Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Plantsoen moet je doen!

Even helemaal wegGoed nieuws voor de groenvoorzieningen van Nederland. Volgens Albert Tröring, een mislukte advertentieverkoper en feldwebel van *kuch* mediablog Venturo, moeten Ruud de Wild, Rick van Velthuysen en de GeenStijl-redactie schoffelen. Wegens Opruiing en het Uitlokken van Vernieling. Brammetje Moszkowicz schijnt dat vanavond geroepen te hebben in RTL Boulevard. Voor het aanzetten tot omgooien van dominosteentjes zou een gevangenisstraf staan van vijf jaar. Best te doen, vijf jaar. Het is maar een jaartje minder dan je krijgt voor het mishandelen en meermalen verkrachten van een vrouw en het halal (dat dan weer wel) slachten van haar hondje. Enfin. Chileen is bier & chips aan het halen in de avondwinkel en we hebben Zwarte Kip gebeld. Vier hd-recorders staan klaar voor de herhaling. Oh en Radio 538 zoekt nog goudzoekers die vanacht een ultieme poging willen doen. Geïnteresseerden kunnen mailen met Rick van Velthuysen, die hier vannacht dan live verslag van zal doen op bReEzAh-FM. Prima, dan hebben wij -door meneer Treur als Musselini's bestempelde medegedetineerden- in ieder geval een alibi...

Reaguursels

Inloggen

gelukkig (voor de amrikanen) begint nederland steeds meer op amerika te lijken

Obsi | 21-11-05 | 12:54

Oops. Verkeerder tab :P

BurkBurk | 19-11-05 | 16:10

"Wij zijn op dit moment bezig met een onderzoek naar het gebruik van deze website. In dit venster worden automatisch enige anonieme gegevens verzameld. Wij verzoeken u vriendelijk dit venster niet te sluiten."

Bron: www.minbzk.nl/ > [Veiligheid] > [Algemene Inlichtingen- en Veiligheidsdienst]

BurkBurk | 19-11-05 | 16:04

Ik troost me met de gedachte dat al die bob de bouwers nu in een gat zonder bodem gaan vallen. Voor ons is het zaak de rug te rechten en plannen te smeden voor volgend jaar. Koop een dikke bril, strijk je haar met een klont vet in de scheiding, stap in een te korte broek en meld je aan als bob de bouwer 2006. Het moet mogelijk zijn om ongezien een cruciale steen met pritt stift te bewerken. Iemand? Orfu? You owe us...

Mare | 18-11-05 | 23:45

Hmm die Esmeralda heeft wel een geil jurkje aan.

Tsabaothiemynoia | 18-11-05 | 22:33

ja beetje jammer dit, veel geschreeuw maar weinig aktie, jammer, zeer jammer.

Onderbuik | 18-11-05 | 22:03

Nog altijd niks gebeurd :( jammer , (familie zit saai als altijd te kijken)

pcnerd | 18-11-05 | 21:31

daarna zuigt nance de steen schoon

Onderbuik | 18-11-05 | 20:44

de steen gaat richting aars jr.

Onderbuik | 18-11-05 | 20:41

De ekster wankelt op het dak, een klokkenslag zal hij niet overleven

x-tremed | 18-11-05 | 20:36

Zitten alle mollen nu al op hun plaats?

Tsabaothiemynoia | 18-11-05 | 19:19

groep Y en Q van de uil succes zometeen!

prozac50mg | 18-11-05 | 19:05

nou jongens om met die commerciële steentjes, hoe meer hoe liever, enneh succes!
Geen woorden maar daden.

Onderbuik | 18-11-05 | 18:13

Nogmaals, onzin. Er is pas sprake van huisvredebreuk als iemand onrechtmatig het pand binnenkomt. Als ik met camera, charme of mooi verhaal daarbinnen rond mag wandelen, ben ik er volkomen legaal. Het publiek van vanavond hoeft ook niet alvast de advocaat te bellen. Maar als al het klapvee vanavond om die reden na afloop van de uitzending wordt afgevoerd naar een brandgevaarlijk detentiecentrum, lijkt het me toch een zege voor de rechtsstaat.

Mare | 18-11-05 | 18:00

De overeenkomst tussen de dominoverdedigers en kleuters wordt steeds duidelijker: ze houden beide van speelgoed.
Tsja, van die SBS-fles kijkers kan je ook niet meer verwachten dan wat infantiele reacties.

Oppleuren met je speelgoedsteentjes zou je haast zeggen ware het niet dat ik een fatsoenlijk mens ben...
Moge al die dominosteentejs voortijdig, snel en vakkundig door iemand worden omvergesmeten.

@De Doper 9.20
Ik schiet graag met bazooka's op Dopers en andere doopsgezinden.

prettything | 18-11-05 | 17:36

LOL zwarte kip zegt om 10:30 dat er eindelijk iemand inziet dat het ook huisvredebreuk kan zijn. Eeeeehm en ik dan al op 15 of 14 november dan?, en ook eerder om 00:00 ( mooi tijstip ) in deze discussie. Anyway een dag later worden al mijn juridische voorspelingen ineens bevestigd. En zwarte kip heeft ook kennelijk nog nooit van medeplegen gehoord. Tot slot; die juridische waarschuwingen waren niet gedaan met een pro SBS motief, ( zoals Brusselmans wellicht dacht ) au contrare!, als GS. liefhebber was het slechts bedoeld als waarschuwing tegen ondoordachte dingen. Het bieden van geld om iets te doen wat inherrent een overtreding dan wel misdrijf oplevert is uitlokking en wellicht zelfs medeplegen. En tegen een duur betaald OD'tje loop je nog veel sneller aan. Ik wil hierbij een GS T-SHIRT onder het motto "Ask not what GS. can do for you, but what you can do for GS.!"

Folkert Meinhof | 18-11-05 | 16:18

@Pollie
Je hebt het er moeilijk mee he?

Nemo | 18-11-05 | 14:13

Ik stel mijn vertrouwen in Orfu en zijn team, hoewel Hij zich voor het volk van GeenStijl verborgen houdt; ik heb mijn hoop op Hem gevestigd (Jesaja 8,17).

Mare | 18-11-05 | 14:04

Niemand een vals paspoort over voor één van die poolse stenenzetters?

..Whatever | 18-11-05 | 12:54

@ Brutus: Je bedoeld; maak me nou niet dood met een blije mus?

Roykeb0yke! | 18-11-05 | 12:43

@brusselmans

En niet te vergeten dat het allemaal om Guerilla Marketing te doen was... ook erg belastend :)

Rabarberke | 18-11-05 | 12:10

@ Rabarbeke

Er is vast wel een gekwiekste jurist die zo zo iets dergelijks in elkaar weet te sleutelen. Toch zal het lastig zijn een onrechtmatige daad hard te krijgen, maar wie weet.

In mijn oneindige wijsheid denk ik dat het zo'n vaart echter niet zal lopen.

Brusselmans | 18-11-05 | 12:01

@brusselmans

GS kan dan uitlokking tot geweldsmisdrijf ten laste worden gelegd omdat de pleger hoogstwaarschijnlijk gelynchd zal worden door een woedende menigte. Zelf kan hij dwaling of ontoerekeningsvatbaarheid pleiten en vrijuit gaan, de menigte past niet in de rechtzaal dus blijft over GS, die, ik citeer alvast uit het vonnis, "hadden kunnen weten dat het uitloven van een beloning voor het plegen van voornoemd feit, gewis had kunnen leiden tot gevaar voor de pleger en de geweldshandelingen jegens hem en diens familieleden thans gepleegd..." etc. etc.

Rabarberke | 18-11-05 | 11:46

Maarten? Pfff, dan ben ik alsnog blij dat ie is doodgeschoten.

..zapper | 18-11-05 | 11:33

@brusselmans

Hmja in de privaatrechterlijke sfeer kan SBS of Endemol GS natuurlijk altijd dagvaarden en schade eisen. Ook dan zal aangetoond moeten worden dat er sprake van schade is (b.v. zich terugtrekkende sponsoren) en dat deze schade niet was opgetreden als GS zich er niet mee had bemoeid. Go figure.

Strafrechterlijk gezien ligt het denk ik wat ingewikkelder dan ik geinspireerd door Heinrich von Warsteiner gisteren riep en zwartekip beaamde.

Er is een beloning uitgeloofd door GS voor het plegen van een onrechtmatige daad die op zich weer kan leiden tot geweld, mishandeling etc. In die zin is er wel degelijk een direct verband te leggen tussen uitlokker en pleger. ( Vergezocht: er kan zelfs gesproken worden van een (kortstondige) arbeidsrelatie waarin GS als werkgever optreedt en de pleger als werknemer. Verwacht dan ook de belastingdienst en het GAK op je stoep. )

Die relatie is dus simpel gelegd bij overeenkomst waarin GS een aanbod doet en de pleger het aanbod aanvaardt. De overeenkomst is dat de pleger in ruil voor vergoeding een onrechtmatige daad pleegt jegens het dominoevenement.

Kat in 't bakkie lijkt me, zelfs voor een OvJ.

Rabarberke | 18-11-05 | 11:33

Het wordt weer tijd voor de instelling van een of meer veemgerichten in den lande benevens de opwekking uit den dode van onze schuttersgilden anders wordt deze discussie wel heel erg van de Leisure Class ! .... sorry.... ik heb nog een kater.

baltasargerards | 18-11-05 | 10:53

Ik las vanmorgen in de krant dat onze mus (may he rest in peace) de naam Maarten heeft gekregen. Dus voortaan graag over Maarten praten pffff

pollie_vld | 18-11-05 | 10:47

@ Zwarte Kip

Gezamelijk met Mare heb ik gisteren tot in de late uurtjes getracht de ernst van de aanklacht te bagatelliseren. Prompt werd het omkijlen van die stenen vergeleken met het gooien van een vuurpijl op een voetbalveld.

Overigens kan ik me een aflevering van de Rijdende Rechter herinneren waarin een volledig geflipte kunstenaar een andere kunstenaar aanklaagde wegens vernieling van een kunstobject. De vordering bedroeg geloof ik € 500,00..

Brusselmans | 18-11-05 | 10:44

@vergruizer3, hehe eindelijk iemand die inziet dat het geen vernieling kan zijn. Hooguit is het betreden van de hal huisvredebreuk. Overigens is justitie bijna nooi succesvol in het vervolgen van uitlokking van vernieling. Zelfs de panorama hooligans zaak was een puinbak.

zwarte kip | 18-11-05 | 10:30

Rectificatie van bericht 10.10u

zweeer eeens = weer eens
Ik krijg ook een zwerende vinger van dat typen...

Trouwens voor de fans van SBS:

Ik zat al lang te hopen dat die dominostenen voortijdig zouden omflikkeren ook al was die mus niet doodgeschoten.
Ik heb namelijk een hekel aan dominostenen.

Zo schrander SBS-volk, nu jullie weer

prettything | 18-11-05 | 10:27

even to the point:
Het moedwillig omstoten van dominosteentjes is in geen enkel wetboek van strafrecht verboden. Zelfs niet in China.
Oproepen tot omstoting zijn derhalve ook niet strafbaar.

Juridisch adviseurs a la Folkert Meinhof mogen weer (terug) naar school.

vergruizer3 | 18-11-05 | 10:24

Zwarte,

Over de "heel algemene uitlokking":

Laten we van SBS eens aangeschoten wild maken. Wij loven 1000 euri cash uit voor diegene die voor vrijdag minimaal een miljoen van die kudtsteentjes weet om te flikkeren. Geen grap, kom met beeldbewijs, flikker die dingen om en wij zullen ongezien 1000 euri overhandigen. De mus had gelijk!

Over die sloopwoningen kunnen we kort zijn. Ook als de woning midden in niks staat, is een simpele aangifte voldoende. Nogmaals, bezit is heilig in ons land. Wat de eigenaar zelf van plan was met zijn goed doet volstrekt niet terzake.

Lijkt me dat je zelf dat punt ook wel weet.

Over die uitlokking zei ik ook slechts dat er bij betaling van de premie zeker wel opgepast moet worden.

Je gaf zelf al aan dat het hier om uitlokking gaat, dat en GS verschuilt zich vervolgens achter "anderen die het ook deden"

We zullen zien. Mijn inschatting is een sisser, en een nieuw wereldrecord.

En wellicht zal het zaterdag opgeeist worden als fabuleuze Guerilla-marketing actie van GS om DD aan meer kijkers dan ooit te helpen.

Mocht het wel tot een zaak komen dan wens ik je veel sterkte met je redeneringen, op mij maken ze geen indruk. Maar in Nederland hebben we tenslotte geen leken-rechtbank of volksgericht. En daar is GS vast blij mee.

Commentaarder | 18-11-05 | 10:20

Brammetje Moskowicz die in de bres springt voor SBS-fles....
SBS bevindt zich in het juiste gezelschap.
Een bluffende advocaat van kwaaie zaken die zweer eeens de publiciteit zoekt.
Bij deze dan nog één keer dan een " opruiing" :
Flikker die pleuris dominostenen " live " om en laat al dat SBS-publiek met hun hersenloze koppen door een duizendvoudige hartverlamming van de schrik geveld bovenop die legosteentjes lazeren.

See you in court, Perry Mason!

prettything | 18-11-05 | 10:10

@zapper
of een bestaand spreekwoord krijgt een tegenovergestelde betekenis:
iemand met een dode mus blij maken is dan ook daadwerkelijk blij

G-unite | 18-11-05 | 10:04

De types die de steentjes weer op hun plaats moesten zetten was dat ook straf of deden ze dat vrijwillig?

ffulpen | 18-11-05 | 10:01

@Petra, zo'n vaart zal het echt niet lopen. Het blijft een ludieke actie, in het kader van meer goed nieuws heeft iedereen afgelopen week even alle 'zware' ellende aan de kant kunnen schuiven op opgelucht te zeiken over een doodgeschoten huismus (hier zitten er overigens al een paar jaar geen meer).
Ik ben meer benieuwd wanneer iedereen op gelijke wijze opgelucht loopt te zeiken over een doodgeschoten allochtoon, omdat die met uitsterven bedreigd worden en ik laat weten dat ze hier al een paar jaar niet meer zitten (satire mensen, satire).
Het lijkt mij dat indien dit tot een ontvankelijke zaak zou worden verklaard, wat ik zeer betwijfel, de rechter uiteindelijk zijn best moet doen om de eiser niet keihard in zijn gezicht uit te lachen. Daarnaast is de mus het absolute bewijs dat Nederland al het zware gerommel in de wereld en in de Nederlandse politiek en in het liquidatie circuit behoorlijk beu is geworden.
Mijn hoop gaat uit naar het vastgelijmde dominosteentje, sjuust voor het steentje waarmee het wereldrecord zou worden verbroken en daarmee de boeken in verdwijnt als het steentje der wraak om een dooie mus. Wellicht houden we er nog een nieuw spreekwoord aan over...

..zapper | 18-11-05 | 09:54

@da wizard, alhoewel op de achtergrond houd ik me nog steeds bezig met GS. De redactie, de columnisten en de technische mensen hier vormen het team ik ben altijd adviseur geweest en in die zin nooit een kernlid van het GS team geweest.
@Commentaarder, als de uitlokking van een misdrijf heel algemeen is en mede door diverse media wordt aangestuurd dan blijft het voor een OvJ onmogelijk om de link tussen een specifieke dader en een uitlokker aan te geven. Het opportuniteitsbeginsel helpt niet omdat het simpele verweer dat iemand anders de uitlokker is de OvJ verplicht om dat te gaan uitzoeken.
Het in brandsteken van sloopwoningen is strafbaar vanwege de gevaarzetting en niet vanwege het aanbrengen van schade aan die woningen.

zwarte kip | 18-11-05 | 09:54

Ach als het slecht uitpakt kan GS nog altijd volhouden dat ze gespoofd werden.

egwel | 18-11-05 | 09:47

Betse Kip e.a. Ik kan me vergissen, maar zoals vaker het geval is, was GS natuurlijk haantje de voorste met het beloven van een beloning voor het omgooien van de steentjes, danwel vernielen van de installatie. Wie zijn billen brandt moet op de blaren zitten...

1200 | 18-11-05 | 09:41

@Nemo

Volgens t begeleidende artikel zou t om een vrouw gaan, vooruit een manwijf dan.

Kale Karel | 18-11-05 | 09:40

@Kale Karel
Die vent moet je niet kwaad maken, want die ziet er wel afschrikwekkend uit. Daar wil ik geen klappen van hebben.
@De Doper
Klasse, als je Pinjo tegenkomt wil je die er dan ook gelijk bij pakken?

Nemo | 18-11-05 | 09:33

Ik haal me luchtbuks van zolder en ga weer ouderwets op vogels schieten.

De Doper | 18-11-05 | 09:29

Wat een Tr:orig blogje is dat Venturo. Van die politiek correcte fatsoensrakkers.

Kees3382 | 18-11-05 | 09:23

Ik doe het voor 1 Euro per steen.

Maar serieus: Ik denk dat ze degene pakken die begonnen zijn met het aanzetten tot het aanzetten tot het aanzetten van het omgooien van de steentjes. Of het te bewijzen valt weet ik trouwens niet, ik denk het wel. Maar voor 100 % zeker ben ik niet.

Nemo | 18-11-05 | 09:23

Dus is er wel sprake van uitlokking Zwarte Kip?

Lijkt me dat er met de tijden waar op de publicaties zijn gedaan, en die worden keurig bijgehouden op de logs, wel 1 en ander te doen is.

Ook het verweer: Ja, maar hij deed het ook! doet het in de rechtszaal niet best denk ik. Wel bruikbaar op het schoolplein maar de Officier kan zich altijd beroepen op het opportuniteits beginsel. Hij/Zij bepaalt wanneer tot vervolging over te gaan. Anders zou je geen hooligan of hardrijder kunnen veroordelen omdat je ze niet allemaal voor de rechter sleepte...

Ik zou het waanzinnig vinden maar zie met mijn beperkte juridische kennis, wel degelijk mogelijkheden tot vervolging.

Want ook je gedachte dat er geen vernieling is "omdat het toch omgegooid zou worden" gaat mank, lijkt me.

Als dat waar is dan is het in brand steken/slopen van woningen die op de nominatie gesloopt te worden ook niet strafbaar. Je bent geen eigenaar van t goed, dus blijf je er met je fikken af, zo staat het in de wet.

Wel vernieling dus, en als het daadwerkelijk tot vernieling komt dan is sowieso een aangifte van de DD-club te verwachten.

Een officier kan in zo een zaak met nationale aandacht, niet anders dan uitzoeken hoe de dader tot zijn daad gekomen is.

En als die dader dan een beloning ontvangt, is vervolging voor uitlokking een logische volgende stap.

Geldoverdracht op een geheime plek en een dader die zn mond houdt, dan maken jullie kans de plantsoenendienst te vermijden. Anders ziet het er wel degelijk somber uit voor de groenvoorzieningen in jullie woonplaats.

Commentaarder | 18-11-05 | 09:19

Zit je nog steeds in het GS team Zwarte Kip?
En ik zal ook even een oproep doen.
Kop op mensen gooi eens wat steentjes om! Dat kunnen er nog veel meer zijn dan die 1.000.000 Als je het goed doet zijn het er 4.000.000, en je krijgt er nog geld voor ook...

da wizard | 18-11-05 | 09:14

Het leuke nu is eigenlijk dat zoveel mensen zich schuldig hebben gemaakt aan uitlokking dat het onmogelijk is geworden om vast te stellen wie een eventuele omgooier van de domino steentjes heeft aangezet tot zijn daad. Bovendien zat Brammetje er volgens mij aardig naast door vernieling erbij te halen omdat de domino steentjes zijn neergezet met het doel omvallen, zodat het heel lastig is om aan te tonen dat het eerder omgooien van de steentjes vernieling is.

zwarte kip | 18-11-05 | 08:54

[edit] dat moet zijn er voor spannen*

KleefPapiertje | 18-11-05 | 08:33

Heren,

Het lijkt mij niet meer dan normaal dat wij een inzameling aktie gaan houden,
om u mocht in in de toekomst nodig zijn een uiterst professionele schoffen te geven.

www.holvo.nl/grondbewerking_oc.php?sho...

natuurlijk 4 reaguurders naar voorkeur keuze spannen.

Trekken kreng!

KleefPapiertje | 18-11-05 | 08:31

Jezus, op gegeven moment moeten jullie ook weten waar het ophoudt hoor.

..zapper | 18-11-05 | 08:23

@pieter, tyf op spamhoer!

NoClass24 | 18-11-05 | 07:55

-edit doegie-

pieter534729 | 18-11-05 | 07:53

@ broomstick 18-11-05 @ 06:33
Waarschijnlijk zijn alle reaguurders opgepaquet. Opruiing etc. (zie bovenaan..)

Dynamic | 18-11-05 | 07:34

Is er sinds 04:22 nog iets gebeurd?

broomstick | 18-11-05 | 06:33

Populistische penis...? Vat um ff niet... Maarrr we hebben het nog helemaal niet gehad over het halal slachten van dat hondje en het vlees daarvan eten(hopelijk gebakken) door die Pakistaan, in het bijzijn van de eigenaresse.. Dus veeel plezier nog morgen !! ;-)

preacher | 18-11-05 | 04:22

@vlunk

Hou je mond want ik ben slimmer dan jij - inderdaad lekker Nederlands. Let verder op de creatieve bijdragen van Brusselmans:

/kwoot
18-11-05 @ 00:26
@ King
Sjezus, wat een bekrompen betoog.

01:05 @ okra
Folkert komt zelf met z'n belachelijke vuurwerk vergelijking om vervolgens een dom filmpje te spammen.

01:14 @ vlunk
Lazerstraal dan een eind op als het je niet bevalt.
/unkwoot

Beuh. Bespeur ik daar een populistiese penis?

holtor | 18-11-05 | 04:04

Mus-tert na den Mâltid

Torquemada | 18-11-05 | 02:50

Wales heeft alle fondsen aangewend om kaatsen tot een officiele evenement te maken in Bejing. Australië daarentegen beschouwt zich zelf als sportnatie en wil het hele sportieve spectrum gaan domineren. Zag ik er laatst geen meedoen bij het marathon schaatsen? Dat is goed voor onze export. Duitsland had Guus ook al benaderd en de Belgen zich ook af of zij er niet beter aan gedaan zouden hebben om er eentje in te huren. Ik zou Advocaat willen adviseren.
Dat als kanttekening in deze discussie.

Gavrilo | 18-11-05 | 02:49

Ik ga er ook van tussen, een ieder het allerbeste. Morgen wordt een mooie dag!

Mare | 18-11-05 | 02:41

@ vlunk

Fijn voor dat je dat vind, Ik vind van niet en Jan met de lul van een meter denkt er weer anders over. Ik vind het allemaal niet zo relevant wat jij er allemaal over denkt, maar ik zal nimmer een pleidooi houden om je mondje te snoeren. Een hele geruststelling is het niet?

Als jij nu iets minder het zelfverklaarde gepeste jongetje van het schoolplein uithangt wordt je ook iets minder snel in de zeik genomen en er rolt voor je gefeliciflapstaart kan zeggen een leuke discussie uit.

Nu ga ik vredig slapen, dag reaguurdertjes!

Brusselmans | 18-11-05 | 02:38

@vlunk
"jij" klinkt ook zo onpersoonlijk of niet?

incapable | 18-11-05 | 02:38

Misschien heeft Joris meer overtuigingskracht mare..... en hopelijk ook meer humor en intelligentie dan jij.

vlunk | 18-11-05 | 02:36

@vlunk
Je vindt maar een eind weg. Maar val ons er niet mee lastig. Alsnog het vriendelijke maar zeer dringende verzoek heel erg hard op te rotten.

Mare | 18-11-05 | 02:34

Overigens zit Dwight in Sydney terwijl Don Leo 'm nog wel had kunnen gebruiken. Over de Australische A-league kan men geringschattend doen, maar de 4e divisie in Wales loopt ook niet over van WK waardig voetbal.

Brusselmans | 18-11-05 | 02:30

@brusselmans
Lees nog eens opnieuw.
Ik heb getypt dat ik vind dat er de laatste tijd veel mensen zijn op GS die vinden dat anderen hun mond moeten houden. En dat zelfs het plaatsen van artikelen in wat voor media dan ook, tevens geen vrijheidsbrief mag zijn om te denken zich dat wel te kunnen permiteren.
Daarna ben ik voornamelijk bezig geweest met persoonlijke aanvallen afweren denk ik.
Graag je (eventueel herziene) mening hierover.

vlunk | 18-11-05 | 02:30

@vlunk
'weet je nog?'
Nee, dat ben ik vergeten.

Mare | 18-11-05 | 02:29

@Brsslmns Hij houdt het niveau hoog.

Gavrilo | 18-11-05 | 02:28

@vlunk
Nu ja, je wijst mij op mijn korte lontje. Terwijl ik met een tevreden glimlach en een fijn glas wijn lodderig het scherm probeer scherp te stellen.

Mare | 18-11-05 | 02:28

Ik schaam me helemaal niet als ik beken dat ik iedere avond een kaarsje brand voor Dwight York.

Mare | 18-11-05 | 02:26

@mare 02.13
jazeker
zo gauw ik plaats en/of tijd zou noemen zou je je volgens mij pas zorgen hoeven te gaan maken, al weet ik dat zelfs dat nog niks zou betekenen, maar goed. Ik ben geenszins over de rooie geraakt door dat verzoek. Ik heb ook geen idee hoe je daarbij komt. Ik reageer echter wel als je probeert me zwart te maken met een domme ininuatie, weet je nog?

vlunk | 18-11-05 | 02:25

@BurkBurk
O ja, toch die topics maar eens lezen in het vervolg :-)

Mare | 18-11-05 | 02:24

@ Gavrilo

Dwight York, die naaide in zijn goede tijd regelmatig twee bloedgeyle fotomodellen achterwaarts in de poes om de daaropvolgende zaterdag -gelijk hij een drol doorspoelde - met achteloze precisie het ene na het andere doelpunt te maken.

Brusselmans | 18-11-05 | 02:24

@vlunk
Maak je maar geen zorgen om me.
Het gebiedende wijs en school verhaal heb ik al achter me liggen.

incapable | 18-11-05 | 02:24

Zo, en nu jij weer ;-)

Mare | 18-11-05 | 02:23

@Mare
Die 4 HD-recorders, was dat niet iets waar dit topic mee begon door Pritt ?

BurkBurk | 18-11-05 | 02:23

@ vlunk

Wat een gelul in de ruimte over 'moderator spelen'. Mare noch ik-zei-de-gek kunnen of willen je hoogdravende bijdrages hier onderwerpen aan censuur. Jij komt hier melden hoe je je ergert aan al die zelfverklaarde narcisten hier op GS. Mijn suggestie jezelf een ergenis te besparen en op te rotten heb je vooralsnog alleen beantwoord met kleinzielig gemekker over hoe naar iedereen hier wel niet tegen elkaar doet. Pathetisch muurbloempje.

Brusselmans | 18-11-05 | 02:21

O, ik zie het al, gebbetje was beledigd door mijn vermoeden dat hij in een paddo trip zat. Dat vermoeden wil ik graag herhalen want waarom had hij het in godesnaam over 4 HD recorders?

Mare | 18-11-05 | 02:20

Nou komt de opperonderknuppel uit het zakje. Zwammen doen jullie maar in het stamcafé, ook gij Mare. De moderator is dood, lang leve me eiguh.
Zo nu weer on topic allemaal, links, rechts, links, rechts.
@brusselmans Je vergeet Dwight York, de scorende verdediger

Gavrilo | 18-11-05 | 02:20

@incapable
wel eens gehoord van gebiedende wijs?
Heb je morgenochtend geen scheaul of zeau?

vlunk | 18-11-05 | 02:19

@mare
ik geef je graag mijn korreltje(s) zout bij je mening, ik zou't op prijs stellen als je me niet verleidt moderator te willen gaan spelen (integendeel hoop ik) en ik wil verder geen zout in de wonde strooien. Zo zout heb ik het nog nooit gegeten zeg.

vlunk | 18-11-05 | 02:17

En ik wil dat je stopt met insinuaties over de lengte van mijn lontje.

Mare | 18-11-05 | 02:16

Orka, al vindt ik dat gans Trinidad & Tobago uit zatte onderknuppels met horrelvoet bestaat. Daar lig z'n grootheid als jij toch niet wakker van?

Brusselmans | 18-11-05 | 02:16

@vlunk
Net als Folkert ben je als een vaantje in de wind, van het verzoek op te donderen ga je volledig over de rooie, maar iemand dood wensen mag dan blijkbaar wel! Besef je wel dat het he-le-maal- NIET leuk is om dood te zijn?

Mare | 18-11-05 | 02:13

@vlunk
En sneef?
onbekwaam past trouwens beter bij incapable

incapable | 18-11-05 | 02:13

prachtig taalgebruik bruss. en prima inhoud. vraag me alleen af wie hier bepaalt wie tot het garde der onderknuppels behoort. als jij dat bent dan wens ik je proficiat! ik voorzie dat je dan tenonder gaat aan je eigen succes...
(zo sprak okra van delphi. )
*wenst een ieder een prettige en voorspoedige ongezien de typhus en gaat slapen*

okra | 18-11-05 | 02:12

LOL @ Preacher

Teruglezend zie ik dat dat zo op te vatten valt. Needles to say, maar dat was natuurlijk niet de bedoeling.

Brusselmans | 18-11-05 | 02:12

Jammer dat je in GS niet kan zoeken op gebbetje, dan weet ik wanneer ik het ventje beledigd moet hebben. Vlunk, kerel, kun je hem niet verzoeken op te zouten, alsjeblieft?

Mare | 18-11-05 | 02:11

@incapable
sneven betekent sneuvelen... oftewel ga eens deaud
incapable betekent onkundig

vlunk | 18-11-05 | 02:11

*proest* slaap ze

gebbetje | 18-11-05 | 02:10

@Brusselmans
Beledigde je nou net Mare..? Niet doen hè...!

preacher | 18-11-05 | 02:09

* broedt op voornemens gebbetje langzaam deaud te knuppelen *

Brusselmans | 18-11-05 | 02:09

@Brusselmans, Nu ga ik ook maar eens naar bed.

gebbetje | 18-11-05 | 02:09

@mare
mijn religieloosheid maakt dat ik me zwaar beledigd voel door de term ONREIN.Je hebt me zojuist dan ook zwaar beledigd. Dat past wel in mijn constatering dat op GS steeds meer mensen zich geroepen voelen anderen te beledigen zonder daarbij in overweging te nemen dat de poster aan de andere kant van het beeldscherm ook maar een mens van vlees en bloed is, met onzekerheden, angst en existentiele twijfels. (copyright mare @ 18-11-05, 02:04 at Geenstijl.nl)

"Moge je lontje in het vervolg langer zijn dan de steel van een mexikaanse padestoel"

vlunk | 18-11-05 | 02:09

@gebbetje
Het zijn allemaal maar gebbetje hoor.
@okra
O jee, vind je het echt te ver gaan als ik stel voor Brusselmans te kunnen spreken? Ja dat is idd best wel genant.'

Mare | 18-11-05 | 02:09

@Brusselmans
Klopt idd.... maareh met snuiven heb je wel het voordeel dat je achteraf kan zeggen.... ja ok wat ik zei kwam door het liegpoeder en daarom was ik even ontoerekeningsvatbaar.
Ik denk dat vlunk een snuifje vlugzout nodig heeft en dat dat beter voor hem zal zijn.

incapable | 18-11-05 | 02:08

Waarde Okra, wen er maar aan dat GS een uitlaatklep is voor elke denkbare opgekropte frustratie. Die van mij, die van jouw en die van m'n maat vlunk.

Types als Mare fleuren de topics hier op met hun correcte geformuleerde en niet zelden interessante kijk op het geheel.

Ik koester ze in de wetenschap dat in de schaduw staan van de allerdomste onderknuppels voor veel reaguurders geen onoverbrugbare horde vormt.

Brusselmans | 18-11-05 | 02:08

-edit de k3 site is linksaf-

gebbetje | 18-11-05 | 02:07

@gebbetje
Wat heb ik jou nou weer misdaan?

Mare | 18-11-05 | 02:06

Yep dat zeg ik dus, een eikel

gebbetje | 18-11-05 | 02:05

@vlunk
De religie die ik aanhang beschouwt paddestoelen als ONREIN. Je hebt me zojuist dan ook zwaar beledigd. Dat past wel in mijn constatering dat op GS steeds meer mensen zich geroepen voelen anderen te beledigen zonder daarbij in overweging te nemen dat de poster aan de andere kant van het beeldscherm ook maar een mens van vlees en bloed is, met onzekerheden, angst en existentiele twijfels.

Mare | 18-11-05 | 02:04

sorry okra, ik zal het nooit meer doen, denk ik.

vlunk | 18-11-05 | 02:04

Whahaha die mare is eggel een eikel zeg, hebbie geen vrienden ofzow? Ga anders ff lekker naar je bedje toe.

gebbetje | 18-11-05 | 02:03

je doet in ieder geval je naam eer aan incapable
@brusselmans lol

vlunk | 18-11-05 | 02:03

Van 'n snuif wordt een mens doorgaans niet bescheidener..

Brusselmans | 18-11-05 | 02:02

*vindt het nu ook genoeg geweest.*
@mare
haal je arm eens uit het hol van brusselmans zeg, het wordt bijna genant.
@ brusselmans
schei eens uit. lekker makkelijk en cheap ook om al je frustraties op een reaguurder los te laten.
*had nooit gedacht het ooit ook maar eens voor vlunk op te nemen.*

okra | 18-11-05 | 02:02

@Brusselmans
Ik denk dat vlunk bedoelde......
Snuif eens Brusselmans

incapable | 18-11-05 | 02:01

* overweegt moord en brand te roepen bij zoveel onrecht *

Brusselmans | 18-11-05 | 02:00

@ vlunk

Je verzoekt me toch niet op te rotten, is het wel?

Brusselmans | 18-11-05 | 01:59

of eet eens wat minder paddestoelen met mare....

vlunk | 18-11-05 | 01:59

@vlunk
Op GS wenst men elkaar dagelijks een nekschot toe. Je komt er mijns inziens dus nog goed vanaf.

Mare | 18-11-05 | 01:58

sneef eens brusselmans.
en neem je arrogantie mee alstUblieft.

vlunk | 18-11-05 | 01:57

Een retorische vraag is een vraag waarop je geen antwoord verwacht. Een retorisch verzoek is een verzoek waarop je geen gehoor verwacht. En of het nou taalkundig helemaal klopt of niet, het gaat om de lijfspreuk van Olivier B. Bommel.

Mare | 18-11-05 | 01:56

al spreek ik vanzelfsprekend niet namens brussie...

vlunk | 18-11-05 | 01:56

@ vlunk

We wanen het ons zo nu en dan in het bijzijn van geborneerde dwergen, slaafs voetvolk en andersoort crapuul.

Brusselmans | 18-11-05 | 01:55

insgelijks mare.

vlunk | 18-11-05 | 01:54

Shit ,kom ik effe kijken na weggeweest te zijn,is de pleuris al wee zo`n beetje uitgebroken.En ik heb er niet eens een stukje aandeel in gehad.
Hoop wel dat t gezellig was?

Boze Buur | 18-11-05 | 01:54

Tuurlijk mare.... persoonlijke aanvallen doen het hem altijd... toch?
Ik viel Brusselmans weliswaar aan op zijn gedrag hier en terecht vind ik nog steeds, toch geeft je dat geen recht mij in een kwaad daglicht te stellen met insinuaties.

vlunk | 18-11-05 | 01:53

@vlunk
Ik meen ook voor Brusselmans te kunnen spreken door te stellen dat we al lang NIKS meer van jou verwachten.

Mare | 18-11-05 | 01:52

On topic, ik denk dat het Fleisch wel goed zou staan zo'n oranje gevangenispakkie... En denk aan alle bekenden en beledigden die ze zullen tegenkomen....
Alleen maar goed voor de zelfontwikkeling van die jongens....
Persoonlijk Bubba de hand mogen schudden..,wat een trip..!

preacher | 18-11-05 | 01:51

Die gebbetje zit in een paddo trip zeker.

Mare | 18-11-05 | 01:51

JPB & vlunk, een stel apart..

Brusselmans | 18-11-05 | 01:51

een retorisch verzoek.... lijkt me iets voor de volgende Van Dale. Hoe kun je van iemand verwachten dat hij de vraag negeert, maar wel gevolg geeft aan de inhoud?
En jullie achten jezelf intellectueel superieur?
LMAO

vlunk | 18-11-05 | 01:51

Best wel stoer hoor 4 HDRECORDERS!!! Sjonge, kom er gdvrdomme nie eens me luie stoel voor uit. Bwhahaha

gebbetje | 18-11-05 | 01:49

Brusselmans, you have just been vlunked! *lachband start* Had je ECHT niet door dat we allemaal in het complot zaten?

Mare | 18-11-05 | 01:49

lol@mare EN brusselmans
or else?
en JPB maar zeuren dat men in Nederland zo'n kort lontje heeft. Ik zou hem bijna gaan geloven.

vlunk | 18-11-05 | 01:49

Offtopic: Het kabinet gaat vallen, er komen verkiezingen! (Dat móet wel, want Maurice de Hond en NOVA peilen forse winst voor links)

Chiant | 18-11-05 | 01:48

* Probeert op afstand vlunks PC onklaar te maken *

Brusselmans | 18-11-05 | 01:47

@ vlunk

Weet de weg naar moeders rok wanneer je hier nog eens vriendelijk wordt verzocht op te sodemieteren, want dat zal nog wel een of twee keer gebeuren.

Heb je werkelijk niet door dat het hier een retorisch verzoek betreft?

Brusselmans | 18-11-05 | 01:46

En nou OPDONDEREN!! Ook Mare verliest wel eens zijn geduld.

Mare | 18-11-05 | 01:46

78 toeren valt volgens mij buiten je gehoorbereik Brusselmans, maar dan zou hij niet blijven hangen.

vlunk | 18-11-05 | 01:44

Overigens hou ik van iedereen vanavond en heb ik alleen schijt aan lauwe kak.

Mare | 18-11-05 | 01:43

@ Mare

En dat noemt onze held censuur? Is het even mijn beurt om te proesten.

* Proest *

Brusselmans | 18-11-05 | 01:43

@brusselmans
waarom? geen idee, jij dreigde ermee.
Natuurlijk mag je je oordeel over mede-reaguurders uitspreken, vertel ze alleen niet op te donderen zoals je zojuist mij hebt gedaan. Dat is alles wat ik wil zeggen.
Ik beschouw je dan ook niet als een "goed verstaander". Misschien ben je wel gewend je mening op autoqueue te lezen, weet ik veel.

vlunk | 18-11-05 | 01:43

Lekker werkloos op je reet zitten. Fijn.

Lauwe kak | 18-11-05 | 01:43

@Brusselmans
Ik vermoed dat vlunk refereert aan je verzoek op te lazerstralen na zijn first post op dit topic. Maar ja, dat verzoek staat je EN vrij EN (bovenal) was het een schot voor open doel gezien de 'inhoud' van zijn bericht.

Mare | 18-11-05 | 01:41

@ vlunk

Je plaatje blijft steken op '40-'45..

Brusselmans | 18-11-05 | 01:41

Heee, trieste beren, allemaal de graftyfus, morgen is er weer een dag.

Lauwe kak | 18-11-05 | 01:41

- over

Brusselmans | 18-11-05 | 01:40

Goeie, Mare.
Ik hoop desalniettemin dat de boodschap aan Musse(rt)mans duidelijk is deze keer.

vlunk | 18-11-05 | 01:40

Als dit morgenavond weer 'n topic is, dan kunnen ze me wegdragen...

preacher | 18-11-05 | 01:39

@Rabarberke & Toine:
O zeker, dat realiseer ik mij terdege! Ik weet echter ook zeker dat als eenieder bezwaar & beroep zou aanspannen tegen flauwekulboetes (= + 8 Km/u, na meetcorrectie + 5 Km/u op een lege buitenweg @ 02:30) er 2 mogelijkheden zijn:
1. Men ontneemt ons het recht bezwaar & beroep aan te tekenen;
2. Men stopt deze waanzin van onevenredige juridische aandacht ten gunste van de Staatskas en gaat over to waar politie en justitie daadwerkelijk voor zijn: het opsporen en berechten van misdadigers.
Niet dat ik vind dat verkeersovertredingen onbestraft dienen te blijven, maar het huidige beleid doet vermoeden dat justitie de rechterarm van de belastingdienst is verworden.
Tot slot, om mijn glimlach bij betaling van deze 30 Euri te doen verschralen, realiseer ik mij tegelijkertijd dat een tomeloze veelvoud van in dezen verkwiste belastinggelden over de balk gejankt zal worden middels nutteloze subsidies, exorbitante bijdragen aan een nagenoeg zinloos Europa en de in Nederland niet aanwezige corruptie.

Chiant | 18-11-05 | 01:39

@ vlunk

Waarom zou in hemelsnaam je NAW gegevens plaatsen, ik ken ze niet eens. Je oreert over censuur dus ik meende dat het over de verwijderde bijdrages van huismongeaul fransie had.

Dat jij vindt dat oordelen over bijdrages door moderators moeten plaats vinden kan me geen fuck interesseren. Ik zie niet in waarom 'n mede- reaguurder niet zijn oordeel over een bijdrage over zou mogen uitspreken. Waar haal je die pretentie vandaan?

@ Mare

Geen idee

Brusselmans | 18-11-05 | 01:38

ik bedoel maar, vlunk

Mare | 18-11-05 | 01:37

geen moment mare

vlunk | 18-11-05 | 01:37

@vlunk
Als ik zeg dat je op moet rotten en snel een beetje, neem je mij dan serieus?

Mare | 18-11-05 | 01:36

@Brusselmans
BTW, waar is die Starf*cker eigenlijk, op vakantie?

Mare | 18-11-05 | 01:34

ROFLMAO Brusselmans.
Ik denk dat je dan onder het rijtje Mussert, Seiss-Inquart, Karel Lotzy enz. ingedeeld mag worden.
Wat een idioot dreigement. Alleen omdat ik vind dat je het oordeel over de bijdragen aan het forum over moet laten aan de moderators en niet aan mede-reaguurders?
Ff bijkomen lol

vlunk | 18-11-05 | 01:34

LOL @ Mare

Een slappe hap teveel gooit roet in z'n eten..

Brusselmans | 18-11-05 | 01:33

@vlunk
Hete lucht is nog geen gebakken lucht. Althans, dat heeft het orakel van Delphi mij ooit verteld.

Mare | 18-11-05 | 01:33

aardappel = lauwe kak
Je hoeft geen genie te zijn om die conclusie te trekken.

Mare | 18-11-05 | 01:31

@mare
voor de hete-lucht oven zeker?

vlunk | 18-11-05 | 01:30

Truste Okra...!! Slaap lekker...

preacher | 18-11-05 | 01:29

@ vlunk

Doel je op de edit hierboven in dit topic? Wat zou jij er van vinden als ik je NAW hier in de comments zou plempen?

Brusselmans | 18-11-05 | 01:29

De Lauwe kak is wat opgedroogd geloof ik....

preacher | 18-11-05 | 01:28

pfff... bedoelde dus 'afzagen' ipv afzaken.
ik ga maar eens op een oor ofzeau.
truste everyone.

okra | 18-11-05 | 01:28

Hoor es, of men iets omtrent een mus wil opkloppen met een goedkope actie, is toch te triest voor woorden. En maar schreeuwen om aandacht. Als je nu werkelijk wat te presteren hebt, doe je dat ook. Niet deze zielige vertoning. Wat een slappe hap.

Lauwe kak | 18-11-05 | 01:27

@vlunk
Welnee, het was een koekje van eigen deeg.

Mare | 18-11-05 | 01:27

@ vlunk

Ik ga mee en lever mijn T ook in..

Brusselmans | 18-11-05 | 01:26

@ vlunk

Ik raadt je aan een boek van Herman Brusselmans te kopen, het grootste literaire genie tussen Chaambeek en Muddelgem en verder vooral blijven eten, drinken, schijten, naaien, voortplanten, teleurstellen, comments typen en de boel in de gaten houden. Je gaat het nog ver schoppen!

Brusselmans | 18-11-05 | 01:25

jammer Mare.... maar vooral kortzichtig vind ik

vlunk | 18-11-05 | 01:25

@okra
Mij niet, maar ik ben dan ook de vleesgeworden onschuld.

Mare | 18-11-05 | 01:25

Ik heb het helemaal gehad met reaguurders die van alles en nog wat aanraden te gaan bekijken. Alsof die adviezen voortkomen uit gepaste bescheidenheid ten aanzien van de eigen mening. Icke icke icke en de rest kan stikke.

Mare | 18-11-05 | 01:23

En dan wat...? Geven we Frans een paar xanax-jes en laten hem los tussen de dominostenen...?

preacher | 18-11-05 | 01:23

Venturo, is dat niet dat gelieerd aan dat enge clubje wannabe consultants cq. parasitaire zelfbenoemde experts van interimic punt nl? Krijg de rillingen van die sites, brrrrr!

Grietmann | 18-11-05 | 01:22

@mare
dat was een reactie op de opmerking van FM dat ik de term jurisprudentie kende. (ik ging ervan uit dat die opmerking aan mij gericht was tenminste). en verder ben ik bekend met het orakel van delphi. dankuwel.
tenslotte: afgezaagd als in afzaken tot de enkels en er vervolgens met genoegen overheen pissen... klinkt het nu enigszins bekend?

okra | 18-11-05 | 01:22

*Ontnuchtert plotseling bij het gebruik van ik raadT...*
-t

vlunk | 18-11-05 | 01:21

@Brusselmans
Ik probeerde ook al meer aanknopingspunten los te weken door Frans een lange mail te sturen, maar ik heb er helaas vooralsnog geen antwoord op gekregen...

Mare | 18-11-05 | 01:20

ik ben gauw tevreden.
Maar niet met censuur.
Ik raadt Brusselmans aan eens een documentaire te bekijken van David Icke. Mogelijk zal hij inzien op welke plaats hij in het geheel past...

vlunk | 18-11-05 | 01:19

Brusselmans, niet je ideologische zielsverwanten als ik ben becommetariëren he!, dat filmpje van die virtuele dominostenen was LEUK. Voor straf nog een extra filmpje naar het soort volk dat morgen naar de uitzending gaat kijken
www.break.com/articles/crazyscreamingl...

Folkert Meinhof | 18-11-05 | 01:19

@ Vlunkje

In de late uurtjes wordt hier regelmatig uitermate onderhoudend gebabbeld. Dat gereutel van jouw zal er niet veel aan veranderen vrees ik.

Brusselmans | 18-11-05 | 01:19

@okra
Je snapt het niet? Ik bedoel dat ik aan "laten we zeggen dat ik bijna dagelijks met de materie geconfronteerd wordt, zonder er zelf iets aan bij te dragen" geen touw vast kan knopen. Precies hetzelfde heb ik nou met boodschappen van orakels, zoals die van Delphi. En Delphi was een plaats in het oude Griekenland. Dat is een buurland van Turkije. Overigens begrijp ik je WEER niet. Afgezaagd betekent toch juist dat iets niet origineel en al honderd keer gezegd?

Mare | 18-11-05 | 01:17

Das een klein lol-letje Vlunk, had je geen ROLFMAO meer in je keyboard zitten...?

preacher | 18-11-05 | 01:17

lol
I rest my case

vlunk | 18-11-05 | 01:15

@ vlunk

Lazerstraal dan een eind op als het je niet bevalt.

Brusselmans | 18-11-05 | 01:14

Ik constateer de laatste dagen wel erg veel moderator wannabees hier. Tot voor kort had ik alleen nog maar op FOX "journalisten" gezien die hun "gasten" opdroegen te "shut up"-pen, nu zie ik dat ook hier steeds meer mensen zich geroepen voelen anderen het zwijgen op te leggen met als onderbouwing dat zij zelf intellectueel superieur zijn, een enkeling voelt zich als "schrijver" zelfs plotseling een zielsverwant en statusgelijke van WF Hermans. LMAO
*burp* proost

vlunk | 18-11-05 | 01:12

@ Mare

Ik denk dat zwaredrinker een dezer dagen nog wel zal opduiken. Ik heb al een spelletje geintroduceerd. Elke keer als 'ie zich hier laat zien wordt het zoekgebied rondom Vrolijke Frans kleiner.

Noordholland was de 1e hint. Aan de Zee is de de 2e.

Brusselmans | 18-11-05 | 01:11

@Mare, goede vraag!

ganzo | 18-11-05 | 01:11

@chiant
Alleen jammer dat zíj dat niet uit eigen zak betalen, maar uit de jouwe

@mare
Daarvoor moet je het boek "Frans de Pauw: Genie with a bottle" lezen

Toine Rorije | 18-11-05 | 01:11

@chiant

... hetgeen een dwaling is, het heeft jou als belastingbetaler indirect meer gekost...

Alles wat de overheid geld kost, kost ons geld.

Rabarberke | 18-11-05 | 01:10

@Rabarberke
Ja maar hij wordt bloedgeil van al die aandacht. Dan vergeef je hem al snel.

Mare | 18-11-05 | 01:10

@Mare
Veel drinken--> simpel--> domino-liefhebber....

preacher | 18-11-05 | 01:10

@Folkert Meinhof @01:02
Niet afkijken hè? Is míjn beproefd concept! ;-)

Chiant | 18-11-05 | 01:09

@precher LOL , Godwin sloeg i.d.d. vroeg toe. Ik heb die überveraccademiseerde theorie al eens eerder onderuitgehaald in een monsterpost. Zou volgens de Godwin law deze discussie niet al om 23:33 moeten zijn doodgelopen?
Tssssssk

Folkert Meinhof | 18-11-05 | 01:09

@brusselmans,
okee, filmpjes en andere links bekijk ik vaak niet eens. (te lui) maar zijn punt dat als sbs aantoonbaar inkomsten gaat missen door (herleidbare) acties van gs, dan zou ik daar wel even ernstig over nadenken. (goed indekken dus.. ;-))
@ mare
geen idee wat je bedoelt met orakel. maar ik erger me er vaak aan dat mensen hier vaak afgezaagd worden, terwijl ze wel degelijk iets te melden hebben. ja, ook al is dat soms wat kort door de bocht of al honderden keren gemeldt. niet iedereen 'leeft' hier...

okra | 18-11-05 | 01:09

je moet als advocaat ook niet in een show optreden. In een rechtzaal kun je nog wel van alles brullen, maar ten overstaan van de doorsnee aardbewoner kraam je al snel onzin uit.

Rabarberke | 18-11-05 | 01:09

Wat is trouwens de achtergrond van zwaredrinker, met andere woorden waarom is hij zo verbolgen over de oproep van GS? Is het een Bouwer?

Mare | 18-11-05 | 01:08

@Rabarberke
"Psies, het Nederlandse OM heeft het veel te druk met terroristen"
-
Én met mijn beroep tegen de 30 Euri snelheidsbelasting die ik tóch moet gaan betalen en dat met een glimlach doe, verkerende in de wetenschap dat deze flauwekul hen veel meer heeft gekost dan die 30 Euri + 4 postzegels van mij ze zal opleveren.

Chiant | 18-11-05 | 01:07

LOL @ Rabarbeke

Ik moet het briefje op de borst van Sévèke gemist hebben.;)

@ okra

Folkert komt zelf met z'n belachelijke vuurwerk vergelijking om vervolgens een dom filmpje te spammen.

Brusselmans | 18-11-05 | 01:05

@Folkert
Zie fuckje in dit topic.. Godwin sloeg vroeg toe...

preacher | 18-11-05 | 01:04

@okra
Je lijkt het orakel van Delphi wel man.

Mare | 18-11-05 | 01:02

Ik geloof dat het tijd wordt dat iemand Hitler of de 2e wereldoorlog aan gaat halen. ( self fulfilling prophecy ik weet t ) Dan wordt de Godwin Law weer even bevestigd, gaat die speciale wekker in Joris's slaapkamer af en is deze discussie ten einde. Kunnen we allemaal lekker naar bed ipv hierover te blijven discussiëren...

Folkert Meinhof | 18-11-05 | 01:02

tjonge, tjonge. ik heb een paar wijntjes op, sorry

ganzo | 18-11-05 | 01:02

@JensDensen
Het zal ongetwijfeld liggen aan het feit dat ik gespeend ben van iedere modernistische poëtische interesse, maar ik vat hem niet.

Chiant | 18-11-05 | 01:01

@okra
Waarom, dat was al gebeurd, door anderen en mij.

Mare | 18-11-05 | 01:01

@folkert meinhof
laten we zeggen dat ik bijna dagelijks met de materie geconfronteerd wordt, zonder er zelf iets aan bij te dragen ;-)

okra | 18-11-05 | 01:01

@Mare
Ach, hij heeft het al 'n tijd niet over dingen in hun kont neuqen gehad gelukkkig...

preacher | 18-11-05 | 01:00

Wat is er overigens mis mee, als je met een zwaar beladen vrachtwagen over een paar drempeltjes rijdt.

ganzo | 18-11-05 | 01:00

@ Mare

Het genoegen is wederzijds. Folkert moet voor straf z'n eigen online virtual domino D-Day - onsmakelijke rip off eigelijk - de hele nacht onafgebroken bekijken en morgenochtend een vetbol aan z'n dakkapel hangen.

Brusselmans | 18-11-05 | 01:00

Maar wel een GS schrijfstijl hanteren die aardappel. Als het niet strafbaar was, zou ik graag oproepen aardappel tot puree te stampen.

Mare | 18-11-05 | 00:59

@brusselmans (oo.51)
bah wat flauw! ik vind dat FM wel degelijk een punt heeft. je kunt toch best ook inhoudelijk ingaan op wat hij te melden heeft?

okra | 18-11-05 | 00:59

@brusselmans

Psies, het Nederlandse OM heeft het veel te druk met terroristen en bovendien krijgen ze zo'n zaak nooit rond.

En privaatrechterlijk, partijen tegen elkaar, links endemol/sbs, rechts Geenstlijl... ach.. dan zit er zo'n rechter... die kijkt eens links, die kijkt eens rechts... schudt wat meewarig het hoofd, denkt aan de spruitjes en de aardappelen straks thuis, zakt nog even onderuit in zijn stoel in de hoop dat de griffier niets vergeet. "Brand maar los, Moscowic"

"Edelachtbare, opruiiing! Aanzetting tot vernielig en sabotage!", spreekt de procureur van de eisende partij.

"Satire en niets meer dan satire, edelachtbare. Mijn clienten betreuren de ontstane situatie, maar er is toch niets gebeurd? Degene die de stenen omgooide verklaarde immers uit eigen initiatief gehandeld te hebben. Analoog: Je zal maar als bekend cineast nog het graf uit gedagvaard worden en posthuum veroordeeld worden omdat je vanwege je uitlatingen bepaalde mensen tot moord hebt opgeruid."

Rabarberke | 18-11-05 | 00:58

hmmmm volgens mij kan ik me destijds van de strafrecht lessen herinneren dat er juisprudentie was op het gebied van DJ's. Toch wel haast hetzelfde. En je spelt het tenminste goed. Een comment van 00:18 dacht dat t jurisprEdentie was.

Folkert Meinhof | 18-11-05 | 00:58

Zitten er trouwens veel dikkertjes tussen het commentariat :)
"Eerst kwanen de trilplaten, dat waren er maar een paar.. gelukkig, toen kwam een hele horde van die tweetakt-stampers van het centraal station aanzetten, gestart en wel.. terwijl de politie daar mee bezig was zag ik in een ooghoek.."

JensDensen | 18-11-05 | 00:57

@Brusselmans
Toch fijn, virtuele vrinden ;-)
@aardappel
Dankjewel voor je bijdrage.

Mare | 18-11-05 | 00:56

is er eigenlijk al jurisprudentie mbt de 'maatschappelijke verantwoordelijkheid' van blogs? als dat niet zo is, dan is het geen wonder dat mediageile advocaten zich op deze materie storten. of het is een deaudordinaire tegen-hoax natuurlijk.. ;-)

okra | 18-11-05 | 00:56

aardappel 18-11-05 @ 00:51

Ga dan weg.
Ga dan gewoon weg.

Ik vervloek je, ik vervloek je, ik vervloek je.

Dat moet voldoende zijn, volgens sommige religies, om je naar een ander "blog" te sturen.

Val mij, ons, hier niet lastig met je geneuk.

-=LOL=-

Harige Bangmaker | 18-11-05 | 00:53

Te kunnen constateren dat alle brugklassers weer zijn verdwenen, is overigens wel een opluchting die me bij deze even van het hart moet.

Mare | 18-11-05 | 00:52

@ Folkert

Je houding t.o.v. van Mare slaat om als een dominosteen met evenwichtstoornis of een aangeboren angst voor gevogelte. Zou je niet zeggen: " Sorry, beste Mare, ik zal nooit meer zo denigrerend reageren over je immer ter zaken doende mening" ?

Brusselmans | 18-11-05 | 00:51

Jongens, lekker belangrijk allemaal. Krijg de tyfus met je kudtmus, je kudtdominosteentjes en je kudtRickvanVeldthuysen. Dit boeit toch geen flikker. Als je nu niks hebt om over te schrijven, schrijf je over wat je meent dat anderen van jou vinden. Armoe troef bij Geenstijl. Bah! Wat een slappe hap.

aardappel | 18-11-05 | 00:51

Sorry, de held van 18 november, ik leef soms in het verleden.

Mare | 18-11-05 | 00:50

Laten we wel wezen: Het afknallen van een mus moge dan weliswaar niet echt kies zijn, maar er gebeuren dagelijks zaken die de gemoederen beter zouden kunnen bezighouden.
Los daarvan: Ik kan mij niet aan de indruk onttrekken dat het de gemiddelde Neanderlander toch te doen is om de amusementswaarde van dit topic. Vergelijk dit eens met het oud-Hollandsch rapen van Kievitseieren, de bontindustrie, het eten van meelwormen in één of andere Pulpa-show of ander amusements- of luxegeoriënteerd dierenleed. Dan wil ik het nog niet eens hebben over muizenvallen en rattenklemmen.

Chiant | 18-11-05 | 00:49

laten we zeggen dat het fransisco van jole was die aan t eind van de dominoreeks werd geplet door de reuzensteen

Folkert Meinhof | 18-11-05 | 00:47

Als we het nou door Samir A. laten doen, dan is er geen vuiltje aan de lucht....
"Er kan niet bewezen worden dat de verdachte de stuiterbal ook gooide. Het hof dient rekening te houden met het feit dat de stuiterbal onintentioneel uit de verdachte z'n hand glipte."

preacher | 18-11-05 | 00:46

@Folkert Meinhof
Ach, ik mocht die Orfu toch al niet, met zijn 57-voudige oproep een mailtje te sturen. Let him burn ;-) Maar ik zou het prachtig vinden als uiteindelijk TOCH Folkert Meinhof zich ontpopt als de held van 16 november 2005. Vrees niet voor je spaarpot, ik geef je op een briefje dat na je veroordeling een actie wordt gestart geld te doneren om je uit je misere te halen. Met zoveel media-aandacht lijkt het me een peuleschil dat voor elkaar te krijgen. Dus GO FOLKERT, GO!!

Mare | 18-11-05 | 00:46

LOL @ Harige

@ Rabarbeke

Je ziet die rechter zuchtend in z'n stoel zakken van weer zo'n onzinnige procedure.

Brusselmans | 18-11-05 | 00:46

Ik bedoel, welke strafbare feiten zijn gepleegd? Dit is een satirisch online magazine.

Rabarberke | 18-11-05 | 00:43

boring boring boring, ga toch slapen !!

ff wat zeggeh | 18-11-05 | 00:42

Geenstijl mag roepen wat zij wil, tenzij hetgeen dat zij roept bij de wet verboden is.

Indien datgene wat Geenstijl roept, wat dan niet bij de wet verboden is, maar wel leidt tot vernielig en de vernieler aantoonbaar geinspireerd is door Geenstijl, dan pas zou Geenstijl iets te verwijten vallen.

Menigeen die oproept tot revolte, revolutie, bestormingen en banaliteiten zou volgens de redenerinng van Mr. Bram, zonder dat enig kwaad heeft plaatsgevonden, al vervolgd kunnen worden wegens opruiing . Wilt u dan eerst een aantal ministers, politici, vakbondsleden, presentatoren, bekende nederlanders, roddelbladen en ander tuig van de richel ter verantwoording roepen? Ik voorspel een hele wachtlijst.

Je zal godverdomme maar jurist zijn en een plank voor je hoofd hebben die dikker is dan diegene die je misslaat.

Rabarberke | 18-11-05 | 00:41

"dudes"
"lol"
"diepe shit"

!

Zijn de stenen al om?

Harige Bangmaker | 18-11-05 | 00:40

lol, dudes ik ben echt niet pro SBS of zo, sterker nog wat mij betreft gebeurt het , laaachen!, echter het is niet verantwoord van GS. zo'n onwetende rakker zichzelf in het faillissement te jagen. Zoals ik al zei, waarschijnlijk een lichte vermaning door de strafrechter, VREES echter de burgerlijke rechter. Een strafrechtelijke veroordeling geldt als bewijs in een privaatrechtelijke zaak. SBS kan , net zoals feijenoord, gemiste inkomsten , schades etc. supersimpel toegwezen krijgen. Dan hebben we het over bedragen die door een privé persoon niet op te brengen zijn. Ik weet één ding , als ik morgen in t publiek zat zou ik die stuiterbal ook wel willen gooien , ik wil echter niet dat vervolgens mijn hele inboedel executoriaal verkocht wordt om de schade te betalen en failliet verklaard wordt etc etc etc, je loopt de kans in diepe shit te geraken.

Folkert Meinhof | 18-11-05 | 00:39

ie=y natuurlijk

vlunk | 18-11-05 | 00:38

@preacher
Daarvoor moet je ook in Ohio zijn.
@Folkert Meinhof
Sorry, maar je vergelijking raakt inderdaad kant noch wal. Als hij dat trouwens wel had gedaan EN het was mijn kant of wal geweest, had ik je ZEKER aangeklaagd.

Mare | 18-11-05 | 00:37

Sinds wanneer is Bram een wannabeeOfficierVanJustitie?
Ontopic: Dit lijkt mee een mooi geval voor de eerste rechtszaak met een lekenjurie...

vlunk | 18-11-05 | 00:36

@Mare
Of je moet de twinkeling van positieve discriminatie bedoelen en de twinkeling van klasse-justitie...

preacher | 18-11-05 | 00:36

@folkert
Beter dat je mensen niet vergelijkt met feyenoord supporters. er zijn grenzen.
Vergelijk het dan met het blokkeren van een keniaan bij een marathon, zoiets

Toine Rorije | 18-11-05 | 00:36

hehe; het omgooien van een dominosteentje wordt zijdelings al in verband gebracht met 'het gooien van een vuurwerkbom met slachtoffers'

collapse | 18-11-05 | 00:35

Voor het niet meer te vermijden inferno van morgenavond zullen Frans de Pauw en ondergetekende in ieder geval voor de volle honderd procent verantwoordelijkheid dragen. En net als Moh. B. weigeren wij verdediging.

Mare | 18-11-05 | 00:34

@ Folkert

Ik zou een onschuldige roze stuiterbal niet met een vuurpijl willen vergelijken. Bovendien kan een beetje handige durfal het wel zo spelen dat het op een ongelukkige samenloop van omstandigheden zal uitdraaien. De rechter heeft godverdomme wel betere dingen te doen.

Brusselmans | 18-11-05 | 00:34

Maar dat centrum is toch gewoon geopend? Spreken we dan nog steeds van huisvredebreuk? Kijk naar die 3FM DJ, die kon bijna doorlopen naar die steentjes. Maar goed, als de redactie papier moet prikken kom ik wel even kijken. Dat wordt lachen.

ZI | 18-11-05 | 00:33

@Mare
Ik heb al heel lang geen twinkeling meer gezien in de ogen van een rechter....

preacher | 18-11-05 | 00:33

@Mare , hou nou op mij niet te geloven. Ik heb altijd het beste voor met GS.! !! Laat dat voorop staan. Ik kan echter geen water omhoog laten stromen. Wat niet kan en mag kan je niet met je eigen meningkje opzij zetten. Antwoord op je vraag = vernieling , ook het "onbruikbaar maken" kwalificeert. Denk je nou echt dat de wet zo onvolledig is dat het daar geen antwoord op zou hebben. Ga jij daar morgen maar zitten en gooi die stuiterbal maar. Die kerel die een vuurwerkbom tijdens een feyenoordwedstrijd op 't veld gooide dacht destijds wellicht ook zo naïef als jij...., die mag nu waarschijnlijk lekker een paar jaar de schuldsaneringsregeling natuurlijke personen doorlopen.

Folkert Meinhof | 18-11-05 | 00:31

@KOC
Als dat al lukt is het wel vandalisme van de allerlaagste categorie. Het aanzetten tot dit soort 'vandalisme', dat bij normaal denkende mensen op zijn hoogst de reactie 'godverdomme doe even normaal!' zou moeten uitlokken, maar de door domino day gehersenspoelde nerds waarschijnlijk tot bloeddorstige monsters zou omtoveren, leidt hoogstens tot een vermaning van de rechter. Met een vette knipoog inclusief twinkeling. GS heeft nix te vrezen.

Mare | 18-11-05 | 00:28

@collapse
Ik mag graag een beetje simpel worden, doet het allemaal wat minder pijn...;-)

preacher | 18-11-05 | 00:27

@ King

Sjezus, wat een bekrompen betoog. Niet elke reaguurder staat met een AK 47 voor de deur in de leeuwarden. Zoals Mare al zei kun je op heel wat ludiekere manieren die typhusstenen omkrijgen.

Bang om aan de verkeerde kant te staan ?

Brusselmans | 18-11-05 | 00:26

@preacher
jouw comment is gekleurd; je bent immers een liefhebber. Wij (voorstanders van aktie) staan geheel neutraal tegenover het dominogebeuren.

collapse | 18-11-05 | 00:25

@ collapse
Nickname is niet representatief voor mijn standpunten.
@ Mare
Een goede SBS jurist kan van al die dominostenen vast wel een bouwwerk maken, oftewel vandalisme. Maar ik ben geen jurist.
@ Brutus68
Ik bidt U met mijn ganser hardt dat U mijn kunt en wilt vergeven

King of controversy | 18-11-05 | 00:24

En het lullige is dat molest, aardbevingen, vulkaanuitbarstingen en atoomkettingreacties nu juist zijn uitgesloten bij zowel mijn rechtsbijstands- alsmede WA-verzekeraar. Zoniet dan had ik natuurlijk al gecashed.

Chiant | 18-11-05 | 00:23

@ganzo
Precies. Moeten ze die steentjes maar niet zo verrotte dicht bij elkaar zetten, dat is vragen om problemen.

Mare | 18-11-05 | 00:22

Ach, ik vind het hetzelfde als een optreden van de Josti-band verstoren ofzeau, omdat er vroeger één van hen een konijntje heeft doodgeknepen omdat ie um zo lief vond... Laat die simpele zielen toch...

preacher | 18-11-05 | 00:21

@Folkert Meinhof
Stel, ik zit morgen volkomen legaal in het publiek en ik werp op een mij door god aangewezen moment een stuiterbal welgemikt de zaal in. Waarvoor word ik dan precies beboet?

Mare | 18-11-05 | 00:21

Ach brutus68 heeft een minderwaardigheidscomplexje... geeft niets hoor, komt allemaal wel weer goed.

~Pyro~ | 18-11-05 | 00:21

@chiant Kut een tooltje,zag al helemaal zo'n gefrustreerde figuur in zo'n brommobiel rondscheuren met een bierkrat achterop gebonden.

rn1970 | 18-11-05 | 00:19

Straks staan er 500 flamingo's te dansen op parkeervak K, had. Vallen ze om dan is dat te wijten aan de steentjes; Endemol had voldoende maatregelingen moeten nemen.

ganzo | 18-11-05 | 00:16

@Folkert Meinhof
Jawel hoor. Wie zegt dat je niet met toestemming dat gebouw in kan komen?

Mare | 18-11-05 | 00:15

@Folkert Meinhof
guerilla-marketing is niet zomaar te vangen in het nerderlandse juridische webje.

collapse | 18-11-05 | 00:14

Yo King, jij hebt vandaag wel de wijsheid in pacht, he? Maar je betaueg is absoluut kudt. A. je spelling zuigt. B. je spreekt wartaal (maar wat is nieuw) C. Als jij zou slim bent, wat doe je dan hier?

brutus68 | 18-11-05 | 00:13

"Maatschappelijke verantwoordelijkheid", geef me even snel een teiltje.
Inderdaad, een ieder is verantwoordelijk voor zijn eigen daden.

Muxje | 18-11-05 | 00:13

whee, beschadiging van een zaak? bedoelt die daarmee het ruitje dat je kapot moet slaan om binnen te komen.

ganzo | 18-11-05 | 00:13

Als ze nu eens ergens in de gobiwoestijn of op een andere desolate plek nou eens een terrein vrijmaken ter grootte van Nederland. Pleur dat helemaal vol met dominosteentjes. Schiet de laatste siberische neusfladderaars aan gort zodat ze niks kunnen vernielen en laat die 30 miljard steentjes maar vallen. Dat is dan het eeuwigdurende wereldrecord dominosteentjes omkieperen.

Barbapoeppa | 18-11-05 | 00:12

@rn1970 @23:44
Nee, hij gebruikt een tooltje. Joris kan daar zo ik inschat met redelijk wat typwerk best wat tegen doen, maar het lullige is dan dat er waarschijnlijk ook goedwillende reaguurders onbedoeld worden geIPbanned. Ik stel voor hem te negeren. Laat hem zijn gram elders halen.

Chiant | 18-11-05 | 00:12

LOL Mare , jij hebt kennelijk niet veel kaas gegeten van de wet. Om dat steentje om te gooien zal er toch eerst huisvredebreuk begaan moeten worden, nahja anyway trouwens ik was nog vergeten te wijzen op de privaatrechtelijkse sancties, die zou ik meer vrezen dan de strafrechtelijke. Aansprakelijkheid voor schade o.g.v. onrechtmatige daad, denk aan gemiste reclameinkomsten bij het afblazen van een live uitzending, au au au , GS. failliet.....

Folkert Meinhof | 18-11-05 | 00:11

@KOC
Formuleer dat misdadig gedrag dan eens.

Mare | 18-11-05 | 00:08

@King of controversy
Je doet je naam niet echt eer aan.

collapse | 18-11-05 | 00:07

@whopper 23:57. Dank je voor die link, heeft m'n avond gemaakt. En wie zegt dat Duitsers geen gevoel voor humor hebben. Whahahahahaaaaa fantastisch....

Folkert Meinhof | 18-11-05 | 00:06

@Folkert Meinhof
Je gaat voorbij aan het feit dat GS niet oproept tot huisvredebruik, geweld of vernieling, maar slechts geld biedt voor het omgooien van steentjes. Nergens wordt gesuggereerd dit te verbinden met een strafbare actie.

Mare | 18-11-05 | 00:06

En weer even tijd om aan mijn populariteit te werken.
Het is natuurlijk wel opruiing waar GS zich samen met Radio 538 schuldig aan maakt. Gs heeft, als grootste weblog van Nederland, wel een maatschappelijke verantwoordelijkheid, net als 538. Natuurlijk moet een dolletje kunnen, maar hoge geldbedragen gaan uitloven voor misdadig gedrag kan je niet goed praten. En het mensen hebben zelf een eigen verantwoordelijkheid verhaal? Misschien, maar we weten allemaal wat voor kansloze mensen dit weblog bezoeken. Ik vind dat er met het uitlpven van een beloning voor misdadig gedrag een grens is overschreden, die niet overschrede hoefde te worden. En dat is kudt.

King of controversy | 18-11-05 | 00:05

Mag je dan wel zeggen dat er een benzineopslagtank staat leeg te lopen in 020?Komen we mooi op een goedkope manier vanaf.

janfortune | 18-11-05 | 00:03

@Karel Kwakelbol
idd; Win32/Lucas.TrotskiDownloader.Small.ZL is de laatste variant

collapse | 18-11-05 | 00:01

Is Orfu al onderweg.

Mare | 18-11-05 | 00:01

Nouw, RTL Boulevard is bezig, even wachten op het juiste moment. Wat een tyfusgeouwehoer is er nu te horen... Walgelijk programma.

Brzk | 18-11-05 | 00:01

Lol , ik waarschuwde jullie GS'ers op de 15e al om ff contact op te nemen met zwarte kip. Jullie oproep tot huisvredebreuk, vernieling, etc etc. heeft potentie een standaardarrestje te worden voor beginnende strafrechtstudentjes betreffende uitlokking. Daar hoef je toch geen juridische expertise voor te hebben om dat te begrijpen?, om Mr. T. te quoten "FUULS!".
FF rechten voor dummies: Ik bood afgelopen zondag ( hypothetisch ) 2000 Euro aan een Nijmeegse junk om de eerste de beste passant om te leggen. Ben ik aansprakelijk of niet? Duuuuuuuuuuh
Om het echt ff duidelijk te ´maken; Art. 47 lid 1 onder 2 Wetboek van Strafrecht: "Als daders van een strafbaar feit worden aangemerkt... zij die door giften, beloften, misbruik van gezag, geweld, bedreiging, of misleiding of door het verschaffen van gelegenheid, middelen of inlichtingen het feit opzettelijk uitlokken". En ik ben niet eens strafrechtdeskundig. Ik soliciteer hierbij echter wel naar de privaatrechtelijke werkzaamheden van zwarte kip.

Folkert Meinhof | 18-11-05 | 00:00

Dat zo'n hoogeplaatste strafadvocaat zich moet verlagen tot zo'n stijlloos strafbaar feit....... goed bezig

Springbok | 18-11-05 | 00:00

ik heb nog een roze kip, kan ik die op de trein richting ljouwert sturen.

ganzo | 17-11-05 | 23:59

@ preacher
het mailtje wel ja, niet de overige opmerkingen van zware drinker

King of controversy | 17-11-05 | 23:58

Tja.... tis me wat.

Kuikentje | 17-11-05 | 23:57

OT:http://www.hackermovies.de/moviefiles/HM_RacingBeats.wmv

Whopper | 17-11-05 | 23:56

Ctrlf + hele zwaredrinker 16-11-05 @ 08:57

collapse | 17-11-05 | 23:55

collapse
Is dat net zo iets als een Trotski?

Karel kwakbol | 17-11-05 | 23:54

@KOC
Staat er nog steeds hoor, maar ik ga het niet hier plakken...

preacher | 17-11-05 | 23:54

Misschien moet Bram maar een partij oprichten.

Leefbaar Bram!

Harige Bangmaker | 17-11-05 | 23:54

ik vind het wel iets voor in het happy meal de big mus

Mellorenz | 17-11-05 | 23:53

@ preacher
*zucht*
dat zag er uit als een topic waar ik weer alle lol gemist heb. De cruciale posts ontbraken, helaas. Maar bedankt.

King of controversy | 17-11-05 | 23:52

Bram = geil.
Ik wou dat ik Bram was.

Dan kon ik ook met mijn rotkop bij Boulevard Daphne onder de loep nemen.

Harige Bangmaker | 17-11-05 | 23:52

@Karel kwakbol
Lijkt meer op een Trojan van de Lucas-site

collapse | 17-11-05 | 23:52

@Mellorenz

Die chick staat gewoon d'r zakken te vullen, geef haar ongelijk. Kerst komt d'r aan, hordes mongeaulen die zich naar de Free Record spoedden om haar meuk aan te schaffen...

brutus68 | 17-11-05 | 23:50

Iemand heeft mijn toetsenbord verneuqt.

Karel kwakbol | 17-11-05 | 23:50

Frans heeft mijn mail geeneens beantwoord, en dat neem ik hem best wel heel erg bijzonder verschrikkelijk kwalijk.

Mare | 17-11-05 | 23:50

@fuckje

Geedt niet, maar je mist echt iets.

Karel kwakbol | 17-11-05 | 23:49

@karel k,
dat is wel de LAATSTE site waar ik een blik op wil werpen, no hard feelings anyway....

fuckje | 17-11-05 | 23:47

Wat deed ie dan die Frans?

Mare | 17-11-05 | 23:47

Anastasia komt niet meer.
Die geile kabouter durft niet meer.
Al dat gedoe over een dooie mus.
Ze denkt nu dat heel Nederland vol zit met malloten.

vergruizer3 | 17-11-05 | 23:44

Best wel grappig,frans de zwaredrinkert scheurt met zijn brommobiel van internetcafe,naar internetcafe om maar te kunnen posten.

rn1970 | 17-11-05 | 23:44

Hoeveel jaar staat eigenlijk precies op de massaslachting die ik heb uitgedacht? Kan ik vermindering krijgen door GS en Ruud de Wild te noemen?

Mare | 17-11-05 | 23:43

ejjjj Frans...
held.
De nsb denkt met u mee.

Fleischbaum is eigenlijk gewoon Adriaan die zijn frustraties van een levenlang samenwerken met Bassie van zich afschrijft. Nix tillegraaf.

En dan nog... mail die je hebt gekregen zegt niks. Da's gewoon gespoofd. Je weet tog.

vergruizer3 | 17-11-05 | 23:42

Hoe geestesziek kun je zijn, je zet eerst 4 miljoen van die kutsteentjes neer met de bedoeling dat je een strakke plasser krijgt als je ze omgooit en als iemand je dan een handje wil helpen ga je lopen zeiken. Ik stel voor de volgende keer de steentjes vast te plakken. Staat er al een arrestanten team klaar om Anastacia in te rekenen zij gaat tenslotte de daad bij het woord voegen

Mellorenz | 17-11-05 | 23:41

@ zwaredrinkerwannabe
Iemand moet jouw dringend iets uitleggen over de principe's van de Telegraaf. Ik denk dus niet dat jouw actie veel zin gaat hebben. Maar lees de laatste regel eens van de huisregels: daar staat dat de redactie deze website voornamelijk voor haar plezier maakt. Vergal hun plezier door hier een paar links neer te plempen met het bewijsmateriaal (de mailtjes van Fleisch). Als jij kunt aantonen dat FLeisch inderdaad een hypocriete *** is, kom maar over de brug. Ik garandeer je dat als je gelijk hebt, ik gs de rug zal toekeren, en ik vermoed vele met mij. Dus give it your best shot.

King of controversy | 17-11-05 | 23:40

@Franzzwaredrinkerbla bla

Jij bent grappig! Denk dat de diverse dagbladen nu wel onder de indruk zullen zijn..., arme Fleisch..,maar je stuurt het dus zowel per post ALS aangetekend..., spannend..., en de Telegraaf & principes..., leg uit!

brutus68 | 17-11-05 | 23:40

De jihadstrijders van de commerciëlen zijn natuurlijk een heilige oorlog begonnen omdat GS en co hun economische belangen in gevaar brachten. Niet Allah, maar de Euri's drijven dit soort gasten tot grote hoogten. Ik denk overigens niet dat het zo'n vaart zal lopen. Het is gewoon terugzeiken. Het is namelijk niet leuk als jou jaarlijkse megahappening ternauwernood een aanslag die gepleegd werd door een huismus overleeft en bovendien nog ontmaskert wordt als een feestje voor zwakbegaafden.

Barbapoeppa | 17-11-05 | 23:40

Tjee, alle leuke reecties verdwijnen zomaar.

Karel kwakbol | 17-11-05 | 23:38

Frans, neem mijn advies nu maar aan, probeer wat minder te drinken.
Je zal de de ochtend hierna veel leuker ervaren.

kneuterzak | 17-11-05 | 23:38

Frans heeft eindelijk rechtvaardiging gevonden voor z'n bestaan.

collapse | 17-11-05 | 23:38

Zware drinkert is eigenlijk een Wannabe Mussert.
Daar staat levenslang op!!

fuckje | 17-11-05 | 23:36

Dan moeten ze ons ook aanklagen voor het meedoen...

da wizard | 17-11-05 | 23:35

Frans,

Toppie!. Ik denk dat je ze nu heel erg bang hebt gemaakt.

Karel kwakbol | 17-11-05 | 23:34

LOL
Geef die man een column

Boze Buur | 17-11-05 | 23:33

Tja, aanzetten tot strafbare feiten en het belonen van deze strafbare feiten met geld... Ze zijn het haasje... Alleen dan niet in een groen weiland... Muwahahaha....!

preacher | 17-11-05 | 23:33

Die stenen gaan over precies 4 uurtjes om!!!

doktersnuggles | 17-11-05 | 23:33

@ZwaredrinkertwannebeLOSER!
Goeie actie man! De NSB is er niets bij!!!

fuckje | 17-11-05 | 23:33

@fuckje 23.23

Maak me nou niet blij met een dooie mus...

brutus68 | 17-11-05 | 23:32

*edit* ban Sukkel. Daar is Dominique alweer een tijdje weg

Zwaredrinkerwannabee | 17-11-05 | 23:31

Vijf jaar... Als Bram je heeft verdedigd? Zijn reputatie wankelt

driest vannacht | 17-11-05 | 23:28

Waar blijft de herhaling van Brammetje ?

kneuterzak | 17-11-05 | 23:26

Hakbar! Neer met dat speelgoed! 77 volières voor de martelaar die ingrijpt..

President Babboe Bab | 17-11-05 | 23:25

Als het vannacht niet lukt wil ik wel graag morgenavond wat naaqte GS-er's live door het dominoveld zien stormen. Vijf jaar cel of niet, om met die stenen.

Usagi | 17-11-05 | 23:24

Als ik een geyl dansje moet doen dan hoor ik het wel. Alles voor de kijqcyfers!

fuckje | 17-11-05 | 23:23

Kijk, als GS nou zou oproepen om vanavond allemaal een blik (incl. brandend lont) te werpen bij BP in de A'damse haven... www.at5.nl

Lepo | 17-11-05 | 23:22

Wanneer gaat die mus een keer dood?

_nwanko_ | 17-11-05 | 23:22

pffff heb het wel gehad nu met mussen en dominosteentjes.
Tijd voor iets anders.

Iefje | 17-11-05 | 23:19

Ja, dadt staadt in de wedt.

aivd | 17-11-05 | 23:18

Aan de ketting met een grote zware bal eraan 16u. per dag schoffelen, moet je eens opleten hoe snel ze terug gaan..

Smokesave | 17-11-05 | 23:16

Staad dat letterlijk in de wet? 5 jaar voor het omgooien van dominiosteentjes

folkweb | 17-11-05 | 23:14

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl