
Anoniem welteverstaan. De lafbekjes. Zo schreef Ruud de Langen
een column over de Wereldomroep in het huisorgaan van creatievos en paarse broeken. Moraal van zijn verhaal: schaf die hele Wereldomroep gewoon af. Scheelt een hoop belastinggeld. Wie zit er immers op de camping te wachten op reportages over de skeletontleding van prehistorische loopvogels, bijzondere paddestoelen die op beuken groeien en papoea-voetbal in Holten. Inderdaad, niemand, behalve de publieke uitvreters op het Mediapark. Trek dan ook nog even hun multimediale *kuch* PDF-krantje door en je hebt ze op de kast. Dan worden de publieke Wim Heitingas uit de kast gehaald om de boel te downplayen. Speltip 16: laat je niet in de kaart kijken. Ofwel: wanneer je als Wereldomroep onder een jou niet welgevallige column wilt trollen, reageer dan middels een proxy inplaats van het IP (145.58.200.11) van de publieke omroep. Dat maakt je verhaal immers een stuk geloofwaardiger.
Het tekent de sfeer en cultuur bij de publieken. Waag het niet kritisch te zijn op hen, want op geniepige wijze wordt er graag een mes in de rug gestoken... Henry Cramer en Gerard Helmers, kom er maar weer in...
Reaguursels
Inloggenlui van een wereldomroep die gaan reageren op zichzelf op een stukje over zichzelf. hoe treffend voor deze boomknuffelende navelstaarders. de nederlandse taal kent niet genoeg krachttermen om dit soort lutsers te beschrijven.
ubertriest volkje, how low can you go.
aan een noodrem trekken is wat dat betreft een intellectueel hoogstandje voor dit soort lutsers.
nl.wikipedia.org/wiki/Overleg_gebruike...
zegt inderdaad al meer dan genoeg lijkt me.
iemand nog een MOAB in de aanbieding ?
Als er iets afgeschaft kan worden is het wel de adformatie een flutblaadje door voor en ven opzichzelf geilende reclamejongens .
In dit domme reclameroddelblad alla story en prive staat alleen maar te lezen waar pietje nu weer werkt dat jantje voor zichzelf begonnen is en dat klaasje hewt reclameconract van koosje heeft afgepikt
Opheffen die hap, net als de lokale omroepen. Dat kwartiertje zendtijd dat de hele dag wordt herhaald is al die miljoenen niet waard!
Met vriendelijke groet,
Wat een ongelooflijk arrogante muts van de WO die daar eens eventjes haarfijn gaat uitleggen hoe fout die columnist het wel niet heeft...
.
Kunnen we zelf wel bepalen tuthola, ga eens deaud met je WereldOmroep!
Ik luister op vakantie overigens graag via RNW naar het ochtendjournaal en RTdF... soms zelfs ook naar Met het Oog op Morgen... sorry...
Kkkan iemadn me uitleggen wat dit te betekenen heeft?
nl.wikipedia.org/wiki/Overleg_gebruike...
@De Vrolijke Kaafir? 25-09-07 @ 15:54, idd van mij kregen ze een dikke nul! je schaamt je dood in het buitenland voor dat *&*^%$# bvn.
Van de BVN-site: "Een tijdje geleden vroegen wij u wat u van deze site en van onze TV-gids vond, door middel van een online enquête in te vullen. (...) De gebruikers geven deze nieuwe site het rapportcijfer 7,2."
In welke mate zouden ze met deze gegevens gerotzooid hebben?
Ik heb deze zomer een minuut of 10 geluisterd naar de wereldomroep in Frankrijk. Toen ik begreep dat de truckers Top 100 oid te horen was pakte ik maar weer een biertje en ging liggen bakken zonder radio..
Ik ben, als Nederlander in den vreemde. ook ervaringsdeskundige. Of zou het moeten, danwel kunnen zijn. Maar radio, dat is toch net zoiets als telex of fax of video. Iets uit een vorige eeuw. Gelukkig heeft dezelfde, door de staat gesponsorde, uitgever ook een TV-kanaal, waarover ik wel oordelen kan. Jawel, BVN. Bagger Van Nederland. Alle programma's van de staatsomroepen die op deze website regelmatig door het toilet afgevoerd worden, zijn op deze zender te zien om de buitenlandse Nederlander van het wel en vooral wee op de hoogte te houden. Kortzichtig, eenzijdig, politiek correct, je zou er een complot bij kunnen bedenken dat het uigezonden wordt om te voorkomen dat al die emigranten weer terug naar het overvolle Nederland willen.
Agossie, ze lezen Asterix en Obelix bij de wereldomroep.
.
145.58.200.11 PTR record: idefix.rnw.nl.
Ongeacht of Henry Cramer en Gérard Helmers nou wel of niet dezelfde persoon zijn, laatstgenoemde is iig een leugenaar. Hij schrijft zijn stukkie zogenaamd "Hier in het ziekenhuis", en zogenaamd vanuit Lyon. In werkelijkheid mailt ie vanuit het Mediapark.
Korreltje Zout zegt:
BUSTED!
Ach joh, de PvdA is toch de Partij Van de Domme Achterban
*rolt met zijn rolstoel naar toetsenbord*
goedverdegoedver Biff Eagleburger 25-09-07 @ 14:49 das nie aardig! Verrader!!
De PvdA jokt een beetje tegen de kiezers.
Ja man, ik wil nu een pvda-topic. Die leugenaarsbende moet kapot, net als de huichelachtige gristenkwezels van de CU.
PvdA verkiezingsprogramma:
"De uitslag van het referendum over de grondwet was glashelder. De PvdA zal
niet accepteren dat er via een omweg toch aan gemorreld wordt. Voor een
nieuw (grondwettelijk) verdrag is een nieuw referendum nodig."
"De enige die van nee een ja kan maken, is de kiezer zelf"
WOUTER BOS, Algemeen dagblad 24/25 mei 2005
Keihard liegen ook he: "Ik ben een ervaringsdeskundige. Ik werk namelijk al een paar jaar als specialist in een groot ziekenhuis in Lyon"
Nee kneus, je bent een grijze ambtenaar die niets beters te doen heeft dan een beetje googlen en een gigantisch lulverhaal op te hangen samen met je net zo grijze en verveelde collega's om iemand zwart te maken. En dan denken dat je ermee wegkomt.
Kijk eens naar jezelf, wat heb je nou bereikt gast? Je gaat elke dag met je bruine ribbelbroek en sandalen met de vouwfiets naar het station. Dan met de trein naar je werk, Volkskrantje mee. Eenmaal daar aangekomen eerst even koffie halen natuurlijk, beetje Wilders grapjes maken met collega's en dan over op de orde van de dag: Beetje je vaste sites bezoeken, 'grappige' mailtjes doorsturen naar je maten en om 16:30 beginnen met afsluiten zodat je stipt om 17:00 naar huis kan.
Ondertussen mag ook de fractie van de PVDA wegens landverraad worden opgesloten.
@Alleen Stijl 25-09-07 @ 14:42:
Goed hoor. Ze staat keurig naast Ot. Niks aan het handje.
www.wtc-roden.nl/bestand/nieuwsbrief/o...
Bigi Bana Boy = Regilio Tuur
Boze Buur = MC Miker G
Teen = Traag
KaiserSoza = Piet Paulusma
OverVecht = Koos Alberts
Ikzelf = Ron Brandsteder
En zo zijn er wel meer die anoniem reaguren... dus.
@fuckje;
Tuurlijk niet. Wel alles met regeren. Over wiens rug doet er niet zoveel toe.
@Kees Maf 25-09-07 @ 14:44
tsja.......
@DT71,
Die hele PvdA heeft niets met politiek te maken!
@fuckje 25-09-07 @ 14:23
Waat heeft Fleur 't over? Ik heb geen tv op het werk...
@fuckje;
Maar was toch te verwachten? PvdA doet het in de oppositie altijd errug slecht. Zitten ze eindelijk in het pluche en dan zou zo'n referendum het kabinet wel eens kunnen doen laten vallen. Zijn ze weer terug bij af. En NET nu ze de baantjes en subsidies (vooral aan Cordaid!) kunnen uitdelen. Te groot afbreukrisico.
@ REDACTIE
Ook OT en al eerder gezegd: topicje maken met 5.000 reacties?
DE PVDA WIL GEEN REFERENDUM!
Kom op met dat item!
