Genieten. De Amsterdamse Windmolensoap
Hoe de Groene Toekomst ontplofte in het gezicht van de GroenLinks-stemmer
Een klucht
De Amsterdamse windmolensoap loopt al een tijdje. Het begon in februari 2020 met een planologisch ver weg kaartje. In oktober 2020 begon het besmuikte grinniken, en in november 2020 werd er bulderlachend met de deuren geslagen. En in januari 2021 KOMT HET WEL HEEL DICHTBIJ.
---
Hahaha
*De geëngageerde GroenLinks-stemmer, specialist op het gebied van verantwoorde soja- en palmolieproductie in ontwikkelingslanden, gaat er alles aan doen om de Amsterdamse gemeenteraad – waarin GroenLinks domineert – op andere gedachten te brengen. *
HAHAHA
*‘In Duitsland geldt een veilige afstand van 1,5 kilometer. Hier komt dat ding dan 400 meter van mijn voordeur.’
*LOLOLOL
*Al 35 jaar lid van GroenLinks, directeur van een Europees keurmerk voor duurzaam toerisme, en groot voorstander van een autovrije binnenstad.
*HOU OP MET ONS
*Ze gaf geen eens antwoord op onze vragen’, zegt bewoner Arno Pronk (53), die op de Technische Universiteit Eindhoven onder meer drijvende zonne-energieplatforms voor op zee ontwerpt.
*Ook hardop lachen? HIERRR
Ghe Ghe Ghe
Reaguursels
Dit wil je ook lezen
WAT!? JA21 Amsterdam wil Stopera slopen voor woningen
Ja leuke aftrap van de campagne maar DOE NIET ZO STOM JOH
Politie houdt "Amsterdammer" (25) aan voor moord op Syrische tieners (16 en 18)
Altijd weer die Amsterdammers
Gemeente Amsterdam dreigt met AGRESSIEMELDING na... LinkedIn-post vastgoedondernemer
Ja weedu, in principe is vrijwel iedere LinkedIn-post een daad van agressie tegen de goede smaak
'Aso's' maken betaald parkeren in Amsterdam de hel... buiten Amsterdam
Niet dat het in Amsterdam dan geen hel meer is
Femke Halsema LOOG in ombudsmanzaak
Maar wat zou... de OMBUDSMAN hiervan vinden?
Twee tieners (16 en 18 jaar) doodgeschoten in Amsterdam Nieuw-West, dader(s) op de vlucht
Moordhoofdstad blijkt moordhoofdstad
Ongelukkig Nieuwjaar voor Amsterdamse Vondelkerk, staat in vuur en vlam
Een goed begin is het halve werk
