FSB vindt nieuwe verdachte aanslag familie Doegin: "#1 Seksinstructeur" "VIP Bierliefhebber"
LITERALLY ME
Ontmoet: uw prins. Want in deze wereld geloven we twee dingen: het RIVM en de FSB. En geen grap, deze foto's van ene 44-jarige Oekraïense 'Bogdan Tsyganenko' ook wel 'Bogdan Kasyanov' zijn volgens de een Russische geheime dienst dus de handlanger van die eerdere verdachte """Oekraïense Azov-agente""" Natalya Vovk. Volgens de FSB zou Tsyganenko Vovk hebben geholpen met papieren, kenteken en het samenstellen van het explosief dat Alexander Doegins dochter Daria Dugina doodde. Boven- en onderstaande foto's zouden van Tsyganenko's social media-profielen komen.
Natalya Vovk en Bogdan Tsyganenko, voor zover dat al de echte namen van echte mensen zijn, hebben natuurlijk helemaal niets te maken met de aanslag op familie Doegin. Die werd immers opgeëist door het Nationale Republikeinse Leger van Rusland, dat de claim van de aanslag gebruikte om elke Poetin-handlanger in welke hoedanigheid dan ook vogelvrij te verklaren. Kortom, Poetins FSB zet alles op alles om een ontluikende burgeroorlog toe te dekken, en soms mag daar dan een Bogdan voor in de vulkaan gegooid worden.
Bedankt voor het lachen.
"Seksinstructeur van de hoogste categorie"
"Bierliefhebber" (VIP
Altijd midden in 't leven
De enige verdachte die wij erkennen
Reaguursels
InloggenWeten we zeker dat het niet Johnny Depp en Amber Heard waren? Die hele rechtszaak was gewoon een afleidingsmanoeuvre.
The Bogdan Problem IRL... solved.
Dit is dus, we love Russia, next level.
Komt door ... SIMcity 3, met geheime boodschappen van onze heer Engels, vertaalt door de WEF -Eindbazen en getransporteerd door gemuteerde Nazie SS ijsberen, getraind in een onderzeese basis op de maan met gehypnotiseerde olifantenbaarmoeders.
En ik lieg écht niet!
Lijkt me een gezellige gast.
Aan de bril te zien zit ie in het hetere genre.
Und doch es klopft nicht.
Spionne zou Dugina al weken volgen, in dezelfde flat wonen.
Dus heeft het op haar gemunt en niet haar vader.
Dan wisselen op het laatst vader en dochter van auto.
Toch sterft de dochter.
Dat kon spionne niet voorzien, die wissel.
Maar als pappa Dugin het doel was geweest, had zij hem gevolgd, niet haar.
Es klopft also von kein seiten.
No shit, Sherlock.
Shit, die lasbril heb ik ook. Wat zegt dit over mij? Graag duiding!
U heeft iets met autogeen lassen schat ik zo in dan
@laatmijmaareffe | 30-08-22 | 18:54:
Daar word ik ontzettend heet van inderdaad.
ja.. gewoon: ook u vermoordde de sex instruktrice Dugin.
Bierliefhebber, is dat al niet genoeg om de bak in te moeten in het land van de wodkadictatuur?
30 jaar, minstens. Bier is van de Duitsers, dus Nazie.
Hoe zou je trouwens moeten solliciteren op zo'n functie: www.youtube.com/watch?v=W47Vxd1O4lU ? Sneaky as shit, maar die grijns. Dochters: achter het kuise gordijn!
Het zou mij niet verbazen als papa Dugin er zelf achter zit. Hij is er gek genoeg voor. En verdomde toevallig dat hij op het laatste moment in een andere auto stapte.
Steeds op het allerlaatste nippertje van reisplan veranderen en andere auto's of vliegtuigen nemen deed de Duitse politicus A.H. ook voortdurend, en dat heeft hem ook een paar keer het leven gered. Jammer genoeg.
@Asteroid-B612 | 30-08-22 | 18:06:
Zou je dan niet je dochter meenemen en een lijfwacht in je auto zetten? Die vent is echt gestoord.
Speaking at his daughter’s funeral, Dugin says that some of her first word’s were “our Russia, our Empire”.
Ik denk dat Dugin al lang genoeg in dat vak zit om te weten dat je onvoorspelbaar moet zijn. Mogelijk zit ie zolang in het vak OMDAT ie zo onvoorspelbaar is en nog niet afgemaakt is.
@Octavio | 30-08-22 | 18:11: Misschien had ie wel 8 auto's klaar staan en is het gewoon pech dat ze zijn dochter hebben opgeblazen?
@ReyNemaattori | 30-08-22 | 18:21: Je kunt wel 100 auto's klaar hebben staan. Als er bijvoorbeeld een lijfwacht in het complot zit maakt dat geen kudt uit. In dit geval was de route, want ingegraven explosieven, van belang. Dochterlief kwam daar langs.
Was heel vroeger heel gebruikelijk om je kind te offeren en misschien nog steeds in de sekte die Rusland heet.
Precies dit is de reden waarom ik spionagefilms aan me voorbij laat gaan en de zeker laatste zoveel James Bond films. Iedereen en z'n moesje heeft een dubbele agenda, het is niet volgen. Of Jantje of Pietje nou het loodje legt, de wereld blijft rot.
Als je het nieuws wat volgt is lijkt het kijken van spionagefilms inderdaad een volledig overbodige exercitie. What a time to be alive.
Shakespeare is niet veel beter, daar gaat ook iedereen dood.
@goedverstaander | 30-08-22 | 18:02:
Dit. Ik geloof niet dat ik het erg had gevonden als het aan me voorbij was gegaan.
@MickeyGouda | 30-08-22 | 18:47: Weet je lieve Mickey. Dat. Ik ben nog elke dag verdrietig dat mijn vader acht jaar geleden overleed. Een wijs man. Maar ik ben blij dat hij veel niet meer mee heeft moeten maken. De beste man was uit zijn vel gesprongen.
@goedverstaander | 30-08-22 | 18:51:
Dat begrijp ik, goedverstaander. Zeker voor die nuchtere generatie Nederlanders van weleer, die altijd hard hebben gewerkt, zou de actualiteit aanvoelen als een kolkende zee van waanzin.
@goedverstaander. What a time to live? Altijd zo geweest hoor, al duizenden jaren aan de gang.
De FSB en Putin denken echt zelf ook niet dat iemand dit gelooft, want zo dom zijn ze echt niet. Het interesseert ze alleen reedt. Ze willen een false flag en die hebben ze nu. En of wij of iemand anders ze gelooft doet er niet toe. Ze hebben nu een excuus om de oppositie nog harder aan te pakken en om de Esten te intimideren. Want ik denk dat het eigenlijk voornamelijk daar mee te maken heeft.
Zegt u nu dat Vlad hosmo heeft?
Verwarring zaaien, zoveel mogelijk theorieën naar buiten brengen. Het zaadje van de twijfel is gauw geplant.
Complotwappie!1!!
Exact. En het feit dat dit een totaal voor iedereen zichtbaar lulkoek is, is juist onderdeel van de intimidatie. Duidelijk laten zien dat ze eigenlijk gewoon doen wat ze willen, zonder dat ze een reden nodig hebben.
"U wilt een reden? O, nou hier heeft u een reden."
Het is natuurlijk een totale afgang voor Putain om toe te geven dat de Tsjetsjeense boevenbaas, Ramzan Kadyrov, erachter zit.
Bogdan Kasyanov, die man kan dingen. Zoals ongezien aanleggen met een piratenschip in hartje Mokba.
Op die manier kan de FSB iedereen verdacht maken, had net zo goed jou of mij kunnen zijn die ze van internet plukken, of Rob Jetten, had wel grappig geweest
Sigrid Kaag was dan leuker geweest, oh wacht, die is getrouwd met een terrorist, da's net wat anders
En dat is precies wat ze hiermee willen overbrengen.
Op die bovenste foto staat meneer in een ontluikende tomatenplantage. Dat zijn tomatenplanten namelijk. Aan de toestand van de planten te zien is deze foto genomen in de maand juni van het jaar X.
Hangt er vanaf waar in de wereld die foto gemaakt is, Sherlock.
Hij lijkt ook een beetje op Jack Sparrow.
Misschien een soort protest van de FSB tegen hun opdrachtgever
Zou Poetin nou nooit eens een beetje moe worden van het amateurisme van de FSB. Ik bedoel ... er komt toch een moment dat zelfs je eigen aanhangers je achter je rug om uitlachen omdat je geheel niet geloofwaardig meer bent op het belachelijke af.
Poetin, Medvedev c.s. houden rekening met het gemiddelde IQ van hun aanhang, die zien in deze 'ontmaskeringen' het vernuft van James Bond.
En dan kiezen ze er ook nog voor om zelf te stellen dat een Azov-meisje en een bierdrinkende self-proclaimed seksinstructeur je binnen je eigen grenzen te slim af waren.
@Sjors W. | 30-08-22 | 17:45:
De triangelspeler van de josti band beschuldigen van de aanslag ging nog net iets te ver.
De dader is dus een Belg.
Piet Piraat, uit de groep studio 100.
Gert Verhulst is de grote leider van een internationaal opererende groep.
Die meiden van Kgb3 heb ik ook nooit vetrouwd.
Ha ben ik nu de enige die hem meer weg vind hebben van Henkie de lokale dorpsidioot dan een terrorist?
Hoppa Gangnam Style is het eerste wat in me opkwam.
En toen Piet Piraat.
Snap er geen flikker van :)
Troost jezelf met een enkele gedachte; de gemiddelde Rus ook niet.
Kom op redactie, houd ons niet voor de gek: dit is gewoon een homegrown reaguurder!
Ik ontken alles.
It wasn’t me..
ik gok op eerstneukendanpraten.
@Renoir | 30-08-22 | 17:59: Die zou wel eens een expert seksinstrukteur kunnen zijn ja.
Stond er een dikke prijs op haar hoofd?
Het is allemaal theater, lijkt het wel.
Ja dan doe je een beetje gek op het internet, wordt je opeens in verband met een moordaanslag gebracht waar je niets van weet. Nu moet je steeds achterom kijken en onder je auto turen omdat je je leven niet meer zeker bent. Doet me denken aan de film Enemy of the State met Will Smith. Voor mij zat er duidelijk de FSB achter, maar dat is mijn persoonlijke mening.
Ik denk het niet, de FSB is te amateuristisch. Ik denk eerder dat Poetin daar onder geharde criminelen wel 'mannetjes' voor heeft lopen die dat soort klusjes klaren zonder herleidbare sporen achter te laten.
Ik ben er toch vrij zeker van dat het de NSA was. In Enemy Of The State tenminste. Dat gekneuter in Oekraïne en Rusland zoeken ze daar zelf maar uit.
My name is Guybrush Threepwood and I want to be a pirate.
Volgens Zijlstea is het niet waar, hij zat in en dacha samen met de sekinstructeur... en die heeft hem inhoudelijk een en ander toegelicht.
De KGB is niet meer, al deze FSB-minkukels zijn natuurlijk zwak en zacht geworden door westerse, kapitalistische verleidingen. Het zijn niet meer de sterke mannenbroeders met stalen zenuwen en gehaaide gesprekstechnieken. Nee het zijn hebzuchtige dikkerds geworden met hun Audi's en BMW's die de Glorie van Rusland uit het oog zijn verloren en hebben ingeruild voor het grote graaien naar Amerikaans voorbeeld.
Tragische ondergang van het Russische Wereldrijk zo, maar het is al een tijdje gaande.
Hoe weet je dat? Kom je daar op de koffie ofzo?
Niks tragisch aan.
@nutsniet | 30-08-22 | 17:33: Heb ergens wat gelezen en dat geparafraseerd. Oftewel ik ben freelance expert.
@Après toi | 30-08-22 | 17:37:
Het zijn maar mensen die er wonen he.
@JJMS | 30-08-22 | 18:44: Russische mensen.
Mja dit ziet er inderdaad uit als niveautje Rusland.
Compeltely bonkers... totally retarded... russia
Waar bemoeit de Financial Stability Board zich nu weer mee?
Zelinsky die full tilt The Punisher gaat: dat doet mij afvragen wie de gedroomde president van Nederland zou moeten zijn. Ik zeg Diana de Koning: die verzacht alleen al qua naam transitiegewijs een hoop leed.
Diana de Koning was Zuid-Afrikaans. Doe dan Priscilla Hendrikse maar.
@Prieelvogel | 30-08-22 | 17:31: Thnx. Ik ga "googelen" . Laterz!
Rob Jetten schijnt al contact te hebben gezocht met deze instructeur.
Het verhaal is bizar genoeg om waar te kunnen zijn. Past toch ook mooi bij Zelensky's onwaarschijnlijke achtergrond. Alles nog realistischer dan het nog onbekende "Nationale Republikeinse Leger van Rusland" en een "ontluikende burgeroorlog" die schijnbaar verzonnen zijn alleen maar om de schaamlippen van de SBU te bedekken toen de klunzen erachter kwamen dat ze een niet aan de oorlog gerelateerd meisje hadden vermoord. Tsja....
Ah, het standpunt van Putin komt ook weer luid en helder door.
Oekraïne doodt generaals op het slagveld, geen onschuldigen in Moskou. Daarvoor heb je de FSB.
en.wikipedia.org/wiki/Russian_apartme...
@Après toi | 30-08-22 | 17:35:
Dat "meisje" was trouwens net als haar Rasputin-vader fel voor de oorlog tegen Ukraine.
Dus geenaccount zit hier overduidelijk te trollen.
Dat meisje was trots op het doden van Oekraïners.
Geen van al die namen komt mij zo 1,2,3 bekend voor.
Mag ik even lachen? Ja dat mag ik. Hahahahaha.
Geen idee waar dit over gaat.
Warrige onzin.
Het is de FSB die gewoon een naam linkt aan fotos bij een benzinepomp oid en bij een pin apparaat.
Mensen gaan googlen of facebooken op die naam die de FSB noemt en komen wat profielfotos tegen.
Mensen posten dan berichtjes alsof FSB die grappige facebookfotos meegestuurt heeft met hun persbericht. Maar dat kan ik nergens uit opmaken.
Dus die warrige onzin komt omdat er teveel storing is of te weinig duiding. Het is alleen extragrappig als je in de baltische staten woont. Een beetje humor om met al de enge shit net over de grens om te gaan is goed.
"seksinstructeur"... is dat een officieel beroep? Wat doet zo iemand voor de kost? Seksuele begeleiding tijdens de daad?
Als u mijn gage op voorhand overmaakt kan uw partner u daar nadien van alles over vertellen.
@goedverstaander | 30-08-22 | 17:46:
Nou weet ik niet of de gladiator een goedverstaander is ...........
@me163komet | 30-08-22 | 17:48: Met een dergelijke nick vrees ik het ergste.
@Gladiator Fap
Die doet bijna hetzelfde als de boob-inspector.
Is een soort van consulent die na de daad zegt, verder onderzoek is gewenst.
@Basil Fawlty | 30-08-22 | 18:09: Female Body Inspector. Het hoofdkantoor zit in de J. Edgar Hoover building, Washington DC.
@goedverstaander | 30-08-22 | 18:14:
Doet mij aan dit denken:
upload.wikimedia.org/wikipedia/en/3/3...
@Basil Fawlty | 30-08-22 | 18:18: Ha! Die zogenaamde röntgenbrillen, maar dan om dwars door dameskleding heen te kunnen kijken, werden vroeger aangeboden in huis-aan-huis obscure zwartwit-foldertjes. Uiteraard geen idee of ze werkten.
@goedverstaander | 30-08-22 | 18:22:
En natuurlijk ook te winnen op de kermis.
@Basil Fawlty | 30-08-22 | 18:25: En? :)
@goedverstaander | 30-08-22 | 18:25:
Helaas nooit gewonnen, aan de verkeerde touwtjes getrokken, dus ook ik moet je het antwoord schuldig blijven. ;-)
Zie bijvoorbeeld www.newsweek.com/sex-training-course-...
@goedverstaander | 30-08-22 | 17:58: Don't judge by the nick... de ME163komet was een zelfmoordmaschine...
@goedverstaander | 30-08-22 | 17:46: haha, gaan we even niet doen.
REAGEER OOK