Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Axa sloten zijn waardeloos

Slotenfabrikant AXA uit Veenendaal heeft een probleem. Deze week doken er in allerlei media verhalen op over een nieuwe slinkse methode waarmee fietssloten in een mum van tijd opengewipt zouden kunnen worden. Volgens de politie Zaanstreek/Waterland zou het gaan om originele beugelsloten die door TNO zijn getest en zijn voorzien van een ART-keurmerk. 'Kinderlijk eenvoudig en binnen een paar seconden open te krijgen" aldus de pliesiewoordvoerder Boersma. Hoewel er inmiddels naar aanleiding van beveiligingsbeelden een zestal arrestaties heeft plaatsgevonden, heeft de pliesie besloten de kwestie in de doofpot te stoppen. Uit tactische en technische overwegingen. Boersma: "Maar geloof mij maar dat dit heel snel gaat. Ze weten op uiterst handige wijze het slot te manipuleren, waardoor je tweewieler binnen luttele seconden verdwenen is. Als je bij de bakker binnenstapt om een broodje is je fiets al weg". Lekker weer. Dan zeggen wij maar dat het hier om de AXA SL7 gaat. Even een lopertje halen bij de slotenboer en je peurt hem zo open. Kijk HIERRR anders even hoe een glanzende carriere als gekwiekste fietsendief ook voor u tot de mogelijkheden behoort. En Axa? Die probeert de scam doodleuk te gebruiken om de verkoopcijfers van hun nieuwe model op te krikken. Excuses voor de aangeboden rotzooi? Welnee. Een nieuwe fase in veiligheid zult u bedoelen..

Reaguursels

Inloggen

gloeiende gloeiende vorige week is mijn fiets gejat met precies zo'n slot

gristen | 08-12-07 | 15:26

Bij de defender is de ketting van een soort metaal dat met het eenvoudigste kniptangetje doorgeknipt kan worden.
Dan is de fiets ook weg...

DocD | 08-12-07 | 12:07

U is me net voor hr. Brusselmans,
heb zelf als rijwieldeskundige het probleem aangekaart bij AXA.
Zij zijn het nog steeds aan het onderzoeken...

DocD | 08-12-07 | 12:04

*hoopt dat fietsen dieven dit niet lezen*
.
Ooit eens m'n fietsen sleuteltje verloren, 9 cm spijker plat geslagen aan de punt zijde....... Heb nog nooit zo'n goedkoop sleuteltje gehad!!
.
Stuur 10 Euro en ik zend je de tekeningen, handleiding en DVD ;-)

4links1rechts | 08-12-07 | 01:58

Grappig, naast software hebben nu ook sloten 'plug-ins'. Wat is de volgende stap, een fiets die pas gaat rijden als 'ie je vingerafdruk (lees: reetafdruk) heeft herkend.

Mastermattie | 07-12-07 | 20:04

-weggejorist-

Ronnie D. | 07-12-07 | 18:32

waarom moeilijk doen met een sleutel, til de fiets op en zet de slijptol erop

stijlloze1988 | 07-12-07 | 18:14

Wettelijk gezien is axa niet verantwoordelijk, maar je fietsenhandelaar: dat is degene waarmee je een koop hebt gesloten. Zal hem morgen eens gaan pesten ...

noorderling | 07-12-07 | 17:43

als je gewoon op je fiets blijft zitten,... heb je helemaal geen slot nodig....!
(als het je lukt tenminste....:))

viralplaza.com...

@xel | 07-12-07 | 16:58

filmpje....

4thoseabout2rockwe.. | 07-12-07 | 16:38

Wat een kuisheidsgordel... ik bedoel, een kudtslot.

Rest In Privacy | 07-12-07 | 16:30

Bij mij werkt het niet hoor... Heb hier twee sl9's voor mij liggen, maar tevergeefs..

fockit | 07-12-07 | 16:10

Allemagghies joh, maar goed dat er niet zoveel mensen op GS kijken. Anders komt er nog iemand achter.

* aan zijn oortje voelt en vingeropsteekt * Ah Felix kom er maar in!

kalebassie | 07-12-07 | 14:32

En daarom heb ik dus een auto

Pluizig Konijn | 07-12-07 | 14:22

"Een nieuwe fase in veiligheid." Waar hebben we dat meer gehoord?
Middelkoop, kom er eens in, jongen, roepen we Pronk er ook even bij.

Schoorsteenveger | 07-12-07 | 14:17

Lachen! Mijn [goedverzekerde :P] fiets met precies zo'n slot is 13 dagen geleden ook verdwenen. Mooi om te weten hoe dat plotseling mogelijk was.

mokum | 07-12-07 | 14:12

Ha ik heb al een RL.

smvs | 07-12-07 | 14:07

lutsers ..

Neemtookditserieuski | 07-12-07 | 14:02

Tis is ferry intressing van tis men. I fink tis is olso toe sai in duts.
En so hie can ko toe de duts slotenmaker en hie fink tis is olso ferry intressing. So je sie maar. I fink tis is olso ferry welkom bij de Marokkaanse frens.

Gezellig he? | 07-12-07 | 13:53

Zo te horen is dit die vent van de Excuse-Me-videos.

Jan Aaldrik | 07-12-07 | 13:52

Schandalig dit. Ik hoop dat TnO en Axa het flink op hun neus krijgen.
Gewoon even doodleuk een nieuw model pluggen. "Een nieuwe fase in veiligheid."
Hoop dat ze er niet zo makkelijk mee wegkomen.

Dikr | 07-12-07 | 13:47

Klopt, ik had een SL9 en mijn fiets is ook gejat. Dus het klopt. Vind ik.

en nu ff serieus | 07-12-07 | 13:46

Pliessie probeert ut weer onder de mat te vegen zoals met alles. Bedankt voor het filmpie GS... hier kunnen we iets mee :)

Templar | 07-12-07 | 13:45

't is maar goed dat mijn slot zo oud is dat ze daar niet meer van die ongeslepen sleutels voor hebben :P

spollie | 07-12-07 | 13:28

is TNO al om een reactie gevraagd?

Fimbulvetr | 07-12-07 | 13:17

Mwah geen verassing, ik ben voor de lol ook bezig met locpicken en ben in en rond m'n huis nog geen slot tegen gekomen dat niet open wil. Sommige abus sloten in 2 sec tot ongeveer 35 mins voor m'n achterdeur.

Dat een slot, welk slot dan ook meer doet dan iemand een paar minuten ophouden is een illusie.

Tokolosh | 07-12-07 | 13:16

Je kunt ipv. een zwaar slot natuurlijk ook een (eveneens door TNO goedgekeurd) blik onzichtbaarheidsverf kopen en je tweewieler even opschilderen. Niemand die nog je fiets zal stelen want men ziet 'm niet. Extragratis tip: Onthoud wel goed waar je 'm ongeveer hebt neergezet.

widtvoet... | 07-12-07 | 13:08

Je moet je fiets ook gewoon mee naar binnen nemen als je naar de bakker gaat, kan er ook niks gebeuren!

OneandOnly | 07-12-07 | 13:00

Alsof het slot open moet om een fiets te kunnen stelen.

puddingbrood | 07-12-07 | 12:57

@Blauw 07-12-07 @ 12:56

Dit ís mijn werk!

Boris Poepnagel | 07-12-07 | 12:57

Met dank aan TNO voor dit item.

* met geel papiertje ritselt *

En nu voor het volgende item laat DNB even zien hoe je reyke stinkerts digitaal van hun geld kan ontdoen. Hacken voor beginners, is eauk niet moeilijk! Banken mét keurmerk binnen 10 minuten digitaal opengebroken. Komt dat zien.

kalebassie | 07-12-07 | 12:56

@ boris

en toen was je pauze weer over

Blauw | 07-12-07 | 12:56

sleutels horen nu eenmaal in sloten,dus flikkeer allemaal je axa maar in de sloot

hero_of_heaven | 07-12-07 | 12:53

@ Tonnie Keilbout
Waar moet ik dan een fiets voor een tientje kopen?

Faxmonkey | 07-12-07 | 12:53

@Tonnie Keilbout 07-12-07 @ 12:49
Allemaal leuk en aardig maar wat doe ik dan met mijn heroine handeltje?

OneandOnly | 07-12-07 | 12:53

@Schultenbrau 07-12-07 @ 12:36

Hildo heeft dagelijks problemen. Maar gelukkig dat Hildo de problemen kan oplossen door handig te zijn met gereedschap. Zo heeft Hildo heel veel gereedschap, maar geen sloten. Waarom zou Hildo sloten hebben als Hildo net zo goed een handzaam stuk stalen verwarmingspijp heeft? Daar kan Hildo net zo goed de schedel van een nietsvermoedende motor- of fietsendief mee inslaan?
Hildo snapt de wereld niet zo goed. Waarom neemt niet iedereen zich zoveel tijd als Hildo om de fiets of motor beter in de gaten te houden? Hildo wordt er zelfs een beetje sip van. Vanaf nu raadt Hildo iedere Nederlander aan om geen slot meer op de fiets te zetten. Hildo vindt het van de zotte! Hildo raadt iedereen dan ook aan om een handzaam stuk stalen verwarmingspijp bij zich te hebben. Hildo heeft zijn handzaam stuk stalen verwarmingspijp één nachtje in de slaande regen laten liggen. Daardoor zit er veel roest op. Daarna heeft Hildo er een nietsvermoedende koe mee doodgeknuppeld en de staaf een week in een rottend stuk vlees laten zitten. Daarna was het handzaam stuk stalen verwarmingspijp van Hildo precies goed. Hildo vindt namelijk dat er veel bacteriën op de pijp moeten zitten. Hildo wil een bandiet namelijk zo veel mogelijk besmetten met enge ziektes. Hildo knuppelt bandieten namelijk niet dood! Nee, Hildo knuppelt de bandieten liever een hernia, gecompliceerde botbreuk of iets anders engs. Daarbij let Hildo extra goed op dat hij zoveel mogelijk bacteriën op het lichaam van de bandiet achterlaat. Daarna stuurt Hildo de bandiet resoluut naar huis. Hildo heeft namelijk een plannetje. Hildo wil dat de bandiet zijn eigen familie zo veel mogelijk infecteert met allerlei enge ziektes. Hildo wil zo de hele boevenwereld bestrijden. Hildo lacht in zijn knuistjes en voelt zich door die gedachten een beetje God. Hildo is goed bezig.

Boris Poepnagel | 07-12-07 | 12:52

'plug-in mogelijkheid voor kabel of ketting', whoewhaha
Fietsenslot 2.0 dus

Joeke Lille | 07-12-07 | 12:51

Als je nou van alle junks de duimen afsnijdt kunnen ze

A. Geen heroïne meer spuiten
B. Geen fietsen meer jatten.

De oplossing is zo makkelijk.

Tonnie Keilbout | 07-12-07 | 12:49

Drie maal hoera voor TNO!! Weer eens goed opgelet.....
Keurmerken zoals ART en TNO stellen dus ook geen ruk meer voor.

Ommezwaai | 07-12-07 | 12:48

Fijn, nou kunnen we het weer flink schudden met die kuisheidsgordels.

Schoorsteenveger | 07-12-07 | 12:43

-weggejorist-

Haarlemmerolie | 07-12-07 | 12:43

A(KS)JA;-)

chloorinogen | 07-12-07 | 12:43

gewoon 1 keer een scooterslot kopen, geen gezeik meer dat je fiets gejat wordt.

the0roger | 07-12-07 | 12:40

Als je nou echt niet wilt dat je fiets gekierd wordt koop dan een eenvoudig grotendeels te demonteren model. De broer van mevrouw widtvoet neemt altijd zijn zadel, voorwiel, stuur en verlichtingssetje mee naar binnen als hij hier met de fiets gekomen is. (Wel oppassen als je hem op die manier een tijdje buiten wil laten staan want er zit zo zo'n gele sticker op met "dit wrak wordt volgende week geruimd".)

widtvoet... | 07-12-07 | 12:39

Hildo is niet blij..... Hildo heeft net een Axa SL7 op zijn Harley gezet. Gelukkig maar dat Hildo zo handig is met het lasapparaat.

Schultenbrau | 07-12-07 | 12:36

Axallent spul!

doediema | 07-12-07 | 12:35

Gevalletje Total Recall voor Axa lijkt me.

JamesHuntLive | 07-12-07 | 12:35

Ich wil mein fahrrad zuruck....

kleiendetser | 07-12-07 | 12:34

weten ze dit al bij de verzekering maatschappijen?
Heeft U de origiele sleutels erbij?
Wat zegt U het was een AXA slot sl 7?
Ach meneertje dat is dan jammer U krijgt niks vergoed,
U had beter moeten weten.
Toedelidokie.

Sodommer | 07-12-07 | 12:33

Waar kan mijn schadeclaim heen?

Lobo | 07-12-07 | 12:32

fietsen??dat is toch iets voor studentjes en verslaafden.."controleert of auto ook axa slot heeft"

king of my own world | 07-12-07 | 12:30

BomChickaWahWah!

preston spears | 07-12-07 | 12:29

Gewoon zo'n dik kettingslot of zo'n geval van staaldraad aanschaffen. Allemaal die kleine prutssloten krijg je met het minste gepiel, en desnoods een beetje geweld open.

Tuvai | 07-12-07 | 12:28

waar kan ik mijn slot naar toesturen voor een volledige refund ?

Andreas B. | 07-12-07 | 12:28

bizar man, da's echt slechte reclame!

DasDude | 07-12-07 | 12:27

Ik koop nóóit meer iets van AXA! Het is blijkbaar allemáál rotzooi van een leugenachtige firma met een bedrieglijk imago!

@Banken: teken maar alvast faillissements-voorstel aan voor AXA. Dit redden ze niet meer!

Boris Poepnagel | 07-12-07 | 12:26

rasicme: je kan het slot makkelijk open krijgen met een blanke sleutel !!! :-)

urbanTwins | 07-12-07 | 12:25

Of je 10 of 100 euro voor je slot betaalt, in Amsterdam krijgen ze hem toch wel op !

Burgerlijke ongehoor | 07-12-07 | 12:23

Great. Heb ik net zo'n AXA slot gekocht voor mun nieuwe fiets, oude AXA slot had ik er ook al zo afgeslepen met een slijptol.

paradoxical | 07-12-07 | 12:23

Daarom gebruik ik Axe inplaats van Axa; dan wordt die tenminste gejat door een mooie vrouw

urbanTwins | 07-12-07 | 12:21

Dus die met veel geduld en passie opgebouwde scharenverzameling kan ik nu wegkieperen?

widtvoet... | 07-12-07 | 12:20

tja, in zo'n gristelijk dorp als Veenendaal hoef je je fiets niet op slot te zetten...

@WiN™ | 07-12-07 | 12:19

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland