Opmerkelijke tv. Trump en Elon in duo-interview op FOX: "Media proberen ons uit elkaar te drijven, maar dat gaat ze niet lukken"
Zitten ze, ditmaal zonder X Æ A-Xii
Weet je laten we dit eens ontkoppelen van politiek (wat natuurlijk niet kan). En het gewoon als zaterdagsreflectie eens afzetten tegen Trumps onderstaande bericht uit juli 2022, nadat Elon hem 'te oud voor een herverkiezing' had genoemd. Daarna gooide Elon $290 miljoen tegen Trumps verkiezing aan en is inmiddels semi-officiële minister van sanering. Daar kun je een hoop van vinden, maar niet dat het niet wekelijks opmerkelijke tv oplevert.
Juli 2022

ok lol
— DerChrizzIX (@DerChrizzIX) February 12, 2025
Reaguursels
Dit wil je ook lezen

De GeenStijl Podcast: bromance tussen Trump en Bin Salman, spanning tussen Trump en Netanyahu, het antisemitisme van Kanye West
Een podcast over het persoonlijke, het politieke, het professionele, het pietluttige en het potsierlijke

Eerste directe vredesonderhandelingen tussen Oekraïne en Rusland in drie jaar van start, Poetin en Trump komen niet opdagen
En ook Zelensky dus hoogstwaarschijnlijk niet aanwezig

Joe Biden was compleet de weg kwijt, directe kring leek op 'politbureau', patroon van lafheid en wegkijken
Oók in Nederland zaten de struisvogels met de kop in de grond



Trump importheft buitenlandse films de moeder
Koreaanse cinema de spreekwoordelijke sigaar


Trump helpt opvolger Justin Trudeau aan verkiezingszege
Dit is natuurlijk weer 28-D schaak

De GeenStijl Podcast: 2 boys 1 Kup (met Joost van Kuppeveld)
Een podcast over het persoonlijke, het politieke, het professionele, het pietluttige en het potsierlijke

Steun monarchie neemt toe uit vrees voor Trump
Uitzinnige koning verwacht op Koningsdag