In 2005 zat ik alleen in een typhoon aan de andere kant van de wereld in een houten huisje. Op de veranda zat ik naar de regen te kijken met een glaasje lokale rum, op een krakende wereldontvanger een herhaling van de uitzendingen van Koningin Wilhelmina tijdens WOII.....prachtig!
@DT71,
En een schandalig optreden van Timmermans bij het vragenuurtje.
Wat is dat toch met die Ot? Hoe zit het met Sien?
Ik had de URL nog in mijn history staan van vorige week vrijdag toen ie nog wel in de lijst stond bij uitzendinggemist.
OT: PvdA wil GEEN referendum... Muhahaha!
Wat mij betreft mag BNR de nieuwsvoorziening voor z'n rekening nemen op de frequenties van de RNW. Elk uur twintig minuten voor BNR en de rest voor Het Oog op Morgen, Langs de Lijn (Radio Tour de France) en andere "kwaliteit" programma's.
@Pippo van Eenennaam 25-09-07 @ 14:35
Hahaha: "Te gast bij Jeroen Pauw & Paul Witteman waren: Diederik Samsom, Joyce Roodnat, Joop van Riessen en Tasha Narez. Uitzending komt later online. Onze excuses."
Hij staat gewoon online hoor, ik heb hem vanochtend nog gedownload: cgi.omroep.nl/cgi-bin/streams?/id/VARA...
Is 't echt?
@ Pittybrad 25-09-07 @ 14:18
Ook op hun site heeft de censuur toegeslagen... pauwenwitteman.vara.nl/uitzending.php?...
@ pinguinmic 25-09-07 @ 14:30
Dank. 43 miljoen euro dus.
allemaal heel lullig voor de wereldomroep, maar de pvda heeft zojuist het grootste kiezersbedrog ooit geleverd. geen referendum leve europa. Dinsdag 25 september om iets over twee stierf de nederlandse democratie.
@Zeddegeizot,
Zeddegeizot???
ik hoor toch alleen maar gekraak dus opzouten mogeaulen
Volgens mij zit Starfukker ook te trollen onder z'n eigen columns onder de nick "fuckje".
a. kosten verzorging van programmas 25.335.000,-
b. kosten verspreiding van programmas 14.024.000,-
c. kosten niet rechtstreeks samenhangend met programmas 5.881.000,-
Totaal 45.240.000,-
@pippo van eenennaam
www.minocw.nl/documenten/20694a.pdf
of
www.minocw.nl/documenten/37706h.pdf
moet zeggen dat het toch prettig is om op vakantie op de hoogte te kunnen blijven van de Tour!
@Pittybrad:
Daar hoeft mijn alu-hoedje niet voor op. Ze hebben stelselmatig laten zien dat ze zo omgaan met minder prettige uitzendingen. Ik noem een 'unitermensch' toeterende Marcel van Dam tegen Fortuyn. Van en voor het publiek, maar nu even niet.
Is er ergens een specificatie te vinden van de 800 miljoen euro (!) die ze daar in Hillywood ieder jaar opmaken?!?
OT
Over media gesproken, Fleur Agema is geweldig bezig bij het Vragenuurtje.
Ik denk dat Maxima het er ook wel mee eens zal zijn, aangezien we toch geen Nederlanders zijn..
Hallo Bandung, hier Radio Kootwijk.
Ach waar blijft de tijd ?
@Fleischbaum
Heb jij mijn IP dan wel eens nagetrokken? Dat tweede topic is al lang af, ik zit gewoon tegenover je sufkut!
Geef mij maar publieke vrouwen
-weggejorist-
OT: over de publieke omroep gesproken. Een aflevering van Pauw & Witteman is al een aantal dagen geleden offline gehaald, namelijk die van donderdag 20 september: www.uitzendinggemist.nl/index.php/seri...
Zet de alu-hoedjes maar op want het gaat om de aflevering waarin er werd gesproken over het mollen van Wilders.
@ KaiserSoza 25-09-07 @ 14:14
Dáár zitten ze wel op te wachten op de camping...
Over lafbekjes gesproken..... PvdA!
Ik vind SBS6 echt een wereldomroep!
Godver de Godver.... ik dacht dat die wereldomroep allang verbannen was. Weer een domper... laat ze die hele tent gewoon opdoeken.
REAGEER OOK