
Ook dit jaar mijmerde burgemeester Jan van Zanen van Amstelveen weer lekker een eind in de rondte in zijn nieuwjaarstoespraak voor 2010. Na het jaar van het respect (2007), de glimlach (2008) en sportiviteit (2009) wordt 2010 het jaar van het Kiezen, whatever that may be. Ach ach wat een gezelligheid en wat een schatten van mensen toch daar in Amstelveen. Ook de welbespraaktheid van zijn volkje waardeert Jan zeer, bijvoorbeeld als hij zich weer eens in zijn zondagse pak onder de mensen begeeft:
"Op dat soort momenten is het mooi om burgemeester te mogen zijn. Heel gewoon aan de wandel of op de fiets door de gemeente en spreken met mensen die hun kans schoon zien je een vraag te stellen, een ongevraagd advies te geven of hun al dan niet acute nood te klagen." Maar ho! Nu niet meteen denken dat u ook even uw ongenoegen over de gemeente kunt spuien bij Jan. Dat mag namelijk enkel en alleen op straat:
"Recht in je gezicht. Niet anoniem met het internet als dekmantel voor laffe criticasters. Neen, recht op de man af." Jazeker, we hebben weer een klassiek Beatrixje © te pakken! Mensen die zeuren zijn niet alleen laf maar ook nog eens crimineel, daar ze kennelijk een 'dekmantel' nodig hebben aldus Jan. Goed. Weten we dat ook weer. Checkt u dus ook vooral niet Jan's
weblogje, want daar-is-het-niet-voor-bedoeld.
Reaguursels
InloggenIk kom hem nooit tegen op straat...
Maar ho! Nu niet meteen denken dat u ook even uw ongenoegen over de gemeente kunt spuien bij Jan. Dat mag namelijk enkel en alleen op straat: "Recht in je gezicht. Niet anoniem met het internet als dekmantel voor laffe criticasters.
Kijk en lees.
Er staat eigenlijk:Zeuren mag maar niet zoals die laffe losers van geenstijlreaguurders.want dat zijn laffe stijllose computerbontkragen.
De man is mijn held !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Leuk opgeklommen via de kruiwagentjes die Jan, van wethouder van niks te Utrecht wel burgemeester geworden. Hier zitten we nog steeds met een stationsgebied van niks en geen muziekcentrum meer....
Sjaaakie | 05-01-10 | 00:21
Waarbij maar aangetoond is dat er in Amstelveen niks anders te doen is dan f5en. Toch geen paradijs helaas.
Ik woon in Amstelveen maar kom geen teringhufters tegen, misschien omdat ik constant zit te f5en :<
Peol = poel
Hoe weten jullie dat ik vanmiddag op de peol geschaatst heb.
Doen eens Rutger eropaf sturen.
Dat is pas "in your face".
(of is Rutger weer eens op vakantie)
Trouwens, Amstelveen is een van de beste gemeente.
Mijn trots :)
@ZSU
Die arrogante teringhuters komen idd veel voor in Amstelveen aangezien ik er zelf woon al kan dat enorm schelen per gedeelte van Amstelveen.
@ikzouhetnietweten | 04-01-10 | 21:02
Waar zijn die anonieme critici van Amstelveen dan waar die burgemeester het over heeft? Ik kan ze niet vinden. Kennelijk vond hij het alleen maar leuk om daar naar te verwijzen in zijn toespraak.
Flauw dit hoor, koningin had gelijk, hij heeft gelijk. Beetje slappe berichtgeving inderdaad, het is toch logisch dat je kritiek liever persoonlijk te horen krijgt dan anoniem via internet?
@ZSU-23-4 | 04-01-10 | 20:51
Hoe meer wij ons zorgen gaan maken over eventuele restricties op internet,en daar over gaan nadenken en schrijven,hoe geniepiger die restricties doorgevoerd zullen worden.Beter is gewoon te denken dat het vrije woord het hoogste woord is,en dat wij heel ontevreden gaan worden als daar ooit een hek omheen komt.
Wat een kansloze en vooral oninteressante berichtgeving hier. Waarom? Alsof het nog niet duidelijk is dat politieke figuren, Beatrix inclusief, ieder jaar dit soort toespraken houden waarbij ze klagen over wat de jeugd van tegenwoordig allemaal wel niet in zijn hoofd haalt.
teringhufters... waar vind je die niet?
Sjaaakie | 04-01-10 | 20:48
Ja, ben ik met je eens, maar ken die gemeente wel... er wonen nogal wat mensen die zich erg boven alle anderen verheven voelen, alleen omdat ze een beetje geld hebben of alleen maar omdat ze in het mooie Amstelveen wonen en daarom dus verder geen geld hebben (maar wel met een aardappel in de keel sprekend uiteraard). Not my cup of tea, maar iedereen is vrij om te gaan waar die wil hoor, bedoel er verder niks mee.
Toch wel zielig voor deze man, het lukt hem en velen van zijn soortgenoten, bedoel ambtsgenoten maar niet de kritische burger onder de duim te krijgen, in ieder geval kunnen ze je bijna niet afrekenen op je mening, aangezien je anoniem bent. Betekent dat mensen bijna ongezouten kunnen zeggen wat ze denken en voelen en daar houden ambtenaren niet zo van, mensen die ongecontroleerd door de staat maar kunnen denken en doen wat ze willen.
Volgens mij zouden velen vanuit de politiek maar wat graag de anonimiteit op internet opheffen, zodat bij een gegeven onwelgevallige uitspraak gepaste maatregelen getroffen kunnen worden tegen de al te vrijuit denkende burger.
Ze kunnen dan wel een tap op je lijn plaatsen als ze willen, daarmee ben je nog steeds niet zomaar binnen bereik van allerlei mensen die wel eens eventjes met je zouden willen praten vanwege je mening.
Die bureaucraten gaan het nog moeilijk krijgen om de internetjungle onder controle te krijgen. Ben erg benieuwd wat onze staatsapparatsjiks daarop gaan verzinnen. Misschien moeten ze eens vragen aan hun chinese collega's hoe die een en ander aanpakken?
@ZSU-23-4 | 04-01-10 | 20:39
teringhufters... waar vind je die niet?
Ik ga er ook maar wonen, lijkt me wel paradijselijk.
Controllos | 04-01-10 | 20:30
Mooie, maar overbetaalde dure regio daar hoor en er wonen best veel arrogante "teringhufters".
@Elisabeth2 | 04-01-10 | 19:48
eerste keer dat iemand het met mij eens is geloof ik, maarja vanaf hier af aan gaat dit topic over kontsex. Want dit paard door blijven meppen is gewoon zielig, zelfs voor GS.
Ik was allang de cel in gesmeten, als ik niet anoniem had kunnen reageren.
Zo jammer! | 04-01-10 | 19:11
Niet alleen dat, ik denk dat een aantal hier tegen een doodvonnis vanuit een vredelievend geloof, meerdere strafrechtelijke vervolgingen, boetes, maatschappelijke uitstoting, stenen door de ruiten, ontslag, bezoek van de linkse AFA gedachtenpolitie (en alles dat door de PvdA en Groen-Lniks gesubsidueerd wordt en werd), mogelijke aanslagen op je bezittingen en kinderen en daarmee mogelijk een leuke UHP (in belang van het kind natuurlijk) aan zouden kunnen kijken in hun leventje.
Maar nu is alles anders, de gedachtengestapo in samenwerking met andere hersenloze uitvoerders (politie en ambtenarenapparaten) hebben nu mooi het nakijken en wij zeggen en denken wat we willen.
Zou zelfs kunnen zijn dat deze burgermeneer met zijn dikke kop zaken met me heeft zitten doen, zonder dat hij weet wat en wie hij nu eigenlijk voor zich had. En dat is dan gewoon zijn probleem, niet de mijne.
En laten we niet vergeten, naar definitie van die bolle VVD'ers, CDA ers en PvdA ers ben je al vrij snel een crimineel als je je verzet tegen de in die kringen algemeen aanvaarde opvattingen, daar hebben ze dan ook leuke juridische termen voor ontworpen (als aanzetten tot haat, belediging e.d.).
Maar wederom een probleem van de gevestigde machthebbers, niet de mijne en geen reaguurdersprobleem, denk ik zo.
'Oh Nederland, met je vele eigenaardigheden wat een prachtig land en proeftuin voor alle sociale experimenten in de wereld'
@liggend_streepje | 04-01-10 | 20:18
Hehe,daar lijkt het wel op.. We gaan hier in nederland z-afrika 2.0 voor elkaar krijgen,uiteindelijk.Het zit echt in de aard van de kaaskop om samen met andere culturen te kunnen leven zonder meteen stammenoorlogen te krijgen.Lijkt wel.
Als je naar eventjes die site (www.echo.nl/an-an) en de reacties leest zie je dat de meeste reacties idioot , belachelijk en laf zijn. Maar niet anoniem. Kennelijk is anonimiteit niet nodig om een laffe criticaster te zijn. Wel boeiend om te zien waar Amstelveners zich druk om maken, de echte wereld hebben ze zo te zien nog nooit gezien. Ik ga er ook maar wonen, lijkt me wel paradijselijk.
Dit is toch sarcasme of niet? Hij heeft wel gelijk in zekere zin en door zich continue als complete maloot op internet uit te laten hebben sommige reaguurders of internetjihadis het voor de rest verpest. Maar goed, ook in een digitale discussie (like winning the paralympics?) zal de ratio de boventoon voeren. Zoals Fleischbaum al aangaf hebben we een hoog ontwikkelde bullshit detector en zijn we geweaun nog mondiger geworden daar waar de Nederlander eigenlijk altijd al een grote bek had. Recht voor z'n raap behalve als we geld proberen te verdienen. We zijn ver voorop in de digitale revolutie en daarnaast hebben we ook nog eens ingebakken klagende volksaard. maar zijn toch individueel het gelukkigste volk in Europa. Oh Nederland, met je vele eigenaardigheden wat een prachtig land en proeftuin voor alle sociale experimenten in de wereld.
Fijnstoffer | 04-01-10 | 20:06
Jammer dat Jan al lag.
;)
Krachtmeester | 04-01-10 | 20:05
Pats.
Jan neer in de eerste ronde.
*handen Km omhoog houden doet*
"internet als dekmantel voor laffe criticasters"? Soms, maar meestal niet.
Jan van Zaniken, een door een niet gekozen staatshoofd benoemde ongekozene, heeft wel een beetje gelijk, maar veel meer niet gelijk. Als je over bepaalde zaken recht voor z'n raap je eerlijke mening zegt, in begrijpelijke taal, wordt er meestal gewoon niet geluisterd door het regentendom waarvan Jan deel uitmaakt, of bepaalde groepen gaan met messen lopen zwaaien of gaan schieten. Internet is dan een nuttig middel om dan toch je mening kenbaar te maken. Wakker worden, Jan. Zonder internet zouden laffe regenten als jij niet weten wat er om gaat in de hoofden van al die nu gelukkig niet meer zo gecensureerde criticasters.
Weet je wat ook laf is? Vorstelijk betaald het wijze, vermanende burgervadertje spelen terwijl er geen burger is die op jouw heeft mogen stemmen. Als je dan echt zo'n goudeerlijke toffe peer bent, organiseer je een open burgemeestersverkiezing. Eens kijken of 'jouw' bevolking je dan wel echt in functie zou willen ontmoeten. Mijn heer, wat heb ik het gehad met dit feodale regentensysteem.
[kwoot]
Het jaar 2009 ging in een flits voorbij. Maar in die nanoseconde heeft zich weer zoveel afgespeeld - onder zoveel verschillende omstandigheden - dat je je soms afvraagt hoe het mogelijk is: al die winnaars, verliezers, exposities, vergaderingen, incidenten, bijeenkomsten, overledenen, huwelijken, geboorten en nieuwe ingezetenen: het is de spiegel van het leven zelf.
[/kwoot]
Dus een jaar duurt een nano-seconde. Meneer heeft zeker ook een pik van een meter.
Jaap de Paap | 04-01-10 | 19:54
Graag gedaan.
Vergeet geen haring te eten alvorens Jan vol passie te bekoren.
Is tie gek op, schijnt.
;
How to flog a dead horse! of wel, morgen maar weer de krant kopen voor echt nieuws.
Teun van het Tuinpad | 04-01-10 | 19:52
Thanx Teun; ik kan er weer even tegen. En ik zal die burgervader binnenkort eens haaks op de bek pakken, in het kader van interpersoonlijke uitwisseling.
Linkljes?
Jaap de Paap | 04-01-10 | 19:33
Volmondig:
Neuh.
Von Münchhausen | 04-01-10 | 19:48
Neem IS een keer de moeite om linkljes te lezen.
Sjaaakie | 04-01-10 | 19:45
Is = eens. Zucht.
juriste | 04-01-10 | 18:22
Amstelveen is een prima gemeente. Ik heb er jaren gewerkt en deed altijd mijn boodschappen in de Van der Hooplaan en bij de Kings Almarkt, heerlijke winkels. Beetje duur, maar dan had je ook prima kwaliteit.
Elisabeth2 | 04-01-10 | 18:30
*keuvelende dames graag doorverwijst naar het viva-forum*
Laat Amstelveen is met rust. En die man is best een goede kerel, meerdere keren ontmoet en hij's gewoon een aardig gast.
Maakt geen verschil dat hij wel een kontenlikker van Bea is maar wat boeit dat nou. Lekker objectief GS, niks beters om over te posten?
Jaap de Paap | 04-01-10 | 19:40
Het zijn anders wel kleine doorzettertjes. Maarre, die kleintjes waren afgedankt door de Paris Hilton hype. Ziellug!
Het gaat over de gemeente Amstelveen, maar ik ben nog geen anonieme berichten over die gemeente tegengekomen op internet. De gemeentesecretaris van Amstelveen ken ik zakelijk.
juriste | 04-01-10 | 18:22
Het is niet waar....
Het feit dat het anoniem reaguren zo'n vlucht heeft genomen is puur te wijten aan de jarenlange moraaldictatuur van de linkse Gutmensch. Openlijk voor een volstrekt normale, evenwichtige, onderbouwde en genuanceerde mening uitkomen die strijdig is met die van de politiek correcte linkse kerk levert je namelijk op zijn minst de schandpaal op en mogelijk zelfs ontslag, rechtsvervolging, pek en veren of hoongelach van de buurt (althans ten overstaan van nog meer buren).
Gelukkig keert het tij en mag zelfs de waarheid weer mondjesmaat en omkleed met eufemismen verkondigd worden. Met dank aan de Goddelijke Kale.
Elisabeth2 | 04-01-10 | 19:37
Zie je het voor je: vier chihuahua's voor een Cuore? Ik wel eigenlijk.
Gewoon virtueel
recht in z'n bakkes..
Bek houwe, ouwe!
Jaap de Paap | 04-01-10 | 19:33
Beter is om die vier honden voor je auto te spannen. Het wordt glad.
Teun van het Tuinpad | 04-01-10 | 19:24
Jawel, starten altijd (de auto ook trouwens). Maar Haraghaha | 04-01-10 | 19:02 is eten, en nu weet ik niet of ik een tokkie ben. De identicrisis is nakend, Teun.
Ik woon zelf in A'veen en heb de burgermeester nog NOOIT fietsend wandelend of wat dan ook door de stad zien gaan! JOKKEN noemen ze dat! De gevallen VVD voorzitter liegt dus gewoon door.
@ 31 november dat over/wegmaken zal toch niet laf/anoniem gedaan zijn? zal toch echt een oprechte fout zijn waarvoor deze burgervader totaal niet aansprakelijk is toch ja toch? hij zal toch zeker toegegeven hebben dat het misschien toch een ietsiepietsie dom was om diverse miljoenen bij een iniminie internetbankje zonder enige garantie te parkeren.
Af en toe wordt er weleens iemand geliqideerd in amstelveen heb ik gehoord,en in buitenveldert wordt er weleens een roofoverval gepleegd.. Maar stel je toch eens voor dat een bepaalde groep het totaal zou verzieken,in amstelveen.
Ik denk dat ze in amstelveen geen hell's angels nodig zouden hebben..
'Erg veel beschaafde,maar ook slimme mensen.
Doe dat maar eens na.Nederland.
Haragha | 04-01-10 | 18:36
Ik beloof plechtig dat ik morgen met mijn buurvrouw of iemand op de mar(k)t zal praten over GS en vragen wat zij daar nou van vinden.
Jaap de Paap | 04-01-10 | 19:21
Wat is er ?
Start tie niet..
Hij heeft gewoon gelijk. Punt.
*helemaal in de war is nu, met Daihatsu Cuore en vier honden*
Ik ben niet laf. Als mijnheer de burgemeester regelt dat ik de Koningin te spreken krijg dan vertel ik haar recht in het gezicht wat ik er allemaal van vindt. Op een beschaafde toon. Maar wel helder en onomwonden.
BoneyMBlackie | 04-01-10 | 17:49
Juist ja. Jij bent van t soort kip dat de vos wel eens duidelijk zal vertellen dat het zo niet gaat. Lees je ook nog sprookjesboeken voor t slapen gaan?
ooltgie | 04-01-10 | 18:54
Natuurlijk doet GS dat als het van hen vereist wordt. Staat ook in de huisregels.
@ Teun van het Tuinpad | 04-01-10 | 19:11
Kan ook.
*toverstaf van Harry Potter afpakt*
Burgermeester die voor mening uitkomt -1
Afschaffen wegenbelasting +1
juriste | 04-01-10 | 18:45
Ja, daar heb je helemaal gelijk in. Ons kent ons in dat wereldje en het is dan maar beter om in de aanval te gaan.
Ik was allang de cel in gesmeten, als ik niet anoniem had kunnen reageren.
verraad van links | 04-01-10 | 19:10
Bel Tiet-a Tovenaar maar.
;
944 | 04-01-10 | 19:09
Die begrijp ik niet. Wat heeft levensstandaard met inwonertal te maken?
@ Teun van het Tuinpad | 04-01-10 | 19:07
*Merlijn belt*
:)
Amstelveen heeft de hoogste levensstandaard van Nederland, als je kijkt naar het inwoneraantal. Zo erg is het er niet.
verraad van links | 04-01-10 | 18:55
Goochel maar even, je zult versteld staan.
Haragha | 04-01-10 | 19:02
Smakelijk dan maar.
ooltgie | 04-01-10 | 18:54
Doe eens even rustig.
@ Haragha | 04-01-10 | 19:02
Nou nou rustig maar. Wilt u erover praten?
Eet u trouwens eerst maar. Bon appetit...
@Teun van het Tuinpad | 04-01-10 | 18:38
Ze zijn er wel soms maar reacties zoals die van verraad van links @ 18:47 overweldigend. Blijkbaar moet men altijd in een kamp zitten en is iemand geen mens meer.
Hij rijdt een hybride = viessse linksmensch. Dat het een slimme leaserijder is denkt men niet aan. Een persoon met een opel en een hond = tokkie. Dat het een dierenliefhebber is en niets geeft om auto's kan ook.
Anyway, het etenstijd. Eet smakelijk allen.
wat een LUL die burgermeester hij mag mijn naam en adres weten ,bij de redactie bekend
Naast het feit dat het weer een azijnstukje is, als je een neologisme gebruikt, spel het dan volgens de Nederlandse spelregels. Beaatje. Niet Bea'tje. Staat lekker in die kop, Mutsaers!
@ ooltgie | 04-01-10 | 18:54
Elisabeth2 is al heul lang hier hoor, newbie.
Niet zo'n toon tegen haar aanslaan, wil je?
@ Teun van het Tuinpad | 04-01-10 | 18:49
Als je dan geen bril ophebt; heeft ze dan ook geen pakkie meer an?
*het vurig hoopt*
@ Elisabeth2 | 04-01-10 | 18:23
Hoe lang ben je hier, newbe?
GS heeft zelf toegegeven dat ze, zonder medeweten van 's persoons, gegevens aan justituele diensten heeft gegeven!!!
Helaas kampt ook Amstelveen met een tekort aan strooizout. En helaas kan de producent de vraag niet bijbenen. Hét nationale probleem van 2010 is nu al een issue.
Culemborg, Valthermond, Bakau, Amstelveen.
@Redactie: Mag het wat langzamer met die plaatsnamen? Mijn bosatlas ligt aan stukken.
number one | 04-01-10 | 18:46
Ik zie geen reacties op die blogs.
verraad van links | 04-01-10 | 18:47
Ik dacht al zo iets.
Ik heb momenteel een roze op.
Moet zeggen dat alles er gelijk een stuk vrolijker uitziet:
fc05.deviantart.com/fs45/f/2009/146/0/...
* 'haar' naar boven slingert*
Als je burgemeester bent, kan je maar beetje op je woorden letten.
Neem een voorbeeld aan Deetman, die zei nooit wat, althans niks zinnigs.
Die fijne Van Zanen ken ik van nabij als Amstelvener. Spuugt op z'n inwoners. Toen meneer meer geld wegmaakte bij Icesave dan enige andere gemeente gaf hij zelf niet thuis. Ik heb hem daarover een persoonlijk ondertekende brief met mijn volledige adres gestuurd. Nooit een reactie natuurlijk. That says it all.
@ Teun van het Tuinpad | 04-01-10 | 18:38
Hij/zij heeft zijn rode bril (nog) op; dan zie je vaak dingen wat anders...
Jezus wat een lappen tekst op dat blog van hem www.amstelveen.nl/web/show?id=201204&a...
Elisabeth2 | 04-01-10 | 18:30
De klacht over de anonieme berichten zullen wel slaan op anonieme kritiek op de landelijke politiek, kritiek op ondeclabele gedeclareerde burgemeestersvergoedingen, kritiek op bijbanen als commissaris, kritiek op vastgoedinvesteringen van de burgemeesters, etc.
Wat nou anoniem reaguuren???? Ik ben dus Pim Achtertuin en woon in Culemborg.
Kom vanavond maar langs herr burgemeester,we hebben namelijk een feestje!
(wel zelf wat mocro's meenemen graag)
Lijkt wel de aristocratische broer van burgemeester Modest van Samson & Gert.
Haragha | 04-01-10 | 18:36
Volgens mij worden hier genoeg oplossingen aangedragen.
Maar het kan zijn dat ik iedere dag heul iets anders lees dan dat jij doet.
@Elisabeth2 | 04-01-10 | 18:23
Nee, slimpie.
Mensen beginnen dat kinderachtige niveau wat GS en met name de aanhang op dit moment heeft zat te worden. De grote toetsenbordheld spelen maar nooit aankomen met een oplossing. Schreeuwen van een afstandje en dan keihard wegrennen, dat soort niveau.
Moet je dan niet raar opkijken als opeens mensen daar tegenin gaan.
Maar vooral mij niet geloven of naar mij luisteren. Praat eens met je buurvrouw of iemand op de mart, vraag wat hij/zij er van vindt.
juriste | 04-01-10 | 18:22
Amstelveen is een prima gemeente. Ik heb er jaren gewerkt en deed altijd mijn boodschappen in de Van der Hooplaan en bij de Kings Almarkt, heerlijke winkels. Beetje duur, maar dan had je ook prima kwaliteit.
kom kom de man probeert gewoon aardig te zijn! ik zeg weg ermee!!!
Het had iets actueler gekund, maar dan krijg je geen waardering van de Koningin vermoed ik zomaar. Iets met Molukkers, een 13-jarig meisje en het laffe gedrag van...
Ach die Jan.
Jan's weblogje.
Jezus dat trek ik niet, 3 seconden max.
Haragha | 04-01-10 | 18:15
Wat bedoel je nu precies? Heeft GS weleens de NAW gegevens van reageerders bekend gemaakt?
Bij ons in het dorp noemen we dit soort ideeen "generatiekloof". Vroeger was alles beter. Toen kon je iemand de waarheid zeggen op straat. Nu kan je dat via Internet.
Het gaat over de gemeente Amstelveen, maar ik ben nog geen anonieme berichten over die gemeente tegengekomen op internet. De gemeentesecretaris van Amstelveen ken ik zakelijk.
Leuk hoor, maar waarom niets hierover op GS? Eens kijken of de nieuwe Joost Raveau een beetje wil happen?
www.telegraaf.nl/binnenland/5702528/__...
Anoniem reageren is zoooo 2007
De pijn zit bij GS diep hé.
Zij die het (anoniem) reageren op internet om zeep hebben geholpen, huilen het hardst.
Ik denk dat hij ook Geenstijl zou halen als hij in zijn nieuwjaarstoespraak had gezegd: ga maar lekker anoniem kankeren op het internet, we trekken ons er toch niets van aan, GEPEUPEL!
Hij heeft ook wel een beetje gelijk. Iedereen loopt op internet maar te schelden over hoe kudt het wel niet is. Maar ach.
Het is zo leuk om te doen !:D
Is het mogelijk dat je van het ene op het andere moment dyslectisch wordt als je naar een weplok 1.0 van een vvd burgervader kijkt?
*licht in paniek raakt*
Niks mis mee als Jan op zondag een keertje aan de wandel gaat (30 min bewegen PER DAG Jan,niet per maand!) in zijn prachtgemeente Amstelveen en dan thuis het vlees komt snijden.
Die man heeft echt tijd te veel om op zijn blog te schrijven ... kan helaas geen anonieme reactie achter laten :(
Hey! Dat is verdorie mijn burgemeester!
bestuurders= ambtenaren 'tuurlijk!
Waarom heeft Amstelveen nog steeds een eigen burgermeester?
Kunnen ze dat niet gewoon inlijven bij Amsterdam?
@ Merlot | 04-01-10 | 17:58
'vergiet op hoofd'!?
Wat Fortuyn, en nu ook Opstelten, zegt; er zijn teveel bestuurders die gewoon niks doen!
Schrijft die zijn weplog zelf of laat hij dat door iemand anders doen? Zo een oude slof die zo veel engelse gooitermen en zinnen gebruikt, dat klink echt eerder gemaakt door een soort van Emile Ratelband.
-weggejorist-
Internet is niet heilig, de anonimiteit heeft ook zijn nadelen. Dat mag best gezegd worden.
verraad van links | 04-01-10 | 17:47
Zo doet men voorkomen, dat klopt.
;
lol @ Merlot | 04-01-10 | 17:54
Wat moet je anders als je thuis alleen maar dit te zien krijgt:
www.annereijse.nl/vriezeplaatje%20/ond...
Ho ho burgemeester v. Zanen. Als je in het openbaar zegt hoe je over bijvoorbeeld het koningshuis cq de ambtenarij denkt loop je risico. Gebasseerd op:
- Beledeniging van het koningshuis
- Belediging van ambtenaar in functie
- Aanzetten tot haat.
- Aanzetten zot geweld
- Moet ik nog even door gaan?
Wij hebben hier een wetboek en een wtboek is er voor gemaakt om mensnen ten allen tijden ergens voor te kunnen pakken. Zo werkt een wetboek, zelf in de US
www.youtube.com/watch?v=i8z7NC5sgik&am...
en deel 2, waarin letterlijk word gezegd dat je op basis van een wet ALTIJD de haas bent.
www.youtube.com/watch?v=08fZQWjDVKE&am...
Veel kijk plezier
Dit zure gemekker en het verdraaien van woorden slaat wederom niet aan.
de man heeft gelijk. net als de regeerders zijn ook de redactieleden in het dagelijks leven betrekkelijk normaal in de omgang maar in de anonieme stukjes doet men heel handig en aso. dwz in het echt hoeft het niet zo nodig en is men niet zo dapper. vooral met het vrouwtje erbij op crocs en met het bloempothaar is men heel aardig tegen andere vrouwen.
ooltgie | 04-01-10 | 17:54
Dat is nou juist de truuk die hij hiermee uithaalt.
Gaan lopen roepen dat de burger hem recht in zijn gezicht moeten komen zeggen wat ze op hun lever hebben.
En verzolgens met een vergiet op zijn hoofd en alle deuren op slot onder de trap gaan zitten - ook digitaal.
Wie is er hier dus laf, zo vraag je je dan af.
-weggejorist-
Teun van het Tuinpad | 04-01-10 | 17:44
En dat zijn dan alleen nog maar zijn officele bijbanen.
Wie weet wat hij verder nog voor maatschappelijke activiteiten ontplooit.
www.spitsnieuws.nl/archives/raar/2010/...
Als je een brief stuurt krijg je geen antwoord!
(hoogstens een bevestiging van ontvangst!?)
Tiefus, wat zo ik graag *kuch* 'onze Achmed de Burgervader' onder vier ogen willen spreken.
Amstelveen ? 'Waar ligt dat...
Beetje drogredenering om hem in de mond te leggen dat hij mensen met een dekmantel gelijk crimineel noemt, aangezien hij dat niet doet. Hij gebruikt alleen het woord dekmantel een beetje ongemakkelijk.
Slecht en doorzichtig, Mutsaerts.
Jan van Zanen.
Ja, die wil je natuurlijk per se als burgermeester.
Een burgemeester moet immers bindend en verenigend optreden.
Toen hij voozitter van de VVD was moest Hirsi Ali het land ontvluchten, splitste Verdonk zich af en werd Wilders weggepest.
Lekker bindend vermogen.
Wie is dat lulletje? En waarom mot je ons ermee confronteren Mutsaerts?
BoneyMBlackie | 04-01-10 | 17:48
Zo lang hij maar geen brieven schrijft aan de koningin....
Peter Griffin, burgemeester van Amstelveen?
Amstelveen ; slaappil in de vorm van een dorp.
-weggejorist-
-weggejorist-
Ik vermoed zelf ook dat de gemiddelde reaguurder 'face to face' een stuk aardiger en genuanceerder is. Bea en Jan hebben best een punt.
@ Teun van het Tuinpad | 04-01-10 | 17:44
Meestal komt dat zijn burgemeesterschap ten goede...
Gelijk heeft ie, die burgemeester.
Bijna 20 nevenfunctie's.
Nou Jan, je hebt het er maar druk mee.
Tijd voor een stijlloze klassieker boys, geen mierenneukerij over kersttoespraken van onbeduidende gemeentelijke ambtenaren
Maar hij heeft natuurlijk een punt, alleen brengt mijnheer het verkeerd.
Ik wil ons kabinet en koningshuis best vertellen waarom ze moeten opstappen, maar het is vrij lastig om hen te spreken te krijgen. De kloof is zo groot dat de burger genoodzaakt is zijn ongenoegen via dit prachtige moderne medium te uitten.
Jan is duidelijk nog van de oude stempel. Web -1.0
Och och och, wat erg, hij noemt anonieme klagers laffe criticasters met het internet als dekmantel, och och och wat erg.
Het-is-toch-zo?
Vroeger stuurde men een brief met handtekening, adres en vast telefoonnummer als er iets te klagen viel. Dan kun je een brief terugsturen, terugbellen, op bezoek gaan. Dat laffe geschreeuw daarentegen, waar Jan van Zanen op doelt, daar kun je helemaal niks mee.
Soms moet je met je tijd meegaan.
Of achter de geraniums gaan zitten en stil zijn.
Jeetje, Geenstijl begint op de zure Volkskrant te lijken..
Ja, idd Floris2202 wat is hier nou mis mee ?
Die man bedoelt het goed.
Zeurkousjes.
REAGEER OOK