Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Grieken ontwijken 14,8 miljard euro tax

taxevadersfromspace.jpg Het WTF-lijstje van de week. De Griekse overheid is begonnen met de naming & shaming van de eindeloze rij met belastingontwijkers. Hoorde bij een deal die Souvlakistan met de EU sloot: er wordt eindeloos geld gestort in de Bermudadriehoek die het Griekse reddingsfonds heet, maar dan moeten de Grieken eindelijk achter de ontelbare op hun luie reet zittende tax-ontduikers aan. En dus is er een lijst gepubliceerd met de grootste uitvreters die niet op het ultimatum van de belastingdienst in Athene zijn ingegaan. HIERRRR! Hou u vast: bij elkaar zijn er 4.152 randcriminelen in Griekenland die samen de staat nog 14,8 miljard euro verschuldigd zijn. Bij de baard van Zeus! Geen wonder dat Griekenland zo goed als failliet is. Absolute koploper in het rijtje is ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛ ΠΕΤ (NIKOLA Kasimatis) die nog een rekeningetje van 952 miljoen euro aan Athene moet voldoen. Verder op de lijst een paar Duitsers, een Rus en een verdwaalde Mohammed. Grootste wanbetaler in de categorie bedrijven is de Hellenistische Spoorweg Associatie met een openstaande factuur van 1,26 miljard euro. Werk aan de winkel dus voor de Griekse JC de Jager. In normale landen verdwijnen bedrijven en/of personen die het vertikken om taxpoet op te hoesten een hele lange tijd in de gevangenis. Maar niet in Griekenland. Daar wordt zulk gedrag gewoon jaaaarenlang toegestaan net zo lang totdat het land een grote sterfhuisconstructie is. Pas helemaal op het einde - als de EU op omvallen staat en alle soevereiniteit overboord is gezet - zetten ze de grootste oplichters met hun naam in de krant. Nou, dat zal vast helpen. Brussel kan beter een paar arrestatieteams die kant op sturen. UPDATE: Hier een artikel in het Grieks over Nikos de Taxpoetontduiker. Meneer zit een gevangenisstraf uit van 504 (!) jaar wegens fraude.

Reaguursels

Inloggen

Ja en er is ook veel Bullshit die de media wordt ingeslingerd over Griekenland. Politici liegen tot ze blauw zien. www.ftm.nl/original/ste..... itics.aspx

Het ligt niet zo zeer aan de ‘luie’ Griek. De ambtenaar, ja maar de gewone man zwoegt als een paard. Zie pensioen leeftijden in laatste link. Nee mensen het licht aan de euro die zwakke economieën sloopt en wij hebben daar lang van geprofiteerd. www.ftm.nl/original/de-..... nheid.aspx

Don’t believe the media and politicians, they always lie. Dit is gewoon een tactiek van de banksters om de EU op te breken en hun handjes in de ESM pot te stoppen en niks anders. Monti, Dragi en Papademos van Goldman Sachs, toeval? Please…..

Jaimy Fox | 24-01-12 | 07:27

In de bak kosten ze nog steeds geld en krijgen we er niks voor terug. Ik zeg werken met je luie kadaver tot je 75e en terugbetalen die poen.

Pearlyan | 24-01-12 | 05:51

Meneer ikos heeft zo te zien wel een stevige strafvermindering gekregen: van 634 naar 504 jaar.

ad melkert | 23-01-12 | 16:51

ik neem aan dat die hellenistische spoorweg bende de griekse NS is. zelfde gebeurt bij ons: hoeveel miljard had de NS werkeloos op een rekening staan?
waardeloos lijstje en als 14,8 miljard de totale optelsom is dan is dat dus NIET de reden van dat faillissement wat maar niet komt. Dan zouden we namelijk geen veelvoud daarvan in potjes moeten storten.... Het zijn niet de belastingontduikers (althans dat zijn ze ongetwijfeld wel maar voor een heeeeel klein deeltje) maar de regering zelf die gedreven door waanzin verkeerde leningen heeft aangetrokken en ongetwijfeld na een jaar of wat falen net als onze nederlandse politici aan hun stutten trekt en de bagger overlaat aan hun opvolgers..
Verder lijkt het me handig als ze een lijstje maken met inbare nog niet betaalde/ontdoken belastingen ipv een theoretisch lijstje met getallen die je toch niet gaat ontvangen.

Stijlloos&eigenwijs | 23-01-12 | 16:09

@meneer Q | 23-01-12 | 13:52
Zie La Bailaora | 23-01-12 | 10:44 |

ehm-inator | 23-01-12 | 14:12

@doenormaal! | 23-01-12 | 10:38

Dit zou een uitstekende oplossing zijn voor het verkleinen van de (r)overheid

Ing. eslapen | 23-01-12 | 13:57

Binnenkort komt er een nieuwe bezuinigingsronde in dit land; van de EU moeten we nog eens extra 8 miljard bezuinigen... hebben we net aan de Grieken gegeven.

meneer Q | 23-01-12 | 13:52

Als we nou EERST eens werken aan die criminelen in Brussel. Ongetwijfeld zit DAAR het echte geld vast. Dat hele gezeik over landen als Portugal, Griekenland, Spanje, Ierland gaat ineens over als we een bommetje laten vallen in Brussel. Of - nog beter - een team van snipers.

ESM (European Slavery Mechanism) is er zo ongelovelijk smooth doorheen gejast in Nederland en iedereen juicht om hun nieuwe status.

Een laagje Stockholm syndroom eroverheen en we gaan allemaal schelden op Griekenland. Of een ander "willekeurig gekozen" anti EU sprookjes land.

ehm-inator | 23-01-12 | 13:49

Mooi. Dat is dus 1000 euro per Nederlander die we minder aan die criminelen moeten geven. Vraag: zouden er ook niet-criminele Grieken zijn?

Rest In Privacy | 23-01-12 | 13:31

De zwendel met de 'Hellenic Railway association' (OSE) (Οργανισμός Σιδηροδρόμων Ελλάδος) is al jarenlang bekend en het is één van de meer belangrijke factoren in de huidige ellende.
-
Toen Griekenland er -na jaren van traineren- eindelijk aan moest geloven en er een spelletje balletje-balletje had plaatsgevonden met de in de EU vereiste scheiding van infrastructuurbeheerders en gebruikers van het railnetwerk (waarbij een aantal hooggeplaatste regeringsfunctionarissen miljoenen verdiende) werd netwerkbeheerder EDISY (zeg maar:Prorail op z'n Grieks)in een opmerkelijke manouvre weer ondergebracht bij OSE (zeg maar: de NS op z'n Grieks)
-
Bij die overdracht moest het nodige aan belastingen worden afgetikt. Maar ja; OSE (waar jaarlijks vele miljoenen in worden gepompt), heeft die centjes niet.
-
Dus dan kun je als Griekse staat ófwel je complete spoorwegsysteem in de uitverkoop gooien -ofwel je kijkt even de andere kant op en je wacht tot je het ene gat met het andere kunt stoppen.
-
En daar komen ze dus doodleuk mee weg - want wij betalen dat straks lekker allemaal voor ze.

azoturie | 23-01-12 | 13:18

Ach ja, belasting betalen is ook voor sukkels. Je krijgt er niets voor terug.

Dagobert D. | 23-01-12 | 12:14

Hmmm, doet een instantie als het IMF of Financiele Zaken in Brussel dit niet monitoren? Dat het nu is zo als het is, is niet goed. Maar veel interessanter misschien wel is hoe het kan dat het zo ver is gekomen. Iemand misschien een leuke documentaire tip om te posten?

99Z28 | 23-01-12 | 12:12

Hoeveel miljarden zijn er door de Grieken ook al weer weggesluisd naar het buitenland?
Als ze dat nou een confisqueren?
Zijn ze al een aardig eind op de goede weg...

Dr. Utker | 23-01-12 | 12:11

Is die spoorwegclub geen staatsbedrijf?

Parsons | 23-01-12 | 11:58

@wakkere_nederlander | 23-01-12 | 10:02
Dat is dus de oplossing: Griekenland moet zelf belasting gaan ontduiken! Oh, wacht...

Den Meester | 23-01-12 | 11:51

Dat Griekenland halve Duitse scheepsbouw aan de gang houdt is niet van belang...
Wanneer ik benzine tank voor € 1,83 per liter geef ik ook de Grieken de schuld. Belasting ontduiken is denk ik zeer menselijk, als het kan doe je het, toch?
Vraag is of wij dat moeten betalen inderdaad.

En die andere 10 miljoen Grieken. Als je een loonstrookje krijgt werkt het net als hier. Dan ben je het bokkie!

kolovardo | 23-01-12 | 11:49

@Gies van Agt | 23-01-12 | 10:59
Reken er maar op dat dat zo gaat in Griekenland. Overigens ben ik ook wel benieuwd naar dit soort lijstjes voor ons eigen land. GS: taakje! Even een stukje Wobben en kom maar door met de info over de taxpetoet die nog in NL openstaat!

Den Meester | 23-01-12 | 11:49

p.s. hoe zit het met die domme (West-Europese!) banken en overheden die miljarden aan die "luie Grieken" hebben uitgeleend of ze überhaupt tot de Eurozone toegelaten hebben?

Daar hoor je dan weer niemand over...

bokkenrijder | 23-01-12 | 11:38

"In normale landen verdwijnen bedrijven en/of personen die het vertikken om taxpoet op te hoesten een hele lange tijd in de gevangenis."

Ach, in 0031 lopen juist de echte criminelen weer vrij rond, maar rij geen 2 km/h te snel of vergeet geen €10 aan belastingen te betalen want dan kom je er ineens achter dat Nederland een linkse politiestaat is waar men alleen maar uitblinkt in het eindeloos rondpompen van belastinggeld en het fiscaal uitknijpen van haar burgers.

Wat is beter? Dunno...

bokkenrijder | 23-01-12 | 11:34

@kapotte_stofzuiger | 23-01-12 | 11:07 | + 1 -
Hihi, ik las ook 'pornoland'. *Naar opticien gaan doet*

Hollander01 | 23-01-12 | 11:34

Nee, nee, nee: niet " totdat het land een grote sterfhuisconstructie is " maar "omdat het land een grote sterfhuisconstructie is"

ole guapa | 23-01-12 | 11:15

@kapotte_stofzuiger | 23-01-12 | 11:07 Inderdaad. Er is daar veel aandacht voor het verneuken van mensen. Van ons, met name.

vraagstaart | 23-01-12 | 11:10

Waar is de toevoeging dat we dus beter geen geld aan griekenland cadeau kunnen doen?

T. Grimbek | 23-01-12 | 11:08

@vraagstaart | 23-01-12 | 11:05
Wat is dat voor link: "www.pornoland.com"?
*bril opzet*

kapotte_stofzuiger | 23-01-12 | 11:07

vraagstaart | 23-01-12 | 11:02
Ja, ik heb de notitie van onze minister Rosenthal al gezien. Samen met JkdJ zitten ze er vuistdiep in.

La Bailaora | 23-01-12 | 11:07

@Absoluut niet waar | 23-01-12 | 11:00 Ze hebben het bewust gedaan. Deze hele ellende was in 1998 al voorspeld; niet voor niets is er in het Verdrag van Maastricht geen clausule opgenomen voor landen die zich niet aan de verplichtingen houden.

"Verplicht" leesvoer: www.pomoland.com/2011/12/boek-de-trage...

vraagstaart | 23-01-12 | 11:05

Absoluut niet waar | 23-01-12 | 11:00
Natuurlijk heeft ie een punt. Morgen gaan we de Italianen en de Spanjaarden, Portugesen en Ieren de schuld geven. De heren in Brussel zijn de lachende derde.

Overal heerst corruptie, e.d. Het monster die dit niet alleen mogelijk maakt maar actief ondersteunt, is het ESM.

La Bailaora | 23-01-12 | 11:05

En wij domme Euro schapen blijven achter de Europese nachtmerrie aanhobbelen, met de wetenschap dat die Grieken ons nooit terug kunnen en nog erger hoeven te betalen.

De schuld moet niet geheel bij de Grieken worden gelegd.
De veroorzakers van de ellende zaten/zitten in Brussel!

deraderendraaien | 23-01-12 | 11:03

@La Bailaora | 23-01-12 | 10:44 Volgende week maandag gaan de Europese regeringsleiders daar "ja" tegen zeggen. Dan is Nederland (en Europa) officieel een slavenstaat geworden.

vraagstaart | 23-01-12 | 11:02

CumGranoSalis | 23-01-12 | 10:19
Hoewel je schijnbaar niet zoveel sympathisanten hier hebt, heb je toch ook wel een punt hoor.

Ben niet vies van het bashen van de Grieken, want ze maken er nu eenmaal structureel een puinhoop van. Je hebt wel gelijk dat het maar wat goed uitkomt dat er weer een zondebok is waar de aandacht op gericht kan worden.

Ik blijf erbij dat de grootste schuldige de EU zelf is door haar onbegrijpelijke honger naar uitbreiding van het `Eu/Euro grondgebied`. Dat ze hierbij haar ogen hebben gesloten voor de risico`s en mogelijke gevolgen, valt alleen hen aan te rekenen. Dat je wordt verneukt kan gebeuren, maar dat je je willens en wetens laat verneuken is onacceptabel. Onbegrijpelijk dat hier niet meer de aandacht op wordt gericht.

Absoluut niet waar | 23-01-12 | 11:00

De kleinste schuldenaar uit het gepubliceerde lijstje heeft een schuld van ongeveer 172.000,- EURO! We praten hier over 4.152 personen. Hoe zit het me de grote bulk aan Grieken, dus die andere 10 miljoen mensen? Stel dat die ook de belasting ontduiken voor zeg max. 10.000, - EURO/jaar, dan hebben we het over een bedrag van 10 miljoen maal 10.000,- EURO = 100 miljard EURO!!!!

Gies van Agt | 23-01-12 | 10:59

@vraagstaart | 23-01-12 | 10:58
Om dat te vermijden ligt er tegenwoordig wat fysiek goud/zilver in huize stofzuiger (naast de normale investering als beleggingsfonds en spaarrekening).

kapotte_stofzuiger | 23-01-12 | 10:59

Sorry. Nog meer nullen: 10.000.000.000.000

vraagstaart | 23-01-12 | 10:59

Schreef ik 10.000? Dat is dus 10.000.000.000

vraagstaart | 23-01-12 | 10:58

Uiteraard is deze tragi-comedie opgevoerd om de banken te redden ten koste van de belastingbetaler (wij).

En dit is nog maar het begin. Volgende maand mogen wij volgens UBS nog eens 10.000 Euro ophoesten (ja, 10 biljoen - u leest het goed) om de banken te redden.

Nog even en een ijsje kost 1000 Euro. Een klein ijsje.

vraagstaart | 23-01-12 | 10:58

@Inferi0r | 23-01-12 | 10:46
Uiteindelijk zijn die 'libertarische' Grieken dus slimmer, geld voor zichzelf en de EU komt wel redden. De nummers 1 t/m 100 op die lijst gaan nu echt niet sidderend van angst afwachten, maar wonen voortaan permanent in hun villa/appartement buiten de EU.
En ja, mensen die geen belasting betalen voor jarenlang opsluiten is net zo'n waanzin als de obsessie met verkeersveiligheid (iedere hardrijder de doodstraf o.i.d.).

kapotte_stofzuiger | 23-01-12 | 10:53

@Mr aarsch | 23-01-12 | 10:16

Beste Aarsch ik neem aan dat je snapt dat al dat geld naar de 1% is gegaan.

Kets22 | 23-01-12 | 10:50

Verkoop de griekse helft van Cyprus!!!

Robbie Rotten | 23-01-12 | 10:48

@scootah rijdert | 23-01-12 | 10:38 Blijkens de laatste peiling vindt minstens 40% van Nederland dat een heel goed systeem, sterker nog, die vinden dat er nog meer afgepakt moet worden van 'de anderen' om hun luie leventje te bekostigen.

witwas | 23-01-12 | 10:46

@kapotte_stofzuiger | 23-01-12 | 10:41
Of gewoon een realist. Als de Grieken nu niet maximaal aan hun overheid betalen, moeten wij het doen. Ongewild, dat wel.

Inferi0r | 23-01-12 | 10:46

4152 personen die verantwoordelijk zijn voor het debacle waar wij als EU nu mee te maken hebben? Valt mij mee. Ik dacht echt dat we het slechts aan een handjevol politici te danken hadden.

Slome Duikelaar | 23-01-12 | 10:45

De Grieken zijn gewoon wat creatiever met het invullen van hun IB formulier dan wij.

Bolesmales | 23-01-12 | 10:42

de Griekse JC de Jager doet het op zijn grieks

fweddy | 23-01-12 | 10:42

Kan ik wel weer gaan roepen dat er geen geld meer heen moet, maar het lijkt wel alsof het kabinet bij een verhoogde weerstand er een paar miljard extra heen smijt...

Tommygunner | 23-01-12 | 10:41

Brusselmans is een ware socialist; maximaal betalen aan de overheid, zodat zij kan zorgen. Niet betalen betekent streng straffen.

kapotte_stofzuiger | 23-01-12 | 10:41

En terecht. Het is van de zotte dat er mensen zijn die vinden dat zij onder bedreiging van geweld hun inkomsten moeten afstaan, maarja dat heet 'sociaal'.

scootah rijdert | 23-01-12 | 10:38

Ik stel voor dat wij hier in Nederland massaal stoppen met het betalen van belasting en dat we de belastingdienst overdragen aan de Grieken.

doenormaal! | 23-01-12 | 10:38

@Absoluut niet waar | 23-01-12 | 10:25

Ook. En ik kan me zo voorstellen dat de flexi*kuch*biliteit qua geldstromen naar eigen zak toe ongelimiteerd is.

Biff Eagleburger | 23-01-12 | 10:34

Nou, dan hoeft er voorlopig geen cent heen.

Heiner | 23-01-12 | 10:34

Ah, hebben ze die Duitser dan eindelijk gevonden?

WirMachenMusik | 23-01-12 | 10:29

Volstrekt helder...

Condominee | 23-01-12 | 10:27

Dacht dat de ollanders daar ook mee gingen doen om met de collectebuidel rond te gaan. Alweer gebakken lucht?

Hölzenbein | 23-01-12 | 10:26

deministerpresident | 23-01-12 | 10:04
Inderdaad, geld blijven geven aan een junk in de hoop dat hij zijn leven betert lijkt mij ook geen valide optie.

crk | 23-01-12 | 10:26

@Biff Eagleburger | 23-01-12 | 10:23
Ook de meest relaxte baan. Je hoeft nergens achteraan klaarblijkelijk. Hier staan ze direct voor je deur, als je eens een keer een aanslag niet op tijd betaald.

plaszak | 23-01-12 | 10:26

Biff Eagleburger | 23-01-12 | 10:23
Lucratief in de zin van een goede verhouding tussen arbeid en inkomsten bedoel je?

Absoluut niet waar | 23-01-12 | 10:25

De meest lucratieve baan in Griekenland moet haast wel belastinginspecteur zijn.

Biff Eagleburger | 23-01-12 | 10:23

Geen creditcards, helemaal nada richting Griekenland meer..

Iedereen pap eten, en belasting betalen!

Da Capone | 23-01-12 | 10:23

Geen creditcards, helemaal nada richting Griekenland meer..

Iedereen pap eten, en belasting betalen!

Da Capone | 23-01-12 | 10:23

@CumGranoSalis | 23-01-12 | 10:19
De Airbus vleugels worden in Wales gemaakt.
Hence the leeks.

Stormageddon | 23-01-12 | 10:22

CumGranoSalis | 23-01-12 | 10:19
Toch niet zo heel vreemd wanneer je ziet dat (o.a.) Griekenland zijn zaken gedurende haar Euro periode nog nooit goed voor elkaar heeft gehad?

Maakt dat Griekenland de grootste schuldige? Dat dan weer niet. Dat zijn die koloniale betweters in Brussel en Den Haag.

Absoluut niet waar | 23-01-12 | 10:22

Aaah gelukkig; het grote Griekenland en Grieken bashen is nog steeds 'happening'.
Hebben we inmiddels ook al de schuld van haarscheurtjes in de vleugels van de A380 hier naartoe geschoven, of ben je dan je Helenistische bliksemafleidertje en zondebokje iets teveel aan het misbruiken??

CumGranoSalis | 23-01-12 | 10:19

Ik vraag me af waarom we eigenlijk militairen in Afghanistan hebben voor een trainingsmissie. We kunnen veel beter een bataljon Nederlandse belastingambtenaren naar Griekenland op trainingsmissie sturen. Lijkt me heel wat rendabeler.

Magnum Force | 23-01-12 | 10:17

Lees net ook al op NU.NL (sorry ik loop wel eens uit de pas) dat het gemiddelde vermogen per NL-staatsslaaf met 12% is afgenomen de afgelopen 2 jaar ... 3x raden waar die poet naartoe is verdampt.

Mr aarsch | 23-01-12 | 10:16

Belasting ontwijken is niet strafbaar, belasting ontduiken wel. Wat wordt hier nu eigenlijk bedoeld?

witwas | 23-01-12 | 10:13

Ze geven de ouzo hier ook al jaren gratis weg in restaurant Athene

Klukkluk | 23-01-12 | 10:12

raoul_203 | 23-01-12 | 10:06 Nee hoor. Ook met een fiscale schuld kun je in gijzeling worden genomen.

zeg maar jansen | 23-01-12 | 10:10

Onbegrijpelijk ook dat de schulden blijkbaar nauwkeurig geregistreerd zijn, maar er nooit iets aan is gedaan..

Absoluut niet waar | 23-01-12 | 10:10

Andersom dag | 23-01-12 | 10:06 Ja, als.

Maar dat doen ze niet. Ze hebben de poet ergens staan waar weinig mensen zicht op hebben en ze gaan in Griekenland gewoon failliet.

zeg maar jansen | 23-01-12 | 10:08

Zo weinig mogelijk belasting betalen is toch een sport ?
Ziet er naar uit dat ze daar in Griekenland erg goed in zijn.
Daar kunnen we nog wat van leren lijkt me.

Kets22 | 23-01-12 | 10:08

Tim Kuik als interim manager sturen? zijn wij gelijk van hem af...

Interpoolbal | 23-01-12 | 10:07

Nou er zit nog flink wat potentie in Griekenland dan als ze gaan betalen.

Andersom dag | 23-01-12 | 10:06

Het is wel duidelijk wie hier de idioot is.
1) Diegene die geen belasting betaalt omdat je weet dat iemand anders de rotzooi wel opruimt.
2) Diegene die nog steeds zo gek is om geld in deze bodemloze put te gooien mét de wetenschap dat er helemaal niets gaat veranderen en je over X jaar weer dezelfde situatie is.

Per direct de geldkraan dicht. Laat Griekenland maar lekker vallen. Ben erg benieuwd of al die horror verhalen dan ook daadwerkelijk uitkomen. Ik geloof er geen reet van.

Absoluut niet waar | 23-01-12 | 10:06

Wtf-lijstje van de week. En de week is nog maar een paar uur oud.

Boerenhoofd | 23-01-12 | 10:06

huh? In de gevangenis als je de taxpoet niet betaald? Dat is alleen met (verkeers) boetes!

raoul_203 | 23-01-12 | 10:06

Dat zou ook eens tijd worden. Dan kunnen ze ook gelijk een deel terugbetalen.

Boerenhoofd | 23-01-12 | 10:05

Stuur Nederlandse belastinginspecteurs naar Souvlakistan, die weten wat uitwringen is.

necrosis | 23-01-12 | 10:05

Vanmorgen hoorde ik zo'n gesponsorde infomercial van de ING op BNR-radio en de "deskundige" vertelde over de feiten waar we de komende periode rekening mee moeten houden. In het rijtje werd het faillisement van Griekenland ook genoemd als zijnde een feit. Het is natuurlijk te gek voor woorden dat dat land nu al afgeschreven is en wij er nog miljarden inpompen. Zo gauw de Grieken officieel failliet zijn stappen ze uit de Euro en hebben zij zelf het minste last van deze hele ellende. ik ben geen econoom maar ik heb het idee dat er een vies spelletje wordt gespeeld

deministerpresident | 23-01-12 | 10:04

In normale landen zou geen inkomstenbelasting worden geheven.

CoJoNes | 23-01-12 | 10:03

Kennen ze daar geen schuldsanering..?

Indates | 23-01-12 | 10:03

Vreemd, als ik belasting zou ontduiken zou het economisch super met me gaan.

wakkere_nederlander | 23-01-12 | 10:02

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland