Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

EBRU UMAR - VvM VERSUS EURO'S: 0 - 1

ebrupica100pix11.jpegNa Wilders' FITNA lagen de brieven op de Nederlandse ambassades in het Midden-Oosten al klaar. Dat Wilders een parlementariër is die niet namens de regering sprak. Dat zijn uitspraken en daden vooral niet het standpunt van de Nederlandse regering waren. En dat we in Nederland nou eenmaal zoiets als vrijheid van meningsuiting hebben die voor parlementariërs zelfs extra ver gaat (nooit begrepen hoe dat nou kan zonder dat er blijkbaar wél grenzen aan de vrijheid van meningsuiting zitten), en dat Wilders dus mocht doen, zeggen en tonen wat hij maar wilde. “Die man maakt zoveel kapot, dat is absurd! Heb je enig idee hoeveel geld we als Nederland in deze regio hebben verdienen?” zei de kennis op het Nederlandse consulaat te Istanbul. Geen namen of rugnummers – één bron is geen bron maar hij zei het wél. Toen al. Nu is mijn beeld van diplomaten niet veel anders dan mannen en vrouwen die op kosten van de belastingbetaler als god in Frankrijk leven. Belastingvrij, in huizen met personeel, auto’s met chauffeur en vrouwen die voor de Hollandse Club charities en Sinterklaas organiseren en verder zuipen, vreten en alles wat nog meer komt kijken in het paradijs op aarde. Tropenjaren. Het leek me wel wat, vroeger toen ik nog ambities had, om me aan te sluiten bij het Corps Diplomatiek. Dat Wilders’ acties diplomaten aan het werk zette om de lieve vrede in orderland te bewaren, leek me een prima bezigheid. Werken kreng! Húp Wilders! (in wiens wereld NU live op NPO2 zijn (oud-) partijleden uit de school klappen.) Alle diplomatie ten spijt cancelen de Saoedies en hun vriendjes Nederlandse orders. Dat krijg je er nou van. Zoals wij het recht op vrijheid van meningsuiting hebben, hebben de moslimheersers in hun eigen territorium het recht om zaken te doen met degene die ze het meest aanstaat. Fijn - heel fijn als dat Nederlanders zijn. Maar het risico dat de Saoedi’s denken ‘nu ff niet’ bestaat als Wilders en co hun bek opentrekken. Waarom boos worden op de Saoedies? Ja, vrijheid van meningsuiting is een groot goed, maar de bottom line is simpel: wiens brood men eet, diens woord men spreekt. Of om op z’n grachtengordels te spreken: als je Mathijs en co naar de mond praat, je inlikt en slijmt bij MSM, loopt je banksaldo aardig op. Distantieer je je daarbij ook nog van GS en PowNed, rijst je ster big time. Doe je dat niet, zul je in de marge blijven werken. Principes en geld verdienen gaan zelden samen. Ondertussen wens ik de jongens en meisjes van Strukton, Boskalis, Arcadis, FrieslandCampina et al veel sterkte. Het is één ding om zelf je handel kapot te maken. Maar dat een ander het voor je doet is redelijk zuur.

Reaguursels

Inloggen

Principes en mensenrechten leggen het hier altijd af tegen euros. Helaas....

vindik | 26-05-14 | 20:47

Een tegengeluid van Ebru. En in de traditie van Ebru, hergebruikt en aangepast van een stuk dat ik pownews heb geschreven.
Waarschijnlijk leest geen hond dit, en zitten we in de laatste topic. Maar toch. Ik wil jullie dit niet onthouden.
----
Nederland gaat de kant om zichzelf en zijn cultuur weg te cijferen, zich op te heffen zelfs. Kijk maar naar die zwarte piet discussie. Of de abri's die beklad worden, waar ze het niet mee eens zijn. De tegenstanders trekken hun bek op, of gaan spullen vernielen om hun woorden kracht bij te zetten. En wij... wij willen vooral niet andere mensen en culturen voor het hoofd stoten.
Het lijkt wel of Nederland zich aangesproken voelt, dat als er bij een kleine culture clash, gelijk geroepen voelen om onze cultuur hierop bij te stellen. Een soort foute politieke correctheid, die we gelijk uitvoeren.
Sorry hoor, maar je woont in een land, met verschillende culturen. Natuurlijk wordt er altijd iemand beledigd, of voor het hoofd gestoten. Dat hoort bij de vrijheid die we hebben. En voor de zeikerds en vernielers: Grow some skin. Leef ermee, en zeik er niet over. Doen wij ook niet. Tot het onze leefomgeving gaat beïnvloeden.
En Nederland, kweek eens ballen. Nu dat akkefietje met Saoedië-Arbia. Gelijk door de knieën, en onze eigen bewoners uitleveren met de tekst 'Hij zit niet in het kabinet'. Verdedig onze vrijheid van meningsuiting, van iedereen. Moslim, gristen, linksche en rechtse mensen. Het is een groot goed, en jullie verkwanselen het alsof niets is. Wij zijn Nederland. Met onze waarden en normen. Kom er voor op, vertegenwoordig ons. Wij hebben jullie als onze vertegenwoordigers gekozen. Doe dat dan ook! Spring op de bres voor ons, en voor onze cultuur, en Nederland in het algemeen.

Konijnenhol | 26-05-14 | 13:05

Goed stuk Ebru!
Helemaal mee eens. En ik merk dat je weet dat de kracht van de boodschap in de herhaling zit. En daar ben je enorm goed in! Ga zo door!

Konijnenhol | 26-05-14 | 12:18

Een van de meest barbaarse landen op de planeet wil ons boycotten om een tekst op een sticker waar geen woord van gelogen is. En in plaats van minachtend kijken naar de bedrijven die zaken deden met die barbaren gaat de broek omlaag voor een anale uitwoning.
Kan je je nog afvragen ook wie er moreel meer failliet is; die achterlijke barbaren in die zandbak met dat haatgeloof, of wij die kruipen voor die klootzakken voor een paar centjes?

The Kwisatz | 26-05-14 | 10:23

@ Tapu | 26-05-14 | 08:56
Tamoil: Libisch. Succes ermee.

TheseDays00 | 26-05-14 | 09:30

Wat een gemakkelijke epistel zeg. Weinig IQ voor nodig. Beetje volgens de Bert Visser methode ("hahaha, O wat leg ik dat weer lekker omslachtig uit") maar dan geheel zonder humor.
:-(

Woehahahaa | 26-05-14 | 09:19

Een stickertje op je deur of een satirisch plaatje in de krant en die kamelen** staan op hun kop.. Als jullie een christen afzeiken gaan we dan ook boycotten? Wat een waardeloos volk is dat toch. Tot dat de olie op is dan gaan ze weer terug naar hun geiten en kamelen, allemaal!

Rene7559 | 26-05-14 | 09:17

Weet iemand waar ik kan tanken zonder Saudi-Arabische olie te kopen?
Venezolaans tankstationnetje of zo? Texaanse olie?

Tapu | 26-05-14 | 08:56

milky bar | 26-05-14 | 01:09
Toch zijn er vorige week al 165 werlozen bij gekomen hierdoor, komen er nog 2 bij zodra ik hun papier werk rond heb. Jammer, maar ik kan ze niet betalen zonder inkomen.

stofwolk | 26-05-14 | 04:32

Supermatthijs | 25-05-14 | 22:31
Als die Saoedi's morgen wat extra folteraars nodig hebben, dan kun jij ze wel aan wat gemotiveerd werkvolk helpen, begrijp ik?

Schoorsteenveger | 26-05-14 | 03:05

-weggejorist-

warrig | 26-05-14 | 02:55

Weer een open deur ingetrapt.
Ebru toch, waarom word je hier bij GS gedoogd?
"... vroeger toen ik nog ambities had..." Je probeert hier cynisch te zijn, maar dat is je niet gegeven, dat is niet voor je weggelegd. Als je al ambities gehad hebt, je hett gewoon de capaciteiten niet om daar vorm aan te geven. Hou op, hou op.
Dat wij ons menen te moeten verontschuldigen voor die vrijheid van meningsuiting die wij zo koesteren, dat is een grote schande. Zeg daar eens iets van, trut, in plaats van dat 'grote goed' kapot te relativeren. We hebben ons godverdomme helemaal niet te verontschuldigen voor die Wilders met zijn stickers, en dat moeten we ook helemaal niet doen. Balkenende met zijn normen en waarden zit ook in jouw hoofdje, Ebru, je bent bang, schichtig, zoals die Samuel. Fuck Saudi Arabië, ze moeten hun oliedollars kwijt, voor het te laat is. Als die verdomde olie op is, dan is ook de grote bek van die Wahabisrten er niet meer.

Schoorsteenveger | 26-05-14 | 02:53

Er zijn niet veel landen welker bestuur zuiver nazistisch genoemd zou kunnen worden. Maar het Wahabitisch koninkrijk Saoedi-Arabië is een serieuze kandidaat. En de puur-sadistische attitude van de bevolking tegenover hun Oost-Aziatische slaven en slavinnen doet ook denken aan de gemeenste types uit de SS.
-
[De rest van de tekst heb ik zelf maar geschrapt, voor Joris het doet.]
(Samengevat: Arabieren, BAH! Islam: Weg ermee!)

caudillo | 26-05-14 | 02:24

Islamisering van de handel. Daar moeten we natuurlijk niet aan mee doen. Dan wordt het van kwaad tot erger.En onze firma's moesten ook al een niet-joodverklaring tekenen.

Bedenk wel: iedere windmolen is een nagel aan de doodkist van Saoedi-Arabië. Iedere elektrische auto ook.Vrijheid mag wat kosten

Islamofiel | 26-05-14 | 01:57

#Flapuidt Helemaal mee eens. NL moet walgelijk SA voor altijd boycotten. Meteen!!!

jojo1956 | 26-05-14 | 01:11

Ik wed dat er niet één werkeloze is bijgekomen door die stickeraffaire. Noch is er een euro minder om geleden. Puur gutmenschengefantaseer, die zelf te laf en lui zijn om de waarheid over Saoedi-Arabië hardop te zeggen. Het is een verderfelijk land en ik hunker naar de dag dat we er geen ene druppel olie meer van nodig hebben.

milky bar | 26-05-14 | 01:09

Grappig om toch altijd hier weer reacties van ongelofelijke zuurpruimen, zeikerds, betweters van de hoogste orde te lezen.
De wekelijkse kolom is altijd gedurfd en raakt de spijker bijna altijd op de kop.
En leuk nu zo terloops een mooie omschrijving van het corps diplomatique. Een stel akelige parasieten gekozen en benoemd door de kroon.
Ik hoop Ebru nog vele jaren hier te mogen lezen.

Mega Mindie 2 | 26-05-14 | 00:39

Waarom klagen mensen over een boycott vanuit SA naar ons?
We zouden juist moeten zeuren dat er nog steeds geen boycott vanuit ons richting SA was!

