RIP. Reaguurder necrosis gestopt met roken
Alex. Dat was zijn echte naam. We kunnen het nu wel vertellen, want necrosis is niet meer, necrosis is dood. Eind augustus overleden, zo hebben we weten te achterhalen.
Voor wie het gemist had: necrosis, reaguurder van het jaar 2014, 2015 en 2016, werd vermist. Dagelijks in de panelen, plotseling verdwenen. We wisten dat hij met ziekte kampte, maar niet hoe ernstig het was. Misschien lag hij in het ziekenhuis? Misschien was hij aan het revalideren? We hielden hoop, terwijl reaguurder Tamara aka Robin Hood (die hem een beetje kende) hielp met het achterhalen van zijn whereabouts. Zij ging met zijn IP naar de politie. Konden cq mochten niks doen. Ze belde zijn belboer. Die waren toegeeflijk, maar niet tot in detail. We overwogen zelfs een privédetective - gewoon, omdat we om onze trouwe 'guurders geven en omdat we wilden weten Hoe Het Zit. En toen kreeg Tamara mail, van een oude bekende van necrosis. Die bevestigde de vrees. Bezweken aan ernstige leverproblemen, maar wel letterlijk reagurend ten onder gegaan: de politie heeft zijn deur open gebeukt en hem dood aangetroffen. Hij is reeds in de eerste week van september gecremeerd. "Herinner hem om zijn humor en die kolereherrie die hij muziek noemde", is ons gevraagd, en dat doen we. necrosis hield van rijpe heavy metal chicks, van taalnazi'en en ongetwijfeld ook van zijn medereaguurders, anders hou je het niet zo veel & vaak vol in de panelen. Wij kunnen het voortaan qua load balancer met een commentserver minder af omdat we zijn bijdragen zullen moeten missen, en met de kennis van nu was zijn laatste tegel een historische, want het is gelijk zijn grafsteen: "Mijn nick is necrosis, zonder hoofdletter." Zijn nick was necrosis, zonder hoofdletter. RIP, Alex.
Reaguursels
InloggenSometimes you will never know the true value of a moment until it becomes a memory.
The Reign has ended, but necrosis lives on!
Gejat van comments onder een muziek-video, maar dat mag de pret niet drukken.
@Jackanders
Ligt er aan... Welke muziekvid?
www.youtube.com/watch?v=YKIYIgxZVu8
Ook mijn condoleances aan de nabestaanden. En dank aan Robin Hood voor alle moeite en voor de genuanceerde berichtgeving.
Wat een ongelooflijk kudt nieuws.
Een icoon is heengegaan, nooit meer zullen de bekende worden "Mijn nick is necrosis, zonder hoofdletter." onder een topic komen te staan.
Condoleances aan de familie en vrienden van necrosis, Alex.
Bedankt Robin Hood dat je ons steeds op de hoogte hebt gehouden.
En om het nog maar eens ongenuanceerd en min of meer vrouwonvriendelijk te vermelden hier; je bent een kei van een wijf Tamara.
Je hebt deze huiskamer een hele grote dienst bewezen.
Hahaha! Vrouwonvriendelijk? My bare ass! Échte wijven zoals Tamara kun je gewoon aanspreken met "een kei van een wijf". Laten we hier in de knalroze panelen asjeblieft niet policor lopen te wezen. Tamaar, je bent een topwijf! (Zonder hoofdletter, dat dan weer wel. Maar dat is necrosis' schuld!) ;)
Ik kan het hebben; ze zeggen wel gekkere dingen tegen me. Thnx en graag gedaan. Ik ben blij dat ik eindelijk wat meer kan vertellen, tot maandag had ik alleen Van Rossem om tegenaan te zeuren wat me dwars zat en hoe de zaken ervoor stonden. Arme Bart, hahaha.
NecroSister | 02-11-17 | 19:49
Ik probeer dan ook een beetje draak te steken met al het totaal niet belangrijke nieuws van tegenwoordig.
Weet jij ook wel, schavuit dat je er bent,
Jackanders | 02-11-17 | 20:07
DE draak, lamlul.
@Jackanders
Whahahahahaha! Gelukkig maar, jij ondeugd! Pak/hart. Ik word ook schijtziek van al dat gelul.
@Robin Hood: jup, wij roze mokkels kunnen wel tegen een stootje. Of 6...
@familie van Alex: gecondoleerd met het verlies van jullie Alex, onze necrosis. Wij delen jullie verdriet en gemis...
Ik wens de broer en vriend alle sterkte met het verlies.
Hier in de virtuele huiskamer was necrosis een aangenaam deel van het meubilair.
Een vent met het hart op de goede plek, en ik denk zomaar dat dat in het echte leven geen spat anders was.
Ook behoorlijk ironisch, ik denk dat necrosis niet zo snel naar een irl borrel zou zijn gegaan, vanwege privacy en mede omdat hij zag dat reaguurders na een irl ontmoeting elkaar hier in de panelen de koppen insloegen (ik kan het topic niet zo snel vinden waarin hij dat zei). Zelf zou ik ook niet zo snel gaan behalve dan om necrosis eens in het echt te zien...
knutsel_ | 02-11-17 | 19:12
Ik weet waar je het over hebt, en eerlijk gezegd; ik zal dat ook niet doen.
En wat betreft necrosis in het echt zien, ik denk dat juist wij hem in het echt gezien hebben. Hier, in de virtuele huiskamer.
@Robin Hood | 02-11-17 | 18:18 |
heel erg bedankt voor deze aanvullende informatie. En mijn condoleances aan de familie van necrosis.
@GS redactie,
Zou het een idee zijn om dit artikel terug op de frontapage te plaatsen? Veel reaguurders hebben dit ongetwijfeld dit nieuws nog niet onder ogen gehad. Een maand of zo.
Dank.
Inderdaad.
Los daarvan: ik denk dat een aantal reag(l)uurders nog regelmatig dit topic bezoeken.
Ik vermoed dat dit een goed idee is van jullie. Hoeft niet perse met een foto, vele hebben een hebben een beeldvorming van hem.
Bij deze wil ik alsnog mijn deelneming uiten aan de familie,vrienden en kennissen van necrosis. Jammer, hij woonde in mijn buurt.
Gecondoleerd broer van Alex.
Ik heb net een lang telefoongesprek gehad met de broer van Alex. Hij -en ook de jeugdvriend van Alex die mij maandag al mailde met het verlossende nieuws- is erg content met het topic, de reaguursels (kwaliteit & kwantiteit) en de betrokkenheid van iedereen hier. Ze lezen beiden nog steeds mee, dus bak gerust nog een tegeltje aan de nabestaanden. Dat wordt zeer gewaardeerd.
Alex zijn broer heeft ook aangegeven het erg prettig te vinden als ik jullie zou vertellen dat hij degene is geweest die de politie die voordeur heeft laten intrappen. Alex had zich op een dinsdag in het ziekenhuis moeten melden voor nader onderzoek en de familie wilde graag weten hoe dat was gegaan, maar kreeg geen contact, waarop broer naar zijn huis is gegaan en constateerde dat er iemand thuis moest zijn, maar dat er geen teken van leven kwam. En we weten inmiddels allemaal hoe dat is afgelopen.
In grote lijnen wisten we dit al, maar uit respect voor Alex en zijn nabestaanden zijn we erg terughoudend geweest in alle berichtgeving. Dit nieuwtje is dus op expliciet verzoek van de broer van onze necrosis.
Robin Hood bedankt voor de info en je inzet.
@Robin Hood
Dank voor jouw inzet en alle informatie die je kon vrijgeven.
Het beeld dat me bezig houdt in vooral het feit dat iemand een week dood ligt in zijn huis eer die gevonden wordt en tijdens zijn laatste uren niemand om zich heen heeft gehad. Dat is een beeld dat ik geneigd ben op mezelf te trekken omdat ik er van overtuigd ben dat ik plotseling zal sterven zonder mensen om me heen - terwijl ik zat intimi om me heen heb. necrosis hield zich groot, hier op GS. Hij was, denk ik, niet de persoon om zich zielig te willen voelen en/of dat naar voren te willen brengen. Genoeg keren heb ik gezeten aan een bed met iemand die in rap tempo aan het sterven was. Dat maakte en enorme indruk op me. Het liefst wil ik dat nooit meer. Ik weet het; het is de ontkenning van de dood. Het vluchten van wat onvermijdelijk is en de angst nabestaande in reddeloosheid achter te laten. Als ik ga, dan hoop ik plotseling weg te zijn i.p.v. mijn geliefden door de mangel te halen met mijn sterfpijn. Dit duidt mogelijk op mijn onvermogen maar ik zou me kunnen voorstellen dat necrosis ook niet zat te wachten op mensen aan zijn sterfbed.
Hoe het ook zij, ik denk dat necrosis in weliswaar eenzaamheid doch waardig is heengegaan. De ongelooflijk eventuele rochelbui en ademnood die hij mogelijk voorafgaand aan zijn dood heeft moeten doorstaan doet daar niets aan af. Het schrikbeeld van te onder gaan op een fysiek pijnlijke wijze hoeft niet te betekenen dat de geest daar niet een mouw aan weet te passen. Zeker weten doe ik allemaal niet want de dood heeft mij nog nooit bezocht in de definitieve resultaat ervan.
Dankzij de hierbiven genoemde broer kan ik ook nog zeggen dat Alex niet geleden heeft. Hij heeft iets aan voelen komen, maar het ging zo snel dat hij er niet naar heeft kunnen handelen.
En for your info: niet elk heengaan hoeft een doodsstrijd te zijn. Ik heb ook mensen heel erg vredig zien gaan. En hoe iemand ook gaat; het is per definitie pijnlijk voor de achterblijvers. Het geeft alleen een beter gevoel aan die achterblijvers te weten dat ze op dat ene cruciale moment alles hebben gedaan wat ze konden om het hun geliefde zo comfortabel mogelijk te maken, zodat die heen kon gaan in de volle wetenschap dat hij/zij geliefd was en gemist zou worden.
Dank voor deze info.
.
Ik wens iedereen veel steun in deze moeilijke tijd, zeker de familie en vriend van Alex.
Robin Hood | 02-11-17 | 19:28
Het is fijn dat je met alle informatie en gevoelens weet om te gaan.
Ik hoop dat ik ooit ook daartoe in staat zal zijn zonder de bittere smaak die het leven soms met zich mee kan brengen.
Hulde.
www.youtube.com/watch?v=DnGdoEa1tPg
Hoewel niet gelovig en met de overtuiging dat necrosis dit waarschijnlijk als bagger zou beschouwen, toch dit muzakje; www.youtube.com/watch?v=nomKVJTla6g
Hij zou idd bagger getypt hebben, maar wel een mooi muzakje top.
Mooi eerbetoon 1016 tegels.
@ GS: is het een idee om alle plempsels van necrosis in een aparte rubriek te publiceren? Alle 80.000, onderverdeeld in bijvoorbeeld week of maand en dan per jaar, in chronologische volgorde. Dan kan iedereen alles altijd teruglezen...
Je kent iemand niet en toch een beetje weer wel. necrosis, jij was wel degene, bij welk item dan ook, ik direct op zoek was naar jouw commentaar. Het ga je goed, waar je nu ook bent.
1010 reacties, ik vind het een mooi eerbetoon. Hij zou retetrots zijn.
*zwaait, bijna klaar met poepen*
Zijn we al bij de dui..... FUCK!!!
'K heb een snipperdag genomen
zonder uitleg hoe of wat.
'K heb een snipperdag genomen
zit te huilen, op mijn gat.
'K heb een snipperdag gemomen
tijd voor tranen, tijd voor rouw.
'K heb een snipperdag genomen
*plop*, een Tripeltje op jou.
Die 'gemomen' typo is uiteraard met voorbedachte rade en voorkennis zo gedaan.
Kan niet alles prijsgeven maar zodra asvezelkabel zijn intrede doet, kan necrosis me hier alsnog volledig tot de enkels afbranden.
*zwaait* naar necrosis,vaarwel!
En een ton voor necrosis.
youtu.be/WUFREEJiGeQ
Een mooi eerbetoon!
Oke, op naar de duizend dan,**Plop**
Bijna 1.000
998 tegels nu en allemaal vol lof. Een waardig afscheid voor necrosis de verbinder.
Het blijft een gemiste kans. Ja, voor jou Jane Fonda. Stuur je verwijtende e-mails naar janefonda@gmail.com. Nu, gewoon omdat het kan.
Ik zie dit net pas... wat triest! :-(
Een van de leukste en snedigste reaguurders ooit.
Rust zacht, en dan natuurlijk wel met veel mooie knetterharde herrie.
Alex, je was, bent en blijft een LEGENDE.
R.I.P necrosis.
*zwaait*...
Rust zacht necrosis. Al lang niet meer ingelogd. Vandaag wel. Om jou de laatste eer te bewijzen.. Dat je in vrede mag rusten....
Sad. Maar hulde aan GS en zijn reaguurders voor dit eerbetoon. Zelf al heeft hij er niks meer aan, een mens is voor een deel ook hoe hij herinnerd wordt. Heb hier naast veel snert, al de grootste wijsheden, intelligente humor en blijken van hoog normbesef gelezen. GS wordt voor een groot deel gemaakt door de reaguurders. Een grote is ontvallen. RIP.
RIP necrosis.
if it's time
for you
to go your way
there is nothing I can do
or say
that I see you again
another day.
Huh?!
Is necrosis zijn OekraiNEE! nog niet gememoreerd?!
Volgens mij heeft hij dat nog vaker geroepen dan *plop*.
Ik kom hier al jaren al reaguur ik nooit... necrosis met een kleine n, je zal gemist worden. Je humor in de 'guursels was altijd een reden om ze allemaal door te scrollen :(
Een Traan
Een zwaai
Rust zacht
Soms gebeuren er van die dingen in je leven die je eens dieper na laten denken over bepaalde onderwerpen. Zo ben ik al een jaar of 10 panellid van het onderzoeksbureau van Maurice de Hoax en de afgelopen tijd komt daar telkens deze vraag in voor: "Brengt de moderne technologie meer kansen of meer gevaren met zich mee?" Meer kansen, meer gevaren, houdt elkaar in evenwicht of ik weet het niet. Ik kies steevast voor optie drie, ook al kan ik nu pas echt uit ervaring spreken waarom dit zo is. Neem nu internet. Een geweldige uitvinding waar niemand vandaag de dag nog zonder kan. Iedereen moet eraan geloven, alles moet tegenwoordig digitaal. Bankieren, de Belastingdienst, brieven sturen, meterstanden doorgeven of informatie opzoeken. De informatieve boeken in de bieb zijn hopeloos verouderd en ingehaald door de moderne techniek. Je kunt praten met je buren of met mensen aan de andere kant van de wereld en je merkt geen enkel verschil. Emigreren wordt ineens een stuk aantrekkelijker voor veel mensen. Contact houden met vakantievrienden is makkelijker en alles lijkt ineens heel dichtbij. Kinderen die langdurig in het ziekenhuis liggen kunnen via tablets lessen volgen met hun eigen klas van hun eigen leerkracht op hun eigen school. De mogelijkheden zijn grenzeloos.
Aan de andere kant hoor je ook steeds meer verdwenen kinderen en dan met name meisjes. Kinderlokkers en ander zedentuig heeft hun werkterrein verlegd naar online. Geen smerige mannen meer die kinderen met een snoepje in hun auto proberen te lokken, maar wel dezelfde walgelijke types die plaatjes van bijvoorbeeld aantrekkelijke jongemannen gebruiken om die weerloze meisjes pikante foto's te ontlokken, met ze af te spreken of ze met die pikante foto's tot nòg pikantere foto's te dwingen middels chantage. En hoe vaak je als ouders ook waarschuwt: het blijft spannend en ze blijven het doen. Net als roken. Iedereen weet dat het slecht is, maar het is spannend en het lijkt stoer en voor je het weet zit je er minstens 40 jaar aan vast.
Daarnaast werkt de moderne techniek ook veel eenzaamheid in de hand. Even videobellen met oma is niet hetzelfde als een wekelijks bezoekje of een logeerpartij in de vakantie. En vergis je niet; het zijn echt niet alleen ouderen die eenzaam zijn. Singles met een drukke baan hebben vaak geen sociaal leven, komen geen partner tegen, vallen buiten vriendengroepen van vroeger die wel over luiers, de kinderen en school kunnen praten. Of juist andersom: de alleenstaande ouders die altijd rekening moeten houden met de kids, alles moeten plannen en niet meer zo flexibel van huis weg kunnen als vroeger. Minima die geen geld hebben om regelmatig mee uit eten te gaan en daarom op den duur helemaal niet meer uitgenodigd worden. Die mensen vallen, wanneer mogelijk, terug op het internet. Datingsites waar de meeste mensen zich anders voordoen dan ze zijn. Dat is vanachter je toetsenbord immers een stuk makkelijker dan aan de bar wanneer je recht in iemands ogen kijkt. Een felicitatie voor een verjaardag of geboorte op Facebook, een condoleance via WhatsApp, een babbeltje via Messenger, vakantiefoto's via Instagram ipv twee weken wachten tot alles ontwikkeld is en dan op bezoek om iedereen de wilde verhalen te vertellen met je foto's in de hand, hele dagen/nachten reaguren met anonieme bekende onbekenden op je favoriete weblog.
Maar als het puntje bij paaltje komt, dan zit je toch alleen thuis. Achter je desktop, laptop, smatphone of tablet. Iedereen kent je, maar niemand weet wie je bent. Mensen liggen soms dagen, weken, maanden of zelfs jaren dood in huis voor zij gevonden worden. Zolang je rekeningen betaald worden, kijkt op een gegeven moment niemand meer naar je om. Je leest zulke verhalen in de krant en je denkt dat je dat zelf niet mee zult maken. Je kijkt toch immers naar de mensen om je heen? Sommigen spreek je iedere dag, anderen natuurlijk net iets minder vaak. En dan is er ineens iemand niet meer. Je merkt wel dat er wat mist, maar het kan even duren voor je je realiseert wat of wie. En dan weet je het: er mist iemand. Maar wie is hij dan? Je kent hem online, je weet een nickname, misschien wel een echte naam, maar ook daar kom je niet altijd verder mee. In veel gevallen zul je nooit weten wat er is gebeurd, waarom je niets meer hoort. In een enkel geval hoor je dat wel. En dan weet je dat je in iemands persoonlijkheid hebt kunnen kijken, zonder te weten wie hij eigenlijk was.
Godzijdank werd necrosis veel eerder gevonden dan dat online duidelijk werd dat er iets mis was en wij hem konden zoeken. Desalniettemin lag hij een week dood in zijn huis. Moederziel alleen. Niemand die hem kon vertellen dat het wel goed zou komen. Die hem nog een laatste knuffel of kus kon geven. Niemand die hem kon zeggen dat hij echt gemist zou worden. Ik verdien al die opstekers en complimenten niet. Ja, ik heb hard gezocht en hem uiteindelijk gevonden, maar ik heb Alex in de steek gelaten. Hij vertelde mij hoe erg hij prijs stelde op ons contact, hij vertrouwde mij, maar ik was te druk met mezelf om hem vaker te bellen. Ik wíst waarom hij dat zelf niet deed en toch belde ik niet, mailde ik niet. En natuurlijk heb ik daar mijn redenen voor. Natuurlijk ben ik geen harteloos secreet dat hem met opzet alleen liet. Maar je eigen sores mag nooit een excuus zijn om er niet voor een ander te zijn die je nodig heeft. Ik lig al nachten wakker en dat is mijn eigen schuld. Ik schrijf dit stuk en ik hoop dat jij er ook eens over na zult denken. Ik heb liever 5 mensen op mijn verjaardag dan 100 felicitaties op Facebook of via WhatsApp. Ik zit liever niet alleen met oud en nieuw dan dat ik 80 smsjes krijg. Wat zou jij liever willen?
Ik zou willen dat uitgerekend jij jezelf geen schuldgevoel aan moet praten.
Jij en nog wat anderen hebben daadwerkelijk actie ondernomen namens een heel bezorgd roze leger.
Daar mag je trots op zijn en daar verdien je een knuffel voor.
Je kan niet op meerdere plaatsen tegelijk zijn, al zou je dat soms wel willen.
Je hebt gedaan wat je kon, en dat maakt jou een mooi mens.
Lieve Tamara/Robin Hood, je hebt Alex/necrosis niet in de steek gelaten. Laat ik dat voorop stellen. Ik weet zeker dat hij het niet op prijs had gesteld als je met je familie bij hem was ingetrokken om hem continu in de gaten te houden en nooit uit het oog te verliezen.
Ik ken ook een paar necrosissen. En misschien ben ik er zelf ook wel een beetje een; mensen die wat meer op zichzelf zijn. En het grappige is wel: dankzij internet hebben we juist wat vaker contact. Een sms'je is immers zo verstuurd en om iedere keer bij iemand op visite te gaan is ook weer zo wat.
Ik geloof niet dat necrosis eenzaam was. Ik geloof ook niet dat hij depressief was (anders reaguur je hier niet zo vol vuur - dan ga je liggen zappen of zitten scrollen). Bovendien leek hij me sociaal handig genoeg; niet mensenschuw, grappig op zijn tijd en handig in omgang met mensen (anders krijg je het heus niet voor elkaar om je schoonmoeder te versieren).
Kortom: we zitten allemaal anders in elkaar en ik denk dat hij het fijn vond dat hij het voor het zeggen had / de regie had in zijn leven (los van het ontslag).
Snap je wat ik probeer te zeggen? Je hebt hem niet laten vallen. integendeel; necrosis kon prima op eigen benen staan.
Hij was wel eenzaam en ‘mensenschuw’ zoals je het noemt. Niet altijd, maar wel zo lang ik hen kende.
Lieve Robin Hood,
Die twee gaan niet samen.
Het is voor mij en anderen makkelijk roepen dat jij jezelf niets hoeft aan te rekenen, want dat is zo.
Maar ik begrijp hoe jij je voelt. Zo zou ik me in jouw positie ook voelen. Ik zou ook denken "maar wat als ...". En dan hoop ik dat er mensen zijn die mij terugfluiten. Als ik het door mijn verdriet niet meer helder zie.
Tamara, je bent er voor hem geweest. Punt.
En wat "mensenschuw" zijn we hier allemaal weleens. Tenminste, iedereen wie niet uitblinkt in extraversie.
Maar laat Alex vooral necrosis blijven - ondanks je verdriet. Die heeft liever dat we lachend een Tripel op hem drinken en leuke anekdotes naar boven halen dan dat we zitten te had-ik-maren.
Sterkte!
Het feit dat je niet aan een stuk door contact hebt maakt niet dat je mensen verwaarloost / negeert. Dat is dus zeker ook niet iets waar je jezelf gek over moet maken.
Een goede vriend van me heeft zelfmoord gepleegd en ik heb het niet zien aankomen. Dat is nu bijna 4 jaar geleden (...) en ik denk nog steeds bijna elke dag aan hem. Het verandert je permanent en niet altijd ten goede. Wat je zou denken is dat je degenen die er wel nog zijn maar eens wat meer aandacht moet geven, maar zo makkelijk werkt dat niet. Je wilt namelijk de schuld en de pijn die de dood heeft veroorzaakt liever niet nog een keer meemaken, met als gevolg dat je in plaats van meer contact juist minder contact zoekt en je jezelf terugtrekt van de mensen. Nieuwe contacten mijd ik als de pest en voor je het weet ben je een soort van kluizenaar op je zolderkamer, ondanks dat je een gezin hebt.... Fles wijn erbij en let the destruction begin... Alleen het verstrijken van de tijd, heel veel tijd, laat het langzaam slijten.
Ik heb helemaal geen zin meer om in een ander topic te reaguren, necrosis' dood trekt me de hele tijd terug naar dit topic vanwege bovenstaande gevoelens. Anderen kunnen wel zeggen dat jou geen blaam treft maar zo voel je het zelf niet. Het is dus gewoon letterlijk wachten tot het minder wordt. Ik wens je in ieder geval veel sterkte.
Knutsel, de mensen die echt zelfmoord plegen zijn ook de mensen die dat nooit vooraf door laten schemeren. Dat zijn de mensen die het toch wel doen, no matter what. Die willen niet gestopt worden. Als jouw goede vriend het wel had gezegd, dan had hij gestopt willen worden en dan hàd je hem gestopt. Dus als er eentje hier zichzelf niks kwalijk moet nemen, dan ben jij het wel.
Alex vroeg me om hem alsjeblieft berichtjes te blijven sturen, omdat hij zo eenzaam was. Ik moest zelf in juli even het ziekenhuis in om aan mijn knie geopereerd te worden en dat heb ik hem niet eens laten weten. Ik heb hem nooit meer gesproken. Terrorburen, operatie, ziek kind, huisdieren, alle ballen in je eentje hoog houden. Maar ik had best tijd gehad voor een mailtje en/of een telefoontje op zn tijd. Ik heb alleen die tijd niet genomen. Wel af en toe aan gedacht, maar niet gedaan. Dan had ik in ieder geval eerder geweten dat het zo slecht ging. Dan had ik hem zijn verdere contactinfo kunnen ontfutselen, want we hebben er wel over gesproken dat ik bij hem langs wilde gaan in het ziekenhuis. Dan had iedereen hier het ook eerder geweten toen hij er niet meer was. Hadden er zelfs mensen naar zijn uitvaart gekund. Natuurlijk weet ik heus wel dat de kans dat het zo gelopen zou zijn erg klein was. Maar ik had het op zn minst moeten proberen. En Alex kennende had hij het me wel vergeven. Maar ik moet er zelf nog eveb vrede mee krijgen. Ik vind t gewoon zo kut dat hij dood is en zo alleen dood is gegaan. Ik moet er niet aan denken wat zijn familie door moet maken, ook al is het niet hun schuld.
Komt wel goed Robin. Ik wilde alleen maar zeggen dat ik begrijp hoe je je voelt. Langzaam slijt het wel. En wat Nemoj zegt, vooral de goede herinneringen in ere houden.
Robin, je verdient juist wél alle lof en opstekers en likes en duimpjes omhoog en kuddos en plusjes en hartjes!!! Dat je je kut voelt is begrijpelijk en dat hoort bij het rouwproces maar asjeblieft, vergeet niet dat jouw rol in dit hele gebeuren van onschatbare waarde is. Je hebt misschien hier en daar iemand aan het denken gezet.
@robin hood
Ik vind het een hele mooie tegel, indrukwekkend en zegt veel over jou als mens. Een goed mens. Een lief mens. Je hebt gedaan wat je moest doen. Je hebt gedaan wat je kon doen. Je hebt ook je eigen leven, en dat is niet gek. Je moet jezelf niets kwalijk nemen. Je hebt contact gelegd, gehad en gehouden. Misschien niet zoveel als je zou willen, maar hey, waar was de rest?
Nogmaals, je hebt gedaan wat je kon doen. Je was er voor hem. Hij vond dat belangrijk. Hij was ernstig ziek. Er was niets wat je had kunnen doen om te voorkomen dat er gebeurde wat er gebeurd is. Indirect heb je zijn hand vastgehouden toen hij het nodig had. Dat is al veel meer dan menig reaguurder hier zou doen voor iemand die ze niet in real-life kennen. Als er 1 iemand is die zichzelf NIET moet afrekenen op wat ze niet heeft gedaan ben jij dat. Wat je wel kan doen is met trots terugkijken. Je hebt je ingezet voor iemand die het moeilijk had, ziek was en je hebt iemand een goed gevoel gegeven. Minder eenzaam laten vielen. Gesteund. Meer kan je niet doen. En natuurlijk, als de emotie komt na een overlijden wil je altijd dat je meer had gedaan. Maar de manier waarop jij je hebt ingezet verdient niets dan lof. Veel respect. Ik zou je graag een bosbloemen toesturen, maar ik zou niet weten waarheen.
Ik zou er nu voor jou willen zijn zoals jij er voor necrosis was, maar dus mocht je behoefte hebben aan een uitlaatklep zonder dat iedereen mee kan lezen, laat het even weten. Dan verzinnen we wel wat!
Je bent een topmens, met het hart op de goede plek. Alles wat je hebt gedaan is al meer dan menigeen ooit zou doen, dus maak je niet te druk om alles wat je niet hebt gedaan, ok?
Hou je taai, meid!
Via geenstijl heb ik veel mensen irl leren kennen, leuke en minder leuke meetings gehad enz. Hetzelfde met Twitter, daar heb ik zelfs mijn vriendin leren kennen. Dat is de andere kant Vd medaille, ik kan me zelfs herinneren dat 2 guurders iemand het leven hebben gered door er hier in de panelen midden in de nacht op te hameren om een ambulance te bellen, de hartaanval kwam even later in de ambulance. In moeilijke tijden waren er online GS/Twitter vrienden die me onmiddellijk kwamen opzoeken. Erikje aka 1011011001101 lag terminaal in het ziekenhuis en kreeg meerdere keren per dag bezoek van guurders en honderden kaartjes. Bij Mindy&Mork ben ik 2 weken voordat ze euthanasie moest plegen nog op bezoek geweest, net als vele andere guurders. Op haar crematie waren een stuk of 15 guurders/twitteraars. necrosis had nooit de behoefte om irl naar meetings te gaan en ook had hij niet de behoefte om te gaan twitteren, dat is allemaal prima, de ene persoon is tenslotte de andere niet. In dit geval valt er niemand wat te verwijten lieve Tamara, jouw zeker niet, het internet niet, andere guurders niet en zeker necrosis niet. Het is iemand's karakter of hij/zij mensen om zich heen heeft of niet.
Damn.. Ik lees dit net terwijl ik met zoontje Hood in de wachtkamer bij de huisarts zit en de tranen schieten me bijna in de ogen. Jullie zijn veel te lief. Ik hoop dat er veel mensen naar de herinneringsborrel van Seven en overVecht komen. Ik zal daar ook zijn! Mits de gezondheid van zoonlief het toelaat, maar dat komt vast goed.
ik ben niet bekend met een dergelijke meeting. Tevens draai ik nog niet lang en actief genoeg mee om aan zoiets te participeren, vrees ik.
Hi Robin
Helaas kan ik niet bij de borrel aanwezig zijn: alleenstaande mama dus je begrijpt. Jammer, want ik zou je graag irl een megaknuffel willen geven en even vreselijk janken! Anyways, ik heb iets anders in gedachten maar ik zou dat idee graag eerst met jou willen bespreken, tenzij je straks niet wil natuurlijk. Hoe kunnen we contacten?
-straks
@ Hem Je bent geeneens Zwitsal meer, dus per definitie draai je lang genoeg mee.
@ NecroSister I know, ook single mama hier. Maar sommige dingen zijn het waard om even een oppas voor te zoeken ;-) En redelijk bekend, maar mijn mailadres is robinhoedt@gmail.com. Ik ben overigens een van de minder anonieme reaguurders, haha. Al jaren.
"Life is what happening while you are making other plans".
Ik heb necrosis op het eind in de steek gelaten. Ik wilde niet horen dat hij zo ziek was, kennelijk. Sorry, necrosis. Het spijt mij, gewaardeerde mede-pvv-stemmer.
Ik ben het helemaal met je eens Robin!
Dank.
Ik vind wel dat hier een topic van gemaakt mag worden.
Wow, en dat uit jouw mond over een PVV’er? *zich nog net aan de tafel vast kan grijpen voor ze van dr stoel kukelt*
Maar zonder gekheid. Ik heb even -heel even- overwogen het eerst aan GS te sturen. Maar het gaat hier niet om mij, maar om iemand anders. Ik hoop alleen dat het mensen tot denken aanzet.
Iets met wonderen die de wereld nog niet uit zijn enzo... DKS, dat was lievvvv gesproken.
Waar staan de koffie en broodjes kaas en/of ham, iemand...?
*koffie en een borrel klaargezet*
Wat vind ik dit ronduit kut nieuws
Ik blijf hierheen scrollen om alle ontroerende reacties te zien.
En necrosis, jongen, mocht je dit zien en horen, deze is voor jou:
www.youtube.com/watch?v=tJ9cNDP7uhI
Ook ik, op dit moment 952 plembsels en het merendeel als hommage aan necrosis.
Wordt de 1000 volgemaakt?
Nou nog 55 reaguursels. En daarna mag het licht uit.
Ik zat te denken. Wat was dat liedje nu ook al weer. Blijkt het De Dijk. www.youtube.com/watch?v=WNfq4cRCuK4
Denk je dat er op de GS-redactie een lichtje ging knipperen als necrosis op de [!] had gedrukt en dat ze dan wel in actie moesten komen?
Ik denk trouwens dat hij je nooit achter een filter heeft gegooid.
Die necrosis toch,met zijn Japanner, zijn kisten, zijn kale kop en zijn rode Honda-jas. Leuke kerel.
*kruipt mandje in*
necrosis, de man die de huisregels dagelijks bestudeerde en toepaste naar uien. Die samen met botte hork de lijst necrosis-BH ("net de kiesdrempel niet gehaald") oprichtte. De man die samen met Wiijze uit het Oosten een ieder vriendelijk en met bammen de deur wees. Man, wat kut
Dag necrosis, dank, rust zacht!
necrosis, zonder hoofdletter. Altijd van je tegels genoten met een glimlach, en instemming. Dacht al het ergste. Je erfenis blijft gs en reaguurders wel bij. Harten verwarmd, hersens geslepen en we leerden beter spellen. Helaas, je bent niet meer. Moge Walhalla je met open armen ontvangen hebben, kratje abt 12 en leuke overrijpe dames tot in de eeuwigheid.
Voor de laatste maal: *zwaait*
necrosis, zonder hoofdletter. Altijd van je tegels genoten met een glimlach, en instemming. Dacht al het ergste. Je erfenis blijft gs en reaguurders wel bij. Harten verwarmd, hersens geslepen en we leerden beter spellen. Helaas, je bent niet meer. Moge Walhalla je met open armen ontvangen hebben, kratje abt 12 en leuke overrijpe dames tot in de eeuwigheid.
Voor de laatste maal: *zwaait*
Mijn oprechte deelneming. Morgen ga ik weer verder met mijn leven, maar ik ben toch heel blij, dat er zovelen even stilstaan bij het overlijden van een gewaardeert persoon. Soms is de wereld niet zo kapot. Gisteren en vandaag vallen daaronder.
*gewaardeerd
Ik ben vaste lezer, maar vond het nooit nodig om mee te reaguren.
Omdat necrosis mij genoeg leesplezier heeft gegeven is het eigenlijk mijn plicht om bij te dragen om hier die 1000 reaguursels van te maken.
Daarom doe ik dit dan ook in 2 berichten.
Ook al zal necrosis dit niet meelezen en ook niet van boven helaas ben ik bang, de laatste eer bewijzen is een kleine moeite en voor deze man het minste wat ik kan doen.
R.I.P necrosis , (voor dit triest bericht toch eindelijk een acount aangemaakt)
Het zijn altijd de verkeerde die gaan.
Ik zal er nog eentje op je nemen.
Rust zacht ouwe.
F*ck wat een kudt nieuws.
We waren het vrijwel nooit eens maar respect voor de kwantiteit, kwaliteit en vooral humor van jouw reaguursels.
Hopelijk vermaak je je daarboven kostelijk met 72 oude vellen, een triple en die tyfusherrie waar je zo van kon genieten.
Ik zal je missen pik, rust zacht.
*zwaait*
ps Tamara en Bart, dank voor jullie inspanningen.
Ik denk nog dat je het meent ook. Snif.
Als uit eerbetoon GS en vooral de gelieerde dochtersites voortaan foutloze stukjes kunnen schrijven zou dat mooi zijn.
RIP necrosis
Nu we toch bezig zijn met her-en gedenken kunnen we ook wel even een lijstje maken van guurders die we al jaren niet meer hebben gezien en waarvan we niet weten hoe het hun vergaan is, of weten andere guurders hoe het hun vergaan is. Ik trap af met Lucasdelinkselul, Opa-buiswater, Sunnygirl, Paalbovenwater, Jan Molendijk, Kolonel Klootoog, Poppetmotje......
Wie vult de lijst aan?
Lucas is Bert Brussen, opa buiswater was toch ook overleden? Rest weet ik niet.
Heb recent een account aangemaakt maar lees sinds 2005 regelmatig GS.
Sjaakdeslinksesul vond ik geestig en kon reaguurders vlijmscherp van repliek dienen.
Opa is overleden!
Koerbagh was opeens verdwenen, acht jaar geleden of zo. En geurtje.
En de laatste maanden is LuckyGirl zoek.
Koerbagh heeft een andere nick en inderdaad, waar is LucyGirl gebleven?
Sjaakdeslinksesul mag inderdaad wel eens weer iets van zich laten horen.
Ja, LuckyGirl, waar ben je?
Die heeft ook altijd lezenswaardige comments.
Maar ik denk dat het nog geen 2 maanden geleden is.
LuckyGirl heeft 5 dagen geleden nog gereageerd. Niets om je zorgen te maken.
Heeft iemand ooit nog wat gehoord van King of Controversy? Mega troll, maar moest altijd vreselijk om hem lachen. Was ook nog jong, heb met hem toen een keer de redactie gehoaxt over een of andere grootmufti die in de schoolboeken ging.
Oh ja, en Piquant? Shagrijnig oud wijf, qua leeftijd necro’s doelgroep, maar we hebben vreselijk gelachen met het inspreken van Nico Zeikshoorns “Tijdschrift De Heuvel deel 3”. Zoooo fout, maar zo heel af en toe graaf ik die nog weleens op uit t archief om nog eens terug te luisteren. Ik geloof dat het ons iets van 20 takes gekost heeft om het zonder in de slappe lach te schieten onze strot uit te krijgen. De huwelijksaanzoeken vlogen ons om de oren. Vreselijk gelachen. Die goeie ouwe tijd..
Napeauleon, zeg maar jansen, van dal, Superior Bastard, Tyler Durden..
Sjaak mis ik ook, één van de beteren.
van Dal had volgens mij rond 2008/2009 al een permaban omdat ie strontvervelend was. Jammer, ik ben nog eens bij hem thuis geweesr. We hebben prachtige foto’s gemaakt bij die ‘wilde’ paarden en runderen in Nijmegen.
Met tranen in mijn ogen het topic gelezen. Dat heb ik niet zo snel.
Na het vorige topic over necrosis vreesde ik al dat necrosis naar de eeuwige jachtvelden was vertrokken en hoopte dat iemand duidelijkheid zou kunnen verschaffen. Die is er nu.
Erg verdrietig dat hij zo alleen is overleden en de politie de deur heeft open moeten trappen. Schrale troost dat hij geen weken of maanden dood in zijn huis heeft gelegen. Daar was ik ook een beetje bang voor eerlijk gezegd.
necrosis heeft op zijn geliefde blog een prachtig eerbetoon gekregen, zowel van zijn medereaguurders als de redactie bij monde van @VanRossem.
Jammer dat hij dat niet meer kan zien. Of misschien toch wel...
@RobinHood aka Tamara: bedankt voor je enorme inzet om erachter te komen wat er met necrosis aan de hand was.
@VanRossem, aka Bart Nijman: ook jij bedankt voor je inzet achter de schermen en voor het In Memoriam.
Er is een reaguurder doodgegaan.
Rust zacht necrosis.
Dat is wel een erg definitieve block helaas. R.i.p. necrosis.
Wat een hoop necrofielen hier zeg... Ik kende necrosis te weinig om oprechte emotie te tonen en ben niet hypocriet genoeg om die te veinzen. Wellicht ben ik een tikje kil op dat gebied. Maar het is toch wel mooi om te zien hoe iemand die kennelijk weinig sociaal contact had desondanks zoveel mensen virtueel heeft kunnen raken.
Destijds las ik eens (ik geloof zelfs meer dan één keer) een grapje van hem over "en als je teveel drinkt word je geel" of zoiets. Weet de exacte opmerking en het verband niet meer, maar in mijn hoofd kreeg ik gezien de combinatie met zijn nickname het idee dat die op leverschade door de drank sloeg. Kennelijk was dat dus een verkeerde aanname, maar wel zwartgallig ironisch, achteraf.
Mooi dat Robin Hood\Tamara heeft kunnen achterhalen wat er met hem gebeurd is. In onzekerheid blijven is nog veel erger, voor de velen hier die blijkbaar om hem gaven.
<necrosismode on> necrose is iets anders dan levercirrose </necrosismode off>
@ Gravin: ik zag ergens ‘necromodus’ voorbij komen. Die bekt wat lekkerder denk ik ;-)
Gravin v Kippenbouth | 01-11-17 | 22:42
I stand corrected... Al dacht ik dat hij necrosis had gekozen omdat cirrosis er wat te dik op zou liggen. Maar blijkbaar dus totaal ongerelateerd.
Een laatste herinnering voordat ik dit topic weg klik
Another town, another place
Another girl, another face
Another truck, another race
Eatin' junk, feelin' bad
Another night, goin' mad
My Woman leavin' I'm so sad
But I just love the life I lead
Another beer is what I need
Another gig, my ears bleed
We are the road crew
Another town, left behind
Another drink, completely blind
Another hotel I can't find
Another backstage pass for you
Another tube of superglue
Another border to get through
Drivin' like a maniac
Drivin' way to hell and back
Another room a case to pack
We are the road crew
Another hotel, we can burn
Another screw, another turn
Another Europe map to learn
Another truckstop on the way
Another game that I can play
Another word I learned to say
Another bloody customs post
Another fucking foreign coast
Another set of scars to boast
We are the road crew
DAT is ware rock&roll
necrosis | 07-04-16 | 21:22
Wat ontzettend fijn en lievv dat reaguurders van allerlei pluimage dit topic komen betegelen. Wat fijn ze oprecht hun medeleven tonen en steun bij elkaar zoeken. Het verdriet is voelbaar. Het roze weblog rouwt om het heengaan van sterreaguurder necrosis.
Het zou fijn zijn als necrosis dit jaar opnieuw de titel "reaguurder van het jaar 2017" toebedeeld krijgt. Ongeacht of hij de meeste plempsels had. Zijn ongelofelijke inzet en de kwaliteit van zijn bijdragen zijn dermate groot en niet in koude getallen uit te drukken.
Reaguurster Robin Hood mag tegelijkertijd ook in het zonnetje worden gezet. Zij verdient echt een (digitaal) lintje voor haar uitstekende hulp. Geweldig gedaan, Tamara.
Wat u zegt.
Dit ging niet om mij. Alleen voor mijzelf een beetje, want ik voel me alsof ik hem in de steek heb gelaten (“Blijf me aub berichtjes sturen, dan voel ik me niet zo eenzaam” (zo heftig om die mails weer door te lezen *snik*)), omdat ik het niet wist. Dat het zooo slecht ging dan. Maar da’s een ander verhaal. Met hem zoeken en vinden hoop ik het een beetje te hebben goedgemaakt. Hij leest vast mee daarboven.
En de necrosis die al 3 jaar op rij reaguurder van het jaar is, die schreef toch in de eerste maanden van het jaar al zoveel tegels dat niemand hem ook maar bij benadering in kon halen. Als hij dat dit jaar ook gedaan heeft, dan wordt hij ook qua kwantiteit opnieuw reaguurder van het jaar.
Wel grappig overigens dat 1 van onze gesprekken daarover ging. Hij was superblij met die hattrick, maar gunde anderen ook de titel. Volgens mij ging het ergens in een topic in januari daar ook over tussen hem en mij. Ik grapte geloof ik dat als hij zou gaan werken, iemand anders of ik er met de titel vandoor zouden kunnen gaan. Hij gunde het me, de schat. Ware het niet dat ik in mijn 11 jaar als reaguurder nog bij niet bij elkaar heb getikt wat hij in 1 week uit zn toetsenbord wrong.
Even terug uit de Eeuwige Jorisvelden.
Na mijn vertrek met slaande deuren heb ik een aantal reaguurders gemist.
Eén van de belangrijkste daarvan was necrosis.
Echte mensen ontmoet je niet zo vaak tijdens de vaart.
Groet aan allen,
De Kapitein
Shit, dit komt toch wel even hard en onverwacht aan. Slik. Ik zal je missen necrosis!
Nou. Niet echt onverwacht. Ik en vele anderen wisten dat hij ernstig ziek was.
r.i.p. necrosis
R.I.P. necrosis...
Ik las graag je reaguursels. Sinds 2010 lees ik actief reaguursels mee en bij onderwerpen die mij aanspraken hoopte ik altijd dat jij er ook wat over te zeggen had. Het bericht bracht gisteravond wat tranen teweeg.
Goede muziek, lekker hard. Als het leven tegenzit is het fijn om iemand even voor je te laten schreeuwen.
Bedankt voor al je waardevolle bijdragen.
Je wordt erg gemist.
Bedankt Robin Hood voor je inzet.
*zet alle tafels recht*
*zet nog een bakje koffie (met borrel)*
*doet het licht uit*
*zwaait*
Deze dan. www.youtube.com/watch?v=L5iiAYwD3DQ
Zwaait mee. Snik.
Ik lees het net. Rust in vrede necro, ouwe rukker. Het waren mooie tijden.
Kom je ook op de in memoriam borrel?
@neemjemoederindemali Wanneer en waar?
vraagstaart | 01-11-17 | 21:45
Geen idee, volg @Jantje_Lut ff op Twitter die is ermee bezig, ik gok volgende week vrijdag ergens in omgeving Utrecht/Amersfoort.
Since a while I thought 'bout leaving here
I can see no way to get it clear
Under you I feel misunderstood
In this respectable neighbourhood
Hey, don't look for me no more
'Cause I won't be coming home
I'm just a solitary man
I'm gonna leave you now alone
Well, I'm a solitary man
I feel so strange here, do you know?
RAGE
Solitary Man Lyrics
New! Tap highlighted lyrics to add Meanings, Special Memories, and Misheard Lyrics...
Play the Rage Quiz
Advisory - the following lyrics contain explicit language:
Since a while I thought 'bout leaving here
I can see no way to get it clear
Under you I feel misunderstood
In this respectable neighbourhood
Hey, don't look for me no more
'Cause I won't be coming home
I'm just a solitary man
I'm gonna leave you now alone
Well, I'm a solitary man
I feel so strange here, do you know?
PROMOTED CONTENTAfter 15 Years Of Friendship, This Tiger And Bear Just Said A Final Farewell To Their Lion Brother
FEATURED VIDEO8 More Hilarious Misheard Lyrics About Food FEATURED VIDEO12 Hit Songs You Won't Believe Were Passed Up By Other Artists FEATURED VIDEOWhat's That Line? FEATURED VIDEO8 Things You Didn't Know About Drake
I have heard they're tellin' tales 'bout me
Find me weird and most unusually
Can't you see that I'm just doing my way?
Live it out what you all just pretend
I don't need no company
If I did I'd look for better
I'm just a solitary man
I'm gonna leave you now alone
Well, I'm a solitary man
It may seem strange to you, I know
I don't need this bullshit anymore
I'm stepping out, I'm gonna close the door
Will I ever reach the point of it
When I wear a suit that does not fit?
I'm just a solitary man...
Hmmm... kutreclame...
*eigen ongeduld en onnauwkeurigheid vervloekt*
necrosis.. ik ken je niet en jij mij niet. Ik schrijf amper op GS, maar lees altijd mee. waaronder vele comments van jou necrosis. Het is vreemd dat zoiets je toch op een manier raakt terwijl je iemand niet kent. Mooi dat Robin Hood/Tamara en GS op zoek naar je was, want dat is wat geweldige mensen doen. Je zal het niet meer lezen of een reactie kunnen plaatsen, maar je ziet hoeveel mensen hier in jouw topic zijn. Een ode aan jou. Wij de reaguurders/GS familie zullen je missen. Pax Vobiscum necrosis....
.
Er rest mij niets anders dan stil te zijn. Gisteren ook al naar een begrafenis geweest. En zoals iedere dag lees ik deze blog pas laat. Meestal te laat om nog adrem te reaguren, zoals waarschijnlijk velen.
R.I.P. necrosis.
Kut. Rip necrosis. Het gaat je goed!
Ik vond je aardig. Ik heb een grafhekel aan aardige mensen die doodgaan.
Echte reaguurders sterven niet, die duiken onder in de digitale wereld!
necrosis je zal, zo lang GS blijft bestaan, voortleven in onze gedachten. Tamara fantastisch wat je voor hem hebt gedaan. Niet veel mensen zouden dit doen.
GS, is het mogelijk dat we b.v. één keer per jaar een in memorium krijgen met alle reguurders die ons dat afgelopen jaar zijn ontvallen.
In het geval van necrosis was het niet meer dan normaal om je zorgen te maken na een bepaalde tijd radiostilte. Er zijn echter ook reaguurders die er even genoeg van hebben of zelfs helemaal niet meer reaguren,
Ik heb er al een paar gezien die toch weer verschenen na jarenlange stilte.
Geeft naast het slecht te verteren verlies van tegelzetter necrosis, toch een beetje troost.
@ Broodjegezond Hou ff op
Vanaf het moment dat de oproep gedaan is waar necrosis verbleef hield me dit eigenlijk constant bezig. Regelmatig bekeek ik de reaguursels of er al wat meer nieuws was over hem. Tot ik het laatste nieuws vanochtend las waaruit bleek dat hij niet meer onder ons is :(.
Wat triest om zo je laatste adem uit te moeten blazen.
Overigens top van Robin/Tamara om eea hierin uit te zoeken!
Het ga je goed kerel!
Blijft gewoon lullig dat je aan het eind niet hebt kunnen zeggen dat hij erg gemist zal worden.
Okay dan, een persoonlijke noot van mij. Iron Maiden is veeeeeel te soft voor necrosis maar ja, de lyrics...
youtu.be/8goV81mY7cs
In geen jaren gereaguurd, wel GS blijven volgen, zo ook het Finding necrosis-topic. @Robin Hood, wat fijn dat je ons hebt betrokken in je zoektocht. En wat fijn dat we weten wat er is gebeurd (en dat er niet verder gezocht hoeft te worden).
Mooi voor necrosis / Alex (ook al merkt hij er niets meer van) dat hij een gewaardeerde GS-persoonlijkheid is gebleken en een postuum eerbetoon krijgt. En goed om te zien dat er zoveel oude bekenden een laatste groet brengen.
Malle man met je gekke muziek, het ga je goed.
864 reacties!! Kom op, dat kan veel beter ter nagedachtenis aan een ouwe rot. Ros er AUB nog een persoonlijke noot bij.
Nou, doe je best - rakel op, Drukpers...
Ok Drukpers... random en kort
- door necrosis weet ik wat een tonsuur is.
- door necrosis weet ik hoe fout Jane Fonda is(in Vietnam de doodstraf eisen voor haar landgenoten die daar gevangen zaten).
En nog iets raars; ik noemde necrosis een keer George Michael. Uur later BREEK, George Michael dood.
Zullen we dan maar eens Lizzy van stal halen?
Heb hoofdpijn van necrosis' favoriete muziek. Ik plop er snel eentje open ter verdoving. Op jou necrosis! En ook op de overgebleven reaguurders! Opdat we niet vergeten!
Ik had helemaal niks met je muzakjes, maar er nu wel een op.... het ga je goed.
Nobody knows where you are
How near or how far
Shine On necrosis
Nu we toch bezig zijn met een in memoriam, welke guurders zijn ons nog meer ontvallen? Ik trap af met Erikje aka 0101100111001 en van Frikschoten. Wie vult de lijst aan?
- edit In de regenjas, christinA , E2-
Elisabeth2, Fuckje, Fleauxe, al weet ik van die laatste niet of die overleden is of gewoon gestopt.
Teun van het Tuinpad, ook niet zeker wat zijn toestand is.
Mindy
Chez.
Die al jaren wijlen.
Ben op zijn begrafenis geweest - kreeg de eer (van de familie) die dag te fotograferen. Een zeer indrukwekkende eer, en ervaring.
Zag hem pas voor het eerst, dood in z'n laatste kleine 'huis'.
Ook aan hem moet ik denken in deze tijd.
Complete nick was: Anarchez.
Gentle Giant
MarcS
De Gooise Matras | 01-11-17 | 19:39
Was ze hier nou Mindy of Mindy&Mork? Ik zit te denken wat nou haar Twitter nick en GS nick was.
Oh ja, njm, Mindy&Mork! Of toch Mindy? Ik weet het niet meer, het is al zo lang gelee
Is Gentle Giant ook overleden??
WittgensteinsNeffe
@ Jackanders: Fleauxe mankeert niks, behalve dat die een klap van een molenwiek heeft gehad. Of meer dan 1.
Allemaal dood??? Tering, ik laat nog een paar tranen lopen...
Robin Hood | 01-11-17 | 20:38
Ow, ook niet fijn. Was in mijn zwitsal-herinnering toch altijd behoorlijk scherp qua tegelen.
@ Jackanders: Sommigen weten de schijn goed op te houden. Ik ken hem al heel erg lang en vond hem steeds minder aardig.
De Gooise Matras | 01-11-17 | 19:54
Gentle Giant is een paar maanden geleden gaan hemelen. De dames en heren zullen inmiddels wel met zijn allen een nieuw hemels blog gemaakt hebben, puur om god/Allah/jaweh/Jezus en Mohammed te jennen.
@ RickTheDick | 01-11-17 | 19:44
MarcS, sure? Kijk eens goed.
De Gooise Matras | 01-11-17 | 19:53
Ik weet het ook niet meer, bij GS was ze Mindy en op Twitter Mork&Mindy of net andersom, wie Vd guurders weet nog wat hier haar nick was?
Robin Hood | 01-11-17 | 21:16
Oké, duidelijk.
Ik dacht dat hij naar de USA was vertrokken en verder niets.
Ik wil wel nogmaals mijn dank uitspreken voor jouw inzet om enig inzicht te krijgen in de situatie van necrosis.
Echt veel dank daarvoor.
Mindy was hier onder de nick Mindy.
@RickTheDick | 01-11-17 | 19:44
Wat? Is MarcS dood?
Fleauxe was toch in de Heer gegaan? Heel erg gelovig geworden?
MarcS is niet dood, die was hier gister nog. Tenzij hij een sluiproute van boven/onder naar hier heeft gevonden om ons te blijven jennen; dat kan ook natuurlijk.
En Fleauxe? Die verzint hele levens bij elkaar, die is niet naar de States en die is al helemaal niet in de Heer. Nee hoor, die scharrelt nog steeds rond, doing what he always does: nothing.
Wauw. Hier wordt ik toch even stil van.
Yet gaat je goed. Ik zal je reaguursels enorm missen.
R.I.P. necrosis met een kleine n.
D'r is een tijd van komen, en ook een tijd van gaan, en alles wat daar tussen lag, dat was zijn bestaan ( vrij vertaald van een Groninger zanger).
R.I.P. waarde necrosis.
necrosis beschouwde deze stek en de reaguurders die daar bij horen een beetje als familie denk ik zomaar.
Of hij slechts verkozen alleen of toch echt eenzaam was weet ik niet.
Wat mij vooral door de ziel snijdt is dat deze vent niemand bij zich had voor een aai over de bol, een knuffel of wat dan ook tijdens het heengaan.
Mooi gezegd en zo waar.
Wie weet stond er nog wel een laatste tegel te bakken in zijn oven. We zullen het nooit weten.
Daarom, zoek de liefde, maak dingen en leef.
R.I.P. ouwe zeikerT.
Is blijven vechten, is blijven vragen. What a way to go !
Slayer is ook doorgegaan zullen we maar zeggen.
Veel gelachen vroeger in de nachtelijke uurtjes met necrosis, vaarwel vriend je was oprecht een top reaguurder en ik zal je tegels missen.
*vervolg*
Robin, klopte het dat ik maar liefst 3 maanden ouder was? Datum hoeft niet, gewoon ja of nee. Ja, of dat het toch ergens in het najaar was, z’n verjaardag. Dan was ik namelijk dus nóg ouder! Ghehe... *kuch* … kúdt!
Oh hell, ben hier echt slecht in. Heus, daag me voor een wedstrijdje janken - ik win! 'k Vind trouwens wel de clips die hier allemaal zijn gepost beregaaf.
Echt, de pruiken van die gasten, dat zwiepende lange haar...
Qua muziek had necrosis eigenlijk dus een hele mooie, fijn gesoigneerde smaak.
Ik weet dat hij nog 47 was toen hij het tijdelijke voor het eeuwige verruilde.
Godverredomme, dan viel ik dus nog dichter in de buurt van z'n lievelingswijven!
Ik ga protest indienen.
Bijzonder treurig, dit.
Patje2011 | 01-11-17 | 14:48
Jaha, en ik weet nog waarom hij dat zei.
De anekdote is hier terug te lezen: www.geenstijl.nl/5135892/chapeau_bau_...
En ze staat mij ook bij als bijzondere uitwisseling met hem. Je moest maar durven, necrosis uitnodigen tot neuqen. Z’n reactie van blozen had ik bepaald niet verwacht – eerder iets als “vergeet de wedstrijd, ik ben er morgen!”.
Of zo.
Ik vond het geweldig hoezeer hij het vrouwenvoetbal warm toe juichde. Dat in tegenstelling tot de grote mannenbulk en nota bene de GS-redactie [!] die het snot vonden. Jahaa, tot de Leeuwinnen wél keihard het EK wonnen – in tegenstelling tot de snot-bizz-boys die zich op rij niet eens wisten te kwalificeren voor het EK en aanstaande WK.
Ja, daar leeft nog lang auw van.
Het staat in geen contrast met hoe het verscheiden van necrosis door mijn hart snijdt. Het tergt m’n voorstellingsvermogen dat hij anderhalve maand na dit topic heen is gegaan, solo in z’n eentje, en pas een week later gevonden werd.
Hoe hard dit in de realiteit voor de nabestaanden en hulpdiensten is (politie, recherche, witte pakken etc.)(men moet misdrijf uitsluiten); laat ik maar niet uitweiden. Dat is regelrecht tragisch.
En ergens zo onbegrijpelijk. Kon hij dan werkelijk niet iemand toelaten om z’n pijnen aan te tonen? Berustte hij er misschien al wel in…?
Het snijdt dwars door me heen. Vooral omdat hij zelf toch wel geweten moet hebben hoe geliefd hij op GS was? Hoe menigeen zich graag de gedachten, de retoriek aan hem sleep? En andersom?
Lieve Robin (Tamara), diepe dank voor al je lef en kracht om hem te vinden. En alles te beantwoorden hier. Ik heb nog een vraag aan je, jij kanjer, die komt hierna.
Rest me in deze tegel te verklaren, nu nóg in tranen, dat ik geen dode, maar de blozende necrosis bij me houd.
*reverence maakt* Hij liep bij artsen en lag al eerder tot twee maal in het ziekenhuis voor onderzoeken etc. Hij was onder behandeling van specialisten en was eigenlijk redelijk positief over zijn toestand. Voor zover ik dus achteraf begrepen heb, leek het erop dat iedereen dacht dat hij nog wel even mee had gekund. Zijn verscheiden is dus uiteindelijk op een redelijk onverwacht moment gekomen. Voor hem zelf ook, want als hij had gekund, dan had hij hier 1000% zeker laten weten dat hij niet meer terug zou komen. GS was belangrijk voor hem. Zo belangrijk, dat wanneer hij me liet weten weer thuis te zijn uit het zh, hij in 1 adem schreef: “Zo, ik slaap vanavond weer lekker in mijn eigen bed, ik hoef niet meer buiten te roken en ik ga de computer maar eens aanzetten, kijken of ze me gemist hebben op GS.” Ik heb hem er immer van verzekerd dat dat het geval was.
Robin, het is haast iets te intiem, als een soort dagboekfrases, om te vernemen hoe begaan hij was met de zorgen om hem, van de reag(l)uurders.
Zeer wel bedankt voor deze inzage - kús! - take care
Haha wat grappig dat je dat nog kan herinneren! Onderbewust sla je toch veel op van wat je hier leest. Ik vond het vooral erg gezellig! Ja hij bloosde en dat was oprecht, jammer dat er niks van het neuqen is gekomen ;-)
IK had het al een beetje verwacht........ erg jammer. Ik zal zijn jacht op een schone milf missen en zijn typische *zwaait* Rust in vrede ouwe Reus.
Sterkte, Graaf.
Het troost me hier uw naam te zien. Ik miste u tussen de reacties tot dusver.
@nemoj dat gevoel heb ik bij heel veel namen die hier voorbij komen.
Al heel wat jaren lees ik de tegels. Reaguur amper, maar las de baksels van necrosis graag.
Dat je maar veel oudere rijpere dames, mag verblijden in het hiernamaals necrosis.
Rust zacht.
Genoten van het plempselen, wat je zo goed kon. Dank necrosis.
Jezus wat een zonde dat deze man er niet meer is. Dat ze maar goede drank moge hebben in het hiernamaals. Ik ga je scherpe, bijzonder grappige en adrem reaguursels ontzettend missen. Ik proost op je Alex! Het ga je goed daar.
Voor degenen die nog even in de doos met ouwe tijden terug willen grabbelen: wat oude bekenden die hier rondom necrosis in de nacht actief waren. www.geenstijl.nl/2109411/gs_nazorg_gi...
Iemand enig idee hoe ik mijn nick kan wijzigen? Het voelt nu ongepast om de verbastering van necrosis te blijven voeren...
lievvvv aan Joris 2.0 vragen?
NIks aan doen. Geheiligd worde zijn name, getergd tot voorbij den doet.
Erfgoed mag levend gehouden worden; zie het als een ode.
Dank, dan hou ik m'n nikkie.
Zoals al gezegd: ode aan necrosis. Niks aan doen!
Lievvvve reacties! Al voelt het nog steeds een beetje ongemakkelijk, ik zal de vrouwelijke versie van zijn nick behouden, al is het maar vanwege onze gedeelde voorliefde voor de rijpere andere sekse én heule harde rockbeukscheurmuzak.
Sjeses, ik moet echt afkicken...
Vaarwel Alex je word gemist hier op GS.
Vaarwel Alex je word gemist hier op GS.
Als zeer regelmatige meelezer ging ik altijd, met een glimlach vooraf, in de reacties op zoek naar zijn inbreng. Tja... niets is voor eeuwig!
Ik had het begin van de herfst toch anders in gedachten.. Rust zacht necrosis.
en volgende week weet niemand het meer
Jawel hoor.
Misschien u niet, maar een groot leger reaguurders gaat dit niet vergeten.
Duh...
necrosismode/necrosismodus bij deze officieel opgenomen in de Dikke Roze van Dale. Opdat men nooit zal vergeten!
kom op jongens ok is mss erg maar om hem nu de hemel in te prijzen..
Het internet vergeet nooit; daardoor is necrosis onsterfelijk geworden. Of jij het tot volgende week kan onthouden is natuurlijk wat anders.
R.I.P gozer, je zal op de panelen virtueel nog een tijd voortleven.
Er zullen nog wel meer reaguurders zijn die er binnen een paar jaar niet meer zijn.
nou ja zo komen we wel mooi aan de 1000 plempels
Oh, jawel hoor.
necrosis vergeet je niet zomaar.
En trouwens. Ik heb een uitgeprinte plemp van hem in mijn postzegelbakje liggen. En aangezien ik toch zeker eens per twee weken een schrijven de deur uitdoe, zal ik hem dus ook minimaal eens per twee weken glimlachend herdenken.
Bovendien: ik prijs hem graag de hemel in. Als de wereld uit allemaal necrosissen bestond, dan zou de wereld er een stuk vriendelijker uitzien. En de mensheid een stuk stoerder.
En dan zouden alle eendjes genoeg te eten hebben.
Oh, zo!
Was het maar waar... necrosis heeft bij velen iets losgemaakt. Kennelijk was ik niet de enige die specifiek naar zijn plempsels zocht. De man "had iets". Stiekem vond ik hem vreselijk leuk. Ahum... Bloos... Dus vergeten? Nope.
nemoj me jebat | 01-11-17 | 16:29
En allemaal doof, maar dat mag de pret niet drukken. ;)
Naschrift: ik heb de plemp uit het bakje gehaald. Hij hangt nu boven mijn bureau.
@Jackanders | 01-11-17 | 16:37
Misschien wat doof, maar iedereen zou wel stukken beter kunnen luísteren.
nemoj me jebat | 01-11-17 | 16:29
Dat het nooit tot een romance is gekomen verwonderd me nog altijd (Tenzij je al taken was natuurlijk)
nemoj me jebat | 01-11-17 | 16:39
Zo is dat.
Cobalt bomb | 01-11-17 | 16:45
Not taken. Schuld van GeenStijl: die hadden het tooltje weggehaald. En dan twee van die lieden die zo gesteld waren op hun privacy ... tja, dan wil het natuurlijk niet vlotten.
RIP necrosis, en bedankt voor je geweldige bijdragen.
Tripeltjes tijd *plop*
Proost, Cobalt!
RIP
Nunc aut nunquam
Rust in Vrede, necrosis.
We gaan je droge humor, je ongezouten mening en zelfs je taalpurisme missen.
Zoals jij was er maar één, en het is jammer dat je er niet meer bent.
Hm. Met al die dubbele postings halen we die 1.000 reacties vast wel.
Rust in Vrede, necrosis.
We gaan je droge humor, je ongezouten mening en zelfs je taalpurisme missen.
Zoals jij was er maar één, en het is jammer dat je er niet meer bent.
Ik geloof dat die 2000 jaar gerijpte MILF Maria dankzij necrosis inmiddels ook #MeToo is.
R.I.P. Beste man we gaan je missen!
tot zij afbreken
ranselt de storm de takken
vaarwel necrosis
D’r is een reaguurder dood gegaan
Hij zat gewoon achter zijn scherm
Hij zwengelde net zijn webloggie aan
En slaakte nog een zachte kerm
Niemand die hem kende
Maar iedereen wist wie hij was
Van de ongefundeerde bende
Was hij de ijverigste van de klas
D’r is een reaguurder dood gegaan
Hij drukte nog één keer op zijn knop [!]
Hij stak nog een laatste peukie aan
En zei nog één keer plop
Niemand die wist waar hij woonde
Maar iedereen wist hem te vinden
Op de plek waar hij zijn emoties toonde
Aan zijn anonieme vrinden
D’r is een reaguurder dood gegaan
necrosis met een kleine n
niemand wist zijn echte naam
maar we hebben hem allemaal gekend
Dat is heel mooi. +1
@De Koreaanse Slet
Eigenlijk ben je gewoon een lieverd! (En tevens een reaguurder die ik graag lees ook al zijn we het vaak niet eens. Ook jij bent een vast meubelstuk in de GeenStijl huiskamer)
@Cuyahoga
Mooi. Schrijf aub eens wat meer op GS! Ik heb vaak om je scherpe grappen moeten lachen!
Wauw. Mooi weergave hoor. Kippenvel!
Wow. Wat ontzettend mooi. necrosis ten voeten uit.
Dankjewel, @Cuyahoga.
Treffend en ontroerend, dank u.
@Cuyahoga. Heel mooi! En wilt u uzelf eens wat vaker van de Twitters los weken zodat er weer wat meer tegels van uw hand verschijnen op dit Roze Weblog? Ik lees uw bijdragen graag, net als die van necrosis en nog een aantal anderen.
@Cuyahoga. Heel mooi! En wilt u uzelf eens wat vaker van de Twitters los weken zodat er weer wat meer tegels van uw hand verschijnen op dit Roze Weblog? Ik lees uw bijdragen graag, net als die van necrosis en nog een aantal anderen.
Prachtig. Eens met Sjefke7807. Ik mis u, maar waardeer enorm dat u er nu en hier opeens weer even bent.
Netjes hulde.
@Cuyahoga: Mooi dat je je even losgeweekt hebt van twitter om deze fraaie ode te geven. Dank. Ik ga 'm bewaren.
Hulde, Cuyahoga. Dank dat je hier bent.
ik vind het jammer dat je hier nooit meer te lezen bent. ik heb heel wat reaguursels van je opgeslagen.
Eerlijk is eerlijk, Cuyahoga hoort hier ook in de panelen in de top 10 thuis.
Wel een beetje doortegelen hoor, de gedenksteen is nog niet af.
Misschien tot in de volgende leven. R.I.P.
Bang in peace
Ben mijn wachtwoord van mijn oudste en gepermabande nick vergeten (2005-2013), anders had ik hem op die manier nog even de tong uitgestoken!
Mooi om al die oude nicks langs de kist te zien lopen trouwens.
Dat probleem heb ik inmiddels ook meer dan eens gehad.
Tja, als je het niet opschrijft...
En nu elke dag Lemmy live zien daarboven. Anonieme held tussen metalen sterren. Vaarwel necrosis... op Walhalla!
Het is net een afscheidsreceptie IRL met al die bekende oude nicks.
*grijpt koffie en plakje cake en maakt dat hij wegkomt*
Jammer. Straks komen de Tripels.
Was jij niet al in 2011 heengegaan?
Nee, dat was teen met een kleine t
Teen. Toch fijn om je even gezien te hebben.
1000 tegeltjes is wel het minste wat we kunnen doen. Nog even doorzetten.
Voor iemand die wel lachte om mijn flauwe grapjes bak ik graag nog een nieuwe tegel. Op naar de 1000!
1000 moet minimaal haalbaar zijn, als eerbetoon aan die ouwe brombeer van necrosis.
Gemiddeld 4x zoveel reacties als 98% van de andere onderwerpen... En terecht!!
RIP necrosis. Geenstijl zal nooit meer hetzelfde zijn.
In de hoop dat het er veel meer dan 700 mogen worden: Dag necrosis, we gaan je missen, en ik zeker je nachtelijke taallessen en muzakjes . Plop, en de groeten..
Las u graag, een vaste waarde.
RIP
R.I.P. necrosis, hep for jouw speciaal weer eens ingelogt.
p.s. stoor je maar niet aan mijn taalfauten.
necrosis.... je lever? Ik had het achter je oogballen toegewenst. Doodverklaard op GS is beter dan door een arts. Ik hoop dat het allemaal niet waar is. Anders een behouden vaart. Als je me zoekt, ik zit tegenwoordig op de Joop.
necrosis.... je lever? Ik had het achter je oogballen toegewenst. Doodverklaard op GS is beter dan door een arts. Ik hoop dat het allemaal niet waar is. Anders een behouden vaart. Als je me zoekt, ik zit tegenwoordig op de Joop.
RIP Mofo. Hou je een plekje voor ons en GS vrij in de hel ?
Necrosis R.I.P
Ik zocht altijd naar jou plempsel. Gewoon omdat ik wilde lezen wat jou mening was over het betreffende onderwerp.
Ik ga je missen
Gelukkig was ik dus niet de enige. Ik kon me kostelijk vermaken als necrosis zijn ongezouten mening gaf. De laatste maanden kwam hij wat nukkiger over maar da's logisch. In zijn hayday's was hij scherp, gevat, bijdehand... gelukkig is de harde kern alhier ook reden genoeg om te blijven volgen maar het zal nooit meer hetzelfde zijn...
JouW mening...
* diep zucht *
/necrosismode uit
Ter nagedachtenis van necrosis voel ik me verplicht te melden dat het voor altijd necrosis en nimmer Necrosis zal zijn. Plus twee keer jouwwwwww
necrosis is met kleine n.
Rust zacht necrosis.
Polletje? Hoe necrosis voor eeuwig te laten doorleven in de panelen... Weggenecrosist en opgerot? ... in 3, 2, 1, necrosis? *necrosis zwaait*? Taalnecrosis?
Mooiste wat ik zo ff kan verzinnen is nachtmodus voortaan necromodus noemen.
Maar ik heb niet het idee dat hij van de standbeelden enzo was, van steen of virtueel.
Necromodus en Taalnecrosis zijn wel mooie eerbetonen :-)
Neu, voor zover we hem kennen kunnen we met enige zekerheid stellen dat hij niet van poespas hield/houdt. Maar hij was/is een wezenlijk (hoe dubbel) onderdeel van GS.
Slipsnifter | 01-11-17 | 14:03
Taalnecrosis klinkt sowieso net even iets vriendelijker dan taalnazi.
Zet op GeenStijl een knopje, en als je die aanzet hoor radio necrosis met zijn muziek. Het laatste wat ik hem gezegd heb is "slijmjurk" (vrouwenvoetbal) dat vind ik dan wel weer grappig. (We hadden wel wederzijds respect voor elkaar)
@NecroSister | 01-11-17 | 14:10 Precies :-)
Tot later, Alex.
Rip necro!
Ondanks dat ik een hekel heb aan taalnazime respect voor je doorzettingsvermogen.
Ook met taalfouten zou dit bericht over je heengaan niets aan duidelijkheid hebben ingeboet. De hemel lijkt me de place to be om headbangend milfs en rimpelsauriers tegen te komen. Geniet ze, leeftijdsgenoot.
necrosis tegelde dusdanig veel dat het onvermijdelijk was om een beeld van hem te vormen. Dat pakte voor de meeste denk ik wel positief uit hoewel hij meermaals beweerde dat ie geen goedzak was. Integendeel volgens hemzelf. Wel liet hij, in andere tegels, weten dat ie in de weer was met een boormachine en/of loodgietersgereedschap om mensen uit de buurt te helpen met het een of ander. Zonder vergoeding.
Het meest frappant vond ik zijn melding dat hij zij huis niet stookte, al was het berenkoud buiten. Gewoon een extra trui aantrekken.
necrosis wat tot aan zijn ontslag een harde werker en kon behoorlijk pissig worden op reaguurders die meende te weten dat hij zoveel tegels kon plaatsen omdat ie verder met z'n luie reedt op de bank zat. Altijd leuk waren zijn observaties aangaande het smart-phones-gebruik van jonge medewerkers. Toen de Atmos-tool nog bestond kon je precies nagaan wanneer necrosis aan het werk was en hoe de ploegedienst eruit zag. necrosis zou waarschijnlijk wel tegen de nieuwe sleepwet zijn geweest, of zie ik dat verkeerd?
Omdat zij die ons verlaten nog een tijd, met kritische blik, onder ons blijven toch maar even deze tekst door een spelcontrole gehaald.
necrosis, het ga je goed in de eeuwigheid.
4
Spellingcheckers zijn onbetrouwbaar, taalnazi's zijn beter. Altijd.
@elfenstein | 01-11-17 | 13:36
Dat valt dan weer reuze mee want, zonder controle zouden het er 40 zijn. Ik ben het met je eens dat necrosis het beter had gedaan.
Het zit 'm vooral in de woordjes die wél goed zijn qua spelling maar die in de zin een n, t of juist niet moeten hebben. Ook is berenkoud mij een gruwel, vreemd dat de auto-necro die niet opmerkt.
Dat zou trouwens nr 5 zijn, had ik niet meegerekend vanwege onduidelijkheid mijnerzijds omtrent die vermaledijde nieuwe spelling. Voor hetzelfde geld was het net als met de pannekoek helemaal mis geweest, een schande is het!
Beste GS, elk einde is een begin. Zijn jullie van plan om hem op een goede wijze te herinneren? En dan bedoel ik niet een pijpje te ploppen in zijn naam.
Jullie zouden dit topic sticky kunnen maken voor een aantal weken. Panzerfaust afdraaien als iemand zijn naam in een plempsel zet. necrosis postuum tot topreaguurder van 2017 benoemen. Een necrosis syntaxcheck aan de site toevoegen. Een autoreply functie toevoegen op basis van patroon herkenning en dan een passende necrosis quote automatisch neerplempen. Zomaar wat ideetjes.
De necrosis-bokaal voor de reaguurder van het jaar? Voorzittert kwam er mee (01-11-17 | 07:13). Ik ben voor.
En een necrosis spellingschecker
Zonder s
@Hem | 01-11-17 | 14:39 dat is ook een optie. Hoewel ik in necrosis stijl dan eerder denk aan een heavy metal bokaal voor de beste taalnazi ;)
Ergens stelt het me nog wel gerust ook, als je werkelijk niet wil dat iemand je echte naam/verblijfsbunker/gender achterhaalt kan dat blijkbaar nog heel goed in deze slepende tijden.... Zelfs al ben je een higrollin' reaguurder van (fop)naam en statuur.
Knap gedaan necro, en vooruitziend bovendien. Waarschijnlijk was je met de nieuwe sleepnetwet wel door de mand gevallen en da's best triest, iets om over na te denken.
Hoho, je gaat voorbij aan het feit dat hij mij wel genoeg heeft verteld om naast de info van zijn oude bekende te leggen, waardoor we 100% zeker weten dat het over dezelfde persoon gaat. En mij sowieso genoeg heeft verteld om een poging te kunnen doen hem op te sporen. Als je niks vertelt en niemand in vertrouwen neemt, dan wel een verzegelde envelop met instructies mbt GS achterlaat voor je nabestaanden, zullen wij nooit weten waarom je er niet meer bent..
Maar dat is dan pas postmortem. Heeft ie geen last meer van. Ik zal hier ook nooit m'n eigen naam droppen of al te duidelijk worden omtrent mijn prive. Bits & pieces, een échte sherlock zou er misschien wel wat mee kunnen maar dat boeit mij dan ook alweer minder dan sommige andere, zeer teruggetrokken levende individuen. DIe trouwens niet per sé ongelukkig hoeven te zijn, niet iedereen heeft zin om mee te doen aan de maatschappij en de sociale bullshit die daarbij hoort. Er zijn gradaties in hoever je wil gaan daarmee en ik probeerde in mijn tegel slechts ook aan te geven dat met de komst van de sleepnetwet er voor die mensen een boel narigheid kan ontstaan. Some people don't wanne be found.
Knap staaltje speurwerk, ( zet voortaan gewoon je id bij je nick, ( is trouwens mijn naam ) hebben we de sleepwet ook niet meer nodig.
Kan zeggen rust zacht, maar met die voorliefde van die pokkeherrie klinkt dat ietwat onlogisch. Sterkte..
*boks*
Rip necrosis. Keep banging! Robin Hood dank voor het (mede) bovenwater krijgen van de feiten.
Je zal je toch als zwitsal bijna veilig wanen in de panelen.
Alex/necro GS zal niet meer hetzelfde zijn zonder jou eeuwige commentaar op zwitsals
Het is JOUW commentaar, ellendig stuk zwitsal! Nog zo eentje en ik jaag joris 2.0 op je af.
necrosis mode /off
*zwaait*
*bammetjes smeren doet*
lol ende grijns
Zitten jullie nou schaamteloos in mijn vriezer naar bammetjes te graaien ?
Ik merkte dat ik gister met vochtige oogjes kennis nam van dit nieuws; een rare gewaarwording als je niet eens een gezicht erbij kent en iemand alleen kent uit commentaren. Ik kan mij ook herinneren dat ik één of twee keer met gestrekt been op de man ben gegaan; een neiging die ik vaker voel wanneer de lading in een discussie toeneemt. Daar heb ik nu spijt van, na deze droeve herinnering dat alle reaguurders mensen van vlees en bloed zijn. Een welgemeende sorry aan necrosis, gepaard met het voornemen wat liever te zijn voor alle nog levende reaguurders.
Een prachtige necrologie.
Jeetje, triest, wie moet er nu achter de rijpere dames aan.
Wat wel een raadsel blijft is waar is drs. G.Flater gebleven.
hehehe.
Die schijnt te zijn verongelukt.
Van Frikschoten is geschept door een vrachtwagen.
Fuckje is overleden aan kanker heb ik mij laten vertellen.
Dhr. de Wit blijft een raadsel en zo zijn er nog een paar reaguurders die van de een op de andere dag verdwenen zijn.
Sommigen hadden geen zin/tijd meer om te reaguuren en anderen zullen ook helaas overleden zijn. Maak maar een lijstje. Koerbach, Bejaarde op Brommer, Van Maerlant, Merlot, Teun van het Tuinpad etc.
Niet om het een of ander maar een fix percentage, zo niet de meeste reaguuders, zijn de 50/60 gepasseerd dus er zullen meerderen ons ontvallen in de komende tijd. Dat is helaas een realiteit en tevens de enige zekerheid van het leven.
Het is altijd vervelend zo'n confrontatie met de realiteit.
@De Koreaanse Slet
Dus Flater heeft het er niet goed afgebracht met z n 440 pekaatjes, zou wel jammer zijn als het klopt.
Fuckje is dan wel erg jong overleden, van Frikschoten was landelijk nieuws door dat ongeluk en verder zijn de meeste reaguurders idd geen puistige pubers.
Uw Verzekeringsadvis | 01-11-17 | 12:50
"hehehe.
Joris von Loghausen | 01-11-17 | 13:11"
Hierboven kennelijk.
RIP necrosis
Damn.... no more necrosis no more...
En thnx Tamara,
you make my day.
Damn.... no more necrosis no more...
En thnx Tamara,
you make my day.
Op de eeuwige jachtvelden zijn vast veel oudere vrouwen. Alleen al de gedachte geeft jou een weldaad van muziek. De herinnering aan jou is voor eeuwig vastgelegd in de kronieken van Geenstijl. Je bent een voorbeeld voor toekomstige reaguurders. RIP
Eén van de opper reaguurders is niet meer, ik ben er stil van. Triest te lezen dat hij niet veel anders had, maar blij dat GS veel voor hem betekende. Vroeger was hij alweer hier vanaf ‘s ochtends 4. Rust zacht necrosis.
Fokking slecht nieuws dit.
Dit is schrikken.... RIP necrosis.
*Last Ride van Danzig opzetten doet*
Reaguur hier normaal nooit maar ik heb net als vele anderen altijd genoten van zijn immer aanwezige tegels. Heb er een brok van in de keel.
R.I.P. necrosis ik zal je missen en vind het jammer dat ik nooit met je in discussie gegaan ben.
Hulde aan GS en Robin Hood voor het opzetten van de zoekactie en dit eerbetoon.
necrosisnietmeer
Namens de Russische Federatie, Ripski kameraad.
D.E.P. / R.I.P.
Tot ziens, misschien ook niet.
Rust zacht, dat wel.
maar nu zit ik met een vraagje, was hij reaguurder door het leverfalen of was het leverfalen door het reaguren op zolder met liters Schultenbrau?
ongerelateerd.
Hij was maar een reaguurder, maar nu is hij dood..
www.youtube.com/watch?v=Wt3b57ddfe8
De opper Joris komt voor ons allen, maar voor sommigen veel te vroeg. Rust zacht.
Kudt. Ik stel voor dat we voortaan de 'necrosis reaguurder van het jaar wisseltitel' kunnen winnen...
geen slecht plan
Dit noopt mij na lange tijd tot inloggen. Er waren tijden waarin ik actiever was op GS. Daaraan wat-was-hij-terugdenkende komt altijd necrosis in het bewustzijn. Veel gelachen om zijn inbreng, en ook nagedacht over zijn duidingen in serieuzere discussies. Ik veronderstelde dat hij altijd online was, met zijn vingers boven het toetsenbord hing, klaar om te reaguren. Een zekerheid als Joris, maar dan anders.
R.I.P.
r
u
mijn nick is necrosis
t
z
a
c
h
t
Ha, een naamgenoot.
On the positive side, goed om te zien dat de oud-strijders zich weer eens laten zien op GS, al is het om deze trieste reden. Veel bekende nicks.
Wat een schrik, en wat vreselijk nieuws. Onvergetelijk zijn: necrosis met kleine n !
Wat een gemis. Kreeg tranen in mijn ogen.
Ok, dat is kut.
Zo vaak moeten lachen om zijn tegels. Nu traantje wegpinken doet. Vaarwel necrosis
Alex/necrosis, rust zacht. Kracht en liefde voor de nabestaanden.
Behalve een reaguurder ook een headbanger minder. Twee keer niks leuk. Bang zacht, necrosis.
Rust in vrede.
rust zacht jongen...
Hij zal me niet missen :D
@Traag | 21-04-17 | 22:34
Ga vooral zo door, dan schopt Joris je over de schutting.
En ik zal je niet missen.
necrosis | 21-04-17 | 22:40
Zijn overlijden doet me meer dan ik dacht. Toch wonderlijk, je kent iemand niet persoonlijk maar tussen de regels van zijn tegels door krijg je een beeld van iemand. Wat meen ik nou van hem te weten? Dat necrosis werkzaam was in de transportsector als planner, ergens in het Westland, dat 'ie ontslagen werd, een advocaat in de arm nam en een som geld mee naar huis. Dat 'ie, net als ondergetekende, een voorliefde koesterde voor mooie biertjes zoals de St.Bernardus Abt 12. Dat hebben we wel eens virtueel gedeeld. Hij viel op oudere dames en als je probeerde 'in zijn vijver te vissen' (zijn tekst) kreeg je een beuk voor je kubus. Een enorme zendingsdrang voor wat betreft luidruchtige metaalmuziek (muzakjes) en correcte spelling.
En hoe zat dat nou ook alweer met Irmazonderboezem?
Ondanks dat ik hem nooit gezien heb en vrijwel niets van de man weet ga ik necrosis missen...
Mooie tegel, maat. Respect.
Mooi geschreven. Ik heb dat ook. We waren allebei opgegroeid in het oude Voorburg, hij weliswaar 20 jaar later dan ik maar dat schiep toch een band en ik begreep zijn frustraties na zijn gedwongen ontslag. Ook dat had ik meegemaakt.
Je kon op 'm bouwen: hij was er altijd. Hoorde bij het meubilair.
Bij deze ook veel dank aan @Robin Hood en @Van Rossem . Alles beter dan onzekerheid.
En ja, we gaan 'm missen
Klote nieuws.. leek een goede gast. Scherpe meningen en altijd bereid tot een gesprek.
Omdat het toepasselijk is:
www.youtube.com/watch?v=RH8nfp5sD_s
Vaarwel necrosis, rust zacht. Ik heb genoten van je comments en de vaak (serieuze) discussies. Dank daarvoor! Je gaf GS kleur en werd daar terecht voor beloond.
De vroegah randomizer, kan die eigenlijk niet voor 1 dagje alleen maar legendarische necrotegels tonen? Kunnen de zwitsals ook nog wat leren qua hoe het er hier ooit aan toe ging toen hij nog in de bovenste regionen van het reaguurderschap vertoefde.
Rust zacht Alex, als het roze leger alles had geweten was het crematorium te klein geweest! Goed dat er nog mensen zijn als Robbin Hood. Dank hier voor.
Liever was ik hem een keer gaan bezoeken toen hij nog leefde. Had hij meer aan gehad dan een bezoekje aan een crematorium.
Eens!
Voel je niet schuldig, hij had beide niet gewild. Ik denk serieus dat dit topic met alle reaguursels zijn mooiste en meest favoriete afscheid is. Al helemaal als we de 1000 tegels halen.
@ Robin Hood, dat denk ik ook.
Ik hoop dat ze het topic nog even open houden; al is het maar om de mensen die hier niet dagelijks komen nog de kans te geven iets te plempen.
necrosis had je er meteen op gewezen dat het “Robin” is, met één b.
Eigenlijk zou Geenstijl dit topic dan een aantal dagen als 'Breaking News' bovenaan de site moeten laten staan.
Bizar. Het voelde toch altijd een beetje alsof reaguurders onsterfelijk zijn. R.I.P.
necrosis........, altijd met een scherpe, maar eerlijke en oprechte pen.
Ik ga er een op je nemen!
R.I.P. vriend!
We hebben samen veel lol gehad. Rust in vrede lieve necrosis.
Het is Allerheiligen en hier in Spanje zit alles dicht. Dat wordt dus wokken bij de Chinees voor een tientje.
Mooie eerbetoon van GS en reguurders.
necrosis RIP
Ik stel voor uit respect voor necrosis voortaan geen spel- of taalfouten meer te maken.
Mislukt
@ elfenstein
Want? Zit er toch nog een in mijn plempsel? :)
OM uit respect voor. ..
Niet eens 1 zin lukt het OM foutvrij te blijven. necrosis had gelijk, onze taal verloedert in hoog tempo en nu hij er niet meer is moeten we denk ik allemaal een beetje meer taalnazi's worden. Geweaun, omdat dat kán. En moet, tenenkrommen is slecht voor de lever, zo blijkt wel weer.
Hmmm volgens mij kan het ook zonder (ben zelf ook een taalnazi die liefst nog briefjes op koffie-automaten verbetert). We zoeken het op.
@elfenstein | 01-11-17 | 11:12
En als we dan toch de taalnazi uithangen vandaag: hoewel de nickname 'necrosis' met een kleine letter werd geschreven, moet die aan het begin van een zin wel degelijk met een hoofdletter. :P ;)
Alweer mis. necrosis schrijf je ook aan het begin van een zin met een kleine n. Nicknames neem je bij voorkeur exact zo over als dat de bedenker het verzonnen heeft, anders had hij het wel met een hoofdletter geschreven. Noteer voor de volledigheid ook even de afwezigheid van een hoofdletter in mijn nick, als reaguurder-in-de-dop vond ik zijn taalnazisme én het eeuwige gejank over die kudtkleineletter al hoogst vermakelijk dus die heb ik erin gehouden toen het tijd was voor het kiezen van een nick op GS. elfenstein, dus, zónder hoofdletter svp.
Nope. Niet correct (maar wel weer helemaal in de geest van necrosis om over taaldingen te discussiëren). Haha ik zal het onthouden van je nick met kleine letter! :D
Laten we het erop houden dat in overeenstemming met 's mans wensen zijn koosnaampje voor altijd zonder hoofdletter zal blijven ongeacht de plaats in de zin. De uitzondering die de regel bevestigen doet, alleen de hele groten kunnen en mogen dat.
Vaarwel, dank voor je comments en correcties
Hopelijk kan Joris II ergens een zwart pixeltje laten zweven dat linkt naar jou comments over de jaren
Ooh, dat is wel een heel mooi idee.. Joris?
JouW
"Ik snap wel waarom je je nick heb gekozen." Heb is met een "t".
Iedereen veel sterkte gewenst met het verlies van necrosis. Die zit nu aan de puree met erwtjes en jus met Van Frikschoten.
Ongezien RIP necrosis.
Damn RIP necrosis...
Arme necrosis; de man die mijn latent-homofiele gevoelens in vuur en vlam liet ontbranden!
"deed ontbranden".
RIP necrosis
Vaarwel necrosis! Ik miste je ook al enige tijd.
Groet van een trouwe lezeres van GS.
necrosis
Ik typte, dus ik bestond. Maar op GS ben je onsterfelijk.
Al het beste voor iedereen hier...
Dat is mooi geschreven.
r.i.p. ouwe reaguurdersbaas. speciaal voor jou alles vandaag met kleine letters. hoop op een vrijmibo met enkel rijpe dames.
Zeldzaam scherpe reaguurdert, vaak moeten lachen om z'n plempsels.
De ergste vrees is nu bewaarheid geworden:
necroxit.
Rust Zacht tegen een paar Dikke Ouwe Tieten aan.
Vanmorgen het nieuws gelezen. Wat een dag om necrosis te herdenken. Om aan zijn verscheiden bekendheid te geven.
Allerheiligen wordt vandaag gevierd. Morgen is het de dag van Allerzielen. Rust in vrede. Ik zal je missen.
Bij deze mijn uitgesproken waardering voor je kennis van christelijke feestdagen. (gezien het feit dat bv Pinksteren door veel mensen vaak alleen nog met dingen als popfestivals wordt geassocieerd)
Rust zacht en tot wederkeer as creationosis
Bedankt voor het lachen maat.
Kom jij hier dan nu voor de troost ook weer even buurten, man. Menigeen mist je hier waaronder ik. Onnavolgbare goede plemps had je altijd. Fucq je twieter. Haal het back!
@chicago river hear! hear!
Vaarwel necrosis.
necrosis is niet meer.
Mooi eerbetoon van de GS en de reaguurders.
Ik zal zijn droge humor missen.
Er staat voor vanavond alvast een triple klaar. Wel top dat het is uitgezocht waar necrosis is gebleven. *plop*
Deze oude dame(72) kreeg ooit eens een dikke kus van hem toen ik op hem reageerde, zal dat in mijn gedachten houden.
Maar even OT, zie geen reactie van de Graaf in Frankrijk, die is namelijk ook ziek.
Lieve necrosis ik ga je missen(Dikke kus)
Deze tegel gaf me een grote glimlach op mijn gezicht.
Wat een prachtige reacties allemaal.... en of die man ook gewaardeerd werd!
Als eerbetoon aan hem zouden we de 1000 reaguursels vol moeten maken, maar of dat gaat lukken?
De Graaf is soms niet in zijn residentie zoals hij eens te kennen gaf nadat ik me het ook hardop afvroeg in de panelen (Na het opmerken dat necrosis er al even niet was) . "had niet de godganse dag de tijd om in de panelen te hangen want afspraken en andere dingen zoals een leven" Aldus de Graaf
Het ga je goed daar boven of beneden ouwe! Vaarwel
Ik ben te nieuw hier om hem al zo goed te kennen maar gezien zijn keuze voor zijn nickname zou ik bijna gaan geloven dat hij ons allen een boodschap wilde overbrengen maar dat niemand die begrepen heeft. necrosis, rust zacht, alhoewel ik zeker weet dat, gezien zijn muziekvoorkeur, hij het tegenovergestelde zal doen (als er een hiernamaals zou bestaan)
Rust zacht ouwe pik. Vanavond trek ik een Tripeltje voor je open.
Balen. Echt balen.
De goeie gaan als eerste, zegt men wel eens, waarvan dus akte.
P.S. Uitmuntende muzieksmaak.
Achtung mensen, tempus fugit!
@Robin Hood
Ik weet niet of iemand het al in een tegel heeft geplempt, want 500+ tegels, maar ik wil even kwijt dat ik enorm veel respect heb voor het feit dat je de moeite hebt genomen om iig te proberen uit te vinden wat er met iemand is gebeurd die kennelijk weinig mensen in zijn directe omgeving had. Een reaguurder die zich zorgen maakt om een andere reaguurder en daar actie op onderneemt. Petje af. Respect! Ook voor GeenStijl, maar we weten dat zij zich inzetten voor en houden van (de meeste) reaguurders.
Amen. En sterkte Robin hood.
Thnx. Ik ‘kende’ hem een klein jaartje -weliswaar op afstand, want nooit ontmoet- persoonlijk. Ik wist dat we hem moesten zoeken toen Bart zei dat hij al zo lang stil was.
Kon het niet beter zeggen, dank je wel Robin Hood!
Het ga je goed, necrosis
kut. jammer. ik kon dat cynische en de comments met [!] altijd wel waarderen.
www.youtube.com/watch?v=S19iiygsrto
www.youtube.com/watch?v=gNhN6lT-y5U
www.youtube.com/watch?v=Ny7cTFHcL04
www.youtube.com/watch?v=TrbT-LjfZDc
en necrosis had natuurlijk gewoon een uitstekende smaak, qua grafherrie en dergelijke. qua dames daarentegen...
Ach, op ieder potje past een dekseltje.
Er is een Geenstijl-reaguurder heengegaan. RIP necrosis
Rust zacht ouwe.
R.I.P. necrosis
Doe je PF de groeten?
Wij passen op GS
Rust in vrede, necrosis! Ik ga je tegels en je scherpe reacties missen man!
RIP
RIP necrosis. Ik zal je plempsels missen.
RIP, necrosis.
Rip necrosis en Geenstijl bedankt voor de plaatsvervangende grafrede, goed gedaan.
Het verbaast me dat ik hier de enige ben bij wie het woord “necrologie” onmiddellijk naar voren kwam...
necrosis was ongetwijfeld de andere reaguurder geweest die dit woord kende...
Bedankt voor de mooie herinneringen. RIP
Voor de rest laat ik dit hier even staan.
imgur.com/a/WDa7K
wtf is dit? Wie is die supermatthijs?
@Hem: oh da's een reaguurder.
Supermatthijs is een lamme linkse lul die het maar heel slecht trok dat hij constant door necrosis op feiten en argumenten kapt gereaguurd werd.
Ga necrosis missen.
ah, het "ik kan niet winnen met woorden dus ga ik super kinderachtig doen" type?
@Hem
"lamme linkse lul"
Ja.
Hmm, vanaf nu zal mijn duim naar de (!) trekken zodra ik een tegel zie van superkutmatthijs. Dat soort misbaksels moet je gewoon niet om je heen willen hebben.
-weggejorist en opgerot-
Supermatthijs | 29-10-17 | 17:39
Kijk, daar word ik nou blij van. Opgetieft met dat giftige stuk afval.
RIP necrosis. Het ga je goed in de eeuwige reaguurdersvelden.
Bedankt necrosis voor de vele plempsels, ik heb ze vaak met veel plezier gelezen.
Rust zacht.
Ik hoop dat er toch een hemel is, die met dat kromzwaard, en dat er voor necrosis geen 72 maagden, maar afgelikte boterhammen klaar liggen om op te keer te gaan. Je wordt hier gemist.
Zegt het iets over ieders eigen wezenlijke eenzaamheid (of sterfelijkheid) dat je zo aangeslagen bent van dit bericht? Ik weet het niet, maar ik ben wel aangeslagen door de dood van een mij volslagen onbekende die ik alleen uit zijn schrijfsels kende.
RIP. PS vette band!
@ necrosis, het ga je goed daarboven.
*traantje weg pinkt*
Als hij geen permaban krijgt, wordt hij daar opgevangen door Theo voor een goed gesprek, oh met hoofdletter natuurlijk.
Jezus ...
Rust zacht necrosis.
Wat raar eigenlijk dat zo'n internetwereld er soms zo in kan hakken in real life.
Ik bak maar weinig tegels, maar heb jaren genoten van de jouwe.
Nu zal mijn dagelijkse bezoek aan Geenstijl het zonder jouw plempsels moeten doen.
Je wordt gemist.
r.i.p. kerel
Heb naar je muziek geluisterd, necrosis. Met bloedend hart en nu doen mijn oren ook mee, verdomme.
Dag jongen, dankjewel.
Bijzonder einde voor een bijzondere man.
Was er bang voor, weer een oude vertrouwde weg. Overleden in dit geval. Anyway , rust in kolere herrie necrosis.
In dit geval was het te verwachten, maar er vallen wel eens meer trouwe reaguurders weg wat dan een mysterie blijft, dhr. de Wit bijvoorbeeld..
R.I.P. necrossis.
En ook onze reaguurder "klootzak" heeft slecht nieuws mogen ontvangen. Hopelijk is er nog iets tegen te doen.
Dat er politie, of erger, reaguurders voor je deur staan omdat je al een tijdje niet gereaguurd zou hebben, de horror...
Vind ik ook. Wat zouden mijn vrouw, en mijn vriendin, schrikken.
@kapotte_stofzuiger
Maak je geen zorgen!
Rust zacht Alex!
graag aanstaande VRIMIBO in naam van necrosis, alleen maar milfs en rijpe vrouwen. daar leefde hij ook voor.
plop necrosis, relax, fap en reageer in heaven.
necrosis rusd in frede....
ps:
necrosis ik hoop voor jou, dat het geen permaban is
Hij was echt eenzaam dus. Tja, dat gun je niemand. R.I.P. necrosis.
Alleen is niet hetzelfde als eenzaam, Piet.
Hey... hij had GS. Hier is niemand eenzaam.
Ik ben ook alleen maar niet eenzaam, maar necrosis had vele vrienden hier dus niet eenzaam.
Complimenten voor GS voor de zorg en het uitzoek werk. necrosis thanks voor je niet aflatende inbreng.
Rust zacht necrosis.
Tja, Las het bericht gisteravond al, maar weet dan nooit zo goed wat te zeggen. Het is dat necrosis hier natuurlijk niets meer van mee krijgt, kapot stuk is kapot stuk in mijn beleving. Maar gezien de meer dan 500 reaguursels heden morgen hierover, vind ik het toch mooi om lezen dat vele begaan zijn met het lot van wijlen necrosis. Ik moest denken aan een paar tegels die we ooit gewisseld hebben met elkaar, maar ook aan afgelopen kerst. Hij en volgens mij de koreaanse slet waren verwikkeld in reaguursels waar beiden een significant ander standpunt in hadden, om vervolgens elkaar een oprecht gemeend goede kerst te wensen... Ik vond dit mooi om te lezen. Je bent pas echt dood als je vergeten bent. Zal af en toe proberen aan hem te denken. Sterkte voor ieder die hier verdriet van ondervind.
Voor iemand die toegeeft niet weet wat te zeggen heb je het toch erg mooi gezegd! Dat wou ik dan ook ff zeggen!
Het zal niet iedereen kunnen bekoren, maar wil je je verliezen in je down zijn met een donkere metal band als aanvoerder, luister dan naar een van zijn favoriete bands: Marduk. Nummer heet: Echoes from the past. Een van mijn eigen favorieten. Je kunt er ook gerust een traantje bij laten, metalheads lijken wel zo stoer maar kleine hartjes bij ons volk.
Link lukt niet. Zoek op'Marduk' Echoes from the past' op Youtube.
Echoes from the past. Dus.
RIP necro
Nooit meer ghe ghe, of *zwaait*
Hoopte nog steeds, en dan ben je er niet meer.
Ik miste je en zal je lang missen.
Gek hoe dat werkt, je kent iemand niet, maar leest jarenlang dagelijks veel van zijn comments.
Zo jong, zo jammer, ik vind het heel erg,
Requiescat in pace.
Goed gedaan, Geenstijl. Sommige plots verdwenen reaguurders zijn het waard om op te sporen als het gaat om het hoe en waarom.
Bij die gesubsidieerde bende aan de behoorlijk linker kant van het midden hadden ze de verkeerde opgespoord.
Kudt...
RIP necrosis/Alex.
R.I.P. necrosis.
necrosis, ik kende je niet, maar zag je veel. RIP.
Iedereen is het geloof ik wel eens dat een spelfout voortaan correctie ontvangt in necrosis naam. Maar wat wordt de vorm? necrosis +2 en dan 2 spelfouten verbeteren?
R.I.P. Beste Alex necrosis.
En bedankt Geenstijl voor het "terugvinden" van necrosis.
ENDP huilt...
Stormageddon | 01-11-17 | 02:03
Haha, altijd fijn om te weten.
Alex, veel van je helden zijn je al voor gegaan, en de rest komt er ook aan. Dus blijf headbangen, waar je ook bent.
Tering... eerste wat ik lees, grijpt me aan, RIP necrose, dank voor je spelling lessen!
Oeps.. necrosis, "schamen doet"
Spellingslessen
Vandaag in Spanje , Allerzielen.
Dit jaar, mijn vader, 4 maanden later mijn moeder en 2 maanden later .. onze necrosis...
Wat een kutjaar, ben niet gelovig, maar ga wel Lemmy draaien.
Godsamme. En zo gaat het leven, onderdeel van de dood, en de dood is weer onderdeel van het leven, en daarmee weer onderdeel van de dood. Dat weten vooral Mexicanen die gister de Dood vierden (Allerzielen), met tequila, fruit al naar gelang de wensen van de doden.
Ga die herrie-metal taalnazi missen, al een tijd al. Mijn nick is chicago river, met een kleine c en een kleine r.
En MarcS, ik vergeef je, maar necrosis Necronis noemen in praktisch de laatste tegel is ontieglijk fout en vooral heel komisch tegelijkertijd. Het is gek, ik sprak net met een familielid over de band die je kunt voelen met iemand die je niet 'kent'. Woorden (brieven, plemps) doen meer met je dan je vooraf kan voorspellen.
Rust hard, necrosis.
Dank voor de vergiffenis, nu voel ik mij stukken beter.
Zonder gekheid, necrosis wist waarom de 2 fouten erin stonden. De rest mag er een eigen draai aan geven.
Ok, ok. Als dat zo is heb ik (evt. ook 'de rest', lijkt me) niks gezegd en kan ik nog altijd de humor (bedoeld) goed waarderen. Lamaarwaaien, kortom.
Iedereen die hem gaat missen: gecondoleerd!
14.000 tegels gelezen van een hardcore reaguurder en nu is ie dood. Wellicht hebben ze in de hemel ook snelle WIFI, zou je even kunnen checken Necrosis. RIP!
Hallllooo! KLEINE 'n '!!!1! Man, wat heb je nou geleerd.
Mea Culpa. necrosis. Met een kleine n.
Fuck, wat een ontiegelijk beroerd nieuws. Ben er stil van.
necrosis, Alex; al hebben ze vast geen ISDN in het hiernamaals of een 56k6-modempje: vaarwel, vriend. Ik ga je tegels missen.
Godnondeju, nou voor een keer dan als eerbetoon, je nick in capslock:
NECROSIS!
R.I.P necrosis, genoot van je plemsels, bedankt!
Damn, necro! Rust in vrede!
Goh, dat we je missen?
F
Cheers ouwe tegel bakker! Het gaat je goed.
RIP necrosis.Je word gemist in de panelen hier.Voor GS,no man left behind,top
Vaarwel ouwe!
F
necrosis, als het bestaat, wens ik je mooie tijden daar met die 72 maagden met rimpelig decolleté. Het is je gegund.
zuigt.
@ GS 'postuum' reaguurder van 2017 ... om het af te sluiten?
Goed idee!
Of eindelijk één mooie rijpe dame in de vrijmibo, gewoon, omdat het kan.
Een hele vrijmibo in het teken van necrosis met allemaal linkjes naar datgene waar hij om gaf
Maar had necrosis nu Lizzy ontmoet of niet?
Of is Robin Hood Lizzy?
Nee en nee.
R.I.P. necrosis en bedankt
Doei necrosis.
Laters Alex.
Reaguur in vrede daar boven.
Rust in vrede, necrosis. Dat er op je grafsteentje maar geen schrijffout staat. Over je muzieksmaak (nou ja, smaak) zal ik maar niet beginnen.
Raar idee, geenstijl zonder necrosis.
Daar gaat de nachtelijke linkjessmijterij.
Auw necro, “Cheers in heaven” grunten doet!
Ben de laatste tijd twee 'vrienden' verloren die ik helemaal niet kende, Gord Downey van de Tragically Hip en necrosis van de Geen Stijl.
De eerste beroerde me met zijn muziek en de andere met zijn woorden.
We hadden veel overeenkomsten necro, ongeveer tegelijk begonnen met reaguren, ongeveer tegelijk ontslagen en ongeveer even depressief daardoor.
Zwaait naar necrosis.
Depressief? Niet doen! Maar als ik ook jouw gegevens om je te kunnen vinden veilig moet bewaren tot het wellicht ooit nodig is, dan geef je maar een gil.
Robin Hood | 01-11-17 | 08:12
Pas maar op, voor je het weet heb je een officiële functie hier.
Zal in mijn geval niet nodig zijn. Heb de depressie overwonnen en kan nu genieten van de vele vrije tijd.
Dat had ik necro ook gegund. Triest dat zijn fysiek dat niet toegestaan heeft.
Ook namens mij heel erg bedankt voor het uitzoekwerk Robin en Bart.
Liever dat dan horen dat jullie allemaal uiteindelijk dood achter je voordeur gevonden worden.
@Robin Hood Wanneer heb je even tijd voor me?
@ Hem Kom maar naar die borrel van Seven en overVecht.
Het einde van de heavy met al highway bereikt. Rust zacht gozer.
RIP, necrosis. Thanks...
*zwaait*
... Zonder bammetjes..
De krat is leeg.
"plop" met kleine letter p.
Rip
R.I.P. necrosis. Mijn condoleances aan de nabestaanden, en mede-reaguurders waarvan Robin Hood (Tamara) in het bijzonder.
necrosis hoorde tot het meubilair hier in de panelen. Het meubelstuk was oud en versleten en niet meer op te knappen. Afgeschreven. Helaas is het meubelstuk verbrand in september.
necrosis, hopelijk heb je nu een beter leven waar dat ook mag zijn.
Ajj lees het nu pas. Shit. Sterkte aan de nabestaanden en cool van alle reaguurders om alle medeleven hierboven!
Rip.
Raar dat zoiets naars je weer doet beseffen hoe kostbaar je vrienden en familie zijn.
Sorry dat ik zolang een egoïstische klootzak ben geweest U guys, en wat mag ik in mn handen wrijven met zulke vrienden die jarenlang met mijn shit zaten opgescheept.
Ow, Mom and Dad I love U.
We waren het vrijwel nooit met elkaar eens. Wat meestal volgde waren heftige discussies en irritante opmerkingen over en weer. We waren bepaald geen vrienden van elkaar. Nu ik dit lees, moet ik even flink slikken. Ik ben ontdaan door het nieuws van je dood. Een teken dat ik je waardeerde als mens, ook al waren we het hartgrondig oneens. Rust zacht necrosis.
Allom bekend, allom gemist..... rip
In de geest van necrosis voel ik mij toch even verplicht om aan te geven dat het 'alom' is, hoewel het in alle andere gevallen natuurlijk volledig ongepast zou zijn om je te corrigeren ;)
Bijvangst voor eerste pilot sleepnet. Waren we er op tijd bij geweest hadden we hem kunnen terug gooien :( R.I.P. necrosis.
Panzerdivision Marduk, prachtplaat! Doet me denken aan mijn pubertijd. Vooral de schreeuwende Duitsers deden het goed op mijn zolderkamer.
Rust in vrede Alex.
Als ik het mag samenvatten dan is Necrosis zuipend in zijn reaguurbunker ten onder gegaan? Ik kan hierzo 1-2-3 niets over vinden. Dit grijpt me overigens persoonlijk aan vandaag mijn interesse..
Neen.
Zou jij de laatste regel die Van Rossem getikt heeft even hardop willen voorlezen.
Ik weet niet waar jij vandaan haalt dat ie zuipend ten onder is gegaan?
En het is necrosis zonder hoofdletter. Dat moet toch na een paar honderd reaguursels wel duidelijk zijn.
GeenStijl zonder necrosis. Gek idee. Sterkte voor de nabestaanden.
Ik had het gewaagd een ander nummer van Motorhead mooier te vinden. Niet waar. Klopte niets van. Hoe kon ik dat denken. Daarom, deze is voor necrosis
*linkje met muzakje*
Het muzakje moet u er maar bij denken. Krijg geen enkele link meer geplaatst. Fuck
Ik ben meerdere keren aangepakt door hem omdat ik van Faith No More houd. Ik heb er erg om moeten lachen!
Patje2011 Haha, ja dat kan ik mij nog herinneren. Maar goed, nu moet ik altijd even denken aan de reaguurder met de kleine n als ik "We are the road crew" hoor.
Een spatie voor je link zetten en hij pakt hem wel. (* gaat verder met rouwen :(
atheïstisch stemvee | 01-11-17 | 07:51
Ik zal hem de volgende keer draaien als eerbetoon als ik een feestje heb. Heerlijk nummer.
Ce ca! | 01-11-17 | 10:48
Thanks!
Patje2011
*boks*
snif *pinkt traantje weg... dat wat we allemaal al dachten en meteen ook vermoedde toen ie inene zo stil werd, was... vanavond maar heffen een glas..
RIP necrosis.. saluut!
K.U.T.
Wéér een goede ........
R.I.P. necrosis
+1 dag
Oeps te snel op enter gedrukt +1
necrosis, je was soms een ontzettende lul. Dat was soms nodig, vaak grappig en bijna altijd hoorde het erbij. Je gaat gemist worden, zelfs door deze mocro. RIP.
Niet leuk om dit te lezen als eerste op mijn werk. Rust zacht necrosis, je bent een echte GeenStijl legende.
rip necrosis. Deze is voor jou. \m/
youtu.be/MsJwiHzHdx8
Trouwens wel leuk om de tegels door de ogen van de Joris van de dag te zien met /wegjorissen/ban in het roze achter iedere tegel.
En dat brengt me op de enige kuteigenschap van necrosis. Dreigen met een ban en klikken bij de redactie. Soort tegelpolitie.
Zet toch nog een espresso neer. Vaffanculo.
Damn. Rust zacht.
Wakker. necrosis deaudt.
Je gezeur om belegen wijven in de Vrijmibo werden al node gemist. Het gaf een glimlach.
.
Neem aan dat de jaarlijkse Reaguurder vh Jaar bokaal de necrosis-trofee gaat heten. Opdat toekomstige generaties reaguurders nooit zullen vergeten.
.
@Robinhood @Bart klasse
Ik ben voor! De necrosis-trofee!
Al tijden niet meer ingelogd maar wel mee gelezen en dan een grote grijns om de reacties van necrosis. Dus ook voor! idd de necrosis-troffee, of kennen we die alleen toe aan de reaguurder die 3x op rij reaguurder vh jaar wordt ?
I.i.g. fijn dat dit uitgezocht is, niemand moet dood achter de voordeur liggen, ook niet virtueel
Requiescat in Pace!
Een stukje geenstijl is doodgegaan...
Life, it seems, will fade away
Drifting further every day
Getting lost within myself
Nothing matters, no one else
I have lost the will to live
Simply nothing more to give
There is nothing more for me
Need the end to set me free
Things not what they used to be
Missing one inside of me
Deathly lost, this can't be real
Cannot stand this hell I feel
Emptiness is filling me
To the point of agony
Growing darkness taking dawn
I was me, but now he's gone
No one but me can save myself, but it's too late
Now I can't think, think why I should even try
Yesterday seems as though it never existed
Death greets me warm, now I will just say
Goodbye my friend
Net als velen hier log ik zelden in. Echter wel fervent lezer en altijd nieuwsgierig naar de tegels van necrosis.
Aangeslagen door dit trieste nieuws. Door deze lyrics zelfs een traan gelaten.
Bedankt G-unite. Het ga je goed necrosis, waar je ook mag zijn.
Damn! Dat is even rauw wakker worden. R.I.P. necrosis. Vaak mee gediscussieerd in de panelen, we waren het lang niet altijd eens, maar het ging wel altijd op inhoud. En dat laatste is zeldzaam geworden.
Er is een tijd van komen en er is een tijd van gaan. R.I.P. necrosis.
Eenzaam en kennelijk zonder vrienden of familie heengegaan.
Gelukkig proost iedereen nu op hem, dat zal een troost zijn.
Alleen is niet hetzelfde als eenzaam; de een heeft nu eenmaal wat meer behoefte aan gezelschap dan de ander.
Respect voor deze stijlloze reaguurder. Rust in vrede.
RIP necrosis
rip necrosis zonder hoofdletter.
Sympathieke actie GS; oprecht meelevend en respect tonend!
Rust in vrede kameraad!
Het ga je goed necro.
En @Robin Hood; bedankt voor uw inzet.
Reaguren in een andere dimensie.
Ben benieuwd hoe dat gaat.
health.usnews.com/wellness/health-buz...
www.independent.co.uk/news/science/min...
Dank voor uw comments necrosis.
Respect en sterkte voor de nabestaanden...
Aaahw RIP (zonder hartje, maar eigenlijk mét) Ik zie dat het 05u is geweest dus: proost!
RIP necrosis. Voor de rest wat betreft: "anders hou je het niet zo veel & vaak vol in de panelen". Sommige mensen hebben ook een leven, zelfs als ze ziek zijn.
RIP. I hope, it was a good day to die.
Naar bericht. Ik drink er vanavond eentje op je, necrosis!
*plop*
RIP necrosis met een n.
Ik lees bij voorkeur geen reaguursels, heb een hekel aan taalnazisme en kende necrosis eigenlijk alleen qua reaguurdersnaam, maar niettemin rip. Ps. just in case, als ik plots op hou met reageren in godsnaam geen zoektocht starten aub.
Mooie vent.
In het harnas..
R.I.P.
Paar keer met hem gepraat hier, vriendelijke gast. Het ga je goed daarboven kerel!
Alex: RIp.
GS: kudos
Potver, ik zag het de laatste tijd steeds voorbij komen, "waar is necrosis"? Zoals de meesten hier kende ik hem niet persoonlijk maar wel eens wat gereaguurd samen. RIP Alex.
Naar nieuws, rip necrosis we zullen je missen
Wat een heldere geest en een integere reaguurder was necrosis, een herinnering schiet me te binnen toen me een andere nickname was toegewezen. Teruggezocht, het ging over de mislukte aanslag met de gasten met nep bom gordels in Spanje. Heel felle reactie destijds want het greep hem echt aan.
Getver, wat een vervelend nieuws. Hij werd niet voor niets al gemist, als zijn naam eronder stond dan toch altijd even lezen.
RIP necrosis.
Fijn, dat men toch nog heeft te achterhalen wat er met necrosis is gebeurd.
Hij was een belangrijk meubelstuk van GS, en ja, ook ik zal hem missen als een bijzondere en nadrukkelijk aanwezige reaguurder.
R.I.P. Alex, alias necrosis.
Je begint toch maar na te denken over je reaguursel als het je laatste kan zijn.
Witte sokken in sandalen kan niet!
mafklepper, LOL
@ Robin Hood
.
De persoon met wie jij contact heb gehad. Is dat familie van Alex?
Ik begrijp dat je hier misschien niet veel kan laten weten, maar het doet mij pijn dat hij zo alleen was.
.
Was hij alleen?
Iedereen is alleen.
Ja en nee. Ik ga niks zeggen over wie ik heb gesproken, die blijft graag anoniem. Ja hij was alleen, maar ook weer niet. Er waren mensen die er voor hem wilden zijn, maar hij had er zijn redenen voor om daar niet (altijd) voor open te staan. En uit respect voor wie hij was ga ik daar verder niks meer over zeggen. Het raakte mij heel erg vanaf ons eerste contact tot en met nu. Ik gunde hem zoveel meer, want hij was geweldig. En wat ik hier elders al schreef: (bijna) iedereen zal gemist worden. Denk alsjeblieft allemaal na over een mogelijkheid voor ‘ons’ om te achterhalen wat er met je gebeurd is. Je hoeft maar 1 iemand in vertrouwen te nemen en je kunt zelf aangeven wat in geval van nood of zelfs na je dood wel of niet gedeeld mag worden. Just sayin’
@Robin Hood: respect voor wat je voor hem hebt gedaan. Hij was hier natuurlijk het behang, de bank en de vloerbedekking en niet meer in te halen wat betreft reaguursels. Woorden zat gehad met hem, niet altijd even aardig geweest en dat was wederzijds, maar er was wel een soort waardering voor elkaar. Maar. Moet er niet aan denken dat, wanneer iemand hier ineens niet meer is, er een zoektocht op touw wordt gezet. Necrosis was wel een uitzondering vanwege zijn constante aanwezigheid en het is goed dat er voor hem wel moeite is gedaan. Ik geloof dat zijn alleen zijn vrijwillig en verkozen was. Hij zal zeker worden gemist. Voor jou veel
sterkte gewenst.
@ Rammstein Als jij je moeder nou even een tegel laat bakken wanneer je het tijdelijke met het eeuwige verruilt, dan zal niemand naar je op zoek gaan. Dat was t idee tenminste.
Rust in Vrede Necrosis , we hoeven ons niet af te vragen wat voor muziek gedraait is op het moment dat je de pij[ uit ging.
Met kleine n!
gedraaid zou necrosis wellicht ook zeggen
zowiezo RIP necrosis
Rotzak.
Eerder vriendschap. Ook zij die ons nog maar net verlaten hebben dien je te eren als waren zijn nog onder ons.
Dus jij ziet dat zijn allerlaatste tegel ging over de correctie van een verbastering van het woord ‘sowieso’ en om hem te eren haal je hem ook postuum nog maar even het bloed onder de nagels vandaan? Rare vriendschap, maar wie ben ik.
@Robin Hood | 01-11-17 | 03:02
Ga jij nou beweren dat necrosis serieus was in de rol van het oeverloos verbeteren van reaguurders? Overigens was 'mijn zowiezo' een ode aan necrosis vanuit een herinnering van een gebbetje met hem daarover een tweetal jaar geleden.
Hoedanook een teken van leven.
Nou en of dat serieus was, hahaha! Onze taal verloedert, hij kon daar net zo min tegen als ik.
Wat een verdrietig bericht zeg :/
Rust zacht Alex. Zet nog een espresso neer voor necrosis.
Het roze is vanaf vandaag iets bleker. Ik ga hem heel erg missen.
Hier rust necrosis, met een kleine n
zijn mottowas: ik reaguur, dus ik ben
hij hield van milfs en harde rock
en 24/7 commenten op het roze blog
hij werd niet oud
uitgelogd
en out.
R.I.P. necrosis
Triest. Te jong zeggen we dan. Rust zacht. Hopelijk hebben ze je een mooi herdenkings”tegeltje” gegeven.
Eerder heb ik al mijn condoleances uitgesproken.
Er blijft mij één ding over waarover ik pieker.
Waarom kan en mag (of wil) de politie niets doen als iemand, necrosis, niets meer van zich laat horen?
Hij reaguurde iedere dag meerdere malen, was alleenstaand , ernstig ziek en beantwoorde geen telefoontjes.
Dat zou toch een goede reden zijn om een onderzoek in te stellen.
Dat doet me weer denken aan een rare buurtbewoner die wekenlang niet werd gezien en dood werd gevonden temidden van een grote verzameling oude stofzuigers.
HAHAAHA, sorry maar ik ga echt he-le-maal stuk!!!
.
Hoe serieus ook, en hoe pijnlijk ook voor ons aller reaguurders.
.
Dit had ik echt even nodig. Mijn dank is groot!
De politie wilde het wel uit gaan zoeken, heben alle info die ik had genoteerd ook. Alleen zouden ze ons daar niks nakkes nada over gaan vertellen. Dan zouden we hier nog steeds niks geweten hebben.
Robin Hood | 01-11-17 | 02:20
Bedankt voor je inspanning om achter de waarheid te komen.
Het blijft vreemd dat de politie niets wil vertellen over het resultaat van een eventueel onderzoek.
Het zal wel iets te maken hebben met privacy maar dat beroep op privacy kan ook doorslaan.
@Jan Dribbel | 01-11-17 | 02:14
LOL... Ik reaguur tegenwoordig niet zo heel vaak meer, maar merkte op dat hij je graag mocht, oa je ui-opmerkingen kon hij erg waarderen.
Zullen we complottheorieën rond zijn dood verspreiden? Dan weet hij hoe mh17-slachtoffers zich voelen.
Die voelen niet meer zoveel, denk ik.
En hijzelf helaas ook niet meer.....
Ik zie het al voor me dat necrosis aankomt. God, Allaa, Mo en de 12 apostelen die zich ineens met de 72 maagden moeten ontworstelen uit de hemelse verstrengeling, en zich afvragen met de vraag: "wie godverdomme heeft nu het lef aan te bellen"
Rust met een berg platen heavy metal necrosis. Jouw aandeel in de panelen zal gezien de reacties gemist worden.
necrosis is dood, leve necrosis.
RIP ouwe rocker, wie je ook was, met je ongelooflijke niet om aan te horen tering metal 'muziek' en belangrijker je gevatte opmerkingen.
ps.
Het is natuurlijk raar dat we met dit soort reaguursels doen alsof die gozer het nog mee zou krijgen, terwijl zijn lijk al lang in het crematorium verkoold is, er geen aantoonbaar bewijs is voor het bestaan van een hiernamaals, en het feitelijk een zootje gebaren van de levenden onder elkaar zijn.
pps.
Toch jammer dat dat reaguursel 'tooltje' van atmos en ook al heel lang ter zielen is. Ik vond het altijd wel leuk en ook erg handig als je eens wat door deze of gene geposte reacties wilde bekijken inclusief verwijderde en verbande reaguursels/guurders. Zou leuk zijn indien GS zelf zo een 'add-on' c.q. 'extension' zouden ontwikkelen.
Zal niet meevallen om zo'n programmeur als Atmos te vinden. Ik mis dat tooltje ook enorm, vooral de zoekfunctie en gejorisde tegels.
Wat ik iedereen wel mee wil geven, gewoon om eens over na te denken: vertel iemand in je nabijheid je nick op GS en andere dingen die belangrijk zijn. Of geef je logingegevens in een verzegelde envelop in case of emergency. Zorg dat ten minste 1 iemand weet wie je bent en hoe het met je gaat. Vertrouw een medereaguurder met wie je het goed kunt vinden, zoals Alex mij in vertrouwen nam. Dan gaat er altijd iemand naar je op zoek. Niemand zou pas na een week gevonden moeten worden.. Het kostte mij bijna een maand om te achterhalen wat er gebeurd was en zonder die mail van die bekende (als diegene meeleest, dan weet hij/zij wel wie ik bedoel), dan hadden we ècht een privédetective in moeten huren. En dan hadden we minder geweten dan nu. Anonimiteit is vooral in de roze panelen een groot goed, maar als je zelfs niet 1 persoon durft te vertrouwen? Dan blijf je anoniem. Ook na je dood.
Oh ja, en tevens een diepe buiging voor Bart Nijman, die degene was die aan de bel trok wegens langere afwezigheid en die dit prachtige artikel schreef. En kudo’s voor Seven, die ook hard heeft meegezocht.
hmm ja sorry dat ik het zeg maar ik blijf ook liever na mijn deaud anoniem.
Dat is je eigen keuze natuurlijk. Maar ook Alex is verder nog anoniem. We weten nu alleen dar hij er niet meer is. Elke -nou ja, bíjna elke- reaguurder zal wel door een andere reaguurder gemist worden als hij/zij er ineens niet meer is. Ik hou niet zo van onzekerheid; ik ben blij dat we weten waar onze necrosis is en zoals te lezen valt: velen met mij. Beter kudtnieuws dan geen nieuws.
Alleen al het feit dat we weten dat hij Alex heette zou hij hebben verafschuwd.
Nee hoor, niet na zijn dood. Dit topic is geschreven met 100% respect voor de wensen van Alex zelf en zijn nabestaanden. Ik heb zelfs zwart op wit van hem dat zijn verhaal gedeeld mocht worden op GS.
Toch nog schokkend nieuws.. klasse werk. Zo'n virtuele aanwezigheid is niet minder kwetsbaar dan het leven zelf-rust zacht en in december denken we nog een keer aan je, kan haast niet anders.
Ik heb reaguurders-omgevingen gezien trouwens met een twitterlinkje in iedere tegel - dat leent zich voor dm-en en groepsvorming.. of misschien in nagedachtenis van necrosis dat je een buddy kan toevoegen aan een account (met dan misschien een primitieve dm-functie.. geen idee hoe dat uitpakt, maar het werkt in de hand dat mensen elkaar in ieder geval een poosje beter kennen, zonder dat er allemaal grotere groepjes ontstaan). Doet me ook denken trouwens aan sommige odd-koppels hier, zoals @meesteres en @Nonkelfrituur.. dat voedt ook al meteen de verbeelding ;).
Kut nieuws dit, reaguur in peace necrosis.
Ik verwacht wel een topic met een compilatie van epische necrosis tegels.
En het is al rustig hier.
Toen necrosis er nog was begon het rond deze tijd pas...
Volgens mij ooit een aanvaring mee gehad gebaseerd op foute aannames maar GVD wat zal ik je missen hiero,
Vaak gegrinnikt om je plempsels, necrosis. Dank daarvoor. Het doet me pijn je nooit meer te zien. Vrede Alex
Altied heandig der bie langs, necrosis. Mooi da'j der wann.
Mooie reacties, mooie wensen. Echt kwaliteit! Vaarwel necrosis. Ik ga er van uit, dat waar je nu bent, de dingen beter geregeld zijn dan hier.
Naast algehele Kudo's aan GS voor de extra effort, bonus reeten voor het juiste Album.
mee eens
Reaguur In Peace necrosis
Tja.
Konden we elkaar maar helpen, soms, als het nodig was. Dat is het nare met reaguren, je weet totaal niet met wie je van doen hebt.
Maar goed.
Dank zeggen heeft nu geen zin meer, ook al leerde ik van hem. Laten we liever de levenden met respect benaderen, das al moeilijk genoeg.
Helaas jongen, ik wou je nog wel een tshirt geven met de text Fondled by Jane, maar je wou er niet an.
Saluut kerel en Hats off!
media.wmagazine.com/photos/5852706166...
Wie je ook was, rust zacht.
Rust zacht necrosis.
Ik doorbreek mijn reaguurderscelibaat alleen voor hem. We gingen nooit in discussie, en ik waardeerde zijn reaguursels. Ik zal nooit weten wie hij was.
De dood is niet het einde. Zoveel ik heb geleerd de laatste jaren.
Via lucis.
necrosis (jaja zonder hoofdletter) rust in vrede houd een plaatsje boven aan de bar vrij ,tis al laat maar we draaien alleen 2 van mijn favoriete groepen led zeppelin en black sabbat voor jou alleen ....... wat een kut jaar
Het topic waarvan je niet wilde dat zou komen...
Een jongen van de oude stempel, nuchter, authentiek en rechtlijnig.
Ik mocht hem altijd graag langs zien komen met zijn kenmerkende reaguursels.
Rust zacht kerel, je zult hier zwaar gemist gaan worden.
Necrosis is Engels voor necrose, het eindstadium van de celdood.
De cirkel is dus eigenlijk rond.
Hopelijk hebben de naasten van Alex door dat hij hier in de panelen zo bejubeld wordt; dat geeft hen ongetwijfeld veel troost.
Ik hoop het van harte!
Maar als je moet worden gevonden door de Politie vermoed ik het ergste. Dat doet mij het meeste pijn, waarom was / moest hij zo alleen zijn???
Ik ben zo vrij geweest om namens het hele stijlloos roze leger onze condoleances over laten brengen aan de nabestaanden..
Dank Tamara, en voor al het overige dat je hebt gedaan. Top.
Wat een KxT tweede nieuws vandaag , als eerste we moeten nog langer door werken met ingang 2018 en dan nog de R.I.P necrosis erboven op pffffff het jaar gaat weer klote afgesloten worden .... gelukkig hebben we nog de heavy metal waar ik mij heel goed mee kan vinden.... Dank aan GST en de reaguurders die aan de bel trokken .... een lichtje doet branden en maak een diepe buiging ...
Achter de schermen zijn ondergetekende, neemjemoederindemaling, seven en Biff even bezig een borrel te organiseren mbt het verlies van onze dieahard reaguurder. Uiteraard hoort Robin Hood daar ook bij.
Ons idee is om het in de 'Stairway to Heaven' te doen in Utrecht. Naast de naam is het ook passend bij necro zijn favoriete muziek én is het centraal voor een ieder die er zin heeft. Switsal of niet.
Gewoon een dikke proost op 'onze' tegelaar. Dat heeft hij meer dan verdiend. Voel je dus vooral welkom om aan te sluiten. Datum en tijd volgt.
En sorry Joris. Wees voor één keer vergevingsgezind en laat deze reaguurders oproep staan.Kusje!
Beveiliging al geregeld?
Hoezo? Dat is nog nooit nodig geweest man.
Zolang Robin Hood dit niet officieel mededeelt is het niet meer dan een VrijMiBo...
K ben vd partij.
Ik denk necrosis goed genoeg te kennen om te weten dat hij het zou waarderen als het een costume-party wordt. Ik ga als een deel van een voet!!
@Teen
Dan ben ik de vitting!
@Glas Koning
Dat gaat ze vanzelf doen hoor. Maar een fijne nacht verder.
Ik meld me vol overtuiging en met graagte af.
Maar jelui had me er sowieso niet bij willen hebben. (Hetgeen voor mij op zich wel weer een reden is om juist wel te komen.)
Sowieso... Stairway... manmanman, wat een kutkroeg. Zelfs in Utreg weet ik nog wel wat beters. Maar goed, jullie feestje.
Als teen drank regelt komp ik ook.
Brrrr!
Count me in! Hoe gaan we de communicatie verder regelen?
Ik weet niet of je ooit de metal festivals bezocht maar als dat zo is dan is de kans groot dat we naast elkaar bij de bierpomp hebben staan brullen. Dat doe je namelijk als metalhead, brullen. Bij de eerst volgende keer zal ik pal voor het podium een biertje omhoog houden en op je proosten, RIP man
"raise your horns, raise them up to the sky"
Proost necrosis
Rust in vrede necrosis.
Wat fijn dat iedereen zo warm reageert. Dat had hij fijn gevonden en ik weet dat hij het zo gewild had. Ik reaguur weinig, maar ben hier ook al meer dan 10 jaar. necrosis, Alex, maatje.. Sorry dat het zo lang duurde eer ik je vond. Miss u *hartje*
jij hebt meer gedaan dan wij allen bij elkaar. Waarvoor dank.
Klasse dat je er achteraan bent gegaan!
REspect
Veel dank voor je detectivewerk, Robin.
Diep respect voor je Robin Hood.
@Robin
Zie mijn post. App even wat jou uitkomt mbt datum.
Dankjewel Robin Hood.
Hulde. Proost. En buitengemeen kut dat t leven zuigt zoals het zuigt. Vide necrosis.
Dank voor je tomeloze inzet!
Dikke kudo’s ook voor Bart Nijman, hij attendeerde me op necro’s langere afwezigheid. Ik ben vaak te druk om hier met name ‘s nachts veel rond te hangen..
sterkte
Dank voor je goede graafwerk, fijn om te horen dat je te weten bent gekomen hoe het necrosis is vergaan.
Dank Robin, zeer gewaardeerd.
Sterkte.
En zo blijkt er altijd weer iemand te zijn die de spelt in de hooiberg weet te vinden.
Dank Robin H.
Echt lief van jou.
Well done Robin Hood. *buiging*
@necrosis | 10-04-17 | 08:42
Minimaal 480.000, zonder de belasting mee te rekenen.
Sorry, nu ik eens zat te kijken waar wij zoal over hebben gesproken kwam ik deze nooit door mij beantwoorde reactie tegen. Dus bij deze alsnog het antwoord. Graag ging ik nu een discussie met je aan over de betekenis van het woord “evenredig”, maar dat kan niet meer, en jij kan je niet meer verdedigen dus ik ga het ook niet proberen. Dat zegt dan ook alles wat er te zeggen valt.
We zullen de discussies missen.
Vaarwel ouwe,
www.youtube.com/watch?v=kMbD1uezI30
RIP necrosis.
Doe Kutje de groeten, als Petrus besluit dat je met die grafherrie de hemel in mag.
Kutje? Fuckje bedoel je? Nog zo'n icoon inderdaad.
Dat moet dus Fuckje zijn.......
Van Fuckje hoorde ik ook pas een paar dagen terug dat ze er niet meer was, wat een topwijf was dat.
Fuckje was een man, als ik me niet vergis.
Dat hoorde ik een paar dagen geleden dus ook, maar ik kan me herinneren ooit ergens een foto van haar te hebben gezien, een mooie, donkerblonde vrouw.
Ik had nog even zitten zoeken naar wat er gebeurd was met Fuckje, maar het enige wat ik kon vinden was dat ze er niet meer was, en dat was een tegel van...... necrosis.
Fuckje was destijds een studente in Groningen. Toch?
Ja, uut Grunn, zei ze altijd.
Nogmaals, fuckje was een redactienick.
Hoe weet je dat nou?
Dat hebben ze van necrosis ook wel eens gezegd...
#metoo
U heeft ook een leveraandoening?
Wat een unieke afwijking had hij eigenlijk. Dan heb je een vriendin, maar wordt botergeil van haar moeder.
Afwijking?
Ik weet niet hoe ze eruit zag inderdaad. Mijn schoonmoeder lijkt op een kruising tussen een Chinese naakhond en een dromedaris.
Uniek valt wel mee, de term milf is tenslotte wijdverspreid.
Tja, dat is het leven... RIP
Bij deze een afscheidstegel aan een reaguurder van naam. Vele zullen je missen, enkele ook niet maar vast staat dat je de personificatie was van een stereotype GS reaguurder.
RIP van een trouwe lurker
Een echte reaguurder die wist waarover het ging. RIP ouwe !
Die heen zijn gegaan verdienen rust. Je was waardevol Alex, dank.
#Proost, necrosis.
Na jaren weer een reden tot inloggen, hij hield het vol, ik niet..
Bye necrosis, Thanks voor je intellectuele en soms bijzondere reaguursels
Nou bevestigd dus. Rust zacht necrosis.
Weet je wie ik ook een beetje mis? De Koreaanse Slet, weet iemand of die klootzak nog leeft? Oh wacht.......
@ Mark_D_NL | 01-11-17 | 00:52
Jij bent wel een heel zielig schepsel, is het niet?
Of je het nu met DKS reaguursels eens bent of niet (ik ook niet altijd), deze reaguurder toont hier respect. Dat is iets wat ik van jouw reaguursel niet kan zeggen.
Nou nou nou Mark_D_NL , da's niet nodig.
Heb maar even op het knopje gedrukt Mark.
*zwaait*
@RickTheDick je doet je naam eer aan.
Respect DKS.
@Slipsnifter
Dat is een uitspraak van iemand, geen daadwerkelijke handeling van mij, sukkel.
@RickTheDick Sukkel op je oog, humorloze lutser.
Tja, ook reaguurders gaan dood. Dit was er natuurlijk 1 van de buitencategorie natuurlijk. Sterkte voor iedereen die hem gekend heeft.
Wat komt dit binnen. Vreselijk nieuws. RIP necrosis, ik miste je al een hele poos in de panelen .... en nu dus voor altijd ....
Mooi kleaute Necro.. Bijna, bijna was ik er onlangs ook niet meer geweest. Het ga je goed!
necro meteen kleine n.
Nobody cares about you!!
Nou nou nou nou....
@geenstijl is het niet eens tijd voor een ‘wall of fame’?
Maar dan wel voor members sedert 2007
Verdrietig nieuws. Vaarwel en rust zacht necrosis
Potverdorie, een grootheid onder de reaguurders is heengegaan. Rust zacht en we zien je aan gene zijde!
RIP necrosis.
Al na één week afwezigheid was het al duidelijk en voelde GS al heel anders... ik was er al bang voor en had toen al mijn vermoedens dat ie niet meer terugkwam, maar ik had toch ook wel een beetje ijdele hoop. R.I.P. necrosis! Iedereen hier zal jou en jouw leuke en knorrige reaguursels missen!! *snik
Rust in vrede necrosis.
Heb me nooit aan zijn plempsels geïrriteerd maar vrijwel altijd met instemming tot me genomen. Rust in vrede necrosis.
Ik heb me de laatste tijd, als lezer, juist veel aan zijn plempsels geïrriteerd. Hij begon zich te gedragen als de koning van GS en probeerde reaguurders een ban aan te smeren. Neemt niet weg dat ik het vreselijk vind dat iemand van nog geen 50 jaar overlijdt aan een leveraandoening. Dat gun je niemand.
Daarnaast vind ik als je 3 jaren achtereen reaguurder van het jaar bent en je in je woning door de politie moet worden gevonden een Uberreaguurder bent, en necrosis postuum tot reaguurder van dit decennium moet worden uitgeroepen.
Tja, als je je niet lekker voelt, of pijn hebt word je narrig...
Zo triest hier te lezen dat necrosis voorgoed is afgezwaaid uit de roze panelen..
Bedankt, GS en Robin Hood, voor jullie moeite en info over het tragische lot dat necrosis heeft getroffen. Vaarwel Alex, topreaguurder!
Bedankt voor al jouw plempsels, ik zal je missen necrosis! Proost dan maar.
Jammer dat het zo heeft moeten aflopen met jou Alex. Het was jou gegund geweest om samen met familie, vrienden en reaguurders jouw laatste minuten te mogen mee te beleven bij het afscheid nemen van het leven. Rust zacht en maak het Lemmy en cornuiten moeilijk.
Precies!
Deze is voor necrosis: www.youtube.com/watch?v=tJ9cNDP7uhI
Misschien was het wel niet zijn smaak, maar deze muziek van Paul de Senneville & Olivier Toussaint zijn vol gevoel, net zoals de beelden bij de clip. Voor necrosis.
zijn = is
RIP necrosis
RIP, necrosis!
Effe geduld, necrosis. Wij komen er ook aan.
Tot die tijd: we missen je.
Hij kijkt van boven uit naar beneden en lacht ons vierkant uit: "Ik heb rust en jullie ploeteren maar lekker verder daar beneden met al die shit-zooi"
RIP necrosis
R.I.P. necrosis. Bedankt
Rust in vrede, Alex/necrosis.... ik draai dit stukje muziek voor je, hoop dat je het boven kunt horen. www.youtube.com/watch?v=JE2muDZksP4
Prachtig... dank!
Dat had ik niet verwacht. Wat een schok.
Vaarwel, necrosis. Dank voor je reaguursels.
Dank Robin Hood en GS voor het uitzoeken en bekend maken van de reaguurdersdood van onze gewaardeerde medereaguurder necrosis.
Ook dat, toch prettig om in ieder geval iets te weten, hoe vervelend het nieuws ook. Onduidelijkheid is helemaal waardeloos, zeker bij alfareaguurders als necrosis.
Dus toch. Rock on, necrosis, en sterkte aan iedereen hier die hem kende/contact met hem had.
Ach, necrosis. Mis je in de panelen, maar misschien ben je nu beter af. RIP.
RIP kerel. necrosis was een van de constanten hier, waar je altijd op aan kon. Hopelijk zit hij nu in het Walhalla te zuipen en te neuqen, zoals het hoort.
Plop! Proost op jou, op ons allemaal en necrosis!
Dames en heren van GeenStijl bedankt voor dit geweldige eerbetoon aan een geweldige reaguurder.
Saluti ouwe
May he rest ...
Reaguur zelf bijna niet maar lees bijna alles. Kon zijn tegels altijd enorm waarderen. Dank daarvoor necrosis. Moge Jane Fonda je tot in de eeuwigheid verwennen als er zoiets bestaat. Ook Robin hood bedankt voor het achterhalen van de harde waarheid.
Ook ik ben meer een gluurder dan een reaguurder. Bedankt voor al je bijdragen necrosis, sterkte aan allen die hem moeten missen.
Idem, lees al jaren mee maar reaguur niet veel. En dan opeens is een van die verhalenschrijvers er niet meer. RIP dan maar ...
Insgelijk. Er is niet zoveel meer toe te voegen aan alles wat hier reeds gezegd is. Laten we als eerbetoon dit topic de meeste reaguursels ooit meegeven.
We kunnen nu alleen nog denken in 'de tijd vòòr het overgaan van necrosis naar het Reaguurders-Elysium' en de tijd erna...
Au, dit doet pijn. Rust in vrede, necrosis.
R.I.P. necrosis, en de groeten aan de Bijstandskoning, die was ook zomaar ineens weg...
De goede man waarschuwde mij indertijd nog eens dat ik moest uitkijken of anders een permaban zou krijgen. Altijd begaan met zijn medereaguurders. Rust in kudo's, en op naar de eeuwige reaguurderspanelen.
RIP necrosis.
Misschien ooit een reaguurders-battle met hem gehad maar RIP. Het waren juist de oudere wereldwijze reaguurders die GS maakten tot wat het was.
Mazzeltov necrosis.
Iedereen de moeder aan het reaguren op de eeuwige webpagina’s! Keep on rocking and rolling!
Triest bericht. Herinner me nog dat hij eens zei alleen nog een ver bejaarde moeder te hebben.. die blijft nu helemaal alleen in dr allerlaatste dagen, ook triest.
Ze hebben hem nog wel redelijk snel gevonden als die begin september al is gecremeerd en eind augustus overleed, dat had veel langer kunnen duren.
Eigenlijk logisch, een regelrecht bewijs van de sleepwet, die politie miste hem ook, en zijn gelijk gaan kijken.
Rust in vrede necrosis.
Vaarwel necrosis, dat het je geest goed mag gaan. Bedankt voor al je bijdragen. Wat ongelofelijk kut dat je zo heel alleen heen moest gaan! Je wordt niet vergeten!
Pardon??
Krijg de yifterie, stuk verdriet.
Joris, pleurt deze dwaas aub uit de panelen, please!
Rust in vrede necrosis. Het gaat je goed daarboven. Ik heb altijd genoten van je reaguursels en ik mistte je ook al lang en had direct het vermoeden al dat je voor eeuwig vertrokken was.
Normaal zeg ik niets over taalfouten, maar in dit topic mag het.... Het is 'ik miste'
Hoezo? WitteGrunneger was al een wolk van een baby. He zo jammer dat je juist deze pakt Teen.
Terroristische aanslag New York, anyone?
Daar is vast al genoeg over te vinden. Necrosis is belangrijker hier.
Pagina 17, linksonder naast de aanbiedingen van slagerij Spek. Btw, niet duur, 2 kilo karbonade voor € 5,99
Ben er ook een voorstander van om een spellingcorrectie om te dopen in een necrosiscorrectie. RIP necrosis.
Ja, goeie. De GS-variant (vanaf 2017) van taalnazi.
"Zit me niet te necrosissen!"
"Ff een necrosisje doen."
"Zo lang je naam genoemd wordt, ben je niet dood"
(Ellen de Visser, kleindochter van Zeeuwse verzetsman Jan de Visser)
Vaarwel necrosis.
Zonde dat necrosis dood is.
Rust zacht, je zal erg gemist worden.
Dat word je al.
Jassus, wat een klote nieuws. Vaarwel necrosis.
Goed dat jullie niet zijn achternaam vermelden. Voor je het weet staat Frits Barend bij zijn familie op de stoep.
Of erger, Jeroen Krabbé doet zich voor als je beste vriend.
Kut
Als eerbetoon aan necrosis moeten we toch minstens 1000 guursels onder dit topic bakken lijkt mij.
Rust zacht necro, dat 72 rijpe vrouwen je iedere minuut mogen verwennen, voor eeuwig. Mocht je nu met dat imaginaire opperwezen aan tafel zitten, zeg maar dat hij een enorme bokkenlul is.
HET GA JE GOED NECROSIS. (Met allemaal hoofdletters uiteraard, je commentaar hierop hoef je niet meer te vertellen, ik weet het al na al die jaren)
#Proost
Yo. Seven zei het al. Kunnen we niet een borrel weer eens organiseren ofzo voor de reaguurders die er behoefte aan hebben?
overVecht | 01-11-17 | 00:00
Dagje sauna met zijn allen?
Kunnen we niet gewoon naar Drievliet?
Bakito | 01-11-17 | 00:02
Alleen als er voldoende rijpe naakte vrouwen in die sauna zijn en geen autistische wilde gorilla's met voorliefde voor oude Amerikaanse muziek.
Rust zacht necrosis #RIP
Rust zacht. Necrosis was toch een beetje de belichaming van het taal nazisme bij GS, mede dankzij Necrosis letten nu honderden op hun spelling.
.
PS Hopelijk heb je goede internet ontvangst (en niet maar 2 streepjes WIFI waar je altijd zo'n hekel aan had) waar je nu bent.
En waarom let jij dan niet op je spelling? necrosis is met een kleine 'n'.
Kleine n, verdomme.
Het is necrosis zonder hoofdletter!!!
Godver. Nu ik erover nadenk, een van de laatste keren dat ik met necrosis in discussie kwam verweet hij mij een taalnazi te zijn, en niet op de inhoud in te gaan. Het kan raar lopen.
Taalnazisme is één woord.
Rust zacht necrosis.
Hopelijk lig je je nu te vermaken met wat over de datum zijnde cougars.
Gewoon omdat het kan.
Bizarre gewaarwording dat je oprecht geraakt kan worden door het tragische overlijden van iemand die je totaal niet kent. Bijzonder ook dat een anonieme reaguurder in staat is zichzelf boven het plebs te verheffen. Hij had een soort van statuur, een reactie van hem had iets extra’s, het voelde stiekem als een compliment.
Bijzonder inderdaad. Ik vraag mij ook af wat voor gewaarwording het is voor de schrijvers van GS, dat deze site zo een onderdeel van iemands leven kan worden.
... en iemands sterven...
Mooier verwoorden kan bijna niet!
Rip necrosis, je bent een gemis voor iedereen.
Kuddo's aan Geenstijl voor deze inspanning want het geeft zeker troost dat hij onder de omstandigheden van zijn dood toch de erkenning krijgt van zijn virituele thuis :hartje:
Daar kan ik me ook in vinden. R.I.P. necrosis
Vaarwel reaguuurder necrosis.
Het is niet onopgemerkt gebleven.
Wat hebben we in de nachtbraak sessies zitten bakkeleien over die kudt herrie van je. Ik ga je missen ouwe reus dit nieuws komt aan!
Bij hoge uitzondering zou ik de tweede dame van links doen.
necrosis | 25-08-17 | 09:20
Prachtig! Hij kon af en toe reaguursels plaatsen waar je spontaan van moest lachen
Wel een beetje lullig dat het laatste wat necrosis toegevoegd kreeg van een mede-reaguurder een scheldwoord was. En dan ook nog 'zeilers'... Tragisch.
(Maar trek het je niet aan Marc... Kan iemand ook even een arm om marcS gooien?)
??????
Tja MarcS, je hebt de twijfelachtige eer om necrosis als laatste het bloed onder zn nagels vandaan gehaald te hebben door ‘zeilers’ te typen ipv ‘zeikers’ en hem tot overmaat van ramp ook nog Necronis te noemen; met een hoofdletter nog wel!
@Robin Hood, humor was aan necrosis wel besteedt. Aan anderen dan weer minder.
3 keer reaguurder van het jaar met dezelfde nick, dwz zonder opgerot te worden. DAT is pas knap (OK, misschien wat goodwill gekweekt bij GS als extra moderator, maakt niet uit), kan deze veteraan met zijn zoveelste nick niet zeggen.
Over muziek waren we het eens, over vrouwen niet (gerontofilie mag toch nog wel, of mag dat ook al niet meer?..... voor necrosis?). I gooi er een Hopus Blong voor jou in, slaap zacht.
Hopus blond (kan van emotie niet meer typen)
RIP ouwe pik
Heel jammer dit. rip
Tamara, wat ongelofelijk moedig van je! Om de onderste steen boven te halen, wetende dat de uitkomst weleens heel erg naar zou kunnen zijn.
Dankzij jouw inspanningen kunnen we nu, helaas, afscheid nemen van necrosis.
Mijn nick is, overduidelijk, door hem geïnspireerd: ook ik houd van harde herrie en van een oudere partner. Hij was niet echt gediend van mijn nick: hij riep ooit iets over copyrights ofzoiets.
Hoe dan ook... kunnen we in vredesnaam necrosis laten voortleven in de panelen door bijvoorbeeld Joris te vervangen door necrosis? Of de term taalnazi vervangen voor necrosis?
Ongecompliceerd, gezond verstand, hield van belegen. Veel geluk in je volgende leven gewenst.
Godverdomme. Reaguur zelf nog niet lang (en niet veel) maar lees al lang de panelen. Rust in vrede, necrosis.
RIP! Je wordt gemist.
Soms worden de lieden die je mist gevonden.
Blijft de hoop bestaan en de wonden verbonden.
Voor eenieder die gaat, zij die ons pad wijzen,
Alleen zijn wij nooit, al zal ik juist hem missen.
Vaarwel necrosis.
De enige die voor me opkwam toen ik een permaban leek te krijgen. RIP
rust in vrede gozert
necrosis, rust in vrede
M'n laatste tegels aan necrosis zijn voornamelijk weggejorist. Notabene in een topic over de kunst van het reaguren.
Medereaguurders ouderwets hartstochtelijk doodwensen mocht blijkbaar niet van de Joris van dienst.
Nu het inmiddels zo ver is geeft het niet de voldoening die de welgemeende emotie toentertijd zou doen vermoeden.
Het gaat je goed ouwe Zuurpiet!
RIP necrosis, en ik stel voor om hem postuum reaguurder van 2017 te maken.
x2 zeker weten dit doen.
Mee eens.
Absoluut eens!
Eens!
Sniv boven hebben ze wel glasvezel! Geniet er van
Wat kut om te lezen! (Als oudgediende lezert, geen reaguurder) mocht ik zijn plempsel graag aanschouwen.
Je hoopt altijd op een goede uitkomst, zal z’n gheghe in de panelen gaan missen.
Tabee necro. Rust zacht.
Jee wat lelijk zeg. Ik was er al bang voor dat het niet goed ging komen. U zult door velen, waaronder ik, gemist worden. Wie moet er nu de lastige Zwitsals uitzwaaien? En ik kon uw muzakjes op zijn tijd erg waarderen. Tókša akhé wančhínyankin kte. (Ik zal je uiteindelijk weer zien) *bammetjes smeren doet ter ere van necrosis*
Bammetjes smeren ?
Ik ben nog niet dood, hoor!
Alles is al gezegd.... maar toch, RIP ouwe reus.... het waren fantastische jaren!
Dood aangetroffen door de politie: wat akelig. Arme necrosis.
RIP, ik hoop dat er 1000 reaguurders je vervangen.
Ach nee, wat een tragisch nieuws dit, schoot even vol. Het hele beeld erbij ook, met die politie en de deur... Het troost me een beetje wat Pegaje zegt op 23:19, dat necrosis geen zin had in een real life ontmoeting...
RIP necrosis.
De deur ingebeukt en toen gevonden, nog stil van.
Weet niet of vaste reaguurders hier een irl-herdenkingsborrel gaan organiseren, maar dit lezende lijkt het mij niet verkeerd als de vele stamgasten hier elkaar eens wat vaker irl opzoeken, je online sociale netwerk uitbreiden naar de irl-wereld zeg maar. (Met of zonder het vrijgeven van je nick.)
Twee zielen, één gedachte, op ongeveer dezelfde minuut. Maar hoe pak je zoiets aan?
Goed idee 7
Ik voel een borrel ergens in een cafe op een centrale plek in het land aankomen...
Lijkt me niks, is veels te aanslaggevoelig, ben je in één klap van dat gespuis af.
Is super leuk. Hebben we eerder gedaan. Ik ben er sowieso bij! Alleen hoe gaan we het verder regelen? Ik sta open om het nodige te fixen.
Drankje ergens in Utrecht bijvoorbeeld?
Ik begrijp het sentiment, maar het zou wel heel bont zijn als daardoor ineens meerdere reaguurders tegelijk buiten komen.
Lijkt me heel leuk maar ik val meteen door de mand want ik kom uit Brabant.
kapoerewiet | 31-10-17 | 23:41
Je prikt een kroeg en een tijd en je belt desnoods de kroegbaas of het dan ook uitkomt. Beetje net zoals het ging als bij Erikje.
overVecht | 31-10-17 | 23:58
Top.
Is het een idee om het in de 'Nieuwe Dikke Dries' te doen? De eigenaar staat wel open voor dit soort dingen en is behoorlijk actief op Social Media. Ik kan wel wat fixen bij hem.
Shitposten op GS en er irl er voor uit komen is nog niet zo heel makkelijk en ik snap heel goed dat necro altijd ano is gebleven. Voor je het weet heb je een stalker - hallo doenormaal_ - aan je broek. Maar, ik ben best in voor een pils in Zoeterminder om necro dan toch een irl afescheid te geven.
Iedereen die wil, met een reg date vanaf 2008, fuck de n00bs, kan zich aanmelden op twittert!
Man man man. Zou necrosis zijn gekomen? Dacht het niet.
2007... IK MAG MEEDOEN! whiehoeee
@knutsel
Waar de neuk bemoei je je meer switsal?
Biff Eagleburger | 01-11-17 | 00:16
Nee, ook voor de n00bs natuurlijk. Iedereen welkom die die muziek (voor even) kan verdragen. Overvecht gaat het fixen. (Misschien handig om voor sluiting van de draad hier een datum te hebben en tijd of anders een linkje naar een externe site met info. (Twitter deed necrosis niet aan, dus of dat mag?)
@overVecht That;s the spirit.
@seven Ben alleen bang dat er op kort termijn veel woorden zijn maar maar weinig aanmeldingen. Zoetermeer vind ik prima maar wellicht kan de GS redactie even een uurtje of twee uurtjes inruimen om aldaar erop te proosten?
overVecht | 01-11-17 | 00:07
Was daar laatst nog.
Wat een kut kroeg is dat geworden zeg.
En dan die uit de hoogte gevallen de Winters,bleh
@ditotje | 01-11-17 | 00:43
Ahja. Probeert nog iets te maken van het bralvolk wat er komt.
overVecht | 01-11-17 | 00:45
Dat bralvolk heeft hem wel bakken met geld opgeleverd
En trouwens,de Winter is al jaren geen eigenaar meer.Dat is Heineken;-)
overVecht | 01-11-17 | 00:36
Jij bent de baas, en een saai kantoor lijkt mij een slechte plek om te proosten op necrosis. Prik gewoon een bruine kroeg in Utrecht, lekker centraal in het land, ook nog bereikbaar voor degene die buiten de randstad wonen. Qua regelen is het nier meer dan een datum vaststellen na kantoortijd waarop het gros kan en de kroeg ook open is en plek heeft voor zoiets.
@ditotje | 01-11-17 | 00:52
Tsja. Daar heb je een punt.
Waarom niet zo als toen, Amsterdam zuid. In de buurt van die punt van de rivierenbuurt.
Glas Koning | 01-11-17 | 01:11
Snap je punt, maar Utrecht is stuk handiger voor degene die het meest contact had met necrosis. Daarbij is het ook handiger voor regelneef overVecht. Stairway to Heaven wordt het waarschijnlijk. Datum moet overVecht nog overleggen.
Ja, @overvecht en @seven, doen, ik kom. Liever Utrecht dan Zoetermeer, dat ligt meer in het midden (er moeten mensen uit 't hoge noorden en diepe zuiden komen.)
@kapoerewiet Vergeet het verre Oosten niet!
Haha zonder het vrijgeven van je nick is voor mij best moeilijk. Als ik mijzelf voorstel dan val ik al door de mand.
Waar blijft de tijd, als zelfs online de bekende namen wegvallen. Who's next? Kaas?
Het ga u goed, necrosis.
Biertje op necrosis. Rust zacht, ouwe.
Ik plop er ook maar eentje open.
Proost, wanneer gaan we weer een borrel doen?
Misschien handig om even in het draadje bij Seven daar over verder te gaan? Houden we het een beetje centraal en halen we die 1000 comments wellicht wel.
RIP necrosis, daar ga je, Alex. Daar ging je, Alex.
Top Geen Stijl voor het doen van de moeite. Echt plus een dikke tien!
RIP Necrosis.
Uw oprechtheid zal ik missen.
Rust zacht.
Pfff. Dat was een oud-gediende. Wel even een momentje dit.
Precies wat je zegt.
Rust in vrede, necrosis...
Een echte reaguurder is heengegaan.
Niet klagen en vrijwel niets loslaten over zijn situatie. Moedige man.
RIP necrosis
Klotenieuws. Een gemis voor dit platform en mooi om te zien dat de stijlloze reaguurders er waardig mee omgaan.
Reaguur in vrede, necrosis
RIP Alex
Hopelijk heeft hij nu 72 rijpe vrouwen, omdat er bij de Vrijmibo zelden iets naar zijn smaak bij zat. Of hij deed gewoon alsof, zodat hij kon mopperen. Hoe dan ook jammer. Rust zacht.
Dag necrosis, goed dat het is uitgezocht, complimenten aan GS en mede reaguurders. We hebben tenslotte wel wat gemeen, de meesten van ons dan.
Balen... las graag zijn comments, jammer dat hij er niet meer is.
Gloeiende godver wat een klote nieuws. Wat hebben we mooie tijden gehad necro!
En super gedaan Robin/Tamara. App of messenger maar even als er nog iets van een actie is richting zijn nabestaanden of iets dergelijks.
Rest in pieces necrosis.
Ik zal de unieke reaguursels missen.
Neeeeeeeeeeeee!
*huilt
*Huilt mee*
RIP ouwe.
Het zat hem niet mee maar hij heeft het wel voor elkaar gekregen om epische laatste woorden neer te plempen!
RIP necrosis
your plempsels will be sorely missed
Shit RIP
Rust zacht necrosis.
Bedankt voor het lachen beste collega-reaguurder!
Das sip, rip
RIP necrosis. Dank voor je wijze scherpte!
Rust zacht necrosis. Dank voor al je plempsels, dank voor al je wijze woorden.
Je was een topreaguurder. Het ga je goed in het hiernamaals.
En heel veel dank aan reaguurster Robin Hood voor al haar inspanningen en goede zorg voor ons reaguurders.
Mooi gedaan GS. Sterkte aan allen die hem missen, want dat wordt hij...
RIP Necrosis
Ai... Maar het komt vast uit een goed hart.
Troll miff zou gejorist moeten worden. In dit topic geen hoofdletter.
OK, nog een keer, necrosis: www.youtube.com/watch?v=ClQcUyhoxTg&a...
de honden blaffen...
A.U.B ga jij A.U.B in een hoekje van je zolder zitten.
necrosis, Drommel, wat klote dit.
Helaas tegen beter weten in op ander 'nieuws' gehoopt. rip necrosis en dank gs en Tamara..
Rust zacht ouwe serialklikker.
youtu.be/6qEzTzv4w6E
Sowieso reaguurders, laat weten aan je familie, je vrienden of je collega’s hoe het met je is. Ook al ben je ziek, of depressief, of whatever. Het leven kan ontzettend kut zijn maar er is altijd iemand die je mist; Je ouders met wie je ruzie hebt, of die ex-vriendin, of de juffrouw van de kassa bij wie je altijd in de rij gaat staan, of die collega waar je een goede click mee hebt.
Damn...
Rust in vrede necrosis, of Alex ...
Amen en Rip.
Gestorven achter het toetsenbord is een lot dat hier hier nog velen zal treffen.
Desondanks, het beste man.
Vraag me ook af wat beter is; door de pliesie gevonden worden of door je vrouw en kinderen.
Politie zou ik zeggen.
Ik ook...
necrosis leefde alleen.
No shit Dribbel.
Wat een zwarte dag.
Bij het toppic van een paar dagen geleden schreef ik : het is net of we al een in memoriam schrijven.
RIP en plop.
fuck.
Zonder hoofdletter.
GS, dank voor dit klotebericht. Het toont andermaal karakter. Net als necrosis. Ik hoop dat Alex vredig en zonder al te veel pijn is gestorven.
Mwah. Daar denk ik ook wat over. Met zo'n medische aandoening... Lever falen? Het is niet dat necrosis dat niet doorhad. Pijn? Wie weet? Het was zijn keus.
@ Vageling: rot toch op, je praat peop. Ga je mond spoelen met zeep. Of zoutzuur. Dit was geen keuze. Ik word hier echt pissig van.
RIP necrosis, Zwaait.
Bammetjes terug in vriezer doet...
Ik was er al bang voor. Alex? Hah. Gewoon necrosis! Medische aandoening dus. Klote. Mijn respect naar necrosis en mijn condoleances naar familie, vrienden en verwanten.
Gestorven zoals hij was. Hard beukend en trots.
“Letterlijk reagurend ten onder” en “de politie die de deur openbeukt” ik hoop dat necrosis toch wel een soort van gelukkig leven heeft gehad!
Hier in de panelen was hij in ieder geval een warm mens die menig Zwitsal met open armen ontving.
Voor de lezers die nu hun vraagtekens bij het voorgaande plaatsen... dat ligt aan je niveau!
Vreselijk, ik mis je , arme zieke necrosis, Rust in Vrede lieve jongen.
Het is nu de tweede keer dat ik dit meemaak, op een forum.
Ik ben er kapot van.
Heb jij nu serieus nog steeds een ui op je hoofd?
Moest necrosis ook zo om lachen.
Wat een rotbericht.
R.i.p necrosis
Godsamme. Gelukkig hoeft hij de shit in de wereld niet meer mee te maken, zullen we maar zeggen.
Idd. Goed dat hij Jelle Brandt Korstjes-gate niet meer heeft hoeven meemaken.
Dag necrosis
Rust in vrede? Wat nou rust? Achterlijk christelijk verzinsel dat je “rust” tot de wederopstanding. Dood is dood, tot in de eeuwigheid. Uit de tijd, nooit meer opstaan, weg is weg. Gone from this mortal coil, kicked the bucket, snuffed it, he is an ex-reaguurder.
www.youtube.com/watch?v=CkxCHybM6Ek
Zeg jij.
En ach, je moet toch wát zeggen. 'Weg is weg' klinkt ook zo kil, vind je niet.
Ja, zeg ik. Het IS kil. Dood is niet fraai. Moet je ook niet willen verfraaien met allerlei metaforen en verzachtende troostwoordjes.
Wat rest zijn de woordjes op Geenstijl en een algoritme in Google.
En necrosis zou van mij ook geen softe prietpraat willen. Over zijn lijk.
Daar heb je een punt Storma, ik denk ook niet dat hij dat zou willen.
Met dat laatste heb je ongetwijfeld gelijk.
En nee, zoals ik al tikte, dood is ronduit kut.
Maar GS zal wel even anders zijn zonder hem, dat staat vast.
Je weet het niet Stormageddon. In een oneindige tijd en in een oneindige ruimte is alles mogelijk. Hoe meer je tracht te kennen des te harder komt het besef dat je vrijwel niets weet.
@Lewis | 31-10-17 | 23:27
Dat laatste is zeker. Persoonlijk mis ik zijn prettig gestoorde gelul al een tijdje, en dat zal helaas dus zo blijven. Net als Von Frikschoten en vele anderen die er niet meer zijn.
Maar ja, iemand missen is mijn probleem, mijn gemis. Ga ik verder niet over jammeren.
Vanavond is het Halloween. Binnenkort is het Allerzielen. Mooie aanleiding om de gevallen soldaten te herinneren, daar zou de redactie iets mee kunnen doen. Of niet.
Dan neem ik er zelf wel een extra borrel op.
@Van Urk | 31-10-17 | 23:31
En je punt is? Niets dus. Wat een verspilde moeite van enen en nullen. Het ergste is nog wel dat al die verspilde moeite bij elke nieuwe verversing van deze pagina, elke transfer naar elke computer van de url weer meegenomen wordt. Weet je wel hoeveel kilowatt dat kost over een jaar? Of de rest van de tijd van het universum? Een nietszeggende tegel, die telkens weer, tot millenia na jou dood wordt overgebracht. En wat hebben we eraan? Niets. En al die energie moet worden opgebracht door instortende Groningse boerderijen, duizenden trekvogels die zich tegen windmolens te pletter vliegen, en de aarde warmt er minstens een duizendste graad door op. Allemaal om niks te zeggen. En mij te nopen een reactie te schrijven om dat uit te leggen en die even zinloos is.
Ga je nog vaak ter kerke? Overigens? Om je eigen zieltje veilig te stellen? Uit angst voor het grote niets?
@Stormageddon
Ik kreeg het koud toen ik jouw woorden las. Je hebt gelijk: dood is kil.
Maar wat een warmte hier in de panelen.
(Laat Van Urk nou maar; iedereen gaat er op zijn eigen manier mee om.)
Dat je kennis hebt van het gebouw, betekent nog niet dat je kennis hebt van de architect. Je kan theoretiseren over het leven, het universum, ontstaan en vergaan wat je wilt, maar uiteindelijk is er één ding wat je moet toegeven: Je weet het niet.
Stormageddon, ik uit mijn twijfel bij jou stellig weten van het niets na de dood. Misschien heb je wel gelijk, misschien ook niet. En om antwoord te geven op je vragen: nee geen angst. Hooguit verwondering en nieuwsgierigheid.
Maar laten we het rusten op deze avond.
Nou Eddie, als je hem echt wilt eren, necrosis dus, zou je een heilig boek kunnen reconstrueren van die plusminus 80.000 tegels. Waarschijnlijk een stuk zinniger dan de boeken die de vermeende architect nu op het nachtkastje heeft laten liggen.
@nemoj me jebat | 01-11-17 | 00:03
Onderweg naar mijn eigen graf ben ik al zoveel mensen verloren, dat ik meer vrees voor al diegenen die nog zullen gaan. En daar gaan waarschijnlijk ook heel veel mensen bij zijn die ik nu nog niet eens ken. De vloek van het leven is niet dat je zelf doodgaat, maar dat iedereen om je heen doodgaat. En dat is kut. Of kloten. Maar daar heeft de dode niets aan.
Enfin, waar ik een hekel aan heb, wat me tegen staat zijn 2 dingen: de obligate wensen voor de dode “rust in vrede”, “RIP” etc., alsof de dode daar iets aan heeft, en de gedachte, de “filosofie” erachter. De wederopstandingsgedachte, alsof de dood iets tijdelijks is. Dood is geen rust. Slapen is rust, bankhangen na een drukke dag is rust. Zodat je daarna weer verder kan. Alle vezels in mijn lijf en alle neuronen in mijn brein verzetten zich tegen dat absurde idee. Niet alleen denk ik dat het niet waar is, ik wíl niet eens dat het waar is.
Er zijn inmiddels praktijkvoorbeelden van mensen die geopereerd werden aan de hersenen en waarbij de hersenen tijdens de operatie werden afgekoeld. In de periode dat er geen hersenactiviteit was, konden sommige patiënten hun eigen lichaam zien er er later over getuigen. Er is dus hard wetenschappelijk bewijs dat het bewustzijn voortbestaat zonder hersenactiviteit! Daarnaast heb ik mensen gesproken die zich (vele) vorige levens kunnen herinneren en waarvan de getuigenissen achteraf verifieerbaar juist bleken te zijn. De menselijke geest is onsterfelijk; voor die stelling hoef je helemaal geen "gelovige" te zijn, maar gewoon realist. Ik wens necrosis (zonder hoofdletter) het allerbeste in het hiernamaals. www.near-death.com/science/evidence.ht...
@Wladimir 1928 | 01-11-17 | 01:58
Ja en? Wat wil je daar in vredesnaam mee beweren dan? Dat jij gelooft, zoals de christelijke doctrine voorschrijft, dat de doden op de dag des oordeels als zombies uit hun graven kruipen, helemaal “uitgerust”, dat got/jezus een heel nieuw lichaam om ze heen kleit, en dat ze dan opgenomen worden in het nieuwe hemelse jeruzalem?
Dat is de doctrine, dat is het geloof achter het “rusten”.
Waar jij het over hebt is het behoud van energie. Kan ik ook een hele uiteenzetting over geven, maar dat heeft daar niks mee te maken. En is ook geen “rust”, overigens.
Ander beest. Dat is meer een soort van “oh kut, here we go again”, als je in reincarnatie gelooft. Hetgeen ik niet doe. Maar een transitie van energie naar de kosmos is vanzelfsprekend. De energie die je lijf en brein voorstuwt moet ergens heen, als het afsterft. Basic physics. Maar dat heeft met die christelijke lulkoek niks te maken.
@Stormageddon
Rust in Vrede. De dood, het einde van de persoon. Geen ik, geen jij, geen verlangen, geen afkeer, geen tijd en ruimte. Geen koud, geen warm. Geen problemen, geen oplossingen. Geen gedachten. Volgens mij kun je dat rustig 'vrede' noemen, of rust zo je wil. Of niet. Wat wij vinden maakt eigenlijk ook niets uit.
@Stormageddon Wat het christendom voorschrijft is inderdaad pure onzin. Alleen iets zegt me dat de huidige theorie van dat serotonine bijnadoodervaringen (BDE'en) geeft niet geheel sluitend is. Ja, serotonine laat alles van je leven nog een keer terugzien voordat je sterft, maar het geeft volgens mij geen verklaring hoe mensen, die klinisch dood zijn geweest, uit hun lichaam hebben kunnen treden, de hele bekende wereld over kunnen gaan om vervolgens dingen te zien die je niet kunt zien, omdat je daar niet bent.
Ik denk dat het ooit wetenschappelijk kan worden bewezen wat er precies gebeurt. De wetenschap heeft immers al bewezen dat mensen van nature tot op zekere hoogte kunnen telepatheren (dus zonder EEG-scanners die zijn verbonden met het internet) www.yalescientific.org/2015/11/science... . Dus als men het werkingsprincipe hierachter vindt, dan kunnen er misschien ook verbanden worden gelegd tussen dit en BDE'en. Ik heb zelfs een hersenspinsel gehad waarbij dit gekoppeld kon met een behoudswet uit de kwantummechanica, namelijk de wet op behoud van informatie: en.wikipedia.org/wiki/Quantum_no-dele... , dit omdat ik tijdens mijn eerste verliefdheid niet dacht aan hormonen, maar aan informatieoverdracht met diegene waar ik verliefd op was die doen denken aan hoe qubits (of sowieso deeltjes binnen de kwantummechanica) aan elkaar gekoppeld zijn. nl.wikipedia.org/wiki/Kwantumverstren... . Bijv.: Ik hoefde maar een keer aan een eenhoorn te denken en zij dacht er ook aan. Dit kan niet alleen met hormonen dacht ik en vandaar dus de link met kwantummechanica.
langere versie www.youtube.com/watch?v=Bm2XPkqENaw
jolly good
@Stormageddon | 01-11-17 | 00:33
"De vloek van het leven is niet dat je zelf doodgaat, maar dat iedereen om je heen doodgaat."
Mooi gezegd! Verdriet dat ik eens het loodje zal leggen is er niet bij mij, des temeer verdriet zal ik hebben wanneer anderen waar ik om geef om me heen mij zullen ontvallen.
@Jostifiel | 01-11-17 | 08:48
Zo’n soort van verhandeling had ik in gedachten, daar heeft het allemaal mee te maken. Mijn ideeën zijn iets specifieker op detail en wat omvattender in uitwerking. Helaas ben ik geen natuurkundige (blinde vlek voor wiskunde), anders had ik die “theorie van alles” graag opgesteld en uitgewerkt. Ik was zeer gecharmeerd van Garrett Lisi’s theorie van E8, maar die schijnt toch niet kloppen. www.ted.com/talks/garrett_lisi_on_his...
Geen verassing maar niet minder kudt. Vaarwel mien jong.
Verassing is wel een lugubere taalfout in dit geval. Verrassing moet het zijn, zou necrosis hebben gezegd.
Hangt er vanaf. Als hij niet gecremeerd is, dan was het inderdaad geen verassing. En dus geen taalfout. Maar een verrassende toevalligheid.
En verder kan de dood voor geen enkele levende een verrassing zijn. Dat hoort toch een beetje bij de gebruiksaanwijzing die je bij geboorte meekrijgt. Maar zoals bij koffiezetapparaten en wasmachines gooien de meeste mensen de gebruiksaanwijzing meestal weg.
Kennelijk is hij gecremeerd, dus wel een verassing.
Dag necrosis. Dank voor je wijze woorden.
Shitpost in vrede broeder
Verdomme.
Precies niet wat ik wilde horen, weten.
Vind het ook volslagen kudt dat de politie de deur open moest breken om 'm te vinden.
If there's an afterlife, I'll find you, you lovely fucker.
Till then - R.I.P...
Nee joh, de nr.1-reaguurder van hét shockblog in het NL-taalgebied liet het leven achter zijn computer. Dat is toch prachtig?! Ik ga niet zeggen dat 'hij dit of zus en zo heeft gewild', maar gezien de hoeveelheid bijdragen was GS zijn leven. Zeker een GROOOT deel in elk geval. Letterlijk sterven in het harnas, ik zou ervoor tekenen voor als het mijn beurt is. (Maar dan voor mijn ding tuurlijk.)
Wat een triest bericht, RIP necrosis.
weggejorist uit het leven... rip nercosis!
Mooi dat jullie dit uitgezocht hebben. Dank daarvoor GS.
En shit, wat is dit kut.
Traantje wegpinkt.
RIP necrosis, höpelijk ben je nu op een betere plek: de reaguurdershemel.
Inderdaad .. dank Geenstijl. Het maakt de wereld wat minder kil.
Dag lieverd.
www.youtube.com/watch?v=DPyOhP1GTRQ
Nu sla je de plank mis.
Dat is dezelfde riff als het begin van Obituary's "Cause of death" maar dan in een andere toonzetting.
rest in peace, een gemis, goede clips trouwens
Hey Alex, ouwe reus? Als je dit leest, wil je de grote G daarboven even een schop onder z'n hol geven? Bij voorbaat dank en rust zacht...
Rip
Jammer, zonde, spijtig. Ik kende hem niet, geloof ook niet dat wij ooit op elkaar hebben gereageerd, maar ik las zijn bijdragen wel. Netjes van GeenStijl, stijlvol, voor een reaguurder die zijn merk achterliet.
Zo die kwam even binnen die boodschap. Moest even slikken.
RIP ouwe je wordt gemist
Zo maar opeens weggejorist uit ons midden. Dat het er vanaf nu in de hemel maar iets tendentieuzer, ongefundeerder en nodeloos kwetsender aan toe mag gaan. Rust zacht necrosis!
Big hug ook voor Robin Hood...
Zeker. Zonder haar inspanningen zouden we nu nog steeds niets weten. Aan de andere kant; als je niets weet kun je altijd nog de hoop houden dat hij nog leeft. Ik ben er kapot van. Toen ik een poosje niet reageerde was hij zó bezorgd, onder bijna elk topic vroeg hij waar ik was, of iemand iets wist. Dat zal ik nooit vergeten. O bah, wat een verschrikkelijk triest einde van zo'n geweldige persoon. En nog helemaal alleen gestorven ook, niemand die bij hem was. Ik ga nu even een potje janken want ik vind het zó erg!
Sluit ik mij bij aan;
En heel veel sterkte.
Ik heb zijn zorgen om jou vaak genoeg voorbij zien komen. Hartverwarmend, ontwapenend. Hij was Geenstijl. In alle opzichten.
Ik reageer niet vaak, maar heb de leeftijd die bij necrosis in de smaak valt en werd dus vriendelijk en met liefde verwelkomt. Een hoffelijke man. Het soort waar er toch al te weinig van zijn. Zo jammer, zo jong
Rust zacht! Cheers!
Rest in peace necrosis.
RIP necrosis
Rust zacht. Wat een rot nieuws. Gek trouwens, ik moet ineens aan Jane Fonda denken.
Zijn nick was necrosis. Zonder hoofdletter.
Het mooie is dan ook dat je die naam (nog) niet één keer met een hoofdletter ziet staan in topic en reaguursels.
necro was top.
Te dood voor woorden. Rust in vrede necrosis!
Een reaguurder par exellence.
Cum omnibus bonis quiescat.
Thierry? Jij hier?
Wat een enorme schok. R.I.P necrosis.
R.I.P. necrosis
wat jammer dat de tool niet meer werkt, wordt het moeilijker om een bloemlezing van necrosis' beste tegels samen te stellen.
Een onvergetelijk scherpe reageerder is gaan hemelen. Of naar Walhalla, of waar dan ook. In ieder geval ergens wordt hij gemist. En leeft hij ook verder.
Google eens "necrosis site:geenstijl.nl" zonder aanhalingstekens.
RIP
Kudt... Ik wijd graag een aantal badtegeltjes aan necrosis. Zonder hoofdletter.
Netjes GS.. RIP
Kut. Helemaal kut.
Rust zacht, wijze en taalliefhebbende reaguurder, je wordt gemist...
Opdat je de hemel mag betegelen!
Klasse van GS om afscheid te nemen in dit topic. Rust in vrede necrosis.
Rust in vrede Alex..
Godsamme...
Zwarte dag met een rauw randje. RIP necrosis.
Rust zacht! Idd een gemis.
R.I.P. Alex/necrosis
Reagurend ten onder gegaan, in het harnas gestorven. Een beruchte nick minder. F
De dood is en blijft KUT.
Hij zal gemist worden.
necrosis, rust in vrede. Ik neem er een op je.
Kut.
Ik zit te janken.
Kut.
Ik schoot ook vol. Je kent zo iemand toch al vele jaren, al is dan via de panelen.
Dat dus. Hij wilde het zo graag heh. Guurders vh jaar zijn. Hij vertelde me ooit dat ik zijn grote voorbeeld was en dat hij door mijn domme gelul hier het na een lange tijd heeft aangedurfd om ook te gaan guren. Weet je hoeveel nachten ik (en anderen) met hem heb zitten ouwehoeren... Toen werkte hij nog in de transportbranche als logistiek planner voor vrachtverkeer... Echt dit komt ff heel diep binnen. FUCK!
Ik vond het zo leuk voor hem. Eindelijk had hij de titel op zak, hij vond het geweldig...
Sterkte, kerel. Welgemeend.
Goh ik moet toch even een traan wegwerken hoor,man man wat hebben wij veel gelult over Motorhead via irc chat.
Ik heb hem nooit ontmoed,hij had daar geen zin in.
Oja we nemen nog wel eens een baco zonder hoofdletter.
"Ik heb hem nooit ontmoed,hij had daar geen zin in."
Weescht blij, met zulke spelling had hij je tot op de enkels afgefikt!
Ik wens je veel goede muziek en veel Jane Fonda's in Walhalla toe! Have fun!
Shit, vaarwel man!
Netjes GeenStijl, RIP.
Je wordt nu al gemist, gelukkig blijven je reaguursels voortleven
Rust zacht jongen. En wees taalnazi-technisch gezien, een beetje mild tegen god... (Oh sorry: God!)
Het ga je goed in een volgend leven necro. Ben benieuwt wie je taalnasistokje overneemd op Geensteil.
Zal ik maar vast beginnen dan? ‘Nasi’ bestel je bij de Chinees.
Oh ja, En Geenstijl is met een lange ij.
@Robin Hood: Je bent een sukkel, dat je daar in trapt.
Fuck
GS zal niet hetzelfde zijn zonder jou, necrosis. Rust zacht in de eeuwige reaguurvelden.
Ik zou willen zeggen: rust zacht. Maar dood is dood, dat weet iedereen.
*Trots op eerbetoon. *Drinkt een slok bier op necrosis.
Rust zacht necrosis.
Kut nieuws. RIP necrosis.
R.I.P.
Een wijs mens zonder veel kennis.
We zullen je missen!
R.I.P. necrosis
RIP!
Vaarwel wijze reaguurder.
Waar je nu ook bent necrosis, hopelijk is het een betere plaats. Rust in vrede!
Huu ze hebben blijkbaar geen internet daar :/
Rust in vrede.
Rust in vrede necrosis, het gaat je goed en we zullen je missen!
Als je maar niet verwacht dat we voor jou ook een privé detective gaan inhuren.
REAGEER OOK