Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Profiel: GeenStijl Achterban

ga zelf dood jaJournalist en hooliganstalker Paul van Gageldonk van Dagblad De Limburger deed weken terug een oproep aan alle Limburgiaanse reaguurders van GeenStijl. Twee simpele vragen had Paul aan het stijlloze leger van anonieme lafbekjes. Wie ben je? En wat zoek je op GS? Dat heeft Van Gageldonk geweten. Het gansche land reageerde. Meneers mailbox zit al weken tjokvol aanzoeken, bedreigingen en zowaar af en toe nog een zinvolle bijdrage ook. Van al die mailtjes heeft Van Gageldonk een profiel van de GS F5-ert samengesteld. Waarvoor bedankt. We weten nu eindelijk welke mongeaulen er steeds van die nare reaguursels plaatsen. Inderdaad, dat zijn natuurlijk de keurige mensen: En er is ook de categorie van de zogeheten raamambtenaren, die vanachter hun bureau tussen twee slokken koffie door, uit pure verveling 'ga eens dood' als discussiebijdrage intikken. Enfin. Het volstrekt bij elkaar gelogen artikel is HIERRR te lezen...

Reaguursels

Inloggen

Best gezellig met zijn allen in een hokje!

Dino B | 09-04-07 | 20:30

Wel aardig om te zien dat de gemiddelde reaguurder zo'n beetje alle stigma's ontkent, behalve dat deel dat gaat over het vermeende hoge opleidingsniveau.
Als ik overigens de doorsnee reaguursels bekijk dan krijg ik wel een idee van het gemiddelde opleidingsniveau en kun je inderdaad stellen dat Gageldonk het verhaal bijeen gelogen heeft.

Chiant | 09-04-07 | 12:16

Leuk stukkie hoor. Nu een muurtje d'r om heen. :P

Horsedick | 09-04-07 | 08:19

@Gageldonk: ga eens deaud. Ik mag dan weliswaar hoogopgeleid zijn, maar zwevend ben ik al helemaal niet, noch een Fortuyn-adept, noch een proletarier.

Breinstein | 08-04-07 | 20:27

wat een populistisch artikel

FrAgFo0d | 08-04-07 | 20:16

Volgens mij zit er wel een kern van waarheid in het artikel. Er zijn op GS serieuse bijdragen -waar ik dan wel of niet mee eens ben- te lezen, maar vaak lees je ook 'ga eens dood/deaud' van mensen die zich gewoonweg vervelen (tijdens het werk).

In ieder geval is GS een leuk en interessant medium dat komt met smeuiige details die andere media ontberen. Hopelijk blijft GS zo bestaan.

Fred V | 08-04-07 | 11:58

Pritt zet ze eens op een rijtje...

Als GS een totaal BS artikel schrijft, dan is er niks aan de hand, maar als iemand kritisch is over GS dan moet die gast gemaaid worden. Beetje kinderachtig...

MysteryQuest | 08-04-07 | 11:56

Die kakkerlak heeft nog een tijdje ondergedoken gezeten, Meneer was dikke maatjes met 010 n.a.v. de "Fabeltjeskrant". Maar nu duikt die dus weer op. Tijd voor een nieuwe Fatwa?

matazurka | 08-04-07 | 11:45

een journalist die zichzelf "van kaliber" vindt en dan geenstijl serieus nemen.... zegt het woord contradictie je nog iets?

van dal | 08-04-07 | 11:41

Ik denk eerder dat dat heerschap dat dit geschreven heeft aan zijn eigen profielschets doet...

Tommygunner | 08-04-07 | 11:20

@blikjegrolsch 07-04-07 @ 16:32
Het staat je natuurlijk vrij om mij een zielige jankerd te noemen, en misschien is dat wel zo, maar kun je dat ook beargumenteren? Of ben jij net zo makkelijk als al die linkse Pabo-intellectuelen die alles, wat van hun heilige politiek-correcte norm afwijkt, gewoon voor 't gemak maar als rechts-extremist bestempelen zonder dat hard te kunnen maken?
Kortom, een typische linkse onderbuik-reactie: een reflex zonder verdere reflectie. Doei lutser, next...

Brouhaha | 08-04-07 | 00:43

goudbrasem 07-04-07 @ 19:33
Vooroordelen?Nee.
Beeldvorming?Ja.

de honden blaffen... | 08-04-07 | 00:24

en ik bezorg elke ochtend die krant *schaam schaam*

Valpa.tk-Meister | 07-04-07 | 23:46

het artikel is tendentieus, ongenuanceerd en onnodig kwetsend. enne, dat proletariaat is dat niet een synoniem voor de linkse kerk gelovigen ? misschien moet hij moeilijke woorden eerst eens even opzoeken waar hij de betekenis niet van weet. de lutser.

ikhier | 07-04-07 | 23:20

Fortuyn-proletariaat??

maffe kwiebus
een dode nasteken he
ps ben een Wilders-proletariaat

verloren hoop | 07-04-07 | 22:09

Volgens mij is het Van Jole die onder een pseudoniem serieus carriere probeert te maken in Limburg.

Rabarberke | 07-04-07 | 21:54

Die man loop zeau achter. Fortuijn is zeau 2002. Helemaal passé.

Bigi Bana Boy | 07-04-07 | 21:50

dr.spin007 07-04-07 @ 18:51

How bloody typical. Twee gelijkgestemden die elkaar in de ballerige haren vliegen.

bottehond | 07-04-07 | 21:47

Pim Fortuyn \o/

Prinskromijn | 07-04-07 | 20:10

@Conan de Rabarber 07-04-07 @ 12:03
mwah, volgens het plaatje ben je iig 'fris en fruitig'. hoeft geen botox aan te pas te komen, zeg maar. ;-)

okra | 07-04-07 | 20:04

HAHAHA
dat moest natuurlijk /me zijn

Beasjt 669 | 07-04-07 | 20:01

@piet van de bok
En alles met zwartere kousen als het CDA extreem-religieus of gelijk godsdienstwaanzinnigen?
*me timmert er gelijk een paar hokjes bij*

Beasjt 669 | 07-04-07 | 20:00

Wat een proletariër.

Bushokje | 07-04-07 | 19:58

Extreem-rechts? Waarom wordt in het artikel de PVV wel extreem-rechts genoemd en de SP niet extreem-links. In de media wordt constant alles wat rechts van de PvdA opereert, extreem-rechts genoemd, maar het woord extreem-links bestaat in de media niet. Zullen we voortaan alles wat links van het CDA opereert, extreem-links noemen.

piet van de bok | 07-04-07 | 19:43

Ik denk niet dat de dode-boom-beschrijver de term 'proletariaat' al te letterlijk bedoeld heeft.
.
Wel grappig dat velen dat hier zo opvatten...

Quadrifoglio | 07-04-07 | 19:40

Proletariaat van Fortuyn???
*gaat kistje Schoffit B&R 1994 uit audi Q7 halen*

goudbrasem | 07-04-07 | 19:33

dr.spin007 07-04-07 @ 18:51

met de stelling komen dat het artikel niet eens zo heel onaardig is vind ik niet echt in de zelfde volgens jou nutteloze categorie als ga eens dood vallen.

fanta | 07-04-07 | 19:14

is geenstijl rechts?

inVitreau | 07-04-07 | 19:07

De essentie van het artikel is helemaal raak,
geinige stelling met een voorziene blik blijkt uit de reacties hier...

DocD | 07-04-07 | 19:03

is het alweer 19:00? tjonge wat vliegt de tijd. nu maar snel naar vrinden voor een gezellig avondje.

zeau, dat is pas een nutteloze bijdrage

dr.spin007 | 07-04-07 | 19:01

G-unite 07-04-07 @ 18:54

hey ;-)

dr.spin007 | 07-04-07 | 19:00

Nee hoor Torg.
En hoi Sytze.

G-unite | 07-04-07 | 18:54

fanta 07-04-07 @ 18:45

Ik heb een hoop zinnigs te zeggen frisdrankje. Alleen nu even niet omdat ik daar doordeenvoudig geen zin in heb en omdat ik wat anders te doen heb. Het was wat mij betreft een onderbuikreactie op jouw weliswaar "iets uitgebreidere" maar op zijn minst even nutteloze bijdrage aan deze topic.

Als ik op VMBO niveau wil reageren, dan doe ik dat gewoon, is dat helder? Verder het mondje dichthouden over mijn titelatuur want ook daar heb je geen weet van.

*fanta stuk dik touw aangeeft en naar boom wijst*

dr.spin007 | 07-04-07 | 18:51

Een wel errrug veilige doelgroep voor Gageldonk deze keer. Geen zin in echte bedreigingen deze keer, maar een beetje 'ga eensch deaud' voelt dan wel lekker vertrouwd.

Bicycle_Repairman | 07-04-07 | 18:47

dr.spin007 07-04-07 @ 18:28

als je dan echt niets zinnigs hebt te zeggen kun je het beste zo iets typen. maar goed de redactie zet voor en de reaguurder kopt in. trouwens erg sip om een titel te gebruiken die je niet waar kunt maken.

fanta | 07-04-07 | 18:45

moet dat dan, Gunite

Torg | 07-04-07 | 18:38

Das nou niet lief Torg.

G-unite | 07-04-07 | 18:35

Geinig stukje, geschreven door iemand die net het internet heeft ontdekt voor mensen die het nog niet ontdekt hebben. Alleen snap ik de link met Pim Fortuyn en populisme nog niet helemaal, maar dat zal wel komen omdat de schrijver er vanuit gaat dat de gevestigde politieke wanorde geheel niet vanuit dienstbaarheid aan de nederlandse burger redeneert; die heeft toch enkel achterlijke en misleide 'onderbuikgevoelens'.

Lobo | 07-04-07 | 18:35

lafbekjes

Torg | 07-04-07 | 18:29

fanta 07-04-07 @ 18:21

ga eauk eens deaud!

dr.spin007 | 07-04-07 | 18:28

heerlijke teksten uit een eerlijke mond , dat zijn den hollanders met hun verhalen . de slinqse mensen in ons land zien al lange tijd met lede ogen aan hoe hun achterban aan het krimpen is doordat zij jaren leugens en bedrog verkocht hebben , zij hebben ons hollanders met zure waar opgescheept . oh wat moesten we den allochteun ten harte nemen en dan vooral de misloms onder hen . nou dat hebben we geweten , we zijn er goed ziek van hier . de linksmiegelse media bericht alleen wat hen ter harte komt en voor de rest is het pure propaganda . op internetforums worden diverse rechtse mensen systematisch digitaal monddood gemaakt , om den misloms te behagen . ikzelf ben er ook het slachtoffer van . ik heb een jaar op het rtlnieuwsforum gezeten en ben daar ineens zonder waarschuwingen of wat geblokt voor alles wat ik nog wilde schrijven . zelfs mijn mailtjes over klachten worden niet toegelaten , het blijft mij dus een raadsel wat er aan de hand is . dus maar even bellen toen , kreeg dus te horen dat ik maar even moest mailen met die grappemaker die over de nieuwspoll ging . wat bleek ik kreeg een mailtje terug ondertekend door een buitel..... erg vreemd en daarna niks meer van vernomen , wat ik wel vernam was het aantal vele misloms die sinds mijn blokkade ineens uit het niets daar aanwezig zijn , rattekkes hou je overal , maar het zet je wel te denken aan het woordje toevallig . ik dacht nu ga ik dan maar eens een handje helpen daar bij rtl en ben alle linkse beledigende opmerkingen er uit gaan filteren en heb verzocht of deze mensen ook een blokkade kregen , helaas de hele handel werd me weer teruggezonden en de blokkade stond weer overeind . nou scheelt het dat ik meerdere ip adressen tot mijn beschikking heb maar dit was wel mijn favoriete pctje en daar kan ik dus weinig meer mee en ik weet dus niet eens waarom , want dat weten ze zelf ook niet . systematische rechtse verwijdering heet dat en is afkomstig van ons herenvolk wat ons de duivel opdringt met zijn valse zang . wij moeten hier geen misloms mijne heren en dat zult u weten ook , u kan lang en kort ontkennen dat u het niet wist , u kunt lang en kort liegen en bedriegen , maar de waarheid komt er dwars doorheen gebroken . de linkse media zijn verleden tijd net als hun slinqse broeders , de hollanders komen hun land weer opeisen aangezien u ze dat probeert af te nemen . u bent het bord van het vreten niet waard heren linksmiegels , wij walgen van uw soort . wij zijn den hollanders en ja wij weten wel beter !!

onzekant | 07-04-07 | 18:23

Geyl!
Neuqen, Van Gorgeldonk?

Harige Bangmaker | 07-04-07 | 18:21

de lezers zullen best hoger opgeleid zijn maar het merendeel van de reacties ontstijgt het vmbo nivo niet. niet eens een heel onaardig artikel van meneer van de oude media.

fanta | 07-04-07 | 18:21

koerbagh 07-04-07 @ 17:38
We zullen het zien.De grote macht van de aandeelhouders(denk aan de hedge fondsen)die vaak geen enkele binding met de bedrijven hebben waar zij in investeren baart mij zorgen.

de honden blaffen... | 07-04-07 | 18:07

Volgens mij is turbokapitalisme een pleonasme.

de honden blaffen... 07-04-07 @ 17:29
en wat krijgen we na die fase?

dr.spin007 | 07-04-07 | 17:59

@de honden blaffen... 07-04-07 @ 17:29:
Aha... het systeem staat op instorten? Niks van gemerkt. Overigens is het kapitalisme niet niet een systeem waarbij geld uit het systeem wordt ontrokken maar er juist aan toe wordt gevoegd. Er is geen redement zonder investering. Dus dat klopt alvast niet in je definitie.

koerbagh | 07-04-07 | 17:38

O god, en een en ander kon natuurlijk niet zonder commentaar van dr. Henri Beunders, professor in de allesweetkunde. Zucht.

PS. Vrouw, minimumloon, niet werkzaam in de klonensector of ambtenarij

campion | 07-04-07 | 17:30

koerbagh 07-04-07 @ 16:28
Turbo kapitalisme:
De laatste fase van het kapitalistisch systeem waarbij al duidelijk begint te worden dat het systeem uiteindelijk in zal storten en iedereen(die daar toe in de gelegenheid is) nog even snel(met de turbo erop)zoveel mogelijk geld uit het systeem in zijn eigen zak probeert te proppen.

de honden blaffen... | 07-04-07 | 17:29

25 tot 35 jaar??Vandaar dat Bob en Koer niet bij de vaste reaguurders werden vermeld ze zijn waarschijnlijk te oud voor de groep.

miko | 07-04-07 | 17:25

@Herman Flipsen 07-04-07 @ 16:48:
Ok... Kan ik me iets bij voorstellen.
*Gaat even bedenken wat daar verkeerd aan zou kunnen zijn*

koerbagh | 07-04-07 | 17:21

Uhh.. 1,5 modaal? Dat duurt nog wel ff... hopelijk voor 2015.

Duffman | 07-04-07 | 17:17

+dienen
(kan GS niet eens een subsidie aanvragen om een edet knoppie aan te schaffen?)
-edit waarom? ik heb er een..-

Beasjt 669 | 07-04-07 | 17:17

Die Paul van Gageldonk wordt ie niet gezocht door voetbal supporters ivm het mede organiseren van het vechten in een weiland bij Beverwijk, om weer een boek te kunnen schrijven. Is tie dus ondergedoken in Limburg... Ja daar zoek je ook niemand.

Stofzuiger | 07-04-07 | 17:16

Maar enfin, OT:
"Inkomen: anderhalf keer modaal."
Daar steekt het hem. En wij reaguurders zijn het zat om afgebeeld te worden in de eerste beste reclame als zijnde mensen die een glas water in hun goed opgeleide smoel te krijgen.
Dus: val deaudt

Beasjt 669 | 07-04-07 | 17:16

Ik zeg 'goed stukkie proza Paul'. Misschien dat we jouw stukje Limburg niet onder water zullen zetten...

amsmad | 07-04-07 | 17:10

Ik ben weer eens geheel onterecht verkeerd ge-profiled. Maar dat geeft slechts aan dat ze gek zijn.

Beasjt 669 | 07-04-07 | 17:09

zitten hier zoveel PVV'ers dan? walgelijke mensen vind ik dat

tonijn | 07-04-07 | 16:57

@Koerbagh
Volgens mij doelt hij meer op de interne versnelling van het kapitalistische systeem, met als gevolg de zelfverrijking van de bezitters van de productiemiddelen.
*poging doet*
.
tur·bo-ka·pi·ta·lis·me (het ~)
1 het maatschappelijk stelsel en de verschijnselen van de productiewijze die gekenmerkt worden door het privébezit van de productiemiddelen, die, als kapitaal, een bron van inkomsten voor de bezitter kunnen zijn met een mechanisme dat ervoor zorgt dat de produktiemiddelen onder druk een maatschappij in komt, met als doel het kapitaal van de bezitter te vergroten.

Herman Flipsen | 07-04-07 | 16:48

koerbagh 07-04-07 @ 16:30

Haha, ik vond het juist leuk, die "verschrijving", gezien je zin ervoor.

Ik denk dat turbokapitalisme ook heeft te maken met de globarisering.
Dus wel wat jij stelt, maar dan vanuit een kapitalistisch land onder druk naar een Derde Wereld land.

rosalie | 07-04-07 | 16:47

@MAXIMO 07-04-07 @ 14:45: Goh, wat ontzettend tegendraads van je. Verder nog een leven?

wegmetdebijstand | 07-04-07 | 16:46

Wat een onzin! allemaal

bijna alle studenten in ned lezen GS

0,01 procent zal posten of reageren

en zij kunnen een profielschets maken?

wat een stel proleten

Ariey | 07-04-07 | 16:42

sp-stemmen met anderhalf modaal is een beetje dief zijn van je eigen portemonnee, en niet echt turbo-kapitalistisch, geloof ik... maar best een aardig artikel. Journalisitek Nederland gaat ooit nog eens genuanceerd denken over Geenstijl...

prestodegekste | 07-04-07 | 16:35

Brouhaha 07-04-07 @ 15:36
Zielige jankerd. Hoeveel beter kun je het gelijk van Van Gageldonk eigenlijk nog aatonen?

blikjegrolsch | 07-04-07 | 16:32

Excuses ... @ 16:28
Als hetw orrd nog nooit is gebruikt = Als het woord nog nooit is gebruikt.

koerbagh | 07-04-07 | 16:30

jajajajaja ik heb het druk.

paashaaz | 07-04-07 | 16:30

"Turbeau-kapitalisme" ... Ik heb de hele middag gezocht... In de Dikke van Dale, het WNT, Kramers, het internet afgestruind... En ik heb nog steeds geen idee wat het is. Het wordt wel veel in Scandinavische publicaties gebruikt maar nooit uitgelegd. Een paar Nederlandse referenties zijn hier:
www.delta.tudelft.nl/archief/j36/n2/13... (iets met glabilosetia, ehm pardon, globalisatie)
www.sdnl.nl/elsevr-1.htm (iets met viagra en seks-aandelen)
www.liberales.be/cgi-bin/show.pl?inter... (iets met "onthaasten" - ook zo'n woord waar ik niks mee kan...)
Ik ben ook een beetje dyslectisch wat dat betreft. Als hetw orrd nog nooit is gebruikt en een schrijvertje verzint een woord zonder uit te leggen wat het dan is, dan kan ik daar niet zoveel mee. Wellicht dat Paultje een soort verklarend lemma voor het woordenboek erbij had kunnen schrijven. Ik moet het doen met een samenstelling van de twee definities uit Van Dale (waarbij "brandstof" en "motor" zijn vervangen door "produktiemiddelen" en "maatschappij"). Wellicht dat Paul het kan aanvullen/verbeteren.

tur·bo-ka·pi·ta·lis·me (het ~)
1 het maatschappelijk stelsel en de verschijnselen van de productiewijze die gekenmerkt worden door het privébezit van de productiemiddelen, die, als kapitaal, een bron van inkomsten voor de bezitter kunnen zijn met een mechanisme dat ervoor zorgt dat de produktiemiddelen onder druk een maatschappij in komt, waardoor het vermogen opgevoerd wordt.

Iemand een beter idee?

koerbagh | 07-04-07 | 16:28

@Kleines Arschloch 07-04-07 @ 15:14

Ja, maar dat klinkt zo saai, toch ?

Dwaaaas | 07-04-07 | 15:52

@Donald Brump 07-04-07 @ 13:10
Beste Donald, prima verhaal maar "u" schrijf je echt al 30 jaar niet meer met een heaufdletter, hoor. 't Geeft wel aan dat 'u' een beetje buiten de GS-leeftijdscategorie valt! Niet dat dat erg is.... ook whiz-knarren zijn welkom, toch?

Brouhaha | 07-04-07 | 15:49

Leuk tegeltje

Zo jammer! | 07-04-07 | 15:45

Gek dat die Paul van Gageldonk het heeft over het Fortuyn-proletariaat; proleten zitten van oudsher bij links, Paultje! Op GeenStijl bevinden zich over het algemeen mensen met goede hersens en goede banen die weigeren zich door de politiek-correcte Linkse Kerk een oor aan te laten naaien; mensen die het zat zijn om een steeds groter deel van hun bovenmodale inkomens te laten afpakken door een steeds groter wordend leger van uitvreters (Asielzoekers, Ambtenaren en Allochtonen), kortom alles wat met een A begint en dus onder de hoede van de PvdA valt.
Ga ook vooral door met het afschilderen van alles wat het niet volledig eens is met de Grote Waarheid van de Enige Echte Linkse kerk als extreem rechts. Gelukkig hebben al die zogenaamd extreem-rechtsen meer geld en mogelijkheden om dit land te ontvluchten en jou en je soosjalistiese vrienden achter te laten in een fijne Islamo-fascistische staat waar je vier keer per dag op je knieen moet, met je neus in de reet van degene voor je, en waar alle vrouwen in tenten rondlopen. Have fun, sucker!

Brouhaha | 07-04-07 | 15:36

bottehond 07-04-07 @ 13:43
Laten we die 'zure pismerrie' er vooral inhouden.
LOL!
'k Wou dat ik maar eenmaal modaal aan belasting hoefde te betalen.

Natte Bever | 07-04-07 | 15:33

PVV en SP... Ik kan me de laatste exitpoll op GS nog herinneren. De meeste reaguurders hadden VVD gestemd dacht ik.

Kleines Arschloch | 07-04-07 | 15:14

Die limburger bevestigt zijn eigen dwaasheid. Dingen die je moet toejuichen. Zijn onderzoek is absurd vind ik. Aan de andere kant, ook de Limburger moet gevuld. Ik tiep voor de zekerheid ff dit in: www.google.nl/search?hl=nl&q=+de+l...
En toen had ik zoiets van: toch es ff checke of de deal rond is. Iemand?

Shareholder | 07-04-07 | 15:06

Tj, als je er vanuit gaat dat de gemiddelde limburger de doelgroep van de heer Waggelstonk is... die zijn vijf jaar geleden uit een mergelgrot gekropen maar hebben het licht nog steeds niet gezien..

Verder zegt het tegeltje-pic wel genoeg lijkt me...

Cunegho | 07-04-07 | 14:57

in grote lijnen klopt het wat hij zegt, vooral van SP en PVV denk ik, het lijkt alsof deze erg goed vertegenwoordigd zijn op gs... ik ben zelf ook een zwevende kiezer tussen deze twee partijen, de andere partijen is een pot nat. er wordt een coalitie gevormd waar een regeerakkoord uit voorkomt dat bijna niet verschilt van het vorige... het is altijd CDA, PVDA, VVD dat in de regering zit en de ene verkiezing helt dit blok iets naar rechts en de andere keer naar links... partijen die niet bij elkaar liggen kwa rechts/links moeten gewoon met elkaar durven regeren en de posten/punten dan rationeel verdelen

nnnnnnnn | 07-04-07 | 14:53

Sommige Limburgers hebben zozeer de ziekte van verval dat het niet alleen uit hun lichaamsopeningen maar tevens uit hun pen vloeit.

irritaSies | 07-04-07 | 14:50

Deze Pvda en af toen GL stemmer herkent zich niet in het profiel..
En van P. Fortuyn moet ik al helemaal niks hebben, wat ik wel leuk vind is om zijn tot op heden nog bestaande volgelingen en adeptjes op hun zieltjes te trappen.
Da's o.a. 1 reden om hier te reaguren.

MAXIMO | 07-04-07 | 14:45

-edit ga eens Ïëàøêà -

bakoenin | 07-04-07 | 14:44

Op een links weblog gelezen; 'we moeten zorgen dat de handelsbarrieres blijven omdat anders de afrikaanse boeren weliswaar meer gaan verdienen maar ook amerikaans kapitalistisch worden'. Ook gelezen op weblogs dat de klimaathysterie uitstekend is om het huidige amerikaans kapitalistisch systeem aan de kaak te stellen en uit te hollen. En dan hebben we het nog niet gehad over de moslim invasie die gesteund door links het amerikaans kapitalisme als een natuurlijke vijand ziet. Geen wonder dat weldenkde menschen zich afzetten tegen de linksdragende media.Democratie=amerikaans kapitalisme =slecht

down-under | 07-04-07 | 14:44

Wat mij zo verbaasd is, dat dit soort kloothommels praten over 'het proletariaat', terwijl ze zelf van niets tot minder dan proletariaat zijn opgeklommen.

Het is dan ook terecht dat ze bij de eerst vollgende revolutie als eerste de bijl horen vallen en hun kop in de mand zien vallen. Ik hoop alleen dat ze even veel moed hebben als de mensen die in de Franse revolutie onthoofd zijn en dat ze niet gaan janken zoals ik vrees dat ze zullen doen. Arrogante kloothommels zonder karakter, of ze nu journalsit of hoogleraar zijn. Tuig laat zich altijd kennen.

Satan Loves You Too | 07-04-07 | 14:42

Gageldonk en Adformatie (dat die bejaarden nog bestaan) zeggen eigenaardig genoeg niets over de schizofrenie die de gemiddelde reaguurder parten speelt. Zeg maa: de afkeer van het gedachtengoed van de Christenunie, maar wel op Tineke Huizinga stemmen omdat ze fapbaar is.

Telegraafhoerrr | 07-04-07 | 14:41

mwoa ja klopt dus best wel
Tijd voor Lijst Geenstijl?

de Kerstman | 07-04-07 | 14:37

Inkomen anderhalf keer modaal? Niet bij mij hoor... snif snif

JanJaapDreknek | 07-04-07 | 14:32

bottehond 07-04-07 @ 14:07
Mooi, eindelijk iemand die me door heeft, het is namelijk zo eenzaam om onbegrepen te zijn.

bakoenin | 07-04-07 | 14:31

bakoenin 07-04-07 @ 14:05

Ik neem aan dat je weet waar dat citaat vandaan komt? Hehehehe....

bottehond | 07-04-07 | 14:23

Shareholder 07-04-07 @ 14:10

Ik stond daar zo alleen, ik denk: ik pak er iemand van kaliber bij uit onverdachte hoek. Ik kan nog wel een gearriveerde cynicus met een zeer heaug IQ aanvoeren, dank veur het aanbod. je subtiele solidariteit doet mijn hondenhart goed!

@ Shareholder
Kentika vind jou een zelfingenomen lul die niets anders te doen heeft. Een maatschappelijke missfit, eigenlijk.

* proest *

bottehond | 07-04-07 | 14:21

@King of controversy 07-04-07 @ 14:13
Ja, maar jij bent dan ook uniek hier....

Herman Flipsen | 07-04-07 | 14:17

Ga eens deaud!

*slok Lapsang Souchon neemt*

KaiserSoza | 07-04-07 | 14:13

Gageldonk, Held
*verdient niet 1,5x modaal*
*heeft geen hbo/wo opleiding*
*stemt niet pvv/sp*
*is niet 25-35 jaar oud*
*gebruikt internet niet als primaire nieuwsbron*
*heeft geen interesse voor allerlei gadgets*
*werkt ook niet*

King of controversy | 07-04-07 | 14:13

Zeg dat nou niet Botte, nu plaats je hem midden in de groep.

Shareholder | 07-04-07 | 14:10

Redelijk artikel, al stoort het me wel dat PvG hier bewust de term 'extreem rechts' voor de PVV gebruikt. Mede om die reden zeggen de GS-reaguurders de oude media juist vaarwel. Verder valt het me op dat in media-berichten over GS de laatste tijd de site nadrukkelijk wordt gekoppeld aan de tweedeling in uiterst links en uiterst rechts die zich de laatste tijd heeft afgetekend in 0031. Dat is natuurlijk maar ten dele waar, Fleischbaum heeft GS de laatste tijd nadrukkelijk proberen te verkopen als een site waar mensen van zowel links als rechts zich thuis zouden moeten voelen (nieuwe reaguurdersbronnen aanboren, kassa!), maar de praktijk is anders. Ik lees GS al dagelijks vanaf ongeveer een jaar na het begin en als dit een site is waar meerdere politieke stromingen samen zouden moeten komen, dan vraag ik me af hoe een rechts weblog en dan wel niet uitziet.

die hofstadtgruppe | 07-04-07 | 14:10

www.nivel.nl/oc2/page.asp?PageID=2696

2 miljoen unieke hits deur HBO/WO-erTs volgens gorgeldonk. 21 % van de bevolking voldoet aan dát criterium. Betekent dat dan dat meer dan de helft van hoogopgeleid 0031 op GS rondloert? Damn... angstwekkende gedachte!

bakoenin 07-04-07 @ 13:55

Kentika vind jou een zelfingenomen lul die niets anders te doen heeft. Een maatschappelijke missfit, eigenlijk.

bottehond | 07-04-07 | 14:07

@Torg Dus jij heet Torg? Moehaha.

Shareholder | 07-04-07 | 14:06

bottehond 07-04-07 @ 12:53
Hou op, hier ben ik het veel te veel mee eens !

bakoenin | 07-04-07 | 14:05

@Van Gageldonk
Ik ben wél een puisterige puber!

sjaakdeslinksesul | 07-04-07 | 14:00

vander F 07-04-07 @ 13:49
Hee? Zag ik ooit Wim Cock dit nummer uit volle borst meezingen?

kuttekrap | 07-04-07 | 13:59

Hij heeft wel gedeeltelijk gelijk. Bij Geenstijl lopen aardig wat lafbekjes rond die zich met steun van anderen heel wat voelen. Ik vraag me af of het ook zulke helden zijn als je ze alleen tegenkomt. 99% zet het op een lopen

dan hoor ik bij die 1 %

024_kicksass | 07-04-07 | 13:57

* gaat met Torg en kentika paaseieren zoeken *

JudgeJuly | 07-04-07 | 13:57

kentika 07-04-07 @ 13:51

Ik zei tog: rancune en establishment?.... hehehehe

bottehond | 07-04-07 | 13:56

dat is een citaat dan he

024_kicksass | 07-04-07 | 13:56

was er net in de buurt en de politie pakt het nog al groot aan een stel bussen ME helikopters en te veel politie.. vraag me af of er hier nog wel iemand op het buro zit..
in oss word zelfs tegen de mensen gezegd dat het beter is om niet de stad in te gaan.. ze verwachten er nogal wat van
denk dat het allemaal een beetje overdreven is

024_kicksass | 07-04-07 | 13:55

Welk een idioot, pvv en sp extreem.
geneuzel

bakoenin | 07-04-07 | 13:55

@Torg 07-04-07 @ 13:50
Echt niet!

kuttekrap | 07-04-07 | 13:52

bottehond 07-04-07 @ 13:43

u vergat 'volkskrantlezerT'. verder erg leuk.

kentika | 07-04-07 | 13:51

'Het is gezien,' mompelde hij.
'Het is niet onopgemerkt gebleven.'
Hij strekte zich uit en viel in een diepe slaap.

Shareholder | 07-04-07 | 13:50

Hij heeft wel gedeeltelijk gelijk. Bij Geenstijl lopen aardig wat lafbekjes rond die zich met steun van anderen heel wat voelen. Ik vraag me af of het ook zulke helden zijn als je ze alleen tegenkomt. 99% zet het op een lopen!
-edit en jij hoort bij die 1% zeker ...-

Torg | 07-04-07 | 13:50

Damn Botte.....;

Ontwaakt, verworpenen der aarde!
Ontwaakt, verdoemde in hongers sfeer!
Reedlijk willen stroomt over de aarde
En die stroom rijst al meer en meer.
Sterft, gij oude vormen en gedachten!
Slaafgeboornen,ontwaakt,ontwaakt!
De wereld steunt op nieuwe krachten,
Begeerte heeft ons aangeraakt!
refrein:
Makkers, ten laatste male,
Tot den strijd ons geschaard,
en D'Internationale
Zal morgen heersen op aard.
De staat verdrukt, de wet is logen,
De rijkaard leeft zelfzuchtig voort;
Tot 't merg en been wordt d' arme uitgezogen
En zijn recht is een ijdel woord
Wij zijn het moe naar andrer wil te leven;
Broeders hoort hoe gelijkheid spreekt:
Geen recht, waar plicht is opgeheven,
Geen plicht, leert zij, waar recht ontbreekt.
De heerschers door duivelse listen
Bedwelmen ons met bloedigen damp.
Broeders, strijdt niet meer voor andrer twisten,
Breekt de rijen! Hier is uw kamp!
Gij die ons tot helden wilt maken,
O, barbaren, denkt wat ge doet;
Wij hebben waap'nen hen te raken,
Die dorstig schijnen naar ons bloed.

vander F | 07-04-07 | 13:49

@bottehond 07-04-07 @ 13:43
Hehehe, zo ken ik U weer, botte.

kuttekrap | 07-04-07 | 13:49

-edit Frans.. bah -

bottehond | 07-04-07 | 13:47

Jammer van het citaat van die linkse lamlul:
'Maar ik denk dat je onderscheid moet maken tussen de mensen die reageren en de mensen die het forum bezoeken. In die eerste categorie, zeg maar de notoire brievenschrijvers in de krant, daar zitten heel veel mensen tussen uit de extreemrechtse hoek, zeg maar richting Wilders.'

Stelletje kaalkopjes hier.

PAALman84 | 07-04-07 | 13:45

-edit nog meer censuur -

024_kicksass | 07-04-07 | 13:44

-edit censuur -

vander F | 07-04-07 | 13:43

kentika 07-04-07 @ 13:28

Tsja... dat gaat in dat geval over mij. Bon: die handschoen pak ik zonder meer op. Roze bijen, weet je waar dat vandaan komt? Vertel maar? Enne: ik heb een uitstekende baan waar ik goed geld mee verdien en erg succesvol in ben. Daarnaast ben ik nog free- lancer met dito resultaat. Verders heb ik twee zoons en drie stiefdochters en een selecte maar hechte vriendenkring. Ik maak me nuttig voor de samenleving middels vrijwillige activiteiten en wordt gezien als een scherp maar bot observeerder en debater. Dat ik aardig wat tijd spendeer op GS is een feit. Wat zou daar mis mee zijn? Je suggereert dat ik niets anders te doen heb en daar ga je dus al. Het lijkt je vooral dwars te zitten dat een in jouw ogen select groepje (dat overigens sterk wisselt, kijk maar eens op topics van vorige jaren, ze komen en gaan) als representatief wordt gezien of zichzelf als zodanig beschouwt. Je vergeet echter één minor detail, zure pismerrie: en dat is dat iedereen zijn mening kan geven, zelfs jij. Ergo: de échte vraag is waar jouw rancune vandaan komt en ik heb zo'n idee. Laat het me proberen: jij bent adept van één van de establishmentpartijen cda, vvd, pvda, d33 of de groen/rode Khmer. Zeg dat dan eerlijk voordat je je suggestieve laag bij de grondsche verdachtmakingen uit eigenbelang loopt te spuien. valsche heks! Weest blij ende content dat de brandstapel afgeschaft is, want jij zou niet misstaan op zo'n Menschelijke BBQ. Next!

* btw: geen meel sturen dat je zo geilt op sterke mannen en dat je puppies van me wilt zoals de vorige keer *

bottehond | 07-04-07 | 13:43

024_kicksass 07-04-07 @ 13:36
Ok ik kom eraan.
*scheert zijn haren kaal en trekt zijn kisten aan*

kuttekrap | 07-04-07 | 13:42

de SP de NVU komen qua standpunten best wel overeen

024_kicksass | 07-04-07 | 13:37

kentika 07-04-07 @ 13:28
Volgensch mij heb u wel humor, maar ik kan het eauk mis hebben..

Attila23 | 07-04-07 | 13:36

*******************
Wat bindt die aanhangers van Geert en Jan dan op GS? Dat is vooral hun afkeer van de ‘oude media’. Die zijn ‘saai’ en ‘liegen’ meestal.
***************

GeenStijl doet natuurlijk niet aan liegen. Welnee, joh. :')

Bupa | 07-04-07 | 13:35

@024_kicksass 07-04-07 @ 13:30

De Osse politie staan nu niet echt bekend om hun *proest* daadkracht.

Dwaaaas | 07-04-07 | 13:34

024_kicksass,
ik heb wel zin in enen ouderwetschen demonstratie.
Waartegen deze keer?

kuttekrap | 07-04-07 | 13:33

@kentinka

Je hebt geen idee waarover je lult. maar nedankt voor je nuttige bijdrage *proest*

inquisitra | 07-04-07 | 13:32

@ samenvatters

mijn dank is wederom greaut!

milo | 07-04-07 | 13:30

offtopic: demonstratie nvu van 13.00-17.30
AANWIJZINGEN VAN POLITIE EN DE BURGEMEESTER VAN DE GEMEENTE OSS VOOR DE DEELNEMERS AAN DE DEMONSTRATIE IN OSS OP 7 APRIL 2007.

• NVU demonstranten worden door de politie begeleid vanaf de afgesproken plaats naar het beginpunt van de demonstratie.
• Voertuigen worden geparkeerd op de aangewezen plaats
• Demonstranten volgen de instructies van de politie op, zowel op de plaats van de verzameling als tijdens de route en de toespraken.
• Van de aangegeven route mag niet worden afgeweken.
• Meegevoerde spandoeken en vaandels mogen geen discriminerende teksten bevatten.
• Het geluidsniveau van een geluidswagen of megafoon mag niet de 75dBa overschrijden, gemeten vanaf de gevel.
• Het is niet toegestaan bivakmutsen, shawls e.d. te dragen teneinde zich onherkenbaar te maken.
• Het uiten van racistische,beledigende en discriminerende teksten is niet toegestaan.
Specifiek zijn niet toegestaan het uitbrengen van de Hitlergroet, het zingen van het Horst Wessellied, het meedragen van SS-tekens en tekens van het hakenkruis.
Daarnaast kunnen tekens of uitingen die associaties hebben met het gedachtengoed van het nationaal socialisme ter plekke worden verboden.
• Het is niet toegestaan wapens, kettingen, knuppels e.d. mee te voeren
• Geweld tegen personen wordt niet getolereerd.
• Iedereen is verplicht een ID kaart mee te voeren.

U wordt dringend verzocht mee te werken aan een ordelijk verloop van de demonstratie.







024_kicksass | 07-04-07 | 13:30

Wat me voornamelijk opvalt aan dit stukje (en wederom ook aan de nodige comments hier) is dat de randfiguren die werkelijk niks anders te doen hebben dan de hele dag op elk onderwerp hier te reageren, beschouwd worden als de essentie van gs. We hebben het hier over een groepje van hoogstens 30 man, afgezet tegen het aantal unieke bezoekers per dag een marginaal aantal, dat met de beste wil van de wereld niet representatief gehouden kan worden voor de gemiddelde bezoeker.

Dat sommigen van dit droefgroepje inmiddels een tot absurdistische hoogten gestegen zelfoverschatting aan de dag leggen (de 'reauze zwerm'? *proest*) kan ze mi dan ook niet geheel aangerekend worden, ze worden immers door elke janboerenlul met een perskaart in dit waanbeeld gesterkt. Een beetje treurig blijft het echter wel. Desalniettemin succes met de 'wereldheerschappij' heren!

kentika | 07-04-07 | 13:28

bottehond 07-04-07 @ 13:13

Even mijn favoriete hondje over zijn kop aaien.

smartist | 07-04-07 | 13:27

De eerste twee alinae's van het stukje zijn nog wel te verhapstukken, daarna wordt het vervelend. Ik heb het artikel dan ook niet helemaal uitgelezen. En waarom Fortuijn er nou weer aan zijn harem bijgesleept moet worden is mij een raadsel.

Andreas B. | 07-04-07 | 13:20

de honden blaffen... 07-04-07 @ 13:17
Net als een groot deel van dat artikel

Elvira | 07-04-07 | 13:19

de honden blaffen... 07-04-07 @ 13:14
Fuqjeneuq, jij zegt wat ik niet kan, daarvoor hulde..

Attila23 | 07-04-07 | 13:18

@de honden blaffen

Dus moet je de media aan je kant hebben. En aangezien die vol zit met PvdA-adepten die het gedankenpolizei-apparatsjik aan de praat houden via de oude media, wijken andersdenkenden uit naar andere media. wellicht is dat de trend. Niet zozeer de technische aspecten dus van oude en nieuwe media als wel doelgroepen die ze bereiken. Het apparatjik wordt gewoon doodnerveus omdat hele groepen zich aan de beinvloedende oude media onttrekken.

inquisitra | 07-04-07 | 13:18

Het blijft laf, gevaarlijk, onrechtvaardig en links het establishment

bidlip | 07-04-07 | 13:18

Elvira 07-04-07 @ 13:08
Vooroordelen Elvira,vooroordelen.

de honden blaffen... | 07-04-07 | 13:17

@inquisitra 07-04-07 @ 13:07,
De pvv is gewoon een wat conservatieve partij, de SP ook.

Nog niet zo uiterst conservatief als een Bert Bakker,
wat zeg ik, Bert Bakker is een keiharde reactionair die alleen naar het rozige verleden verlangt, het heden niet kan verdragen en geen visie op de toekomst heeft.

vander F | 07-04-07 | 13:17

Nietes, Ik ben al 40 en stem VVD

knurfie | 07-04-07 | 13:16

inquisitra 07-04-07 @ 13:05
In een democratie is het niet zo belangrijk om "het gelijk" aan je kant te hebben,maar om het volk achter je krijgen.Want in een democratie heeft "het volk" altijd gelijk.En niet die elitaire clubjes die het volk proberen te laten denken dat "het volk"dom is.

de honden blaffen... | 07-04-07 | 13:14

De Limburger. Oók van de Televaag...

vanrechtsheeftvoorra | 07-04-07 | 13:14

@Donald

Ik lees zelf al jaren geen krant meer. Ik heb dan echt het idee dat ik de Gedankenpolizei zit te sponsoren.

inquisitra | 07-04-07 | 13:13

Gorgeldonk zou het hier wel leuk doen als vaste zaterdag side- "kick-ass". Zoals vandaag. De vorige keer zijn we ook flink los gegaan tegen hem. Gaat hem in ieder geval beter af dan zo'n obligaat stukje dat een fractie welwillender lijkt dan de haatzaaierij van van Jeauleau, maar waar uiteindelijk tog een zweem van verdachtmaking aan blijft kleven.

www.geenstijl.nl/mt/archieven/047050.h...

bottehond | 07-04-07 | 13:13

stijl loos 07-04-07 @ 13:05
*Neemt een slok Grolsch, ''ga eensch deaud''! neemt nog een slok* Ja, het kan!
..
*Ziet een eauteau vol maori's zingen hoe bizar het is*
www.youtube.com/watch?v=TfJe8hQ8ha0

Attila23 | 07-04-07 | 13:11

Ik weet niet of sommigen van U af en toe op bijv. hetvrijevolk.com rondkijken maar dat is een GS zonder forum. Soms gruwelijk droog, uiterst academisch en specialistenvoer en soms "meningen artikeltjes" van het niveau "De Limburger". Check die site als je echt wilt weten wat er achter de hoge hekken plaats vindt! De gestage stroom van aanvallen, demonisering, ridiculisering en quasi "betrokken onderzoekjes" die richting GS gestuurd worden zij het produkt van enerzijds jaloers volk wat er doodziek van is dat ze GS niet zelf hebben uitgevonden, anderzijds angstige bestuurders [zowel overheid, instituuten en instellingen als grote bedrijven] die werkelijk alles zullen proberen om ook het internet in hun greep te krijgen. Ik voorpel dat over een jaar of 10 internet net zo vol zit met gestapo en gedankenpolizei als de fysieke wereld. Tenzij, we de sfeer in Nederland daadwerkelijk om kunnen buigen en al die oude engerds, van Verbeet tot Cohen, en van Rutte tot gerda verburg uit het centrum van de macht kunnen krijgen. Nee, PvdA of niet, maar zo'n Plasterk of Aboutaleb, of in de media Van Nieuwkerk die z'n "rechtse gasten" wel gracieus behandelt, of oppositie van Geert, of de andere kant Jan, doet mij stilletjes hopen dat we op de goede weg zitten. Ik denk niet dat de papieren krant zal verdwijnen, ik hoop wel dat hij ooit weer de moeite van het lezen waard zal zijn...

Donald Brump | 07-04-07 | 13:10

Het lijkt op de eerste blik een goed artikel. Dan trekt het Pim Fortuyn erbij, en toen was het artikel kaput. Ik denk dat het onnodig is om die man te melden dat er hier veel mensen zijn die niet op Pim Fortuyn zouden stemmen?

Vreemd. Ik dacht altijd dat de PF-achterban bestond uit die "aardige" en "hoogopgeleide" mensen met geblondeerd haar, teveel gouden nep-sieraden en kiddo's die tot ver na 12 uur 's nachts de buurt vandaliseren.

Elvira | 07-04-07 | 13:08

@ vander

Ik zou ook ergens geen moeite hebben met het sociale van de SP en het meer op nationaal gerichte PVV. Als de SP niet zo zou drammen over Iraq en ook niet uit de NAVO zou willen, dan beginnen PVV en SP wel op elkaar aan te sluiten.

inquisitra | 07-04-07 | 13:07

nou en of fortuyn aanhanger
weer iemand die profiteert van GeenStijl
Joepie, en wij lezen het allemaal vrolijk.
Wat voor opleiding heeft onze vriend voor dit zeer waardevol stukje tekst gedaan?

steineken | 07-04-07 | 13:07

@Jan Vrederakker, dat is allang gebeurd.

..zapper | 07-04-07 | 13:05

@ de honden blaffen

Populist zijn is tegenwoordig ook meer een geuzennaam aan het woorden dan een synoniem dat links er graag aan koppelt: een kortzichtige schreeuwende en zoganaamde haatzaaiende iemand.
Ik snap echt niet hoe ze dat vol kunnen houden, nu blijkt dat populisten keer op keer het gelijk aan hun kant hebben.

inquisitra | 07-04-07 | 13:05

Mag je ook "Ga eens deaud" zeggen tussen twee slokken bier (Heineken), staat niet in de huisregels?

stijl loos | 07-04-07 | 13:05

@.. zapper 07-04-07 @ 12:52

of ik verdien te weinig

luisindepels | 07-04-07 | 13:04

@bottehond 07-04-07 @ 12:55,
is toch ook de ultieme ontmaskering van het Haagsche spelletje met hun niet bestaande links/rechts geleuter.

De SP en PVV gaan op veel gebieden prima samen, er is nog wat koudwatervrees maar dat is nieuwigheid.
Dus hoezo links rechts, ophouden met die woordjes als je het over 's mensens voorkeuren en belangen hebt.
Zijn zeer oude media en oude mensen denkramen waar ze in opgesloten zitten en zeer veel bomen voor omgelegd zijn om dat overal te verkondigen.

Maar het zijn onderhand roependen in de dorre onvruchtbare multicultie woestenij die nooit tot bloei kon worden gebracht maar slechts zand rotsen brandnetels en distels voortbracht.

vander F | 07-04-07 | 13:03

Karel Kruizenruiker 07-04-07 @ 13:01, waarom vergeten velen de verschillende grijstinten te benoemen?

Attila23 | 07-04-07 | 13:02

Dat afgraven van Limburg is overigens geen slecht idee

Jan Vrederakker | 07-04-07 | 13:01

Makkelijk stukje, gewoon zeggen dat wij extreem rechts zijn..... onzin, alles goed beschouwend zijn we eigenlijk "liberale moraalridders", zal ik ff uitleggen, als er een klein katje op gruwelijk wijze wordt omgebracht, dan is GS te klein en wordt hemel en aarde bewogen om die dierenbeul(en) op te pakken, als er een pedosexueel in de buurt van een klein kind komt, wordt ie hier op GS gestenigt, als er een licht getint persoon met een mediteraan uiterlijk een misdrijf pleegt wordt hij hier op GS aan de schandpaal genageld. Terecht, omdat iemand op zijn misdaden te wijzen, niets maar dan ook niets met extreem rechts te maken heeft.

Karel Kruizenruiker | 07-04-07 | 13:01

inquisitra 07-04-07 @ 12:56
Ik zeg:een populist(het woord zegt het al)is de ultieme democraat.

de honden blaffen... | 07-04-07 | 12:59

ik? hbo?.whahahhahahahaha.

kommer en k wel | 07-04-07 | 12:57

milo 07-04-07 @ 12:52
Die Pual Gorgelmuil is erg zwart/wit in zijn en denken. (kort samengevat)

Attila23 | 07-04-07 | 12:56

Weet je wat het gewoon is: iemand zei het al, maar ze proberen GS en de reaguurders gewoon te duiden. En ze is de huidige politieke kaasstolp en hun trekpoppen, zoals de schrijver van het artikel. Er hangt ook een velugje Containment om het artikel, hoewel het een leuk stukje blijft. Er Pim-Fortuyn-electoraat van maken is wel erg kort door de bocht, maar zo zwak je je toch groepen af waar ze bang voor zijn? Ik zou ook de associatie opwerpen met de grootste groep mislukkelingen die er zijn. Maar die ideeen komen gewoon onder veel bredere lagen van de bevolking voor. Feit. En die vang je niet met duidingen en al zeker niet met het zoveelste gesprekje en poging tot communicatie. Het CDA sterft uit door vergrijzing. De PvdA wordt opgevreten door de SP, GL is een club elitaire dagdromende rietenmandenvlechters, terwijl D'66 niks zal bereiken met volledig misplaatst intellectualisme. De VVD blijven gewoon laffe afkijkers bij zogenaamde populisten. Ik zeg, populisten zijn de toekomst, want hoe je het wendt of keert het zijn wel de zieners die je hoort en waarvan je kan toetsen of ze de waarheid spreken. Uit schade en schande vaak.

inquisitra | 07-04-07 | 12:56

milo 07-04-07 @ 12:52

We zijn hoogopgeleide machteloze proleten met geld en ruiken onze kans om het op onze eigen manier voor mekaar te krijgen. Bovendien maken we een stijlleauze revolusie naar model Pin: SP en PVV- kongsi wordt geboren op GS. Dat is het zo'n beetje. Ow nee: we melen ook met mekaar. Ergo: een fenomeen om ernstig rekening mee te houden.

bottehond | 07-04-07 | 12:55

he bah! GeenStijl wordt gevestigde orde. Meuk!

Patrick Zweedsey | 07-04-07 | 12:55

@milo 07-04-07 @ 12:52
zie:
vander F 07-04-07 @ 12:04

vander F | 07-04-07 | 12:54

GS is gewoon de grootste politiek incorrecte denktank van Nederland.

de honden blaffen... | 07-04-07 | 12:54

inquisitra 07-04-07 @ 12:43

Het falen van de hulp wordt nu steeds meer erkend, in Nederland door intellectuelen als Hans Achterhuis en P. C. Emmer, en internationaal door organisaties als het IMF en de Verenigde Naties. Zelfs Kofi Annan, secretaris-generaal van de VN, heeft zich laten ontvallen dat derde-wereldlanden meer baat hebben bij handel dan bij hulp.
Hulp helpt niet, omdat het arme landen vooral afhankelijker heeft gemaakt. Als we ontwikkelingslanden werkelijk willen helpen, kunnen we het beste onze importbarrières en exportsubsidies afschaffen. De ontwikkelingslanden betalen op dit moment meer importheffingen aan de Europese Unie dan zij als ontwikkelingshulp van de Europese landen terug krijgen.
Het schrappen van de klassieke ontwikkelingshulp betekent natuurlijk niet dat de noodhulp mag worden afgeschaft.

bottehond | 07-04-07 | 12:53

Dat ga ik dus echt niet lezen hé! 't Lijkt verdomd kouwes wel, doe es samenvatten iemand?

milo | 07-04-07 | 12:52

@luisindepels dan ben je te genuanceerd bezig.

..zapper | 07-04-07 | 12:52

Sorry,... word.....

luisindepels | 07-04-07 | 12:51

Sjips, ik wordt niet genoemd....

luisindepels | 07-04-07 | 12:51

Wat een onzin kraamt die "media-deskundige" Henri Beunders uit, niet te geloven. GS zou anti-turbo-kapitalisme zijn; typisch voorbeeld van "kind-making", een sociaal concept construeren, in de hoop mensen uiteindelijk ook in zijn verklaring gaan geloven. Ik kan een hele waslijst zaken noemen waar GS tegen is, maar (turbo-)kapitalisme is daar absoluut niet één van. Wat een luchtfietser. Ja, tegen hoge salarissen van figuren in de publieke sector, die vreten namelijk van het geld van anderen; maar dat heeft weinig met kapitalisme en de vrijemarkt te maken (en meer met links graaien).

Davitamon | 07-04-07 | 12:50

Nee leuk, direct koppelen aan pim fortuyn, lekker makkelijk Gaagelendonque
Lutser... wijs maar lekker met dat vieze vingertje

Nijluus'n | 07-04-07 | 12:49

vander F 07-04-07 @ 12:44
..
Het wordt tijd voor een van de zeven werken van barmhartigheidt; de deauden begraven!

Attila23 | 07-04-07 | 12:47

JudgeJuly 07-04-07 @ 12:31

Tsja... je hebt ego- fapperTs en eigen-nestbevuilers, maar dat komt dus wel op hetzelfde neer. Next!

bottehond | 07-04-07 | 12:44

De huidige politiek is al overleden maar heeft het zelf nog niet in de gaten,
dat kan ook niet want in Den Haag duurt het gemiddeld een kleine 5 jaar voordat er iets daadwerkelijk doordringt in de lage voorhoofden.

Het is de tijd van de belangengroeperingen, los vast verbintenissen waar een bepaald belang wordt nagestreefd, los van politiek links/rechts geleuter.
daarbij heeft men geleerd dat Den Haag een tandeloze tijger is, op de belastingdienst na dan, waar niet echt iets van te verwachten valt.

Het internet het perfecte marktplein waar men schreeuwend te hoop kan lopen, virtuele strontkarren meezeulend, waar ook rokerige cafes bestaan waar men ouderwetsch samenzweert in kleine kring.
En dat allemaal zonder je reet op te lichten.
Heerlijk.

vander F | 07-04-07 | 12:44

@Bottehond

Jij zuipt toch geen Max havelaar. *Voelt aan zijn voorhoofd*

inquisitra | 07-04-07 | 12:43

Die Gargamel is in for a beating, dit wordt een topdraad.

* Roept naar zijn teef dat ze nog een Max Haveleaus- bakkie pleur mot brengen en Pronto! *

bottehond | 07-04-07 | 12:41

@ Knapperd, per maand?

Attila23 | 07-04-07 | 12:41

Hoeveel keer modaal is 60.000 euro?

El_Guapo | 07-04-07 | 12:39

"Veel mensen voelen zich in het nauw gedrongen" Oh? Denk eerder dat de bestaande instituties zich in het nauw gedrongen voelen. Het is nl de zoveelste poging om GS te duiden.
Maar ach, laat ze lekker.

Franz | 07-04-07 | 12:39

En ga eensch deaud spel je zeau! (jaja en omringDt met een d)

..zapper | 07-04-07 | 12:36

*Rukt bier eaupen om te kunnen preausten op bordeline-hoernalistiek*

Attila23 | 07-04-07 | 12:36

lekker ver gezocht allemaal. Het is zoeken naar de juiste blaters die in zijn voorverpakte verhaal passen.
Het is weer angstig zoeken naar een verklaring, nu Der Franzisco en Van Dam publiekelijk uitgelachen worden. Deze twee messiassen hebben het alleenrecht niet meer op beledigingen en ongefundeerd schreeuwen, dus er moet wel iets verschrikkelijks aan de hand zijn. Door zijn blinde zelfingenomenheid ziet Gageldonk dit natuurlijk als het Pim Fortuyn proletariaat(!), waarmee hij dus al claimt dat iedereen met symphatieen voor Fortuyn zich moet rekenen bij de lagere klassen in onze samenleving. Als deze site van overwegend linkse signatuur was geweest, was het een 'jongeren revolutie, brutaal en vrijgevochten, zich losmakend van het juk van de oude verstarde media'. Nu is het niet meer dan een hype, gevoed door provincialen en burgermannetjes.
Gageldonk, ga alsjeblieft weer boekies over vechtende huismannen schrijven.

@ Donald Drump
inderdaad!

utregsglorie | 07-04-07 | 12:35

Heeft hij met dit stukje tikken geld verdiend?

*Start Senseo op*
copy-paste Hardcore Puddingfan 07-04-07 @ 12:21

OoO | 07-04-07 | 12:34

Leuk stukje, maar om de PVV nu weer extreem-rechts te noemen... aiii jammer weer. Als de schrijver zich wil ontworstelen aan oude media, zal hij toch op moeten houden in de PvdA reflex te schieten. Onderbuikgevoelens is het synoniem voor ''bevindingen uit de realiteit''. Wat is daar mis mee? De SP is toch ook niet extreem-links? Al met al is er geen weblog waar links en rechts hun ervaringen delen. Weblogs met een extreem-idealistisch en gestuurd karakter zijn er in overvloed (dus niet populair).
Ik betwijfel of de oude media (ofwel de politiek aangestuurde media) ooit aansluiting zal vinden. Dat zal wel te maken hebben met het verschijnsel dat die op een of andere wolk in Utopia zitten, terwijl het volk zijn eigen media zoekt? Hoe dat komt? Misschien vertrouwen we de staatsberichtgeving gewoon niet meer.

inquisitra | 07-04-07 | 12:34

Ho maar dat meneer even begrijpt dat de extremen veel eerder geneigt zijn te reageren op een enquete... Maar goed; Ik was ooit D66-er. Ben daarna maar geemigreerd, want ik weet het niet meer hoor...

mr_atheist | 07-04-07 | 12:34

Aan de ene kant een leuk artikel, aan de andere kant niet leuk....

*Stijlloze post idd, maar dat zegt genoeg over het krantenartikel.

Otman | 07-04-07 | 12:32

Heeft iemand iets nieuws gelezen of vinden we het gewoon geil dat een journallehoer weer wat profieltjes in kaart heeft gebracht? Eindelijk weer eens erkenning voor waar je grote elen van je dag en leven doorbrengt zonder eht iets zinnigs bij te dragen aan de maatschappij: immers GS, dat ben jij! (naar zichzelf en zijn referentiekader zoekende zwevende uberlutser die zodra die een poot buiten de deur stapt nog net iets zieliger is dan die de gemiddelde berelul die dit soort onderzoeken doet). Maar gelukkig voelen jullie je wel beter, en dat mag! Want het is Pasen. Noot voor redactie: ook jullie blij, de slaes-map wordt weer mooi aangevuld. Goedemiddag!

JudgeJuly | 07-04-07 | 12:31

@wizard, niet zomaar een mobieltje, eentje met gekleurde kapjes die perfect bij de kleur van mijn mohawk matchen.

Conan de Rabarber | 07-04-07 | 12:31

Donald Brump 07-04-07 @ 12:22

* buig buig * Damn, dude. Dat is een prikkelende post en en passant lijk je het nog op te nemen veur de deaude beaumen en de SStaatSSmedia. Dat is terecht, want de problemen van de ouwe media worden niet veroorzaakt deur die fenomenen zelf, maar deur de gecorrumpeerde zure azijnzeikerTs die die ouwe media in hun grip hebben. You can't blame the car for killing a pedestrain. En als je dat niet bedoelde zeg ik het geweaun. Neem nou Opinio: qua inhoud: "Nieuwe Media", qua vorm een mix, die het ook wel zonder de website zou kunnen stellen.

bottehond | 07-04-07 | 12:31

Nou jullie het zeggen,
die Paul Gargamel weet inderdaad de meest onwaarschijnlijke combinaties in elkaar te draaien, pin-proletriaat, hoog opgeleid en we zijn extreem links/rechts, liefst allemaal tegelijk.
*wordt duizelig en neemt ook nog maar eens een slok koffie en mompelt iets van sterf, sterf, dode boom bedrukkerT*

vander F | 07-04-07 | 12:31

Links en rechts samen op GS.
Ik ruik een revolutie...

da wizard | 07-04-07 | 12:30

Vraagje: sinds wanneer gaan we op zulke lutsers in? Niet toch? GS is GS, alle reaguurders hier zijn zichzelf en wat anderen daarvan vinden, is volkomen oninteressant.

Volgens mij probeert meneer in de schijnwerpers te komen door een onderwerp te nemen dat al lang in de schijnwerpers staat. We hebben je door, Kakeldonkie, ga maar verder met schrijven over breiclubjes, want verder heb je ons helemaal niets te vertellen.

Hadjewat? | 07-04-07 | 12:30

Ik vindt het erg ongefundeerd om alle GS-ers te bestempelen als pim-stemmerts.
..
Dat er angst bestaat over wat GS teweeg brengen kan is wel begrijpelijk, maar eauk al ongefundeerd, dus P. G. welkom bij GeenStijl!

Attila23 | 07-04-07 | 12:29

Klopt niet ,ik ben 73, alleen lagere school en 17 x modaal.

Uw Verzekeringsadvis | 07-04-07 | 12:27

@Conan de Rabarber 07-04-07 @ 12:03
Jij jonge God, een mobieltje zelfs...

da wizard | 07-04-07 | 12:25

hmmm, ik vind het een erg zwak artikel en erger, nummer zoveel met deze strekking. Dhr. Kakeldonk-donk snapt het verschil niet tussen oude-media en oude-mensen, of oude-media en oud-gedachtengoed. Z'n verhaal is uiterst correct-populistisch en zit vol oppervlakkige aannames en conlusies die werkelijk nergens op te toetsen zijn. Wel denk ik dat hij gelijk heeft dat internet al erg belangrijk was voor Fortuyn, maar vooral omdat DANKZIJ de aandacht en toegankelijkheid op internet naar TV kwam, ze konden domweg niet meer om hem heen. Het is de arrogantie ten top om te beweren dat een redactie van zeg de Volkskrant [dat is pas een populistische naam, V.O.L.K.S-krant] geen uitlaatklep zou zijn voor linkse mainstream hoernalisten, praatjesmakers en PvdAers. GeenStijl ontmaskert... echt, en dat is spannend, en geil, dus verkoopt het. Nou Rutgert nog op de buis en dan zal je zien dat ook hij wordt gedwongen om zich aan te passen. Internet is een stukje vrijheid, en alleen die dat haten, haten ook een GS.

Donald Brump | 07-04-07 | 12:22

even voor de duidelijkheid: academische studie en 1,5x modaal=prolatariaat? *neemt slok koffie* ga eens deaud *neemt slok koffie*

Hardcore Puddingfan | 07-04-07 | 12:21

Volgens adfactor:"in meerderheid tussen de 25 en 35 jaar,HBOof WOals opleiding.etc"
een stukje verder:"een groot deel van het Fortuynproletariaat"
Conclusie?Het zogenaamde Fortuynproletariaat is hoogopgeleid en tussen 25en 35 jaar.Laat ik dat nou altijd al vermoed hebben.

de honden blaffen... | 07-04-07 | 12:20

Nomaru 07-04-07 @ 11:53
In de Next zal ook niet veel anders staan.
@Karel
Inderdaad het proletariaat. Maar wat Jan Googledonk vergeet is dat onze cllub het over een paar jaar voor het zeggen heeft in dit land. De polarisatie van Nederland krijgt al vorm op het Internet.

Weisse rose | 07-04-07 | 12:19

Ik ben helemaal niet anoniem, geenstijl weet waar mijn IP woont.

Brederodekater | 07-04-07 | 12:18

Mooi zo. En wéér een poging om "het fenomeen GS" te begrijpen op de klippen gelopen. Ontevreden burgers (mede) als gevolg van het turbokapitalisme, moeha, Pin- adepten, ontevredenen en machtelozen. Ze mosten eens weten. En dan Henri Beunders: ".... ik schreef in de jaren '90.. blabla..." Lekker doorzichtig: verwijzen naar schrijfsels uit het verleden om de validiteit van de duiding van GS c.s. op te pimpen. Die lui denken zekers dat de reauze zwerm dom is. En dan Bommel: "ik maak een onderscheid tussen reaguurderTs en reagluurderTs, die eersten zijn populistisch (gespuis volgens de matties van Bommel), daar doe ik niet aan mee en de die tweeden voorzie ik van gratis agitprop". Bommel: doe eens lezen: "ik inventariseer de reacties". Euh..... (we snappen heus wel dat Bommel soms meereaguurt en GS/NN gebruikt om zijn ideeen te toetsen en te callibreren. GS/NN is en blijft kennelijk de thermometer in de aersch van de samenleving.)

Anyway: same old story: men heeft de dringende neiging GS en de reauze bijen te duiden, pikt er (al dan niet arbitraire) stukjes uit en roept: " Dát is GS". Voor de zoveelste maal kan een hoernalist of ingebeelde deskundige niet over zijn eigen referentiekader heenspringen. GS blijft onduidbaar. Precies wat ik tegen gorgeldonk gezegd heb.

bottehond | 07-04-07 | 12:16

wel een goed stuk eik

stephanoss | 07-04-07 | 12:14

Ga is deaud?

Inf1nity | 07-04-07 | 12:14

Leuk stukje, alleen om ons nou als extreem links en extreems rechts neer te zetten?!?!? gewoon een duidelijk mening, iets wat de 'midden' partijen al jaren vergeten te doen.... Denk ook niet dat de reaguurders hier 50% SP en 50% PVV zijn.... maar goed...

Behangdelul | 07-04-07 | 12:11

@Muxje 07-04-07 @ 12:09, das ongeveer 5 keer zoveel als het jaarinkomen van van Giecheldonk

Conan de Rabarber | 07-04-07 | 12:10

Van Gageldonk heeft mij kennelijk niet hoor juichen bij de uitreiking van de Darwin-award aan wijlen Pim, ik deed dat dan ook stiekempjes in mezelf, daar ik op dat moment door Pim-adapten aka tokkies, in de frituur werd omringt.

..zapper | 07-04-07 | 12:10

Moah wat is modaal vandaag de dag?

Muxje | 07-04-07 | 12:09

Geen haar op mijn hoofd dat er aan dacht op gelukszoeker Fortuyn te stemmen. Die slaagde er niet eens in om een paar normale mensen om hem heen te verzamelen, dus het hele land in gareel krijgen was helemaal niet mogelijk. Snap dan ook niet waarom deze man genoemd wordt in het artikel.

wasbeerfan | 07-04-07 | 12:08

Tarak 07-04-07 @ 12:04
niet jokken zeau hoog zijn die uitkeringen helemaal niet, of is dit een combinatie van uitkering en de opbrengst van je weedplantage ?

QB (ja die.....) | 07-04-07 | 12:07

Het artikel lijkt me toch een vrij accurate weergave van GS. Wat ik dan weer niet snap is dat hij er zo neerbuigend en negatief over doet. Hoewel... zodra iemand over het "Fortuynproletariaat" begint weet je wel hoe laat het is, dan heb je iemand voor je voor wie "ongenuanceerd", "onfatsoenlijk", en "censuurwaardig" synoniemen zijn.

Muxje | 07-04-07 | 12:06

@G-unite 07-04-07 @ 12:03,
duur bakkie..

vander F | 07-04-07 | 12:06

@ G-unite, jaaahh lekker keutel-koffie!

Attila23 | 07-04-07 | 12:05

@Utopiad 07-04-07 @ 11:57,
even heel kort door de bocht dan:
Pim, Limburg, links, rechts en ga-eens-deaud.

vander F | 07-04-07 | 12:04

Het artikel valt wel mee. Het klopt redelijk, alleen zit ik op de 2x modaal ipv 1,5x.

Tarak | 07-04-07 | 12:04

Kut, ik pas niet in het reaguurdersprofiel
(overweegt om naar FOK over te lopen)

makemy.com | 07-04-07 | 12:04

Ga eensch deaud!
*slokje Kopi Luwak neemt*

G-unite | 07-04-07 | 12:03

jee, tijd voor een andere nick

Conan de Rabarber | 07-04-07 | 12:03

Hoe zachter de g, des te harder de c(riminaliteit).

El Gouda | 07-04-07 | 12:02

@Draaitafel Demagoog 07-04-07 @ 11:53,
voortreffelijk idee, de Jongeheer Kelder afzeiken,
dit om toch maar iets zinnigs te mogen doen vandaag.

Over Turbo-kapitalisme gesproken....

vander F | 07-04-07 | 12:01

Volkomen terrecht artikeltje
Bij wijze van spreken dan

Tobi | 07-04-07 | 11:58

Zij en de meerderheid van de bezoekers van GS, zijn, volgens een profiel van marketingbureau Ad.factor, in meerderheid tussen de 25 en 35 jaar, hebben HBO of WO als opleiding en gebruiken internet als primaire nieuwsbron. Ze zijn in meerderheid man en tonen interesse voor gadgets, mobiele telefonie, internet, computers, games en dvd’s. Werken doen ze vooral in de ICT, consultancy, financiële dienstverlening en marketingmedia. Inkomen: anderhalf keer modaal.

Inderdaad het proletariaat van Pim Fortuyn. Scherpe analyse Gageldonk.

Karel kwakbol | 07-04-07 | 11:57

Zo lang, iemand doe is samenvatting maken...

Utopiad | 07-04-07 | 11:57

Hey, Paul Gageldonk, heb je eauk nog hobbies?

Attila23 | 07-04-07 | 11:57

Nix mis met dat stukkie.

Randall | 07-04-07 | 11:55

Van Gageldonk moet eens een cursus methodologie gaan volgen. Twee vragen stellen, wachten op spontane antwoorden en op basis van die antwoorden de eigen voorordelen lopen te bevestigen is nou niet bepaald een staaltje van goed onderzoek.
Het is wel grappig om te zien hoe de persmuskieten, politici en professoren bij elkaar kruipen en bijna wanhopig de waan van de dag proberen te grijpen en te begrijpen.

Schoorsteenveger | 07-04-07 | 11:54

jezus wat een non informatie .. leuk voor net internetten de kamerleden maar daar houdT het ook bij op .. soort van 1 rij comments maar dan zonder die brulapen ertussen .. nou hoezeee ! en gs is gewoon zelfgeil .. bijgebrek aan een redelijjk spiegelbeeld zullen we maar zeggen .. nu effe jort kelder afzeiken .. wat een simpele ziel is dat zeg

Draaitafel Demagoog | 07-04-07 | 11:53

zeer saai stuk, nextttt

Nomaru | 07-04-07 | 11:53

Vlot geschreven, maar er staan helemaal niks nieuws in. Nou ja, behalve dat ik dus na mijn afstuderen op ongeveer anderhalf keer modaal uit ga komen. Als ik hier maar lang genoeg rond blijf hangen :)

fluh | 07-04-07 | 11:52

@ Maggot King 07-04-07 @ 11:33
En kinderloos... gekker kan het worden

alpha_mannetje | 07-04-07 | 11:50

Een infaam en abject artikel. Oftewel, nodeloos accuraat.

Agent Orange | 07-04-07 | 11:49

Wat leren die gasten tegenwoordig nog op de sgool van de hoernalistiek?

Attila23 | 07-04-07 | 11:48

Plotseling heb je het....

Voeg een vraag uit een simpele IQ test in het form waarmee je een reactie post op GS.

Een CAPTCHA kennen we al, van die plaatjes met letters ("Completely Automated Public Turing test to tell Computers and Humans Apart"). Tijd voor het ontwikkelen van de CAPIRAA, ("Completely Automated Public Intelligence test to tell Retards and Academics Apart").

HarmJan | 07-04-07 | 11:46

ben opgehouden met lezen van dit broddelwerkje toen Prem Voortuin weer eens uit de kast getrokken werd.

mijn bijdrage aan de discussie is dan ook: ga eens deaud Paul van Gageldonk.

QB (ja die.....) | 07-04-07 | 11:45

uhm... en nu?

Fransheidswaan | 07-04-07 | 11:45

Ook goedemorgen in dit paasweekend.

"Waar links en rechts er niet toe doen en PVV en SP elkaar steeds vaker vinden. Zoals Pim het heeft gewild."

Het is weer gewoon het zelfde liedje van de oude media. PvdA zit in de knel door de SP en wat doen we dan: juist demoniseren die hap, volgens het aloude recept.

Door SP met PVV gelijk te schakelen, is dit niet meer of minder dan een poging om de SP te demoniseren. Het publiek dat daar gevoelig voor is associeert PVV met extreemrechts.

FlyingSpaghettiMnstr | 07-04-07 | 11:44

@ Harumpjuh 07-04-07 @ 11:38
De inleiding vond ik verreweg het beste onderdeel van zijn betoog, maar dat bleek dan weer niet van hemzelf te zijn...

Maggot King | 07-04-07 | 11:42

Het artikel vermeld in ieder geval geen onzin, ik vind het een goed stukje wat vrij dicht bij de waarheid komt. Dat idee kreeg ik niet uit het inleidende stukje dus ben ik weer positief verrast dat we er zo goed uitkomen.

raples | 07-04-07 | 11:42

strak plan..... calamiteiten scherm om limburg heen.....

Baron Jaeger | 07-04-07 | 11:40

Toch leuk dat geenstijl meneer ook even in het zonnetje zet , anders had geen hond zijn artikel gelezen waarschijnlijk.

edelpils | 07-04-07 | 11:39

? Gewoon een best te pruimen artikel. Voor het eerst dat ik iemand zie schrijven dat de PVV extreemrechts is en de SP extreemlinx. Meestal is het de 1 of de ander.

Rest In Privacy | 07-04-07 | 11:39

Goed artikel.
Ik stem de ene verkiezing SP, de volgende weer PVV. Wellicht kan iemand Paul van Gageldonk evacueren alvorens Liburg wordt afgegraven.

HarmJan | 07-04-07 | 11:39

drijflijk... SP is net zo extreem link als wilders extreem recht is... Enne mooi artikel kan me er wel in vinden... Ook al stem ik dan weer niet op 1 van die partije... Maar toch redelijke afkeer tegen oude media... Als je geenstijl lees weet je iig zeker dat je een subjectief is. In de oude media wordt nog net gedaan als of het objectief is....

PiefPaf | 07-04-07 | 11:39

Best een aardig stuk, zijn punt is een beetje onduidelijk maar toch wel heel aardig geschreven...
Vond et vb in de inleiding over limbo land best wel aantrekkelijk klinken btw:D

Harumpjuh | 07-04-07 | 11:38

Tja.. wel goed stukje eigenlijk.

Mo Zaiek | 07-04-07 | 11:38

-weggejorist-

Baron Jaeger | 07-04-07 | 11:37

De witte poot verwijt de zwarte poot dat hij wit ziet.

Attila23 | 07-04-07 | 11:36

Voor een oud medium geen slecht artikel.

mqyc | 07-04-07 | 11:36

Wat een kudtstukkie.

Van Gageldonk ga eens deaud!

dr.spin007 | 07-04-07 | 11:36

SP extreem links?

drijflijk | 07-04-07 | 11:35

Er hebben dus serieus mensen het volgende geantwoord op de vragen: Wie ben je en wat zoek je op geenstijl?
Ik ben ambtenaar en aangezien de hele dag koffie drinken ook gaat vervelen tik ik zo nu en dan uit pure verveling "ga eens dood" op geenstijl.
Wat een leven :D

the_Tzar | 07-04-07 | 11:34

graag het email adres van het heerschap zodat we wat fanmail kunnen sturen

Baron Jaeger | 07-04-07 | 11:34

Nooit gedacht dat ik met mijn anderhalf keer modaal nog eens voor 'Pim Fortuyn-proletariaat' uitgemaakt zou worden.

Maggot King | 07-04-07 | 11:33

Gelukkig heb ik thuis ook koffie. Ga es deaud.

knutsel | 07-04-07 | 11:30

Hey!

Goedemorgen Pritt

leuk stukkie voor bij het ontbijt, kijken of meneer Vliegen nog genoemd wordt.

dr.spin007 | 07-04-07 | 11:29

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland