
Kijk, daarom is het maar goed dat er een PVV is. Want de joodschristelijke Nederlandse autotradities als Opel en Daihatsu zijn in groot gevaar: een tsunami van Skoda's, Trabanten, Zastava's, Zkelters, Dŭwbak's en Lada's overspoelt onze hardwerkende files. Deze vaak met plakband en sisaltouw bij elkaar gehouden eerste generaties wegmisbruikers krijgen bij binnenkomst in Nederland gratis een kentekenbewijs en verdwijnen meestal in de illegaliteit. Terwijl iedereen weet dat het rijden in ouwe Russen en Polen niet zomaar een hobby is maar een (nationaal)socialistische ideologie. En dan is dit nog maar het begin. Wie eenmaal een Skoda heeft, wil er ook een Trabant bij (leer de PVV die Skoda-rijders kennen) dus import uit landen als Moldavië, Wit-Rusland en Oezbekistan zal voor nog meer achterstand en problemen zorgen. Daarom zegt Jhim van Bemmel (met snor, maar dat is puur toeval): "Grenzen
dicht voor Oostblok-blik!". En terecht. Paal, perk, spijker, kop, raak. PVV: voor Hummers, Opel Zafira's, Smart4Four's en Skoda's zonder dubbel kenteken.
Reaguursels
Inloggende meeste oostblokkers die ik zie rijden in een dure audi mercedes bmw vw.begint met kos kwa nol enz.
-weggejorist-
Wat een gelul. Net of de technische staat van auto's een wezenlijke factor bij de verkeersveiligheid is.
Heel veel ongelukken gebeuren door zelfoverschatting, dronkenschap of agressie. Niet omdat er een technisch probleem is.
Geen verstand van auto's & de kosten ervan,het valt me de laatste tijd wel op; dat er(mooie)wagens uit t oostblok rondrijden waaruit ik Arabische muziek hoor. verklaring iemand?
@repulse | 04-05-11 | 14:52
Maar was het hem in dank afgenomen wanneer Wilders zijn gre(e)tigheid had beteugeld?
Dat bedoel ik electoraal gezien.
Het volk is namelijk dom (en niet zomaar dom!) en zeer kort van geheugen.
'Hij doet niks voor ons!' zou het snel klinken. En het gepeupel zou weer teruglopen naar PvdA, CDA en VVD. Zo gaat dat.
Beter een oostblokker dan een Fransoos.
@bertbrussen is de Dacia vergeten... duster...
Beter een oostblokker dan een Fransoos.
@bertbrussen is de Dacia vergeten... duster...
Art Vandelay Ultor | 04-05-11 | 14:44
Stel je voor. Een soldaat rent het strijd veld op om zijn makker te redden die daar gewond ligt. Ook hij wordt neergeschoten, zijn vriend komt dan iets later aan en ziet wat er is gebeurt, het scenario herhaalt zich nog 10 keer. Wanneer de eerste soldaat netjes had gewacht op versterking waren er geen doden geweest, nu is het gehele peloton gesneuveld.
Alle soldaten hebben extreem lovenswaardig gehandeld, hebben hun leven gegeven voor hun kameraden. Alleen als ze wat slimmer waren geweest, hadden ze nu met zijn allen aan het bier gezeten.
Lovenswaardig is dus niet voorruit rennen een situatie in waar je alleen maar kan verliezen, soms moet je je gretigheid beteugelen.
kunt u wellicht ook even aankaarten hoeveel van dergelijke auto's de politie dagelijks ten onrechte aanhoudt, inbeslagneemt en vernietigt, en vooral hoeveel dit de maatschappij kost. ... en hoeveel patserbakken er daardoor niet worden gecontroleerd...
@repulse | 04-05-11 | 14:36
Als Wilders het tactisch had willen spelen, dan had hij de nuttige idioten een paars of een middenkabinet moeten laten formeren.
Dan had hij pas kunnen groeien...
Toch is het wel lovenswaardig dat hij meteen zijn verantwoordelijkheid heeft genomen. Ook al betekent dat dat we over 4 jaar weer een waardeloos compromiskabinet hebben zonder duidelijke signatuur.
Art Vandelay Ultor | 04-05-11 | 14:14
Tactisch gezien was dit een extreem dom kabinet. Zeker als je de scheidslijn in de samenleving legt op links rechts.
Het cda kan alleen maar linkse georiënteerde kiezers verliezen aan de cu of winst halen uit de terugkomst van kiezers die voornamelijk overgelopen zijn naar de pvv.
De vvd kan alleen maar de linker vleugel verliezen aan d66 of de rechterkant versterken met pvv kiezers.
De pvv kan alleen maar verliezen aangezien zij toch medeverantwoordelijk wordt gehouden voor de voortdurende problemen, pvv stemmers zullen dus gedesillusioneerd zijn, niet meer stemmen of stemmen op cda, vvd of de sp.
Geert zijn eerste en grootste fout was het aow standpunt direct inleveren. had hij nooit moeten doen. Niet omdat ik het met dat standpunt eens was, maar op dat punt had hij zijn rug recht kunnen houden, geen verantwoording hoeven te dragen voor dit kabinet en rustig in de zijlijn verder groeien.
Nu is hij verantwoordelijk, moet en zal daar dus ook op worden afgerekend.
de belangrijke zaken zijn weer goed gekozen zie ik
Grenzen dicht voor Hongaarse postorder bruiden!
@repulse | 04-05-11 | 14:01
Wat dat betreft ben ik ook wel weer benieuwd naar wat dit kabinet voor elkaar kan boksen tot en met begin 2015.
Want veel rechtser gaan we niet krijgen met ons versplinterde partijpolitieke stelsel.
@repulse | 04-05-11 | 13:56
Oh zeker, aan het debat blijf ik vrolijk meedoen, daar niet van. Al is het maar om te leren. Het is meer de motivatie om buiten de interwebs m'n handen uit de mouwen te steken op dat gebied wat er steeds meer aan ontbreekt.
Maar goed, genoeg Dr.Phil voor één dag ;)
Art Vandelay Ultor | 04-05-11 | 13:49
We zullen zien, ligt geheel aan de acties van het kabinet die worden gedaan met het goedkeuren van geert.
@ mokum | 04-05-11 | 13:34 | + 0 -
quote: "Ik rij niet voor niets al jaren in een dikke V8 op LPG. En dat sneller, stoerder, comfortabeler en voor minder dan de paupers met hun 20% bijtelling lease Seatjes op die op pindakaas rijden."
Smaken verschillen, ik vind die Amerikanen maar deinende slagschepen en over stoerder kunnen we nog wel een boompje op zetten. Comfortabel is kennelijk je eigen interpretatie om over veiligheid maar te zwijgen of heb je ook ABS, ESP, airbags en moderne kreukelzones op die Yank zitten.
An die ARBEIT | 04-05-11 | 13:49
Niet zo fatalistisch, de gemeenschap groeit, evolueert, vroeger was niet alles beter, maar wisten we gewoon minder. Je kan kiezen om jezelf af te sluiten voor dergelijke invloeden, dan wordt je op een dag wakker in een wereld die je niet kent.
Voor mij is het actief meedoen in het maatschappelijk debat over die evolutie en de richting die wenselijk is een manier om de wereld de manier om daar enigszins een klein beetje invloed op proberen uit te oefenen. Soms doe je dat door sarcasme, soms door kennis over te dragen, maar in mijn geval altijd met plezier.
Groei is onvermijdelijk, alleen de richting kan gestuurd worden door voldoende medestanders te vinden/ creëren.
Daar heeft de PVV toch wel een punt het stikt hier in de buurt van de vervuilende stinkende +25 jaar oude (want geen belasting meer) mercedessen
Alleen dan kom je wel in de buurt van mileu en vervuiling enzo of het daar de PVV om te doen is????
@repulse | 04-05-11 | 13:39
Ik ervaar dat het leven een stuk draaglijker wordt wanneer je af en toe gewoon je dove oor richting alle sores draait. Zalig zijn de armen van geest en dat soort meuk.
Het is wat mij betreft gelijk aan filosofische gedachten op het vlak van kwantum-fysica of het ontstaan van alles. Leuke stof om bij stil te staan, maar zo groots en onoverzichtelijk dat wij als individu er toch nooit grip op zullen krijgen. Zo is het ook in de politiek, het meeste wordt bepaald op niveau's waar wij toch geen weet van hebben. Wij kunnen slechts gissen naar de ware bedoelingen van onze regenten.
Vandaar mijn vermoeidheid ook wat dit onderwerp aangaat. Maar goed, we strompelen gewoon verder. Wat moet je anders?
@repulse | 04-05-11 | 13:46
Goedver, dat plan om D66 naar de kleauten te helpen heeft mijn interesse wel enorm gewekt!
Art Vandelay Ultor | 04-05-11 | 13:35
Welke partij zal ik pas kiezen wanneer we richting nieuwe verkiezingen gaan, alleen de christelijke partijen maken absoluut geen kans.
D66 zou kunnen, een van de manieren om een bedrijf of beweging naar de kleaute te helpen is hem sneller laten groeien als de basis aan kan. d66 richting de 30 zetels helpen, 1 a 2 jaar ellende ervan en dan de complete verdwijning van peggolt uit de politiek. Het is een optie.
Geert moet niet teveel denken dat hij een afgebakend deel van de kiezers heeft aangezien hij het monopolie heeft op anti immigratie.
Het probleem lost zich binnen een jaar op bij de eerste de beste APK, verder mag je je afvragen of het financieel interessant is om auto uit het Oostblok op te halen. Het is toch een hele tocht en hier kun je ook wel auto's kopen voor weinig.
An die ARBEIT | 04-05-11 | 13:30
Bij alles wat je doet je best doen, kritisch blijven, voornamelijk op jezelf en de motieven die je voor jezelf formuleert zijn wat mij betreft de beste garanties dat je dingen misschien niet perfect hebt gedaan, niet alles precies goed hebt gedaan, maar daar wel een goede argumentatie bij kan geven over het waarom je bepaalde keuzes hebt gemaakt.
Iedere stelling en mening die ik deponeer is eerst uitgebreid bekritiseerd door mijzelf. Een van de redenen dat ik behoorlijk zelfverzekerd ze neer kan pletteren is omdat ik ze zelf al tot in het absurde in twijfel heb getrokken.
@Hölzenbein | 04-05-11 | 13:35
Nee hoor ben gestopt om in te gaan op trollen.
@reageerbuis | 04-05-11 | 13:34
Is dat zo? Vertel...
@repulse | 04-05-11 | 13:33
Maar welke partij?
Ik zie naast de PVV geen enkele partij die ik mijn stem ook maar zou willen geven (heel misschien de VVD, héél misschien).
En PVV stemmen doe ik al niet voor m'n plezier.
@repulse | 04-05-11 | 13:33
Hear hear, daar sluit ik me volledig bij aan.
NL is al jaaaaren het afvalputje voor autowrakken uit het buitenland. Waar in elk normaal land het duurder wordt om ouwe wrakken op de weg te houden, moedigen we dit hier aan met graties wegenbelasting & 200 euro per jaar verzekeringen.
Ik rij niet voor niets al jaren in een dikke V8 op LPG. En dat sneller, stoerder, comfortabeler en voor minder dan de paupers met hun 20% bijtelling lease Seatjes op die op pindakaas rijden.
En de RDW, daar kunnen we kort over zijn: weer zo een bolwerk waar mensen voor mini loontjes beslissingen mogen nemen met zwaarwegende financiële gevolgen... wat denk je dat er in dat spanningsveld gebeurt?
Het grapje van '(nationaal)socialistische' kennen we onderhand wel meneer Brussen. Schept alleen maar verdere verwarring.
@Hölzenbein | 04-05-11 | 13:30
Lopen er ook lui van jouw nivo rond? Dat is pas zielig en verontrustend.
Art Vandelay Ultor | 04-05-11 | 13:23
Nu aangeven wat er verkeerd gaat, daar kunnen wilders en rutte op reageren. Aanspreken op de verwachtingen die er van hun kant zijn gewekt bij de burgerT. Laat ze maar uitleggen waarom ze bepaalde zaken niet voor elkaar krijgen.
Ik kan je wel verzekeren dat in het geval dat rutte en wilders niet beter hun best gaan doen om het openbaar bestuur beter te organiseren, faalhazen er uit te flikkeren en nieuwe bestuurders voor een veel lager salaris te installeren. Mijn comments tegen de pvv en vvd staad harder zullen worden en mijn stem uiteindelijk ook bij een andere partij terecht zal komen.
Wilders heeft mijn stem gekregen omdat hij aangaf de problemen te zien en er iets aan wilde doen.
Dat betekend dus ook dat hij er iets aan zal moeten gaan doen. Beginnend bij de toplagen, de groot zakkenvullers uit de overheid en semi overheid. Niet doen? ook goed, maar dan zal ik mijzelf een net zo felle tegenstander tonen als dat ik al jaren medestander was.
Voordeel dat ie niet nog eens gestolen wordt ;)
@repulse | 04-05-11 | 13:24
Kijk, mdaar heb ik moeite mee.
Kiezen tussen realistisch blijven, je niet te sappel te maken om zaken die toch geen keer nemen en niet op te geven wanneer zaken moeilijk worden is een lastige afweging.
Helemaal aangezien je achteraf pas weet welke van de twee je mee bezig was ;)
Een tsunami van niet zo intelligente en oerlelijke PVV'ers (met of zonder snor), daar maak ik mij zorgen om.
@An die ARBEIT | 04-05-11 | 13:26
Neen.
@An die ARBEIT | 04-05-11 | 13:27
Neen.
@Art Vandelay Ultor | 04-05-11 | 13:24
Wat dacht je van een baan zoeken ;)?
@Art Vandelay Ultor | 04-05-11 | 13:23
Dat is toch gewoon er op getekend met eye-liner?
@Art Vandelay Ultor | 04-05-11 | 13:20
Inderdaad, de enige en juiste conclusie.
An die ARBEIT | 04-05-11 | 13:22
Zodat je later niet hoeft te zeggen "ich habe es nicht gewust" maar kan zeggen dat je binnen de mogelijkheden die je had, je best hebt gedaan om het tij tijdig te keren.
@An die ARBEIT | 04-05-11 | 13:22
Waar moet ik me anders druk om maken?
Voetbal en politiek, meer heb ik niet.
@An die ARBEIT | 04-05-11 | 13:21
Bril nodig?
@repulse | 04-05-11 | 13:17
Ik wil het nog wel een jaar geven... tegen beter weten in.
Er verandert hier gewoon helemaal niets. Daar kun je moedeloos van worden, maar ik neig steeds meer naar apathisch.
@Art Vandelay Ultor | 04-05-11 | 13:06
Waar maken we ons dan nog druk om Art?
Onze stem, mening en wensen doen er toch niet toe. What's the use?
@Art Vandelay Ultor | 04-05-11 | 13:07
Die heeft helemaal geen snor...
@Schlomo De Peaumeaux | 04-05-11 | 13:18
Ghe, ik denk dat de mannen van GS zich verre van de polletiek willen houden.
Geef ze eens ongelijk. Politiek maakt alles kapodt en GS zorgt voor het brood op tafel.
En de Audi op de oprit.
Er rijdt inderdaad verschrikkelijk veel discutabel spul rond uit het voormalig oostblok. De standaard voor onderhoud ligt daar flink lager terwijl die van alcoholconsumptie wat hoger ligt. Duidelijk een ander referentiekader dan het onze en daar mag best over nagedacht worden.
@Ivoren Toren | 04-05-11 | 13:04
Interessant. Heb je daar ook een linkje van?
repulse | 04-05-11 | 13:17
Eens. Zie ook 13:05.
En zoals gewoonlijk verschuilt het ministerie zich weer achter "Brussel".
Wordt het geen tijd om uit die europese wanorde te stappen en weer zelf in ons eigen land de dienst uit te maken. Maar ja, dat scheelt natuurlijk weer een hele hoop leuke baantjes voor onze beroeps politici.
@Art Vandelay Ultor | 04-05-11 | 13:09
Dat is bijzonder spijtig. Gezien het feit dat er genoeg goed opgeleide, realistisch denkende jonge mensen zijn, die dit land gezien de huidige status, absoluut vooruit kunnen helpen.
Wellicht dat er een mogelijkheid bestaat een politieke partij op te richten met de naam GeenStijl?
Ik doe wel mee :)
Art Vandelay Ultor | 04-05-11 | 13:01
Tja, hij is in ieder geval niet op de goede weg. Het gedogen heeft blijkbaar zijn handen op zijn rug gebonden wat betreft de thema's die wel belangrijk zijn voor zijn kiezers.
Hij zal moeten gaan kiezen of hij rutte het vuur aan de schenen gaat leggen omtrent zaken van het falende bestuur of blijven gedogen van de bestaande puinhoop.
Laat alles maar ploffen.
@Superior Bastard | 04-05-11 | 13:05
Yup, hopen dat er weer frisse gezichten opstaan die dit gevoel in de samenleving wel correct weten te benoemen en aan te pakken. Of dat Wilders z'n zaken op orde krijgt.
Wie ist mir egal, als het maar gebeurt.
De PVV heeft dringend behoefte aan capabele mensen...
@buitenstebuiten | 04-05-11 | 13:03
We can only guess. Ik ben nog tijdenlang naïef genoeg geweest om te geloven dat het allemaal niet zo'n vaart zou lopen...
Art Vandelay Ultor | 04-05-11 | 13:09
Duidelijk.
Ik weet het wel, denk ik.
@Haragha | 04-05-11 | 13:00
Maar voor een auto van voor 2005 geldt toch het kenteken, niet het bouwjaar.
Auto's na 2005 moeten zelfs pas na 4 jaar gekeurd worden.
Als ik het goed begrepen heb zou je dus nu een wrak kunnen importeren, kenteken aanvragen en dan kan je er 4 jaar gewoon mee rijden.
Dat hij verzekerd moet zijn klopt wel maar ik wil de oostblokkers de kost niet geven die daar lak aan hebben.
Als "opvang in eigen regio" voor mensen geldt, moet het zeker ook gelden voor kut-auto's.
Weet je wat? We heffen de PVV op en alles is weer terug bij het oude "vertrouwde". Scheelt een boel kamervragen en dan kan iedereen weer lekker indutten. En ach, waar maken we ons druk om. De EU bepaalt voor ons wat goed voor ons is en wat we daar aan mogen bijdragen. Verkiezingen prima maar wel binnen de kaders. Nieuwe wetgeving maken? Prima maar wel binnen de kaders want daar hebben we met z'n allen voor gekozen en getekend. Oh wacht...
Wat ik veel erger vind is dat er blijkbaar behoefte is in Nederland aan spotgoedkope auto's. Vroeger gingen die dingen naar Polen. Nu stuurt polen zijn wrakken naar ons! Gezien de ontwikkelingen op de huizenmarkt, zie ik vanuit polen ook in die richting een oplossing komen.
@Superior Bastard | 04-05-11 | 13:08
Uit betrouwbare bron weet ik dat jonge en enthousiaste honden niet welkom schijnen te zijn.
Ik weet niet of dat per se te maken heeft met een gebrek aan ervaring of met een teveel aan onafhankelijk intellect...
Art Vandelay Ultor | 04-05-11 | 13:03
Aangezien Geert een fervent GS lezer is had ik al lang verwacht dat hij contact met je op had genomen. Vooral gezien het feit dat hij nu omringd wordt door een paar dorpsgekken, een houwdegen en een fanaat.
@An die ARBEIT | 04-05-11 | 13:02
John Waters.
ZKH EénOog | 04-05-11 | 12:57
Dan nog is er de gewone verkeerswetgeving, ook al ben je apk gekeurd of is je auto niet apk plichtig kun je nog steeds bekeuringen krijgen voor onveilige zaken aan of in je auto.
Er zijn dus meer als genoeg middelen om "wrakken" van de weg te krijgen en te houden. Meer regelgeving alleen maar om burgertje te pesten en om te maskeren dat justitie niet in staat is om de huidige regelgeving te handhaven is wat mij betreft niet gewenst.
De samenleving betaalt miljoenen aan topsalarissen voor topbestuurders die eigenlijk alleen maar topfaalhazen zijn. De schade die de maatschappij hiervan ondervind overstijgt vele malen de gevaren van een handvol auto's die eigenlijk niet op de weg zouden moeten zijn.
@An die ARBEIT | 04-05-11 | 13:03
Ik denk niet dat het allemaal zoveel uitmaakt.
De politiek kan de economie toch niet sturen, want daarvoor zijn we een veel te nietszeggend landje. De EU zal grotendeels buitenspel moeten worden gezet als we echt iets willen bereiken op andere terreinen.
Daarnaast gebeurt er hier toch geen reedt. Niets linksom en niets rechtsom. Dat zal pas veranderen bij duidelijke machtsblokken enerzijds of anderszijds.
Dus een duidelijk linkse regering of een regering van VVD en PVV.
An die ARBEIT | 04-05-11 | 12:59
Het effect bij de kiezer zal straks ook merkbaar zijn als mijnheer de blanke tokkie ontdekt dat zijn marokkaanse buurman nog steeds van zijn uitkering geniet en nog niet op het vliegtuig naar het Rif is gezet, er niet op iedere straathoek 3 agenten staan en we keurig ontwilkkelingshulp blijven geven en oorlogje gaan spelen in Afghanistan.
Maar o wee als hij zijn pitt bull een welverdiende trap onder zijn reedt geeft.
Wat De Telegraaf er niet bij vertelt, en BertBrussen ook niet, is dat deze autowrakken heel vaak misbruikt worden voor verzekeringsfraude. Het gros is binnen een paar weken zogenaamd betrokken bij een ongeluk waarbij de auto total loss verklaard wordt. De PVV heeft wederom gewoon een punt. Maar ja, PVV bashen is zoveel leuker...
Ik rijdt bij tijd en wijlen ook een illegaal ingevoerde jonge Poolse. Moet ik die dan ook bij de RDW aanmelden?
@An die ARBEIT | 04-05-11 | 13:00
En de overname van TMG zal er niets mee te maken hebben he?
#omgcomplot!
Sie haben recht, diese Unterwagens müssen wir mit ein zug deportieren nach demontierungslagern.
Een beetje gelijk hebben ze wel, dat schroot is levensgevaarlijk op de weg.
@Superior Bastard | 04-05-11 | 12:59
Ik moest maar eens geld gaan vragen daarvoor bij het PVV-Politbureau.
@Art Vandelay Ultor | 04-05-11 | 13:01
Maar wie heeft daar baat bij, buiten de VVD?
Wij, het volk, in ieder geval niet.
Vergeet de Toyota Aygo, de citroën C1 en de Peugeot 101 niet.
Komen allemaal uit dezelfde fabriek in Tjechië.
Trouwens, Skoda is 100% Volkswagen, alleen goedkoper. Voor het echte volk dus.
@Superior Bastard | 04-05-11 | 12:59
Art heeft een gek snorretje....
@An die ARBEIT | 04-05-11 | 12:59
Ik heb eigenlijk wel zin in nieuwe verkiezingen. Politiek is toch een farce.
Ik was hier nog nooit zo in m'n element als tijdens de opmaat naar de verkiezingen van vorig jaar.
Opnieuw! De stekker mag eruit wanneer er - zelfs met de SGP - geen meerderheid is in de EK.
@ pollodepiemel | 04-05-11 | 12:59
Over de pvv.
Dus hou het een beetje positief, wil je.
@buitenstebuiten | 04-05-11 | 12:55
Ik kots bijna bij het typen, maar het begint steeds meer op de panelen bij de Televaag te lijken ;)
Zal wel een grotere doelgroep zijn....
@vraagstaart | 04-05-11 | 12:55
Als hij kan rijden, dan is het goed.
Ziet er trouwens uit als mijn eerste auto.
Wist al niet waar die gebleven was.
@Che_cuevara | 04-05-11 | 12:56
Nee, juist niet.
Het zijn 2 verschillende dingen. Kenteken en APK.
De RDW mag niet weigeren om een auto in NL in te voeren indien het echt een wrak is.
De RDW mag ook niet meer keuren.
Daarnaast heb je nog de APK Keuring en deze is verplicht voor auto's van voor 2005. En als je niet door de keuring komt dan mag je je auto alsnog niet rijden, ook al heb je een NL kenteken.
@Detlev Tarnowitz | 04-05-11 | 12:56
Jawohl!!
Art Vandelay Ultor | 04-05-11 | 12:55
*betrapt kijkt*
Jij bent degene die me doet beseffen dat de woorden pvv, stemmers en intellect ook wel eens samen in één zin gebruikt kunnen worden.
@Art Vandelay Ultor | 04-05-11 | 12:55
Dit alleen zeer zeker niet, maar ik ben regelmatig teleurgesteld sinds de TK2010, daar hebben we eerder ook over gehad.
Het momentum is er uit bij de PVV. Zonder dat momentum lijkt het me sterk dat die bende kreupele ezels met assistentie van slechts enkele capabele werkpaarden het voor elkaar krijgen de kar de heuvel op te krijgen.
Gaat dit over vrouwen of auto's?
@vraagstaart | 04-05-11 | 12:55
Waarom nou airco inbouwen als het anders kan. :D
@repulse | 04-05-11 | 12:47
Alleen als de auto al APK plichtig is. En in tegenstelling tot in NL, zijn ze in andere landen gemiddeld iets minder zuinig op hun auto, zijn de landen, en dus gemiddeld gereden afstanden wat groter, en is het risico op een wrak van onder de vier jaar oud zeker niet uit te sluiten.
@Haragha | 04-05-11 | 12:16
Dan moet je het artikel eens lezen. Wordt er een hoop duidelijker.
@vraagstaart | 04-05-11 | 12:53
Bring it on B-)
Misschien dat ik Hölzie nog wel inhaal *proest*.
Wollt ihr den totalen APK?!
@Superior Bastard | 04-05-11 | 12:49
Dat lieg je, dat 'hate to say' ;)
@An die ARBEIT | 04-05-11 | 12:50
Je moet je verwachtingspatroon gewoon erg laag blijven stellen.
Of is dit al genoeg om je afkerig te maken van de Pee Fau Fau? Denk het niet.
En waar gaat het nou eigenlijk over: 2.bp.blogspot.com/-PrK-ntY3FQk/Tb3bnoM...
Vanavond bij Pauw en Witteman dus. We hebben weer iets over Die PVV.
@An die ARBEIT | 04-05-11 | 12:43
Klopt.
Vroegah, toen er nog geen kudo's uitgedeeld konden worden werd er nog een discussie gevoerd op niveau.
Nu zie je hoeveel mensen anoniem het niet met je eens zijn maar daar niets over willen zeggen.
Het begint en beetje Dumpert te lijken hier. Meer ongenuanceerde inhoudsloze reacties.
Linkse grappen over een snor? Slaat werkelijk weer nergens op Bertje..
@ZKH EénOog | 04-05-11 | 12:41
Ik heb moeite met de zin:
"Voor alle personenauto's en lichte bedrijfswagens die vóór 1 januari 2005 op de weg zijn toegelaten..."
www.apk.nl/keuringsfrequentie/#
Betekent dit de kenteken uitgifte of de bouwjaar van de auto.
Ik mag hopen het tweede.
@An die ARBEIT | 04-05-11 | 12:49 je kunt niet zeggen dat je klaagzang geen effect heeft gehad. En ja, van mij heb je ze ook ;-)
Eigen roestblikken eerst!
Pa Cartwright | 04-05-11 | 12:50
Vast in het lichte genre..
Hé, ik heb nog ergens een Wartburg staan, handen af makker.
@Superior Bastard | 04-05-11 | 12:49
Als je goed hebt opgelet ben ik al een tijdje minder actief hier. Maar goed, gelijk heb je. Andie, koppige Duitser hè...
@ Superior Bastard | 04-05-11 | 12:47 |
Jhim was actief muziekbranche. Wellicht is het zijn artiestennaam.
@repulse | 04-05-11 | 12:45
Waarvoor dank, dan toch maar ;)
An die ARBEIT | 04-05-11 | 12:43
Nu pas hè? Hate to say "I told you so".
Of gewoon op de trein zetten naar het oosten. En bij aankomst eerst door de 'wasstraat'.
Net of Jhim zo'n joods-christelijke naam is.
ZKH EénOog | 04-05-11 | 12:41
Dat gaat over de uitgifte van het kenteken, iedere auto heeft gewoon automatisch recht op een kenteken ongeacht of er apk op zit. Daarna krijg je de apk keuring om te kijken of die auto ook echt de weg op mag.
Altijd maar kritiek op onze Geert en zijn PVV makkers.
Dat stoort me. Olé!
@Petrus de Rewa | 04-05-11 | 12:38 Je heb gelijk.... iig is-ie niet gestolen, ik heb het verkeerde kenteken ingetypt bij de RDW *schaamrood*
An die ARBEIT | 04-05-11 | 12:43
2 plusjes van mij gehad :)
Het gaat met name om oldtimers die geïmporteerd worden, geen wegenbelasting, zwaar vervuilend en twee jaar geldige apk. Auto's in het buitenland worden veel langer rijdend gehouden als in nederland, auto's na 1987 gebouwd kunnen geen oldtimer meer worden dus om die markt definitief af te sluiten kun je de import stil leggen. In spreek taal heb je het dan over auto's die met plakband bij elkaar worden gehouden, maar het komt gewoon neer op het nog meer inperken van vrije keuze voor iedere nederlander.
weer een minpuntje geert, ik zou mijn aandacht eerst richten op de falende overheid en pas daarna weer verder gaan met de burgerT verder uitmelken en inperken.
@buitenstebuiten | 04-05-11 | 12:38
Dat saldo zal me gestolen worden, stoor me alleen aan het alsmaar zakkende niveau hier in de panelen ;)
Elk stukje kritiek op de PVV of Wilders wordt steevast negatief gejureerd. Kenmerkend voor het soort kuddegedrag dat hier steeds meer de overtoon voert. En dat stoort me.
Begrijp ik nu goed dat ze zich zorgen maken over het niet hoeven keuren van een import auto bij het uitgeven van een kenteken, maar dat het niet hoeven hebben van een APK keuring eigenlijk pas echt een rol speelt bij auto's jonger dan 2005?
Hoeveel auto's kennen jullie dan uit 2005 die zonder plakband uit elkaar vallen?
RT @PaCartwright: Olé! Olé! Olé! Geert heerscht. En z'n kornuiten ook.
@Haragha | 04-05-11 | 12:32
Ja maar, mijn beste, die keuring komt er dus niet. Lees het originele artikel: op last van Brussel, mag NL niet meer zelfs beslissen die wagens van binnen Europa eerst te keuren, alvorens ze toe te laten op de weg.
En aangezien Nederland een van de veiligste verkeerslanden schijnt te zijn, komt dit geheel ten nadele van ons. Zoals wel vaker gebeurt met Europese besluiten.
Olé! Olé! Olé!
Geert heerscht. En z'n kornuiten ook.
@fjellfrass | 04-05-11 | 12:38
Ze zijn in hun eigen land gewend om over fietsers heen te rijden. Ongelogen, ik heb er ervaring mee.
Een ander (echt) probleem is het grote aantal Oost-Europese autowrakken op parkeerplaatsen in Nederland, die niemand wil opruimen of wil betalen voor het verwijderen ervan.
De snorren lukken steeds beter, hulde GS!
Ho ho - niets ten nadele van de Skoda, een budget-Volkswagen! (volg de Skoda rijder...)
Een davidster op oostblokblik is een goed begin.
@An die ARBEIT | 04-05-11 | 12:31
Gedraagt u zich nou als een kudo-geyle-reaguurder met boosheid jegens andere reguurders die een -1tje aan u gaven.
Dan krijg u van mij een +1tje, ASTU.
Want het is inderdaad waar wat je zegt. Af en toe komen er super ideeën van Wilders en co, maar sommige zijn de idioot voor worden. Al met al is het maar goed dat ze er zijn.
@Art Vandelay Ultor | 04-05-11 | 12:35
Vooral jij ja ;) Arty-farty Twittermatti
@vraagstaart | 04-05-11 | 12:23
Dacht je dat? In die auto zit een Albaneese mafiees op thuisvakantie. Zelfde in 050: ze kwamen in aftandse wrakken en vertrokken in BMW's met Nederlandse kentekens. Op hun eigen naam, dat wel.
Die gasten rijden ook stuk voor stuk levensgevaarlijk.
En fietsers zijn ze al helemaal niet gewend.
Hé, is dat geen nieuw idee voor GeenStijl?
Politieke luchtballonnen Busten? Zoals op MythBusters?
Misschien gaan politici wel eerst nadenken voordat ze iets zeggen ipv een 'van Bemmeltje' te doen.
Gewoon goedkoop inspelen op de zorgen die men heeft over het steeds groter wordende aantal Polen in Nederland dus.
Olé! Geert is de heiland! Alles wat ze doen is toch wel leuk.
Wees blij dat de polen er een normaal kenteken op plakken in plaats van een kenteken die ze gevonden hebben...
@mocroflavour | 04-05-11 | 12:31 Het zou al stukken schelen als je eerst het originele artikel leest.
De bloeiende Marokkaanse automobielindustrie wordt hiermee echt niet benadeeld en de stroom van Mercedessen met een miljoen kilometers op het klokje naar het zuiden wordt ook niet negatief beïnvloed ;-)
Dus BUSTED!!!
Ik denk dat auto's waar de carrosserie met plakband aan elkaar worden gehouden niet door de RDW-keuring komen.
In ieder geval zeker niet tijdens de APK keuring, dus mag die auto niet op de weg rijden ook al heeft hij een NL kenteken.
www.apk.nl/keuring/carrosserie/
Godver, het percentage blindvolgende randdebielen hier wordt ook steeds hoger.
#PVV olé! Geert is de heiland! Alles wat ze doen is toch wel leuk.
#treurnis.
Toch een verschil met België. Zonder verzekering krijg je daar geen kenteken. En als je niet komt opdagen voor de verplichte jaarlijkse keuring sta je gesignaleerd en komt de politie aan de deur. Waterdicht systeem.
Maar waarschijnlijk te eenvoudig voor Nederland.
Europa wil het dus moet het. Neuq uw verkeersveiligheid.
Kijk, daarom is het maar goed dat er een PVV is. Want de joodschristelijke Nederlandse autotradities als Opel en Daihatsu zijn in groot gevaar:
En dan zijn er nog mensen die zeggen dat de PVV populistisch is.
Heeft een droom over de overheid die zich met kerntaken bezig gaat houden.
Zolang kosten noch moeite worden gespaard om menselijk wrakhout uit alle windstreken hier liefdevol op te vangen, lijkt het me niet meer dan redelijk om dat ook met autowrakken te doen.
We zijn niet voor niets het afvoerputje van de wereld.
Ik zit veel op de weg, zowel in Nederland als België maar het is mij nog niet opgevallen dat er 'oost europese wrakken' in grote aantallen de weg 'bevolken'.... het zal dus wel een beetje meevallen denk ik.
@NoMinister | 04-05-11 | 12:25 Ja, dat is zo. Wat ik me dan afvraag: als dàt zo is, kunnen ze toch beter met hun originele Poolse of Tadzikische platen blijven rijden? Scheelt ook nog in de boetes, bij flitsen gaan ze vrijuit.
[geert-modus]
He Dzjim, het is de schuld van Brussel.
Zeg dat er nou bij. Niet vergeten hoor.
[/ geert-modus]
*gaat DAF 66 Marathon 1300 uit de kelder halen
-weggejorist-
vraagstaart | 04-05-11 | 12:23
Nog even en de oorspronkelijke eigenaar kan de boetes betalen...
@An die ARBEIT | 04-05-11 | 12:19
-6 inmiddels ;-) ... en inderdaad, de APK regelt het. Niks aan de hand dus.
vraagstaart | 04-05-11 | 12:17
Misschien rijden ze dan wel onverzekerd en zonder APK rond?
Als ze gepakt worden, zijn ze een barrel kwijt, als ze al gepakt worden. Ze kunnen immers altijd weer weg naar hun land van het niet-NL-paspoort.
Problemen vermijden is beter dan bestrijden denk ik dan.
Trabant + veel!
Veel erger vind ik dit: gestolen Nederlandse auto's die in prachtige plaatsen als Tirana gewoon rondrijden, met de originele kentekenplaten er gewoon nog op.
yfrog.com/h3r83aaj
(met dank aan Woefdrammer)
Zou het kunnen dat de vader van mijnheer van Bemmel toen hij zijn geboorte ging aangeven iets te diep in het glaasje heeft gekeken, of ben ik de enige die zich iedere keer weer verbaast over de 'h' in 'Jhim'?
Dat Wlodeks wrak een kenteken krijgt, betekent natuurlijk nog niet dat-ie rijdend het RDW terrein af kan zonder APK, Jhimbo.
Misschien als het wat duidelijker uitgelegd wordt.
@vraagstaart | 04-05-11 | 12:17
Precies, hete lucht dus dit voorstel.
Maar toch staat m'n fipo op -4 ;)
Ik snap heel goed dat ze de strijd tegen de moslimtsunami in de koelkast hebben gezet voor dit megaprobleem.
En dan nog: zonder APK kun je wel een kenteken hebben maar je krijgt een oud wrak nooit zonder meer in de verzekering.
@Steilloos ten Onder | 04-05-11 | 12:16
Zie @Haragha | 04-05-11 | 12:16
@joris van dienst
Je weet wat je te doen staat, kut dubbelposts.
Anders maak je je even druk om belangrijker zaken.
Eigen auto's eerst dus!
Het ligt iets genuanceerder: iedere rijdende auto die in de EU al eens op de weg is toegelaten moet een NL kenteken krijgen als daarom gevraagd wordt. De vroegere technische keuring (APK) voor die auto's bestaat niet meer.
Ergens maar gelukkig ook, wat veel mensen die ooit een prima auto uit bijvoorbeeld Duitsland hebben ingevoerd kunnen beamen. Je auto afgekeurd omdat er een derde remlicht op zat, nog niet bekend in NL en dus je auto niet toegelaten. Dat soort onzin.
@An die ARBEIT | 04-05-11 | 12:14
Wat is hier mis mee dan?
Waar gaat dit over? Zoals de auto niet APK-Gekeurd is dan mag hij in feite niet de weg op en als het een NL kenteken heeft moet hij nog verplicht verzekerd zijn.
Wat is dit?
Jezus Christus, hoe vreemd dat zowel de beste als de meest belachelijke ideeën in politiek Den Haag bij de zelfde partij vandaan komen.
Meneer Wilders, wilt u uw stukje van de kamer even opruimen? Dank u.
REAGEER OOK