Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

FREE MATTHIJS VAN NIEUWKERK!

matthijschegueverravannieuwkerk.jpgVergeet het torenhoge salaris. Vergeet de vijf dagen per week op primetime televisie. Vergeet de mogelijkheid unieke talenten te ontplooien. Vergeet de stagiairesletjes die zich druipend van geilheid voor zijn voeten werpen. Vergeet de ontmoetingen met de groten der aarde BN'ers. De Wereld Draait Door is een hel en vreet aan de ziel van Matthijs van Nieuwkerk! Nee wacht, hij zei het anders. "Ik vond het blijkbaar interessant dat wildvreemden me hartstikke goed vonden. Totdat je merkt dat al die wildvreemden een vrolijke gevangenis vormen, een gevangenis die aandacht heet." Snotterend in de boezem van LINDA gooit Matthijs al die opgekropte emoties eruit. Lees die ontroerende huilbui. De Nelson Mandela van de Nederlandse TV zit vast op het Robbeneiland dat aandacht heet. Zeg dat het niet waar is! En dat grote offer brengt hij voor u en u alleen. Matthijs van Nieuwkerk sterft elke doordeweekse avond een sociale dood, opdat u vermaakt kunt worden. Met als gevolg dat Matthijs alleen nog gelukkig is in het buitenland, waar hij gewoon ouderwets genegeerd wordt. Net als vroeger. Een gevangenis van aandacht, Matthijs van Nieuwkerk zit er in. Vergeef het ons, Matthijs, want wij weten niet wat wij doen. Fictie en werkelijkheid lopen door elkaar heen, waardoor we niet snappen dat we op TV wel naar je moeten kijken, maar in het openbaar niet. Het spijt ons. Laat ons het goed maken. FREE MATTHIJS VAN NIEUWKERK! En ontsla hem van zijn taak als presentator. FREE MATTHIJS VAN NIEUWKERK! En kijk nooit meer naar zijn programma's. FREE MATTHIJS VAN NIEUWKERK! En behandel hem gewoon alsof hij een de eerste de beste ondankbare hond is. FREE MATTHIJS VAN NIEUWKERK! En zorg dat niemand hem ooit meer aandacht geeft. FREEDOMMMMMMMMM!

Reaguursels

Inloggen

Hij kan zich altijd nog ziek melden.
Heeft hij in het verleden al bewezen.

Titia Heidekonijn | 07-01-11 | 10:53

Wat zielige reacties, Matthijs is de beste presentator op de nederlandse tv, beter dan de pownews wezel.

snoorhoff | 06-01-11 | 17:58

-weggejorist-

Hu Jintao | 06-01-11 | 16:18

-weggejorist-

Hu Jintao | 06-01-11 | 16:10

-weggejorist-

101737 | 06-01-11 | 15:06

Hij denkt en praat snel en daardoor luistert hij 'langzaam'.

Mokumse Jopie Loos | 06-01-11 | 12:59

Free Matthijs vooral van 4 ton aan belastingcenten!

lanex | 06-01-11 | 11:01

Kunnen we dan niet meteen Paul de Leeuw loslaten?
Daarmee wordt niet Paultje zelf, maar vooral ook tv-kijkend Nederland bevrijd.

bitterpete | 06-01-11 | 10:28

Zielig voor het klapvee wat de instructie heeft gekregen om hem na te doen.
Hilarische kijkteevee. Lachen als hij lacht. Boos kijken als hij boos kijkt.
En rijpere vrouwen die met hun benen wijd aangeven dat ze ontvankelijk voor hem zijn. DWDD is prachtige teevee om het klapvee te bestuderen.

Kamervraag | 06-01-11 | 10:18

En waarom word ik weggejorist als ik zeg dat ik die gozer de meest talentloze graaiende lul vind die ik ooit gezien heb? Heb ik iemands verloofde beledigd?

BraterEnWood | 06-01-11 | 09:26

"Suicide is painless, and it brings out many changes....."

mrXL | 06-01-11 | 08:43

Ach jezus mathijs draait door ach wat zielig en dat voor 400.000 euro per jaar. Gelukkig ben ik onverschillig.

idopane | 06-01-11 | 08:39

@ postbus51 | 06-01-11 | 05:42
Vergeet niet die aanstellerig hakkelende kirrende nicht met dat protserige
doublé horloge dat hij met suikerfeest van zijn algerijnsche reedtkietelaar hep gekregen.

Geheimrat Schultz | 06-01-11 | 07:26

Het word tijd om te stoppen met dit progamma, zijn we eindelijk ook van die azijn fles Jan Mulder af.

postbus51 | 06-01-11 | 05:42

Ooohhh er is een link.

* op de roze 'Lees' klik *

fuckjargon | 06-01-11 | 02:42

Ok, heb het artikel gelezen en snap er geen sok van. Maar, toevallig of niet, ik heb dan ook net naar een David Lynch film gekeken (Lost Highway).
Realiteit is enigszins afhankelijk van de perceptie die ik, of beter gezegd, mijn hoofd creëert op dit moment, al dan niet beïnvloedt door arcohol en/of David. Met andere woorden, mijn perceptie van de realiteit.
Die is sowieso niet meetbaar met de absolute werkelijkheid, mocht deze al absoluut zijn in the first place. Wat was de vraag ook al weer?

fuckjargon | 06-01-11 | 02:39

Laten we 'm vervangen door Joost Eerdmans.
De wereld draait d dd dddd ddoor

Frankasd | 06-01-11 | 01:37

@asteroid | 05-01-11 | 19:03
Ghehe. Lekker droog geformuleerd.

