Gezocht: woordvoerder Shula Rijxman (NPO/D66)
Ton F. van Kwijt
Social
Dit is onhandig. De gerenommeerde journalist Ton F. van Dijk is aan het graven in het NePO-verleden van D66-wethouder Shula Rijxman van Amsterdam. Maar de woordvoerders van de gemeente willen niets meer met de kwestie te maken hebben, een poging om dan maar een raadslid naar voren te schuiven ontplofte in het staatsrechtelijke gezicht van D66 en nu heeft ook ene 'Femke' haar handen van Rijxman afgetrokken. Er lijkt dus niemand meer beschikbaar om zijn of haar reputatie op het spel te zetten om het politieke lot van mevrouw Rijxman te verdedigen. En dat is nogal onhandig want zojuist verscheen het artikel Shula Rijxman lobbyde voor Songfestival bij bevriende topambtenaar OCW bij HP/De Tijd.
Misschien kan ze een bevriende journalist inschakelen?
UPDATE: Ministerie van OCW zoekt ook nog een woordvoerder die iets kan
JOE!
Reaguursels
InloggenKnappe vrouw, wel. Ik denk dat het vele reaguurders dwars zit dat ze met een andere vrouw tussen de lakens ligt. Dat steekt.
Pak anders een touw om het een en ander aan vast te knopen.
Reaguurders zijn toxic male chauvinists met Micro-agressie jegens succesvolle vrouwen.
Mwah, ik heb mooiere vrouwen gezien dan Ton F. van Dijk.
Ik weet het niet hoor , daar aan de overzijde, maar ik kets hier liever mijn eigen vrouw.
Oh joh, ik heb wel tijd. Woordvoerder van een corrupte huichelaar is niet zo lastig, 2 dagen in de week lijkt me genoeg. Maandag om de ellende uit het weekend te bagatelliseren en dan donderdag om de week recht te breien. Ik doe het voor 6000 bruto per maand, hoef ik verder niet te werken. Moet ook wel, omdat ik de rest van de week moet bijkomen van het werken voor een huichelachtig en corrupt mens.
Roeren waar het stinkt!
D66 heeft vast nog meer infiltranten bij de omroepen zitten.
*passend achtergrondliedje klinken doet*
www.youtube.com/watch?v=77INhF6GK4M
Wie is er geen vriend van Shula?
Bosma wellicht?
Die oprechte verbazing en irritatie ook bij mensen als Rijxman. 'Ik ben toch een net iemand met begrip voor de noden van zwakkeren in de samenleving en alles wat ik doe doe ik voor het algemene belang; ik kan toch niet corrupt zijn? Corrupte mensen zijn gewoon een ander soort mensen.' Dat Rijxman c.s. met al hun wereldverbeteren vooral ook een zeer scherp oog hebben voor hun eigen belangen en die van hun vrindjes wordt dan al snel over het hoofd gezien.
Het is het prototype elitaire gedrag waarbij elke regel die overtreden is, wordt weggewuifd met "maar voor iemand met zo'n correcte mening als ik gelden geen regels" dat is voor het gepeupel, daar sta ik boven.
@een_mike | 01-09-22 | 14:33:
Het is überhaupt de blinde vlek van de "rekkelijke" deuger die ook vindt dat-ie in de stilte-coupé niet stil hoeft te zijn, want het is zachtjes genoeg. De rekkelijke deugers, dat zijn de grootste hypocrieten op aarde. Dolf Jansen die zijn publiek openlijk oproept om niet te vliegen maar zelf vrolijk op en neer hopt naar zijn huisje in Ierland, dat soort volk.
Ik ken wel een paar van dat soort linkse elitaire lui. Ze hebben zich zelf in hun hoofd echt wijs gemaakt dat ze enorm goed doen, deugen, progressief zijn, het opnemen voor de zwakkeren, heel goed zijn voor milieu en "klimaat", etc. Ze geloven daar echt heilig in. De realiteit is dat ze hun zakken vullen met gemeenschapsgeld, elkaar de (semi) overheids baantjes toespelen, elkaar de hand boven het hoofd houden, geld verkwisten, 2e huizen hebben, dure (vlieg) vakanties houden, niets ontziend zijn, slecht doen voor het volk, de burgers en de maatschappij en affaires in hele grote doofpotten stoppen.
Gevalletje Nepotisme, de modus operandus van links.. Al je vriendjes en gelijkgestemden op belangrijke posities zetten en je hebt de facto de macht in handen zonder dat daar de kiezer aan te pas komt.
Kan mij overigens nog vanuit mijn studie herinneren dat nepotisme en vorm van corruptie is, schadelijk en kwalijk..
En dat wijf zit nog op haar plek omdat?
Ze behoort tot de deug elite, van het ene vette baantje naar het andere, elkaar de hand boven het het hoofd houden en pronken met de ver boven het plebs uitstijgenende moraal.
Binnen haar partij en achterban hebben ze hier geen problemen mee.
Omdat 't linkse kartel weigert haar te wippen, want dat kon extreemrechts weleens in de kaart spelen.
't besef dat het niet alleen gebrek aan consequenties op integriteitsbreuken / belangenverstrengeling rechts in de kaart speelt, maar vooral het onderliggende nepotisme, corruptie, belangenverstrengeling en vriendjespolitiek extreemrechts in de kaart speelt is nog niet doorgedrongen.
omdat ze plakt?
Omdat de msm weigert z'n werk te doen.
Ze heeft teveel vrindjes!
Welke politieke kleur dat loeder ook heeft doet niet ter zake. Het is toch werkelijk een bananenmonarchie hier. Hoe dan ? Iemand met dergelijke aantoonbare corrupte handelingen zit daar dan gewoon weer politiek te bedrijven. Niemand die er echt iets van gaat vinden. En in Den Haag het maar vreemd vinden hoe de verhuftering in het land steeds erger aan het worden is en het vertrouwen in die sokpoppen al helemaal.
je ziet wel, D66 is zo verrot en ingevreten in de politiek, niet alleen met de poen maar je wilt niet weten wat voor goors daar in die sexnesten plaatsvindt. Zie het al voor me, 4 van die vieze ouwe wijven die aan partnerruil doen, het lijkt wel een horrorfilm
Juist wel, allemaal rechts buiten de deur houden plus SP en goed de eigen zakken vullen.
@jan den hollander | 01-09-22 | 13:55: smerig man, echt walgelijk.
Waar en wanneer doen ze dat?
Dit verhaal geeft weer een mooi beeld van hoe de links-liberale elite hun zaakjes onderling regelen. Publiek geld, publieke functie en daarom publieke verantwoording? Niks mee te maken, wij fixen het onderling wel. Het plebs en de media moeten gewoon hun bek houden.
De media doen driftig mee.
Misschien komt men tot het inzicht dat Shula best wel strontvervelend is.
Maar ja, voor haar werken betaalde zo lekker.
@Veepert | 01-09-22 | 14:03: snap ik, altijd heerlijk om te kunnen strooien met andermans geld.
Vroeger voerde iemand gewoon zelf het woord. Toen konden bestuurders of politici nog zelf hun bekkie roeren.
Nu hebben ze een batterij aan voorlichters, woordvoerders, stukjesschrijvers, spindoctors en lakeien, en God mag weten wat, om zich heen hangen.
Alles draait om PR en beeldvorming, inhoud doet niet terzake, kennis en competentie nog minder. Het is één grote fake-wereld vol non-valeurs.
Zo koop je ook stemmen. Gewoon complete miljarden industrieën opbouwen. De asiel industrie en je wilt niet weten hoeveel SP’ers er zijn bij de klimaat/stikstof/milieu industrie. Vollenbroek heeft eigenhandig een complete tak opgebouwd. Als je Hennie inhuurt krijg je een rechtszaak
@Snap_het_ook_niet | 01-09-22 | 13:52:
Ik denk dat je Groen-Linksers bedoelt. SP'ers vind je daar niet.
Daarom kost een wethouder extra een miljoen.
Wat een vieze vuile stinkende beerput. Gaat er iets aan gedaan worden? Politici: de onderste steen moet boven komen bladieblahblahnlah enz enz Realiteit: alles blijft bij het oude en de beslissende politicus krijgt een baantje bij de npo. Let maar eens op.
Wie zijn toch die D66 mensen?
Ik heb geen reputatie. Maar laten we bij het begin beginnen: wat schuift het? Voor minder dan 100 euro/uur kom ik m'n bed niet uit.
D66 is het rot wat zich inmiddels in alle bestuurslagen inclusief rechterlijke macht heeft ingevreten.
Dat gaat decennia duren om te herstellen, maar ik vrees dat de schade aan Nederland inmiddels onherstelbaar is.
En er is nog geen begin van herstel, de kartelpartijen zijn inmiddels ook tot op het bot verrot en staan stijf van de corruptie.
Al die mutsen op toch wel topposities. Wat kon/kan er nu fout gaan?
Nou, dit dus als voorbeeld.
Vooruit ik zet me eroverheen. Voor 12,4 mio ga ik ook mee voor een avondje Dokkum
Shula Rijxman is volledig van Teflon.
Niet blijft aan haar kleven. Ze komt met alles weg.
Nieuw Elan noemen ze dat met NPO/D66.
Als ik het goed begrijp is Shula Rijxman een liegende en bedriegende D66-heks? Dat had ik niet gedacht.
Ik ken er wel meer, ook in mijn gemeente.
Tussen het scharen door is het makkelijker e.e.a. af te dwingen.
Heette dit vroeger niet gewoon netwerken?
Nee vroeger heette dit corruptie, tegenwoordig noemen we het ‘niet handig’.
@amateurrr | 01-09-22 | 13:02: Ja, en dan is het alleen "niet handig" als het aan het licht komt.
@KeesBruin | 01-09-22 | 13:26:
En dan betreuren we de ontstane commotie.
Hier noemt men dat Vetternwirtschaft, ook wel Nepotisme genoemd.
Het lijkt erop dat het doek is gevallen voor de (naar het zo uitziet) corrupte Shula Rijxman?
Hah, super handig, zo'n "persoonlijke woordvoerder"
voor vervelende kritische vragen over je ethisch handelen.
.
Als het te "heet" wordt kun je die ontslaan en wachten op de volgende,
die dan natuurlijk van niets weet.
...
Dus Schula toch maar even wettelijk "enthousiasmeren" om openheid te geven
over deze reeele verdenkingen van overtredingen?
Overtredingen? Nee, alleen maar voorkoken, lobbyen en enthousiasmeren.
Dat is gebruikelijk.
Nepotisme? nee, netwerk van kwaliteitsmensen.
Netwerk? Ja, iedereen die je ooit ergens een keer ontmoet hebt.
Bij nader inzien net zo waardevol als 1000 vrienden op facebook.
Of je hebt er geen active herinnering aan
Kan ze niet zelf antwoorden?
Ik heb ook geen woordvoerder.
U bent welbespraakt, nn.
Niet nodig.
Jou woordvoerder hangt toch tussen je benen? #dickpic
Komt Shula nou een beetje alleen te staan? Trekt men de handen van haar af? Is het netwerk dat ze met zoveel zorg heeft opgebouwd haar toch niet zo trouw als ze gehoopt en verwacht had?
Als dat zo is, dan maar flik in de stront blijven roeren zou ik zeggen. Ik weet niet hoe wraakzuchtig mevrouw is, maar een kat in het nauw maakt nou eenmaal rare sprongen.
Dangerous liaisons.
Inderdaad. Mensen weten dingen over Shula, maar Shula weet ook dingen over mensen. Nog wel over types die zelf vinden, dat ze 'er toe doen'.
Enfin, laat ze maar lekker roeren in de shit, hoe meer D66 ten toon gesteld wordt als de hooghartige, corrupte neukclub die het in feite is, des te beter.
Misschien een heel extreem idee maar kan ze niet gewoon zelf praten zoals ieder ander volwassen mens?
Ik zal mijn woordvoerder laten reaguren.
Misschien omdat ze kanjer gehad heeft?
Dat kan ze vast wel, maar dan moet ze eerst een heel eind afdalen van de ivoren toren.
Zie mijn tegeltje van 13:23 hierboven. Het is inderdaad te zot voor woorden, dat al die hotemetoten vandaag de dag allemaal woordvoerders en spindoctors en adviseurs in dienst hebben, om Jan Publiek te belazeren, uiteraard.
Ik wacht nog even met commentaar tot dit bij de NPO tafeltjes uitvoerig besproken wordt.
*bakje pruimen aanreikt*
Maar wel met een indrukwekkend netwerk.
Eerder een manege. Zoveel paardjes die ze voor haar karretje kon spannen.
@LD69 | 01-09-22 | 12:31: Shula neemt maar geeft ook veel terug.
@Duwbak_Linda | 01-09-22 | 12:36: Neemt geld en geeft leugens terug...
Dus: de Koningin van Het Mediapark werd daarna Minister van Zorg en maatschappelijke ontwikkeling en Publieke gezondheid & Preventie en ICT en Digitale stad en Lokale Media, inclusief buurtmedia en Deelnemingen te Amsterdam.
En er is niemand meer over die haar karretje wil trekken ?
Ik zou terug gaan mevr. Rijxman. Of is uw proeftijd reeds voorbij ?
Corruptie (lobbyen heet dat in Nederland) kent vele vormen, VVD... D66... CDA, het komt vooral voor bij de politiek kleurloze middenpartijen.
Gelukkig hebben we de institutionele media die er geen aandacht aan schenkt... dus is het geen nieuws.
Juist die middenpartijen zijn erg in trek bij de opportunisten, omdat die in ons systeem met coalities de grootste kans bieden op een mooi baantje.
Als ze er nou een rapport over laat opstellen dan kan ze het in haar la leggen en zeggen dat ze op vakantie is. Waait het vanzelf over. Is een gebruikelijke en beproefde procedure bij de gemeente. Vraag maar aan R.G.W.
Misschien kan zij aansluiten in het rijtje van Charl Schwietert en Philomena Bijlhout als kortst zittende Amsterdamse wethouder die vlak naar haar aantreden alweer moest vertrekken.
Wat is het record...?
@Air van Boven Dorens | 01-09-22 | 12:27: 8 seconden, Sparta - AZ
@Air van Boven Dorens | 01-09-22 | 12:27:
Een paar uur. Maar dat kwam omdat journalisten het op haar voorzien hadden en ineens met een foto kwamen waar zij in uniform op stond samen met coupe pleger Desi Bouterse. Haar korte duur was overigens geen bezwaar om nog jarenlang wachtgeld te trekken.
@Osdorpertje | 01-09-22 | 12:56: Je verwacht het niet...
Over de kop van Jut gesproken......
Misschien was Shula Rijxman niet zo'n goed idee, D66.
Go home D66, you are drunk.
Delete your account, D66.
Eigenlijk lijkt me dit wel een mooie job voor Martin Bosma, woordvoerdtje spelen voor deze grote vriendin van hem.
Lol.
*woordvoerdertje* stop de tijd!
@gemeentereiniging | 01-09-22 | 12:23: U mag corrigeren hoor!
@Zitvlak | 01-09-22 | 12:31: Ja, maar mijn tijd was verlopen.
@gemeentereiniging | 01-09-22 | 12:35: oke volgens de reclame , no problem, grijnzzz.
Ze kunnen Jazie Veldhuyzen, het raadslid van BIJ1 in Amsterdam, helaas ook niet vragen. Is al 3 maanden van de radar en niemand weet waar hij uithangt. Met zijn prachtige Palestijnse sjaal. Het Parool schreef er vanochtend uitgebreid over.
Het lijkt wel alsof veel Amsterdamse bestuurders onbereikbaar zijn: ziek, zwak en misselijk, en op vakantie.
Mijn familie heeft gewoond op Nederlands Nieuw Guinea. (Tot ze moesten vluchten voor de Indonesiers). Ze hadden een Papoeaanse tuinman en als je die betaald had, dan zag je hem ook een tijdje niet meer tot het geld op was. Toen kwam ie weer een beetje rondhangen bij het huis tot je hem weer een klusje gaf
Hallo, onze langharige vriend(?) heeft tussentijd toch wel ergens verontwaardigd over gedaan op Twitter? Dat is ook werken ja.
@BASinnic | 01-09-22 | 12:22: Spookraadsleden krijgen hun vergoeding gewoon doorbetaald.
@H. Caulfield | 01-09-22 | 13:13: Is er nog personeel benodigt? Woon weliswaar niet in NL maar kan af en toe eens binnenwippen, links lullen of gewoon D66 vertgenwoordigen, boos en verontwaardigd doen en vervolgens de plaat weer voor effe poetsen?
Waarom hebben mensen zoveel moeite om eerlijk te zijn?
Eerlijk, open, transparant.
Vrijwel elke leugen komt uit, sta je dan met je bek vol tanden.
Zeker weten dat het geen kunstgebit was..?
Is zo, maar ze hebben wel heel veel geld verdiend, vinden ze belangrijker
Met eerlijk zijn maak je geen carrière en groot geld.
Omdat het zo lang goed ging worden ze steeds overmoediger. En de nabije omgeving corrigeert kennelijk niet. Net zoals stelen bij zigeuners zeg maar.
@HD50 | 01-09-22 | 13:22:
Je bent pas schuldig als je wordt betrapt en gepakt, zoiets..?
Ze wordt stapje voor stapje loose ge-cut.
En onder de purp'ren hemel in de bruine zon
Speelt nog steeds het journalistorkest van die scherpe gozer Ton
Ik ben de draad een beetje kwijt. Is het probleem nu dat Shula zich links en/of rechtsom heeft ingezet voor de NPO terwijl ze werkte voor de NPO?
Ze werkte voor de NPO en zette zich vooral in voor bevriende politici, die opvallend vaak lid waren van D66.
@Après toi | 01-09-22 | 12:17: Hartelijk dank :)
@Après toi | 01-09-22 | 12:17: En ze probeerde op een niet integere manier de mega salarissen bij de npo onder de mat te vegen en klokkenluiders daarover op een schofterige manier af te serveren.
Als het geen probleem zou zijn, waarom duikt ze dan weg?
@gemeentereiniging | 01-09-22 | 12:27: Ze deugt niet, dat is wel duidelijk.
Wat een ellebogen maatschappij is het in dit land.
Omhoog worstelen is echt een disipline geworden.
Shula kom hier ook weer rustig doorheen, met haar geworstel.
Het zijn vreemde tijden voor de mens, met name in Amsterdam.
Dit alles mede mogelijk gemaakt door '66, de partij die de D van democratie niet meer waard is. Soms vraag ik me af wie ze allemaal chantabel hebben gemaakt dat er zoveel nepotisme van deze sekte gedoogd wordt.
@gemeentereiniging | 01-09-22 | 12:20: Democratie is ver te zoeken , het zijn doorschuif baantjes voor uitgerangeerden.
Omhoog worstelen? Benen wijd?
@Sjeintje | 01-09-22 | 12:39: Dat kan een worsteling zijn, snode gedachten.
Ik wil best woordvoerder van shula worden.
Moeten wel de nodige pecunia's tegenover staan.
Maar dat schijnt op het gemeentehuis geen probleem te zijn.
Geld is not the issue bij types als Rijxman, wordt toch door het plebs bijeen gebuffeld, lalala-geld.
Wat zij zoekt is geen woordvoerder, maar een rechtluller.
Lijkt me geen fijne baan.
@Kapitein Sjaak Mus | 01-09-22 | 12:15:
Iedere dag tot je knieën in de shit haar ellende opruimen en alleen kritiek ontvangen? Dan toch maar niet.
Deze soap ettert waarschijnlijk nog wel een tijdje door.
Wat voor flutfunctie is woordvoerder eigenlijk?
Een soort van Irma Sluis, maar dan ipv gebaren met woorden. De gelijkenis is dat ze staan te verklaren namens incapabelen.
Vroeger dacht ik dat een woordvoerder iemand was, die woordjes als hapklare brokjes voerde aan bijvoorbeeld journalisten! Zat ik me daar toch flink ernaast!
@gemeentereiniging | 01-09-22 | 12:11: Van deze woordvoerder wordt niet verwacht dat wordt doorgegeven wat echt gezegd is.
Het loopt als een eend, vliegt als een eend en kwaakt als een eend.
Dus dan zal het wel een eend zijn.
If it looks like a duck, swims like a duck, and quacks like a duck, then it probably is a duck.
Maar wat is ze nu?
Dank voor de bron en uitleg, Ruimdenker
If it sounds like a lie, smells like a lie and feels like a lie it's probably not a duck...
@Ruimedenker | 01-09-22 | 12:14: Een kuiken?
@Air van Boven Dorens | 01-09-22 | 12:25: Hulde....gna
Lieve Ton,
Waar ben je toch?
Hartelijke groetjes
Shula
Ps: kusjes
Ik ben je woordvoerder aan het zoeken
REAGEER OOK