
De spin is begonnen. Terwijl Jack de Vries persoonlijk de ontmanteling van het CDA heeft ingezet met zijn buitenechtelijke avontuurtje moet er natuurlijk wel een punt aan alle heisa geluld worden. De onthullingen van RTL Unilever zijn als een bom ingeslagen bij de CDA-top. Het is ook allemaal meer dan politieke hators op hadden durven hopen. De uberspindokter van Nederland, tevens prominent lid van de grootste fatsoensrakkerspartij, wordt door vrouwlief op straat geschopt wegens het buiten de deur neuken met een nota bene een ondergeschikte. En dat niet alleen, blijkbaar liet Jack zich regelmatig vergezellen op feestjes door
La Beukheupen. De officiële verklaring luidt inmiddels: Inderdaad is Jack de Vries wegens omstandigheden verhuisd naar een kazerne, maar dit is om zich meer te kunnen concentreren op zijn werk. Dat valt ook inderdaad niet mee met al die hitsige adjudanten die normaal om Jack hangen. Kansloos statement natuurlijk. Zelfs de Televaag
gelooft er niks van. En daar komt bij: Wie zwijgt stemt toe. De anders zo strijdbare De Vries is muisstil op zijn Twitters. Welnu, schuinsmarcherende flapdrol, alle ellende begint nu pas. Welkom bij de TK2010. GeenStijl presenteert Project: Iedere-Dag-Tot-Aan-De-Verkiezingen-Een-Jack-De-Vries-Topic. Opdat we nooit vergeten wat voor hypocriete lamstraal de Chef Lulpraatjes van het CDA werkelijk is. Met zijn gezin als hoeksteen van de samenleving. Volgende topic: Hoe chantabel was staatssecretaris De Vries tijdens de aanschaf van militair materiaal?
Reaguursels
InloggenLekker hoor zo'n blond geil ding in een uniform.... en altijd bij de hand.... wil ik ook wel...
diepe buiging maakt voor widtvoet ® | 11-05-10 | 14:27. Zes regels die het item perfect samenvatten en ook de grondslag zouden mogen zijn van Het Projekt.
Iedere dag een topic over Jack de Vries? Is Job alweer uit?
Ik dacht eerst dat hij homo was. Maar goed, hij houdt net als ik van alle vrouwen. Et alors? Hij misbruikt tenminste geen kleine kinderen. Dat kunnen niet alle fatsoensrakkers zeggen. Hopelijk vannacht weer een lekkere wip bij zijn eigen vrouw? Wat zijn het toch lustobjecten, die vrouwen.
Concentreren op werk, ja ja, hele dagen neuqen doe je alleen als je het nieuwe kippetje net kent. Daarna even concentreren op het werk en dan.... weer op zoek naar een nieuw kippetje.
Tjeeeeeeeeeezusssss jongens..... laat hem toch lekker...
Koning keizer adjudant,
alles beter dan met de hand !
Tsja. Het wachten is nu op het bericht dat hij -in navolging van Tiger Woods, die-ene-van-Sandra-Bullock en John Eeewwbank- in therapie gaat voor zijn seksverslaving...
@Lezneh 14:11
Jack is een glibberige griezel die de leugen tot hoogste goed heeft verheven. Jack is een achterbakse kwezel die geen moment of mogelijkheid onbenut laat zijn tegenstanders op veelal oneigenlijke gronden juist mbv. die "zeikerige media" kapot te maken. Jack is een onbetrouwbare rat waar zelfs zijn vrouw en kinderen niet vanopaan kunnen. De waarheid betekent niets voor dit stuk intelligente ellende. En dat terwijl meneer de hoogste morele standaarden voor anderen hanteert. Heerlijk dat hij nu eindelijk eens deels gezien kan worden voor de liftende fluim die hij is.
*Jackie is OK olé olé*
Demissionair staatssecretaris Jack de Vries van Defensie erkent dat hij al enige tijd problemen in zijn privésituatie heeft die zijn veroorzaakt door een relatie op de werkvloer. Enkele weken geleden is hij daarom uit huis gegaan. Om een oplossing te zoeken voor de ontstane situatie, zal hij een stap terug doen in zijn media- en campagneactiviteiten. Hij blijft wel doorwerken als staatssecretaris.
Jack de Ripper... Jack de Prikker.... en nu hebben we een Jack de Slipper.
Kom op zeg.. zou zwaar overtrokken zijn hoor. Jack is idd gewoon een mens, laat dit nu echt F**K getimed zijn voor hem en zn partij maar ik vind dit weer typisch zo'n voorbeeld van die zeikerige media die alles aangrijpen om zoveel mogelijk soap-nieuws te presenteren.... Jack is OK
RTLZ meldt dat De Vries uit de campagne stapt.
Geyl hoor, zo'n lekkere Hollandse adjudante.
Jack de Vries heeft in verklaring relatie met naaste medewerkster erkend. De "werkrelatie" is inmiddels verbroken. Zo meldt hij.
.
twitter.com/fritswester/status/1378461...
Als mijn vrouw zo'n rare hoed aan schaft dan ga ik ook onmiddelijk buiten de deur neuqen.
''De betrokken medewerkster is niet ontslagen maar heeft binnen Defensie versneld een andere functie gekregen, aldus een woordvoerster''
<br>
<br>
Oftewel een dikke promotie gehad om maar d'r mond te houden
Update. Jack is naar de biechtstoel geweest: www.telegraaf.nl/binnenland/6700041/__...
@ dexter morgan | 12;31
Hoezo heeft zij dit niet verdient? Had zij geen partner thuiszitten?< Jawel. Zoals reeds bekend staat hun pas gekochte huisje nu te koop. Denk dat de schade die zij hiermee veroorzaakt aanzienlijk is. Moet ze de consequenties ook maar dragen.
Waar blijven de fotofucks op dumpert ??
@ dexter morgan | 12;31
Hoezo heeft zij dit niet verdient? Had zij geen partner thuiszitten?< Jawel. Zoals reeds bekend staat hun pas gekochte huisje nu te koop. Denk dat de schade die zij hiermee veroorzaakt aanzienlijk is. Moet ze de consequenties ook maar dragen.
Waar blijven de fotofucks op dumpert ??
Dit nieuwe neuqertje ziet er in iedergeval beter uit dan z'n oude!
Kortom, hij doet het niet verkeerd. En, ach, half Nederland gaat vreemd en de andere helft is alleen maar jaloers omdat de enige verandering voor hen de keuze tussen de rechter of linkerhand is!
Nieuw:
Pas 30 jaar oud:
www.telegraaf.nl/binnenland/6698797/__...
Oud:
Belegen: www.almerevandaag.nl/multimedia/dynami...
Ik zeg, Beukheup is dekrijp!
Boeie dat Jack buiten de pot gepist heeft, dat is toch iets tussen hem en zijn vrouw en heeft geen enkele invloed op zijn functioneren als staatssecretaris van defensie.
Jack de Vries is de beste staatssecretaris van defensie die we ooit gehad hebben, het interesseert me drie keer niets wat hij privé doet. Trouwens 1 op de 3 Nederlanders gaat vreemd dus waar hebben we het over?
Zit er toch steeds aan te denken.
Deze man, Jack de Vries, geeft leiding aan het leger dat vecht tegen de taliban!!!
Maar wordt door zijn eigen vrouw het huis uit getrapt!!!
Iemand?
winterpeen | 11-05-10 | 13:13
Die van Henry VIII ?
nl.wikipedia.org/wiki/Hendrik_VIII_van...
ja maar die mevrouw heeft wel een ontiegelijk geile kop, daar wil het hele geen stijl team ook wel een gang bang mee toch, waarom lees ik daar niets over
Tja, De Vries is nu eenmaal een drammertje... eh ik bedoel een drummertje.
"Jack de Vries ( CDA) (follow)
Saturday, 24 October 2009
Harriet is met kids naar de bioscoop. Ben thuisgebleven om stukken te doen. Oa. voorbereiding begrotingsbehandeling. Scheelt vanavond weer."
.
Tuurlijk Jack......
Wat een armoe, die kazerne waar hij nou naar toe moest. Vroeger had je in Den Haag de Milva en de Luva: www.geheugenvannederland.nl/?/nl/items...
LJBrinkhorst | 11-05-10 | 13:08
Het knarren (al dan niet binnen diensttijd) van een militair minderbegaafde is niet toegestaan.
Als dát het vrouwtje is waarmee hij vreemdging, begrijp ik het wel.
Daarom kijk ik graag naar de Tudors.
@F.Fluitketel | 11-05-10 | 13:05
Vermenigvuldigt U en gaat heen, dat is wat jack heeft gedaan....
Hij is lid van de Nederlands Gereformeerde Kerken, een zware jongen dus!
* zich even melden doet om solidariteit met het Project te betuigen *
Jack de Vries moet katholiek worden, Arie Boomsma is ook naar de KRO gegaan toen hij wat frivoler wilde zijn.
Jack de Vries wil zich concentreren op werk. Daarom neukt hij op zijn werk logisch toch ?
ojédiaré | 11-05-10 | 12:47
Nee, juist niet. Ik geloof enkel in Feyenoord en dat is de laatste jaren niet al te makkelijk kan ik u zeggen. Maar ik hou er niet zo van om mensen langs een striktere meetlaat te leggen omdat ze -zonder al te zeer te drammen- christelijk zeggen te zijn. In de uiterst gewetensvolle socialistische tak van mijn familie werd jaren geleden al gezegd dat 'mensen die naar kerk gaan geen fouten mogen maken'. Tsja, dat geldt dan ook voor mensen met een andere politieke of levensovertuiging.
Volgens mij is De Vries nimmer als een Jehova langs de deur gegaan om anderen te overtuigen van zijn gelijk. Hij is geen TV Dominee die huwelijkse trouw en homohaat predikt en die vervolgens wordt betrapt met Boy George in zijn reedt.
Maar nogmaals, het wordt WEL een publieke zaak als De Vries' privegedrag conflicteerde met de regels binnen de krijgsmacht of de belangen van de Nederlandse staat. Ik zie dat nog niet zo.
Deze man is geen christen. Hij handelt anti-christelijk en hij vertrapt christelijke normen en waarden. Brusselmans heeft dus helemaal gelijk.
Fijnstoffer | 11-05-10 | 12:29
Hij is een christen namelijk vanwege deze tekst uit de bijbel; Gaat heen en vermenigvuldigt u, ga er maar van uit dat hij aan het evangeliseren is geslagen.
Voor alle duidelijkheid: politiekemerTs mogen van mij best even buiten de pot pissen, no problemo. Gaat ons ook niets aan, toe maar, neuq er maar op los. Het is lekker en goed voor je hamstrings.
Maar deze über-Pipo met zijn Gristendemocratische glibberige grijnsmasker is baasje van een organisatie die kraakt en zucht onder de idioot strenge omgangsregeltjes en geheven godsvrezende wijsvingertjes, bedacht door... inderdaad; Jack the MILVA-dipper himself (und adepten).
Lekker boeien.
Een slissende lamlul met flaporen en toch zo'n lekker stuk geuniformeerd kanonnenvleesch scoren......
Het is wel oorverdovend stil in de afdeling wormen en maden. Of zou moeders ook zijn oplader hebben ingepikt. Wel jammer van al die hoeksteen berichtjes over voetballen op de twitter.
Dit is dan ook een Grefo gluipert eerste klas van de partij met de goede "normen en waarden".
LJBrinkhorst | 11-05-10 | 12:23
In dit geval heeft de televaag helemaal gelijk. Als je van je personeel middels wollige lulkoek (gedragscode commissie Stahl und ficken) onberispelijk gedrag eist en ook vooraan in de normen en waarden-kerk wil zitten, dien je het bijbehorende levenspaadje te bewandelen.
Maar laat me raden, u bent een diepgelovig Gristen?
Overigens is gedragscode 4 op het lijf geschreven van Jack the Wipper):
Ik ben integer en behandel iedereen met respect Ik accepteer geen ongewenst gedrag zoals discriminatie, (seksuele) intimidatie en pesten, niet ten aanzien van mijzelf of anderen. Ik houd mij aan de geldende wetten en regels en misbruik mijn macht of positie niet.
Go jack. Er moet meer geneukt worden. En gedrumt. Liefst tegelijk. Al dat monogame gelul altijd.
koolteer | 11-05-10 | 12:20
Je vergeet een ding wat hier in de draad al eerder is gemeld, bij katholieken in Italië kan je naast de pot piesen en daarna een aflaat bij de paus kopen of naar Santiago de Compestella rijden. Hier in Nederland wacht de principiële gereformeerde barbecue.
Persoonlijk zou ik ook die adjudant doen i.p.v. mevrouw de Vries
@Überbottehork | 11-05-10 | 12:32
Lol @ comment "(Op JP na dan, die neuqt uberhaupt niet)"
Jack de Vries: stRaatsecretaris!
De Vries is een toffe vent. Kunnen een hoop politici een voorbeeld aan nemen.
Tante Japke | 11-05-10 | 12:22
www.cda.nl/Waar_staan_we_voor/Standpun...
Jack de Vries neuqt buiten de deur. Nou en? Welke zichzelf respecterende Gristendemocraat sekst nou niet af en toe op niet-door-de-heer-bedoelde-wijze? (Op JP na dan, die neuqt uberhaupt niet)
Dit heeft Melissa niet verdiend, slim is anders.. maar toch.. Jack d V. overleeft dit wel.. gaat over twee maandjes lekker terug naar huis, en in het aller ergste geval een baan aanvaarden bij een of andere raad van bestuur. terwijl zij waarschijnlijk wat voor promotie dan ook maar op haar buik kan schrijven.. en waarschijnlijk nu al op zoek kan naar een andere baan.. triest..
Lache al die comments hierboven, maar het is niet ons leven wat even publiekelijk bekritiseerd en bespot wordt..
Met zo'n mokkel wil ik me ook wel konsentreren in mijn werk. Lekkel. Zij in haar legerpakje en ik als slaafje.
Nog een topic: draaikont De Vries die islamisering via de krijgsmacht bevordert
www.hetverraadvanlinks.nl/Draaikont.ht...
Deze man is geen christen. Hij handelt anti-christelijk en hij vertrapt christelijke normen en waarden. Brusselmans heeft dus helemaal gelijk.
ojédiaré | 11-05-10 | 12:18
Vraag van de dag is natuurlijk hoe jij weet dat Jack harige ballen heeft.
OT
De Telegraaf laat zich weer eens van zijn laagste kant zien. Jack, zijn familie en Melissa moeten bloeden. Waarom? Dan kopen meer tokkies de krant van Stakker Nederland.
Zoek de verschillen...
www2.hawaii.edu/~lanning/jpgs/dobby.jp...
Brusselmans houdt je met ander nieuws bezig de komende tijd, Jack snapt z'n werk waar hij voor aangenomen is en wat hij buiten de deur doet is niet jou feestje.
Vindt zo langzamerhand dit soort topics vervelend worden, lijkt wel een gebrek aan beter wat betreft GeenStijl, beetje tokkie achtig imago krijg je hiervan.
@vraagstaart 12:07
Geen idee hoe stiekeme Jack zijn pruimen het liefst konsumeert maar 't zou me niets verbazen als mister JSF in sponde en kerker het liefst een beetje gekommandeerd wordt. Ketting om z'n nek, balletje in z'n bek, dildo in z'n reedt en naaldhakken in z'n rug. En maar lispelschreeuwen: Vroem! Vroem! Ik ben Jack de vliegtuiggek. Ben dol op pies, van stront niet vies dus sla me. Verneder me. Spuug op me, doe me pijn. Zo goed meesteres?
@ojédiaré | 11-05-10 | 12:18 psies. En widtvoet ® | 11-05-10 | 12:04 heeft daar imo een serieus punt.
@websenior | 11-05-10 | 12:09
Berlusconi liegt er niet om en regelt gewoon twaalf escorts voor bij de lunch: =held.
De Vries prikt één ondergeschikt stukje kip aan z'n satéstokje en probeert de feiten te verdraaien: = loser.
ojédiaré | 11-05-10 | 12:18
Nou ja om die situatie zo objectief mogelijk te beoordelen vrij van sensatiezucht moeten we dan wel het naadje van de zwarte kous weten.
24 mei 1979, bijna 31 dus. Doet ouwe Jack dus best leuk.
Beetje jammer alleen dat ze voor Ajax is.
websenior | 11-05-10 | 12:09
Je gaat er dus vanuit dat mevrouw de adjudant vrijwillig en zonder aandringen en/of zicht op een promotie aan Jacks harige CDA ballen likt? En dat er geen basis is voor de veronderstelling dat er sprake is van een scheve machtsverhouding..
Was het niet ook Jack de Vries die Yuri van Gelder ook een duw gaf wegens een beetje snuiven? Over imagoschade en boter op het hoofd gesproken
Hit the road Jack! And don't you come back no more, no more, no more, no more...
Top die kop:
Jack de Vries gesmolten voor adjudant.
Kan lekker potje drummen. Verder no comment.
Drummen en vrouwen neuqen. JdV +2.
GeenStijl is hier ook een beetje hypocriet, elke reaguurder met een walvis op de bank zit kwijlend te typen: ik zou der doen ! als ze een foto van een 80-jarige Patricia Paay zien, nu is de gristelijke Jack ook een man van lusten en dan is het ineens heel gristelijk: Onee, kan niet, fout, weg met die man, ik zeg een standbeeld voor Jack de Vries !
als zo-n lamlul zo-n neuksletje kan krijgen dan kan ik helemaal een lekker neu,.. oh,nee,.. ik heb geen mach-tige goede baan,.. helaas,alleen voor be-paal-de kringen verkeerd dat,waar ik me niet in verkeer.Helaas!!
@widtvoet ® | 11-05-10 | 12:04 iemand die Jack aan zijn defensiestaf rijgt is meestal onder hem geschikt, toch?
kan iemand ff een fap pic van Jack's ex-wife pasen? lekkere milf is lekker
Jack: Ga eens deaud, lamlul!
Even vanuit een andere invalshoek: is het aanknopen van een relatie met een kollega (een ondergeschikte NB) niet ook binnen Defensie een reden voor al dan niet vrijwillig ontslag? Zeker wanneer het personen betreft die zo hoog in de boom van de organisatie zitten.
*zich voorneemt vanavond betreffende gedragskodes en aanverwante geschriften bijeen te zoeken*
Naar verluidt worden in de Eerste Kamer de eerste weddenschappen op de datum van het aftreden van Jack de Vries afgesloten, waarbij vandaag en morgen favoriet zijn.
@stolperstein | 11-05-10 | 11:54 Ja, beroeps. Nog vragen? Maar dan een LUVA majoor, whatever. Verder boeit het me geen reedt of een meneer buiten de deur zijn saucijs laat bespelen, maar als het de spindoctor is van de normen en waarden brigade, komen de woorden hypocriet en farizeeër als eerste bij me op.
Ik wist overigens niet dat hij bij de NSB zat - heb je daar een linkje van?
Defensie hecht er groot belang aan dat iedereen die met ongewenst gedrag te maken heeft gehad dit meldt. Intimidatie en ander ongewenst gedrag in de krijgsmacht kunnen niet worden getolereerd. Defensie wenst onder alle omstandigheden een blijvende gezonde en beschermde werksfeer.
www.defensie.nl/onderwerpen/personeel/...
Was Jack maar katholiek. Die vergeven. Op de fietsvakantie naar Campostella voor de boetedoening en de zonde heeft nooit plaats gehad. Refo's branden je in hel.
Toon berouw Jack! God is de grootste spindoctor.
Mijn smeekbedes zijn verhoord. Eindelijk weer eens CDA-bashen bij GS.
Dat zo'n hypocriete gristen z'n theezakje buitenshuis leeg gaat schudden is een prima reden om hem publiekelijk op te knopen. Nu alleen JeePee nog betrappen met een schandknaapje en m'n jaar kan niet meer stuk.
@vraagstaart | 11-05-10 | 11:19
Mevrouw de adjudant is majoor bij de LUVA. Ook zeker niet in dienst geweest?
De majoor der mariniers is de adjudant van de minister, Jack is onze staatssecretaris.
Shit happens, maar ja, steen, balk, splinter, oordeel, NSB, Televaag, afbreken, het wordt wel wat met Nederland.
Vanavond zal de Vries in de DWDD wel opdraven om te zeggen dat er niets aan de hand is, wellicht vergezeld van de adjudant Melissa Goede. De Vries heeft hier voldoende lef voor.
Een Milva-majoor bij Defensie
Die neukte met haar excellentie
Maar de vrouw van haar baas
Had hem snel bij zijn taas
En nu heeft Jack "Shit" als extensie
Conform het Grote Sprookjesboek zal die na zijn overlijden branden in den Hel. Best rot, geloven in sprookjes.
meaui!
ik kan niet wachten op al die topics over die lamlul :).
Arme Melissa.
De Polder Monica Lewinsky.
Er is NIETS lekkerder dan in Kamp Holland tussen de hesco's een geuniformeerde ubersloerie stuk te scheuren, uit te wonen en vol te blaffen. Waar krijgen ze die lintjes voor? (blauw is pijpen, bruin is scatpret, toch?)
Uit wiens naam kreeg de krijgsmacht dat normen en waardenprogramma gedeepthroath?
En hee, moeten ze die defensiesite niet een beetje aanpassen;
Jack de Vries is een veelzijdige werkgeverT die investeert in mensen, ook voor later.
Jack vraagt veel, maar biedt ook veel. (de Peter North van het CDA)
Het brede en veelzijdige optreden van de krijgsmacht stelt hoge eisen aan de individuele vaardigheden van de vrouwelijke militair. Door opleiding, opdrachten onder de moeilijkste omstandigheden en collegialiteit leren de meisjes het beste uit zichzelf en Jack te halen. Bovendien doen zij een schat op aan ervaring, waarvan zij ook buiten werktijd de vruchten plukken.
Het personeel, bestaand uit 70.000 burgers , waaronder vele sletjes die willing zijn een goed huwelijk stuk te gaggen en ook wat militairen, is het belangrijkste kapitaal van Defensie. Zorg voor en welbevinden van de medewerkers heeft dan ook alle aandacht, waarbij normen en waarden hoog in het vaandel staan. Daarom is Jack een aantrekkelijke werkgeverT voor brede groepen in de samenleving (vrouwelijke mannen, vrouwen, jonge vrouwen en kleine kale Chinese jongentjes).
Waarom gebeuren er in de buurt van LHM (Lockheed Martin) altijd dezelfde dingen?
Zou het eens tijd worden voor een governmental supplier black list?
Dat zou bedrijven ervan weerhouden rare voorstellen te doen aan bepaalde personen.
Dit is geen nieuws, ik wist het allang, heb ze vorig jaar betrapt tijdens NFF in Utrecht.. tijdens de gala van Gouden kalveren... ze waren wel heel erg knus met elkaar...
@wil van reem-talma | 11-05-10 | 11:45
Heb je je verstandelijke vermogens verloren?
Je wilt toch godverdomme geen CDA stemmen?
widtvoet ® | 11-05-10 | 11:11
+1 (als het waar is...)
Mijn man, mijn vriend en ik willen een voorkeurstem uitbrengen op mevrouw Henriëtte de Vries. Hoe pakken wij dat aan?
@ Ruben Koene | 11-05-10 | 11:40
LOL
www.telegraaf.nl/binnenland/6698797/__...
Televaag knalt er in: 'Dit is minnares Jack de Vries'
was toch al geen cda-fan.. maar als die adjudant nog n slaapplaats nodig heeft, laat dr maar bellen hoor
Jeetje, alweer een nobel Gristenmens die van lekker neuken buiten de deur houdt ? Wat een rechtschapen man is die Jack de Vries toch. Geachte Geenstijl, kunt u deze hypocriet a.u.b. politiek liquideren ?
Shag de Vries ...
He Jack, tippie: overstappen naar de moslimpartij. Dan mag je ze alletwee houden
@nnimrodii | 11-05-10 | 11:12
hoe naief ben jij? Jack raakt uitsluitend boven de gordel? Het is een machtspoliticus die gezin etc als maat neemt voor anderen.
Prima dus dat hij daar nu op aangepakt wordt.
Zijn zwijgen, en het uitblijven van fotos van hem en mevrouw de vries op een terrasje zegt genoeg.
Hij is politiek dood op t moment.
Wat een hypocrisie over vreemdgaan allemaal. Laat die man gewoon lul hebben in zijn werk.
@widtvoet ® | 11-05-10 | 11:30 Helemaal mee eens. Met walging denk ik terug aan mijn vriendinnetje in Jakarta dat bij wijze van afscheid haar zusje meenam. Eerst de ene, dan de andere enzovoort. Zonder een sprankje genade met yours truly de hele nacht door. Nou ja: van 2 tot 7 dan toch.
Goor. Ik voelde me gebruikt door deze twee mooie, maar moreel toch volkomen verpeste dellen. Ik weet niet of het ooit nog goed komt.
*smile van muil veegt*
Lol check die Twitters eens...
Beukheup: img199.imageshack.us/img199/2862/goede...
Jack: img293.imageshack.us/img293/9915/jacko...
Was het leuk in Suriname?
@vraagstaart
jij, Jack en de MILVA? Het idee doet me rillen. Hoewel Jack mooie handvatten heeft
@vraagstaart | 11-05-10 | 11:30
Yep, sommige onderwerpen zijn te leuk om niet te reaguren
@ zeg maat jansen | 11-05-10 | 10:27
Ze had idd een partner, die was het er niet mee eens.
Het resultaat : www.funda.nl/koop/breda/huis-10330942-...
Ben ik de enige die Jack wel begrijpt?? Ik zou haar ook doen!
Check die tweet van zijn adjudant... tinyurl.com/39xtosj
Wat moeten we daar nu van denken?
@Sunnygirl
www.youtube.com/watch?v=c4aE7E8bzd0
@vraagstaart 11:23
Bah welk een vreselijk onnatuurlijke en vrouwonvriendelijke voorliefde. Eén man met twee dames tegelijk? Kan echt niet. Getver. En dan nog zusjes ook waarschijnlijk? Nee nee nee. Wil ik niet eens over nadenken. Schofterig. Smerig. Laag bij de gronds. Dierlijk. Jakkie.
*net op ander kanaal gezien heeft dat mevr. widtvoet vanaf haar werk online is gegaan*
*Even zwaait naar Sunnygirl, de nick met de mooiste benen van de internets in 2004*
Weer eens terug in dit broeinest van kansloze gefrustreerde VMBO-ers?
@ De_Sfinx | 11-05-10 | 10:07
Jack de Vries snapt defensie zoals zelden een politicus dat gedaan heeft.
Defensie? Offensie bedoel je. Quite a difference.....
Het leger had na de koude oorlog netjes/humaan omgevormd moeten worden tot de nieuwe realiteiten. Door al dat polderen krijg je mensen als De Vries en Middelkoop met hun 'defensie markt creatie'.
US Aid snapt het: geen hulp geld, maar waterpompen (met opleiding!) all over the world. Nederland snapt de na koude oorlogse globale realiteit niet zo.
En deze dan www.almerevandaag.nl/multimedia/dynami... Hier lacht hij ook al zo ondeugend bij
"Jack de Vries wil zich concentreren op werk"
.
Dat defensiesnolletje is toch zijn werk?
@widtvoet ® | 11-05-10 | 11:11 Ze had natuurlijk ook een triootje kunnen voorstellen. Daar houd ìk dan weer van.
Wacht. Ik moet nog even wennen aan het idee dat er een politicus is die aan het werk gaat.
Majoor der Mariniers.... een MILVA dus.
V: Hoe kun je zien dat een MILVA geen broekje draagt?
A: Dan zit er roos op haar schoenen.
Nou, Jack Starfighter heeft een lekkere La Beukheupen (nominatie GS-woord 2010) opgevist op het mi-hysterie Def. Lekker krikken op een veldbedje in de kaz. is heel slim gespindoktert. Proficiat Jack!
-weggejorist-
@toetanchamon 10:46
Mijn idee. Als die achterbakse engnek zonder enig probleem z'n vrouw en bloedeigen kinderen al belazert hoef je je mi. niet af te vragen hoe *kuch* flexibel hij met de waarheid omgaat waar het zaken verder van huis betreft.
Kudo's voor de wettelijke echtgenote die overspelige flapoor 4 weken voor cruciale verkiezingen zonder pardon naar buiten flikkert! You go girl! 1 - 0!
Hij kan goed drummen!
Maar hopelijk realiseert ie zich nu dat het spindoctoren wellicht werkt in de politiek (hoewel het draaien van het cda bij het al dan niet verlengen van de missie kansloos was: overduidelijk was het vallen van het kabinet door het cda veroorzaakt), maar niet in een privé situatie.
Onze moraalridders vallen vroeg of laat door de mand.
"Chef lulpraatjes" is imo het tot nu toe mooiste synoniem voor spindoctor.
@azijnseikerT 10:53
HUMOR! En Edgar maar lappen.
@2emeREP | 11-05-10 | 11:09
Waarschijnlijk wel... ik heb hem in ieder geval nog nooit over iemand gehoord die vreemdging.
@brokostoeroe 10:41
Werd ik in het topik gisteren aardig op aangevallen maar de werkelijke kinderen van de rekening zijn natuurlijk zijn zoontjes. Nog helemaal los van het feit dat die gluiperd al jaren ons landje teistert met zijn hoogverheven morele agenda, anderen de maat neemt waar het integriteit, normen en waarden etc. betreft en zijn eigenste wijf (ondanks zijn belofte aan haar met de Grote Heerser als zijn getuige) keihard belazert vanwege een beetje jeuk aan z'n snikkel... zoiets flik je je kinderen gewoon niet. Als het krentenbrood op is in een relatie, soit. Ga je uit elkaar. Liefst een beetje netjes. Maar op deze manier die knulletjes beschadigen? Nee @Jack, dan ben je een gore egoistische rat! Die voetballertjes moeten volgende week ook gewoon weer naar school. Leuk. Kunnen ze de blikken en besmuikte grijnsjes van hun klasgenootjes voelen priemen. Waardeloze vent dattie is. Plus heel veel voor de moeder van die kereltjes dat ze aan zijn ongetwijfeld roomboterglad gesmeerde smeekbedes om de krash even over de verkiezingen heen te tillen geen gehoor heeft gegeven. Sterke vrouw. Daar houdt ondergetekende van.
die kop van de Vries..
het is net het lelijke broertje van Alfred E. Neuman
Superior Bastard | 11-05-10 | 11:06
Het is voorjaar, dus de drukke periode breekt aan in de tuintegelhandel.
@ Superior Bastard | 11-05-10 | 11:06
Ik heb teun aangegeven. Zo ongeveer bij álle mogelijke instanties.
nnimrodii | 11-05-10 | 11:04
zou jack anderen daar mee weg laten komen?
En als mens is Jack zalige gast. Beetje zwak voor verleidingen, maar dat zijn vaak wel de leukste/sociaalvaardigste gasten. Anyway, bij Grippen zijn ze nu aan de champagne! En is er zojuist een taart met de foto van Jack bezorgd. Lekker van Jack smikkelen.
Oude bemande vliegtuigen meuk. Wie gelooft daar nu nog in? Jack was de slechtste inkoper Nederland ooit heeft gehad. Maar de JSF ging niet over inkopen, maar over samenwerken.
Voor de liefhebbers de vertaling in het US woordenboek: Samenwerken: wij bepalen wat er gebeurd en jullie doen mee in ruil voor wat eer, complimenten en snoepreisjes.
zeg maar jansen | 11-05-10 | 11:06
Juist! Ik stel me ook altijd netjes voor.
Superior Bastard | 11-05-10 | 11:06 Het CWI heeft 'm ontdekt.
Bij een Milva krijg ik altijd het beeld veur ogen van een Kenau met stalpoten, het dinnetje van Sjek is een uitzondering. +1 veur Sjek.
Btw, heeft Teun een overdagban of zoiets?
Dikke lul, drie bier | 11-05-10 | 11:04 Jack ging helemaal niet vreemd, hij ként dat meiske toch?
Ik ben voor! Maak de CDA lekker kaput! Heb het helemaal gehad met gotklootzakjes, vanochtend alweer jehova´s...
En ja, ik stereotypeer alle gristenen.
Waarom wordt er in het onderste gedeelte van dat stukje meteen weer zo'n politieke hetze gevoerd? Laat die man lekker zijn ding doen. Dat kinderen het beste opgroeien binnen een gezin is toch een acceptabele mening? Dat Jack daarnaast buiten de deur eet moet hij zelf weten.
Sinds wanneer is vreemd gaan een zonde? Jack Woods, je bent een held!
Jack moet lekker gaan doen waar die goed in is: Zich volledig gaan concentreren op zijn andere baan bij LHM (Lockheed Martin). O nee, ze hadden hem alleen nodig als die ook zijn andere baan nog had (eerst politiek adviseur van JP, daarna oorlogsmanager). Jack was belangrijker dan JP voor de transatlantische connectie. JP moest op de winkel passen, Jack deed dat wel op het beleid. Jack, je transatlantische avontuur is over.
Napeauleon | 11-05-10 | 10:42
En spinnen maar.
@Bicycle Repairman
Ik doel op de linkse reaguurderTs alhier. De Televaag heeft sowieso geen politieke koers. Als welkdenkend Nederland maar zoveel mogelijk naar de mond gepraat wordt.
zeg maar jansen | 11-05-10 | 10:56
Daarna doe ik een "Heintje Davids."
@ van Nazareth,
maar je vader gaf dan ook wel de heilige geest de schuld.
zeg maar jansen | 11-05-10 | 10:56
Ik heb alle afspraken afgezegd.
@Wilhelmina Kuttje | 11-05-10 | 10:43
Precies, ik kruip vast in de schuilkelder...............
Zo blijkt maar weer: macht erotiseert. Moet wel. Van z'n kop moet onze Jack het immers niet hebben.
leuke mensen en veel pleziertjes wat is daar mis mee anno 2010 de moderne mens kan niet anders
Nog even over die laatste zin: als GS daadwerkelijk mee gaat onderzoeken wie er in de top van bestuurlijk Nederland chantabel is, dan wordt het nog leuk. Maar dat zie ik hier niet gebeuren...
van Nazareth | 11-05-10 | 10:55 Je bent wel rolvast hè? Hoe ga je dat donderdag doen?
All work and no play makes Jack a dull boy.
Wat een held, die Jack. Als hij van een andere partij was, zou ik op hem stemmen.
Mevrouw de Vries mag er trouwens ook zijn. Als je een kroonprins de straat op schopt, dan heb je wel ballen.
Twee te sterke karakters naast elkaar, kennelijk.
Mijn vader hield het met de vrouw van een timmerman, daar hoor je toch ook niemand over.
Bij deze wil ik zijne excellentie drs J.G. de Vries graag complimenteren met zijn goede smaak. Majoor mevrouw M.F.A. Goede is een aanwinst voor de moderne flexibele krijgsmacht. Overigens is zijn huidige echtgenote ook een hartstikke leuk mens.
@zeg maar jansen | 11-05-10 | 10:45 Het gaat mij om de hypocrisie: vreemdgaan moet je helemaal zelf weten, maar niet als je bij een partij zit die het constant heeft over normen en waarden. Net als aan de andere kant: graaien en zakken vullen vind ik geen probleem als je in de top zit van een groot bedrijf waar veel geld verdient wordt. Maar wel als het van belastinggeld gaat en dan ook nog door iemand van een partij die de mond vol heeft over eerlijk delen en sterkste schouders, zwaarste lasten. Dat soort figuren kan voor mij niet hard genoeg publiekelijk aangepakt worden.
Laten we het vooral positief bekijken.. Als die adjudant van hem in het filmpje te zien is, is zijn smaak op het gebied van dames in ieder geval vooruit gegaan.
En hij kan een leuk potje drummen, altijd goed! En welke kerel gaat nou niet vreemd? Hij had er alleen beter voor moeten zorgen dat hij niet gesnapt zou worden!
Bicycle_Repairman | 11-05-10 | 10:53 Bij de Volkskrant is het andersom.
@widtvoet ® | 11-05-10 | 10:45
STIFT!
@LJBrinkhorst | 11-05-10 | 10:35
Hoezo linkse rakkers?
Op dit moment is het alleen het Televaag-consortium dat met modder loopt te smijten.
Het lijkt meer op een afleidingsmanoeuvre om de revolte binnen de PVV te maskeren. Dat wordt nl door de telegraaf wel met hele kleine lettertjes gebracht.
lol en toch een ernstige frons bij die laatste zin van dit stukje.
Hoe chantabel was staatssecretaris De Vries tijdens de aanschaf van militair materiaal?
Brusselmans en De Vries: ik voorspel geen match!
* Eddie belt of er nog wat te regelen valt...*
@ hminkema
Even simpel, want anders snap je het niet. Ik vind dit geen probleem. Hij mag van mij vreemd gaan, dat mag iedereen in dit land (partners mogen ze vervolgens er uit schoppen). Als het Balkenende geweest was, zou ik confuus zijn (maar moet het nog steeds kunnen).. ik kan me dat niet voorstellen, en het zou een breuk zijn met het beeld dat van hem is gecreëerd.
Van Jack kan ik me alles voorstellen, want ik vertrouw die man sowieso niet. Dit strookt helemaal met het beeld dat we van Jack de Vries hebben, zijn woorden moest je toch al met een korreltje zout nemen. 'We lie, we cheat, we steal' lijkt zijn motto. Persoonlijk heb ik daar wel respect voor: het zijn mannen als De Vries en Verhagen die het CDA in de regering hebben gehouden, en hoewel ik dat liever niet had gezien, is dat in zekere zin knap. Ik heb respect voor mensen die hard werken en iets goed kunnen.
Ik heb geen hekel aan Cohen als persoon: ik heb een hekel aan alles waar Job Cohen politiek voor staat. Het lijkt me een ramp als hij aan de macht komt. En dat weegt voor mij veel zwaarder. Het gaat niet om de persoon, het gaat om het beleid dat ze voorstaan.
AgentKrol | 11-05-10 | 10:49 Doe maar even foto's van dat 'gate'.
Als je deze actie al niet geheim kan houden, ben je lekker bezig op die functie.
@Heikneuter Brusselmans: Wanneer begin je met het dagelijkse topic over Hero Drinkmans? Wanneer komt er een zeikartikel over de mate van toewijding van Wilders, gezien het feit dat zijn vrouw een Hongaarse is?
Melissa-gate?
Brusselmans, als we het dan toch over mogelijke chantabele politici gaan hebben, dan kan er ook wel een stukkie komen over Albayrak en Turkse geheime dienst.
Da's ook een mogelijkheid. De Vries heeft Tegenlicht gekeken en is tot de conclusie gekomen dat een cheeky boy in het hart van de kiezer op veel steun kan rekenen. Hij maakt een afspraak met zijn vrouw ('50K als je meespeelt, je hoeft niets te doen ') probeert het, kijkt naar de peilingen en kan alle kanten op. Heeft niets te verliezen, alleen te winnen.
Laat die man toch met rust. aangezien 1 op de 3 mensen vreemdgaat zijn er vast wel meer politici die buiten de pot piesen, zo schokkend is dit niet.
brokostoeroe | 11-05-10 | 10:44 Precies, dat moet je je voorhouden als je een lekker ding ziet en overweegt buiten de deur te neuqen, die meisjes hebben ook ouders die zich er mee willen bemoeien.
Is het niet heel eng dat een staatssecretaris van Defensie, het thuis niet eens voor elkaar heeft en de boel in de maling neemt en liegt, wel al wel jaren op een defensie post zit...........
Ben heus niet paranoïde of zo.
witwas | 11-05-10 | 10:44 De C van CDA, en sex, daar kun je boeken over schrijven. Neem nou de katholieke kerk.
Vreemdgaan en rare sex is heel christelijk.
Jack-out-of-the-box
@ Twee schoonmoeders.
zeg maar jansen | 11-05-10 | 10:42
en 2 schoonvaders?.......... NEEEEEEEEEEEEEEEEH
Natuurlijk kan je het als CDA-er niet maken om vreemd te gaan. Stel je voor. Straks krijgen we zeker ook nog PvdA-ers die misbruik maken van belastinggeld ... Oh, wacht..
@deja
Prins Bernard kon dit ook en beter.
.
Maar Prins Bernhard probeerde geen kiezers te trekken met lulverhalen over het gezin als hoeksteen van de samenleving.
Kom op zeg, laten jullie je zo een oor aannaaien? Lelijke flapoor kan mooie Milva versieren. Met zo'n blondine scoor je alleen maar.
Je zal zien, dit is gewoon een spin van de doctor. "Jongens, we gaan naar de kleaute in de peilingen, JP is geen vader des vaderlands meer naast Job, Rutte & Pechtold zijn zoooveel meer 2010, ik ga eens even guerilla-spin doen, kijken of ik het fouttikkende ex-journaille van GS tot een bash kan verleiden".
Gelukt!
Ik dacht al "Die grijns van Jack lijkt tegenwoordig nog breder dan anders". Maar als iedere dag op het ministerie je geweer vakkundig ge-olied wordt in het schuttersputje van mevrouw de Adjudant. Waarna ze ook nog eens de aftocht blaast.Ja, dan begrijp ik het ineens...
@ Ashtrey
Ikke wel. Jack mag mij wel een avondje komen doorraggen :)
Maar of ie helemaal hetero is daar twijfel ik toch aan hoor.
Ik denk dat Kee wel aan de "voorbinddildo" moet als het zover is. gheheh
waar staan de foto's van die Military Intelligence Long Fuck ?
Napeauleon | 11-05-10 | 10:42 Twee schoonmoeders.
Het CDA is jarenlang verkeerd geciteerd.
Het moet zijn: het gezin is 1 van de hoekstenen van de sameneleving..
Strongman | 11-05-10 | 10:37
Denk dat het hier meer gaat om het hypocriete CDA een veeg uit de pan te geven.
Als persoon gun ik hem dit eigenlijk ook niet.
Achterdocht | 11-05-10 | 10:35
Jack regelt gewoon twéé gezinnetjes. Twéé hoekstenen. Wat een gezeik op deze harde werker.
hij weet zijn stokkie dus wel te roeren
@widtvoet ® | 11-05-10 | 10:39
het beeld wat jij oproept maakt je comment de beste bij dit topic!
Papa, niet weggaan :(
widtvoet ® | 11-05-10 | 10:39 Of foto's van z'n hele garderobe op het grasperk voor z'n huis.
Bij nader inzien zou dit allemaal gebaseerd kunnen zijn op een foto van Joop van Tellingen. Tokkie pur sang, fotografeert de Vries om 04.00 terwijl hij bij blond uniform achter de voordeur verdwijnt. Van Tellingen wacht niet af wat er gebeurt maar SMS't zijn foto naar vleespot Telegraaf en voila, weer kassa.
Helemaal voor, afbreken die hap.
Mooie planning van zijn vrouw, zo vlak voor de verkiezingen. Een erelidmaatschap van GS lijkt mij op z'n plaats.
Hoe hypocriet de meeste reacties. Half Nederland piest buiten het potje. En waar ligt de schuld? Mogelijk is laBeukheupen wel een PvdA mol.
Rookt Jack ook sigaren?
Zeker nog nergens een filmpje of geluidsbestandje opgedoken waarin Jackie op z'n knieen in de modder de moeder van zijn kinderen smeekt de schijn nog voor een klein maandje op te houden?
Hypocriete fatsoenrakkers vallen door de mand (Cohen volgt met een aanval op Wilders, mark my words)
McGyver | 11-05-10 | 10:33
Strakke mc Gyver actie.
Die Maartje is ook wel te doen.
Zeau he, Het Grote CDA Slopen is kennelijk begonnen. Jack kan overigens wel behoorlijk strak drummen. Nieuwe carriere-mogelijkheden?
Wat een bullshit zeg. Ga ff iemand anders kapot maken, De Vries is een mooie vent.
Zou "Brusselmans" nooit buiten de pot gepiest hebben?
Als die linkse rakkers die zich nu verkneukelen om een prive-zaak van Jack de Vries waren ongetwijfeld ook erg blij toen Kenneth Star met zijn heksenjacht op Bill Clinton begon? Bill Clinton, die ook publiekelijk van geloof getuigde (anders word je nooit tot president gekozen in de VS).
Omdat De Vries lid is van een partij die voor het gezin opkomt, mag meneer geen fouten maken. Oh ja, dus rooie rakkers die voor 'zwaarste schouders, sterkste lasten' zijn mogen geen belasting ontduiken, het volk financieel benadelen? Wie zonder zonde is, werpe de eerste steen.
Pas als De Vries zich met deze prive-zaak heeft laten chanteren ten nadele van het landsbelang heeft hij een probleem. Tot die tijd is het peop.
Tsja, bij het CDA zijn ze niet vies van miepen over gezin, normen en waarden en de hele hypocriete 'do as I say, not as I do' karavaan. Roeren maar GS.
Robert van Effen | 11-05-10 | 10:26
huh? U bedoelt?.......... nee, sorry ik mis je punt
Jack de Vries wil zich concentreren op werk.
Brusselmans, een goed CDA lid verslapt immers nooit.
Naar de haaien met die kutboerenpartij, het CDA, dit is een mooi moment voor het niet religieuze deel van de Nederlandse bevolking, leve Jack, hoera, hoera, hoera!
Hello nurse:
melissagoede.hyves.nl/
Misschien gaat mevrouw de Vries wel vreemd met de tuinman en mag jack daarom niks.
Weten wij toch niet?
Je kon er op wachten.
Zoals hij naast Jantje Smit in dat vliegtuig terug uit Oeroezgan zat te smoezen met dat lul achterna hinkende Volendammertje...
"Enfin,van je troon gevallen hypocriet moraalriddertje...: shit happens,niet teveel huilie-huilie op 9 juni en ik hoop voor je dat je adjudantje zo ongelooflijk geil was dat het dit allemaal waard was.
En NU naar de kapper."
Dikke doei.
Seks, rock'n roll...
Drugs?
Tja .. als je vrouw Harrie heet en eruit ziet als de dochter van Erica Terpstra ...
i41.tinypic.com/254zml4.jpg
"Opdat we nooit vergeten wat voor hypocriete lamstraal de Chef Lulpraatjes van het CDA werkelijk is". Gvd GS, hoeveel scheidingen zijn vooraf gegaan aan "tot de dood ons scheidt". Het vlees is zwak, hij die zonder schulden is werpe de eerste steen. Ik dus niet. Boeie.
Aandrang om die schijnheilige smile van zijn smoel te rammen was er altijd al!
Onze "jongens & meiden" in Afghanistan raken geïnvalideerd en getraumatiseerd en Jack voost met een ondergeschikte. Misselijkmakend!
Lekker belangrijk. Misschien moet hij een partij beginnen met Zero. De democratische drank en sexpartij. Die gaan nog hoge ogen gooien ook. Mark my words.
Drummen, vreemdgaan... eigenlijk best een hele geschikte vent die Jack! :-)
@Multiflauwekulti | 11-05-10 | 10:18
Ik weet het... a dirty mind is a joy forever ;-)
Jack is altijd zo blij en positief! Ik zou het gierig vinden als hij dat alleen met zijn vrouw zou delen. Jack je blijft gewoon een topper! We zouden elke dag een eretopic over jou moeten maken. monogamie is zo 20ste eeuw!
Die adjudant, is die nu ook die kazerne in getrokken met haar koffer? Is die misschien met een partner? Wat vindt die partner ervan? Wie is dat?
En zijn er al blote foto's van La Beukheupen?
@hminkema | 11-05-10 | 10:19
Goedpraten? U heeft moeite met lezen? Me dunkt dat nogal wat mensen hier die hyporcriete gristen hebben veroordeeld gisteravond.
Wel een offensieve actie voor iemand van defensie.
@brokostoeroe | 11-05-10 | 10:15
Dus is ze vreemd geweest. En dat bewijst mijn stelling weer :)
klinkt wel erg pittig brusselmans.
@Kee van de Plee | 11-05-10 | 10:19
lekker belangrijk, ik zou het niet willen weten.
Nee dus! | 11-05-10 | 10:10
LOL:!
ik vind haar wel een typische libelle/margriet lezer.
Jack, ik verdenk 50% van de getrouwde mannen van hetzelfde geintje. Kortom: zo bijzonder ben je niet.
Wat wel bijzonder is: je bent de spindocter van de fatsoensrakkerspartij. Dus kom op met je spin en niet stil blijven zitten als je geschoren wordt, dat is niet leuk.
La Beukheupen. Geweldig. Als ze lacht is ze wel leuk
Typisch gevalletje van holier than thou.
No more, the crap rolls out your mouth again
Haven't changed, your brain is still gelatin
Little whispers circle around your head
Why don't you worry about yourself instead!
Who are you? where ya been? where ya from?
Gossip burning on the tip of your tongue
You lie so much you believe yourself
Judge not l'est ye be judged yourself
nou die gaat een lekkere ontspannen zomer tegemoet
IK zou maar een nieuwe identiteit aanvragen bij de aivd
Hero hier: In een democratie wil ik graag hier over kunnen stemmen. Willen we dit wel ?
Kee van de Plee | 11-05-10 | 10:19
Je ziet Jacky wel zitten? ;)
als ik de foto in de telegraaf zie van jack de vries en echtgenote in betere tijden, dan..........
Laat die man lekker! Hoe meer aandacht voor het CDA, des te meer kiezers.
Jack krijgt een voorkeursstem van me.
@Sjors W., ook al zo'n botergei... zachte rechtse fatsoensrakker die de bedrieglijkheid en schuinsmarcheerderij van zijn geliefde rechtse politici vergeefs tracht goed te praten:
"Dit is wat er gebeurd: helemaal niks. Misschien trekt De Vries zich terug".
Wel zeker heeft die De Vries zich teruggetrokken. Of dacht je dat hij wegens vaginisme van zijn adjudant nog steeds vast zat? Dat zou een leuke plaat voor RTL Boulevard hebben opgeleverd.
Vooralsnog is Jack de Vries gewoon lekker aan het werk in de kazerne, waar weer een paar ondergeschikten het hem gerieflijk maken.
En dat er 'helemaal niks gebeurd is'.... Tjonge, wat heb jij een ontzettend ouwerwets rechtse plaat voor je kop zeg.
Vrouwen boven de 40 drogen op en hebben dan geen zin meer en dan is het begrijpelijk dat je wel wat versch wil hebben.
Prima drummer.
Maarja, een bovengeschikte bedriegen, en dan nog met een ondergeschikte....
Het einde van de CDA campagne.
Wordt het paars of de economisch verdeeld PVDDVD/Rita
het verbaast me het meest dat deze man blijkbaar hetero is
Al die lieden van de rechtse kerk die elkaar staan te verdringen om Job Cohen te demoniseren als die een verkeerde stropdas draagt...
... staan zich nu in allerlei PvdA-bochten te wringen om het buitendedeurgeneuk en het zich chantabel maken van een CDA-politicus goed te praten.
Hoe voelt dat nou, rechts gepeupel, nu weer eens een conservatieve held wegens leugenachtigheid en bedrog op de plaat staat?
Weg met de rechtse demagogie! Weg met de uitverkoop van Nederland!
PS: Goede zaak dat aangehaald wordt dat De Vries al die tijd chantabel is geweest. Hoe is dit mogelijk? Dit soort lui worden gescreend door AIVD én de MIVD. En die zouden dit niet weten? Of zouden deze dit juist hebben gebruikt voor eigen gewin? Hmmmmmmmm. Lekker!
Volgens mij is de Vries een ontzettend geile donder in bed :P
Dus omdat een politicus buiten de deur neukt kan een hele partij opdoeken? *Denkt aan Kennedy en Van Mierlo en barst proestend in lachen uit*..
Dit is wat er gebeurd: helemaal niks. Misschien trekt De Vries zich terug en zien we hem nooit meer terug (doei Jack), maar dat was het wel. Ik heb De Vries nog nooit over normen en waarden en familie gehoord, en zelfs dan nog, dat hoort bij het spel. Of wil je zeggen dat je nog niet doorhad dat Jack de Vries een leugenachtige rat is? En denk je dat het electoraat dat niet weet? Ze weten het, en geven er geen fuck om, omdat van die CDA-jongens als Verhagen en De Vries het klusje klaar krijgen (little pun intended). Het halve land gaat vreemd en liegt er over.. niemand gaat dit meewegen in zijn beslissing.
Het CDA lijdt hier niks mee. Alle Rooms-katholieken lachen achter hun hand om die schuinsmarcheerder van Protestantse huize, alle protestantse CDA-stemmers geven die Rooms-katholieke blonde del de schuld.. sowieso zitten alle mensen die van geloofsovertuiging uit moeite hebben met dit soort gedoe al lang bij de Gristenunie...
@ Mike4fun | 11-05-10 | 10:15
"uitlekken". Jij viespeuk.
Sodemieter toch op met dat gezeur, zijn vrouw dacht dat ze binnen was, sterker nog, dat denkt ze nog vermoedelijk. Ze had er vast geen zin meer in, maar onze Jack natuurlijk wel.
Jack for president!
... ROTF-LOL!!! Hulde Hulde Hulde, GS. Jack DEUGT NIET. Mag die alle verstand van de Wereld hebben van straaljagertjes, de man is een ongelofelijk smerige strontroerder en spin-nazi die nu (EINDELIJK EINDELIJK) Zijn trekken thuis krijgt. Heerlijk! Deze lijdensweg kan me niet LANG genoeg duren. En geen gemoraliseer, dat ie buiten de deur neukt interesseert me geen ene fluit. Lekker zelf weten. Maar deze huichelachtige moraalridder aan de schandpaal... Een mooie dag.
@ Brusselmans | 11-05-10 | 10:02
is verhuist ???
Hoe zit het eigenlijk met het seksleven van Job Cohen? Rutte? Albayrak?
-weggejorist-
Heeft er eigenlijk al iemand iets over "zaad over God's akkers" geplempt? Nee??
Nou, ik vind het dus niet zo vreemd dat Jack zoveel mogelijk zaad over zoveel mogelijk van Got z'n akkers... ehhh... strooit. Past geheel in de gggrrrisstelijke traditie. Ik ben wat dat betreft ook altijd heel ggrrisstelijk geweest. Ofwel... doorschuinsmarcheren mensen... hier is niets opzienbarends te zien.
Volgens mij doen al die politici het met elkaar. En anders met de medewerkers. Ze hebben allemaal flatjes in en om Den Haag. Jack is gewoon een van velen.
Hoe verder ze vooraan in de kerk zitten des te grotere smeerlappen zijn het.
@LJBrinkhorst:
Als staatssecretaris van Defensie, en potentieel minister jezelf rechtstreeks chantabel maken is geen 'privézaak'.
Als CDA-politicus de gezinswaarden uitdragen en aan de maatschappij viat wetgeving afdwingen, en tegelijk die waarden ondermijnen in je privéleven is geen 'privézaak'.
Je geloofwaardigheid als politicus in verkiezingstijd ondermijnen is geen 'privézaak'.
Hear hear!!
Die mevouw loopt toch door het beeld op die video, die is echt wel goed te doen hoor.
Keigeil, zo'n MILVA, haha
Volgens de statistieken gaat ruim 1/3 van de Nederlanders wel eens vreemd, is 1 op de zoveel homo en 1 op de 7 kinderen is niet van de echte vader.
Niet zo gek dat dit ook bij het CDA gebeurt... wel bijzonder dat het nu een keertje uitlekt :-)
@ De mens is (net als zoveel beesten) van nature nou eenmaal niet monogaam.
De natuur is sterker dan zo'n gristelijk moraaltje. Vandaar dus.
Robert van Effen | 11-05-10 | 10:11
Oneens, als dat waar was had je geen verdriet gehad toen je grote liefde het even met een ander probeerde. Die emotie die je dan voelt is een biologische reactie die een evolutionaire functie heeft. Daar doet geen kristen wat aan.
Nou, nou, nou, zo bijzonder is dit toch niet. Prins Bernard kon dit ook en beter. Het koningshuis bestaat ook nog dus dit zo ook wel loslopen. Verder denk ik dat sommige media dit nieuws ook niet brengen.
Vraag die blijft: Gaat Felix in DWDD hiernaar vragen?
In 30 seconden spoot Jack eigenhandig de VVD naar de grootste partij en Marc Rutte naar het premierschap. Dat noem ik nog eens spinnen!
Altijd al een latente VVD-er gezien in die Jack de Vries met zijn liberale oortjes en - naar nu blijkt - vrijgevochten lid. Maatschap.
Dus, omdat sommige mensen in het CDA het gezin als hoeksteen van de samenleving zien, is het geoorloofd om Jack de Vries te slopen om een privezaak?
En sinds wanneer kopieert GS een op een de riooljournalistiek van de Telegraaf?
"verhuist", Brusselmans?
Moet je je voorstellen wat een beeld die adjudant heeft als Jack (met die guitige kutkop) een cumshot released
Eer ik hier een oordeel over kan vellen wil ik eerst a) een pheauteau van mevrouw de Vries b) een naaqt pheauteau van de aangeduwde ondergeschikte.
@Nee dus! | 11-05-10 | 10:10
Zolang het maar schuin is...
@Mokum
Met je eens. Ik hoop dat zijn vrouw hem terug neemt. What does not kill you makes you stronger. er gaat niks boven familiewaarden als het er op aan komt. Iedere vader wil sterven met een geliefde en zijn kinderen in de buurt en niet met zijn kroeggabbers.
@ mezelf...
Hoewel ik moet zeggen dat hij weet waar hij over praat... dus ik sluit me aan bij De_Sfinx | 11-05-10 | 10:07.
Inderdaad.. Jack de Vries snapt defensie zoals zelden een politicus dat gedaan heeft!
"Tevens prominent LID van de grootste fatsoensrakkerspartij"
Uw woordspeling ontgaat mij niet. Leuk.
Die gast kan beter onkruid wieden in het plantsoen. Hoe moet je die ooit nog weer serieus nemen (...!) als die een of ander lulverhaal staat uit te kotsen over de JSF???
2 Voordelen: 1: J de V is exit en 2: De Joint-Strike-Fail hopelijk ook.
maar, voor de politiek is dit nog veel mooier. Zolang de PvdA met hun Koehen, die PVV met hun Drinkman en CDA met hun de Vies, lopen te rommelen, gaat het alleen maar steeds beter met de gedegen focus op het herstel van dit land.
"Het gezin is belangrijk voor het CDA. Een gezin is een plek waar mensen zorg voor elkaar en hun kinderen willen delen. Een plek waar het samenleven in het klein vorm krijgt en geoefend wordt door overdracht van waarden en normen." www.cda.nl/Waar_staan_we_voor/Standpun... Welke waarden en normen draagt Jack over aan z'n kinderen?
De mens is (net als zoveel beesten) van nature nou eenmaal niet monogaam.
De natuur is sterker dan zo'n gristelijk moraaltje. Vandaar dus.
Gaan we old-school bashen??? Dat is toch al weer een poos geleden heur.
Marcheren gaat nog eens heel groot worden bij Defensie.
LOLOLOL@jhonnydebaas
Zijn dit nu die normen en waarden van het CDA? Zijn dit de mensen die het nodig vinden de overigen in dit land moreel te leiden en te sturen? Waarschijnlijk heeft zijn god hem al vergeven. Nu zijn vrouw nog. Ik wens hem sterkte, want ik denk niet dat dat echt zal gebeuren.
Niet doen! Zijn kinderen.
hehe, leuk nieuws weer! Ik denk dat bijvoorbeeld Mei Lie Vos ook een ontzettende slet is daaroot in Den Haag, die houdt er egt wel van.
Een mooi voornemen. Ik hoop va harte dat jullie het waarmaken. En de slotvraag mag inderdaad verder uitgediept worden. De dag dat het CDA kapot gaat is een mooie dag voor Nederland.
mooi, het leven........
Iedere-Dag-Tot-Aan-De-Verkiezingen-Een-Jack-De-Vries-Topic. Opdat we nooit vergeten wat voor hypocriete lamstraal de Chef Lulpraatjes van het CDA werkelijk is. '
+10 voor deze zin alleen al... met die guitige kutkop van hem
Nou , ik hoop dat ze het waard was...
Zit niet zo te zeiken, Brusselmans. "Iedere dag een Jack topic", ik hoop in godsnaam van niet.
Jack de Vries snapt defensie zoals zelden een politicus dat gedaan heeft, dus ik mag hem wel. Wat hij in zijn privé-tijd doet moet hij zelf weten [jaa jaa CDA fatsoensrakkers blablabla, ga toch fietsen].
ik geef dan toch de voorkeur aan de geen-enkel-topic-over-onze-grote-vreemdgaande-vriend-tot-aan-2020-met-uitzondering-van-één-vernietigend-topic-waardoor-zijn-carriere-voorbij-is project
Hoewel ik jullie idee ook wel kan waarderen...
Concentreer je inderdaad eens wat meer op je werk, en doe wat aan dat kapsel, dat is echt een crime against humanity
Jack laat zien dat hij eauk maar een mens is, het vleesch is zwack.
' Iedere-Dag-Tot-Aan-De-Verkiezingen-Een-Jack-De-Vries-Topic. Opdat we nooit vergeten wat voor hypocriete lamstraal de Chef Lulpraatjes van het CDA werkelijk is. '
-
eerst zien .. maar ik steun de aktie van harte
Ik doe er een 'hij' bij.
Dat zal zijn adjudant leuk vinden; dat 'ie zich geeneens concentreerde toen met haar werkte.
'Het gezin is de hoeksteen van de samenleving' en buitenechtelijke neuqertjes de rest van het gebouw?
Laat Jack lekker zijn ding doen.
Zeau is dat, Brusselmans, roeren waar 't stinkt !
REAGEER OOK