Prof. D.A.H. Vintik | 06-01-11 | 00:51

Helemaal correct is:
'Als Matthijs van Nieuwkerk zichzelf zou kunnen neuken, zou hij het stante pede doen.'
Maar ja het is je vergeven, aangezien ik denk dat je blank, dus betrouwbaar, bent.

Jaap Cuperus | 06-01-11 | 00:40

@KPC de Bazel
Het is:
Alsmatthijsvannieuwkerkzichzelfzoukunnenneukenzouhijhetstantepededoen.
Wel op je Nederlands letten hier graag!

Jaap Cuperus | 06-01-11 | 00:32

-weggejorist-

KPC de Bazel | 06-01-11 | 00:23

Lekker baantje, dan weer met dat enge kaale neetje, dan weer met Claudia de Breypot, en al die gastjes als hondjes in de uitlaatdienst hullie beurtje afwachten.
Hallo, Lekker bezig daor ?
Niet Kijken .
Ook'n optie.

Ratzing. | 06-01-11 | 00:05

Het wordt hoog tijd voor wat verfrissing op de tv en de radio.

Floris e Blancefloer | 05-01-11 | 23:56

Ach, zolang heer Matthijs nog gratis een klokje kan ophalen zonder een praatje te willen houden, zijn zijn intenties wel duidelijk... something shiny... ik kom eraan. Eh, live-muziek voor anderhalve minuut in dwdd. Kssst.

Floris e Blancefloer | 05-01-11 | 23:52

Sjeezus, een heel topic hierover. Armoe troef....

Gare Nellie | 05-01-11 | 23:51

@Jerry Nick | 05-01-11 | 21:26
- zelden heb ik iemand meegemaakt die zelfingenomer is dan hij
- als ´reporter´ is hij van ´t slag Frits Bom
- hij heeft knalfoute side-kicks
- inhoudelijk is ´t een kneus
- de snelheid in DWDD is ingegeven door ´t voorgaande, de lege huls.
´t Knappe is dat de meute erin tuint, maar ja, wat zegt dat..

stekelige | 05-01-11 | 23:39

BUCKLER-BN-er!! Überluxe-probleem!!

Waar maakt-ie zich zorgen over. Voor sommige "talenten" is er zoiets als "over-exposure" een soort mentale overbevissing van de kijker die zo'n tronie niet meer trekt, de kijkcijfers gaan tegenvallen en de onderhand puissant rijk geworden TV-BN-er doet een dan "Verlderhofje". Hoewel... Die heeft het ong. 14 jaar met dat sneue emoprogramma jaar uitgehouden. Hmm... Tja misschien zitten we nog lang aan die man vast.
Ave, Evocatus

Evocatus | 05-01-11 | 23:32

Matthijs is een baasssss

antiwilderts | 05-01-11 | 23:05

Linksche zakkenvuller met luxeprobleem...
Als ik 4 ton per jaar zou kunnen verdienen door dagelijks m'n tronie op tv te laten zien, slechts een uurtje lang, daarbij wat pseudo-intellectuele / pseudo-culturele opmerkingen makend, en verder wat slap auwehoerend en op z'n tijd wat autocues voorlezend, dan zou ik he-le-maal ner-gens over zeuren: dan zou de Privé en wat die meer zij, zelfs foto's bij mij thuis mogen maken hoe ik lig te rukken.
Jezus wat een zeikerd. Je zou toch denken dat een man van zijn kaliber (o.a. ooit hoofdredacteur van het Parool geweest) ooit geweten heeft waar ie aan begonnen is?!?!
Gewoon nog een paar jaartjes volhouden en dan de rest van je leven in Parijs gaan rentenieren, knul!

Jaap Cuperus | 05-01-11 | 22:51

ik zie niet in waarom mensen zich hierover opwinden. Hij zegt toch niks verkeerd?

coolnation | 05-01-11 | 22:48

Matthijs wie?

Qinx | 05-01-11 | 22:28

Wil nog wel een tientje meebrengen als ik die zak uit z'n onnoemelijk lijden mag komen verlossen.

K.Zwellever | 05-01-11 | 21:39

@ stekelige | 05-01-11 | 21:02 : Is nodig. Doe 'ns toelichten.

Jerry Nick | 05-01-11 | 21:26

Als de man gewoon normaal zou doen zou hij van niemand last hebben. Hij heeft last van paranoia.

hoppig | 05-01-11 | 21:07

Matwijf is gewoon een opportunistische flapdrol. Indien nodig licht ik ´t graag toe.

stekelige | 05-01-11 | 21:02


Alles mag.... maar NIET aan Matthijs komen !

de aarde | 05-01-11 | 21:00

haha waarom toch altijd die haat voor van Nieuwkerk? Ik vind het best een goede interviewer. Hij slijmt af en toe wat veel, maar goed, hij weet wel veel dingen te behandelen in korte tijd. Ik hou er wel van. Bij de weg, de Mart Smeets haat snap ik wel volkomen.

Xit Erin | 05-01-11 | 20:24

Johnny Quid?

Waarom lees jij de Linda?

Recreatiedictator | 05-01-11 | 19:54

BraterEnWood | 05-01-11 | 19:00
Als er ooit een eenoog in het land der blinden was, dan was het Willem Ruis wel. Die had concurrenten als Fred Oster en zo. Daarmee vergeleken lijk ik zelfs een vlotte vent, en veel suffer als mij kun je ze niet vinden. Bovendien was Ruis een smeerlap, vraag maar aan degenen waarmee hij gevaren heeft. Misschien ten overvloede, ik haal Ruis en Ruys hier niet door elkaar.
Dat DWDD vind ik wel een vermakelijk programma moet ik zeggen. En mocht je rond dat tijdstip de tv aanslingeren, waar zou je anders naar willen kijken?
Ik moet zeggen dat zijn praattempo me wel op de zenuwen werkt. Maar goed het is uiteindelijk toch maar vermaak zonder pretenties.
En maak je alsjeblieft niet te druk. Da's toch geen enkel tv-programma of presentator waard.

Varkensjuin | 05-01-11 | 19:51

Misschien moet Mart Smeets het van hem overnemen.... die worstelt minder met de aandachtsproblematiek.

asteroid | 05-01-11 | 19:03

-weggejorist-

BraterEnWood | 05-01-11 | 19:00

Eerst netcoordinator en nu omhooggevallen presentator. Interessant doenerig mannetje, de semi-intellectuele Lodewijk van Eigen Huis en Tuin voor de publieke omroep. Ik durf amper meer naar de publieken te zappen: Paul en Witteman, Matthijs, Paul, de hele inteelt zut van kijk mij nou eens. Dus geef hem een Guppie en laat hem gaan!

adriana65 | 05-01-11 | 18:35

Niet zeiken Matthijs, op tv wil je ook altijd alle aandacht voor jezelf. Tijdens de Top2000 a-gogo liep je zelfs te kwijlen en nog sneller te lullen. Dus lekker opbokken en op een onbewoond eiland gaan zitten. Hebben wij geen last meer van jou.

KloteVanDeBok | 05-01-11 | 18:26

Opeens zie ik het, matthijs is eigenlijk Frank Boeijen!
Jarenlang ondergedoken om die eindhovense zachte g weg te trainen en dan klabam je comeback maken. Om er vervolgens over te gaan klagen. Frank te voete uit!

windkracht6 | 05-01-11 | 18:12

Eén ding is zeker, naar dat ADHD figuur wil ik echt niet kijken en zeker niet met dat rare mannetje naast hem! Wanneer houdt die ellende eens op? En ook dat andere VARA programma met die dikzak De Leeuw is ook driemaal niks!!!

hertog1 | 05-01-11 | 18:04

Go fuck yourself van Nieuwkerk met je 450.000 euro per jaar jankerd........

BRT020C | 05-01-11 | 17:50

Waarschijnlijk heef geen enkele van onze reaguurders ooit in eenzelfde soort schoenen gestaan. Ook ik niet. Ik heb het alleen een paar keer van heel dicht bij mee mogen maken wat er met de omgeving van mensen gebeurt als ze serieus beroemd worden. En ik snap wel wat Matthijs bedoeld. Da's geen huilie huilie, da's gewoon een heldere waarneming. De één vindt het prachtig, de ander vindt 't minder. Het siert van Nieuwkerk dat -ie- ook ruiterlijk meldt het de eerste periode wel lekker te hebben gevonden. Het siert 'm eigenlijk sowieso dat -ie- dat maffe fenomeen zo durft te benoemen. Doorgaans zijn het halfbakken wannabee BN'ers die op een dergelijke manier beginnen te miepen. Je kunt lullen wat je wilt, maar van Nieuwkerk is dat zeker niet. Sterker nog: het is één van de weinige échte TV persoonlijkheden die wij er de afgelopen jaren bij hebben gekregen. En dat heeft inderdaad z'n keerzijde voor de man z'n privé.

Jerry Nick | 05-01-11 | 17:38

Matthijs van Nieuwkerk,...... Matthijs van Nieuwkerk,.... deed die niet vroeger iets op de TV ???, met die Wittemans ofzo..

dBuitenstaander | 05-01-11 | 17:34

Met z'n allen: FREE HIM!

Sourcy | 05-01-11 | 17:28

@Johnny
Sometimes, less is more.

Rammstein | 05-01-11 | 17:22

propper1000 | 05-01-11 | 17:10
Hoe bent u tot die 90% gekomen ? Heeft u geteld ? Of roept u maar wat ?

Rammstein | 05-01-11 | 17:21

@ propper1000 | 05-01-11 | 17:10
Spreek voor jezelf.

Korreltje Zout | 05-01-11 | 17:14

Typisch toch:
Quid zegt: het is zwart, resultaat 90% van de reaguurders vindt het ook zwart
Quid meldt dat het wit is: zelfde resultaat , praktisch iedereen vindt het opeens ook wit
Wat zijn we toch een kuddedieren met elkaar ( en reaguurders in het bijzonder)

propper1000 | 05-01-11 | 17:10

Nou Matthijs, ik doe het voor een euro per uitzending minder, dus voor dat bedrag kun je me inhuren. Hou je er elke avond nog een euro aan over ook!

Geile Markeerstift | 05-01-11 | 17:05

Stukjes van Johnny Quid zijn vaak erg lang. Nodigt niet uit om te lezen.
Gratis feedback, you're welcome.

Korreltje Zout | 05-01-11 | 17:04

Free Matthijs, dan kan ik ook nooit meer woorden in de mond van andere leggen. Free Matthijs die niet ijdel wilt lijken maar toch stiekem heeeeel erg ijdel is.
Free Matthijs die verdraaid snel op mijn teentjes is getrapt.
Free Matthijs zodat er weer echt boeiende interviews komen.

12 inch Cock | 05-01-11 | 16:58

Wat is het toch een ongelooflijke Mart Smeets.

Superior Bastard | 05-01-11 | 16:28

De Rechtse Baron | 05-01-11 | 16:05
Bekijk Zoolander eens, een erg goede film.

Einde van de Domheid | 05-01-11 | 16:22

Vergeet de krisis, vergeet Welten, vergeet Moerdijk. Laat de honger even de honger en de oorlog de oorlog... het doordraaien van de wereld staat hier op 't spel!

Steun de aktiegroep Free Matthijs! twitter.com/#!/FreeMatthijs/status/226...
(giro nummer volgt)

widtvoet ® | 05-01-11 | 16:21

Slimme zet van Matthijs, zo ben je het verwijt aandachtsgeil te zijn, te snel af.

seven | 05-01-11 | 16:20

Matthijs kan altijd nog veilingmeester worden, geen seconde tijdverspilling bij het noemen van de biedingen en kavels.

seven | 05-01-11 | 16:17

Haha.
Jullie zijn The Brown rockets, wereldberoemd jullie gaan de hele wereld over..
Hier nog niet heel erg bekend maar daar gaat nu verandering in komen..
Hier zijn, The brown Rockets !

geenstijlsteengeil | 05-01-11 | 16:16

Fum4n | 05-01-11 | 16:10
Een stuk of 2-3 na elke uitzending moet voor Matthijs vast wel haalbaar zijn. Let maar eens goed op hoe zijn sluwe oogjes altijd over de publieke tribune dwalen.

Bolle Wim | 05-01-11 | 16:15

Sjongejonge wat een boel grote spuugletters Johnny. Dit is ook maar gewoon standaardgebabbel van Matthijs, wat de fans willen horen. Een zoveelste druppeltje nietszeggendheid in een oceaan van mist (jaja). In feite een heel professioneel interview dus. Maar Matthijs mag van mij heel romantisch langzaam sterven in Parijs, daar niet van. En dan op Pere Lachaise liggen, lekker anoniem tussen beroemdheden die er toe deden.

Detlev Tarnowitz | 05-01-11 | 16:15

De Kerel Chargeert Door zul je bedoelen

Hans Otjens | 05-01-11 | 16:15

@ Eurotokkie | 05-01-11 | 16:09

Oortjes?? Hmm xal es beter opletten volgende keer als ik eroverheen zap

Moinie | 05-01-11 | 16:15

@geenstijlsteengeil | 05-01-11 | 16:10
/Matthijs-modus ON
Endanishetnutijdvooronsvolgendeitemdatiknuaanmoetkondigenmaardatwistenjulliealomdathetvorigeonderwerpafgelopenisendusgaanwedoormethetvolgendeitem:defilmpjesdieiedereenaltweekeeroptvheeftgezienendaarnanogdriekeeropinternet! Applaus!

rara | 05-01-11 | 16:14

Bolle Wim | 05-01-11 | 16:04

Zet eens een hypothetisch getal neer dan?

Fum4n | 05-01-11 | 16:10

rara | 05-01-11 | 15:31
Het is woensdag, dus speciaal voor deze gelegenheid,Nico Dijkshorn
De Chinees,
Die blije jap keek toe hoe zijn grootste idool flierefluitond in de ochtond rakelings langs de krappe gaton van babi mihoen en Tsjekkie tsjen zijn groente staan te wasson.
Niet wetond dat de speciale groenton gewoon uit de supermarkt kwamon.
Maar hij er toch een hap van nam en luidkeels kotste over de sokkon van Saskia, en zei vervolgons kwaad wegliep en zei '' sjongon jongon '' dit zijn geen grappon.

geenstijlsteengeil | 05-01-11 | 16:10

Moinie | 05-01-11 | 16:05

Je weet wel , die man met dat lange haar waaronder die kleine oortje zitten.

Eurotokkie | 05-01-11 | 16:09

dosis | 05-01-11 | 15:55
Dus jij denkt dat als jij dit werk zou doen, het misschien voor jou niet zo zou kunnen voelen dat je gevangen zit in de aandacht en jij zou dit, als je het al wel zou voelen, het niet vertellen tegen mensen want ja, jij verdient zoveel dus dan mag je geen gevoel hebben.. ?
Vind ik redelijk van je!

EinStijn | 05-01-11 | 16:08

Einde van de Domheid | 05-01-11 | 16:04
Ik neem toch aan dat je er op tv niet uit wil zien als op maandagochtend. Moet je nagaan hoeveel aandacht je dán krijgt, met een out-of-bedlook op primetime.

De Rechtse Baron | 05-01-11 | 16:05

-weggejorist-

Moinie | 05-01-11 | 16:05

Ik vraag me in een onbewaakt moment wel eens af hoeveel dames Matthijs nou wekelijks een beurt geeft. Ik denk dat we ons lam schrikken.

Bolle Wim | 05-01-11 | 16:04

De Rechtse Baron | 05-01-11 | 16:01
Iemand die geen aandacht wilt oefent niet voor de spiegel om bj iedere foto zijn lippen zodanig te tuiten dat het op een 'look' uit Zoolander lijkt. Ik zie hem niet vaak maar let maar eens op, hij doet het doorlopend en zijn vaste vrinden nemen het al over (Jort).

Einde van de Domheid | 05-01-11 | 16:04

EinStijn | 05-01-11 | 15:49
Tja dan moet je aan de cameraman vragen of je van baan mag wisselen. En het is wel heel naief om in een dagelijks programma te gaan zitten wat op primetime uitgezonden wordt en je dan boos maken over het feit dat je overal herkend wordt. Bovendien vond hij het in het begin nog leuk en spontaan. Als dat na 2 jaar niet meer trekt geef je die auto-cue toch gewoon door aan Marc-Marie.

Kookviool | 05-01-11 | 16:03

laat mensen uitpraten MATTHIJS ook al zijn ze saai .

Eurotokkie | 05-01-11 | 16:02

Einde van de Domheid | 05-01-11 | 15:57
En dat heeft iets te maken met zijn zogenaamde aandachtsgeiheid, omdat...?

De Rechtse Baron | 05-01-11 | 16:01

Zielig voor die mooie, lieve jongen. "In een gevangenis van aandacht". oh oh, wat heb ik met hem te doen. En dan moet ie al die opdringerige meisjes ook nog poppen. Ik zou zeggen: Ga alsjeblieft naar huis meneer van Nieuwkerk en kom a.u.b. nóóit meer op de televisie. O ja, neem die kale aanstellerige nicht uit Brabant mee en ga samen aan de keukentafel zitten.

grote haas | 05-01-11 | 16:01

ah zielepiet, wees blij dat je zoveel poen krijgt voor een beetje auto-cue lezen, want een spontane discussie kan je niet leiden... lutser!

Zalve Hool | 05-01-11 | 15:59

Als je niet gezien wil worden moet je vooral in Dauphine gaan eten.
En oh wat een verschrikkingen hij moet ondergaan. Je ziet dat hij lijdt. pica images.vipspotting.nl/images/gallery/5...

seven | 05-01-11 | 15:58

@Prof. D.A.H. Vintik 15:50

De harteloze eikel en dat terwijl Matthijs alle hulp die hij krijgen kan nodig zal hebben tbv. zijn bevrijding. Nodig heeft en verdient.

Free Matthijs!

widtvoet ® | 05-01-11 | 15:57

De Rechtse Baron | 05-01-11 | 15:44
Matthijs heef zorgvuldig de Blue Steel look uit Zoolander gekopieerd.
www.google.nl/images?um=1&hl=nl&am...

Einde van de Domheid | 05-01-11 | 15:57

Hey Matthijs, hier heb je de sleutel. Deze gang door, einde rechts, tweede deur links, hal oversteken, bewakers groeten, eerste deur open, tweede deur open en nou.... op-tie-fen.

Gek dat je er rondloopt. Aandachtshoersnolslet.
Gatverdamme.

Multiflauwekulti | 05-01-11 | 15:57

Prof. D.A.H. Vintik | 05-01-11 | 15:50
Hopen voor hem dat ze er een flinke pijpbeurt achteraan gooit. Dat is pas 'lekker en gezellig'!

dosis | 05-01-11 | 15:56

Ach, In een column in de Linda zeuren over "bekend zijn". Een soort levende antithese, lutser.

luckor | 05-01-11 | 15:55

EinStijn | 05-01-11 | 15:49
Hij is een zelfverkozen doorgeefluik van een mislukt ideaal, betaald met belastinggeld. Hij hoeft dat werk niet te doen. Hij hoeft geen zes ton per jaar te verdienen. Hij kan ook direct de politiek in, maar dat verdient minder goed...

dosis | 05-01-11 | 15:55

Dit is trouwens echt een vorm van zelfoverschatting.
Hij wil heel bescheiden overkomen door te stellen dat hij walgt van al die aandacht, maar hij heeft niet in de gaten dat men echt geen half uur staat te staren als Mathijs over straat loopt. Wat boeit mij (en ca. 95% van NL) het nou als Mathijs naast mij in een restaurant een bord soep zit weg te slurpen?
Zelfoverschatting ten top.

Kookviool | 05-01-11 | 15:54

dosis | 05-01-11 | 15:50
Nee sorry, ik zag een datum staan: 1955 is het boek verfilmd, ik stam nou niet bepaald uit die tijd, to be honest with you.
Het kwam gewoon in me op..

De Nieuweling | 05-01-11 | 15:54

Speur ik alweer jaloezie van de heren van GS/Powned? GS die uit aandachtsgeilheid een eigen tv-zender opricht heeft nu een lekker cynisch artikeltje over van Nieuwkerk. Leuk hoor

deministerpresident | 05-01-11 | 15:54

Ik kijk DWDD eerder ondanks Matthijs dan dankzij Matthijs, dus maak je maar geen zorgen, jongen..

vagehond | 05-01-11 | 15:53

ArchieB | 05-01-11 | 15:49 Dan heb je het er nog druk mee, ik kijk alleen op woensdagen vanwege Dijkshoorn. Om te kijken of ie al wat beter wordt.
En elke keer weer ben ik blij dat ik dat boek niet gekocht heb.

zeg maar jansen | 05-01-11 | 15:52

De Nieuweling | 05-01-11 | 15:38
Ja, die bedoel ik. In dat boek werkt een stelletje louche wetenschappers met elkaar aan een 'gemeen plan'. De Chef geeft de mannen opdracht om zich kaal te scheren en de snor te laten staan, zodat zelfs hun moeders ze niet meer zouden herkennen.
Ik dacht dat je het daar van had.

dosis | 05-01-11 | 15:50

Tijd voor een psychiater ofzow? Verder vind ik het een hele goeie presentator, maar eerlijk gezegd kijk ik de Wereld draait door alleen maar omdat ik de TV-draait door erg leuk vind, en als er over voetbal gepraat wordt. Lekker op de achtergrond opzetten en om 20:00 even omdraaien voor de fails...

ArchieB | 05-01-11 | 15:49

Ik geef De Rechtse Baron gelijk..
Hij is een van de weinige die elke avond een miljoen kijkers trekt en die elke dag gekeurd wordt.. Hij is juist in bijna geen enkel blad te lezen want hij vind die aandacht niks, en dan komen jullie met zo'n leuke topic dat hij geen aandacht wil.. Maar blijkbaar liften jullie lekker mee op de aandacht voor die man door er maar een stukje over te schrijven.. Ik ben niet zijn grootste fan, absoluut niet. Maar als je even nadenkt is het ook best een logica toch ?
En gelukkig vraag Rutger nooit om aandacht.

EinStijn | 05-01-11 | 15:49

eerstneukendanpraten | 05-01-11 | 15:44

Alleen hierover praten ies al haram...

Vanavond maar weer met de knietjes op de vloer bidden tot Allah

Fum4n | 05-01-11 | 15:49

Prof. D.A.H. Vintik | 05-01-11 | 15:41
Nu u zich ook tot mij heeft gericht herken ik plots uw traliegevoel. Het is inderdaad angstaanjagend. Ik begrijp Matthijs nu volkomen.

Soy yo | 05-01-11 | 15:49

Kookviool | 05-01-11 | 15:47 Die anti-burkawet? Die is er niet. Komt er ook niet.

zeg maar jansen | 05-01-11 | 15:48

Soepsidie intrekken die naar DWDD gaat. Kan pelisiechef Welten weer meer mensen inzetten om de wet toch uit te voeren.
Het kan zo makkelijk...

Kookviool | 05-01-11 | 15:47

Jan Mulder als presentator! Free Matthijs.

zeg maar jansen | 05-01-11 | 15:47

Ik wil met mijn publieke aanwezigheid bij een programma ook spontaan kunnen applaudiseren als ik daar behoefte aan hebt.
En niet als een soort studio opvulling dienst moet doen als jaknikker en op commando moet juichen klappen etc.

winterpeen | 05-01-11 | 15:46

Het intellectuele zwaargewicht van Nieuwkerk heeft eerst AT5 eigenhandig om zeep geholpen, door een jaar of 10 geleden het nieuws zodanig te vertrutten met human interest-nonsens dat geen hond meer keek. Het is trouwens nu nog steeds prut, en dat kun je deze oetlul eigenlijk nog steeds kwalijk nemen.

Taggart | 05-01-11 | 15:46

-weggejorist-

Hu Jintao | 05-01-11 | 15:46

Door veel mensen gewaardeerd, dus ok, toch?
Ik houd niet van GTST, ONM, BATB, ATWT etc. Nog nooit een aflevering gezien ook.
Maar om nu er tegen te ageren...
Ik vind Pownews een knullig programma, stijf gepresenteerd, veel van hetzelfde.
Rutger zijn kunstje is ook inmiddels een 85jarige eierstok...
Maar als andere het leuk vinden, who am I?
Ouderwets batsen op anderen?
Mmm, houd ook een keer op, toch?

hfakker | 05-01-11 | 15:46

Die van Heemskerk moet zich niet aanstellen, zo'n artikeltje is alleen maar om nóg bekender te worden.

zeg maar jansen | 05-01-11 | 15:46

-weggejorist-

Tim Grimbek | 05-01-11 | 15:45

Wie vara kijkt verdient niet beter.

smdyasc | 05-01-11 | 15:45

Fum4n | 05-01-11 | 15:42

Precies! Ik zou hem zeker niet doen, sex tussen mannen ies haram, ies viezz...

eerstneukendanpraten | 05-01-11 | 15:44

Allemaal wel heel onnadenkend aandachtshoer roepen, maar doet Matthijs ooit iets om in de publiciteit te komen? Heeft hij een vechtscheiding breed uitgemeten in RTL Boulevard? Haartransplantatie? Buitenechtelijke kinderen? Niets van dat alles. Hij komt gewoon bijna elke dag op tv en wordt daarom herkend. Zou ik ook niet altijd even leuk vinden. Wordt Philip Freriks op straat herkend? Ja. Vinden jullie hem een aandachtshoer? Nee. Doe eens stoppen met dat ongegrond VARA-bashen. Gegrond VARA-bashen, daarentegen, is wél erg leuk.

De Rechtse Baron | 05-01-11 | 15:44

lollolollolololoolol

kapitein_grafanker | 05-01-11 | 15:43

@ Johnny Quid | 05-01-11 | 15:15
Top stukje proza!

Kees Knetter | 05-01-11 | 15:43

Dominique Weensie zou willen dat 'ie een keer herkend wordt op straat.

SODEP | 05-01-11 | 15:42

Dat noemen ze toch een gouden kooi? Doe mij zo'n kooi!

plaklul | 05-01-11 | 15:42

Mathijs Wie?

zeg maar jansen | 05-01-11 | 15:42

Einde van de Domheid | 05-01-11 | 15:32

Matthijs is echt niet neuqbaar

Fum4n | 05-01-11 | 15:42

Lijkt me overigens best irritant dat je overal en door iedereen aangesproken wordt omdat je met je hood op tv bent. Maar hey, je krijgt er ook een lekker salaris voor. Zie het maar als smartengeld. Betaald door het publiek.

Pouline | 05-01-11 | 15:42

@Soy yo | 05-01-11 | 15:35
Zoudt u zich niet tot mij willen richten? Elke aan mij gerichte tegel voelt als een nieuwe tralie in de gevangenis die aandacht heet.

Prof. D.A.H. Vintik | 05-01-11 | 15:41

oud nieuws.. beetje LINDA-lezer wist dit eind vorig jaar al.. Lezen jullie dit blad trouwens ook? Tof! Goede journalisten hoor! Lezen jullie ook de Tina? De Viva? De J/M? Tja, je moet wat om je blogje te vullen met wereldnieuws! Complimenten!

zonder_stijl | 05-01-11 | 15:39

Whatever, ik kan me er wel iets bij voorstellen en voor de rest zie ik niet in waarom dit zo'n vreemd interview is. Heeft Matthijs soms iets verkeerds gezegd over GS of Powned?

jeanmondo | 05-01-11 | 15:39

En dan staat er dit onder het artikel:
" Matthijs van Nieuwkerk kunt u rechtstreeks benaderen via zijn management"
Er klopt iets niet aan die zin.

weesgegroet | 05-01-11 | 15:37

Fijn voor Weesie, Rutger en consorten dat hun dat nooit zal overkomen.

baca | 05-01-11 | 15:37

En ik maar denken dat er net een topic was over het faken van verschilligheid. Misschien daar proberen Matthijsje?

Fum4n | 05-01-11 | 15:36

Prof. D.A.H. Vintik | 05-01-11 | 15:30
Scherp!

Soy yo | 05-01-11 | 15:35

Ik heb er nog nooit naar gekeken. Althans compleet. Wel eens een flard opgevangen, maar het kan mij niet boeie.

FrankVeer | 05-01-11 | 15:35

Matthijs van Nieuwkerk ís gewoon De Wereld Draait Door. Een gluiperige achterbakse schreeuwlelijk die leeft van de reclame en propaganda en vriendjespolitiek. Dat is het programma en dat is de presentator. Reclame voor wanproducten, praatjes met mensen die zichzelf leuk vinden of willen verkopen, omlijst met tv fragmenten (bloopers) en filmpjes gevonden op het internet.

cabbit | 05-01-11 | 15:34

De Nieuweling | 05-01-11 | 15:32
Moonraker?

dosis | 05-01-11 | 15:34

Matthijs van Nieuwkerk IS Linda de Mol.

Einde van de Domheid | 05-01-11 | 15:32

Kop kaal scheren. Snor laten staan. Andere kleding.
Voila, probleem opgelost.

De Nieuweling | 05-01-11 | 15:32

Iedere keer dat van Nieuwkerk met TV fragmenten aankomt sterf ik een geestelijke dood.

Einde van de Domheid | 05-01-11 | 15:31

@geenstijlsteengeil | 05-01-11 | 15:23
*stem van Prem imiteert
Maar wist jij dat die chinees het met kleine jongetjes doet? Althans, dat beweer ik enkel en alleen om even flink te shockeren.

rara | 05-01-11 | 15:31

@alt-tag
De Che GueVARA van de Lage Landen!

Prof. D.A.H. Vintik | 05-01-11 | 15:30

Pfff, wat een paardenlul. Over zulke dingen klaag je niet als je in zo'n mooie positie verkeert. Als hij zo lijdt in die gevangenis gaat ie toch lekker een paar jaar niet met zijn kop op tv. Is iedereen hem zo vergeten. Maar ik heb zo'n vermoeden dat hij daar een stuk meer onder zou lijden.

Flodder | 05-01-11 | 15:30

raar er is al sprake van een kleine over exposeure of aan armoede bij de vara aan presentatoren.
oudejaarsavond was al een treurug gebeuren maar een matthijs van nieuwkerk bij de top 2000 en het laatste uur herhaling van de herhaling van de helrhaling van de tv draait door.

even een week geen matthijs op de buis dan maar in de krant.
De vara krijgt geen jong volk meer binnen en moet dus gaan denken over een fusie met BNN dan pas is matthijs bevrijd als ene filemon het over gaat nemen.

dolffie | 05-01-11 | 15:29

Nou Mathijsje trek de stekker eruit begraaf dat programma 6ft under vraag zelf euthanasie aan of ga rond de wereld zeilen, doe iets ! Maar ga nu niet zo zielig zitten doen alsof je onder dwang van de media of publiek met een kalashnikof in je nek dat programma zit te presenteren. Fookin CRYBABY ! sodeflikker dan op man, tis toch een zwaar BUTTprogramma !!!

Lokitor | 05-01-11 | 15:29

Ja maar die man is ook zo zielig he!
Verdient bijna niks, moet vreselijk hard werken!
Och och och, wat heb ik een medelijden zeg...

De Nieuweling | 05-01-11 | 15:29

De hypocrisie van een romanticus.

Semmo | 05-01-11 | 15:29

dan ook nnog verschiilllligg zeijn isj moeilijk hoor.
zal niet meer kijken dat beloof ik.

cooleman | 05-01-11 | 15:28

Matthijs wie? Ik kijk er nooit naar!

De Stramme Kabouter | 05-01-11 | 15:28

En hij heeft het al zo slecht ....

erwin85 | 05-01-11 | 15:27

Wat een ongemeen geouwehoer zeg. Als er iemand is, ik herhaal; als er ook maar ie-mand is, die al klaarkomt van de gedachte aan aandacht. Dan is het ons aller Matthijs van Nieuwkerk.
Vergeleken met van Nieuwkerk was Machiavelli een halve Calvinist.

De Kampsjeng | 05-01-11 | 15:27

ik vind matthijs anders meer op een circusorka lijken dan op nelson mandela.

cumshaft | 05-01-11 | 15:25

Ohgossie... En dat voor zo'n mager salaris...

Nietvoordekat | 05-01-11 | 15:25

Heeft hij dat probleem ook als hij nieuwe bankafschrift ontvangt????? Wat een aandachttrekkerij.

jonneke | 05-01-11 | 15:24

Een welbekende BNers ziekte,eerst geil op de aandacht en de poen,daarna klagen over de aandacht maar niet de poen !

Jimmy Mc Clure | 05-01-11 | 15:24

Che_cuevara | 05-01-11 | 15:21
stemmetje van Marc marie opzetten doet
Chinees ? Chinees ? echt waarr ?
Noohh.
Chinees, we eten chinees !

geenstijlsteengeil | 05-01-11 | 15:23

@ Johnny Quid
Goed gezien, mooi geformuleerd.

Jean | 05-01-11 | 15:23

Net zo'n zielepiet als Robert Jensen, dunkt mij...

Wilhelmus Nepzooi | 05-01-11 | 15:23

Dus M van N is geweaun een aandachtshoerrrrrrrrr.... Zouden de kijkers van DWDD dan een soort van geslachtsziekte zijn?

F. von Zeikhoven | 05-01-11 | 15:23

Het is een *vrolijke* gevangenis toch?!

Nou, zeik dan niet.

Art Vandelay Ultor | 05-01-11 | 15:22

Ik eet wel eens in de Dauphine en kom Van Nieuwkerk daar wel eens tegen. Als je hem aankijkt, maar geen blijk van herkenning geeft, blijft ie je aankijken en - zolang je oogcontact houdt - volgen. Leuk spelletje..

Laatste keer is wel weer een tijdje terug. Zal wel van voor zijn 'big epiphany' zijn.

Sjors W. | 05-01-11 | 15:22

"Aan de andere kant, hij verdient ongelofelijk veel en meer dan de gemiddelde Nederlander en voelt zich dan ook beter dan de gemiddelde Nederlander. Intellectueel en financieel gezien."
di Paschi | 05-01-11 | 15:20

Topredenatie!

Dirk. | 05-01-11 | 15:22

@Absoluut niet waar | 05-01-11 | 15:19
'Op GeenStijl wisselen nieuwsfeiten, schandelijke onthullingen en journalistiek onderzoek elkaar af met luchtige onderwerpen en prettig gestoorde onzin.'
www.geenstijl.nl/contact.html

Prof. D.A.H. Vintik | 05-01-11 | 15:21

Ja maak een einde aan de zelfingenomen en zelfbevlekkende ons kent ons TV die DWDD heet.

Steve1234 | 05-01-11 | 15:21

Gewoon nog vaker een Gerard Joling-bek trekken als ze je foto nemen. Nog vaker je ware aard tonen als het een keer over jezelf gaat in dwdd. Nog sneller autocue-en. Nog vaker Jean-Marie als tafeldame.... Begin daar mee en de vrijheid zal komen.

Bluebook | 05-01-11 | 15:21

@geenstijlsteengeil | 05-01-11 | 15:19
Wat eten we?

Che_cuevara | 05-01-11 | 15:21

Toch wel sneu voor die jongen.
Anders kan ie nog altijd een webblog beginnen. Dan blijf je als aandachtshoer toch lekker anoniem.

Mike Oxlong | 05-01-11 | 15:20

Opzich heeft hij best gelijk, hij zal daadwerkelijk fulltime bezig zijn met DWDD en zijn andere zaakjes. Maar uiteindelijk heeft hij er gewoon voor gekozen dit te worden. Ik bedoel, de postbode zit toch ook niet vast in een gevangenis van brieven omdat hij ze dagelijks rondbrengt?

Aan de andere kant, hij verdient ongelofelijk veel en meer dan de gemiddelde Nederlander en voelt zich dan ook beter dan de gemiddelde Nederlander. Intellectueel en financieel gezien. Dus niet zo zeiken dat je aandacht hebt.....

di Paschi | 05-01-11 | 15:20

Dealtje gesloten met mediacourant jongens?

stoofstraat | 05-01-11 | 15:20

-weggejorist-

Absoluut niet waar | 05-01-11 | 15:19

Dan Moet Fransisco van Jole het maar weer overnemen.

Karel Kruizenruiker | 05-01-11 | 15:19

vrij dom.

Zuitschuip | 05-01-11 | 15:19

Ik ben hem al jaren aan het bevrijden.

Crusader102 | 05-01-11 | 15:19

Aan tafel.

geenstijlsteengeil | 05-01-11 | 15:19

Matthijs is zooooooooo 2010

tsjajaja | 05-01-11 | 15:19

Sjonge jonge wat een lullo zeg..

KabbelendKontwater | 05-01-11 | 15:18

-weggejorist-

Rwpo | 05-01-11 | 15:17

Arme jongen

tre | 05-01-11 | 15:17

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland