat Kunst mag! Nu de dialoog nog.

JudgeJuly | 30-05-06 | 17:30

Dr is vast nog wel een plekkie voor Rogier in een zomerkampje in Afghanistan, istie onder vrinden. Zo te lezen heeft ie het stukkie rijden wat bij de autobom hoort ook al aardig onder de knie.
Trouwens; wat een stelletje geitenwollensokkengristenDonQuichots op !Fok zeg!! Niet meer heen linken.. thanx!

MotorBeaut | 30-05-06 | 17:30

@Broolio rustig maar dude. wat ik wil zeggen is dat de tedere blik in jouw ogen misschien wel te uitdagend is geweest voor de imams waar jij mee hebt gesproken. daar kunnen *kuch* echte mannen niet zo goed tegen. en verder heb ik het niet zo met pedofilie. je hebt het altijd over Mo de pedo, maar zelf ben je er nog niet uit. Mo de pedo, Mo de pedo. Kijk dude. je gebruikt het pedo argument om een geloof aan te vallen, en zelf zou je misschien ook geen nee zeggen tegen een jong minderjarig ding. jij probeert hier zieltjes te winnen voor jouw strijd tegen de islam met een argument dat zich misschien ook wel tegen jou keert. er schuilt verraad in jouw teksten. voer je strijd maar in je uppie.

neuzel | 30-05-06 | 17:30

@ Xixulon Gralgrathor 30-05-06 @ 17:03

Makkelijk geloof toch, dat katholicisme.
Bedankt, in ieder geval;-)

francoise smokeglass | 30-05-06 | 17:29

crixus 30-05-06 @ 16:54
Herstel: 'ongeautoriseerde boodschapper EN joykiller'

gevallenverstand | 30-05-06 | 17:28

Deze balsemende geile media hoer moet tot inkeer komen
blij dat er niet alleen maar enge veluwse incesters bestaan heb je die koppen wel eens gezien .De incest straalt er van .dit joch is echt eng bah

talinka | 30-05-06 | 17:25

crixus 30-05-06 @ 16:54
Wat jij of ik er ook van denkt, Paulus hoort niet thuis in de bijbel, of het boek nou geloofwaardig is of niet, hij had met pasen de geest niet gekregen. Als jij hem een ongeautoriseerde joykiller vind, desgewenst hakbar, dan denk ik dat je dicht bij een historisch feit zit.

gevallenverstand | 30-05-06 | 17:23

mooie teksten boze buur, braveau

peerdeköt | 30-05-06 | 17:21

@neuzel
waar de fuck heb JIJ het over? ik was toen ACHTTIEN dude
ik had inderdaad een vriendje, geen eens moslim, en die nam ik nooit mee, omdat die moest kotsen van geloven. Dus? En? want? wat wil je nou zeggen, joh.. zeg het maar tegen broolio, hij kan overal tegen...

Broolio | 30-05-06 | 17:21

Igorus 30-05-06 @ 17:13
Vast wel.
Neem de lyrics een keer door,je zal verbaast zijn.
"... blaffers, gristenhonden nòg laffer dan een groep met naffers" Schiet me even te binnen.

Heerlijk om te zien hoe de reakties plots omdraaien zodra iemand aan "ons" geloof komt.
LOL
Honderden positieve reakties als er weer eens een moslim ,jood of boedhist in de zeik gezet wordt.Maar komt iemand aan het Grrrrristelijk geloof, oeh!
Haters en zeikstralen, dank jullie wel.Mijn vooruitziende blik klopt en mijn plan cq idee is meer dan geslaagd.
Ik ga nu lekker uit eten !

Boze Buur | 30-05-06 | 17:20

Geachte GS redactie,
Is het een idee om naast de video en audiovridagen ook een open inschrijving voor muziekjes waarmee jullie je willen associeren. Het zou zomaar zo kunnen zijn dat daar een hitje tussenzat. Natuurlijk functioneren achterkamertjes en wandelgangen prima, maar roeleer niet uit dat er een JXL onder het volk schuilt....

gevallenverstand | 30-05-06 | 17:15

goed werk BB

Tobi | 30-05-06 | 17:13

oops... Dat moet zijn: Boze Buur heeft alleen zo een grote bek tegen christenen omdat die toch niets terugdoen, behalve misschien een aangifte. Ik wil weleens zien of hij durft om moslims zo te dissen.

Igorus | 30-05-06 | 17:13

@neuzel
ik liep daar 2 jaar rond, zonder ooit moslim te worden. Bovendien bracht ik menig moslim aan het twijfelen. Genoeg reden voor de imampies om geen respect voor mij te hebben, terwijl ze dat uiteraard wel eisten... brakend ben ik weggehobbelt ten tijde van de 1e golfoorlog. Ze waren allemaal voor saddam, hoen sukkel dat ook was, omdat dat een moslim was. Nul argumenten. Maar het was een moslim. Dus ok. Brakend liep ik de moskee uit, om nooit meer terug te komen. Over pedofilie kan je een hoop zeggen.. wat vind jij ervan? basicly vind ik dat tederheid en wederzijdse liefde en lust moeten kunnen. Een baby kapot neuken is natuurlijk not ok. Iedereen lust wel een jong geitje. Een dikke duitser met een meisje van 15 is misselijkmakend. Ik ben er nog niet uit. Ik denk maar zo: als een kind zegt misbruikt te worden, grijp ik direct in, maar als het verliefd zwijmelend elkaar in de oogjes kijkt, tja.. moet ik dat dan kapot maken? wat hebben jij en ik te maken met de leeftijd van 2 verliefden? maar we moeten uiteraard kleine kinderen behoeden voor de kleffe seks van geyle oude mannetjes.. keuzes keuzes, moeilijk moeilijk.. wat is seks? neuken? tederheid? wat is vrije keuze, ook om plezier te hebben? hoe bescherm je kinderen? wanneer is iemand volwassen? beslis jij dat, of die persoon zelf? Te streng? slecht. Te slap? ook slecht. Het is een fine balancing act. Tussen diverse uitersten.
helemaal vasttaande mening heb ik nog niet.. wel is het grappig de reacties van mensen te zien als je zegt dat de profeet een negejarig vrouwtje had.

wat vind jij?

Broolio | 30-05-06 | 17:13

ik vind het maar een ranzig stukje tekst. Lange Frans zou er zich niet voor hoeven te schamen, GS wel.

Der Dicke | 30-05-06 | 17:12

lekker nummertje :D

Normaal vind ik ze niet wat die raps, maar deze gaat ineens wel.

CoolyBoy | 30-05-06 | 17:12

Trouwens Boze Bu

Igorus | 30-05-06 | 17:11

Whoohahahaha, Boze_Buur heerscht zwaar. Helemaal toppie!

Lekker Belangrijk© | 30-05-06 | 17:11

VETTE LOL @Boze Buur!! Whooeeff!

Lekker Belangrijk© | 30-05-06 | 17:07

@Jane Doe 30-05-06 @ 16:58:
Het gaat me om het gedachtengoed uitroeien. Ik heb niet gezegd dat ik christenen als mensen wil uitroeien. Integendeel, mijn vurigste wens is dat ze voor zichzelf gaan nadenken en niet te pas en onpas teruggrijpen op een verhaaltjesboek en tegeltjeswijsheden alles gerechtvaardigd door hun geloof in een hogere macht. Lijkt mij niets on-liberatrisch aan.

crixus | 30-05-06 | 17:05

@ manna 30-05-06 @ 16:53
die denkt uit de hemel te komen, net als jij toch?

culo de caballo | 30-05-06 | 17:05

Waar maken jullie je allemaal druk over? pff. Slaap eens een dag of drie niet en alle "belangrijke" dingen vervagen.

Knijp je ogen toe en zie god.

pimpstah | 30-05-06 | 17:05

Lekker numerrr. :D

Horsedick | 30-05-06 | 17:04

@crixus 30-05-06 @ 17:02
Maar die heidenen waren ook geen lieverdjes.

Dömper | 30-05-06 | 17:04

francoise smokeglass 30-05-06 @ 17:01
Ego te absolvo. Et cetera.

Xixulon Gralgrathor | 30-05-06 | 17:03

@DT71 30-05-06 @ 16:58:
O, die tijd hebben de Ggggrrristenen ook gehad hoor! In naam van de Paus, God en Geloof en zijn meer mensen afgemaakt dan de hakbarren hebben gedaan.
Als ze eventjes de kans krijgen gebeurt het zo weer.

crixus | 30-05-06 | 17:02

@Xixulon Gralgrathor 30-05-06 @ 16:55 kun je de kruisigingen dan ook zien via stream?? leuk voor op het werk en daarna lekker hosties vreten

Dj ElsJariFF | 30-05-06 | 17:02

@ Xixulon Gralgrathor 30-05-06 @ 16:55

Jakkes, dat klinkt alsof er nogal wat moet gaan gebeuren. Ik ben niet zo'n superdude als jij, gaat me niet lukken, althans niet vandaag... Sla nu wel even mijn voorhoofd tegen de muur en roep daarbij STOMSTOMSTOM... (is dat voorlopig genoeg?)

francoise smokeglass | 30-05-06 | 17:01

Rechtse_Rukker 30-05-06 @ 16:58
Zelfkastijding per webcam, RR. Is weer eens wat anders.

Xixulon Gralgrathor | 30-05-06 | 17:00

Dj ElsJariFF 30-05-06 @ 16:56
Heeft niet zoveel zin; iedereen weet *wie* zich bezighoudt met nare webcamdingen, de rest heeft niet zoveel op te biechten. En moet je eens horen wie er het hardst schreeuwen als ze worden gekruisigd.

Eh... Damn, waarom klinkt dat zo vreemd?

Xixulon Gralgrathor | 30-05-06 | 16:59

@crixus; Wel mooi dat de geweldscomponent inmiddels in veel mindere mate wordt toegepast vanuit het Garistelijke. Dat is bij de Hakbarren wel anders. Believe it or else!

Rest In Privacy | 30-05-06 | 16:58

@BB, rappen krijgt zo opeens een hele andere dimensie.
Rogier is inmiddels druk doende zijn citaten te re-arrangeren om straks mbv palmtakken en brandende braambossen een bezwering uit te spreken.

boomklever2 | 30-05-06 | 16:58

De rek is uit deze discussie.
Rogier heeft zijn zegje gedaan. Boze Buur reageert voorspelbaar.
Heeft Luuk nog een leuk topic op de plank liggen??

@crixus 16:06
Adriaan gelooft in de natuurwetten.
Darwiniaans avant la lettre.
Het lost zich allemaal vanzelf op.
Uitroeien is overigens niet een woord dat een libertarier snel in de mond neemt. Zeker niet als het een van staatswege/politiek georganiseerd uitroeien betreft.

Jane Doe | 30-05-06 | 16:58

@Xixulon hoe zie jij online zelfkastijding?

Rechtse_Rukker | 30-05-06 | 16:58

@Broolio dan geef ik zelf wel het antwoord. als jij als 56 jarige hand in hand met een 14 jarige Marokkaan in een moskee een imam gaat overtuigen van de tolerantie van Nederlanders dan heb je niet alleen gelogen, maar ook een hele dappere poging ondernomen.

neuzel | 30-05-06 | 16:58

Kijk de K9 begint al wat nedriger te worden. Laat hem kruipen jongens! Leer hem het betere hielenlik werk. Laat hem bruinwerken.

Kingeef1975 | 30-05-06 | 16:58

@Xixulon Gralgrathor 30-05-06 @ 16:55: Misschien ook nog een online biechtstoel? in de vorm van een virtuele kerk waar je dan weer abbo kosten voor moet doqqen?

Dj ElsJariFF | 30-05-06 | 16:56

daskapitalist 30-05-06 @ 16:52
Oja, natuurlijk. Wat zouden we zonder hen moeten beginnen.

Xixulon Gralgrathor | 30-05-06 | 16:56

francoise smokeglass 30-05-06 @ 16:50
Goede vraag. Ik zit te prakkepeinzen over het volgende: waar een voorstel als het censureren van internet behoorlijk duf overkomt is het altijd mogelijk nog een stapje verder te gaan.
Ik denk aan:
- Verplicht bidden voor het internetten
- Online zelfkastijding
- Alle lidwoorden op het internet vervangen door bijbalpassages.
- Verplichte kruisiging voor iedereen ouder dan 12.
Laat die atheisten een poepje ruiken!

Xixulon Gralgrathor | 30-05-06 | 16:55

@bakkerst 30-05-06 @ 16:42:
Ik ken het boekje, ik heb het helemaal gelezen. Van Genesis tot Openbaringen.
Deel 1: Aardige anecdotes, leuk verhaal over een volkverhuizing en verhaaltjes hoe dat volk zich een plekje heeft veroverd, alsmede wat persoonlijke verhalen, profetieën en versjes. Allemaal gelardeerd met tegeltjeswijsheden. Geinig allemaal. Geen hoogstaande literatuur, maar dat komt waarschijnlijk omdat het kloten vertaald is.


Deel 2. Het verhaal van een oproerkraaier, hippie en troonpretendent die door de heerschende klasse is terechtgesteld uit 4 perspectieven verteld. Geinig maar niks om je over op te winden verder. Dat gebeurde toentertijd wel vaker.
Voor het overige veel geneuzel over wat die figuur wel of niet gezegd zou hebben en hoe dat te interpreteren alsmede een hoop brieven van de eerste "born-again-christian" die het nodig vond om zijn gelijk te halen omdat hij geloofde. Daar ging het dus al mis. Als ze dat hele koleredeel van Paulus nou eens geschrapt hadden zaten we nu niet met al die figuren die zo moreel superieur doen en hun overtuigingen aan de rest willen opleggen.

crixus | 30-05-06 | 16:54

Wie is Rogier Havelaar?

manna | 30-05-06 | 16:53

Boze Buur maakt Boze Negermuziek als een echte.

Jan Passant | 30-05-06 | 16:53

@Xixulon Gralgrathor 30-05-06 @ 16:44
dezelfde reden waarom het huis van oranje nog in de (grond)wet voorkomt.

daskapitalist | 30-05-06 | 16:52

@francoise smokeglass 30-05-06 @ 16:50
Héél véél pr0n kijken.

Dömper | 30-05-06 | 16:52

@bakkerst: het gaat ook niet om "christenen" , wat mij betreft in ieder geval niet, maar wel om een zekere groep daaruit. Of betreffende persoon (Havelaar) daarbij hoort valt nog te bezien idd, maar zeker is wel dat een selectie groep fanatiekelingen de laatste tijd erg veel in het nieuws is. Te veel, vind ik zelf, maargoed...

ThE_ED | 30-05-06 | 16:51

@Xixulon Gralgrathor 30-05-06 @ 16:50

kudt, wat nu?

francoise smokeglass | 30-05-06 | 16:50

francoise smokeglass 30-05-06 @ 16:48
Te laat: je bent de sjaak, zuur, het haasje, de pineut.

Xixulon Gralgrathor | 30-05-06 | 16:50

P.S. ik hoop niet dat ik al te politiek correct overkom, want dan gaat Rogier denken dat er tóch meer mensen zoals hij zijn (én dat hier nog wat zieltjes te winnen zijn) én dat hij gelijk heeft en dát is ook weer niet nodig.

francoise smokeglass | 30-05-06 | 16:48

daskapitalist 30-05-06 @ 16:40
Yeeees, maar ik doelde meer op het verwijderen van elke verwijzing naar religie uit (grond)wet.

Xixulon Gralgrathor | 30-05-06 | 16:44

-weggejorist-

Dj ElsJariFF | 30-05-06 | 16:44

quote Boze Buur ''Hoeveel boekjes heb je vandaag verkocht en hoevaak heb je je voetje tussen de deur gekregen?''

wat een eenzijdig beeld van gristenen heb jij. en wat stoer dat je dat beeld
Igorus wilt opdringen..

freduce | 30-05-06 | 16:44

Wist niet dat Boze Buur een heaumeau was. "Op je knieen voor mijn jongeheer". En dat uit zo'n stinkende knoflook mond want ze klink je Boze Buur. Voor de rest is het inderdaad gewoon van een laag nivo om iemand zo ernstig zwart te maken.

Rechtse_Rukker | 30-05-06 | 16:44

@Broolio maar waarom waren die imams nou zo star tegen je. je hebt die vraag nog steeds niet beantwoord. Vertel anders even hoe jijzelf over pedofilie denkt.

neuzel | 30-05-06 | 16:43

Boze buur, geliljk heb je maar, ga jij nog maar even terug naar de flowschool!

Daisy Bouterse | 30-05-06 | 16:43

BozeBuur: ex-Hakker met beschadigde stembanden, wat een afgrijzelijke sound en onsamenhanglijke teksten. Sorry, maar dit komt niet door de stijltest. Geen stijl zullen we maar zeggen.

LarryLaffer | 30-05-06 | 16:42

t lijkt me niet verstandig om hier veel tekst aan vuil te maken.
voor mijn mening over dit soort beledigingen en kortzichtigheid verwijs ik je door naar een topic van gisteren www.geenstijl.nl/mt/archieven/013600.h...
onderaan staan wat comments met wat meer inhoud...
want dit vind ik echt waardeloos, een goedkoop hitje en wat bekendheid over de rug van een ander.
ga zelf even een naam maken anders, en brand niet die van iemand anders af. aan iedereen die roept dat christenen (zo je wilt gristenen) dom, arrogant, zielig, dominant enz zijn.. lees voor de grap eens een bijbel en stop dan niet na 2 regels.. verdiep je eens ergens in voordat je ergens over oordeelt...
groets..

bakkerst | 30-05-06 | 16:42

Ja, ook fok! heeft het content maken over content maken van andere contentmakers ontdekt! Wat een geweldig nonnieuws eigenlijk weer.

ThE_ED | 30-05-06 | 16:41

@Boze Buur
Toevallig ben ik Rooms-Katholiek en niet eens practiserend. Ik vond de vorige raps wel goed maar dit is gewoon zielig gescheld. Je verlaagt jezelf tot het niveau van andere extremisten.

Igorus | 30-05-06 | 16:41

@crixus 30-05-06 @ 16:33

Wat dat betreft, heb je helemaal gelijk. Aan de andere kant: door ongenuanceerd te gaan doen op GS, zorgen we er niet voor dat Rogier 'anders' gaat denken. Kun je net zo goed op een normale manier proberen te communiceren.
En ook daarvoor geldt: onbegonnen zaak. Rogier is in de Here en dat zal niet veranderen. Je bent gristelijk of je bent het niet (en het feit dat hij zo naief denkt over internet en de mensheid in het algemeen, maakt duidelijk dat hij echt een tikje wereldvreemd is).

francoise smokeglass | 30-05-06 | 16:40

@Xixulon Gralgrathor 30-05-06 @ 16:34
maar dat is best wel gebeurd. Aquinas was de eerste theoloog die religie en de natuurlijke filosofie van elkaar scheidde.

daskapitalist | 30-05-06 | 16:40

@topcat
iemand op de brandstapel zetten die meent dat de aarde een bolletje is kan dan weer wel? vrouwen de kinderen afpakken omdat ze niet getrouwd zijn lijkt je wel een goed idee? jij bent zeker een volgeling van het boekje?

Er zijn ook andere boekjes heh? omdat het in een boekje staat, hoeft het nog niet waar te zijn heh? Het boekje is waar, omdat het in het boekje staat, en omdat de priesters je zeggen dat je het MOET geloven. Kijk eens aan.

Wij, van de radicale sinterklaasbeweging, hebben ook een heilig boek. Daarin staat: 'vermoord alle gristenen, waar je ze maar vind, dat is het lot van de gristenhonden', bijvoorbeeld.

Heh! respect voor mijn heilige tekst heh! op de knieën, sinterklaas-ongelovige! de zwarte pieten weten dat 'god alleen houd van sinterklaasgelovigen' en 'de waarheid is alleen in sinterklaas' en 'wie zich niet aan regels van sinterklaas houd, dient van het dak gesmeten te worden'?

hoe durf jij uberhaubt je te VERZETTEN tegen het woord van sinterklaas? sinterklaas is door GOD zelve gezonden! wij doen, wat GOD wil! dus hou je bek, wil je? wij, van de sinterklaasbeweging, waarschuwen altijd een keer, voordat we je vermoorden omdat je je niet aan onze regels houd. Zo zijn wij, altijd aardig.

geloven. Mooi man. Waar kan ik me aanmelden. Ik moet 15 minuten rust per uur om te bidden voor sinterklaas. Ook moet ik elke 1e, 15e en 25e van de maand vrij, alsook op donderdagen natuurlijk, dan gaan we naar de hoogmis van sinterklaasgelovigen, en hebben we een orgie om God te behagen. Ook mogen wij vrij uw vrouwen tot ons nemen, hoewel het U natuurlijk verboden is ooit een sinterklaasvrouwtje aan te raken, want U bent ONREIN! dat staat allemaal in het sinterklaasboekje. Wij willen uiteraard rustig met U over de overgavecondities praten, tenzij U zich nog langer op agressieve wijze tegen het door God Zelf gegeven sinterklaasgeloof verzet, in welks geval de Wraak van zijn Engelen op U zal nederdalen.

Zo zegt Sinterklaas! In naam van onze Lieve Sinterklaas! Staakt Uw verzet. of face excecution! sinterklaas is liefde! geeft u zich toch over aan de bende van het geloof! dat is zoveel rijker!

Broolio | 30-05-06 | 16:38

Ja ik ben gristen en ik doe eerst aangifte tegen mensen om daarna te vertellen dat ik graag met deze mensen in dialoog gaat. Rare jongens die romeinen ehhhh hardcore jezuiten. Nou Rogiertje lekker handig van je.

Greetzzzzzz

Dr_martens | 30-05-06 | 16:38

Dialoog, om mensen te overtuigen dat ze gristen moeten worden zkr.
Misschien een idee, om via de webcam + mic te communiceren.. ? ;)

Bep Handicap | 30-05-06 | 16:38

Ongelooflijk wat een lol. Boze buur zegt dat de voorzitter moet buigen voor zijn jongenheer. H H H Dat snijdt hout. De intro zuigt grote tijd. De rest was iets minder slecht als voorheen.

gevallenverstand | 30-05-06 | 16:37

Echt een rap om een dialoog mee te beginnen met onze Rogier.. zuigen kreng.... complimenten Buur.

Karel Kruizenruiker | 30-05-06 | 16:37

@ECHOO!
Yep. Om de gristelijke sexbeleving te promoten. Twee keer per dag wippen tot het raak is, dan een jaar celibaat en vervolgens opnieuw beginnen.

noorderling | 30-05-06 | 16:37

Igorus 30-05-06 @ 16:34
Jij zegt `t .
Hoeveel boekjes heb je vandaag verkocht en hoevaak heb je je voetje tussen de deur gekregen?

Boze Buur | 30-05-06 | 16:37

Een discussie met een gelovige win je nooit. Je houdt een discussie met een boek. Zinloos dus.

Rest In Privacy | 30-05-06 | 16:36

ons perspectief VS PerspectieF

visboom | 30-05-06 | 16:36

@Igorus 30-05-06 @ 16:34 quote: Yeah right en GS is verzoenend bezig.quote. niemand zegt dit. en de monsters zijn degene die misbruik maken van iemands geloofsovertuiging en die moeten zich schamen.

Dj ElsJariFF | 30-05-06 | 16:36

@ Dj ElsJariFF 30-05-06 @ 16:29
@ DenkZelfstandig 30-05-06 @ 16:28
@ ECHOO! 30-05-06 @ 16:25
"[...] www.kkk.com.. want nu doen ze het per email..."

Ja, gelukkig zijn we hier op GS véél normaler, gematigder etc. bezig. Vandaar ook dat die arme Rogier alleen maar op zijn mobiele (jaja, behoorlijk suf om allerlei privé-gegevens open en bloot neer te zetten) is gebeld door een paar mafkezen (uiteraard niemand van GS). We vallen alleen maar iemand aan waarvan we denken dat ie niet goed snik is omdat ie in God gelooft. En omdat ie in God gelooft is alles wat ie zegt per definitie gelogen, triest, zielig, achterlijk etc.
Ik wil overigens niet beweren dat internet gecensureerd moet worden, dat is nonsens, maar een beetje wellevendheid zonder je eigen vrijheid op te geven lijkt me een mooi streven.

francoise smokeglass | 30-05-06 | 16:36

PerspectieF-voorzitter Rogier Havelaar is de nummer 10 op de lijst. Over hem zei de selectiecommissie: "Zijn stijl van communiceren en optreden is eigentijds en weerspiegelt jeugdig enthousiasme. Hij is uitgesproken mediageniek

Whoehahah... zijn stijl van communiceren.... en hij is mediageniek...

Hakbarrr | 30-05-06 | 16:35

Ach, ik heb dat hele 'vrijheid van godsdienst' beginsel toch al nooit begrepen. Als ze het er destijds over eens waren dat niemand vanuit zijn religie kan claimen het bij het rechte eind te hebben, waarom hebben ze dan niet gelijk het hele begrip religie uit de boeken geschrapt?

Xixulon Gralgrathor | 30-05-06 | 16:34

Kutzooi en kuttekst bv. "Jullie creeren de kloof.". Yeah right en GS is verzoenend bezig. Schaam jullie diep, die mensen zijn echt niet zulke monsters.

Igorus | 30-05-06 | 16:34

ach kan me het standpunt van rogier wel indenken, dat breezahsletje doet aan anonieme webcamsex, en rogier denkt aan zijn fijne sextijd met de dominee tijdens het bijbelstudieuurtje. en gunt dit het breezahsletje ook, dus vandaar afschaffen dat internet

DE HEAUMEAU hahahahahahahaha

Tumbstone | 30-05-06 | 16:33

@francoise smokeglass 30-05-06 @ 16:23:
Ik kan alleen voor mezelf spreken maar ik heb geen bedoeling om hem Rogier H. persoonlijk zwart te maken, daar is hij zelf uitstekend toe in staat gebleken. Waar het mij omgaat is dat misselijkmakende superioriteitsgevoel van gristenen "omdat zij in de Here zijn" en dus wel gelijk moeten hebben.
En dat dan ook nog aan anderen willen opleggen. Daar gaat het mij om. En of iemand dan Rogier Havelaar heet, Andries Knevel of Bas van der Vlies heet, of Mohammed Bouyeri, Samir Azzouz of Osama Bin Laden is mij allemaal om het even. Het gedachtengoed stinkt en moet met wortel en tak worden uitgeroeid.
Het is geen haar beter als nazisme of stalinisme.

crixus | 30-05-06 | 16:33

quote ECHOO! ''zie je, bij ieder geloof zitten malloten. Dr zullen ook vast wel goedwillenden zijn die wel begrijpen dat anderen anders mogen denken, maar je houd altijd malloten die denken de sleutel tot wereldheerschappij in zo'n boekje gevonden te hebben...''

check!!

freduce | 30-05-06 | 16:32

@Nr. 17 30-05-06 @ 16:31: Bek dicht of mee discussieren

Dj ElsJariFF | 30-05-06 | 16:32

T gaat te fur!

Nr. 17 | 30-05-06 | 16:31

DenkZelfstandig 30-05-06 @ 16:28

zie je, bij ieder geloof zitten malloten. Dr zullen ook vast wel goedwillenden zijn die wel begrijpen dat anderen anders mogen denken, maar je houd altijd malloten die denken de sleutel tot wereldheerschappij in zo'n boekje gevonden te hebben...

ECHOO! | 30-05-06 | 16:30

DenkZelfstandig 30-05-06 @ 16:21: Daar heb je gelijk in.

Dj ElsJariFF | 30-05-06 | 16:29

@Echooo!
Ja, die KKK lui zijn gevaarlijk geschift.

DenkZelfstandig | 30-05-06 | 16:28

noorderling 30-05-06 @ 16:27

was er niet een gristelijke club die aan het bieden was op sex.eu?

ECHOO! | 30-05-06 | 16:28

haha best tof nummer.
En wat nou kan niet, iedereen maakt die raps lkkr hoe die ze wil, of de gristenen, moslims, atheïsten of wat dan ook het leuk vinden zal een worst wezen. Niet ieders hobbie is leuk voor een ander, maar zolang ze er niet naar hóéven te luisteren hebben ze niks te zeiken.

M299 | 30-05-06 | 16:28

En ondertussen...
De eerste spin-off van de nieuwe dialoog is gesignaleerd:
"De rooms-katholieke bisschoppen willen hun RKK-zendtijd „nadrukkelijker” inzetten voor evangelisatie en op radio, televisie en internet „mensen in contact brengen met Jezus Christus en Zijn kerk”
Jawel, er staat 'internet' in het rijtje. De geschiedenis herhaalt zich en de gristenen doen een poging om na beeldende- en schrijvende kunst nu ook het internet naar zich toe te halen en ongetwijfeld te voorzien van schaamlapjes.
www.telegraaf.nl/binnenland/43767661/B...

noorderling | 30-05-06 | 16:27

Kudt! Boze Buur flikt het weer hoor. Chapeau!

bloemetjesgordijn | 30-05-06 | 16:25

DenkZelfstandig 30-05-06 @ 16:21

nee, de KKK is opgedoekt en iedereen in redneckamerica kan rustig genieten van zn gazon zonder dat er wat op brand...
www.kkk.com/ want nu doen ze het per email...

ECHOO! | 30-05-06 | 16:25

Shit hee buur. Buit je Fruity Loops eens uit hahah. Klinkt nergens naar die beat.

arlac | 30-05-06 | 16:24

de lul!

Gleipaal2001 | 30-05-06 | 16:24

Kan die misselijkmakende klootviool niet gewoon z'n scheur houden.

Monoloogje dan maar.
Meneer moet zijn geschiedenis eens gaan ophalen "oe dat heb ie natuurlijk laten vallen omdat het van de here moest... *proest*"

Lang lang gelee... " heeft een of andere zelfbenoemde "priester" uit 30 verschillende zgn. gospels "bijbelse verhalen" uiteindelijk één bijbel geschreven.. "van de 30 originelen zijn er slechts 4 verwerkt in de bijbel zoals Rogier die nu kent"

Hoe de selectie gemaakt is?
Naar het schijnt heeft meneer gekozen voor de verhalen die het meest in zijn denkrichting kwamen
De rest is vernietigd, en de aanhangers van deze 26 vernietigde verhalen zijn eveneens vervolgd en vernietigd.. "wat nou gij zal niet doden"

aan jou de vraag... wie was die prester om eigenhandig even 26 geloofsvormen te verketteren, alsmede de aanhangers om te brengen.
komt er ergens in dat levensboek van jou geen passage voor waarin naastenliefde gepromoot wordt als groot goed??

Dus Rogier... Als je nog eens je muil open wenst te trekken over dat p0rn, alcohol en BreEzaH's heidense zaken zijn, bedenk je dan van tevoren even dat, sinds zo om en nabij in het jaar 200 "na die lelekerd die over water zou kunnen lopen" .. die priester zijn eigen opvoedkunde aan alle zieltjes ter wereld heeft willen opdringen.

bewijst dat
A. geloven gebaseerd zijn op niets anders dan een persoonlijke intrepertatie.
B. er gewoon een of andere snuggere harrie leefde die net als de gemiddelde vvd'er van tegenwoordig heel goed wist hoe hij z'n zakken moest vullen.
C. het is slechts een ander middel om macht te verwerven
D. het zgn. geloof juist het slechtste in de mens naarboven brengt.

Als je een geloof nodig hebt om gelukkig te zijn, ben je mijns inziens simpelweg niet maatschappijwaardig ... get real, get a life... weet je voor jou probleem bestaan hele goeie cursussen "cursus in jezelf geloven bijv."

endannog | 30-05-06 | 16:23

c@rixus 30-05-06 @ 16:17

ik denk dat Dr_Asshole bedoelt dat iedereen weet wie Rogier H. is, er zijn mensen die tel.nr. van Rogier hebben en "lelijke dingen" zeggen. Omgekeerd kan Rogier niet zoveel. En als ie weer wat zegt, komen alle dappere deaudeaus weer op hem af. En dat is best zielig. Dusssss, GS-statement is duidelijk, laat die jongen nou maar verder met rust. De dingen die hij wil, zijn allemaal best goed bedoelt. Omgekeerd is al dat afzeiken minder goed bedoelt, lijkt me.

francoise smokeglass | 30-05-06 | 16:23

@vergruizer3
Daar noem je wat. GS-TV. Komt dat niet bij Talpa?

noorderling | 30-05-06 | 16:22

het is een beetje die ene gristen die we eenzijdig in beeld gebracht krijgen gelijkstellen aan een algemeen christenbeeld. dan schop je onterecht veel meer christenen tegen de schenen. maar als het daar juist ook om te doen is vraag is wederom...
waarom??
je kent ze namelijk niet en beoordeelt ze daarom snel beledigend
... waarom

freduce | 30-05-06 | 16:22

@djElsJariFF:
Verschil maken op grond van geloof en opvattingen is niet slecht. Verschil maken op grond van huidskleur is wel slecht en bovendien totaal belachelijk.
-
@Echoo!
Ja, dat klopt wel. In naam van christendom is een hoop gevochten en bedrogen. Maar goed, we leven in het hier en nu en niet in het verleden. Nu speelt dit niet meer in het christendom.

DenkZelfstandig | 30-05-06 | 16:21

"Dit gesprek zal plaats vinden in een stripclub onder het genot van de nodige hoeveelheid biertjes. Dit om tegemoet te komen aan de wensen van Dhr. Rogier H."

Correcte eikel | 30-05-06 | 16:20

hahaha hoe triest, fok een lelijke mensen forum noemen en zelf erop gaan lezen!!!
hahahahah wat een trieste bende.

Gleipaal2001 | 30-05-06 | 16:20

HILARISCH!!!!

moelhar | 30-05-06 | 16:20

Dia loog helemaal niet. Nee zeggen. Nooit met extremisten overleggen.

Lijpe Jopie | 30-05-06 | 16:19

DenkZelfstandig 30-05-06 @ 16:16

wel eens in de VS geweest? Ik geef 1 vbtje: witte jurk, witte puntmuts, bijbel en een brandend kruis met een neger eraan....

ECHOO! | 30-05-06 | 16:19

@ DenkZelfstandig 30-05-06 @ 16:16: [quote]Wat overigens niet wegneemt dat het ieder vrij moet staan om bij voorkeur - of voor mijn part alleen maar - met "eigen volk" om te gaan. Een moslim school mag zonder meer een homo leraar weigeren (die durft daar trouwens niet eens te solliciteren) en een christelijke school mag een moslim leraar weigeren. Etc, enz.[/quote]

maar dit gebeurt niet. een christelijke school laat wel moslim leraren toe maar andersom niet. en dat is de reden dat je racistische ideen krijgt

Dj ElsJariFF | 30-05-06 | 16:19

Mijn eksteroog zweert dat Rogier reeds is de pen is geklommen om je links en rechts met wat traditioneel gristelijke peren voor je oren te slaan, Boze Buur!

Brusselmans | 30-05-06 | 16:19

De bijdrage van bb blinkt uit in een benepen soort anti-reli-extremisme...

De laatste zin vind ik dan weer wel ok. De rest maakt hem geen haar beter dan Rogier... Zet BB samen met Rogier aan een tafel. Twee mannen met twee borden voor de kop beiden overtuigd van hun eigen zelfverklaarde waarheid. Als dat niet matten wordt...

Misschien een leuk item voor GS TV?

vergruizer3 | 30-05-06 | 16:18

-Edit: BAN! DAG!-

Dr_Asshole | 30-05-06 | 16:18

@Dr_Asshole 30-05-06 @ 16:10:
Oh... jij denkt dat Lange Frans in het bevolkingsregister staat als Dhr. L. Frans?
En Eminem als de Mr. Eminem? En 50 cents als Mr. F. Cents?
Staat u overigens in het telefoonboek onder Artsen, A.? Of heeft een vermelding bij het ziekenhuis, afdeling proctologie?
Get Real, dude.

crixus | 30-05-06 | 16:17

Ik ben het er niet mee eens dat christenen "net zo erg" zijn als moslims. De agressie van de gemiddelde moslim en de gemiddelde christen liggen onvergelijkbaar ver uit elkaar. Iedereen weet dat, ook de luitjes hier die zo populistisch lopen te zeiken dat christenen net zo erg zijn.
-
Als het agressie probleem met bepaalde allochtone groepen opgelost is, is dat zogenaamde rascisme ook als sneeuw voor de zon verdwenen. Waarom zou je iemand minder vinden vanwege huidskleur? Dat is een te belachelijk idee.
-
Wat overigens niet wegneemt dat het ieder vrij moet staan om bij voorkeur - of voor mijn part alleen maar - met "eigen volk" om te gaan. Een moslim school mag zonder meer een homo leraar weigeren (die durft daar trouwens niet eens te solliciteren) en een christelijke school mag een moslim leraar weigeren. Etc, enz.

DenkZelfstandig | 30-05-06 | 16:16

Ik wens deze Rogier roos op zijn bonenstaak, want dat kriebelt zo lekker :D ...
* krabt eventjes aan zijn klokjes*

Il Cileno | 30-05-06 | 16:15

Ik voel hier een FotoF*ckVrijdag aan komen...

Jasper W | 30-05-06 | 16:14

Traag 30-05-06 @ 16:12
Je was me net voor.

Dr_Asshole 30-05-06 @ 16:10
Wat n held ben jij om zo anoniem tegen me te spreken.

Boze Buur | 30-05-06 | 16:14

@Traag
Wel even kofferbak vastsjorren!

noorderling | 30-05-06 | 16:13

@Dr_Asshole 30-05-06 @ 16:10
BB is niet echt anoniem. Check de whois maar eens.....

Traag | 30-05-06 | 16:12

Ik zou hem toch maar even controleren of tie geen bommetje om z'n middel heeft, voordat je hem binnen laat op de redactie. Je weet het maar nooit met die extremisten.

highcity | 30-05-06 | 16:12

BB: Hopelijk ligt het aan mijn speakers, maar ik vind de beats wel erg "OP - Osdorp Stijl" en dat is geen compliment.
Ik luister direct nog wel even in de auto.

Traag | 30-05-06 | 16:11

-weggejorist-

Dr_Asshole | 30-05-06 | 16:10

En dan komt hij aan de deur jezus verkopen? vervelend tuig, ga dan collecteren voor het goede doel, dan doe je nog wat nuttigs...

Yop | 30-05-06 | 16:09

Haaaaaaaiiii ,
Rogier al langsgeweest hier? Nee..?
Ok,tot zo dan.

Boze Buur | 30-05-06 | 16:08

@Broolio 30-05-06 @ 16:06 Idd iq ben het hier helemaal mee eens Agnostisie aan de macht

Dj ElsJariFF | 30-05-06 | 16:08

GS moet die info bij FUK! vandaan halen?
Wederom hulde, BoBu!!

Lintworm | 30-05-06 | 16:07

Zo dus: http://dump.geenstijl.nl/mediabase/media/edb7448b_Boze_Buur__Grrristenblaffers.mp3

Jhr. K. Beljou | 30-05-06 | 16:07

Voor blunders van de ministeries kijk je toch geweaun naar het journaal

Mellorenz | 30-05-06 | 16:07

@freduce 30-05-06 @ 16:02:
Waarom wel? Meneer gebruikt zijn geloof als rechtvaardiging voor zijn morele superioriteitsgevoel. Dat deugt niet. Dat deugt niet van islamietjes en dat deugt niet van gristenen. En helemaal niet als je politiek wil bedrijven en je eigen geloof in een al dan niet bestaande God middels wetten en regels aan een ander wil opleggen. Daarom wel.
Leve Adriaan Koerbagh. nl.wikipedia.org/wiki/Adriaan_Koerbagh...

crixus | 30-05-06 | 16:06

oeps te snel op post geqliqt@ topcat 30-05-06 @ 16:04 Blijf hier dan weg zeiqert

Dj ElsJariFF | 30-05-06 | 16:06

BB, toffe rap man!

DutchXTC | 30-05-06 | 16:06

ik wil ook wel een dialoog.

wie is dan die jezus. was zijn moeder echt wel maagd. Wat is die kerk toch mislukt. Hoe kwamen ze er nou bij dat de aarde plat was? o ja, dat staat in Uw Heilige Boekje.. Wist U dat er ook MOSLIMS zijn met een heilig boekje? eigenlijk zijn mensen die niet zelf nadenken, maar wel anderen vermoorden om een boekje heel zielig, nietwaar? moet u ook rituelen uitvoeren? bidden tot de moeder van de zoon van god? mag U niet met Uzelf spelen? jammer heh? het is toch Uw Lichaam? als er buitenaards leven bestaat, was jezus daar dan ook op bezoek gegaan, of heeft die god alleen naar onze aardkluit een zoon gestuurd? hebben die zonen van god ook wel eens ruzie? spreken ze elkaar tegen? was hij niet gewoon een mens, net als U en Ik? is zeggen dat je met god kan spreken, neen, de zoon van god zelve bent, niet blasfemies?

is geloven niet een belediging voor het gezonde verstand?

elke dialoog begint met een monoloog

Broolio | 30-05-06 | 16:06

@freduce 30-05-06 @ 16:02
Wie is er kaport gemaakt dan?
Rogier in ieder geval niet, die voelde zich namelijk alleen maar beledigd.

Dömper | 30-05-06 | 16:05

@ Blijf hier dan weg zeiqert

Dj ElsJariFF | 30-05-06 | 16:05

Ik dacht dat Geenstijl een Shock-Blog was? Ik vind het atm meer een teleurstelling =/
Waar zijn de tijden waarin GeenStijl in het nieuws kwam omdat ze blunders van het ministerie opdekten? Waarom moet nou heel GeenStijl voor paal staan omdat een reaguurder wat doms moest posten?
Dit is toch niet het niveau van GeenStijl?

ThaCheat | 30-05-06 | 16:05

freduce het is niet kapot maken maar tegen zichzelf beschermen, ogen openen en laten zien dat het net als met sinterklaas is hij BESTAAT niet

Mellorenz | 30-05-06 | 16:05

Ik vind dit veel te ver gaan.

topcat | 30-05-06 | 16:04

quote DT71 ''En waarom zou je niet moeten spotten met iemands geloof?''

waarom wél?
serieus, waarom wil je iemand anders verbaal en anoniem kapot maken??

freduce | 30-05-06 | 16:02

-weggejorist-

Dr_Asshole | 30-05-06 | 16:02

Rogier gaat binnenkort naar de Efteling verhuizen

Mellorenz | 30-05-06 | 16:01

Kunnen we die jongen niet geweaun met rust laten. Is best wel zielig voor hem?! Hij kan tegen al dit verbaal geweld toch helemaal niet op.

francoise smokeglass | 30-05-06 | 16:01

Bozebuur heeft z'n GeenStijl shirtje wel verdient.

ShinDeluxe | 30-05-06 | 16:01

@The-Wolf 30-05-06 @ 15:44

De PvdA is de partij van de Allochtonen, waarvan het grootste deel in Allah gelooft

Hakbarrr | 30-05-06 | 16:00

OpenDeur 30-05-06 @ 15:49
Maar ze hebbe wel lekkere geile keiharde neuqsex in hun hobbyboek bijbelporno.blogspot.com/

Pieter W. | 30-05-06 | 16:00

Rap zuigt, maar BoBu heerscht weer eens. Lijkt me een prima begin van de dialoog. Rogier, doe eens antwoorden jongen!

crixus | 30-05-06 | 15:59

@The-Wolf: En waarom zou je niet moeten spotten met iemands geloof? Gelovigen achten zich toch ook superieur aan niet-gelovigen? Keihard mee spotten! Kan nooit hard genoeg zijn. Rogier keert toch de andere wang toe en schrijft BB nog een rapje :D

Rest In Privacy | 30-05-06 | 15:57

Waar is Joris eigenlijk?

/FLX | 30-05-06 | 15:56

@Boze buur: Doe je ook ijsblokjes, want rappen kan je beter dan lange schwanz

Burgemeester Kiesman | 30-05-06 | 15:55

Ik vind niet dat je moet spotten met andermans geloof,
de tekst had wel wat minder gemogen maar toch goed gevonden!

The-Wolf | 30-05-06 | 15:54

REZPEKT voor BB! Top weer :D

Rest In Privacy | 30-05-06 | 15:53

wat ik trouwens van niemand uitsluit

The-Wolf | 30-05-06 | 15:52

@ precisiebommetje 30-05-06 @ 15:48

ik vind de tekst wel degelijk goed verzonnen.
je broertje kan dit niet bedenken.
Als God oppermachtig is heeft hij ons echt niet nodig...
of hij moet de boodschapper zijn.

The-Wolf | 30-05-06 | 15:51

wat een triest figuur. Nu is het overduidelijk dat hij gewoon publiciteit wilt krijgen via Geenstijl. Wat een narcist

Ghosthawk | 30-05-06 | 15:51

Word er niet echt geil van... Krijg steeds beelden van rogier die op zn knieen vanchter mn toiletje komt kruipen en .... *barst in angstaanval uit en kruipt onder bureau*

ECHOO! | 30-05-06 | 15:51

Strakka, Boze Buur! Wat zou het masterlijk zijn als keeshond Rogier nu counterde met een contrarapje.

Murdockyoufool | 30-05-06 | 15:50

deze vind ik wel grappig..

..loW | 30-05-06 | 15:50

Ach, Rogier is goed gelovig:

"Ik word gemiddeld nog twee keer per dag genoemd in artikels op GeenStijl geloof ik, maar daar ga ik verder niet meer op in", zo zei Havelaar.

En: "[....]Maar je zet natuurlijk niet die dingen online zodat mensen er rare dingen mee kunnen doen."

Rogier, je moet niet alles geloven, hoor!

Bij nader inzien: Rogier is naief...

francoise smokeglass | 30-05-06 | 15:50

Altijd leuk, die fundamentalisten willen graag overal praten, als je daarna maar gewoon netjes doet wat zij willen. Gristenen hebben meer kapot gemaakt dan god ooit goed kan maken.

OpenDeur | 30-05-06 | 15:49

ik ben benieuwd hoe ze dit ontvangen, haha en wie is die gast? props; eindelijk een keer een rappert die een bééétje abn praat. al dat marrokanendialectengezwets komt me nu wel weer m'n strot uut. Nik geen discriminazi, dat is een mening. Nu ga ik klagen bij het LAKS, die kankerexamenmakerts hebben het veel te teringmoeilijk gemaakt. ciao.

hé man | 30-05-06 | 15:48

shut up !

jagua | 30-05-06 | 15:48

nou geenstijl valt wel een btje tegen van jullie,
jezus kan mn neefje van 3 ook nog wel verzinnen, btje origineler mag wel.

precisiebommetje | 30-05-06 | 15:48

lijkt mij een overduidelijke 1-0 voor bb

mallebabbe | 30-05-06 | 15:47

Geen rappert AWA?

Reez | 30-05-06 | 15:46

wil graag een avond en nacht vullend programma met het live kunnen volgen van deze dialoog, iemand zin om het voor te zitten ???

wu wei | 30-05-06 | 15:46

Fijn muziekje. Goede compositie. Teksten sluiten haarfijn aan. Je mag door naar de volgende ronde.

Larzan | 30-05-06 | 15:46

Meneer wil gewoon op kosten van geenstijl bier zuipen

Burgemeester Kiesman | 30-05-06 | 15:45

zeer goed dialoog

Smilingdevil | 30-05-06 | 15:44

-weggejorist-

The-Wolf | 30-05-06 | 15:44

Van dialiegt naar dialoog.

Dömper | 30-05-06 | 15:43

Inhoudelijk ook sterk, bravo!

Unlikely | 30-05-06 | 15:43

weg met de CU
WELKOM PVDA!!!!
een beetje vvd:S

The-Wolf | 30-05-06 | 15:43

Dit waarderen ze vast wel! Haha

Hakbarrr | 30-05-06 | 15:42

Boze Buur, Bedankt!

nuntius | 30-05-06 | 15:42

Leef gristenhond, leef!

Traag | 30-05-06 | 15:42

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl