Hahaha @Parool doe dat nou niet
Mediavernieuwing
Als dat maar goed gaat...
Parool leave some racism for the rest of us. Dit is ons niveau! En voor je het weet is 's lands nationale geweten boos (ze is boos). De afbeelding stamt overigens al uit september 2023, en na een jaar lang bezinning werd besloten deze opnieuw te publiceren ter aankondiging van een nieuwe AI-serie. Dat is mediale durf.
... Het gaat niet goed - "De vluchtelingencrisis"
tldr; ze is boos
De vluchtelingencrisis en dan een AI afbeelding (nep dus) met zwarte mannen als agressieve gevaarlijke figuren die bij een hek dringen waar wij als kijker achter lijken te staan. Lekkere metafoor. Fucking extreem-rechtse racistische shit en yall should be ashamed.
— Marieke Kuypers (@KuypersMarieke) July 31, 2024
Reaguursels
Dit wil je ook lezen
Vakjury? Darren Aranofsky's AI-serie over Amerikaanse onafhankelijkheid
Niet de kleinste jongen die zich hieraan waagt
Feynman en/of Feiten – Stek Oost
Stek Oost werd een academische herhaling van het Stanford Prison Experiment.
Woonproject studenten en statushouders ondanks (groeps)verkrachtingen, drugshandel, steekpartijen en noodkreten corporatie niet beëindigd door gemeente Amsterdam
En je zou je bijna afvragen of de onderstaande studente altijd al een hoofddoek droeg, of dat ze deze ging dragen om zichzelf te beschermen tegen dit geweld
EU begint nu ook War on Google
Na miljoenenboete voor X van Elon Musk NU DIT