Flapuidt | 25-05-14 | 23:23

Word, niet wordt

Hector_Popfeauteau | 25-05-14 | 23:08

-weggejorist-

Hector_Popfeauteau | 25-05-14 | 23:07

Aan de ene kant kost t een paar centen maar je hoeft als land ook geen hoer te zijn en je vrijheid van mening(suiting) in de naam van geld te beperken.
We kunnen ook van onze kant zeggen: Zolang die dombo's zich daar als de zonnegod blijven gedragen en de Filipijnse medewerkers daar naar eigen goeddunken niet betalen voor de werkzaamheden, paspoorten innemen, ze als huisslaaf misbruiken, mishandelen, verkrachten, vermoorden dan vind ik dat je als Nederland een lange vingen naar de Saoedi's (UAE etc etc) moet opsteken tot ze zich leren gedragen volgens menselijke normen en waarden.
Dus zandoliemensen. Geen meisjes meet met kokend water overgieten omdat de koffie niet snel genoeg opgediend werd. Geen mensen meer dumpen in de woestijn omdat jullie families boven de wet staan (de wet zijn) of je als Sjeik gewoon na een brute verkrachting vrijkopen van verdere rechtsvervolging! Dikke vinger voor jullie!

Dirk III | 25-05-14 | 23:01

Als ze onze zuivel niet willen, eten ze maar kamelenkaas. Gezond...

Wachtloper | 25-05-14 | 23:00

@Supermatthijs 22:31: Olie en godsdienst. Dat zijn de twee toverwoorden die SA tot een land met een bijzondere status maken. Zonder die twee zaken zouden alle mensenrechtenorganisaties en linksdraaiende partijen inmiddels al voor de deur bij Boskalis en Strukton liggen om te protesteren tegen handel met foute regimes, en men zou bij de VN aandringen op sancties. Welk "gewoon" land zou wegkomen met de waanzinnige wetten en gebruiken in dat land?

Maar goed, we hebben een excuus om weg te kijken voor die misstanden en gewoon handel met ze te drijven. Prima. Maar nu het alsnog tot een botsing tussen onze volstrekt incompatibele culturen is gekomen, en de mensen daar blijkbaar niet zo goed om kunnen gaan met vrijheid van meningsuiting en ons die willen ontzeggen, krijgt Wilders opeens de schuld? Kom nou toch.

Muxje | 25-05-14 | 22:53

-weggejorist-

Hij liever dan ik | 25-05-14 | 22:31

Bedankt voor al die extra werkelozen Geert. Goed bezig man.

Supermatthijs | 25-05-14 | 22:31

Wat nu als SA er achter komt dat naast die ene roeptoeter in de kamer 3/4 van het volk er net zo over denkt?
Pakken ze dan allemaal verontwaardigd de biezen om nooit meer weder te keren?

Jackanders | 25-05-14 | 22:29

Tja met adolf kon je ook goede zaken doen. Zolang je maar geen jood was uiteraard. Maar daar doen we toch niet moeilijk over.

Common_Sense | 25-05-14 | 22:29

Voorlopig KOPEN we 2 keer zo veel van de SA-ers dan we aan ze verkopen. Die balans lijkt me redelijk belangrijk in deze. Op het moment dat ze moeilijk gaan doen, stoppen wij toch ook met kopen?

mental K | 25-05-14 | 22:25

Heeft de EU de Arabieren al tot de orde geroepen? Wie heeft er dan meer last van een boycot? Oh, in dit geval werkt het niet zo?

funkyd | 25-05-14 | 22:23

En zijn we de Nederlandse boycot van Israel vergeten vonden we gewoon goed. Weg geld maar o zo dapper.......

plf | 25-05-14 | 22:22

Het is te hopen dat ze die slappe zak ve Timmermans daar houden.

Bugsy Malone | 25-05-14 | 22:22

@gutgutgut | 25-05-14 | 21:49
Nog nooit oorlogtactieken gelezen? Eerst de vijand omleggen en dan pas de gevangenen bevrijden, het gaat helaas nooit andersom.

tattooboer | 25-05-14 | 22:20

Fuck 'em!

We zouden niet afhankelijk moeten willen zijn van die Saudi's!

Hobbykip | 25-05-14 | 22:14

gelijke munt terugbetalen. Iedereen terug naar Saoedi boycotië met de linkse 'wegmetons' kliek voorop

jan_lid | 25-05-14 | 22:13

@sql error
Daar gaan we echt niet meer voor betalen. De wereld loopt over van olie en er is altijd wel een land bereid dit voor een goede prijs te verkopen. Het grootste belang is strategisch niet economisch.

plf | 25-05-14 | 22:13

Verder hadden we niet zoveel moeite met het boycotten van landen als Rusland of Uganda.

plf | 25-05-14 | 22:07

Ik hoop alleen maar dat de Saoedies daadwerkelijk hun woord houden en alles wat Nederlands is gaan boycotten. Scheelt hier weer een hoop met Saoedisch geld gebouwde Moskeeën met Imams die zeer extremistische opvattingen hebben over het (kikker)land waarin ze staan en waar de volgers in wonen.

Fopspeen | 25-05-14 | 22:07

plf | 25-05-14 | 22:02
die import is alleen olie. Dat kunnen we misschien ook elders kopen, maar dan wel tegen een hogere prijs; dat moet je wel meenemen in je berekening.

--sql error-- | 25-05-14 | 22:07

voor 4,7 importeren ui SA voor 2,2 miljard exporteren naar SA ik zeg boycotten en kijken wie er dan het meest pijn lijdt.

plf | 25-05-14 | 22:02

-sql error-- | 25-05-14 | 21:39
Jij zegt dat er een andere reden is voor de Saudi's om ons te boycotten.
Voor de draad ermee dan.

gutgutgut | 25-05-14 | 22:02

@--sql error-- | 25-05-14 | 21:50
Jij bent zeker ook iemand die het terecht vindt dat vrouwen gestraft mogen worden door de multikul? Laat ik je niet tegenkomen in een donker steegje.

de grote Anti | 25-05-14 | 21:55

De Saoedies verspreiden met hun olie-dollars het wahabisme, met alle funeste gevolgen vandien. Om nog maar te zwijgen over 9/11:

www.youtube.com/watch?v=QWlZnnEbtuc

Rest In Privacy | 25-05-14 | 21:53

Wat een ratten bij elkaar. Kijk ze dan.

Nilfisk | 25-05-14 | 21:51

de grote Anti | 25-05-14 | 21:40
agossie.. een slachtoffertje.

--sql error-- | 25-05-14 | 21:50

tattooboer | 25-05-14 | 21:03
En hulp hebben ze gekregen.
Dankzij de stickers zijn al heel wat Saoedi's gered.

gutgutgut | 25-05-14 | 21:49

Mark Smith | 25-05-14 | 21:11
Ach, Greet mag het in NL dan wat minder doen, zijn evenknieën in Frankrijk, Oostenrijk en Denemarken doen het wel goed.

Ommezwaai | 25-05-14 | 21:47

Ze maken grappen over Wilders die verslaafd blijkt te zijn aan de droomvlucht.. Wilders de autist. En je mocht niet op zijn scherm kijken en hij rookt. Die Hero is nog wel de grootste backstabber.

Robertski | 25-05-14 | 21:42

Laten we het er over eens zijn dat Geert en zijn gesoebat verre van ideaal zijn maar desondanks te verkiezen boven het godsallemachtige geneuzel van sjeiks met baard in soepjurk die iedere niet wahabistisch goedgekeurd mens het liefst dood ziet. Linkse mensjes hier die daar anders over denken?

Jan-Joris-Jaap-Joop | 25-05-14 | 21:40

@Verbale diarree | 25-05-14 | 21:07
Het is dat wij in het westen nog wat geboorte registratie hebben anders waren wij echt letterlijk de slaven geweest. Helaas zullen er ook omwegen zijn om dat alsnog te realiseren. Ik vertrouw de arabieren, italianen en zelfs de joden voor geen goud, en weet wel wat dingen daarover.
Blanke mannen mogen ploegen en blanke vrouwen... tja, dat weet je vast wel.

OT/
Maarja, filmpje voor wie wil 'walk of shame' (2014)
www.movie4k.to/Walk-of-Shame-watch-mov...
Je moet eigenlijk de eerste 24 minuten skippen totdat de dronken nieuwslezeres in haar gele jurkje, zonder geld of telefoon, het multikul nachtleven van L.A instrompelt. Ik moest soms toch lachen, maar eigenlijk is het helemaal niet zo grappig als je erover nadenkt.

de grote Anti | 25-05-14 | 21:40

leuke column hoor, maar die sticker-actie heeft echt niks met deze boycot te maken. Ze zijn wel achterlijk, maar niet zo achterlijk.
Het is pure chantage ( - iets met corruptie van het SA koningshuis en een Nederlands bedrijf...).
Saoedi's zijn minstens zo erg als nazi's. Een boycot lijkt me een prima plan.
(ik heb toch geen auto :)

--sql error-- | 25-05-14 | 21:39

@Fred Bastiat | 25-05-14 | 21:04
Inderdaad. De wat oudere reaguurder herinnert zich nog wel de boycot van Shell vanwege hun activiteiten in het Zuid-Afrika van de Apartheid. Gelukkig is dat nu voorbij. Nee, neem dan Mekka. Verboten für nicht-Muslims. Het staat er echt, op grote borden op de snelwegen buiten de stad. Wie boycot dat land anno 2014?

Of neem het vermoorden van mensen die niet in de gewenste cultuur passen. Elk jaar herdenken we op 4 mei een tamelijk dramatische gebeurtenis op dat vlak. Wanneer herdenken we alle doden die gevallen zijn op dat onzalige schiereiland in het Midden-Oosten? Wanneer gaan we erkennen dat het Saoedische regime SLECHTER is dan dat van Hitler c.s.? Want Hitler had tenminste nog enigszins oog voor technologische vernieuwing. In S.-A. komen ze niet verder dan dat treugenswaardige KAUST. Een slap aftreksel, een wanna-be Harvard.

Saoedi-Arabië is de bakermat van 85% van alle ellende anno 2014.

Professor Superhirn | 25-05-14 | 21:38

totaal geen zorgen om maken!
Hypocrieter volk bestaat er niet! (moslims eigen)
Kost ons geen duit! allemaal bla bla

Gerrit gordijnstok | 25-05-14 | 21:37

Helaas zijn veel Nederlanders ook lafaards. Ze buigen en kussen de voeten van koning Abdullah, als het ze maar een beetje geld oplevert. Dat weet Saoedi-Arabië, dus Saoedi-Arabië speelt het gewoon hard als er in Nederland iemand opstaat tegen de Islam. Let ook op hoe de Saoedische overheid dit niet heeft geflikt bij Frankrijk, waar de nu grootste fractie in het Europees Parlement moslims met nazi's heeft vergeleken.

Nequebard | 25-05-14 | 21:36

Aangenomen de sterke drank gewoon via de Arabische Emiraten binnen komt, zullen er nog wel wat doorsluisroutes bestaan.

kloopindeslootjijook | 25-05-14 | 21:35

storend
Corps Diplomatiek
---
Diplomatique

-
verder prima geschreven, ga zo door...

2emeREP | 25-05-14 | 21:33

Was het Saoedie Arabië erom te doen door 9/11 te financieren, teneinde de VS een aanleiding te verschaffen tot het aanval op Irak en Afghanistan? En zo een vijand van Saoedie Arabië, Saddam Hussein, uit te laten schakelen?

www.youtube.com/watch?v=4Dr7d_s7LLE

Rest In Privacy | 25-05-14 | 21:31

Die saoedies snappen toch echt wel hoe t werkt: dreigen dreinen en zeuren in t westen werpt vrijwel altijd z'n vruchten af. Verwende krengen. Wat gaan we ze nu weer geven om ze stil te krijgen?

Professor Pipo | 25-05-14 | 21:30

Het enige is dat het miljoenen aan deals kost en dat terwijl de gemiddelde PVV'er als een speenvarken gilt als het buitenland ook maar 1 cent kost, het is 1 hypocriete bende.
WaarDeWindWaait | 25-05-14 | 21:19
----------------------------------

Mwoa.... T'is een beetje *waar* het geld naartoe gaat he.... Gillen als een speenvarken als het een bodemloze put genaamd afrika in gaat... Juichen als het een principieel standpunt verdedigd.

Maar weet je laat ook maar... Mijn tijd is te kostbaar om aan een schreeuwert als jij te spenderen... Ik ga even een uurtje schijten op de WC. Voelt nuttiger... Fijne avond.

peterdh | 25-05-14 | 21:28

@miko Het blijft te gek voor woorden dat onze moraalridders ons willen laten geloven dat mensenrechten zeer belangrijk zijn! Ik ben benieuwd wat er gebeurd als een westerling iemand uit Saoudistan met kokend water overgiet! Ik ben bang dat we dan weer heel wat moeten uitleggen!

Verbale diarree | 25-05-14 | 21:28

De tyfus met de Saoedische terreur, wacht maar dat geen kanaal meer wordt uitgebaggerd, geen vierkante meter land wordt opgespoten, investeerders zich terugtrekken, de handel plat ligt in die zandbak, hallo Nederland heel snel over op alternatieve brandstof, kunststof kun je ook vervangen door milieuvriendelijke materialen, die zandbak droogt vanzelf op, en de zooi volbouwen met waanzinnig luxe hotels en kantoren? Er komt een tijd dat het gross komt leeg te staan omdat de oliedollars geen inkomsten meer bieden,

Occipitaalcasibus | 25-05-14 | 21:27

Hoe zat ook alweer met dat bouwbedrijf dat in de jaren zeventig van de vorige eeuw zijn personeel in ksa moest laten tekenen dat het geen joden waren. Stelletje schlemielen.

Wachtloper | 25-05-14 | 21:26

@tipo | 25-05-14 | 21:13
Je leest het stuk niet voor je reageert?

miko | 25-05-14 | 21:24

Obama kust de hand van de koning, Bush was er ook dikke maatjes mee. Maar in het 9/11 report zijn nog 20 pagina's niet gepubliceerd, naar verluidt met belastend materiaal voor een buitenlandse macht. Nee, niet de Israëlies.

Rest In Privacy | 25-05-14 | 21:23

Ach, er gaat toch alleen maar halal zooi heen..
Moeten we niet willen produceren.

Ommezwaai | 25-05-14 | 21:23

Geef me 1 concreet voorbeeld van een gecancelde order dan..... Je zit zoals gewoonlijk weer uit je nek te zwetsen en je verhaal raakt kant noch wal.

Nilfisk | 25-05-14 | 21:21

Het enigste wat de Saoedi's hebben is olie en dat is waar hun macht vandaan komt, indirect door hun olie te kopen financieren we het terrorisme. Al te meer reden om te investeren in duurzame energie en ons onafhankelijk te maken van achterlijke landen als Saoedi-Arabië en Rusland.

thytus | 25-05-14 | 21:19

Als we alleen maar met hele vrome en brave landen zaken gaan doen, dan kunnen we de BV Nederland wel sluiten. En als die actie's van Wilders dan ook maar iets aan vrijheid opleverden in die landen, dan was het nog wat, maar het resultaat is 0,niks. Het enige is dat het miljoenen aan deals kost en dat terwijl de gemiddelde PVV'er als een speenvarken gilt als het buitenland ook maar 1 cent kost, het is 1 hypocriete bende.

WaarDeWindWaait | 25-05-14 | 21:19

Binnenkort boycotten de Saoedi's ook Frankrijk, na de monsterzege van Le Pen.

Lewis Lewinsky | 25-05-14 | 21:19

Vandaag een programma bekeken waar een econoom even ging rekenen , Feit is dat SA ons harder nodig heeft als wij hen 2 MILJARD !! moehhahaha alleen met België doen we al 47 Miljard op jaarbasis , sowies Campina moet gewoon een Melkfabriek extra in China bouwen blijven de schappen in Nederland ook wat voller met baby melk poeder .

Ballas Nedam , Boskalis etc etc , dat zijn zulke gespecialiseerde bedrijven veel succes in het vinden van een ander , hey die hopper zuiger sturen we dan wel een paar jaar naar de andere kant van de wereld ( grappenmakers )

Amigo1973 | 25-05-14 | 21:18

Het zijn de Saoedies die de handel stukmaken. En niet alleen de handel. Stukmaken is hun core bussiness.
*hup Geert*

Lewis Lewinsky | 25-05-14 | 21:17

Dat Frans Timmermans de handel met Rusland en Israël door sancties en boycots kapot maakt, vond Ebru niet interessant genoeg om tegen te protesteren?

tipo | 25-05-14 | 21:13

SA is een achterlijk land (uitbuiting, onderdruking, u kent het lijstje wel) waar wij inderdaad geen zaken mee moeten doen. Hopelijk gaat onze gladde hypocriete minister Timmerfrans zijn geweten na voordat hij vertrekt.

whitechocolateface | 25-05-14 | 21:12

Zo. Even op Ned. 2 bevestiging halen. Ben benieuwd naar het weerwoord van Greet. Oh, wacht..

Mark Smith | 25-05-14 | 21:11

Een 'vernietigende' documentaire over Wilders die vooraf wordt gegaan door Femke Halsema die op gespeeld-kritische wijze ons door de strot probeert te duwen dat de Islam eigenlijk in de kern een toch best leuke godsdienst is...
Ze stelt kritische vragen om die vooral te laten beantwoorden met een reden of argument die vooral alles vergoelijkt.
Gadverdamme... Lekker avondje Nederland 2. En dat alles met staatsgeld.

Jimmydepimmy | 25-05-14 | 21:09

Door de Saoedies geboycot worden, is een morele overwinning voor ons land.

smdyasc | 25-05-14 | 21:08

De spijker op zijn kop! Misschien dat de heren van het grote geld ook even naar deze foto's willen kijken! Het is een Filipijns meisje dat voor heel weinig geld bij luie Saoedies werkte en door moeders de vrouw even met kokend water overgoten is! Hier hoor je niemand over! Stelletje slavendrijvers! www.facebook.com/photo.php?fbid=76593...

Verbale diarree | 25-05-14 | 21:07

Metten terug reageren. Zware sancties tegen S.A (mooie afkorting doet me ergens aan denken) niks geen agrotechnologie daarheen. geen olie overslag meer op NL grond gebied. Geen wapens, tech, etc meer naar leveranciers (vooral radar zullen ze leuk vinden) en bovenal geen jurk meer die over Schiphol mag.
Als er ergens een land is waar de sancties wel de elite treft is het bij dit kudtland wel.

miko | 25-05-14 | 21:06

Dat naar land subsidieert en exporteert terrorisme en anti-westers gedachtengoed. Dat we met dat land zaken doen is eigenlijk al verkeerd, dat we het erg vinden dat ze niets meer met ons te maken willen hebben is nog veel erger.

Fred Bastiat | 25-05-14 | 21:04

Het enige jammere aan Wilders' acties is inderdaad dat ie dat archaische clubje extreem bevoorrechten, de diplomaatjes, weer aan een beetje bestaansrecht lijkt te helpen.

Godsammekraken | 25-05-14 | 21:04

Dit onderwerp is nou al wel erg uitgewrongen om er nog meer zinnigs over te typen. Het enige dat ik er nog van kan vinden is dat er voor alle vrijheden een prijs betaald word en als een ander om hulp vraagt om uit een onderdrukking uit te komen moet je dan ook afwijzen want alles is zwart wit, toch timmerfrans?

tattooboer | 25-05-14 | 21:03

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl