Ismail Ilgun maakt excuus-treitervlog
De hond had zijn huiswerk opgegeten, de brug stond open en Ismail Ilgun had het allemaal niet zo bedoeld. Omdat het moest van het OM heeft Ismail nog een nieuwe treitervlog gemaakt en het is de kutfilm die je wist dat ging komen.
Molentje uitgezocht, persbericht erbij want Ismail is gewoon een jongen van de straat gebleven hoor. En eigenlijk is het allemaal de schuld van Noraly Beyer, Aldith Hunkar, Gerda Havertong, Ajouad el Miloudi, Fidan Ekiz en Özcan Akyol want er is nooit eens iemand uit een etnische minderheid op tv. Maar nu wel op YouTube gelukkig. Rapper Fresku (040) zit in de video. Arie Bomans (EO) zit in de video. Matthijs van Nieuwkerk (DWDD) zit in de video. Dominique Weesie (NPO) zit in de video. Martin godbetert Koolhoven (Pathé) zit in de video. Weet u trouwens wie er NIET in de video zit? Juliëtte Rot, het raadslid dat door Ismail Ilgun werd geïntimideerd. Maar ja. Mevrouw Rot de Zaankanter van het Jaar is geen Bekende Nederlander dus zij zit niet in de telefoonklapper van Kees 'Ali Baba' de Koning. Jammer mevrouw Rot, volgende keer beter!
Reaguursels
Inloggensorry wat de f.... krijgen we nog meer te horen van die eikel
Maar het probleem, meneer, dat blijft....
Nooit meer aandacht op GS voor de SUPERLOSER, eeuwige ban graag.
Eerste klas Poelenburg mongool. Maar het AD en de DWDD hebben in hem iemand gevonden waar ze de gewone burger het bloed mee onder de nagels halen. De enige die aandacht zou moeten krijgen is Julienne Rot die door deze lafbekken wordt geterroriseerd. Met medeweten van de Zaanse gemeenteraad en B&W, die laf wegkijken. Gadverdamme.
Waarom heeft hij een Tante Sidoniakapsel?
Loser, er zou een wc-rol aan zn kin moeten zitten. Als hij zich zo zou gedragen bij mijn supermarkt, gaat er zeer discreet een rottweiler losgelaten worden.
Kielhalen deze nietsnut. Daarna pek en veren.
geloof er geen chocolade boter letter van
Ik kijk ook niet, ik vind hem nog lager dan walvis stront op de zeebodem en z'n moeder.
Voor een baantje bij de Vara en 0mstreken (dagelijks aanschuiven bij DWDD en Pauw a € 2500). En dan het zielige slachtoffer spelen.
Kan hij wel tof doen met zijn hipster outfit, hij blijft echt extreem afstotelijk... Geef een aap een gouden ring, het is en blijft een lelijk ding.
Eeuwige loser.
Heeft iemand misschien een zakdoekje voor mij.
Ha ook even eens langs de logopediste, Ismail.
Stapje voor stapje.
Netjes gedaan Ismail. Ik kijk uit naar je volgende filmpjes.
Bazinga!
Kriep. Ga naar je moeder.
Of het nou goedschiks of kwaadschriks is, als ze maar aandacht krijgen!
Het blijven luie weggooiers verdoof hem en breng hem naar IS gebied dan wordt hij wel waker.
Hij heeft pleuris allochtoon Nederland een gezicht gegeven!
Door hem krijgen vloggers een slechte naam.
Excuses niet aanvaard. Hufterigheid kun je niet aan en/of uitzetten. En haakneus weet dat maar al te goed.
Eens een klootzak, altijd een klootzak... dit soort gasten zullen nooit veranderen
Ik weet niet wat ik erger vind. De treiter-vlogs, of deze slijm/kwijl video. Nog enkele tips for Ismail I : Als je je mond verder open doet als je praat verstaat men je beter en in het Nederlands zou een duidelijk verschil tussen de S en de Z hoorbaar moeten zijn.
Een vos verliest wel zijn haren, maar niet zijn streken. De Britten zeggen het ook mooi: "A leopard cannot change its spots". Dus Ismail Ilgun mag dan "Sorry" zeggen, maar deze Vrije Paling is wel goed, maar niet gek. Indien hij evenveel jaren dat hij heeft lopen "klooien" gebruikt en laat zien een positieve bijdrage aan deze samenleving te kunnen zijn, dan gunnen wij hem het voordeel van de twijfel. Niets meer, maar ook niets minder. Een sorry-filmpje is na al het gebeurde met dit sujet iets te kort dor de bocht. Laat maar eens wat zien jochie!
54 seconden volgehouden. Nog steeds hetzelfde moreel inferieure varkenszeugje met het i.q. van een ongepelde apennoot.
Wat een ongelooflijke eikel. Het is daar in Poelenburg nog steeds dezelfde teringzooi. Ik kom wel eens in die buurt en echt, ik ben zo blij als ik weer weg kan. Het is ook altijd hetzelfde met dat soort figuren: excuses aanbieden als je in het nauw gedreven bent.
Prima toch, iedereen maakt fouten. Of zijn alle verzuurde reaguurders vroeger zelf nooit eens stout geweest? Gewoon top van die gozer, excuses aanvaard maar ik doe niet aan derde kansen.
Genoeg, maar ben nooit gaan zeiken en huilen.
Maar ja je als een vent gedragen is natuurlijk schokkend voor het sneeuwvlokjes volk.
Ik heb nooit iemand van z'n fiets getieft of op een politiewagen staan dansen. Bovendien, als ik mijn excuses maak dan meen ik het ook echt. Deze knul zou oprechte spijt nog niet herkennen als het voor z'n haakneus stond.
Een vos verliest wel zijn haren, maar niet zijn streken. De Britten zeggen het ook mooi: "A leopard cannot change its spots". Dus Ismail Ilgun mag dan "Sorry" zeggen, maar deze Vrije Paling is wel goed, maar niet gek. Indien hij evenveel jaren dat hij heeft lopen "klooien" gebruikt en laat zien een positieve bijdrage aan deze samenleving te kunnen zijn, dan gunnen wij hem het voordeel van de twijfel. Niets meer, maar ook niets minder. Een sorry-filmpje is na al het gebeurde met dit sujet iets te kort dor de bocht. Laat maar eens wat zien jochie!
Een vrije paling | 31-08-17 | 19:36 | reageer
Where is my mind.....
Tja, ik kan deze tegel volschrijven met wat ik vind en dan gaat Joris op gek. Dus ik zeg maar gewoon dat ik het mannetje een beetje raar vind net als de rest van zijn vriendjes. Ik geef ze graag allemaal een kadootje voor de verjaardag!
Ismail Ilgun *opgerot en weggejorist* ..!
Wat een laffe hond, eerst een grote bek en toen het vuur te heet werd onder zijn platvoetjes zielig gaan doen.
Maar gelukkig was daar het collectief minderwaardigheids complex om het in de gelederen op te nemen.
Soort zoekt soort.
Gewoon uitlachen, en verder negeren die onzin.
En als dat soort zeikers lastig en/of vervellend zijn ze gewoon onder tafel lullen, gaan ze lekker schelden, en hebben wij weer lol.
Geloof me het werkt, vandaag 2 deugzeikers stampvoetend en huilend de deur gewezen.
Iedereen verdient een tweede kans, dus excuses aanvaard. Oprecht. Maak er wat moois van jongen!
Dat is echt de woordgrap van de dag.
Please, verschoon ons voortaan van deze achterlijke ongewassen pukkelkop.
Er komt niks fatsoenlijks uit want er zit niks fatsoenlijks in.
Iedereen mag zeggen wat ie wil,maar bij mij verdien dit een stukje respect.In klasse en stijl met de billen bloot gaan.ga er maar aanstaan
Excuses aanvaard. en nu een enkeltje naar Turkije.
Tja lastig... Aan de ene kant geloof ik in nieuwe kansen en een verandering in attitude. Als hij echt is veranderd en goede dingen wil doen voor de wijk, de mensen en de integratie zou ik hem normaal gesproken aanmoedigen.
Maar dit komt echt extreem gemaakt over om lekker even zijn carriere een boost te geven als een Ali B 2.0. Als hij nou echt spijt had, dan was hij langs de mensen gegaan die zich gekwetst en bedreigd hadden gevoeld. Dan had ik het nog een beetje geloofwaardig gevonden. Met Mathijs van Nieuwkerk op de foto en met een extreem lekkere, maar ook extreem naive, Anna Nooshin in het filmpje ben ik niet overtuigd. Sterker nog, ik krijg alleen maar meer het idee dat deze jongen het vooral voor zichzelf doet en helemaal geen spijt heeft.
Dit is geen vlog maar een zeer gelikte, professionele dure videoproductie.
Persoonsverheerlijking waar Jesse jaloers op zou zijn.
De boodschap moet zgn sorry zijn maar de verborgen boodschap is f*ck you.
Ik ga niets bekijken van deze halve hersencel. Het mag ongezien spontaan de th.... krijgen plus de moeder
Toen de neuzen uitgedeeld werden waren ze op toen hij aan de beurt was. Hebben ze hem maar een elleboog gegeven.
Tja Rutte kwam ook weg met een welgemeende sorry,
Dit irritante ventje heeft een paar trappen onder zijn hol nodig en absoluut geen podium.
Ik kijk niet, ongezien de tyfus!
Waarom wordt hier eigenlijk aandacht aan besteed?
Nou nog even leren normaal te articuleren a.u.b, dan ben je al een stuk verder.
Niet kijken , niet liken ,.. lijkt nergens op.
Bij zijn fans kan je terecht voor een bolletje wit of bruin.
Ongezien de tiefus.
*zich aansluiten doet*
Dat filmpje waarin hij achterna werd gezeten was toch een stuk leuker dan dit vals sentimenteel broddelwerkje.
Ik ben er eigenlijk niet in geïnteresseerd, om nog een letter te lezen aangaande meneer alpaca-gezicht...
Alpaca,s voelen zich nu niet zo mooi meer , www.google.nl/search?q=alpaca&tbm...
Hierbij wil ik mijn excuses aanbieden aan Nederland dat deze zak hooi in mijn stad woont.
Sorry.
Videootje volgt nog na overleg met mijn PR-manager.
Is er een plek op deze planeet waar ik nog naar toe kan zonder ook maar iets over dit volk te horen?
Visegrad landen hoor je alleen wat wij willen horen .
En zonder politiek correct gewauwel.
Nu hier nog ,,
Ja en deze excuses worden geaccepteerd nadat jij gewoon netjes twintig jaar achter een lopende band heb gestaan ipv je overlast gevende gezeik te gebruiken als middel om met je kut excuserende klote kop in de media te komen als nieuwe alib wanabee. TEILTJE !!!!!!!!
Hij heeft "spijt" dat hij het filmde, maar zo bedoelt hij het dus ook, niks geen spijt van zijn opruiende gedrag waardoor mensen dingen gingen doen voor de camera maar sarcastisch spijt dat hij als "journalist, documentairemaker en filmert" alleen maar filmde wat gebeurde in de wijk. Walgelijke kwal is het.
Nooit meer aandacht besteden aan deze idioot AUB!
Niet kijken, niet over schrijven. Ik wil zijn gezicht en zijn buttfuckbuddies niet zien. Alsof je een stoeptegel uit de grond trekt met allemaal pissebedden en kruipend ongedierte. En zelfs daar hecht ik nog meer waarde aan.
Tsja wat moeten wij hier van denken? Verkeerde vrienden -> verkeerde pad. Na het krijgen van een mooie kans (betaald vloggen) misschien echt tot inkeer gekomen? Iedereen kan een tweede kans verdienen in dit land, zelfs pedo's naar het schijnt. Als dat zo is dan zullen we dit wat mij betreft beschouwen als een eerste stap de goede richting in. Maar we zullen hem in de gaten houden, reaguurders waken...
Hij moet eerst maar eens openlijk afstand nemen van Erdogan.
Nee, ik sla dit even over. Meestal doen mannen met dat signalement hun mond alleen open om te liegen, te schelden, te dreigen of te spugen.
Ik besef dat dit mijn schuld is, als witte man. Sorry.
De documentaire die je wist dat zou komen:
www.youtube.com/watch?v=qYzGAG6YwH8
Oh, wacht...
Ik had gehoopt op een documentaire in deze trend www.youtube.com/watch?v=WLyrpaTKCCE
Bij sommige mensen weet je het meteen, zonde van de zuurstof.
Bij Ismail is dit niet het geval, die is naast zonde van de zuurstof ook nog eens zonde van de pixels.
Pffff.. Gloednieuw jasje, gloednieuw bloesje, gloednieuw en overduidelijk zorgvuldig uitgekozen "kijk mij eens goed geïntegreerd zijn" petje dat totaal niet bij zijn reputatie past, zorgvuldig gekamd en verzorgt haar... Jup echt een spontane en oprechte excuses video. En wij als belastingbetaler hebben zeker betaald voor die overprijsde producers en "media" volk die eraan hebben gewerkt.
Kereltje had in een donker steegje een paar harde klappen moeten krijgen ipv een podium.
Amen. - Kotsziek word ik van dat ventje. En nu geven we hem een podium. Triest.
Had jij geen berg schulden Ismageil? Moest jij niet werken?
T blijft een enorme domme lul.
Dit soort figuren kunnen ook echt alleen maar bekend worden in Nederland.
HIV Aladeen... is dat een verwijzing naar The Dictator met de voornaam Aladeen van Sacha Cohen, beter bekent voor zijn rol als Borat?!? www.youtube.com/watch?v=NYJ2w82WifU
Ik moest kotsen na het zien van het filmpje.
Net als Ali B is dit een doordachte farce, (links) Nederland slikt het als zoete koek.
Maar nog wel strijder voor Erdogan, toch? Stuk verdriet. En hup, nu naar logopedie!
Heeft IS geen vacature? Hoofd media vlogs in Raqqa?
Leuk gebaar van die van Nieuwkerk, zo´n dikke vinger richting Juliëtte Rot.
Het ware gezicht van links: omarm en pamper het Marokkaanse tuig en negeer of bekritiseer de mensen die er wél wat van zeggen.
Ik kan niet verder kijken. Omdat die Turk een wonderschone pianoversie van Where is my mind gebruikt als achtergrondmuziek.
Check eens de versie van dit nummer uit de onvolprezen serie 'the leftovers'.
Fantastisch.
Ik vind alleen een origineel of eenzelfde versie.
Sorry, bij deze:
m.youtube.com/watch?v=XnIE171XkIY
Na de excuusneger nu de sorryvlogger?
Laffe opportunist
Ik moest keihard lachen, tot het tot me doordrong hoe gruwelijk lelijk dit gedrocht is, pijn aan de ogen.
Deze vent is een enorm zacht ei, het probleem is niet zozeer hijzelf maar juist zijn vriendjes die hoogstwaarschijnlijk nog steeds in Poelenburg de boel op stelten zetten. Zijn vriendjes die nog wél in het criminele circuit zitten. Ismail heeft er simpelweg een camera bij gepakt omdat dit makkelijk scoren is bij minderjarige YouTube kijkers. Die vreten de "hoodvlogs" en alles met een beetje sensatie op als kaas. Ismail lijkt mij geen verkeerde jongen, het is eerder een simpele ziel zonder ruggengraat die zich keer op keer laat gebruiken. Eerst door zijn criminele vriendjes in Poelenburg en nu dit. Sorry heeft geen zin als de essentie van het probleem niet wordt aangepakt.
"... een simpele ziel zonder ruggengraat die zich keer op keer laat gebruiken."
Moest ik toch opeens aan onze minister president denken!
Poelenburg is inderdaad nog een roversnest, er is niet veranderd.
Behalve dan dat er nog meer extra-extra-extra geld heen gaat ten kostte van de andere wijken waar de bewoners wel normale burgers zijn.
Als lelijk zijn zeer zou doen ging ik hem een pijnstiller brengen, wat een grafkop heeft die oetlul zeg..
Kunnen wij dit kwalificeren als Takiyya?
als er geluid uitkomt wat een kuffar hoort ,is het ... ja hoor.
Dat wil ik absoluut niet zien en vooral niet horen daar krijg ik zulke afschuwelijke haat gedachtes door , ik bang wordt van mijzelf .
Zum kotzen dit. Gast hoeft echt niet z'n hele leven te boeten, maar zijn ware aard heeft hij al lang laten zien. Heel MSM Nederland sopt wel weer weg bij dit filmpje.
Hij denkt ik zeg sorry en de kous is af,best triest dit eerst stoer doen nouja stoer pff.Man ga wat doen met je leven plaats van dit is echt niet normaal man man man
Ali B kan naar een nieuwe baan op zoek
LOL. Toen ik lag 'billen likken van de Nederlandse media' moest ik idd meteen aan Ali B. denken. Hahahaha
Heb je nou je zin? Al zijn vrienden lachen hem uit en noemen hem billenlikker. Waar is prrrrrrdvrrrrr met zijn antipestsite coachingdinges als je haar nodig hebt.
Ismail was maar het topje van de ijsberg, de rest van de groep om hem heen van toen blijft gewoon een gezwel in onze samenleving.
Ingestudeerde troep. Bagger. Vervuiling. Tijdverspilling. Het ergste is dat hij hier nog views en media aandacht mee gaat krijgen ook.
Dat snap ik ook niet, maar nederland he', het land van de allochtone!
Op zich is het wel het beste wat je die lichtgetintiërs kan aandoen: ze openlijk excuses laten maken zodat ze tegenover hun "vrienden" compleet afgaan. Daarom ben ik ook voor taakstraffen waarbij de gestraften in fel-oranje overalls moeten lopen om in hun woonbuurt papier te prikken zodat iedereen kan zien wat voor sukkels het zijn. Dat doet de egootjes enorm pijn.
2voor12 | 31-08-17 | 16:18
precies.
Iets met eer/schaamte cultuur.
Zijn fans van het eerste uur zijn wel van een hoog niveau.
Ik ga niet kijken.
REAGEER OOK