Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Omdat hij mijn bier dronk

Blijf dan ook van DWAALHAAS zijn bier af!Uw aandacht voor oude bekende Dwaalhaas. Meneer is kunstenaar te Eindhoven, dus naar onze maatstaven eigenlijk een tweedubbel slecht mens. Maar Dwaalhaas (chatprofieltje) doet ook goede dingen. Zo helpt hij de maatschappij door zich in te zetten voor de verslaafde medemens. Een soort van Christiane F. mag gratis voor niks in zijn huis wonen, gratis naar zijn wc gaan, gratis onder zijn douche staan, gratis zijn eten opeten. Het enige wat mevrouw daarvoor hoeft te doen is één keer per dag seksie lächeln en zich aan de huisregels houden. Eerlijke deal. Toch? Maar helaas. Zoals alle vrouwen is ook dit exemplaar niet te vertrouwen. Junkiegriet nam mannen mee naar huis. Mannen die bovendien de koelkast leegzopen. Meneer Dwaalhaas hing zijn huis vol met spycams en registreerde genadeloos de overtredingen van de regels. Of het nu kunst is of niet... BETRAPT! (In de lees verder de begeleidende tekst -unedited- van het filmpje) Relaas van een Dwaalhaas al enkele jaren woon / leef ik samen met een verslaafd meisje ( heroine & coke ) ze hoefder niet voor te doen en bovendien betaal ik ook nog eens haar ( lievelings ) eten en drinken, bijna elke dag wel een kadotje, schone spuiten , kleding enz... enz... het enige dat ik aan haar vraag is dat ze de huisregeltjes respecteerd, en dat ze 1 x per dag lacht... mijn huisregeltjes zijn: niemand aan de duer en zeker niet binnen, en snachts rust op straat... rondom en in mijn huis hangt het vol met cameras en geluidsopname aparatuur en op mijn duer de waarschuwing dat alle geluids en film / fotos die in mijn wwoning gemaakt worden kan en mag gebruiken, en diegene die binnenkomt accepteerd dat ik dat doe, op een dag was ik weken en claudine ging zwaar de fout in Paul " Paultje " een of andere gozer die stiekum gebruikt en verslaafd is moest en zou mee naar binnen gaan ondanks de waarschuwingen enz. Paul is getrouwd, werkt bij de Rabobank op de fellenoort in eindhoven en lijd een dubbelleven als gebruiker op en rondom de tippelzone aan de achtseweg zuid.. zijn vrouw en werk weten van niets als hij hele nachten vertoefd met het schooien naar crack pijpjes en ( zwarte ) taxi chaufeur uithangt voor de verslaafde vrouwen van de tippelzone en dat alles voor een pijpje. ook ik ken die Paul, en alleen al het fijt dat hij weet dat ik hem niet binnen wil hebben en dat ondanks dat ik niet thuis was en ondanks de camera waarschuwing er met geld toch op aandrong bij claudine, bovendien mijn badkamer, wc en mijn bier gebruikt...

Reaguursels

Inloggen

Hmm, hij mag blij zijn dat hij schilder is geworden i.p.v. schrijver

Eddie Vedder | 13-09-07 | 11:09

Sjakie Snel 13-09-07 @ 10:33

Dan weet je nooit wat voor mens het zonder de drugs zou zijn. Ik ken 1 exheroine verslaafde waar ik mee samen heb gewerkt in een manege, hij zich nu als ervaringsdeskundige in om anderen te helpen afkicken en doet daarnaast heel veel vrijwilligerswerk, o.a. geld inzamelen voor kinderen met kanker... Ik denk dat de maatschappij op dit moment heel erg blij met hem mag zijn. Niemand dwingt anderen om aan de drugs te gaan is overigens niet waar, het komt wel degelijk voor dat mensen tegen hun wil verslaafd worden gemaakt. (Bijvoorbeeld als manier om mensen afhankelijk te maken, wat pooiers bijvoorbeeld graag doen). Nu zal daar in de meeste gevallen geen sprake van zijn, maar het komt dus wel voor.
.
Verder vind ik dat mensen, zolang er geen dringende reden is om te geloven dat zij nooit kunnen veranderen (dat verschilt per persoon en is dus niet hard te maken) recht hebben op een 2de kans. Sommige mensen maken enorm stomme fouten - mee eens. Maar wie ben jij om te bepalen dat zij dan geen 2de kans mogen hebben? Die behoefte om anderen te laten 'boete doen' dat vind ik nou ZIEK. Als het om een moord gaat oke, dan neem je een ander ook zijn 2de kans af, dus dan vind ik dat een begrijpelijke gedachte. Maar als het om verslaving gaat vind ik dat echt overdreven. Het IS mogelijk om te herstellen van een verslaving en een goede bijdrage aan jezelf, de mensen om je heen, en de maatschappij te leveren.

Ohja | 13-09-07 | 10:49

@Ronnie D. 12-09-07 @ 19:33

10 minuten onder water helpt ook prima om af te kicken...

Sjakie Snel | 13-09-07 | 10:33

Weird. Toch lijkt hij niet helemaal gestoord. Hij kan samenhangende verhaaltjes typen, hij weet zichzelf enigzins in te dekken (hoewel niet bepaald ondoorzichtig voor de meeste mensen) en sommige van zijn gedichten zijn nog best mooi ook... Toch nogmaals de conclusie trekken, voor de 2de keer na die vrouw- en kind en hondje moordenaar - dat je niet meteen hoeft te merken dat iemand gek is. Op de ene site is het gewoon een kunstenaar, met een liefde voor een drugsverslaafde mevrouw, op de andere site is het een pervers figuur met rare oogschaduw en op weer een andere site is het gewoon een ongelofelijke creep die kickt op macht over afhankelijke verslaafde meisjes, en in het filmpje is het weer een totale mafkees.
.
Als je zijn verhaal leest is hij zelf ook verslaafd geweest. Ik vermoed dat dat enige schade in zijn brein heeft aangericht - anderszijds is het dan weer begrijpelijker en wat minder eng, dat hij met verslaafden optrekt, maar goed, als je dan weer die foto ziet met die oogschaduw en bijbehorend verhaaltje?! Hmzzz. Nothing wrong met maffe seksuele voorkeuren ofzo hoor, zolang er geen kinderen geneuqt worden en andere onethische sjit maar ik denk wel dat een dergelijke seksuele drang als hij heeft ook weer iets zegt over je emotionele welzijn (en ik denk niet veel goeds?).
.
Alles bij elkaar weet ik niet zo goed wat ik hier van moet denken. Ik vind het ver gaan om te zeggen dat mensen meteen totaal ziek in hun hoofd zijn en alleen maar negatieve bedoelingen hebben. Ik denk dat deze man gewoon heel erg in de war is en dringend een psych en goede begeleiding nodig heeft en voor haar natuurlijk ook in een afkickcentrum ofzo. Dat idee van Ronnie D. omtrent junkiebeleid vind ik trouwens helemaal oke! :-)

Ohja | 13-09-07 | 10:29

Hey Paul doe mijn maandlasten eens aanpassen

huismerk | 13-09-07 | 07:13

instant comment!

Rest In Privacy | 13-09-07 | 02:36

Junkstenaar

CT Surgeon | 12-09-07 | 22:27

Die dwaalhaas is wel een ontzettende hufter ja. Als ik Paul zou zijn...?

blikbier | 12-09-07 | 22:25

Fuck, hij dronk je bier?! Dat gaat wel echt te ver idd

-_-"

lildubchefin | 12-09-07 | 21:47

Wie zit er nu heel de dag aan het pijpje?

Ren? from the Caf? | 12-09-07 | 21:01

maar tis toch ons bier?

Abugreip | 12-09-07 | 20:27

luistukvreten 12-09-07 @ 19:27
dan nog twijfel ik aan het waarheidsgehalte

Het_leuke_zuiden | 12-09-07 | 20:23

is dat vlugge jaapie niet

Arnolqo | 12-09-07 | 20:17

Bliegh, wat een mislukte hersenverstuikte hufter.

Elisabeth2 | 12-09-07 | 20:10

dat is de slechtste zpellertdt oooooit! en wat een zaai filmpje ook!

Foxy | 12-09-07 | 20:02

@Ronnie D. 12-09-07 @ 19:33
afbouwende medicijnen? gewoon cold turkey met die hap. voor de rest is dat wel de juiste oplossing

luistukvreten | 12-09-07 | 19:46

-weggejorist-

Ronnie D. | 12-09-07 | 19:33

Het_leuke_zuiden 12-09-07 @ 19:09

echt waar? filmpjes op youtube; funzige sites; een zelf gepost filmpje over het "verraad". welk verhaal moet nou waar zijn? dit is toch vrij duidelijk

luistukvreten | 12-09-07 | 19:27

HAHAHA GE WEL DIG!
Dag Paul! Ouwe smack-hoer-neukende Ex-getrouwde-ex-Rabobank medewerkende crack junk!

mokum | 12-09-07 | 19:27

ABN heeft meneer ook nooit van gehoort blijkbaar ^^

DJ_SypheR | 12-09-07 | 19:15

Ik ga dit verhaal pas geloven als het blijkt echt waar te zijn. Dit is absurd.
Maar mocht het waar zijn, dan is het een mooi voorbeeldtje van persoonlijkheidsstoornissen.

Het_leuke_zuiden | 12-09-07 | 19:09

zeer dubieus gedrag moet ik zeggen .. dwaalhaas je bent een naieve mongeaul als je denkt dat je met huisregels zo'n junkie aan banden legt .. als ik dan die youtube beelden zie kan ik alleen maar denken wat een ramp ,het had een leuke meid kunnen zijn .. in en in triest dat het zo met mensen moet lopen .. maar ja dat fantastische tolerantie beleid in geuren en kleuren .. ik hoop dat je trots bent op jezelf dwaaleikel .. je hebt iemand zijn leven nog verder in de vernieling geholpen, jou handelen maakt het mogelijk dat dit meisie nog verder in de goot zakt .. in mijn woordenboek verdien je een streepjescode op je voorhoofd (certified idiot) ,een schot hagel voor je kloten (zodat je de volgende keer nadenkt voordat je zo'n meisie gaat lopen pappen) en 10 jaar siberie zodat je even kan nadenken over je zonden en je kan overtuigen dat de lucht blauw is en gezichten niet hoekig

tsar | 12-09-07 | 18:34

<<netwerkmodus aan>>
Heeee kijk nou: een digitale schandpaal. Nou, nagelen maar!
<<netwerkmodus uit>>

slartibarfast | 12-09-07 | 18:02

@De God van Empel 12-09-07 @ 17:25

Ex-inwoner.

LJBrinkhorst | 12-09-07 | 17:47

geenstijlsteengeil 12-09-07 @ 17:26
pijnlijk, maar fascinerend....

rebelle68 | 12-09-07 | 17:32

( als ze geen voeten had dan droeg ze toch ook geen schoenen?)

waarom draagt ze dan in hemelsnaam een BH ?

geenstijlsteengeil | 12-09-07 | 17:27

@ LJBrinkhorst 12-09-07 @ 17:20
U uit Oeteldonk?

De God van Empel | 12-09-07 | 17:25

Toch handig die Rabofoon ... kun je de cracklijn mee bellen en ook mee afrekenen. Zeg Paul, weet jij waar de Rabobank is?

uhh.... HIER.

schuifpuzzle | 12-09-07 | 17:20

rebelle68 12-09-07 @ 17:19

Pfff, ik schrok al bij de gedachte dat 'meneer' ooit een pizza voor mij in zijn kneukels heeft gehad.

LJBrinkhorst | 12-09-07 | 17:20

LJBrinkhorst 12-09-07 @ 17:17
nee nee, in Lampegat

rebelle68 | 12-09-07 | 17:19

rebelle68 12-09-07 @ 17:15

Tog niet bij die bekende Italiaan in hartje Bois-le-Duc?

LJBrinkhorst | 12-09-07 | 17:17

ieuww... hij zit altijd met zijn zatte kop in de trein tussen eindhoven en den-bosch. ik vond het altijd al een griezel en nu helemaal.

volgens mij werkte zij 6 jaar geleden nog in een italiaans restaurant,pizza maakt meer kapot dan je lief is...

rebelle68 | 12-09-07 | 17:15

Oh oh,Rasmussen hebben ze voor minder ontslagen bij Rabo.

sjwetzkop | 12-09-07 | 17:09

Ik hoopte eigenlijk op een junk die eens effe flink kapotgetrokken werd door Paul met de bierfles, maar helaas.

Jeoh | 12-09-07 | 17:09

@Alias Bas... ik heb ook zo'n Guerilla Marketing gevoel bij dit alles, als dit echt is dan is dit wel een van de meest zieke mensen in Nederland!!

bo-oz | 12-09-07 | 17:03

Zo, Paul's leven is nu dus naar de klote, baan weg, en familie weg... Drugs maakt meer kapot dan je lief is.

Stijlloos|Superieur | 12-09-07 | 16:59

op een of andere manier vind ik zijn leven wel boeiend...

Codeklopper | 12-09-07 | 16:51

luistukvreten 12-09-07 @ 16:46

Geef jij de tip even aan hem door? Gewoon het treinje pakken richting Boxtel en meneer staat voor de poort van Dumeco! Misschien kan hij zijn kunst ook combineren met een baan in de vleesverwerkende sector. Bij nader inzien, laat dat laatste maar...

LJBrinkhorst | 12-09-07 | 16:49

Eh wie bij de Rabobank is niet verslaafd aan de crack?

Rabarberke | 12-09-07 | 16:48

@LJBrinkhorst 12-09-07 @ 15:31

hij is wel geschikt voor op de lopende band, in een kadaververwerkingsfabriek ofzo

luistukvreten | 12-09-07 | 16:46

GS Guerilla Marketing strikes again!

GS lokt samen met Rabo de overgebleven klanten van de ABN.

Alias Bas | 12-09-07 | 16:36

Shit, nu ben ik misselijk. Zie nu allemaal getatoeeerde varkens voor me en een uit elkaar vallend lijk.
Dank u, Traag!

drekzooi | 12-09-07 | 16:34

ik vermoed dat dit gewoon een viral van de Rabobank is

Met Zondergulp | 12-09-07 | 16:30

@ De God van Empel 12-09-07 @ 14:26
Klopt, maar ik kom niet uit eindhoven.

De God van Empel | 12-09-07 | 16:20

De God van Empel 12-09-07 @ 14:26
Half eindhoven loopt dagelijks langs die Rabobank.

Rated R. | 12-09-07 | 16:15

What-te-fakke-arie?!

so what?

DeFrikandellenKoning | 12-09-07 | 16:14

Dwaalhaas, ik hoop dat je een langzame deaud sterft, zogezegd de samaritaan uithangen terwijl iedere eerste jaars psychologie na vijf minuten jouw data door te nemen al tot de enige juiste enge diagnose zal komem. Wat een lul ben jij, trouwens die Paul is natuurlijk ook een gewieberde maar dat hele toontje van jouw is om te kotsen, hoop dat ze nog een keer een gebroken crackpijp in je reet rammen en natuurlijk de door jouw opgenomen beelden daarvan in de dumpert.

capo | 12-09-07 | 16:12

Alleen maar lachen? Ja ja lekker zo'n huishoer. Ook niet duur zo.

Kingeef1975 | 12-09-07 | 16:02

ga eens...
je weet wel.

VerDickeMers | 12-09-07 | 15:52

Na het zien van de gedragingen van Hans de Waal laat ik me graag door Marcel Meuring uitschelden voor fascist.

LJBrinkhorst | 12-09-07 | 15:48

Duidelijk een kansenkunstenaar, daar moet meer geld in gestoken worden.

gentle giant | 12-09-07 | 15:47

Weer een flut item van Traag.

Blaenzo | 12-09-07 | 15:44

Discusting youtube filmpjes.
Wel leuke website: www.dwaalhaas.nl
kunst: geocities.com/waalinisme

Wat is er trouwens mis met Eindhoven, Traag?

fromwalking | 12-09-07 | 15:44

die dood is

Kees Koorenvaar | 12-09-07 | 15:43

Van zijn profielsite:

"pijpen doe ik met mn kunstgebbit uit"

Gelukkig....

Oeze | 12-09-07 | 15:36

De enige die echt liefde geeft aan deze verslaafde stakker is
Het hondje Spike.
Hopelijk realiseert zij zichzelf dat ook.

Puntplompzak | 12-09-07 | 15:34

Aindhofen, het wordt echt nooit wat daar. Het wordt onderhand het afvoerputje van gansch het land.

LJBrinkhorst | 12-09-07 | 15:33

@Bob Paalhout 12-09-07 @ 15:00
ik had al zo'n gevoel dat ik de stijl ergens van herkende...

rara | 12-09-07 | 15:32

@ boze buur
ze kan wel lekker pijpen denk met dr lip

geenstijlsteengeil | 12-09-07 | 15:32

update 1:

“behoorlijk ziek van wat de soos my aan wil doen, een reguliere baan ergens achter de lopende band…”

dwaalhaas.blogspot.com/2006/07/pretty-...

[ ] geschikt

[x] ongeschikt

LJBrinkhorst | 12-09-07 | 15:31

@overVecht 12-09-07 @ 15:25
Daar gaat het hem nu juist om als kunstenaar... mensen aan het denken zetten. *nadenkt* OK, alsnog een nekschot bitte.

sjaakdeslinksesul | 12-09-07 | 15:28

En tuurlijk pleur je dit hele verhaal op internet. Loser!

knurfie | 12-09-07 | 15:27

Aindhofe de ghakste

Brabo_Hufter | 12-09-07 | 15:26

Geluidsapparatuur werkt lekker!

Rechtse_Rukker | 12-09-07 | 15:26

*DE WAAL©65 heefd behalve zijn websites over zijn kunst ook enkele “voor bepaalde mensen“ aanstootgevende websites gemaakt, die mischien anders doen over komen dan zijn bedoeling was, deze sites zijn of waren enkel gemaakt om het bezoekers aantal op te krikken of om mensen re laten nadenken, helaas is het nof steeds zo dat sex enz de meeste bezoekers trekt, vanaf 2005 zullen zulke sites niet meer worden bijgemaakt en zullen de nieuwe DE WAAL©65 een stuk seriuezer worden, hoewel DE WAAL©65 kritiek blijft uiten tegen vrouwen en kinder misbruik / mishandeling, drugs, prostitutie, mannen die denken met hun ..... en andere mistanden in de wereld. MENSEN HEB RESPECT VOOR ELKAAR ! *

beetje tegenstrijdig met andere zaken die je over hem vindt.

overVecht | 12-09-07 | 15:25

hm, beetje jammer, laat mij ook ff van mijn minute of fame genieten.

dindong | 12-09-07 | 15:24

tering wat een kudt filmpje zeg... en nog ergere spelling van die looserT. Enge kerel ook aan zijn chatprofieltje te zien, ik denk niet dat ie veel dates heeft ;-) Vandaar het hoertje waarschijnlijk, die is of te stoned om het iets uit te maken, of heeft te hard een shot nodig om het iets uit te maken dat ze zo'n enge kerel heeft.
.
Enniewee.... NEXT

YOU-trechter | 12-09-07 | 15:24

Gat-ver-damme. Die dwaalhaas is me ff een smerige ransaap als je hier her en der verspreide links bekijkt. Dat die crackhoer maar rap die hele tent bij hem leeg mag trekken met haar Rabomaat. Het zou me niets verbazen als Dwaalhaas hem ook in dieren steekt. Bovendien ben je wel een heel erg sneu geval als je schrijft op het niveau van een Tokkie. Oohhhh wacht, meneer is een Tokkie, of moet ik aaaahmmm zeggen, kunstenaar?

LJBrinkhorst | 12-09-07 | 15:23

ben je geyl Teen?

de schopper | 12-09-07 | 15:22

Ik vind crackhoertjes wel liev.
Zo zonder tanden zijn het net babies.

Teen | 12-09-07 | 15:19

Fetisj: Lieslaarzen
HAHAHAHAHAHAHAHA...

VolStijl | 12-09-07 | 15:19

er zijn overigens heel veel dingen van deze malloot te vinden op internet. In ieder geval, hij is echt knetter.

overVecht | 12-09-07 | 15:18

Ik ben die slappe kudtjunks al jaren zat. Dalrymple stelt dat er helemaal niet zoiets bestaat als een fysieke verslaving aan drugs maar dat het vooral een mentale kwestie is. En ik ben geneigd hem te geloven. Er is iets mis in het karakter van junks en het zijn experts in het draaien, liegen en bedriegen om maar toe te kunnen geven aan hun eigen driften en te volharden in hun willoze slappe gedrag. De tyfus voor alle junks en in een opvoedingskamp met die parasieten.

Bigi Bana Boy | 12-09-07 | 15:16

Arm kind.
Tja, junkies...

da wizard | 12-09-07 | 15:16

ik ben dus een dikke bi man en 100kg, ik rook en drink op zijn tijd wat ( soms teveel ) als ik drink krijg ik vaak kinky gevoelens en wil ik domineren en vernederen, maaar heb hier nog niet echt ervaring mee, anaal bij mij is geen optie hoewel ik het heerlijk vind om gerimt te worden.

Dus als hij zuipt tuigt hij z'n hoertje of een andere vrijwillige perverseling af

ranzige rob | 12-09-07 | 15:15

Uit de bundel rabobank de gedigt diaree

DIAREE

Tot over je oren, nat gezeken, helemaal aleen in een tranendal midden in niemandsland,overvallen door verlatings angst, wachtend op een trein die hier nooit gereden heefd en ook nooit rijden zal.angstzweet en diaree laten je bilnaad glimmen, O wat kan het leven toch mooi zijn..

-Dwaalhaas

De God van Empel | 12-09-07 | 15:15

Gatver! die filmpjes. Sorry hoor maar mensen die op heroinehoertjes geilen kan ik echt niet serieus nemen. Lekker zo'n wegetterend geraamte. Hoe gestoord moet je wel niet zijn om daar op te kicken?? Ik kan niets anders bedenken dan dat hij kickt op haar afhankelijkheid. Waarschijnlijk zijn ze allebei in dezelfde mate psychisch naar de klote, de ene door drugs (of daarvoor al, ken dr niet), de andere door .... ? Volgens mij hebben ze allebei professionele hulp nodig.

Ohja | 12-09-07 | 15:14

........... en hij krijgt nog subsidie ook voor dit soort smeerlapperij......
Emigreren???? iemand

ranzige rob | 12-09-07 | 15:13

"Talen: Duits, Engels, Nederlands, Vlaams"

DUH! -wat een griezel, iemand enig idee wat 'twinks' zijn?-

anonieme lafbek | 12-09-07 | 15:13

Zie je wel die Rabo's zitten dus toch vuistdiep in de dope

Desoeverein | 12-09-07 | 15:12

"ze hoeft maar een keer per dag te lachen...." Als je der crackbek volspuit zeker?

Behangdelul | 12-09-07 | 15:12

Waarom moet dat jankverhaal van die kansloze viezerd online?

Basje29 | 12-09-07 | 15:12

ROFLOL Hij doet ook 'proo za'

Uit de bundel rabobank de gedigt geest

GEEST

met mijn "zieke geest" ben ik altijd op zoek naar jou, omdat ik weet dat jij aleen nog maar in mijn gedachte bestaat. nee jou weggaan was niet voor niets, want jou sterven bracht mij een nieuw leven . niet in de vorm van een kind , maar een engel, zoals jij nu zeker geworden bent, maar ook al was voor jou dood. tranen heb ik niet meer, en verdriet zou egoisties zijn. in mijn gedachten zijn we samen, maar dat waren we ook al voor jou dood...

er is niets veranderd.

-Dwaalhaas

De God van Empel | 12-09-07 | 15:12


Is dat een sloggi slipje? Dan kan die de film ook nog op die site dumpen.

botte bijl | 12-09-07 | 15:11

Was hij van de PvdA, of was het een Fin?

Dr. Mabuse | 12-09-07 | 15:11

En nu?

Reez | 12-09-07 | 15:08

jeez... die rabo. Eerst rasmussen, dan fatima, en nu dit weer?

krasser | 12-09-07 | 15:07

@teen.. daar heb je een punt..

Codeklopper | 12-09-07 | 15:07

@Teen 12-09-07 @ 14:57

Net alsof de buurvrouw hier nog binnen mag komen na de laatste keer met die herdershond en die pot vaseline, tsss.

Biff Eagleburger | 12-09-07 | 15:06

@sjaakdeslinksesul 12-09-07 @ 15:02
waar heb je goedverdoemme mijn spuiten dan gelaten!

overVecht | 12-09-07 | 15:06

@sjaakdelinksesul

gatverdamme ik zie net die link die je gepost hebt.
kan zo'n vent niet aangeklaagd worden met iets ?
of kan GS die link www.clubs.nl/community/default.asp?clu...
niet in een update zetten zodat iedereen kan zien wat een smeerlap die is ?

vicecity | 12-09-07 | 15:06

Als je een beetje googelt op dwaalhaas zie je pas echt hoe griezelig ziek dit manspersoon is.

Puntplompzak | 12-09-07 | 15:05

Lol. Wat een idioten alle3. Wij hebben overigens ook een drugsverslaafde in huis gehad (wij wisten in het begin niet dat ze verslaafd was, anders zouden we daar niet aan begonnen zijn), die huurde gewoon een kamer overigens. Je bent wel heel erg naief als je denkt dat verslaafde mensen (zeker heroine) zich aan afspraken houden. Ten tweede is het een beetje bedenkelijk dat zo iemand dat hoertje in huis neemt, met zo'n chatprofieletje (die oogschaduw? wtf?).
.
Vind het ook raar dat ie heel openminded lijkt maar wel alleen af wilt spreken als je 18 of 99 bent (er staat 18 & 99). Dus toch kieskeurig he?

Ohja | 12-09-07 | 15:05

pijpen doet ie met zijn kunstgebit uit....
hmm nasty

geenstijlsteengeil | 12-09-07 | 15:02

jezus, jullie posten ook werkelijk alles van iedere randdebiel die wat te melden heeft...

Lebowski Achiever | 12-09-07 | 15:02

OverVecht 12-09-07 @ 14:56
Speurwerk? Ik ben Paultje en zit in zijn club!

sjaakdeslinksesul | 12-09-07 | 15:02

@rara 12-09-07 @ 14:43

Ik maak ook maar wat grapjes. Net als die Geert W.

Bob Paalhout | 12-09-07 | 15:00

claudine heeft haar "straf "al gehad zegt ie . vies egocentrisch ventje .vind zichzelf heel wat !!!! gatverdamme
laten de hulpinstanties in eindhoven juist nu maar ingrijpen bij dat soort perverse kerels en dat meisje daar zo snel mogelijk weghalen en af laten kicken !!
die kerel kickt er gewoon op dat dat meisje zo afhankelijk is van hem blijkt wel uit zijn teksten!!
en dan nog denken symphatie te krijgen door een filmpje op internet te gooien want dat meisje is een junk ( dus mag het wel ?)
ik kots op dat soort mensen !!!!

vicecity | 12-09-07 | 15:00

Alsof jullie de deur niet opendoen als er ineens een hoertje voor staat.

Teen | 12-09-07 | 14:57

@sjaak
goed speurwerk..... helaas is hetgeen je ziet best wel misselijkmakend!

overVecht | 12-09-07 | 14:56

verboden!

keeneen | 12-09-07 | 14:56

Hij zet zichzelf het meest voor schut, dus eigenlijk wel goede actie van Traag.

overVecht | 12-09-07 | 14:54

@overVecht 12-09-07 @ 14:45
Ach, junkies zitten vrijwel alleen op en rond het station. In Zuilen Oost/Ondiep vrijwel geen last van.

Behalve dan een paar weken geleden toen een junk bij m'n buren probeerde in te breken en als reden van het kapotte raam zei dat ie door het raam heen was gevallen. Maar dat was eerder hilarisch dan dat ik er echt last van had.

ProfessioneelPrutser | 12-09-07 | 14:54

Kansloos stukje over een kansloze kerel.

fluh | 12-09-07 | 14:54

Doe mij Fatima maar

Klukkluk | 12-09-07 | 14:54

"kinky gevoelens", moet je je kunstgebbit in je ster douwen, dan wordt het echt kinky.

gentle giant | 12-09-07 | 14:53

ZIEK!!!

Nou ja, als je op zo'n manier spelt, moet je wel ERG ziek zijn natuurlijk...

jojo56 | 12-09-07 | 14:52

Afgezien van Paultje
Met een dergelijk chatprofieltje zou ik zelf ook niet echt blij zijn dat ik op Internet sta meneer de rimmer..... eh kunstenaar....
smile je staat op.....

kudtjoch | 12-09-07 | 14:48

Het is helemaal geen kunstenaar. Het is een junstenaar.

KudtKaas | 12-09-07 | 14:48

@ superjan 12-09-07 @ 14:43
wat ik zoek zijn mnensen die meer zijn dan ff snelle sex of mensen die te gretig en opdringerig zijn ik zoek eerlijke mensen die voor wie uiterlijk niet zo belangrijk is / zij of ook van dik houden, evt voor vaker

De God van Empel | 12-09-07 | 14:46

Waarom verbaast dit hem zelf niet?
Leuk hoor, beetje majoor Boshart spelen maar zag je dit niet een beetje aankomen? NSB'ertje!

Joery | 12-09-07 | 14:46

@Bob Paalhout 12-09-07 @ 14:41
das het één van de positieve dingen in Overvecht, naast heaumeaux (wat ik niet goed keur) trappen finnen ook junkies de buurt uit (wat ik dan weer wel goedkeur)

overVecht | 12-09-07 | 14:45

@de god van empel> als dat echt waar is moeten we elkaar een keer ontmoeten...

superjan | 12-09-07 | 14:43

@Bob Paalhout 12-09-07 @ 14:38
prachtig voorbeeld van dissociatief denken. via kunstenaars naar pijproken naar polen, en uitkomen op landverradende junks. dat kan ik je niet nadoen.

rara | 12-09-07 | 14:43

@Traag
Wanneer voeg je me nou eens toe op Haaifs?

Rest In Privacy | 12-09-07 | 14:43

Nah, zijn we iig warmgedraaid voor Kouwes vanavond..

BroncO | 12-09-07 | 14:42

Haha @ "pijpen doe ik met mn kunstgebbit uit.."

Rest In Privacy | 12-09-07 | 14:42

@overVecht 12-09-07 @ 14:39

Pas maar op! Dadelijk weet ie waar je huis woont, en wat dan? Dan steekt ie je een vieze spuit in je hoofd en heb je aids en zit je in een rolstoel...

Bob Paalhout | 12-09-07 | 14:41

NSBhaas. droogneukend streetlifevoyeurtje. zeker zelluf afgewezen voor een kantoorbaan.
geen chineesch superproductgoedkeuringsvignet voor deze idioot en dit Traaghaastopic.

ranqneuzeKleinburger | 12-09-07 | 14:41

Ik blader nu door naar het volgende topic...

Pippo van Eenennaam | 12-09-07 | 14:41

Een junkie die op de bank werkt...... lekker betrouwbaar

MichieldeMuiter | 12-09-07 | 14:41

Mmm, als dit echt waar is, ben ik benieuwd wat Paultje nu allemaal gaat ondernemen. Lijkt mij namelijk vrij lastig als je baas en vrouw erachter komen dat je een rondnueqkende crackgebruiker bent. Ik verwacht binnenkort een brief van een advocaat op de GS-redactie.

duimelaar | 12-09-07 | 14:40

Ja, fantastisch allemaal.
Dwaalhaas kan gewoon de pot op met een deken om.

Gravin v Kippenbouth | 12-09-07 | 14:40

Hoax.

shock'nblog | 12-09-07 | 14:40

als ie dat meisje echt wou helpen dan was ie met er naar het maatschappelijkwerk gegaan ! of ergens een begin te maken om dat meisje er bovenop te helpen ! maar ja dan is ze niet meer afhankelijk van hem ! narcistisch vies mannetje

vicecity | 12-09-07 | 14:39

volgens mij weet ik welke reaguurder dwaalhaas is!
. 12-09-07 @ 14:30

overVecht | 12-09-07 | 14:39

Wat doen die kundstenaren en pijprokers de godganse hele dag? Wat in hun bed blijven stinken en 's avonds eens voorzichtig naar onder sluipen om te kijken of iemand de voorraad bier en vreten heeft aangevuld?

Schan-da-lig!!! Geen wonder dat dit hele tyfusland vol zit met Polen!

Kijk goed, mensen, dit zijn de landverraders! Dit zijn de verraders van de hardwerkende middenklasse. Ga jezelf een grof potje schamen, junks.
Ga wat doen ipv de hele dag wat als een zak aardappels op kosten van de ander te leven! Laat je desnoods iedere dag een paar keer volblaffen met warme pudding!

Praatjes vullen geen gaatjes.

Bob Paalhout | 12-09-07 | 14:38

Euh.. who cares?

IkBenWeerloos | 12-09-07 | 14:37

"pijpen doe ik met mn kunstgebbit uit.."
*teiltje pakt*

gentle giant | 12-09-07 | 14:36

overVecht 12-09-07 @ 14:32
mhajou?

sjaakdeslinksesul | 12-09-07 | 14:35

sjesus, Traag.....

Cunegho | 12-09-07 | 14:35

Tekst lijkt wel van Kouwes alleen dan met komma's

Quichegerechtigde | 12-09-07 | 14:35

Ach ja, crackhoertjes. Dat doet mij terugdenken aan mijn basisschooltijd.


Hoi Juf Linda!!

Teen | 12-09-07 | 14:35

dwaalhaas heeft misschien niet door dat hij haar verslaving in stand houdt. misschien wel, en dan is het echt een klootzak.

rara | 12-09-07 | 14:35

Wat is de achternaam van Rabobank medewerker Paul ?

Odol Ed | 12-09-07 | 14:34

ik ben dus een dikke bi man en 100kg, ik rook en drink op zijn tijd wat ( soms teveel ) als ik drink krijg ik vaak kinky gevoelens en wil ik domineren en vernederen, maaar heb hier nog niet echt ervaring mee, anaal bij mij is geen optie hoewel ik het heerlijk vind om gerimt te worden. ik woon samen met een 30 jarig heroine hoertje die dus nooit mee doet als ik date.. ik dat zowel thuis waar zij evt bij zit of kan binnenlopen al in mijn atelier in het huis hiernaast ( dat is mijn werkhuis ) ook lijkt het me gei opgepikt te worden met de auto om buiten te sexen.. pijpen doe ik met mn kunstgebbit uit..

De God van Empel | 12-09-07 | 14:33

Welke naieve megeaul neemt dan ook een cracksletje in huis?

Tuvai | 12-09-07 | 14:32

Was leuker geweest als GS er gelijk even bij had gezet welke reaguurder dit heeft ingezonden.

overVecht | 12-09-07 | 14:32

Dwaalhaas, ik hoop dat er straks twintig heroinejunks je huis binnenvallen en de hele boel kort en klein slaan, jou incluis. Je bent zelf een afvalproduct man.

sjaakdeslinksesul | 12-09-07 | 14:32

Ojee paul toch. Daar is fatima vast niet blij mee.

quutje | 12-09-07 | 14:31

Ben benieuwt naar de reactie van de rabo.

nick naylor | 12-09-07 | 14:30

fijt is ook dattit geen niewswaarde hept.

. | 12-09-07 | 14:30

fap fap

zwijgplicht | 12-09-07 | 14:30

niet eens tieten te zien ,ik denk hij naait haar wel ff op zijn eettafel maar helaas.

reper | 12-09-07 | 14:29

goh,junks die niet te vertrouwen zijn,verrassend,kijk maar uit,voor je het weet,jatten ze je groene boekje!

prowlert | 12-09-07 | 14:29

Hoi Paul, het is tijd voor de Rabobank om te reaguren!

Berk | 12-09-07 | 14:29

sjesus...... Traag, gooi de spellingscontrole er eens over !

duive030 | 12-09-07 | 14:29

luek

jan-lul-de-behanger | 12-09-07 | 14:28

Doet u mij ook maar een pijpje...

Bob Paalhout | 12-09-07 | 14:28

en ?

Gezellig he? | 12-09-07 | 14:28

Koerrrrr , ben je naar Eindhoven verkast ??

Hesje | 12-09-07 | 14:27

paul is het bokje

superjan | 12-09-07 | 14:27

HOER

preston spears | 12-09-07 | 14:26

*Loopt elke dag langs genoemde Rabobank.

Eindhoven de ghakste!

De God van Empel | 12-09-07 | 14:26

-edit: Eerst en laatst. Doei-

dindong | 12-09-07 | 14:25

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl