Tweet not found
The embedded tweet could not be found…
ingelogd als
lid
Verdomme geestig en nog op Zuckebergs Instagram ook
Ron DeStantis, de beste Trump VP die we nooit gehad hebben. Maar we krijgen er een hoop voor terug, namelijk met áfstand de meest waanzinnige Republican Primaries OOIT. Want de Veldmaarschalk en Generaal van de MAGA Offence Forces kiezen allebei de aanval in de strijd om het god-keizerschap van de Rode Vulkaan voor Blue Collar Americans. En voor het allereerst is AI nu voor elke idioot beschikbaar in het polemische pallet. In 2028 is het mogelijk alweer dood gereguleerd, dus 2024 is misschien wel het eerste en laatste Wilde Westen voor AI-campagne-snuisterijen, zoals de bovenstaande stem-imitaties.
We hebben overigens geen idee hoe de heren beleidstechnisch van elkaar verschillen, maar gelukkig gaat politiek niet om beleid maar om theater. Onversneden, ongezien en ongelofelijk veel zin in in 2024. DeSantis campagne-aftrap op Twitter was overigens een aandoenlijke bende.
The embedded tweet could not be found…
"Feeling cute, might announce later"
Tijdelijke sluitingstijd Slavisch Slachthuis bekend!
De enige mogelijke uitkomst van deze oorlog lijkt langzaam de uitkomst te worden
Goedemorgen hoe is het met uw wereldeconomie
Nogal belangrijk, want dichter bij de zo fel begeerde 'Amerikaanse veiligheidsgarantie' zal Oekraïne niet komen
EU-heffingen als vergelding op de Amerikaanse heffingen (25% aluminium, staal en auto's, 20% op de meeste andere dingen) vanaf 15 april van kracht
Goedemorgen hoe is het met uw wereldeconomie
Dat geeft de belegger moed maar niet heel veel, AEX minus 7%!
Novum! Tot nu toe is het of/of