
Zo ziet verliezen in de polletiek er uit. En
zo. En zo'n kop trekt
Maxime Verhagen na een knietje op zijn ruggenwervels van Ab Klink. Opnames van de polonaise bij linkse CDA'ers volgen spoedig. Een enorme show maken van de voorspelbare boodschap: 'Toedels stemmers. Ik ga de komende jaren in de oppositie weer lekker ranten en het CDA verder demonteren' ziet er
ZO uit. Juichende ramptoeristen op links verzamelen zich
hier. Het Rechtse Drama in Nieuwspoort terugkijken kan
daar. Oh ja die almaar doortikkende Kabinetloos-O-Meter (100 miljoen per dag) vindt u aan de rechterzijkant.
Reaguursels
InloggenDus samengevat is Geert zijn ego, volgens hem, meer waard dan 100 miljoen per dag.. ok
nou ja die onrendabele-tokkie-stemvolk van de PVV betaald uiteindelijk de rekening toch zelf wel.. klootjesvolk blijft klootjesvolk.
Ik moet ze eigenlijk geen van allen, maar ja, als ik dan tóch moest kiezen...
De brief van von Klinkenhofen is het Nieuw Testament van Multicultureel Nederland, toont aan dat het Christendom niet meer bestaat maar hun waarden in de linkse doctrine is opgegaan. Een zeer zielig uiterst verdwaald persoon maar wel HET voorbeeld van hoe FOUT de politci in dit land zijn, want heel het Binnenhof denkt zo
herodus | 05-09-10 | 10:37
Nee, dat scenario zie ik niet. Ik zie het CDA inschikken, benauwd als ze zijn voor een nog vernietigender verkiezingsuitslag. En ach zo'n Klink (of een rariteit als Doekle), die wil als hij in zijn blote reedt voor God staat kunnen zeggen: "Here, ik heb mij woordelijk tegen alle kwaad verzet en mijn hart gewetensvol laten spreken. Voorwaar ik ben rechtschapen en smeek om toegang tot uw Koninkrijk."
Welnu, Klink heeft een brief geschreven om zijn dwingende nood te lenigen en zit dus alvast gebeiteld. En ook Lubbers, Van Agt, Doekle, Aantjes, allemaal hebben ze hun plekje in de hemel onlangs veilig gesteld. God begrijpt verder wel dat ze natuurlijk niet het CDA werkelijk kunnen laten vallen, want waar moest het anders heen met de wereld?
Ik heb de vorige verkiezingen in volle overtuiging op de VVD gestemd en sta nog steeds achter deze keuze. Mocht de VVD er evenwel voor kiezen met de PvdA samen gaan werken, dan zeg ik mijn lidmaatschap op en stem ik de volgende keer PVV.
-weggejorist-
-weggejorist-
Adalgar,
Nogmaals proberen met CDA,VVD en PVV is een goed idee, dan zijn we verzekerd dat we op zeer korte termijn nieuwe verkiezingen krijgen. Een dergelijk kabinet is geen lang leven gegeven, er zijn teveel CDA leden waar het geweten knaagt m.b.t. samenwerking Geert Wilders.
En het gevolg van nieuwe verkiezingen kan mogelijk zijn dat de PVV de grootste partij is, en dan mag deze het voortouw tot formatie gaan nemen.
Zie je dit scenario al voor je ?
Ze kunnen zich die speelruimte permitteren -> Ze kónden zich (...)
Ik zie ze als Ruttes stuk af is, dat waarschijnlijk weinig zal afwijken van het eerdere regeerakkoord in wording, zo weer om de tafel zitten. Met de SGP er wellicht nog bij.
Rutte zal niet nog eens praten over de eerder al rap gesneuvelde variant Paars+ (of Job moet een potsierlijke ruk naar rechts maken en Kaakje en Kereltje tijdens de onderhandelingen heimelijk Rohypnol in de thee droppen - niet aannemelijk) en moet het wel over links geprobeerd worden. Maar zonder CDA gaat dat linkshandige kind niet geboren worden. En het CDA wil hoogstwaarschijnlijk voorlopig niet met de PvdA regeren en zal de SP hooguit meesmuilend aan tafel dulden.
Daarom lijkt er weinig anders op te zitten het nogmaals over rechts te pogen, zeker ook omdat door het vallen van het kabinet en de verkiezingsuitslag CDA, VVD en PVV tot elkaar veroordeeld zijn. Misschien verklaart juist dat tot elkaar veroordeeld zijn het kennelijke gemak waarmee een Klink zijn gewetensbom onder de vergevorderde onderhandelingen legde en Wilders er mee kapte. Ze kunnen zich die speelruimte permitteren, omdat ze beseffen dat samenwerking uiteindelijk vrijwel onafwendbaar is.
Zomaar even een gedachte waarom Wilders hierin verder geen heil zag:
Stel, hij had de onderhandelingen doorgezet ondanks alle tegenwerking van krachten binnen het CDA en het kabinet Rutte 1 was aangetreden met gedoogsteun van de PVV. Het eerste voorstel in de Kamer betreft een voorstel waaraan de PVV (met grote tegenzin, maar ja, water bij de wijn) zich heeft geconformeerd als uitvloeisel van de onderhandelingen. Dit voorstel komt er dus door.
Nu komt er een voorstel vanuit de coalitie die voor de PVV erg belangerijk is (en 1 van de redenen waarom zij water bij de wijn hebben gedaan op een aantal PVV-thema's), de 3 dissidenten stemmen tegen. Waarschijnlijk klapt dan alsnog het kabinet, de PVV heeft niets binnengehaald maar al wel iets goedgekeurd waarmee zij eigenlijk grote moeite had.
Dan ligt de rol van "breker" wellicht bij het CDA, maar wat schiet de PVV daar verder mee op als ze al iets belangerijks hebben weggegeven?
Het valt trouwens op dat er nog niet veel wordt gesproken over het initiatief van Donner, die eigenlijk hetzelfde voorstelde als Wilders. Binnen het CDA is een dergelijke afspraak dus blijkbaar niet heel vreemd, anders had Donner daar nooit mee gekomen.
M.i. had Wilders dus groot gelijk om nu te stoppen, voor hij zaken had weggegeven die onomkeerbaar zouden zijn.
21 dagen bezig met het vormen van een rechtskabinet 100 miljoen per dag Klink je wordt bedankt SUKKEL!
@Parsons | 04-09-10 | 20:00
Hehehe.
Thankyouu Klink!
Ohja Wilders hoeft niet te doen alsof anderen deze mislukte poging hebben veroorzaakt, Verhagen en Rutte waren beiden overtuigd dat de 3 betreffende CDA'ers onder invloed van het congres mee zouden gaan dus Geert heeft het lekker in eentje verneukt.
Hoppa, Pvda/CDA/CU/GL/D66 please.
@ lion@night | 04-09-10 | 19:35
Politiek is synoniem voor hypocritie.
Bea gefekiciteerd, Klink krijgt een lintje.
Parsons | 04-09-10 | 20:17
Ik denk dat dit ook gaat gebeuren, maar niet zonder slag of stoot. Wellicht zitter er nog meer op de lijn van deze 3 die tot nu toe hun mond hebben gehouden.#je weet het niet.
Ojee weer een VK artikel dat negatief is over Marokkanen : www.volkskrant.nl/binnenland/article31...
@La Vie En Rose | 04-09-10 | 20:07
Als ik het CDA was zou ik de drie dissidenten uit de partij trappen. Ik hoorde ergens vandaag op BNR dat ook het bestuur pislink is op Klink en zijn mede NSB'ers.
Parsons | 04-09-10 | 19:33
Mooi zeau. Na Verhagen en Opstelten die zich duidelijk hebben uitgesproken, nu RTL4 en terecht.
Het zou zomaar kunnen dat dit past in een plan van Verhagen om de luizen in de CDA-pels vakkundig te vernietigen zodat hij straks gewoon weer bij Rutte aan de tafel kan schuiven, mits Bea Rutte toestemming geeft om een regeeraccoord te gaan schrijven. Bea is the bottleneck in deze.
Geh. video.google.com/videoplay?docid=-4939...
@lion@night | 04-09-10 | 19:52
Ah, dat staat nu live. Nice eej! Dank @ atm0s!
@ La Vie En Rose | 04-09-10 | 19:48
Klopt, maar dat is dan ook exact het probleem.
Chronisch gebrek aan vermogen tot zelfreflectie ontbreekt bij de idealisten.
@ Parsons | 04-09-10 | 19:42
klik maar op 'afgelopen jaar top 20 @' op de homepage van je eigen statistieken.
Ik zag het ook net.
Poppenkast.
lion@night | 04-09-10 | 19:19
Ik vrees het ook. Er heeft onlangs nog een petitie tegen manipulatie van de PO en staatstv op internet gecirculeerd. Die heb ik ondertekend maar wat daar mee is gebeurd, weet ik niet. Kan die link ook niet meer vinden. Maar goed steeds meer mensen ergeren zich hier kapot aan. Wilders/de PVV vaart er wel bij, dat is dan weer een prettige bijkomstigheid. En die sukkels hebben dàt nog steeds niet door.;)
@lion@night | 04-09-10 | 19:38
Wat dan?
Die vd Laan is zo mogelijk nog naïever dan Cohen. Maar dit terzijde. #rtlnieuws
@ Parsons | 04-09-10 | 19:34
atm0s heeft trouwens weer een leuke feature aan de tool toegevoegd zie ik,
nais!
@ Parsons | 04-09-10 | 19:33
En terecht.
3 weken aan tafel zitten en vervolgens melden dat je gewetensbezwaren hebt.
Hypocriet gedrag ten top
@La Vie En Rose | 04-09-10 | 19:16
Eens, het einde is enigszins wazig.
Positie Klink begint nu echt te wankelen. RTL geeft hem nu ook openlijk de schuld.
LOL@Prof. D.A.H. Vintik | 04-09-10 | 18:53
Een tweet van de opperrat van de o zo neutrale *kuch* staatsomroep die het over nivo heeft.#Rat Hans Laroes is de schaamte reeds lang voorbij.
@ La Vie En Rose | 04-09-10 | 18:37
Logisch,
want Wilders/PVV moet natuurlijk kapodt van de PO en haar hele leger aan PvdA adepten en graaiers.
En ik vrees dat daar voorlopig nog geen einde aan is gekomen.
LOL@O2Consumer | 04-09-10 | 18:23
Parsons | 04-09-10 | 18:33
Heerlijk, Peter Breedveld die Links een koekie van eigen deeg geeft. Hij begint goed, maar het einde raffelt die wat af, vind ik. Hij heeft ook wel eens een aantal reacties gekopieerd van de moreel zo hoogstaande linkse reaguurders onder een column van Nausica Marbe (VK) en die als voorbeeld genomen om aan te tonen wat voor een intolerant volk dat dat is. De link van zijn column op Frontaal Naakt had hij onder dat stuk van N.M. geplaatst. Dat leverde nogal wat reacties op.#was leuk.
@La Vie En Rose | 04-09-10 | 18:37
Denk je een beetje aan je nivo?
twitter.com/hanslaroes/status/22908446...
Goed zo WIlders, khad wel verwacht dat je dit iets eerder zou doen. Liever oppositie over links dan gedogen over rechts?
Zonet in Eén Vandaag weer zo'n smerig voorbeeld van hoe de kijkers gemanipuleerd worden. 3 beelden van de persconferentie na het mislukken van Rutte1. Verhagen en Rutten worden normaal in beeld gebracht maar van Wilders een close-up met de nadruk op de ogen en mond, waardoor hij er op z'n onvoordeligst uit komt te zien.
Doodziek word je van die ratten bij de PO en de staatsomroep.
Muhwahaha. www.frontaalnaakt.nl/archives/domlinks...
@ O2Consumer | 04-09-10 | 18:23
lol!
treffend om het zo neer plempen.
Hölzebein zal trots op je zijn.
;)
MoonUnit1 | 04-09-10 | 18:12
Racist! Die jongens kunnen thuis geen internet betalen, terwijl de autochtonen thuis lekker 4 computers hebben staan. Die jongens zoeken gewoon aansluiting in de maatschappij, en als een van die jongens notabene naar de bibliotheek gaat, wat wij allemaal moeten aanmoedigen, een keer de mist in gaat, moet je niet meteen een hele bevolkingsgroep over 1 kam scheren! Zo krijgen die andere jongens nooit een kans om zich te ontwikkelen, maar duw je ze gewoon terug in een hoekje, om vervolgens te schreeuwen dat ze in een slecht hoekje zitten. Facist!
*zich verbaast over hoe makkelijk links praten is
@MoonUnit1 | 04-09-10 | 18:06
Naar 't schijnt maken marokkanen in de bibliotheek van Vlissingen graag massaal gebruik van de gratis Internet faciliteiten teneinde porno te kijken. Nederland kennisland. Een door de bibliotheek aangestelde beveiliger wordt vervolgens door hen gemolesteerd en gestoken.
Waar zou dat imago probleem toch vandaan komen ? En hoe komt het toch dat mensen PVV gaan stemmen ? Vragen, vragen ..
@ lion@night | 04-09-10 | 18:05
dan wel de juiste formule opschrijven lion...
2497/*(14844-4568)*100%
Hey een incident: forums.marokko.nl/archive/index.php/t-...
@ Hölzenbein | 04-09-10 | 17:09
Nee,
die vlieger gaat niet helemaal op.
17% van het TOTAAL aantal verdachte is van Marokkaanse afkomst.
69% van het totaal aantal verdachten in Amsterdam is allochtoon.
Dat betekent dat de Marokkanen een aandeel hebben van 24% (!) ((14844-4568)/2497)*100% hebben in de misdaad van Amsterdam van niet autochtonen.
50% van de bevolking in Amsterdam is van allochtoonse afkomst.
Er wonen ca. 70.000 Marokkanen in Amsterdam
bron: www.os.amsterdam.nl/tabel/4274/
in die tabel is het Marokkaanse aandeel van de bevolking in Amsterdam 9%, en 17% van het aantal allochtonen in Amsterdam.
Pakken we het eerdere document er weer bij, dan kunnen we concluderen dat van het aantal Marokkanen in Amsterdam 4% als verdachten geregistreerd staat. Dat mag dan weinig klinken, als je het percentage van autochtonen daar tegenover plaats (1%), impliceert dat er wel een structureel probleem aanwezig is bij de Marokkanen in Amsterdam.
@Drs.. Gelul | 04-09-10 | 16:51
Dat komt omdat het 17% van het totaal betreft. Doorrekenen en *plop* 55% van de marokkanen is crimineel. Hoe moeilijk kan het toch zijn?
@Hölzenbein | 04-09-10 | 16:23
Je moeder.
-weggejorist-
-weggejorist-
Drs.. Gelul | 04-09-10 | 16:57
La Vie En Rose | 04-09-10 | 17:07 ging iets te kort door de bocht.
Uw eerste zin klopt feitelijk, maar u vermeldt bewust de oorzaak niet en geeft vervolgens Wilders de schuld van dat Cohen weer in beeld komt. Dat vind ik gelul.
Met het overige van uw reactie ben ik het eens.
@ Drs.. Gelul | 04-09-10 | 16:51
Ligt er aan in welk perspectief je dat plaats.
Eigenlijk zou je het percentage bewoners van Marrokaanse afkomst in Amsterdam er tegenover moeten zetten en die percentages vergelijken met autochtonen en andere afkomsten. Pas dan kan je zeggen of het weinig is.
Want let wel, 31% van de verdachten in Amsterdam is autochtoon, dus 69% van de misdaad in Amsterdam is dus afkomstig uit de allochtone hoek.
Geen cijfers waar je blij van wordt.
@Hölzenbein | 04-09-10 | 17:09
Nogmaals: Marokkanen zijn oververtegenwoordigd in de misdaadstatistieken. Het zou dus wijs zijn om te stoppen met de import ervan. Wijzen naar een zeldzame Marokkaan zonder strafblad, is niet echt overtuigend meer.
Foto +1 :P
MoonUnit1 | 04-09-10 | 16:50
Ja joh, en jij leeft dan zeker op de maan. Fantast.
lion@night | 04-09-10 | 16:44
17% van alle verdachten zijn Marokkaanse criminelen. Prima (nou ja, prima, je weet wat ik bedoel). En alle niet verdachten dan? Ik heb het over een hele bevolkingsgroep. Dus even rekenen. 17% van alle verdachten is Marokkaans dus 83% van alle verdachten noem ik maar niet-Marokkaans. Klopt toch he? Die twee samen zijn 100% verdachten. Ook nog zo ver in orde of niet? Hoeveel procent NIET-verdachten zijn er dan in Nederland? Ik weet het niet... Je vergelijkt appels met peren want rekenkundig heb je het weer over een bepaalde groep. Mijn stelling was 5% van de 100% Marokkanen zijn smerige criminelen. 95% van de 100% Marokkanen zijn gewoon liev. Dus... uw rekenmachientje is kapot of uw redenering klopt niet. Overigens dat van die bougiekabel trek ik terug anders krijg ik ruzie met schoeversmiep. ;)
Holzimkopf heeft scheldvocabulaire van roodwaas-vrouw achter in de zestig en rijdt ideologisch eend
Drs.. Gelul | 04-09-10 | 16:57
Tuurlijk. Lult u maar een end weg heur...
@Drs.. Gelul | 04-09-10 | 16:57
Onzin. Met zo'n cryptosocialist als Klink krijg je er geen fatsoenlijke wet doorheen. Geert zag dat al lang, uiteraard. In de oppositie krijgt hij alleen maar meer stemmen bij gebrek aan een ander rechts alternatief. De publieke sector kost gewoonweg teveel, iets wat iedereen kan waarnemen. Om het aantal ambtenaren te verkleinen moet je het speciale ontslagrecht voor ambtenaren kunnen veranderen. Iets wat je met Klink bijvoorbeeld in je kabinet niet gaat lukken.
MoonUnit1 | 04-09-10 | 16:50
Ja, hij heeft een bijzonder arsenaal van scheldwoorden tot zijn beschikking.:)
Maar ik denk meer in de richting van een links geïndoctrineerde adolescent.
lion@night | 04-09-10 | 16:47
Bougiekabel? Is tie besodemietert, dit gaat te ver!
*hoofd van Lions troostende schouder afhaalt (lievv) en bond tegen vloeken bellen gaat*
En heel even: het is Geert W. die de stekker eruit trekt. Niet Appie K.. Dus het is Geerts schuld dat Cohen zich er nu weer mee mag gaan bemoeien. Erg jammer, want die man is wellicht goed in thee zetten, maar van economie heeft ie weinig begrepen en het aqmbtenaren apparaat zal er niet kleiner op worden. Amsterdam kent de allermeeste ambtenaren per hoofd van de bevolking wereldwijd, schijnt.
lion@night | 04-09-10 | 16:44
Eerlijk zeggen: 17% is eigenlijk een veel lager percentage dan dat je op basis van de beeldvorming zou denken, of niet? Ik woon er nog steeds met plezier, trouwens.
@La Vie En Rose | 04-09-10 | 16:43
En ik kreeg het predikaat "tuinkabouter" van Hölzenbein. Geeft toch een inzicht in zijn beleveniswereld, die zich vooral lijkt af te spelen in huis en tuin. Zijn nick doet vermoeden dat het hier gaat om iemand met een kunstbeen die voornamelijk thuis zit en zijn dagen slijt met de Volkskrant.
@ La Vie En Rose | 04-09-10 | 16:43
ach Rose,
ik heb ook al van alles naar mijn hoofd geslingerd gekregen van Hölzie, zojuist nog "bougiekabel"
*schouder aan LVER aanbiedt voor troost*
@ Hölzenbein | 04-09-10 | 16:33
* stomverbaasd is*
Ga je mij nu ook nog duidelijk maken dat je niet kunt rekenen?
Vooruit, laten we er eens een voorbeeld bijpakken.
Zie Amsterdam.
Wat zegt het document;
Totaal aantal verdachten: 14844
Totaal aantal Marokkaanse verdachten: 2497.
Omgerekend 17% van alle verdachten in Amsterdam zijn van Marokkaanse afkomst.
Let wel, dit is dus bijna 1/5 van het aantal verdachten.
lion@night | 04-09-10 | 16:34
Nou dat stel ik zeer op prijs. Weet je dat hij mij ook heeft uitgescholden voor badslipper en schoenlepel? *er nog van huilen moet*
;
@Hölzenbein | 04-09-10 | 16:33
"Ik vind niet echt bewijs dat er meer dan 5% criminele Marokkanen zijn"
Linksmensen en feiten. Een onmogelijke combinatie.
De moslims hebben weer gewonnen met hulp van de linksen . Allah is great !!!
@ La Vie En Rose | 04-09-10 | 16:32
Ik zag tussendoor dat ook niet lievvv tegen jou was, dus dat zorgt nog voor wat extra motivatie om hem verbaal hard aan te pakken.
;)
lion@night | 04-09-10 | 16:25
En nu dan hoe moet het dan verder met me? Maar even serieus bougiekabel, ik ben bezig met het lezen van de analyse Marokkaanse daderpopulaties. Ik vind niet echt bewijs dat er meer dan 5% criminele Marokkanen zijn, want daar ging het toch om of heb je het over heel iets anders.
@ - opgejorrist - | 04-09-10 | 16:26
lol@hollebeen
intelligentie?
Begrijpend lezen is al moeilijk voor hem.
@Art Vandelay Ultor & Lion@night | 04-09-10 | 16:25:
Jullie moeten Hölzenbein niet zo pesten heur.;)
Hoewel, dat hoofdschudden zou misschien nog tot enig licht in de duisternis kunnen leiden...
@lion@night
Ach joh laat dat mannetje toch (hollebeen of wat dan ook) door te stellen dat PVV-ers per definitie racisten zijn zegt al genoeg over zijn intelligentie.
@ Hölzenbein | 04-09-10 | 16:23
je begint het eindelijk te begrijpen.
Hulde!
@Hölzenbein | 04-09-10 | 16:23
Dat laatste zal wel vaak voorkomen ofniet? Dagelijkse kost.
lievv
Parsons | 04-09-10 | 16:13
Dus "Dus de daadwerkelijke racisten in deze context zijn de Linkschmensen waartoe jij ook behoort." moet ik als stelling interpreteren en niet als feit? Hij stelt dus dat ik een racist en een Linkschmens (whatever that might be) ben??? *hölz die hoofdschuddend van onbegrip de kamer uit loopt*
@ Parsons | 04-09-10 | 16:17
Volledig mee eens.
Echter, het feit dat sommige überlinkschers zo vastzitten in een idealistisch denkpatroon beangstigt mij omdat men totaal niet meer over een vermogen tot zelfreflectie beschikt. Dat soort lieden dienen opgenomen te worden in een kliniek.
@lion@night | 04-09-10 | 16:13
Linksmensen hebben zich gespecialiseerd in het ontkennen van feiten. Het is net zo zinloos met met gelovigen een discussie te voeren over creatisme. #kansloos
Denkt Na | 04-09-10 | 15:44
Daar ging mijn reactie in 1e instantie niet over. U reageerde zeer over de top op:
Da was ik nie... | 04-09-10 | 13:33 en Prof. D.A.H. Vintik | 04-09-10 | 14:01.
Lees hun reacties even terug en uw eigen reacties daarop.
Beide reaguurders hebben het helemaal niet over wat u in uw laatste alinea beweert. Maar u als zelfbenoemde rechtgeaarde liberaal geeft 'Da was ik nie' zelf niet de ruimte om zijn mening over de oorzaak van het klappen van deze formatie te geven en Prof Vintik niet om zijn mening over uw reactie te geven.
Wat zelfreflexie kan bij u geen kwaad, o rechtgeaarde liberaal!
@Hölzenbein | 04-09-10 | 16:10
Wat ben je toch schattig naïef, heerlijk dom als een peuter.
Hölzenbein is lievv
@ Hölzenbein | 04-09-10 | 16:05
je wilt nog wat feiten over de Islam en het aandeel van moslims in Nederland?
As you wish;
hier een leuk filmpje;
www.youtube.com/watch?v=kxYySdYAy1Y
www.nrc.nl/opinie/article2249910.ece/E...
en hier staan vooral harde feiten;
content1b.omroep.nl/7caddcab356c8a915a...
Dus kom nu maar met je tegenargumenten, sukkel.
@Hölzenbein | 04-09-10 | 16:10
Nee, hij poneert een stelling die jij tot feit interpreteert. Zo jammer weer.
@Art Vandelay Ultor | 04-09-10 | 16:07
Ik niet, ik had het nooit gedaan. Het had dan nooit aan mij kunnen liggen, dan wel, dan had nooit de schijn kunnen ontstaan dat het aan mij had gelegen. En dat mijn waarde had mij een hoop zetels extra opgeleverd. De überlinkse media staat nu namelijk klaar met hem in de hoek van de dissident te douwen terwijl ieder weldenkend mens weet dat Klink de boosdoener is.
Parsons | 04-09-10 | 16:07
O ja, dus hij lult maar wat uit zijn nek. Dank voor de tip. Een tip voor jou Pars. We zitten hier niet op twitter. Graag gedaan.
@ mzzia | 04-09-10 | 16:06
kijks een aan, nog iemand die niet kan lezen.
Het intellect van reaguurders daalt wel op GS, daar ben jij weer een goed voorbeeld van.
En nog een tip; lees eerst het draadje voordat je je op lompe wijze in een discussie mengt.
@mzzia | 04-09-10 | 16:06
En jij reageert op een tegel terwijl je de draad niet hebt gelezen. #faalhaas
@Hölzenbein | 04-09-10 | 15:56
Dat doet hij niet, dat maak jij er van. Wel eens van de stijlfiguur beeldspraak gehoord? #dropsleutel
@Hölzenbein | 04-09-10 | 16:06
Want antwoord geven op mijn vraag is te lastig?
@Parsons | 04-09-10 | 16:05
Ik had het ook niet gedaan, maar ik heb er wel begrip voor (heb dat gister al uitgelegd).
De kans is zelfs groot dat als ik zou weten wat Wilders weet (over de opstelling van die dissidenten), ik hetzelfde pad had bewandeld.
lion@night | 04-09-10 | 15:36
Jij gaat echt veel te ver. Rassen. Pff, tss.
Art Vandelay Ultor | 04-09-10 | 16:04
Over idioot gesproken...
@Art Vandelay Ultor | 04-09-10 | 15:38
Eens, maar dat laat onverlet dat Wilders nooit de stekker eruit had moeten trekken.
lion@night | 04-09-10 | 16:02
Je lult maar wat in het rond sanseveria, je hebt nog geen enkel bewijs geleverd over je stelling over moslims. Draaikonterij?
@Hölzenbein | 04-09-10 | 16:03
Wat een aparte kwalificatie; tuinkabouter. Mag ik vragen wat je daarmee aan wilt geven?
Art Vandelay Ultor | 04-09-10 | 16:00
O ja en dat van die idioot vergeef ik je want je weet niet beter.
Art Vandelay Ultor | 04-09-10 | 16:00
De stellingen van jou werden al 24 keer weggejorist in de prille 2 jaartjes dat je hier rondzeikt. Zo goed zijn jouw stellingen. Dus waar heb je het over tuinkabouter?
@ Hölzenbein | 04-09-10 | 15:56
Het is me duidelijk dat jij moeite hebt met begrijpend lezen en zaken in een bepaalde context te (kunnen) zien.
Blijf lekker geloven in het groene droomparadijs, waar geen anders denkend mens rondloopt en iedereen heel erg lievvv is voor elkaar, ongeacht afkomst, status, geloof/religie, kraker/moordenaar/beroepssloper/milieuterrorist.
Disneyland is er niets bij.
@Hölzenbein | 04-09-10 | 15:58
Probeer eerst maar eens te begrijpen wat mensen met een 'STELLING' bedoelen.
Art Vandelay Ultor | 04-09-10 | 15:36
En dat zeg jij studentje. Hm... even denken of ik het als een compliment moet opvatten.
Ik ben trouwens vandaag tot de conclusie gekomen dat ik Wilders gelovigen zeer vaak niet echt sympathieke mensen/gesprekspartners vind. Mag ik dat zeggen? Wilders gelovigen zijn op een of andere manier de discussie voorbij. Denken a la Jack de Vries alleen nog in termen van winnen of verliezen, in termen van de ander vernietigen ipv samen met de ander een betere richting kiezen. Zijn eigenlijk anti-islam "fundamentalisten". Wilders aanhangers geloven niet meer in grote waarde van een democratisch proces waarin de juiste richting belangrijker is dan gelijk hebben/krijgen en waar dissidenten helden ipv losers zijn. Lang leve de grote leider die voor ons denkt !!
lion@night | 04-09-10 | 15:36
Kom op mensen, hier word ik toch strontziek van. Links en rechts als rassen te beschouwen? Daar ga ik echt niet op. Wat een onnozele zielen toch.
@ Art Vandelay Ultor | 04-09-10 | 15:43
Dat ben ik volledig met je eens!
@ La Vie En Rose | 04-09-10 | 14:46
"Geloof achter de eigen voordeur en geen uit de staatskas betaalde privileges, zoals eigen scholen, kerken, moskeeën, stichtingen, omroepen etc. Die betalen de gelovigen maar uit hun eigen zak."
Helemaal mee eens, maar u haalt deze twee wel door elkaar. Ik had het over vrijheid van denken/zijn en niet over een staat die iets (of een smaak) geloof zou gaan subsidiëren. Natuurlijk is dat de bedoeling niet.
Maar als rechtgeaarde liberaal baal ik gewoon van mensen die vinden dat andere mensen iets moeten vinden. Christenen, atheïsten, socialisten, islamisten, islamofoben die weinig ruimte geven aan de ander om te zijn/denken hoe die is/denkt.
@lion@night | 04-09-10 | 15:42
Hij is vooral een enorme idioot.
@Hölzenbein en cijfers
Even kijken hoor:
www.wodc.nl/images/k51_Samenvatting_tcm44-566...
"Op basis van het beschikbare
onderzoek kan worden geconcludeerd dat allochtone jongeren anderhalf- tot driemaal zoveel
criminaliteit produceren als autochtone jongeren in vergelijkbare sociaal-economische
omstandigheden."
In hetzelfde document:
"Er bestaat een variatie in de mate van criminaliteit van etnische minderheden. Marokkaanse en
Antilliaanse jongeren vormen duidelijk de meest problematische groepen. Surinamers nemen een
tussenpositie in en binnen de Turkse bevolkingsgroep wordt relatief de minste commune criminaliteit
geproduceerd."
Deze studie is nog wat weinig accuraat, omdat vanwege antiracistische beleid er geen tot weinig etnische gegevens zijn opgeslagen.
In 2009 is er een studie geweest (ik kon de originele studie niet vinden), die tot dezelfde conclusies komt:
www.trouw.nl/nieuws/nederland/article2...
De onderzoekers concluderen dan ook: Samenvattend kunnen we stellen dat het ook na correctie voor een aantal demografische en sociaaleconomische achtergrondkenmerken niet al te positief is gesteld met de criminaliteit onder niet-westerse allochtonen.
Hier hebben we nog meer cijfers uit 2007: www.scp.nl/dsresource?objectid=19616&type...
Een zelfde conclusie. Het regent cijfers en het probleem bestond al in 1997. Daar waren allochtonen 3 x zo vaak betrokken bij criminele misdrijven (na correctie voor sociaal economische factoren) en dat zijn ze nog steeds.
@ Art Vandelay Ultor | 04-09-10 | 15:36
Vanochtend was ik met 3 van die trollen gelijktijdig in discussie (MM0591 en Besure).
Die zijn al afgedropen.
Hölzie is een taaie.
LOL@Art Vandelay Ultor | 04-09-10 | 15:36
@Parsons | 04-09-10 | 15:36
Klink en zijn malafide trawanten zijn de enige reden voor het mislukken van dit rechtse kabinet en zijn de hoofdverantwoordelijken voor het gedrocht dat we straks gaan krijgen.
Opdat wij niet vergeten.
Hölzenbein is trouwens een vervelende troll, ga gewoon niet met hem in discussie. Het is allemaal zo zinloos bij die figuren (dat heb ik pas echt goed gemerkt sinds gistermiddag).
Never argue with an idiot, they drag you down to their level and beat you with experience.
@Art Vandelay Ultor | 04-09-10 | 15:33
Same here trouwens. #kater
We zijn het eens. Met Opstelten ook trouwens. www.telegraaf.nl/binnenland/7559165/__...
@ Hölzenbein | 04-09-10 | 15:31
*zucht*
Context!
Zal ik het dan, voor één keer, eens duidelijk uitleggen?
Let op; hier volgt een STELLING.
In Nederland zijn 2 (let op de context) 'rassen' ; Linksch en Rechts.
Linksch voelt zich superieur ten opzichte van Rechts, dat moge duidelijk zijn, want Linksch pretendeert alles beter te weten en rechts moet niet zeuren.
Dus de daadwerkelijke racisten in deze context zijn de Linkschmensen waartoe jij ook behoort.
De racist in dit draadje, beste Holz, is you.
@O2Consumer | 04-09-10 | 15:31
+1 voor agnosten.
@Art Vandelay Ultor | 04-09-10 | 15:30
Ok, we praatten langs elkaar heen, dacht ik al ;)
@Parsons | 04-09-10 | 15:31
Nee, mijn kater beïnvloedt even mijn vermogen tot juist lezen.
Die situatie zou zich echter nooit zo hebben voorgedaan omdat het akkoord aan alle fractieleden zou zijn voorgelegd vóórdat Rutte als formateur werd aangesteld en Klink c.s. zouden het hebben verworpen. Ook als het congres het zou hebben goedgekeurd.
@ Parsons | 04-09-10 | 15:23
thanks!
@Art Vandelay Ultor | 04-09-10 | 15:30
Heb je dit www.nrc.nl/binnenland/article2614407.e... gezien. Dit is echt een grove schoffering van de CDA-leden en kiezers.
Klink is een idioot en het is duidelijk dat je met hem in het CDA nooit een regering met PVV-steun zou hebben gekregen.
Denkt Na | 04-09-10 | 14:11
Waar komt toch het idee vandaan dat een atheist anders dan een religieus is? Een agnost is neutraal, een atheist niet..
@Art Vandelay Ultor | 04-09-10 | 15:28
Dude. Ik bedoel dit. Stel dat:
- de rechtse formatie sluit een akkoord
- er komt een VVD, CDA regering
- Wilders gedoogt deze
- Na een maand of wat trekken Klink en consorten de stekker uit de regering
- Dan komen er verkiezingen
Geen woord Spaans bij toch?
lion@night | 04-09-10 | 15:27
Over roeptoeteren gesproken... Je haalt veel dingen door elkaar en je bent verward. Ik heb wel een advies voor je maar ik laat het er maar bij. Het is het niet waard. *kots*
@Art Vandelay Ultor | 04-09-10 | 15:28
Schrap dat, ik begrijp nu wat je bedoelt. Die situatie zou zich echter helemaal niet voordoen omdat ze echt geen regering gaan vormen als Klink het uiteindelijke akkoord niet goedkeurt.
@Hölzenbein
Informeer jezelf eens, wie weet steek je er ooit wat van op.
video.google.com/videoplay?docid=16062...
@Parsons | 04-09-10 | 15:17
Die komen er dan helemaal niet. De formatie kan dan nog genoeg kanten op.
@ Hölzenbein | 04-09-10 | 14:44
Werkelijk man, want heb jij een ontzettende eentonige blik op de wereld.
Verbaal wordt het vuur aan je schenen terecht en je verzandt in een zielige roeptoeter die - net als vele Linkschmenschen - niets meer kan uitbrengen dan het woord racist.
Ga te paard Holzenbein! Haal de Volkerts uit de cel! Roep al je mede-globalisten op! Roep de internationale krakerswereld op! Plaats een oproep op Indymedia!
AKSIE!
Zo maar even een verzameling groepen aan individuen die geweld (en moord) niet schuwen! Ja, want links weet het beter. En als men niet wil luisteren dan breken we de boel wel af, steken het in de fik etc. en verbaal maken we iedereen uit voor racist. Want wij het BETER. Wat een helden! Wat een redders van de maatschappij! *KOTS!*
Met de vergelijking in jouw plempsel sla je de plank aardig mis.
Ik bedreig NIEMAND door een AANNAME te plaatsen dat de verdraagzaamheid binnen de Nederlandse samenleving toeneemt als er in Nederland geen moslims zouden wonen, op basis van mijn reaguursel van lion@night | 04-09-10 | 11:53
Deze uitspraak overigens tot mijn spijt ten opzichte van de goede moslims, echter, er zit wel degelijk een kern van waarheid. De cijfers uit vele onderzoeken bewijzen dat, welke jij ook op geen enkele wijze kunt weerleggen.
In jouw reaguursel BEDREIG je PERSOONLIJK iemand door zijn tanden uit z'n smoel te slaan.
Maakt jou dat agressief?
JA, in die context maakt dat jou agressief.
En laten we eens voor de grap kijken naar de definitie van racist;
"Uitspraak: rɑˈsɪst de -woord (mannelijk) racisten Zelfst. Naamw. iemand die vindt dat het ene menselijk ras superieur is aan het andere "
Dat is eigenlijk precies wat jij nu doet,
heb je zelf niet in de gaten?
La Vie En Rose | 04-09-10 | 14:14
Dat hier voor was Rotterdams met de gebruikelijke taalfouten van een Rotterdammer. Maar daar ging het niet om mutsje, je moet wel begrijpend lezen voordat je iets begrijpend schrijft (begrijpend is het stopwoordje van de PVV maar niemand begrijpt het).
@lion@night | 04-09-10 | 13:32
*applaus*
La Vie En Rose | 04-09-10 | 14:14
Nou meit, laat ik je nou vertellen dat ik daar toch seker -lamenielieche- een jaartje of tien gewoont heb ja. <-Rotterdams met de gebruikelijke spelfouten. Nee dan ken ik Rotterdam niet lang genoeg. Maar daar ging het toch ook niet om lieveheerbeestje? Je moet wel lezen, begrijpend lezen.
@Art Vandelay Ultor | 04-09-10 | 14:16
Als Klink de stekker trekt uit de nieuwe regering komen er nieuwe verkiezingen hoor. Daar had ik het over.
@ lanex | 04-09-10 | 14:41
Gezien zijn plempsel na jouw plempsel kan ik de conclusie trekken dat hij er niets van begrijpt.
;)
@ La Vie En Rose | 04-09-10 | 14:14
thanks!
*waardering in ontvangst neemt*
MoonUnit1 | 04-09-10 | 13:37
"Buiten Rotterdam heeft niemand er volgens jou last van." Dat heb ik niet gezegd tuinkabouter dus niet alles verdraaien. Ik wacht nog steeds op jouw statistieken die echt iets tonen.
Wat geniet ik toch van die pica hier boven.
MoonUnit1 | 04-09-10 | 13:52
O ja, heb je trouwens nog wat statistieken kunnen vinden?
MoonUnit1 | 04-09-10 | 13:52
OK ik ga voorwaar PVV stemmen, en wat verwacht je dan dat de PVV doet. Kopvoddentax, nekschot... Allemaal ironie zal wel weer als antwoord komen.
Prof. D.A.H. Vintik | 04-09-10 | 14:41
U heeft gelijk! Verspilde energie ;)
Denkt Na | 04-09-10 | 14:11
Weer niet nagedacht.
Geloof achter de eigen voordeur en geen uit de staatskas betaalde privileges, zoals eigen scholen, kerken, moskeeën, stichtingen, omroepen etc. Die betalen de gelovigen maar uit hun eigen zak.
Maar daar wil het CDA niet aan, want dan raken zij hun garistelijke invloed kwijt.
Dit heeft tot gevolg dat ook de Islam in Nederland vrij spel heeft, en daar zitten de meeste Nederlanders nou net niet op te wachten. Ik kunt vast wel bedenken waarom niet.
lion@night | 04-09-10 | 13:32
Let op ik citeer je nu even in een iets andere context, dus niet meteen gaan zeiken:
Ik zeg duidelijk dat ik iemand zijn tanden uit zijn smoel sla.
Mag dat? Ja, dat mag.
Maakt mij dat niet iemand die zich agressief voordoet? Ben ik dan niet agressief? Natuurlijk wel! Dus samenvattend met wat jij zegt ben je gewoon een racist. Ich habe es nicht gewusst aber ich habe es gemacht. Ik kots op die verdraaingen van jou. Over begrijpend lezen gesproken... man man man. Wilders is een racist, en de PVVers zijn racisten. Dat is de door jou hooggeroemde REALITEIT die ik zie.
lion@night | 04-09-10 | 13:32
Uitstekend uitgelegd aan Holzenbein, zou ie het nu snappen?
@Denkt Na | 04-09-10 | 14:11
Hierop past maar één antwoord, maar ik zie dat dat in het verleden ook niets heeft uitgehaald: www.geenstijl.nl/mt/archieven/2010/08/...
Ik laat u dus verder maar raaskallen, zoals de meesten hier inmiddels blijken te doen.
tis nog maar net bekend of die vieze cohen heeft zn muil al weer open.
Da was ik nie... | 04-09-10 | 13:33
Spijker-kop-raak.
Denkt Na | 04-09-10 | 13:52
Niet goed gelezen en ook uw nick geen eer aangedaan. Das duidelijk.
PVV Almere
PVV Den Haag
PVV Nederland
lijkt me duidelijk
Wilders heeft het domste gedaan wat hij kon doen.... Kortom geen visionair dan wel briljant politicus.
@Sliptong | 04-09-10 | 13:33
Gefeliciteerd.
En die wilders lijkt zelf wel een fin met zijn slachtoffer rol opzoeken steeds
@Sliptong | 04-09-10 | 13:33
Ik las er compleet overheen. Gefeliciteerd Sliptong !
@Parsons | 03-09-10 | 20:17
Er waren dan geen nieuwe verkiezingen gekomen. De formatie kan immers gewoon verdergaan.
Hölzenbein | 04-09-10 | 13:04
Hé, je weet het antwoord niet. Geweldig dit.
@Sliptong | 04-09-10 | 13:09 Kom dur maar in!;)
Sliptong | 04-09-10 | 13:02 + overige reacties:
klap, klap, klap!
Lion@night | 04-09-10 | 13:32 + overige reacties:
klap, klap, klap!
Sliptong | 04-09-10 | 13:33
Gefeliciteerd! Jongen of een meisje en alles goed?
MoonUnit1 | 04-09-10 | 13:37
Juist. Het punt is dat mensen als Hölzenbein en Besure dit soort info stelselmatig negeren omdat dit niet past in hun eigen beperkte wereldbeeld.
@Hölzenbein, vast nog nooit in Rotterdam geweest.
Hier een sightseeing oftewel een soort van ode aan Rotterdam.;)
Ook voor mijn stadsgenoot (toch?) Sliptong.
www.youtube.com/watch?v=7ImwWfoU2gM
@ Prof. D.A.H. Vintik | 04-09-10 | 14:01
He Professor! Jawel hoor:
"Zolang de gristenen zo groot zijn kan er ook niets aan de islam gedaan worden."
Allemaal verplicht atheïst?
Heb je niets met vrijheid? Wrom niet? Is toch fijn?
@ Prof. D.A.H. Vintik | 04-09-10 | 14:01
Groetjes aan Mao!!
Ooit gehoord van democratie en vrijheid?
(niet de GW sjit kopie, only in name, maar de echte theorie/praktijk)
Voor de liefhebbers van geschiedenis:
nl.wikipedia.org/wiki/Weimarrepubliek
wikipedia.org/wiki/Weimarrepubliek
Als oude politiek doorgaat op het pluche (en niets aantrekt van protest stemmen op populistische geneuzel), dan krijg je periode van 10 jaar van geen regering, met daarna rare sterke leiders als de chaos maar groot genoeg is geworden.
(neem ik voor het gemak de periode van de heer Balkenende maar even mee, want stoel warm houden, PvdA bashen, spelletjes van Jack spelen, referendum omzeilen, regentje spelen, etc is wat anders dan regeren)
Als PvdA en VVD nu nog geen weakup call hebben gekregen, worden ze nooit meer wakker. Ze moet de interne regentenzooi (PvdA) en corruptie (VVD) eruit kieperen, anders zie ik het slecht in met NL.
Let wel: het Westen (inclusief NL) staat voor de grootste economische decline sinds haar gloom en boom.
@Da was ik nie... | 04-09-10 | 13:33
Het klappen van de informatie in een notedop!
@Denkt Na | 04-09-10 | 13:52
"Laat mensen denken/geloven/doen/zijn wie ze willen."
Daar zegt ie toch niets over?
Doe zelf niet zo eng!
er komen wel herverkiezingen, let maar op...
Hölzenbein | 04-09-10 | 13:02 : "Waar is de ironie dan, leg eens uit."
1. Ik leg nooit mijn grappen uit. Alleen een onnozelaar kan daarom vragen.
2. Mijn zin was (Waaligator | 04-09-10 | 11:54): "... Volgens het zesde gebod van de linkse kerk: gij zult geen onkuisheid bedrijven met degenen die wel kunnen en durven te lezen wat er werkelijk staat in de koran en hadith..."
Waarop jij (Hölzenbein | 04-09-10 | 12:24 @lion@night): "Heb ik gelezen maar iemand die de zin "zesde gebod van de linkse kerk" schrijft neem ik toch niet echt serieus.
Hoeft ook niet, hoor, Hölsje van mij, neem jezelf maar lekker serieus. Zoals alle Abben Klink, die het zesde gebod van de linkse kerk "gewetensvol" in acht nemen.:-)
Tot aan de verkiezingen van maart.
@Hölzenbein | 04-09-10 | 13:47
Begin nou eens gewoon door op de PVV te stemmen.
@ Da was ik nie... | 04-09-10 | 13:33
Heeee stalinist!
Laat mensen denken/geloven/doen/zijn wie ze willen.
Eng dictatuur mannentje!
@Sliptong | 04-09-10 | 13:40
Ja, die harde cijfers vertroebelen het morele debat enigzins. De vermalijde realiteit blijkt toch niet met zich te laten sollen !
@Jopie2009 | 04-09-10 | 13:37
Als ie 'wurgssteun' zei, was het vast 't Hart niet. ;)
Héérlijk die plempsels van Hölzenbein! Krijg bijna een orgasme van ergernis.
Kan bijna niet wachten tot DWDD weer begint en Rottenberg te gast is. Zááálig!
@lauwebal | 04-09-10 | 09:45
Ik blijf het een heel eng communistisch clubje vinden.
MoonUnit1 | 04-09-10 | 13:22
Nou ja, de geverbaliseerde rechtsche onmacht hebben we gisteren al gezien. Dus nogmaals, hoe pakken we het aan?
@ Sliptong | 04-09-10 | 13:40
[Hölzenbein mode ON]
De KLPD bedriegen en liegen.
Het zijn allemaal racisten.
[Hölzenbein mode OFF]
@ Sliptong | 04-09-10 | 13:33
Mijn oprechte felicitaties!
@MoonUnit1 | 04-09-10 | 13:37
Die vergeeflijke KLPD toch ook! Een beetje met keiharde cijfers aankomen!
@Hölzenbein | 04-09-10 | 13:26
Vreemd. In Amsterdam is het zelfs 75%. In de overige grote steden ligt dat percentage ook heel hoog. Landelijk gezien dus relatief ook. Marokkanen zijn een plaag en een plaag moet je nu eenmaal met wortel en al uitroeien. In dit land lijden de goede onder de kwaden. Zo zal het ook met die groep moeten gaan. Zolang de Marokkaanse gemeenschap niet orde op zaken stelt, en dan heb ik het niet over die honderden praatclubjes als Landelijk Overlegorgaan Marokkanen met Lange tenen, moet de groep als geheel aangepakt worden. Hetzelfde geldt wat mij betreft ook voor Antillianen. Waarom lukt het de Turkse gemeenschap in zekere mate wel en voornoemde twee niet? Twee dingen: intellect en gebrek aan opvoeding. Nee, je zonen de straat op trappen en alles goed vinden is geen opvoeding.
Nog even naar aanleiding van mijn eerdere post. Vanochtend om ca 10.30u in de auto stond radio4 aan (sorry maar de debiliteit van 3fm, 538 etc kan ik echt niet meer aan) en daar verkondigde een manspersoon:
"het is vandaag een feestelijke dag, omdat het rechtse kabinet met de wurgssteun van Wilders niet doorgaat".
Heb het nog even nagekeken, moet Maarten 't Hart geweest zijn.
@Hölzenbein | 04-09-10 | 13:26
"Het is niet landelijk maar gewoon in Rotterdam"
Beste H, natuurlijk is Rotterdam speciaal in de zin dat er daar specifiek en op die plek zich een enorme piek vertoont in de misdaadstatistieken van marokkanen. Buiten Rotterdam heeft niemand er volgens jou last van. Wat een vreemd wereldbeeld koester jij. Hier nog een link : allochtonen.web-log.nl/allochtonen/fil...
en wat blijkt daaruit ? Dat er nog meer gemeenten zijn waar dat het geval is. Hoe verassend toch. En waarom zouden er toch van dit soort rapporten worden opgemaakt door de KLPD ?
CDA geeft niets om de islam. Ze zijn alleen bang dat gelovigen geen streepje voor meer hebben. Daar was al het gedonder om. Zolang de gristenen zo groot zijn kan er ook niets aan de islam gedaan worden.
@lion@night | 04-09-10 | 13:15
Vanwege de uitbreiding van mijn gezin deze week had ik weinig tijd. Er zijn echt belangrijkere zaken. Maar ik ben wel weer aardig op dreef. Net even een uitgebreide mail aan Geert gestuurd als steunbetuiging.
@Hölzenbein | 04-09-10: we hebben ook leuke bruin wollen rompertjes met zwart gelakte schoentjes en een rood bandje om de arm.
@ Hölzenbein | 04-09-10 | 13:02
Lezen, begrijpen en vooral de zaken in de juist context plaatsen zijn zaken waar jij blijkbaar moeite mee hebt.
Ik zeg duidelijk dat ik een extreem rechtse uitspraak doe.
Mag dat? Ja, dat mag.
Maakt mij - zoals jij gelijk concludeert - een racist?
Nee, zeker niet.
Voor veel lieden in de Linksche hoek is het willen inzien van de realiteit erg lastig. Begrijpelijk als je hoofd gevuld is met idealistische denkbeelden die je moeilijk opzij kan plaatsen, gebrek aan zelfreflectie zeg maar.
Ik mag erg graag zaken bekijken en aansnijden vanuit verschillende (realistische) invalshoeken. Zou jij ook eens moeten doen, geeft je namelijk andere inzichten dan behalve datgene wat je door de politieke tak van milieuterroristen en ex-krakers ingefluisterd krijgt.
Ik zie niets liever dan een Nederlandse maatschappij waar iedereen respect voor elkaar heeft en naast elkaar kan leven. En gezellig als de maatschappij - wel op die voorwaarde - multicultureel is. Ja, dat lees je goed, ik ben niet tegen een multiculturele samenleving. Sterker nog, weet je dat één van mijn dierbaarste momenten uit mijn leven mij is gegeven door een moslim?
Weet je waarom? Omdat we respect hadden voor elkaar.
Dat de huidige multiculturele samenleving een fiasco is , is puur te verwijten aan de overheid, vooral de Linkse tak. Men heeft dusdanig de teugels laten vieren voor de Nieuwe Nederlanders, dat het cohesie van de multiculturele samenleving volledig zoek is.
En in plaats dat de zaken nu aangepakt worden zoals men dat zou moeten doen, blijven de regenten (met Job Cohen voorop) geloven 'dat het allemaal wel goed komt'.
De oplossing van de negatieve druk die de multiculturele samenleving op de Nederlandse samenleving neerlegt vereist een harde aanpak en een zero-tolerance beleid. Dit zal nooit - ik herhaal nooit - van Linksche zijde komen.
Zij zijn overtuigd 'dat het wel goed komt' door nog meer de teugels te laten vieren. De enige krampachtige poging die men onderneemt is het installeren van een leger aan 'coaches' met een hilarische hiërarchische structuur. Projecten die miljoenen kosten en vooralsnog niets concreets hebben opgeleverd.
Zo te lezen blijf jij daar ook in geloven.
Keep dreaming.
MoonUnit1 | 04-09-10 | 13:16
Ben niet links, maar helemaal niet rechts dat merk je wel. De rest wat je over mij zegt of over 'linksmensen' whatever they are, laat ik maar voor wat het is. Maar even terug op je Volkskrant bericht. Laat de volgende zin even over je tong gaan: "Van de Marokkaans-Nederlandse jongemannen in Rotterdam in de leeftijd van 18 tot 24 is bijna 55 procent met de politie in aanraking gekomen op verdenking van een delict." 1. het is niet landelijk maar gewoon in Rotterdam. 2. het zegt iets over een groep van 18 tot 24 jarigen. Wat is met de 25 tot 85 jarige Marokkaans-Nederlandse mensen? Ook allemaal criminelen? Zo en nu je telmachientje er nog eens bijhalen.
@Hölzenbein | 04-09-10 | 13:17
"en ik zou het ook graag opgelost zien:"
Dat zegt ieder linksmens. De geverbaliseerde linkse onmacht. Ik wou dat het opgelost was. Tsja. maar dat gebeurt nu eenmaal niet vanzelf H, daarvoor is een mindshift nodig. Een ruk naar rechts. De knuppel moet er af en toe weer overheen. Er moet gehandhaaft kunnen worden. Eliteleden als Klink maken dat structureel onmogelijk.
Sliptong | 04-09-10 | 13:06
Nu al tegen mijn nick bashen. Wat ben je toch diep gezonken. Geef mij bewijs dat het om meer dan 5% criminele moslims gaat. Ik heb nooit gezegd dat alles meevalt dus gooi mijn geen woorden in de mond. Het is een serieus probleem en ik zou het ook graag opgelost zien.
@Hölzenbein | 04-09-10 | 13:02
Als je statistieken hanteert moet je wel de goede gebruiken: 5% is wat aan de lage kant. In de grote steden is het 55%. Hier is de link : www.volkskrant.nl/binnenland/article12...
"Uit de VK, dus moet het waar zijn !"
Verder pleit je, als linkmens notabene, voor hardere straffen. Het is alsof ik een alcoholist hoor pleiten voor de invoering van een drankverbod. Een linksmens is nu eenmaal niet in staat om te handhaven. Dat zit niet in zijn/haar genetische make-up. Dat mogen andere mensen doen.
Verder over de onmisbaarheid van morakkanen in de maatschappij : Ik persoonlijk zal er geen traan om laten als ze morgen en masse remigreren.
@ Sliptong | 04-09-10 | 13:02
hulde voor zo'n comment.
En so true....
@ Sliptong | 04-09-10 | 13:02
dat vermoeden had ik al ja,
maar volgens mij ben je vandaag - ondanks de malaise van gisteren - redelijk goed gehumeurd het bed uitgestapt.
Je bent aardig op dreef deze ochtend, en dat waardeer ik.
Sliptong | 04-09-10 | 13:02
Luister eens toyboyke. Het failliet van Nederland wordt veroorzaakt door die lekkere banken hier en die 'crisis' hype die de media maar al te graag rondbazuint. Nogmaals het gaat er niet om dat de CDA verloren heeft of de PVV gewonnen heeft. Het gaat om het aantal stemmen, dat is de wil van Nederland, niet wat je gewonnen of verloren hebt. Dan wacht je als derde partij even rustig je beurt af. Eerst heeft de VVD het voor het zeggen met een zeteltje meer, dan de PvdA, dan de PVV lutsertjes pas op plaats drie. Overigens ook al heeft het CDA verloren ze hebben maar drie zeteltjes minder dan de PVV dus niet zo hoog van de toren blazen dinky toy. Ik noem ook een hardwerkende Nederlander geen übermensch, het was meer een steek naar jou toe om je met je eigen gedachte te slaan. Maar dat begrijp je waarschijnlijk ook niet lutsert. Ook typisch PVV gedrag, alles uit het verband trekken.
@La Vie En Rose | 04-09-10 | 12:49
* vinger opsteekt en op z'n stoel zit te draaien en te pronken omdat hij het antwoord weet. Mag ik, mag ik, mag ik???? *
@Hölzenbein | 04-09-10 | 13:02
95%? JE bent helemaal niet goed wijs man. Je weet niet waar je het over hebt. De Islam is een groter gevaar dan de NSDAP van Hitler ooit was. Jij behoort tot een grote groep mensen die de hele dag roepen dat "alles wel meevalt". Ga eerst eens een paar boeken lezen over die verderfelijke, intolerante politieke ideologie voor je je zoetsappige fruithap over ons uitspuwt. Moffrikaanse voetballer! Laten we '74 maar even vergeten.
La Vie En Rose | 04-09-10 | 12:49
Ach gut, de fraggle is ook al wakker. Ook zo gefrustreerd dat je PVV lutsertjes het niet redden?
@lion@night | 04-09-10 | 11:08
En dan druk ik me nog voorzichtig uit! ;)
Waaligator | 04-09-10 | 12:30
Waar is de ironie dan, leg eens uit. Ik heb het over racisme als iemand schrijft:
"Nu doe ik een (geef ik toe) een extreem rechtse uitspraak; maar stel dat er geen moslims zouden zijn in Nederland? Dan is het leven voor iedereen in Nederland een stuk aangenamer. Dat is een feit." ter herinnering dat was lion@night - islam en moslims zijn twee verschillende zaken maar dat zal je ook wel niet snappen. Het punt is dat in dit land 95% goede moslims wonen. Dat wil zeggen die zijn niet beter dan de 95% goede autochtonen (het woord zelf al daar krijg ik al de moseskriebel van) maar absoluut ook niet slechter. De 5% verzieken het voor de 95% en geloof mij die 95% verwijt ik dat ze die 5% zieke gasten niet op het matje roepen. Wat de PVV doet en enkele linke (niet linkse, linke) broeders hier is met die 5% de resterende 95% meeslepen en dat noem ik racisme. Mag ik dat, ja dat mag ik. Het is namelijk het over een kam scheren van een bevolkingsgroep. Ik vind dat men hier in Nederland de straffen omhoog moet zetten in het algemeen. Het is vandaag de dag normaal dat mensen een klap in hun gezicht krijgen als ze voor iets opkomen. Het is normaal dat buschauffeurs, ambulance personeel, politie maar alles moeten slikken wat tokkies hun aandoen. Als het hoofdzakelijk 5% zieke allochtone (heb je het weer) mensen zijn die dat veroorzaken dan moet men daar hard en langdurig voor gaan straffen. Als ze allemaal van de straat zijn kunnen mensen tenminste weer veilig over de weg. Dus het heeft niet met die 95% normale allochtone mensen te maken, maar dat is iets dat velen hier niet zullen en willen snappen. Wel leeg rondzwammen als een kip zonder kop. Ik kijk er hier niet meer van op. Dus.
@Hölzenbein | 04-09-10 | 11:06
Lutser? Ik ben het Sliptong, niet je toyboy. En het failliet van Nederland wordt mede veroorzaakt door het doodzieke, geldverslindende lichaam dat overheid heet, de gigantische kosten die de immigratie ons kost en de gigantische kosten die met uitkeringen gepaard gaan. De mensen die uitkeringen nodig hebben krijgen het niet of steeds minder door de enorme groep profiteurs en bijstandsfraudeurs. En wat blijft er van de PVV over als de grootste verliezer, het CDA, de dienst gaat uitmaken en de PVV geen garantie krijgt dat slechtste minister van Volksgezondheid evah niet even het kabinet laat ploffen omdat meneer z'n geweten het niet kan verkroppen. Wat voor baantje hebben ze aangeboden gekregen voor heel veel pecunia? Maak je geen illusies, de linkse media en de mastodonten die voor de gelegenheid uit hun ivoren torens zijn gekropen hebben hier voor gezorgd. Trouw en de Volkomen Kudtkrant waren er als de kippen bij om de PVV de grond in te trappen. Maar het maakt niet uit. Als GW niet door de kogel, en die komen nu eenmaal altijd van links, om het leven komt heeft hij over 2-3 jaar 35 zetels.
En de hardwerkende Nederlander een übermensch noemen is echt een schoolvoorbeeld van links, kleinzielig denken. Wake up call: geld groeit niet aan bomen. Daar moeten mensen kei- en keihard voor werken en als er dan een substantieel deel van de bevolking de kantjes er vanaf loopt, maak ik me daar terecht zorgen om. Wie noemt expliciet het beschermen van onze senioren? Wie noemt expliciet het beschermen van chronisch zieken? Juist.
En nou hup aan de slag. Je moet nog een verplichte sollicitatiebrief sturen van het UWV.
LOL@Prof. D.A.H. Vintik | 04-09-10 | 12:41
Om in het vakjargon te blijven: "Zalig zijn de dommen en onwetenden, zij weten niet wat zij doen"
Hölzenbein | 04-09-10 | 08:57
Zeau ben je dur weer? En zo actief reeds met allerlei uit uw brein onsproten denkbeelden. Knap heur.
Jij poneerde de volgend stelling en stelde daar een vraag over.
"PVVers zijn rascisten. Wat klopt daar dan niet aan?"
Goed opletten nu:
PvdAers zijn racisten.
GroenLinksers zijn racisten.
VVDers zijn racisten.
SPers zijn racisten
CDAers zijn racisten
CUers zijn racisten.
SGPers zijn racisten
etc
Nu niet gaan zeggen dat jouw stelling wel klopt omdat PVVers racisten zijn en de aanhangers van bovengenoemde partijen niet.
Indien mogelijk eerst even nadenken. Hint: Wat ben je aan het doen als je zoiets zegt?
@ Prof. D.A.H. Vintik | 04-09-10 | 12:41
lol!
Die is inderdaad goed ja!
Wie van een goede grap houdt, moet hier even klikken: twitter.com/TijsvandenBrink/status/229...
Het woord haat wordt vooral gebezigd in de moslimwereld.
Joffri | 04-09-10 | 12:11
Jouw laatste alinea is inderdaad om misselijk van te worden.
Hölzenbein | 04-09-10 | 12:24
Dus je geeft gewoon toe dat je bewust selectief argumenteert?
Goed hoor. Net als toegeven dat je Doping gebruikt.
Hölzenbein | 04-09-10 | 12:24
Iemand die geen ironie begrijpt, neem ik niet serieus. Zeker niet als hij i.v.m. kritiek op de islam over racisme zwamt.
lion@night | 04-09-10 | 12:06
Heb ik gelezen maar iemand die de zin "zesde gebod van de linkse kerk" schrijft neem ik toch niet echt serieus.
Helder. CDA geen macht. Rutte geen MP. Geert geen ballen.
En wij geen kabinet.
Van het woordje " geen " krijg ik een nare smaak in mijn mond.
@besure
weer zo'n nieuwe gaapzwitsal, fantastisch ook dat jaren 90 argument; ze zijn van nature niet zo, dat komt door de maatschappij citaat!"Die kleintej die wel een kattekwad uithalen zijn nioet crimineel hierheen gekomen maar hier zo geworden."
-
Het interesseert me eigenlijk geen sier of er eerder waar dan ook al kattekwaad werd uitgehaald of drugs gedeald of mensen geintimideerd/bejaarden beroofd/neergestoken/verkracht. Het wordt tijd dat een ieder verantwoordelijk wordt gehouden voor zijn of haar daden. De mantel der liefde is volledig versleten dankzij linkschmensen als jij. Het is niet bij te houden. Ook het argument dat het met een generatie of twee wel ophoud is de houdbaarheidsdatum zo onderhand wel voorbij.
-
Als je je kinderen niet onder controle kan houden, neem er dan geen 14. Als je dat toch doet, wees dan klaar de gevolgen te dragen. Straatcoach aan mijn reet; bufferzone is dat en een rookgordijn.
-
Imsure dat je lekker verder doordroomt besure
-
en oh ja; Als je naar nederland bent gekomen en in no-time ondanks alle mooie voorzieningen die je in de schoot geworpen krijgt (waar jouw ouders dus niet voor hebben liggen bloeden) driemaal een serieus delict pleegt (inbraak; JA beroven; JA fysiek geweld; JA aanranden; JA; Structurele intimidatie; JA) dan is wat mij betreft uitzetting PRIMA.
-
Tenslotte, jouw verwijzing naar 1940, extreemrechts en deportatie is zo ontzettend misplaatst. We hebben het hier over bewezen, misdadige mensen die misbruik maken van onze gastvrijheid EN ze worden alleen de deur gewezen. Dus niet op basis van afkomst als varkens opgestapeld in een treinstel richting een willekeurig concentratiekamp om eerst beroofd, daarna verkracht en dan vermoord te worden. Mocht je dat ooit persoonlijk tegen mij inbrengen, dan maak ik daar direct een zaak van. Kotsmisselijk wordt ik van die retoriek, echt waar.
@ Hölzenbein | 04-09-10 | 11:59
lees even het laatste gedeelte van mijn reaguursel, wil je?
Voordat je van dat soort domme conclusies trekt.
@mokum4all | 03-09-10 | 21:06
Ik ook niet. Misschien heeft 'ie gewoon genoeg van de politiek en wilt 'ie meer tijd doorbrengen met zijn vrouw?
lion@night | 04-09-10 | 11:53
Als er geen moslims zouden zijn zou er geen bus of trein meer rijden in Nederland. Je zou je aars met je handen moeten afvegen sukkel, nu heb je waarschijnlijk toiletpapier. Je vuilnis zou je zelf moeten ophalen. Hoor ik in jou alleen maar een vuile racist? Ja en nou schrijf ik het wel goed.
@ BeSure | 04-09-10 | 11:51
Voordat je het woord 'haat' te pas en te onpas hier de panelen ingooit en iedereen daarvan beticht, kijk eerst eens naar jezelf.
Jij hebt blijkbaar een enorme agressie tegen een ieder die jouw idealistische denkbeelden niet met je deelt.
Over haat gesproken.
lion@night | 04-09-10 | 11:23
Ik had het over banken Einstein niet over dat wat jij hier leutert. Je weet wel die lui die spaargelden vergokten, miljarden euro's waarmee we overigens die beroemde 18 miljard fluitend zouden kunnen afbetalen. Waar zijn de verantwoordelijken? Wie gaat het terug betalen?
Het CDA een ruziënde puinhoop?
Zet dan alle mogelijke coalities MET het CDA maar uit je hoofd.
De mogelijkheden worden dan bijzonder schaars. De facto reste alleen een zakenkabinet (Tjeenk Willink).
Of nieuwe verkiezingen. Intomart-peiling van gisteren: PVV= 40 zetels. Dus alle andere aprtijen zullen zich weren als duivels in een glas wijwater om dát te voorkomen.
En dat alles omdat de koran en de hadith aanprijzen wat zij aanprijzen (moord en doodslag op voorgeselecteerde slachtoffers) en dit niet hardop mag gezegd worden door wat men gemeenlijk links noemt.
Zo'n begrijpend en inlevend lezen met respect voor de "context" heet dan volgens de weldenkend elitaire linkse elite "de rechtsstaat (???) in stand houden", of "tolerant (???) " zijn of "gematigd (???)" of "niet racistisch (???)"
Volgens het zesde gebod van de linkse kerk: gij zult geen onkuisheid bedrijven met degenen die wel kunnen en durven te lezen wat er werkelijk staat in de koran en hadith.
En die wel de oorzaken van de geldverspilling in dit land durven benoemen: 7 miljard per jaar aan massaimmigratie van kanslozen. Om maar te zwijgen van de linkse regenten die er goed geld aan verdienen.
Dát is uitbuiting. We hoeven daarvoor niet naar de Derde Wereld te gaan. We worden uitgebuit waar we bij staan.
Om een moorddadige en discriminerende religie/ideologie te vriend te houden.
Dapper.
Eerlijk.
Democratisch.
@ BeSure | 04-09-10 | 11:41
laten we het nog eens realistisch bekijken.
Vele moslims in Nederland zijn de Nederlandse taal niet machtig, zijn werkeloos (statistisch al meerdere malen aangetoond), de jeugd komt statistisch gezien vaker voor in de misdaadcijfers, ze begrijpen (of willen niet begrijpen) onze Westerse cultuur niet (normen en waarden, vrijheid van meningsuiting, iedereen is gelijk -> homo's/vrouwen) en kunnen weinig respect opbrengen voor volgelingen van een andere ideologie/religie.
Nu doe ik een (geef ik toe) een extreem rechtse uitspraak; maar stel dat er geen moslims zouden zijn in Nederland?
Dan is het leven voor iedereen in Nederland een stuk aangenamer.
Dat is een feit.
En begrijp me niet verkeerd; dat vind ik jammer. Ik zou het ook graag anders willen zien, maar nogmaals, de realiteit is anders.
En daar gaat het mij om; de realiteit. Niet idealistische denkwijzen.
Kennen jullie het boek, 'Brussel Eurabië' van de journalist Arthur van Amerongen.
Hij studeerde islamitische theologie in Brussel. Interessant om te lezen over
zijn ervaringen. En hij heeft met eigen ogen gezien hoe moslim extremisten
zijn geworteld in de hoofdstad van Europa. En dat hen niets in de weg wordt
gelegd. Zijn politiek correcte oogkleppen zijn elk geval afgevallen.
Leuk boek, niet zo'n dikke pil en gemakkelijk te lezen.
-weggejorist-
BeSure | 04-09-10 | 11:25
Volgens mij komt haatzaaien echt uit de koker van links en deportatie is ook door links een veel gebruikt metafoor!
Wilders heeft nooit gezegd dat moslims het land uit moeten, iedereen in dit land heeft gelijke kansen, ja ook moslims, maar onverbetelijke criminelen zouden de grens overgezet moeten kunnen worden, kan met een dubbele paspoort.
Wat is hier tegen?
-weggejorist-
-weggejorist-
Nou ben ik het niet altijd eens met Geert Wilders.
Hij krijgt ook niet mijn stem. Maar ik vind het wel
goed dat hij bepaalde zaken durft te benoemen
zoals bijvoorbeeld de politieke islam.
Maar de vergelijking met nazi's vind ik zulke onzin.
Geert Wilders krijgt immers steun uit Israël.
@ BeSure | 04-09-10 | 11:34
Tuurlijk joh,
Marokkanen terroriseren stelselmatig onze maatschappij, tonen geen enkel respect voor ons, zuigen de staatkas leeg aan uitkeringe, met als resultaat dat wij de Marokkanen niet meer leuk vinden.
En nu beweer jij dat het aan ons ligt?
Ik kan daar geen enkele logische plausibele verklaring voor vinden.
Beetje laat, panelen verder niet gelezen, maar ik wil het toch ook maar gezegd hebben:
Het CDA heeft de zaak opnieuw verraden. Onbetrouwbare bende bij die Gristenen.
Het is een gruwel dat de linkse partijen nu weer met hun staart omhoog lopen. Gisteravond nog even het tenenkrommende Knekel en de Gier gekeken. Wat een walgelijk stelletje bij elkaar! Zie en hoor die Donner dan liegen en draaien over het verraad van Klink.
@BeSure | 04-09-10 | 11:31
blijkbaar houd hij ook wel van een good spanking gezien zijn liefde voor de intolerante moslim.
@BeSure | 04-09-10 | 11:34
Kijk, kijk een onvervalst stukje linksmens perceptie. Ik weet niet wat jouw werkelijkheid is, maar kijk je wel eens naar het programma "Opsporing Verzocht" bijvoorbeeld of lees je weleens een krant ? Dan zou je toch moeten constateren dat het de maokkaan zelf is die voor het slechte imago zorgt. Waar komt toch de haat vandaan ten opzichte van de autochtonen ? Verklaar dat eens BeSure, in plaats van te wijzen naar ongerelateerde nieuws topics. Hoe komt het bijvoorbeeld dat de marokkanen oververtegenwoordigd zijn in de misdaad ?
-weggejorist-
Er zou nu een streng Islamitisch kabinet moeten komen onder leiding van Cohen en kereltje Pechtold.
@ BeSure | 04-09-10 | 11:35
lol!
Hilarisch zo'n plempsel.
Had niet verwacht dat je mij nog aan het lachen zou krijgen hedenochtend.
-weggejorist-
@ BeSure | 04-09-10 | 11:30
De moslims nemen hun ideologie de Islam mee.
Flauwe stelling die je daar maakt.
Maar goed, had ook weinig anders verwacht van je.
-weggejorist-
-weggejorist-
@ BeSure | 04-09-10 | 11:25
Lafaard, je beantwoordt de vraag niet.
Moeilijk hé, de realiteit onder ogen zien?
Grappig om te zien dat figuren zoals jij, als de vraagstelling lastig te beantwoorden is binnen de realiteit, er gelijk wordt verwezen naar Nazistisch gedrag.
Daarom zei ik; wees een vent en beantwoordt de vraag eerlijk.
Maar het is blijkbaar te veel gevraagd.
-weggejorist-
@BeSure | 04-09-10 | 11:25
"Ja pak mensen die zich niet aan de wet houden aan. Keihard wat mij betreft."
Sorry maar als linksmens heb jij geen idee wat handhaving is.
D66, PvdA en GroenLinks (al je linkse vriendjes) hebben dat al de facto onmogelijk gemaakt. Kom je als handhaver aan een lastige onrendabele dan staan er dozijnen gesubsidieerde organisaties klaar om je te dwarsbomen.
"Links is zo 1970".
@ MoonUnit1 | 04-09-10 | 11:24
Juist, eindelijk iemand in dit draadje hedenochtend die het ook opvalt.
*hand schudt met MoonUnit1*
-weggejorist-
laat Ab Klink zich maar druk gaan maken om het rookverbod in de horeca, dat is hem nl. nog steeds niet gelukt.
Je vraagt je soms af of die Klink wel hetero is als je hem zo parmantig ziet dansen voor de camera.
Klink -1
Zure Linkerkant CDA -1
-weggejorist-
@ MM0591 | 04-09-10 | 11:23
Onzin,
niemand heeft bezwaar tegen meeparticiperende moslims in onze maatschappij, ook de PVV niet.
De PVV maakt haar punten hard richting de Islam, dat kan allemaal genuanceerder, dat ben ik met je eens.
Maar, ook voor jou een vraag;
Welk voordeel biedt de islam de Nederlandse maatschappij tot zover?
-weggejorist-
@lion@night | 04-09-10 | 11:10
Juiste perceptie. Over de PO : gisteravond laat nog even Ferdie Mingele gezien die met een bizar slechte pruik op de linkse versie gaf van wat gisteren gebeurde. Op de achtergrond liepen wat uitgaanspubliek rond die wat schreeuwden. Toen Polak daar in de studio wat over zei, maakte Mingele daar een "grapje" over : "het zijn wellicht PVV-ers die teleurgesteld zijn in de mislukte formatie".
Dat nu, is het niveau van de PO geworden. Een ranzige linkse kliek waar het nieuws "gecreeerd" wordt. Bij Knevel & Co was het al niet anders. Sinterklaas Koenders kon daar ook weer ongelimiteerd zijn gal spuiten op Wilders.
lion@night | 04-09-10 | 11:20
Je weet zelf dat Geert gewoon bedoelt alle moslims het land uit. Hij heeft het over de Islam maar als hij zich verspreekt of 1 van zijn koorknapen dan zijn het de moslims. Je moet beter tussen de regels door lezen.
@ Hölzenbein | 04-09-10 | 11:17
Wie verkwanselde die miljoenen?
Provinciale Staten, vooral Noord Holland.
Ambtenaren dus, een overwegend links bolwerk.
Van welke partij kwam de überchef van PS NH?
Juist, GroenLinks, u weet wel, dat clubje van milieuterroristen en ex-krakers.
Ik dacht dat Grote Geert een transparant formatie proces wilde maar alles is achter gesloten deuren gebeurd. Geert heeft nog helemaal niks waar gemaakt en zal dat ook nooit doen. Het is vooral veel dingen beloven en niks nakomen of laten vallen wanneer de Nederlandse bevolking draait en veel schoppen en lomp zijn. Jammer dat Geert niet in de regering heeft gezeten en goed op zn bek is gegaan hij loopt nu weer voor zn verantwoordelijkheid weg. Zielig mannetje is het.
-weggejorist-
Ze zijn geen van allen te vertrouwen. Het zijn allemaal lobbyisten van het kartel van banken en verzekeraars. Alleen bij de SP hang nog een zweem van oprechtheid.
@ BeSure | 04-09-10 | 11:16
om even in uw termen te blijven, laat ik er dan eens een (extreem) rechtse stelling tegen aangooien;
Een immigratiestop (alleen echte vluchtelingen vangen we nog op) en alle allochtonen die stelselmatig tegen onze maatschappij blijven aanschoppen worden het land uitgezet inclusief de gehele familie.
Nu de vraag: is dat een voordeel of nadeel voor de Nederlandse maatschappij?
Wees een vent en geef er eens eerlijk antwoord op.
lion@night | 04-09-10 | 11:14
We krijgen nog een paar miljard van een paar banken. Waren dat allemaal linkse mensen? Dus nogmaals waar woonde u?
Wat ik zorgelijk vind is dat hele bestuurslagen van het CDA blijven roepen dat onze maatschappij gespleten wordt door de PVV, ze hebben zichzelf overstemd in schijnheiligheid, affijn ze kunnen weer even achteroverliggen de functies bij ontwikkelingshulp zijn even veiliggesteld.
Nu hebben we allemaal kunnen waarnemen dat in het CDA vooral hysterische farizeeërs zijn, het blijft nu ook muisstil in de hoek van de zg mastodonten.Tegen al die linksmensen die PVVers betichten van islamfobie zou ik zeggen, stop met idealistisch denken het is geen sprookje, "get real', er moet een land bestuurd worden.
-weggejorist-
@ Hölzenbein | 04-09-10 | 11:13
In de realiteit,
niet in een groen sprookjeswereld zoals de Uwe blijkbaar.
lion@night | 04-09-10 | 11:10
Waar woonde u de laatste 8 jaar?
@ Hölzenbein | 04-09-10 | 11:06
Failliet door rechts?
Laat me niet lachen!
Zie hieronder;
De topverdieners bij de PO zijn vrijwel allemaal PvdA adepten.
Ambtenaren zijn overwegend links georiënteerd (dus PvdA hoek), VVD'ers zitten meer in de commerciële wereld, oftewel, die verdienen hun geld.
Ambtenaren voeren weinig uit en verschuilen zich achter de wet, en al die PO schreeuwerts, waaronder een Paul de Leeuw, worden ons tot vervelends aan toe opgedrongen.
Maar dit is - relatief gezien - niet de grootste uitgavepost. Deze bevindt zich met name aan de kant van immigratie en ontwikkelingssamenwerking (beide speerpunten van Links) en grote infrastructurele projecten tbv het milieu en openbaar vervoer (ook links). Veel van die projecten kosten miljarden en leveren vooralsnog meer problemen op dan voordelen.
De milieuhectiek en hysterie is een farce, ook daar wordt veel in geïnvesteerd zonder plausibele redenen.
Om het plaatje compleet te maken, laten we ook eens kijken naar de negatieve druk die de multiculturele samenleving op onze maatschappij legt. De maatschappij wordt onveiliger, mede door een falend gedoogbeleid van Links en een haperend strafrecht (ook weer overwegend links bevolkt).
Juist ten aanzien van deze aspecten dienen maatregelen genomen te worden, maar u begrijpt wel, Links gaat niet in eigen vlees snijden, noch hun mede-idealisten bekritiseren gezien hun heilige overtuiging dat alleen zij gelijk hebben.
Nederland heeft even een hardere lijn nodig, daar kun je het mee eens zijn of niet. Maar uiteindelijk zullen we er allemaal beter van worden. Als de progressie daar is en het niet meer verantwoord is de harde lijn door te zetten, dan kan Links het weer een keer overnemen.
Links nu het stuur laten overnemen betekent niets meer en niets minder op ramkoers naar het Griekenland van het noorden.
@ Sliptong | 04-09-10 | 10:55
lol@ kabinet Kudt met Peren I
Sliptong | 04-09-10 | 10:55
Ja joh je pilletjes weer vergeten? Nederland is al failliet vanwege die mooie rechtsche regeringen die we de afgelopen jaren hadden dus vertel a.u.b. geen onzin. Typisch PVV gedrag, mensen die niet kunnen werken vanwege ziekte of iets dergelijks gewoon op een grote hoop gooien. Alleen het hardwerkend volk is de übermensch. Wees een vent en accepteer je verlies. Nee de PVV is te vertrouwen, tschh. Lutser.
lion@night | 04-09-10 | 10:48
En rechtsch doet het anders of beter? Hoe dan? Zoals op 3 september jongstleden? Ze gunnen elkaar onder elkaar nog niet eens het licht in de ogen. En hoe komt u er bij dat het leven in de Nederlandse maatschappij ondraaglijk wordt met links? Wel allemaal erg algemeen wat u hier staat te verkondigen.
Dit is wordt het beroerdste kabinet voor ons land ooit... Het volgende kabinet, wat de samenstelling ook is, zit daar met als reden dat ze zo voorkomen dat er nieuwe verkiezingen komen en de PVV de grootste wordt. Het volgende kabinet zal daar op de verkeerde gronden zitten en is daarmee een leugen en een enorm vertoon van schaamteloze LAFHEID en leugenachtigheid. Wie haalt nu eindelijk eens de bezem door deze ellende. Het heeft nu lang genoeg geduurd dat paarse gedoe, partijen die draaien, liegen en niet naar het volk luisteren. Linksmensen die dingen zeggen als "nu krijgen we gelukkig geen kabinet waarbij discriminatie wordt getolereerd. Best linksmens: u verwart discriminatie met eerlijke concurrentie. Om een voorbeeld te noemen: wat u met discriminatie bedoeld zijn bijvoorbeeld bedrijven die geen mensen aannemen, die niet gekwalificeerd zijn, niet over de juiste omgangsvormen beschikken, of de taal niet voldoende spreken.... En zo zijn er nog talrijke andere kromme voorbeelden te noemen van die leven in het kromme gedachtengoed van de linksmens. Houd op om te spreken over discriminatie het gaat hier niet om kleur of religie, het gaat hier om aanpassingsvermogen en dat is iets waar veel allochtonen geen boodschap aan hebben. Realiseer u dat maar eens. Het is geen discriminatie, het is eerlijke concurrentie. Mensen hebben een eigen verantwoordelijkheid en veel allochtonen hebben helemaal geen zin de verantwoording te nemen. Het is veel te gemakkelijk om te klagen. En helaas biedt u linksmens daar een platform voor waardoor deze ellende maar blijft voortbestaan en de Nederlandse samenleving klauwen met geld kost, geld dat we niet hebben. En dat niet alleen het veroorzaakt ook een splitsing in de samenleving. Net rechts maar links houdt de verschillen in stand! iedereen moet gewoon werken voor zij/haar geld en niet zo zeuren en zielig doen.
Meest interessant is nog wie die brief van Klink heeft gelekt,en met welk doel,wie dacht daar beter van te worden?
Helemaal goed. Stokje naar Cohen > totale chaos en het failliet van Nederland > over 2-3 jaar verkiezingen > monsterzege rechts. Goedzo Wilders, dat je de eer aan jezelf hebt gehouden. Die Farizeeërs zijn niet te vertrouwen en doen te veel afbreuk aan de PVV. Laat Rutten lekker met Maxiempie en die slinkse jeaud Cohen kabinet Kudt met Peren I maar in elkaar bakken. Publieke omroepen blij, kunstenaars blij, uitkeringtrekkers blij. Alle klaplopers blij. En de hardwerkende Nederlander? Die kan ongezien de typhus genieten.
borderliner | 04-09-10 | 10:39
Dat van die middenpartij daar verschillen wij van mening. Ik blijf er bij dat ze gewoon rechts is. Voor de rest ben ik het volkomen met u eens. Ik ben zelf Limburger (dat is geen geheim) en geen CDAer dat kan ik u verzekeren maar laat mij de CDA niet kennen en breek mij de bek niet open. Verhagen, helemaal correct wat u zegt. Al eens opgevallen dat die lui altijd in hun handen wrijven? Net als een pastoor. De meeste zijn achterbakse schijnheilige hufters en dan zeg ik het nog vriendelijk. Zo hypocriet als maar wat. Liegen is hun hobby, daar zijn de serpenten meester in. Veel, als niet de meeste, CDAers hebben hier in Limburg de PVV gekozen bij de laatste verkiezingen. Hoe schijnheilig ben je dan?
Noem één ding wat Ab Klink heeft bereikt voor de gemeenschap.
@ me
moede = moeder
@lion@night | 04-09-10 | 10:40
Zoals ik al eerder stelde: Verhaegen is een onbetrouwbare vent. Een leugenaar die zijn eigen moede nog zou verraden om meer macht te verkrijgen. Het is niet Ab Klink die de boel heeft geflest, het is Verhaegen met zijn gelieg en gedraai.
@ Hölzenbein | 04-09-10 | 10:41
Een Linksche coalitie moeten we helemaal niet hebben aangezien dan het leven in de Nederlandse maatschappij ondraaglijk wordt, voor zover die überhaupt dan nog te redden valt.
Idealisten zijn niet realistisch en kunnen zodoende geen noodzakelijke en harde maatregelen nemen.
Nifelheim | 04-09-10 | 10:40
Ach verkondig toch niet zo'n onzin. Naar je pensioen kan je sowieso fluiten daar heeft 8 jaar Balkenende al voor gezorgd.
lion@night | 04-09-10 | 10:31
Nou ja, de linkse coalitie is er ook (nog) niet. Alleen heeft de Rechtsche steeds minder kans van slagen na die poppenkast want neem me niet kwalijk wat hebben die lui al die tijd gedaan? Als ze zo eensgezind waren dan hadden we toch al een hele tijd een nieuwe regering? Het allemaal maar op anderen te gooien is kort door de bocht. Rechtsch hat sich selbst in den Arsch gebissen (geen godwin, gewoon een mooi Duits gezegde).
Wat een trut toch die Ab Klink, hij kan niks, hij wil niks, en hij doet niks.
Ah,
kijk eens aan waar het probleem van de 'verklaring' lag, bij het CDA zelf dus.
" De verklaring die Geert Wilders had willen hebben van de drie CDA-dissidenten blijkt uit de koker van het CDA te komen. Dat schrijft NRC Handelsblad zaterdag"
www.nrc.nl/binnenland/article2614407.e...
Kortom; het klappen van het kabinet is volledig te verhalen op het CDA.
Nou Ab, heb je je bankrekening al aan Bea doorgegeven?
Je zult er vast voor beloond worden.
Verrader!
Hölzenbein | 04-09-10 | 10:18 ben je wel helemaal lekker? Dan kun je dus zeker naar je pensioen fluiten en vieren ze in Afrika feest van jouw belastingcenten.
@Hölzenbein | 04-09-10 | 10:28
Het CDA is een middenpartij die zowel met rechts als met links kan meebuigen. Een partij die het centrum van de macht opzoekt. Het CDA is vooral bezig met macht verkrijgen, hoe dan ook. Verhaegen is daar het ultieme voorbeeld van. De man is een manipulator, een wolf in schaapskleren. Ik hoop dat zijn politieke loopbaan voorbij is. Ik vertrouw die vent voor geen meter. Ik heb hem op nog geen enkele waarheid kunnen betrappen. De man liegt en bedriegt waar je bij staat.
die smerige linkse tering hufters wisten allang hoe ze het gingen doen.
@Elvis Costello | 04-09-10 | 10:27 : Precies, maar alle processen zijn te stoppen. Niet gaan stemmen, geen belastingen meer betalen of het omvergooien van de gevestigde orde met geweld. Dat laatste schijnt niet te mogen van diezelfde gevestigde orde, maar dat die regel bestaat lijkt me logisch. Vroeg of laat gaat er iets gebeuren. Ik denk daarnaast niet dat de geschiedenis zich herhaalt maar zich in dezelfde lijn voortzet.
@ Hölzenbein | 04-09-10 | 10:15
Dat valt nog te betwijfelen.
Als je de laatste weken de programma's van de PO hebt gevolgd, kun je niets anders concluderen dan dat een rechtse coalitie op voorhand werd afgebrand.
En vergeet niet dat Beatrix helemaal niet staat te wachten op een rechts kabinet.
Alle middelen zijn ingezet om de formatiepogingen op voorhand te laten stranden, daar is publieke zendtijd voor gebruikt, oude CDA fossielen zijn uit het museum gehaald en afgestoft en mochten vrijelijk oreren, vooral bij Knevel en van de Brink in welk programma geen moment onbenut is gelaten om met name de PVV af te branden.
Missie is geslaagd van Linksch, na al het bashen komt de rechtse coalitie er niet.
borderliner | 04-09-10 | 10:24
CDA is een rechtse partij, om daar van een 'linkerkant' te spreken binnen die partij is een lachertje.
@borderliner je hebt ook wel deels gelijk, ik zit net even nova te kijken van gisteren, wat een walgelijke man is die felix toch ook. 76 was idd te krap, als de 3 80 zetels hadden was het misschien weer een ander verhaal.
Wat heeft dit allemaal voor de kiezer opgeleverd? Een kijkje in onze democratisch dictatuur, waar je mag stemmen alleen met de rug tegen de muur. De gesettelde partijen die hun maskers van tolerantie lieten vallen toen zij struikelden over de hysterie en waanzin waarmee alles uit de kast werd getrokken om te voorkomen dat andersdenkende iets te zeggen zouden hebben. Eerst Fortuyn, nu Wilders, morgen jij. Alles beter dan de waarheid. En zo wordt de reeds bestaande voedingsbodem van rechts Nederland nog meer gevoed. Blijkbaar is nog meer verrechtsen de enige oplossing om weer orde, regel en ruimte te krijgen in deze overvolle op knappen staande samenleving. De geschiedenis herhaald zich altijd. Een niet te stoppen proces.
@Hölzenbein | 04-09-10 | 10:15
De 'linkerkant' van het CDA krijgt de schuld. Er is altijd wel schuld bij links of rechts te leggen.
@iter | 04-09-10 | 10:12
Ik geef juist aan dat hij de democratie een pootje licht. Dat doet hij ook al met zijn beweging. Maar hij had door deelname aan een regering, op welke manier dan ook, wel bepaalde zaken in de samenleving aan de kaak kunnen stellen. En dat had zeker geleid tot meer dualiteit in de kamer. 76 zetels is een krappe meerderheid en zou zeker hebben geleid tot meer stellingname door de partijen. dat is alleen maar goed voor de politiek.
HEt CDA was al zover iets ongrondwettelijks en ondemocratisch te doen om de PVV te faciliteren en NOG lukte het niet.
Dus PvdA kom maar weer terug en claim die plek.
borderliner | 04-09-10 | 10:00
Sorry maar Wilders doet alleen maar domme zetten. Het mooiste is dat rechtsch hier niet weer links de schuld van iet kan geven want rechtsch faalt hier gewoon onder elkaar. Kan het nog mooier?
Chicka | 04-09-10 | 10:00
Ik heb de persco helemaal gezien. Rutte zat er als een vent bij, en wanneer ze deze pica hebben geschoten is me werkelijk een raadsel. Je weet dat ze op zo`n moment wachten want bij een artikel over de mislukte formatie kun je geen pica zetten van een Rutte die zeker is van zijn zaak... ofzo. Riooljournalistiek.
''Links'' vindt het een domme zet van Wilders, ''Rechts'' juist een slimme.
*Opvallend vindt*
borderliner wat zit je nu over democratie te praten ?
DE PVV Kent geen democratie, hij gebruikt deze enkel tegen de andere partijen die dat beweren wel te zijn. Iedereen vergeet nu al wie de aanleiding heeft gegeven voor de PVV om eruit te stappen.
Domme zet van Wilders. Hij had juist, met deze coalitie, dualiteit in de politiek terug kunnen brengen. Nu wil hij, waar hij zo tegen ageert, namelijk de achterkamertjes politiek, zelf in praktijk brengen, door de drie CDA dissidenten een handtekening te laten zetten onder een contract welke zegt dat ze het regeerakkoord zonder meer zullen steunen, of anders hun zetel moeten inleveren.
Dat is minachting hebben voor al die mensen die op deze Kamerleden hebben gestemd. dat is minachting voor de kiezer hebben. Dat is totaal geen besef hebben hoe politiek en democratie er uit ziet.
Erg jammer, want ik had gehoopt op felle discussies in de kamer, op nog meer polarisatie, op meer ideologie in de politiek.
Misschien dat nieuwe verkiezingen een uitkomst brengen. Want onvrede is er en die onvrede daar moet iets mee gebeuren. En misschien dat er weer meer links en rechts politiek wordt bedreven. weg met die midden partijen, lang leve de polarisatie.
Die foto van Rutte doet me heel erg denken aan Beaker van the Muppets... Zo zal hij zich ook wel voelen... "mi mi mi mi mi mi mi mi mi mi mi mi mi mi"
lauwebal | 04-09-10 | 09:49
Niks heb je er aan, maar in Nederland duurt het altijd wat langer voordat men iets begrijpt.
Denkt Na | 04-09-10 | 09:18
Daar hebt u vast lang over nagedacht ......
@Denkt Na | 04-09-10 | 09:18 : Klopt, de PVV is grotendeels links en heeft een groot deel van het SP-programma 1-op-1 overgenomen. Ze wijken af van de SP als het gaat om milieu, hypotheekrenteaftrek, islam., straffen, ontwikkelingshulp en immigratie (helaas is de SP veel te lief voor mensen uit het oerwoud). Dat is de reden dat ik ook voortdurend heb geroepen dat de PVV en SP moeten samenwerken. Sterke overeenkomsten als het gaat om zorg, sociale zekerheid en rechten van werknemers. Echter, de PVV gooit de sociale standpunten wel heel gemakkelijk als wisselgeld overboord bij onderhandelingen met rechts. Overigens zijn in die onderhandelingen ook ontwikkelingshulp, immigratie en islam gesneuveld, dus wat je nog aan de PVV hebt is mij een raadsel.
Neem aan dat de CDA masturbanten Lubbers, Veerman e.v.a. nog nooit zo lekker zijn klaargekomen als op vrijdag 3 september 2010.
Ze hebben geschiedenis geschreven !!!
Missie geslaagd.
Alsnog HARTELIJK GEFELICITEERD.
En een prettig weekend.
@Parsons | 04-09-10 | 00:47 : Verbaast mij niets. Het is ook een PVV-standpunt. Maar de SP doet niet mee in het autootje pesten, iets wat domme linkse partijen wel doen. Zo is de SP ook zeer eurokritisch en doen ze niet mee aan positieve discriminatie, een ander links stokpaardje. Dat maakt dat de SP ver boven PvdA en GL staat.
Dit had allemaal al na een week gekund zonder die geweldige brief van Klink. Maar ja, die ego's van Rutte en Verhagen... [Godwin]Landverraders zijn het[/Godwin].
Zo raar vind ik het, na deze foto, niet meer dat ie geen vrouw heeft!
@ Denkt Na | 04-09-10 | 09:18
GW heeft jarenlang in de 2e Kamer gezeten voordat hij zich ging afzetten de Haagse elite. Dus.
Ik ben overigens blij voor zowel VVD als CDA dat de formatie stuk is, want GW mocht alles roepen wat hij wilde en VVD & CDA zouden alle klappen krijgen. Maximale macht/invloed zonder enige verantwoordelijkheid. Zo wil ik ook wel werken in het bedrijfsleven.
iedereen die gw/pvv economisch rechts noemt/vindt snapt niets van economie
pvv is gewoon sp met maar 1 extra spec (een islam-fobie)
wat gw in dit kader ooit bij vvd heeft gedaan weet ik niet
nog snap ik zijn 'afgrijselijke socialisten' one-liner
hij is zelf uber socialist in zijn economische politiek
gw is gewoon de nieuwe (voor pluche) versie van de pvda
economisch heeft gw niets substantieels gelijk met vvd
gw is ook van de economisch pappen en nathouden richting
zijn schoppen tegen elite is echt altijd ok: elite zit er veel te warm bij in nl
Nilfisk | 04-09-10 | 09:05
Sorry dat ik een taalfoutje maak slappe zak.
@Karel Kruizenrijker: Dit heet de eer aan jezelf houden. Hero Brinkman was voer voor 6000reaguurders want dat was toch echt echt de zwakste schakel? Ik weet niet of u het doorheeft maar na 88 dagen overleg blijkt ineens de 'onderhandelaar een moraalkwestie' te hebben samen met 3 andere dissidenten en een gros aan Mastodonten. Het CDA bestaat nog op papier maar is feitelijk een kloppend hart met 18 bypasses en een bloeddruk van 80/40... de stekker mag er volgens NL gewoon helemaal uit.
Rutte was al heel ver samen met de PVV <--zie de reden om te janken als een klein kind binnen het CDA. Als Rutte zijn voorstel voorlegt aan Pechtold of Femke of Cohen gaan zij schuimbekken van woede. Moord en brand zal er worden geschreeuwd. Het land is zo verdeeld omdat er verandering moet komen. Kutmarokkaantjes zijn het beleid geweest van de PvdA en tal van andere BELACHELIJKE ellende. Kortom dit wilt NL niet en gaat NL ook niet pikken. De ware aard van links is hier weer.... POPULISTEN in een kleuterklas. Het feit dat Roemer een victorie dansje doet?? Dan denk ik man... je bent nooit in beeld geweest en denkt nu wat te bereiken? Kortom sukkel maar dagen zo door. De VVD wilt gewoon door met de PVV maar NL is zo democratisch dat die wel mag worden buitengesloten. Maar bang dat ze zijn voor herverkiezingen! Laat die bende maar klappen en herverkiezingen graag. Wederom PVV met nog veel meer kiezers.
Hölzenbein | 04-09-10 | 08:57
Racisten schrijf je zonder s.... Dat klopt er niet aan. En verder vind ik je een mongool.
killermiller | 04-09-10 | 09:03
Ja dat kan. Dus?
@Hölzenbein | 04-09-10 | 08:57
Hoezo? Je kan toch ook racist zijn en geen PVVer?
Rammstein | 04-09-10 | 01:28
Hell yeah.
www.sexwoordenboek.nl/penislengte_bela...
La Vie En Rose | 04-09-10 | 01:43
PVVers zijn rascisten. Wat klopt daar dan niet aan schoenlepel?
Teun van het Tuinpad | 04-09-10 | 08:46
Tot laters, ga er ook uit moet ook nog op pad, misschien ga ik nog even werven met groot enthousiasme van "Linksch" of zeau.
Dit met het oog op toekomstige hilarische momenten op dit forum.
Blijft toch merkwaardig dat Geert het CDA onbetrouwbaar vind ivm de drie dissidenten ..... hij heeft toch Hero Brinkman.
@Sjeng de helle 08:34
Top die kop (van je linkje) ;)
Jopie2009 | 04-09-10 | 08:30
Dat doen die mensen alleen uit algemeen belang hoor.
Herzenberg, de Leeuw en Pauw en Witteman etc.denken niet aan hun salaris van allemaal boven de 250.000,- die zijn alleen bezig met de juiste beeldvorming en ze zijn geliefd, dat zijn "Kijkcijferkanonnen".
Zo objectief als die het nieuws verslaan, zonder hun obejectieve verslaggeving zouden we gewoon opsyandig kunnen worden, zij besparen miljoenen aan tranquilizers. Top figuren gewoonweg!
Deze jongen gaat eventjes wat aan After Sales doen.
Met een uurtje of 2 ben ik weer in den draden.
*in spiegel kijkt en blij ziet dat hij niet zo kijkt als Rutte op de pica*
Tot zo !
Sjeng de helle | 04-09-10 | 08:40
Daar kan geen krakert tegen op !
Teun van het Tuinpad | 04-09-10 | 08:35
En niet te vergeten zijn practische kijk op de woningnood.
Hijzelf heeft zich al sinds zijn tijd als burgemeester met zijn ambtswoning tevreden gesteld, met leuke huursubsidie.
Zij opvolger Eberhard heeft ook al zo'n oplossing voor huizenbezitters met een tweede woning, geweldig team die lieden.
@Garret Weldon | 04-09-10 | 08:06
Uitstekend verhaal, ben het er helemaal mee eens.
Jopie2009 | 04-09-10 | 08:30
Goede aanvulling, helemaal niet aan gedacht...
Cohen is alleen maar uit op macht.
Want leg maar eens uit hoe hij straks aan zijn achterban kan verkopen dat de uitkeringen worden verlaagd, in ieder geval niet meer stijgen. De inflatie mag dan op papier zon 2% zijn, maar dat is alleen maar als je elke dag een auto, een tv, een koelkast en dergelijke koopt.
De prijsstijgingen van de dagelijkse boodschappen gaan echter 10-15% per jaar omhoog.
Als het even mee* of tegenzit* dan zal de koopkracht de komende 4 jaar fors verminderen.
*Doorhalen wat niet van toepassing is.
Daarnaast wordt er helemaal niets bezuinigd.
Die 18 miljard is totale onzin, want dat gaan ze van ónze belastingcenten minder uitgeven.
De belastingdruk wordt echter niet lager en de kosten van de gezondsheidszorg zullen blijven stijgen en eveneens de eigen bijdrage.
Bezuinigen is geld niét uitgeven, maar hier wordt gewoon een gedeelte van de rekening weer bij de burger neergelegd als extra te betalen kosten.
Bezuinigen is een structurele vermindering van de uitgaven.
De graaisalarissen aan banden leggen. De te dure geneesmiddelen eruit gooien en de provisies, die de oorzaak zijn van die dure medicijnen verbieden.
Daarnaast blijkt dat de schade aan faillissementen ons 1 miljard kosten met 54 mensen die dat controleren en de bijstandsfraude ons 160 miljoen kost met 1.154 controleurs.
Overal zijn de verhoudingen zoek.
1 miljard schade genereert 54 banen en 160 miljoen schade 1.154 banen.
Die bijstandsfraude is dus prima voor de werkgelegenheid ,ware het niet dat wij die salarissen van zon 45 miljoen ook nog eens mogen betalen.
Sjeng de helle | 04-09-10 | 08:30
Vergeet niet dat de man ook heel goed is voor het verzorgend personeel.
Vooral die van zijn vrouw.
Die komen niets tekort.
;
- opgejorrist - | 04-09-10 | 08:30
Dat komt door een nieuw modefenomeen dat eigenlijk al oud is.
Vroegah, hadden alleen de paarden schuwkleppen( oogkleppen), nu zijn ze voor sommige groepen in de samenleving in!
www.google.com/imgres?imgurl=http://ww...
Jopie2009 | 04-09-10 | 08:30
Clairy Polak zou naakt in de Playboy gaan staan als dat het huidige bestel beschermen zou.
Daar zit overigens niemand op te wachten.
Nouja, niemand.
*knipoogt naar necro*
@mezelf
Moguh ff een bakkie doen.
Volgens mij snappen een aantal mensen het hier niet zo.
Was het niet het CDA dat in het eerste stadium van onderhandelen niet met de PVV aan tafel wou gaan zitten.
Was het niet het CDA waarin prominenten zich tijdens de onderhandelingen ineens de kop opstaken om zich tegen te spreken terwijl er niet eens een akkoord was bereikt.
Was het niet de PVV/ GW die aan een gedoogde positie in een eventuele coalitie heeft toegegeven.
Was het niet de PVV/ GW die uiteindelijk zijn standpunt over de AOW leeftijd heeft laten varen in een vrijwel wanhopige poging toch deel te gaan nemen in een regering.
Wat hebben de andere partijen eigenlijk toegegeven tijdens de onderhandelingen?
Welke partijen willen nou verder met hem in zee. Wat moet hij dan doen?
Hij heeft het geprobeerd en wou naar mijns inzien graag regeren, maar er is natuurlijk die grens van tot hier en niet verder.
Welke partijen willen nou verder met hem in zee. Wat moet hij dan doen?
Mensen vergeten snel, dat blijkt maar weer uit sommige reaguursels hierboven.
Teun van het Tuinpad | 04-09-10 | 08:22
Verdomme niet aan gedacht!
Dat zit er dik in die man is zo evenwichtig en bindt de boel aan elkaar en dat hebben we nodig. Zij bestuurlijke kwaliteiten en economisch inzicht zijn onovertroffen, kijk maar naar Amsterdam, zijn daadkracht is gewoon spreekwoordelijk.
Deze persoon hebben we absoluut nodig, zijn charme en retorische kwaliteiten zijn fenomenaal.
De vooruitzichten van Ali en zijn familiebruiden nemen ook alweer toe, na de lange huwelijkse voorbereiding van enige jaren ( ze waren al voor elkaar bestemd toen ze 7 en 12 waren) worden ze straks in Nederland verenigd, al of niet in Burka.
Het landschap krijgt met die mooie toekomstige torens ook weer meer onderbreking, alleen mag ik er niet met een hond gaan wandelen want die ouwe lummel jaagt de engelen weg.
Wat een heerlijke vooruitzichten.
En mijn kleindochter mag met trots de titel hoer gaan dragen, top!
@Garret Weldon | 04-09-10 | 08:06
Uitstekend verhaal, maar ik vul nog 1 belangrijk aspect aan: alle media-uitingen van de publieken moeten tot het uiterste gewantrouwd worden, aangezien men momenteel slechts 1 doel heeft: vorming van een coalitie die het publieke bestel -zo veel als mogelijk- intact laat.
Garret Weldon | 04-09-10 | 08:06
Helemaal mee eens. Daarom heb ik de TV jaren geleden het raam uitgezwiept en al mijn krantenabonnementen opgezegd. Ook zonder de komst van het internet had ik zo gehandeld. Het leven is te kostbaar om nog een ademtocht te besteden aan de ranzige propaganda en regelrechte oplichterij van de publieke omroep en nationale kranten.
Sjeng de helle | 04-09-10 | 08:18
Een kikker die, als je hem zoent, Job Cohen blijkt te zijn.
;
@Garret Weldon | 04-09-10 | 08:06
ja mee eens.
En volgende week begint de propaganda machine van Pauw&Witteman weer te reutelen.
Wat zou "De Majesteit"nu uit de hoed gaan toveren?
Garret Weldon | 04-09-10 | 08:06
Zo denk ik er ook over, maar dat telt niet, ik zie altijd alles verkeerd.
( zo is me dat steeds verteld )zelf vind ik van niet.
Garret Weldon | 04-09-10 | 08:06
Nou Meneer Weldon,
da's een lap tekst !
Kan me er wel aardig in vinden, gelook ik.
Sjeng de helle | 04-09-10 | 08:07
Ondanks de treurigheid:
LOL !
Teun van het Tuinpad | 04-09-10 | 07:58
Mogge Teun,
Dries slaapt niet, die is net wakker geworden van de goede berichten uit Gaza.
Hamas en de andere" Bevrijders" gaan samenwerken na de oproep van Amedingesgehad om Israël van de kaart te vegen.
Bertsje was gisterenavond ook nog in beeld de buidel met ontwikkelingsgeld wordt weer klaar gezet.
Emil ziet ook de ochtend gloren, en mark mag nog in de pen klimmen.
Femke heeft gisteren een gigantisch orgasme gehad en Kereltje weet weer hoe het moet. Job is een hoofdstuk apart, hij traint nu op zijn speech van drie regels en is daar nu een paar uur mee bezig onder toezicht van een logopodist.
De wereld is weer rond.
Oh ja, en de oudjes moeten niet zeuren als kind scheten ze ook al in de luier, ze zijn dus aan het verjongen, een ander moet daarvoor onder het plastische mes.
De SP, oftewel Ad en de Kwatsers, is in hun eerste leugentje nog niet gestikt. Zo hoorde ik gisteren bij Knabbel en Babbel de heer Roemer ook weer een hoop onzin oplepelen over de heer Wilders. Geert wilde niet eens meeregeren, aldus Roemer. Slechts gedogen. Hij moest er door Boekesteijn aan herinnerd worden dat het CDA niet wilde dat de PVV zou gaan meeregeren. Dat Wilders gedoogsteun had voorgesteld als alternatief om zo toch invloed te kunnen uitoefenen, daar had de simpele Roemer geen boodschap aan. Het was natuurlijk te verwachten dat de complete oppositie weer over Wilders heen zou vallen, want niks wat die man doet deugt. Meeregeren mag niet van het CDA, gedogen mag niet van de SP, stoppen met onderhandelen omdat je een mes in je rug krijgt gestoken door de man naast je mag niet van de JOVD en uiteindelijk zal de linkse media het weer zo weten te spinnen dat Wilders een coalitie op rechts onmogelijk heeft gemaakt omdat 'ie liever laf langs de zijlijn bralt dan z'n verantwoordelijkheid neemt'. Over het CDA de komende weken geen onvertogen woord meer, uiteraard. Die hebben hun werk nu gedaan, de verschillende redacties kunnen weer fijn verder vergaderen over hoe ze het beste Wilders en de PVV kunnen beschadigen. Want dat is wel zo'n beetje het niveau van de persmuskiet in Nederland. Heerlijk ook hoe trol Rottenberg van de PVDA in NOVA wordt geïntroduceerd als 'columnist' en 'politicoloog' alsof de man een soort objectief en uitgebalanceerd verhaal komt houden. Als je jong bent en niet beter weet zou je er nog intrappen ook. Ik stel voor dat ze voortaan bij alle nieuwsprogramma's de gasten een etiket opplakken met daarop duidelijk de partij waaraan deze of gene gelieerd is. Het scheelt een hoop als je weet dat die meneer die wekelijks de peilingen komt duiden bestuurslid van de PVDA is geweest en dat de 'biograaf' van Wilders ("nooit een woord met de man gesproken') bij Groen Links zit. Dat interpreteer je informatie al gauw anders. Waarschijnlijk dat ze het er daarom ook maar niet bij vermelden. Dan gaat u namelijk zelf een interpretatie geven aan de informatie die zij u voorschotelen. Dat kan uiteraard niet de bedoeling zijn. U bent namelijk te dom om zelf na te denken en tot conclusies te komen. Daar gaat u maar gekke dingen van doen, zoals op een geblondeerde volksmenner uit Venlo stemmen. Dan bent u een tokkie, een 'systeemhater'. Maar blijkbaar zijn er genoeg mensen in dit land die deze gang van zaken maar heel normaal vinden en toch iedere dag weer zich deze onzin laten aanleunen en er zelfs in meegaan. Ongelofelijk.
@ Pica
Zo moet Mark ook gekeken hebben toen hij hoorde dat er ook een man mee deed aan de zoektocht naar de ideale Mevr Rutte.
Sjeng de helle | 04-09-10 | 07:48
Laten we hopen dat Dries ook is ingeslapen ofzo.
Mogge!
Moggûh @ All,
Hey, de Mastodonten van het CDA: Veerman, Lubbers, Terpstra etc & die van de VVD: Koris Voorhoeve( voorzitter Oxfam Novib) zijn stil.
Hoe kan dat? zeker in slaap gevallen nadat zij zagen dat het goed was.
Ben ik de enige die bij WIlders steeds meer moslim-fundi eigenschappen terug ziet komen ?
Anderen zijn wil opdringen. Gaan zij daar niet in mee, dan gaat hij het slachtoffer uithangen.
Hij gaat steeds meer door de mand vallen als ras-politiek dier.
Mooi zo, nu tijd voor eindelijk weer eens een regering zonder godsdienstwaanzin, en overbodige en betuttelende regeltjes en verboden.
Ach, Belgie gaat ons voor ook voor dat het leven gewoon doorgaat zonder die klojo's.
Leve de Democratie, mits die links is, natuurlijk.
*het licht uit doet*
Parsons | 04-09-10 | 05:5
Weet niet of ik het reeds geplemd heb, ik ben in België geboren doch in Nederland opgegroeid.
Soort van missionaris zeg maar.
OomAgentFactcheck. | 04-09-10 | 05:58
Misschien heeft Bea er zelf een streep doorgezet.
Ohm | 04-09-10 | 05:56
Om je te plezieren zal ik m'n Euromilliones ff tjsekken.
BRB
@Ohm | 04-09-10 | 05:56
Nee en een soort ja. Nog meer vragen?
@DANNY3960 | 04-09-10 | 05:56
Zin in een avondje België?
www.youtube.com/watch?v=7mHsCUkDsto
dus de mening van 10 lakeien van hare kudheid Bea verknalt het voor een kleine minderheid van de bevolking/kabinet.
Tijd voor Rottumerplaat, voor die fossielen van de CDA.
Zelfs al knuffel je bomen en ben je links dragend word je hier niet ziek van?
OH, seven moet er zeker bij. En MT natuurlijk, stel je voor wat een leuke vent er binnen komt :P
Hey Parsons, wat ik mij afvraag ben jij soms met pensioen? Of heb je de lotterij gewonnen?
Parsons, koer, necrosis en nog wat van dat spul. We hebben een mooie avond.
@necrosis | 04-09-10 | 05:50
Schenk mij ook nog maar een biertje in dan. Ik ben overigens wel blij dat ik geen vrouw ben.
blogs.tampabay.com/photo/2009/11/terro...
@Parsons 5:37
Helaas kun je daar weinig aan veranderen na 40 jaar "links".
*tripeltje ontkroonkurkt en huilen doet*
Rammstein
Ik weet zzeker dat wij samen aan de bar uren kunnen slap lullen, maar ook serieus kunnen praten.
@gladstoned66 | 04-09-10 | 05:18
Ze haten ons, ze moeten ons niet, ze willen ons doodvermoorden. En toch komen ze in grote getale hier naartoe alwaar wij ze in de watten leggen en uitkeringen, gezondheidszorg en overige sociale voorzieningen voeren. Om *gek* van te worden. Weg met ons!1!!
vladtepesblog.com/?p=23464
@gladstoned66 | 04-09-10 | 05:18
Exportbruidegommen! Haatzaaiende kansenvreters horen hier niet thuis.
@gladstoned66 5:13
Nadat ik besloot niet meer naar de kroeg te gaan had ik inderdaad geen "vrienden" meer.
Wat er gebeurde met de rekeningen weet ik niet maar ik weigerde te betalen voor drankrekeningen op avonden dat ik niet aanwezig was.
necrosis | 04-09-10 | 05:23
Niets op terug te zeggen dus, oké.
@Rammstein 4:57
Je zou de politiek in moeten gaan, je praat veel maar zegt weinig.
Een typisch CDA trekje.
Parsons | 04-09-10 | 04:38
Beginnen met importbruiden te verbieden. Als ze zo nodig willen trouwen gaan ze maar daar naar toe. Liefde overwint alles toch.
DANNY3960 | 04-09-10 | 05:03
Ja, tijdens het pokeren, heb je al eens verteld. Ik maak er niet van dat je altijd aan de alcohol zit, dat doe je zelf.
necrosis | 04-09-10 | 05:07
Met zulke vrienden, heb je geen vijanden nodig.
Wilders uithuilen en liever niet opnieuw beginnen, wat een prutser
@DANNY3960 4:50
Ken je deze al:
Een "vriend" van mij ging wat drinken in mijn stamkroeg, hij had geen geld maar liet het op mijn rekening zetten terwijl ik nog niet eens aanwezig was.
Toen ik diezelfde avond binnenkwam stond er al een bedrag van plm. 40 Euro nog voordat ik überhaupt iets had besteld....
Uiteraard heb ik even overleg gevoerd met de mensen achter de tap.
*eens maar nooit meer mompelt*
Rammstein | 04-09-10 | 04:46
Jij maakt ervan dat ik hier steeds aan de alcoholische versnaperingen zit. Ja ik neem weleens wat. Maar je zou beter moeten weten. Om jou van repliek te dienen blijft men beter nuchter. Ik zei het eerder, ik lees steeds mee.
necrosis | 04-09-10 | 04:39
www.youtube.com/watch?v=L_wshZx1QyY
Weltrusten 'vrienden' ;)
Maneo Solo. Semper. | 04-09-10 | 04:57
Nieuwe ronde, nieuwe kansen.
Verdomme. M'n droomkabinet naar de typhus. Herverkiezingen dan maar met 90 zetels voor VVDPVVCDA, dan kan het niet meer anders en stoppen die dissidenten ook maar eens met zeuren. Wilders matigt wat qua provocaties maar niet qua standpunten, klaar. Heaven is right here.
*Nog steeds gefrustreerd zijn van de 'Zeg-nee-tegen-de-PVV'chick van vanmiddag in het Vondelpark doet*
necrosis | 04-09-10 | 04:55
Reageer eens op Rammstein 04:44. Ik gaf je antwoord. Niets op terug te zeggen ?
@Rammstein 4:44
Dus.
Dus.
Dus.
Minstens net zo irritant als mijn *grinnik*
Voel je waar de schoen wringt?
Maar ik voel geen wrok tegen je en wil graag mijn Ritalin met je delen.
*handreiking op 1,5 meter doet*
necrosis | 04-09-10 | 04:32
Geloof me, in de kroeg en in het leven heb je kennissen, in de zakenwereld heb je nog meer vrienden, die worden partners.... en dan is het over. Been there, thone that.
DANNY3960 | 04-09-10 | 04:27
Ik volg je niet meer. Haat ? Hulp ? Serieus ? Man man man. Wat een fantasie heb jij.
Dus die drankjes van je, dat is allemaal show ?
@DANNY3960 4:37
Mijn 4:32 comment was gericht aan Rammstein en ging niet over jou.
Dus een welgemeend ?
necrosis | 04-09-10 | 04:32
............. maar dat wil niet zeggen dat je iedereen de maat kan nemen.
Of moet ik zeggen: langs de meetlat kan leggen....
Dat maak ik zelf uit. Dus.
@-edit | 04-09-10 | 03:54
Tot je het zelf moet betalen. Dan is de wereld te klein.
@DANNY3960 4:31
Ik heb in ieder geval één ding geleerd: in de kroeg heb je geen vrienden.
Gevalletje schade en schande, vergelijkbaar met stemmen in NL, je kiest voor een mooie vrouw en alles wat je krijgt is Sharon Dijksma....
Overigens zoek ik geen ruzie met je.
@-edit | 04-09-10 | 03:44
Waar het om gaat is dat Nederland het predicaat "je bent hier niet welkom" zou moeten krijgen. Dat is het hele eieren eten. Opdonderen met het ruifvretend naar zand stinkend kansenvolk. Wij kunnen in Nederland nu eenmaal niet 500 miljoen kansenmensen herbergen.
necrosis | 04-09-10 | 04:32
Euh, iets met plantjes kunnen we aanbieden, ohja, bloemen, Afrikaantjes ofseau?
@Axnozum | 04-09-10 | 03:16
Muhwahahah! En daar gaat de SP allemaal verandering in brengen?
Als het aan de SP ligt dien ik morgen met pek en veren overgoten het land te verlaten óf m'n vermogen en m'n bedrijf in te leveren bij Vadertje Staat. Laat me niet lachen man. En dan nog iets.
Bij mijn weten heeft de SP één keer aan de onderhandelingstafel gezeten. Bos met Staalarbeider als ik het me goed herinner. Hoe is dat ook al weer afgelopen?
De SP, is dat niet dat zooitje krankzinnigen dat de IB belasting naar 65%+ wil verhogen?
Of moet ik dat bezien in het licht der "hoe jaag ik de welgestelden en hoger opgeleiden het land uit tactiek"??
@Rammstein 4:19
Ik heb in mijn 4:10 comment niks geplempT wat jou belemmert in het leveren van commentaar.
Nu ben jij degene die de plank misslaat.
Prove me wrong!
*jawel... grinnik ende grijns*
necrosis | 04-09-10 | 04:25´
Ik heb een vermoeden dat je een paar jaar jonger bent.......... Men heeft vrienden en kennissen......... in de loop der jaren leert men ze kennen.... die vrinden
Rammstein | 04-09-10 | 04:19
Dat je er nog bent, pleziert me. Ik moet je teleurstellen en vertellen dat er geen druppel alcohol in mn lijf zit. Ik lieg weleens. Maar ik vraag me af waar je haat vandaan komt?
Soms lees je echt als iemand die hulp nodig heeft. Wij maken er een grap van, jij vat alles serieus op. Stay cool girl
@DANNY3960 4:14
Ik vermoed iets over poker....
Volgens mij heb ik niet veel vrienden op GS, gelukkig heb ik vandaag GU nog een kistje goede whisky gestuurd....
Leuke link over het gebeurde: herstelderepubliek.wordpress.com/
Mag ik als ouwe lul zeggen dat dit een wereldnummer is? Ja dat mag ik zeggen!
www.youtube.com/watch?v=r74Xzv_QmGk
*ondertussen Mart Smeets in kelder opsluit*
DANNY3960 | 04-09-10 | 04:09
De manier waarop je schrijft geeft alleen maar aan dat je weer lam bent.
DANNY3960 | 04-09-10 | 04:14
Wat let je.
necrosis | 04-09-10 | 04:10
Ik geloof niet dat jij bepaalt wat ik wel en niet kan of mag zeggen.
@DANNY3960 4:09
Let je wel op de spelling?
Damme moet natuurlijk dame zijn.
Niet slim als je iemand aanwijst als "mt II".
Ik wil je niet afvallen maar heb Rammstein zelden op typefouten kunnen betrappen.
mt daarentegen is natuurlijk een nachtmerrie voor elke leraar Nederlandsch.....
s
DANNY3960 | 04-09-10 | 04:14
Waarom is jouw nick eigenlijk helemaal met hoofdletter?
necrosis | 04-09-10 | 04:10
Bijna, echt hoor, bijna had ik hier iets geplemped.
@Rammstein 3:56
Ik doe niet aan games en/ of poker (paupervermaak).
Ik vind dat DANNY3960 een punt heeft, je bent populair op Geenstijl maar dat wil niet zeggen dat je iedereen de maat kan nemen.
Of moet ik zeggen: langs de meetlat kan leggen....
*bukt voor rondvliegende schoenen, stenen en ander zwaar materiaal*
Rammstein | 04-09-10 | 03:56
Het wil niet zeggen dat je je stierlijk verveeld en hier als "ik weet alles" aan lijn komt de Grande Damme moet spelen. Ik wens je een prettig weekend. En blijf lezen uiteraard.
Je begint een MT II.
necrosis | 04-09-10 | 03:56
Welja trap een onrendabel persoon maar door het slijk
*naar zijn kamertje sluipt
rode potloden gaat inderdaad niet werken. Ik heb gewoon een kopie van zo'n stemcontainer die al grotendeels gevuld is met ingevulde stembladen. Een rookbommetje zorgt voor de afleiding. Werkte afgelopen stemronde uit de kunst zoals je ziet...
-edit-
Een goede nachtrust, ik zal mij zachtjes in slaap huilen vanwege al het leed op de aarde.. Of nee, toch maar een drankje en wat studeren ;)
necrosis | 04-09-10
Neemaar, die Boss dat is me dr eentje hoor......... luister maar.....
"Hé kleine meid is je vader thuis?"... Waarom wil hij dat weten?
Nou, meisjes: ik ga slapie doen.
Truste!
necrosis | 04-09-10 | 03:42
Uitgegamed slash gepokerd ?
DANNY3960 | 04-09-10 | 03:51
Ik weet niet wat voor atributen jouw vrouw nodig heeft om aan haar trekken te komen, maar ik doe niet aan speelgoed. Is erg overbodig.
Je lult weer uit je reet Danny.
Als de drank is in de man .....
@O2Consumer
Je hoeft maar één keer op [post] te drukken, gewoon even wachten als je verbinding wat traag is, opnieuw op [post] rammen helpt niet.
Tijdens het stemmen helpt het ook niet, je mag maar één keer per stembiljet, ook al neem je 500 rode potloden mee....
@O2Consumer | 04-09-10 | 03:45
Yup: er zijn een paar lieden die zich inderdaad in mei laten oppakken om naar Turkije (ofzo) uitgezet te worden op kosten van de staat. Maar dat moeten we simpelweg accepteren wanneer we überhaubt illegale vreemdelingen willen uitztten. Jammer dan dat er luiden zijn die het systeem snappen. Troost je met de gedachte dat het om een handjevol slimmerikken per jaar gaat, dus qua kosten verwaarloosbaar. Principieel begrijp ik je bezwaar volkomen! Praktijk: daar gaat het uiteindelijk om.
necrosis | 04-09-10 | 03:49
Oei, zat even aan een drankje te knutselen in de keuken.
"grinnik"
Rammstein | 04-09-10 | 03:26
We? Is wel een stoppertje van je hé? En .... ja, en dan?
Maar die we?, dat zijn die meiden die je een Tarzan cadeau gaven. Zou beter zijn dat je hem dagelijks gebruikt. Echt, ik kan niet al die meiden aan die zich aanbieden, ... het is een oplossing.
@GruttePier007
En wie gaat dat betalen?
@DANNY3960
Had je me niet kunnen waarschuwen dat Rammstein nog niet *aus* was, nu krijg ik de volle laag......
*testament alvast op de post doet*
Sorry repost...
*schaam
-weggejorist-
O2Consumer | 04-09-10 | 03:33
Correctie, ik gaf niet goed aan dat ik op criminelen doelde die het land niet uitgetrapt kunnen worden, niet op illegalen. Een illegale een strafkamp in trappen is ook weer zo enthousiast. Maar die pretreisjes van enkel een ticket Nederland te hoeven betalen, je paspoort 'verliezen' en vervolgens een maandje nederland vieren met familie of vrienden, onderdak, eten, en op kosten van ons de terugticket krijgen inclusief maaltijden etc. Nee daar heb ik niet zoveel mee. Maar ja, ik ben ook maar een verwende nederlander.
@O2Consumer | 04-09-10 | 03:33
Je had het @3:17 over mensen die het land uit moeten worden getrapt. Dat zijn dus illegalen. Want anders kunnen ze blijven. En zijn ze niet meer illegaal, snap je?
Ik weet dat er 'goeie' en 'minder goeie' illegalen zijn. Probleem is altijd dat velen niet uitzetbaar zijn. Omdat er geen uit- en inreispapieren te krijgen zijn, of vanwege internationale overeenkomsten. We zetten momenteel niet zo snel een Iranees naar Iran uit, bijvoorbeeld.
Dus zit je (tegen wil en dank) met die lui opgezadeld. Wegkrijgen doe je ze niet. Ook geen PVV die aan die pratijkgevallen iets kan wijzigen. Vraag is: wat ga je met dit soort lui doen? Het betreft enkele duizenden vreemdelingen per jaar. Klinkt veel. Maar er gaan er minstens net zoveel weg per jaar.
@DANNY3960 3:15
Wat een lekker tegeltje, een beetje tegengas aan het adres van Rammstein kan idd geen kwaad.
"The Boss" kan ik af en toe waarderen, de band Rammstein vind ik volkomen ***, maar of je mijn alternatieven kan waarderen?
www.youtube.com/watch?v=jvl-bxn0-GA
Van de legendarische Todd und Wahnsinn plaat....
@drs. Nee
We flikkeren je wel ergens achter de rododenenrons, met begeleidend kattengejammer. Goed?
Axnozum | 04-09-10 | 03:16
Ik kan wel een stukje meegaan, doch, hoe stom het ook klinkt, rechters dienen zich aan de wet te houden.
Rammstein | 04-09-10 | 03:30
Oha, je herinnert mij eraan dat er nog muziek gedraaid moet worden.. Bedankt daarvoor! :)
De schuld van het mislukken ligt bij het CDA.
Men wist op voorhand dat onderhandelingen met de PVV voor een splijting binnen deze partij zou zorgen. Het CDA had hier gewoon niet aan moeten beginnen er zijn er teveel binnen deze partij die in gewetensnood komen bij een samenwerkingsverband met Geert Wilders.
Mogelijkheden zijn inmiddels op, en krijgen we nu weer gesteggel m.b.t. het schrijven van een conceptakkoord. Opnieuw verloren tijd.
Beter is nieuwe verkiezingen.
Hoeveel dissidenten zaten er bij de VVD overigens? Of mag ik dat niet vragen? Of mag ik al helemaal niet vragen hoeveel bij de PVV....
95% van alle moslims die immers zogenaamd volgens onze media volkomen niet-religieus zijn wil in het land van herkomst worden begraven. De kosten daarvoor bedragen ongeveer 27.000. Alleen al het transport van het stoffelijk overschot kost bijna 7.000. Deze kosten worden niet door de sociale dienst betaald, wel echter de reiskosten van een beperkt aantal personen dat de begrafenis wil bijwonen.
Het transport wordt betaald door een culturele vereniging. Die wederom wordt met belastinggeld betaald en kan zodoende niet gerekend worden tot de sociale kosten.
-edit | 04-09-10 | 03:28
Ik heb ook niet gezegd dat illegalen dat zijn, sterker nog, er zijn ook illegalen die zich helemaal de klote werken voor hun thuisfront. Zulke mensen wil je juist in de maatschappij.
Je kunt ze ook de lekker laten werken (niet de behandeling als crimineel, maar wel beperken tot een niet crimineel 'kamp'), waarbij ze Nederland duidelijk een dienst bewijzen, maar daarnaast ook geld kunnen verdienen, en zo op een niet belastende wijze Nederland en zichzelf een dienst kunnen bewijzen.
O2Consumer | 04-09-10 | 03:29
Luid en duidelijk en je hebt gelijk, maar achter mijn gat kwam nog wat. En dan ben ik de beroerdste niet.
*Voorzichtig nog een tegel metselt
Rammstein | 04-09-10 | 03:26
Boodschap is wel overgekomen denk ik...
@O2Consumer | 04-09-10 | 03:17
Maak niet de denkfout dat illegalen per definitie criminelen zijn. Dat is veel te kort door de bocht. Sommigen kunnen niet worden uitgezet, omdat er geen papieren zijn en simpelweg niet worden afgegeven. Als ex-grensbewaker heb ik dat iets te vaak meegemaakt. Om die lui in strafkampen te zetten lost geen enkel probleem op. Niet omdat ik ze zielig vindt, ofzo, maar omdat het gewoon niks oplost. Je kunt er op 2 manieren naar kijken: bozig worden en die lui een dure, maar vreselijke kudtbehandeling geven. Bevredigt de onderbuik, maar verder niks. Of proberen die lui een plek in de maatschappij te geven. Ook niet wat je eigenlijk wilt, maar als je moet kiezen beter dan een dure kudtbehandeling. Uitzetten was namelijk al zinloos gebleken.
Wel eens dat ex-gevangenen beter in de maatschappij opgenomen zouden moeten worden. Maar het politieke klimaat lijkt daar nu niet rijp voor. De meesten hangen ze liever op.
HOLY SHIT! Dat is me een repostcount
@Redactie, EXCUUS! dat waren netzovele internal errors+F5's
O2Consumer | 04-09-10 | 03:23
Wow ....
DANNY3960 | 04-09-10 | 03:15
.... en ik heb nu wel door dat je drank in je hand hebt, wanneer je hier plempt.
(excuus voor eventuele dubbelpost)
(wie zijn `we` overigens in deze, Danny, jij en .... ???? )
Ik krijg alleen maar servererrors hier.. is dat normaal?
De formatie voor een rechts kabinet is mislukt. Wat nu?
Poll Elsevier.
Rammstein | 04-09-10 | 03:11
Slaap zacht Rammstein, slaap zacht. Anderen houden de wereld wel draaiende ;)
Rammstein | 04-09-10 | 03:11
Slaap zacht Rammstein, slaap zacht. Anderen houden de wereld wel draaiende ;)
Rammstein | 04-09-10 | 03:11
Slaap zacht Rammstein, slaap zacht. Anderen houden de wereld wel draaiende ;)
Rammstein | 04-09-10 | 03:11
Slaap zacht Rammstein, slaap zacht. Anderen houden de wereld wel draaiende ;)
Rammstein | 04-09-10 | 03:11
Slaap zacht Rammstein, slaap zacht. Anderen houden de wereld wel draaiende ;)
Rammstein | 04-09-10 | 03:11
Slaap zacht Rammstein, slaap zacht. Anderen houden de wereld wel draaiende ;)
Parsons | 04-09-10 | 02:53
Sinds eind jaren 90 is er al wer veul gebeurd hoor.
Niet stil blijvenstaan in de tijd !
-edit | 04-09-10 | 03:15
doen we
-edit | 04-09-10 | 03:07
Tijd voor strafkampen voor mensen die niet het land uit kunnen worden getrapt. Of er een dermate zware maar degelijke opleiding van maken, dat werkgevers er nog wat in kunnen zien om een ex-gevangene in dienst te nemen. Of regelingen dat als een ex-gevangene weer de mist in gaat, 1 jaar extra strafkampt ten bate van de laatste werkgever.
Ik denk overigens dat die neiging om dat policor te noemen voortkomt uit het feit dat het tegenwoordig gezien wordt als een poging tot bagataliseren van andere probleemjeugd. Heb ik ook de neiging toe, maar je hebt helemaal gelijk dat dat juist de polarisatie is die je niet wil.
*koelkast gaat leegstruinen
Parsons | 04-09-10 | 03:14
Heb wel leuke dingen gedaan, zou je eauk eens moeten doen vriend, wanneer kun je?
@Parsons
Ja hoor, de SP zal best wel iets in gaan leveren tijdens onderhandelingen (die er toch niet gaan komen), maar niet hun complete assortiment zoals partijen hebben gedaan de laatste jaren omdat ze zo nodig willen regeren.
Inleveren is niet erg, dat hoort erbij als je gezamenlijk een overeenkomst moet gaan sluiten. Maar er zijn een paar dingen die je je kiezers hebt belooft waardoor je de stemmen hebt gekregen, dan moet je juist die dingen niet gaan inleveren.
I know, It's politics, maar ik denk dat Nederland wel eens een oprechte partij kan gebruiken die huis gaat houden. Niet dat ik denk dat de SP die partij zal zijn hoor, maar het is een stap de goede richting op. Laten ze in Den Haag eens afstappen van het idee dat alles maar mogelijk is en dat geld geen probleem hoeft te zijn. Directeurs van (no-profit) stichtingen die 2 ton per jaar krijgen die door de overheid worden betaald, snap jij het nog?
De verhoudingen zijn verdwenen in Nederland, dat zie je ook wel aan de uitslagen van de verkiezingen.
Rechters die nog nooit achter een computer hebben gezeten en moeten beslissen over het lot van iemand waar ze illegale software op de pc hebben gevonden (even dom voorbeeld). Ze hebben geen idee waar het over gaat, en het boeit ze ook niet want ze zitten toch wel goed en niemand krijgt ze ook weg van die plek.
Zo kan je uren door gaan, punt is dat Nederland op dit moment een zooi is. En ere aan wie er orde in kan brengen, ik denk dat dat erg moeilijk gaat worden. Het vertrouwen in de politiek is 80% van de Nederlanders denk ik al wel kwijt na Wouter windvaan & Peter Bakellende. Sorry hoor, maar dat zijn mensen die je niet eens kan verzinnen... zo erg.
Rammstein | 04-09-10 | 02:58
We hebben nu wel door dat je de States wil bezoeken en er wil blijven, dat de helft van je plemps Engels getint zijn, OK. Af en toe een Duitse tegel, no problem.
Qua muziek, there is only "The Boss" ... iedereeen afzeiken die iets anders plempt..... no problem. Die Duitse schreeuwmuziek, ook Uwes, no problem... maar laat ons de muziek plempen die wij leuk vinden, zonder daar steeds aan toe te voegen......... "Ohja, ik zie het al, je hebt er geen verstand van"
Kusje.
Simpele Marxist | 04-09-10 | 03:08
Btw, heb niet zo'n poepheaufd als Andries en ga niet te kerk
uh.
@neemjemoederindemali | 04-09-10 | 03:14
Vooruit.... Het zij je vergeven. Ben de beroerste niet. Andere keer dan maar.
@neemjemoederindemali | 04-09-10 | 03:09
Moet er niet aan denken, te veel geluld hier, te weinig geslapen, te druk met de toko, en dan nog een domme Wilders die een schot voor open doel gemist lijkt te hebben. Man man, wat een week. Het is maar goed dat er ook nog mooie dingen aan de gang zijn. #tennis #flushingmeadows
@Axnozum | 04-09-10 | 02:57
De SP heeft het tot nu toe makkelijk gehad: niemand wil met die club in zee. Dus hoeven ze dientengevolge ook niks toe te geven aan wie dan ook. Riante positie, zolang er nog idioten zijn die hun stem willen weggeven aan zo'n partij die er in feite niet toe doet.
Hetzelfde geldt voor de PVV en SGP maar dan om iets andere redenen
-edit | 04-09-10 | 03:09
had een paar zware dagen, ff chillen, excuse moi
Simpele Marxist | 04-09-10 | 03:08
Ik beweerde het eauk, weet alleen niet of ik het meen, maar dat is een andere discussie.
@Simpele Marxist | 04-09-10 | 03:08
Wat dacht je van een enkeltje Noord Korea?
Sodeju, het is al drie uur geweest. Crap, crap, cráp !!
*aus*
Mindy | 04-09-10 | 03:06
slaap lekker en hold you're back up
Parsons | 04-09-10 | 03:05
me to, en verder nog iets gedaan vandaag, je weet wel wat........, niet bevorderlijk veaur helder denken enzeau.
@Mindy | 04-09-10 | 03:06
Trusten & hugs!
@neemjemoederindemali | 04-09-10 | 02:59
Ja, godverrrdegoedverrr. Nog eens aan toe zeg! Doe je al die moeite om ongevraagd te reaguren en onderbouwen: ho maar.
Da's nou niet zo sterk
neemjemoederindemali | 04-09-10 | 03:03
Dat werd niet beweerd door mij, of ben je wel vaker zo Andries Knevelachtig bezig kerel?
drs.Nee | 04-09-10 | 03:00
bezuinigen betekend de staatsuitgaven verminderen, niet de boetes en de belastingen weer verhogen.
@O2Consumer | 04-09-10 | 02:56
Eensch dat de oorzaken van bedreigingen voorheen niet openlijk breed zijn onderkent. Maar ik meen dat daar inmiddels behoorlijk wat is veranderd de afgelopen jaren. De toon van de één is veel straffer dan de toon van de ander. Het lijkt vooral daarom te gaan, bij zowel de voor als de tegenstanders van die 'toon'.
Er is wel iets veranderd. Ik hoor de laatste jaren echt niemand goedpraten dat een kudt-marokkaantje een overal heeft gepleegt of een politicus bedreigt. Het probleem is voornamelijk wanneer je de zaken in perspectief tracht te brengen. Bijvoorbeeld door aan te dragen dat het voornamelijk roomblanke oorspronkelijke Nederlannders zijn die menen bepaalde politici te bedreigen.
Dan ben je in plaats van realist ineens policor. En dus minderwaardig.
neemjemoederindemali | 04-09-10 | 02:57
Haha, nee ik neem een pammetje shoot GS is echt verslavend.
Trusten all, Parsons doe jij het licht uit? Morgen voor Teun vast.
@neemjemoederindemali | 04-09-10 | 03:01
Ja en aan de spelvauten in mijn tegols te sien moet ik ut niet al te laadt maken. #moe
Rammstein | 04-09-10 | 02:58
Yep en tussen de bedrijven door kook ik.
Simpele Marxist | 04-09-10 | 02:59
Het communisme heeft inderdaad veel goeds gebracht, bijna net zo goed als het kapitalisme ofscheaun ik het monetaire stelsel nog steed een oplichterszaakje vind.
@Axnozum | 04-09-10 | 02:57
Ja en de SP gaan niks inleveren als ze gaan onderhandelen.... Wat een krankzinnige tegel weer.
Dan worden het wel hele korte onderhandeling trouwens, dat dan weer wel. Ik gok op 3 minuten. Rommel komt binnen en zegt: "Heren, dit is mijn partijprogram. Stikken of slikke, met mij valt nergens anders over te praten".
Heb je verder nog iets zinnigs te melden Axnozum?
Parsons | 04-09-10 | 02:59
lekker, ofscheaun het in mijn toestand niet zo'n goed idee is, gelukkig gaan we allemaal naar de kleauten.
Links om of rechts om, Nederland moet bezuinigen om de staatsschuld van 100 miljoen per dag niet nog meer op te laten lopen.
De werkloosheid loopt op evenals de immigratie van kansarmen.
@Parsons | 04-09-10 | 02:53
Dat zijn wel heel veel jus. Hrmpf. Bier dan maar. *plop*
Heerlijk, geen grevo-libertarisch fascisten kabinet meer in aantocht. Doet me deugd... Nu hopen op een wat progressievere, humanistischere en socialer kabinet; Nederlandse glorie dus..
-edit | 04-09-10 | 02:57
als ik dat moet onderbouwen dan ben ik nog wel ff bezig met uitzoeken, ben daar nu ff te moe veaur, sorry.
We vergeten helemaal de rol van burgemeester Dickerdack.
Een echte gespreksleider is Ivo Opstelten niet geweest.
Hoe kon het ontgaan dat iemand , onder zijn bezielende leiding zich zo vervreemd is gaan voelen, dat hij 'de brief' is gaan schrijven.
Als de heer Opstelten drie indringende vragen had weten te stellen aan Klink, hadden we dit spectakel niet hoeven meemaken.
Volgende informateur graag ook benoemen op basis van sociale intelgentie!
DANNY3960 | 04-09-10 | 02:54
.... en daarom zuip jij je zeven dagen per week klem ?
Mindy | 04-09-10 | 02:55
Dat schept een band, neuqen?
@neemjemoederindemali | 04-09-10 | 02:55
Maar onderbouwen kun je het niet. Je suggereert vooral. Daar kan ik niks mee.
Niet dat ik D66 stem (voor een goed beeld).
Tja, je kan zeggen wat je wil, maar tot nu toe is er maar 1 partij geweest die zijn standpunten aan heeft gehouden en niet heeft toegegeven aan die onzin van de andere partijen. En dat is de SP...
Toegegeven dat er wat vernieuwing daar plaats mag vinden, maar verder zijn ze wel degenen die waar willen maken wat ze in hun verkiezingsprogramma melden. De meeste andere partijen geven meteen alles weer weg, dus je wordt als kiezer gewoon genaaid.
trigg015 | 04-09-10 | 02:36
we hebben het over tal van zaken, het is maar net wat je lezen wilt.
-edit | 04-09-10 | 02:46
Het probleem zit dieper, de oorzaak van de bedreigingen worden verkeerd neergelegd. Op het moment dat dit zou worden erkent, snijdt(-t+en) de partij(en) zichzelf in de polsen, en daarom wordt er soms zo belachelijk omheengekwatst.
Je hebt gelijk dat elke partij onmogelijk overal constant zijn mening over moet spuien, maar de combinatie met het bovenstaande geeft mij wat bedenkingen. Iets met onderbuik, das dan wel weer zo.
-edit | 04-09-10 | 02:50
ik heb het over de veranderende wetten de afgelopen 30-40-50 jaar en daarop hebben veel D66 figuren een stempel op kunnen drukken. Uiteraard heeft D66 dit niet alleen gedaan en kun je niet alles aan hun toeschrijven, veel echter wel.
neemjemoederindemali | 04-09-10 | 02:50
Indeed, ik heb ze ook gelezen.
Ik weet het, ik krijg iedereen tegen.........
Ik ben blij dat ik Nederland verlaten heb vijftien jaar geleden. En ja, ik wil op de hoogte blijven hoe het gaat, maar dat heeft niets met heimwee te maken.
*verder zuigen doet aan Mojito*
@La Vie En Rose | 04-09-10 | 02:40
Yep, zo ver durfde zelfs Janmaat niet te gaan.
@O2Consumer | 04-09-10 | 02:50
Gehehe.... dat is inderdaad wel een hele mooie vergelijking! +veel.
@Frederik Puntdroad | 04-09-10 | 02:39
Dan laat je je ego dus prevaleren boven de unieke kans die je wordt geboden. Ik vind dat ronduit dom en leerde eind jaren 90 al je je bij onderhandelingen je ego buiten de deur moet laten. *Helping Clients Succees"
La Vie En Rose | 04-09-10 | 02:47
zijn we het daar over eensch, Pim had werkelijk een aardverschuiving kunnen betekenen
@ O2Consumer | 04-09-10 | 02:50
Applaus.
@Parsons | 04-09-10 | 02:50
Nee, eigenlijk niet. Volgens mij vertel ik daar niets wat niet klopt, toch?
@neemjemoederindemali | 04-09-10 | 02:47
De meeste wetten zijn (veel) ouder dan 50 jaar. Dus ouder dan D66. Check de laatste 50 decennia waarin D66 aan de macht is geweest en je kunt heel simpel de conclusie trekken dat jouw stelling niet kan kloppen. Toch?
@-edit | 04-09-10 | 02:38
Hmmm, ik denk dat zelfs jij nu spijt hebt dat er geen "delete comment" knop beschikbaar is. Althans, daar ga ik vanuit eigenlijk.
Mindy | 04-09-10 | 02:46
Ik heb alle boeken van Pim gelezen en hij had een hoop goede ideeen kan ik je melden
Het is een beetje als stemmen op de samenstelling van vliegtuigbemanning.
Het volk stemt: 10% vliegers, en 90% stewardessen.
In Nederland worden vervolgens stewardessen voorin gezet, met de betuttelende boodschap dat het democratisch is, en dat het volk veel te veel verlangt van de overheid, en dat ze zelf voor de ellende gekozen hebben.
En maar verontwaardigd kijken als er strategisch gestemd wordt.
@Parsons | 04-09-10 | 02:37
Ik ontken ook niet dat Fortuyn mogelijk (zoniet) de intelligenste politicus allertijden zou zijn. Nederland komt om in die opgedrongen-multi-culti-ik-mag-niet-discrimineren houding.
/disclaimer.
LET WEL; ik persoonlijk heb niets tegen een paar hoofddoekjes, het gaat mij echter te ver als we met ons allen zooooo-nodig een 555 actie starten voor een beetje support richting dit soort kortzichtige (met dito geloof) landen en vervolgens gewoon doodsbedreigingen als dank-je-wel mogen slikken.
@La Vie En Rose | 04-09-10 | 02:46
Wel in die mate, maar niet zo mee te koop. Daarom weet je dat waarschijnlijk niet ;)
Truste!
neemjemoederindemali | 04-09-10 | 02:42
Dat weet ik.
-edit | 04-09-10 | 02:33
volgens mij is zijn veel wetten ook opgezet door d66 figuren, uiteraard niet alles maar wel veel.
La Vie En Rose | 04-09-10 | 02:32
Inderdaad, vraag me af of iemand hier de boeken van Pim heeft gelezen.
neemjemoederindemali | 04-09-10 | 02:35
Snap ik, je bent ondernemer en dan kan je niet altijd lievvv zijn, been there maar vond het echt bijzonder aardig, aan mij heb je niks dus reaguren is leuk.
@O2Consumer | 04-09-10 | 02:39
Ik vraag mij wel eens af wat 'links' zou moeten zeggen of doen om 'afstand' te nemen van die bedreigingen enzo. Het standpunt van de bedreigde partij overnemen, ofzo?
Volgens mij kan je best een heel ander politiek standpunt innemen t.a.v. bijvoorbeeld integratievraagstukken en tegelijk gruwen van bedreigingen t.a.v. collega's die een heel andere mening hebben.
Men noemt dat vooral policor. Ik zie dat iets anders.
Het moest verboden worden dat politieke partijen leden (baantjes- dan wel wachtgeldzoekerTs) hebben.
Het werkt namelijk erg verroebelend voor de kiezer\\ts.
-edit | 04-09-10 | 02:38
Geert Wilders is (naast eerder Ayaan Hirsi Ali) de enige politicus die al jaren dag en nacht moet worden beveiligd, omdat hij dingen zegt die een groep Islamitische fanaten niet aanstaat snaps?
En de overige politici worden sowieso beveiligd, maar niet in die mate als Wilders en dat weet u heel goed.!
En nu ga ik mijn bed eens opzoeken.
sleepwell @all
@-edit | 04-09-10 | 02:42
je had in de politiek moeten gaan.....
boeglul | 04-09-10 | 02:29
de betuwe? heb er net een kleine 1800 km opzitten, watjuh,
@ox | 04-09-10 | 02:40
Daar hebben we dan ook in overgrote meerderheid op gekozen, uiteindelijk, toch?
trigg015 | 04-09-10 | 02:36
Dat is eigenlijk wat het huidige kiesstelsel zou moeten bereiken. Probleem is alleen dat groenlinks vervolgens op veiligheid komt, en pvv op milieu en cultuur. Zolang de kiezer wordt beschouwt als een incapabel varken (sorry varkens), en geen keuze krijgt om partij per vak te kiezen, of zelfs een coalitie te kiezen, zullen we altijd afhangen van de spelletjes zoals deze.
La Vie En Rose | 04-09-10 | 02:32
Fortuin had inhoud, charisma en een megapersoonlijkheid, verder was hij ook nog eens realistisch en had redelijke oplossingen, wilders mag niet eens zijn schoenen poetsen.
Parsons | 04-09-10 | 02:37
Idd. Hij was de eerste die de Islam een achterlijke religie noemde, for example.
@ -edit | 04-09-10 | 02:36
Dat het staatrechtelijk niet kan begrijp ik.... Laat ik het simpeler zeggen, er zijn veel te veel partijen die allemaal mee willen doen terwijl heel veel agenda's in grote lijnen vol staan met hetzelfde...
Parsons | 04-09-10 | 02:10
Als je na drie weken serieus overleg te maken krijgt met een terroristische aanslag van iemand waar je (naast) aan tafel zat..........
Kan me daar toch wel iets bij voor stellen.
Jij niet dan ?
-edit | 04-09-10 | 02:30
Waarschijnlijk zal hij nu zoiets hebben van 'fuck ik ga toch wel dood, waarom geen extra reputatie dankzij bedreigingen?'. Het meest trieste vind ik nog steeds het gebrek aan afkeuring vanuit andere partijen van die bedreigingen, anders dan een politiek correct 'het zou niet moeten mogen' a la Fortuyn. Links doet dit zichzelf aan, ze hebben het verdiend, maar ja, de politieke werkgever van Volkert komt er nog makkelijk mee weg, zo werkt dat in het huurmoordcircuit.
@La Vie En Rose | 04-09-10 | 02:35
Niemand dwingt Geert in de slachtofferrol. Da's pure nonsens. Geert is bij lange na niet de enige politicus die bedreigt wordt, namelijk. Wel de enige die er prat op gaat.
Snaps?
@Frederik Puntdroad | 04-09-10 | 02:16
Nope. Ons voorland. Wen er maar aan.
@La Vie En Rose | 04-09-10 | 02:32
Mag ik daar aan toevoegen dat Fortuyn zo mogelijk nog feller was tegenover de islam en haar mohammedaanse aanhangers dan Wilders? Dat schijnt ook iedereen vergeten te zijn.
@ mezelf
oeps dierenmevrouwtje vergeten, sorry Marianne, volgende keer mag je meespelen.
OT:
Ab Klink, was dat niet die alleraardigste (KUCH!) man die ook mijn zorgpreme deed stijgen met zo ongeveer 500% (met 500% minder dekking) in de afgelopen 4 jaar?
@ox | 04-09-10 | 02:33
Naast inhoudelijke zaken spelen ook andere zaken een rol. Dat geldt voor de kiezer, dus ook voor zijn/haar vertegenwoordiger. Verplicht kunnen partijen (gelukkig) nooit worden. Sterker: de grondwet staat dat niet eens toe.
ik word zo moe van dat constante LINKS vs RECHTS gezeur hier in de comments
waarom kan je niet op een partij stemmen in nederland die het asielbeleid van wilders hanteert, gecombineerd met het cultuur- en groenbeleid van groen links...
blijkbaar heeft iedereen die een hekel heeft aan criminele marrokanen en massale immigratie ook een hekel aan cultuur en bos :P
-edit | 04-09-10 | 02:30
Een rol waar hij niet om heeft gevraagd maar die hem is opgedrongen en waar hij terrecht gebruik van maakt. En die sukkels blijven maar doorgaan met hun smerige spelletjes en dàt wordt door steeds meer mensen waargenomen. Ook door mij als vml SPstemmerin.
Mindy | 04-09-10 | 02:31
heb eauk nog een andere kant heur, die is niet so liev
@neemjemoederindemali | 04-09-10 | 02:27
Ook zo'n niet aantoonbare 'waarheid' *kuch*. D66 rechturs.... Die hebben namelijk te dealen met wetgeving die voornamelijk niet door D66 is opgesteld. Mocht je daar klachten over hebben, is het beter je te wenden tot de wetgevende macht en niet tot de rechtsprekende macht.
@boeglul | 04-09-10 | 02:29
Parijs dan? www.cbn.com/cbnnews/world/2010/August/...
edit | 04-09-10 | 02:24
inhoudelijk is het gewoon het afwerken van punten, voorbeeldje; zorg, hypotheekaftrek, immigratie, belasting verhoging/verlaging, ontwikkelingshulp etc. De drie grootste dekken op alle terreinen wat de andere (kleinere) ook in hun programma hebben. (buiten geloof en dat wil ik graag zo houden, scheiding van kerk en staat en straat!)
Dus die drie zouden het gewoon moeten gaan doen, en tot een werkbaar akkoord verplicht worden.
La Vie En Rose | 04-09-10 | 01:52
Beter laat dan nooit: heeft = hebben.
Supermatthijs | 04-09-10 | 02:07
Fortuyn en Wilders zijn qua persoon niet te vergelijken maar wel wat het benoemen van problemen betreft. Oh, oh, wat heeft Fortuyn een bakken stront over zich uitgegoten gekregen van diezelfde partijen en hun aanhang die nu hetzelfde doen bij Wilders en die nu opeens gaan roepen dat Fortuyn intelligent was en inzicht had blablabla. Stelletje hypocrieten.
En weet je wat? Als Wilders het zwijgen wordt opgelegd komt er weer een ander, die nog veel harder gaat schreeuwen om dat stelletje hypocriete machtswellustelingen wat al jaren op het pluche zit te dwingen om de problemen in dit land onder ogen te zien.
Kudt, ok ik moet toegeven dat ik het moeilijk met de uitlatingen van Hillen oneens kan zijn. #NOVA
Parsons | 04-09-10 | 02:15
Ik was net wakker en hoorde dat, stuitend!
Mindy | 04-09-10 | 02:17
neemjemoederindemali | 04-09-10 | 02:22
Nice, geh.
jammer, was voorstander van dit kabinet VVD-CDA
erg dom van Klink, domme domme Klink
@La Vie En Rose | 04-09-10 | 02:16
Wilders is geen slachtoffer. Tuurlijk wordt ie bedreigt enzo. En ja: daar baal ik ook van. Zeker die laatse dreiging van Feiz is te zot voor woorden en terecht dat Wilders geschokt is. Maar je zou daarnaast moeten kunnen (en vooral durven) inzien dat Wilders vooral heel veel baat heeft bij die slachtofferrol. Zonder dreiging geen glorie! Geldt ook bij uitsekt voor Geert.
Mag je niet zeggen, natuurlijk, maar ik doe het gewoon, omdat het kan.
Parsons | 04-09-10 | 02:21
Ik ben net terug van de Veluwe, mag ik even bijkomen...
-edit | 04-09-10 | 02:25
zoals ik zei, levenslang martelen was nog te goed voor deze serie moordenaar, helaas hebben onze D66 rechturts andurs beslist.
*weinig heaup heeft op verbetering*
@neemjemoederindemali | 04-09-10 | 02:18
Ja, da's kudt. Maar ja... En nu?
@ox | 04-09-10 | 02:14
Ik snap wat je bedoelt, maar ik begrijp dat 'grootste-gedoe' niet helemaal. Elke mogelijke coalitie die inhoudelijk op een fatsoenlijke samenwerking kan rekenen, is een mogelijkheid. VVD-PvdA-PVV is niet bepaald zo'n coalitie. Dat snapt eigenlijk iedereen. Geert I blijkt niet mogelijk, dus moet iets anders gezocht worden, binnen de huidge zetelverdeling als gevolg van de verkiezingen. Al zou er een kabinet CDA, CU, SGP, PvdD,GL,SP uitkomen: zolang dat samen kan werken, is het in democratisch opzicht geen probleem.
Dat 'grootse-gedoe' miskent namelijk die overige partijen die ook op democratische wijze zijn verkozen. En gezamenlijk (net als die grootsten) een meerderheid kunnen vormen.
Ok: geen makkelijke meerderheid, but pure for the sake of argument.
Rammstein | 04-09-10 | 02:07
Ik luisterde toen wel hoor, vond het nogal kinderachtig. is wel paar *kuch* jaartjes geleden.
Mindy | 04-09-10 | 02:17
Yep, goede reis gehad en was erg gezellig, soms ben ik wel liev :-)
@boeglul | 04-09-10 | 02:13
Ga je mee naar Zweden?
www.youtube.com/watch?v=NXBkkUbbbmo&am...
DANNY3960 | 04-09-10 | 02:18
.... or so you're told.
@-edit | 04-09-10 | 02:13
Zoals ik al eerder heb gezegd denk ik dat deze actie hem windeieren zal leggen. Overigens ben ik er zeker van dat een grote groep, met name hoog opgeleide, jonge Nederlanders het land zal verlaten als er een linkse coalitie komt. Ondergetekende is weliswaar de jongste niet meer (eind 30) maar ik (wij) zijn zeker niet de enige die terstond zullen vertrekken mocht het zo ver komen. Vanuit Luxemburg kun je ook prima Nederlandse klanten bedienen. Om maar eens iets te noemen.
Rammstein | 04-09-10 | 02:00
Laat ik vooropstellen dat ik kan likken als Lassie.
*steeds dorstig is*
-edit | 04-09-10 | 02:14
ik bedoel eigenlijk dat Pim heul goede ideeen had voor 0031 en dat Volkudt vd Graaf een uniek mens met veel capaciteiten heeft deaudgescheauten.
neemjemoederindemali | 04-09-10 | 02:09
Hoi goeie reis/business gehad? Wilde je nog bedanken voor je lieeevvve aanbod paar dagen terug. Shoot ik zou "vroeg" gaan slapen, naja.
Doorgestoken kaart vanuit het CDA! wat ik je brom. Toch maar weer Paars+ of huidige formatie?
#stemmeniszinloosinnederland
Mindy | 04-09-10 | 02:11
The writing was on the wall. Or door, in this case. Het zat eraan te komen. Ik keek er een weinig van op in ieder geval.
vander F | 04-09-10 | 00:38
Buzz is bijna tè lekker. Innemen en gewoon blijven zitten. Oooowaahhhh.
-edit | 04-09-10 | 01:59
Ik heb al geschreven dat de VVD en het CDA de PVV niet hebben uitgesloten, dus logisch dat hij met hen is gaan praten en zij met hem over een coalitie met gedoogsteun van de PVV.
GroenLinks heeft eerst de PVV uitgesloten en daarna wilde Wilders ook niet met GroenLinks meer praten. Bovendien hebben de standpunten van beide partijen geen enkel raakvlak met elkaar.
Wilders is ook slachtoffer, zowel van de doodsbedreigingen van aanhangers van de radicale islam, waardoor hij al jaren dag-en nacht moet worden beveiligd, dus zijn vrijheid totaal kwijt is, en daarnaast van de hetze bij de linksgeoriënteerde media, en bij de actualiteiten- en lulprogramma's van de Vara, beter bekend als de dependance van de PvdA, èn van de berichtgeving op het zo neutrale *kuch* staatsjournaal.
Maar hij laat zich de mond niet snoeren door dat addergebroed.
En verder: Wilders is al jaren niet meer bij P&W en bij Nova geweest om bovengenoemde reden.
Parsons | 04-09-10 | 01:56
Niet veel verschillend met de NL-situatie dus.
www.youtube.com/watch?v=bWTtMDI7GJU&am...
@Mindy | 04-09-10 | 02:11
Mengele "Het zal wel een PVV aanhanger zijn..."
cgi.omroep.nl/legacy/player?/ceres/1/n...
Neem nog maar een pammetje. #NOVA
Parsons | 04-09-10 | 02:13
was lekker warm, 25 graden
*biertjuh aanpakken doet van links*
-edit | 04-09-10 | 02:13
Alsof een links kabinet zo'n straf is. Lekker pot verteren, na ons de zondvloed en dan kan een arme elektromonteur als ik ook nog eens lekker de bloemetjes buiten zetten.
@-edit | 04-09-10 | 02:08
Doelde meer op machtsverhoudingen en relaties met he koningshuis....
De kiezer is erg duidelijk geweest! Het CDA heeft niks te zoeken in een nieuw kabinet. mijn favoriete samenstelling zou VVD, PVDA en PVV zijn, niet omdat het mijn politiek voorkeuren zijn maar gewoon omdat het de drie grootste zijn. Iedereen praat heel veel in termen van "over zijn schaduw heen stappen" nou laat maar zien dan! Een combinatie van die drie dekt de lading van de stem van het volk in mijn ogen. (in de zin dat vrijwel alle stromingen er in vertegnwoordigd zijn, nuances daar gelaten)
@neemjemoederindemali | 04-09-10 | 02:09
Dat willen we ook graag: veel geld uitgeven voor zogenaamde veiligheid.
rmatthijs | 04-09-10 | 02:07
Als er wat voorzichtiger was omgegaan met Fortuyn in plaats van politieke moord te plegen, hadden ze fatsoenlijke gesprekken kunnen voeren. What goes around, comes around.
Parsons | 04-09-10 | 01:56
U doet er goed aan om mij niet meteen met lul aan te spreken, het bederft de sfeer nogal. Het is belangrijk om over de schaduw van het eigen gelijk te springen heb ik net gehoord bij Knevel/Brink. Terugkeerbink is de juiste aanspreektitel!
www.martinbril.nl/archief/2006/03/de_t...
@Parsons | 04-09-10 | 02:10
Daar wil ik nog aan toevoegen dat ik het volledig met mezelf eens ben.
@neemjemoederindemali
Hoe was het bezoek aan onze oosterburen? *biertje inschenken doet*
@Parsons | 04-09-10 | 02:10
Dat laatse zal wel meevallen, want at the end kiest menigeen eieren voor zijn geld en beseft dat dit land zo gek nog niet is.
Maar wat wel zo is, is dat een eventueel volgend links kabinet mede mogelijk is gemaakt door Wilders. Dat lijkt me een vervelende erfenis voor hem en zijn partij.
@ La Vie En Rose | 04-09-10 | 02:04
Spijker kop raak weer.
@ Danny je hebt iets teveel in de sangria gehangen? Normaal ben je zo'n vrolijk typje en de discojockey.
@ Parsons/Ramm ik heb zo wel een pammetje nodig trouwens, zet je 't nieuws op en val je in een persco my god.
@Frederik Puntdroad | 04-09-10 | 02:04
Of VVD. (enige overigens).
Laat onverlet dat het onbegrijpelijk is dat Wilders deze kans niet heeft aangegrepen om het CDA in vol ornaat onderuit te laten gaan in een later stadium. In dat geval waren er nieuwe verkiezingen gekomen... nu zit iedereen met de gebakken peren met een mogelijk linkse coalitie. Dat worden drukke tijden voor de programmamakers van "Ik vertrek".
Supermatthijs | 04-09-10 | 02:07
Volkudt vd graaf heeft de BV 0031 miljarden gekost, levenslang martelen was nog te goed voor hem geweest.
@ La Vie En Rose | 04-09-10 | 02:04
en zo is het!
@ox | 04-09-10 | 02:04
Hoe onverwacht, wanneer je met een middenpartij praat. Of dacht je dat sinds vorige week het CDA uit een linker- en rechtervleugel bestond? Allemaal voorzienbaar en voorspelbaar. De PVV is ook niet stabiel (gebleken) met Heer Brinkman, dus tsja.. opzich niet helemaal onterecht als de marge maar 1 zetel is.
Da's namelijk het probleem. Als deze coalitie 85 zetels gehad zou hebben, had je dit probleem niet gehad. De kiezer is niet duidelijk genoeg geweest, zie je?
wilders is wild geworden van de CDA dissidenten
La Vie En Rose | 04-09-10 | 02:04
En dan zijn er nog genoeg andere partijen over om op te stemmen lijkt me.
Overigens denk ik dat een vergelijking tussen Fortuyn en Wilders altijd scheef gaat want dat was wel iemand met inzicht, tact en verstand. Alle dingen die je bij Wilders nogal mist.
DANNY3960 | 04-09-10 | 02:04
Waarschijnlijk wel, maar dat komt uiteraard omdat je reeds een echte Spanjaard geworden bent.
Parsons | 04-09-10 | 01:46
En tot op hedenis het enigste wat wij als Nederlandseautochtone ingezetenen daar tegen kunnen doen is stemmen op de PVV die deze problemen wel durft te benoemen!
Een ex-sgp-cda en ooit sp-stemmer.
LOL@Mindy | 04-09-10 | 01:56
Even OT, krijg ik hier net op de radiooooo iets te horen over HarryNak en weet ik veel.... Was ik dan echt de enige die zich er aan ergerde?
Supermatthijs | 04-09-10 | 01:46
Wilders zet de zaken op scherp en legt regelmatig de vinger op de zere plek. Dat doet hij met een bepaalde retoriek die niet iedereen bevalt. Ik zit ook weleens met kromme tenen. Dat neemt niet weg dat zowel Fortuyn als Wilders het gevolg zijn van het falen van de oude politieke partijen die zo'n 30 jaar hebben weggekeken van de problemen die ongebreidelde immigratie van kanslozen en kansarmen met zich meebracht en een ieder die de aandacht op deze problemen wilden vestigen, wegzette als racist.
Dat laatste is vooral een specialiteit van de PvdA , GL en kereltje Peggolt kan er ook wat van. Daarnaast zijn deze partijen pro-islam en anti Vrijheid van Meningsuiting en hebben zij grote groepen van hun eigen bevolking in de steek gelaten.
@ -edit | 04-09-10 | 01:59
Een deel (CDA) is gaan praten een ander deel (CDA) is echt keihard aan het werk geweest om het praten onmogelijk te maken. En het was Verhagen die weken geleden de hele tijd liep te bleren dat de PVV er eerst maar eens met de VVD uit moest komen omdat de PVV in zijn ogen niet stabiel was.
-edit | 04-09-10 | 02:00
Begrepen.
@Strotgrondel | 04-09-10 | 02:00
Ghehehe..
@Supermatthijs | 04-09-10 | 01:56
Ik weet dat het gevaarlijk is cynisch te zijn 'text only'
Snaps?
-edit | 04-09-10 | 01:53
Nee, de verveelde idioten hier moet je serieus nemen. Het is een en al droeftoeterij.
DANNY3960 | 04-09-10 | 01:44
That was a piece of information I could've done my whole life without.
@La Vie En Rose | 04-09-10 | 01:52
Volgens mij draai jij de feiten om. Feit is dat men met Geert is gaan praten. Van buitensluiten is dan eenvoudigweg geen sprake. Dat men bij enige tegenspraak van demoniseren praat is retoriek. Soms terecht, vaak ook niet. De PVV sluit op haar beurt een partij als Groen Links weer uit. Dus laten we daar eens niet zo moeilijk over doen.
Wilders meet zich iets te gemakkelijk de slachtofferrol aan. Dat zou voor een helder beeld ook eens onderkend moeten worden.
Overigens gaat Wilders wel naar Witteman en Nova, als het hem uitkomt. Hij zegt vooral dat hij er niet heen gaat.
-edit | 04-09-10 | 01:53
Probeer eens Geert zelf hiervan de schuld te geven. In alle debatten als een dwaas tekeer gaan, grootste flutkabinet ooit, ze zijn hardstikke gek en dan nu raar opkijken als niemand met je wilt regeren ?
@ BossHogg | 04-09-10 | 01:40
Misschien omdat de bevolking in de 4 grote steden voor meer dan 50% uit mensen bestaat die uit het buitenland komen? Mag jij zelf invullen welke landen......
ps.
Arische mensen ken ik niet, wel Nederlanders met of zonder kleurtje, geloof of politieke voorkeur. Gewoon met een Nederlands paspoort of een verblijfsvergunning.
@boeglul | 04-09-10 | 01:42
Hier, lul.
www.youtube.com/watch?v=-inob20I_Y0&am...
BossHogg | 04-09-10 | 01:40
Pardon? ik heb (nog net) geen PVV gestemd en woon naast zo'n "prachtwijk" kuch. Lees gewoon meerdere kranten, U woont in een ei?
@ DANNY3960 | 04-09-10 | 01:40
Nee joh leef je uit. Kan mij het skelen.
Daar heeft Wilders nu drie verloren weken aan moeten spenderen.
Het was toch Rattus Verhagen die geen vertrouwen had in de stabiliteit van de PVV en die vond dat eerst VVD en PVV tot overeenstemming moesten komen ???
Maar NIET de PVV maar de baantjesmachine, het CDA, bleek de zwakste schakel !!!En nu is dus het CDA door Geert anaal genomen.
Het werd onderhand ook een keer tijd.
Wat eigenlijk nog het meest kudtte is, is dat je die linkse media goedverdegoedver niet eens de schoeld kunt geven. Kan wel, maar staat zo lullig.
-edit | 04-09-10 | 01:43
Niet omdraaien hè, men is al eerste begonnen om Geert of buiten te sluiten of wel zo te demoniseren, veel erger nog dan bij Fortuyn, dat hij niet meer met die partijen samen wilde. Partijen die daar niet aan mee hebben gedaan, zoals de VVD en het CDA heeft in 1e instantie de PVV ook niet uitgesloten, daar heeft Wilders geen enkel probleem mee. In de 2e kamer werken de andere partijen op onderdelen wel met de PVV samen en visa versa.
Om dezelfde reden gaat Wilders ook niet meer naar P&W, Nova en Netwerk maar wel naar K&B, hoewel die de afgelopen periode ook aardig hun best hebben gedaan om zoveel mogelijk Anti-Wilderianen aan de tafel te krijgen.
De domste zet van Geert ws natuurlijk dat ie met z'n kop in Nieuwspoort verscheen. Nu hoort ie bij het Establishement.
Wat nou kloof tussen burger en politiek? Iedereen leeft intens mee met die soapsterren en reaguurt zich een ongeluk. Ben even weg de #trappist soldaat maken,proost!
@Supermatthijs | 04-09-10 | 01:42
Staat het er al op dan? Of moet ik wachten tot morgen. Laat maar dan.
@BossHogg | 04-09-10 | 01:40
Het NRC daarentegen... www.nrc.nl/opinie/article2249910.ece/E...
BossHogg | 04-09-10 | 01:40
Oudkerk had het al over ***marokanen. Doe nou niet of er niks aan de hand is .
La Vie En Rose | 04-09-10 | 01:43
De grootste demagoog is toch echt Geertje W. hoor. Die schuift de schuld van alles op uitsluitend imigranten en dan het liefst op marokanen en sluit zelf dus hele bevolkingsgroepen buiten.
boeglul | 04-09-10 | 01:42
Nou èn?
Rammstein | 04-09-10 | 01:37
En echt, mijn navel is dichtgegroeid.
Supermatthijs | 04-09-10 | 01:34
Ik vind dat er bij de PvdA, GroenLinks en D66 veel bewust haatzaaiende en vuilspuitende demagogen en populisten zitten die een ieder die er een ander standpunt op nahouden demoniseren en voor racist uitmaken en een democratisch gekozen partij buiten sluiten. Smerig volk hoor. Brrrrr
Da's zeker k*t ja, vooral als d'r weer zo'n links kabinet uit komt rollen dat alles onder 't vloerkleed schuift en waardoor we straks met een nieuwe aanwas van allochtonen zitten die teren op de paar hardwerkende Nederlanders die we dan nog over hebben. Dan blijven de linkse zakkenvullers ook op hun plek zitten en gaat de rest van de staatsinkomsten op aan wachtgeld en Europa, om over nieuwe milieuheffingen voor de burger nog maar niet te spreken. Please someone shoot me!
Geert wil met niemand en (bijna) niemand wil met Geert. Zaak dat Geert óf heel (heul, heul) veel groter wordt óf salonfähiger wordt. Groter zal Geert wel kunnen worden. Heul heul veul groter is een heul heul ander verhaal.
Tip voor hen die de volgende keer meer willen met hun stem: wanneer de PVV de komende tijd iets minder op het randje speelt, loop je zomaar het risico dat een formatiepoging slaagt. Oftewel: alleen maar schoppen tegen die zogenaamde elite heeft, als het er op aankomt, gevolgen.
Niet helemaal onlogisch.
Rammstein | 04-09-10 | 01:37
Neen, het is die vinger die ze in een opgewonden stemming ergens wil inbrengen.
La Vie En Rose | 04-09-10 | 01:31
8 miljoen Nederlanders trekken zich dagelijks de haren uit het hoofd hoor.
Parsons | 04-09-10 | 01:41
Kijk eens op uitzending gemist.
Ik wil bij deze de tvkrant bedanken voor de foute tijdsaanduiding van de herhaling van NOVA van vanavond. *godgloeiende ...*
Waarom wonen trouwens alle PVV stemmers in steden/dorpen met enkel nette Arische Menschen? Misschien weten ze niet dat de Telegraaf heel soms nieuws over Marokkanen een heeeeel klein beetje aandikt......
tembacostyle | 04-09-10 | 01:26
Tsja, een foutje is snel getikt, .... het overkomt iedereen....
Ben in een pisbui.
Laat maar.
Ik heb, zoals gewoonlijk, weer een paar antwoorden van necrosis te goed. Laat die partij maar zitten dus.
Lezen ? Eerder gamen of on-line poker.
DANNY3960 | 04-09-10 | 01:36
Jij ? Verlegen ? Beetje pijn of prikkeldraad in je urinebuis-pijn ?
@Supermatthijs | 04-09-10 | 01:34
Racist!
@ DANNY3960 | 04-09-10 | 01:32
zie tembacostyle | 04-09-10 | 01:26
Rammstein | 04-09-10 | 01:28
Beetje verlegen uit de hoek kompt, ....... beetje pijn kan lekker zijn.
@ BossHogg | 04-09-10 | 01:29
ik concentreer me even op de reaguursels met inhoud....
Supermatthijs | 04-09-10 | 01:30
Brief gelezen, volgens mij niks nieuws onder de zon wist Klink al maanden, ging mij meer om de actie niet om de inhoud... (ben geen fan van CDA en PVV overigens)
mokum4all | 04-09-10 | 01:30
eens, maar zie mijn antwoord aan Supermatthijs
Supermatthijs | 04-09-10 | 01:34
Strategisch stemmen
www.kennislink.nl/publicaties/strategi...
tembacostyle | 04-09-10 | 01:31
I was probed by aliens ....
La Vie En Rose | 04-09-10 | 01:31
Er zijn partijen genoeg om uit te kiezen. Als je bewust voor een vuilbekkende haatzaaiende demagoog kiest vraag je er wel om in mijn ogen.
@Supermatthijs | 04-09-10 | 01:24
Aan Rutte heeft het niet gelegen hoor, of wel soms?
Moehaaaaa, O2Consumer voor jou zou Mohammed B vrijgelaten moeten worden!
BossHogg | 04-09-10 | 01:23
Kan ik dat als een doodsbedreiging opvatten? #AIVD
tembacostyle | 04-09-10 | 01:24
U visie, ..... sukkel.
@ Rammstein | 04-09-10 | 01:29
Ja. I dunno? 2011. Ja Rutte4.
Hoezo?
Supermatthijs | 04-09-10 | 01:19
De mensen die op de PVV hebben gestemd hebben dat misschien wel gedaan omdat zij die andere partijen onbetrouwbaar vinden. Daar heeft u vast nog nooit over nagedacht hè, Tokkie!
ox | 04-09-10 | 01:27
Iedere partij had dezelfde problemen kunnen krijgen door de rare manier waarop deze keer is onderhandeld: zonder de fracties (goed) bij te praten. Ging mis bij het CDA maar het kan ook zijn dat Wilders vandaag na zijn fractievergadering het risico niet wilde nemen om op een akkoord te wachten en te kijken of het CDA-congres het zou goedkeuren.
ox | 04-09-10 | 01:27
Heb je die brief van Klink gelezen ? Ik wel, zat best wel iets in en ben zeker geen fan van CDA voor alle duidelijkheid.
Ben ik zolang weggeweest ? Of ben ik door een UFO meegenomen ? Welk jaar is het = Is er al een kabinet ?
@ox | 04-09-10 | 01:27
Wilders is tenslotte achterlijk, facistisch en racistisch....
Hehe hoe lang deed je erover om het te ontdekken??
Dubbeltjes vallen soms jaaaaaaaren later........
succes....
Lewis Lewinsky | 04-09-10 | 01:13
Blijkt twee jaar oud te zijn.
Hölzenbein | 04-09-10 | 00:38
Dat is een misverstand. Size does matter. Hell yeah !
Sorry guys.
@ de linkse trollen
ben toch benieuwd hoe Cohen, Halsema, Pechtold zouden reageren als hun rechterhand hetzelfde zou hebben gedaan als Klink nu. Of is het dan ineens niet zo erg? Of nog erger, Cohen zit aan tafel met VVD en Groenlinks en ze zijn vergevorderd en ineens doet Halsema's medeonderhandelaar een "Klinkje".....
Nee het is altijd makkelijk om Wilders de schuld te geven want die is tenslotte achterlijk, facistisch en racistisch.....
@ tembacostyle | 04-09-10 | 01:24
www.bruuttaal.nl/uuwjoujouw.htm
LOL@Boemba | 04-09-10 | 01:06
Hölzenbein | 04-09-10 | 01:17
trefwoorden: pesten- kan of kruik- jenever. Doeiiiii
@ Supermatthijs | 04-09-10 | 01:19
Bedankt voor u visie.
*neemt zich voor SP te stemmen*
Supermatthijs | 04-09-10 | 01:19
Jij bent toch diegene die om de zoveel tijd vreselijk uit de maat, op een triangel slaat?
Plan van Rutte om zelf wat rechtse onzin op papier te zetten en dan te denken dat andere partijen zich daarin kunnen vinden is nogal naief. Dan was hij er in de verschillende onderhandelingen wel uit gekomen toch ?
Moehaaaaa, O2Consumer voor jou zou Mohammed B vrijgelaten moeten worden!
Supermatthijs | 04-09-10 | 01:19
U vergeet 'faccist, raccist, nazi, kaalkopje' en nog wat demoniserende termen. Maar blijf oefenen.
En wat nu?
Lewis Lewinsky | 04-09-10 | 01:13
Draad beetje doorgelezen en kan alleen maar zeggen, mooie samenvatting. Sweet dreams en Klink de Kamer uit.
Zo en nu even mijn visie op dit onderwerp: Met onbetrouwbare Wilders is geen afspraak te maken. Klink doorzag dat, maar Verhagen uit hetzelfde rottende hout gesneden niet of hij vertrouwde erop dat hijzelf nog veel gemener is wat waarschijnlijk klopt. Nooit geneukt Rutte doorziet nooit iets en denkt nu nog steeds dat hij aan zet is omdat hij 1 (één !) zetel meer heeft als de Pvda. Alle Wilders- stemmers bedankt hoor voor de situatie waarin we nu zitten, nog maandenlang geen kabinet terwijl je natuurlijk ook gewoon op een betrouwbare partij met enige ervaring naar keuze had kunnen stemmen. Tokkie's !
BossHogg | 04-09-10 | 01:14
Wat nou, niet door de selectieronde gekomen bij de josti's? Shit happens, maar je mag nog steeds stemmen wat je wil in nederland, ookal wordt er hard aan gewerkt dat te blokkeren.
La Vie En Rose | 04-09-10 | 01:14
Nee daar stapt mijn holzen bein niet in jochie.
Eens. Droom zacht.
@ Lewis Lewinsky | 04-09-10 | 01:13
@Lewis Lewinsky | 04-09-10 | 01:13
Mooi gezegd & trusten.
Lewis Lewinsky | 04-09-10 | 01:13
Mooie afsluiting Lewis.
Sleep well!
Mag je trouwens ook Pvv stemmen als je niet in de Jostiband zit??
@Boemba | 04-09-10 | 01:06
LOL, geweldige tegel!
fopkots | 04-09-10 | 00:41
Zeg fopkots, als je op/aanmerkingen op mijn reaguursels hebt moet je dat direct zeggen en niet met zo'n nietzeggende belerende opmerking aankomen. Kop maar in heur, daar kan ik wel tegen.
Hölzenbein | 04-09-10 | 00:53
Een beetje duidelijker graag, wat heb ik niet begrepen?
Zo! Ik ga de dagafsluiting doen. Gewoon omdat het kan. Het belangrijkste nieuws van vandaag was de Australische mohammedaan die opriep tot moord op Geert Wilders. Daar kwam nauwelijks een zichtbare reactie op bij de andere politici. In het volk echter versterkt dit de stemming om Geert door dik en dun te blijven steunen en nu eindelijk maatregelen te nemen tegen het moorddadige mohammedanisme, daar zijn ik en mijn onderbuik van overtuigd. Dit was veruit het belangrijkste nieuwsbericht van vandaag. Verder heeft Geert de stekker getrokken uit de formatie wegens onbetrouwbaarheid van de gristenhonden. Goed gedaan, Geert! Ik blijf achter je staan. Wel heel jammer is dat Parsons, de gewaardeerde reaguurder, hier eerst boos en later verdrietig over werd. Geeft niets, Parsons, Rutte schrijft as we speak al een nieuw regeerakkoord waar ieder zijn handtekening onder kan zetten. Gewoon zelfbedieningsformatie! Staan er drie in de rij dan doen wij er een regeerakkoord bij! De sociale techniek schrijdt voort. Pluim voor Mark. Kudo! Dus dat kabinet Rutte komt er wel. Mja, dat was het wel zo'n beetje. Groet aan allen, behalve Klink. Morgen nieuwe kansen.
*out*
Voor velerlei doeleinden toepasbaar: m1.emea.2mdn.net/viewad/1179322/godbes... Doeg.
@gladstoned66 | 04-09-10 | 01:01
Mevrouw Parsons geniet er meer van dan ik, maar ik kan het ook wel waarderen.
Ik heb geen zin om te dweilen, dus ik zal m'n hond de buurt maar weer eens laten zien. Slaap lekker.
koerbagh ® | 04-09-10 | 01:06
Nou zeg, zo'n grote heb ik nou ook weer niet.
@atm0s | 04-09-10 | 00:53
Genoteerd, ik help met verder zoeken.
-weggejorist-
@beerpoes | 04-09-10 | 00:54
img203.imageshack.us/img203/8181/9sept...
A-Z men is voor bewonderaars van het onwaarschijnlijk geachte waarschijnlijke. Tss.. Trusten.
@DANNY3960 | 04-09-10 | 00:49
Have the correct amount of fun!
@Klaaswitz | 03-09-10 | 20:18
Het feit dat er wel eens formatierondes geweest zijn van 200 dagen wil niet zeggen dat 86 kort is. Ik wil ook niet zeggen dat ze zomaar iets in elkaar moeten flansen maar komop zeg Jezus had de aarde in 6 dagen gereed niet in 86 dagen. Ietsiepietsie meer to the point komen, schouders eronder, we gaan een land besturen, waar gaat het mis?
Hoezo is dat typisch telegraaf gelul 86 dagen geen salaris? Leg me dat even uit aub.
@ Parsons | 04-09-10 | 00:56
Of jij hebt gelijk of Frits Wester en Ferry Mingelen lullen uit hun nek...
Parsons | 04-09-10 | 00:51
Blijft goed he.
So! Hoe de tegenstelling in een beeld kan worden gezien.
www.hr.nielsen.dk/mohammed/recent/2006...
@utzalwel | 04-09-10 | 00:36
Nogmaals: dat zei hij *niet*.
@DANNY3960 | 04-09-10 | 00:35
J a ik heb het niet helemaal gevolgd, maar de beelden komen nu naar buiten terwijl de AIVD er al langer van wist oid. Lekker belangrijk trouwens, alsof dit vandaag de dag minder is geworden.
koerbagh ® | 04-09-10 | 00:52 : Omdat de link niet werkt bent u ons het antwoord nog verschuldigd.
CDAAAAAAAHHHHHHHAAAAAA op naar de de tien zetels met opper nicht Ab klinkerT voorop en tuut tuut tuut de groetjes van Ruud
La Vie En Rose | 04-09-10 | 00:51
Zucht, je wilt me niet echt begrijpen he pyamabroek?
Mijn pen is nijdig. Hoe heeft het zo ver kunnen komen..
LOL@vander F | 04-09-10 | 00:45
@ vander F | 04-09-10 | 00:45
Geweldige info, heel belangrijk ook..........
En nu? Geen idee, vraag maar aan "men".
@Parsons | 04-09-10 | 00:43
OT: Flexbuilder 1, deed het, maar blijkt toch weer niet de juiste te zijn.. het moet iets zijn dat .tmproj extensies doet. Hoe dan ook, als je zoekt op reaguurder, heb je er nu een linkje bij. Maar het is buggy in zoverre dat Parsons maar een dun linkje heeft naar atm0s, maar als je dan atm0s aanklikt en weer terug gaat naar Parsons, is die link ineens dik, dat wilde ik o.a. veranderen.
Wat de regering betreft: Ik haat opnieuw beginnen.
De vraag blijft evenwel: Wie voelt zich het hardst in zijn aars genomen?
img2.moonbuggy.org/imgstore/wii-horses...
fopkots | 04-09-10 | 00:26
Joehoe fopkots, dat maak ik allemaal zelf uit heur, ook of ik mijn mening wil geven. Heb daarnaast nog niet van u vernomen waarover ik mijn mening moet geven.
Hölzenbein | 04-09-10 | 00:38
Nee hoor lieverd, ik ben een ongelovige hondina.
Oké ik zal niet meer zeggen dat jij een kleine piemol hebt, als jij belooft dat je mij niet boos maakt en geen domme vragen meer stelt, deal?
Waar ik nou weer erg om moest lachen is je laatste zin. Dus toch een.....
@Rammstein | 04-09-10 | 00:30
Pffft, wij zitten X-man voor de vierde keer te kijken. Ik zeg niks meer. Geh.
LOL@koerbagh ® | 04-09-10 | 00:29
@kwajtsnet | 04-09-10 | 00:46
Egwel! Je bent de kwaadste niet, kwajtsnet.
Parsons | 04-09-10 | 00:38
Eigenlijk, om eerlijk te wezen. ................. Het spijt me maar m'n vrouwtje komt net thuis na een middag zeikerds aanhoren en ik prepareer een paar Mojitos. Later kom ik nog wat zeiken, eerst even wat Carpaccio wegwerken.
Lewis Lewinsky | 04-09-10 | 00:48
Eensch!!!!!
vander F | 04-09-10 | 00:45
Prima joh. En al geneukt vandaag?
@Krachtmeester | 04-09-10 | 00:37
wat wild jij nou zeggen als je gewoon thuis op je bierkrat zit te mijmeren en opeens gebeurt er niets en dan zeggen mensen zulken dingen je wild het niet dus waarom val je ons aan wij tokkies ik wild helemaal geen kwaad!!!!!!..
@lauwebal | 04-09-10 | 00:29
Grappig, dat zei Hero vanmiddag ook al.
@Lewis Lewinsky | 04-09-10 | 00:43
--
Ons weet van niets zulle.
@ vander F | 04-09-10 | 00:41
Eerst maar eens zien wat Opstelten te melden heeft en welk plan Bea in petto heeft.
@Hölzenbein | 04-09-10 | 00:38 ,
Ik heb wel een mooie piemel,
zegt men.
Mooi recht, en niet zo'n benauwend dan wel flubberende voorhuid,
en nu?
exit
@kwajtsnet | 04-09-10 | 00:34
Molenbeek 2006 was al erg. Het is nu nog veel erger.
@verraad van links | 04-09-10 | 00:23
Geh, op zoek naar Saddams massavernietigingswapens...
@utzalwel | 04-09-10 | 00:36 ,
ik noem dat:
kaarten laten zien, duidelijk zijn en kies maar of je er op in wil gaan of niet,
echter eerst maar eens zien wat meneer bijelkaar gedacht heeft.
@ La Vie En Rose | 04-09-10 | 00:31
Doe dit niet. Ik kop, uit respect voor jou, niks in. Maar lees het nog een keer en leer. Volgende keer word je afgeschoten.
Wij willen geen LPF-toestanden en het CDA is instabiel, wij niet. Hij pakt het slim aan, maar ik ben blij hij zijn eigen ruiten ingooit.
Parsons | 04-09-10 | 00:36
Klopt, men heeft daar een feodalere grondhouding. Maar men is net zo goed ook oprechter in de wens om samen te werken.
Mwoehaaahaahaa...
wildersdoethetcdanietvertrouwenmoehahaha.html
@ utzalwel | 04-09-10 | 00:30
Het zal wel. Denk ik.
@DANNY3960 | 04-09-10 | 00:22
In de draad hieronder, maar ook hierboven licht ik het toe. Was boos, ben nu verdrietig.
@tembacostyle | 04-09-10 | 00:33
Ik hoop dat je gelijk hebt.
La Vie En Rose | 04-09-10 | 00:31
U bent toch geen CDAer he... ik bedoel vanwege dat bidden? Laat dat maar aan Guust Flater Verhagen over. Maar ik probeer het nu te onthouden ;) Maar geen grapjes meer over kleine piemols heh, want ook dat kunt u niet weten van mij. En ook al zou het kloppen wat u zegt, zou u beter moeten weten als vrouw dat het niet altijd op de grootte aankomt.
@Rammstein | 04-09-10 | 00:30 ,
yep,
snelwerkend en lekker soezerig.
Zie je wel! Alle uitroeptekengebruikers worden weer (wéér!!) over één kam geschoren!!! Er zijn anders ook heel wat gematigde uitroeptekengebruikers hoor!!!! Stelletje Tokkies!!!!!
@ Parsons | 04-09-10 | 00:29
Idiote verkiezingsuitslag - bijna onmogelijk om een kabinet te vormen - maar volgens Rutte was dat zo gepiept. Dus totaal geen realiteitszin, zie ook het vervolg van de geweldige formatie. Nieuw plan van Rutte: zelf een programma schrijven en dan moeten de andere partijen maar bekijken of ze zich daarin kunnen vinden. Bij ons thuis noemen ze dat hoogmoed / hersenverweking /humor.
@Krachtmeester | 04-09-10 | 00:21
Samenwerken? Duitsers stellen minder vragen en ouwehoeren minder. Befehl ist befehl of zoiets. Duitser begrijpen in het algemeen niets van onze ouwehoercultuur. Maar ik dwaal af en doel op het bedrijfsleven.
Parsons | 04-09-10 | 00:27
Ik las ergens dat die uitspraken twee jaar geleden werden gedaan. doet er nix aan af, maar beetje late reactie.
trusten allemaal,tis weekend! geniet ervan en pas goed op elkaar,maar voel je niet verplicht hoor,haha
www.youtube.com/watch?v=-inob20I_Y0
Kijkt de straat uit en je ziet de onrendabelen. (volgens zembla en co)
@Rammstein | 04-09-10 | 00:18
En allah zag dat het goed was. Sorry, ik ben weer de hele middag in de Baarsjes aan de slag geweest om onze gehoofddoekte analfabete medemensen van dienst te zijn. Ondertussen hing al dat mohammedaanse fokzeugtuig incluis haatbaardjurken in het zonnetje rond op het Balboaplein. Dus ik draaf een beetje door. En daar kwam de rare domme actie van Wilders nog even overheen vanavond.
@ Lewis Lewinsky | 04-09-10 | 00:25
Hij wil wel maar kan het gewoon niet. Vind het aandoenlijk. Net zoals puppies die willen gaan staan maar dan nog net een beetje uitglijden. Zo lief en grappig tegelijk!!!...
Met die schrijfstijl snap je ook wel weer dat die zulke dingen denkt. Degene die dat soort dingen in perfect Nederlands schrijven zijn gevaarlijk. Deze gewoon lief.
Ariel | 04-09-10 | 00:30 : Zo had ik mijn eerdere reactie ook kunnen samenvatten, dank en een goede nacht.
Parsons | 04-09-10 | 00:27
De Australische Grootmufti is zijn didgeridoo nog aan het stemmen.
opvallend,
veel lezers en reaguurders lijken bijna als vanzelf aan te nemen dat als men reaguurt op deze site men welhaast van het mannelijk geslacht moet zijn.
Tenzij de nick een ernstig vrouwelijke connotatie heeft,
maar dan kan er alsnog een grapjas dan wel oestrogene pikkemans aan hangen.
Verder buitengewoon prettig dat de wat minder obsessieve reaguurder werkelijk geen idee heeft welk geslacht er aan de tegels hangt.
Het internet is verfrissend emancipatoir wat dat betreft.
Hölzenbein | 04-09-10 | 00:18
Heer die in den hemelen zijt of elders (ik roep hem even aan om mij kracht te geven om jou geduldig een antwoord te kunnen geven)
Hier kompt tie dan:
Ik heb je een tijdje geleden al verteld dat ik van he vrouwelijke geslacht ben, dat ik weet wat mijn nick betekent en dat ik denk dat de gemiddelde heteroseksuele man zo'n nick niet zou kiezen.
Indien je nog meer vragen hebt kun je die stellen aan dezelfde persoon die ik zonet heb aangeroepen.
Avev patience et l'amour,
La Vie En Rose.
vander F | 04-09-10 | 00:24
Tema is toch wel erg prettig.
Parsons | 04-09-10 | 00:14
In die link staat een docu over Dan Aykroyd on UFO's. Ik ga even mijn gedachten verzetten met Dan. Ik houd wel van een beetje spook geleuter.
@ tembacostyle | 04-09-10 | 00:27
Zou de inhoud van die 8 brieven ook uitlekken?
Heb het gehad met die lui.
Binnenkort>102min>sbs.8 sept.
As zo. al de eerdere beelden. Mocros?/let op.
@Parsons | 04-09-10 | 00:27
Ja. Het was gisteren vrijdag, dus hij is door Allah op het bidmatje in de moskee geroepen. 5 keer, waarschijnlijk.
wat mij betreft mag roemer een keer een kans krijgen, en dat boekestijngeval mag wat mij betreft ook dissident worden van de VVD, jeetje wat een irritante pantykous is dat zeg!
lauwebal | 04-09-10 | 00:25
Ja, de Roemer-variant! Dan weet je zeker dat de enige schouders die nog geen blauw plekje zullen oplopen tijdens het dragen van onze nationale problemen babyboomschouders zullen zijn.
@utzalwel | 04-09-10 | 00:17
Als het aan Rutte had gelegen was er binnen één week een Kabinet geweest. Wat is je punt?
@ ex-prostituee | 04-09-10 | 00:24
Daarom ben je een ex. Geen fantasie. Doe mij een frikandel speciaal met ui en laters.
Intelligent links: www.sp.nl/justitie/nieuwsberichten/793...
Milton Friedman | 04-09-10 | 00:06 : Ik weet dat er meer moet gebeuren dan alleen maar thuisblijven maar heb in alle eerlijkheid geen idee hoe dit scheefgegroeide systeem verder of anders aan te pakken. Het lijkt me dat we een omslagpunt bereikt hebben, waar de mensen die afhankelijk zijn geworden van belastinggeld een kritieke massa hebben bereikt. Bij nader inzien, thuisblijven zet hierdoor geen zoden meer aan de dijk. Integendeel, het zou het huidige machtsblok alleen maar groter maken. Tegenstemmen zou een optie zijn geweest als er een partij zou bestaan die oprecht opkomt voor het verkleinen van deze groep afhankelijken. Vrij van religieuze moddersmijterij, dure praat en vriendjespolitiek. Ik vrees dat dit alleen nog bereikt kan worden door drastischer maatregelen. Via democratische weg wordt dat steeds moeilijker, al is het volgens mij nog niet te laat.
@ lauwebal | 04-09-10 | 00:25
CDA PVDA GL SP?
Dan gaat de andere helft van het CDA brieven schrijven.
@koerbagh ® | 04-09-10 | 00:15
Is de Australische grootmufti al op het matje geroepen eigenlijk?
@ La Vie En Rose | 04-09-10 | 00:14
Misschien moet je kappen met heur en je handtas opzij gooien en je haar en dan je mening geven. Joehoe.
@tembacostyle | 04-09-10 | 00:22
Het is ook aandoenlijk, in zijn originaliteit, en vermoeiend. Trouwens, ik zie nu dat hij punten zet na de uitroeptekens!!!!!..
Gaat nu eindelijk de Roemer-variant onderzocht worden? De enige meerderheidsvariant met 4 partijen die nog niet onderzocht is. Ik vind Rutte nogal onbescheiden. Iemand die zo vaak faalt, moet een stapje terug doen en anderen eerst de kans geven.
Pammetjes voor Rammstein,
on the double!
Wat wil je hebben lieverd,
dia, lora, oxa of tema?
fopkots | 04-09-10 | 00:23
Ik mag van deze klote regering niet met zwitsals zakendoen.
Hölzenbein | 04-09-10 | 00:18
Ze heeft het reeds eerder tegen je gezegd.
@Parsons | 04-09-10 | 00:14
Dit meteen erachteraan kijken helpt echt.
www.youtube.com/watch?v=3aEvzuA4f0c
@ ex-prostituee | 04-09-10 | 00:11
Nee, maar hoeveel?
Parsons | 03-09-10 | 19:56
Oh, kom ik jou gelijk tegen. Mijn eerste indruk is anders eigenlijk,... ze willen niet mee, bekijk dat maar.
*verder lezen doet*
@ Lewis Lewinsky | 04-09-10 | 00:18
Ik moet gewoon altijd zo hard lachen om dat soort tegels. Dat kan ik wel gebruiken vanavond.
Parsons | 04-09-10 | 00:15
Het is daar niet beter. Duitsers houden wel meer van samenwerken. Zouden wij wat van kunnen leren.
@ Graaf van Egmont | 04-09-10 | 00:15
Dat ligt er maar aan, want het kan zo maar zo zijn dat het toetsenbord ondersteboven wordt gehouden. Het zou mij niet verbazen....
Kom op jongens, darkmans37 probeert te integreren, is al 36 keer -weggejorist en opgerot- en dan gaan jullie over zoiets triviaals als een totaal onleesbare plemp zeuren.
Ga zo door darkmans!!
pletterpet | 04-09-10 | 00:12
Bijstand als vangnet oké, maar het is bij velen helaas een hangmat geworden.
Tijd om er eens wat aan te doen.
denhaagtekijk.blog-city.com/haagse_ban...
.
@tembacostyle | 04-09-10 | 00:16
waarom zou je daarop hopen op nog een post van dhr.Darkman hij schrijft ook maar wat maar hij doet echt zijn best hij wild de wereld verbeteren hij is tegen het kwaad!!!!!!!
La Vie En Rose | 04-09-10 | 00:05
OK dan. Moet ik aan uw nick ontlenen dat u een meisje bent? Weet u dan zelf de betekenis van La Vie En Rose? Het leven rooskleurig zien of van de zonnige kant bekijken zegt niets over of men een meisje is of een jongen, muurbloempje.
Parsons | 04-09-10 | 00:14
Dat was the worst week of my life, en ik moet zeggen, het is nooit meer hetzelfde geworden. Een nachtmerrie die tot werkelijkheid kwam.
WAUW, ga ik even borrelen, blaast Greet alles op. Even inlezen.
*vk.nl lezen gaat*
verder met stukje:
Er zijn genoeg mensen die ik persoonlijk ken, die elke dag vrijwilligerswerk doen, om ook een bijdrage te kunnen leveren, met wat binnen hun mogelijkheden ligt.En dat is precies waar het om gaat; kunnen doen wat je kan.
er bestaat geen "perfecte'' samenleving waarin een ieder 40 uur kan werken en een loon binnenhaalt van modaal of daarboven.
Verschil is er of je het nou leuk vind of niet.
@LijstG | 03-09-10 | 22:27 ,
zoiets inderdaad,
daar hoef je niet links of rechts voor te zijn,
wat dat ook mogen betekenen.
'Wat er moet gebeuren is een algehele herbezinning van ons democratisch stelsel'
Daar gaat het over,
niet over hoofddoekjes , grof betaalde managers (wie weet wat die functie eigenlijk betekent) uitkeringstrekkers en loonslaven.
Allemaal gelul aan de toog,
het systeem voldoet niet meer,
dat is in ieder geval duidelijk.
Rutte gaf de dag na de verkiezingen aan dat er inderdaad binnen 2 weken een nieuw kabinet kon zijn, als het aan hem lag.
Maar misschien heeft hij wel hetzelfde rekenboek gehad als Cohen...
@koerbagh ® | 04-09-10 | 00:15
LOL!!!!!
*hoopt op nog een post van Darkman37*
@Krachtmeester | 04-09-10 | 00:11
Pffft... alsof het bij onze buren beter is dan hier? www.artikel7.nu/?p=29667
Potjandorie.
@Darkman37 | 04-09-10 | 00:04
Probeer het eens in gewoon Nederlands!!!! Met toepassing van de juiste spellingsregels!!!! En de juiste grammatica!!!!!!!! En met iets minder uitroeptekens!!!!!
Vraagje: Hoeveel paspoorten heb jij???!!!!
Vind jij ook dat Wilders onthoofd moet worden???!!!
www.youtube.com/watch?v=Oq-T7x1bDOI&am...
utzalwel | 04-09-10 | 00:12
rechts of linksonder?
@Parsons | 04-09-10 | 00:10
--
Goh joh! Leest es 'lof der zotheid'
@Rammstein | 04-09-10 | 00:10
Nog zoiets waar ik niet tegen kan: video.google.com/videoplay?docid=29478... *biertje inschenken doet*
fopkots | 04-09-10 | 00:01
Eg waar? is dàt het onderwerp? Dat wist ik niet heur...
Zo wel dan was mijn mening over de heren precies hetzelfde geweest. Het ging om de combinatie lelijk en eng. Ik heb niets tegen lelijke mannen (als ze leuk zijn zie je dat lelijke niet meer, of minder) Tegen enge glibberTs wel en een combinatie van die twee zouden eigenlijk deaud moeten, begrijpt u wel?
Kappen met die partijen en hun landjepik! We maken er een prijsvraag van. Iedereen een regeerakkoord opsturen met bijbehorende kleurplaat en dan gaan WIJ, de kiezer daar op stemmen. Dat voorkomt tenminste allerhande verrassingen NA het stemmen die nu op de loer liggen...
@ Darkman37 | 04-09-10 | 00:04
Toetsenbord, L, onder de L staat de . (punt).
utzalwel | 04-09-10 | 00:07 Nee hoor, Rutte heeft geen jaartal genoemd.
@necrosis | 03-09-10 | 23:23
heel goed, helemaal mee eens, maar waarom schoppen tegen niet nederlanders met een andere geloofsovertuiging dan wat jij en ik hebben, als je meedoet met de samenleving en ook een bijdrage levert? ik GELOOF, heb de overtuiging, dat geloof en politiek dan ook niet samengaan,dat wordt al eeuwen bewezen dat dat niet gaat.
en wat gratis geld betreft: er zullen altijd mensen zijn die tussen de wal en het schip vallen om wat voor reden dan ook, die al wel alles hebben gedaan om voor zichzelf te zorgen, die toch op een moment van hun leven afhankelijk worden,tijdelijk of niet,van een VANGNET, om in de BASISbehoeften te kunnen voorzien.E
'hij is gewoon een persoon ' @ Darkman37
--
So, what's up my dear?
@utzalwel | 04-09-10 | 00:07
Nee dat heeft Rutte nooit gezegd.
@Darkman37 | 04-09-10 | 00:04
dhr G.Wilders heeft het beste voor met Nederland hij wild gewoon die mohammedaanse achterlijke idologie niet in dit land en dat is besd wel goedt van hem!!!!!
Rammstein | 03-09-10 | 23:57
Duitsland is wel een land dat meer gewend is aan het democratisch proces dan Nederland, ondanks hun Pim-achterstand. Hier te lande heeft altijd een cultuurtje geheerst van 'of je nou door de kat of de hond gebeten wordt'. In Duitsland is er elke maand wel ergens een provinciale verkiezing (ewiger Wahlkampf), wat betekent dat men zich aan de ene kant sneller neerlegt bij de democratische werkelijkheid en aan de andere kant bijkans nog doodvermoeider is dan de Nederlandse overvoerde kiezer.
Maar elk (Westers) land heeft het zelfde basisprobleem: de klassieke natiestaat als taxhark.. *kuch* bestuursmodel is een farce en een ambtenarenkarikatuur van zichzelf geworden, supranationale overheden zijn een waanzinnige vlucht naar voren gebleken en iets nieuws of beters (uitgezonderd de oude Volkenbond) is niet voorhanden.
Voorlopig moeten we dus roeien met de riemen die we hebben, en niet de fout maken om elkaar naar de keel te vliegen voor wat grijpstuivers, anders springt Rome (of erger) weer in het vacuum.
fopkots | 04-09-10 | 00:08
U werkt voor het LOI?
Darkman37 | 04-09-10 | 00:04
Van de slechtste reaguursels alhier is uw reabaksel de beste geworden. Ik mag u feliciteren met een reis naar Ibiza. Vergeet uw groene boekje niet...
@kwajtsnet | 04-09-10 | 00:06
Ik heb gene idee waar je het over hebt, maar ik durf wel te constateren dat je niet weet waar je het over hebt.
Parsons | 04-09-10 | 00:05
Oké, hierna stop ik erover maar niets maakt me kwader, dat hij daar twintig minuten in zijn dode eentje heeft gelegen en iedereen bang was voor meer kogels, slash eigen hachje. Ik kan Ruud de W. niet meer zíén.
Theo van Gogh, breek me de bek niet open. Niemand duikt erop, springt ervoor, niemand dééd iets. Het is daar stamphemeldruk 'smorgens.
Oké, ik houd erover op. Waar ligt de pam medicatie hier ?
@ Darkman37 | 04-09-10 | 00:04
Probeer in 2, 3 zinnen je punt te maken. Dit is ook niks. Nieuwe poging. Inhoud en to-the-point. Anders cursus volgen. Sowieso een willekeurige cursus volgen.Kan nooit kwaad.
Wat een heerlijke dag; baaibaai CDA! Misschien kan de EO de hoofdrolspelers van die partij ook een rol geven in hun megolenprogramma.
Wil Rutte een programma schrijven? Rutte..... da's toch dat ventje dat verkondigde dat er voor 1-7-10 een kabinet zou zijn? Nee, met dat inschattingsvermogen van hem gok ik zo maar dat hij zich wederom overschat.
Darkman37 | 04-09-10 | 00:04
U doet uw nick eer aan. Zoek het licht eens op zoude ik zeggen.
beerpoes | 03-09-10 | 23:54
Helemaal mee eens. Maar je moet meer doen dan alleen thuisblijven. Waarom zitten CDA en PvdA getrouwen zo dik in de macht? Vergelijk het met die volstrekt nutteloze Publieke Omroep. Hoeveel procent van de miljarden subsidie vangen de KRO en NCRC, en hoeveel relatieve achterban hebben ze? Totaal uit balans, en zo is alles in dit land verdeeld, de overheid, duizenden en duizenden zwaar gesubsidieerde stichtingen, dat is waar ze zo bang voor zijn, de achterban van die 'dissidenten'.
Parsons | 04-09-10 | 00:01
--
Kep het niet zo op buitenlanderTs die afgeven op buitenlanderTs Kan nooit een goed antwoord op uw eerdere vraag wezen. Toch?.
@Rammstein | 04-09-10 | 00:03
Eww.. begin niet over Fortuyn.. ik zag de beelden van de week nog voorbij komen. Sorry, maar dan houden wij het hier niet droog. Ander onderwerp ;)
Hölzenbein | 03-09-10 | 23:58
Sorry, ga dan maar je buurvrouw of weet ik veel wie met die kan jenever pesten en stel dan gelijk die serieuze vraag die je net aan mij stelde:
Ik zal hem nog ff voor je herhalen:
"En wie is dan een meisje en hoe weet u dat?"
Zucht...
zo nu het de besprekingen zijn mislukt denk dhr G.Wilders dat het nu zekerde schuld van het CDA is,nou dat denk ik niet zelf niet dus en waarom niet als je al van te voren weet wat voor een man dhr G.Wilders is dan weet je al toch van te voren wie je tegen over je hebt!!!!. dus dan kan ik het best begrijpen dat het CDA de onderhandelingen verstoorde binnen hun eigen gelederen,want niemand wild zijn of haar handen branden aan rascisme en uitsluiting en dat wild dhr G.Wilders wel,ja hij wild dat zo graag!!!!. en toen hij ook nog even wou vertellen aan het CDA wat men wel en niet moest doen,ja toen was eigelijk wel de maat bij het CDA wel vol!! want dhr G.Wilders zegt zogenaamt wel dat hij democraat is,maar dat is hij toevallig niet,want alles moet dan gaan zo als hij dat wild.en dat werkt dus niet!!!!.ja hij is gewoon een persoon die kosten wat het kost zijn zin maar moet hebben of hij wild gewoon zin met allegweld doordouwen!!!!..
dus toen hij de stekker er uit trok moest ik eigelijk wel lachen toen ik voor de tv zat,ja ik heb er om moeten lachen!!!!.. dus het CDA wild wel eventueel mee regeren,maar niet met dhr G.Wilders,want dan is men van mening dat je je ziel verkoopt aan het kwaad/ de duivel!!!!!!!!!!..
Parsons | 04-09-10 | 00:00
Ik vrees dat hij nu heel vaak met Hollands Geertje gaat bellen, hoe hij dat nou doet met al die beveiliging.
Ze lieten Fortuyn toch gewoon lelijk alleen toen, met alle gevolgen van dien.
En dan lig je twintig minuten alleen te sterven.
Ik heb Dalrymple gelezen. (Leven aan de onderkant, Beschaving of wat er nog van
over is) Ik kan me herinneren dat tijdens een discussie over Dalrymple,
Marcel van Dam tevoorschijn werd getoverd om zijn mening te verkondigen.
Ja, want volgens van Dam waren die problemen er altijd al geweest. Hij had
er boekenkasten vol van om het te bewijzen.
Nou, weet ik dat van Dam en PVDA consorten al tientallen jaren een dikke
vinger in de pap hebben in dit land en zie het resultaat.
Marcel van Dam en zijn vrind Witteman, ook uw kleinkinderen zullen hen nog kennen. Het is toch geen wonder dat dit land steeds dommer wordt.
(Die laatste opmerking is afkomstig van Ashin Allian, die zei in een
HP de Tijd artikel, Nederland is nodig aan democratisering toe.
Het is net een achterlijk Arabisch land, en het meest zielig
is de allochtoon. Ook uw kleinkinderen zullen Jaques Wallage nog kennen,
het is toch geen wonder dat dit land steeds dommer wordt).
Een wijs man die Ashin Allian, die zegt tenminste waar het op staat.
@kwajtsnet | 04-09-10 | 00:00
Hoezo niet?
@ La Vie En Rose | 03-09-10 | 23:56
Is dat je standaard opening? Onder het mom van, ik ben lelijk maar zeg geen enge dingen? Ja he? Het onderwerp is politiek, Wilders, CDA, poolboy.
@Rammstein | 03-09-10 | 23:57
100% eens. Overigens hoorde ik Sarrazin van de week bij BNR nog wel zeggen dat hij Wilders een hele enge man vindt. Zelfs hij is niet goed geïnformeerd.
-Straatverlichting- | 03-09-10 | 23:55
Geheel mee eens.
't kan verkeren
Sarrazin spoort niet. Mijn gedacht.
La Vie En Rose | 03-09-10 | 23:56
Een Trollen Kabinet.
fopkots | 03-09-10 | 23:55
Ja, en die lees ík weer niet.
La Vie En Rose | 03-09-10 | 23:54
Ik ben nu al ouder dan mijn moeder ooit geworden is toen ze overleden is dus doe een beetje rustig aan of werkt die alcohol een beetje door. Was een serieuze vraag overigens.
Parsons | 03-09-10 | 23:50
Ik vond/vind het een domme zet van hem. Had dat achtrwege gelaten, had dat hele hoofdstuk geskippt, je weet als Sarrazin héél goed dat Mengele nog niet echt vergeten is.
Zoals ik vorige week al zei, Duitsland zit nog in de Fortuyn fase (met een betere afloop, hoop ik van harte). Die zitten nu in de shock die links nederland ( en toen ook rechts Nederland) eigenlijk al gehad hebben. Het commentaar op Wilders vanuit Duitsland was niet mals, en nu blijken ze een Wilders/Fortuyn plus in huis te hebben.
De interviews vandeweek, heb jij ook gezien, daar zag ik gewoon de behandeling van Fortuyn (Melkert, Marcel van D. e.v.a.) terug.
Ik hoor het Marcel van D. nog zo zeggen.
Rammstein | 03-09-10 | 23:52
Ik heb nog nooit zoveel enge en lelijke mannen tegelijk aan één tafel zien zitten, brrrr.
Hoezo niet opnieuw stemmen? Als niemand gaat moet je opnieuw delen! #klaverjassen
beerpoes | 03-09-10 | 23:54
Inderdaad, als er niet gestemd wordt hebben ze geen legitimiteit.
Koenders: ik hoop dat je hard afgeneuqt wordt door het Afghaanse rugbyteam.
@ lezers... sorry had er gewoon zin in. Niet de gewoonte. 'En neemt nog belgsche natte'
2 weken alsnog: VVD-CDA-PVV
@ Rammstein | 03-09-10 | 23:49
Daar heb ik niet van terug. Vrij onduidelijk ook. Nieuwe poging. Viva opnieuw doornemen. Kusje.
Hölzenbein | 03-09-10 | 23:51
Zeg doe jij mij eens een lol en ga je moeder pesten met een kan jenever.
Milton Friedman | 03-09-10 | 23:47 : De belastingbetaler heeft niets te eisen. Thuisblijven bij de volgende verkiezingen haalt de basis onder dit belachelijke systeem weg en is de enige kans op vernieuwing. Het bestaat bij de gratie van stemvee, de enige reden waarom u steeds zo dringend verzocht wordt te stemmen.
@Rammstein | 03-09-10 | 23:52
Ik heb gelijk een vieze nasmaak.
Zo Halsema, daar ga je even over de tong, meid.
fopkots | 03-09-10 | 23:30
Dat is een geheimpje tussen Rammie en mij dat geheel los staat van wat voor gebeuren dan ook.
Ik laat de analyse van bovenstaande geheel en al aan u over, met of zonder uw welnemen.
La Vie En Rose | 03-09-10 | 23:45
Oooh zeg dat dan meteen. En wie is dan een meisje en hoe weet u dat?
Maar goed, nu zit er dus nog steeds nie-mand in het torentje van Babel om het systeem - waar ik in geboren ben en dat zich geen ene reet voor jou, mij of alle leugens interesseert - aan te sturen. Wees dus geen slachtoffer van de dingen die ik doen om te overleven. Want ik heb altijd wel geweten hoe goed (NOT) jullie Babyloniërs zijn.
www.youtube.com/watch?v=doTfQ9l3qoI
Overigens moet Geert eens echt wat laten doen aan die pukkel op zijn voorhoofd. En dan meteen even langs de kapper. En iets minder uhm uhm uhm. En een beetje humor erbij. Pim was zoveel beter.
@Rammstein | 03-09-10 | 23:46
Jep, dat hakt de Gutmensch je kop eraf. Zelfs als het waar is. Waarheid stinkt.
regenui | 03-09-10 | 23:44 : Als ik het artikel goed begrijp had de jongedame 34.000 euro kunnen verdienen als ze zichzelf had aangegeven. Da's even zwaar off-topic (sorry!) maar het zou wel een smakelijk verhaal geweest zijn.
Hölzenbein | 03-09-10 | 23:47
Ik snap uw vraag niet.
fopkots | 03-09-10 | 23:46
Inhoud, schminhoud.
@koerbagh ® | 03-09-10 | 23:42
Ach, nu is het een islamlikker (en de facto nog steeds een jodenhater) en over week is ie weer Napeleon. Of Hitler, dat is ie eigenlijk liever gezien zijn verleden.
En ja, dit is een godwin.
@koerbagh ® | 03-09-10 | 23:37
--
/vakantiemodusaan/
see you!Je moet eerst binnen een bestaand framework willen opereren voordat je jezelf in het wespennest wilt bevinden.
Koenders sluit de PVV niet meer uit!
Nu moeten de belastingbetalers ook op hoge toon eisen dat die tienduizenden nutteloze 'linkse CDA subsidiebanen' ONMIDDELLIJK worden opgeheven. Dit is de kans om het CDA kapot te maken.
Rammstein | 03-09-10 | 23:41
Ben ik niet (hyperactief), ik ben zo rustig als maar wat. Heb ik een opmerking over mijn tekst gemaakt, dat was u toch?
Nooit politiek meegekregen en toch wist ik van tevoren dat heel politiek nl ineens blij was ...... mmmmmm
Bang dat ze hun taxi kwijtraken ? ......
Parsons | 03-09-10 | 23:45
Hij had nooit Joden als voorbeeld moeten noemen/nemen. Dan ben je heel snel uitgeluld in Duitsland.
@ Rammstein | 03-09-10 | 23:29
Ik let even niet op en je komt snoeihard weer even mee-je ding-doen. Ik blijf het geweldig vinden, en, je number one fan, zijn. Maar ik blijf je lastig vallen, op inhoud. Laat me over inhoud nog even nadenken. Los van porno, ok.
Rammstein | 03-09-10 | 23:33
Bij hem op zeker#kan niet missen.
Hölzenbein | 03-09-10 | 23:37
Nee, je zei jochie. En nu ga ik je een nieuwtje vertellen en wel opletten hè?: jochies hebben piemols, nou ja piemoltjes en meisjes niet.
Badslipper vind ik leuk gevonden, dat wel ;)
@Rammstein | 03-09-10 | 23:43
Nee, Duitsers en waarheid. Geen geslaagde combinatie. www.amsterdampost.nl/politici-zonder-v...
regenui | 03-09-10 | 23:44
Kijk. Justice. Een beetje, maar toch.
Hey, hebben ze Corbijn aan de muur hangen ? Wat hip.
-weggejorist-
@Parsons | 03-09-10 | 23:41
Sinds wanneer zit hij bij het Afrikakorps?
Parsons | 03-09-10 | 23:41
Het gaat niet zo lekker met meneer Sarrazin, geloof me.
Wat ik overigens niet snap is dat het geleuter over een kabinet zo lang moet duren. Ga om de tafel zitten, 10 hoofdlijnen en gaan met die banaan. Als BV Nederland onderdeel uit zou maken van mijn bedrijf had ik ze er allemaal al uit gedonderd met dat hypocriete gedraai. Hard werken!
@verraad van links | 03-09-10 | 23:38
Nee, die was van de NSB en SS. Een echt rolmodel voor de samenleving zeg maar. Als zo iemand bezwaren heeft tegen de PVV dan weet je het wel. In de periode '39-'45 had Willem Aantjes bezwaren tegen Joden. Met Aantjes weet je precies waar je aan toe bent.
beenthere | 03-09-10 | 23:39
Tja harde fail voor rechtsch. Maar wie wil er nou ook met Wilders regeren? Niemand meer toch.
Ik hoop stiekem op een links kabinet zoals Rommel net zei bij KdB. Dat wordt lachen. *iets met grote uittocht mompelen doet en naar boekje van Sarrazin wijzen doet*
verraad van links | 03-09-10 | 23:38
That'll be the day.
Hölzenbein | 03-09-10 | 23:38
Zeg Blije Neus, niet iedereen is hyperactief.
Hölzenbein | 03-09-10 | 23:37
U zei "jochie" en dat zeg je meestal niet tegen een meisje of een vrouw.
Hölzenbein | 03-09-10 | 23:34
Als er iemand helder was vandaag was het Rutte. Zelfverzekerd, volhardend en niet zo'n slappe hap verhaal als laffe dakhaas Geert. Geert had moeten doorzetten, nu komt het gedroomde rechts er niet door de PVV notabene...
Iemand alhier is aan het downplayen middels the dust bowl.
rookmagier; geeft es antwoord!
@koerbagh ® | 03-09-10 | 23:37
Aantjes?
Rammstein | 03-09-10 | 23:37
Ik citeerde tekst van
Lewis Lewinsky | 03-09-10 | 23:29
jij ook bij de les blijven a.u.b.
Wow, Arend-Jan B. is het met Hillen eensch.
@Hölzenbein | 03-09-10 | 23:34
Kalmeer toch, opgewonden standje. Schroef die prothese eens los en neem een drankje. *glaasje fristi toeschuift* Rietje erbij?
La Vie En Rose | 03-09-10 | 23:31
Hee heb ik dan gezegd dat je een piemol bent? Waar? Wel opletten op WAT ik zeg hé badslipper.
Hölzenbein | 03-09-10 | 23:34
Kolere zeg, wat is dat voor een tekst ?
@kwajtsnet | 03-09-10 | 23:29
Hoe kom je daar nou bij? In de kroeg kom je om te zuipen en stoom af te blazen. (Maar dat laatste mag niet meer sinds het rookverbod van eh... kom, hoe heet die achterlijke grefo ook alweer?)
Hansi Hintenzeer | 03-09-10 | 23:28
Dat laatste gaat ook op voor David Hasselhoff, dus dat zegt niets.
l
Lewis Lewinsky | 03-09-10 | 23:29
Wat Rutte wil dan Mark? Je bent nu al verward theemuts. Wat Rutte wil staat niet ter discussie bovendien was dat vandaag al dikke fail, dus niks wat hij wi. Een concept-regeerakkoord komt wat meer bij kijken, spreek meer partijen dan drie, slaapmuts.
beenthere | 03-09-10 | 23:27
I've never been there. Moest je daar iets hoog van de toren blazen?
Rammstein | 03-09-10 | 23:30
Kan leuk zijn.
La Vie En Rose | 03-09-10 | 23:31
LOL !
Sommige mannen kunnen moeilijk vrouw van man onderscheiden. Dat wordt dus regelmatig een misverstand in bed.
@Hansi Hintenzeer | 03-09-10 | 23:28
Dat roep ik nou ook al de hele avond. Kan het dus onmogelijk met je oneens zijn.
Lewis Lewinsky | 03-09-10 | 23:31
Kortom, de gemiddelde manager van een middelgroot bedrijf. ArrogantieFest 2010 !!
@beerpoes | 03-09-10 | 23:28
Hahaha! O nee.
Hölzenbein | 03-09-10 | 23:26
Nou doe je het weer oh Einstein. Ik heb je er eerder reeds op gewezen dat ik geen piemol heb. Jij wel! Oké 't is een kleintje, maar beter iets dan niets zeg ik altijd maar.;)
Hölzenbein | 03-09-10 | 23:12
de druiven der gramschap
@Rammstein | 03-09-10 | 23:26
Koenders vind ik wel heel erg. Arrogant, zelfgenoegzaam, betweterig, ervan overtuigd dat hij geweldig is, kies maar. En dan die valse grijns.
@ La Vie En Rose | 03-09-10 | 23:27
Enfin, enfin, wat zie jij allemaal gebeuren? En zo ja, los van het kookgebeuren, hoe analyseer je dat?
t kan verkeren | 03-09-10 | 23:29
Eerlijkheid, schmeerlijkheid. Dan zou er elke twee maanden een kabinet vallen.
@j54004770 23:18
Aan het eind van je korte betoog was je de punt (.) vergeten.
Ik vul je even aan en zet er gelijk een verticaal streepje boven.
*grinnik*
koerbagh ® | 03-09-10 | 23:24
--Zij die de kroeg opzoeken zijn de gasten die wat te vertellen hebben. Toch? Maakt het ze maar wijs.
fopkots | 03-09-10 | 23:27
Het spijt me. Ik bel Jacky Collins wel even af.
@Hölzenbein | 03-09-10 | 23:25
Tja, als jij beter weet wat Rutte wil dan Mark zelf die vandaag zei dat hij een concept-regeerakkoord ging schrijven, dan moet je het zelf weten, houten ledemaat.
Rammstein | 03-09-10 | 23:24
Deze dan; eerlijkheid duurt het langst
Wat een sukkel die Wilders. Heeft je partij na Den Haag en Almere al het imago van weglopen en ontlopen van verantwoordelijkheid ga je dat nog eens lopen bevestigen. Als je dan zo boos bent wacht dan tot het CDA de stekker eruit trekt. (Nadat je een akkoord hebt bereikt.). Tijd voor een fatsoenlijke rechtse partij als Maxime nou eens al die rooie honden en gospel zingende blije stekkers uit z'n partij gooit en het CDA omvormt tot een rechts van het midden partij zie ik bij de volgende verkiezingen wel mogelijkheden. Als je zoveel stront over je heen hebt gekregen als Verhagen en nog steeds rechtop staat heb je wel ballen.
De grenzen gaan weer wij-wij-wij-wijddddd-open...
@beenthere | 03-09-10 | 23:26
Gelul, die gaan om 6 uur naar de piepers van moeder de vrouw. Wat overblijft zijn uitkeringstrekkers en losers zonder vaste woon of verblijfplaats. Misschien stemmen daarvan wel een paar op de PVV maar dat is niet representatief voor de achterban.
(Veelzeggend overigens dat jij er dan tussen staat.)
beenthere | 03-09-10 | 23:21 Lees nog eens voor je zelf zachtjes door voor je zelf door wat je hebt neergeplempt. Wat, welke, of anderszins niet links gerelateerde tafel bedoel je in het nu al afkalvende publieke bestel?
t kan verkeren | 03-09-10 | 23:22 : Wie het laatst lacht, is traag van begrip.
@ Rammstein | 03-09-10 | 23:23
Ik geef een vinger van mezelf en jij maakt het kei, keihard af, zonder mededogen. Beest!.
Rammstein | 03-09-10 | 23:22
Ik zie het allemaal gebeuren Rammie en schiet regelmatig in de lach.
La Vie En Rose | 03-09-10 | 23:25
Ik ben je vanmiddag misgelopen in de maastoren...
Hölzenbein | 03-09-10 | 23:25
zou worden = NIETS zou worden
Lewis Lewinsky | 03-09-10 | 23:22
Ik drink alleen bier over de grens. Niet omdat ik het daar wel wil, maar daar moet je wel. Leuk hoor, maar erg vermoeiend, bier.
Die Koenders zou een borrel moeten lusten, dat wel.
La Vie En Rose | 03-09-10 | 23:23
Ja, en daar heb je spuit 11 ook nog steeds. Moet jij niet langzaam naar bed jochie?
koerbagh ® | 03-09-10 | 23:24
Hier hangen ze er al vanaf 16u in de kroeg. Vrimibeau voor de PVV paupers.
Lewis Lewinsky | 03-09-10 | 23:14
In your dreams. Het wordt nu VVD, PvdA en Groenlinks. Let op mijn woorden. De voorspelling dat het plastic (PVC) kabinet zou worden is vandaag ook uitgekomen. Lik je wonden nu maar.
beenthere | 03-09-10 | 23:21
En hij die nergens is geweest laat ook nog eens zijn spaarlampie op de zaak schijnen.
t kan verkeren | 03-09-10 | 23:22
Wie het laatst lacht, is alleen.
@beenthere | 03-09-10 | 23:15
Bullshit. De enigen die tussen 9 en 12 op vrijdagavond in de kroeg zitten zijn pubers die nog niet mogen stemmen.
fopkots | 03-09-10 | 23:22
Ah. The passionate barnboy and his secret affair.
@Lewis Lewinsky | 03-09-10 | 23:22
Ik denk dat ze liever Schnaps wil.
Hölzenbein | 03-09-10 | 23:12
Ha het grote licht in eigen duisternis komt ook nog even buurten.
@Pletterpet 23:08
Er is niets mis met een samenleving die VOOR ELKAAR opkomt, probleem is alleen dat alles van één kant moet komen.
Dit alles dankzij 40 jaar linkse politiek.
Wellicht is het hoog tijd om de boel wat op te schudden en sommige mensen te laten beseffen dat "gratis geld" niet langer verantwoord/ mogelijk is.
Mag ik dat zeggen?
Ja, dat mag ik!
Wie het laatst lacht, lacht het best.
La Vie En Rose | 03-09-10 | 23:20
Jij hebt mij door. Dat is een goed gevoel.
Ik zei het gisteren en ik zeg het vandaag, ik heb nog nooit iemand meegemaakt die zo langs me heen kan lullen. Niet hier, en niet IRL.
@ Rammstein | 03-09-10 | 23:15
Na een eindeloze discussie, zus en zo, paraafje hier en daar (check AIVD), was Bea in the mood. Waar hadden we het over? We namen afscheid; zij richting koninklijke vertrekken, ik naar mijn schuur.
@Rammstein | 03-09-10 | 23:20
Goed gevonden. Biertje?
Godslievende niets-z3(lol)eggende smoeltjes kom je heden ten dage wel vaker tegen.. That is.
Is toch ook beschamend dat er nooit eens een pvv'er wilaanschuiven aan een tafel op de tv. Ze durven en mogen nooit. Teleurstellend.
Lewis Lewinsky | 03-09-10 | 23:17
Jazeker. Ik vond het wel netjes klinken.
Rammstein | 03-09-10 | 22:59
I know. Na het lezen zag ik opeens jou dat stukkie lezen en daarna met je ogen rollen, of scheel kijken (dat doe ikzelf altijd). Weet natuurlijk niet of dat zo is,
maar dat maakte het leuker.
Prima. Nu gaan onderhandelen over een kabinet VVD, PVV en CDA.
@j54004770 | 03-09-10 | 23:18
Goedenavond, mevrouw Klink.
clinton | 03-09-10 | 23:16
Are you cereal ?
beenthere | 03-09-10 | 23:16 : U komt zojuist uit een café en bent nuchter genoeg om netjes te reageren. Ik wil niet onbeleefd wil zijn maar bent u niet te vroeg naar huis gekomen?
Klink is mijn held
Rammstein | 03-09-10 | 23:17
En hoop die dan de komende jaren ook niet meer te zien.
@Rammstein | 03-09-10 | 23:16
De eerste familie-godwin!
Frau Antje | 03-09-10 | 23:15
Zo een gristelijk smoeltje zie je niet vaak.
Emile Roemer heeft het juist: ik heb altijd het gevoel gehad dat hij het helemaal nooit wilde een kabinet. Ik vertrouw nu op Rutte.
GodeverdeGodverdeGover......
Laat het niet waar zijn dat we weer met die KLOOTZAKKEN van de PvdA worden opgescheept.
En die azijnzeikers gezichten van Flop en co iedere dag op de tv, blaaaaaaaaahhhhhhgggggg
/*emigratie modus = ON*/
Nog een keertje dan:
"Nasa wil de zon aanraken" Geenstijl jorist zn eigen artikelen weg??
Parsons | 03-09-10 | 23:14
Ik vertrouw Donner net zo veel als EHB.
Niet.
Mocht mijn familie weer over de grens komen hollen, is hij de eerste die een akkoord met ze sluit.
Geert laat zijn kiezers in de steek. Ik kom net uit de kroeg vol met PVV stemmers en die zijn furieus op de grote blonde leider. Lijkt me duidlijk en een behoorlijk stomme zet van Geert.
Rammstein | 03-09-10 | 23:13
Maar Rouvoet is al helemaal niet te pruimen..
fopkots | 03-09-10 | 23:13
Ik vind werkelijk alles zwaar kut.
Hey, daar is de man die bij de Koningin op de thee mocht !
@Hölzenbein | 03-09-10 | 23:12
Wat bedoel je, houtenbot? Rutte schrijft nu een concept-regeerakkoord, dat straks gedoogsteund wordt door PVV, CDA en SGP.
@Rammstein | 03-09-10 | 23:09
Ja samen met Bert. Je weet wel, de Bert die er voor heeft gezorgd dat de mohammedanen in Sudan met schoon steriel Nederlands gereedschap de klitten van de Sudanse kindermeisje afsnijden. *ontwikkelingshulp werkt wel* Die Bert.
Doe mij Donner maar.
LijstG | 03-09-10 | 22:49 Dat JIJ niet in één zin de Nederland afgesproken persoonsvorm weet te hanteren zegt mij al genoeg over een te volgen discussie op geen stijl. Verdere wedstrijd verder.
Frau Antje | 03-09-10 | 23:11
Ik kan vooral die Koenders niet uitstaan en Donner vind ik ronduit eng.
@ Rammstein | 03-09-10 | 23:10
Gaan we samen knokken tegen de windmolens, of toch 1-tegen-1? Kies maar. Ik ben voor Wilders en tegen het systeem.
Ja de druiven zijn wel erg zuur hé PVVertjes.
@pletterpet 23:08
Er is niets mis met een samenleving die VOOR ELKAAR
@Rammstein | 03-09-10 | 23:09
--
Maak me gek..
Djeez en Allag tezaam?
pletterpet | 03-09-10 | 23:08
ik worD zo moe van uw moedeloosheid. een splijting is hard nodig. maar ik zal u niet verder vermoeien daar u grammatica al is om moedeloos van te worden
dit wordt duidelijk een slalom cabinet
necrosis | 03-09-10 | 23:01 : Ik ken u niet maar we zijn het op dit punt met elkaar eens. Een lange historie van toenemende duimschroeverij door de overheid onderbouwt uw mening probleemloos. Het ziet er naar uit dat een regeerakkoord onder 'Necrosis I' geen probleem hoeft te worden. Daar zijn we na een avondje bieren wel uit.
Rammstein | 03-09-10 | 23:09
Yep.
Koenders en Rouvoet ook weer uit hun holen geklommen..
Ik heb op Sabine gestemPt maar die hoor je nergens. Loopt stilzwijgend mee te liften op deze chaos onder het mom van, ik pak weer een voorkeurzeteltje, no matter what ik uitkraamP, sabien, je verdient het. Dankzij de blonde curlie curlie.
Waarom horen wij hier niets over??
www.guardian.co.uk/world/2010/sep/03/m...
necrosis | 03-09-10 | 23:08
Reageer eens op
necrosis | 03-09-10 | 22:44
Geloof me, dat wordt niets. Ik moet nu al veel te lang op je reactie wachten.
Rammstein | 03-09-10 | 22:56
@pletterpet | 03-09-10 | 23:08
Ongezien de tyfus voor jou.
@Rammstein | 03-09-10 | 23:09
LOL @Jezus & Christus
Aaargh !! Donner bij Jezus & Christus.
@Rammstein 22:59
Dat inkoppertje laat ik gewoon liggen.
Yep! We hebben 1x *splijtzwam in de samenleving*! Eat that, Klink!
@Ferrari-racer.
het lijkt alsof je blij bent dat er een splijting is/komt onder de nederlandse bevolking.willen we som afghaanse/irakeese of wat er op lijkt,toestanden.
wat is er mis met een samenleving die voor elkaar opkomt,arm en rijk?
ik wordt zolangzamerhand een beetje moedeloos en beu wat er hier allemaal gezegd wordt.wat doen jullie er zelf aan, als je zo ontevreden bent over wat er gebeurt in dit land???????
mijn god, stelletje verwende klagers bij elkaar, bah bah bah
Kak! Enige kans op een redelijk kabinet, het kan alleen maar slechter.
Gawd danwel Allag weten stuur-/bakboord niet te vinden. Hierin bevindt zich de malheur van de goegemeente. Zij die wel weten, maar niet doen..(De zwierigheden van de voormalig RET bestuurder zijn u allen vrijelijk te interpreteren.)
Ik ben een fan van Rutte en ook een beetje jaloers dat BNN een Rutte-ja-ik-wil-je-want-je-hebt-munten show aan het showen is. Dus, maar, politiek gezien, een chaos. Schitterend. Maxime, de sluwe vos. Uitstekende schaakspeler. Rijp voor het bedrijfsleven. Klink niet, dus hij overleeft want hij redeneert vanuit het hart. Fout. Als politicus dan. En daar gaat ons land aan naar de klote. Los van Gert.
OK, zaak voor Rutte z.s.m. Paars (+) te formeren, om vervolgens op Balkeniaanse wijze dat kabinet te laten klappen om vervolgens een echt rechts kabinet te gaan vormen, na de verkiezingen, volgens de huidige peilingen een grote overwinning voor rechts zullen gaan opleveren.
het cda heeft er belang bij om de internationale verhoudingen weer recht te zetten maar dat gaat niet meer lukken. booohooowoo
@tembacostyle | 03-09-10 | 22:58
Wat dat betreft zijn we het eens natuurlijk.
@Arrabinekoeterine | 03-09-10 | 22:55
Gefeliciteerd!!! Het is de schuld van Rutte.
*domste comment van de draad trofee uitreiken doet*
Hijo del Sol | 03-09-10 | 22:53 de vingers van de anderen partijen gaan toch nu richting wilders....
Ik weet niet waar maar ik las nog ergens een bericht dat ze bij de cda s'avond lekker aan het feesten waren na het "dedeur" event....
Volgens mij maakt het momenteel niet uit wie er in de regering zit, de mensen die werken en belasting betalen zijn hoe dan ook de lul!
Toepasselijk muzakje:
www.youtube.com/watch?v=JUpidCc7wwY
Uiteraard van oppergod Jello Biaffra.
OT: wat is die Kim van Kooten toch een lekker wijf.
Er komt nu tot iedere prijs een kabinet - welk kabinet dan ook. Nieuwe verkiezingen zullen door de gevestigden tot elke prijs vermeden worden omdat Geert er dan -nu Brinkman nog geen domme dingen heeft gezegd- met de helft van het VVD en tien procent extra van het CDA vandoor gaat....
Islam als bedreiging? Valt wel mee. De bloeitijd van de Islam ligt in het verleden.
Natuurlijk, idioten heb je overal maar GW veegt alle islamieten op de grote hoop. Natuurlijk zijn er problemen met immigratie, maar om dit als speerpunt van je programma te maken is ook veelzeggend. Popiejopie spelen.
Als christen is het de uitdaging de moslims te benaderen met liefde, niet met brandstapels.
La Vie En Rose | 03-09-10 | 22:56
Vinger, arm, zo'n tiep.
Yep, het wordt langzaam duidelijk. Hoor Hillen (CDA) net, hij wil de Rutte-variant en nog steeds met PVV. Wil Bea natuurlijk niet want dan wordt het misschien/wellicht alsnog rechts. Maar als VVD en CDA verder nergens aan meewerken kan mevrouw Van Amsberg gillen wat ze wil maar dan krijgt links geen poot aan de grond. Zou de tweede lakmusproef kunnen worden voor de ballen van het CDA.
@ Parsons | 03-09-10 | 22:56
Ik snap en deel uw teleurstelling in het falen van de onderhandelingen.
www.youtube.com/watch?v=dBCkoDJkIOc
ik ben het zo zat dat bij iedere partij de partij vóór het landsbelang komt. En nu waarschijnlijk de pvda in het kabinet, mogen de werkenden lekker keihard boeten voor Wouter Bos' aankoop van een brakke bank
zeg altijd maar liever goed links dan slecht rechts
necrosis | 03-09-10 | 22:44
Geloof me, dat wordt niets. Ik moet nu al veel te lang op je reactie wachten.
@tembacostyle | 03-09-10 | 22:46
Bij mij niet.
necrosis | 03-09-10 | 22:18
Niets van dit alles. Vond het grappig dat je Rammie dit keer op poëtische wijze benaderde. Cest tout!
Rutte zou voor 1 juli een Kabinet hebben. Door dat gepruts van hem zit Hirsch Ballin er nu alweer twee maanden langer. Chapeau.
Ferrari-racer | 03-09-10 | 22:52
Als VVD niet meer wil, dan moet het zonder VVD.
godverde... daar hebbe we dus ook al wallonse sukkels, we gaan toch niet net zo doen als die he? kom op PVV´ers opnieuw stemmen!
thorrie | 03-09-10 | 22:46
Erg scherp & volgens mij zit je heeel erg dicht bij de waarheid.
Dit was geweaun: Wilders buitenspel zetten -deel 5-
En het zou natuurlijk helemaal mooi geweest zijn voor de gevestigde orde als ze hem daar zelf voor op hadden kunnen laten draaien...
@Parsons | 03-09-10 | 22:52
Gelukkig de laatste keer. Niet dat het daarna beter wordt met die 2 rooien.
Alle linkse oppertunisten zijn weer terug. Pechtold met een lach Femke met een grijns en Job denkt ha!! Ziet u wel.... maar wat men niet weet is dat NL dit stukje toneel niet meer gaat pikken. Het CDA bestaat straks niet meer en de stembuslokalen mogen weer open. Dan zal het Volk nogmaals spreken en zullen wij zien of het over links moet of over rechts. Ik voorspel alvast de uitslag.... PVV de allergrootste partij ooit in de NL-se geschiedenis gevolgd door de VVD en dan.... dan is de splijting van de NL-se samenleving (welke er ALLANG is maar Job is nog niet helemaal wakker geschud) compleet. Links.... het gaat echt .... echt NIET gebeuren. Het is namelijk niet te verkopen na het mislukken. Daarnaast de VVD WILT NIET.
@verraad van links | 03-09-10 | 22:45
Fuck 'm, ik kijk niet hoor zometeen het gezever wel in KdB.
@Terpen-tijn | 03-09-10 | 22:45
Tsja, want tegen godt is links, tegen allah is rechts. #logica
ik ben vandaag zo vrolijk zo vrolijk zo vrolijk ik ben behoorlijk vrolijk zo vrolijk was ik nooit.... wilders go home!
Kunnen ze niet gewoon allemaal in de regering gaan zitten? Hebben we ook geen last van de oppositie. Stoelen genoeg. Ze zijn er toch nooit allemaal.
reageerbuis | 03-09-10 | 22:41
Terwijl u mij niet eens kent veronderstel je dat ik toch niet ga luisteren naar je mening, omdat ik links ben. Derhalve ben je of niet bereid tot een inhoudelijke discussie of kan je geen inhoudelijke discussie voeren.
WackoX | 03-09-10 | 22:42
d weet u wie er genaaidd worden over 4 weken? de pvv
Die foto van Wilders is hilarisch :D Echt een komiek, mijn stem heeft ie!
Hillen zegt in NOVA dat VVD, PVV en CDA zomaar weer om de tafel zouden kunnen gaan zitten..
LijstG | 03-09-10 | 22:44 : Mogelijk heeft u gelijk. Neemt u het mij niet kwalijk, ik chargeer de boel graag. Neemt niet weg dat ik liever een elite zie die zelf haar boterham verdient dan een elite die zoals nu teert op de inspanningen van een ander.
@ Parsons | 03-09-10 | 22:39
Je kan ook zo zien: Wilders was de enige van de 3 die gewoon zei waar het op stond. De onderhandelingen waren een schijnvertoning geworden. CDA is er nu alles aan gelegen om gezicht te redden. Dit akkoord was nooit door de fractie gekomen. Alledrie de partijen wisten dit maar wouden niet breker spelen.
Politiek handig van Wilders? misschien niet maar wel eerlijk. CDA is de grote fail niet Blondie.
Persoonlijk heeft ie een pluspuntje bij me gekregen.
excuus (iets teveel wijn) REGEREN
ik heb toch mijn twijfels over deze afloop. Zou het niet kunnen zijn dat Verhagen met Ab Klink en die andere 2 gewoon een deal gemaakt heeft om ze weer in lijn te krijgen en dat de pvv deze deal gewoon niet accepteren kon?
En wat mij nog steeds niet duidelijk is, waarom in godsch naam moet Ab Klink en BRIEF aan Verhagen schrijven? Zat hij niet iedere dag 4 weken lang naast hem? Spreken ze bij de CDa niet metelkaar ofzeau?
En dan de laatste vraag, waarom hoe door wie is deze brief dan uiteindelijk naar de pers gelekt? Als dit allemaal echt was, zou Verhagen toch echt die Ab Klink eruitgooien, maar nee in de persco zegt 'ie dat hij graag met Ab verder wil werken.... jaja. 'tuurlijk.
Ik geloof echt geen bal van dat wat ze daar in den haag allemaal in de micros lullen.
Ik EISCH een nieuw kabinet.
Laat JP maar lekker zitten als MP........ nieuw kabinet is echt niet nodig!
reageerbuis | 03-09-10 | 22:32
Juf Jannie was uw laatste lerares? Blijkbaar heeft u wat gemist in de opleiding?
goede zaak dat een niet democratische partij niet mee gaat reageren. Slechte zaak
dat CDA er voor gezorgd heeft, dat vriend M. de Hond, morgen met een harde plasser kan vertellen dat onze waterstof peroxide vrind er weer een zeteltje of 10 heb bij gekregen!
reageerbuis | 03-09-10 | 22:36 : Die reaguurder was ik zelf, dit ter informatie. En voor zwitsal-argumenten ben ik ongevoelig.
@Parsons | 03-09-10 | 22:44
Kijk toch maar. Hillen zwiept de deur weer open.
Parsons 22:39
Als de PVV nou god als doelwit zou hebben zouden we al lang een kabinet hebben.
@verraad van links | 03-09-10 | 22:44
Ok, 3 sec te laat.
beerpoes | 03-09-10 | 22:31
Gewogen stemrecht zoals jij die voorstelt is stupide. Daarmee creeer je wederom een elite die het wel even beter weet. Laat dat nu juist het probleem zijn.
@Rammstein 22:26
Ik durf de uitdaging aan!
*bokshandschoenen aantrekt en testament schrijven doet*
@Parsons | 03-09-10 | 22:39
Zit je NOVA te kijken?
@verraad van links | 03-09-10 | 22:37
Daarom kijk ik niet vandaag.
Nou begon ik nét weer vertrouwen in de toekomst te krijgen en zat serieus te overwegen om personeel erbij aan te gaan nemen.
Nou, dat doe ik dan voorlopig maar ff niet.
Lol, zo zien Rutte en Maxime er dus uit als ze worden genaait door Wilders xD
Klink, je bent een misbaksel..
+Wilders!
LijstG | 03-09-10 | 22:27
uw falende bestuurlijke elite heette kortgezegd PVDA. zij hebben de burger inderdaad genaaid en een ander burgerdeel vertroeteld, maar zonder deze groep serieus te nemen. Nu de troetelgroep niet meer vertroeteld wordt begint het te rommelen. de honingpot raakt leeg, de gasbron is verkocht evenals Neerlandsch trotsche banken. Nederland heeft de ziel aan de duivel verkocht, , dit kan, maar weet wel wie de duivel is in dit geval.
LijstG | 03-09-10 | 22:36 Ja hoor. Maar dat wil jij niet horen.
Links staat nooit zo open voor inhoudelijke kritiek.
Het enige goede wat links heeft gebracht is het lezen en het schrijven vanuit de LINKSE kantlijn.
Dat dan weer wel.
De geesteszieke haatidiologie die islam heet waart inmiddels als de pest de cholera en de tyfus in onze steden en dorpen en nu er eindelijk iets aan gedaan had kunnen worden trekt de grootste islamcriticus van het land de stekker uit de onderhandelingen omdat één of ander refo-aapje boe heeft geroepen in één of ander kudtbriefje. Wat een afgang.
En allah zag dat het goed was!
Is die pica van Rutte soms gefotosoept, die pruillip doet me denken aan EHB en Dönner!
Gadverdamme, wat zit Fat Felix @ nova te zieken.
reageerbuis | 03-09-10 | 22:32
Heb je nog inhoudelijke kritiek?
beerpoes | 03-09-10 | 22:31 Ga nu niet als switsal niet de vaute dingen overnemen van reaguurders.
@Bigi Bana Boy 22:17
Ik ben voorstander van herinvoering van de dienstplicht.
Veel jongeren kunnen namelijk wel wat discipline gebruiken.
Gooi eens wat ideëen op, wellicht worden we het eens.
ADO-Le-Cent | 03-09-10 | 22:33 : LOL. Iemand kielhalen op een zinkend schip is misschien moeilijk maar wel zeer effectief.
ot/het goede nieuws is dat janklaas oentelaar inmiddels 24 x gescoord schijnt te hebben, en die man met harde baard 0/
@ADO-Le-Cent | 03-09-10 | 22:33
Dan gewoon van de loopplank af.
Goed nieuws, doet me denken aan een reclame met een zeehondje... I feeeeel good no one gonna stop me now...
stoomloc | 03-09-10 | 22:26
Kielhalen terwijl het schip zinkt lijkt me lastig.
.
LijstG | 03-09-10 | 22:27 Hee linksmens heb je niet bij juff jannie geleerd af en toe een nieuwe regel te hanteren in je opstel? Stukkie leesbaardddder.
LijstG | 03-09-10 | 22:27 : *trekt kopietje van reactie op SN* Het gewogen stemrecht is (wat mij betreft) de enige echte oplossing. Wegen al naar gelang de afhankelijk van belastinggeld in de vorm van ambtenarensalaris of subsidiering van het inkomen, direct of indirect. Nu is het zo dat de kritieke massa van de 'afhankelijken' niets liever doet dan dit systeem in stand te houden, terwijl de mensen met een echte baan blijven inleveren.
necrosis | 03-09-10 | 22:26 : Gratis kroketten voor het volk, hoera! *tikt een briefje naar GS*
Als linksmensch ben ik blij dat dit rechtse kabinet er niet komt. Daar heb ik diverse argumenten voor, deze wil ik echter buiten beschouwing laten in deze tegel. Het gaat mij om het fenomeen Wilders dat, door geen enkele persoon begrepen wordt.
De opkomst van Wilders is niet meer dan logisch. Door het decennia lang falen van de bestuurlijke elite heeft mijnheer Wilders de ideale voedingsbodem om de boze burger aan te spreken. Wilders gebruikt de Islam als vehikel voor de onderliggende boodschap. Die boodschap is in feite zeer simpel: 'De burger voelt zich genaaid'.
Daarbij speelt ook het opkomende provincialisme in Europa een rol. Wilders is mijns inziens niet een nationaal fenomeen, maar moet geplaatst worden in een Europese context. In diverse Europese landen is te zien dat anti-immigratie/elite partijen succesvol zijn. Zie bijvoorbeeld de Piratenpartij in Zweden, Le Pen in Frankrijk de anti-zigeunerpartij in Hongarije. Allen zijn ze in staat geweest om de boze burger aan te kunnen spreken. Het belangrijkste van deze partijen is, dat zij zogenaamde piketpaaltjes ter discussie stellen.
Wat er moet gebeuren is een algehele herbezinning van ons democratisch stelsel. Dat niet allen ook vraagstukken over onze verzorgingsstaat, immigratie en economie moeten niet uit de weg worden gegaan. Dat betekent minder wetsvoorstellen indienen, maar een fundamenteel debat over hoe het met Nederland verder moet. Dat mag van mij best vier jaar duren. Dan hebben we een zakenkabinet die op de winkel past.
however: binnen twee weken vvd/pvda/cda. lekker safe en niks geen paarsrariteitencabaret
Klink, de held van links Nederland, wordt binnekort waarschijnlijk gekielhaald binnen de CDA-fractie.
necrosis | 03-09-10 | 22:09
Dat moet je niet willen.
Wij slaan elkaar na een uurtje de tweede slaapkamer door.
@beerpoes 22:14
Een minister van versnaperingen dient natuurlijk ook verstand te hebben van kroketten, etc.
Stuur je cv maar op naar Geenstijl.
We frituren!
*grinnik, zonder toestemming van Ramm*
Bigi Bana Boy | 03-09-10 | 22:17
wel uitkijken met de krabsalade
Klink is begonnen! Wat een verrader :-(
Ondertussen krijgen ze lekker door betaald, Ach andere manier om aan je centjes te komen.
vip33 | 03-09-10 | 22:03
Ja wat dan?
Die mensen wonen hier.
Over het immigratieverhaal zijn alle landelijke partijen het grosso modo wel eens: zoveel mogelijk afremmen.
Maar de hier wonende moslims moeten we gewoon als onze naasten zien.
Dat doen we tenslotte ook al eeuwen met de aanhangers van de andere twee woestijnrolaanbidderssekten, die net zo goed bij elk redelijk denkend mens het bloed onder de nagels vandaan kunnen onderhandelen en zeuren - zie het CDA.
En verder moet elke bestuurlijke voortrekpoging van welke 'groep' dan ook de kop ingedrukt worden. Affirmative action is de nagel aan de doodskist van de sociale cohesie.
@mokum4all | 03-09-10 | 20:59
Jep, onbegrijpelijk. Blijkbaar vond hij het belangrijker dat Klink hem over z'n dingetje heeft gemarcheerd dan om te gedogen en het CDA z'n eigen graf te laten graven.
Denaturalisatie criminele Marokkanenhttp://www.trouw.nl/nieuws/nederland/article3191076.ece/Weerstand_tegen_plan_afnemen_paspoort_criminelen.html stond als voorbeeld van voorgenomen beleid in Klinks brief, iets waar hij dus steun aan gaf maar moeite had met de uitleg die Wilders eraan zou geven (nml de-islamisering) Geert kan niet zeggen dat ze hem niks boden.. Ik had niet gedacht dat ze hem zover tegemoet wilde komen. (of Klinks verhaal in de brief is een hoax zoals al werd beweerd twitter.com/DominiqueHeyde/status/2273... ) Wilders gaat liever voor de eeuwige oppositie rol ala de SP? Wellicht makkelijker om voor de toekomst in de oppositie tegen semi-links zetels te winnen, dus partij-belang, maar nu regeren (ondanks wantrouwen in cda) had meer opgeleverd voor Henk&Ingrid.
En nou moet Slinks al die bezuinigingen door gaan voeren en dat aan hun achterban verkopen? Ha! Dat wordt lachen.
Dan leun ik nu achterover in mijnen zetel en ga zien hoe de lasten zover verhoogd worden dat helemaal niemand meer wil werken in loondienst, dat autorijden zo zwaar belast gaat worden dat je een 2e hypotheek op je huis moet nemen om dat op te kunnen brengen, dat je vervolgens dat huis dan niet meer kunt betalen omdat de hypotheekaftrek overlijdt, en natuurlijk dat we het gaan winnen van de Grieken in het omzeep helpen van onze economie door geld in groene- / kunstzinnige- / ontwikkelingsamenwerkings- stichtingen te pompen dat er niet is.
En dan, ja pas dan, zijn de schellen van de ogen gevallen, en mag rechts de puinhopen gaan ruimen.
@Bigi Bana Boy | 03-09-10 | 22:17
LOL
En u laat alle Ronny's ook in leven?
@La Vie En Rose 22:02
Je vindt het romantisch maar niet in combinatie met mijn nick?
Nooit bedacht dat er achter mijn duistere nick een romantische ziel schuil kon gaan?
Had het geholpen als ik dit aan jou had gepost onder een andere nick?
En wat betreft een teiltje, die is reeds lang geleden door Joris in beslag genomen, een heel verhaal, Teun weet het waarschijnlijk nog wel.....
*plastic emmer met roosjes erop aanbiedt*
OT/
Ruudje mag even meedoen.
Een paar maanden te laat, maar toch.
@koerbagh ® | 03-09-10 | 22:16
Dwars door zijn Kop(pejan).
necrosis | 03-09-10 | 22:09
Een militarist als Bigi op Defensie ? Ik beloof geen staatsgreep te plegen, noch te moorden in december, noch in de drugshandel te gaan, noch jaren later president van Nederland te worden. Deal ?
@Parsons | 03-09-10 | 22:13
Bier dan maar? Of iets sterkers?
*morgen inslaan gaat i.v.m. verwachte accijnsverhogingen*
@paranoia | 03-09-10 | 22:14
De kogel kwam van Klinks.
necrosis | 03-09-10 | 22:09 : Als ik nu eens voor bier zorg, als Minister van Versnaperingen? Heb zojuist een vol glas rosé door het toilet gespoeld en kan wel wat wachtgeld gebruiken.
Grappig dat je nergens kon wedden of kabinet er wel ging komen. Alleen een blinde zag het niet van links komen :-)
@verraad van links | 03-09-10 | 20:35
Eens, maar daarvoor was nu uitstappen inderdaad niet nodig. *eens zijn doet en slaap uit ogen wrijft*
Lambertus Lamstraal | 03-09-10 | 22:08 : Dat is op zichzelf heel mooi. Misschien dat ik dan ook persoonlijk een vrouwelijke ambtenaar ter beschikking krijg gesteld. Immers, als ik genaaid word wil ik ook kussen.
@Mark Rutte:
anjameulenbelt.sp.nl/weblog/
Nuff said!
Hahaha @ titel + foto
Bah @ weer mislukt
@Rammstein 21:56
Mijn politieke partij bestond al maar stond op een laag pitje wegens weinig steunbetuiging op Geenstijl.
Desondanks was illuvatar bereid om Minister van Spelling te worden (meester in de rietjeskunde).
Er staan nog vacatures open, interesse?
Rutte moet wel ongelooflijk machtsgeil zijn als ie nu met de PvdA gaat regeren. Zo onnozel zal ie toch niet zijn? Ik zeg aansturen op PvdA/CDA/SP/GL/D'66. Dat wordt versneld invoeren van de 70%-schijf, meer cultuurverrijkers het land in en afbouw zorg voor autochtonen tgv extra geld naar justitiele inrichtingen en multiculti integratieclubjes. Tegelijkertijd prijsschieten voor Markie en Geert.
Ik wacht rustig buiten 0031 af tot over 4 jaar wanneer Geert dubbel zo hard terugkomt als links tegen die tijd tenminste niet de PVV verboten heeft.
@koerbagh ® | 03-09-10 | 22:02
LOL, ja goed idee. En in één moeite door de zaal vernoemd naar die idioot ook gelijk hernoemen.
Het wachten is op de persoon die werkzame overredingstechnieken kan toepassen binnen de specifieke behoeften van een cultuur. Nuff said.
Ik zal blij zijn als dat hele religieuze gekonkel gestopt wordt, ijdele hoop denk ik.
drs Marcel van Dam j | 03-09-10 |
Hieraan een eind maken of belachelijk maken zou prioriteit nr. 1 moeten zijn
Ach vaderlief, toe werk niet meer,
Ik vroeg het al zo menige keer.
Want moesjelief huilt telkens weer.
Ach vaderlief toe werk niet meer.
Een moeder zal stil bijt fornuis.
Aant raam staat verdrietig haar kind
Want nog steeds is vader niet thuis.
Omdat hij werk belangrijk vindt
Dan rent plots het kind door de kou.
En hoort op de zaak vaders stem.
Het pakt hem bedeest bij zijn mouw,
en vraagt dan met bevende stem.
Ach vaderlief, toe werk niet meer,
Ik vroeg het al zo menige keer.
Want moesjelief huilt telkens weer.
Ach vaderlief toe werk niet meer.
.
Geert heeft gewoon gelijk, men wou toch wel zeker weten dat Hero Brinkman niet dwars ging liggen?
www.elsevier.nl/web/Nieuws/Politiek/26...
Mag je dat ook van alle andere partijen vragen.
zo balen dat er geen fatsoenlijke partij is die echt iets doet met de onvrede mbt de immigratie & integratie en in het verlengde de islamisering
necrosis | 03-09-10 | 21:53
Het is wel romantisch maar uit jouw mond...
Mag ik ff een teiltje?;)
@verraad van links | 03-09-10 | 21:59
Zullen we het lijk van Troelstra opgraven en alsnog vierendelen? Veel zin heeft het niet, maar als symbolische daad....
onfatsoenlijk | 03-09-10 | 21:54
En de vvd is links LOL.
ShitterdeShit, nu wordt het centjes inleveren bij de Regenten van de PvdAllochtonen en die enge mevrouw van GroenFlinks.
@verraad van links | 03-09-10 | 21:59
daar=toen
openbaarminiserie | 03-09-10 | 21:50
Dat ken ook nog;)
Rutte gaat een programma schrijven en de PVV en het CDA sluiten aan.
@onfatsoenlijk | 03-09-10 | 21:54, indeed, ene Gijs de Vries, oud-van alles, VVD, begon ook al te zeiken vandaag.
*P weghaalt een een V naar boven schopt*
@koerbagh ® | 03-09-10 | 21:55
En die evenredige vertegenwoordiging met -later- algemeen kiesrecht ook nog eens uitruilen voor gelijke subsidiëring van bijzonder onderwijs. 1917, daar is alle ellende begonnen.
necrosis | 03-09-10 | 21:31 : Dank u, als u het niet erg vindt knijp ik mijn neus dicht tijdens het drinken. Brrr. *hoopt dat Femke niet aan squirten doet*
openbaarminiserie | 03-09-10 | 21:55
Ik wil nu nieuwe verkiezingen.
onfatsoenlijk | 03-09-10 | 21:54
Ja... en de ppv is wel rechts?
Tegen allen op dit forum zou ik willen zeggen: it's the economy stupid.
.
Wat we hebben gezien de laatste dagen is de grote invloed van de uitkeringstrekkers en de massa's subsidieverslaafden. Die zijn al zo diep gepenetreerd in het CDA dat die partij zich er niet meer los van kan maken.
De niet-werkende overheersen de niet-werkenden door deze een permanent schuldgevoel aan te praten. Het is veelzeggend hoe snel media PvdA-jargon als "kansarmen", "zwakkeren" e.d. hebben overgenomen. Hieraan een eind maken of belachelijk maken zou prioriteit nr. 1 moeten zijn voor Powned.
Barefoot girls dancin' in the moonlight.
(ja, Rammie>.just for you) Iets met green river..
reageerbuis | 03-09-10 | 21:44
Enigste was goed.
Het was enigjes, dolletjes, voor zolang het duurde dan.
koerbagh ® | 03-09-10 | 21:39
Spijker-kop-raak!
necrosis | 03-09-10 | 21:53
Hè gatverdamme necrosis, hoe lang ken je me nou ??? Eeuwig, stel je voor. Ik vind voorspel al overbodig.
Zeg, wat hoor ik net, ga je een politieke partij starten ?
Dat wordt een linkse, zeer linkse coalitie straks.
@Mazzeltov | 03-09-10 | 21:48
"Anders kunnen we voortaan net zo goed 150 eenmans partijen gaan kiezen, toch ?"
Wat een verdomd helder idee. Dat idee had Thorbecke 170 jaar geleden ook al. Maar ja, toen moest er 60 jaar later zo nodig een socialist een grondwetswijziging doorvoeren voor evenredige vertegenwoordiging van partijen zonder de grondwet-clausules ter bescherming van individueel gekozen kamerleden in het vorige districtenstelsel ook aan te passen.
Tja, als je iets gaat uithollen dan kan het van binnenuit gaan rotten. Dat is met grondwetten niet anders.
Rammstein @21:51
Klopt, en ik denk nog steeds dat het VVD/CDA/PVV word, alleen is door deze zet de positie van het CDA nog verder ondergraven. Als het akkoord er alsnog komt, maar dan 'uit de koker van Rutte' dan spinnen zowel de VVD als de PVV er garen bij als het na een jaartje omvalt, en dan hebben we in ieder geval gegarandeerd nieuwe verkiezingen.
Erg jammer. Maar een rechts kabinet was er toch nooit gekomen. Buiten de dissidenten in het CDA waren er ook wel in de VVD, beide partijen zijn toch uiteindelijk linkse partijen. Beide partijen belazeren al jaren de kiezers.
Erg erg erg jammer, ik had graag eindelijk eens een rechts kabinet meegemaakt.
VVD CDA +PVV gedoog en SGP gedoogsteun = 78zetels en dan exact 3 dissidenten bij het CDA, die elke door de PVV gewenste maar harde maatregel kunnen afstemmen, want voelen zich ongebonden toeval?
@Rammstein 21:21
@Rammstein 21:39
Jammer dat sommige mensen weer zo platvoers uit de hoek menen te moeten komen.
(neuqen?)
Wat denk je hiervan:
Zullen wij eeuwig de vurige liefde bedrijven
En elkanders lichaam bekoren
Terwijl dankzij onze verhitte en bezwete lijven
De Noordpool voorgoed tot het verleden zal behoren
*teiltje, iemand?*
Eigenlijk is het jammer.
Ze hadden nu al weer 86 dagen in een touringcar door het land kunnen rijden om douceurtjes aan onze sovcho.. ehm, ons 'maatschappelijk middenveld' uit te delen en om nader kennis te maken met onze rijke cultuur van klompendansinstituten en macramékopjetheeoléoléverenigingen.
Kapitein Sjaak Mus | 03-09-10 | 21:51
Danke schön und schöne Nacht.
@stoomloc | 03-09-10 | 21:11
Juistem!
@mokum4all | 03-09-10 | 21:26
Vond het wel aardig klinken. Rutte schrijft als leider van de grootste partij een programma en wie zich daarin op onderdelen kan vinden, sluit aan voor verdere onderhandelingen.
@jabier | 03-09-10 | 21:28
De wens is bij u de vader van de gedachte, is het niet? Dan moet het CDA wel met de PvdA willen. Zou het CDA al vergeten zijn dat ze verneuqt zijn door diezelfde PvdA? Ennuh, de PvdA wil de SP er niet bij hebben. Nah ja, als ze daarmee de macht kunnen krijgen, dan doen ze wel een oogje toe bij de PvdA. Dat hebben we gezien bij de verkiezingen in 2006. Niet één maar veel meer belangrijke punten in hun verkiezingsprogramma verkwanseld voor een plek op het pluche. Dat wel natuurlijk. En een paars+ kabinet is voor Rutte reeds een gepasseerd station. Een middenkabinet dan maar. Kweet ut niet heur.
Er zouden zomaar eens nieuwe verkiezingen kunnen komen.
Rammstein @21:48
Volgens mij zijn er weinig voorbeelden waar Wilders een politiek tegenstander NIET afzijkt. Door Verhagen hier niet af te zeiken houd hij een deurtje open voor Verhagen.
openbaarminiserie | 03-09-10 | 21:50
Het was, en is en "wordt" een kaartenhuis.
@Rammstein | 03-09-10 | 21:46
Jetzt stehst du da an der Laterne
mit Tränen im Gesicht
das Tageslicht fällt auf die Seite
der Herbstwind fegt die Straße leer
Sterk spul, die Fisherman's Friend.
* met een onbestemde onrust te kooi gaat *
Analia von Solmsch | 03-09-10 | 21:43
Niet huilen als de nageboorte u ietwat tegenvalt hè?
Kijk maar, 'tis nog niet voorbij:
De PVV-leider liet weten het mislukken van de gesprekken Verhagen niet te verwijten. "Integendeel, ik heb veel respect voor de manier waarop hij zich heeft verweerd in de CDA-fractie."
Lees: Verhagen, krijg je boel op orde en geef die dissidenten eens een keiharde rotschop, dan kunnen we alsnog praten.
@Kapitein Sjaak Mus | 03-09-10 | 21:14 : Verhagen lulde uit zijn nek, met dat in strijd met de grondwet !
Hij zal de kieswet bedoelen.
Zonder last of ruggespraak wil niet zeggen dat je geen overeenkomst met je eigen partij mag sluiten, dat je je dus aan de uitkomst van een congres [de leden] zal houden.
...
Willen ze dat niet, dan kunnen ze [indien ze dat wensen] op eigen titel in de kamer gaan zitten. (oprotten dus]
Dus simpelweg vragen aan je fractieleden of zij akkoord willen gaan met de lijn die de partij wil, is niet strafbaar... het schept immers duidelijkheid.
Anders kunnen we voortaan net zo goed 150 eenmans partijen gaan kiezen, toch ?
---
De rechtse CDA'ers zullen dit Ab Klonk niet in dank afnemen, dit muisje krijgt nog een dikke staart.
openbaarminiserie | 03-09-10 | 21:47
Optimist, u heeft zich vergist.
Lui, it ain't over until the fat lady sings.
Kapitein Sjaak Mus | 03-09-10 | 21:42
Hmmmm ..... Seemann.
Nog vier Balkenende of Cohen? Daar hebben toch alleen de moslims baat bij? Dan maar een minderheidskabinet VVD/PVV met gedoogsteun van .... ja van wie eigenlijk? Wie is er nog te vertrouwen in de regering?
@koerbagh ® | 03-09-10 | 21:39 ,
kan men niet genoeg benadrukken,
de ongrondwettelijke wijze van politiek bedrijven in dit land,
de Maffia komt aardig in de buurt wat betreft ranzige praktijken behalve dan dat politici, doorgaans, niet letterlijk worden afgemaakt
@Bigi,
geloof me maar,
Koerbagh weet verdomde goed waarover hij spreekt in deze.
OT Waar hebben die vier vrouwen op Staatsteevee drie het nou over ?
gladstoned66 | 03-09-10 | 21:32 Het is ENIGE godverdomme.
Ik ben blij dat deze anale foetus voortijdig, zonder abortus provocatus, op volledig natuurlijke wijze de uitgang heeft weten te vinden...
*er geen doekjes om heen windt*
geen bloemen svp
@ Rammstein | 03-09-10 | 21:39
* breed grijnst en begrip vraagt voor een zeeman's noden in de Saragossa *
@Prof. D.A.H. Vintik | 03-09-10 | 21:40
+s
Ook een lekkere analyse:
www.joostniemoller.com/2010/09/klink-z...
In iede rgeval zonder al teveel emotioneel gelul.
Twee opties omtrent Rutte:
Ofwel hij is dermate naief dat hij denkt dat andere partijen een kopie van het VVD-programma even komen ondertekenen.
Ofwel hij is iedereen een stap voor, schrijft over wat er in deze formatie als resultaat lag. PVV is akkoord en CDA smeekt of ze nog mee mogen doen (alternatief voor de christenbroeders/fatsoenspartij is 21 stoeltjes warmhouden en nul invloed)
@Krachtmeester | 03-09-10 | 21:33
Mooi!
*Sarina Kuiper belt*
hetluis | 03-09-10 | 21:37
o, wacht , adele toch, isniet? haleluja kameraden
hetluis | 03-09-10 | 21:37
Je bent toch ook wel een neanderthaler
Maar ik zal het verklappen.
Het is de tune van goede tijden, slechte tijden.
Goede tijden slechte tijden.
Prominenten dissidenten.
Kwartje gevallen?
hetluis | 03-09-10 | 21:37
Google anders maar even op 'Arnie Alberts'.
beerpoes | 03-09-10 | 21:22
Ja, dank je, net gepakt.
Kapitein Sjaak Mus | 03-09-10 | 21:24
Nee, net gedaan.
@Bigi Bana Boy | 03-09-10 | 21:30
Dan kun je alle fractievoorzitters en partijvoorzitters van de afgelopen 60 jaar ook laten berechten. Het is een argument van niks. Theoretisch heb je misschien gelijk, maar een kamerlid stemt allang niet meer "zonder last" zoals dat zo fraai heet in de grondwet.
Een verkeerde stem en je wordt ofwel vriendelijk verzocht op te zouten uit de fractie en je zetel ter beschikking te stellen of je mag een eenmansfractie gaan vormen met bijna nul kans op herverkiezing (met daarbij vaarwel zeggen tot de rijke honingpot aan (partij-)politieke baantjes -varierend van commissarisschappen bij bedrijven en instellingen, burgemeester- en CdK posten) waar het Grote Graaien kan beginnen, de enige reden waarom die 150 sowieso op de kieslijst wilden. Zeg daar maar eens nee tegen.
Noem dat maar eens "zonder last", zonder ironisch te worden.
Krachtmeester 21:33
Zelf verzonnen?
@ denoorman | 03-09-10 | 21:30
Ahoy maatje,
Heb je wel eens gehoord van Van Dale's woordenboek der nederlandse taal?
Ook de "Algemene Nederlandse spraakkunst" onder redactie van Walter Haeseryn wordt je door de tweede stoker van harte aanbevolen.
Wie heeft de juiste link naar de persconferentie van Verhagen? Het huidige filmpje op de NOS site linkt naar iets over verhogen van boetes...
Krachtmeester | 03-09-10 | 21:33
bepaald indrukwekkend, kan ik hier nog voor de cadans een bekend muziekje onder nurieën of moet ik zelf iets bedenken?
Krachtmeester 21:33
Hulde!
henriette 21:28
Een kabinet vormen lijkt mij persoonlijk een slopende aangelegenheid.
Regeren is veel minder vermoeiend, denk niet dat geld een rol speelt.
Optie 1/Rutte doet er verstandig aan het vehikel te laten voor wat het waard is en gaat afwachten of er ter linkerzijde(5/6/7 partijen?) een regeerakkoord kan worden gesloten.
@koerbagh ® | 03-09-10 | 20:52
Mee eens. En maar buigen naar Mekka uit angst om hun eigen garistelijke privileges kwijt te raken. Bah!
@Sir Galahad the Pure | 03-09-10 | 21:01
Dat heeft u goed gezien!
@Schoorsteenveger | 03-09-10 | 21:06
Sorry, dan heb ik te snel gelezen. Dan zijn wij het helemaal eens! ;)
henriette | 03-09-10 | 21:28
Briljant! Gewoon geen geld op de rekening aan het eind van de maand zo lang er geen regering is. Dat is als staand vergaderen: gaat nergens over en toch ben je sneller klaar. LOL!
♫ Prominenten, Dissidenten ♫
Mijn tijd van onbezoldigdheid is voorbij
Vandaag schrijf ik mijn lange brief voor morgen
Mijn angsten komen als een dolkstoot vrij
Niet langer in geborgenheid verborgen
Prominenten, dissidenten
Een dief die in de nacht verschijnt
Prominenten, dissidenten
Heere leidt mij tot zijn eind
Prominenten, dissidenten
Zelfs mijn vrienden spaar ik niet
Prominenten, dissidenten
Mijn geluk is uw verdriet
Gods ideaal komt langzaam dichterbij
Maar spat uiteen zodra het dreigt te slagen
De nieuwe kansen maken mij weer blij
Maar komt er ooit een eind aan Pax Verhagen?
Prominenten, dissidenten
Een brief die in de nacht verdwijnt
Prominenten, dissidenten
Heere leidt mij tot zijn eind
Prominenten, dissidenten
Zelfs mijn vrienden spaar ik niet
Prominenten, dissidenten
Mijn geluk is uw verdriet
Elke brief zet alles onder druk
Maar ik bidt: 'het allerbeste zal nog komen'
Mijn macht en mijn wantrouwen gaan nooit stuk
Het leven over lijken lijkt op dromen
Prominenten, dissidenten
Een dief die in de macht wegkwijnt
Prominenten, dissidenten
Heere leidt mij tot zijn eind
Prominenten, dissidenten
Zelfs mijn vrienden spaar ik niet
Prominenten, dissidenten
Mijn geluk is uw verdriet
Het is een schande dat een partij die bijna gehalveerd word, zoveel in de melk te brokkelen heeft. Nieuwe verkiezingen lijkt mij de enigste goede optie.
@beerpoes 21:16
*glas van beerpoes bijvullen doet*
En, helpt het?
koerbagh ® | 03-09-10 | 21:22
Ik ben geen jurist en heb geen idee hoe dit staatsrechterlijk precies zit en of het bestand zou houden in een rechtbank maar ik geloof dat dit de artikelen zijn :
lexius.nl/wetboek-van-strafrecht/boek2...
Shit kereltje Pechtold gaat niet immigreren. Mevrouw Kaakklem en Flop gaan weer spreken. Het was net zo lekker rustig op het linkse fron. Ja inderdaad kut man.
jabier | 03-09-10 | 21:26
Yep, Paars+ of nieuwe verkiezingen. Het is niet anders.
De formatie duurt zolang, omdat deze mensen toch wel betaald krijgen, daar moet NL vanaf. Als NL het proces van de kabinetsvorming weet te versnellen zijn gevallen regeringen een minder groot probleem.
mokum4all | 03-09-10 | 21:26
Inderdaad. En dan komt er daarna een PvdA informateur die de zaak verder in een week rond heeft.
We moeten alleen maar het demissionaire kabinet wegsturen en verder ophouden met belasting te betalen.
Als er geen geld is, kan er ook niks uitgegeven worden. De ultieme besparing. En gezien de algehele insolvabiliteit in zijn algemeen met een werkloosheidspercentage van 18% met alle onrendabelen meegerekend, zal er ook niemand een lening willen verstrekken.
Dan gaan we failliet en dan kopen we die boedel zelf op voor een prikkie bij de curator. Dan is Nederland eindelijk weer van ons.
.
@stoomloc | 03-09-10 | 21:11
scherpe analyse!
@lion@night | 03-09-10 | 21:15
Mee eens, zo is het en niet anders, ongeacht welke partij je stemt, t is duidelijk dat na de actie(lees brief) van Klink het regeerakkoord (zelfs een kabinet als hij t spelletje nog wat langer zou spelen) gedoemd was te mislukken!!!
Rutte maakt nu de grootste fout ooit door in zijn uppie een programma te schrijven en te wachten of iemand aansluit. Dat doet natuurlijk neiamdn, staat-ie daar met zijn mooie akkoord.
@Rammstein | 03-09-10 | 21:21
Nou Rammie,
de nieuwe coalitievoorstellen komen je tegemoet zie ik.
;)
Paars plus ligt weer op tafel volgens mij. Cohen heeft de speelruimte om nog steeds dat middenkabinet te weigeren en ik denk niet dat PvdA en GL makkelijk uit elkaar te spelen zullen zijn in afzonderlijke coalities. De spelruimte op rechts is helemaal afgetimmerd, terwijl die op links vrijwel oneindig is.
Was nu de instabiele figuur Brinkman of Klink(man)?
Beter nu de stekker eruit met die drie kneuzen van het CDA.
Kunnen we wellicht de te formeren Linkse catastrofe bekijken, wordt beslist leuk.
Verheug me er nu al op.
@hetluis | 03-09-10 | 21:22
twitter.com/TijsvandenBrink/status/228...
twitter.com/Harm__Edens/status/2290946...
koerbagh ® | 03-09-10 | 21:22
Natuurlijk weet ik dat, maar om zoiets formeel opo papier vast te leggen lijkt mij vervolgbaar. Een kamerlid mag niet op die manier gestuurd worden. Even kijken of ik het wetsartikel kan vinden.
@ Rammstein | 03-09-10 | 21:21
neuken?
@pvvfaal | 03-09-10 | 21:13
ah,
we hebben weer een trolletje.
@mokum4all 21:06
Wilders behaalt hier geen winst, het was gewoon de enige oplossing.
Kan jij je nog dat kabinet BalkEllende herinneren met de LPF?
De interne rotzooi bij de LPF heeft geleid tot de ondergang van de LPF en Balk I.
Hetzelfde dreigde nu te gebeuren met het CDA die alles behalve éénsgezind is, Wilders bespaarde de kiezer een vrijwel zekere stembusgang na 3 maanden "Rutte I".
En wij maar lachen om de Belgen en hun politiek.......
*uithuilen doet bij tripeltje*
@fotograaf
Die fotos zijn hartstukke lelijk man, leer fotograferen ofzo
Hoop zwitsals dit draadje :-)
Rammstein | 03-09-10 | 21:21 : Een biertje dan maar?
mezelf ergens hierboven:
en een even wonderschone dag voor de media: u did it, u bastards *toch petje af*
@Bigi Bana Boy | 03-09-10 | 21:18
Wat denk je dat er al een eeuw in de kamer gebeurt dan? Dan al die fracties allemaal wonderbaarlijk op 1 lijn zitten en hebben gezeten? Dat elk kamerlid het 'altijd' en op elk onderwerp met de rest van de fractie en voorzitter eens is?
Dat geloof je toch hopelijk zelf ook niet?
Oké dan.
Wat nu ?
Nou Rutte, je rol lijkt ook uitgespeeld, evenals die van Maxime en misschien ook die van Wilders. 3x heb je mogen proberen een kabinet te formeren en 3x zonder succes. Wellicht toch niet dat rechtse verbindend element.
Overigens stel ik GS voor om een poll te openen over wel of niet een 2-kiesstelstel (a la Aemerika) of een verzuiling ja - nee poll.
Kapitein Sjaak Mus | 03-09-10 | 21:14
Verhagen heeft gelijk wat dat staatsrecht betreft. Wat Wilders van de drie dissidenten vraagt kan en mag formeel helemaal niet. Sterker nog, ik geloof dat het zelfs strafbaar is.
Goh... Dat had nou niemand verwacht...
@La Vie En Rose | 03-09-10 | 21:14
Inderdaad, een plan waar Lubbers, Van Agt en ik vermoed ook Beatrix van uitmaken.
ik wil nieuwe verkiezingen, und sofort!
We moeten gewoon ff snel een noodkabinet inelkaar flanzen zodat er bezuinigd kan worden.
Dan zit het met de volgende kabinetscrisis gewoon een stuk lekkerder.
necrosis | 03-09-10 | 21:09 : Zo'n half leeg glas rose ziet er na uw opmerking een stuk minder smakelijk uit.
lion@night | 03-09-10 | 21:04 : Niet wanneer zij weigert haar handtekening te zetten.
@stoomloc | 03-09-10 | 21:11
scherpe analyse!
Hier aan boord vragen de eerste stuurman en de koksmaat zich af of de heer Wilders een inkijkje geeft in zijn eigen politieke beweging. De spycholoog noemt dat projectie, heb ik mij laten vertellen.
Hij vraagt aan Verhagen of die kan regelen dat Klink en die andere voetdwarszetter schriftelijk willen verklaren dat zij de partijmening van het CDA willen onderschrijven, of anders bakzeil willen halen en voor anker gaan.
Bij de P van de V is dat dus kennelijk bon ton. Alleen hebben ze daar geen congres van leden en gaat de heer Wilders uit van het idee: "Le partie, c'est moi", waarmee hij zijn kamerleden met een bindende opdracht het veld in meent te kunnen sturen.
Natuurlijk is Verhagens reactie op de persconferentie van een hemeltergende hypocrisie, maar helemaal ongelijk heeft hij niet als hij het heeft over dat "zonder last of ruggespraak" stukje in het staatsrecht.
Wat vind het reaguurderscongres hiervan?
Klaaswitz | 03-09-10 | 20:36
Als je voor het gemak even van links of rechts spreekt bevindt Klink zich op de linkervleugel van het CDA en Verhagen rechts. Daarnaast speelt ook mee dat Verhagen een paar jaar geleden duidelijke standpunten heeft ingenomen t.a.v. Islamisering en immigratie. Die standpunten worden niet door Klink gedeeld. En dat Klink niets van uitspraken van Wilders moet hebben over dat de Islam een ideologie is en voorstander is van o.a. het sluiten van Islamitische scholen, dat is ook geen nieuwtje.
Toch ging Klink met duivel Wilders aan de onderhandelingstafel zitten en kwam er blijkbaar pas na 2/3 weken achter dat Wilders zijn mening over de Islam niet in wilde slikken. Hup een brief naar de fractie en natuurlijk ook naar de media. Ohw nee, die had iemand anders natuurlijk gelekt. Geleuve gij dah? Nou ik niet. Dit was gewoon een vooropgezet plan.
Klink en consorten braken. Verhagen lichtte het -tot in den treure- via het staatshournaille toe.
-weggejorist en opgerot-
ROFLOL@BBB
@necrosis | 03-09-10 | 21:09
ik mag haar niet, maar moet zeggen, ze zag er lievvv uit.
;)
Iemand zegt me dat het slim is van Wilders om te breken omdat hij in de onderhandelingen al zijn 'SP-punten', kadootjes voor de massa, al had ingeleverd en nu dreigde ook zijn anti-islampunten te verliezen. Zou kunnen.
Ach, Wilders zag dat gedogen vanuit de Kamer ook niet zo zitten, met die kruiwagen vol kikkers van hem.
Sir Galahad the Pure 21:08
Mijn hond kan beter autorijden als jij typt.
Dus je voelt de bui al hangen... wij gaan ook niet in discussie.
Facts don't lie:
Start onderhandelingen: alle partijen respecteren elkaars Islam-visie
Onderhandelingen lopen: linker CDA-vleugel dagelijks op TV over schandalige Islam-visie PVV
Onderhandelingen lijken succesvol te worden: informateur (van CDA-huize) die de formatie mogelijk heeft gemaakt wil deze stoppen
Eindfase onderhandelingen: CDA-onderhandelaar wil PVV niet meer (c.q. nooit gewild) en lekt brief naar NOS-journaal
Rest één conclusie: groot gelijk Wilders, dit had geen enkele partij gepikt.
Wilders spreekt voor zijn beurt. Wie breekt, betaalt. Foutje bedankt!
@lion@night 21:01
Femke die spontaan klaarkomt?
Nee, dank je!
Daar zijn de Delta-werken niet op berekend....
@ Terpen-tijn @ 21:05
Wie ben jij? Een platluis van imam Pechtold?
het is een schone dag voor de grrristen-democratie
@Sir Galahad the Pure | 03-09-10 | 21:03
Daar twijfel ik over.
Alle macht van het Koningshuis moeten worden beperkt, maar wat mij betreft mag het hele Koningshuis opgedoekt worden.
De financiële middelen die daardoor vrij komen kunnen we dan besteden aan nuttiger zaken.
koerbagh ® | 03-09-10 | 20:52
Islamiseren namen van politici altijd +1
Abu Klink, Wouter Böç, Köppian, Diedrik Samsunspor, Minister Döner, Bert Kündürz, Minister Mid El Koop
LiebeMan | 03-09-10 | 21:03
Wat wil Wilders? Ik snap echt niet wat voor hem de winst is van deze actie.
@ lion@night @ 21:04
Is Laurens Jan Brinkhorst ook op dat feestje uitgenodigd, of moet hij vannacht bij moeder de vrouw in bed slapen?
La Vie En Rose | 03-09-10 | 20:53
Dat bedoel ik ook juist. Verhagen moest toegeven dat-ie de regie kwijt was.
vip33 | 03-09-10 | 21:03 : Ga rustig slapen, de uitkomst ligt al vast. Hooguit de samenstelling kan wat varieren maar u kunt hoe dan ook de broekriem gaan aantrekken.
Sir Galahad the Pure 21:03
Wat ben je toch een simpel rechts hokjesneukertje.
@beerpoes | 03-09-10 | 20:59
Nee,
dat kan ook door de wet aan te passen indien er voldoende steun is.
Beatrix wil geen invloed van de PVV in de coalitie.
Daarom durf ik te wedden dat het momenteel 1 groot feest bij Huis ten Bosch, de wijnen zijn in grote getalen aangesleept om deze wending te vieren.
Bea wordt morgen wakker met een kater, maar zij weet dat het goed zit.
Wilders eist partijdiscipline van de 3 CDA-dissidenten, met zijn eigen verleden als VVD-dissident? It takes one to know one... vrijheid van meningsuiting geldt wederom alleen voor de PVV.
@mokum4all | 03-09-10 | 20:59
En toch is het zo. Het is denk ik tactiek.
ik zie dat ik niet de enige ben die pukkels krijgt van weinig slapen :)
@ lion@night @ 20:56
Dat gebeurt als Wim-Lex er helemaal klaar voor is. Overigens ook een linksmens, die bijvoorbeeld al eens voor zelfcensuur inzake islam heeft gepleit.
@necrosis | 03-09-10 | 20:59
Nee, die is er juist kapot van:
twitter.com/FemkeHalsema/status/228721...
@necrosis | 03-09-10 | 20:59
jazeker,
je had haar net moeten zien tijdens interview bij Staatsjournaal.
Man man man... ze kwam bijna spontaan klaar volgens mij.
@ La Vie En Rose @ 20:53
Inderdaad. Als Ab Klink, Ad Koppejan en Kathleen Ferrier al gaan muiten als CDA-fossielen als Lubbers, Van Agt en Aantjes zeiken, dan zouden zij dat zeker doen als een Malieveld gevuld met links-gristenen (bijvoorbeeld o.l.v. neo-NSB'er Doekle Terspra) en rode linksmensen vuur en brand zouden schreeuwen (eventueel gepaard met molotov-cocktails door het repaille van de Internationale Socialisten en consorten). En dan heb ik het nog niet over de dagelijkse linkse agitprop die door de publieke omroep zou zijn uitgezonden (nóg meer dan nu al het geval is).
Wordt toch een centrum-kabinet denk ik . Geert Wilders kan zijn deuntje blijven afdraaien, anderen kunnen verantwoording nemen voor regeren. Iedereen blij!
lion@night | 03-09-10 | 20:56 : Dat gebeurt pas als het volk de macht opeist en Beatrix aan de haren van haar troon afsleept. Zo simpel ligt het.
Heeft Wilders de stekker er uit getrokken? Echt? Hij had niets te verliezen!
Zou Femke trouwens al met haar staart kwispelen gelijk een hond die een plakje worst krijgt?
Nederland, weest verstandig, momenteel geen grotere machtswellusteling dan Femke en haar eco-terroristenclubje.
@koerbagh ® | 03-09-10 | 20:52
Waarom zijn ze nou zo 'degenerated'? Ik versta dat steeds niet.
Lewis Lewinsky 20:54
We zijn nu langzamerhand in die fase gekomen dat het niet meer uitmaakt wie er gaat regeren.
De vraag is wie er hier echt verliest, dat is volgens mij nog steeds de burger. Ik begin er steeds sterker in te geloven dat de overeenkomsten tussen links en rechts groter zijn dan de verschillen. Er wordt hoe dan ook gegraaid. Rechts wil er dan nog hard voor werken, links laat dat harde werken aan een ander over. Voor de burger zit er dus niets anders op dan hard werken tot aan een onzeker pensioen of een eenzame dood in een klein kamertje met witte muren.
Treurig varken | 03-09-10 | 20:21
En BTW, Bea niet te vergeten.........
Dan zal die 6% BTW op oude gebouwen wel niet doorgaan.
.
Sir Galahad the Pure | 03-09-10 | 20:56
Overdrijf niet zeau.
mooi
iedereen weer terug naar z'n fractiekamer of terug onder de putdeksel.
Hoorde net bij het Staatsjournaal dat Beatrix gaat bepalen of Rutte een regeerakkoord mag schrijven of niet.
Wanneer wordt de macht van dat überlinksmensch nou eens opgeheven?
@de grote Anti | 03-09-10 | 20:53
Net op wiki opgezocht dat snuff movie. Zieke shit.
BREAKING NEWS: het CDA-trio Ab Klink, Ad Koppejan en Kathleen Ferrier laat zojuist weten dat zij een buitenparlementair kabinet bestaande uit Hizb'ut Tahrir en Milli Görüs willen, met gedoogsteun van CDA, D66, PvdA, GroenLinks en SP. Femke moet volgens hen dan wel in een burka gaan rondlopen, want haatbaarden zouden wel eens hitsig door haar kunnen worden.
Mark Rutte gaat een regeerakoord schrijven. PVV, CDA en SGP gaan gedogen. Een meerderheid van 77 zetels plus Klink.
Lekker pûh naar links. #langeneus
*out*
het mooie van dit alles is, dat, Ab klink denkt het en Geert doet het !
Help! Vanwege sociale verplichtingen (= 0 internetcontact) heb ik dit gemist. Wat is er met Wilders & dissidenten? Wie praat me bij?
Bigi Bana Boy | 03-09-10 | 20:50
Begrijp me niet verkeerd waarde 3xB.
Als ik niet zo weinig vertrouwen in de politiek in het algemeen zou hebben was ik het compleet met je eens. Daarentegen is het één groot vooropgezet spel wat ze ons door de strot duwen. Politiek en vertrouwen gaan net zo goed samen als water en vuur.
OT/
Voor wie niet de hele avond politiek wil ouwehoeren,en aangezien rutger hauer een gory film heeft gemaakt,een lekker simpel oud *kuch* filmpje .. stagevu is bijna de enige die hem nog online heeft vreemd genoeg.
'Carver' (2008)
stagevu.com/video/truszqtmwhrh
De film kan behoorlijk walgelijk zijn als je weleens van de zogenaamde 'snuff movies' gehoord hebt,voor de rest uiteraard een stel twintigers/tieners? die de pineut zijn.'Niet met je kudtkoters kijken.
Schoorsteenveger | 03-09-10 | 20:33
We zijn het eens, alleen denk ik dat Geert niet zozeer Verhagen niet vertrouwde, ook al weet hij dat Verhagen een rat is, maar geen vertrouwen had in de CDAfractie, gezien de ontstane onrust bij het CDA. Het had zomaar gekund, van te voren gepland of niet, dat er de komende week weer een fractielid zou gaan muiten.
Nou gelukkig is de vrijheid van godsdienst weer een stukje zekerder. Stel je voor dat je vanuit je geloof niet meer zou mogen bedreigen. Dan kun je religie net zo goed opdoeken. Dat heeft Ab Klink dan toch mooi bereikt. 1,2 miljard moslims zeggen: Bedankt Abu Klink!
*Noot aan het OM en het Team Bedreigingen Politici: het nu volgende is een citaat.*
www.youtube.com/watch?v=Oq-T7x1bDOI
100 miljoen per dag!? Whaaaaat??
@KazVandam | 03-09-10 | 20:43
Waarschijnlijk wel ja. Maar dan was er in ieder geval nog steun van de sgp. De echte reli-fanaten ja. Maar wel de niet-huichelaars.
Mark achter de maxi cosi over een jaartje ?
Nieuwe verkiezingen, NU!!!!
*necrosispartij nieuw leven inblaast en illuvatar-de-spellingsdeskundige op kieslijst zet*
Big Ern | 03-09-10 | 20:44
De PVV kan in een gedoogpositie met name het CDA maar ook de VVD helemaal slopen. Nergens direkt voor verantwoordelijk en wetende dat de volgende verkiezingen alleen nog maar meer zetels zullen gaan opleveren. Geert had dus op het meest geschikte moment zo de stekker eruit kunnen trekken en in die wetenschap van alles en nog wat kunnen gaan roepen, om maar te zwijgen van het kabinet voortdurend te chanteren. Kom op zeg, ze zouden het lot van dit kabinet volledig in zijn handen hebben gelegd. Denkt er echt iemand hier dat Geert dat niet optimaal (lees gijzelen) benut zou hebben ?
Volkomen begrijpelijke stap van Wilders. Volledige afhankelijk van de grillen van een paar dissidenten betekent simpelweg een erg strak keurslijf, waar hij niets voor voelt. Het is een enorme blunder geweest van het CDA dat ze hun "prominenten", vrijwel onuitgezonderd lobbyisten met een sterk eigenbelang, niet vanaf het begin hard de kop ingedrukt hebben.
Maar goed, Rutte verdomt paars+, hij is ook niet achterlijk en een formatie tussen VVD en PvdA met CDA zie ik ook niet zo gauw slagen. Verder zou de CDA-achterban een combinatie over links nooit slikken, dus we krijgen nu echte Belgische toestanden.
@La Vie En Rose | 03-09-10 | 20:30
In dit polderland zou Wilders toch een deel van zijn program moeten laten vallen. U gelooft toch niet echt dat hij, in welke vorm dan ook, als volwaardig lid van het kabinet of als gedoger, islamitische basisscholen kan sluiten en islamitische criminelen kan terugsturen? Maar ook al zou hij slechts een pink op het beleid van een rechts kabinet drukken, dan zou ik tevreden zijn geweest. Nu lijkt deze hoop vervlogen.
Wat nu? Toch geen pappenennathoudenlinkskabinet
@ Klaaswitz @ 20:41
Met jou discussiëren doe ik niet. Net zoals ik een hond niet leer auto rijden. Het is verspilde moeite en irriteert de hond.
@La Vie En Rose 20:30
*kusje*
Ja lieve rechtsmensjes,
Zo zie je maar weer; dat het op die flank ook kommer en kwel is waar het gaat om eensgezindheid. En dat zou ons land dan moeten leiden? Ze kunnen het nu al niet met elkaar eensch worden. Het zielige en tegelijk komische vind ik dan weer, dat er nu mensjes zijn die het CDA nu linksch gaan noemen hahaha. Hoe frusti kan een mensch worden hehehehe. Op naar de next formation.
-weggejorist-
De druiven zijn zuur in de rechtse kerk.
Klaaswitz 20:41
Maak je geen zorgen Klaas.
GS is nu als de dag na 11 september.. er zijn twee hokjes kwa indeling... de goeien zijn voor en de slechte zijn tegen.
Laat ze.
Verheug me weer op een boe-roepende Geert in de oppositie.
Al was het fijn geweest als er een rechts kabinet tot stand was gekomen.
Maar om leuke politieke momenten te krijgen, en het vooruitzicht om de Pvda de poepdoos in te stampen, zie ik graag een Job Cohen in de coalitie met een blonde pruik in de oppositie.
Eens kijken hoelang die thee-drinkert het volhoudt.
@pletterpet | 03-09-10 | 20:45
Maakt niet uit. Je plempsel was sowieso onzinnig.
ik bedoelde kiezers,niet keizers natuurlijk,oeps
Ondertussen zullen wij nooit weten wat er precies in die brief van Ernst Hirsch Ballin zou hebben gestaan, die het kamp Trix-Lubbers-Klink al klaar had liggen, en die door het linkse hoernaille met beide handen zou zijn aangepakt (die brachten immers elke dag een nieuwe CDA-prominent met constipatie in beeld, of het nou of een échte prominent ging of om nobodies als Schinkelshoek). Eén vraag blijft maar in mijn hoofd rondspoken: zou de brief van Hirsch Ballin wel juist zijn gedateerd?
Bigi Bana Boy | 03-09-10 | 20:42
En dat legt nu juist de wanhoop van Verhagen bloot.
@Terpen-tijn... Ik heb Goden noch afGoden... Geert Wilders is gewoon een geiniaal politicus... Ik zal nooit een politicus worden noch een K1-vechter... Wat ik zeggen wil: wie het spel beheerst wint en Geert beheerst het spel, los van de maatschappelijke kant van de zaak.. Who dares wins (SAS).
WOOOOHOOOOOOOOO!!!!!!
*trekt enorme fles bier open en steekt vette sigaar op*
-weggejorist-
Inderdaad weer n gevalletje "ONGESCHIKT" ... van de huichelachtige reli-hoek. Kans is groot dat als ze zo door waren gegaan, er op een gegeven moment 1 een "Ab-Klinkje" doet en de zaak na een paar maanden alsnog omdondert... want er speelt er een de bal niet mee.. dus, rustig afwachten nu....
Kan godverdomme de sinterklaaspartij alsnog aanschuiven. pappen. nathouden. Thee. Meer belastingen. Meer uitvreters. Meer begrotingstekort.
Nederland gefeliciteerd!
Waarom geen minderhiedskabinet VVD/PVV met gedoogsteun van het CDA ? Laat Wilders maar eens zien wat hij werkelijk doet als hij aan de macht is. Kunnen zijn kiezers hem eindelijke ook een keer op zijn daden ipv op zijn woorden beoordelen bij de volgende verkiezingen. Ik heb nooit begrepen waar het CDA aan begon want dat de PVV rustig achterover leunend de winst zou gaan incasseren is toch iedereen duidelijk ? Het CDA en de VVD lastige en pijnlijke maatregelen nemen en de PVV met schone handen blijven ? Het is toch duidelijk dat Geert dit kabiet volstrekt zou gaan gijzelen ? Zo'n type is het namelijk wel en helemaal als hij weer dat hij er alleen maar elektoraal op vooruit kan gaan als dat kabinet zou vallen. Onbegrijpelijk dat een geslepen figuur als Verhagen dat niet in ziet of niet in wil zien.
@Sir Galahad The Pure
Zo makkelijk he. Links, rechts. Verraders en verzet. Dhimi's en de mensen die gelijk hebben. En dan gelijk zo'n ongefundeerd waardeoordeel erachter. Lekker simpel. Nee, u bent een voorbeeld!
Buiten het feit om dat het een enorme NSB-streek is van Klink natuurlijk.
Er zijn er voor minder gefusilleerd.
Wilders had eigenlijk moeten wachten tot het CDA het liet klappen met Klink, maar wat hij nu doet is in feite beter voor het land, aangezien het anders enkel uitstel was. Hij zal zijn redenen vast gehad hebben om het zover niet te laten komen.
Wat is er dan mis gegaan? Klink heeft het opgeblazen.
Thoma Hobbes 20:37
Alsof wij niet weten dat jouw afgod heus wel verstand heeft.
Alleen staat niet iedereen achter zijn ideeen... erg heh?
@La Vie En Rose
Eh nee, laatste keer dat ik op D66 heb gestemd was als student. Ik kan totaal niet leven met de fundamenten van die partij. Verder keurige partij in hun korte termijn visie maar het directer maken van de democratie, waar ze in de kern voor staan, is waar ik pal tegenover sta.
@ Klaaswitz @ 20:36
Alleen al het woord "xeonofobisch"! Daar herken ik meteen de pseudo-intellectuele nitwits aan, die doorgaans graag op Dhimmi's 66 stemmen. Meestal hopeloze gevallen, maar ik wens jou toch beterschap.
Thomas Hobbes (Y) (Y) (Y)
Helemaal bij het goede eind!
@Morellow | 03-09-10 | 19:56
Wat nou 'smeerlappen'? Dat linkse teringtuig, waar jij kennelijk op geilt, kent niet eens het verschil tussen mijn en dijn (huizen en garages afpakken en zo).
Geert heeft wat dit betreft volkomen gelijk. Als Verhagen en dus CDA zegt dat ze een regering met PVV zien zitten, waarom willen die dissidenten dan geen handtekening zetten? Juist, om na weken lange onderhandelingen alsnog de stekker eruit te trekken. Ab Klink is een vuile grevo en met die mensen kun je überhaupt geen afspraken maken. Bij een nieuwe verkiezing is er geen vertrouwen meer in CDA en VVD. Geert regeert? Dan begint de ellende pas echt...
Samenvattend: we zijn allemaal verantwoordelijk, maar willen wel graag dat de ander de volle verantwoordelijkheid draagt. Eerst was 'de crisis' de schaamlap, en nu is het vooral héél belangrijk dat een en ander niet 'splijtend' werkt in 'de samenleving' (whatever that may be: hoi Tietjerksteradeel, hoi Margraten!).
Elke kiezer stemt dus keer op keer op partijen die niets willen, niets kunnen en niets mogen doen. De politiek is oppermachtig én overbodig tegelijkertijd geworden. En eigenlijk is dat een goed teken, ondanks alle doom & gloom scenario's in de media.
Als de kiezers echt zo bedroefd waren geweest over al die e-nor-me tegenstellingen in het land, had het Malieveld inmiddels wel volgestaan met schuimbekkende menigtes.
Kom jongens en meisjes aan het Binnenhof, bak een regering. Het heeft nu lang genoeg geduurd. Er is geen ander alternatief dan samenwerking.
Elk weldenkend mens en elke ware intellectueel beseft het al jaren: Geert Wilders is de meest briljante politicus aller tijden. Vergeleken bij hem zijn alle andere poppetjes slechts figuranten in een hele slechte B-film... Als de DKDB haar werk naar behoren blijft doen, zal Geert ons allen nog versteld doen staan...
widtvoet ® | 03-09-10 | 20:33
Jij hebt het door. Goed zo!
@Sir Galahad the Pure
Nee, Klink is een behoorlijke rechtse CDA'er zo gekeken naar zijn standpunten ten aanzien van de rol van de overheid, economisch beleid en met het oog op sociale standpunten. Dat hij niet kan leven met een droeftoeter die namens zijn regering allerlei hysterisch en xenofobisch geraaskal in de wereld zal gaan helpen zonder daar verantwoording voor hoeft af te leggen maakt hem nog niet links. Maar noem jij hem lekker (s)links(lol) als jij je daar lekker bij voelt, nuances zijn ook gewoon vermoeiend nietwaar. Wie had daar nu nog meer zo''n handje van. Iets van als je niet met ons bent ben je tegen ons... hm.. en ik dacht nog wel dat dit enkel effect sorteerde aan de andere kant van de oceaan.
-weggejorist-
Feestje! Ach. Troost voor de rechtse kerk: de VVD komt heus wel in de komende regering. Met CDA erbij. Links kabinet lijkt me niks voor maxime, dus wordt het centrum met pvda. Misschien D66 erbij voor het evenwicht.
Al haalt GW 50 zetels, oppositie blijft ie voeren. Links haalde ooit ook eens zoveel zetels en belandde in de oppositie. Veel plezier Geert!
Heeft Bea toch haar zin. As usual.
Sir Galahad the Pure | 03-09-10 | 20:25
Mee eensch!
Klaaswitz | 03-09-10 | 20:29
Ha betweter Klaatwitz is ook weer in da house. En op wie zou Klaaswitz toch hebben gestemd. Ik vermoed op D66 met die integere, niet populistische *kuch* Peggolt aan het roer of op een andere democratische partij, die een andere partij uitsluit.
@Parsons | 03-09-10 | 20:20
Ik heb het vermoeden dat 'Teflon Geert' ook hier weer doorheen glibbert. Maar ik ben met je eens dat hij had kunnen/moeten afwachten totdat het CDA zichzelf een neqschot zou geven. Anderzijds heeft hij er wel voor gezorgd dat de splijting -naar zuilen- binnen het CDA waarschijnlijk definitief is.
Geert wordt groot. En terecht. Wanneer die knollen je ondanks dat ze zuur ruiken voor citroenen dreigen aangesmeerd te worden dien je meer dan op je hoede te zijn. Opzouten dan dus desnoods. Je bent Malle Eppie toch niet. Zullen we nou krijgen. Even een fiks deel van al dat je namens je kiezers vertegenwoordigt opgeven om veuls te weinig binnen te slepen? Een grove misschatting en op het beledigend gekneusdgekke af bovendien. Het houdt een keer op natuurlijk.
Prijsschieten nu Geert! Prijsschieten! Laat ze de tering krijgen.
allemaal heeeel interessant maar welke pliticus gaat het even over het "speerloos" doorgedrukte boeteverhoging hebben? nee niemand de schooorsteen moet roken ja?
La Vie En Rose | 03-09-10 | 20:25
Juistem. Het ging Verhagen om de inhoud van het accoord, het ging Klink om de geest van het accoord. Alleen op basis van inhoudelijke afspraken zou het iets geworden zijn. Verhagen heeft richting PVV moeten erkennen dat de geest uit de fles was en dat de inhoud op het tweede plan was komen te staan. Het vertrouwen tussen Wilders en Verhagen, voor zover aanwezig, was daarmee volledig verdwenen.
Politieke/religieuze instituties dient het volk bij tijd en wijle een hak te zetten. Of dit binnen de hedendaagse,alom zichtbare, schijndemocratie nog gaat gebeuren?
@ Klaaswitz @20:30
Ab 'de Judas' Klink is zo links als de pest. Links-gristelijk wel te verstaan, maar ook dat is nog altijd links te betitelen.
Hele domme zet van Wilders. Wanneer Klink (as PvdAer) en kornuiten het congres niet hadden gevolgd had hij gelijk gekregen. Nu heeft Klink dat en dat is wel een heel droevige constatering.
@Klaaswitz | 03-09-10 | 20:29
Ohw excuus, ik was misschien te gefocust op 'slechtgeïnformeerd'.
GOD-VER-DOMME ik had me zo verheugd op gargamel cohen in de oppositie tegen Geert. Doet u mij maar nieuwe verkiezingen.
Wat een ophef om niets. Als dit kabinet er gekomen was stond het toch al vast dat het, na pak en beet 3 maanden al weer naar de kleaute was. Met gristelijke partijen en partijen zoals de PVV (die onder het electoraat hoog scoort) zal het blijven vast lopen.
Het mislukken van de verkiezingen heeft overigens wel positieve effecten: niet meer dagelijks vergeelde kunstgebitten meer op TV (Van Agt, Aantjes, et cetera), geen CDA-wethouders die door het hoernaille als 'prominenten' worden opgevoerd, geen massademonstraties georganiseerd door een van de vele subsidie-sponzen van René Danen, geen Andries Knevel die snel van onderwerp verandert als Frits Wester opmerkt dat de prominente CDA'er Arie Oostlander Geert Wilders met Karadzic vergelijkt, et cetera.
En-el Hak | 03-09-10 | 20:11
Ik heb ook op de PVV gestemd en ben het helemaal niet met u eens. Geert had zijn kiezers teleurgesteld als hij zich de mond had laten snoeren door (s)linkse lieden bij het CDA.
Ik stel mij per direct verkiesbaar en heb het beste met het land voor. Als jullie nou zorgen dat er op mij gestemd word zodat ik 76 zetels krijg. Dan zorg ik voor een beter Nederland. Daar zijn we de PVV en de reguliere partijen toch niet bij nodig.
@Juxta
Het is een groot misverstand Klink als links de betitelen, maar ja, houdt de boel wel lekker overzichtelijk he..
@Parsons | 03-09-10 | 20:28
Ik heb op Wilders gestemd en ik vind niet dat Wilders mij geschoffeerd heeft. Integendeel. #praatvoorjezelf
* hoopt op Liberaal kabinet met VVD - D66 en GL met gedoogsteun van Job en Dierenpoes.
@Prof DAH Vintik
Ik had het over mensen die het in hun hoofd halen om schreeuwerig rechts (of links, SP?) te stemmen.
@Linke Joop | 03-09-10 | 20:26
Goed idee, laten we het gewoon officieel maken.
De kiezer had duidelijk een ruk naar rechts gemaakt. Wilders heeft deze kiezers geschoffeerd door meer waarde te hechten aan zijn eigen persoonlijke mening over de achterbakse refomalloot Klink dan aan de kiezer. Dit gaat hem windeieren leggen. En veel ook.
Nieuwe verkiezingen !! ---> PVV 80 zetels ---> klaar !!
Laten we de politiek maar opheffen en gewoon de macht weer aan de Koning(in) geven.
Lijkt me veel goedkoper.
@Klaaswitz | 03-09-10 | 20:22
Eind jaren '50 hebben ze wel eens 50 zetels gehad.
www.goeievraag.nl/vraag/maximale-aanta...
Echt jammer dit... Dit is al de zoveelste keer dat Klink het verpest.
Gelukkig zitten er nog wat linkserts daar bij het CDA
En toch moet je het Geert nageven. Niet de PVV, maar het CDA is de instabiele factor gebleken. Elk nadeel heb z'n voordeel, maar je moet het wel weten te vinden. En Geert, die weet waar!
@ Parsons @ 20:18
Een kabinet dat bijvoorbeeld drie maanden zou zitten, omdat Ab Klink of een van die andere links-gristelijke dhimmi's de stekker eruit trekt, zou niets tot stand brengen. En het linkse hoernaille zou dan zoiets zeggen als: "Zie je nu wel, een rechts kabinet met de PVV is een ramp, want instabiel" (terwijl die instabiliteit door het CDA zou worden veroorzaakt) 'Spinnen' noemen hoernalisten dat.....
Parsons | 03-09-10 | 19:56
Ik vind van niet. Zou het niet zo kunnen zijn dat Verhage nog meer eisen aan Wilders heeft gesteld om Klink en die andere 2 dissidenten vooralsnog tevreden te stellen, met geen enkele zekerheid voor Wilders dat Klink en consorten dan alsnog zouden instemmen met een regeeraccoord?
Dat zou m.i. betekenen dat het CDA, maar ook Klink en consorten Wilders in hun macht zouden hebben met een grote kans dat die tegen het regeeraccoord zouden stemmen. Ook dan zou Wilders de zwarte Piet toegespeeld krijgen.
Wilders is niet dom, die heeft haarfijn in de gaten welke spelletjes er worden gespeeld en wil niet nog meer inleveren en zich ook niet de mond laten snoeren door een kleinere èn onstabiele CDA. Als hij dat wel had gedaan, dan zou hij m.i. een grote groep PVVstemmers kwijt zijn geraakt.
@poepinonderbroek | 03-09-10 | 20:19
Lul niet, broekepoeper. Ik haat moslimhaat maar verafschuw de islam als systeem en ideologie; dat weet iedereen die m'n tegeltjes een tijdje heeft gevolgd.
Marcus Porcius Cato | 03-09-10 | 20:19
Leg eens uit?? De staatsrechtelijke kennis onder de reaguurders is werkelijk bedroevend te noemen. Stel: de PVV haalt bij eventuele nieuwe verkiezingen 38 zetels, en is dan de grootste partij. Wat dan? Wie zou er dan nog met de PVV willen regeren?
Ach die politiek: allemaal ijdelheid, of zoals de psalmdichter met veel wijsheid profeteerde in de tweede psalm:
(1)"Wat drift beheerst het woedend heidendom,
En heeft het hart der volken ingenomen?
De koningen verheffen zich alom,
De vorsten zijn vermetel saamgekomen,
Om God, den HEER', zelfs naar de kroon te steken,
En tegen Zijn Gezalfde op te staan.
Zij spreken saam: "Laat ons hun banden breken,
En van hun juk en touwen ons ontslaan."
En er is troost:
(2)"Maar d' Opperheer, die Zijn geduchten stoel
Op starren sticht, en grondvest op de wolken,
Zal lachen met dat vruchteloos gewoel,
En spotten met den waan der dwaze volken,
God zal Zijn wraak ontdekken voor hun ogen.
Straks gloeit de lucht door 't vlammend bliksemlicht;
't Is God die spreekt; Hij dondert uit den hoge,
En jaagt den schrik Zijn haatren in 't gezicht."
(Psalm 2:vs. 1-2 berijmd, 1773)
Grappig trouwens. Wie had kunnen voorspellen dat de PVV niet genoeg vertrouwen had in de stabiliteit van het CDA?
Kut man; nou moeten de gristenhonden wel wat anders gaan verzinnen om aan de macht te blijven. Na nieuwe verkiezingen kunnen ze het helemaal schudden.
@Marcus Porcius Cato
Welnee, je zou toch denken dat er een maximum zit aan het aantal proleten dat bereid is om achter die volksmenner aan te lopen. Maximaal 35 zetels? Ik wil ze niet onderschatten hoor maar op een gegeven moment raak je ook gewoon door zure slechtgeïnformeerde kleinburgers heen.
@poepinonderbroek | 03-09-10 | 20:19
Nee, dat mag juist niet, want 'er zijn ook gematigde moslims'.
En nu?
Bomen knuffelen ga ik niet doen, dat heb ik vorig weekend al gedaan, hechting in mijn kop aan overgehouden verdomme
Het is maar weer eens en te meer duidelijk. We kunnen hier allemaal op GS lopen zeiken over de Islam, net als Geert doet maar volgens mij zijn de invloeden van de middeleeuwsch-gristelijke kruisvaarders nog steeds actueel in de 12 provinciën.
En BTW, Bea niet te vergeten.........
@verraad van links | 03-09-10 | 20:18
Hoe lang het gaat duren weet niemand, maar de strekking moge duidelijk zijn. Wilders faalt om het CDA te laten falen. Puur en alleen omdat hij over z'n dingetje is gemarcheerd door refogek Klink en consorten. Wat een afgang voor onze blonde denker.
Perestroika!
Ik snap die kabinetloos meter niet... We hebben toch onze glorieuze leider, de Zonnekoning Hirsch Ballin (vrede zij met hem)?
@ Fijnstoffer @ 20:13
Hear, hear!
Het rechtse drama? Dat was toch een GELUKTE coalitie 'Rutte1 met die kwakers van de PVV' geweest?
Buggert | 03-09-10 | 20:14 Jaren linkse indoctrinatie vanuit de media misschien?
Ik ben bang dat linksch maar kort van deze overwinning kan genieten. Bij de volgende verkiezingen zouden de kaarten wel eens nog meer in de richting van de PVV kunnen komen te liggen.
-weggejorist-
@Klaaswitz | 03-09-10 | 20:14
En toch diende Wilders dit 'gedrocht' een kans te geven, zeker nadat Verhagen zich het snot voor ogen moest lullen om dat vreselijke eihoofd binnen boord te houden. Wildesr wist van te voren dat het vormen van een kabinet een queste zou zijn. Zoals gezegd, valt mij het aantal dissidenten nog mee. Maar ik ga mezelf niet weer herhalen (tegel hieronder).
@Parsons | 03-09-10 | 20:17
Dit gaat echt geen 4 jaar duren.
@delcapo
Ik heb liever dat ze wat de tijd nemen dan dat ze overhaast een samenwerking in elkaar flansen die in de praktijk niet tot uitvoering kan komen. 86 dagen is niets, we hebben formaties gehad van ruim 200 dagen. Dit is dan ook niet te vergelijken met het besturen van een bedrijf, net als dat uw typische Telegraaf gelul van geef ze 86 dagen geen salaris moet je kijken (kots) geen zoden aan de dijk zet. Doe gewoon waar u goed in bent (waarschijnlijk iets met uw handjes), laat anderen weer doen waar zij goed in zijn. Lijkt me het verstandigste.
@Boer in 020 | 03-09-10 | 20:15
Je hebt Rutte toch wel gehoord? Hij gaat een regeerakkoord schrijven. Dat wordt dan gedoogsteund door PVV, CDA en SGP en dan gaat Rutte regeren. Wat zeg je daarvan, boer?
@Sir Galahad the Pure | 03-09-10 | 20:16
Waarom? Omdat het CDA dan to blame zou zijn geweest. Nu niet. Daarom.
Frits Swetser verwoordde het mooi: nieuwe verkiezingen willen ze niet, want ze weten wie dan de grootste wordt. Democratie in optima forma...
Wilders heeft nooit de ambitie gehad om te regeren of te gedogen. This was all in the game. Wilders weet heel goed dat hij als regeringspartner nooit serieus genomen zou worden. Wat Wilders wil is de grootste roeptoeter in de Tweede Kamer worden. En dat lijkt hem te lukken (qua zetels dan..) Wel weer leuk om leven en welzijn het lijden en sterven van het CDA te mogen meemaken...
86 dagen zonder regering, het is te triest voor woorden.....
Wilders heeft het geheel aan zichzelf te wijten. En nou niet janken dat het de schuld van het CDA is geweest. Hij heeft zelf de beslissing om de stekker eruit te trekken genomen.
Perssonlijk vind ik het jammer. Van mij had hij het mogen proberen, de LPF achterna. Binnen een jaar hadden we weer nieuwe verkiezingen gehad. Dit zouden we ook krijgen als Wilders zou gedogen, want Klink en consorten zou echt niet in de pas blijven lopen.
@Klaaswitz | 03-09-10 | 20:14
Waarom niet? Dan waren er nieuwe verkiezingen gekomen. Daar had hij garen bij gesponnen. Nu laat hij zijn achterban 4 jaar langer in de stront zitten hetgeen hem kwalijk zal worden genomen. En terecht.
Waarom zou de PVV in een kabinet moeten gaan zitten waarin drie links-gristelijke CDA-collaborateurs ieder moment de stekker eruit kunnen trekken (onder leiding van die rat Ab Klink, die nota bene leugenachtig uit de formatieonderhandelingen lekte). En men moet zich eens voorstellen wat voor een mediacircus was ontstaan als dit rechtse kabinet er daadwerkelijk was gekomen! Dan waren de vergeelde kunstgebitten van Willem, Aantjes, Dries van Agt, enzovoort dagelijks op de beeldbuis verschenen om hun verontwaardiging te spuien (uiteraard voorzien van alle egards door het linkse hoernaille). Het zou met andere woorden een zeer instabiel kabinet zijn geworden, met drie CDA-collaborateurs die liever met Hizb'ut Tahrir dan met de PVV regeren.
Reisfuehrer Geert trekt de stekker er uit. Ik ben geen PVVer maar dat kan ik in hem waarderen. Als het CDA instabiel is, kan je er geen regering op bouwen.
Sjonge jonge wat een oelewappers daar in Den Haag. Ga eens snel regeren lamballen. Na 86 dagen nog geen regering. Zoiets is in het bedrijfsleven binnen een week geregeld. Maja de burger betaalt toch wel. Geef ze even 86 dagen geen salaris, kijken hoe snel het kabinet klaar is.
HIIIIIIIEEEEEHAAAAA!!!!!!! PVV niet aan de macht. Een mooie dag voor ons mooie Nederland!!!!
De boetes in het verkeer worden verhoogd want dat brengt elk jaar 50 miljoen euro extra in het laatje...
Dat zet zoden aan de dijk.
Retweet: Intomart-peiling van vandaag: PVV = 40 zetels.
@En-el Hak
Kijk, ik ben zo'n typische linkse anti PVV gast maar volgens mij heb je een beetje de verkeerde voorstelling van zaken. Hij heeft simpelweg de stekker eruit getrokken voordat anderen dit voor hem doen. Denk je nu echt dat hij zich had teruggetrokken als hij de indruk had gehad dat dit gedrocht van een kabinet enige kans van slagen had?
Misschien kan iemand even uitleggen waarom dit ook alweer opnieuw eigenlijk helemaal volldig de schuld van Cohen is?
We zitten hier toch op GeenStijl?
Kutsnob | 03-09-10 | 20:11 Briljant! + retweeted
Geert heeft gelijk. Het CDA is een instabiel zootje met z'n groep linksdraaiende islamknuffelende dhimmigoedsukkels. Dan maar verder groeien in de oppositie.
Het moest mislukken. Daar heeft Lubbers ook wel voor gezorgd. Het was zijn bedoeling dat een rechts kabinet met PVV-gedoogsteun er niet zou komen. Toen dat leek te mislukken, begon hij achter de schermen mee te stoken met de tot leven gewekte fossielenclub van de Aantjes, Van Agten en dat soort gristengajes. Ab Wanklank, met zijn idiote brief, was een gewillige marionet of een welkome nuttige idioot; dat moet je wel zijn als je eerst weken lang mee-onderhandelt en dan ineens het mes in je onderhandelaar Verhagen duwt. Fatsoen moet je doen, zal de vaccinverbrander hebben gedacht. Echt heel erg christelijk gedrag.
Hare Majesteit kan tevreden zijn. Tuut tuut tuut, de groetjes van Ruud.
Ik kijk ook elke maand zo als ik mijn bruto.... netto loonstrook ziet !
@En-el Hak | 03-09-10 | 20:11
Eens.
-weggejorist-
Eau, het gaat hier verder. Nu, ik wil het nog een wel een keer melden: Geert, je bent ene lafbek en je laat je kiezers in de steek én de mogelijkheid Nederland te verbeteren liggen. Bedankt hoor. Clown.
Buggert | 03-09-10 | 20:09
Lastige situatie. Ik denk niet dat rechts een meerderheid gaat halen. Ik denk echter niet dat er nieuwe verkiezingen komen. Waarschijnlijk middenkabinet, en over 2 jaar verkiezingen. 3 max.
@Osdorpertje | 03-09-10 | 20:09
Er is nooit sprake geweest van regeren door de PVV.
-Nickname- | 03-09-10 | 20:04 Wat denk je?? 74 met 3 gedoogstemmen van het CDA? Lutser.
Nu kan Geert dus nooit meer zeuren over een cordon sanitair.
zo maxime heeft een joekel op z'n kin.
@jezuz | 03-09-10 | 20:07
In dat geval had de zwarte piet in het CDA kamp gelegen. Nu ligt deze bij Wilders. En daar komt nog bij dat we in dat geval nieuwe verkiezingen hadden gekregen en nu 4 jaar vastzitten aan de linkse kliek. Bedankt meneer Wilders, goed gedaan. Geh. Oh ennuh... u heeft helemaal gelijk natuurlijk, dat dan weet wel. Het is alleen een beetje jammer dat een stem op de PVV nu een weggegooide stem is gebleken. Kan ik achteraf toch nog blij zijn met mijn VVD stem.
Intomart-peiling van vandaag: PVV = 40 zetels.
Jammer !
@Don Quijote | 03-09-10 | 19:56
En wie gaat in dat geval samenwerken met grote Geert?
Daar zullen weinig partijen trek in hebben.
@Pica.
Hij heeft iig een keer ondervonden wat het is om genaaid te worden.
Had ook niet verwacht dat de PVV serieus wilde mee regeren, daar zijn ze te veel een oppositie-partij voor (veel woorden maar weinig daden).
Hoop alleen dat ze de PvdA uit de nieuwe coalitie kunnen houden, want die zijn het grootste gevaar voor Nederland in crisistijd. En Job Cohen die mogen ze houden daar in Den Haag, zijn wij mooi van hem af.
@roodisgroot | 03-09-10 | 20:05
Nee. Er komt een minderheidskabinet VVD met gedoogsteun van PVV, CDA en SGP. Hup, hup, hup naar Rutte 1.
Gigano | 03-09-10 | 20:03 Wil je een dom antwoord of een antwoord waar je je in kan vinden? Een dom antwoord krijg je dan.
Geert heeft gelijk.Als er op stemmen aan komt en het iets wat de PVV wil,vallen de 3 kneutels uit en stemmen met de linkse kliek mee.Geert krijgt niet voor elkaar wat goed is.Beter nu er uit, dan alles wat geert voorsteld niet in stemming komt door de kneuters van het cda (afgestemd word door de 3 kneuters.)
Morellow | 03-09-10 | 19:56 Ja fijn en?
@Koosnaampje
Serieus? Wilders heeft gedacht laat ik het dan maar zelf doen, kan ik er nog een mooi kletsverhaal over af steken (zie een paar uurtjes terug) en mezelf de zwarte piet besparen. Het initiatief houden heet dat, doet hij heel uitgekookt. Damage control in optima forma, voor minder had zijn halve tamme achterban hem ook wel geloofd.
Nieuwe verkiezingen binnenkort?
*Trekt flesje nat open en loopt een polonaise*
't wordt tijd dat de een na grootste partij het initiatief krijgt...
Wat is Wilders toch ook een dwars mannetje. Wat wil die gozer nou? Heeft-ie eens voldoende aandacht van de kiezer, gaat-ie er weer niet voor. Kan die vent ook andere dingen dan schreeuwen en loze dingen beloven?
-weggejorist-
Ik snap niet dat Wilders het niet gewoon geprobeerd heeft. Wanneer CDA-leden dan uit het kabinet stappen kan er lekker opnieuw gestemd worden.
Kudtgeert wat doe je? Dan maar dooronderhandelen met het risico dat die dissidenten het door de wc spoelen dan het er nu zelf de brui aan geven. Nu krijgen we Theekop Cohen, Femke, Peggold of in het ergste geval Roemer *klopt af* in de regering, dat wil je toch zeker niet?!
LOL!!! @ foto.
-weggejorist-
De "titel" in combinatie met de foto, bracht bij mij een grote glimlach teweeg.
idd, nieuwe verkiezingen en een megascore voor onze geblondeerde verlosser ;)
@Don Quijote | 03-09-10 | 19:56
Wat hij zegt.
Ik wil geen links en ook geen pvv! pff
Balen.
Geef Geert niet graag gelijk, maar hij heeft het wel: Als Klink en kornuiten niet eerlijk toezeggen dat ze luisteren naar de stem van hun achterban kun je met die mensen niet regeren. Put your money where your mouth is.
agh ja... nog even langer en wij mogen weer stemmen want dan zijn de 4 ge-eikel voorbij!
Hahaha dat hoofd, briljant gewoon.
Die kop van rutte. Goud waard!
Hiep hoi!
Nieuwe verkiezingen en dan Geert de grootste. Haihai. Links faalt altijd.
Hele domme zet van de PVV.
Het is maar wat je kut noemt!
Hoppa, weg met die smeerlappen.
Nu mag PvdA wel even aan de touwtjes trekken.
-weggejorist-
REAGEER OOK