
Integere emo-TV gisteravond op de KRO. In het immer opgewekte Spoorloos het
hartverscheurende relaas van tranentrekker Piet. Piet werd geboren nadat een Noorse stuurman op een onbewaakt ogenblik zijn moeder een veeg tegen de voorbips gaf. Hoewel de kersverse moeder de familie van de Noor destijds nog een geboortekaartje stuurde, heeft Piet zijn leven lang zijn vader niet gekend. Zielug nietwaar? Geen punt voor gezinshereniger Derk Bolt. Samen met Piet vloog hij gisteren
half Noorwegen af om het tweetal tot elkaar te brengen. En ja hoor, na een uitzending doelloos ronddwalen op de Noorse hoogvlaktes hebben ze Piet Sr. weten op te speuren.
Gudmund Kristian Åsheim woont gewoon op de Ekervegen 5 in Nannestad.
HIERRR om precies te zijn. Op 5 minuutjes rijden van Oslo Airport. Wat je noemt spoorloos verdwenen. Hoe we dat allemaal weten zonder de opperspeurneuzen van Spoorloos? Gewoon even
googlen. Eerste de beste link bovenaan. Kind kan de was doen. Ook de fanbase van Derk Bolt begint zich te roeren in het
KRO-forum. Volgens de redactie was het ondanks alle beschikbare NAW gegevens ontzettend lastig om Gudmund op te sporen. Helemaal niet! Kijk, de ouwe dibbus naast
Kong Harald V.
Reaguursels
InloggenUpdate: Geen Stijl, jullie item iis nmiddels gejat door SBS Shownieuws, zonder bronvermelding uiteraard ....
Doe eens afschaffen die publieke omroep! Presentatoren vangen 2x 't salaris van de minister-president, KRO-crew maakt op kosten van de belastingbetaler wereldreizen onder het mom van 'n zoektocht naar verloren familie, extremistische hakbars krijgen 'n eigen omroep om het Westen deaud te wensen en de Dumpert wordt leeggejat door fantasieloze, overbetaalde programma-makers.
Het is tijd voor:
www.geenstijl.nl/paginas/aanvalsplan.h...
Geweldig, die oude media! Uitzonderlijke prestatie om pas na vele omzwervingen op het idee te komen om die naam te googlen. (in een internetcafe met 1980 openingstijden)... :-)
Herr Derrick bolt is een groot acteur....
Ik vind het toch altijd knap hoe ze toch mensen weten te traceren - bijvoorbeeld in ontwikkelingslanden zoals Sri Lanka lijkt me dat stukken moeilijker.
Maar, zo zie je maar weer: Google if your friend!
Overigens: het is een ouwe dibbes, niet dibbus. Ik kan het weten want ik word mijn hele leven al zo genoemd.
Prachtig topic Brusselman!
@oude Schaterhand 06-11-07 @ 19:35:
Dat heeft er mee te maken dat Stockholm in Zweden ligt en niet Noorwegen. (Kan ik me zo voorstellen.)
Jaeuoo! Het was net de toeristiische route, dat ze Stockholm ook niet even hebben aangedaan is een gemis! Jammer hoor!
HA HA HA! En ik heb nog wel zo geïnteresseerd zitten kijken.. of kwam dat door de leuke Noorse studente die het talk-werk deed? Want dat krijg je niet te zien als je gewoon ff googlet...
Aardig speurwerk GS!
Haha die koefnoen he! Briljant!
Niks aan de hand, deze uitzending van Spoorloos werd gesponsord door het Noors Bureau voor Toerisme www.visitnorway.com/ ; dat waren ze even vergeten in de aftiteling.
Lekker boeiend!
@ het CDA 16:23
LOL! Ideeenbus materiaal!
Zal je gebeuren zeg, dat zo'n Piet bij je aanbelt met de mededeling dat ie je zoon is! Dat die man niet doodgebleven is. Schaam je je toch kapot dat je zoiets voortgebracht hebt Ergo, programma van "Het CDA".
Ik zoek ook mijn vader. Hij heet Derk Bolt, heeft krullen en loopt een beetje voorover. Hij reist veel over de wereld, komt in verre landen, kleine dorpjes. Is voor het laatst in Noorwegen geweest.
Heeft iemand een tip?
Foei Derk.
Voor straf 100 weesgegroetjes en een één op één sessie met meneer pastoor.
Een zwak programma. Volgens mij willen de meeste mensen meer familie en bekenden kwijtraken dan terugvinden.
@Ch. Loorkop
Derk Bolt bij, KRO blij, Gudmund bij, Piet blij, belastingbetaler niet blij.
Over Belastingcentjes gesproken:
Navn: Gudmund Kristian Åsheim
Alder: 82
Poststed: 2030 Nannestad
Skattekommune: Nannestad
Inntekt 2006: 400.472
Skatt 2006: 123.101
Dus onze grote vriend Gudmund is 82 jaar oud.
Heeft over 2006 400472 Noorse Kroner verdient (AOW)
Daarvan moest ie 123101 Noorse Kronen terugbetalen aan de staat (belasting)
Houdt dus over: 227371 NOK oftewel 35387 Euros
Een kleine 3000 euro netto in de maand, mijn opa verdient minder!
Hou een sop, wie wil er nu niet van belastingcenten een idyllische tocht door Noorwegen maken?
tsja.. was dit niet al LANG bekend? Ik meen me een stukje van Koefnoen te herinneren waarin dit eromheen-draai-gedoe geniaal gepersifleerd werd.. ah kijk: youtube.com/watch?v=3NXouooWO84
Ach jongens.. Als die ouwe Piet maar gelukkig is. 'T zou ook zo dodelijk saai zijn als Derkie Bolt z'n laptop voor de dag haalt, effe Gudmund Aasheim googeld en dan tegen Piet zegt: 'Nou jongen, hier woont 'ie dan'.
Dan kun je er tog beter een beetje spektakel omheen maken, half Noorwegen afreizen, begraafplaatsen afzoeken en weet ik wat allemaal. Dan heeft Derk een leuke vakantie, de KRO een leuke uitzending, en de kijker een leuke maandagavond. Piet blij, iedereen blij. TV is toch sowieso bedrog?
Ahahah ik zei het gister ook al tegen me ma, gewoon eerst googlen dan pas echt gaan zoeken.
yawn mode on /
geeuwwwwww
/yawn mode off
Zijn gewoon domme gasten, dat ze niet eerder op het idee zijn gekomen om te googlen... Stel voor dat die gassies van spoorloos eerst maar eens de citotoets afmaken voordat ze uberhaupt daar mogen werken
@I (8)You fokker 06-11-07 @ 13:43
ffkes in de spiegel kijken..
Ga toch eens aan het werk Brusselmans.
Wat is een voorbips?
ik vraag me eigenlijk af welke mongeaul vrijwillig naar zo'n kudtprogramma kijkt. Ik heb het nooit langer dan 5 minuten vol gehouden.....
Spoorloos is sowieso een budprogramma...
Je kon gisteravond al wel zien dat deze uitzending werd gesponsortd door het Noors toeristen bureau. Het waren wel prachtige plaatjes.
De absolute top is nog steeds van een paar jaar geleden: Derek Bolt met een schoenendoos in het knekelhuis in Athene met omfloerste stem: "We hebben je vader gevonden. Hij zit in deze doos" <rammel, rammel>
We hebben dan wel weer aardig wat mooie weg-van-de-snelweg-plaatjes van Noorwegen mogen bekijken. Dat dan weer wel ....
Volgens mij waren ze gewoon op terschelling.
Wat een hypotokkies die gasten allemaal!
LOL op dat forum. Reaguurster Bianca Scheurmuts..... priceless
@Agent327
Het is nog veel erger. Het programma wordt natuurlijk geproduceerd door een hobby BVtje van de presentator. Daar komt dus nog een hoop overhead en een dikke winstmarge bij.
en dat bedoel, ik. Die hele reis kriskras door Noorwegen hebben wij betaald en die Bolt not Beautiful lacht zich weer ziek. Hij is nu vast foto's samen met zijn KRO-vrauwtje foto's aan het inplakken.....
Ja, het publieke omroepbudget moet toch opgemaakt worden, anders krijgen ze volgend televisieseizoen wellicht minder belastinggeld om zulke snoepreisjes te bekostigen.
@ knurfie 06-11-07 @ 11:16
Hehe. Duurde wel een poos voor ze die ijsmuts van haar hoofd zette.
wel weer leuk wat TAX-euries kapot kunnen slaan...
Anders gaan ze toch maar naar een ver land en merken we er helemaal niets van. Nu hadden in ieder geval een paar mensen er plezier van.
(Als ik de foto's zie; Piet allerminst volgens mij)
Ze hadden natuurlijk ook in één keer naar die vent kunnen gaan, maar we zitten aan het eind van het jaar en de budgetten moeten nog even op, anders worden ze volgend jaar omlaag gebracht.
@1sokkie 06-11-07 @ 12:00
kosten:
4x4 huren
benzine voor dat ding
hotel voor minimaal 4 pers (gast/presentator/cameraman/geluidsman)
idem 3 maaltijden p/d
salaris voor de medewerkers.
Mag wat kosten, i.p.v. 3 minuten pc tijd.
Tsja, een weekje met de 4x4 rondtoeren (op kosten van de belastingbetalert!) is gewoon véél leuker dan een paar minuutjes F5en.
wopper 06-11-07 @ 11:55
begin jij nu ook al? doe dergelijke mededelingen per mail lutser. één bottehond is meer dan genoeg, het is al ten hemel schrijend hoe hij bijna elk topic weet te verbuigen naar zijn steekwoorden euSSr, SStaaSStelevisie en EFTA, om maar te zwijgen over zijn islamofobie.... rot toch op man, er is meer in het leven dan dat alleen.
dat fotoboekje.... "en natuurlijk werden er heel wat foto's gemaakt, een kijkje achter de schermen van spoorloos".......
ELF! elf hele foto's, en geen schermpje te zien.
Wat me mateloos stoort is dat er geen programma wordt gemaakt met de titel: Verdwijn!
@Brusselmans, vergeving voor 't off topic gaan, maar is er een topicje te maken op GS/NN over Januskop Ramadan?
www.elsevier.nl/nieuws/wetenschap/arti...
Als hulde aan Bottehonds pioniersschap inzake iets wat een aantal van ons nogal verontrust of gaat verontrusten..
Het is 'dibbes', geen 'dibbus'.
ik denk dat väder wel over wat centen beschikt: home.sdnett.com/berntzen/Medlem.htm
Hahahaha.. en zo geraken onze belastingcentjes richting staatsomroepen nou spoorloos! Ik lig in een deuk!
Als de eerste hit(s) al resultaat oplevert, hoeveel mensen met die naam zullen er dan wel niet wonen in Noorwegen?
tja de redactie van spoorloos leeft misschien nog voor het internet tijdperk
@ maggot king 11:22
Ik heb Piet alleen even in de huiskamer zien zitten (zijn hoofd vulde het hele beeld, +/- 206 kg.) en hem de woning van zijn vermeende vader zien binnen waggelen. Volgens mij had Piet totaal geen benul van het misbruik dat er van hem gemaakt werd.
Herr Oberst heeft gisteren tenenkrommend meegekeken en is erg boos geworden een paar keer.
Helemaal toen ze EXTRA doelloos op de BEGRAAFPLAATS gingen kijken ten einde het wat spannender te maken en de uitzending maar bleven rekken. Herr Oberst heeft zelf meteen op google gekeken en het nysterie opgelost (op de manieren die hier ook gepresenteert worden)
Pas op het einde besloten ze (zo stond in het script waarschijnlijk) om ook te gaan googlen, alsof de redaktie dat nog niet had gedaan in Holland zelf, maar goed..
KRO Spoorloos is echt spoorloos, wat een nepperij is dat aan het worden.
@ Duismann
Maar ja die Noren he...
www.youtube.com/watch?v=GUsI0sEibxQ
Nog nooit 1 seconde van gezien en ben niet van plan daar verandering in te brengen voor ik de pensioengerechtigde leeftijfd bereik ergens rond 2040.
Wat ziet mij oog nu ? zijn jullie onderwerpen aan het sluiten ? Wilde namelijk nog effe reageren op dat Optimax topic. Wisten jullie dat Pim Fortuin erg blij was met de privacy-faciliteiten in nederland ? gisteren het gesprek met theo van gogh zitten kijken. Goh wat typisch zeg ik maar
Wel een mooi land bijdeweej, Noorwegen.
LOL - die aflevering van Koefnoen is echt geniaal!
Die Piet lijkt me ook niet echt de handigste met internet als hij zich na jarenlang tevergeefs zoeken ten einde raad bij Spoorloos meldt
GOOGLE DE GAKSTE!
Wat me mateloos stoort aan spoorloos is dat die knakkers die zoeken niet de moeite nemen om ff een basisregeltje spaans deens of wat dan ook te leren.
Godverdomme wat zijn dat voor Wendy van Dijk praktijken? Dat nu ook de staatsomroep zoiets doet stemt mij niet vrolijk.
Hahaha wie maalt er nou om Spoorloos??
En als je Hans Kazan zoekt moet je op goochelen zoeken in de Gouden Gids.
maar wie werd er dan in een kist diep in de grond wakker? want dat is het plot toch?
Het is altijd zo leuk als kinderen hun verwanten in Colombia, Bolivia, Ecuador of een ander kontgat vinden. Wat is zo'n familie dan blij, hè? Tranen, tranen! En daarna veel brieven schrijven. 'Pancho wil een winkel beginnen, kun je 10.000 euro sturen?' en 'Julio moet z'n huis verbouwen, transfereer ons even 5.000 euro'. Hartverwarmend.
Ein! De! Lijk! GS gaat de KRO helemaal KAPOT maken!
*gaapt*
sjonge hebben jullie niks beters te melden? het gaat er natuurlijk om hogere kijkcijfers te krijgen. wanneer ze in de studio lekker gaan googlen gaat niemand naar dit programma kijken. vanwaar de afgunst naar een programma die duidelijk kijkcijfers trekken door opzoek te gaan met mensen die hun dierbare zoeken? niks beters te doen?
mooi die reacties op de spoorloos site.. iedereen zit te naggelen als brusselmans, maar ook iedereen vond het een mooie uitzending... daar kijk je toch ook voor... derk als derrick op zoek naar de dader van de anonieme neuqseks, domme vragen aan buren en toevallige voorbijgangers, plaatjes rechtstreeks uit de lokale vvv brochure en aan het einde de aan het begin van de uitzending allang bekende aportheose... waar was harry klein eigenlijk?
Geweldig, wat een prutsers
En die Piet dan, heeft die geen internet thuis?
Derk Bolt draait zich om in zijn graf.
is dat spoorloos dan niet een reisprogramma? met vakantie tips enzo over hotels en huurauto's, couleur locale... ik heb het altijd heel informatief gevonden hoor.
Dus niet álles wat de publieke omroepen zeggen is waar?
* Met stomheid geslagen *
Dit is pas schokkend wereldnieuws! Duhhh!
Als de KRO alleen maar had gegoogeled, hadden we dat leuke Noorse meisje gemist.
Die Gudmund is een sok etter volgens de telefoonkatalog. Iemand enig idee wat dat is?
Noorsch zaadT heerscht.
*met een enkele veeg tegen de voorbips werd kleine Pietje gebeauren*
Kan Boltje niet werkende spermacelletjes gaan zoeken van die lutsers die meedoen aan dat babyboomprogramma.
Moehahaha die lutsers van de KRO toch..
deze bedoel je zeker Vet?
www.youtube.com/watch?v=3NXouooWO84
Dit doet mij denken aan een vrij geniale persiflage van Koefnoen op Spoorloos. Presentator reist het hele land af, en de gezochte persoon doet alle moeite om hem bij te houden. Ze verschijnt steeds aan de presentator, maar hij is te druk met zijn geniale programma om haar op te merken.
Tja Brusselmans... je hebt het niet begrepen, het gaat bij spoorloos niet om het vinden van iemand, het gaat om het zoeken... en vooral veel rondrijden, spanning opvoeren en dan nog nét voor het einde van de uitzending terecht komen bij het adres wat je aan het begin al wist... cue tranen..... cue omhelzing en zoenen...... cue aftiteling.
Dat de KRO niet kan Googelen zegt natuurlijk al genoeg over een omroep uit de vorige eeuw...
schokkend, nooit eerder tv gezien waar uitzendingen gerekt werden. Toppunt is uren meekijken naar voornamelijk reclame en show om een 'show' om vervolgens te worden verwezen naar een sing-off / skate-off / fuck off!
wat kijkt die vent nors
Dit is iets voor Tros Opgelicht.
-edit: spamhoer -
Fijn dat er fimnet enzo bestaat, heb ik toch nog wat aan de TV.
Ben geschokt... Go redactie spoorloos go!
REAGEER OOK