achtergrond

ingelogd als

lid

logout

word lid

nachtmodus

tip redactie

doneer

Kijk even: hoe Koreanen deze drievoudige winnaar van de US Best Burger Awards maken

Ja paar maandjes oud maar dit is dus gewoon kunst

Ze zijn vast niet de enigen die het zo goed doen hoor maar dit filmpje bij ElderBurger te Seoul (Insta, maps) heeft iets magisch. Geen muziek, geen commentaar, gewoon fijn. Sla groeien ze zelf, brood maken ze zelf, burgers malen ze zelf, saus maken ze zelf, tomaatjes glimmen in het mooiste olierood met tuinkers dat we in tijden zagen, bacon snijden ze vers van een ham dat met evenveel eer behandeld wordt als het rundvlees en dat alles verdomme ook nog eens gegrild op echt houtvuur. En met zoveel zorg en liefde. Onderstaand de menukaart, Insta-collage na de breek. Drop even uw favo plaatselijke burgertenten in de comments want we hebben honger.

De menukaart

De menukaart

Reaguursels

Dit wil je ook lezen

Hoera, hamburgers jatten van de baas MAG GEWOON

Kijk deze man eens genieten van een gratis werkhamburger

@Zorro | 26-08-26 | 13:00 | 260 reacties

AAN TAFEL! Dit mag u allemaal NIET meer eten

Nieuwe voedselcommissie kijkt mee in uw keuken. Koop maar een kleinere koelkast: je mag niks meer hebben, anders blijft er niks over voor de mensen in 2050.

@Van Rossem | 17-01-19 | 18:02 | 0 reacties

Hoe voeden we 10 miljard mensen?

De Azijnbode deed een jaar over die vraag, maar u lost dat alhier ongetwijfeld in enkele minuten op, met suggesties waar ze bij de witte wijn sippende elites niet eens aan dúrven denken.

@Van Rossem | 15-01-19 | 11:35 | 0 reacties

Tip de redactie

Heb je informatie of een verhaal dat belangrijk is voor GeenStijl?
Laat het ons weten. Jouw tip kan het nieuws zijn.
Wil je een document meesturen? Mail het naar redactie@geenstijl.nl.

GeenStijl.nl is een uitgave van GS Magenta B.V.