#Penthousegate. Hoogleraar Staatsrecht blogt geloofwaardigheid Pechtold finaal de grond in
Social
Zo. Wat Wim Voermans zegt mensen. Opdat Professor Raoul du Pré, hoogleraar Frits Wester en doctor summa cum laude Joost Vullings ook even meelezen in plaats van hun op kroeggebabbel en vriendjespolitiek gebaseerde meninkjes als ultieme wijsheid te presenteren. Geschenk niet in geschenkenregister = foute boel. Kun je hoog springen, kun je laag springen, maar de kant die je in ieder geval niet moet opspringen is roepen dat het allemaal een privé-kwestie is. "De positie van een Kamerlid of Minister die zegt: ‘Ik maak zelf wel uit met wie ik praat,’ is in 2017 zelfs in polderland Nederland niet houdbaar. Om vertrouwen te kunnen hebben en houden in ons politieke systeem, om dat systeem legitiem te laten functioneren, moeten we mee kunnen kijken, moet dat systeem transparant zijn." Moeten we er soms een nietje doorheen slaan, Alexander?
Reaguursels
InloggenDank zij de ridicule framing van Geen Stijl kan inmiddels elke dakloze beweren dat hij (m/v) in een PENTHOUSE woont. Hou toch op.
Het is werkelijk onvoorstelbaar dat politici, journalisten en Amsterdamse mondaine burgers werkelijk proberen te betogen dat dit een privékwestie is. Wat nou als Tunuhan Kuzu een goudstaaf t.w.v. €500.000,- uit Istanbul verstuurd krijgt door een 'oude vriend' die toevallig ook een neefje is van Erdogan? Of Wilders zo'n gift uit Moskou? We zijn echt knettergek geworden.
haahah .. sorry jongen ik heb geen kleingeld voor een fooi , oh wacht kijk ik heb nog wat sleuteltjes van een flatje .. hahaha mannetje pechtold moet toch wel bijzondere diensten geleverd hebben om zo 'n fooi te krijgen .
Gaat het NRC hier nog een suggestief stuk met allerlei vage insinuaties ?
Is de belasting op de echte waarde afgetikt?
De rode kop van Peggie de Sjoemelaar zegt al genoeg: er is hier duidelijk meer aan de hand.
Hij heeft al een verleden van bedrog en sjoemelen in Leiden, met de zogenaamde verontreinigde grond. Dit heeft indirect tot de dood geleid van de oorspronkelijke eigenaar.
Dan het privé-vliegtuig van de super-corrupte Oekraïnische oligarch.
Nu dit te laag in de boeken staande erfenis-geschenk van een Canadese diplomaat.
WAT IS HIER AAN DE HAND?
Dit moet gewoon tot de bodem toe uitgezocht worden en kan niet zomaar weggewuifd worden.
Dan ook nog de invloed van de Oranjes via Ollongren en het CETA verdrag.
Welke echte onderzoeks-journalist bijt zich hierin eens vast?
Kan iemand mij vertellen waar ik in scheveningen een apartement van 135K kan kopen ??
Hou toch op man! 135 ... laat je nakijken en anders zie funda
Nederland 2017. Afgezakt tot een corrupte bende, de straat word geregeerd door sissend import- gajes. Bejaarden liggen in de stront, aantal daklozen explodeert, een liegende "onderste steen' glibber aan het hoofd, die het allemaal heel erg "gaaf" vind. NL: RIP.
Ik stel voor. Motie van wantrouwen betreffende corruptie en Peggy. Motie wantrouwen betreffende leugenachtige d66 met hun verbod op democratie. Motie wantrouwen betreffende Rutte vanwege leugens en die 1000 euro die we nog van em krijgen. Tijd voor nieuw bloed!
Wie gaat dat achterbakse mannetje nu aanpakken?
Ze gaan proberen de ophef over de " feestdagen" heen te tillen in rustiger vaarwater en dat Jan Publiek het vergeet.
www.tweedekamer.nl/sites/default/file...
pagina 2/14
Overzicht van de integriteitsregels
Het Statuut voor het Koninkrijk der Nederlanden, de Grondwet, de Wet beëdiging ministers en leden Staten-Generaal, de Wet incompatibiliteiten Staten-Generaal en Europees Parlement, de Wet schadeloosstelling leden
Tweede Kamer en het Reglement van Orde van de Tweede Kamer der Staten-Generaal bevatten regels die direct of indirect zien op de integriteit van de leden.
3. Opgave van nevenactiviteiten en –inkomsten, relevante belangen, (deels)
aangeboden buitenlandse reizen en geschenken van waarde
De leden dienen opgave te doen van hun nevenactiviteiten en –inkomsten, belangen die redelijkerwijs als relevant kunnen worden beschouwd, buitenlandse reizen waarvan de vervoers- en verblijfskosten geheel of gedeeltelijk door derden zijn betaald, en geschenken en voordelen die een bedrag van 50 euro te boven gaan. Deze informatie wordt door de Griffie Plenair opgenomen in de daartoe bijgehouden registers, die voor een ieder ter inzage liggen.
Al is de leugen nog zo snel Pechthold verstopt hem wel.
Mijn zus, ambtenaar bij Rijkswaterstaat, heeft een kerstbrood gehad van een aannemer. Moet zij inleveren bij haar leidinggevende en via e-mail een melding van maken. Pechtold krijg een appartement van een diplomaat....... ach laat maar. Wat een land.
Gruwelijk. Uw zus verdiende dat stuk brood
Als een flat mag, dan mag een koffer vol geld toch ook?
Dat die Canadees geen ambassadeur meer is, dat zal. Ik zou wel eens willen weten of hij misschien ergens een voetje in het bedrijfsleven heeft.
De Koreaanse Slet is goed vertegenwoordigd in de comments alhier. De analogie met een blind paard dringt zich op al lezende. Hij/zij reageert louter op aansporingen van anderen en bij plagerijtjes trapt hij/zij naar achteren. Verder geen idee waar hij/zij heen wil. Een treurig geval. Doodzwijgen is denk ik de beste remedie tegen de stortvloed aan pseudo wijsheden van deze notoire querulant. Dan kruipt deze trol weer terug in zijn slijmerige hol. En ja... dit is louter ad hominem. Ik weet het allemaal al, betwetertje.
Reageer liever inhoudelijk op mijn eerdere vraag wat je in deze contreien toch uitvreet. Houd je van kansloze missies soms?
De bevolking krijgt de regeringen waar ze zelf om gevraagd hebben.
Zegt trouwens genoeg over een bevolking die al pakweg 30 jaar stempt op de maffia partijen te den haag met als hoofdkantoor Brussel.
En de paar partijen die het beste voor hebben met de bevolking worden steevast belachelijk gemaakt door de maffia te den haag,Brussel,media en de meerderheid van de bevolking.
Dit land is knettergek en rijp voor de ondergang.
Ach als je dat echt meent.. Dit land staat wereldwijd hoog tot zeer hoog aangeschreven op allerlei positieve indicatoren. Maar het is wat je wil zien, kennelijk.
Klein puntje. Als je Hongaarse nazi een dag na de presentatie al moet terugtreden, dan is het niet zo vreemd dat je een beetje belachelijk wordt gemaakt.
Ja Wilders heeft t probleem dat hij als maffe struisvogel vreemde personen aantrekt
Opmerkelijk dat er hier nog mensen zijn die denken dat er niets aan de hand is. Toen Pechtold voor de eerste keer op camera naar zijn cadeautje werd gevraagd kreeg hij een vuur rode kop (bloosangst)! Dat gebeurde omdat hij onvoorbereid uit het niets werd geconfronteerd met zijn heimelijke praktijken en realiseerde dat het was uitgekomen. Roodaanlopen (blozen) is een natuurlijke lichamelijke reactie waar je namelijk niets tegen kunt doen, en laat dus zien dat hijzelf weet dat er iets niet in de haak is! Ik vind het heerlijk, niet omdat ik denk dat Pechtold het veld zal ruimen, maar omdat iedereen weet dat hij de eerste zou zijn geweest die met zijn bloedhond-ogen voor de camera gestaan zou hebben als het over zijn vriend Wilders zou gaan.... Dan, ja dan was het natuurlijk niet een privé kwestie....
Eucalypta Ollongren laten roeptoeteren dat de Russen hier het nieuws beheersen, zonder enig spatje bewijs.
Maar kereltje Pechtold vliegt wel naar de oligarchen en de chocoprins in Oekraïne en geeft dat douceurtje ook niet op. Rara dekoreaanseslet.
Schenkingen zijn per definitie prive-zaken. Tenzij het maatschappelijk nut beogende organisaties betreft zoals het KWF of Rode Kruis. Maar Pechtold heeft geen enkrl maatschappelijk nut. Hij is, ja, inderdaad, een nietsnut!
Prins Bernhard ontving zijn steekpenningen van Lockheed ook prive. De Clintons ontvingen de 140 miljoen steekpenningen voor de uraniumdeal van de Russen ook prive, maar die waren nog wel zo slim om daar een fondsje voor op te richten. De Clinton Foundation. Alleen konden de Vlintons zelf ongelimiteerd grssien in de kas van het Clinton slushgonfs. Bijzaakje.
Met een flesje wijn of een balpen van een tientje koop je geen invloed. Met reisjes met prive-jets naar de Oekraiëne en penthouses wel.
Het dondert er niet toe of je een penthouse krijgt voor bewezen diensten of dat die diensten in de toekomst nog van je verwacht kunnen worden. Het maakt je chantabel.
En daarom.moeten giften in het register worden vermeld. Nu deed P dit stiekum niet en nu is het een grote rel. Had P dat wel gemeld, zouden er ongetwijfeld vragen gesteld zijn. Maar niemand had P kunnen betichten van achterbaksheid en het achterhouden van belangrijke zaken. Ik heb nog nooit een politicus zichzelf zo in zijn eigen voet zien schieten. Werkelijk genieten dat het nu uitgerekend Pechtold is! Die kop van hem, toen ie betrapt werd... Hij heeft altijd al een hondenblik, maar nu keek ie echt precies als een hond die in de Kamer zat te schijten terwijl z'n baasje net binnenkwam.... werkelijk on-be-taal-baar!!!:-):-)
De Koreaanse Slet | 20-12-17 | 09:13
Dit doet -ie nou altijd, als hij geen punt heeft. Gaat -ie stemming proberen te maken. Over Omtzigt schreef De Koreaanse Slet panelen vol met beschuldigingen, die allemaal leugens bleken.
En kijk hem nou hier.
Ik blijf bij mijn standpunt dat Omtzigt wist wie deze man was, dat hij luisterde naar de leugens van aluhoedjes en dat hij een platform bood aan Russisch nepnieuws.
Zag je ook aan de SMS.
Omtzigt wist wat er gaande was en dus toch een Russische spion *kuch* asielzoeker een platform gaf om de nabestaanden extra pijn te geven. NEE dus NEE.
Omtzigt faalde grandioos. Dat zeg ik niet. Hij zegt zelf dat hij uitermate onzorgvuldig handelde. HIJ ZEGT HET.
Ah, er komt geen onderzoek naar de integriteit van Pechtold (Elsevier)
En gaat over tot de orde van de dag.
Heel veel vergelijkingen die worden gemaakt in deze kwestie, gaan mank. Maar eentje vind ik treffend.
Die van de politieman, die iets lulligs aanneemt. Die wordt geschorst, hangende een ernstig onderzoek.
Nou. Hier krijgt iemand met een nog zwaardere functie, waar minstens net zoveel vertrouwen in nodig is, iets van meer dan een ton, misschien zelfs tonnen, cadeau. Waarom zou de systematiek hier anders zijn dan bij de politieman? Let wel, er zijn genoeg echte rechtsregels in het staatsrecht die hier over gaan. Met dezelfde strekking als die over een politieman, alleen dan zonder, of met weinig opsporingsmogelijkheden omgeven, en niet makkelijk te sanctioneren.
En daar nu, doen alle andere figuren die een rol spelen, in de politiek, laatdunkend en schouderophalend over.
Der mensen die zouden moeten onderzoeken en sanctioneren.
Nou. Ben ik nou bezopen?
Nou niet coherent. Wat wil je zeggen?
Kereltje Pechtold, tja.
Altijd anderen de maat nemen met veel bombarie en arrogantie en nu zelf ermee weg denken te komen.
Dat lukt wellicht als je het journaille in je zak hebt zitten.
Interessant om te zien hoe die meekronkelen met deze aalgladde praatjesmaker. Doodzwijgen en vergoelijken terwijl ze Baudet of Wilders allang al kwijlend hadden gelyncht. Alsof een gewone Nederlander dat inmiddels niet doorheeft. En maar blijven janken om die FvD, want dat zijn racisten en nazi's.
Weer illustratief voor de d66 haat (omdat die partij namelijk wel redelijke standpunten inneemt in het debat over de EU en migranten, bijvoorbeeld) om dit tot enorme proporties op te blazen.
Pechtold was allang bevriend met deze man, deze man was allang uit actieve politiek vertrokken dus nee, het heeft waarschijnlijk geen invloed gehad op de politiek. De enige reden om het wel te melden zou zijn dat nu GS probeert hem hierop af te branden.
Quto van Jeroen Vullings:
"Verslaggever Vullings gelooft dat niet. "Deze diplomaat is allang uit dienst en had in 2004 zijn carrière afgerond. En ik denk dat D66, met of zonder appartement, toch wel voor CETA was geweest."
En inderdaad. Maar nee, Pechtold moet kennelijk dood want hij is d66.
Nee hoor. Dit is klassiek gedrag van mensen die zichzelf beter achten dan ze werkelijk zijn of konden zijn en vervolgens in blinde woede om zichzelf heen gaan slaan. Je vindt het onder arme mensen, rijke mensen het is traumatisch.
Pechtold is gewoon een pedante lul die meer voor elkaar krijgt dan jij en ik samen (en het hele roze legioen) en dat haat men.
Maar een KGB spion of notoire oplichter? Daar fappen ze zichzelf klaar op.
Yep yep yep. Leer mij het publiek hier kennen.
Hoi alexander.
Hopelijk wordt de reis naar Oekraïne ook onder een vergrootglas gelegd, het dedain druipt van het gezicht van deze charlatan, nee ik ben geen fan van deze man.
lanexx | 20-12-17 | 09:21
Nee dat was duidelijk. Het is uiteraard stom van hem hier geheimzinnig over te doen, hij weet dat de lijn tussen prive en politiek dun is voor iemand op zijn positie. Maar de vrachten vol bagger die d66 nu over zich heen krijgt (zo'n beetje de enige partij die tamelijk onkreukbaar was) is niet terecht.
Iets zegt me dat men d66 hier haat, alleen omdat ze niet heel hard mee huilen met alle vreemdelingenhaat en kort door de bocht redenaties over de EU.
En inderdaad. Maar nee, Pechtold moet kennelijk dood want hij is d66.
Nee
Pechtold moet opzouten omdat hij een flat heeft aangenomen en dit niet gemeld heeft.
Als je voor Pechtold bent, schort er sowieso iets aan je menselijke inschattingsvermogen. Waarom zien mensen iets in iemand die zo overduidelijk met twee maten meet. Zo simpel licht het. En waarom zou iemand die iets met 'gewone mensen' heeft, voor CETA of TTIP kunnen zijn? Of de sleepnetwet enz. enz.
Is dit nog nieuws? | 20-12-17 | 10:19
Wat niet verplicht is en ook niet wettelijk vastgelegd.
Er is geen corrupter land in West-Europa dan België (ik heb er nogal wat vrienden in belangrijke functies). Heel veel beleidsniveau’s (federaal, regionaal, gewestelijk, lokaal, Vlaams, Waals, Brussels, Duitstalig gewest..), tig onduidelijke (versneden) bevoegdheden, etc. Nergens zijn er meer regeringen en machtspolitici per capita en nergens kan je bijgevolg meer regelen, lobbyen en ‘arrangeren’. Onze vrienden noemen het al lachend ‘Sicilië aan de Noordzee’. Maar als ze (de MSM) je daar betrappen met de ‘smoking gun’ in je hand (smeergeld) dan lig je er gegarandeerd uit! Denk bv. maar aan de smeergeldaffaires rond Augusta (aankoop helicopters leger), die zelfs de toenmalige Belgische (jaja) Secretaris Generaal van de NAVO (Claes) a posteriori nog zijn kop heeft gekost. Als Pechthold kan blijven zitten in zijn pluche zetel, dan zijn de Nederlandse MSM (die de macht moeten controleren) nu FINAAL moreel failliet, evenals de controle organen van onze Tweede Kamer. En tevens is België niet langer het ‘Sicilië aan de Noordzee’, maar wel Nederland.
Breek me de bek niet open over Nederland, wij doen echt niet onder voor de belgen zeg ik U..
*kuch*
www.quora.com/What-are-the-most-corru...
Okay maar serieus. Dat is Italië. En als je buiten de EU zoekt Albanië, Oekraine of Rusland.
www.thelocal.it/20160127/italy-is-sti...
Ach kom op, Nederland corrupt. Doe ff normaal.
Niks *kuch*. Corruptie en corruptie zijn verschillende zaken. Ik heb het niet over 50 dollar tussen je paspoort frommelen om in pakweg Oekraïne de grens over te geraken of aan een politieboete te ontsnappen. Het gaat hier over pay-offs op niveau tbv politieke beïnvloeding. Alles hangt af van hoe je het meet. En als het wel lukt, gaat niemand het je vertellen (in dit geval), dus probeer het maar te meten. Mij gaat het vooral over het feit dat hij betrapt is en lijkt te ontsnappen omdat zijn positie niet onhoudbaar wordt gemaakt door pers, volk,.. Openlijk gedogen is het toppunt van corruptie.
In Nederland is de corruptie gelegaliseerd via het kartel, de baantjesmolen, de infiltratie van de maatschappelijke haarvaten met partijleden (ambtenarenapparaat), een gesubsidieerd propaganda-apparaat in de vorm van 'maatschappelijk' zeurorganisaties, de NPO en de MSM. Als corrumperend en dwingend systeem het beste ter wereld inderdaad. En er gaan miljarden in om.
Kortom: jammer dat dit weer zo persoonlijke modderige toestand moet zijn, waar het prima ook aanleiding had kunnen geven tot een debat over wat nu precies het nivo van transparantie is dat in de moderne fact-free (met d66 voorop daarin ja) en zich weer langzaam richting totalitair bewegende informatiesamenleving passend is voor politici in het bijzonder en overheidsmedewerkers in het algemeen. Daar had GS met deze scoop ook weet eens een voortrekkersrol in kunnen pakken. Helaas cateren we hier tegenwoordig vooral voor de domheid.
Als er 1 partij is die fact-free politiek bedrijft is het de PVV wel.
Wat zijn onze Kamerleden toch ook een zielepoten. Lees op dat blog van Voermans dat Anne Mulder zeven keer op uitnodiging naar ADO is geweest.
Dat dient natuurlijk na keer 1 geen enkel kennismakend/leergevend nut meer. Dat zo'n Mulder dan niet zegt 'joh leuk ik kom, en ik kom naast je zitten, maar stuur me even een rekening voor dat kaartje'. In plaats van doen dat het voor werk is.
Wat hij doet, mag wel - maar dat op zichzelf is geen argument om het te doen. En het ziet er zo treurig uit.
De hele heisa rondom dat geschonken appartement is weer eens illustratief voor D66. Zoals we dat recentelijk zagen met het referendum wordt ook hier een eigen D66-invulling gegeven aan de regels tijdens het spel. Omdat dat het de partij zo nu even beter uitkomt. En ze komen er weer mee weg want nergens breed uitgemeten in de media. Het had Wilders moeten overkomen en het land zou onder leiding van Pechtold en de mainstream-media wekenlang te klein zijn.
Het verschil tussen prive en politiek is er niet. Gewoon niet. Als Markie Rutte met een ijzeren bal in zn bek door twee negers in zijn reet geneukt wordt elke nacht, dan is dat echt niet 'een privekwestie'. Die man moet in Europa straks dingen voor NL regelen, dan kan dat dus niet. Hier geldt hetzelfde. Al was Alexandertje die man zn schandknaapje, maakt niks uit. Waarom meldt je het niet, als het niets is? In het licht van CETA is dit gewoon verdacht. Boven. Alle. Twijfel. Verheven. Moeilijk hoor. Weg met deze man. Er zijn VVDers en PVVers voor minder geslachtofferd.
Als ie zich door twee negers laat pakken is het wel een prive kwestie, uiteraard. Waar een politicus zijn piemel in steekt is helemaal prive, tenzij onder de 18 jaar uiteraard.
Gebeurde
Spijkers op laag water GS. Dat peggold niet dezelfde transparantie nastreeft als de veel van ons was al duidelijk, en dat van corruptie geen sprake is mag duidelijk blijken uit de openbaarheid van wat er
Is ook geen corruptie, het geschenkenregister is namelijk niet verplicht, de politicus in kwestie was al sinds 2004 uit dienst. Er is geen wet overtreden ook nog eens. Maar dom is het wel.
atheïstisch stemvee | 20-12-17 | 08:45
Inderdaad. Geen sanctie uit de regels voor dat geschenkenregister. En hard bewijs voor een tegenprestatie, die corruptie zou aantonen, ligt niet op tafel.
Maar de vraag of er rechtsregels worden geschonden, is niet afhankelijk van de vraag of er een sanctie op staat. Of, of er een handhavingsapparaat is ingericht.
We hebben geconstateerd dat inderdaad een regel is overtreden, maar we kunnen er niets mee ;)
Wilders heeft een brief gestuurd naar presidium. Ze gaan er naar kijken. "Een Kamerlid dat giften of voordelen aanneemt en niet registreert, kun je weinig maken." (Voermans)
Dat argument van privépersoon/politicus blijft een raar verhaal en is onhoudbaar. Ik denk dat dit aan hem blijft kleven.
Iets zegt me dat Alexander in het verleden niet alleen chauffeursdiensten aan deze Canadese diplomaat heeft geleverd.
Hij heeft ook de plantjes water gegeven.
441 reaguursels over niks. Da's best knap.
Die van jou springt er idd boven uit qua diepgang..
Mja in alle eerlijkheid ben ik daar best veel aan schuldig. Verder heb je gelijk.
@De Koreaanse Slet, hoe weet jij dat dit niks is? Het is nog afwachten hoe ze dit recht gaan proberen te breien, als dat lukt dan kan je achteraf pas gaan zeggen dat het niks was. De reactie van Pechtold, toen hij voor het eerst voor de camera naar zijn niet opgegeven cadeautje werd gevraagd en knalrood aanliep was veelzeggend! Lichamelijke reacties zoals blozen heb je namelijk geen controle over, die lichamelijke reactie was dus veelzeggend, zijn lichaam gaf aan dat hij door de mand was gevallen!
De Koreaanse Slet | 20-12-17 | 08:43
Je begrijpt me wel. Ik spreek geen woord Spaans.
Zonder maar een greintje hulp van Russen, wordt ons staatsrecht ondermijnd en zelfs deels afgeschaft.
De Nederlandse bevolking is steeds de dupe. En wordt nog beschuldigd ook, van beïnvloedbaarheid door buitenlandse mogendheden.
Okay... Wat zuip jij en mag ik ook wat!?
Man twee reaguursels en er staat geen leesbare zin in. Probeer het nog een keertje.
De zelfbenoemde adel regeert dat het koningshuis idolaat adoreert en het volk keihard negeert.
Hahaha geen lijk geen zaak! Roept dekoreaanseslet. Waar staat het allemaal in een wetsartikel?! Roept -ie, over ons grotendeels ongeschreven staatsrecht, dat weldegelijk bestaat uit echte rechtsregels, die politici toch echt verplichten zich aan deze te houden.
Dit soort dingen wordt geroepen uit daderlogica.
Bosma (lid presidium) stelde eerder al dat er waarschijnlijk geen sanctie opgelegd kan worden. Wim Voermans zegt ook al zoiets in zijn blog. Het lijkt dus een vertrouwensvraagstuk te zijn tussen Pechtold en Kamer.
Lijkt me een leuk projectje voor FvD. Die schijnen over een uitstekende advocaat te beschikken.
echt_links | 20-12-17 | 08:17
Toch? Hiddema is een lul maar hij is best goed. Waarom niet? Spreek hem aan. Kost een beetje maar dan heb je een antwoord.
Gaan we doen. P is chantabel geworden door al deze giften. Via via in het Haagse ken ik de ware reden van de echtscheiding van P maar al te goed. Het ging er Tirools aan toe in Scheveningen zullen we maar zeggen.
'Hiddema is een lul' toe maar. En maar blijven ageren tegen de toon van het debat en holle frases als 'samen zijn we sterker' blijven debiteren. Kruip toch terug in je hol, trol. Doe het!
Jacometti | 20-12-17 | 08:29
Ik mag HIddema toch een lul vinden? Jeetje wat ben je overgevoelig sneeuwvlokje. Mijn huidige advocaat vind ik ook een lul. Maar hij doet zijn werk goed. En mijn boekhoudster? Wat een kutwijf.
echt_links | 20-12-17 | 08:27
Doen.
@DKS... Jij noemt het een boekhoudster.. maar even voor de rest van de reaguurders, even wat duiding, u en ik noemen dat gewoon een Curator.
Mark_D_NL | 20-12-17 | 08:45
Wat heeft dit met musea te maken?
DkS
Sneeuwvlokje? Lul toch eens normaal. Enne.... je mag iedereen een lul en een kutwijf vinden maar ga anderen dan niet constant de maat nemen over gebrek aan diepgang, tone of voice en God weet waar jij allemaal je morele cirkelzaag in zet. Hypocriet miezertje.
Het zal toch niet allemaal poppenkast zijn zoals sommige types van wie het aluministenhoedje te strak zit al jaren hebben lopen beweren?
Het hele kartèl is outerparty.
Dat wat de proles mogen zien en dat wat de innerparty uit de wind* houdt.
*vuur en zwaffel
Pechtold was destijds toch ook betrokken bij die bodemsaneringsfraudezaak in Leiden, die een plaatselijke ondernemer uiteindelijk de dood in heeft gejaagd? Misschien daar nog eens even gaan wroeten?
Neem. Een. Advocaat. Niet. Lullen. Maar. Vullen.
Ik hoor een echo.
Dat klopt!
Hij had een bodemsaneringsbedrijf o.i.d. vervalste rapporten laten schrijven dat grond ernstig vervuild was. Grond was dus niet vervuild. De eigenaar kwam er pas later achter, nadat hij voor een habbekrats grond van de hand moest doen. Pas toen kwam hij erachter dat er fraude in het spel was en door emoties overmand kreeg deze arme man een hartaanval. Het is nauwelijks in de pers geweest.
Er moet een diepgravend onderzoek komen naar deze man. Schenkingen ontvangen (een apartement notabene!), opgenomen in een testament van een man, een niet-familielid. Het verlenen of faciliteren van duistere financiele hand-en spandiensten zou goed kunnen, Maar een apartement krijgen en opgenomen worden i.e. testament van een man die geen familielid van je is... laat bij mij echt de alarmbellen rinkelen. Kom maar uit de kast Pechtold. :-)
Waar zijn de voorgedrukte aangiftes wegens corruptie.
Het lijkt mij dat we maar aan een rechter moeten vragen hoe deze situatie ter interpreteren.
Nogmaals. Je bent ingezetene van het Koninkrijk der Nederlanden. Als jij denkt dat er iets mis is kan je gewoon aangifte doen. Maar als je echt hardcore bent neem je een advocaat. Kost je tenminste 200 euro maar dan heb je juridisch advies. DOEN!
@DKS 200 euro voor advocaat... Flesje Zwarte Kip misschien, maar hier in het westen zijn advocaten wat duurder, en beter, dan in dat donkerbruine oosten waar jij je hondenhok hebt staan....
Mark_D_NL | 20-12-17 | 08:29
Per uur lieverd. Per uur.
@DKS Per uur. Schijntje dus daar in Bruinkoolland. In NL begin je voor een simpele advocaat al bij 250 Euro voor een uurtje slecht advies. Dat is zeker wel een paradijs daar, goedkope vrouwen, goedkope drank en goedkope advocaten.. lijkt mij een paradijs.
Nou ja ik dacht dat ik dicht bij het minimum zat. Mijn oom, neefjes en nichtjes rekenen inderdaad ietsjes meer maar soit.
Het fopregister en hoe de kamer dat accepteert toont de zwakte van onze politiek aan. Het "ons-isme" van het partijkartel heeft perfide systemen opgeleverd. En dat het juist Pechtold is, maakt het nog gênanter. Die heeft in 2016 al een waarschuwing gehad, omdat hij een vliegreisje naar zijn malafide vriendjes in de Oekraine aangeboden kreeg. Toen was de aangifte wat vertraagd heette het. Afijn, het maakt wel duidelijk waar Pechtold zijn belangen zitten. Namelijk bij grote handelsverdragen met de EU. Of het nou Canada is of de Oekraïne, blijkbaar zijn daar de leuke dingen voor Peggold te halen. Ach, en het afschaffen van Nederland en de Nederlanders is altijd al iets waar zijn zwarte hart sneller van gaat kloppen.
Kom op. Ga er gewoon voor. www.gofundme.com Maak een fonds en neem een advocaat. Pak Pechtold.
Pechtold is door al deze giften chantabel geworden.
Idd. doorpakken, bv door een klacht in te dienen bij de "Group of States Against Corruption (GRECO)", "Corruption prevention in respect of members of parliament, judges and prosecutors" te Strasbourg.
Het schenkingsregister in bananenland NL is immers een grote dikke, vette, tandeloze hoax gebleken (met dank overigens aan vriend Pechtold!!!), nep dus. Wél braaf BIC pennetjes van 3.50 Euro declareren, maar geen vluchten met privé jet naar politieke vrienden in een ander bananenland? Onroerend goed schenking niet melden twv 135k door een vreemde mogendheid?? Want 'privé' of zoiets.
D66 altijd zo ontzettend pro EU en transparantie? Toch?? Nou dan!
Neem een advocaat. Klaag Pechtold aan. Het is je minstens 200 euro waard toch? Ik zeg doen. Geen woorden maar daden.
www.gofundme.com Doe het.
@De Koreaanse Slet
Kunt geen sanctie afdwingen. Gaat over vertrouwen. Dat is iets tussen Pechtold, parlement en wellicht journalistiek.
atheïstisch stemvee | 20-12-17 | 08:06
Het staat je als burger geheel vrij om een advocaat in te huren en Pechtold juridisch aan te pakken. Pechtold staat niet boven de wet. Als jij denkt dat er een zaak is dan moet je dat doen. Wel op jouw kosten.
Lijkt me een leuk projectje voor FvD. Die schijnen over een uitstekende advocaat te beschikken.
De Koreaanse Slet | 20-12-17 | 08:14
Dat zou dom en kostbaar zijn. Maar goed.
atheïstisch stemvee | 20-12-17 | 08:21
Ik zie niet waarom je dan iets durft te zeggen. Je lult liever dan je piemel op tafel te leggen? Als het puntje bij paaltje komt ren je liever weg?
Mooi. Weten we dat ook weer.
De Koreaanse Slet | 20-12-17 | 08:24
Ik reageer wel weer op je als je weer een beetje bij zinnen bent. Je lijkt wel verblind door haat op dit moment. De groeten.
atheïstisch stemvee | 20-12-17 | 08:29
Haat? Ik zeg gewoon dat je woord bij daad of daad bij woord moet voegen. Pechtold is toch de lul? Nou. Doe het dan. Het kan en het mag. Neem een advocaat en pak hem.
DKS
Zo verblind door emotie dat je niet eens meer leest wat ik schrijf. Echt, volgende keer beter slet. Doei
atheïstisch stemvee | 20-12-17 | 08:47
Nou nou nou. Staart tussen de benen en weg weer. Prima hoor.
Nee je moet gewoon lezen wat er staat. Niet wat jij denkt dat er staat.
lieverdeauddanreaud | 20-12-17 | 07:23
Yep. We zijn verloren als we aan 'tribalisme' gaan doen. Dat is voor Feyenoord en Ajax 'fans' maar niet voor politiek. Alle goede politici vochten elkaar de tent uit in de kamer maar gingen later lekker samen grappen en een biertje drinken. Ik mis die tijd. Discussie is goed. Haat is slecht.
Tribalisme? Lijkt eerder een tijd van de messiassen. Elke zuil zijn eigen heiland: Klaver, Terry, Wilders, Kuzu of toch een EU-kongsie. Zodra de eigen zuil een absolute meerderheid haalt zullen de poorten naar de hemel open gaan. Dit kritiekloze is de achterban aan te rekenen.
De geschiedenis leert anders. Maar sterkte. Jij je Kuzu of Terry of welke eikel je kiest. Ik blijf en ga voor het 'samen sterker' principe. Helaas ga ik het eindverhaal niet meemaken. Maar polarisatie kan sterk zijn zolang het geen haat wordt. Ik heb niet meer een gevoel dat we met elkaar praten, argumenteren of samenwerken. Het begint lelijk te worden. En ik begin me meer en meer onprettig te voelen. Eens of oneens. Maar dit is niet goed.
Het was meer een observatie die aansloot bij die van jou dan een aanval of keuze ;) Zoals je al zei; haat is slecht. Absolute waarheden ook.
DKS
Je kunt beginnen met je account hier op te heffen. Doe het!
Jacometti | 20-12-17 | 08:27
Waarom? Ik praat toch met je. Ik geef je antwoorden. Jij stelt overigens geen vragen. Wil je niets weten?
" . Ik blijf en ga voor het 'samen sterker' principe. "
Wat lul je , je zit ergens in het Oostblok, op afstand met rood aangelopen kop te parasiteren en je druk te maken over iets waar je part nog deel aan hebt .
Castor12 | 20-12-17 | 09:04
*kuch*
Parasiteren? Druk maken?
Nee lieverd. Ik teer gewoon op mijn eigen geld. En druk maken? Man ik lach jullie uit. De term domrechts is niet misplaatst. Veel blaat weinig wol.
wat meest eigenaardig aan deze hele 'prive' kwestie is, we hebben te maken met een politici die wettelijk gaat over de privacy van burgers, (sleepwet) en de mening van burgers (afschaffen referendum) daarvoor met een stalen gezicht de rechten daarop wel voor zichzelf claimt als burger, maar verwerpt voor hen die hij hoort te vertegenwoordigen. Deze man gooit niet alleen zijn geloofwaardigheid ten grabbel, hij manipuleer eenieder met zijn gedraai en gedraai en gedraai.. Kom op zeg, van een 'vriend' gekregen die toevallig hij ook in het politieke veld tegenkomt..
Ik zou zeggen:. DOORPAKKEN!!!!
www.dagelijksestandaard.nl/2017/12/app...
Joh www.youtube.com/watch?v=CpzbJ7OdXcA
@ De Koreaanse Slet | 20-12-17 | 07:52
Wat is je punt??
Dat je niets gaat doen.
@ De Koreaanse Slet | 20-12-17 | 08:01
Lezen is niet je sterkste punt en trollen je hobby.
Nee hoor. Ik heb gewoon gelijk. Je gaat niets doen. Eigenlijk en stiekem ben je een heel zwak mens. Dat geeft verder niet. Maar dan moet je niet stoer doen, met je doorpakken. Wijf.
@ De Koreaanse Slet | 20-12-17 | 08:27
Zo triest maar ook tegelijkertijd herkenbaar. Argumenten zijn er niet dus ga je beledigen en schelden. Ik snap het wel hoor. Want je reageert (bijna) overal op. Dat suggereert dat je eenzaam bent. Alleen. Dat er niemand is die ECHT naar je luistert. Dat je alle tijd van de wereld hebt maar desondanks moederziel alleen bent in een overbevolkte wereld.
(Gratis) Tip van mij: de basiszorg is er voor iedereen, ook als je het niet kan betalen. Die er maar wat mee!!!!!
Maar goed, evenals zijn partner in crime Haga blijft hij gewoon zitten tot een WC-eend-onderzoekscommissie hem over een jaar of vier achteraf toch schuldig verklaart.
Wat? Wybren van Haga (VVD) melkt huisjes. En dat gaat hem kosten. Ben jij wel helemaal 100%?
*onschuldig verklaart.
Na een jaar of vier is iedereen alweer verder gegaan met z'n leven en zijn de details van het gebeuren allang weer weggeebt. Het zal dan hooguit nog worden opgepakt door de jongens en meisjes van de Geenstijl.
Misschien mag het strikt genomen wel. Ergens zal het juridisch wel kloppen en ergens zal het op papier ook wel niet bijten met de functie van Pechtold. Hij komt er derhalve staatsrechtelijk wel mee weg. Echter het is zeer onhandig voor de beeldvorming van Pechtold als politicus. Dit blijft kleven aan hem, vanzelfsprekend. Het is geen aimabel mens zo komt hij sowieso niet over. Maar misschien is dat arrogante pedante hem tot nu toe vergeven door Nederland, me se doordat hij zo glad is en met alle winden mee waait.de man was nergens op te betrappen omdat hij simpelweg uitsluitend nietszeggende politiek correcte meningen produceerde. Tot hij aan de regering mocht deelnemen. En juist nu komt zoiets als dit uit. Het zal zijn carrière onherstelbaar beïnvloeden in negatieve zin. Pechtold is nu wel ergens op betrapt en het is een mega bedrag. Wat zit er nog meer in de kast? Nogmaals het zal best vergoelijkt worden maar waar rook is, is vuur. De betrouwbaarheid van Pechtold is weg.
Maar hij kan zich nooit meer permitteren iets over eventuele financiële belangen van anderen te zeggen.
mallekater; en over prive zaken.. sleepwet! Mocht een burger nu voor een commissie komen vanuit die sleepwet... is prive meneer!
Bij een normaal mens ,staat de belastingdienst twee man sterk al op deurmat.
Hij was een huis vriend, ga eens bij zijn ex vragen hoe het zit met die huisvriend.
Sommige mensen (wellicht ook Geert Wilders) zijn gewoon jaloers omdat ze niet zulke vrienden hebben.
Die Serge is een hoogbejaarde gepensioneerde man die in zijn werkzame leven ooit ambtenaar was, en graag met de warme hand zijn materiële shit weg wil geven.
Niks meer en niks minder.
Moet je straks met Kerst ook alle geschenken aangeven? Er is altijd wel belangenverstrengeling.
Regels daar moeten wij ons aan houden en peggold ook.
Haha, Tuurlijk. Heb hele goede vrienden maar zo’n cadeau komt niet voor niets.
zwaanshals | 20-12-17 | 07:24
Deed hij dat dan niet? De schenker is hoogbejaarde gepensioneerde man. Wat voor belangenverstrengeling is hiermee van kracht?
Geven? Ik begrijp dit hele verhaal niet. Er is notarieel vastgelegd dat Alexander Pechtold gebruik mag maken van het pand en dat zijn nabestaanden na zijn dood het pand erven. Dat is het. Hoe graag ik ook zou willen ik zie hier geen schandaal in. Mijn enige twijfel blijft bij de 'eed' inzake gunsten. Je kan eventueel dit draaien naar een 'gunst'. Maar dan nog is het een privé gunst en geen politieke. Ik blijf erbij dat dit (of het nu Wilders, Baudet of Pechtold is) een dikke natte scheet is.
hoogbejaard, hoogbejaard, hij is van 1944 en dus nu 73 jaar.. Daarbij staat in de akte van overdracht dat deze bejaarde diplomaat het recht heeft om zakelijk nog gebruik te mogen maken van het appartement. Dus geen vriendendienst maar een zakelijke overeenkomst.
Niet om het een of ander maar in Nederland is dat een leeftijd waarop je als politicus nog prima kunt werken en wetten voor anderen kunt inzetten. In Brussel zitten zelf heel wat politici van deze leeftijd nog te beslissen wat u en ik als burger dient te doen en te laten (Juncker) In Nederland verwacht men zelfs van de burger dat deze op die leeftijd nog prima kan mantelzorgen voor partners en buren en zeker voor zichzelf.
Hoogbejaard ben je als je in de 90 bent..
Koreaanse Slet, het appartement is weldegelijk geschonken aan Pechtold. Deze betaald gewoon alle lasten van dit appartement. De 'canadese' vrind heeft zelf af en toe gebruik voor zakelijke doeleinden van dit appartement. Het is volledig van Pechtold zonder gebruik van als van deze vrind de langstlevende niet meer leeft. Dus zodra mevrouw diplomaat en hij mocht zijn overleden is het geheel van Pechtold om het appartement door te verkopen. Nu nog niet, omdat de vrind nog gebruik ervan mag maken. Het is zoals Pechold aangeeft een geschenk en later gaat het om een erfenis..
fikkieblijf! | 20-12-17 | 07:57
Volgens mij heb je een zaak. Neem een advocaat en klaag Pechtold aan wegens corruptie en dingens. Doe het. *kuch*
Waarom verraadt d66 de fundamenten van d66:
Referenda
Euthanasie
Abortus
Waarom waarom waarom ?
Ze worden eindelijk volwassen?
Overigens? Abortus is legaal en blijft legaal. En als je levensmoe bent kan en mag je euthanasie ontvangen.
Je vergat de gekozen burgemeester, het gekozen staatshoofd en het districtenstelsel.
Daarvoor in de plaats hebben ze nu het kindervragenuurtje.
En sinds gisteren Inkomstenbelasting KH.
Ah... Demonisering. Het woord van boos Nederland. Marcel van Dam noemde Pim Fortuyn een minderwaardig mens. De kogel kwam van links. Nou niet echt. De kogel kwam van een extremistische gek.
Maar vraag ik u. Na Els Borst. Na de dader Anders Breivik. Gaan we hier niet ernstig de fout in? Zijn we niet te happig op het demoniseren van politici? Kunnen we het niet gewoon eens of oneens zijn met de politiek die ze voeren?
SP = Geen gezeik iedereen rijk?
PVV = Geen gezeik iedereen rijk, behalve moslims?
D'66 = Iedereen mag een mening hebben maar het moet wel liberaal zijn. Oh en geld verdienen en een beetje voor de armen zorgen.
PvdA = IEDEREEN RIJK maar niemand luistert meer naar ons.
VVD = Hahahaha
Etc.
Nee Slet, Volkert een gek noemen is niet aan de orde. Hij is gek noch verward. Uitermate doelgericht, gefocused en gemotiveerd. Gek niet anders had hij tbs gehad. Boueri is ok niet gek. Die zit nog wél vast.
Dat is het bewaken van normen en waarden en het verdeigen van wat mijn voorouders hebben gemaakt.
ristretto | 20-12-17 | 07:15
Niet met je eens. Volkert is naar mijn inschatting een ijskoude sociopaat. Gewoon iemand die iets denkt en zichzelf zo grandioos vindt dat hij alles kan doen. Gewoon iemand vermoorden bijvoorbeeld.
Oh wacht... www.youtube.com/watch?v=IFqCJfUKlls
zwaanshals | 20-12-17 | 07:17
Als je trots is wat je voorouders hebben gedaan of de kleur van je huid of waar je bent geboren ben je al verloren. - DKS 20/12/2017
Wat jij gek of niet vind is niet relevant. Iemand gek verklaren is zijn motief ontkrachten én bagatelliseren.
Verwarde mensen doen veel kwaad. Beschermen we ons dan tegen verwarde mensen? Ferdinand is vanwege een moslim kwestie vermoord. Politieke motivatie.
ristretto | 20-12-17 | 07:36
Wat? Wil je zelf geen koffie?
Deze man staat boven het klootjesvolk en zo gedraagt hij zich ook.
De d van democratie heeft deze man verandert in de d van dictatuur met die blonde zweedse troel wil hij er voor zorgen dat de untermenschen niets maar dan ook niets te vertellen hebben.
Held van de bilderberg groep.
Jacometti | 20-12-17 | 06:24
Leuk. Dus jij vindt me niet aardig. Dat mag hoor. Heb je verder iets te melden? Gewoon on topic. Of tenminste iets wat niet als ad hominem beschouwd kan worden? Gewoon iets?
Toch ga ik je een antwoord geven.
Want (ik ben van 2004) en vroeger was dit niet zo. Maar dat was voor dat de psychotische aluhoedjes hier een plekje kregen.
Ik weet niet of jij weet wat GeenStijl was. En zou (IMHO) moeten zijn vandaag. Maar het was zeker niet een eenheidsworst van een zooitje werkloze aluhoedjes die elkaar napraten. Geen zielige bubbel van jaknikkers met geen echte mening, geen kennis van feiten en derhalve geen echte intelligentie. Geen meer een nep-gevoel van ik zeg dus ik ben, zelfs als wat ik zeg stront is. Of onzin. Of feiten-loos. Complete onzin zie ik voorbij komen. Echt stront.
Nee het ging om discussie. Horen. Zien. Lezen. Ik heb veel geleerd. En misschien ook wat kennis meegegeven. Maar dat was toen.
Althans dat was.
Mensen zoals jij denken dat je in je bubbeltje moet leven en dat elke 'tegendraadse' een vijand is en afgeslacht dient te worden. Nou meneer. (gokje) U zit verkeerd. Als u lekker wil cirkel-rukken om uw eigen gelijk (naar uw denken) te horen dan moet u dat lekker doen. In uw opinie; Op GeenStijl is er helaas te weinig tegengeluid tegen de wanstaltige domheid en idioterie van zoveel mensen (en echt onzin).
Wie mist hier de inhoudelijke discussies? Of willen we meer meer meer eenheidsworst?
Ligt de joop server plat ?
Goedemorgen Slet, ristretto?
Inderdaad was er vroeger veel meer onderzoeksgedrag bij de reaguurders om inhoudelijk hun punt te onderbouwen. U kunt mij ook altijd op de inhoud vinden én de vorm. U bent zelf de koning van het met veel dedain wegzetten van een ander met de toevoegingingen stom en dom. Dus klagen over ad hominem is dom om maar eens in uw spraakgebruik te blijven. Uw mening is vaak gebaseerd op een grootse blik van bovenaf. Helaas vinden de meeste mensen hun voeten op de grond als ze lopen. Wensdenken is u niet vreemd gezien de vele missers bij verkiezingen om er daarna een andere draai aan te geven.
Terug naar vroeger. Een scheiding tussen de voorkant en de achterkant het stamcafé zorgde voor het verschil in toon. Serieus en kroeg. Nu loopt dit door elkaar. Flamen kan niet meer. De toon is in de jaren serieuzer geworden zoals het hoort. Diepgravender helaas niet. Redactioneel en journalistiek haalt GS steeds meer naar boven. En dat is voor een weblog een geweldige prestatie.
Afsluitend, ik ben het vaak niet met u eens, maar hé, vrijheid om te verschillen van inzicht.
ristretto Graag.
Niets beter dan een mooie ristretto.
Verder. Ik kan prima praten met mensen. Maar mijn lontje begint korter te worden. Dat is waar. Ik snap wel dat mensen het niet fijn vinden om voor 'dom' uitgemaakt te worden maar ik snap dan weer niet als je het nadrukkelijk uitlegd dat ze toch doordrammen. Gewoon op basis van feiten.
Verder ben ik echt heel erg moe van je gezeik over mijn 'voorspellingen' dat is een grove leugen. In tegendeel ik speculeerde (geen voorspelling) over een eventuele winst voor o.a.
Oekraine referendum
Brexit
Trump
Het blijven allemaal domme keuzes (behalve Oekraine referendum dat was onzinnig) maar ik maak nooit voorspellingen.
DUS KLOOTZAK. HOU DAAR EENS MEE OP.
Goed dat gedaan.
Nee. Het is een feest voor aluhoedjes. Speculatie. Meer een brulblog dan eventjes een lap tekst neerzetten.
En ik heb je lief hoor ouwe rukker. Maar toch vind ik dat het niveau tragisch zakt.
Haha. Jouw reactie zit vol met verkeerde aannames aangaande mijn persoon. Leven in een bubbel? Dacht het niet hoor. Ik zou je niet aardig vinden? Ik ken je niet eens. Ik doe alleen wat observaties en vraag mij daarbij hardop een aantal zaken af. Nog een: ik zou elke tegendraadse meningen willen afslachten. Hoezo? Ik houd juist van inhoudelijke discussies waarbij het prettig te constateren is dat je de argumenten van de ander je raken en je ze eigen kunt maken. Daar zijn discussies m.i. voor. Juist niet om altijd maar te willen dwars drijven om je gelijk te halen (wat jij doet eigenlijk. Is dat wat je bedoelt met 'cirkelrukken') En toch nog even over die bubbel: Hoe zou je zelf een bestaan kwalificeren dat bestaat uit continu tegen de stroom inroeien op een forum dat je blijkbaar niet aan staat en dat ook nog eens op de meest onchristelijke tijdstippen? En dan ook nog denken dat je het goede doet.... Dat je iedereen even laat zien wat een hersenloze bende het is hier. Dat is geen bubbel?
Ik zal je uit de droom helpen: Dit is geen forum voor inhoudelijke discussie. Dit is het open riool voor meningen van mensen die ff lekker willen af reageren op de waan van de dag. Moet je verder niets achter zoeken of ook niet proberen te veranderen. Onbegonnen werk. Mocht je toch een andere mening zijn toegedaan (en dat kan haast niet anders) en denken dat je werkelijk het verschil kan maken dan heb je denk ik zelf een aluminium petje.
DKS wat jij hier aansnijdt is een veel breder probleem en vooral een ontwikkeling van de laatste 10 jaar. Als GS je enige bron van nieuws is en reaguurders je enige klankbord, dan krijg je een heel vertekend beeld van de werkelijkheid. Hetzelfde geldt voor mensen die alleen op facebook actief zijn.
G*dT, wanneer onze nep-Oranjes geen schenkingsrecht belasting hoeven te betalen dan hoeft de leider van de geen Visch noch Vleesch partij dat ook niet op te geven!
Reagurende hermelijnvlooien dienen hun plaats te kennen;-)
*CcMed*
inderdaad, zoiets dacht ik ook. Die Alexandor bevindt zich naar eigen mening op hetzelfde niveua als ons Koningshuis. Het klootjes volk is te dom om zoiets te begrijpen. Vandaar ook zijn domme antwoorden op domme vragen..
Pechtold die een apartement krijgt en opgenomen is in een testament van een andere man..... hmmmm.... dit riekt en naar een homosexuele relatie en waarbij hij of deze ambassadeure en Canada een grote financiele dienst heeft bewezen (belastinggelden helpen doorsluizen??? ?)..
Dat Pechtold - die er nogal dom uitziet - niet te vertrouwen is dat weet iedereen. Toen hij wethouder in Leiden was had hij zijn zinnen gezet op een groot lap grond. Maar de eigenaar wilde het niet verkopen, dus bedacht smerige Pechtold een smerige list door de bodem te laten onderzoeken door een bedrijf, die sterke banden met hem heeft, om een rapport te laten schrijven dat de grond zwaar verontreinigd was en dat het gesaneerd moet worden op kosten van de eigenaar. Omdat de kosten zo hoog was heeft de eigenaar het met veel verlies moeten verkopen. Later kwam de eigenaar er achter dat er bedrog in het spel was, opgezet door Pechtold, en door alle ontstane commotie overleed hij prompt aan een hartaanval. Pechtold.... ja is een gewetenloze man!
De onderste steen moet boven komen. Er is wat aan de hand met die D666-er.
Hij had een bodemsaneringsbedrijf o.i.d. vervalste rapporten laten schrijven dat grond ernstig vervuild was. Grond was dus niet vervuild. De eigenaar kwam er pas later achter, nadat hij voor een habbekrats grond van de hand moest doen. Pas toen kwam hij erachter dat er fraude in het spel was en door emoties overmand kreeg deze arme man een hartaanval. Het is nauwelijks in de pers geweest.
Er moet een diepgravend onderzoek komen naar deze man. Schenkingen ontvangen, opgenomen in een testament van een man, een niet-familielid, financiele hand-en spandiensten zou goed kunnen.
moet je een fles wijn opgeven van boven de 50 euri..... dan moet je zeker een flat opgeven.... simpel as dad... waar hebben we het over.... volksvertegenwoordigers horen het goede voorbeeld te geven simpol as(die eerste)
Je kunt ook een hoogleraar vinden die het tegenovergesteld beweert, GeenStijlios, maar dat terzijde! Ik ben geen fan van Pechtold of D66 maar de zaak op zijn merites bekijkend is er veel ophef om niks...
Pechtold heeft gelijk, waarom dit melden in het geschenkenregister terwijl dit niks te maken heeft met zijn werk als Kamerlid? Als dat wel zou moeten dan zou iedereen altijd en alles moeten melden wat ze hebben gekregen, ook de cadeaus op hun verjaardag...
Als het appartement geschonken werd aan de D66 dan was het wat anders, Maar dat is niet aan de orde.
Menigeen komt ook aanzetten met dat Grondwetsartikel, de eed of belofte die wordt afgenomen bij het aantreden. Heeft daar niks mee te maken! Mensen lezen niet wat er staat. Het gaat daar om een gift die men krijgt of geeft om Kamerlid te worden, om dingen te doen of te laten... Dat is in dit geval niet eens aan de orde.
Had Pechtold zich wel laten omkopen dan waren de rapen al in januari gaar, toen hij dat appartement kreeg en toen werd dat ook 'wereldkundig' gemaakt. Geen haan die er toen naar kraaide, ook niet de Rijksrecherche...
Storm in een glas water!
Meer niet!
Zalig Kerstmis!
Dan in het nieuws vandaag...
*hoort gebral in oordopje*
Lieve burgers en buitenlui. Wij hebben zojuist vernomen dat zowel Rutte en Buma een gift hebben gekregen. Voor vriendschap of kerst. We weten het niet zeker maar we gaan het uitzoeken.
*meer gebral in oordopje*
Het blijkt dat de Teddy-beer ongeveer 8 euro waard is maar in bruikleen. Buma en Rutte mogen deze delen maar uiteindelijk moet het teruggegeven worden aan de eigenaar en dat blijkt ene meneer Sant A. Claus. Misschien erven ze het... Wacht op meer nieuws.
*head-desk*
Nee dames en heren de aluhoedjes hebben weer zelf geprobeerd te denken en geen experts ingehuurd. Het is weer eens meer van hetzelfde. Rutte en Buma mogen de Teddy-beer gewoon knuffelen zonder problemen. Althans? Samen?
Tot dusver het nieuws.
Oka, bruikleen heeft geen waarde.. wat was er ook al weer met een afbetaald koophuis? Je betaald belasting omdat je een eigen woning GENIET. Mafklapper
Of huurtax? Ook zo iets. Feit is, het heeft ook in bruikleen een (markt) waarde. In iedergeval gelijk aan de huurwaarde in de private sector. Dat is al snel 1000EUR de maand
boerk | 20-12-17 | 06:32
Ja. Het verbaast mij ook maar je moet het echt opgeven aan de belastingdienst. Dat is geen grapje. Ze hebben er zelfs een calculator voor. Maar goed. Dat moet Pechtold zelf doen. In maart 2018
Als ik in mijn functie een schenking krijg moet ik daar melding van maken. Dat staat in mijn arbeidsovereenkomst. Ook in die van Pechtold. Alle kamerleden zweren dit trouwens. Waarom zou dit dan door de beugel kunnen? Artikel 1: in gelijke gevallen enz. Maar hé, ver boven het volk.
Man man man wat een drama. Als de beste man Wilders of Baudet had geheten hadden we er niets over gezegd. Trouwens. Wie betaalt Baudet eigenlijk?
Maar dat daargelaten. Het gaat echt over in het ergste geval 'peanuts' maar goed. Gooi de rijksrecherche er maar op en laat Alex boeten voor zijn bruikleen flatje. Het zal mij verder niet boeien.
Maar hou toch op met jaloers zeiken. Doe lekker zelf wat.
Beste DKS,
Ik ben het totaal niet eens met je statement over Wilders en Baudet. Ik ken GS goed genoeg om te weten dat ook zij op dezelfde behandeling kunnen rekenen als ze wegglijden zoals Pechtold hier.
Munchhausen | 20-12-17 | 05:17
Ik zal het anders stellen. In exact dezelfde setting zou ik er voor zowel Baudet (arrogant kudtkind) en Wilders (verleden tijd) geen probleem van maken. Behalve als de 'schenker' toevallig uit een vijandelijk land zou komen. Dan ga ik los.
O fijn, zoveel feiten.. dank u
Wie betaald Baudet ? Wat heeft dat er mee te maken?
Wie betaalt( met een -t, dus) Baudet?
Wat dacht je?
Die krijgt gewoon zijn inbomen als kamerlid.
Net als Peggy, trouwens.
En Peanuts?
Menigeen krijgt niet zomaar van een vriend een appartement op Scheveningen cadeau, heb je de prijzen van die flats al eens bekeken?
Da's geen peanuts, hoor.
Zelfs voor jou en mij niet.;)))
Hemeltje wat een drama.
Dus het gaat om een gunst dat niet als schenking is geregistreerd?
Copy.
Dat zou best kunnen kloppen. Verder is er helemaal niets aan het handje.
DKS
Ik kom regelmatig om te lezen en soms iets te posten. Jouw naam en reacties vallen erg op door de tegendraads ervan. Blijkbaar bevindt jij je hier in een gezelschap van weinig gelijk gestemden. Mag ik, met oprechte interesse, vragen waarom jij je zo uitslooft om hier een continue stroom van tegen meningen te produceren? Het maakt eigenlijk niet uit waar het over gaat als het maar lekker haaks staat op de algeheel geldende mores op dit forum. Natuurlijk is een tegen geluid altijd welkom; dat verdiept en verlevendigt de discussie alleen maar. Maar bij jou begint het manische vormen aan te nemen. Het gebruik van verkleinwoorden ('hemeltje', 'handje') verraadt een misplaatst superioriteitsgevoel. Alsof je tegen kleine kinderen of geestelijk minder bedeelden aan het lullen bent. En dan je naam: De Koreaanse Slet. Het zou grappig zijn als het niet zo uiterst treurig was geweest allemaal.
Ik denk dat deze gevlucht is uit noord Korea en een Verblijfsvergunning heeft gekregen onder voorbehoud van diensten, zoals het positief spinnem van negatief en vervuilen van discussie panelen
Nederland geeft elk jaar miljarden cadeau aan schimmige multinationals, Nederland dupeert de hele EU met belastingontwijking, Nederlandse overheid zit vuistdik in drugs en mensenhandel,
In februari 2016 vloog Alexander Pechtold in een gecharterde privéjet naar Oekraïne. De D66-leider wilde inspiratie opdoen voor de ja-campagne voor het referendum over het associatieverdrag.Pechtold liet zich toen fetteren door een zakenman gesponsorde trip, die in eerste instantie, gemakshalve, ook niet in het register vermeld was.
Dat oekraiene wat nu handel mag drijven in de eu en wat langzaam onderweg is naar een lidmaatschap wat volgens de rutte clan nooit zou gebeuren.
Dat land wat het meeste baat had bij het neerhalen van mh17.
Wat zijn dat toch een ongelooflijke boeven, al die personen die in de politiek "werkzaam" zijn.
Zit op het moment dat ik dit lees in Thailand, daar is een soortgelijk geval, de minister van defensie is gezien met het duurste Rolex horloge aan z'n pols, daarvoor met een "Richard Mille RM30" t.w.v. 100.000€ (zelf heb ik nog nooit van dat merk gehoord)
De MP van de junta ene mijnheer Prayut raakte geïrriteerd wegens ophef van de media. De minister van defensie had het ook in het register, hier anti corruptie register, moeten vermelden, maar heeft dat t.o.h. nog niet gedaan. Later kwam hij met de smoes dat hij het geleend had gekregen van een goede vriend, die inmiddels is overleden.
Ik bedoel maar, en heb het al zoveel gezegd, en bevestigd gekregen: een grote smerige, huichelachtige boevenbende, waar ook ter wereld.
En wat ik zoal hoor, in Spanje is hetzelfde.
En ineens wist ik het weer. Als wethouder in Leiden betrokken geweest bij schimmige grondtransacties. Beetje sjoemelen zit'm dus in de genen zowel voor de bühne en dus ook achter de coulissen weten nu uh, wisten wij al. En dat in een tijd dat de lelieblanke man sowieso in het verdomhoekje wordt verkwetst en NL internationaal aan de schandpaal wordt genageld als belasting sjoemel paradijs. Gelukkig Nieuwjaar Appie. Maar hij komt ermee weg want een beetje gesjoemel is natuurlijk geen kabinetscrisis waard. Even off topic, vindt u het ook zo oorverdovend stil rond Koenders? Nou weet die als geen ander hoe je als een dief in de nacht richting ander, UN pluche bijvoorbeeld, moet sluipen, maar toch opvallend stil. Wel een verademing dat hij al een tijdje niet over mijn tv scherm glibbert. Dat dan weer wel.
Da's nou (P)echt-old'66
Als het alle kenmerken heeft van corruptie, dan is het waarschijnlijk corruptie.... ze spinnen deze zaak helemaal de moeder om die kutpartij te redden.
Geen redden aan op deze manier. Dit wordt een veenbrand en dat gaat Alex in maart al merken.
Ik snap werkelijk niet waar iedereen zich zo druk over maakt. Ik krijg zo vaak appartementen van buitenlandse diplomaten. Dat gaat niemand ene reet aan.
O nee, ik werd wakker en had dat gedroomd. Ik ga weer rustig slapen in de wetenschap dat ik D666 op geen enkele wijze steun en dus niet bijdraag aan de teloorgang van NL.
@Schoorsteenveger | 20-12-17 | 02:08
Over doorvreten. Ik hoop het. Maar ik hou mijn hart niet vast. ;-/
heeft Bea niet ook een paleis cadeau gegeven aan Willem ?
Teflon Alex. Dit zal hem geen pijn doen. Hoezeer GS, ieder weldenke reaguurder zelfs op Joop het ook willen dat hij in het stof bijt. Het gaat niet gebeuren. Hij is aalglad en weet 1 ding. "Stay low!" voor 2 weken en dan is men in de digitale wereld al lang bezig met het volgende schandaal. Zie de witte onderbroek. En dat is een nadeel van deze digitale wereld. Een tijd geleden las ik ergens een artikel en daarin zei een journalist: "In de de digitale wereld zijn onthullingen houdbaar totdat een uur later een nieuw schandaalartikel verschijnt op internet en dan valt de hele karavaan daar weer overheen of het nou links of rechts is." En daar heeft de beste man gelijk in.
Nee, het vreet door. Teflon is dun en er komen krassen in de pan, de ene kras na de andere. En na verloop van tijd weet je dat je in die pan zelfs geen fipronil-eitje meer kunt bakken. Dit waait wellicht over, maar de wind wordt guurder.
Wat zijn we toch een ongelofelijk goed land
Ik ben heel benieuwd naar wat Froukje, de ex van de penthousebegiftigde, weet over deze kwestie en over Serge, de zogenaamde vriend van de familie. Kom op Froukje en vertel erover.
Ik vermoed zó maar, dat er heel wat tweede kamerleden zijn (ook van andere partijen dan D'66) die met gekruiste vingers in hun bedje liggen hopen dat Pechthold hier mee weg komt...
bisbisbis | 20-12-17 | 01:37 |
Mja... ze weten dat niks mag. En als Pechtold mag, dan mag de rest ook. Dan krijg je olievlek werking. Het infecteert alles. De overheid heeft nu al zo vaak beloofd dat het voorbij is. Geen bonnetjes meer, geen flesjes wijn meer, zelfs een kerstkaart is uit den boze. Het maakt het wel moeilijk als 1 deel de samenleving het wel doet en een ander deel niet. En Pechtold weet dat je uiterst zorgvuldig moet zijn in dit soort zaken.
Ik zag hiernaast dat de AIVD weer iemand aan het volgen is. Mja... ook een slechte zaak als de AIVD dus gebruikt wordt voor doelen waar ze helemaal niet voor bedoeld is. Het lijkt me dat er een keer schoon schip gemaakt moet worden, ook bij de veiligheidsdiensten.
Pechthold: vleesgeworden moreel vacuüm.
Wist u dat er in Syrië vacuumbommen worden gegooid, echt heel erg enzeau.
Die hele TK wist dit al lang, daarom Arib met Wilders, geen vragen erover mag stellen.
"Want het mag nooit zo worden dat die overheid en politici wel bijna alles van ons weten, maar wij nog nauwelijks over hen."
Dat schip is natuurlijk al lang vertrokken.
Nederland heeft gewoon een onafhankelijke anti corruptie waakhond nodig, zoals zoveel beschaafde landen die hebben. De Nederlander vindt dat waarschijnlijk weggegooid geld, want corruptie komt in 0031 niet voor.
Weltrusten.
Tjibbe?
Nee niks negatiefs komt hier voor, de indoctrinatie is ongeloofelijk effectief, ook al is er in de afgelopen 20 jaar geen geen enkele stap voorwaarts gemaakt voor het volk en verzanden we dus in discussies over een % meer of minder, terwijl we alle mogelijkheden hadden om er echt wat van te maken, van A naar Beter enzo..
% koopkracht er bij maar we zijn al zoveel procenten kwijt geraakt dat het verband volledig weg is.
Ik wil het volgende nog kwijt: vrijwel iedereen binnen de kamer wordt in afzienbare tijd uitgenodigd voor vrijmetselaar bijeenkomsten, zelfs onder het ondersteunend personeel wordt gewerft, al vragen ze daar niet iedereen en gaat het via referrals..
Er zijn weinig mensen die de uitnodiging af slaan...
Men maakt zich druk over over de jaarlijkse Bilderberg meetings maar vrijwel iedereen wordt uitgenodigd voor deze regelmatige meetings en de opkomst is hoog, er wordt gelokt met lekker eten en drinken en zo'n persoonlijke invitatie slaan mensen moeilijk af, je bent namelijk besproken bij de vorige meeting. Afgezien van het feit dat het wordt gebracht als het networking event waar veel slimme en invloedrijke mensen komen, je zou er goed tussen passen!
De baantjes carrousel wordt daar aangezwengeld en het partijkartel heeft daar onder andere wortel geschoten..
Dit is natuurlijk totaal niet de bedoeling maar daar krijgen lui als Pechtold hun teflon laag opgespoten en krijgen ze de arrogantie die zo openlijk tentoongesteld wordt tegenwoordig..
Het moet iedereen toch opvallen dat de afgelopen 20 jaar en zeker 10 jaar er nauwelijks meer ergens doekjes om worden gewonden..
Zoals van Ollongren die gewoon zonder enige gene zegt dat ze zus of zo doet terwijl ze daar totaal geen mandaat voor heeft..
Het volk laat het steeds meer gelaten over zich heenkomen omdat ze systematisch bespeeld zijn.
Ze doen wat ze willen en er wordt wat gemorreld maar er is geen enkele slagkracht meer, we zijn volledig verdeeld en kibbelen vooral onder elkaar en zij slepen de spreekwoordelijke botten met grote zakken tegelijk naar hun hondenhok..
Lionfromzion u slaat de spijker op z'n kop.
Ik verbaas mij over de ophef rondom Pechtold. Het is niet netjes wat hij doet, maar hoe zijn belangen ook zijn verstrengeld met een gepensioeneerde Canadees,het lijkt me niet echt direct een bedreiging vand de democratie.
Dat is wel anders met het gekonkel in achterkamertjes door de volksvertegenwoordigers die het volk daarover volledig in het duister te laten.
Er zijn oneindig veel mogelijkheden tot beinvloeding die kunnen leiden tot corruptie. Daar hoef je echt geen cadeautjes voor uit te delen.
Daarom is onafhankelijk toezicht een noodzaak. Een geschenkregister is een papieren tijger.
Niks met 2017 te maken, als ze beeedigd worden zweren ze zich in, hij heeft hardop gezegd dat hij dit nimmer zou doen, alle overige regels buiten beschouwing gelaten die alleen ter verduidelijking gelden..
Er is een reden dat je specifiek dit hardop moet zeggen: de ultieme zonde voor een ambtenaar en voor een kamerlid al helemaal!
Dit onderstreept Thierry's verhaal en al het gescheld hier en elders in het land de afgelopen jaren..
Het niveau in de kamer is zo ongelofelijk gedaald, het ging in 2000 al met rasse schreden omlaag maar toen had het nog een soort van infantiliteit..
Inmiddels zijn we echter afgegleden naar een totale minachting voor het volk en de regels die binnen de kamer gelden, ik spreek dan over de Eurofielen, de rest zijn gewoon nog steeds infantielen! (Of ze acteren als de beste).
Het ikke ikke denken onder de bevolking zal hier moeten eindigen, en het "in de waan van de dag" denken in de kamer dienen we nimmer meer te pikken anders is het gewoon afgelopen met de rechtstaat en de democratie, voor zover zij nog te redden is..
De kamer hoort anticiperend regelgeving te maken, het constant debatteren over wat er gisteren in de krant stond of op tv was moet direct afgelopen zijn!
Rond 2002 werden het proefballonetjes genoemd maar er zit een dieper probleem: het behandelen van actualiteiten in de kamer heeft geleid tot een soort van vals "vertrouwen"; het geeft het idee dat ze relatief dichtbij de bevolking staan omdat de discussies bij de koffiemasjien dezelfde dag/avond in de kamer worden besproken.. Live gestreamd naar huis toe of via de NPO..
Zo hoort het niet te zijn het reduceert alles tot een poppenkast, het is niet de bedoeling dat wij op hetzelfde niveau staan in discussies die gaan over landsbelang, wij mogen van de leden een hoger niveau verwachten terwijl het nu omgekeerd is.. Het geeft ons een soort superioriteitsgevoel als in de kamer dezelfde of dommere oplossingen worden bedacht als tijdens de rookpauze op het werk.. Het is een omgekeerde wereld: we schelden er op of lachen er om maar we nemen het onbewust minder serieus.. Diegenen die het wel serieus nemen staan buiten spel want de volgende dag, wanneer we er dieper op in kunnen gaan speelt het volgende verhaal zich af..
Het is te triest voor woorden dat de mensen die eigenlijk beter weten constant in de volgende wortel bijten en nu iemand zo openlijk een doodzonde heeft gepleegd nu ineens wel de hogere echelons van de samenleving op de achterpoten gaan staan..
Dat is het ikke ikke verhaal: tijdens de invoering van de euro was iedereen zijn eigen hachje aan het redden of grof geld aan het verdienen terwijl we het grotere plaatje uit het oog verloren..
Ergens houdt het op het is 1 voor 12 inmiddels: de sleepwet, het nepnieuws, de verdeeldheid en polarisatie.. we gaan zometeen bijbelse tijden in als we niet NU het tij keren!
We staan straks groene stroom te maken van kadavers die we niet meer kunnen eten ivm rotting.
Het is eigenlijk allang te ver heen: ik durf bijv mijn identiteit hier niet prijs te geven, toch schrijf ik dit maar wetende dat het kinderspel is om me te traceren, ik heb alles te verliezen maar het is te belangerijk om dan maar niets te zeggen.
Ik leef dus niet in een vrij land!
Mijn nick is geen toeval, ik heb de koning van hispanje nooit geeerd ik twijfel niet over duits bloed ik heb me altijd ingezet voor NL voor zover mogelijk..
Als er nu niemand opstaat blijf ik voor altijd zitten wel met pijn in mijn hart maar dat is toch al gebroken..
WORDT WAKKER!
+1
Ik lig net op bed (Friesch voor ik lig net in bed).
-t (gebiedende wijs)
Om dat Haagse circus, die Eerste macht, aan te pakken zal je toch eerst die clowns in Hilversum moeten inruilen voor echte journalisten, de Vijfde macht. En daarna mag je ook nog eens de stal uit gaan mesten bij de hoge ambtenaren en de RVD, met hun hechte banden met de AIVD. De Vierde en Tweede macht. Mag er vervolgens nog een bijl gezet worden in de hechte banden met externe adviseurs&lobbyisten, de Zesde macht. En die mag u vervolgens allen voordragen aan de D66-rechters die hun wel even zullen veroordelen. De Derde macht.
Of Wacht.....
Misschien toch maar iets met een fakkel&riek?
Ben toch stiekem een beetje benieuwd wie er woont in dat appartement met dat bootje voor het raam. Heeft iemand dat al uitgezocht ?
Dhr. Wester moet natuurlijk zijn vriendjes te vriend houden anders krijgt hij die stukken niet gelekt, dan geven ze het misschien eens aan iemand anders.
Pechtold? #HeToo?
Salut, Evocatus
Nippend aan ons laatste Nexitje van deze avond zien wij Alexander P. maar blijven wrijven en poetsen in de vlek die niet weg gaat. Ook al zou het een storm in een glas water zijn, profileert hij met z'n geëigende dedain een intelligentie die hij zichzelf toedicht, maar beslist niet blijkt te bezitten. Dom, dommer, domst. Frits Wester c.s. laat zich gebruiken als nuttige idioot om de zaak te sussen. Echt journalistiek! Openheid, transparantie, toegeven dat het fout was het niet te melden. Mea culpa etc. etc. Maar nee arrogant tot de laatste snik.
Alexander P. is in zijn eigen narcistische val gelopen.
Hoe wanhopig moet D66 zijn met een onverkoopbare afschaffing van het referendum en nu ook nog Pechtoldgate dat ze er een Netflixserie "Designated Survivor" tegenaan moeten gooien om de aandacht af te leiden. De partij die Verveen royeerde omdat deze de grondwet niet aan zijn laars wilde lappen wil nu een designated survivor constructie in de grondwet opnemen, oh ironie.
Elke blinde mongoloide aap weet dat dit niet klopt. Elke vorm die de integriteit, onbruikbaarheid cq onkreukbaarheid van een ambtenaar in geding brengt moet met de hoogste verdenking worden bekeken. Alexander is erbij maar heeft teveel hoge vriendjes die hem het handje boven het hoofd houden. De MSM loopt nu te chippen voor later (ironisch he? Voor wat hoort wat..) en ook in de politiek is Alex heel wat chips kwijt. Kerst en het korte geheugen van het dom-volk gaat hem redden. Zeker als er nog kerstmarkten niet voorzien zijn van merkel-logo..
Ik zit te wachten op de eerste die met een fakkel op de Dam gaat staan.
Onfeilbaarheid*
Wat een leukerd ben je!
Erg serieus van de ergste soort.
Sorry dat ik gereageerd heb. Zal het nooit weer doen. Het omgekeerde hoop ik ook. De groeten!!!
Kruisruiker | 20-12-17 | 00:14
Was niet verkeerd bedoeld, als ik u beledigd dan wel gekwetst heb, dan mijn oprechte excuses. Nu ga ik echt naar bed en daarna er op...
off/topic: kortste dag vandaag.
Vond hem nog lang.
www.google.nl/url?sa=t&rct=j&...
Neuh, de kortste dag is op 21 december.
Donderdag pas.
www.timeanddate.com/calendar/winter-s...
Onzin, een dag is gewoon 12 uur ; een etmaal 24 uur.
De opmerking van wim Voermans, dat er geen wettelijke regels bestaan tav het melden van geschenken is wat te kort door de bocht. Al is het reglement voor de werking van de tweede kamer geen wet in formele zin (de regering heeft er geen vat op) het is zeker een wet in materiële zin. Dat het een sanctieloos voorschrift is doet daar niet aan af. En aangezien er in het reglement niet staat dat alleen beroepsmatige giften (welke zouden dat kunnen zijn?) te registeren zijn zijn dus in principe alle giften te registreren. Let wel: kamerlidmaatschap is geen beroep, een kamerlid is altijd kamerlid hij werkt niet heeft geen aanwezigheidsplicht is niemand verantwoording verschuldigd over zijn doen en laten, het enige dat voor hem geldt is het reglement en de registratieplicht.
Wat toch het meest schokkend is dat de hele Nederlandse pers in bepaalde mate hier berichtgeving overdoet, soms opvallend 'kritisch' maar dat AD wel een uit de context gehaald zeikbericht van Sylvana Simons over VI aankaart maar over Pechtold geen letter durft te schrijven. Algemeen Dagblad disqualificeert zich hier als nieuws medium.
Echt zo. Maar het klopt. Je gaat op je bed liggen!
Ik ga in mijn graf liggen. Ook Fries. Ik woon in Leeuwarden.
Kruisruiker | 19-12-17 | 23:52
In je graf wordt je gelegd. En ik woon niet in Friesland maar in Groningen.
En moge het nog maar lang duren voor het graf gebeuren aan de orde is.
75 jaar volgens Smeergeld 66.
Wat een leukerd ben je!
Erg serieus van de ergste soort.
Sorry dat ik gereageerd heb. Zal het nooit weer doen. Het omgekeerde hoop ik ook. De groeten!!!
Reserveer maar vast een plekje in Wywert.
excuus, Wiuwert.
Bestudeerde mengingen zijn het zakje waar de tampon in wordt gestopt om daarna het geheel in een prullenbakje te frommelen.
Het stinkt naar kut en moet snel de kliko in.
Status van de intelligentsia tegenwoordig.
Echt geen doel of enig nut.
Kut.
Yoehoe ongebluste kalk, doe es genieten !
Ja man, lekker meeratelen over d66, top!
Leeg jij lekker jouw geestelijke expansievat maar op die idioten.
Klinkt hol.
Intelligentsia in een bananenmonarchie, hoe werkt dat, leg eens uit, ouwe bananenintellectueel ?
Ik schat andre van duin hoger in eerlijk gezegd.
.
www.youtube.com/watch?v=1RyRRjl39rI
"De banaan krijgt zijn kromme vorm doordat door de zwaartekracht de
bloemtros naar beneden gaat hangen, maar de vruchten naar boven blijven
groeien (geotropie).
Een goed begin is het halve werk, na het arrogante optreden van die aanmatigende zweedse D'66 trol gaat het kereltje er nog eens dunnetjes overheen, een ongeluk komt nooit alleen. en dan hebben we de aanstaande kabinetfittie tussen het cokesnuivende hedonistische D'66 babyboomergajes en de stijf- en stijlgereformeerde Christenunie nog niet eens gehad. Dat wordt genieten mensen !
Toe nou
Niet zo: D'66
Maar zo: D66
Dank u
Tschüß, Evocatus
De waarde collegae van ome Peggold zullen wel blij zijn met deze oliedomme actie: vanaf nu zullen de regels voor schenking ongetwijfeld aangescherpt worden en zal het moeilijker worden om de boel te tillen. Het lachwekkende rookgordijn dat nu is opgetrokken vol met mini en micro schengkinkjes gerapporteerd door de huichelachtige dames/heren is passé.
Bien joué Peggold! #Dombo66
Dan ben je behoorlijk naïef wanneer je denkt dat er regels worden aangescherpt. Nog politieke uitlatingen gevolgd over dit incident?
Jij lult echt uit je nek.
Er verandert niets. Dombo.
Ik denk dat het geschenkenregister wordt opgeheven wegens wassen neus.
Over lichaamsdelen gesproken, staat de lever van Van Mierlo er wel in?
@Lewis Lewinsky | 20-12-17 | 00:01
Die staat op het bureau van pia dijkstra op sterk water.
@de brie
Bodysnatchers66
@Lewis Lewinsky | 20-12-17 | 00:07
Nu we het er toch over hebben, qua levenstijl zitten D'66 adepten niet alleen om appartementjes maar ook om organen verlegen, die worden dan zo maar effe verbeurd verklaard, en blijken dan in het algemeen belang bij lieden terecht te komen met een hoge politieke D'66 rating. dat zal dan wel toeval zijn, én volledig toelaatbaar en volgens de wet, denkt u ook niet ?
@De Briemusketier | 20-12-17 | 00:11
Die wassen neus gaat naar Ollongdomsomlong, wat ik je brom.
@Lewis Lewinsky | 20-12-17 | 00:16
Ik voorspel een hausse in geschonken appartementjes en organen.
Op bed is Fries. Wist je dat?
Kruisruiker | 19-12-17 | 23:42
Je kunt naar bed gaan, maar je zult er toch 'op' moeten gaan liggen. Ik woon naast Friesland en lul er daarom niet heen door te zeggen dat ik naar bed ga, want logischerwijs ga ik op bed liggen, nadat ik er naar toe ben gegaan...
Echt zo. Maar het klopt. Je gaat op je bed liggen!
Ik ga in mijn graf liggen. Ook Fries. Ik woon in Leeuwarden.
Allemaal jaloezie van de kleine man. Gewoon een privékwestie. De man heeft het goed voor mekaar!
Zou niet met hem willen ruilen en u waarschijnlijk ook niet.
Watching the wheels....
Nou, ik wel.
Ruim een ton per jaar en een gratis flat op ongeveer de duurste plek in het land.. Daarvoor wil ik ook wel een paar dagen per week in die kamer zitten.
Gewoon boeren verstand gebruiken: hoe vaak worden appartementen tussen vrienden geschonken? Eigenlijk bijna nooit. Nu is de ontvanger een persoon met politieke invloed en de schenker een voormalig diplomaat. De schenking is niet aangemeld terwijl flessen wijn wel worden geregistreerd. Als bij dit verhaal niet al je alarmbellen af gaan dan ben je een zeer goedgelovig, naïef persoon en zul je vaak gefopt worden in het leven.
Jos van Reij wordt door justitie geslacht om vergelijkbare feiten. En dan zou Pechtold (minstens even irritant mannetje) de dans ontspringen?
Ehhh, ja.
Als Peggold hiermee wegkomt staat tout VVD in de rij om dezelfde behandeling te krijgen.
Wat een hoop gezeik om een piepkleine zonde! Ook ik zie Pechtold liever onder de grond verdwijnen, maar om hier zo'n drukte over te maken is onzin, tenzij je ook aannemelijk kunt maken dat P. in ruil iets substantieels (ik sluit sex uit) voor Canada of de Canadese ambassadeur heeft gedaan.
Wat dacht u van CETA, hiervoor al een paar keer genoemd?
Hij geeft toe dat hij de planten water gegeven heeft.
Watching the Wheels | 19-12-17 | 23:47
De planten water geven doet Rutte ook maandelijks bij alle brievenbus firma's op de ZuidAs.
@Jan Dribbel | 19-12-17 | 23:52
lol! Maar wat @JvanDeventer | 19-12-17 | 23:44 is natuurlijk wel relevant. Misschien is het gewoon een man die een andere eenzame man wil helpen, zoals mijn tante bijvoorbeeld donateur van Stichting (Islamitische) Aap is.
Watching the Wheels | 20-12-17 | 00:01
Ik heb me niet uitgelaten over Pechtold in deze kwestie.
Ik zie het als eerder als een privé-zaak.
Ik sluit sex nooit uit
Denk dat het als volgt zit ... Pechtold heeft bewust gekozen om het niet in het geschenkenregister te zetten, omdat hij ongetwijfeld die bunker zelf gebruikte tijdens zijn nieuwe start (prive zaak). Als je dan het betreffende adres in een openbaar geschenkenregister moet opnemen, dan kun je op dat adres niet meer ongestoord verblijven. Daarnaast weet je dat er direct vragen komen, zoals nu ook gebeurd is. Verder zal een aanzienlijk aantal collega's dat op de werkvloer van Pechtold hebben geweten ebn daarom reageerde die mevrouw Arib waarschijnlijk ook zoals ze reageerde, collegiaal proberen ze de man die ze allen integer achten te beschermen. Misschien is dat laatste nog wel risicovoller voor de democratie dan het niet-melden op zichzelf. Het is een kliek.
Integer. Mooi woord. Wordt ook gebruikt voor geheel getallen. Ik vermoed dat de betekenis voor Peggold niet die uit Van Dale is, maar meer dat gehele getallen voor hem zijn, hoe meer hoe beter.
Ga je nat voor zo'n lelijke woning.
Pechtold en neoliberale consorten leiden met deze affaire de aandacht af van werkelijk relevante zaken zoals EU, milieu en de teloorgang van de cultuur in het algemeen. Schrijnend dat zowel MSM als niet-MSM zich zo om de tuin laten leiden. De Nederlandse journalistiek is op een haar na sterven na dood.
Op een haar na? Amehoela! het is een zombie, al jaren geleden overleden aan o.a. PCM&SDM. Zorgvuldig ingekapseld door de PvdA,
sevenxseven.wordpress.com/2009/06/23/...
en RTL loopt braaf aan de leiband van de VVD.
www.volkskrant.nl/binnenland/chef-pol...
Alleen een nieuw mediaplatform waar transparantie, pluriformiteit en discussie over het journalistieke product de norm zijn kan de boel weer vlot trekken. Die verrotte cultuur krijg je met geen reorganisatie meer weg uit de huidige bedrijven. Kijk maar wat een half jaar Cohen met de VPRO heeft gedaan. Zombies zeg ik je, zombies, besmettelijk!
Nou, ik ga zo op bed, logboek invullen zal er wel niet meer bij zijn. Welterusten allemaal en binnenkort vaarwel, vanaf de sleepwet ga ik weer ondergronds. Dit is het enige medium waar ik me op manifesteer, mede dankzij dhr. A. Pechthold is dat binnenkort weer afgelopen. Ik ga jullie allemaal missen straks.
Op bed is Fries. Wist je dat?
Haha het kwaad is al geschied. Wel legaal niet legaal, Peggold heeft een keutel aan zijn aars hangen van 75.000 euri. Jan met de pet en Frederick Armand, trekken hun conclusie, zoals wij dat ook allemaal doen. Greed is good.
Voermans:''Het krijgt de bijsmaak van een institutioneel rookgordijn. En wat al zeker niet helpt, is als bij dit soort incidenten de psychologische kaart wordt getrokken (Pechtold is toch een betrouwbaar mens), dat het als kleinigheid van de prioriteitenladder wordt geschopt (‘zijn er nou echt geen belangrijker zaken?’) of dat er bewust wordt verhaspeld. ''
MSM correct weergegeven door de prof.
Zeer juist, zo zijn de afspraken tussen msm en mspolletiek: vvd, d66, cda en cu zijn vrijgesteld van regels die voor de pvv en fvd wel van toepassing zijn.
GS: willen jullie je aandacht gelijk verdelen tussen Pechtold en Sylvana.
Pechie staat nu met 9-1 voor en dat is niet eerlijk.
Net een flesje Amstel ongefilterd geopend: *plop*.
Is het te zuipen? Amstel is nogal slootwater, dus ongefilterd komt daar wel bij in de buurt.
En die aandacht voor Pechtold en Sylvana, een beetje man houd zich niet bezig met gelul in de marge.
Gaat nergens over.
Amstel ongefilterd is een reclame truc maar altijd nog beter dan het smakelooste pils van dezelfde brouwer: heineken.
Jan Dribbel | 19-12-17 | 23:46
Meer keus heb jij niet in de supermarkt?
Wat een kut excuus.
Iedere politicus die dit wegwuift onder de loep nemen. Waar rook is is vuur.
Het is een systematisch probleem.
Het hele politieke systeem is een farce.
Houd de loep liever tussen politici en de zon.
LuckyGirl | 19-12-17 | 23:31
De combinatie van iets uit een boekje citeren en dat mengen met een poging tot een mening maakt het nogal sneu.
Met je leesbril.
Met foto/video reportage aub.
Kruisruiker | 19-12-17 | 23:08
(Mijn reaguurknopje doet het nog steeds niet, maar ik heb dan ook hopeloos verouderd spul)
Foto-/videorapportage wilt u niet, niet om mijn vriendin...
Daarnaast nogmaals, on topic, het Hollands gezegde "voor wat, hoort wat", gaat hier echt wel op. Ik bedoel, ik betaal de rekening echt wel eens voor een vriend in het café als hij geen geld heeft, maar dit soort schenkingen krijg je van ouders of opa en oma, niet van een familievriend, helemaal niet met een achtergrond als deze familievriend heeft.
Wat hier niet is uitgesloten is dat de Canadese voormalig Diplomaat zelf niet betaald is om een Penthouse beneden de marktwaarde aan Alexander Pechtold te schenken. Om die reden alleen al had Pechtold het in het register moeten vermelden.
@Beroep = Boerenlul | 19-12-17 | 23:22
Gister in een van de topics al gemeld oa door mij :
Pechtold kreeg het blote eigendom geschonken niet het gebruiksrecht.
Daarom is het een stuk minder waard want hij kan er niks mee, kan er niet in wonen, niet gebruiken niet verhuren.
Pas als de Canadees dood gaat krijgt hij ook het vruchtgebruik.
Dat de feitelijke situatie anders is, dat Pechtold juist wel gebruik van het appartement maakt, is een reden voor verder onderzoek, zeker door de 2e Kamer figuren die er over gaan en ook de belastingdienst, want op zo'n manier druk je de schenkingswaarde en te betalen belasting.
Zwizalletju | 19-12-17 | 23:44
Ik heb het gelezen, ook in uw vorige reactie. alleen is het roepen in de wind.
Het wordt hier niet opgepikt, het wordt bij de belastingsdienst niet opgepikt, en zeker niet bij het kontlikkende journaille.
Zelfs als het bij de belastingdienst wel wordt opgepikt, krijgt men orders van hogerhand om het te negeren. Zo rolt het in dit corrupte land.
“Tweede Kamervoorzitter Khadija Arib schrijft aan Wilders dat in de regels niets staat over toezicht op de „volledigheid en de juistheid” van de vermeldingen in het geschenkenregister. Ook kunnen geen sancties worden opgelegd. Arib laat Wilders verder weten dat het presidium een Kamerlid niet kan bevragen „naar aanleiding van een persbericht.” Het presidium is de dagelijkse leiding van de Kamer, dat de werkwijze en procedures bespreekt.”
—-
Deze hele reactie is ongehoord. Wat een corrupte incestueuze onbetrouwbare zooi is de Tweede Kamer geworden. Ziek en rot.
Ja en dan 'n.a.v. een persbericht'..... Net alsof Pechtold het niet heeft toegegeven, allerlei smoezen heeft verzonnen, is bevraagd voor de camera's enz. Ja ziek en rot zijn zeker wel van toepassing.
Dus hij schijnt ermee weg te komen.
Als de PVV en FvD dit goed spelen, kunnen ze hier nog jaren plezier van hebben. Niet alleen Pechtold is namelijk corrupt, maar ook de kliek die er rond hangt, de kartelpartijen die dit abjecte handelen gedogen en weigeren aan te pakken.
Tsja dat zijn de feiten en daar zult U het mee moeten doen.
De reactie is prima, de feiten waren al lang bekend, alleen ze stroken niet met Uw gefrustreerde wereldbeeld.
Geeft niks, zijn pilletjes voor.
@ lupuslupus
Dat “naar aanleiding van een persbericht” is inderdaad potsierlijk, alsof het om een geruchtje in het plaatselijke sufferdje zou gaan...
Berbaartje, jij denkt dat het keroltje zomaar een appartement van een oud-diplomaat van Canada cadeau krijgt, gewoon uit vriendschap? Zo ja, dan vrees ik dat daar geen pilletjes voor zijn...
Berbaar vind het wel leuk een beetje mensen te stoken soms. Hij weet best dat als je de moeite neemt om een afspraak te maken bij een notaris, daarheen gaat om te tekenen in persoon na een paar dagen, je heus niet vergeet te denken aan zo'n verplicht register waar hij regelmatig zelf giften in registreert.
Berbaar, is niet nodig hoor, de meeste mensen willen al minder zien van Pechtold, je hoeft je mede reaguurders echt niet meer op te stoken.
Wat bij mij de doorslag geeft en wat veel mensen lijken te vergeten over of Pechtold zijn gift had moeten laten registreren is dat politici (inclusief diplomaten) nooit daadwerkelijk met pensioen gaan. Ze blijven namelijk altijd rondhangen in het netwerk en verlenen in die periode nog veel hand- en spandiensten zonder dat ze een officiële aanstelling hebben.
Helemaal waar.
je hebt gelijk, misschien wordt hij dan wel chauffeur of loopjongen van een canadese diplomaat , nog een appartementje extra
Klopt, vandaar ook de vasthoudendheid in deze kwestie. De ironie is: GS doet exact wat in diplomatieke kringen gebruikelijk is.
Zou dat ook voor buschauffeurs gelden?
n nieuwsuur nu:
Vanaf volgend jaar moet je in Zweden toestemming geven voor sex.
Ik ga emigreren naar Zweden.
Heb er genoeg van constant besprongen te worden door geile nymfs die sex met me plegen zonder toestemming.
Kruisruiker | 19-12-17 | 22:34 | reageer
Ik las het vanmiddag, twee keer zelfs. 'k Heb nu maar een logboek op het nachtkastje gelegd. Is het dan ook raadzaam melding te maken van het aantal keren waarop het bedreven wordt, en de wijze waarop??
Met foto/video reportage aub.
Ja, eerst naar de notaris en dan plechtig beloven op de koran.
U dient een register in te vullen wanneer het genot de waarde van 50 Euro te boven gaat.
Enerzijds weigert D66 de burger inspraak door het raadgevend referendum af te schaffen, wil men dezelfde burger 24/7 kunnen monitoren via de sleepwet en heeft deze partij de behoefte om social media sites te gaan ‘censureren’ en anderzijds weigert de partijleider van D66 om een substantiële schenking op een transparante wijze kenbaar te maken. Iets klopt hier niet..
spijker kop raak
Doe de @Berbaarlakmoesproef: Als @Berbaar het ok vind weet je dat het scheef zit.
+1
Nog een wikifeitje:
In januari 2006 noemde hij de Haagse politiek in maandblad Opzij "veel vuiler en vunziger dan mensen denken".
Waarvan akte.
Kwestie van zelfkennis.
Ik ken de Opzij een beetje. Een ex had er een abbonement op. Daardoor werd het mijn ex.
Ik heb hem dat ook op t.v. horen zeggen, jaren geleden.
Ga maar weer houthakken Peggold.
Dat gaat lastig op 7-hoog hoor.
#LOL
Haha liev!!
Geen zorgen mijn schatje heeft heerlijk visjes gebakken vanavond.
Nu even een blokje over het strand, tot straks.
Toedels!
Nou ja liev.. Ik had er eigenlijk in willen schijten.
Nou begrijp ik waarom hij 10 jaar over de pretstudie kunstgeschiedenis heeft gedaan. Het wilde maar niet lukken om te slagen voor het tentamen beroepsethiek..
En hij was druk met een Canadese diplobillenmaat....
LOL
In het kader van Integriteit en het aannemen van giften kan Heer Pechtold het lezen van " Dienaren van het volk " stellig worden aangeraden. Een glas whiskey
bij de hand strekt tot aanbeveling.
" Of het nu om een gemeenteraadslid gaat of een lid van de Eerste of Tweede Kamer, om een ambtenaar, semi-ambtenaar of vrijwilliger van een politieke partij, of om een burgemeester, een premier of een koning, allen hebben zij ten minste één ding gemeen. Het zijn ministers, althans in de Latijnse betekenis van het woord: namelijk dienaren. Dienaren van het volk, afgekort tot DV’s, zijn degenen die, betaald of onbetaald, een functie vervullen in de publieke sector. Om te kunnen dienen hebben DV’s in hun functie macht gekregen. Met deze macht dienen zij integer om te gaan. Dit boek beoogt DV’s daartoe inzichten en handreikingen te bieden. rekenkamer.rotterdam.nl/app/uploads/2...
Wat staat hierover eigenlijk in de koran?
* whiskey weer terug in de fles giet *
Baron Clappique | 19-12-17 | 22:54
Al takiya: betekent de sluier, het heimelijke, en staat voor het feit dat moslims geoorloofd zijn te liegen (tegen ongelovigen).
Overigens is het niet nieuw dat Pechtold een referendum dwarsboomt:
Hij hield als wethouder tot tweemaal toe (2002 en 2005) een lokaal referendum over de RijnGouweLijn tegen, dat er na zijn aftreden in 2007 alsnog kwam.
“Geloofwaardigheid Pechtold finaal de grond in”
Nu pas? Die glibberkikker is al van dag 1 het meest natuurlijke braakmiddel in Den Haag.
Prachtig duo met het liegenbeest trouwens, jammer dat hij een gevaar was voor de nipte coalitie 🤢
De GS lezers kunnen het allemaal wel met de heer Voermans eens zijn maar het begint steeds duidelijker te worden dat Pechtold hier mee weg gaat komen. Het zal op de lange duur tegen de politiek in het algemeen gaan werken. Het vertrouwen van de burgers in incompetente en corrupte bestuurders wordt steeds groter. Met dat in het achterhoofd zullen de politieke plakkers nog sneller opereren om hun EU schaapjes op het droge te krijgen. Wat ik me afvraag is of men zich binnen de gelederen van D66 niet kritisch uitspreekt over het handelen van hun glibber. En wat heeft Pechtold als jonge student moeten doen om nu een appartement te ontvangen? Dat heeft hij echt niet met alleen plantjes wster geven en de post op een stapeltje leggen verdiend lijkt me. Maar ja, poep gaat er makkelijker af dan lippenstift. Het is een smerige glijer en ik vind in zijn geval dat zijn leven al lang voltooid is.
Zo te zien is Alexander niet je grote vriend!
Pechtold zal opstappen wanneer hij 12.5 jaar in de kamer zit. Netzoals Halsema. Wachtgeld incasseren tot pensioengerechtigde leeftijd.
JA, dan zal deze voorvechter van het verhogen van de pensioenen in Nederland zelf met pensioen mogen op zijn 60e en mogen wij nog even doorploeteren. Besparing? Een schamele 8 miljard. Blijbaar is een wit voetje bij de EU halen belangrijker dan het welzijn van de werkenden die dan driekwart van hun leven hebben mogen bijdragen aan de schatkist....
Pechtold is 12,5 jaar geleden begonnen als minister en werd aansluitend kamerlid. Zijn wachtgeld is dus al geregeld.
framen voor beginners: hij zal plaats maken om de jongere generatie de mogelijkheid geven om de d666 idealen uit te dragen, is met hart en ziel volksvertegenwoordiger geweest en heeft d666 mogen leiden in een rumoerige, maar ook historische politieke tijd.
Het antwoord op angst en somberte in onze samenleving mag geen beklemming en repressie zijn. Mijn antwoord was en is dat we juist nu onze vrijheid versterken en vieren.
In juni is een nieuwe fractie aangetreden die sterk en goed voorbereid is, en bruist van de ideeën.
Omdat dit land onomkeerbaar door de tapijtreligie is overlopen betrek ik mijn huis in de bossen van Canada en groet u met hartelijke groeten als Wilhelmina.
In nieuwsuur nu:
Vanaf volgend jaar moet je in Zweden toestemming geven voor sex.
Ik ga emigreren naar Zweden.
Heb er genoeg van constant besprongen te worden door geile nymfs die sex met me plegen zonder toestemming.
Sorry hoor.
haha
Hier zie je hoe links de totale idiotie brengt.
Op papier klinkt het 'humaan', maar in de praktijk zien de we de totale controle van enge ambtenaren.
Want HOE gaat de linkse overheid meekijken in uw slaapkamer.
Moet u contracten aangaande seks met uw vrouw gaan overleggen?
Dit is zo totaal geschift; maar deze geschiftheid is steeds maar weer het kenmerk van linkse regimes. Voorbeelden te over. Links maakt veel te veel kapot. Zie ook b.v. Venezuela. Maar verdiep u ook eens in de totale krankzinnigheid van andere linkse regimes als de van Mao en Mugabe.
Sylvana?
Verkrachting wordt dan bestraft met een administratieve boete?
Ik zou de mannen daar aanraden via een advocaat een document te laten opstellen (minimaal 3 A-4 tjes) welke de vrouw in kwestie voor het bestijgen dient te ondertekenen. Bijzaken als aan de kop zeuren/zeiken, mee naar schoonouders, mee naar de meubelboulevard kunnen direct in het contract worden opgenomen incl. de toezegging dat er over 80 jaar niet een #me-too actie komt.
Ruikbaard | 19-12-17 | 23:02
Heeeeeele goede suggestie. Anders ga je er aan als selfbewuste man. haha
@Baron Clappique | 19-12-17 | 22:57
Neen, boete in natura.
Ik zei het al, nog even en je moet voor een avondje stappen een geregistreerd formulier met je mee dragen dat door de eventuele dame die met je wil slapen in tweevoud dient te worden ingevuld en getekend.
Haha, daar zijn de nietjes weer! Was toch een sterke van Pechtold!
Verder wil hij nu politici-privacykampioen gaan spelen, maar de Sleepwet.., daar is hij dan weer voor, ik kan het niet helemaal meer volgen.
Oh, het gaat over Pechtold. Waarom heeft die man zoveel macht?
Is een Bilderberggeheimpje.
Zet je aluhoedje maar op... www.volkskrant.nl/politiek/beatrix-ru...
Dura Vermeer, havenbaronnen, Rotterdamse manège, Lavooij/Oekraïne, koninklijk huis.
Vanaf het begin zeg ik het al,hij komt er mee weg.
Tsja
Tegelijk is hiermee wegkomen potentieel schadelijker voor de gehele politiek dan aangepakt worden.
Alexander, D66, en de gevestigde Haagsche kaasstolp geven zero fucks, maar Is er niet iets wat de blanke boze burgerman kan doen? Aangifte of zo? Is het mogelijk te construeren als een ambtsmisdrijf? Zijn er juristen in de zaal die dat eens kunnen uitpluizen?
Ben het wel een beetje zat om door lieden als Pechtold keer op keer in de reet genaaid te worden terwijl zij zelf overal maar mee weg komen. Als in mijn boekhouding een bonnetje mist of er 100 euro teveel naar de privérekening is geboekt dan wordt ik bijna anaal gevisiteerd door de belastingdienst maar meneer mag gewoon een appartementje cadeau krijgen, no fucking questions asked.
Ik ben dat wel zat. (En dat zegt een voormalig lid van D66. Uit de tijd dat er nog integere en fatsoenlijke lieden in die club rondliepen - ergo: vorige eeuw).
Grootste probleem is dat pay for play niet te bewijzen is.
Tenzij Pechtold zo dom en arrogant als Hillary is.
In de praktijk is dat niet mogelijk, aangezien u dan formeel een rechtszaak tegen de koning aanspant.
Ik denk dat u uw kansen verder dan zelf wel in kunt schatten.
Sinds wanneer is Pechtold staatshoofd?
Ik vind zijn uitstapjes met Prive-jets van foute mannetjes naar de Oekraïne eigenlijk kwalijker. Dat hij daar zo makkelijk mee weg kwam spreekt boekdelen over de belangen en partijdigheid van de NL media.
...... dit is ook 1 van de redenen, naast vele andere, waarom de Bitcoin zo hoog staat. De Eu en pro Eu bestuurders laten zich nu uitbetalen in bitcoins als wedsrdienst voor het afschaffen van de landen en het weggeven van belastinggeld aan corrupte landen.
Dat is moeilijker traceerbaar dan een flat of een auto of goud zeg maar.
Serious? En hoe gaat die koers omhoog dan? Omdat er zoveel vraag is?
“Geloofwaardigheid Pechthold” Deze aanname is al niet juist.
Wat de hoogleraar vergeet te melden, is dat het geschenkenregister is ingesteld om de schijn van onkreukbaarheid en onomkoopbaarheid te creëren.
Wat weer aantoont dat politici wel degelijk begrijpen dat corruptie foudt is.
Door dat register aan zijn laars te lappen, heeft Pechtold nu de schijn van omkoopbaarheid over zichzelf afgeroepen.
Als ik D66 was, donderde ik hem uit de fractie en uit de partij.
Zeer juist.
Dit, dus.
Hij is de fractie en de partij. Een soort Geert Wilders van D66. Haal hem eruit en de partij dondert in elkaar. Dat weet D66 en dus zit kereltje even stil terwijl hij een beetje geschoren wordt. De media is nog erg mild en het is bijna Kerstmis wat zijn redding zal zijn. Mensen hebben een korte spanningsboog qua interesse en dus is het na de Kerst voorbij.
Dat is mijn uitspraak en daar zal u het mee moeten doen.
Zal niet gebeuren, formeel is dan de meerderheid weg. Je kan Peggold immers niet de kamer uit trappen.
Dat kan prima. Het wordt pas een probleem voor de coalitie als hij zijn zetel niet opgeeft en als onafhankelijke verder gaat. Als hij, geroyeerd door de partij, de kamer verlaat dan komt de volgende van de kieslijst in de kamer.
Welnee, Dirk. Pechtold is slechts een passant. D66 is beter af zonder hem. Reken maar dat types als Terlouw nu al bezig zijn hem te bewerken de eer aan zichzelf te houden.
Wat ik wel vindt:
Als de overheid alles van de burger mag weten,
dan moet de burger ook alles over de politici weten.
Stel dat je kamerlid bent en je laat je gratis bestijgen (of vice versa) door een hele dure prostituee, moet je dat dan ook melden?
In ieder geval niet aan je vrouw....
Ja, dat moet gemeld worden. De bonnetjes van aankoop glijmiddel en voorbinddildo moeten worden ingeleverd bij Fred Teeven; een deel mag worden opgegeven als onkostenvergoeding. De SOA test valt daar dan weer buiten.
Baron Clappique | 19-12-17 | 22:42
Onder de 50 euro hoeft het niet te worden opgegeven... Dus moet men een goedkope stoephoer opscharrelen die de door u genoemde zaken reeds in bezit heeft...
Vastgoedjournaal refereerde aan discussie op LinkedIn tussen specialisten hoeveel belasting Pechtold nu moest betalen. Was ingewikkelde kwestie. Deze constructie komt immers niet vaak voor. vastgoedjournaal.nl/news/34164/vj-com...
Lijkt mij niet zo heel moeilijk. Schenkingen gedaan vanuit het buitenland door een niet-Nederlander zijn vrijgesteld van schenkbelasting. En verder zal de (WOZ) waarde van dit vastgoed worden gezien als eenmalig inkomen en zal dan ook zo worden belast, schat ik zo in.
Ommezwaaai... OEPS, dat is ongeveer 120.000 + ongeveer 350.000... nu weet ik ineens waarom de inkomstenbelasting in de hoogste schijf omlaag moest.....
Dat hij uitermate arrogant is, is met deze issue wel duidelijk geworden. Ieder wel denkend mens wil een verklaring en uitleg, maar hij zegt alleen maar 'dat maak ik zelf wel uit'. Lekkere democraat ben je dan. Dit gaat/moet hem echt wel de kop kosten, anders is het met de betrouwbaarheid van D66 afgelopen, but who cares.
Het gezegde: "Wie geschoren wordt, moet stilzitten" gaat bij Pechtold dus niet op. Hij denkt vermoedelijk dat de aanval de beste verdediging zal zijn in dit geval. Ware het niet dat hij bij ieder interview zijn geloofwaardigheid stukje bij beetje verliest. Maar dat heeft deze Einstein niet door.
Kom aan zeg nieuwsuur, de aandacht verleggen van Pechtoldgate naar Wilders ?
Gauw oud nieuws voorrang geven, De hele tweede Kamer weet erban, dus, wat is er aan de hand .
Dat is de Trump Jump. Nieuwe variant op de stoelendans, heel in tegenwoordig.
Leuk geschreven blogpost van de hoogleraar. Met veelzeggende details over kadootjes: het shoptegoed bij de Bijenkorf voor Dijkhof (wut? Best geklede man, die worst in z'n vestje?) en weekendje-opgerot voor Gert-Jan Seegers. Aandoenlijk.
Pechtold zou vooraan staan blazen als dit een politieke opponent betrof. Het is hypocriet. En niet te vertrouwen. Onbetrouwbaar sujet deze rode blaaskaak.
'De Flat van Pechtold'.... klinkt als een doodeng boek.
Haha! Vooral als je de foto erbij ziet... zo'n peeskamertje aan zee... niemand die je hoort...
Buhneregister dus.. zie Thierry wel aan voor een registerboycot als statement.
Pechtold liep van de Noordzee het Scheveningse strand op en toen dacht God: "die geur ga ik nooit meer uit mijn vissen krijgen" *
*(vrij vertaald vanuit de mop over Eva).
Doe maar niet joh...
Valt nu echt op hoe veel media in de zak van politieke partijen zitten. Geen wonder dat sociale media kapot moet. (Politiek kan het moeilijk sturen)
Wat een verschil met de bedachte kwestie over Omtzigt.
Jep, de media is morsdood, laafjes van de macht, hun functie verloren. We hebben een nieuw mediaplatform nodig, een die volledig transparant te werk gaat, daadwerkelijk pluriform is, en voortdurend zichzelf publiekelijk ter discussie zet om dat te waarborgen.
Twitter en facebook zijn anders al druk bezig om 'ongevallige' meningen en accounts te verwijderen, o.a. dat van Britain First. En dit is nog maar het begin want wanneer die sleepwet er straks is kunnen we weer berichten per postduif gaan versturen.
@Lupuslupus | 19-12-17 | 22:16
Twitter en Facebook zijn zelfstandige bedrijven die uiteindelijk zelf mogen bepalen of ze strekarmertjes, Antifa of überzure mutsen via hun platform willen laten communiceren.
Ik zit in de zak van niemand.
Maar ik erger mij wel aan dat FarIzee-isme dat hier dezelfde trekken vertoont als het linkse Fafizee-isme.
Die morele vingertjes van zowel links als rechts; op grond waarvan denken zij dat zij moreel beter zouden zijn, met hun huichelachtige morele vingertjes?!
@marjen | 19-12-17 | 22:26
Mijn welgemeend advies, niet aan ergeren marjen.
Zoveel vooringenomen types met zo weinig kennis van de feiten (die gewoon in de panelen staan) maar wel hun mening moeten ventileren is niets meer dan vermaak.
Een discussie is deze unieke schenking best waard maar niet met mensjes met een agenda en geen kennis van de feiten.
Ook al heeft Pechtold wellicht niks strafbaars gedaan, toch blijft dit aan hem kleven.
Net als het referendum en de gekozen burgemeester.
En er gaat nog veel meer komen. D66 gaat eraan (hopelijk).
Klopt, mijn ervaring is ook, dat er vaak meer aan de knikker is.
Het boeit nu al geen mens meer dus hoe zal het blijven kleven dan?
Tipje van de sluier over wat er nog gaat komen?
Of is dat (ijdele) hoop gevoed door een dikke duim?
Berbaar | 19-12-17 | 22:20
Wellicht boeit het u nu niet meer, maar zojuist berichtte Nieuwsuur het ook weer. Uiteraard gevolgd door negatieve propaganda over Greet met zijn mislukte Rotterdamse kandidaat. Voor wat, hoort wat, zullen we dan maar zeggen. Dit blijft bij mensen hangen, tenzij ze dement worden....
Pechtold = Peterprinciple
Ben van duidelijkheid.
Als iemand dhr. Kereltje Peggold een woning wil schenken, zo is het dan, stelletje jankers. Wie ben jij of wie is de Overheid om zich daar druk over te maken. Druktemakers.
Als dit de geldende politieke omgangsvormen zijn geloof ik er niet meer in.
Pechtold is overheid.
chicago river | 19-12-17 | 22:04
Je hebt natuurlijk een punt.
chicago river | 19-12-17 | 22:04
Tenzij het indruist tegen de regels van het parlement. En juist daar wringt de schoen dus. Maar kennelijk is dat bij u en andere winterslapers nog niet helemaal doorgedrongen...
Kan Chigaco River, maar wat ook kan is dat de voormalig Canadees Diplomaat Serge Marcoux zelf ook weer een betaling heeft ontvangen om dit verlies te compenseren. Voor uiteraard een wederdienst van Alexander Pechtold. Dat is dan een gevalletje van illegaal bankieren. We kunnen niet uitsluiten dat Marcoux een bedrag heeft ontvangen om Alexander een Penthouse te schenken.
Misschien zit er wel meer achter als dat we weten.
Ik vind het een linkmiegel dus het zou kunnen.
Wat heeft hij er voor terug gegeven in ruil ?
Waarom heeft hij als er niks aan de hand is gewoon gemeld?
Belastingdienst, andere politici, werkgever, zijn ex, er zijn er nog wel een paar te bedenken.
Ik ben kiezer en staatsburger, en in die zin een beetje baas over onze openbare bestuurders. Het is dus mijn volste recht om daar enige controle over uit te willen voeren. Dat kan alleen als het bestuur transparant is in dit soort zaken... en juist als je het onder de pet houdt, laad je de verdenking op je dat er wellicht een tegenprestatie tegenover de gulle gift stond.
Daar gaat het dus om: niemand misgunt Pechtold dat appartement, en als hij het netjes in het schenkingsregister had opgenomen was er waarschijnlijk niets aan de hand geweest; het idee dat het in ruil was voor steun aan CETA is wel erg vergezocht. Maar Pechtold had moeten beseffen dat er bij een invloedrijke politicus als hij er nooit sprake kan zijn van 'giften aan een prive-persoon'. Dat is echt een flauwekulexcuus.
Maak van 'iemand' -een vriend/diplomaat- 'Kereltje Peggold' -een willekeurige andere NLse politicus- en van 'een woning wil schenken' -een willekeurige andere handeling van boven de 50k-. Hopelijk voor jou snap je het dan.
@ chicago
Als je zelf niet snapt dat een politicus niet chantabel hoort te zijn en dus geen grote giften moet aannemen van derden, dan is het ernstig met je gesteld.
Oei!!
Jij hebt wel heel erg weinig begrepen van oprechtheid, onkreukbaarheid en niet-chantabele zuivere koffie.Jij bent zo weinig democratisch dat je vast op D66 stemt.
Gregorius Nekschot is voor minder van zijn bed gelicht door een arrestatieteam.
Pechtold staat in zijn hemd, maar trekt daarbij wel een witte onderbroek aan. Precies zoals van Jole vraagt hij zich letterlijk maar één ding af: kan ik hiermee wegkomen? Al het andere is niet van belang. Als je ergens mee weg kunt komen is er niets veranderd en valt je ook niets te verwijten.
"Daarom sta ik aan deze kant van de microfoon en u aan de andere kant" zei Pechtold laatst nog snerend richting de interviewer. Komt nu als een boemerang terug.
De ene voltreffer na de andere moet Kereltje Pechtold incasseren. Hij heeft het alleen nog niet door.
Hij gaat echt vallen hierdoor. Hoe langer hij wacht hoe meer kiezers het hem zal gaan kosten. Jammer dat bijvoorbeeld FvD programmatisch teveel verschilt met D66. Hoewel dat voornamelijk op het gebied van immigratie is, maar dat telt nogal zwaar bij de fake democraten. Maar qua referendum, gekozen dorpshoofd; een D66-ert zou toch die overstap mogen wagen!
"Eeferendum, gekozen dorpshoofd", allemaal kroonjuwelen waar D66 ooit voor stond. Nu verkwanselt door een naar omkoping riekende fractievoorzitter.
Ik weet het niet, de gemiddelde D66 stemmer brengt zijn kinderen naar de meest witte school in de buurt. Voor de schone schijn stemmen ze nu nog op die aflaat-partij, maar zo groot is de stap naar FvD niet.
Wie heeft er nog pek&veren tegenwoordig.
Wie heeft er nog pek&veren nodig tegenwoordig.
We hebben immers Geenstijl.
Daar zeg je wat, de pek smeren politici zelf tegenwoordig aan het pluche om nog beter te blijven plakken, en die veren steken ze in hun eigen reet.
De vis begint bij de kop te stinken , een rooie kop , dat dan weer wel.
Ernie is het mannetje en Bert het vrouwtje.
Ik zou me zomaar kunnen voorstellen dat er ooit een journalist of iemand anders aan Pechtold vraagt: "Hé meneer! Die aan u geschonken woning in Scheveningen door een Canadees, en het gebruik daarvan door U, maakt dat dan niet dat D66 in het bijzonder en democratie in het algemeen mogelijk beschadigd raken daardoor?" En dat Alexander niet zelf antwoordt maar Kajsa optrommelt en laat zeggen: "Het is allemaal feeknoews verspreidt door de Russen!"
Pechtold mag dan oude vrienden in Canada hebben, de Oranjes hebben er hun safe space gezocht en gevonden toen Nederland bezet werd door de Nazi's. Die zullen er dus ook wel wat vriendjes hebben zitten. The plot thickens.
Schoorsteenveger | 19-12-17 | 22:22
De Oranjes hebben genoeg geld, die hoeven zich echt niet in te laten met Pechtold.
Canada was bovendien gekozen om onafhankelijk te blijven van de Britten, waarvan toen gedacht werd dat ze naar goed historisch gebruik onze toenmalige kolonieen zouden gaan pikken. Dit is ook even het geval geweest met Indonesie overigens.
O2Neutraal | 19-12-17 | 22:55
Snap ik ook wel. Maar ik kan de neiging niet onderdrukken om zin en betekenis te geven aan het horkerige gedrag van die Pechtold. IJdele hoop, hij doet het gewoon omdat het kan, omdat hij ermee wegkomt, meer zal het niet zijn. Het is platvloers, gewoon platvloers, en heeft niks wat nog kan verheffen, niks.
Niet alleen hebben de oranjes genoeg geld, het is goed denkbaar dat hun lange arm via het meerderheidsaandeel Koninklijke Shell één van de hefbomen is geweest om [a] de Oekraïne in te willen lijven bij de EU en [b] de referendum uitslag te dumpen omwille van het verdienpotentieel aldaar.
Wisten jullie dat het Britse koningshuis het merendeel van de uraniummijnen wereldwijd in bezit heeft. Ook zoiets.
Van de teletekst onverwachte draai Pechtold:
"Regeringspartij D66 vindt het niet meer nodig dat het koningspaar en prinses Beatrix inkomstenbelasting gaan betalen.De partij vindt het nu praten "voor de bühne". De SP, PvdA en GroenLinks reageerden "verbijsterd".D66-leider Pechtold heeft er jarenlang op gehamerd dat de koning, koningin en prinses net als iedereen loon- en inkomstenbelasting en erfrecht gaan betalen."
Misschien heeft Pechtold een telefoontje van WA gehad? Je weet het niet hè? D66 is regeringspartij dus het was natuurlijk niet zo handig dat zij vóór de betaling van inkomstenbelasting waren. En kijk, nu is dat opgelost.
Hah!
Alleen maar Hah!
smerige draaikont dat kereltje ,referendum,flatje aan het strand,en om wat terug te doen ,geen belasting voor het koningshuis ! kereltje was altijd voorstander maarja wat is standvastigheid bij kereltje (niks)
Tja, je wil graag bij de Bilderberg clan horen. Kost wat gedraai.
Zou Ollongren zich ook zorgen maken om deze "buitenlandse invloeden" op de NL politiek?
Haar team zoekt nu naar een link met Rusland, terwijl wij hier schrijven. Ik hoop dat ze er een kunnen vinden, dan kan ik ook weer lachen.
1-geschenkenregister is dus wassen neus: als het erom spant stelt het niets voor. Hou dan ook maar op om heel schijnheilig een CD, een fles wijn of een gekregen Donald Duck te registreren voor de kat z'n kudt.
2-Today I Learned dat er constructies zijn waarbij je tijdens je leven al belastingvrij een huis kado kan doen, wel handig voor de diverse ouderen in Nederland die op die manier al hun huis kunnen schenken, nagenoeg belastingvrij aan hun kinderen.
3- All animals are equal, but etc.
4-Dit verklaart MISSCHIEN waarom D66 plotseling haar kroonjuweel, het referendum wil afschaffen.
5-Belastingontwijking/ontduiking is vanaf NU toegestaan
6-Met de Kerst voor de deur: Doe eens een Penthouse cadeau, i.p.v. die obligate sokken of fles wijn. En dan bedoel ik niet de Penthouse waar de nietjes in zitten.
7-War zijn de onafhankelijke journalisten?
"2-Today I Learned dat er constructies zijn waarbij je tijdens je leven al belastingvrij een huis kado kan doen, wel handig voor de diverse ouderen in Nederland die op die manier al hun huis kunnen schenken, nagenoeg belastingvrij aan hun kinderen. "
Reken maar dat ik deze kerst eens gezellig met m'n pa ga praten over politiek, en uiteraard ook over die Pechtold-constructie. Heel uitgebreid.
"5-Belastingontwijking/ontduiking is vanaf NU toegestaan". Belasting ontwijken is altijd toegestaan. Ontduiken niet. Hoewel PenthousePechtold hier wat mij betreft faliekant de fout in gaat door het niet te melden, is er volgens mij niets mis met het ontwijken van belasting wat hier gebeurt.
Of 't met CETA te maken heeft weet ik niet, feit is dat het stinkt. Tel daar bij op dat Pechtold verzuimd heeft om het optrekje op te geven en je bent de rest van je politieke loopbaan ongeloofwaardig. Pechtold zou op non actief gesteld moeten worden hangende een diepgaand onderzoek. Welkom in bananenrepubliek Nederland.
Mooi en goed onderbouwd stuk van Voermans. Vooral die laatste zin: “Want het mag nooit zo worden dat die overheid en politici wel bijna alles van ons weten (lees: sleepwet), maar wij nog nauwelijks over hen (lees: niet gemelde geschonken penthouses van vertegenwoordigers van vreemde mogendheden aan Kamerleden).”
Die van Mierlo was eigenlijk ook gewoon maar een mislukte dandy:
youtu.be/wxO2hIoScpE
Ik vind Hiddema wel een gelukte dandy.
Niet leuk.
Volgens mij vindt iedereen het leuk als je een gift van €135.000 krijgt, ik ook.
Als je er belasting over betaalt is er niks aan de hand in Nederland.
Hij als politicus, die zelf iedereen de les leest, had dit als gift moeten opgeven.
Heeft die domme lul niet gedaan, dus fout.
En nu? Aftreden, boete, gevangenisstraf?
Ook ik vind Pechtold een onbetrouwbaar serpent. Maar als hij de belasting heeft betaalt zeur ik er niet verder over.
Belasting? Wellicht dat het bij zijn toch al riante inkomen wordt opgeteld, maar Alexander kent de regeltjes wel.. "U hoeft geen schenkbelasting te betalen en geen aangifte te doen als de schenker niet in Nederland woont op het moment dat hij de schenking doet. "
Schijn van belangenverstrengeling, dus aftreden. Maar tough shit, hij heeft schijt aan het stemvee.
Voor de duidelijkheid: ik verdedig hem niet.
Maar welke belangenverstrengeling?
Kruisruiker | 19-12-17 | 22:02
Er staat dan ook "schijn"... De schenker was (ooit) een Canadees diplomaat. Dit moet je als Nederlandse regering gewoon niet willen.
Wat mij verbaast is de domheid waarmee dit uitgevoerd is. Als Pechtold gewoon die flat formeel gekocht had, met een koop- en transportakte, had er geen haan naar gekraaid. Had ook zelfs nog de koopsom voorgeschoten kunnen krijgen van de "schenker". Maar nee, een constructie uitzoeken die wel argwaan móét oproepen ...
Ik heb zelf jaren geleden het huis van mijn ouders gekocht zonder er een cent voor te betalen. Die hielden ook het woonrecht, net als deze Canadees. Notarissen weten hoe zoiets geregeld moet worden.
Pechtold: Summa Cum Fraude
Everyone is equal, but some are more equal than others
Op 925.nl staat een reaktie waarbij het lijkt alsof Pechtold belasting ontduikt of ontwijkt? Door alsof de Canadees het vruchtgebruik te laten houden scheelt het Pechtold 30.000 aan successiebelasting? Wie weet hier meer van?
En de prijs is een halve ton te laag.
Mwoah, het is niet gek dat de Canadees zegt, ik schenk liever bij leven, maar wil wel het recht houden het te gebruiken, daarmee voorkom je ook min of meer dat Pexit t volgend jaar verkoopt voor een cadeautje voor een maitresse.
Maar de waarde is wel lager met dat vruchtgebruik en dat scheelt.
Them again, het is nu wel nu al van Pech, dus die begint nu met betalen, anders had ie t nog jaren gratis kunnen gebruiken.
@Hemmenaar, waarde van vruchtgebruik wordt door belastingdienst normaal gesproken streng naar gekeken (ouders/of andere schenker moeten in woning wonen en niet voorzienbaar naar bejaarden tehuis gaan, moeten reeel gebruik maken van bewoning. Kunnen Henk en Ingrid hullie dr tweede huis ook op die manier aan kinderen of anderen overdragen?
ik wil ook wel kopen voor135000
in scheveningen aan de boulevard
kost een garage 135000 ,dus een fake prijs van kereltje !
Belasting ontwijken, wat hier gebeurt, is niet strafbaar.
D66 kennende zullen zij vanaf heden tal van onderwerpen gaan aansnijden om de aandacht voor zijn belastingvrije flat te doen vergeten.
Het is ook wel duidelijk waarom Peggeld voorstander is van dat Ceta verdrag met Canada. Ach ja, ik zie Hafmo nog wel eens rondlopen langs de gracht, dat het anders moest met het partijkartel van de 60er jaren,,,
Kunt u een tijdlijn laten zien waarbij we een verband kunnen zien tussen het ontvangen van een goedkoop appartement en het stemmen voor Ceta?
Kunt u niet, dus u roept maar wat.
Bovendien denkt u toch niet ECHT dat zo'n goedkoop appartement deze Pechtold van zijn openbare mening doet veranderen? De punten van D'66 zijn voor iedereen openbaar en dit goedkope appartement heeft daar geen invloed op gehad. Ook u kunt dit niet weerleggen.
@marjen: het appartement is niet goedkoop, die prijs is veel te laag!
marjen | 19-12-17 | 22:02
Het kan natuurlijk heel goed zijn dat Pechtold dit cadeautje heeft gehad omdat hij zo'n aimabele man is.
En dat het ambassadeurs eigen is dat ze huizen weggeven aan politici zonder daar een tegenprestatie voor terug te verwachten.
Maar dat is niet zo van belang hè?
Er zijn willens en wetens regels overtreden en niet zo'n klein beetje ook.
Dat heet corruptie en is overal ter wereld reden om ontslagen te worden.
Is geen tijdlijn voor nodig kan ook een afspraak zijn u doet nu dit en krijgt over 2 of 4 jaar dat.
marjen | 19-12-17 | 22:02
U vergeet de belangrijkste vragen, waarom neemt een kamerlid, zelfs fractievoorzitter, dit aan. Waarom geeft een diplomaat het kado zo dicht bij de behandeling van een verdrag waar beider landen bij betrokken zijn. Waarom staat het niet in dat fijne register. Waarom zou hij een huis/flat/villa krijgen? Waarom is een diplomaat van Canada zo onverstandig zo'n kado te doen aan een volksvertegenwoordiger. En waarom geeft Pechtold niet gewoon openheid van zaken. Daarna kijken we gezellig naar de tijdlijn, maar dat is dan vast niet meer nodig want dan zal blijken dat er helemaal niets aan de hand was, of dat er juist veel aan de hand was. Voorlopig heeft hij elke schijn tegen zich.
Er zijn bewindspersonen voor minder afgetreden,
maar die hadden wél eergevoel.
Ik vind het wel een geschikt flatje voor Markje. Kan ie eindelijk is ervaren hoe het is om helemaal zelfstandig te wonen.
Nee, hij stopt zijn moeder erin.
Sorry, maar ik vind 'wetenschappers' die zich op social media gaan bemoeien met dit soort politieke kwesties even fout als die verrotte Pechtold. Zoals ik al eerder schreef; wetenschappers horen los van de staat te onderzoeken en publiceren. En niet als kleutertjes mee te blèren in blogs en op twitter met de politieke mediageilheid van de dag/week. Egocentrische zelfpijperij is dat (kijk mij eens intelligent meestrijden, ik werk bij een universiteit, dus mijn mening doet er méér toe dan van Henk en Ingrid). Ik bedoel, ik ken die vent niet en hoef hem niet te kennen ook; een der domme twitter/wordpres(s)laven. Daarnaast gaat het geen reet verschil maken: het systeem is al te lang verrot en ook dit incidentje met Pechtold zal weer mooi worden weggeveegd door de machthebbers.
Daarom is meneer ook volledig genegeerd vandaag tot de herhaling nu natuurlijk.
Wat zal hij trots zijn meneer Voermans lol
Dus jouw mening moet een ieder wel interesseren?
@Marcello: schijten moet.
@Marcello Christiani | 19-12-17 | 22:16
Welnee, ik heb liever dat mensen er voorbij scrollen dan oliedomme vragen zoals de Uwe te stellen.
@berbaar, korte teentjes? Je reageert zelfs inhoudelijk op een reactie die overduidelijk biet voor jou bedoeld was.
Pechtold komt er mee weg. De politieman of vrouw heeft een integriteitsprobleem wanneer zij een bak koffie aannemen.
Iftars gaan prima begreep ik laatst...
"Het presidium van de Tweede Kamer doet geen verder onderzoek naar een forse schenking aan D66-leider Alexander Pechtold." is nu te lezen.
De kwestie toont maar weer aan wat voor een incestueuze ons-kent-ons kliek het is, de meerderheid van journalisten, kranten en politici. De rijen sluiten zich. Als het aan hen ligt, komt Arrogander er mee weg; want het gaat niet om een tegenstander zoals Wilders of Baudet.
Stel eens dat het was geweest: "Het presidium van de Tweede Kamer doet geen verder onderzoek naar een forse schenking aan PVV-leider Geert Wilders." Zeer onwaarschijnlijke uitkomst.
.
Corruptie is het, pure corruptie die de geloofwaardigheid nog verder aantast.
en bij de npo direct de boot afhouden van kereltje !dat jasje npo Komt er gelijk in met een reportage over geert
de Hele kliek npo en het journaile is een grote ons Kent ons kliek !!
geen onafhankelijke journalistiek !!!
@geeratz8217 | 19-12-17 | 22:33
Begin dan zelf een omroepstichting met gegarandeerd onafhankelijke journalistiek.
Een rechts geluid zo te zeggen.
Deden anderen ook jaren geleden, was me een succes joh!
BB doe es een zinvolle bijdrage man. Het gaat hier niet om een pak suiker maar de integriteit van ons land.
CETA is er door gekomen in het Europees parlement. Hoeveel D66-ers hebben er voor CETA gestemd?
En hoeveel hebben er aan meegewerkt?
Zie mijn reaguursel.
D66 moest en zou in de regering komen:
-CETA verdrag ratificeren
-Referendum tegen CETA onmogelijk maken
Uiteindeijk draait politiek niet om volksvertegenwoordiging.
VVD - CU en CDA doen alsof er niets aan de hand is.
Kijk, dát schept vertrouwen in de politiek ! Right !
Ze kunnen niet anders.
Iedereen houdt van cadeautjes, vooral regeringspartijen.
Vertrouwen in de toekomst was het motto toch?
Nederland is een schijn-democratie.
Of een guerrilla dictatuur......
Een bananenkoninkrijk
Ja.
En de nederlander bestaat ook al niet..
Apenland.
Les Pays Bah
schijndemocratie,een corrupte bende
zal je bedoelen ,dat noemen we meten met twee maten !!
Het is zo simpel, dat zelfs een niet alu-hoedje het kan bedenken:
-zeg Kereltje, als jouw partij voor het CETA-verdrag is en dat ook laat ratificeren, heb ik een cadeautje voor je.
-D66 stemt voor
-D66 zet alles op alles om te regeren, zelfs een coalitie met anti-donor en anti-abortuspartij CU.
-D66 schaft haar eigen kroonjuweel het referendum af
Zelfs de NOS bevestigt het: nos.nl/artikel/2208416-fractievoorzit...
"""
Op het moment dat Pechtold het appartement kreeg nam D66 als politieke partij al meer dan een jaar het standpunt in voor het CETA-verdrag te zijn. Het CETA-verdrag is sinds september 2017 al grotendeels in werking, maar moet nog worden behandeld door de Tweede en Eerste Kamer.
Is op dat moment de referendumwet nog van kracht, dan kan er een raadgevend referendum worden georganiseerd. Maar D66-minister Ollongren heeft de afschaffing van de wet al in gang gezet, zoals in het regeerakkoord is afgesproken.
""""
Jij word toch pas betaald als het werk naar tevredenheid van de opdrachtgever gedaan is
Met die gedachte speelde ik ook een beetje. Pechtold heeft die partij helemaal weggeleid van de koers die ze eigenlijk zouden moeten varen. Een billijke liberale partij.Iedereen heeft een prijs,alleen hoe hoog?
Alexandejjj is een l#l en komt dus ook met louter l#largumenten.
Dede Helen #penthousegate en het (blijven) dekken van Pechtold geeft alleen maar aan hie #cirrupt de huidige politiek is. (Denk hierbij ook aan de #dividentbelastung die de burger in tegenstelling tot de beloofde €1000 voor de burger nu een rekening van €1000 aan diezelfde burger presenteerde zonder dat de eerste belofte na is gekomen)
#soortZoektSoort. #rattenOnderElkaar
De hele.....
<sorry>
Hoe
#corrupt
#dividentbelasting
Niet jouw dag ;-)
Waarom rot die zelf ingenomen lul niet gewoon eigener beweging op? Hij heeft zo langzamerhand de hele D66 fractie nodig om die plaat voor zijn harses te sjouwen.
Lol. Ben visueel ingesteld.
Veel Farizeeers in de panelen als het om dit cadeau gaat.
Terwijl er geen enkel Canadees belang stiekum werd verdedigd; zeker niet door het mogen beschikken over een goedkoop appartement.
U bent CETA vergeten?
Wanneer zaken schimmig blijven kan je mensen niet kwalijk nemen dat ze speculeren.
Pay for play is niet bewezen, het tegendeel ook niet.
Tenzij je meer weet dan de reaguurders.
Hee daar is het D66 webcare team weer met haar slappe excuses.
Daar weet jij niets van Marjen. De feiten zijn dat een Nederlandse politicus van een buitenlandse diplomaat een enorme gift heeft ontvangen en dat heeft verzwegen.
Er zijn maar weinig mensen die appartementen uitdelen voor niks.
Dit zaakje stinkt.
Fijne duiding om mee te beginnen. Ik sla de rest van je comment maar over. Mag je ook bij deze van mij doen.
Weet je wat mijn neef onlangs zei toen ik hem mijn auto cadeau wilde doen, nee dat is een veel te duur cadeau. Dat was een auto van 1000 euro waarde (ja, u leest het goed, ik leef als een vorst in Frankrijk). Wat voor cadeau's liggen bij u onder de kerstboom thuis? Moet u daarvoor ook regelmatig naar de notaris om handtekeningen te zetten?
Neem aan van niet.
Dit dan : youtu.be/sstx5Z-x0Zs?t=7m49s
"Ik ben vrij transparant en betrouwbaar".
Pechtold is een beetje zwanger, maar toch niet helemaal.
En dat geeft hij toe: 'en toch ben ik maar een mens'.
Een deugende veilingmeester. Die bestaat natuurlijk niet.
Pechtold blijft zitten. Wat hebben we, wederom, geleerd:
-het register is een wassen neus
-de zelfbenoemde kwaliteitsmedia begrijpen haar macht controlerende taak niet
-D66 is moreel totaal failliet
Glas. Plas.
"Het presidium van de Tweede Kamer doet geen verder onderzoek naar een forse schenking aan D66-leider Alexander Pechtold".
Tweede Kamervoorzitter Khadija Arib schrijft aan Wilders dat in de regels niets staat over toezicht op de „volledigheid en de juistheid” van de vermeldingen in het geschenkenregister. Ook kunnen geen sancties worden opgelegd."
Bron: Telegraaf.
Ik vertrouw Pechtold toch al niet.
Dit alles is slechts een speurtocht naar wisselgeld voor bewezen diensten of nog te verkrijgen tit for tat.
En bovendien kan ik uitzien naar vermakelijke bokkensprongen die andere politici moeten maken om Pechtold te verdedigen zonder zichzelf te branden.
CETA .... voorstemmen...... rest my case
Haha voetvolk, geen onderzoek naar Pechtold
twitter.com/telegraaf/status/94320638...
Wat dachten jullie wel niet?
Waarom zou je ook iets onderzoeken als het overduidelijk is wat er aan de hand is?
Dat bewijst dan toch weer dat politici kennelijk woningen geschonken kunnen krijgen zonder registratie.
Het doet onvermijdelijk de vraag oprijzen van hoeveel andere cadeautjes we ook niets weten.
En dat register kan de prullenmand in.
LuckyGirl | 19-12-17 | 21:39
Zo is dat. Geschenken die er toe doen zijn opeens prive-kwesties.
Alles wat meer als €100 kost ....
Jeetje wat een verrassing...... NOT!
InAnumPerRegimine: meer *dan
Alexander is een besmette naam. Het ligt er aan of je nou wel of niet dit of dat bent, maar het koningshuis is ook verdacht en Alexander allitereert hoe dan ook met Adolf.
OK, ik ging zojuist wel even heel krap door de bocht, maar toch ...
Jan-Joris-Jaap-Joop | 19-12-17 | 21:38
Valt mee hoor. Slechts een waardeloos reaguursel. Meer niet.
Koningshuis Pietur rijd ook door rood en confronteert de agent "weet u wel wie ik bent" dat verhevene druipt ook van Alexander.
Ben benieuwd hoeveel andere politici&ambtenaren dergelijke gulle schenkingen buiten de boeken weten te houden. Valt er niet doelgericht op dergelijke vruchtgebruik&erfenis-constructies te zoeken?
Number to, meer is t niet
Two, als in mr. Hankey the Xmas poo
Al eerder zeiden hooggeleerden dat het niet kon. f-site.nl/2454-2/
Maar ja, wat kan Alexander de Groteske dat schelen? EUlite staat boven burger, wet en fatsoen.
Hee die tweet van Voermans zagen we vanmorgen ook al in een topikkie!
Boeide toen geen mens die er toe doet en ik vrees nu ook niet.
Bummer.
interessante link, ezel en steen.
Register kan wel opgeheven worden. Staan alleen onbenulligheden in. Overtredingen worden niet gesanctioneerd. Wie houdt wie voor de gek?
Daar gaan we eens een referendum over organiseren dan...
Mee eens. Net als Balkenendenorm
Het register hoort vol met onbenulligheden te staan.
Het is in het leven geroepen om politiek zwart geld wit te wassen. Om dubieuze schenkingen legitiem te maken. Als er ooit een schenking was waar dit register voor in aanmerking kwam dan was het wel de gift van een Canadees diplomaat aan een Nederlands parlementslid. Dat register is al bijna een witwas machine. Maar als daar NIET EENS van gebruik gemaakt wordt leef je als politicus echt in een ivoren toren. Pechtold hier mag je niet mee wegkomen! En je weet dat zelf donders goed want jij neemt anderen volgens dezelfde principes de maat.
Moet je in bv de zorg kijken als je AE-meldingen niet goed op orde zijn of binnen de gegeven tijdsklem aan de juiste instanties doorgegeven...
Safety, after all, is number one priority.
"maar de kant die je in ieder geval niet moet opspringen is roepen dat het allemaal een privé-kwestie is."
Zo glad als een paling in een emmer met snot.
REAGEER OOK